Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' Εθνικη 2008-2009
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Β Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66
GREER
QUOTE(menelaos @ May 13 2009, 01:09 ) *
Μεγαλη κουβεντα αυτη που ειπες για τους γκριζους φιλαρακο ,αλλα καποιοι δεν θα καταλαβουν τιποτα γιατι ολα ειναι ιδανικα γι αυτους. Εγω πριν μερικα ποστ τους ειπα να κοιταξουν τη βαθμολογια στην Α2 και θα καταλαβουν πολλα ,αλλα απαντηση δεν πηρα απο κανενα. Γιατι αραγε ; Παλι φαντασματα εβλεπα και βλεπω ; Και κλεινοντας σου λεω να πεις και εσυ τι εγινε περυσι με Καοδ και Λαγκαδα. Εισαι απο τους καμμενους και ξερεις!!!!!!!!!!!!

Αστους ρε Μενελαε να λενε. Οι Σερρες δικαια ανεβαινουν. Τι ειναι λαλακες σαν και μας που παμε τοσα χρονια με το σταυρο στο χερι και που για να ανεβουμε κατηγοριες, επρεπε να εχουμε μπατζετ μιας κατηγοριας πανω?? Ποιοι ειναι οι λαλακες? Αυτοι ή εμεις??

Υ.Γ. Στο Δουκα πραγματι εχει πολλα σκαλια. Ροβερ επειδη το εχεις ελα βαλε κανα χερακι. Αν και ο Μενελαος δεν μασαει. Θηριακι ειναι και εκεινος. Μην τον βλεπεις που γκρινιαζει...
menelaos
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 2
ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 2
ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ 2
ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 1
ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 1
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 1
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 1
ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1
GREER
QUOTE(3pointer @ May 13 2009, 01:55 ) *
ΦΛΟΓΑ-ΑΜΥΝΤΑΣ --> ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΑΜΥΝΤΑ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΝΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΕΡΥΣΙ ΟΤΑΝ ΚΑΙ ΧΑΣΑΝΕ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΛΟΓΑ!! ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΔΟΥΚΑΣ-ΛΑΥΡΙΟ, ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΙΛΗΜΕΝΟ..ΣΩΣΤΑ????

Ναι μιλημενο ειναι. Τους υποσχεθηκαμε οτι, εαν μας αφησουν να κερδισουμε, θα τους παμε του χρονου καμμια δεκαρια Λαυριωτακια για μαθημα εκει. Αλλωστε δεν μπορουμε να τους κερδισουμε μονοι μας. Ρε πατε καλα???
3pointer
QUOTE (GREER @ May 13 2009, 02:10 ) *
Ναι μιλημενο ειναι. Τους υποσχεθηκαμε οτι, εαν μας αφησουν να κερδισουμε, θα τους παμε του χρονου καμμια δεκαρια Λαυριωτακια για μαθημα εκει. Αλλωστε δεν μπορουμε να τους κερδισουμε μονοι μας. Ρε πατε καλα???





ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ.... ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΠΩΣ ΣΕΡΡΕΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ Κ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΑΣΑΝΕ ΑΡΚΕΤΑ ΕΥΚΟΛΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ... ΣΤΟ ΛΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΟΛΛΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΔΟΥΚΑ (ΑΛΛΩΣΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ..ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ Ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ 24)?? ΑΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΦΟΒΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΜΑΤΣΑΚΙ ΦΙΛΕ GREER......
menelaos
Ναι ειναι μιλημενο οπως του Δουκα-Αμυντα. Και τοτε το ιδιο λεγατε και ρωτουσατε και τον κυρ Παντελο οπως το ανεφερε τοτε καποιος
3pointer
QUOTE(menelaos @ May 13 2009, 02:23 ) *
Ναι ειναι μιλημενο οπως του Δουκα-Αμυντα. Και τοτε το ιδιο λεγατε και ρωτουσατε και τον κυρ Παντελο οπως το ανεφερε τοτε καποιος





EΠΕΙΔΗ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΔΟΥΚΑΣ-ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΛΑΥΡΙΟ, ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ.. ΤΟ ΜΑΤΣΑΚΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΤΕΡΜΠΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΥΧΕΣΤΕ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΛΑΥΡΙΟ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΟΠΩΣ ΣΤΟ 2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΜΥΝΤΑ ΟΙ ΤΟΥ ΔΟΥΚΑ ΚΑΘΩΣ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΛΙΓΟ ΧΑΜΕΝΑ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ.. ΑΝ ΠΑΙΞΟΥΝ ΟΠΩΣ ΣΤΟ 1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΘΑ ΦΥΓΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΑΣ... ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΟΝΤΗ ΓΙΟΡΤΗ... ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!!
thantop
QUOTE(menelaos @ May 13 2009, 00:56 ) *
Δε λες τιποτα φιλαρακο. Το ζητημα μας ειναι τωρα την κυριακη πως θα τον ανεβασω στο Δουκα, γιατι στον Αμυντα 4 σκαλια ολα κι ολα ηταν και ειχα και τον Χ.Π με την ενισχυμενη καρεκλα ετοιμη να μας περιμενει. Στο Δουκα ποιος θα μας περιμενει;


Γιατι ρε φιλε πρεπει να ειμαι παιχτουρα για να κρινω τον αδερφο σου και τα λεγομενα του. Ποιος ειναι ο JABAR( δε μιλαμε για το δικο μας το Νικο) ; ή μηπως κανενας ONEEL ; Ασε μας σε παρακαλω και καλα να περασετε στα μπουζουκια που θα πατε. Κοιτα να μαθεις και λιγο απο τον τροπο που χειριζονται τα μπουζουκια οι ειδικοι!!!!!!!!!!!!!!

λες πολλα...αλλα πρωφανως δεν εχει πατησει και πολυ το παρκε.δεν ασχολουμε μαζι σου,και εσυ σιγουρα δεν θες να ασχολεισε μαζι μου.αν εισαι καλο παλληκαρι και μαγκας στειλε μου μηνυμα ή βρες το κινητο μου(ευκολο ειναι) να το λυσουμε μεταξυ μας και ασ το forum ησυχο.Συγνωμη απο τους moderators και τους υπολοιπους αλλα αυτη η προσωπικη επιθεση παραπαει!!!!εδω ξεχωριζουν οι αντρες με τις κοτες!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ.και παλι συγνωμη απ'ολους εγω απλα να μιλησω για μπασκετ θελω.
niktop
QUOTE(menelaos @ May 13 2009, 00:56 ) *
Δε λες τιποτα φιλαρακο. Το ζητημα μας ειναι τωρα την κυριακη πως θα τον ανεβασω στο Δουκα, γιατι στον Αμυντα 4 σκαλια ολα κι ολα ηταν και ειχα και τον Χ.Π με την ενισχυμενη καρεκλα ετοιμη να μας περιμενει. Στο Δουκα ποιος θα μας περιμενει;


Γιατι ρε φιλε πρεπει να ειμαι παιχτουρα για να κρινω τον αδερφο σου και τα λεγομενα του. Ποιος ειναι ο JABAR( δε μιλαμε για το δικο μας το Νικο) ; ή μηπως κανενας ONEEL ; Ασε μας σε παρακαλω και καλα να περασετε στα μπουζουκια που θα πατε. Κοιτα να μαθεις και λιγο απο τον τροπο που χειριζονται τα μπουζουκια οι ειδικοι!!!!!!!!!!!!!!

Πάντως είσαι αρκετά μαγκάς μέσα από το forum. Εύγε!
menelaos
QUOTE(thantop @ May 11 2009, 11:49 ) *
ρε δεν την παλευεις!!!!λες και ξερουν αυτοι που μας κραζουν τι ειναι το post game και τι εννοεις λεγοντας επιθετικος προσανατολισμος???στους αμπασκετους δεν μπορεις να μαθεις μπασκετ μεσο ενος forum.Ασε θα τα πω ολα εγω πρωτα ο Θεος την αλλη δευτερα...και εγω στα μπουζουκια παω,μπουζουκι αγορασα,το γρατσουναω και λιγακι,αλλα το Αξιον Εστιν δεν μπορω να το παιξω!!!δεν συνεχιζω γιατι δεν θελω να προσβαλω τους αθλητες του Λαυριου,αλλα και αλλων ομαδων που τους περιτρυγυριζουν ανθρωποι ασχετοι με το μπασκετ...

