Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' Εθνικη 2008-2009
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Β Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66
GREER
QUOTE(xarison @ Mar 29 2009, 19:32 ) *
σιγα ρε CHICAGO BULLS εσεις.αδικιμενοι.εσεις χασατε εκτος απο σχεδον ολους τους τελευταιους.βγηκε κανεις να σου πει πω πω ομαδαρα που θελει να ανεβει?στο φιναλε εχουν μεινει 5 παιδια απο τους τραυματισμους στο δευτερο γυρο.και να σου πω και κατι?πρωτη χρονια στην κατηγορια ειμαστε.ανεβουμε η οχι δεν τρεχει και τιποτα.εσεις τωρα 2 χρονια εχετε χωσει τα αντερα σας και παλι εδω του χρονου.γιαυτο ασε τις ειρωνιες και κοιτα την δικια σου την ομαδα

Μην νευριαζεις ρε Χαρισον. Με ξερεις και σε ξερω. Δεν σε ειρωνευομαι εσενα και το γνωριζεις. Εμεις δεν χασαμε κανενα παιχνιδι με πανω απο 10 ποντους διαφορα(εκτος της Κομοτηνης) και εαν τα εβλεπες μερικα παιχνιδια μας, θα καταλαβαινες πολλα. Ελπιζω να τα πουμε απο κοντα για να σου εξηγησω τι εννοω, οπως επισης και για το αλλο που με ρωταγες. Δεν το παιξαμε ποτε Σικαγο Μπουλς. Εμεις θελουμε ομως να εχουμε τους βαθμους που επρεπε να εχουμε. Εσεις και οι Σερρες εχετε παραπανω βαθμους απο αυτους που πρεπει να εχετε. Ο Αμυντας ειναι πρωτος σημερα!!! Γιατι δεν λεμε τιποτα γι'αυτον??? Αναρωτηθηκες ποτε??? Γιατι δεν λεμε για την Καλλιθεα που ειναι και απο πανω μας και την εχουμε κερδισει και 2 φορες???

Υ.Γ.Εαν ο Κροσσοβερ σου εστειλε μηνυμα για εμας, θα ηθελα να μαθω τι σου ειπε!!!
zelico
QUOTE(GREER @ Mar 29 2009, 21:26 ) *
Μην νευριαζεις ρε Χαρισον. Με ξερεις και σε ξερω. Δεν σε ειρωνευομαι εσενα και το γνωριζεις. Εμεις δεν χασαμε κανενα παιχνιδι με πανω απο 10 ποντους διαφορα(εκτος της Κομοτηνης) και εαν τα εβλεπες μερικα παιχνιδια μας, θα καταλαβαινες πολλα. Ελπιζω να τα πουμε απο κοντα για να σου εξηγησω τι εννοω, οπως επισης και για το αλλο που με ρωταγες. Δεν το παιξαμε ποτε Σικαγο Μπουλς. Εμεις θελουμε ομως να εχουμε τους βαθμους που επρεπε να εχουμε. Εσεις και οι Σερρες εχετε παραπανω βαθμους απο αυτους που πρεπει να εχετε. Ο Αμυντας ειναι πρωτος σημερα!!! Γιατι δεν λεμε τιποτα γι'αυτον??? Αναρωτηθηκες ποτε??? Γιατι δεν λεμε για την Καλλιθεα που ειναι και απο πανω μας και την εχουμε κερδισει και 2 φορες???

Υ.Γ.Εαν ο Κροσσοβερ σου εστειλε μηνυμα για εμας, θα ηθελα να μαθω τι σου ειπε!!!

λοιπον παιδια πηγα σημερα και ειδα δουκα-αρκαδικο και εχω να πω οτι ο αρκαδικος ηταν τραγικος στο τεταρτο δεκαλεπτο και αν ο δουκας δεν εκανε τοσα λαθη θα επρεπε να ειχε χασει με πανω απο 20 ποντους διαφορα! ο μανος εβαλε 4 ποντους στο δευτερο ημιχρονο και δυστυχως για τον αρκαδικο προπονητης σμυρνιωτης δεν υπαρχει διοτι με τη φιλοσοφια του μανου δεν μπορει να υπαρχει ομαδα απο τα τοπικα μεχρι την α1!!! οταν τον εβγαλε η διαφορα απο 9 εγινε 18 και πως να μην γινει οταν οι υπολοιποι ειναι ευνουχισμενοι!!! ο δουκας ηταν μετριος αλλα λεω και παλι ομαδα μανος δεν υπαρχει!!! εχει τελειωσει αυτο το μπασκετ!!! απορω πως τοσες αγωνιστικες αυτη η ομαδα ηταν πρωτη!!!
CrossoverOnE
QUOTE(GREER @ Mar 29 2009, 22:26 ) *
Μην νευριαζεις ρε Χαρισον. Με ξερεις και σε ξερω. Δεν σε ειρωνευομαι εσενα και το γνωριζεις. Εμεις δεν χασαμε κανενα παιχνιδι με πανω απο 10 ποντους διαφορα(εκτος της Κομοτηνης) και εαν τα εβλεπες μερικα παιχνιδια μας, θα καταλαβαινες πολλα. Ελπιζω να τα πουμε απο κοντα για να σου εξηγησω τι εννοω, οπως επισης και για το αλλο που με ρωταγες. Δεν το παιξαμε ποτε Σικαγο Μπουλς. Εμεις θελουμε ομως να εχουμε τους βαθμους που επρεπε να εχουμε. Εσεις και οι Σερρες εχετε παραπανω βαθμους απο αυτους που πρεπει να εχετε. Ο Αμυντας ειναι πρωτος σημερα!!! Γιατι δεν λεμε τιποτα γι'αυτον??? Αναρωτηθηκες ποτε??? Γιατι δεν λεμε για την Καλλιθεα που ειναι και απο πανω μας και την εχουμε κερδισει και 2 φορες???

Υ.Γ.Εαν ο Κροσσοβερ σου εστειλε μηνυμα για εμας, θα ηθελα να μαθω τι σου ειπε!!!

Tου εστειλα και του ειπα να μην τρελλαινεται γιατι καθε χρονο αυτη η ιστορια γινεται...
GREER
QUOTE(CrossoverOnE @ Mar 29 2009, 21:43 ) *
Tου εστειλα και του ειπα να μην τρελλαινεται γιατι καθε χρονο αυτη η ιστορια γινεται...

Δηλαδη, ποια ιστορια???

