Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' Εθνικη 2008-2009
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Β Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66
GREER
QUOTE(zigolo7 @ Dec 1 2008, 00:14 ) *
Για να βλέπω προγνωστικά ανόδου και καθόδου!!!
ξεκινάω εγώ.
Άνοδος: ΟΦΗ , Αρκαδικός, Κομοτηνή
Κάθοδος:Σπόρτινγκ, Γουμένισσα, Χαλκίδα, Π.Φάληρο

Αν και λίγο νωρίς!

Κομοτηνη??? Λιγο δυσκολο φιλε μου, νομιζω.

ΟΦΗ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΛΑΥΡΙΟ η δικη μου προβλεψη.
zigolo7
QUOTE(GREER @ Dec 1 2008, 00:03 ) *
Κομοτηνη??? Λιγο δυσκολο φιλε μου, νομιζω.

ΟΦΗ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΛΑΥΡΙΟ η δικη μου προβλεψη.


είναι δύσκολο αλλά πάντα υπάρχει μια έκπληξη!!
rover6
QUOTE(zigolo7 @ Dec 1 2008, 11:33 ) *
είναι δύσκολο αλλά πάντα υπάρχει μια έκπληξη!!



ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΟΦΗ - ΙΚΑΡΟΣ - ΛΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕΧΡΙ ΕΣΧΑΤΩΝ.
ΤΟ ΛΑΥΡΙΟ ΠΑΡΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΣΤΑΘΕΡΟΤΗΤΑ ,ΕΝΩ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΟΦΗ ΠΑΡΟΤΙ ΕΠΑΡΧΙΑΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.
Ο ΙΚΑΡΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΥΛΙΚΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΚΟΜΗ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ.

ΕΙΔΩΜΕΝ ,ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑΡΑ,ΜΕ ΑΝΑΤΡΟΠΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΝΑΦΗ.
coachara
[quote name='GREER' date='Dec 1 2008, 01:03 ' post='251274']
Κομοτηνη??? Λιγο δυσκολο φιλε μου, νομιζω.

ΟΦΗ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΛΑΥΡΙΟ η δικη μου προβλεψη.
Μην βιαζεστε ειναι νωρις ακομα.....ο οφη εχει ενα μικρο προβαδισμα λογο των 3 νικων εκτος εδρας που εχει ειδη...το λαυριο λογο της πολυς καλης ποιοτητας παιχτων που εχει και ολοι οι αλλοι θα παλεψουν....δεν ειπα οτι το λαυριο και ο οφη θα ανεβουν σιγουρα ειπα οτι απλα εχουν ενα προβαδισμα για τους λογους που εξηγησα....
coachara
QUOTE(rover6 @ Dec 1 2008, 13:48 ) *
ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΟΦΗ - ΙΚΑΡΟΣ - ΛΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕΧΡΙ ΕΣΧΑΤΩΝ.
ΤΟ ΛΑΥΡΙΟ ΠΑΡΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΣΤΑΘΕΡΟΤΗΤΑ ,ΕΝΩ Ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΟΦΗ ΠΑΡΟΤΙ ΕΠΑΡΧΙΑΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.
Ο ΙΚΑΡΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΥΛΙΚΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΚΟΜΗ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ.

ΕΙΔΩΜΕΝ ,ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑΡΑ,ΜΕ ΑΝΑΤΡΟΠΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΝΑΦΗ.

Το καλυτερο υλικο το εχει το λαυριο μακραν απ το δευτερο...η καλλιθεα σε 1 2 θεσεις εχει πραγματικα καλους παιχτες που τους ζηταει λαθος πραγματα πιστευω....οταν παιρνεις ασσο τον φαλεκα που ειναι απιστευτα καλος για την κατηγορια,φροντιζεις να του παρεις γυρω του παιχτες που να βαζουν γκολ και οχι να τον εχεις να βαζει αυτος γιατι απλα δεν το εχει....το εχει κανει αυτο το λαυριο με τον τρικαλιωτη,του εχει παρει γυρω γυρω σουπερ σκορερ και αυτος κανει καλα αυτο που ξερει...ασχετα αν δεν ειναι σε καλη κατασταση οι περισσοτεροι απο την ομαδα τους...δεν ειμαι καν απο το λαυριο ουτε εχω παει για καφε,απλα ειμαι αντικειμενικοσ με ολες τις ομαδες...
GREER
Ειμαστε πολυ καλυτεροι απο τη Καλλιθεα ποιοτικα. Αλλα καποια πραγματα πρεπει να τα δειξουμε μεσα στο γηπεδο. Μονο σε δυο ματς φετος(στο πρωταθλημα) εχουμε δειξει την αξια μας. Με Καλλιθεα εντος και ΟΦΗ εκτος.
menelaos
Ξαναλεω οτι την ανωτεροτητα πρεπει να τη δειξεις μεσα στο γηπεδο. Αρα οποιος δεν κανει γκελα μεσα στο γηπεδο και κανεις τις λιγοτερες ηττες απο τις αποκαλουμενες μικρες ομαδες τοτε θα ανεβει. Νομιζω ομως οτι φετος ειναι λιγοτερες οι καλες ομαδες σε σχεση με περυσι.
zintan
[quote name='coachara' date='Dec 1 2008, 13:55 ' post='251400
Κομοτηνη??? Λιγο δυσκολο φιλε μου, νομιζω.

ΟΦΗ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΛΑΥΡΙΟ η δικη μου προβλεψη.
Μην βιαζεστε ειναι νωρις ακομα.....ο οφη εχει ενα μικρο προβαδισμα λογο των 3 νικων εκτος εδρας που εχει ειδη...το λαυριο λογο της πολυς καλης ποιοτητας παιχτων που εχει και ολοι οι αλλοι θα παλεψουν....δεν ειπα οτι το λαυριο και ο οφη θα ανεβουν σιγουρα ειπα οτι απλα εχουν ενα προβαδισμα για τους λογους που εξηγησα....
[/quote]
Νομιζω το λαυριο οτι δεν θα αντεξει μεχρι τελος.
coachara


Νομιζω το λαυριο οτι δεν θα αντεξει μεχρι τελος.
[/quote]
Φιλε ζινταν εγω δεν ειμαι λαυριωτης....απλα εχουν την καλυτερη ομαδα κ πιστευω οτι θα ανεβουν και το τεκμηριωνω παραπανω γιατι και πως....δεν λεω οτι θα ανεβουν αλλα λεω οτι εχουν την καλητερη ομαδα,η καλητερα τους καλητερους παιχτες τωρα αν δεν ανεβουν ειναι αξιοι της μοιρας τους...παντως δεν ειναι θεμα αν αντεξουν η οχι...δεν αντεχει καποιος που λες οτι ειναι αουτσαιντερ,,το λαυριο ειναι φαβορι αρα θα αντεξει την πιεση και ευκολα...δεν λεω επαναλαμβανω οτι θα ανεβει λεω οτι ειναι ατυχη η εκφραση του δεν θα αντεξει...
GREER
Θα ηταν παρα πολυ καλο coachara να μας πεις τη γνωμη σου και για τις αλλες ομαδες. Μεχρι στιγμης μας εχεις καταθεσει καποια πραγματα για Καλλιθεα, Λαυριο και Σπορτινγκ. Εχεις δει καποια αλλη ομαδα?
coachara
QUOTE(GREER @ Dec 2 2008, 02:17 ) *
Θα ηταν παρα πολυ καλο coachara να μας πεις τη γνωμη σου και για τις αλλες ομαδες. Μεχρι στιγμης μας εχεις καταθεσει καποια πραγματα για Καλλιθεα, Λαυριο και Σπορτινγκ. Εχεις δει καποια αλλη ομαδα?