Ποιος προσβαλει ποιον; ποιος μιλησε για μπουζουκια;

QUOTE(niktop @ May 11 2009, 12:22 ) *
ρε συ, έχεις δίκιο. και εγώ πάω μπουζούκια 15 χρόνια τώρα και μπουζούκι δεν έμαθα!!! λες να είναι το ίδιο?? χαχαχα

σου δειχνω τι λεγατε εσυ και το αδερφακι σου

QUOTE(thantop @ May 11 2009, 14:53 ) *
Προς ολους τους αμπασκετους εκ Λαυριου.απο το nick name μου οσοι γνωριζουν καταλαβαινουν ποιος ειμαι!!!Μιλαμε απλα ρε γιγαντα,η αμυνα φερνει πρωταθληματα,πως να το κανουμε?Χωρις πολυ ταλεντο ο σωστος επιθετικος προσανατολισμος φερνει επισης πρωταθληματα!!!το να εχω 2 παιχταραδες στην ομαδα μου(Γιαννακοπουλος-Ψηλεας) αλλα να παιζουν και την ιδια θεση αλλα και με το ιδιο στυλ ειναι αποτυχια,τι να κανουμε.εχοντας μονο 1 ασσο και μονο 1 5αρι στην ομαδα ειναι χαζομαρα,δεν το καταλαβαινεις?Η ομαδα σου πειθαρχει στο 50% των επιθετικων συστηματων και 30% στα αμυντικα,οταν η δικη μου ομαδα το ποσοστο πειθαρχειας ειναι πανω του 80%.ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΣΩΣ ΤΟ ΠΙΟ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟ ΤΑΛΕΝΤΟ ΕΝΟΣ ΑΘΛΗΤΗ??????Αλλα πρωφανος δεν το ξερεις,και πρωφανος ενω δηλωνεις Ολυμπιακος δεν ξερεις τι παει να πει Παναγιωτης Γιαννακης!!!Αλλα μαλλον μιλαω στο κενο.παρακαλω αν υπαρχει εστω 1 αθλητης 'η προπονητης στο forym να μιλησει,γιατι ηδη αναφερα ονοματα 2 αθλητων(που πολυ θα ηθελα να εχω συμπαιχτες),και δεν θα ηθελα να με κακολογισουν.Μπορω να πω κατι για πειθαρχεια στον Αμυντα 'η στην Καλλιθεα(με Λυκογιαννη)???Ακους εκει "ποιες Σερρες"?Ειναι δυνατον να κανεις ως ομαδα τα fundamentals του μπασκετ και να στην λενε και απο πανω?ΗΜΑΡΤΟΝ

απλα συνεχιζω

QUOTE(menelaos @ May 11 2009, 16:23 ) *
Να σου πω εγω τι καναμε με τις Σερρες στο γηπεδο σας. Αλλα τι να σου πω παρε δες το βιντεο και αν εισαι τοσο υπερανω εδω ειμαστε ελα να τα πουμε. Και πες μου τι σφυριξε στην φαση προς το τελος ο ενας γκριζος και σας εδωσε καλαθι και φαουλ και φαουλ εκτος φασης και τεχνικη ποινη ισον 7 ποντους και η μπαλα δικη σας. Και εκει που χανατε με 4 περασατε και μπροστα. Παγκοσμια προτοτυπια δεν εχει ξανασφυριχτει. Για το παιχνιδι με τη Γουμενισσα ισχυει το ιδιο με το βιντεο και το στησιμο που καποιοι ποιοι αραγε μας εστησαν? Για τις αλλες ηττες ηταν ολες με κατω τα χερια .

Και αμα θελεις απαντησε και σε αυτο το μηνυμα γιατι παροτι το ειδες απαντηση δεν εδωσες.
Jabar
Τελευταία προειδοποίηση αφήστε τις προσωπικές κόντρες.Οπως βλέπετε με χαρακτηρισμούς συζήτηση δεν γίνεται.
Δεν ενδιαφέρουν κανένα τα ξέρω, δεν ξέρεις μπάσκετ και το είπα,είπες όχι εσύ πρώτος.Εδω δεν γίνεται διαγωνισμός εξυπνάδας και μάχη από το pc.Για οτιδήποτε προσωπικό μιλήστε με πμ.Δεν θέλω να με αναγκάσετε να πάρετε φάουλ.
Μπορείτε να γράφετε επιχειρήματα χωρίς να απευθύνεστε ο ένας στον άλλο,αν δεν το αντέχετε.
Μενέλαε επίσης ο ΚΑΟΔ ήταν υπόθεση από πέρυσι διαφωνήσατε και τα είπατε αρκετά με τον crossoveronE,μην το ξαναρχίζετε φέτος.
fanis christodoulou
QUOTE(ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟΣ @ May 13 2009, 06:14 ) *
χχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ
χχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ
χχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ
χχχχχχχχχχχ

ο ηρακλης πουαρω πρεπει να σαι με τις συνομοσιες που ανακαλυπτεις εσυ!!! δεν εξηγηται αλλιως το κολλημα σου! ασε που λες πραγματα που δεν ισχυουν εκθετεις και σωματεια και παραγοντες και αθλητες!!! ημαρτον πια!!!
zarko8
QUOTE(fanis christodoulou @ May 13 2009, 09:40 ) *
ο ηρακλης πουαρω πρεπει να σαι με τις συνομοσιες που ανακαλυπτεις εσυ!!! δεν εξηγηται αλλιως το κολλημα σου! ασε που λες πραγματα που δεν ισχυουν εκθετεις και σωματεια και παραγοντες και αθλητες!!! ημαρτον πια!!!


θεωρητικα εχεις δικιο και ειναι συνομωσιες. στην πραξη ομως εχει δικαιωθει σε αυτα που ειπε και μενει να δουμε αν δικαιωθει και την κυριακη...
Jabar
QUOTE(3pointer @ May 13 2009, 02:20 ) *
ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ.... ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΠΩΣ ΣΕΡΡΕΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ Κ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΑΣΑΝΕ ΑΡΚΕΤΑ ΕΥΚΟΛΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ... ΣΤΟ ΛΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΟΛΛΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΔΟΥΚΑ (ΑΛΛΩΣΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ..ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ Ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ 24)?? ΑΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΦΟΒΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΜΑΤΣΑΚΙ ΦΙΛΕ GREER......

Γράφε σε παρακαλώ με μικρούς χαρακτήρες.

QUOTE(fanis christodoulou @ May 13 2009, 09:40 ) *
ο ηρακλης πουαρω πρεπει να σαι με τις συνομοσιες που ανακαλυπτεις εσυ!!! δεν εξηγηται αλλιως το κολλημα σου! ασε που λες πραγματα που δεν ισχυουν εκθετεις και σωματεια και παραγοντες και αθλητες!!! ημαρτον πια!!!

Το ποστ του Παρασκήνιου διεγράφει ο χρήστης τιμωρήθηκε με φάουλ και απαγόρευση δημοσίευσης για 5 ημέρες.
Εκ του πονηρού ποσταρίσματα πριν από παιχνίδια από χρήστες που ξαφνικά εμφανίζονται και χωρις υπογραφή διαγράφονται με τις ανάλογες συνέπειες.
Τα παιδιά του Δούκα έχουν κάνει αξιοπρόσεκτη προσπαθεια και προφανώς έχουν δικαίωμα να χάσουν από καλύτερες ομάδες.
fanis christodoulou
QUOTE(Jabar @ May 13 2009, 10:38 ) *
Γράφε σε παρακαλώ με μικρούς χαρακτήρες.


Το ποστ του Παρασκήνιου διεγράφει ο χρήστης τιμωρήθηκε με φάουλ και απαγόρευση δημοσίευσης για 5 ημέρες.
Εκ του πονηρού ποσταρίσματα πριν από παιχνίδια από χρήστες που ξαφνικά εμφανίζονται και χωις υπογραφή διαγράφονται με τις ανάλογες συνέπειες.
Τα παιδιά του Δούκα έχουν κάνει αξιοπρόσεκτη προσπαθεια και προφανώς έχουν δικαίωμα να χάσουν από καλύτερες ομάδες.

