Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' Εθνικη 2008-2009
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Β Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66
saras19
QUOTE(karaflas @ Nov 7 2008, 14:07 ) *
ΞΕΡΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ "ΚΑΚΟΙ" ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΠΡΟΩΘΟΥΝ ΠΑΙΚΤΕΣ 'Η ΓΙΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ 'Η ΓΙΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΚΑΠΟΙΩΝ ΜΑΝΑΤΖΑΡΕΩΝ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ!ΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΘΩΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΕΠΑΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ ΟΣΟ ΝΟΜΙΖΕΙΣ.........

καλα αυτο με την προωθηση παιχτων απο διαφορουσ φορεισ οχι μονο γινεται αλλα πλεον εχει παραγινει...και δεν νομιζω να υπαρχει καποιοσ που δεν το εχει παρει χαμπαρι....αλλα δεν χρειαζεται ναμαστε προκατειλιμενοι με τα παντα.....απλα λιγο επιφυλακτικοι....
karaflas
QUOTE(saras19 @ Nov 7 2008, 16:22 ) *
καλα αυτο με την προωθηση παιχτων απο διαφορουσ φορεισ οχι μονο γινεται αλλα πλεον εχει παραγινει...και δεν νομιζω να υπαρχει καποιοσ που δεν το εχει παρει χαμπαρι....αλλα δεν χρειαζεται ναμαστε προκατειλιμενοι με τα παντα.....απλα λιγο επιφυλακτικοι....

ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ!!!ΜΕ ΤΟΣΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΧΩΡΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΠΡΟΚΑΤΕΙΛΙΜΕΝΟΙ.......ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΟΙ..........
alexf-5
Παδιά χεσ.... ποιος είναι πρωτος σκόρερ και ποιος πρώτος "μπόμπερ" στο πρωτάθλημα. Αυτό για το οποίο δίνω ουσιαστική βαρύτητα είναι το πως πάνε οι ομάδες στο πρωτάθλημα και το τι προσφέρουν αυτοί οι παίκτες που θέωρουνται πρώτοι στα top-10 της κατηγορίας στους συλλόγους τους!
Σιγά τη διαφήμιση που κάνουν όλοι αυτοί σ' αυτούς τους παίκτες με την αναφορά τους σε ένα έστω και εικονικό top-10. Όσοι παρακολουθούν την κατηγορία και ενημερώνονται ή παρακολουθούν τα ματς από κοντά γνωρίζουν ποιοι αξίζουν πραγματικά και ποιοι όχι!
Φιλικά
alexf-5
Και κάτι που ξέχασα όσοι εδώ μέσα παίζουν μπάσκετ ή είναι προπονητές γνωρίζουν πολύ καλά ότι οι παιχταράδες δεν φαίνονται μόνο από το πόσους πόντους ή τρίποντα έχουν βάλει στο πρωτάθλημα αλλά και από πολλούς άλλους παράγοντες που καλώς ή κακώς αν δεν υπάρχει επίσημη πλήρης στατιστική κάλυψη δεν μπορούν να βγουν "σε κοινή θέα"
122001
QUOTE(karaflas @ Nov 7 2008, 16:07 ) *
ΞΕΡΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ "ΚΑΚΟΙ" ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΠΡΟΩΘΟΥΝ ΠΑΙΚΤΕΣ 'Η ΓΙΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ 'Η ΓΙΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΚΑΠΟΙΩΝ ΜΑΝΑΤΖΑΡΕΩΝ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ!ΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΘΩΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΕΠΑΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ ΟΣΟ ΝΟΜΙΖΕΙΣ.........


Δε διαφωνώ καθόλου με αυτό που λες, ούτε είμαι τόσο αφελής. Απλά είπα πως ο συγκεκριμένος φίλος απλά παρέθεσε κάτι που διάβασε σε ένα περιοδικό και λογικά θεώρησε έγκυρο. Άλλο οι δημοσιογράφοι, άλλο οι απλοί φίλαθλοι που δίνουν 3,5€ κάθε εβδομάδα για το περιοδικό.
karaflas
QUOTE(alexf-5 @ Nov 7 2008, 16:42 ) *
Παδιά χεσ.... ποιος είναι πρωτος σκόρερ και ποιος πρώτος "μπόμπερ" στο πρωτάθλημα. Αυτό για το οποίο δίνω ουσιαστική βαρύτητα είναι το πως πάνε οι ομάδες στο πρωτάθλημα και το τι προσφέρουν αυτοί οι παίκτες που θέωρουνται πρώτοι στα top-10 της κατηγορίας στους συλλόγους τους!
Σιγά τη διαφήμιση που κάνουν όλοι αυτοί σ' αυτούς τους παίκτες με την αναφορά τους σε ένα έστω και εικονικό top-10. Όσοι παρακολουθούν την κατηγορία και ενημερώνονται ή παρακολουθούν τα ματς από κοντά γνωρίζουν ποιοι αξίζουν πραγματικά και ποιοι όχι!
Φιλικά

Ο φιλοσ εχει πολυ μεγαλο δικιο!!τα στατιστικα δεν λενε απολυτοσ τιποτα!υπαρχουν παικτεσ που μπορουν να παιξουν παραπανω ΧΩΡΙΣ ΤΙΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ!!πολυ απλα γιατι ΤΟ ΑΞΙΖΟΥΝ!!!!!!!!!
122001
QUOTE(alexf-5 @ Nov 7 2008, 16:45 ) *
Και κάτι που ξέχασα όσοι εδώ μέσα παίζουν μπάσκετ ή είναι προπονητές γνωρίζουν πολύ καλά ότι οι παιχταράδες δεν φαίνονται μόνο από το πόσους πόντους ή τρίποντα έχουν βάλει στο πρωτάθλημα αλλά και από πολλούς άλλους παράγοντες που καλώς ή κακώς αν δεν υπάρχει επίσημη πλήρης στατιστική κάλυψη δεν μπορούν να βγουν "σε κοινή θέα"