Μου αρεσει παρα πολυ αυτο που με ρωτησες γιατι μου αρεσει να συζηταω για το μπασκετ...εχω δει ολες τις ομαδες αλλα πολλες απο αυτες μονο 1 φορα οποτε τα συμπερασματα δεν ειναι σαφη...
ΛΑΥΡΙΟ|τα ειπα για εσας και παραπανω και στο τοπικ σας....
ΟΦΗ|σοβαροος,κερδιζει ολους οσους πρεπει να κερδισει καποιος εκτος εδρας για να ανεβει...μπασκετικα μετρια πραγματα,πολλα τριποντα κατι που δεν ειναι αξιοπιστο για να σου δωσει νικες,αυτοι ομως το κανουν και το κανουν καλα αρα κανουμε μοκο και τους λεμε μπραβο προς το παρων...
ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ|οποιος σταματησει τον γεροΜανο κερδισε...απλα πραγματα...
ΚΟΜΟΤΗΝΗ|Νομιζω ζουν ονειρο με την θεση που εχουν προς το παρων..μια καλη ζημιαρα για τους μεγαλους ομαδα που δεν ανεβαινει ομως μην τρελαθουμε...
ΑΜΥΝΤΑΣ|κακο ξεκινημα αλλα συνερχεται σιγα σιγα...νομιζω εχει τον καλυτερο ασσο στην κατηγορια μαζι με τον δικο σας(τρικαλιωτης),ειναι ο ζουπας....παιζει γρηγορο μπασκετ πολυ και προσπαθει να επιβαλει το δικο της παιχνιδι οπου και αν παιζει...και εχει μακραν τον καλυτερο προπονητη στην κατηγορια(βλαχος)...
ΔΟΥΚΑΣ|περιεργει ομαδα,δεν εχει κατι τρομερο,καλους παιχτες εχει 2,5(γκαβανοπουλο,παπαργυροπουλο κ μισο βαζω τον ζακυνθινο που ειναι καλος αλλα θελει και αλλα πραγματα για να παιξει ψηλοτερα αλλα ακομα ειναι μικρουλης..για την ηλικια του ειναι καλος)παλευουν τα ματς κ μαλλον θα σωθουν πιστευω...
ΧΑΛΚΙΔΑ|τιποτα,νομιζω δεν το σωνει..
ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ|τα ειπαμε και πιο πανω και στο τοπικ τους...
ΦΑΛΗΡΟ|τιποτα,εχει πεσει ειδη...
ΚΑΛΛΙΘΕΑ|τα ειπα...πολλα λεφτα λαθος χειρισμοι ομως νομιζω...παντως μπορει και να ανεβει,εχει παιχτες,εχει τα φωντα να ανεβει αλλα...αλλα...
ΣΕΡΡΕΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΦΛΟΓΑ-ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-ΕΥΟΣΜΟΣ|ισχυουν τα ιδια ομαδες χωρις πολλες δυνατοτητες αλλα οποιος τις υπτιμησει θα χασει...και πρεπει να εχουν και δυνατες εδρες...
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ|νομιζω ισχυει οτι για την χαλκιδα...
basketball lover
QUOTE(coachara @ Dec 2 2008, 13:53 ) *
Μου αρεσει παρα πολυ αυτο που με ρωτησες γιατι μου αρεσει να συζηταω για το μπασκετ...εχω δει ολες τις ομαδες αλλα πολλες απο αυτες μονο 1 φορα οποτε τα συμπερασματα δεν ειναι σαφη...
ΛΑΥΡΙΟ|τα ειπα για εσας και παραπανω και στο τοπικ σας....
ΟΦΗ|σοβαροος,κερδιζει ολους οσους πρεπει να κερδισει καποιος εκτος εδρας για να ανεβει...μπασκετικα μετρια πραγματα,πολλα τριποντα κατι που δεν ειναι αξιοπιστο για να σου δωσει νικες,αυτοι ομως το κανουν και το κανουν καλα αρα κανουμε μοκο και τους λεμε μπραβο προς το παρων...
ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ|οποιος σταματησει τον γεροΜανο κερδισε...απλα πραγματα...
ΚΟΜΟΤΗΝΗ|Νομιζω ζουν ονειρο με την θεση που εχουν προς το παρων..μια καλη ζημιαρα για τους μεγαλους ομαδα που δεν ανεβαινει ομως μην τρελαθουμε...
ΑΜΥΝΤΑΣ|κακο ξεκινημα αλλα συνερχεται σιγα σιγα...νομιζω εχει τον καλυτερο ασσο στην κατηγορια μαζι με τον δικο σας(τρικαλιωτης),ειναι ο ζουπας....παιζει γρηγορο μπασκετ πολυ και προσπαθει να επιβαλει το δικο της παιχνιδι οπου και αν παιζει...και εχει μακραν τον καλυτερο προπονητη στην κατηγορια(βλαχος)...
ΔΟΥΚΑΣ|περιεργει ομαδα,δεν εχει κατι τρομερο,καλους παιχτες εχει 2,5(γκαβανοπουλο,παπαργυροπουλο κ μισο βαζω τον ζακυνθινο που ειναι καλος αλλα θελει και αλλα πραγματα για να παιξει ψηλοτερα αλλα ακομα ειναι μικρουλης..για την ηλικια του ειναι καλος)παλευουν τα ματς κ μαλλον θα σωθουν πιστευω...
ΧΑΛΚΙΔΑ|τιποτα,νομιζω δεν το σωνει..
ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ|τα ειπαμε και πιο πανω και στο τοπικ τους...
ΦΑΛΗΡΟ|τιποτα,εχει πεσει ειδη...
ΚΑΛΛΙΘΕΑ|τα ειπα...πολλα λεφτα λαθος χειρισμοι ομως νομιζω...παντως μπορει και να ανεβει,εχει παιχτες,εχει τα φωντα να ανεβει αλλα...αλλα...
ΣΕΡΡΕΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΦΛΟΓΑ-ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-ΕΥΟΣΜΟΣ|ισχυουν τα ιδια ομαδες χωρις πολλες δυνατοτητες αλλα οποιος τις υπτιμησει θα χασει...και πρεπει να εχουν και δυνατες εδρες...
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ|νομιζω ισχυει οτι για την χαλκιδα...

ωραιες προσεγγισεις.ας προσπαθησω κι εγω με βαση οσα εχω δει μεχρι τωρα
ΛΑΥΡΙΟ.μακραν η ομαδα με τους πιο μπασκετικους παικτες.αμαρτια αν δεν ανεβει...
ΟΦΗ.εχει τους καταλληλους παικτες για να παιζει το πιο απλοικο μπασκετ του κοσμου και της σχολης ΚΟΥΦΟΥ.γυρω-γυρω ολοι αλλα αν δεν βαλουμε τα τριποντα χασαμε.μεχρι τωρα τα βαζουν και μπραβο τους.σιγουρη ανοδος για παραπανω απο ενα λογους.
ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ.θα παλεψει μεχρι τελους για ανοδο.ο ΜΑΝΟΣ δεν παλευεται!
ΚΟΜΟΤΗΝΗ.δεν εχω αποψη
ΑΜΥΝΤΑΣ."και εχει μακραν τον καλυτερο προπονητη στην κατηγορια(βλαχος)..."συμφωνω απολυτως.σιγουρα στο γκρουπ που θα παιζει για ανοδο.
ΔΟΥΚΑΣ.αρκετους καλους παικτες,νεους,πολυ ταλεντο,αν καταφερουν να γινουν ομαδα θα σωθουν ανετα.
ΧΑΛΚΙΔΑ.τελειωμενη ιστορια και θα επρεπε να ειχε τελειωσει χρονια πριν.
ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ.δυστυχως,δυσκολα τα πραγματα...
ΦΑΛΗΡΟ.τιτλοι τελους
ΚΑΛΛΙΘΕΑ.τα λεφτα δεν φερνουν την ευτυχια εξ'ορισμου.παντως στο γκρουπ διεκδικητων σιγουρα.
ΣΕΡΡΕΣ.μου αρεσει πολυ η βασικη πενταδα με πρωτο τον πρωτο σκορερ Πεχλιβανη.ουτε ανοδος,ουτε πτωση
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΦΛΟΓΑ-ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-ΕΥΟΣΜΟΣ.δεν εχω ακομη σχηματισει σιγουρη αποψη.αργοτερα ισως αν προλαβω να δω κανενα παιχνιδι τους
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ.χωρις αποψη αλλα ακουω οτι ειναι δυσκολα τα πραγματα.
(coachara,αντεγραψα τη σειρα σου,πειραζει?)
menelaos
Βλεπω παρα πολυ καλες προσεγγισεις και καλες κρισεις. Μου αρεσει να λενε οι μπασκετανθρωποι τις γνωμες τους ειδικα αυτοι που δεν εχουν συμφερωντα στη κατηγορια. Αν η ομαδα μου δεν συνελθει και γρηγορα μαλιστα δεν ανεβαινει. Μιλαω για το Λαυριο. Οφη - Αρκαδικος- Καλλιθεα- Αμυντας οι υπολοιποι διεκδικητες. Αν μαζι με τον Τρικαλιωτη ειχα ενα ακομα στη θεση 1 θα ειχα ανεβει απο περυσι αλλα γ...ω την ατυχια μας και παλι φετος. Βλεπεις ο Στεφανακης μας βγηκε κουτσος.
GREER
Μεσες-ακρες ετσι πρεπει να ειναι οπως τα λετε. Προσωπικη μου αποψη(απο αυτα που εχω δει περσυ και φετος) ειναι οτι το ΛΑΥΡΙΟ και η ΚΑΛΛΙΘΕΑ ειναι οι πιο ποιοτικες ομαδες και με πιο πληρη ροστερ. Ο ΟΦΗ δεν πρεπει να ειναι τιποτα το ιδιαιτερο και αυτο το συμπεραινω απο το οτι ειναι ομαδα του τριποντου. Τετοιες ομαδες δεν ειναι αξιοπιστες στο μπασκετ κατα τη γνωμη μου. Τον Αρκαδικο θελω να τον δω απο κοντα για να εχω αποψη. Τελος ο Αμυντας εχει πραγματι τρομερο ασσο(ισως το καλυτερο) και για μενα επρεπε να ανεβει απο περσυ, μιας και ηταν πολυ καλυτερος απο Λαγκαδα και Αιγιο και τουλαχιστον ισαξιος με Δραμα. Ξεκινησε πολυ ασχημα ομως και αυτο πιστευω θα του στοιχισει τελικα. Πρεπει να φερει τα πανω-κατω για να επανελθει.
coachara
QUOTE(basketball lover @ Dec 2 2008, 17:15 ) *
ωραιες προσεγγισεις.ας προσπαθησω κι εγω με βαση οσα εχω δει μεχρι τωρα
ΛΑΥΡΙΟ.μακραν η ομαδα με τους πιο μπασκετικους παικτες.αμαρτια αν δεν ανεβει...
ΟΦΗ.εχει τους καταλληλους παικτες για να παιζει το πιο απλοικο μπασκετ του κοσμου και της σχολης ΚΟΥΦΟΥ.γυρω-γυρω ολοι αλλα αν δεν βαλουμε τα τριποντα χασαμε.μεχρι τωρα τα βαζουν και μπραβο τους.σιγουρη ανοδος για παραπανω απο ενα λογους.
ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ.θα παλεψει μεχρι τελους για ανοδο.ο ΜΑΝΟΣ δεν παλευεται!
ΚΟΜΟΤΗΝΗ.δεν εχω αποψη
ΑΜΥΝΤΑΣ."και εχει μακραν τον καλυτερο προπονητη στην κατηγορια(βλαχος)..."συμφωνω απολυτως.σιγουρα στο γκρουπ που θα παιζει για ανοδο.
ΔΟΥΚΑΣ.αρκετους καλους παικτες,νεους,πολυ ταλεντο,αν καταφερουν να γινουν ομαδα θα σωθουν ανετα.
ΧΑΛΚΙΔΑ.τελειωμενη ιστορια και θα επρεπε να ειχε τελειωσει χρονια πριν.
ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ.δυστυχως,δυσκολα τα πραγματα...
ΦΑΛΗΡΟ.τιτλοι τελους
ΚΑΛΛΙΘΕΑ.τα λεφτα δεν φερνουν την ευτυχια εξ'ορισμου.παντως στο γκρουπ διεκδικητων σιγουρα.
ΣΕΡΡΕΣ.μου αρεσει πολυ η βασικη πενταδα με πρωτο τον πρωτο σκορερ Πεχλιβανη.ουτε ανοδος,ουτε πτωση
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΦΛΟΓΑ-ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-ΕΥΟΣΜΟΣ.δεν εχω ακομη σχηματισει σιγουρη αποψη.αργοτερα ισως αν προλαβω να δω κανενα παιχνιδι τους
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ.χωρις αποψη αλλα ακουω οτι ειναι δυσκολα τα πραγματα.
(coachara,αντεγραψα τη σειρα σου,πειραζει?)
ΑΠΛΑ ΜΕ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕς...ΕΙΣΑΙ ΣΩΣΤΟΤΑΤΟς ΦΙΛΕ ΜΟΥ...ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΑΠΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΑΡΚΕΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ...