συμφωνω αλλα μη τα ισοπεδωνουμε ολα! και ολα ειναι συνωμοσιες και διαφορα τετοια!
Jabar
Κανένας δεν μπορεί να ξέρει τι είναι λάσπη και τι πραγματικό.Ακούγονται πάρα πολλά,ακόμα και από τους γνωστότερους στο χώρο.Απλά όταν γράφεται κάτι τέτοιο θα πρέπει αυτός που το γράφει να το υπογράφει επι πλέον.Πριν από κρίσιμα παιχνίδια εμφανίζονται κομήτες γράφουν ένα το ματς είναι στημένο και πετώντας λάσπη όλο και κάτι μένει.Οπότε υπάρχουν 3 προϋποθέσεις για τέτοια θέματα.Να είναι κόσμια γραμμένο,τα στοιχεία του χρήστη να βρίσκονται στη διάθεση του φόρουμ με πμ η να υπογράφεται η καταγγελία και να τεκμηριώνεται η δυνατόν.
thantop
QUOTE(Jabar @ May 13 2009, 07:04 ) *
Τελευταία προειδοποίηση αφήστε τις προσωπικές κόντρες.Οπως βλέπετε με χαρακτηρισμούς συζήτηση δεν γίνεται.
Δεν ενδιαφέρουν κανένα τα ξέρω, δεν ξέρεις μπάσκετ και το είπα,είπες όχι εσύ πρώτος.Εδω δεν γίνεται διαγωνισμός εξυπνάδας και μάχη από το pc.Για οτιδήποτε προσωπικό μιλήστε με πμ.Δεν θέλω να με αναγκάσετε να πάρετε φάουλ.
Μπορείτε να γράφετε επιχειρήματα χωρίς να απευθύνεστε ο ένας στον άλλο,αν δεν το αντέχετε.
Μενέλαε επίσης ο ΚΑΟΔ ήταν υπόθεση από πέρυσι διαφωνήσατε και τα είπατε αρκετά με τον crossoveronE,μην το ξαναρχίζετε φέτος.

απο μενα τελειωσε η ιστορια,ηδη περασα τα ορια μου αφου εδω ενδιαφερομαι να μιλαω μονο για μπασκετ.Τωρα για την κυριακη τα πραγματα ειναι πολυ δυσκολα.Κτ'αρχην εμεις εχουμε δυσκολο παιχνιδι παιχνιδι(οπως και το Λαυριο),γιατι ολοι θελουν να κερδιζουν τους πρωτους!!!Και μπραβο στον Αιαντα και στον Δουκα,γιατι ετσι πρεπει να γινεται.Και οι 2 ειναι πολυ καλες ομαδες και θα μπορουσαν να ειναι πιο ψηλα.Η αληθεια ειναι οτι τα ντερμπι της αγωνιστικης ειναι στο Φλογα-Αμυντας και ΟΦΗ- Αρκαδικος.Ειναι παιχνιδια που οι προβλεψεις απαγορευονται.Και οι 4 ομαδες ειναι στημενες για επιθετικο παιχνιδι οποτε πιστευω οποιος παιξει αμυνα θα κερδισει(συγνωμη αλλα εχω παθος με την αμυνα).Στο δικο μας με τον Αια,οι 2 καλυτερες αμυνες του πρωταθληματος δηλαδη,μαλλον ισχυει το αντιθετο!!!να δουμε...
zelico
QUOTE(fanis christodoulou @ May 11 2009, 19:44 ) *


παρτε μια γευση απο ενα βιντεακι που βρεθηκε με ετοιμες φασεις, απο τον τροπο με τον οποιο ανεβαινουν οι σερρες την α2! ειναι η μια ομαδα που αδικηθηκε, μετα ακολουθησε ο αρκαδικος ο οφη και δεν θυμαμαι ποιος αλλος!!!

μπραβο στις σερρες μπραβο και παλι μπραβο!!! καλη δουλεια!!! η απολυτη ξεφτιλα!!!
menelaos
Ενταξει και εγω το κοβω εδω και ζητω συγγνωμη απο τους φιλους του φορουμ που παρακολουθησαν αλλη μια κοντρα χωρις να τους ενδιαφερει.
Παμε τωρα για τον αγωνα μας την κυριακη με το Δουκα. Πρεπει να δοσουμε ιδιαιτερη προσοχη στο παιχνιδι γιατι ο Δουκας ειναι μια ομαδα που τρεχει πολυ με παιχτες που διψουν για διακριση και 3 παιχτες παρα πολυ καλους που μπορουν να σου κανουν τη ζημια. Οι τεχνικες αναλυσεις ειναι για τον κοουτς μας ο οποιος ειναι εξαιρετικος και ελπιζω τα παιδια να ειναι ετοιμα για ακομα μια νικη που θα μας φερει πιο κοντα στο στοχο μας.
Αν στα ντερμπυ που ακολουθουν νικητες ειναι οι γηπεδουχοι παμε για 4πλη ισοβαθμια και νομιζω οτι εκει υπερτερουμε και ανεβαινουμε εμεις ως τριτοι.
pass
QUOTE(menelaos @ May 13 2009, 13:07 ) *
Ενταξει και εγω το κοβω εδω και ζητω συγγνωμη απο τους φιλους του φορουμ που παρακολουθησαν αλλη μια κοντρα χωρις να τους ενδιαφερει.
Παμε τωρα για τον αγωνα μας την κυριακη με το Δουκα. Πρεπει να δοσουμε ιδιαιτερη προσοχη στο παιχνιδι γιατι ο Δουκας ειναι μια ομαδα που τρεχει πολυ με παιχτες που διψουν για διακριση και 3 παιχτες παρα πολυ καλους που μπορουν να σου κανουν τη ζημια. Οι τεχνικες αναλυσεις ειναι για τον κοουτς μας ο οποιος ειναι εξαιρετικος και ελπιζω τα παιδια να ειναι ετοιμα για ακομα μια νικη που θα μας φερει πιο κοντα στο στοχο μας.
Αν στα ντερμπυ που ακολουθουν νικητες ειναι οι γηπεδουχοι παμε για 4πλη ισοβαθμια και νομιζω οτι εκει υπερτερουμε και ανεβαινουμε εμεις ως τριτοι.
Φίλοι μου ηρεμήστε.Δεν πρέπει να γίνονται προσωπικές αντιπαραθέσεις.Έχουμε ένα ενδιαφέρον πρωτάθλημα με αγωνία για την πρώτη θέση που τη θέλουμε,για την τρίτη α ρε Λαυριώτες μακάρι να τα λέμε του χρόνου στην Α2 και για τον υποβιβασμό.Τώρα για την Κυριακή η διοίκηση ετοιμάζει γιορτή (ελπίζουμε να μην μας τη χαλάσει η ομάδα του ευόσμου) για να γιορτάσουμε τηνάνοδο και αν βοηθήσει η Φλόγα και το πρωτάθλημα.
akel1953
1 ΝΗΑΡ ΗΣΤ 28 21 7 2158 49
2 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 28 19 9 2241 47
3 ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 28 19 9 2198 47
4 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΙΘ 28 19 9 2200 47
5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓ. 28 19 9 2230 47
6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ28 19 9 2311 47
7 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 28 19 9 2138 47
8 ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ28 19 9 2113 47
9 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 28 17 11 2119 45
10 ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 28 14 14 2043 42
11 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ 28 11 17 2002 39
12 ΔΟΥΚΑΣ 28 11 17 2023 39
13 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ 28 8 20 2074 36
14 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 28 6 22 2066 34
15 ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 28 2 26 2033 30
16 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. 28 1 27 2097 29

Περσυ 3 αγωνιστικες πριν το τελος Υπολοιπονται ΑΙΓΙΟ ΛΑΥΡΙΟ 1 ΚΑΛΛΙΘΕΑ φλογα 1 ΑΜΥΝΤΑΣ ΝΗΑΡ 1
Ο Ογδοος Λαγκαδας ανεβηκε
Αρα εχουμε πολλα ακομη να δούμε
Μου κανει εντυπωση γιατι δεν εκδικαστηκε η ενσταση του Αρκαδικου με την Κομοτηνή
Λέτε να φυλανε τιποτε κρυφό
azalin
Μου κανει εντυπωση γιατι δεν εκδικαστηκε η ενσταση του Αρκαδικου με την Κομοτηνή
Λέτε να φυλανε τιποτε κρυφό
[/quote]

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ. ΝΕΟΣ ΣΤΟ FORUM ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΑΚΟΜΗ
Η ΕΝΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΕΚΔΙΚΑΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΑΠΟΡΡΙΦΘΗΚΕ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΕΝΤΑΣΗ ΤΗΣ ΑΠΟΦΑΣΗΣ
Hayate
QUOTE
Η ΚΕΔ της ΕΟΚ απέρριψε ως αβάσιμη την ένσταση του ΟΦΗ στον αγώνα με τον Ίκαρο Καλλιθέας, που έγινε στο ΒΑΚ 15-3-09 και η ομάδα των Αθηνών είχε κερδίσει με 64-70. Ο ΟΦΗ μετά το τέλος του αγώνα είχε καταθέσει ένσταση υποστηρίζοντας ότι από λάθος της Γραμματείας χάθηκαν περίπου 8" όταν το σκορ ήταν 62-66.

