Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' Εθνικη 2008-2009
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Β Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66
menelaos
ρε φιλαρακο ξεκολα λιγακι και δες την ουσια. Ειστε η ομαδα του ενος και οι αλλοι συμπληρωνουν. Οταν σου λεει ο greer οτι περυσι θα ησουν απο 8 θεση και κατω δε λεει ψεματα , αλλα εσυ κοιτας μονο το δεντρο και εχασες το δασος.
Απαντηση σε αυτα που σου εγραψα δεν πηρα παντως. Που ειναι οι ανακριβειες που ελεγα ???
rover6
QUOTE(kaukasios @ Jan 20 2009, 13:18 ) *
γιατι ηταν στημενο το παιχνιδι με την αγια?επειδη εδωσαν λεφτα στους παικτες της αγιας για να κερδισουν τον γκυζιακο?το ξερεις οτι στην ισπανια υπαρχει νομος που το επιτρεπει?στησιμο θα ηταν αν τους εδινε λεφτα να χασουν.εγω μαθαινω απο παικτες σας οτι δεν παιζεται τιποτα.

φιλε εχεις δικιο για την ισπανια οπου ομως ειναι νομος του κρατους και οι ομαδες πηγαινουν μεσω ομοσπονδιας για να πριμοδοτησουν μια αλλη ομδα για να νικησει.
εδω ομως φιλε θεωρειται χρηματισμος και τιμωρηται απο τον νομο ειτε δωσεις χρηματα να κερδισει ειτε να χασει .
απλα στο λεω γιατι το εχω ψαξει.
και το περυσινο παιχνιδι αγιας παρασκευης - αρκαδικου ηταν ο ορισμος του αθλητισμου στην ελλαδα.
και οποιος καταλαβε -καταλαβε.
ο greer εχει δικιο που φωναζει γιατι το λαυριο αντιμετωπιζεται σαν τα ανω γκραβαρα οταν παιζει, ενω ορισμενες ομαδες εχουν μια προστασια,ακομη και εκτος εδρας.
οταν σε παιζει ενας διαιτητης 50-50 στην κομοτηνη οπως εμας (και δεν το πιστευαμε) θεωρεισαι προνομιουχος.
παντως φιλοι το πρωταθλημα εχει πολυ δρομο και τωρα ξεκιναει στην ουσια το καλο.



QUOTE(GREER @ Jan 20 2009, 19:02 ) *
Κατα τη γνωμη μου ο φετινος πρωτοπορος, δεν θα ειχε καμμια τυχη, περσυ. Αποψη μου ειναι οτι οι 7 πρωτες ομαδες περσυ ηταν πολυ καλυτερες απο οτι φετος. Η ουρα βεβαια ηταν χειροτερη. Συμφωνω απολυτα. Θα ηθελα τη γνωμη ομως και των υπολοιπων.

φιλε τον εχει βοηθησει και το προγραμμα πολυ ,θα δουμε στις πρωτες 5 αγωνιστικες και θα τα ξαναπουμε.

QUOTE(ΟΛΑ @ Jan 20 2009, 19:43 ) *
Δύο μέρες έλειψα απο το forum και βλέπω η κατάσταση έχει ξεφύγει.Πολύ φανατισμός ρε παιδιά.Δύστυχως λόγω ενός προβλήματος δεν πήγα σε κανένα γήπεδο γι αυτο δεν έχω γνώμη. Τώρα την Κυριακή έχουμε το μεγάλο ντερμπυ Καλιθέα-Αρκαδικός Πιστεύω να γίνει καλος αγώνας.Εγώ λόγω rover6 είμαι Καλιθέα.Αρκεί να παίξει η ομάδα καλή άμυνα και να σταματήσει έστω λίγο τον Μάνο.

περιμενα να ερθεις ρε φιλε να πιουμε και καφε .
ενημερωνω φιλους απο ολη την ελλαδα και συμμετεχουν στο forum οτι αν ανεβει ο ικαρος τελικα θα βαλω εισητηρια για ολους στην φιεστα και αυτο ειναι δεσμευση.
με ola, xaini χαρρισον greer menelao και λοιπους wav.gif και θα κανουμε παρτι forum εκει
ΟΛΑ
QUOTE(rover6 @ Jan 20 2009, 20:59 ) *
οταν σε παιζει ενας διαιτητης 50-50 στην κομοτηνη οπως εμας (και δεν το πιστευαμε) θεωρεισαι προνομιουχος.
παντως φιλοι το πρωταθλημα εχει πολυ δρομο και τωρα ξεκιναει στην ουσια το καλο.
Φίλε να μ ακους στο είπα για Λαζαρίδη εκτός έδρας όταν σε παίζει να είσαι ήσυχος
xarison
QUOTE(basketmania @ Jan 20 2009, 19:08 ) *
Ωραίος είσαι ρε xarison! Λες να μη μιλαμε απαξιωτικά και να μην κρυβώμαστε απο ανωνυμίες και μεσα σε ενα διήμερο έχεις κράξει τους πάντες! Πονάει η κορυφη... Σας κερδίζουμε δίκαια όλους.. Κοιμάστε όλοι οι αντίπαλοι.. Μυρωδιάς ο προπονητής (25 χρονών...?).. έχουμε ομαδάρα κτλ... διάβασε το χαρακτήρα των προηγούμενων σελίδων για να καταλάβεις το ύφος του φόρουμ. Και από μπάσκετ επειδή δεν ξέρεις καλύτερα συμβουλεύσου κανένα μπασκετικό πριν τοποθετηθεις δημόσια.. και δεν υπάρχει ανωνυμία. μπορεί να βρεθεί ο καθένας μας από το ip μας.. προσοσχή και σεβασμό στο άθλημα!

ρε φιλαρακο σου ειπε κανεις οτι εγω ειμαι ο σωστος?και εγω παρασυρομαι αλλα δεν λεω για βλαχους απο τριπολη και πατατες.εσεις εχετε λυσσαξει με την διαιτησια με το αν περυσι στηθηκε ο γκυζιακος και οτι ειναι σικε το πρωταθλημα γιατι ολοι τα παιρνουν απο την τριπολη.μετα απο το παιχνιδι οπου εχασε το λαυριο εχετε τρελλαθει εναντιον της τριπολης.και αν ξερω η δεν ξερω απο μπασκετ εσυ τι εισαι για να με κρινεις?συζητηση κανουμε και ο καθενας λεει την γνωμη του.δεν παει να πει οτι ειναι και η σωστη.

QUOTE(menelaos @ Jan 20 2009, 20:38 ) *
ρε φιλαρακο ξεκολα λιγακι και δες την ουσια. Ειστε η ομαδα του ενος και οι αλλοι συμπληρωνουν. Οταν σου λεει ο greer οτι περυσι θα ησουν απο 8 θεση και κατω δε λεει ψεματα , αλλα εσυ κοιτας μονο το δεντρο και εχασες το δασος.
Απαντηση σε αυτα που σου εγραψα δεν πηρα παντως. Που ειναι οι ανακριβειες που ελεγα ???

σορρυ νομιζα οτι ελεγες για το αρκαδικος οφη.τωρα τα υπολοιπα ειναι εικασιες.περυσι ημουν γ και του χρονου μπορει το πρωταθλημα να ειναι με πολλυ καλυτερες ομαδες απο αυτες που ειναι φετος.τι να σου πω
fanis christodoulou
QUOTE(xarison @ Jan 20 2009, 11:42 ) *
ρε παιδια αυτα γινονται σε ολα τα γηπεδα οταν οι αγωνες ειναι τοσο κρισιμοι.ενταξει και οι παιχτες μεσα στα νευρα και στην ενταση πολλες φορες παρασυρονται ανθρωπινο ειναι και αντιδρουν ασχημα.το θεμα ασχετα με αυτα ειναι οτι εγινε ματσαρα διαφημηση για το μπασκετ και κερδισε στο τελος ο πιο τυχερος στα σημεια.φανη την κυριακη στον ικαρο θα καταλαβεις ποιος ειμαι μην ανυσηχεις.θα φοραω ενα κοκκινο σκουφο.ελπιζω και ευχομαι να ερθεις να μου μιλησεις.

κρατα και ενα τοπι και κατσε κατω απο το ρολοι!!! βουγιουκλακη!!!!
team
QUOTE(GREER @ Jan 20 2009, 19:02 ) *
Κατα τη γνωμη μου ο φετινος πρωτοπορος, δεν θα ειχε καμμια τυχη, περσυ. Αποψη μου ειναι οτι οι 7 πρωτες ομαδες περσυ ηταν πολυ καλυτερες απο οτι φετος. Η ουρα βεβαια ηταν χειροτερη. Συμφωνω απολυτα. Θα ηθελα τη γνωμη ομως και των υπολοιπων.