Εννοείται πως οι συγκεκριμένες στατιστικές κατηγορίες δε λένε και πολλά πράγματα. Δυστυχώς όμως δεν υπάρχει ένα έντυπο που να ασχολείται ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ με τις μικρότερες κατηγορίες (μεγαλύτερη και πληρέστερη κάλυψη και ρεπορτάζ για τους αγώνες), με αποτέλεσμα κάποιος που δεν έχει τη δυνατότητα να παρακολουθήσει από κοντά να μη μπορεί να ενημερωθεί όπως θα ήθελε.
saras19
[quote name='alexf-5' date='Nov 7 2008, 14:45 ' post='243756']
Και κάτι που ξέχασα όσοι εδώ μέσα παίζουν μπάσκετ ή είναι προπονητές γνωρίζουν πολύ καλά ότι οι παιχταράδες δεν φαίνονται μόνο από το πόσους πόντους ή τρίποντα έχουν βάλει στο πρωτάθλημα αλλά και από πολλούς άλλους παράγοντες που καλώς ή κακώς αν δεν υπάρχει επίσημη πλήρης στατιστική κάλυψη δεν μπορούν να βγουν "σε κοινή θέα"
[/quot
συμφωνω απολυτα..αλλωστε το κλισε ι στατιστικη ειναι ο πιο επιστημονικοσ τρποσ για να πεισ ψεματα δεν ειναι που μακρια απο την πραγματικοτητα....αλλα η ενταξη ενοσ παιχτη στο συνολο ειναι πολυ σημαντικοτερη απο το ποσα τριποντα θα βαλει...και πανω σε τετουσ παιχτεσ στηνονται οι πραγματικα καλεσ ομαδεσ..
karaflas
Και κάτι που ξέχασα όσοι εδώ μέσα παίζουν μπάσκετ ή είναι προπονητές γνωρίζουν πολύ καλά ότι οι παιχταράδες δεν φαίνονται μόνο από το πόσους πόντους ή τρίποντα έχουν βάλει στο πρωτάθλημα αλλά και από πολλούς άλλους παράγοντες που καλώς ή κακώς αν δεν υπάρχει επίσημη πλήρης στατιστική κάλυψη δεν μπορούν να βγουν "σε κοινή θέα"
[/quot
συμφωνω απολυτα..αλλωστε το κλισε ι στατιστικη ειναι ο πιο επιστημονικοσ τρποσ για να πεισ ψεματα δεν ειναι που μακρια απο την πραγματικοτητα....αλλα η ενταξη ενοσ παιχτη στο συνολο ειναι πολυ σημαντικοτερη απο το ποσα τριποντα θα βαλει...και πανω σε τετουσ παιχτεσ στηνονται οι πραγματικα καλεσ ομαδεσ..
[/quote]
Κατα τη γνωμη σου ποια παιδια απο την β'εθνικη μπορουν να παιξουν και να σταθουν βεβαια σε πιο πανω κατηγοριες?
basketka*los
Τουλαχιστον υπηρξε και καποιος που καταλαβε τα λεγομενα μου και που αποσκοπουν...και για αυτους που λενε οτιδηποτε αλλο απλα θα ηθελα να δεχθουν οτι αν αυτοι που τα γραφουν δε σεβονται τον εαυτο τους ασ σεβαστουν τα υπολοιπα παιδια που μπορει να παρεξηγηθουν απο το κοσμο που δε φταινε σε τιποτα!
ghate
Κατα τη γνωμη σου ποια παιδια απο την β'εθνικη μπορουν να παιξουν και να σταθουν βεβαια σε πιο πανω κατηγοριες?
[/quote]
*Σταμοπουλος (αλλα δε θα το καταφερει λογω κακης νοοτροπιας) το ταλεντο το εχει...
*Ζακυνθινος με ποιο ομαδικη συμπεριφορα
*μου αρεσε πολυ ο Τρα'ι'ανος της χαλκιδας
*Γαλιωτος με πολυ δουλεια στο αθλητικο κομματι
*Σαμοθρακης αν και ειναι ιδιαιτερα κοντος για τη θεση που παιζει!

δεν εβαλα παιδια της επαρχιας επειδη δεν εχω γνωμη !!!!
kesariani 4ever
ΠΑΙΔΙΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ Α'2 ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΝΑΡΠΑΣΤΙΚΗ Β' ΕΘΝΙΚΗ.ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΤΑ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1)ΦΛΟΓΑ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ(ΔΥΝΑΤΟ ΚΑΙ ΑΜΦΙΡΡΟΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ)ΠΡΟΒΛΕΠΩ 1
2)ΛΑΥΡΙΟ-ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ(ΕΥΚΟΛΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ)ΠΡΟΒΛΕΠΩ 1
3)ΑΜΥΝΤΑΣ-ΣΕΡΡΕΣ(ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ ΜΕ ΚΑΚΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ)ΠΡΟΒΛΕΠΩ 1
4)ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-ΕΥΟΣΜΟΣ(ΒΛΕΠΩ ΑΝΕΤΗ ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΗ ΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑ)ΠΡΟΒΛΕΠΩ 1
5)ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΣΠΟΡΤΙΓΚ(ΕΥΚΟΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥΣ)ΠΡΟΒΛΕΠΩ 1
6)ΚΟΜΟΤΗΝΗ-Π.ΦΑΛΗΡΟ(ΧΩΡΙΣ ΣΧΟΛΙΑ)ΠΡΟΒΛΕΠΩ 1
7)ΔΟΥΚΑΣ-ΟΦΗ(ΒΛΕΠΩ ΕΥΚΟΛΟ ΔΙΠΛΟ)ΠΡΟΒΛΕΠΩ 2
8)ΧΑΛΚΙΔΑ-ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ(ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΕΧ)ΠΡΟΒΛΕΠΩ 1
karaflas
Συμφωνω απολυτα με τα προγνωστικα!
kesariani 4ever
QUOTE(karaflas @ Nov 8 2008, 00:20 ) *
Συμφωνω απολυτα με τα προγνωστικα!