QUOTE(zelico @ Mar 29 2009, 21:37 ) *
λοιπον παιδια πηγα σημερα και ειδα δουκα-αρκαδικο και εχω να πω οτι ο αρκαδικος ηταν τραγικος στο τεταρτο δεκαλεπτο και αν ο δουκας δεν εκανε τοσα λαθη θα επρεπε να ειχε χασει με πανω απο 20 ποντους διαφορα! ο μανος εβαλε 4 ποντους στο δευτερο ημιχρονο και δυστυχως για τον αρκαδικο προπονητης σμυρνιωτης δεν υπαρχει διοτι με τη φιλοσοφια του μανου δεν μπορει να υπαρχει ομαδα απο τα τοπικα μεχρι την α1!!! οταν τον εβγαλε η διαφορα απο 9 εγινε 18 και πως να μην γινει οταν οι υπολοιποι ειναι ευνουχισμενοι!!! ο δουκας ηταν μετριος αλλα λεω και παλι ομαδα μανος δεν υπαρχει!!! εχει τελειωσει αυτο το μπασκετ!!! απορω πως τοσες αγωνιστικες αυτη η ομαδα ηταν πρωτη!!!

Χαρισον, ο zelico τα ιδια με εμενα ειπε για εσας, αλλα το ειπε με πιο ευγενικο τροπο!! Σε αυτον δεν θα πεις τιποτα???
rover6
QUOTE(zelico @ Mar 29 2009, 21:37 ) *
λοιπον παιδια πηγα σημερα και ειδα δουκα-αρκαδικο και εχω να πω οτι ο αρκαδικος ηταν τραγικος στο τεταρτο δεκαλεπτο και αν ο δουκας δεν εκανε τοσα λαθη θα επρεπε να ειχε χασει με πανω απο 20 ποντους διαφορα! ο μανος εβαλε 4 ποντους στο δευτερο ημιχρονο και δυστυχως για τον αρκαδικο προπονητης σμυρνιωτης δεν υπαρχει διοτι με τη φιλοσοφια του μανου δεν μπορει να υπαρχει ομαδα απο τα τοπικα μεχρι την α1!!! οταν τον εβγαλε η διαφορα απο 9 εγινε 18 και πως να μην γινει οταν οι υπολοιποι ειναι ευνουχισμενοι!!! ο δουκας ηταν μετριος αλλα λεω και παλι ομαδα μανος δεν υπαρχει!!! εχει τελειωσει αυτο το μπασκετ!!! απορω πως τοσες αγωνιστικες αυτη η ομαδα ηταν πρωτη!!!

κοιταξε φιλε μεχρι τωρα αυτο απεδιδε, αλλα πλεον οι ομαδες προσαρμοστικαν,εφυγε και ο σκουζης ,θα εχουν προβλημα στην τριπολη μεχρι τελους.
CrossoverOnE
QUOTE(GREER @ Mar 29 2009, 22:46 ) *
Δηλαδη, ποια ιστορια???

Aφορμη στο να του στειλω μνμ ηταν αυτο που εγραψες κοιτα ομαδες που θα παν Α2...περσι τετοια εποχη τα ιδια και χειροτερα γραφοντουσαν εδω...και ειχαμε φτασει σε σημειο επιχειρηματα να ειναι οι διαφορες ποντων αμυνας και επιθεσεις και να ακουμε και οτι το Λαυριο ηταν καλυτερο και απ τη Νηαρ...επειδη θα πεις οτι δεν ισχυει αυτο που λεω πηγαινε στο αρχειο και κοιτα το...τελος παντων επειδη περσι (ειτε αθελα ειτε ειθελημενα) γινοταν ακριβως αναλογες απαξιωσεις τον ομαδων ακριβως του ιδιου στυλ "κοιτα ποιοι παν Α2" και ξερω πως ειναι να το ακους γι αυτο και του ειπα να χαλαρωσει γιατι επαναλαμβανεται το ιδιο εργο....εγω ειχα φαει 62367236236 ban και αυτο πηγα να σταματησω...
GREER
QUOTE(CrossoverOnE @ Mar 29 2009, 21:53 ) *
Aφορμη στο να του στειλω μνμ ηταν αυτο που εγραψες κοιτα ομαδες που θα παν Α2...περσι τετοια εποχη τα ιδια και χειροτερα γραφοντουσαν εδω...και ειχαμε φτασει σε σημειο επιχειρηματα να ειναι οι διαφορες ποντων αμυνας και επιθεσεις και να ακουμε και οτι το Λαυριο ηταν καλυτερο και απ τη Νηαρ...επειδη θα πεις οτι δεν ισχυει αυτο που λεω πηγαινε στο αρχειο και κοιτα το...τελος παντων επειδη περσι (ειτε αθελα ειτε ειθελημενα) γινοταν ακριβως αναλογες απαξιωσεις τον ομαδων ακριβως του ιδιου στυλ "κοιτα ποιοι παν Α2" και ξερω πως ειναι να το ακους γι αυτο και του ειπα να χαλαρωσει γιατι επαναλαμβανεται το ιδιο εργο....εγω ειχα φαει 62367236236 ban και αυτο πηγα να σταματησω...

Ρε συ Cross, χθες κανατε μια μεγαλη νικη(με στειλατε και κουβα,χαχαχα),και εσυ ασχολεισαι ακομα με εμας?? Μεχρι και σε πμ!!!!!Πραγματικα μου κανει μεγαλη εντυπωση!!! Απο αυτο συμπεραινω οτι καταλαβαινεις την αξια μας!! Δεν μπορω να συμπερανω κατι αλλο!! Εσεις ανεβηκατε με παρομοιο τροπο, αλλα κανενας δεν αμφισβητησε οτι δικαια ανεβηκατε, σαν ομαδα!!! Επρεπε να εισασταν μεσα στη 1η τετραδα και δικαια εισασταν. Και εγω ειχα φαει διακοσιες χιλιαδες ban γι'αυτην την ιστορια, αλλα επαψα να ασχολουμε μαζι σας.
nikefalin
QUOTE(GREER @ Mar 29 2009, 21:02 ) *
Ρε συ Cross, χθες κανατε μια μεγαλη νικη(με στειλατε και κουβα,χαχαχα),και εσυ ασχολεισαι ακομα με εμας?? Μεχρι και σε πμ!!!!!Πραγματικα μου κανει μεγαλη εντυπωση!!! Απο αυτο συμπεραινω οτι καταλαβαινεις την αξια μας!! Δεν μπορω να συμπερανω κατι αλλο!! Εσεις ανεβηκατε με παρομοιο τροπο, αλλα κανενας δεν αμφισβητησε οτι δικαια ανεβηκατε, σαν ομαδα!!! Επρεπε να εισασταν μεσα στη 1η τετραδα και δικαια εισασταν. Και εγω ειχα φαει διακοσιες χιλιαδες ban γι'αυτην την ιστορια, αλλα επαψα να ασχολουμε μαζι σας.