QUOTE(menelaos @ Dec 2 2008, 17:33 ) *
Βλεπω παρα πολυ καλες προσεγγισεις και καλες κρισεις. Μου αρεσει να λενε οι μπασκετανθρωποι τις γνωμες τους ειδικα αυτοι που δεν εχουν συμφερωντα στη κατηγορια. Αν η ομαδα μου δεν συνελθει και γρηγορα μαλιστα δεν ανεβαινει. Μιλαω για το Λαυριο. Οφη - Αρκαδικος- Καλλιθεα- Αμυντας οι υπολοιποι διεκδικητες. Αν μαζι με τον Τρικαλιωτη ειχα ενα ακομα στη θεση 1 θα ειχα ανεβει απο περυσι αλλα γ...ω την ατυχια μας και παλι φετος. Βλεπεις ο Στεφανακης μας βγηκε κουτσος.

Η ομαδα σου ειναι θεμα χρονου να συνελθει και αν αυτο γινει οχι μονο θα ανεβεις αλλα θα παιξεις και μπασκεταρα και θα σε χαιρονται ολοι...εχεις το καλυτερο ασσο στην κατηγορια(μαζι με ζουπα μην τον αδικουμε) αλλα εχεις ισως τον χειροτερο δευτερο ασσο...
GREER
Ρε coachara θελω να σε ρωτησω κατι. Περσυ την παρακολουθησες την κατηγορια καθολου?? Θα με ενδιεφερε πολυ η γνωμη σου. Γιατι εγω εξακολουθω ακομα να πιστευω οτι ημασταν εαν οχι η 2η αλλα η 3η καλυτερη ομαδα στη κατηγορια και ενας απο τους βασικοτερους λογους που δεν ανεβηκαμε ηταν η διαιτησια...
karaflas
QUOTE(GREER @ Dec 2 2008, 23:39 ) *
Ρε coachara θελω να σε ρωτησω κατι. Περσυ την παρακολουθησες την κατηγορια καθολου?? Θα με ενδιεφερε πολυ η γνωμη σου. Γιατι εγω εξακολουθω ακομα να πιστευω οτι ημασταν εαν οχι η 2η αλλα η 3η καλυτερη ομαδα στη κατηγορια και ενας απο τους βασικοτερους λογους που δεν ανεβηκαμε ηταν η διαιτησια...

εγω παντως την παρακολουθησα τη κατηγορια και οντως ειχατε πολυ καλη ομαδα!επρεπε περσυ με βαση το ροστερ που ειχατε να ανεβητε!για το θεμα με τη περσυνη διαιτησια σε μερικα παιχνιδια σας εσφαξε και σε αλλα σας ευνοησε!ΕΚΕΙ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΑΣ ΣΦΑΞΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΣΑΣ ΣΤΕΡΗΣΑΝΕ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΠΟΥ ΠΑΙΞΑΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΜΥΝΤΑ!!!!
GREER
QUOTE(karaflas @ Dec 3 2008, 00:51 ) *
εγω παντως την παρακολουθησα τη κατηγορια και οντως ειχατε πολυ καλη ομαδα!επρεπε περσυ με βαση το ροστερ που ειχατε να ανεβητε!για το θεμα με τη περσυνη διαιτησια σε μερικα παιχνιδια σας εσφαξε και σε αλλα σας ευνοησε!ΕΚΕΙ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΑΣ ΣΦΑΞΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΣΑΣ ΣΤΕΡΗΣΑΝΕ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΠΟΥ ΠΑΙΞΑΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΜΥΝΤΑ!!!!

Α ρε καραφλα. Δεν μπορουσες να ειχεις γραφτει απο περσυ για να τα πεις αυτα που λες τωρα?? Μαλλια ειχε βγαλει η γλωσσα μου να τα λεω. Στο συγκεκριμενο παιχνιδι φιλε μου, μας ειχαν στημενους. Ετσι απλα. Και υπηρχαν και αλλα πολλα παιχνιδια. Μην ξεχναμε οτι υπαρχει ο νομος της επαρχιας στη Β'Εθνικη. Και ο νοων νοειτω. Το μαθαμε καλα περσυ το μαθημα μας.

Υ.Γ. Δεν ευνοηθηκαμε σε ΚΑΝΕΝΑ παιχνιδι περσυ. Σε ενα μονο παιχνιδι οι διαιτητες επαιξαν λιγακι εδρα στο Λαυριο(70-30), αλλα το χασαμε με 15-20 ποντους διαφορα. Με τη Φλογα.
kesariani 4ever
Mεγαλο παιχνιδι γινεται την κυριακη στο κλειστο του αμυντα μεταξυ της ομωνυμης ομαδας και της κομοτηνης.Εαν η ακριτικη ομαδα καταφερει και βγει νικητρια απο το συγκεκριμενο παιχνιδι θα εχει κανει πολυ σημαντικο βημα για την ανοδο στην Α'2.Απο εκει και περα ο ΟΦΗ εχει μια σταθερα καλη πορεια χωρις να κανει γκελες οπως το ιδιο και ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ.Ο ΙΚΑΡΟΣ εκανε πολυ σημαντικη νικη την κυριακη χωρις εμενα βεβαια να μου γεμιζει το ματι.Απο εκει και περα η μεγαλυτερη απογοητεση της κατηγοριας ειναι η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΦΛΟΓΑ η οποια εαν δεν ειχε κανει την εκτος εδρας νικη στην ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ θα κινδυνευε αμεσα με υποβιβασμο(οχι οτι τωρα δεν κινδυνευει).Το ΛΑΥΡΙΟ συνεχιζει να μην εντυπωσιαζει και πιστευω θα εχει προβληματα στην συνεχεια.Απο εκει και περα ΑΜΥΝΤΑΣ και ΣΕΡΡΕΣ ανεβαινουν και θα κανουν πολλες ζημιες εντος και εκτος εδρας.ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΕΥΟΣΜΟΣ-ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ θα εχουν μια καλη πορεια χωρις να κινδυνευσουν να μπουν σε περιπετειες.
coachara
QUOTE(GREER @ Dec 2 2008, 23:39 ) *
Ρε coachara θελω να σε ρωτησω κατι. Περσυ την παρακολουθησες την κατηγορια καθολου?? Θα με ενδιεφερε πολυ η γνωμη σου. Γιατι εγω εξακολουθω ακομα να πιστευω οτι ημασταν εαν οχι η 2η αλλα η 3η καλυτερη ομαδα στη κατηγορια και ενας απο τους βασικοτερους λογους που δεν ανεβηκαμε ηταν η διαιτησια...

Συμφωνω με οσα ειπε ο καραφλας και προσθετω|ειχες πολυ καλη ομαδα περσι αλλα εισουν ασοβαρος...δεν μπορεις να χανεις απο αμυντα και φλογα στην εδρα σου και να εισαι ομαδα ανοδου..και αντε χανεις,δεν μπορει να παιζεις την κατηγορια ολη στη γουμενισσα και να χανεις επισης..λες για την διαιτησια...ωραια ας πουμε οτι συμφωνω...σε ποιο απο τα 3 παιχνιδια αυτα που σου ανεφερα και σου στερησαν την κατηγορια σε αδικησε η διαιτησια?να σοθ πω εγω?σε κανενα....αρα δεν εκανες εσυ σωστα την δουλεια σου αρα δεν εχεις αλλοθι...η διαιτησια σε εσφαξε στην δραμα,στον λαγκαδα,στον αμυντα και στην καλλιθεα...προσεξες κατι?ολα ηταν σουπερ ντερμπι,αρα ειναι κατι που το ψηλοπεριμενεις...θα μου πεις ναι αλλα αν με αφηναν να παρω 2 απο τα 4(τα δικαιωσουν ολα οντως,τα ειδα σε ντβντ) θα ανεβαινα...σωστο αλλα γιατι να μην παρεις τα 3 που σου ανεφερα οτι απαγορευοταν να χασεις που ολα ηταν στα χερια σου?ειχες περσι μια απο τις καλυτερες ομαδες και φετος την καλυτερη,μην χρησιμοποιεις κανενα αλλοθι..αν εσυ ησουν αυτος που επρεπε να εισαι βασει υλικου θα ησουν τωρα σε αλλο τοπικ,το ιδιο ισχυει και για φετος πολυ περισσοτερο κιολας...
rover6
QUOTE(kesariani 4ever @ Dec 3 2008, 13:18 ) *
Mεγαλο παιχνιδι γινεται την κυριακη στο κλειστο του αμυντα μεταξυ της ομωνυμης ομαδας και της κομοτηνης.Εαν η ακριτικη ομαδα καταφερει και βγει νικητρια απο το συγκεκριμενο παιχνιδι θα εχει κανει πολυ σημαντικο βημα για την ανοδο στην Α'2.Απο εκει και περα ο ΟΦΗ εχει μια σταθερα καλη πορεια χωρις να κανει γκελες οπως το ιδιο και ο ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ.Ο ΙΚΑΡΟΣ εκανε πολυ σημαντικη νικη την κυριακη χωρις εμενα βεβαια να μου γεμιζει το ματι.Απο εκει και περα η μεγαλυτερη απογοητεση της κατηγοριας ειναι η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΦΛΟΓΑ η οποια εαν δεν ειχε κανει την εκτος εδρας νικη στην ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ θα κινδυνευε αμεσα με υποβιβασμο(οχι οτι τωρα δεν κινδυνευει).Το ΛΑΥΡΙΟ συνεχιζει να μην εντυπωσιαζει και πιστευω θα εχει προβληματα στην συνεχεια.Απο εκει και περα ΑΜΥΝΤΑΣ και ΣΕΡΡΕΣ ανεβαινουν και θα κανουν πολλες ζημιες εντος και εκτος εδρας.ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΕΥΟΣΜΟΣ-ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ θα εχουν μια καλη πορεια χωρις να κινδυνευσουν να μπουν σε περιπετειες.


ΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΜΥΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΦΑΒΟΡΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ.
coachara
QUOTE(rover6 @ Dec 3 2008, 14:50 ) *
ΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΜΥΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΦΑΒΟΡΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ.

σιγουρο δεν ειναι τιποτα αλλα η αληθεια ειναι οτι θα εχει μεγαλο πλεονεκτημα.....παντως εκτιμω οτι το ματσακι ειναι ασσος....
rover6
QUOTE(GREER @ Dec 1 2008, 18:33 ) *
Ειμαστε πολυ καλυτεροι απο τη Καλλιθεα ποιοτικα. Αλλα καποια πραγματα πρεπει να τα δειξουμε μεσα στο γηπεδο. Μονο σε δυο ματς φετος(στο πρωταθλημα) εχουμε δειξει την αξια μας. Με Καλλιθεα εντος και ΟΦΗ εκτος.



ΠΡΕΠΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΙΚΕΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΕΒΕΙΣ .
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΛΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ, ΑΛΛΑ ΕΠΑΙΞΕΣ ΣΟΥΠΕΡ ΣΤΟΝ ΟΦΗ ΚΑΙ ΕΧΑΣΕΣ, ΟΠΩΣ ΕΧΑΣΕΣ ,ΤΑ ΕΜΑΘΑ,ΠΟΥ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΕΚΤΟΣ.
Ο ΟΦΗ ΕΚΑΝΕ ΝΙΚΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΑΜΥΝΤΑ ΚΑΙ ΔΟΥΚΑ,Η ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΣΤΟΝ ΑΠΠΟΛΩΝΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗ.
ΑΝ Η ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΟΝ ΑΜΥΝΤΑ ΤΟΤΕ ΚΟΥΝΗΣΕ ΜΑΝΤΗΛΙ.
ΠΑΝΤΩΣ ΣΑΣ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΠΑΡΑΚΑΛΑ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Ο ΨΗΛΕΑΣ.
ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΣΕΦΤΕ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΕΤΑ smiley.gif
coachara
QUOTE(rover6 @ Dec 3 2008, 14:57 ) *
ΠΡΕΠΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΙΚΕΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΕΒΕΙΣ .
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΛΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ, ΑΛΛΑ ΕΠΑΙΞΕΣ ΣΟΥΠΕΡ ΣΤΟΝ ΟΦΗ ΚΑΙ ΕΧΑΣΕΣ, ΟΠΩΣ ΕΧΑΣΕΣ ,ΤΑ ΕΜΑΘΑ,ΠΟΥ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ ΕΚΤΟΣ.
Ο ΟΦΗ ΕΚΑΝΕ ΝΙΚΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΑΜΥΝΤΑ ΚΑΙ ΔΟΥΚΑ,Η ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΣΤΟΝ ΑΠΠΟΛΩΝΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗ.
ΑΝ Η ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΟΝ ΑΜΥΝΤΑ ΤΟΤΕ ΚΟΥΝΗΣΕ ΜΑΝΤΗΛΙ.
ΠΑΝΤΩΣ ΣΑΣ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΠΑΡΑΚΑΛΑ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Ο ΨΗΛΕΑΣ.
ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΣΕΦΤΕ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΕΤΑ smiley.gif

το λαυριο που θα κερδισει ρε φιλε?παντου...μπορει να κερδισει παντου....εκτος εδρας εχει παιξει το λαυριο σερρες,οφη,πιερικο και σπορτινγκ...πως εσυ το κρινεις σε εκτος εδρας και πως λες οτι το εχεις δει περισσοτερο απο οτι φανταζεται ο γκριρ?πηγες στις σερρες?μιλα για μπασκετακι ρε φιλε....ο ψυλεας ειναι σε κακη κατασταση(στον σπορτινγκ ηταν σουπερ μονο) και το λαυριο κερδιζει χωρις τον καλο ψυλεα,,βγαινεις και λες οτι να ναι χωρις να γνωριζεις..μην το κανετε αυτο ρε μαγκες..κανενας να μην το κανει..και για να μην παρεξηγουμαστε επαναλαμβανω οτι ουτε για καφε δεν εχω παει στο λαυριο και γραφω σε ολα τα τοπικ απο α εσκα και πανω...δεν αβανταρω κανεναν απλα να ειμαστε δικαιοι και σωστοι και να ξερουμε τι λεμε...
GREER
QUOTE(coachara @ Dec 3 2008, 14:57 ) *
Συμφωνω με οσα ειπε ο καραφλας και προσθετω|ειχες πολυ καλη ομαδα περσι αλλα εισουν ασοβαρος...δεν μπορεις να χανεις απο αμυντα και φλογα στην εδρα σου και να εισαι ομαδα ανοδου..και αντε χανεις,δεν μπορει να παιζεις την κατηγορια ολη στη γουμενισσα και να χανεις επισης..λες για την διαιτησια...ωραια ας πουμε οτι συμφωνω...σε ποιο απο τα 3 παιχνιδια αυτα που σου ανεφερα και σου στερησαν την κατηγορια σε αδικησε η διαιτησια?να σοθ πω εγω?σε κανενα....αρα δεν εκανες εσυ σωστα την δουλεια σου αρα δεν εχεις αλλοθι...η διαιτησια σε εσφαξε στην δραμα,στον λαγκαδα,στον αμυντα και στην καλλιθεα...προσεξες κατι?ολα ηταν σουπερ ντερμπι,αρα ειναι κατι που το ψηλοπεριμενεις...θα μου πεις ναι αλλα αν με αφηναν να παρω 2 απο τα 4(τα δικαιωσουν ολα οντως,τα ειδα σε ντβντ) θα ανεβαινα...σωστο αλλα γιατι να μην παρεις τα 3 που σου ανεφερα οτι απαγορευοταν να χασεις που ολα ηταν στα χερια σου?ειχες περσι μια απο τις καλυτερες ομαδες και φετος την καλυτερη,μην χρησιμοποιεις κανενα αλλοθι..αν εσυ ησουν αυτος που επρεπε να εισαι βασει υλικου θα ησουν τωρα σε αλλο τοπικ,το ιδιο ισχυει και για φετος πολυ περισσοτερο κιολας...

Δεν πιστευα οτι θα διαφωνησω μαζι σου σε κατι. Αλλα να που βρηκα κατι στο οποιο διαφωνω. Εγω ημουν νεοφωτιστος στη κατηγορια. Εγω τις γκελες μου στα παιχνιδια που ανεφερες τις εκανα, πραγματι. Αλλα ρε φιλε σε αυτα τα παιχνιδια που πραγματι ημουνα κακος και ασοβαρος εγω τα εχασα και σωστα τα εχασα. Στα παιχνιδια ομως που ημουν καλυτερος και δικαιωμουν να κερδισω, επισης τα εχασα και τα κερδισαν οι αλλοι με το ετσι θελω. Δεν ειμαστε και oι Lakers για να ειμαστε σταθεροι ολη τη χρονια και να μην κανουμε γκελες και επιπροσθετως να πρεπει να κερδιζω και τη διαιτησια εκτος εδρας. Γι'αυτο σου λεω οτι αδικηθηκα παραφορα περσυ. Και αυτα δεν τα χρησιμοποιω σαν αλλοθι, γιατι εαν εχεις διαβασει το τοπικ της περσυνης σεζον θα δεις οτι ημουν ο πρωτος που εκραξα παιχτες και προπονητες μετα απο αυτες τις ηττες. Σε ολα τα αλλα παντως πραγματικα εχεις 100% δικιο.

QUOTE(rover6 @ Dec 3 2008, 15:57 ) *
ΠΑΝΤΩΣ ΣΑΣ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΠΑΡΑΚΑΛΑ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Ο ΨΗΛΕΑΣ.
ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΣΕΦΤΕ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΕΤΑ smiley.gif

Απο αυτο το σχολιο σου και μονο καταλαβα οτι δεν εχεις δει καθολου το Λαυριο φετος. Οποτε δεν χρειαζεται να σου απαντησω για τα υπολοιπα που γραφεις.
coachara
QUOTE(GREER @ Dec 3 2008, 15:50 ) *
Δεν πιστευα οτι θα διαφωνησω μαζι σου σε κατι. Αλλα να που βρηκα κατι στο οποιο διαφωνω. Εγω ημουν νεοφωτιστος στη κατηγορια. Εγω τις γκελες μου στα παιχνιδια που ανεφερες τις εκανα, πραγματι. Αλλα ρε φιλε σε αυτα τα παιχνιδια που πραγματι ημουνα κακος και ασοβαρος εγω τα εχασα και σωστα τα εχασα. Στα παιχνιδια ομως που ημουν καλυτερος και δικαιωμουν να κερδισω, επισης τα εχασα και τα κερδισαν οι αλλοι με το ετσι θελω. Δεν ειμαστε και oι Lakers για να ειμαστε σταθεροι ολη τη χρονια και να μην κανουμε γκελες και επιπροσθετως να πρεπει να κερδιζω και τη διαιτησια εκτος εδρας. Γι'αυτο σου λεω οτι αδικηθηκα παραφορα περσυ. Και αυτα δεν τα χρησιμοποιω σαν αλλοθι, γιατι εαν εχεις διαβασει το τοπικ της περσυνης σεζον θα δεις οτι ημουν ο πρωτος που εκραξα παιχτες και προπονητες μετα απο αυτες τις ηττες. Σε ολα τα αλλα παντως πραγματικα εχεις 100% δικιο.

καταρχην δεν νομιζω οτι διαφωνουμε...σε οτι λες συμφωνω,ακουσε κατι ομως|οταν πας για το πρωταθλημα και σε καποια ματς εισαι κακος πρεπει να τα κερδιζεις οταν ειναι με χειροτερες ομαδες απο σενα φυσικα...τι εννοω|φετος δεν εισαι καλος ακομα,σωστα?το ξερεις οτι εχεις κερδισει 2 ματσ τετοια που σου περιεγραψα πριν?ξερεις ποια ειναι?η χαλκιδα κ ο σπορτινγκ..στα 2 αυτα ματς δεν δικαιωσουν να κερδισεις βασει αποδοσεις ομως η ποιοτητα καποιων παιχτων (χαλκιδα γιαννακοπουλος το ειδα σε ντβντ και αυτο και σπορτινγκ με τις βολες του τρικαλιωτη ειχα παει) σου εδωσε τις νικες..αυτο σημαινει οτι τετοια γκελα σαν τις περσινες ακομα δεν εχεις κανει και ουτε μαλλον θα κανεις αφου δεν εκανες αυτες,αυτα γινονται 2 3 φορες στη χρονια και εσυ τα περασες μαλλον...τελος παντων κοιτα μπροστα και μην κοιτας τα περσινα....
menelaos
Kοιταχτε για να κλεισουμε τα περσινα και να παμε στα φετινα. Περυσι με εσφαξαν σε 5 παιχνιδια. Τα 2 απο αυτα να ειχα παρει θα ειχαμε ανεβει. 2 φορες με τον Αμυντα 1 φορα με τη Νηαρ στην Καισαριανη, 1 με το Λαγκαδα μια με τον Καοδ μιλαμε για σφαξιμο στεγνο. Και οποιος θελει βιντεακια εδω ειμαι. Ετσι για να μη λεμε πολλα, και να μη λεμε και μ............ς
Τωρα οσο αφορα φετος ειμαστε ακομα δυστυχως χαλια.Αλλα και φυσικα δεν ειμαστε η ομαδα του ενος (Ψηλεα) και φυσικα εχουμε για πρωτη φορα τετοιο συνολο. Δυστυχως δεν παιζουμε καλο μπασκετ , η ελπιδα μου βεβαια ειναι οτι χειροτερα δεν μπορουμε να παιξουμε. Αρα ελπιζω σε καλυτερες εμφανισεις. Ντεζαβανταζ μας που δεν πιστευα οτι θα μας επηρεαζε ειναι τα 2 παιδια που ειναι φανταροι.
hellenic
Click to view attachmentClick to view attachment
sorry paidia pou den grafo kati sxetika me to topic....apla to sima tou arkadikou mou thimise kati...
isos to kainourio gipedo tou panserraikou smiley.gif