Αναλυτικά στην ένσταση στο φύλλο του αγώνα αναφερόταν : "48".8 η Καλλιθέα πραγματοποίησε επίθεση με επαναφορά κάτω από το καλάθι. Το χρονόμετρο των 24" δεν ξεκίνησε με αποτέλεσμα να δεχθούμε καλάθι 17".8 πριν την λήξη του αγώνα (το σουτ εκδηλώθηκε 6" πριν την λήξη των 24"), που σημαίνει ότι ο Ίκαρος έκανε επίθεση 31". Σε αυτήν την φάση δεχθήκαμε καλάθι που σημαίνει αλλοίωση του αποτελέσματος. Με αυτό το καλάθι ο Ίκαρος πήρε διαφορά 6 πόντων, με συνέπεια να κερδίσει".

Η ΕΟΚ απέρριψε την ένσταση ως αβάσιμη με το σκεπτικό ότι αν και το χρονόμετρο των 24” λειτούργησε λάθος, στον εναπομείναντα χρόνο των 17”8 για να τελειώσει το παιχνίδι ο ΟΦΗ δεν θα μπορούσε να ανατρέψει την διαφορά των 4 τουλάχιστο πόντων και να πάρει την νίκη, όπως δεν επηρεάστηκε και η διαφορά των 6 πόντων που είχε οκοδομηθεί με την ελεγχόμενη καλαθιά.

Ο ΟΦΗ θεωρεί το σκεπτικό της ΚΕΔ ως απαράδεκτο και προσέφυγε στο ΑΣΕΑΔ ευελπιστώντας να δικαιωθεί στο ανώτατο αυτό όργανο.


http://kretaworldbasket.blogspot.com/2009/...og-post_14.html
menelaos
Β’ Εθνική Κατηγορία Ανδρών
Κυριακή 17 Μαϊου
Ιωνίας Δ. 17.00 Αναγέννηση Φλ.-Αμύντας Κατραχούρας-Επιτροπάκης (Τσούλης)
Δούκα 17.00 Δούκας-Λαύριο Τεφτίκης-Καραβίτης (Θεολογίτης)
Κανήθου 17.00 ΑΓΕΧ-Απόλλων Καλαμ. Χαλαμπαλάκης-Κοντίλης (Χρήστου)
Βαρδινογιάννειο (κθ) ΟΦΗ-Αρκαδικός Ανδρικόπουλος-Μαγκλογιάννης (Μούστος)
Εσπέρου (κθ) 17.00 Ίκαρος Καλ.-Κομοτηνή Τσούνας-Δαρλαμήτσος (Παπαδόπουλος Κ)
Κατερίνης 17.00 Πιερικός Αρχ.-Π. Φάληρο Τζιβελεκίδου-Συμεωνίδης (Σαμάλης)
Γουμένισσας 17.00 Γουμένισσα-Σπόρτιγκ Μπήτης-Ζαγορίδης (Καλότσης)
ΔΑΣ Σερρών 17.00 Ίκαροι Σερ.-Αίας Ευ. Παπαφωτίου-Ευφραιμίδης (Χατζησταύρου)...
coachara
Καλημερα σε ολους...εχω αρκετο καιρο να γραψω ομως δεν σταματησα να παρακολουθω και εσας εδω και τα παιχνιδια οσα μπορω φυσικα...θα αναφερθω σε αρκετα πραγματα...νομιζω οτι ο τοπουζης εχει δικιο σε οτι γραφει οχι φυσικα στους χαρακτιρισμους αλλα πανω στο μπασκετ...θελει να σας πει νομιζω οτι οι σερρες αποτελειται απο παιχτες που αν μη τι αλλο ειναι ορκισμενοι στο να τηρουν καταγραμμα τις οδηγιες και τις τακτικες του κοουτς και αυτο ειναι παρα παρα πολυ σημαντικο...σιγουρα δεν μπορουν να παιξουν στα ισα το λαυριο και τον αμυντα που ειναι και οι αδυναμιες μου απο θεμα ποιοτητας και ειναι και για μενα και για πολλους οι καλυτερες ομαδες ομως μπορουν με διαφορα τρικ και με τρεις τεσσερις καλους παιχτες να τους αντιμετοπισουν και το εκαναν τουλαχιστον εντος εδρας....σιγουρα ειναι πιο ομαδα απο ολες και τους αξιζουν χιλια μπραβο....
Ειπε κατι ο τοπουζης νομιζω που με ξαφνιασε γιατι ξερει μπασκετ και δεν καταλαβα γιατι το ειπε...ειπε οτι το λαυριο εχει 2 καλους παιχτες(ψηλεα-γιαννακοπουλο)..αν ειναι δυνατον ετσι?δηλαδη ο τσολατος που παιζει και πρωταγωνιστει τοσα χρονια τι ειναι?ο λυκογιαννης?ο σιννης?ο τρικαλιωτης που για μενα ειναι ο καλυτερος ασσος της κατηγοριας με ζουπα φαλεκα και που εβγαλε μια ολοκληρη χρονια μονος του?το λαυριο μαζι με τον αμυντα παιδια εχουν τις καλυτερες ομαδες η καλυτερα τους καλυτερους παιχτες...πηγα και ειδα το μεταξυ τους παιχνιδι την κυριακη και πραγματικα ηταν ματς α2..νομιζω οτι αν επαιζαι περισσοτερο ο τρικαλιωτης θα κερδιζε το λαυριο,αλλα ειπαν οτι ηταν τραυματιας,ηταν μεγαλη απουσια γιατι επαιξαι λιγο....αυτο το παιδι το παρακολουθω 7 χρονια λογο του χωρου μας παντα,εχει ενα τεραστιο συν και ενα τεραστιο πλην....το συν ειναι οτι ξερει παρα παρα πολυ μπασκετ..το πλην ειναι οτι δεν ειναι καθολου μα καθολου αθλητικος...δεν ειναι ουτε δυνατος,ουτε αλτικος,ουτε ιδιαιτερα γρηγορος ειναι ομως πολυ μπασκετικος και παιζει για να κανει την ομαδα του να παιζει καλο μπασκετ...τον θεωρω απο τους καλυτερους οπως και τον ζουπα..παρα πολυ καλοι παιχτες..(δεν τα ξερω καν τα παιδια απλα θελω να ειμαι δικαιος..)..θα μου πει καποιος γιατι το λαυριο δεν εχει ανεβει ειδει αφου ειναι τοσο σουπερ και τωρα τρεχει και δεν φτανει...γιατι δεν βρεθηκαν στην αρχη νομιζω και εχασαν χρονο...ο αμυντας παντως τα καταφερε αξιζει συγχαρητηρια οπως και οι σερρες και δινω προσωπικα συγχαρητηρια και στον τοπουζη ο οποιος εκανε πολυ καλη χρονια και εδωσε την ποιοτητα που ελειπε στην ομαδα του μαζι με τον πεχλιβανη...
μια και τελειωνει η χρονια θελω να δωσω τους 3 καλυτερους παιχτες σε καθε θεση γιατι ειναι αδικο να βαλω εναν..
1.ζουπας-τρικαλιωτης-φαλεκας
2.μανος-γιαννακοπουλος-τσακιριδης
3.ψηλεας-πεχλιβανης-φιλιουσης
4.παπαργυροπουλος-βαγενας-λυκογιαννης
5.τοπουζης-σαντρο-σουφλιας


περαστικα να δωσω και στον γκριρ...
kaukasios
Η ατυχία συνεχίζεται στον Αρκαδικό αφού μετά τις απουσίες των Μπάμπη Σκουζή, Γιάννη Παπανικολάου και Αντώνη Μιχάλογλου αμφίβολη κρίνεται και η παρουσία του Γιάννη Μάνου αφού σήμερα διαπιστώθηκε ότι έχει πάθει δηλητηρίαση.