ΦΙΛΕ ΚΑΡΑΦΛΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΕΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ?
karaflas
QUOTE(kesariani 4ever @ Nov 8 2008, 00:24 ) *
ΦΙΛΕ ΚΑΡΑΦΛΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΕΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ?

Ειμαι ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ μεχρι κοκαλο!!!!!!!!!!!!!
kesariani 4ever
QUOTE(karaflas @ Nov 8 2008, 00:26 ) *
Ειμαι ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ μεχρι κοκαλο!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ ΕΙΜΑΙ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΛΥ ΑΡΡΩΣΤΟΣ.ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ?ΑΠΟ ΤΙΣ ΧΑΜΗΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ Η ΣΥΜΠΑΘΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ?ΕΓΩ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΝΗΑΡ ΗΣΤ.
karaflas
QUOTE(kesariani 4ever @ Nov 8 2008, 00:30 ) *
ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ ΕΙΜΑΙ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΛΥ ΑΡΡΩΣΤΟΣ.ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ?ΑΠΟ ΤΙΣ ΧΑΜΗΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ Η ΣΥΜΠΑΘΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ?ΕΓΩ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΝΗΑΡ ΗΣΤ.

δηστυχως δεν εχω διαρκειας γιατι δεν εχω τον χρονο να παω στο γηπεδο!!!να ξερεισ οτι τη νηαρ ηστ τη συμπαθω πολυ σαν ομαδα!!οχι δεν υπαρχει καποια αλλη που να υποστιριζω.
kesariani 4ever
QUOTE(karaflas @ Nov 8 2008, 00:34 ) *
δηστυχως δεν εχω διαρκειας γιατι δεν εχω τον χρονο να παω στο γηπεδο!!!να ξερεισ οτι τη νηαρ ηστ τη συμπαθω πολυ σαν ομαδα!!οχι δεν υπαρχει καποια αλλη που να υποστιριζω.

ΟΠΩΤΕ ΘΕΛΕΙΣ ΣΕ ΠΡΟΣΚΑΛΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΣ.ΜΕ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΗΤΑΝ ΓΕΜΑΤΟ ΚΑΙ Η ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΜΟΝΑΔΙΚΗ.40 ΛΕΠΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ.ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΘΕΛΗΣΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ.ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΟΛΑ.
ΝΙΚΗ ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΜΕ ICBS ΕΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ)


ΑΝΤΩΝΗ ΖΕΙΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΝΗΑΡ ΗΣΤ!!!!!!!!
karaflas
QUOTE(kesariani 4ever @ Nov 8 2008, 00:46 ) *
ΟΠΩΤΕ ΘΕΛΕΙΣ ΣΕ ΠΡΟΣΚΑΛΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΣ.ΜΕ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΗΤΑΝ ΓΕΜΑΤΟ ΚΑΙ Η ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΜΟΝΑΔΙΚΗ.40 ΛΕΠΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ.ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΘΕΛΗΣΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ.ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΟΛΑ.
ΝΙΚΗ ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΜΕ ICBS ΕΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ)


ΑΝΤΩΝΗ ΖΕΙΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΝΗΑΡ ΗΣΤ!!!!!!!!

Τα συληπητηρια μου για τον αντωνη!!!ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΤΡΑΓΙΚΟ!!!πιστευω πωσ εχετε καλη ομαδα απλα θα επρεπε να ειχε φτιαχτει καπωσ διαφορετικα!!Η ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΝΗΑΡ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ Α1!!!αρα θα επρεπε κατα τη γνωμη να φτιαχτει μια ΟΜΑΔΑ με παικτεσ που θα ειναι πιο ομαδικοι και με στοχο την ανοδο!!
karaflas
Κατι μου λεει οτι φετος στη β εθνικη θα δουν πολλα τα ματια μσ μεχρι να τελειωσει το πρωταθλημα......θα ανεβουν ομαδεσ που δεν περιμενε κανεις και θα σωθουν ομαδες που τισ ειχα ξεγραμενες(ΠΛΗΝ ΤΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ).........................
milan
Συμφωνω οτι το πρωταθλημα θα είναι αμφιρροπο αλλά στο τέλος πιστεύω πως θα επικρατήσουν τα φαβορί...κ στην άνοδο κ στην κάθοδο!
Όσο για το θέμα τον πόντων δεν θα σχολιάσω τις κριτικές κάποιων που το μόνο που θέλουν είναι να πουνε την κακία κουβέντα...
Συμφωνώ μαζι σας οτι οι παιχταράδες δεν χρειάζονται καμια απολύτως διαφήμιση κ προβολή οπότε δεν υπάρχει κανένας λόγος τέτοιος που εβγάλα το top-10...το έκανα μονο κ μόνο για να διορθώσω το παλικάρι που είχε κάνει λάθος...
Τέλος, για το αν είμαι παίχτης θα σας απογοητεύσω!
Είμαι μες το χώρο του αθλήματος αλλά η ηλικία μου δεν μου επιτρέπει να παίζω μπάσκετ(οντας μεγάλος σε ηλικία βλέπετε)...
Μην σκέφτεστε συνέχεια με την κακή πλευρά του νομίσματος! blove.gif
berry the truth
αμύντας-ίκαροι 69-63
Οι Σέρρες ήταν μπροστά με 27-44 (23') αλλά το ζον πρες με παγίδες του αμύντα και το φόρτωμα με φάουλ των φιλοξενούμενων γύρισαν το ματς...σούπερ βογιατζής για τον αμύντα, καλοί ζούπας (οργανωτικά) και παγώνης (κρίσιμα σουτ στην ανατροπή)... το ματς κλείδωσε με τρίποντο του σαμοθράκη στα 30'' (68-63)
GREER
Ευκολη νικη της ομαδας μας. Ο Γιαννακοπουλος εδωσε απαντησεις σημερα σε μερικους. Σημερα επαιζε Γιαννακοπουλος-Γουμενισσα. Απλα, τρομερος. Συγχαρητηρια αξιζει και ο πιτσιρικας playmaker της ομαδας, ο Αποστολης για τη μεγαλη βοηθεια που εδωσε.
pram81
Λαύριο-Γουμένισσα: 91-65. Το σκορ αν και δείχνει μια άνετη νίκη, το παιχνίδι όμως άνοιξε στο τελευταίο δεκάλεπτο!Άλλη μία κακή εμφάνιση από την ομάδα μας.Στατικότητα κι έλλειψη ρυθμού τα κύρια συστατικά του παιχνιδιού μας για 30 λεπτά! Επιτέλους δόθηκε χρόνος συμμετοχής σε αυτό το ταλαντούχο παιδί που αναφέρει κι ο φίλος greer.Και μάλλον θα πρέπει να είχε ήδη πάρει πολύ παραπάνω χρόνο συμμετοχής!
Xainis
Δούκας- ΟΦΗ 81-92
Όποιος έχει εικόνα του παιχνιδιού ας μας τη μεταφέρει...
Λειτούργησε η επίθεση του ΟΦΗ, που είχε και πάλι κόσμο στο πλευρό του.
sporting b.c.
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 93 : 88
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 69 : 63
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 92 : 78
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 91 : 65
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 71 : 77
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ 110 : 114
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 81 : 92
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 110 : 72