και γω που σας τα εριχνα το θυμάμαι , μην τα ξανανοίγουμε smiley.gif
xarison
QUOTE(GREER @ Mar 29 2009, 22:26 ) *
Μην νευριαζεις ρε Χαρισον. Με ξερεις και σε ξερω. Δεν σε ειρωνευομαι εσενα και το γνωριζεις. Εμεις δεν χασαμε κανενα παιχνιδι με πανω απο 10 ποντους διαφορα(εκτος της Κομοτηνης) και εαν τα εβλεπες μερικα παιχνιδια μας, θα καταλαβαινες πολλα. Ελπιζω να τα πουμε απο κοντα για να σου εξηγησω τι εννοω, οπως επισης και για το αλλο που με ρωταγες. Δεν το παιξαμε ποτε Σικαγο Μπουλς. Εμεις θελουμε ομως να εχουμε τους βαθμους που επρεπε να εχουμε. Εσεις και οι Σερρες εχετε παραπανω βαθμους απο αυτους που πρεπει να εχετε. Ο Αμυντας ειναι πρωτος σημερα!!! Γιατι δεν λεμε τιποτα γι'αυτον??? Αναρωτηθηκες ποτε??? Γιατι δεν λεμε για την Καλλιθεα που ειναι και απο πανω μας και την εχουμε κερδισει και 2 φορες???

Υ.Γ.Εαν ο Κροσσοβερ σου εστειλε μηνυμα για εμας, θα ηθελα να μαθω τι σου ειπε!!!

εσυ ειδες τα παιχνιδια που χασαμε στον αια ασπουμε και στις σερρες?και τι σημαινει να εχετε τους βαθμους που πρεπει?στον πρωτο γυρο εισασταν κακιστοι και το ελεγες και εσυ.ο καθενας φιλαρακο σε αυτη τη ζωη περνει οτι του αξιζει.εγω ποτε δεν εχω πει ουτε για αδικιες διαιτητων ουτε για στησιματα ουτε οτι χανω αδικα.την συγκεκριμενη εποχη ειμαστε πολυ κακοι και χανουμε και αυτο ειναι το σωστο με το μπασκετ που παιζουμε.αν ανεβουμε αξια θα ανεβουμε οπως αν δεν ανεβουμε ετσι θα ειναι το σωστο.ο αμυντας γιατι ειναι πρωτος?ας κερδιζε την γουμενισα τις σερρες και τον οφη στο γηπεδο του και θα ηταν πρωτος.και εσεις ας κερδιζατε εμας και τον αμυντα στο γηπεδο σας και ας εισασταν πρωτοι.ο καθενας σου ξαναλεω περνει οτι του αξιζει.αλλα δεν μπορω φιλαρακο να ειρωνευεσαι την ομαδα που εχει 17 νικες και 6 ηττες.
ikaroi
QUOTE(GREER @ Mar 29 2009, 22:26 ) *
Μην νευριαζεις ρε Χαρισον. Με ξερεις και σε ξερω. Δεν σε ειρωνευομαι εσενα και το γνωριζεις. Εμεις δεν χασαμε κανενα παιχνιδι με πανω απο 10 ποντους διαφορα(εκτος της Κομοτηνης) και εαν τα εβλεπες μερικα παιχνιδια μας, θα καταλαβαινες πολλα. Ελπιζω να τα πουμε απο κοντα για να σου εξηγησω τι εννοω, οπως επισης και για το αλλο που με ρωταγες. Δεν το παιξαμε ποτε Σικαγο Μπουλς. Εμεις θελουμε ομως να εχουμε τους βαθμους που επρεπε να εχουμε. Εσεις και οι Σερρες εχετε παραπανω βαθμους απο αυτους που πρεπει να εχετε. Ο Αμυντας ειναι πρωτος σημερα!!! Γιατι δεν λεμε τιποτα γι'αυτον??? Αναρωτηθηκες ποτε??? Γιατι δεν λεμε για την Καλλιθεα που ειναι και απο πανω μας και την εχουμε κερδισει και 2 φορες???

Υ.Γ.Εαν ο Κροσσοβερ σου εστειλε μηνυμα για εμας, θα ηθελα να μαθω τι σου ειπε!!!
πρωτη φορα γραφω και αυτο γιατι λετε πραγματα που δεν στεκουν μερικοι και μαλλον λετε χωρις να ξερετε και πολλα.ρε greer γιατι εμεισ εχουμε παραπανω βαθμους΄?γιατι,δεν τουσ πηραμε με νικεσ?μας τουσ χαρισαν?εσεισ γιατι θελετε ν βγητε¨κ θελετε κ παραπανω βαθμουσ?οι βαθμοι κερδιζονται στο γηπεδο κ οχι στα λογια.εμεις κερδισαμε μεσα στον αιαντα κ εσυ οχι.κερδισαμε στον οφη εσυ οχι.μια νικη ειναι τυχαια αλλα 17 νικεσ δεν ειναι.ασε τα λογια.η ικαροι ειναι πιο ομαδα απο σενα κ παιζουν και με την καλυτερη αμυνα.εχοθν τον καλυτερο σκορερ στην κατηγορια που παιζει για την ομαδα κ οχι για να παρει μεταγραφη τοθ χρονου.εχουμε τον καλυτερο ψυλο.ετσι ειναι οι ομαδες.κ οχι 10 βεντετες που εσεισ τουσ κανετε βεντετες.εναν γιανακοπουλο κ εναν ψυλεα εχετε.αντε μπραβο που μας βγαλατε κ αρχαριους.β εθνικη ειμαστε οχι nba.k den yparxei eprepe..............
CrossoverOnE
QUOTE(GREER @ Mar 29 2009, 23:02 ) *
Ρε συ Cross, χθες κανατε μια μεγαλη νικη(με στειλατε και κουβα,χαχαχα),και εσυ ασχολεισαι ακομα με εμας?? Μεχρι και σε πμ!!!!!Πραγματικα μου κανει μεγαλη εντυπωση!!! Απο αυτο συμπεραινω οτι καταλαβαινεις την αξια μας!! Δεν μπορω να συμπερανω κατι αλλο!! Εσεις ανεβηκατε με παρομοιο τροπο, αλλα κανενας δεν αμφισβητησε οτι δικαια ανεβηκατε, σαν ομαδα!!! Επρεπε να εισασταν μεσα στη 1η τετραδα και δικαια εισασταν. Και εγω ειχα φαει διακοσιες χιλιαδες ban γι'αυτην την ιστορια, αλλα επαψα να ασχολουμε μαζι σας.