Ωστόσο συνεχίζεται η προετοιμασία ενόψει του αγώνα με τον ΟΦΗ. Η νίκη είναι ο μοναδικός σκοπός για το συγκρότημα του Γιάννη Σμυρνιώτη που μαζί με τον Μπάμπη Αλεξόπουλο καταστρώνουν τα πλάνα τους για το κρίσιμο αυτό παιχνίδι


basketblog.gr
basketka*los
Πολυ καλη ιδεα απο τον coachara να βγαλουμε τους καλυτερους παικτες...Εγω θα λεγα μια δωδεκαδα με "1η,2η πενταδα"...
Ζουπας - Τσακιριδης
Μανος - Γιαννακοπουλος - Σαμοθρακης
Ψηλεας - Πεχλιβανης
Βαγενας - Φιλιουσης
Τοπουζης - Γαλιωτος - Μαναβοπουλος

Προπονητες: Καμαρακης - Βλαχος
zarko8
QUOTE(basketka*los @ May 15 2009, 11:55 ) *
Πολυ καλη ιδεα απο τον coachara να βγαλουμε τους καλυτερους παικτες...Εγω θα λεγα μια δωδεκαδα με "βασικους,αναπληρωματικους"...
Ζουπας Τσακιριδης
Μανος Γιαννακοπουλος Σαμοθρακης
Ψηλεας Πεχλιβανης
Βαγενας Φιλιουσης
Τοπουζης Γαλιωτος Μαναβοπουλος


και δωρο απο εμενα 10-12 μπαλες..... smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
thantop
QUOTE(coachara @ May 15 2009, 10:58 ) *
Καλημερα σε ολους...εχω αρκετο καιρο να γραψω ομως δεν σταματησα να παρακολουθω και εσας εδω και τα παιχνιδια οσα μπορω φυσικα...θα αναφερθω σε αρκετα πραγματα...νομιζω οτι ο τοπουζης εχει δικιο σε οτι γραφει οχι φυσικα στους χαρακτιρισμους αλλα πανω στο μπασκετ...θελει να σας πει νομιζω οτι οι σερρες αποτελειται απο παιχτες που αν μη τι αλλο ειναι ορκισμενοι στο να τηρουν καταγραμμα τις οδηγιες και τις τακτικες του κοουτς και αυτο ειναι παρα παρα πολυ σημαντικο...σιγουρα δεν μπορουν να παιξουν στα ισα το λαυριο και τον αμυντα που ειναι και οι αδυναμιες μου απο θεμα ποιοτητας και ειναι και για μενα και για πολλους οι καλυτερες ομαδες ομως μπορουν με διαφορα τρικ και με τρεις τεσσερις καλους παιχτες να τους αντιμετοπισουν και το εκαναν τουλαχιστον εντος εδρας....σιγουρα ειναι πιο ομαδα απο ολες και τους αξιζουν χιλια μπραβο....
Ειπε κατι ο τοπουζης νομιζω που με ξαφνιασε γιατι ξερει μπασκετ και δεν καταλαβα γιατι το ειπε...ειπε οτι το λαυριο εχει 2 καλους παιχτες(ψηλεα-γιαννακοπουλο)..αν ειναι δυνατον ετσι?δηλαδη ο τσολατος που παιζει και πρωταγωνιστει τοσα χρονια τι ειναι?ο λυκογιαννης?ο σιννης?ο τρικαλιωτης που για μενα ειναι ο καλυτερος ασσος της κατηγοριας με ζουπα φαλεκα και που εβγαλε μια ολοκληρη χρονια μονος του?το λαυριο μαζι με τον αμυντα παιδια εχουν τις καλυτερες ομαδες η καλυτερα τους καλυτερους παιχτες...πηγα και ειδα το μεταξυ τους παιχνιδι την κυριακη και πραγματικα ηταν ματς α2..νομιζω οτι αν επαιζαι περισσοτερο ο τρικαλιωτης θα κερδιζε το λαυριο,αλλα ειπαν οτι ηταν τραυματιας,ηταν μεγαλη απουσια γιατι επαιξαι λιγο....αυτο το παιδι το παρακολουθω 7 χρονια λογο του χωρου μας παντα,εχει ενα τεραστιο συν και ενα τεραστιο πλην....το συν ειναι οτι ξερει παρα παρα πολυ μπασκετ..το πλην ειναι οτι δεν ειναι καθολου μα καθολου αθλητικος...δεν ειναι ουτε δυνατος,ουτε αλτικος,ουτε ιδιαιτερα γρηγορος ειναι ομως πολυ μπασκετικος και παιζει για να κανει την ομαδα του να παιζει καλο μπασκετ...τον θεωρω απο τους καλυτερους οπως και τον ζουπα..παρα πολυ καλοι παιχτες..(δεν τα ξερω καν τα παιδια απλα θελω να ειμαι δικαιος..)..θα μου πει καποιος γιατι το λαυριο δεν εχει ανεβει ειδει αφου ειναι τοσο σουπερ και τωρα τρεχει και δεν φτανει...γιατι δεν βρεθηκαν στην αρχη νομιζω και εχασαν χρονο...ο αμυντας παντως τα καταφερε αξιζει συγχαρητηρια οπως και οι σερρες και δινω προσωπικα συγχαρητηρια και στον τοπουζη ο οποιος εκανε πολυ καλη χρονια και εδωσε την ποιοτητα που ελειπε στην ομαδα του μαζι με τον πεχλιβανη...
μια και τελειωνει η χρονια θελω να δωσω τους 3 καλυτερους παιχτες σε καθε θεση γιατι ειναι αδικο να βαλω εναν..
1.ζουπας-τρικαλιωτης-φαλεκας
2.μανος-γιαννακοπουλος-τσακιριδης
3.ψηλεας-πεχλιβανης-φιλιουσης
4.παπαργυροπουλος-βαγενας-λυκογιαννης
5.τοπουζης-σαντρο-σουφλιας


περαστικα να δωσω και στον γκριρ...

καλησπερα σε ολους.κοουτσαρα μαλλον δεν σε εδωσα να καταλαβεις.δεν ηθελα να πω οτι το Λαυριο εχει 2 καλους παιχτες μονο!!!Ολοι του οι παιχτες θα μπορουσαν να ειναι 5αδα σε οποιοδηποτε ομαδα της Β' εθνικης.Απλα οι 2 ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ παιχτες αυτης της ομαδας ειναι σχεδον ομοιοι αγωνιστικα(3αρια με στοιχεια 4αριων).οσο για τις επιλογες σου στην θεση 5,παραχωρω την θεση μου στον Σαντρο...εγω ειμαι πιο ομορφος και αυτο αρκει,χαχαχαχχα

QUOTE(zarko8 @ May 15 2009, 12:02 ) *
και δωρο απο εμενα 10-12 μπαλες..... smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

αυτο ηταν μαχαιρια στην καρδια!!!!οχι ρε ζαρκο εγω τουλαχιστον την δινω την μπαλιτσα.Ηρωας μου ειναι ο Magic Jonhson.
zarko8
QUOTE(thantop @ May 15 2009, 12:56 ) *
αυτο ηταν μαχαιρια στην καρδια!!!!οχι ρε ζαρκο εγω τουλαχιστον την δινω την μπαλιτσα.Ηρωας μου ειναι ο Magic Jonhson.