1 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 5 5 0 400 : 339 61 10
2 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5 4 1 369 : 327 42 9
3 ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 5 4 1 421 : 385 36 9
4 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 5 4 1 356 : 350 6 9
5 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 5 3 2 397 : 327 70 8
6 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 5 3 2 389 : 355 34 8
7 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ 5 3 2 425 : 396 29 8
8 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 5 3 2 362 : 342 20 8
9 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 5 3 2 362 : 369 -7 8
10 ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ 5 2 3 401 : 404 -3 7
11 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 5 2 3 341 : 348 -7 7
12 ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 5 1 4 366 : 331 35 6
13 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 5 1 4 351 : 362 -11 6
14 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5 1 4 362 : 394 -32 6
15 ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 5 1 4 360 : 412 -52 6
16 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 5 0 5 294 : 515 -221 5



Αμύντας - Ίκαροι Σερ. 69-63
Διαιτητές: Ξάνθος - Τσούνας.
Τα δεκάλεπτα: 19-18, 27-39, 53-53, 69-63.
ΑΜΥΝΤΑΣ (Βλάχος): Ζούπας 2, Μπάρμπας 9 (2), Σαμοθράκης 11 (1), Μπούτρος, Παγώνης 10 (2), Δορκοφίκης 2, Βογιατζής 18, Λαζαρίδης 11 (1), Μουμούρης 1, Γιανναλέτσος 5.
ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ (Καμαράκης): Πεχλιβάνης 15 (3), Ιωσηφίδης 7 (2), Γεωργαντζάς 3 (1), Παππούδας 7 (1), Σίσκος, Ασημάκης 11 (1), Λιούτσιας, Βοϊβατόπουλος 8, Τοπούζης 12.

Κομοτηνή - Π. Φάληρο 110-72
Διαιτητές: Τάτσικας, Συμεωνίδης
Τα δεκάλεπτα: 33-18, 64-31, 87-50, 110-72
ΚΟΜΟΤΗΝΗ (Λεμονίδης): Παρατσουκίδης 2, Στεφανίδης 14, Μπαλτά Μεμέτ 3, Φουτσιτζής 2, Λεχούδης 19 (3), Τσακωνίτης 7 (1), Κουτσοβασίλης 13, Μίκιτς 10 (1), Κτίστου 13 (1), Βελή 18 (2), Χαλίλ 8.
Π. ΦΑΛΗΡΟ (Γκιουλέας): Τζορμπατζίογλου 3, Ντεροχονεσιάν 10, Κυπαρισσούς 6, Καρασερίδης 2, Διαμαντής, Σωτηρόπουλος, Κυριάκου 3, Μονεμβασίτης 20 (2), Μίχας 4, Σχορτσιανίτης 12 (1), Γιαννακάκης 13, Ανυφαντής.

Χαλκίδα – Ίκαρος Καλ. 71-77
Διαιτητές: Παπαδόπουλος-Αναστόπουλος
Τα δεκάλεπτα: 22-17, 40-38, 50-57, 71-77
ΧΑΛΚΙΔΑ (Μυριούνης): Παππάς 9 (1), Πασαλίδης 18 (2), Φρουσκλιάς 6, Τραϊανός, Κατσίμπας 3 (1), Ψαρόπουλος 14 (2), Πλουτέτσκι 8 (2), Γέρεμιτς 13.
ΙΚΑΡΟΣ (Χαριτάτος): Γκριτζέλης, Παπαδάκης, Φαλέκας 19 (1), Υφαντής 10, Εμμανουηλίδης 10 (1), Μελάς 15 (4), Πολυτάρχου 1, Καρασταμάτης 4, Μάρτζος, Κατούφας, Κούκουρας 9 (3), Τσότσος 9.

Αρκαδικός – Σπόρτιγκ 92-78
Διαιτητές: Καλούστας - Δημόπουλος
Τα δεκάλεπτα: 26-24, 44-40, 67-58, 92-78
ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ (Σμυρνιώτης): Σκουζής 5 (1), Μιχάλογλου, Μάνος 32 (5), Κοψαύτης 9 (1), Τσολάκης 10 (1), Ντίμπ 2, Παπανικολάου 16 (1), Μαναβόπουλος 15, Σημαιόπουλος 3, Κουτσογιάννης.
ΣΠΟΡΤΙΓΚ (Γιάνναρης): Παπάνογλου 8 (1), Καϊμενάκης, Θύμιος 3, Γυφτάκης 4 (1), Χούμας 15 (1), Τσόπης 12 (1), Βρύνας 19 (3), Μαστροκωστόπουλος 12, Καττής 3 (1), Ευθυμίου 2.