Φιλε μου δεν ειναι θεμα του να ασχολουμαι μαζι σας...σου εξηγησα το λογο που εστειλα το μνμ...και νομιζω οτι το μεχρι και σε πμ καλυτερο ειναι...το να εμπαινα απ το πουθενα και να ελεγα εδω μεσα αστους καθε χρονο τα ιδια θα φαινοταν σαν να ερχομουν με σκοπο να προκαλεσω...ειτε με το "κοιτα ποιοι ανεβαινουν Α2" ηθελες να υποτιμησεις τον Αρκαδικο ειτε οχι εμενα αυτη η εντυπωση μου δοθηκε οπως και στο Χαρισον και επειδη τα περασα τα περσινα γι αυτο κ μπηκα στη διαδικασια να του στειλω..οσο για τον αν αμφισβητησε κανεις το αν δικαια ανεβηκαμε...αν δε το αμφισβητουσε δε θα χαμε φαει τοσες τιμωριες ουτε γω ουτε συ...εδω ημασταν και οι 2....και εντελως φιλικα επειδη και οι ιδιοι παραδεχεστε οτι αυτοκτονησατε περα απ τις οποιες δολοπλοκιες βλεπετε...καλυτερα να κοιτατε και να μιλατε για το οτι αυτοκτονησατε πρωτα...εγω τουλαχιστον αυτο κανω για την ομαδα μου...
xarison
QUOTE(zelico @ Mar 29 2009, 22:37 ) *
λοιπον παιδια πηγα σημερα και ειδα δουκα-αρκαδικο και εχω να πω οτι ο αρκαδικος ηταν τραγικος στο τεταρτο δεκαλεπτο και αν ο δουκας δεν εκανε τοσα λαθη θα επρεπε να ειχε χασει με πανω απο 20 ποντους διαφορα! ο μανος εβαλε 4 ποντους στο δευτερο ημιχρονο και δυστυχως για τον αρκαδικο προπονητης σμυρνιωτης δεν υπαρχει διοτι με τη φιλοσοφια του μανου δεν μπορει να υπαρχει ομαδα απο τα τοπικα μεχρι την α1!!! οταν τον εβγαλε η διαφορα απο 9 εγινε 18 και πως να μην γινει οταν οι υπολοιποι ειναι ευνουχισμενοι!!! ο δουκας ηταν μετριος αλλα λεω και παλι ομαδα μανος δεν υπαρχει!!! εχει τελειωσει αυτο το μπασκετ!!! απορω πως τοσες αγωνιστικες αυτη η ομαδα ηταν πρωτη!!!

εχεις δικιο στο θεμα μανου φιλε συμφωνω.κατι πρεπει να αλλαξει αμεσα.αλλα αν κανει καμμια ομαδα το λαθος να την υποτειμηση ειδικα στην τριπολη θα εχει προβλημα.εκει δεν χανει ευκολα
GREER
QUOTE(CrossoverOnE @ Mar 29 2009, 22:23 ) *
Φιλε μου δεν ειναι θεμα του να ασχολουμαι μαζι σας...σου εξηγησα το λογο που εστειλα το μνμ...και νομιζω οτι το μεχρι και σε πμ καλυτερο ειναι...το να εμπαινα απ το πουθενα και να ελεγα εδω μεσα αστους καθε χρονο τα ιδια θα φαινοταν σαν να ερχομουν με σκοπο να προκαλεσω...ειτε με το "κοιτα ποιοι ανεβαινουν Α2" ηθελες να υποτιμησεις τον Αρκαδικο ειτε οχι εμενα αυτη η εντυπωση μου δοθηκε οπως και στο Χαρισον και επειδη τα περασα τα περσινα γι αυτο κ μπηκα στη διαδικασια να του στειλω..οσο για τον αν αμφισβητησε κανεις το αν δικαια ανεβηκαμε...αν δε το αμφισβητουσε δε θα χαμε φαει τοσες τιμωριες ουτε γω ουτε συ...εδω ημασταν και οι 2....και εντελως φιλικα επειδη και οι ιδιοι παραδεχεστε οτι αυτοκτονησατε περα απ τις οποιες δολοπλοκιες βλεπετε...καλυτερα να κοιτατε και να μιλατε για το οτι αυτοκτονησατε πρωτα...εγω τουλαχιστον αυτο κανω για την ομαδα μου...

Τελικα μαζι μιλαγαμε και χωρια καταλαβαινομασταν.
nikefalin
ηρεμείστε..........
zelico
QUOTE(xarison @ Mar 29 2009, 23:27 ) *
εχεις δικιο στο θεμα μανου φιλε συμφωνω.κατι πρεπει να αλλαξει αμεσα.αλλα αν κανει καμμια ομαδα το λαθος να την υποτειμηση ειδικα στην τριπολη θα εχει προβλημα.εκει δεν χανει ευκολα

καλα ρε φιλε το προβλημα σας ειναι εκτος και εκτος εχετε ακομα δυσκολα ματς και μαλον ακατορθωτο να κερισετε με το τροπο που παιζετε και ισως αρκετα δυσκολο να κερδισετε και στη τριπολη με αυτο το τροπο! π.χ λαυριο και καλλιθεα!!!
nikefalin
το ηρεμείστε δεν το καταλαβαίνετε μου φαίνεται...

μαλλον το "αποκλείεστε για ΧΧΧΧ μέρες " θα το εμπεδώσετε έτσι ?

στείλτε μου με πμ την τιμή του ΧΧΧΧ

xarison
QUOTE(zelico @ Mar 29 2009, 23:38 ) *
καλα ρε φιλε το προβλημα σας ειναι εκτος και εκτος εχετε ακομα δυσκολα ματς και μαλον ακατορθωτο να κερισετε με το τροπο που παιζετε και ισως αρκετα δυσκολο να κερδισετε και στη τριπολη με αυτο το τροπο! π.χ λαυριο και καλλιθεα!!!

θα δουμε ρε φιλαρακο.στο τελος θα κανουμε λογαριασμο και θα δουμε το ταμειο.παντως μεσα δεν εχουμε μπει μεταφορικα.στον λογο μου σου μιλαω οταν ξεκινησε η χρονια ο στοχος ηταν να σωθουμε γρηγορα και να παμε οσο καλυτερα γινεται.τρωγοντας ηρθε η ορεξη.η θα βαρυστομαχιασουμε αποτομα η θα πιουμε και καφεδακι στο τελος.υπομονη και ολα θα φανουν σε λιγο.
CrossoverOnE
QUOTE(nikefalin @ Mar 29 2009, 23:50 ) *
το ηρεμείστε δεν το καταλαβαίνετε μου φαίνεται...

μαλλον το "αποκλείεστε για ΧΧΧΧ μέρες " θα το εμπεδώσετε έτσι ?

στείλτε μου με πμ την τιμή του ΧΧΧΧ

AXAXAXXAAX ΘΕΟΣ
rover6
QUOTE(zelico @ Mar 29 2009, 23:38 ) *
καλα ρε φιλε το προβλημα σας ειναι εκτος και εκτος εχετε ακομα δυσκολα ματς και μαλον ακατορθωτο να κερισετε με το τροπο που παιζετε και ισως αρκετα δυσκολο να κερδισετε και στη τριπολη με αυτο το τροπο! π.χ λαυριο και καλλιθεα!!!

το καλο με τον αρκαδικο και οτι μενει ψηλα ειναι οτι δεν εχει χασει ακομη στην τριπολη , αν γινει αυτο πιστευω οτι θα ειναι κατω απο την τεταρτη θεση, αν χασει δηλαδη απο λαυριο η τελευταια αγωνιστικη απο μας θα εχει μεγαλο προβλημα απο κει που ηταν σιγουρακι για ανοδο.
το λαυριο εχει δυσκολα ματσακια αλλα ειναι στο χερι του να διεκδικησει μαζι με μας και τον αρκαδικο την 3η4 θεση ,αμυντας σερρες πιστευω οτι θα ειναι 1-2 εκτος αν αυτοκτονησουν.
ο οφη θα δειξει την αλλη κυριακη αν θα μεινει στο κολπο.