Πιστεύω ότι οι φετεινές ομάδες είναι πολύ πιό ''γεμάτες'' απο πέρυσι .Έχει περισσότερες καλές ομάδες απο πέρυσι και νομίζω ότι θα έχουμε ένα πιο συναρπαστικό πρωτάθλημα συνολικά (κορυφή και ουρά) απο πέρυσι.Τώρα αν οι 7 πρώτες ομάδες πέρυσι ήταν καλύτερες περιμένω να μου γράψεις που ήταν καλύτερες.Επίσης πιστεύω ότι ο Αρκαδικός σαν ομάδα είναι πολύ καλύτερος και απο τον Ερμή και το Αίγιο ακόμα -ακόμα και από τον ΚΑΟΔ που ανέβηκαν πέρυσι άρα νομίζω ότι και πέρυσι να ήταν στην κατηγορία θα ήταν ανταγωνιστικός όχι όμως ότι θα ανέβαινε.Μπορεί και να ανέβαινε
fanis christodoulou
QUOTE(GREER @ Jan 20 2009, 18:19 ) *
Ρε παιδια δεν ειπαμε οτι εχουμε τιποτα με τον Αρκαδικο και τον κοσμο της επαρχειας. Ουτε βεβαια με ποναει οτι ειστε πρωτοι. Εμενα με ποναει που εμεις ειμαστε τραγικοι. Τι με νοιαζει εμενα τι κανει ο Αρκαδικος?? Με νοιαζει ομως, οταν κανει οτι κανει, εις βαρος μου. Και αυτο εκανε στο μεταξυ μας παιχνιδι. Γι'αυτο και εγω και ο Μενελαος καταγραφουμε τα ΓΕΓΟΝΟΤΑ οπως εγιναν στο Λαυριο και χωρις βεβαια να παραπληροφορουμε. Αλλωστε γραφουμε την αληθεια για ολα τα ματς ειτε τα κερδιζουμε ειτε τα χανουμε.


Ωραιος. Για τη περσυνη σαιζον εχεις αποψη??? Κατα τη γνωμη μου το επιπεδο και γενικα οι ομαδες ηταν πολυ καλυτερες!!!

καθε περσυ και καλυτερα! οντως καλυτερο το επιπεδο!αλλα μετα τη νηαρ πιστευω η καλυτερη ομαδα και απο λαγκαδα και απο δραμα ηταν ο αμυντας που δεν βγηκε στις ισοβαθμιες!επαιξε πολυ καλο μπασκετ στο δευτερο γυρο και ειχα δει το ματς μεσα στη καλλιθεα και ηταν καταπληκτικη εμφανιση! και το λαυριο επαιξε καλο μπασκετ αλλα δεν κρατησε την εδρα και κυριως στο δευτερο γυρο χανοντας απο τη φλογα και ισως με μια ηττα λιγοτερη μπορουσε να ειναι στη τριαδα!!! παντως επειδη στο forum γινετε λογος για στημενα η δραμα περσυ εκανε οργια στο τελειωμα του πρωταθληματος !
godfather
QUOTE(ΟΛΑ @ Jan 20 2009, 19:43 ) *
Δύο μέρες έλειψα απο το forum και βλέπω η κατάσταση έχει ξεφύγει.Πολύ φανατισμός ρε παιδιά.Δύστυχως λόγω ενός προβλήματος δεν πήγα σε κανένα γήπεδο γι αυτο δεν έχω γνώμη. Τώρα την Κυριακή έχουμε το μεγάλο ντερμπυ Καλιθέα-Αρκαδικός Πιστεύω να γίνει καλος αγώνας.Εγώ λόγω rover6 είμαι Καλιθέα.Αρκεί να παίξει η ομάδα καλή άμυνα και να σταματήσει έστω λίγο τον Μάνο.

Ο Μάνος δε σταματιέται παρά μόνο αν είναι ο ίδιος σε κακή μέρα... Σε καλή ή έστω μέτρια μέρα διαλύει για πλάκα οποιαδήποτε άμυνα της Β' Εθνικής κ όχι μόνο... Οπότε ευελπιστείτε γι αυτό... Ο άνθρωπος εκτός του αναμφισβήτητου ταλέντου του είναι κ επαγγελματίας με όλη τη σημασία της λέξεως.
GREER
QUOTE(fanis christodoulou @ Jan 21 2009, 00:18 ) *
καθε περσυ και καλυτερα! οντως καλυτερο το επιπεδο!αλλα μετα τη νηαρ πιστευω η καλυτερη ομαδα και απο λαγκαδα και απο δραμα ηταν ο αμυντας που δεν βγηκε στις ισοβαθμιες!επαιξε πολυ καλο μπασκετ στο δευτερο γυρο και ειχα δει το ματς μεσα στη καλλιθεα και ηταν καταπληκτικη εμφανιση! και το λαυριο επαιξε καλο μπασκετ αλλα δεν κρατησε την εδρα και κυριως στο δευτερο γυρο χανοντας απο τη φλογα και ισως με μια ηττα λιγοτερη μπορουσε να ειναι στη τριαδα!!! παντως επειδη στο forum γινετε λογος για στημενα η δραμα περσυ εκανε οργια στο τελειωμα του πρωταθληματος !

Συμφωνω απολυτα μαζι σου για τον Αμυντα. Για εμενα επρεπε να ακολουθησει τη ΝΗΑΡ σαν δευτερος. Το εχω γραψει αλλωστε 100 φορες. Η Δραμα, πραγματι, στο 2ο γυρο εκοβε και εραβε εξωαγωνιστικα(οργια ειναι το πιο ηπιο), αλλα ρε φιλε ειχε και καλη ομαδα. Ο Λαγκαδας και το Αιγιο, κατα τη γνωμη μου δεν επρεπε να ειχαν ανεβει. Εαν βγαλω εμας, για εμενα επρεπει να ανεβουν οι ΝΗΑΡ, ΑΜΥΝΤΑΣ και ΔΡΑΜΑ.
xarison
QUOTE(fanis christodoulou @ Jan 21 2009, 00:07 ) *
κρατα και ενα τοπι και κατσε κατω απο το ρολοι!!! βουγιουκλακη!!!!

κερναω και παστελι χαζουλη
GREER
QUOTE(team @ Jan 21 2009, 00:16 ) *
Πιστεύω ότι οι φετεινές ομάδες είναι πολύ πιό ''γεμάτες'' απο πέρυσι .Έχει περισσότερες καλές ομάδες απο πέρυσι και νομίζω ότι θα έχουμε ένα πιο συναρπαστικό πρωτάθλημα συνολικά (κορυφή και ουρά) απο πέρυσι.Τώρα αν οι 7 πρώτες ομάδες πέρυσι ήταν καλύτερες περιμένω να μου γράψεις που ήταν καλύτερες.Επίσης πιστεύω ότι ο Αρκαδικός σαν ομάδα είναι πολύ καλύτερος και απο τον Ερμή και το Αίγιο ακόμα -ακόμα και από τον ΚΑΟΔ που ανέβηκαν πέρυσι άρα νομίζω ότι και πέρυσι να ήταν στην κατηγορία θα ήταν ανταγωνιστικός όχι όμως ότι θα ανέβαινε.Μπορεί και να ανέβαινε

Εμενα φιλε μου ο Αρκαδικος μου θυμιζει το περσινο Αιγιο(που βγηκε 4ο). Μονο που το Αιγιο ειχε και την καλυτερη εδρα στη κατηγορια και γι'αυτο ανεβηκε. Ο Αρκαδικος, επισης σε σχεση με το Αιγιο, κερδιζει εκτος κατι που το Αιγιο δεν εκανε περσυ. Αλλα αυτοι δεν ειχαν και τις σφυριχτρες. Πηγαιναν παντου, οπως και εμεις, με το Σταυρο στο χερι. Το επιπεδο περσυ φιλε μου ηταν μια κλαση πιο πανω απο το φετινο. Ο Αρκαδικος περσυ δεν θα ειχε καμμια τυχη. Μονο εαν κρατουσε την εδρα του. Αλλα με τις περσυνες ομαδες, ηταν δυσκολο.
jim kom
QUOTE(godfather @ Jan 21 2009, 01:04 ) *
Ο Μάνος δε σταματιέται παρά μόνο αν είναι ο ίδιος σε κακή μέρα... Σε καλή ή έστω μέτρια μέρα διαλύει για πλάκα οποιαδήποτε άμυνα της Β' Εθνικής κ όχι μόνο... Οπότε ευελπιστείτε γι αυτό... Ο άνθρωπος εκτός του αναμφισβήτητου ταλέντου του είναι κ επαγγελματίας με όλη τη σημασία της λέξεως.


Εχεισ δικιο φιλε μου ο ΜΑΝΟΣ σε μετρια μερα μπορει να σε διαλυσει. Καλα αν εχει κεφια δεν τον σταματαs με τιποτα 30-40 ποντου για πλακα!!! Οσο για τον ΑΡΚΑΔΙΚΟ εχει μια πολυ καλη ομαδα που οταν κολαει λιγο εχει ΜΑΝΟ!!!
leonkalf
QUOTE (fanis christodoulou @ Jan 20 2009, 23:07 ) *
κρατα και ενα τοπι και κατσε κατω απο το ρολοι!!! βουγιουκλακη!!!!