rover6
QUOTE(coachara @ Dec 3 2008, 15:28 ) *
το λαυριο που θα κερδισει ρε φιλε?παντου...μπορει να κερδισει παντου....εκτος εδρας εχει παιξει το λαυριο σερρες,οφη,πιερικο και σπορτινγκ...πως εσυ το κρινεις σε εκτος εδρας και πως λες οτι το εχεις δει περισσοτερο απο οτι φανταζεται ο γκριρ?πηγες στις σερρες?μιλα για μπασκετακι ρε φιλε....ο ψυλεας ειναι σε κακη κατασταση(στον σπορτινγκ ηταν σουπερ μονο) και το λαυριο κερδιζει χωρις τον καλο ψυλεα,,βγαινεις και λες οτι να ναι χωρις να γνωριζεις..μην το κανετε αυτο ρε μαγκες..κανενας να μην το κανει..και για να μην παρεξηγουμαστε επαναλαμβανω οτι ουτε για καφε δεν εχω παει στο λαυριο και γραφω σε ολα τα τοπικ απο α εσκα και πανω...δεν αβανταρω κανεναν απλα να ειμαστε δικαιοι και σωστοι και να ξερουμε τι λεμε...



ΦΙΛΕ ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑΚΤΙΚΑ Β ΕΘΝΙΚΗ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑ Ο ΨΗΛΕΑΣ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΕΠΙΣΗΣ, ΤΗΝ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΛΑΥΡΙΟΥ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ.
ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΤΟ ΛΑΥΡΙΟ, ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ,ΑΛΛΑ ΚΛΕΙΔΙ ΣΤΙΣ ΝΙΚΕΣ ΤΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΨΗΛΕΑΣ ,ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΞΕΡΩ.
ΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΤΕ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΛΑΥΡΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΝΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ.
rover6
QUOTE(GREER @ Dec 3 2008, 15:53 ) *
Δεν πιστευα οτι θα διαφωνησω μαζι σου σε κατι. Αλλα να που βρηκα κατι στο οποιο διαφωνω. Εγω ημουν νεοφωτιστος στη κατηγορια. Εγω τις γκελες μου στα παιχνιδια που ανεφερες τις εκανα, πραγματι. Αλλα ρε φιλε σε αυτα τα παιχνιδια που πραγματι ημουνα κακος και ασοβαρος εγω τα εχασα και σωστα τα εχασα. Στα παιχνιδια ομως που ημουν καλυτερος και δικαιωμουν να κερδισω, επισης τα εχασα και τα κερδισαν οι αλλοι με το ετσι θελω. Δεν ειμαστε και oι Lakers για να ειμαστε σταθεροι ολη τη χρονια και να μην κανουμε γκελες και επιπροσθετως να πρεπει να κερδιζω και τη διαιτησια εκτος εδρας. Γι'αυτο σου λεω οτι αδικηθηκα παραφορα περσυ. Και αυτα δεν τα χρησιμοποιω σαν αλλοθι, γιατι εαν εχεις διαβασει το τοπικ της περσυνης σεζον θα δεις οτι ημουν ο πρωτος που εκραξα παιχτες και προπονητες μετα απο αυτες τις ηττες. Σε ολα τα αλλα παντως πραγματικα εχεις 100% δικιο.


Απο αυτο το σχολιο σου και μονο καταλαβα οτι δεν εχεις δει καθολου το Λαυριο φετος. Οποτε δεν χρειαζεται να σου απαντησω για τα υπολοιπα που γραφεις.

ΦΙΛΕ QUOTE ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ ΤΟΥ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ, ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ, ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΤΟ EMAIL SOY ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ,ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΤΟ ΛΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΚΑΜΠΑΝΕΒΑΣΜΑΤΑ ,ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΚΟΛΠΟ ΑΝΟΔΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ ΠΑΡΟΤΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΠΙΣΩ.
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΝΙΚΕΣ ΟΜΩΣ, ΕΚ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΜΙΑ Η ΔΥΟ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΕΔΡΕΣ.
ΣΤΟΝ ΟΦΗ ΕΧΑΣΕ ΜΕ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ ΤΟ ΕΙΔΑ, ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΔΙΠΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΑΒΑΝΤΑΖ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ 2 ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΛΑΥΡΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ, ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΠΑΙΚΤΗ ΜΙΚΡΟ. peace.gif
skinspath 4
Τι ακριβως ειδες αδελφε με τον Ο.Φ.Η. ,για πες μας και μας που μαλλον τυφλωθηκαμε εκει μεσα!
Εγω ειδα οτι τα παιδια του Λαυριου πλησιασαν και εδωσαν τα ευσημα στους οργανωτες της κερκιδας και το αντιστροφο!!!
Μαθε να ξεχωριζεις την τρομοκρατια απο την ΚΑΥΤΗ ΕΔΡΑ!!!
Και για οσουν θελουν να παρουν μια γευση,και εσυ μαζι τους,δοξα Τω Θεω το YOUTUBE εχει δεκαδες video,και απο το εν λογω ματς.....!!!
http://www.youtube.com/watch?v=6DzwYSXYC_4





FREE OFI!!!
rover6
[quote name='skinspath 4' date='Dec 4 2008, 02:02 ' post='252373']
Τι ακριβως ειδες αδελφε με τον Ο.Φ.Η. ,για πες μας και μας που μαλλον τυφλωθηκαμε εκει μεσα!
Εγω ειδα οτι τα παιδια του Λαυριου πλησιασαν και εδωσαν τα ευσημα στους οργανωτες της κερκιδας και το αντιστροφο!!!
Μαθε να ξεχωριζεις την τρομοκρατια απο την ΚΑΥΤΗ ΕΔΡΑ!!!
Και για οσουν θελουν να παρουν μια γευση,και εσυ μαζι τους,δοξα Τω Θεω το YOUTUBE εχει δεκαδες video,και απο το εν λογω ματς.....!!!
http://www.youtube.com/watch?v=6DzwYSXYC_4





FREE OFI!!!
[/quo
ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΔΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΑΣΣΕΤΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ,ΑΛΛΑ ΜΙΛΗΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΟΥ ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΚΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ,ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΟΝΤΩΣ ΤΟ ΕΙΔΑ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟ ,ΑΛΛΑ ΟΙ ΣΥΝΤΕΚΝΟΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΟΥ ΛΑΥΡΙΟΥ ΗΤΑΝ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΟΙ ΚΑΙ ΕΦΤΥΝΑΝ ............................ ΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΤΟΥΣ?
ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΦΑΣΑΡΙΑ ΜΕ ΤΟΣΟ ΚΟΣΜΟ?

ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΜΑΓΚΙΑ ΣΑΣ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΕΤΑΙ ΤΟΣΟ ΛΑΟ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΟΜΑΔΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΛΑΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΣΚΕΙ ΤΟΣΗ ΠΙΕΣΗ ΣΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ugly_tocktock.gif
GREER
QUOTE(rover6 @ Dec 4 2008, 02:08 ) *
ΦΙΛΕ QUOTE ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ ΤΟΥ ΛΑΥΡΙΟΥ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ, ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ, ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΤΟ EMAIL SOY ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ,ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΤΟ ΛΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΚΑΜΠΑΝΕΒΑΣΜΑΤΑ ,ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΚΟΛΠΟ ΑΝΟΔΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ ΠΑΡΟΤΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΠΙΣΩ.
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΝΙΚΕΣ ΟΜΩΣ, ΕΚ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΜΙΑ Η ΔΥΟ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΕΔΡΕΣ.
ΣΤΟΝ ΟΦΗ ΕΧΑΣΕ ΜΕ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ ΤΟ ΕΙΔΑ, ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΔΙΠΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΑΒΑΝΤΑΖ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ 2 ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΛΑΥΡΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ, ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΠΑΙΚΤΗ ΜΙΚΡΟ. peace.gif

Και αφου ρε παλικαρι μου εχεις δει ολα τα ματς του Λαυριου, οπως λες, τοτε πως εβγαλες το συμπερασμα οτι το Α και το Ω φετος για εμας ειναι ο Ψηλεας? Ειδικα φετος, με τοσο πληρες ροστερ, δεν εξαρτιομαστε αποκλειστικα απο τον Ψηλεα. Δεν διαφωνω οτι ειναι εαν απο τα βαρομετρα της ομαδας μας, αλλα διαφωνω στο οτι ειναι το Α και το Ω. Επισης συμφωνω σε αυτα που λες για τις νικες που πρεπει να κανουμε, αλλα μην ξεχνας οτι ειμαστε η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ομαδα, κατα τη γνωμη μου, που μπορουμε και χτυπαμε ΟΛΑ τα παιχνιδια, γιατι ξερουμε οτι ειμαστε καλυτεροι απο ολους. Στον ΟΦΗ εχασα για τρεις λογους: α/ Απο λαλακιες δικιες μας, β/ απο τη τρομοκρατια στο γηπεδο, γ/ απο τη διαιτησια στα πιο κρισιμα σημεια του αγωνα.