υ.γ
μην μαλωνετε για μικρα πραγματα και κοντραρεστε, για ψιλομαλ........ες.
καλως η κακως σε αυτο το πρωταθλημα που παιζουν οι ομαδες μας τελευταια αγωνιστικη θα μαθουμε τι θα γινει πιο μπροστα χλωμο.
pass
QUOTE(rover6 @ Mar 29 2009, 22:57 ) *
το καλο με τον αρκαδικο και οτι μενει ψηλα ειναι οτι δεν εχει χασει ακομη στην τριπολη , αν γινει αυτο πιστευω οτι θα ειναι κατω απο την τεταρτη θεση, αν χασει δηλαδη απο λαυριο η τελευταια αγωνιστικη απο μας θα εχει μεγαλο προβλημα απο κει που ηταν σιγουρακι για ανοδο.
το λαυριο εχει δυσκολα ματσακια αλλα ειναι στο χερι του να διεκδικησει μαζι με μας και τον αρκαδικο την 3η4 θεση ,αμυντας σερρες πιστευω οτι θα ειναι 1-2 εκτος αν αυτοκτονησουν.
ο οφη θα δειξει την αλλη κυριακη αν θα μεινει στο κολπο.

υ.γ
μην μαλωνετε για μικρα πραγματα και κοντραρεστε, για ψιλομαλ........ες.
καλως η κακως σε αυτο το πρωταθλημα που παιζουν οι ομαδες μας τελευταια αγωνιστικη θα μαθουμε τι θα γινει πιο μπροστα χλωμο.
Η κάθε ομάδα παίρνει αυτό που της αξίζει.Εμείς τις πρώτες 5 αγωνιστικές χάσαμε 4 αγώνες, τους δύο άσους μας Μουζακίτη, Καδή και δε το βάλαμε κάτω.Κάναμε νίκες με ιδρώτα και μόλις πλησιάσαμε την κορυφή γίναμε οι νονοί της κατηγορίας.Τώρα την Κυριακή παίζουμε τη μισή άνοδο αν κερδίσουμε και χάσει ο Αμύντας (η Κομοτηνή ελπίζει μετά το διπλό) και η Καλιθέα στη Γουμένισσα πάμε μάλλον για πρωτάθλημα.Βέβαια το παιχνίδι με τον Οφη είναι πολύ δύσκολο γιατί οι παίκτες μας τους καταλαβαίνω μετα το ξύλο που έφαγαν θέλουν πάρα πολύ το παιχνίδι και θα παίξουν με πολύ φανατισμό.Όμως το συναίσθημα είναι κακος σύμβουλος.Έλπιζω να πρυτανεύσει η λογική και να πάνε όλα καλά και να πάρουμε το παιχνίδι. Έχουμε καλύτερη ομάδα απο τον Όφη παίζουμε οργανωμένο μπάσκετ και ξερουμε τι ζητάμε στο κάθε παιχνίδι.
aganaktismenos patisiotis
ΝΤΡΟΠΗ
Σημερα η ομαδα που αγαπησαμε εμεις οι Πατησιωτες και ειδαμε να δοξαζεται στην Α1 χρονια τωρα με παικτες στολιδια για το Ευρωπαικο μπασκετ, ΞΕΦΤΙΛΙΣΤΗΚΕ πραγματικα. Το κακο ξεκινησε απο νωρις. Με εξαιρεση τον Λυκογιαννη που ειναι κανονικος προπονητης και τον Μπεκε που εφυγε νωρις οι αλλοι δυο απλα δεν υπαρχουν. Πως να το πω ρε παιδι μου ειδαν φως και μπηκαν. Ρε μεγαλε εκει στον παγκο του Σπορτιγκ, δουλευταρα προπονητη οπως σε χαρακτηρισαν καποιοι οταν σε εφεραν στην ομαδα μας, ο ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ που παιζει Δ ΕΣΚΑ με 50 ποντους διαφορα δεν θα εχανε. Και μην μου πει κανεις και τι να εκανε? Θα σας πω τι να εκανε!!! Θα ειμαι ωμος! Βλεπεις οτι το ματς ξεφευγει και εχει παει 20 - 25 ποντους διαφορα. Παρε ενα time out και πες στους παικτες σου. "Μαγκες το ματς το χασαμε, μην ξεφτιλιστουμε ομως. Ειμαστε ο Σπορτιγκ. Μπειτε μεσα και οποιος απο τους αντιπαλους παει να βαλει καλαθι, ξαπλωστε τον. Ριξτε μια μπουνια, μια κλωτσια κατι βρε αδερφε. Σωστε κατι απο την χαμενη αξιοπρεπεια την δικια σας και πανω απο ολα του ιστορικου σωματειου του οποιου φορατε την φανελα".
ΕΛΕΟΣ.
Δεν ξερω αν διαβαζετε το Forum κυριε Γκανα, αλλα σας λεω το εξης. Αν εχετε την στοιχειωδη αξιοπρεπεια σαν ανθρωπος
ανακοινωστε την παραιτηση σας στον συλλογο, πηγαινετε στην ευχη του θεου και αφηστε την ομαδα να πεσει μονη της.
Δεν εχετε τιποτα πλεον να προσφερετε. Μας προσφερατε την πιο ντροπιαστικη ηττα στην 73 ετων ιστορια του συλλογου μας.
Ας βαλουν για προπονητη για τα υπολοιπα ματς εναν απο αυτους που ειναι στα τμηματα υποδομης και μολις τελειωσει η χρονια να φυγουν και τα καλοπαιδα οι παικτες, οι οποιοι καθε αλλο παρα αμοιροι ευθυνων ειναι, και να ξεκινησουμε απο το μηδεν, γιατι εμεις ημασταν, ειμαστε και θα ειμαστε για παντα διπλα στην ομαδα μας. Την Σπορτιγκαρα μας.
Υ.Γ Ποιο μηδεν υπο του μηδενος ειμαστε!
GREER
QUOTE(aganaktismenos patisiotis @ Mar 30 2009, 00:40 ) *
ΝΤΡΟΠΗ
Σημερα η ομαδα που αγαπησαμε εμεις οι Πατησιωτες και ειδαμε να δοξαζεται στην Α1 χρονια τωρα με παικτες στολιδια για το Ευρωπαικο μπασκετ, ΞΕΦΤΙΛΙΣΤΗΚΕ πραγματικα. Το κακο ξεκινησε απο νωρις. Με εξαιρεση τον Λυκογιαννη που ειναι κανονικος προπονητης και τον Μπεκε που εφυγε νωρις οι αλλοι δυο απλα δεν υπαρχουν. Πως να το πω ρε παιδι μου ειδαν φως και μπηκαν. Ρε μεγαλε εκει στον παγκο του Σπορτιγκ, δουλευταρα προπονητη οπως σε χαρακτηρισαν καποιοι οταν σε εφεραν στην ομαδα μας, ο ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ που παιζει Δ ΕΣΚΑ με 50 ποντους διαφορα δεν θα εχανε. Και μην μου πει κανεις και τι να εκανε? Θα σας πω τι να εκανε!!! Θα ειμαι ωμος! Βλεπεις οτι το ματς ξεφευγει και εχει παει 20 - 25 ποντους διαφορα. Παρε ενα time out και πες στους παικτες σου. "Μαγκες το ματς το χασαμε, μην ξεφτιλιστουμε ομως. Ειμαστε ο Σπορτιγκ. Μπειτε μεσα και οποιος απο τους αντιπαλους παει να βαλει καλαθι, ξαπλωστε τον. Ριξτε μια μπουνια, μια κλωτσια κατι βρε αδερφε. Σωστε κατι απο την χαμενη αξιοπρεπεια την δικια σας και πανω απο ολα του ιστορικου σωματειου του οποιου φορατε την φανελα".
ΕΛΕΟΣ.
Δεν ξερω αν διαβαζετε το Forum κυριε Γκανα, αλλα σας λεω το εξης. Αν εχετε την στοιχειωδη αξιοπρεπεια σαν ανθρωπος
ανακοινωστε την παραιτηση σας στον συλλογο, πηγαινετε στην ευχη του θεου και αφηστε την ομαδα να πεσει μονη της.
Δεν εχετε τιποτα πλεον να προσφερετε. Μας προσφερατε την πιο ντροπιαστικη ηττα στην 73 ετων ιστορια του συλλογου μας.
Ας βαλουν για προπονητη για τα υπολοιπα ματς εναν απο αυτους που ειναι στα τμηματα υποδομης και μολις τελειωσει η χρονια να φυγουν και τα καλοπαιδα οι παικτες, οι οποιοι καθε αλλο παρα αμοιροι ευθυνων ειναι, και να ξεκινησουμε απο το μηδεν, γιατι εμεις ημασταν, ειμαστε και θα ειμαστε για παντα διπλα στην ομαδα μας. Την Σπορτιγκαρα μας.
Υ.Γ Ποιο μηδεν υπο του μηδενος ειμαστε!