QUOTE (xarison @ Jan 21 2009, 00:10 ) *
κερναω και παστελι χαζουλη


Παιδιά, offtopic.gif

Αχρείαστα posts, σταματήστε το!!
tsatsos

πολυ φαγομαρα εχει πεσει ρε παιδια.......ηρεμα!!!!!!!!
ακομη δεν τελειωσε ο 'α γυρος........εχει πολυ δρομο ακομη.....
basketball lover
QUOTE(basketball lover @ Jan 16 2009, 16:36 ) *
να μου επιτρεψεις να ξερω πεντε πραγματα.σεβομαι οτι θες να προστατευσεις την παλια σου ομαδα και μπραβο σου γιαυτοδεν συνεχιζω.
παμε στα προγνωστικα18.01.09 17:00 ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 αν βαλει ο ΟΦΗ πανω απο δεκαπεντε τριποντα,1 διαφορετικα
18.01.09 17:00 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ _ 1 εδρα
18.01.09 17:00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ _ :2 καλυτερη ομαδα σαφως
18.01.09 17:00 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ _ :1 επιτελους να ξυπνησει το ΛΑΥΡΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18.01.09 17:00 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ _2 καλυτεροι σε ολα δεν το συζητω
18.01.09 17:00 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ _ 1 δε χανει ο Βλαχος τετοια παιχνιδια
18.01.09 17:00 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ _ 1 Κριτσαλος εδωσε πνόη
18.01.09 17:00 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ _ :2

κι εδω παρα 1 το απολυτο.για να δουμε τι θα καταφερω τωρα...
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/01/09 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 2 εγω ακομη πιστευω στις δυνατοτητες του Λαυριου
25/01/09 17:00 ΔΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 απο την αρχη εχω πει ποσο ωραιο μπασκετ παιζει η νεανικη ομαδα του Δουκα
25/01/09 17:00 ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 2 για πλακα ο Βλαχος
25/01/09 14:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ 1 καμια τυχη οι φιλοξενουμενοι.αν είχαν τυχη θα εγραφα "φιλοξενουμενοι"
25/01/09 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 1 ηρθε η ωρα
25/01/09 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 2 ρισκαρω λιγο,αλλα μαλλον ετσι θα ειναι...
25/01/09 12:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 1 και μπραβο στους νεαρους παικτες του Π.Φ. που κατεβαινουν και παιζουν
25/01/09 12:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 1 πολυ δυσκολα κατι διαφορετικο
rover6
QUOTE(basketball lover @ Jan 21 2009, 15:57 ) *
κι εδω παρα 1 το απολυτο.για να δουμε τι θα καταφερω τωρα...
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/01/09 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 2 εγω ακομη πιστευω στις δυνατοτητες του Λαυριου
25/01/09 17:00 ΔΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 απο την αρχη εχω πει ποσο ωραιο μπασκετ παιζει η νεανικη ομαδα του Δουκα
25/01/09 17:00 ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 2 για πλακα ο Βλαχος
25/01/09 14:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ 1 καμια τυχη οι φιλοξενουμενοι.αν είχαν τυχη θα εγραφα "φιλοξενουμενοι"
25/01/09 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 1 ηρθε η ωρα
25/01/09 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 2 ρισκαρω λιγο,αλλα μαλλον ετσι θα ειναι...
25/01/09 12:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 1 και μπραβο στους νεαρους παικτες του Π.Φ. που κατεβαινουν και παιζουν
25/01/09 12:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 1 πολυ δυσκολα κατι διαφορετικο

θελω αυτη την εβδομαδα να τα βρεις ολα smiley.gif
ΟΛΑ
QUOTE(rover6 @ Jan 21 2009, 16:17 ) *
θελω αυτη την εβδομαδα να τα βρεις ολα smiley.gif

25/01/09 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 1 πιστεύω στη φλόγα
25/01/09 17:00 ΔΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 ο Δούκας έχει νικήσει και καλύτερες ομάδες
25/01/09 17:00 ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 2 μεγάλη διαφορά δυναμικότητας
25/01/09 14:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ 1 η καλαμαριά δεν έχει ψυχή
25/01/09 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 1 ηρθε η ωρα
25/01/09 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 1 η Κομοτηνή εκτός είναι λίγη
25/01/09 12:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 1 και μπραβο στους νεαρους παικτες του Π.Φ. που κατεβαινουν και παιζουν
25/01/09 12:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 1 αν και το Σπόρτιγκ δεν είναι να το υποτιμάς

rover6
QUOTE(GREER @ Jan 21 2009, 01:12 ) *
Εμενα φιλε μου ο Αρκαδικος μου θυμιζει το περσινο Αιγιο(που βγηκε 4ο). Μονο που το Αιγιο ειχε και την καλυτερη εδρα στη κατηγορια και γι'αυτο ανεβηκε. Ο Αρκαδικος, επισης σε σχεση με το Αιγιο, κερδιζει εκτος κατι που το Αιγιο δεν εκανε περσυ. Αλλα αυτοι δεν ειχαν και τις σφυριχτρες. Πηγαιναν παντου, οπως και εμεις, με το Σταυρο στο χερι. Το επιπεδο περσυ φιλε μου ηταν μια κλαση πιο πανω απο το φετινο. Ο Αρκαδικος περσυ δεν θα ειχε καμμια τυχη. Μονο εαν κρατουσε την εδρα του. Αλλα με τις περσυνες ομαδες, ηταν δυσκολο.

εδω φιλε κανεις λαθος, κατα αρχην ο αρκαδικος ειναι πολυ καλη ομαδα,και πιστευω δεν ειναι μονο ο μανος που λεμε ολοι.
και τα υπολοιπα παιδια ειναι πολυ καλοι παικτες.οσο για τον προπονητη σας εχω γραψει οτι ειναι πολυ καλος γιατι τον ξερω και εχω συνεργαστει μαζι του η δε διοικηση του κυριοι.
τωρα για περυσι θελω να σου θυμησω οτι ο λαγκαδας π.χ που ανεβηκε δεν ειχε καλυτερη ομαδα απο τον φτεινο οφη ,αυτοι αν ανεβηκαν με τραμπουκισμο.
εμεις η κομοτηνη το λαυριο ακομη και οι σερρες ειναι σιγουρα πιο ενισχυμενες θεωριτικα παντα,απλα περυσι παιζοταν πιο ελευθερο μπασκετ.
φετος ολες οι ομαδες ειναι πολυ σκληρες,μικρες διαφορες στα ματς,και πολυ δυναμη.και μην ξεχνας οτι αν εξαιρεσουμε το φαληρο οι αλλες ομαδες που βρισκονται προς το τελος δεν εχουν τα χαλια των περυσινων ομαδων.
σου θυμιζω οτι ο σπορτιγκ οσα ματς εχει χασει τα περισσοτερα τα εχασε με διαφορες κατω απο 10 ποντους.
αυτο κατι δειχνει.
το επιπεδο της κατηγοριας το κρινεις παντα απο το συνολο και οχι απο τους 4-5 πρωτους μονο.
fanis christodoulou
QUOTE(basketball lover @ Jan 21 2009, 15:57 ) *
κι εδω παρα 1 το απολυτο.για να δουμε τι θα καταφερω τωρα...
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/01/09 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 2 εγω ακομη πιστευω στις δυνατοτητες του Λαυριου
25/01/09 17:00 ΔΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 απο την αρχη εχω πει ποσο ωραιο μπασκετ παιζει η νεανικη ομαδα του Δουκα
25/01/09 17:00 ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 2 για πλακα ο Βλαχος
25/01/09 14:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ 1 καμια τυχη οι φιλοξενουμενοι.αν είχαν τυχη θα εγραφα "φιλοξενουμενοι"
25/01/09 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 1 ηρθε η ωρα
25/01/09 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 2 ρισκαρω λιγο,αλλα μαλλον ετσι θα ειναι...
25/01/09 12:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 1 και μπραβο στους νεαρους παικτες του Π.Φ. που κατεβαινουν και παιζουν
25/01/09 12:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 1 πολυ δυσκολα κατι διαφορετικο

συμφωνω σε ολα εκτος απο το ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 1 ηρθε η ωρα! θα ρισκαρω να πω οτι ο αρκαδικος μπορει να κερδισει αυτο το ματς διοτι ειναι πιο σκληρη ομαδα απο τη καλλιθεα, πιο δυνατος μεσα στο καλαθι και δεν βρισκω παιχτη της καλλιθεας να μπορει να σταματησει το μανο! και....ευκολο γηπεδο για τον γερολυκο!!! (καλα δεν τον εχει σταματησει και κανενας εδω που τα λεμε). αρα θα τολμησω να πω ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 2!!! και ισως ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 1???????
pass
QUOTE(fanis christodoulou @ Jan 21 2009, 21:52 ) *
συμφωνω σε ολα εκτος απο το ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 1 ηρθε η ωρα! θα ρισκαρω να πω οτι ο αρκαδικος μπορει να κερδισει αυτο το ματς διοτι ειναι πιο σκληρη ομαδα απο τη καλλιθεα, πιο δυνατος μεσα στο καλαθι και δεν βρισκω παιχτη της καλλιθεας να μπορει να σταματησει το μανο! και....ευκολο γηπεδο για τον γερολυκο!!! (καλα δεν τον εχει σταματησει και κανενας εδω που τα λεμε). αρα θα τολμησω να πω ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 2!!! και ισως ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 1???????

ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. 81-75
Διαιτητές: Μιχέλης-Ταρενίδης
Τα δεκάλεπτα: 23-17, 37-29, 59-44, 81-75.
ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ (Σπανός): Ασημάκης 18 (3), Πεχλιβάνης 7 (1), Γεωργαντζάς 10 (1), Τσιούλκας 6, Καδής 13 (1), Τοπούζης 16, Ευαγγελινός 11 (2).
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. (Καραδήμος): Τρούλιαλης 6 (1), Κλουτζός 8 (2), Μάνος 22 (2), Ράλλης 7 (1), Σιώλιος 8, Δημητριάδης 16 (2), Γκαμούρας 6.