γι'αυτο ειπα 10-12. επισης για να την δωσεις πρεπει πρωτα να την παρεις....
coachara
QUOTE(thantop @ May 15 2009, 12:56 ) *
καλησπερα σε ολους.κοουτσαρα μαλλον δεν σε εδωσα να καταλαβεις.δεν ηθελα να πω οτι το Λαυριο εχει 2 καλους παιχτες μονο!!!Ολοι του οι παιχτες θα μπορουσαν να ειναι 5αδα σε οποιοδηποτε ομαδα της Β' εθνικης.Απλα οι 2 ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ παιχτες αυτης της ομαδας ειναι σχεδον ομοιοι αγωνιστικα(3αρια με στοιχεια 4αριων).οσο για τις επιλογες σου στην θεση 5,παραχωρω την θεση μου στον Σαντρο...εγω ειμαι πιο ομορφος και αυτο αρκει,χαχαχαχχα


αυτο ηταν μαχαιρια στην καρδια!!!!οχι ρε ζαρκο εγω τουλαχιστον την δινω την μπαλιτσα.Ηρωας μου ειναι ο Magic Jonhson.

ok ok καταλαβα μιλησες για το χτησιμο ας το πουμε τις ομαδας...δικιο εχεις αλλα αυτα ειναι αλλων θεματα,εδω αφησαν την ομαδα με εναν ασσο και με χωρις πενταρι ουσιαστικα..τελος παντων αυτα ειναι αλλα θεματα..
basketka*los
QUOTE(zarko8 @ May 15 2009, 12:02 ) *
και δωρο απο εμενα 10-12 μπαλες..... smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Αυτη τη διαθεση να την πειτε ο ενας στον αλλον εδω μεσα δε θα λεγα οτι ειναι τοσο αντρικη...τελοσπαντων δεν εγραψα την ομαδα που θα εφτιαχνα αν ημουν προπονητης,αλλα τους παικτες που εχουν κανει καλο πρωταθλημα...παρολο αυτα νομιζω οτι τους ψηλοι ειδικα θα τους επαιρνα στην ομαδα μου!
coachara
QUOTE(basketka*los @ May 15 2009, 14:15 ) *
Αυτη τη διαθεση να την πειτε ο ενας στον αλλον εδω μεσα δε θα λεγα οτι ειναι τοσο αντρικη...τελοσπαντων δεν εγραψα την ομαδα που θα εφτιαχνα αν ημουν προπονητης,αλλα τους παικτες που εχουν κανει καλο πρωταθλημα...παρολο αυτα νομιζω οτι τους ψηλοι ειδικα θα τους επαιρνα στην ομαδα μου!

συμφωνω απολυτα οπως και σε πολλα αλλα κατα καιρους...
zarko8
QUOTE(basketka*los @ May 15 2009, 14:15 ) *
Αυτη τη διαθεση να την πειτε ο ενας στον αλλον εδω μεσα δε θα λεγα οτι ειναι τοσο αντρικη...τελοσπαντων δεν εγραψα την ομαδα που θα εφτιαχνα αν ημουν προπονητης,αλλα τους παικτες που εχουν κανει καλο πρωταθλημα...παρολο αυτα νομιζω οτι τους ψηλοι ειδικα θα τους επαιρνα στην ομαδα μου!


αν δεν καταλαβαινετε απο πλακα τοτε σας ζητω ταπεινα συγνωμη που εριξα το κασε σας σαν προπονητες...
και μια συμβουλη "σταματηστε να βλεπετε φαντασματα"
coachara
αυριο στην κρητη ειναι το παιχνιδι και κλεισμενων των θυρων?
gasolis
QUOTE(coachara @ May 16 2009, 20:13 ) *
αυριο στην κρητη ειναι το παιχνιδι και κλεισμενων των θυρων?


Ναι , κρίμα γιατί είναι το καλύτερο παιχνίδι της αγωνιστικής...
Ο Μάνος θα παίξει?
pass
QUOTE(gasolis @ May 16 2009, 21:30 ) *
Ναι , κρίμα γιατί είναι το καλύτερο παιχνίδι της αγωνιστικής...
Ο Μάνος θα παίξει?

Σήμερα μεγάλη μέρα για την ομάδα των Σερρών.Μετά από 20 χρόνια μια ομάδα μας θα παίξει στην Α2.Η διοίκηση ετοίμασε φιέστα ανόδου και αν το αποτέλεσμα μέσα στη φλόγα είναι αρνητικό για τον Αμύντα θα μετατραπεί σε φιέστα τίτλου.Πιστεύω να χει κόσμο σήμερα στο γήπεδο αν και ο καιρός είναι καλός για εκδρομές.Βλέποντας και τα αποτελέσματα της Α2 του χρόνου θα έχουμε αρκετες ομάδες απο την γύρω περιοχή.Ας απολαυσουμε σήμερα την άνοδο και για του χρόνου βλέπουμε.
GREER
+3 TO ΤΟ ΛΑΥΡΙΟ, +16 Ο ΑΜΥΝΤΑΣ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΩΝ ΗΜΙΧΡΟΝΩΝ
GREER
ΛΑΥΡΙΟ +1, ΑΜΥΝΤΑΣ+12, ΟΦΗ +25
bour-7
Ο ΟΦΗ νικησε τον Αρκαδικο στο ΒΑΚ 17/5/09 93-69. Ο ΟΦΗ κυνηγαει την ανοδο του στην Α2 εθνικη κατηγορια
GREER
ΔΟΥΚΑΣ-ΛΑΥΡΙΟ 71-73 ΤΕΛΙΚΟ: Εμαθα οτι το μιλημενο παιχνιδι πηγε μεχρι το τελευταιο δευτερολεπτο και οι παιχτες του Δουκα λυσαξαν μεχρι το τελος για να κερδισουν. Μπραβο τους, γιατι διεψευσαν πολλες κασσανδρες εδω μεσα. Μπραβο και στα παιδια τα δικα μας για τη σπουδαια νικη. Σε λιγο περισσοτερα απο αυτους που πηγαν.
akatalhlos
QUOTE(GREER @ May 17 2009, 18:37 ) *
ΔΟΥΚΑΣ-ΛΑΥΡΙΟ 71-73 ΤΕΛΙΚΟ: Εμαθα οτι το μιλημενο παιχνιδι πηγε μεχρι το τελευταιο δευτερολεπτο και οι παιχτες του Δουκα λυσαξαν μεχρι το τελος για να κερδισουν. Μπραβο τους, γιατι διεψευσαν πολλες κασσανδρες εδω μεσα. Μπραβο και στα παιδια τα δικα μας για τη σπουδαια νικη. Σε λιγο περισσοτερα απο αυτους που πηγαν.

αλλα αποτελεσματα?
GREER
Ο Αμυντας νικησε +11 μεσα σε πολεμικη ατμοσφαιρα. Επεσε και ξυλο στο τελος. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στον Αμυντα για το πρωταθλημα. Το αξιζε και επρεπε να ειχε ανεβει απο περσυ. Πηρε και την εκδικηση του...
akel1953
Τωρα γυρισα απο Δουκας Λαυριο. Εαν τα μιλημένα παιχνίδια ειναι ετσι... Μπορω να πω οτι ο Δουκας εδειξε υπερβάλλον ζήλο...Τελος καλά όλα καλά. Τωρα ισοβαθμουν Λαυριο, ΟΦΗ Αρκαδικός. Τι γινεται σ΄αυτη την τριπλή ισοβαθμία
menelaos
Να βγουν τωρα να μιλησουν αυτοι που ελεγαν στημενο το παιχνιδι Δουκας- Λαυριο και να ζητησουν συγγνωμη. Μας βγηκε η ψυχη σημερα στο Δουκα ο οποιος επαιζε και χωρις το Γκαβανοπουλο. Δυστυχως ενας κατα τα αλλα πολυ καλος διαιτητης σημερα ο κυριος Τεφτικης ηταν αρνητικος και παραλιγο να χαρισει το παιχνιδι στο Δουκα.
Για μενα ο Δουκας δεν ηταν εκπληξη στο οτι χτυπησε το παιχνιδι απλα με ξενισε η λυσα του να μας κερδισουν οπως και οι φιλαθλοι τους. Φυσικα δεν εγινε τιποτα κακο απλα λεω σε ενα αδιαφορο παιχνιδι γι αυτους να παιζουν λες και επαιζαν την υπαρξη τους.
Αυτα για τωρα μαγκες και συγχαρητηρια στον Αμυντα που τιμωρησε τη Φλογα για τα περυσινα και ελπιζω εμεις να τους δοσουμε αυτο που τους αξιζει, ή καλυτερα αυτο που μας εκαναν περυσι και δεν ανεβηκαμε να τους ανταποδοσουμε με μια κατηγορια, προς τα κατω γι αυτους και προς τα πανω για εμας.
ghate
QUOTE(menelaos @ May 17 2009, 19:47 ) *
Να βγουν τωρα να μιλησουν αυτοι που ελεγαν στημενο το παιχνιδι Δουκας- Λαυριο και να ζητησουν συγγνωμη. Μας βγηκε η ψυχη σημερα στο Δουκα ο οποιος επαιζε και χωρις το Γκαβανοπουλο. Δυστυχως ενας κατα τα αλλα πολυ καλος διαιτητης σημερα ο κυριος Τεφτικης ηταν αρνητικος και παραλιγο να χαρισει το παιχνιδι στο Δουκα.
Για μενα ο Δουκας δεν ηταν εκπληξη στο οτι χτυπησε το παιχνιδι απλα με ξενισε η λυσα του να μας κερδισουν οπως και οι φιλαθλοι τους. Φυσικα δεν εγινε τιποτα κακο απλα λεω σε ενα αδιαφορο παιχνιδι γι αυτους να παιζουν λες και επαιζαν την υπαρξη τους.
Αυτα για τωρα μαγκες και συγχαρητηρια στον Αμυντα που τιμωρησε τη Φλογα για τα περυσινα και ελπιζω εμεις να τους δοσουμε αυτο που τους αξιζει, ή καλυτερα αυτο που μας εκαναν περυσι και δεν ανεβηκαμε να τους ανταποδοσουμε με μια κατηγορια, προς τα κατω γι αυτους και προς τα πανω για εμας.