Δυστυχως και παλι δυστυχως, ετσι ειναι τα πραγματα. Μιας και ειδα τον αγωνα, ειναι πραγματικα ντροπη αυτο το πραγμα που ειδα. Σας ευχομαι τα καλυτερα φιλε μου!!!
nikefalin
QUOTE(aganaktismenos patisiotis @ Mar 29 2009, 22:40 ) *
ΝΤΡΟΠΗ
Σημερα η ομαδα που αγαπησαμε εμεις οι Πατησιωτες και ειδαμε να δοξαζεται στην Α1 χρονια τωρα με παικτες στολιδια για το Ευρωπαικο μπασκετ, ΞΕΦΤΙΛΙΣΤΗΚΕ πραγματικα. Το κακο ξεκινησε απο νωρις. Με εξαιρεση τον Λυκογιαννη που ειναι κανονικος προπονητης και τον Μπεκε που εφυγε νωρις οι αλλοι δυο απλα δεν υπαρχουν. Πως να το πω ρε παιδι μου ειδαν φως και μπηκαν. Ρε μεγαλε εκει στον παγκο του Σπορτιγκ, δουλευταρα προπονητη οπως σε χαρακτηρισαν καποιοι οταν σε εφεραν στην ομαδα μας, ο ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ που παιζει Δ ΕΣΚΑ με 50 ποντους διαφορα δεν θα εχανε. Και μην μου πει κανεις και τι να εκανε? Θα σας πω τι να εκανε!!! Θα ειμαι ωμος! Βλεπεις οτι το ματς ξεφευγει και εχει παει 20 - 25 ποντους διαφορα. Παρε ενα time out και πες στους παικτες σου. "Μαγκες το ματς το χασαμε, μην ξεφτιλιστουμε ομως. Ειμαστε ο Σπορτιγκ. Μπειτε μεσα και οποιος απο τους αντιπαλους παει να βαλει καλαθι, ξαπλωστε τον. Ριξτε μια μπουνια, μια κλωτσια κατι βρε αδερφε. Σωστε κατι απο την χαμενη αξιοπρεπεια την δικια σας και πανω απο ολα του ιστορικου σωματειου του οποιου φορατε την φανελα".
ΕΛΕΟΣ.
Δεν ξερω αν διαβαζετε το Forum κυριε Γκανα, αλλα σας λεω το εξης. Αν εχετε την στοιχειωδη αξιοπρεπεια σαν ανθρωπος
ανακοινωστε την παραιτηση σας στον συλλογο, πηγαινετε στην ευχη του θεου και αφηστε την ομαδα να πεσει μονη της.
Δεν εχετε τιποτα πλεον να προσφερετε. Μας προσφερατε την πιο ντροπιαστικη ηττα στην 73 ετων ιστορια του συλλογου μας.
Ας βαλουν για προπονητη για τα υπολοιπα ματς εναν απο αυτους που ειναι στα τμηματα υποδομης και μολις τελειωσει η χρονια να φυγουν και τα καλοπαιδα οι παικτες, οι οποιοι καθε αλλο παρα αμοιροι ευθυνων ειναι, και να ξεκινησουμε απο το μηδεν, γιατι εμεις ημασταν, ειμαστε και θα ειμαστε για παντα διπλα στην ομαδα μας. Την Σπορτιγκαρα μας.
Υ.Γ Ποιο μηδεν υπο του μηδενος ειμαστε!


στο ιστορικό σωματείο δεν αρκεί μια ακόμα αλλαγή προπονητή.

Πολλά πρέπει να αλλάξουν για να μην έχει την "τύχη" των Αμπελοκήπων , του Τρίτωνα και πολλών άλλων περιπτώσεων .

Μια ήττα τόσο μεγάλη δεν είναι για χαρές βέβαια, αλλά έχουν υπάρξει και αλλες ήττες παρομοίου μεγέθους σε περισσότερο ιστορικές ομάδες ( όπως ο αρης, η αεκ, ο ολυμπιακός κλπ κλπ κλπ ).

το "πρόβλημα" του σπόρτιγκ έχει να κάνει περισσότερο με αυτούς που τρέχουν ακόμα τον σύλλογο και μεγαλούργησαν πριν 15 χρόνια αλλά δεν κατάφεραν να έχουν μια διάδοχη κατάσταση.
aganaktismenos patisiotis
QUOTE(nikefalin @ Mar 30 2009, 00:54 ) *
στο ιστορικό σωματείο δεν αρκεί μια ακόμα αλλαγή προπονητή.

Πολλά πρέπει να αλλάξουν για να μην έχει την "τύχη" των Αμπελοκήπων , του Τρίτωνα και πολλών άλλων περιπτώσεων .