Βαθμολογία (σε 24 αγώνες): Πανερυθραϊκός 43, Περιστέρι 42, Παγκράτι 41, Πανόραμα 40, Κεραυνός Αιγ. 39, Ερμής Λαγκ. 39, Αμύντας 39, Νήαρ Ηστ 39, Ίκαροι Σερ. 37, Κομοτηνή 35, Αιγινιακός 34, Ολυμπιακός Β. 34, ʼλιμος 34, Ιωνικός Νικ. 27, Ποσειδώνας Καλ. 13, Σιάτιστα 6.
*Ποσειδώνας Καλ. και Σιάτιστα έχουν αποσυρθεί.
Και όμως φίλε μου υπάρχει ομάδα και παίκτης να το σταματήσει και αυτή είναι η πρώτη του ομάδα
fanis christodoulou
QUOTE(basketball lover @ Jan 21 2009, 15:57 ) *
κι εδω παρα 1 το απολυτο.για να δουμε τι θα καταφερω τωρα...
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/01/09 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 2 εγω ακομη πιστευω στις δυνατοτητες του Λαυριου
25/01/09 17:00 ΔΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 απο την αρχη εχω πει ποσο ωραιο μπασκετ παιζει η νεανικη ομαδα του Δουκα
25/01/09 17:00 ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 2 για πλακα ο Βλαχος
25/01/09 14:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ 1 καμια τυχη οι φιλοξενουμενοι.αν είχαν τυχη θα εγραφα "φιλοξενουμενοι"
25/01/09 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 1 ηρθε η ωρα
25/01/09 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 2 ρισκαρω λιγο,αλλα μαλλον ετσι θα ειναι...
25/01/09 12:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 1 και μπραβο στους νεαρους παικτες του Π.Φ. που κατεβαινουν και παιζουν
25/01/09 12:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 1 πολυ δυσκολα κατι διαφορετικο

ηθελα καιρο να σε ρωτησω!!! εχεις λιγο κολλημα με τον βλαχο η μου φαινεται????
basketball lover
QUOTE(fanis christodoulou @ Jan 21 2009, 23:17 ) *
ηθελα καιρο να σε ρωτησω!!! εχεις λιγο κολλημα με τον βλαχο η μου φαινεται????

απλως φιλε μου θεωρω οτι ο Αμυντας ειναι καθαρα δημιουργημα του προπονητη του
fanis christodoulou
QUOTE(basketball lover @ Jan 21 2009, 23:27 ) *
απλως φιλε μου θεωρω οτι ο Αμυντας ειναι καθαρα δημιουργημα του προπονητη του

που σημαινει τι? οτι αν ηταν αλλος δεν θα εκανε αυτη τη πορεια? υπαρχουν κι αλλοι καλοι προπονητες στη κατηγορια αλλα εσυ εχεις κολλησει μ' αυτον! οι ομαδες των αλλων δεν ειναι διμιουργημα των προπονητων τους???
basketball lover
QUOTE(fanis christodoulou @ Jan 21 2009, 23:31 ) *
που σημαινει τι? οτι αν ηταν αλλος δεν θα εκανε αυτη τη πορεια? υπαρχουν κι αλλοι καλοι προπονητες στη κατηγορια αλλα εσυ εχεις κολλησει μ' αυτον! οι ομαδες των αλλων δεν ειναι διμιουργημα των προπονητων τους???

παρακολουθω Αμυντα 2 χρονια τωρα και μου εχει κανει εντυπωση το ολο στησιμο της ομαδας,για αυτο αναφερομαι σ'αυτον.δεν εχω ολοκληρωμενη γνωμη για ολους τους κοουτς της Β για να μπορω να εκφερω αποψη.σιγουρα υπαρχουν και αλλοι καλοι.παντως επιμενω οτι εχει περασει τη φιλοσοφια του στην ομαδα 100%
υγ.εχω κολλημα και με τους μανατζαρεους angry_002.gif θες να με κατηγορησεις και για αυτό? smiley.gif
fanis christodoulou
QUOTE(basketball lover @ Jan 21 2009, 23:53 ) *
παρακολουθω Αμυντα 2 χρονια τωρα και μου εχει κανει εντυπωση το ολο στησιμο της ομαδας,για αυτο αναφερομαι σ'αυτον.δεν εχω ολοκληρωμενη γνωμη για ολους τους κοουτς της Β για να μπορω να εκφερω αποψη.σιγουρα υπαρχουν και αλλοι καλοι.παντως επιμενω οτι εχει περασει τη φιλοσοφια του στην ομαδα 100%
υγ.εχω κολλημα και με τους μανατζαρεους angry_002.gif θες να με κατηγορησεις και για αυτό? smiley.gif

μα δεν σε κατηγορω για τον βλαχο!!! ισα ισα και γω μαζι σου ειμαι και ως πανιωνιος ειναι και δικο μας παιδι και κακως δεν ειναι στην ομαδα μας ακομα και ως πρωτος προπονητης θα τολμουσα να πω!!! εδω στην α1 ειναι αλλοι κι αλλοι...........μυρωδιαδες!!! γιατι να μην ειναι αυτος που το ξερει κι ολας!!! οσο για τους μανατζερεους φιλε μου τη δουλεια τους κανουνε! καλως εισαι κολλημενος αλλα αυτοι που παιρνουν τα παλτα φταινε οχι οι μανατζερεοι!!!
menelaos
O Bλαχος θεωρω οτι ειναι εξαιρετικος προπονητης και νομιζω ο καλυτερος της κατηγοριας. Τωρα επειδη γινεται μεγαλη κουβεντα για το Μανο πρεπει να σας πω οτι μπορει να ειναι παιχταρας αλλα δεν ειναι ο μονος. Εγω βλεπω οτι και αλλοι βετερανοι παιζουν εξαιρετικα αλλα δεν ακουγονται. Κοιταχτε ας πουμε τον Τσουκ, τον Γερεμιτς και αλλους πολλους αλλα αυτοι δεν πρωταγωνιστουν και ετσι δε φαινονται.
Για το κυριακατικο παιχνιδι μεταξυ Ικαρου -Αρκαδικου για το καλο του αθληματος πρεπει να κερδισει ο Ικαρος γιατο καλο των αλλων ομαδων ο Αρκαδικος. Διαλεχτε και παρτε.
rover6
QUOTE(menelaos @ Jan 22 2009, 01:39 ) *
O Bλαχος θεωρω οτι ειναι εξαιρετικος προπονητης και νομιζω ο καλυτερος της κατηγοριας. Τωρα επειδη γινεται μεγαλη κουβεντα για το Μανο πρεπει να σας πω οτι μπορει να ειναι παιχταρας αλλα δεν ειναι ο μονος. Εγω βλεπω οτι και αλλοι βετερανοι παιζουν εξαιρετικα αλλα δεν ακουγονται. Κοιταχτε ας πουμε τον Τσουκ, τον Γερεμιτς και αλλους πολλους αλλα αυτοι δεν πρωταγωνιστουν και ετσι δε φαινονται.
Για το κυριακατικο παιχνιδι μεταξυ Ικαρου -Αρκαδικου για το καλο του αθληματος πρεπει να κερδισει ο Ικαρος γιατο καλο των αλλων ομαδων ο Αρκαδικος. Διαλεχτε και παρτε.

εισαι πολυ μπροστα λεμε. 77.gif
σε περιμενω σε 15 μερες στην καλλιθεα μαζι με greer για καφε και ματς.
gal
QUOTE(menelaos @ Jan 22 2009, 01:39 ) *
O Bλαχος θεωρω οτι ειναι εξαιρετικος προπονητης και νομιζω ο καλυτερος της κατηγοριας. Τωρα επειδη γινεται μεγαλη κουβεντα για το Μανο πρεπει να σας πω οτι μπορει να ειναι παιχταρας αλλα δεν ειναι ο μονος. Εγω βλεπω οτι και αλλοι βετερανοι παιζουν εξαιρετικα αλλα δεν ακουγονται. Κοιταχτε ας πουμε τον Τσουκ, τον Γερεμιτς και αλλους πολλους αλλα αυτοι δεν πρωταγωνιστουν και ετσι δε φαινονται.
Για το κυριακατικο παιχνιδι μεταξυ Ικαρου -Αρκαδικου για το καλο του αθληματος πρεπει να κερδισει ο Ικαρος γιατο καλο των αλλων ομαδων ο Αρκαδικος. Διαλεχτε και παρτε.
25.01.08 17:00 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 και με διαφορά_ : _
25.01.08 17:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ _2 πολύ λιγη η χαλκίδα : _
25.01.08 17:00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ _1 η καλιθέα έχει πολύ καλή ομάδα : _
25.01.08 17:00 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ _2 μπορεί να κλέψει την νίκη ο εύοσμος : _
25.01.08 17:00 ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 1 καλύτερη ομάδα_ : _
25.01.08 17:00 ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 1,2 και οι δυο ομάδες με έχουν απογοητεύσει_ : _
25.01.08 17:00 ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ _1 χωρις σχόλια : _
25.01.08 17:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ _1΄,2 δύσκολος αγώνας : _