Αναγέννηση/Φλόγα – Πιερικός Αρχέλαος 110-114
Διαιτητές: Παπαφωτίου - Καλογερόπουλος
Τα δεκάλεπτα: 23-23, 46-45, 70-71, 90-90, 99-99, 110-114.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΦΛΟΓΑ (Χατζηκυριακίδης): Μπουρδάνος 19 (2), Κλέπκος 5, Γαλανίδης 4, Πιτάκας3 , Πιυσιλιαρίδης 9 (1), Τσακαλέρης, Ζαρογιάννης 20 , Σπυρόπουλος 15 (3), Τουλούμης 22 (4), Ευαγγελινός 12(1) .
ΠΙΕΡΙΚΟΣ/ΑΡΧΕΛΑΟΣ (Θωμαΐδής): Χρυσανθόπουλος 34 (5) , Χατζηϊωάννου 6, Τσαϊτουρίδης 9 (3) , Γερογιάννης 6, Χρυσόπουλος 2, Βουρλίτης 1 , Ράπτης 22, Χρυσίδης , Κοθράς ,9 (1), Κουνούπης 2 , Κουρκούτας, Τσούκ 22.

Δούκας - ΟΦΗ 81-92
Διαιτητές: Κοτσίμπος - Παντελίδης
Τα δεκάλεπτα: 24-28, 36-50, 60-69, 81-92.
ΔΟΥΚΑΣ (Γιαννόπουλος): Ροζολής 18 (3), Σακελλαράκης 2, Σέιφερ, Καραμπάς 3, Άχης, Ζακυνθινός 9 (1), Παπαργυρόπουλος 15 (1), Γκαβανόπουλος 19, Γαλιώτος 15.
ΟΦΗ (Δέδας): Τσερκιτζόγλου 5, Μπαρλάς 11 (3), Δελατόλας 2, Τσέλιος 22 (4), Τσακιρίδης 15 (1), Βαγενάς 5 (1), Χουλιάρας 10, Λαγουδάκης, Φαρμάκης 15 (2), Σαμουρέλης.

Απόλλων Καλ - Αίας Ευόσμου 93-88
Διαιτητές: Λαζαρίδης - Σιμητόπουλος
Τα δεκάλεπτα: 17-18, 30-25, 54-46, 74-74(κα.), 93-88 (παρ.)
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. (Κόρφας): Παπαδόπουλος 6(1), Τρούλιαλης 24(4), Σκούφης 3(1), Νάννης 30, Αντωνιάδης, Περάκης 5(1), Χατζατούροφ 11(3), Τεβετζίδης 5, Πατρίκης 8.
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (Αίας Ευόσμου): Χατζηχρήστος 5 (1), Τριανταφυλλίδης 9 (1), Παπαπέτρου 2, Δάλπας 2, Φιλιούσης 5 (1), Χατζηβρέττας 2, Καθοπούλης 25 (6), Χατζίδης 15 (1), Σουφλιάς 18, Μπέλλος 5 (1).

Λαύριο - Γουμέννισα 91-65
Διαιτητές: Επιτροπάκης - Μπορμπαντωνάκης
Τα δεκάλεπτα: 15-17, 38-39, 57-51, 91-65
ΛΑΥΡΙΟ (Σερέλης): Τρικαλιώτης 13(1), Μέντζος, Σπυρόπουλος 5 (1), Τσολάτος 8 (1), Κασσάνος 8, Σίννης 5 (1), Γιαννακόπουλος 25 (1), Αγαπητός 10(1), Μαρκομιχάλης 2, Κασαμπαλής 5, Λυκογιάννης 5 (1), Ψηλέας 5(1).
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ (Νίτσης): Μπάγκι 7, Ασημακόπουλος 2, Μούμογλου, Γυμνόπουλος 5, Δημητρίου 16 (3), Καρυπίδης 9 (1), Πάντσιος 6, Κόγιας 11, Τοπουζίδης, Νταλής 5 (1), Δελημπαλτίδης 4.


Επόμενη Αγωνιστική:
Γουμένισσα – Αναγέννηση/Φλόγα
Ίκαροι Σερ – Λαύριο
Αίας Ευόσμου – Αμύντας
Σπόρτιγκ – Απόλλων Καλ
Π. Φάληρο – Αρκαδικός
Κομοτηνή – Δούκας
Πιερικός Αρχέλαος – Χαλκίδα
Ίκαρος Καλ – ΟΦΗ.
patrice loko
QUOTE(Xainis @ Nov 9 2008, 23:18 ) *
Δούκας- ΟΦΗ 81-92
Όποιος έχει εικόνα του παιχνιδιού ας μας τη μεταφέρει...
Λειτούργησε η επίθεση του ΟΦΗ, που είχε και πάλι κόσμο στο πλευρό του.


Ο ΟΦΗ ηταν καθολη τη διαρκεια μπροστα!!
Ο ΔΟΥΚΑΣ εκανε 2 η' 3 φορες προσπαθεια να μειωσει και πηγε το ματς στους 8 αλλα δε καταφερε κατι περισσοτερο...
Πολυ διαβασμενη η ομαδα του ΟΦΗ και τρομερη επιθετικη λειτουργια.
Κακη η αμυντικη λειτουργια του ΔΟΥΚΑ στο μεγαλυτερο διαστημα του παιχνιδιου.
Ωραιο παιχνιδι αξιζε το κοπο να το δει καποιος
Να σημειωσουμε οτι ειχε πολυ ωραια ατμοσφαιρα στο γηπεδο και απο τους υποστηρικτες της γηπεδουχου αλλα και απο τους φιλοξενουμενους!
Xainis
thanks
saras19
QUOTE(pram81 @ Nov 9 2008, 19:03 ) *
Λαύριο-Γουμένισσα: 91-65. Το σκορ αν και δείχνει μια άνετη νίκη, το παιχνίδι όμως άνοιξε στο τελευταίο δεκάλεπτο!Άλλη μία κακή εμφάνιση από την ομάδα μας.Στατικότητα κι έλλειψη ρυθμού τα κύρια συστατικά του παιχνιδιού μας για 30 λεπτά! Επιτέλους δόθηκε χρόνος συμμετοχής σε αυτό το ταλαντούχο παιδί που αναφέρει κι ο φίλος greer.Και μάλλον θα πρέπει να είχε ήδη πάρει πολύ παραπάνω χρόνο συμμετοχής!