Μια ήττα τόσο μεγάλη δεν είναι για χαρές βέβαια, αλλά έχουν υπάρξει και αλλες ήττες παρομοίου μεγέθους σε περισσότερο ιστορικές ομάδες ( όπως ο αρης, η αεκ, ο ολυμπιακός κλπ κλπ κλπ ).

το "πρόβλημα" του σπόρτιγκ έχει να κάνει περισσότερο με αυτούς που τρέχουν ακόμα τον σύλλογο και μεγαλούργησαν πριν 15 χρόνια αλλά δεν κατάφεραν να έχουν μια διάδοχη κατάσταση.

Μου φαινεται οτι με κοροιδευεις. Ποιοι Αμπελοκηποι? Ενας απλος κομητης ηταν και οπως ηρθε εφυγε. Θα τον βαλω στην ιδια ζυγαρια με τον Σπορτιγκ? Φαντασου λιγο πως νιωθουμε? Τις ομαδες που εχεις βαλει σε παρενθεση καποτε τις κερδιζαμε. Και σημερα φαγαμε 50 απο το Λαυριο. Με ολο τον σεβασμο στο σωματειο αυτο, που ειναι αξιο και μπραβο του που ειναι εδω που ειναι.
thantop
καλησπερα σε ολους.τα τελευταια 2 παιχνιδια εχουμε δεχτει 100 ποντους.αυτο ειναι το κλειδι της επιτυχιας μας.εχουμε μακραν την καλυτερη αμυνα στο πρωταθλημα και αυτος ειναι ο λογος που ειμαστε ψηλα.το κλειδι για την ανοδο ειναι η διατηρηση της εδρας.εκει ειμαστε πισω γιατι χασαμε στην αρχη 2 παιχνιδια εντος απο Κομοτηνη και Καλαμαρια(που νικησαν δικαια!!!).αν εμεις και ο αμυντας δεν ειχαμε ηττες εντος,πως θα ηταν η βαθμολογια σημερα???γι'αυτο και πιστευω οτι ο αρκαδικος θα βγει στην Α2,γιατι σε εναν μαραθωνιο 30 αγωνιστικων η εδρα μετραει και πολυ μαλιστα.τωρα με τον οφη την κυριακη θα γινει ματσαρα!!!εμεις θελουμε την νικη.πανω απ'ολα ομως θα δειξουμε οτι ειμαστε ΑΘΛΗΤΕΣ,ετσι με κεφαλαια.μπασκετ παιζουμε.
thrylos7
Λοιπόν,

Καλό θα ήταν να θυμηθείτε λίγο τους κανονισμούς με τους οποίους συμφωνήσατε, όταν κάνατε εγγραφή σ' αυτό εδώ το forum.

Τα λεγόμενά σας θα πρέπει να είναι εναρμονισμένα με αυτούς. Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση, οι moderators έχουν το δικαίωμα να επέμβουν, με όποιο τρόπο κρίνουν καλύτερα (είτε αυτό σημαίνει edit σ' επίμαχα σημεία, είτε διαγραφή ολόκληρου του post, μαζί με φάουλ ενδεχομένως).

Έχουν προηγηθεί ήδη αρκετές προειδοποιήσεις από τον nikefalin, μήπως και ηρεμήσετε. Κάποιοι κατάλαβαν... άλλοι πάλι φαίνεται πως όχι.

Δεν επιτρέπεται σε κανέναν να προσβάλλει το συνομιλητή του και να παραβιάζει τους κανόνες στο forum. Είτε είναι απλός φίλαθλος, είτε παίκτης, είτε παράγοντας, είτε ο πρωθυπουργός ο ίδιος.

Αυτά, για μερικά posts που σβήστηκαν.

Να υπενθυμίσω τον κανονισμό, μιας και σ'αυτά παραβιάστηκαν διάφοροι εξ' αυτών:

http://www.basketforum.gr/forum/index.php?showtopic=5133

Αν δεν είναι μπασκετικό το ποστ, τουλάχιστον σήμερα, να ξέρετε πως θα διαγράφεται αυτόματα.
menelaos
Βλεπω και διαβαζω φοβερα και παλαβα πραγματα. Αφου πρωτα αναλυσαμε ποσο καλος ή κακος ειναι ο Λυκογιαννης, ποσο καλα ή κακα τιμωρηθηκε ο Τσακιριδης, δυστυχως και το εννοω ποσο καταντια εχει ο Σπορτινγκ ,ειδα φιλους απο το περσινο παρελθον να ξαναασχολουνται με το Λαυριο, τωρα βλεπω και το φιλο το xarison να μας τη λεει ασχημα και να αφηνει και υπονοουμενα με το τι θα γινει στην Τριπολη δεν ξερω τι να πω και τι να γραψω. Εγω αλλα και τα αλλα παιδια που γραφουμε στο φορουμ απο το Λαυριο ,παντα πρωτα κρινουμε την ομαδα μας την κραζουμε μερικες φορες ,αλλα και την υποστηριζουμε οταν εχει αδικηθει. Αυτο γιατι ενοχλει καποιους δεν το καταλαβαινω?????????? Δεν ειδα καποιο συνομιλητη να με επαινεσει που εμας εκραξα την προηγουμενη αγωνιστικη ,αλλα με κραζει οταν λεω ας πουμε οτι με εστησαν στη Γουμενισσα. Οποιος εχει δει το παιχνιδι σε βιντεο θα καταλαβει τι εννοω!!!!!!!!!!!!!!!!
Παμε αγωνιστικα τωρα νομιζω οτι τις επομενες 3 αγωνιστικες ολα θα εχουν τελειωσει για τους πρωτους 3 που θα ανεβουν. Για το ποιος θα βγει 4ταρτος νομιζω θα γινει σφαγη. Ο Οφη με τις εμφανισεις που κανει θα ειναι κατω απο πεμπτη θεση.

Κοιταχτε αγαπη που εχει το basketblog για την ομαδα μου. Το εχω ξαναπει πολλες φορες αλλα ελεος ρε μαγκες ουτε καν αναφορα στο παιχνιδι μας!!!!!!!!!!!!!!!

Τη νίκη της 23ης αγωνιστικής πέτυχε ο Δούκας επί του Αρκαδικού με 91-78. Η ομάδα των βορείων προαστίων είχε τον έλεγχο από την αρχή και με κορυφαίους τους Χρήστο Γκαβανόπουλο και Γιώργο Γαλιώτο έδωσε νέο ενδιαφέρον στην κορυφή, όπου υπάρχει πλέον τριπλή ισοβαθμία.

Την ήττα του Αρκαδικού εκμεταλλεύτηκαν ο Αμύντας και οι Ίκαροι Σερρών που επικράτησαν του Παλαιού Φαλήρου και της Χαλκίδας αντίστοιχα, ενώ με νίκες συνέχισαν ακόμα ο ΟΦΗ και ο Ίκαρος Καλλιθέας.