wade13
25.01.08 17:00 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 (εύκολα)
25.01.08 17:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ _ 2(η χαλκίδα μαζι με γουμένισσα και φάληρο νομίζω αποχαιρετούν)
25.01.08 17:00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 1(μέσα εκεί δύσκολα θα χάσει)
25.01.08 17:00 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ _ 1(δεν είμαι σίγουρος αλλά ποντάρω στους καισαριανιώτες)
25.01.08 17:00 ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 1-2(νομίζω εδω μπορεί να ναι η έκλπηξη της αγωνιστικής)
25.01.08 17:00 ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ _ 1(εύκολα ή δύσκολα θα κερδισει.το λαύριο δεν μπορεί εκτός)
25.01.08 17:00 ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 1
25.01.08 17:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 2(αν δεν κερδίσει και εκεί η κομοτηνή ας το κόψει για άνοδο)
pass
QUOTE(wade13 @ Jan 22 2009, 11:28 ) *
25.01.08 17:00 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 (εύκολα)
25.01.08 17:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ _ 2(η χαλκίδα μαζι με γουμένισσα και φάληρο νομίζω αποχαιρετούν)
25.01.08 17:00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 1(μέσα εκεί δύσκολα θα χάσει)
25.01.08 17:00 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ _ 1(δεν είμαι σίγουρος αλλά ποντάρω στους καισαριανιώτες)
25.01.08 17:00 ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 1-2(νομίζω εδω μπορεί να ναι η έκλπηξη της αγωνιστικής) 25.01.08 17:00 ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ _ 1(εύκολα ή δύσκολα θα κερδισει.το λαύριο δεν μπορεί εκτός)
25.01.08 17:00 ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 1
25.01.08 17:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 2(αν δεν κερδίσει και εκεί η κομοτηνή ας το κόψει για άνοδο)
Φίλε μου μήπως είσαι με το σπορτιγκ.Άλλα παιχνίδια πρέπει να χτυπήσετε και όχι μέσα στις Σέρρες.Εύχομαι πάντως να σωθείτε. Όσο για το Πιερικός -Κομοτηνή μετά την αλλάγη προπονητή δύσκολο το βλέπω το διπλό
wade13
QUOTE(pass @ Jan 22 2009, 12:17 ) *
Φίλε μου μήπως είσαι με το σπορτιγκ.Άλλα παιχνίδια πρέπει να χτυπήσετε και όχι μέσα στις Σέρρες.Εύχομαι πάντως να σωθείτε. Όσο για το Πιερικός -Κομοτηνή μετά την αλλάγη προπονητή δύσκολο το βλέπω το διπλό

φιλε τοτε εσυ εισαι με τον πιερικο αν ειμαι εγω σπορτιγκ..γτ για να βλεπεις ασσο αυτο το ματς δεν γινεται..η κομοτηνη κλασεις ανωτερη ομαδα...
xarison
QUOTE(fanis christodoulou @ Jan 21 2009, 21:52 ) *
συμφωνω σε ολα εκτος απο το ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 1 ηρθε η ωρα! θα ρισκαρω να πω οτι ο αρκαδικος μπορει να κερδισει αυτο το ματς διοτι ειναι πιο σκληρη ομαδα απο τη καλλιθεα, πιο δυνατος μεσα στο καλαθι και δεν βρισκω παιχτη της καλλιθεας να μπορει να σταματησει το μανο! και....ευκολο γηπεδο για τον γερολυκο!!! (καλα δεν τον εχει σταματησει και κανενας εδω που τα λεμε). αρα θα τολμησω να πω ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 2!!! και ισως ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 1???????

τελικα φιλε φανη σε παρεξηγησα και σου ζηταω συγνωμη για την ηλιθια κοντρα τοσες μερες.και το κανω αυτο οχι γιατι ειπες οτι θα κερδισουμε αλλα γιατι μου αρεσε η μπασκετικη αναλυση που εκανες.κοιταξτε το παιχνιδι ειναι ανοικτο σε οποιοδηποτε αποτελεσμα απλως τα παιδια του αρκαδικου δεν εχουν ανχος αν χασουνε γιατι ειναι μια ηττα εντος προγραμματος και θα παιξουν ελευθερα.αντιθετα αν χασει ο ικαρος χαθηκε γιατι την αλλη εβδομαδα παει αμυντα και εκει δεν περναει κανεις φιλε.
basketmania
QUOTE(menelaos @ Jan 22 2009, 01:39 ) *
O Bλαχος θεωρω οτι ειναι εξαιρετικος προπονητης και νομιζω ο καλυτερος της κατηγοριας. Τωρα επειδη γινεται μεγαλη κουβεντα για το Μανο πρεπει να σας πω οτι μπορει να ειναι παιχταρας αλλα δεν ειναι ο μονος. Εγω βλεπω οτι και αλλοι βετερανοι παιζουν εξαιρετικα αλλα δεν ακουγονται. Κοιταχτε ας πουμε τον Τσουκ, τον Γερεμιτς και αλλους πολλους αλλα αυτοι δεν πρωταγωνιστουν και ετσι δε φαινονται.
Για το κυριακατικο παιχνιδι μεταξυ Ικαρου -Αρκαδικου για το καλο του αθληματος πρεπει να κερδισει ο Ικαρος γιατο καλο των αλλων ομαδων ο Αρκαδικος. Διαλεχτε και παρτε.


Οι καλυτεροι προπονητές στην κατηγορία είναι ο Βλάχος και ο Δέδας. Έχουν την ομάδα δικό τους δημιουργημα και έχουν παρόμοια φιλοσοφία στο πάιχνίδι τους με τη διαφορα οτι ο Άμύντας παίζει πιο γρήγορα αλλά ο ΟΦΗ πολύ καλύτερη άμυνα. Στα θετικά του βλάχου είναι οτι οι παίκτες είναι χαμηλού κόστους πράγμα που διευκολύνει τη ψυχολογία του ενώ στον ΟΦΗ υπάρχει μεγαλύτερο μπάτζετ αλλά και μεγάλη πίεση που δυσκολεύει τον Δέδα. Πάντως οι Κρητικοί έχουν κατασταλλάξει σε αυτον τον κόουτς ενώ παλία αλλάζαν προπονητή κάθε μήνα!
Από εκεί και πέρα καλή δουλειά κάνει ο Καμαράκης βάση μπάτζετ αλλά έχει έμπειρους και αθόρυβους παίκτες. Ο σμυρνιώτης λίγα πράγματα τεχνικά αλλά κάνει το πιο σημαντικό, αφήνει ελεύθερη την ομάδα να βγάλει το ταλέντο της και έχει καλούς ρολίστες που προστατεύουν την αναραχία τους επιθετικά. Αμυντικά ελάχιστα πράγματα! Σερελής και Χαριτάτος γνωρίζοντας την κατηγορία και παραμένοντας στην ομάδα τους με μεγαλύτερα μπάτζετ από πέρσι έπρεπε να είχαν πολύ καλύτερη πορεία γι αυτό τους αφήνω αρκετά πίσω από την κορυφή προπονητικά. Ο Γιαννόπουλος ΄παίρνει το μαξιμομ από τους παίκτες όπως και ο Λεμονίδης, αλλά δε βλέπω εξέλιξη προπονητικά. Κόρφας και Νίτσης καλή δουλειά μέχρι τώρα, αναλογικά με το ρόστερ τους ειδικά η Γουμένισσα. Για τους υπόλοιπους δεν έχω άποψη!
kesariani 4ever
ποιος βλαχος ρε παιδια κ ποιος δεδας???ο βλαχος καθε χρονο εδω κ 3 χρονια χανει την ανοδο κ συνεχεια βγαινει τετερτος.ενας καλος προπονητης την πρωτη χρονια την μαθαινει κ στην δευτερη χρονια με 2-3 κινησεις αν ειναι εξυπνος ανεβαινει!!ο δεδας απο περυσι εχει πολυ καλο υλικο κ παιχτες παραπανω κατηγοριας απ'οτι παιζουν!ο βαγενας ειναι για β',ο τσακιριδης ειναι για γ' κ για β' εθνικη?ο παναγακης,ο βαγενας,ο χουλιαρας,ο μπαρλας???μην τρελαθουμε κιολας.ο λεμονιδης ειναι καλος που παιζει με ψιχουλα,ο γιαννοπουλος ειναι καλος που παιζει με παιχτες ρολλιστες.αυτη τουλαχιστον ειναι η γνωμη μου!!
fanis christodoulou
QUOTE(kesariani 4ever @ Jan 22 2009, 23:11 ) *
ποιος βλαχος ρε παιδια κ ποιος δεδας???ο βλαχος καθε χρονο εδω κ 3 χρονια χανει την ανοδο κ συνεχεια βγαινει τετερτος.ενας καλος προπονητης την πρωτη χρονια την μαθαινει κ στην δευτερη χρονια με 2-3 κινησεις αν ειναι εξυπνος ανεβαινει!!ο δεδας απο περυσι εχει πολυ καλο υλικο κ παιχτες παραπανω κατηγοριας απ'οτι παιζουν!ο βαγενας ειναι για β',ο τσακιριδης ειναι για γ' κ για β' εθνικη?ο παναγακης,ο βαγενας,ο χουλιαρας,ο μπαρλας???μην τρελαθουμε κιολας.ο λεμονιδης ειναι καλος που παιζει με ψιχουλα,ο γιαννοπουλος ειναι καλος που παιζει με παιχτες ρολλιστες.αυτη τουλαχιστον ειναι η γνωμη μου!!

εσυ δεν θα επρεπε να μιλας για προπονητες! εσυ εχεις τον καρνεση! τι μας λες εσυ τωρα?????

QUOTE(fanis christodoulou @ Jan 22 2009, 23:41 ) *
εσυ δεν θα επρεπε να μιλας για προπονητες! εσυ εχεις τον καρνεση! τι μας λες εσυ τωρα?????

α και οπου υπαρχουν παικτες που παιξανε στη νηαρ μαλλον εχεις ψιλοσυμπαθεια η εμπαθεια!!!
GREER
QUOTE(kesariani 4ever @ Jan 22 2009, 23:11 ) *
ο βλαχος καθε χρονο εδω κ 3 χρονια χανει την ανοδο κ συνεχεια βγαινει τετερτος.

Εδω εχεις ενα ποντο κατα τη γνωμη μου. Εχεις ενα δικιο, δηλαδη, εδω που τα λεμε.
kesariani 4ever
QUOTE(fanis christodoulou @ Jan 22 2009, 23:43 ) *
εσυ δεν θα επρεπε να μιλας για προπονητες! εσυ εχεις τον καρνεση! τι μας λες εσυ τωρα?????