τα παιδια επαιξαν με τοσο παθους οσο και σε ολα τα εντος... ισως απλα επειδη ακουν ολα αυτα τωρα τελευταια να ηθελαν να τα διαψευσουν! απλα η ομαδα εκανα κοιλια το τελευταιο μηνα ειδικα μετα την εντος εδρας νικη επι του αρκαδικου, και βγηκαν ολοι οι κακοι ανθρωποι γιατι περι κακιας προκειται και εκραζαν τα παντα ολα!
οσο για τη διαιτησια θα μου επιτρεψεις να διαφωνησω.. πιστευω οτι ηταν 40-60 υπερ λαυριου!!συγκεκριμενοι πολυ καλοι παιχτες του λαυριου στο πρωτο ακουμπημα επαιρναν βολιτσες... πολυ ευκολα φαουλ.. η λεγομενη προστασια της καλυτερης ομαδας!
pass
QUOTE(ghate @ May 17 2009, 19:01 ) *
τα παιδια επαιξαν με τοσο παθους οσο και σε ολα τα εντος... ισως απλα επειδη ακουν ολα αυτα τωρα τελευταια να ηθελαν να τα διαψευσουν! απλα η ομαδα εκανα κοιλια το τελευταιο μηνα ειδικα μετα την εντος εδρας νικη επι του αρκαδικου, και βγηκαν ολοι οι κακοι ανθρωποι γιατι περι κακιας προκειται και εκραζαν τα παντα ολα!
οσο για τη διαιτησια θα μου επιτρεψεις να διαφωνησω.. πιστευω οτι ηταν 40-60 υπερ λαυριου!!συγκεκριμενοι πολυ καλοι παιχτες του λαυριου στο πρωτο ακουμπημα επαιρναν βολιτσες... πολυ ευκολα φαουλ.. η λεγομενη προστασια της καλυτερης ομαδας!
Α2 ήρθαμε πανάξια χωρις παρακάλια απο κανένα πήραμε την πολυπόθητη άνοδο.Αυτή η ομάδα μέσα σε 4 χρόνια ανέβηκε δυο κατηγορίες.Η ένωση και των τριων ομάδων της πόλης που έγινε πριν τέσσερα χρόνια στέφθηκε με επιτυχία. Το σύνθημα μια ομάδα μια πόλη πέτυχε απόλυτα.Βέβαια αυτό δεν θα γινόταν αν δεν υπήρχε ο πρόεδρος της ομάδας.Γιατί καλές οι ενώσεις αν δεν υπάρχουν χρήματα δεν γίνεται τίποτε. Η φιέστα που ακολούθησε πολύ καλή.Προσωπικά στεναχωρήθηκα που χάσαμε το πρωτάθλημα αλλά δεν πειράζει.Πολύ καλή και η ομάδα του Αμύντα.Δεν είναι τυχαίο που ανέβηκαν οι ομάδες που είχαν και τους καλύτερους προπονητές.Τώρα για την τρίτη ομάδα πιστεύω θα είναι η Καλιθέα που θα κερδίσει μέσα στη Τρίπολη.Δεν σας χαιρετώ απο τώρα για την Α2 αλλά την άλλη εβδομάδα.
akel1953
Διαφωνώ οτι η διαιτησία ηταν υπερ του Λαυρίου. Ηταν μια διαιτησία που δεν εκρινε το παιχνίδι 50 50 με λαθη και για τις 2 πλευρες
Τωρα στην τριπλή ισοβαθμια Λαυριο Αρκαδικός ΟΦΗ ποιος είναι απο πάνω?
kotzito
Ειναι πιθανο το ενδεχομενο παντως να ανεβουν 4 ομαδες καθως ο Απολλων Πατρων βρισκεται υπο διαλυση και ειναι αμφιβολο αν θα κατεβει του χρονου.Εκτος και αν συγχωνευθει με καποια ομαδα π.χ. Ιωνικος Λαμιας
menelaos
Τα αποτελέσματα:
Αναγέννηση/Φλόγα - Αμύντας 78-89
Δούκας - Λαύριο 71-73
Χαλκίδα - Απόλλων Καλ. 87-94
ΟΦΗ - Αρκαδικός 93-69
Ίκαρος Καλ. - Κομοτηνή 88-64
Πιερικός /Αρχέλαος - Π. Φάληρο 95-80
Γουμένισσα - Σπόρτιγκ 87-73
Ίκαροι Σερ. - Αίας Ευόσμου 62-49

ΟΦΗ - Αρκαδικός 93-69
Διαιτητές: Ανδρικόπουλος - Μαγκλογιάννης.
Τα δεκάλεπτα: 24-19, 46-35, 76-49, 93-69.
ΟΦΗ (Βόβορας): Τσερκιτζόγλου, Μπαρλάς 5 (1), Δελατόλας 5, Τσέλιος 6 (2), Τσακιρίδης 32 (4), Βαγενάς 10, Παναγάκης 17 (4), Χουλιάρας 13, Αποστολίδης, Λαγουδάκης, Φαρμάκης , Σαμουρέλης 5.
ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ (Σμυρνιώτης): Μάνος 12, Κοψαύτης 4, Τσολάκης 8 (1), Ντιμπ8 (1), Μαναβόπουλος 25, Σημαιόπουλος 4, Κουτσογιάννης 2, Μουτράν 6.

Ίκαρος Καλ. - Κομοτηνή 88-64
Διαιτητές: Τσούνας - Δαρλαμήτσος.
Τα δεκάλεπτα: 25-20, 46-33, 66-46, 88-64.
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛ. (Λυκογιάννης): Παπαδάκης 2, Φαλέκας 6 (1), Υφαντής 9 (1), Εμμανουηλίδης 14 (2), Πολυτάρχου 8, Καρασταμάτης 5 (1), Μάρτζος 8, Μελάς 5 (1), Αγγελόπουλος 2, Δημάκος 5 (1), Τσότσος 16, Κούκουρας 8 (1).
ΚΟΜΟΤΗΝΗ (Λεμονίδης): Γιαουρτόγλου 10 (2), Στεφανίδης 5, Μίκιτς, Τσακωνίτης 11 (2), Φουτσιτζής 5 (1), Λεχούδης 11 (1), Ντίνας 3 (1), Κουτσοβασίλης 7 (1), Παπαγεωργίου, Παρατσουκίδης 11, Χαλίλ 1.

Πιερικός/Αρχέλαος - Π. Φάληρο 95-80
Διαιτητές: Τζιβελεκίδου - Συμεωνίδης.
Τα δεκάλεπτα: 30-14, 51-33, 71-58, 95-80.
ΠΙΕΡΙΚΟΣ/ΑΡΧΕΛΑΟΣ (Γαλάνης): Χρυσανθόπουλος 5 (1), Θεολόγου 8, Τσαϊτουρίδης 8 (2), Γερογιάννης 13 (3), Χρυσόπουλος , Βουρλίτης , Ράπτης 6, Χρυσίδης 14 (4), Κοθράς, Παπαμιχαήλ 4, Σταυριανίδης 12 (1), Κουρκούτας 9 (2), Κουνούπης 6, Τσουκ 10.
Π. ΦΑΛΗΡΟ (Γκιουλέας): Τζορμπατζίογλου 8 (2), Ντεροχωνεσιάν 27 (4), Κοταρούδης 7 (1), Μονεμβασίτης 21 (5), Σωτηρόπουλος Κ., Κυριακού 7 (1), Διζές 8, Κονόμι 2, Σχορτσιανίτης, Γιαννακάκης.