πολυ ενδιαφερον ματς το χαλκιδα ικαροι!οι ομαδες ηταν κοντα στο σκορ καθολη τη διαρκεια του ματς αν και οι ικαροι φαινοταν να ελεγχουν το παιχνιδι με τον φαλεκα ναναι σε πολυ καλη κατασταση οργανωτικα και τον μελα να εκτελει...οι γηπεδουχοι προσπαθησαν οσο μπορουσαν με πασσαλιδη-ψαροπουλο-παππα και αν και καταφεραν αρκετες φορεσ να γυρισουν το σκορ τελικα υπεκυψαν στουςς αρκετα διαβασμενουσ στο συγκεκριμενο παιχνιδι ικαρους καθως με παγιδες στον γερεμιτς τον εβγαλαν εκτοσ παιχνιδιου και με πιεση σολο το γηπεδο στον παππα,ο οποιος ηταν τραυματιασ,καταφεραν να ελεξουν τον ρυθμο της αναμετρησησ και να παρουν τελικα μια δυσκολη νικη....
παιδια εχει δει κανενασ το ματσ καλαμαρια-ευοσμοσ?
ΦΡΑΝΚΙ
Συγχαριτηρια στο Λαυριο για τη χθεσινη νικη επι της Γουμένισσας. Μια νικη σημαντικη και πολυ ανετη οπως φαινεται απο το σκορ 91-65. Τα θετικα στοιχεια σε αυτη τη νικη ηταν ο Γιαννακοπουλος που εβαλε 25 ποντους, η πολυ καλη αποδοση του Σπυροπουλου στην οργανωση του παιχνιδιου και η πολυ καλη αμυνα.
pram81
QUOTE(ΦΡΑΝΚΙ @ Nov 10 2008, 16:30 ) *
Συγχαριτηρια στο Λαυριο για τη χθεσινη νικη επι της Γουμένισσας. Μια νικη σημαντικη και πολυ ανετη οπως φαινεται απο το σκορ 91-65. Τα θετικα στοιχεια σε αυτη τη νικη ηταν ο Γιαννακοπουλος που εβαλε 25 ποντους, η πολυ καλη αποδοση του Σπυροπουλου στην οργανωση του παιχνιδιου και η πολυ καλη αμυνα.

Να ρωτήσω κάτι? Ποιος σου είπε φίλε μου ότι η νίκη ήταν άνετη?Και λέω ποιος γιατί δεν ήσουν στο γήπεδο... άρα στο είπαν ή απλα διάβασες το σκορ!Το μόνο θετικό για μένα ήταν ο πιτσιρικάς και μόνο!
GREER
QUOTE(pram81 @ Nov 10 2008, 17:38 ) *
Να ρωτήσω κάτι? Ποιος σου είπε φίλε μου ότι η νίκη ήταν άνετη?Και λέω ποιος γιατί δεν ήσουν στο γήπεδο... άρα στο είπαν ή απλα διάβασες το σκορ!Το μόνο θετικό για μένα ήταν ο πιτσιρικάς και μόνο!

Φρανκι δεν λεγεται??? Ποιος Φρανκι ρε???? Τι ξερουν αυτοι απο μπασκετ??? Οτι τους λενε κανουν... Ακου ανετη νικη!! Η Γουμενισσα αδικειται παρα πολυ απο το σκορ και εμας, μας υπερ-κολακευει. Το τεχνικο τιμ πρεπει να προβληματιστουν απο αυτο τον αγωνα κατα τη γνωμη μου.
GREER
Ο Δουκας ειναι καλυτερος απο περσυ ρε παιδια?? Οι Σερρες τι λενε???
menelaos
QUOTE(GREER @ Nov 10 2008, 18:52 ) *
Φρανκι δεν λεγεται??? Ποιος Φρανκι ρε???? Τι ξερουν αυτοι απο μπασκετ??? Οτι τους λενε κανουν... Ακου ανετη νικη!! Η Γουμενισσα αδικειται παρα πολυ απο το σκορ και εμας, μας υπερ-κολακευει. Το τεχνικο τιμ πρεπει να προβληματιστουν απο αυτο τον αγωνα κατα τη γνωμη μου.

ξερει οσο και ο HOMAN - KOUS -PRKATSIN κτλ.............
Παντως για να επανελθουμε στα του παιχνιδιου κατι δεν παει καλα με την ομαδα.
Goumenissa
QUOTE(menelaos @ Nov 10 2008, 21:05 ) *
ξερει οσο και ο HOMAN - KOUS -PRKATSIN κτλ.............
Παντως για να επανελθουμε στα του παιχνιδιου κατι δεν παει καλα με την ομαδα.

Γειά σας παιδιά.Είμαι από Γουμένισσα αλλά λόγω δουλειάς μένω στο Ηράκλειο,τουλάχιστον για φέτος.Δεν έχω καταφέρει να δω τη Γουμένισσα σε κάποιο παιχνίδι φέτος.Θα ήθελα όσοι ήταν χτες στο Λαύριο από τους φίλους Λαυριώτες αν μπορούν να μου πουν πως είδαν τη Γουμένισσα, αντικειμενικά. Μπορει να διεκδικήσει την παραμονή,θα τα καταφέρει; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
GREER
QUOTE(Goumenissa @ Nov 10 2008, 23:06 ) *
Γειά σας παιδιά.Είμαι από Γουμένισσα αλλά λόγω δουλειάς μένω στο Ηράκλειο,τουλάχιστον για φέτος.Δεν έχω καταφέρει να δω τη Γουμένισσα σε κάποιο παιχνίδι φέτος.Θα ήθελα όσοι ήταν χτες στο Λαύριο από τους φίλους Λαυριώτες αν μπορούν να μου πουν πως είδαν τη Γουμένισσα, αντικειμενικά. Μπορει να διεκδικήσει την παραμονή,θα τα καταφέρει; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Πιστευω οτι ειναι δυσκολα τα πραγματα για την ομαδα σου. Αλλα επισης πιστευω οτι θα μεινει στην κατηγορια και οτι θα κανει ζημιες σε καλες ομαδες στη εδρα της. Ειδικα αυτος ο σεντερ που εχετε ειναι πολυ καλος. Ο αγωνας μας δεν ηταν γι'αυτη τη διαφορα. Πλασματικη ειναι. Εαν το πιστευατε περισσοτερο, θα διεκδικουσατε κατι παραπανω απο αυτο το ματς. Κατα τη γνωμη μου πιστευω οτι για εσας, ολα τα λεφτα, ειναι τα παιχνιδια με τη Χαλκιδα. Αλλα απο ολα τα ματς μπορειτε να διεκδικησετε κατι παραπανω.
champion
QUOTE(ΦΡΑΝΚΙ @ Nov 10 2008, 14:30 ) *
Συγχαριτηρια στο Λαυριο για τη χθεσινη νικη επι της Γουμένισσας. Μια νικη σημαντικη και πολυ ανετη οπως φαινεται απο το σκορ 91-65. Τα θετικα στοιχεια σε αυτη τη νικη ηταν ο Γιαννακοπουλος που εβαλε 25 ποντους, η πολυ καλη αποδοση του Σπυροπουλου στην οργανωση του παιχνιδιου και η πολυ καλη αμυνα.