α και οπου υπαρχουν παικτες που παιξανε στη νηαρ μαλλον εχεις ψιλοσυμπαθεια η εμπαθεια!!!

ο καρνεσης περυσι δευτερη χρονια στην β'εθνικη ειχε ανεβει απο τον πρωτο γυρο φιλε μου.τον πρωτο χρονο επαιζε με τον μαραμενο,τον λιβιερατο,τον γκαβανοπουλο που το παιδι πολυ καλο αλλα δεν τον εμπιστευοταν καθολου,τον νικου που δεν τον ηξερε κανεις κ κατι τετοιους.καταλαβες??κ ο καρνεσης εχει εμπιστευτει παιχτες οπως ο καιμακογλου,ο ξανθοπουλος οταν ηταν στην Α1 κ ειχε φερει για ξενο τον GREER του ολυμπιακου.αλλα μαλλον ασχολεισαι με τον δεδα κτους αλλους κ δεν τα ξερεις πολυ καλα αυτα.οπου δεν συμφωνεις πες μου..
GREER
QUOTE(rover6 @ Jan 21 2009, 16:39 ) *
εδω φιλε κανεις λαθος, κατα αρχην ο αρκαδικος ειναι πολυ καλη ομαδα,και πιστευω δεν ειναι μονο ο μανος που λεμε ολοι.
και τα υπολοιπα παιδια ειναι πολυ καλοι παικτες.οσο για τον προπονητη σας εχω γραψει οτι ειναι πολυ καλος γιατι τον ξερω και εχω συνεργαστει μαζι του η δε διοικηση του κυριοι.
τωρα για περυσι θελω να σου θυμησω οτι ο λαγκαδας π.χ που ανεβηκε δεν ειχε καλυτερη ομαδα απο τον φτεινο οφη ,αυτοι αν ανεβηκαν με τραμπουκισμο.
εμεις η κομοτηνη το λαυριο ακομη και οι σερρες ειναι σιγουρα πιο ενισχυμενες θεωριτικα παντα,απλα περυσι παιζοταν πιο ελευθερο μπασκετ.
φετος ολες οι ομαδες ειναι πολυ σκληρες,μικρες διαφορες στα ματς,και πολυ δυναμη.και μην ξεχνας οτι αν εξαιρεσουμε το φαληρο οι αλλες ομαδες που βρισκονται προς το τελος δεν εχουν τα χαλια των περυσινων ομαδων.
σου θυμιζω οτι ο σπορτιγκ οσα ματς εχει χασει τα περισσοτερα τα εχασε με διαφορες κατω απο 10 ποντους.
αυτο κατι δειχνει.
το επιπεδο της κατηγοριας το κρινεις παντα απο το συνολο και οχι απο τους 4-5 πρωτους μονο.

ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ διχως Μανο= μια μεσαια ομαδα
ΑΙΓΙΟ(ΠΕΡΣΥ) διχως Προκο= μια μεσαια ομαδα

Αυτη ειναι η αποψη μου. Φετος δεν υπαρχει ΝΗΑΡ που, δεν νομιζω οτι αμφισβητει κανενας μας οτι, περσυ ηταν πολυ καλυτερη ομαδα απο τον φετινο Αρκαδικο. Και ομως τετοια εποχη ειχε χειροτερο ρεκορ νικων απο το φετινο Αρκαδικο. Εκει στηριζω τη αποψη μου. Και περσυ δεν ηταν μονο 5 οι καλες(πρωταγωνιστριες) ομαδες. Και κυριως οι εδρες ηταν πολυ πιο ισχυρες.
kesariani 4ever
QUOTE(GREER @ Jan 23 2009, 00:33 ) *
ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ διχως Μανο= μια μεσαια ομαδα
ΑΙΓΙΟ(ΠΕΡΣΥ) διχως Προκο= μια μεσαια ομαδα

Αυτη ειναι η αποψη μου. Φετος δεν υπαρχει ΝΗΑΡ που, δεν νομιζω οτι αμφισβητει κανενας μας οτι, περσυ ηταν πολυ καλυτερη ομαδα απο τον φετινο Αρκαδικο. Και ομως τετοια εποχη ειχε χειροτερο ρεκορ νικων απο το φετινο Αρκαδικο. Εκει στηριζω τη αποψη μου. Και περσυ δεν ηταν μονο 5 οι καλες(πρωταγωνιστριες) ομαδες. Και κυριως οι εδρες ηταν πολυ πιο ισχυρες.

περυσι φιλε ηταν ο ικαρος,ο λαγκαδας,η δραμα,ο αμυντας,το λαυριο,η νηαρ,η γουμενισσα δυνατη,ο δουκας δυνατος.τι λεμε τωρα??
GREER
QUOTE(kesariani 4ever @ Jan 23 2009, 00:38 ) *
περυσι φιλε ηταν ο ικαρος,ο λαγκαδας,η δραμα,ο αμυντας,το λαυριο,η νηαρ,η γουμενισσα δυνατη,ο δουκας δυνατος.τι λεμε τωρα??

Και μην ξεχνας τη Φλογα(καμμια σχεση με φετος), τις Σερρες και τη Κομοτηνη. Ολες ισχυρες με πολυ πιο δυνατες εδρες. Καμμια συγκριση με φετος.
kesariani 4ever
QUOTE(GREER @ Jan 23 2009, 00:46 ) *
Και μην ξεχνας τη Φλογα, τις Σερρες και τη Κομοτηνη. Ολες ισχυρες με πολυ πιο δυνατες εδρες. Καμμια συγκριση με φετος.

πολυ σωστα,τις ξεχασα!φετος οι ομαδες που τα εχωσαν ειναι λαυριο,οφη,φλογα κ ικαρος καλλιθεας.
fanis christodoulou
QUOTE(kesariani 4ever @ Jan 23 2009, 00:32 ) *
ο καρνεσης περυσι δευτερη χρονια στην β'εθνικη ειχε ανεβει απο τον πρωτο γυρο φιλε μου.τον πρωτο χρονο επαιζε με τον μαραμενο,τον λιβιερατο,τον γκαβανοπουλο που το παιδι πολυ καλο αλλα δεν τον εμπιστευοταν καθολου,τον νικου που δεν τον ηξερε κανεις κ κατι τετοιους.καταλαβες??κ ο καρνεσης εχει εμπιστευτει παιχτες οπως ο καιμακογλου,ο ξανθοπουλος οταν ηταν στην Α1 κ ειχε φερει για ξενο τον GREER του ολυμπιακου.αλλα μαλλον ασχολεισαι με τον δεδα κτους αλλους κ δεν τα ξερεις πολυ καλα αυτα.οπου δεν συμφωνεις πες μου..

ασε μεγαλε ο καρνεσης δεν εφερε τον greer ο ζευγωλης τον εφερε και οταν η ομαδα επεφτε εγινε προπονητης ο καρνεσης! τοτε και συ θα μπορουσες να ησουνα προπονητης!και να βαλεις και τον ξανθοπουλο και το ξαδερφο σου αν ηθελες! για πες μου που αλλου θα δουλευε ο καρνεσης εκτος νηαρ? οσο για τον λιβιερατο και τον μαραμενο δεν τους εβαλε και ποτε να παιξουν!
kesariani 4ever
QUOTE(fanis christodoulou @ Jan 23 2009, 00:59 ) *
ασε μεγαλε ο καρνεσης δεν εφερε τον greer ο ζευγωλης τον εφερε και οταν η ομαδα επεφτε εγινε προπονητης ο καρνεσης! τοτε και συ θα μπορουσες να ησουνα προπονητης!και να βαλεις και τον ξανθοπουλο και το ξαδερφο σου αν ηθελες! για πες μου που αλλου θα δουλευε ο καρνεσης εκτος νηαρ? οσο για τον λιβιερατο και τον μαραμενο δεν τους εβαλε και ποτε να παιξουν!

επειδη φιλε εσυ δεν ξερεις τιποτα για τιποτα,ανοιξε καμια εφημεριδα να διαβαζεις η' ρωτα καποιον που ξερει κ ξαναελα να μιλησεις γιατι αυτα που γραφεις τα διαβαζουν κ αλλοι κ εκτιθεσαι!!τον γκριρ τον εφερε ο καρνεσης μαζι με τον λι μπενσον στην αρχη της χρονιας κ μετα που πηγε ο ζουρος τους εδιωξε κ τους 2 κ πηρε τον κουρασοφ κ τον ραικοβιτς..στα λεω κ αναλυτικα για να τα μαθαινεις αν σε ξαναρωτησουν να ξερεις να απαντησεις.ο ζευγωλης ειχε φυγει 2 χρονια πιο πριν.εισε καλος για β κ για γ εθνικη..ελπιζω μετα απο αυτο να ρωτας πριν γραφεις!κ τον καιμακογλου τον ειχε παρει απο τον κρονο κ τον ξανθοπουλο απο τον πειραικο.πηγαινε στο google κ διαβασε τα.
fanis christodoulou
QUOTE(kesariani 4ever @ Jan 23 2009, 01:12 ) *
επειδη φιλε εσυ δεν ξερεις τιποτα για τιποτα,ανοιξε καμια εφημεριδα να διαβαζεις η' ρωτα καποιον που ξερει κ ξαναελα να μιλησεις γιατι αυτα που γραφεις τα διαβαζουν κ αλλοι κ εκτιθεσαι!!τον γκριρ τον εφερε ο καρνεσης μαζι με τον λι μπενσον στην αρχη της χρονιας κ μετα που πηγε ο ζουρος τους εδιωξε κ τους 2 κ πηρε τον κουρασοφ κ τον ραικοβιτς..στα λεω κ αναλυτικα για να τα μαθαινεις αν σε ξαναρωτησουν να ξερεις να απαντησεις.ο ζευγωλης ειχε φυγει 2 χρονια πιο πριν.εισε καλος για β κ για γ εθνικη..ελπιζω μετα απο αυτο να ρωτας πριν γραφεις!κ τον καιμακογλου τον ειχε παρει απο τον κρονο κ τον ξανθοπουλο απο τον πειραικο.πηγαινε στο google κ διαβασε τα.