Ίκαροι Σερ - Αίας Ευόσμου 62-49
Διαιτητές: Παπαφωτίου – Ευφραιμίδης.
Τα δεκάλεπτα: 19-3, 32-20, 49-31, 62-49.
ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡ. (Καμαράκης): Πεχλιβάνης 12 (2), Σίσκος, Ιωσηφίδης 6 (2), Γεωργαντζάς 9 (1), Σουτζόπουλος, Παππούδας 2, Καδής, Μουζακίτης, Ασημάκης 7, Παραπούρας, Βοϊβατόπουλος 7 (1), Τοπούζης Θ. 19.
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (Χατζούλης - Μιχαηλίδης): Καλαϊτζίδης, Μουράτογλου 1, Χατζηχρήστος 8, Τριανταφυλλίδης 1, Παπαπέτρου 9 (3), Δάλπας 5, Φιλιούσης 14 (1), Χατζηβρέττας 1, Παπουλίδης Δ. 2, Χαντζίδης 3, Σουφλιάς 5 (1), Αμουτζιάς.

Γουμένισσα – Σπόρτιγκ 87-73
Διαιτητές: Μπήτης - Ζαγορίδης.
Τα δεκάλεπτα: 28-16, 52-38, 66-57, 87-73. Μπήτης - Ζαγορίδης.
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ (Νίτσης): Μπάγκι 27 (5), Μούμογλου 4, Γυμνόπουλος 6, Δημητρίου 23 (2), Καρυπίδης 6, Πάντσιος 13 (2), Κόγιας 8, Νταλής, Δελημπαλτίδης, Τάτσης.
ΣΠΟΡΤΙΓΚ (Γκανάς): Σταμόπουλος 11 (1), Θύμιος, Μαστροκωστόπουλος 7, Χούμας 17 (1), Τσόπης 3, Βρύνας 3 (1), Ευθυμίου 3, Καϊμενάκης, Γυφτάκης 3 (1), Κρίστσαλος 26 (1).

Αναγέννηση/Φλόγα – Αμύντας 78-89
Διαιτητές: Κατραχούρας – Επιτροπάκης.
Τα δεκάλεπτα: 17-28, 32-51, 58-61, 78-89.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΦΛΟΓΑ (Κοντογιάννης): Μπουρδάνος 16 (3), Μωυσιάδης 6, Γαλανίδης 3 (1), Πιττάκας 18 (2), Τσακαλέρης 9, Ζαρογιάννης 11, Σπυρόπουλος, Τουλούμης 13 (3), Ευαγγελινός 2.
ΑΜΥΝΤΑΣ (Βλάχος): Ζούπας 13 (2), Μπάρμπας 16 (3), Σαμοθράκης 19 (3), Μπούτρος 3, Δορκοφίκης 9, Βογιατζής 5, Λαζαρίδης 8 (1), Μουμούρης 10 (2), Γιανναλέτσος 6 (1).

Χαλκίδα – Απόλλων Καλ. 87-94
Διαιτητές: Χαλαμπαλάκης – Κοντίλης.
Τα δεκάλεπτα: 18-31, 40-56, 63-77, 87-94.
ΧΑΛΚΙΔΑ (Μιχαήλ): Παππάς 7, Πασαλίδης 20 (1), Τραϊανός 18 (3), Πανταζής 9 (2), Κατσίμπας 13, Κόκορης, Ψαρόπουλος 20 (4), Γέρεμιτς, Τσατσαρώνης.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. (Κόρφας): Παπαδόπουλος 17, Σκούφης 3 (1), Νάνης 27 (1), Αντωνιάδης, Θυμνιός 10, Χρυσόπουλος 13 (2), Περράκης 4, Χατζατούροφ 7 (1), Τεβετζίδης, Πατρίκης 13 (1).

Δούκας – Λαύριο 71-73
Διαιτητές: Τεφτίκης - Καραβίτης.
Τα δεκάλεπτα: 14-24, 32-37, 53-53, 71-73.
ΔΟΥΚΑΣ (Γιαννόπουλος): Ροζολής 6, Σακελλαράκης 14, Σέϊφερ, Καραμπάς 9 (1) , Αχής Π., Ζακυνθινός 12 (2), Παπαργυρόπουλος 14 (1), Γαλιώτος Γ. 16, Βερτούδος.
ΛΑΥΡΙΟ (Σερέλης): Τρικαλιώτης, Τσολάτος , Κασσάνος , Σίννης 9 (1), Γιαννακόπουλος 19, Αγαπητός 6, Κασαμπαλής 7, Λυκογιάννης 6, Ψυλέας 26 (1).

Bαθμολογία (σε 29 αγων.): Αμύντας 51, Ίκαροι Σερ. 51, Ίκαρος Καλ. 50, ΟΦΗ 49, Λαύριο 49, Αρκαδικός 49, Κομοτηνή 44, Απόλλων Καλ. 44, Πιερικός/Αρχέλαος 43, Δούκας 43, Αίας Ευόσμου 43, Αναγέννηση/Φλόγα 41, Γουμένισσα 40, Σπόρτιγκ 35, Χαλκίδα 35, Π. Φάληρο 29.

Επόμενη αγωνιστική (24/05) :Λαύριο – Αναγέννηση/Φλόγα, Αίας Ευόσμου – Δούκας, Αμύντας – Χαλκίδα, Απόλλων Καλ – ΟΦΗ, Αρκαδικός – Ίκαρος Καλ., Κομοτηνή – Πιερικός/Αρχέλαος, Π. Φάληρο –Γουμένισσα, Σπόρτιγκ –Ίκαροι Σερ.


QUOTE(akel1953 @ May 17 2009, 20:28 ) *
Διαφωνώ οτι η διαιτησία ηταν υπερ του Λαυρίου. Ηταν μια διαιτησία που δεν εκρινε το παιχνίδι 50 50 με λαθη και για τις 2 πλευρες
Τωρα στην τριπλή ισοβαθμια Λαυριο Αρκαδικός ΟΦΗ ποιος είναι απο πάνω?

Δεν θα υπαρξει αυτη η τριπλη ισοβαθμια. Ειτε θα υπαρξει τετραπλη ισοβαθμια με Λαυριο- Οφη- Αρκαδικο-Ικαρο και εκει ανεβαινει το Λαυριο ως τριτο ,ειτε θα υπαρξει ισοβαθμια Λαυριου και Οφη και το Λαυριο εχει καλυτερη διαφορα στα μεταξυ τους παιχνιδια και θα τερματισει τεταρτο αφου τριτη θα ειναι η Καλλιθεα.
basketka*los
Πραγματικα παιδια ειναι κριμα να μιλατε για στημενα παιχνιδια...Βρεθηκα και γω στο Δουκας-Λαυριο και οποιος βρεθηκε θα χει την ιδια αποψη!Απλα η ομαδα του Δουκα φαινεται σαν να μην ειναι "ομαδα" κατα τη γνωμη μου,ειδικα στο πρωτο δεκαλεπτο σημερα.Αδικουν τον εαυτο τους τα παιδια παιζοντας για την παρτη τους οπως τους ειδα!Σε Αμυντα και Αρκαδικο μεσα που τους εχω ξαναδει,ειχαν εντελως αλλη αγωνιστικη συμπεριφορα...Απο θεληση για νικη αλλο τιποτα,αλλα ο καθενας ξεχωριστα,εκτος απο κανα δυο παιδια τα οποια δεν ειναι απο τους πρωταγωνιστες μαλιστα και εσωσαν την παρτιδα!Απο την αλλη το Λαυριο θεωρω πως ηταν κακο σε γενικες γραμμες,απλα στις κρισιμες στιγμες φαινοταν να παιρνει αυτο που θελει απο τις προσωπικοτητες που διαθετει!Με τετοια εμφανιση,μπορει να τους προβληματισσει μια Φλογα αν βρεθουν σε εξαιρετικη μερα αυτοι...Κατι βεβαια που δε νομιζω οτι θα αφησουν να συμβει και θα παρουν μια ευκολη νικη και ευχομαι μαζι και το εισητηριο για την Α2 που αξιζετε απο περσι!Αλλα το καλοκαιρι να παρετε και κανα δυο-τρεις play maker μη ταλαιπωρειτε τον Γιαννακοπουλο
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.