ο πιτσιρικας λεγεται σπηλιοπουλος κ ηρθε απο το γαλατσι(α εσκα) οπου 2 χρονια
ηταν πρωταγωνιστης.πιστευω οτι αν δουλευτει κ στηριχθει ψυχολογικα(του δοσουν
ρολο κ αερα) θα δειξει ακομα καλυτερα πραγματα,γιατι συνδυαζει νιατα,ενεργεια
κ εχει θετικη επιροη στη κερκιδα.επισης συμπληρωνει τελεια το τρικαλιωτη κ πιστευω οτι
πρεπει να προηγειται του μετζου σε επιλογη,τουλαχιστο με εικονα το παιχνιδι προχτες.
basketka*los
QUOTE(GREER @ Nov 10 2008, 18:58 ) *
Ο Δουκας ειναι καλυτερος απο περσυ ρε παιδια?? Οι Σερρες τι λενε???

Τον Δουκα πρεπει να περιμενουμε να τον δουμε τωρα σε πιο δυσκολα ματς αφου εχει κερδισει καποια που μπορουν να τον βοηθησουν μονο στο να σωθει.Στα δυο δυσκολα εχασε.Νομιζω οτι θα παλεψει με τη Γουμενισσα για τη τεταρτη θεση του υποβιβασμου!Οι Σερρες νομιζω οτι θα ανακαμψουν,σε καμμια περιπτωση δε θα κινδυνευσουν και απλα εχουν κανει ενα κακο ξεκινημα που οφειλεται και σε απουσιες που εχουν.
ΦΡΑΝΚΙ
Φιλε pram, καταρχιν δεν ειπα οτι κερδισαμε ανετα αλλα το σκορ δειχνει τη νικη ανετη. Αλλα δεν μπορω να σε καταλαβω. Η ομαδα κερδιζει, γκρινιαζεις, χανει, παλι γκρινιαζεις. Γαυρακος δεν εισαι τι αλλο ξερεις να κανεις τοσα χρονια. Μονο να γκρινιαζεις .
kesariani 4ever
ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΟΥΚΑΣ-ΟΦΗ.Ο ΟΦΗ ΚΕΡΔΙΣΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΕΥΚΟΛΑ ΟΜΩΣ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΣΧΕΤΙΚΗ ΕΥΝΟΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.Ο ΔΟΥΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΝΕΑΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Η ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΠΑΛΕΨΕΙ ΝΑ ΣΩΘΕΙ.ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ. Ο ΟΦΗ ΠΑΙΖΕΙ ΑΝΑΡΧΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΟΝΟ ΜΕ ΠΙΚ Ε ΡΟΛ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΗ ΤΡΙΠΟΝΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΑΝ ΜΠΟΥΝ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΤΟΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΑΛΛΙΩΣ ΚΛΑΨΤΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΕ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ Ο ΜΠΑΡΛΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΚΑΙ ΣΥΜΜΑΖΕΥΟΥΝ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΘΕΛΩ ΤΟΝ ΟΦΗ ΣΕ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΗΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΟΝ ΙΚΑΡΟ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2 ΟΜΑΔΕΣ.
leonkalf
QUOTE (kesariani 4ever @ Nov 11 2008, 15:18 ) *
ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΘΕΛΩ ΤΟΝ ΟΦΗ ΣΕ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΗΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΟΝ ΙΚΑΡΟ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2 ΟΜΑΔΕΣ.

Πολύ ενδιαφέρον ματς.
Θα ήθελα να το δω, θα προσπαθήσω να πάω. Κυριακή στις 5 έτσι?
kesariani 4ever
QUOTE(leonkalf @ Nov 11 2008, 16:24 ) *
Πολύ ενδιαφέρον ματς.
Θα ήθελα να το δω, θα προσπαθήσω να πάω. Κυριακή στις 5 έτσι?

Σωστα LEONKALF 5 Κυριακη στη καλλιθεα.θα ειναι πολυ ωραιο παιχνιδι.εσυ φιλε μου εκτος απο την ολυμπιακαρα ποια αλλη ομαδα υποστηριζεις στις μικρες κατηγοριες?
leonkalf
Δεν έχω κάποια συγκεκριμένη ομάδα που υποστηρίζω.
Πάω όμως και παρακολουθώ αρκετά παιχνίδια από τοπικά και Β, Γ' εθνική αφού μου αρέσουν (περισσότερο νομίζω από το να δω Α1) όπου είτε παίζουν φίλοι-γνωστοί είτε είναι ενδιαφέροντα.
pram81
QUOTE(ΦΡΑΝΚΙ @ Nov 11 2008, 15:39 ) *
Φιλε pram, καταρχιν δεν ειπα οτι κερδισαμε ανετα αλλα το σκορ δειχνει τη νικη ανετη. Αλλα δεν μπορω να σε καταλαβω. Η ομαδα κερδιζει, γκρινιαζεις, χανει, παλι γκρινιαζεις. Γαυρακος δεν εισαι τι αλλο ξερεις να κανεις τοσα χρονια. Μονο να γκρινιαζεις .