α ναι sorry ο καρνεσης την εστειλε απο την α1 με τη μια τη νηαρ!!! οντως δεν τα θυμαμαι καλα! τωρα τα θυμηθηκα καλυτερα!!!

QUOTE(kesariani 4ever @ Jan 23 2009, 01:12 ) *
επειδη φιλε εσυ δεν ξερεις τιποτα για τιποτα,ανοιξε καμια εφημεριδα να διαβαζεις η' ρωτα καποιον που ξερει κ ξαναελα να μιλησεις γιατι αυτα που γραφεις τα διαβαζουν κ αλλοι κ εκτιθεσαι!!τον γκριρ τον εφερε ο καρνεσης μαζι με τον λι μπενσον στην αρχη της χρονιας κ μετα που πηγε ο ζουρος τους εδιωξε κ τους 2 κ πηρε τον κουρασοφ κ τον ραικοβιτς..στα λεω κ αναλυτικα για να τα μαθαινεις αν σε ξαναρωτησουν να ξερεις να απαντησεις.ο ζευγωλης ειχε φυγει 2 χρονια πιο πριν.εισε καλος για β κ για γ εθνικη..ελπιζω μετα απο αυτο να ρωτας πριν γραφεις!κ τον καιμακογλου τον ειχε παρει απο τον κρονο κ τον ξανθοπουλο απο τον πειραικο.πηγαινε στο google κ διαβασε τα.

και τους δουλεψε πολυ αυτους τους παικτες που τωρα που παιζουν στην α1 βγαινει η δουλεια του τολη!!!χο χο χο!!!

QUOTE(kesariani 4ever @ Jan 23 2009, 01:12 ) *
επειδη φιλε εσυ δεν ξερεις τιποτα για τιποτα,ανοιξε καμια εφημεριδα να διαβαζεις η' ρωτα καποιον που ξερει κ ξαναελα να μιλησεις γιατι αυτα που γραφεις τα διαβαζουν κ αλλοι κ εκτιθεσαι!!τον γκριρ τον εφερε ο καρνεσης μαζι με τον λι μπενσον στην αρχη της χρονιας κ μετα που πηγε ο ζουρος τους εδιωξε κ τους 2 κ πηρε τον κουρασοφ κ τον ραικοβιτς..στα λεω κ αναλυτικα για να τα μαθαινεις αν σε ξαναρωτησουν να ξερεις να απαντησεις.ο ζευγωλης ειχε φυγει 2 χρονια πιο πριν.εισε καλος για β κ για γ εθνικη..ελπιζω μετα απο αυτο να ρωτας πριν γραφεις!κ τον καιμακογλου τον ειχε παρει απο τον κρονο κ τον ξανθοπουλο απο τον πειραικο.πηγαινε στο google κ διαβασε τα.

ρε μπας και εχετε καμμια συγγενεια και μας τον παρουσιαζεις και για τον προπονηταρα!!!

QUOTE(kesariani 4ever @ Jan 23 2009, 01:12 ) *
επειδη φιλε εσυ δεν ξερεις τιποτα για τιποτα,ανοιξε καμια εφημεριδα να διαβαζεις η' ρωτα καποιον που ξερει κ ξαναελα να μιλησεις γιατι αυτα που γραφεις τα διαβαζουν κ αλλοι κ εκτιθεσαι!!τον γκριρ τον εφερε ο καρνεσης μαζι με τον λι μπενσον στην αρχη της χρονιας κ μετα που πηγε ο ζουρος τους εδιωξε κ τους 2 κ πηρε τον κουρασοφ κ τον ραικοβιτς..στα λεω κ αναλυτικα για να τα μαθαινεις αν σε ξαναρωτησουν να ξερεις να απαντησεις.ο ζευγωλης ειχε φυγει 2 χρονια πιο πριν.εισε καλος για β κ για γ εθνικη..ελπιζω μετα απο αυτο να ρωτας πριν γραφεις!κ τον καιμακογλου τον ειχε παρει απο τον κρονο κ τον ξανθοπουλο απο τον πειραικο.πηγαινε στο google κ διαβασε τα.

αλλα δεν μου απαντησες που αλλου θα δουλευε εκτος νηαρ??? θα σου πω εγω!!! ΠΟΥΘΕΝΑ!!!!!!!

QUOTE(kesariani 4ever @ Jan 23 2009, 01:12 ) *
επειδη φιλε εσυ δεν ξερεις τιποτα για τιποτα,ανοιξε καμια εφημεριδα να διαβαζεις η' ρωτα καποιον που ξερει κ ξαναελα να μιλησεις γιατι αυτα που γραφεις τα διαβαζουν κ αλλοι κ εκτιθεσαι!!τον γκριρ τον εφερε ο καρνεσης μαζι με τον λι μπενσον στην αρχη της χρονιας κ μετα που πηγε ο ζουρος τους εδιωξε κ τους 2 κ πηρε τον κουρασοφ κ τον ραικοβιτς..στα λεω κ αναλυτικα για να τα μαθαινεις αν σε ξαναρωτησουν να ξερεις να απαντησεις.ο ζευγωλης ειχε φυγει 2 χρονια πιο πριν.εισε καλος για β κ για γ εθνικη..ελπιζω μετα απο αυτο να ρωτας πριν γραφεις!κ τον καιμακογλου τον ειχε παρει απο τον κρονο κ τον ξανθοπουλο απο τον πειραικο.πηγαινε στο google κ διαβασε τα.

αντε ρε πες τα στη καισαριανη αυτα! μη τα λες στα forum και θες να σε πιστεψουνε κιολας!!!!!!!!!!!!!
kesariani 4ever
QUOTE(fanis christodoulou @ Jan 23 2009, 01:24 ) *
α ναι sorry ο καρνεσης την εστειλε απο την α1 με τη μια τη νηαρ!!! οντως δεν τα θυμαμαι καλα! τωρα τα θυμηθηκα καλυτερα!!!


και τους δουλεψε πολυ αυτους τους παικτες που τωρα που παιζουν στην α1 βγαινει η δουλεια του τολη!!!χο χο χο!!!


ρε μπας και εχετε καμμια συγγενεια και μας τον παρουσιαζεις και για τον προπονηταρα!!!

κοιτα ρε φιλε δικαιολογησε γιατι δεν γνωριζεις τιποτα!δεν μου ειναι τιποτα αλλα ειναι ο προπονητης της ομαδας μου κ ξερω οτι την πηρε στα δυσκολα που ηταν ετοιμη να καταντησει σαν τον πειραικο,σαν τους αμπελοκηπους κ,α. κ μεσα σε 2- χρονια με λιγες κ απλες κινησεις την εφτασε εκει που ηταν κ ακομα κ στην Α2 με λιγα χρηματα παλι πρωταγωνιστει.καταλαβες??κ σε οποιον τ πεις αυτα που σου λεω τα ιδια θα σου πει..

QUOTE(fanis christodoulou @ Jan 23 2009, 01:26 ) *
α ναι sorry ο καρνεσης την εστειλε απο την α1 με τη μια τη νηαρ!!! οντως δεν τα θυμαμαι καλα! τωρα τα θυμηθηκα καλυτερα!!!


και τους δουλεψε πολυ αυτους τους παικτες που τωρα που παιζουν στην α1 βγαινει η δουλεια του τολη!!!χο χο χο!!!


ρε μπας και εχετε καμμια συγγενεια και μας τον παρουσιαζεις και για τον προπονηταρα!!!


αλλα δεν μου απαντησες που αλλου θα δουλευε εκτος νηαρ??? θα σου πω εγω!!! ΠΟΥΘΕΝΑ!!!!!!!

Για απαντησε μας εσυ ρε μαγκα που κρινεις τους παντες και τα παντα που εχεις παιξει?Μαλλον δεν εχεις ακουμπησει την πορτοκαλι μπαλα και νομιζεις πως ειναι πορτοκαλι.Κανε μας την χαρη και δεν ασχολουμαι με ανθρωπους που ειναι εντελως ασχετοι.Εδω δεν ξερεις που ειναι το γηπεδο της ΝΗΑΡ-ΗΣΤ η μαλλον εχεις φαει μερικες ψιλες.Καλο σου βραδυ και περαστικα σου.
basketmania
QUOTE(kesariani 4ever @ Jan 22 2009, 23:11 ) *
ποιος βλαχος ρε παιδια κ ποιος δεδας???ο βλαχος καθε χρονο εδω κ 3 χρονια χανει την ανοδο κ συνεχεια βγαινει τετερτος.ενας καλος προπονητης την πρωτη χρονια την μαθαινει κ στην δευτερη χρονια με 2-3 κινησεις αν ειναι εξυπνος ανεβαινει!!ο δεδας απο περυσι εχει πολυ καλο υλικο κ παιχτες παραπανω κατηγοριας απ'οτι παιζουν!ο βαγενας ειναι για β',ο τσακιριδης ειναι για γ' κ για β' εθνικη?ο παναγακης,ο βαγενας,ο χουλιαρας,ο μπαρλας???μην τρελαθουμε κιολας.ο λεμονιδης ειναι καλος που παιζει με ψιχουλα,ο γιαννοπουλος ειναι καλος που παιζει με παιχτες ρολλιστες.αυτη τουλαχιστον ειναι η γνωμη μου!!