QUOTE(skinspath 4 @ Dec 4 2008, 03:02 ) *
Τι ακριβως ειδες αδελφε με τον Ο.Φ.Η. ,για πες μας και μας που μαλλον τυφλωθηκαμε εκει μεσα!
Εγω ειδα οτι τα παιδια του Λαυριου πλησιασαν και εδωσαν τα ευσημα στους οργανωτες της κερκιδας και το αντιστροφο!!!
Μαθε να ξεχωριζεις την τρομοκρατια απο την ΚΑΥΤΗ ΕΔΡΑ!!!
Και για οσουν θελουν να παρουν μια γευση,και εσυ μαζι τους,δοξα Τω Θεω το YOUTUBE εχει δεκαδες video,και απο το εν λογω ματς.....!!!
http://www.youtube.com/watch?v=6DzwYSXYC_4
FREE OFI!!!

Επειδη δεν θελω να γραφω τα ιδια και να κουρασω μπορεις να ανατρεξεις σε προηγουμενα ποστ μου, μετα τον αγωνα μας, για να καταλαβεις τι εννοω εγω τρομοκρατια στο γηπεδο σας. Μαγκια σας, βεβαια. Δυστυχως για εσας ομως υπαρχει και 2ος γυρος και υπαρχουν φημες για ασχημα πραγματα τα οποια φυσικα δεν επικροτω και ειμαι αντιθετος. Αλλα ετσι συμβαινει στο Λαυριο οταν εχουν γινει αντιστοιχα γεγονοτα εκτος. Ρωτα τους Καισαριανωτες και τους Καλαματιανους. Αυτο στο γραφω εκ πειρας και οχι για να σε απειλησω. Προς θεου... Εγω θελω να σε "εκδικηθω" αγωνιστικα και οχι με τσαμπουκαδες που μονο καλο δεν κανουν.
basketball lover
QUOTE(skinspath 4 @ Dec 4 2008, 02:02 ) *
Τι ακριβως ειδες αδελφε με τον Ο.Φ.Η. ,για πες μας και μας που μαλλον τυφλωθηκαμε εκει μεσα!
Εγω ειδα οτι τα παιδια του Λαυριου πλησιασαν και εδωσαν τα ευσημα στους οργανωτες της κερκιδας και το αντιστροφο!!!
Μαθε να ξεχωριζεις την τρομοκρατια απο την ΚΑΥΤΗ ΕΔΡΑ!!!
Και για οσουν θελουν να παρουν μια γευση,και εσυ μαζι τους,δοξα Τω Θεω το YOUTUBE εχει δεκαδες video,και απο το εν λογω ματς.....!!!
http://www.youtube.com/watch?v=6DzwYSXYC_4

φιλαρακο,δεν ειναι κι ετσι ακριβως οπως τα λες.ειπαμε καυτη εδρα,μπραβο,αλλα παραδεξου ποσες φορες ξεφυγε περσι η κατασταση.μονο τα γεγονοτα με ΦΟΑ,αρκουν.μεχρι το αεροδρομιο τους κυνηγουσατε.ασε που μεχρι φετος στη Β' ξεπληρωνατε τιμωριες...φετος,παντως,καλα το πατε μεχρι στιγμης χωρις ακροτητες απο οτι ακουω,αν εξαιρεσουμε το Λαύριο που πηρε μια γευση απο τα περσινα...και αν θες τη γνωμη μου συνεχιστε ετσι,χωρις προκλησεις και η ανοδος ειναι δεδομενη.
Xainis
Εγώ που ήμουν στο γήπεδο είδα μια ομάδα- μια πολύ καλή ομάδα- που κέρδιζε με 19 πόντους στην τρίτη περίοδο να χάνει τελικά με κάτω τα χέρια με 10 πόντους διαφορά. Και δεν πίστευα τα μάτια μου- το ματς το είχαμε όλοι ξεγραμμένο και απλά τραγουδάγαμε για την πάρτη μας.
Το γιατί συνέβη αυτό θα πρέπει πρώτα να το ψάξει στον εαυτό της η ομάδα του Λαυρίου.

Όσο για τα περσινά, επειδή η επιλεκτική μνήμη είναι κακό πράγμα, μάλλον ξεχνάτε τι έγινε με το διαιτητή Δαρλαμήτσο πέρσι στη Νίκαια. Σε ένα παιχνίδι με είκοσι φίλαθλους εκατέρωθεν.
Αν ο ΟΦΗ είχε συστηματική διαιτητική εύνοια όπως συχνά διαβάζω δε θα έχανε με 5 πόντους διαφορά στη Φλόγα.

Έχω ξαναγράψει ότι είμαι εναντίον των ακραίων φαινομένων και ότι φέτος γίνεται μια προσπάθεια πολύ σοβαρή εδώ κάτω.

Μένω στο γεγονός ότι ουδείς μέχρι τώρα έχει εκφράσει παράπονα για τη φιλοξενία στο φετινό πρωτάθλημα.
Μένω επίσης στις δηλώσεις Φλεβαράκη και στα συγχαρητήρια για την ατμόσφαιρα στο γήπεδο στο ματς κυπέλλου με την ΑΕΚ όπου καμία σχέση δεν είχε με τον αγώνα με το Λαύριο.Ήταν δέκα φορές πιο καυτή.


Αλλά επειδή η συζήτηση έχει ξεφύγει, καλύτερα να μείνουμε στο αγωνιστικό.
basketball lover
QUOTE(Xainis @ Dec 4 2008, 13:47 ) *
Εγώ που ήμουν στο γήπεδο είδα μια ομάδα- μια πολύ καλή ομάδα- που κέρδιζε με 19 πόντους στην τρίτη περίοδο να χάνει τελικά με κάτω τα χέρια με 10 πόντους διαφορά. Και δεν πίστευα τα μάτια μου- το ματς το είχαμε όλοι ξεγραμμένο και απλά τραγουδάγαμε για την πάρτη μας.
Το γιατί συνέβη αυτό θα πρέπει πρώτα να το ψάξει στον εαυτό της η ομάδα του Λαυρίου.

Όσο για τα περσινά, επειδή η επιλεκτική μνήμη είναι κακό πράγμα, μάλλον ξεχνάτε τι έγινε με το διαιτητή Δαρλαμήτσο πέρσι στη Νίκαια. Σε ένα παιχνίδι με είκοσι φίλαθλους εκατέρωθεν.
Αν ο ΟΦΗ είχε συστηματική διαιτητική εύνοια όπως συχνά διαβάζω δε θα έχανε με 5 πόντους διαφορά στη Φλόγα.

Έχω ξαναγράψει ότι είμαι εναντίον των ακραίων φαινομένων και ότι φέτος γίνεται μια προσπάθεια πολύ σοβαρή εδώ κάτω.

Μένω στο γεγονός ότι ουδείς μέχρι τώρα έχει εκφράσει παράπονα για τη φιλοξενία στο φετινό πρωτάθλημα.
Μένω επίσης στις δηλώσεις Φλεβαράκη και στα συγχαρητήρια για την ατμόσφαιρα στο γήπεδο στο ματς κυπέλλου με την ΑΕΚ όπου καμία σχέση δεν είχε με τον αγώνα με το Λαύριο.Ήταν δέκα φορές πιο καυτή.


Αλλά επειδή η συζήτηση έχει ξεφύγει, καλύτερα να μείνουμε στο αγωνιστικό.

φιλε μου,ενα τελευταιο και κλεινουμε το θεμα.δεν ξερω ακριβως τι εγινε στη Νικαια.ξερω ομως τι εγινε με Φιλαθλητικο(ισως δεν καταλαβες το ΦΟΑ και γι'αυτο το παρεκαμψες).για Λαυριο οτι ξερω ειναι αυτα που λενε οι Λαυριωτες του φορουμ.απο την αλλη εισαστε η μοναδικη ομαδα περσι σε εθνικη κατηγορια που τιμωρηθηκατε και για εκτος εδρας αγωνες.αν ειναι τυχαιο θα μας το πεις εσυ που ζεις απο κοντα την ομαδα.εμεις οτι ακουμε σχολιαζουμε.και σου ξαναλεω:καυτη εδρα-μπραβο σας/τρομοκρατια-οχι.αυτη ειναι η γνωμη μου.φιλικα παντα
rover6
ΦΙΛΕ GREER ΙΣΩΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΣ ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΟΤΙ ΤΟ Α ΚΑΙ ΤΟ Ω ΕΙΝΑΙ Ο ΨΗΛΕΑΣ ΑΛΛΑ ,ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΕΡΒΑΣΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΝΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟΣ .ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΟΜΕΤΡΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ. peace.gif
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΦΕΤΟΣ
GREER
Εαν το Λαυριο δεν παιξει ομαδικα και συγκεντρωμενα και δεν ακουν οι παικτες αυτα που τους λεει ο οποιοσδηποτε προπονητης τοτε και 40αρες να βαζει ο Ψηλεας, δεν προκειται να κανουμε τιποτα. Και κατι αλλο. Εαν δεν ανεβει το διδυμο των ψηλων μας, οπου μεχρι τωρα ειναι πολυ κακο, τοτε θα εχουμε μεγαλα προβληματα και φετος, οπως ειχαμε περσυ.
rover6
QUOTE(GREER @ Dec 4 2008, 18:06 ) *
Εαν το Λαυριο δεν παιξει ομαδικα και συγκεντρωμενα και δεν ακουν οι παικτες αυτα που τους λεει ο οποιοσδηποτε προπονητης τοτε και 40αρες να βαζει ο Ψηλεας, δεν προκειται να κανουμε τιποτα. Και κατι αλλο. Εαν δεν ανεβει το διδυμο των ψηλων μας, οπου μεχρι τωρα ειναι πολυ κακο, τοτε θα εχουμε μεγαλα προβληματα και φετος, οπως ειχαμε περσυ.


ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ,ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΚΑΣΑΜΠΑΛΗ.
ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΨΗΛΟΙ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΛΙΓΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ,ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ Ο ΚΑΣΑΜΠΑΛΗΣ ΘΑ ΣΟΥ ΕΔΙΝΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ, ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΟΝΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΛΑΥΡΙΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΣΟΥΠΕΡ
menelaos
Και εμεις ολοι στο Λαυριο απορουμε με το τι γινεται με τον Τασο ; Γιατι αν αυτο το θηριο δεν ξυπνησει την κατσαμε την βαρκα. Παντως για να πω και κατι στο φιλαρακο απο την Κρητη, μην μπερδευεις ρε φιλε την καυτη εδρα με τον τραμπουκισμο. Πισταψεμε ολοι ξερουν και απο τα δυο και πολυ καλα μαλιστα. Δηλαδη τα σαντουιτς που πεταγατε στον παγκο , για ποιο λογο ηταν ; Σας ειπε κανενας οτι πειναγαμε; Τα γεματα μπουκαλια νερο; Ειχαμε δικα μας δεν θελαμε αλλα!!!! Οσο για τα τσιγαρα που πεταγατε στο διαιτητη και τα φτυσιματα κατω απο το καλαθι τα προσπερναω. Θελετε να ανεβαιτε καντε το ηρεμα. Δυστυχως για εσας υπαρχει και δευτερος γυρος.