Τι να κάνουμε φίλε μου ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ και τη λέω!Και πολλές φορές φιλτράρω πολύ καλά αυτά που θα ήθελα να πω γιατί δεν θα ήθελα να φανούν δημοσίως!Κι αν δεν μπορείς να με καταλάβεις μη με διαβάζεις!Αλλά ναι με τέτοιες νίκες και τέτοιες εμφανίσεις όπως αυτές μετά το ματς με την Ολύμπια,πιστεψέ με δεν πάμε πουθενά!Όσο για τον ολυμπιακό ξέρεις ότι τα χώνω και σε αυτούς!Και το γιατί το ξέρεις,γιατί εγώ βλέπω μπάσκετ!Δε βλέπω με οπαδικά γυαλιά ούτε με "άλλα" γυαλια!
GREER
QUOTE(kesariani 4ever @ Nov 11 2008, 17:18 ) *
ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΘΕΛΩ ΤΟΝ ΟΦΗ ΣΕ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΗΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΟΝ ΙΚΑΡΟ.

Πιστευω οτι το παιχνιδακι ειναι ασσος. Και μπορει να ερθει και ευκολα, εαν δεν βαλει ο ΟΦΗ τα σουτακια του.
Goumenissa
QUOTE(GREER @ Nov 11 2008, 00:53 ) *
Πιστευω οτι ειναι δυσκολα τα πραγματα για την ομαδα σου. Αλλα επισης πιστευω οτι θα μεινει στην κατηγορια και οτι θα κανει ζημιες σε καλες ομαδες στη εδρα της. Ειδικα αυτος ο σεντερ που εχετε ειναι πολυ καλος. Ο αγωνας μας δεν ηταν γι'αυτη τη διαφορα. Πλασματικη ειναι. Εαν το πιστευατε περισσοτερο, θα διεκδικουσατε κατι παραπανω απο αυτο το ματς. Κατα τη γνωμη μου πιστευω οτι για εσας, ολα τα λεφτα, ειναι τα παιχνιδια με τη Χαλκιδα. Αλλα απο ολα τα ματς μπορειτε να διεκδικησετε κατι παραπανω.

Αν αναλογιστεις οτι απο την περσινη ομαδα εμειναν 2 παικτες, αλλαξε ολη η ομαδα και δεν εχουν δεσει ακομα οι παικτες μεταξυ τους.Πιστευω με τον καιρο θα δεσει η ομαδα,θα παρουμε τα παιχνιδια στην εδρα μας που ειμαστε δυνατοι και θα μπορεσουμε να σωθουμε,πραγμα που ειναι και ο στοχος της ομαδας.Αλλωστε να μην κρυβομαστε η Γουμενισσα ειναι το μικροτερο μερος που εχει βγαλει ομαδα στη Β εθνικη και δεν υπαρχει καποιος οικονομικος παραγοντας να βαζει τα λεφτα αλλα πολυ χορηγοι απο καποιο ποσο που με κοπο και θυσιες κρατανε την ομαδα εδω που ειναι.
saras19
QUOTE(GREER @ Nov 11 2008, 16:20 ) *
Πιστευω οτι το παιχνιδακι ειναι ασσος. Και μπορει να ερθει και ευκολα, εαν δεν βαλει ο ΟΦΗ τα σουτακια του.

Θα ειναι ενα πολυ καλο παιχνιδι σιγουρα,μεταξυ δυο ομαδων που θα πρωταγωνιστησουν στην κατηγορια!Οι ικαροι ειναι μια πολυ γεματη ομαδα και στηριζεται κυριως στην δυναμη,αντιθτεως ο οφη ειναι μια γρηγορη ομαδα που το παιχνιδι της στηριζεται στην πολυ καλη κατασταση που βρισκεται ο τσακιριδης και γενικα στην εκτελεστικη ικανοτητα ορισμενων παιχτων!πιστευω οτι θαναι ενα πολυ καλο ματς που θα κριθει στις λεπτομερειες..αξιζει να το παρακολουθησει οποος μπορεσει..
godfather
QUOTE(saras19 @ Nov 12 2008, 00:40 ) *
Θα ειναι ενα πολυ καλο παιχνιδι σιγουρα,μεταξυ δυο ομαδων που θα πρωταγωνιστησουν στην κατηγορια!Οι ικαροι ειναι μια πολυ γεματη ομαδα και στηριζεται κυριως στην δυναμη,αντιθτεως ο οφη ειναι μια γρηγορη ομαδα που το παιχνιδι της στηριζεται στην πολυ καλη κατασταση που βρισκεται ο τσακιριδης και γενικα στην εκτελεστικη ικανοτητα ορισμενων παιχτων!πιστευω οτι θαναι ενα πολυ καλο ματς που θα κριθει στις λεπτομερειες..αξιζει να το παρακολουθησει οποος μπορεσει..

Με βάση την εικόνα των δύο ομάδων μέχρι τώρα, προβλέπω ότι θα είναι ένα πολύ δύσκολο παιχνίδι για τον Ίκαρο.
saras19
QUOTE(godfather @ Nov 11 2008, 22:47 ) *
Με βάση την εικόνα των δύο ομάδων μέχρι τώρα, προβλέπω ότι θα είναι ένα πολύ δύσκολο παιχνίδι για τον Ίκαρο.

Kαι γω το ιδιο πιστευω αν και μεσα στην εδρα του πιστευω οτι ο ικαρος εχει τον τροπο να κερδιζει τα παιχνιδια που χρειαζεται...
lek#13#
παιχνιδια σαν τον Ικαρος Κ-ΟΦΗ σου δινουν αβανταζ ανοδου..
προσωπικα βλεπω μεγαλο διπλο με MVP τον Φαρμακη.............
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.