Ο Βλάχος έχει προυπολογισμό 130.000 το πολυ, τι να κάνει άλλο; Ο Δέδας πέρσι είχε ομάδα με 9 από τους δώδεκα στο τοπικο πρωτάθλημα, καλό υλικό αλλά έκαναν δυο ήττες μόνο. Φέτος 3 ήττες νομίζω χωρις τον βασικό πλει (χιαστούς ο παναγάκης). Και είναι και 25 χρονών! Είσαι προκατελειμένος και με τους δύο. Συμφωνω για Λεμονίδη!
fanis christodoulou
QUOTE(kesariani 4ever @ Jan 23 2009, 01:34 ) *
κοιτα ρε φιλε δικαιολογησε γιατι δεν γνωριζεις τιποτα!δεν μου ειναι τιποτα αλλα ειναι ο προπονητης της ομαδας μου κ ξερω οτι την πηρε στα δυσκολα που ηταν ετοιμη να καταντησει σαν τον πειραικο,σαν τους αμπελοκηπους κ,α. κ μεσα σε 2- χρονια με λιγες κ απλες κινησεις την εφτασε εκει που ηταν κ ακομα κ στην Α2 με λιγα χρηματα παλι πρωταγωνιστει.καταλαβες??κ σε οποιον τ πεις αυτα που σου λεω τα ιδια θα σου πει..


Για απαντησε μας εσυ ρε μαγκα που κρινεις τους παντες και τα παντα που εχεις παιξει?Μαλλον δεν εχεις ακουμπησει την πορτοκαλι μπαλα και νομιζεις πως ειναι πορτοκαλι.Κανε μας την χαρη και δεν ασχολουμαι με ανθρωπους που ειναι εντελως ασχετοι.Εδω δεν ξερεις που ειναι το γηπεδο της ΝΗΑΡ-ΗΣΤ η μαλλον εχεις φαει μερικες ψιλες.Καλο σου βραδυ και περαστικα σου.

φιλαρακο επειδει εισαι μαλλον λιγο κομπλεξικος και απο αυτους που κανουν τους διαφορους γνωστους τραμπουκισμους.......... του κωλου δηλαδη.... εκει στη καισαριανη εγω δεν ξεκινησα να κρινω τους παντες αλλα εσυ!!! λοιπον για να μιλαμε και λιγο σοβαρα γιατι οντως σε προκαλεσα......... αλλα με τις ....κιες που λες τα θελει ο κωλος σου..........ολοι οι προπονητες καλοι ειναι!!! για κει που ειναι και γι αυτο που κανουν καλοι ειναι και δεν εισαι εσυ ουτε γω και ουτε ο καθενας μας που ειναι απ' εξω αυτοι που θα τους κρινουμε!!! συμφωνησε και ο greer μαζι σου πιο πανω που αλλο προπονητη εκτος αυτου που εχουνε στο λαυριο δεν εχει δει και κρινει κι αυτος! για αυτο σου λεω και δεν εχω αντιρηση για τον καρνεση οτι πηρε την ομαδα στα δυσκολα και της εδωσε οντοτητα και το κυριοτερο.........χωρις να παιρνει και μια!!!! αξιος και...... πλακα κανω αλλα τσιμπας!!! τωρα για τις ψιλες τσαμπα μαγκας πιανεσαι!!! παλι 4 αγωνιστικες χωρις κοσμο????? μη κρινεις λοιπον γιατι μαλλον το μονο σορτσακι που εχεις βαλει εσυ ειναι του προσκοπου!!!!
kesariani 4ever
QUOTE(fanis christodoulou @ Jan 23 2009, 01:52 ) *
φιλαρακο επειδει εισαι μαλλον απο αυτους που κανουν τους διαφορους γνωστους τραμπουκισμους.......... του κωλου δηλαδη εκει στη καισαριανη εγω δεν ξεκινησα να κρινω τους παντες αλλα εσυ!!! λοιπον για να μιλαμε και λιγο σοβαρα γιατι οντως σε προκαλεσα......... αλλα με τις ....κιες που λες τα θελει ο κωλος σου..........ολοι οι προπονητες καλοι ειναι!!! για κει που ειναι και γι αυτο που κανουν καλοι ειναι και δεν εισαι εσυ ουτε γω και ουτε ο καθενας μας που ειναι απ' εξω αυτοι που θα τους κρινουμε!!! συμφωνησε και ο greer μαζι σου πιο πανω που αλλο προπονητη εκτος αυτου που εχουνε στο λαυριο δεν εχει δει και κρινει κι αυτος! για αυτο σου λεω και δεν εχω αντιρηση για τον καρνεση οτι πηρε την ομαδα στα δυσκολα και της εδωσε οντοτητα και το κυριοτερο.........χωρις να παιρνει και μια!!!! αξιος και...... πλακα κανω αλλα τσιμπας!!! τωρα για τις ψιλες τσαμπα μαγκας πιανεσαι!!! παλι 4 αγωνιστικες χωρις κοσμο????? μη κρινεις λοιπον γιατι μαλλον το μονο σορτσακι που εχεις βαλει εσυ ειναι του προσκοπου!!!!

αν εχω παιξει εγω μπασκετ η' οχι αστο.τωρα αν θελεις να με γνωρισεις απο κοντα κ αυτο μπορουμε να το κανουμε..θελεις?

QUOTE(fanis christodoulou @ Jan 23 2009, 01:52 ) *
φιλαρακο επειδει εισαι μαλλον απο αυτους που κανουν τους διαφορους γνωστους τραμπουκισμους.......... του κωλου δηλαδη εκει στη καισαριανη εγω δεν ξεκινησα να κρινω τους παντες αλλα εσυ!!! λοιπον για να μιλαμε και λιγο σοβαρα γιατι οντως σε προκαλεσα......... αλλα με τις ....κιες που λες τα θελει ο κωλος σου..........ολοι οι προπονητες καλοι ειναι!!! για κει που ειναι και γι αυτο που κανουν καλοι ειναι και δεν εισαι εσυ ουτε γω και ουτε ο καθενας μας που ειναι απ' εξω αυτοι που θα τους κρινουμε!!! συμφωνησε και ο greer μαζι σου πιο πανω που αλλο προπονητη εκτος αυτου που εχουνε στο λαυριο δεν εχει δει και κρινει κι αυτος! για αυτο σου λεω και δεν εχω αντιρηση για τον καρνεση οτι πηρε την ομαδα στα δυσκολα και της εδωσε οντοτητα και το κυριοτερο.........χωρις να παιρνει και μια!!!! αξιος και...... πλακα κανω αλλα τσιμπας!!! τωρα για τις ψιλες τσαμπα μαγκας πιανεσαι!!! παλι 4 αγωνιστικες χωρις κοσμο????? μη κρινεις λοιπον γιατι μαλλον το μονο σορτσακι που εχεις βαλει εσυ ειναι του προσκοπου!!!!

Τελικα εχεις φαει αρκετες ψιλες στην ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ για αυτο λες αυτα που λες.Εμεις εχουμε τουλαχιστον ομαδα με ιστορια και κοσμο πραγματα τα οποια εσυ δεν εχεις δει ουτε στον υπνο σου.Μαλλον δεν τα ξερεις καλα γιατι 3 αγωνιστικες φαγαμε χωρις κοσμο.Εισαι εντελως αδιαβαστος.Εαν εχεις καποιες αποριες ρωτησε με δεν ειναι κακο?Η ημιμαθεια ειναι χειροτερη απο την αμαθεια.Τελος γεννηθηκαμε σε περιοχη με ιστορια και μεγαλωσαμε με ηθη και αρχες και οχι σε περιοχη απροσωπη οπως πολλα νεα παιδια και μαλλον εσυ.Εσυ δεν μας ειπες φιλε απο ποια περιοχη εισαι και ποια ομαδα υποστηριζεις γιατι κρυβεσαι πισω απο ενα ψευδωνυμο.
Υ.Γ:Εμεις εχουμε παιξει μπασκετακι στα ανοιχτα και στο κλειστο της ΝΗΑΡ-ΗΣΤ και γενικα το κατεχουμε το αθλημα εσυ μαλλον το μονο που εχεις παιξει ειναι ρολοι!!!!!!!!
fanis christodoulou
QUOTE(kesariani 4ever @ Jan 23 2009, 01:58 ) *
αν εχω παιξει εγω μπασκετ η' οχι αστο.τωρα αν θελεις να με γνωρισεις απο κοντα κ αυτο μπορουμε να το κανουμε..θελεις?

οχι δεν θελω!!! μ.......κιες να μη λες θελω και να μην εισαι εμπαθης!!!!
GREER
QUOTE(fanis christodoulou @ Jan 23 2009, 01:52 ) *
συμφωνησε και ο greer μαζι σου πιο πανω που αλλο προπονητη εκτος αυτου που εχουνε στο λαυριο δεν εχει δει και κρινει κι αυτος!

Ηρεμα παιδια!!! Με πηραν και εμενα οι σφαιρες του Φανη. Δεν κρινω φιλε μου. Ουτε και ειχα τετοια προθεση. Απλα συμφωνησα σε μια διαπιστωση που εκανε ο Καισσαριανης. Μην του κατηγορεις ολους με το παραμικρο. Ξεφευγεις και δεν χρειαζεται.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.