QUOTE(rover6 @ Dec 4 2008, 15:12 ) *
ΦΙΛΕ GREER ΙΣΩΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΣ ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΟΤΙ ΤΟ Α ΚΑΙ ΤΟ Ω ΕΙΝΑΙ Ο ΨΗΛΕΑΣ ΑΛΛΑ ,ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΕΡΒΑΣΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΝΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟΣ .ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΟΜΕΤΡΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ. peace.gif
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΦΕΤΟΣ

Ο Ψηλεας φετος ειναι μια του υψους και μια του βαθους. Αν δεν σταθεροποιηθει αυτος και δεν παρει τα πανω του Ο Σακης και ο Τασος θα ειναι δυσκολα τα πραγματα για εμας.
GREER
QUOTE(menelaos @ Dec 5 2008, 00:33 ) *
Και εμεις ολοι στο Λαυριο απορουμε με το τι γινεται με τον Τασο ; Γιατι αν αυτο το θηριο δεν ξυπνησει την κατσαμε την βαρκα.

Καμμια απολυτως σχεση με αυτον που ξεραμε τοσο καιρο... Πολυ πεσμενος...
coachara
θα αναφερθω στον ροβερ6 μονο για τα μπασκετικα....φιλε μου ακου..εσυ απο οτι καταλαβα εισαι προπονητης η παλιος προπονητης,αρα γνωριζεις μπασκετ...το λαυριο καταρχην το εχω δει ζωντανα με σπορτινγκ και ολα τα αλλα ματς απο ντβντ εκτος της γουμενισσας....λεω για τελευται φορα την αποψη μου για την ομαδα αυτη γιατι θα κουρασουμε καποιους...η ομαδα αυτη εχει εναν παρα πολυ καλο ασσο,τον καλυτερο πιστευω εγω μαζι με τον ζουπα του αμυντα ομως δεν ειχε δευτερο...τωρα εχει και τωρα θα ανοιχτω και θα πω ψαξτε τους αλλους 2 που θα ανεβουν γιατι η μια ομαδα ειναι το λαυριο,(επεστρεψε απ τον τραυματισμο ο στεφανακης εμαθα,ο οποιος θα ειναι μια πολυ καλη λυση για πισω απ τον τρικαλιωτη που δεν ειχαν τιποτα..),εχει τους 2 καλυτερους πλαηνους ισως της κατηγοριας επισης(μαζι με γεροΜανο και τσακιριδη),εχει τον τσολατο που ολοι ξερουμε νομιζω ποιος ειναι και ολοι οι αλλοι που εχουν ειναι μια χαρα για την κατηγορια,αυτα ειναι μια εικονα μπασκετικη ως προς τη ποοιοτητα παιχτων διαθετουν...
τωρα παμε αλλου...κανενας απο αυτους δεν ειναι σε καλη κατασταση...η ομαδα τους δεν εχει βρεθει...1 ματς επαιξαν ολοκληρο καλα και ολοι αυτοι ηταν σουπερ και εκαναν πλακα στην καλλιθεα...
αν βρεθουν γιατι μην ξεχναμε εχουν πολους καινουριους παιχτες και παιξουν καλα αυτοι οχι μονο μπορουν να κερδισουν παντου οπως σου ειπα αλλα μπορουν να κανουν ολους τους μπασκετικους να πηγαινουμε να τους βλεπουμε καθε φορα...
φυσικα και ο ψυλεας ειναι σημαντικος γιατι η ομαδα ειναι ετσι στημενη που αυτος πρεπει να βαζει 20 σε καθε ματσ,ο πιο σημαντικος δεν ειναι απλα ομως πρεπει να βαζει 20 παντα,ο τρικαλιωτης δεν μπορει να το κανει αυτο και ουτε πρεπει να το κανει..κανει αλλα που ομως δεν μπορει να κανει ο ψυλεας που επισης δεν πρεπει να κανει...ο καθενας πρεπει να κανει την δουλει του...μην κοιτας τους ποντους για να κρινεις τον ποιο σημαντικο...να σου δωσω φετινο παραδειγμα?στις σερρες ο ψυλεας ηταν σουπερ,εβαλε 20 και,οι αλλοι ομως ηταν χαλια και τους εβελε με τον στανιο και εξω απο συστηματα και εχασαν...αντιθετα με τον σπορτινκ που εβαλε 40 αλλα επειδη ηταν σουπερ επαιξαν οι αλλοι αυτον μεσα απο συστηματα για να τους βαλει και κερδισαν...ολοι οι παιχτες και κυτιως οι(τρικαλιωτης,ψυλεας.τσολατος,γιαννακοπου
λος)ειναι σημαντικοι...αν παιζει ο τρικαλιωτης και ενας απο τους 3 καλα εχουν τοση ποιοτητα που θα ανεβουν...τωρα και με τον στεφανακη(αν ισχυει) θα ειναι και πιο ευκολα τα πραγματα για τον τικαλιωτη και για την ομαδα...


για να μην παρεξηγηθω και με λετε ξερολα η οτιδηποτε...ειμαι 61 ετων και ημουν παλιος προπονητης σε γ.β εθνικη,α2 και στην α1 ως βοηθος....
karaflas
QUOTE(coachara @ Dec 5 2008, 11:44 ) *
θα αναφερθω στον ροβερ6 μονο για τα μπασκετικα....φιλε μου ακου..εσυ απο οτι καταλαβα εισαι προπονητης η παλιος προπονητης,αρα γνωριζεις μπασκετ...το λαυριο καταρχην το εχω δει ζωντανα με σπορτινγκ και ολα τα αλλα ματς απο ντβντ εκτος της γουμενισσας....λεω για τελευται φορα την αποψη μου για την ομαδα αυτη γιατι θα κουρασουμε καποιους...η ομαδα αυτη εχει εναν παρα πολυ καλο ασσο,τον καλυτερο πιστευω εγω μαζι με τον ζουπα του αμυντα ομως δεν ειχε δευτερο...τωρα εχει και τωρα θα ανοιχτω και θα πω ψαξτε τους αλλους 2 που θα ανεβουν γιατι η μια ομαδα ειναι το λαυριο,(επεστρεψε απ τον τραυματισμο ο στεφανακης εμαθα,ο οποιος θα ειναι μια πολυ καλη λυση για πισω απ τον τρικαλιωτη που δεν ειχαν τιποτα..),εχει τους 2 καλυτερους πλαηνους ισως της κατηγοριας επισης(μαζι με γεροΜανο και τσακιριδη),εχει τον τσολατο που ολοι ξερουμε νομιζω ποιος ειναι και ολοι οι αλλοι που εχουν ειναι μια χαρα για την κατηγορια,αυτα ειναι μια εικονα μπασκετικη ως προς τη ποοιοτητα παιχτων διαθετουν...
τωρα παμε αλλου...κανενας απο αυτους δεν ειναι σε καλη κατασταση...η ομαδα τους δεν εχει βρεθει...1 ματς επαιξαν ολοκληρο καλα και ολοι αυτοι ηταν σουπερ και εκαναν πλακα στην καλλιθεα...
αν βρεθουν γιατι μην ξεχναμε εχουν πολους καινουριους παιχτες και παιξουν καλα αυτοι οχι μονο μπορουν να κερδισουν παντου οπως σου ειπα αλλα μπορουν να κανουν ολους τους μπασκετικους να πηγαινουμε να τους βλεπουμε καθε φορα...
φυσικα και ο ψυλεας ειναι σημαντικος γιατι η ομαδα ειναι ετσι στημενη που αυτος πρεπει να βαζει 20 σε καθε ματσ,ο πιο σημαντικος δεν ειναι απλα ομως πρεπει να βαζει 20 παντα,ο τρικαλιωτης δεν μπορει να το κανει αυτο και ουτε πρεπει να το κανει..κανει αλλα που ομως δεν μπορει να κανει ο ψυλεας που επισης δεν πρεπει να κανει...ο καθενας πρεπει να κανει την δουλει του...μην κοιτας τους ποντους για να κρινεις τον ποιο σημαντικο...να σου δωσω φετινο παραδειγμα?στις σερρες ο ψυλεας ηταν σουπερ,εβαλε 20 και,οι αλλοι ομως ηταν χαλια και τους εβελε με τον στανιο και εξω απο συστηματα και εχασαν...αντιθετα με τον σπορτινκ που εβαλε 40 αλλα επειδη ηταν σουπερ επαιξαν οι αλλοι αυτον μεσα απο συστηματα για να τους βαλει και κερδισαν...ολοι οι παιχτες και κυτιως οι(τρικαλιωτης,ψυλεας.τσολατος,γιαννακοπου
λος)ειναι σημαντικοι...αν παιζει ο τρικαλιωτης και ενας απο τους 3 καλα εχουν τοση ποιοτητα που θα ανεβουν...τωρα και με τον στεφανακη(αν ισχυει) θα ειναι και πιο ευκολα τα πραγματα για τον τικαλιωτη και για την ομαδα...


για να μην παρεξηγηθω και με λετε ξερολα η οτιδηποτε...ειμαι 61 ετων και ημουν παλιος προπονητης σε γ.β εθνικη,α2 και στην α1 ως βοηθος....

θα συμφωνησω μαζι σου σε πολλα απο αυτα που γραφεις αλλα οχι σε ολα!!!δεν μπορω να ακουω οτι ο τρικαλιωτης ειναι απο τους καλυτερουσ ασσους της κατηγοριας!!!ο ζουπας ναι ειναι απο τους καλυτερους αλλα ο τρικαλιωτης ΟΧΙ!!απλα θα σου πω μερικους ασσους τησ κατηγοριας που ειναι η μερα με τη νυχτα σε σχεση με τον τρικαλιωτη....ΦΑΛΕΚΑΣ,ΖΟΥΠΑΣ,ΣΚΟΥΖΗΣ,ΣΤΕΦΑΝ
ΔΗΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ.......
GREER
Φιλε καραφλα υπερβαλλεις(οπως παντα) με τη κριτικη που κανεις για τον ασσο μας. Δεν θελω να γραψω κατι για το παιδι, γιατι με εχει καλυψει ο κοουτσαρας. Φιλε κοουτσαρα το εχω καταλαβει απο τοτε που εγραφες(απο την ηλικια στο προφιλ σου) οτι ησουν προπονητης. Τελος να πω και οτι, πραγματι, ο Στεφανακης επεστρεψε. Ευχομαι καλη επιστροφη στο παιδι μετα το τραυματισμο του και πιστευω οτι θα βοηθησει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ την ομαδα, εαν ειναι υγιης.
rover6
ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΟΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΠΑΡΟΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΙΑΦΩΝΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΛΙΜΑ ΤΟ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΣ.
ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΤΑ PLAY MAKER ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΧΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΚΟΜΟΤΗΝΗ.
ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΔΙΠΛΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΤΣ?
ΓΙΑΤΙ Η ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΛΑΟΥ - ΛΑΟΥ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ,ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ..... ΜΑΣ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.
Ο ΑΜΥΝΤΑΣ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΣΤΑΘΕΡΟΤΗΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΣΥΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΟ ΜΑΤΣΑΚΙΟ. 39.gif
coachara
QUOTE(karaflas @ Dec 5 2008, 15:22 ) *
θα συμφωνησω μαζι σου σε πολλα απο αυτα που γραφεις αλλα οχι σε ολα!!!δεν μπορω να ακουω οτι ο τρικαλιωτης ειναι απο τους καλυτερουσ ασσους της κατηγοριας!!!ο ζουπας ναι ειναι απο τους καλυτερους αλλα ο τρικαλιωτης ΟΧΙ!!απλα θα σου πω μερικους ασσους τησ κατηγοριας που ειναι η μερα με τη νυχτα σε σχεση με τον τρικαλιωτη....ΦΑΛΕΚΑΣ,ΖΟΥΠΑΣ,ΣΚΟΥΖΗΣ,ΣΤΕΦΑΝ

��
�ΔΗΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ.......
ο φαλεκας ειναι ενας απο τους καλυτερους ναι τον ξεχασα,αλλα κανεις δεν ειναι η μερα με την νυχτα,ο στεφανιδης ειναι απλα χειροτερος του και ο σκουζης ειναι 10 φορες χειροτερος του...οχι και ο σκουζης...οι καλυτεροι ειναι η 2 που ανεφερα και ο φαλεκας πυ ειχα ξεχασει....δεν ξανααναφερομαι προσωπικα σε παιχτες γιατι δεν ειναι σωστο....αυτη η γνωμη δεν ειναι μονο δικη μου γιατι παω και σε σεμιναρια,ειναι πλλων,ενω εσενα ειναι δικη σου καραφλα αλλα παντως σεβαστη...καλα ΣΤΟ ΠΜ ΕΙΧΕς ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΑΛΛΑΖΕΙΣ?το αναφερω γιατι δινω κοκκινη καρτα σε κωλοτουμπες...παντως σε παιχτες δεν θα ξανααναφερθω γιατι δεν ειναι σωστο...ειδη πολλα ειπαμε...
rover6
ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΣ ΜΕ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΟΥΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ (ΜΕΣΩ ΜΥΝΗΜΑΤΩΝ).
ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΤΙ ΒΛΕΠΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙ Η ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΑΠΟΚΤΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΜΥΝΤΑ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΚΤΙΜΗΣΗ.
ΓΡΑΨΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ.
ΚΑΙ ΜΑΤΣΑΡΑ ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ . 39.gif
coachara
QUOTE(rover6 @ Dec 5 2008, 17:07 ) *
ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΣ ΜΕ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΟΥΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ (ΜΕΣΩ ΜΥΝΗΜΑΤΩΝ).
ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΤΙ ΒΛΕΠΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙ Η ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΑΠΟΚΤΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΜΥΝΤΑ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΚΤΙΜΗΣΗ.
ΓΡΑΨΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ.
ΚΑΙ ΜΑΤΣΑΡΑ ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ . 39.gif

πραγματι ωραια παιχνιδια και σε αμυντα και σε καλαμαρια...πιστευω οτι θα γινουν ασσοι τα ματσακια αλλα δεχομαι οτι αν κανει 2 η κομοτηνη θα ειναι μια ανασα μετα απο την α2 αν και ποτε δεν ξερεις...γι αυτα που σου εγραψα απαντησαν ολοι εκτος απο σενα,γιατι?με ενδιαφερουν οι αποψεις σου..
rover6
QUOTE(coachara @ Dec 5 2008, 11:44 ) *
θα αναφερθω στον ροβερ6 μονο για τα μπασκετικα....φιλε μου ακου..εσυ απο οτι καταλαβα εισαι προπονητης η παλιος προπονητης,αρα γνωριζεις μπασκετ...το λαυριο καταρχην το εχω δει ζωντανα με σπορτινγκ και ολα τα αλλα ματς απο ντβντ εκτος της γουμενισσας....λεω για τελευται φορα την αποψη μου για την ομαδα αυτη γιατι θα κουρασουμε καποιους...η ομαδα αυτη εχει εναν παρα πολυ καλο ασσο,τον καλυτερο πιστευω εγω μαζι με τον ζουπα του αμυντα ομως δεν ειχε δευτερο...τωρα εχει και τωρα θα ανοιχτω και θα πω ψαξτε τους αλλους 2 που θα ανεβουν γιατι η μια ομαδα ειναι το λαυριο,(επεστρεψε απ τον τραυματισμο ο στεφανακης εμαθα,ο οποιος θα ειναι μια πολυ καλη λυση για πισω απ τον τρικαλιωτη που δεν ειχαν τιποτα..),εχει τους 2 καλυτερους πλαηνους ισως της κατηγοριας επισης(μαζι με γεροΜανο και τσακιριδη),εχει τον τσολατο που ολοι ξερουμε νομιζω ποιος ειναι και ολοι οι αλλοι που εχουν ειναι μια χαρα για την κατηγορια,αυτα ειναι μια εικονα μπασκετικη ως προς τη ποοιοτητα παιχτων διαθετουν...
τωρα παμε αλλου...κανενας απο αυτους δεν ειναι σε καλη κατασταση...η ομαδα τους δεν εχει βρεθει...1 ματς επαιξαν ολοκληρο καλα και ολοι αυτοι ηταν σουπερ και εκαναν πλακα στην καλλιθεα...
αν βρεθουν γιατι μην ξεχναμε εχουν πολους καινουριους παιχτες και παιξουν καλα αυτοι οχι μονο μπορουν να κερδισουν παντου οπως σου ειπα αλλα μπορουν να κανουν ολους τους μπασκετικους να πηγαινουμε να τους βλεπουμε καθε φορα...
φυσικα και ο ψυλεας ειναι σημαντικος γιατι η ομαδα ειναι ετσι στημενη που αυτος πρεπει να βαζει 20 σε καθε ματσ,ο πιο σημαντικος δεν ειναι απλα ομως πρεπει να βαζει 20 παντα,ο τρικαλιωτης δεν μπορει να το κανει αυτο και ουτε πρεπει να το κανει..κανει αλλα που ομως δεν μπορει να κανει ο ψυλεας που επισης δεν πρεπει να κανει...ο καθενας πρεπει να κανει την δουλει του...μην κοιτας τους ποντους για να κρινεις τον ποιο σημαντικο...να σου δωσω φετινο παραδειγμα?στις σερρες ο ψυλεας ηταν σουπερ,εβαλε 20 και,οι αλλοι ομως ηταν χαλια και τους εβελε με τον στανιο και εξω απο συστηματα και εχασαν...αντιθετα με τον σπορτινκ που εβαλε 40 αλλα επειδη ηταν σουπερ επαιξαν οι αλλοι αυτον μεσα απο συστηματα για να τους βαλει και κερδισαν...ολοι οι παιχτες και κυτιως οι(τρικαλιωτης,ψυλεας.τσολατος,γιαννακοπου
λος)ειναι σημαντικοι...αν παιζει ο τρικαλιωτης και ενας απο τους 3 καλα εχουν τοση ποιοτητα που θα ανεβουν...τωρα και με τον στεφανακη(αν ισχυει) θα ειναι και πιο ευκολα τα πραγματα για τον τικαλιωτη και για την ομαδα...


για να μην παρεξηγηθω και με λετε ξερολα η οτιδηποτε...ειμαι 61 ετων και ημουν παλιος προπονητης σε γ.β εθνικη,α2 και στην α1 ως βοηθος....

εγραψα και πριν οτι δεν διαφωνω οτι το λαυριο ειναι μπασκετικη ομαδα.
για τον ψηλεα ξεκαθαρισα τι εννοουσα ,οπως επισης και για τον ψηλο τους απο τον κρονο τον κασαμπαλη.
τωρα αν βρεθουνε ολοι αυτοι ,ισως και θεμα προπονητη να ειναι αυτο σιγουρα δεν θα χανουν.
οπου παιξανε καλα κερδισανε ,δεν βλεπω να κανουν ηττα στην εδρα τους που ειναι σημαντικο για την κατηγορια αυτη ,αλλα χρειαζονται και 7-8 εκτος εδρας νικες για σιγουρια.
εκει ειχα ενσταση, με το λαυριο παροτι εχει παιξει ολα τα δυσκολα ματς εκκτος εδρας που ειχε, αν εκανε μια ακομη νικη απο ολα αυτα που εχασε σιγουρα θα σου μιλουσα για την μια ομαδα ανοδου.
ειδωμεν, γιατι αυτο το πρωταθλημα ειναι οποιος αντεξει.
για να ξερεις οτι αυτους που φοβαμαι ειναι ο αρκαδικος και ο οφη,η κομοτηνη πιστευω οτι δεν θα αντεξει και θα κανει καποια γκελα και πανω στη εδρα της.
ασε που το λαυριο ειναι και μακρυα τουλαχιστον για μενα να το βλεπω live. biggrin.gif
skinspath 4
Φιλε Μενελαε,πιστεψε με,δεν μου αρεσουν οι τσαμπουκαδες,και ειδικα στο BASKET...να προσεχουμε ομως τι λεμε για 2ους γυρους κ.λ.π.,γιατι εμεις παμε σ ολα τα γηπεδα,γιατι γουσταρουμε,γιατι ΕΧΟΥΜΕ κοσμο παντου!!!
Γι αυτο εντελως φιλικα,μην προκαλεις σε παρακαλω.....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.