Συναρπαστικό παιχνίδι έγινε στην Θεσσαλονίκη, όπου η Αναγέννηση Φλόγα χρειάστηκε δύο παρατάσεις για να κερδίσει τον Αίαντα Ευόσμου με 104-92. Το παιχνίδι ήταν αμφίρροπο καθ’ όλη τη διάρκειά του, με τον Χρήστο Χατζηχρήστο να διαμορφώνει στην εκπνοή του κανονικού αγώνα το 71-71. Κατά τη διάρκεια της πρώτης παράτασης, οι γηπεδούχοι είχαν συνέχεια το προβάδισμα αλλά ο Γιώργος Φιλιούσης έστειλε το παιχνίδι στη δεύτερη παράταση, με σουτ δύο πόντων.
Στη συνέχεια τα δύο καθοριστικά τρίποντα του Σωτήρη Μπουρδάνου και του Λευτέρη Γαλανίδη "καθάρισαν" το παιχνίδι χαρίζοντας μία πολύτιμη νίκη στην ομάδα της Θεσσαλονίκης.

Νίκη σημείωσε και η Κομοτηνή επί του Απόλλωνα Καλαμαριάς. Η ακριτική ομάδα καθάρισε στα τελευταία δεύτερα του αγώνα με τον Κίμωνα Λεχούδη να κερδίζει αντιαθλητικό φάουλ, 25'' πριν το τέλος και με τον Κώστα Ντίνα να διαμορφώνει το τελικό 81-77 με δύο εύστοχες βολές.

Τα αποτελέσματα:
Χαλκίδα - Ίκαροι Σερ. 64-73
ΟΦΗ - Γουμένισσα 91-87
Αμύντας - Π. Φάληρο 87-62
Αναγέννηση/Φλόγα - Αίας Ευόσμου 104-92 (71-71 κ.α., 85-85 α' παρ.)
Λαύριο - Σπόρτιγκ 100-55
Απόλλων Καλ. - Κομοτηνή 77-81
Δούκας - Αρκαδικός 91-78
Ίκαρος Καλ. - Πιερικός/Αρχέλαος 68-56
ΟΛΑ
QUOTE(thrylos7 @ Mar 30 2009, 02:20 ) *
Λοιπόν,

Καλό θα ήταν να θυμηθείτε λίγο τους κανονισμούς με τους οποίους συμφωνήσατε, όταν κάνατε εγγραφή σ' αυτό εδώ το forum.

Τα λεγόμενά σας θα πρέπει να είναι εναρμονισμένα με αυτούς. Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση, οι moderators έχουν το δικαίωμα να επέμβουν, με όποιο τρόπο κρίνουν καλύτερα (είτε αυτό σημαίνει edit σ' επίμαχα σημεία, είτε διαγραφή ολόκληρου του post, μαζί με φάουλ ενδεχομένως).

Έχουν προηγηθεί ήδη αρκετές προειδοποιήσεις από τον nikefalin, μήπως και ηρεμήσετε. Κάποιοι κατάλαβαν... άλλοι πάλι φαίνεται πως όχι.

Δεν επιτρέπεται σε κανέναν να προσβάλλει το συνομιλητή του και να παραβιάζει τους κανόνες στο forum. Είτε είναι απλός φίλαθλος, είτε παίκτης, είτε παράγοντας, είτε ο πρωθυπουργός ο ίδιος.

Αυτά, για μερικά posts που σβήστηκαν.

Να υπενθυμίσω τον κανονισμό, μιας και σ'αυτά παραβιάστηκαν διάφοροι εξ' αυτών:

http://www.basketforum.gr/forum/index.php?showtopic=5133

Αν δεν είναι μπασκετικό το ποστ, τουλάχιστον σήμερα, να ξέρετε πως θα διαγράφεται αυτόματα.
Φίλοι μου καλημέρα. Ειλικρινά δεν περίμενα ποτέ τέτοια αποτελέσματα.Στο μόνο που έπεσα μέσα είναι οι ήττες του Αρκαδικού που ειλικρινά τις περίμενα.Τώρα τα πράγματα έχουν μπλέξει και στη κορυφή και στην ουρά.Οι μόνες αδιάφορες ομάδες είναι το Φάληρο, η Χαλκίδα και το Σπόρτιγκ που έχουν υποβιβαστεί.Η προσεχής αγωνιστική θα μας δείξει αν η δεύτερη και η τρίτη ομάδα θα έχουν 9 τουλάχιστον ίσως και δέκα ήττες. Γιατί αν χάσουν Αμύντας,Καλιθέα και Οφη που είναι λογικό και μπορεί να γίνει σίγουρα η τρίτη ομάδα θα έχει 9 ήττες μπορεί και 10 γιατί και ο Αμύντας και ο Αρκαδικός έχουν δύσκολο πρόγραμμα. Τώρα στην ουρά μετά την νίκη της Κομοτηνής στη Καλαμαριά η ομάδα της Θεσσαλονίκης ΄μπαίνει σε περιπέτειες διότι έχει πολύ δύσκολο πρόγραμμα.Ανέλπιστα αν κερδίσει οι Σέρρες την Κυριακή τον Οφη το πιο λογικό λόγω των γεγονότων του πρώτου γύρου είναι πολύ πιθανό να τερματίσει πρώτη.
wade13
QUOTE(aganaktismenos patisiotis @ Mar 29 2009, 23:40 ) *
ΝΤΡΟΠΗ
Σημερα η ομαδα που αγαπησαμε εμεις οι Πατησιωτες και ειδαμε να δοξαζεται στην Α1 χρονια τωρα με παικτες στολιδια για το Ευρωπαικο μπασκετ, ΞΕΦΤΙΛΙΣΤΗΚΕ πραγματικα. Το κακο ξεκινησε απο νωρις. Με εξαιρεση τον Λυκογιαννη που ειναι κανονικος προπονητης και τον Μπεκε που εφυγε νωρις οι αλλοι δυο απλα δεν υπαρχουν. Πως να το πω ρε παιδι μου ειδαν φως και μπηκαν. Ρε μεγαλε εκει στον παγκο του Σπορτιγκ, δουλευταρα προπονητη οπως σε χαρακτηρισαν καποιοι οταν σε εφεραν στην ομαδα μας, ο ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ που παιζει Δ ΕΣΚΑ με 50 ποντους διαφορα δεν θα εχανε. Και μην μου πει κανεις και τι να εκανε? Θα σας πω τι να εκανε!!! Θα ειμαι ωμος! Βλεπεις οτι το ματς ξεφευγει και εχει παει 20 - 25 ποντους διαφορα. Παρε ενα time out και πες στους παικτες σου. "Μαγκες το ματς το χασαμε, μην ξεφτιλιστουμε ομως. Ειμαστε ο Σπορτιγκ. Μπειτε μεσα και οποιος απο τους αντιπαλους παει να βαλει καλαθι, ξαπλωστε τον. Ριξτε μια μπουνια, μια κλωτσια κατι βρε αδερφε. Σωστε κατι απο την χαμενη αξιοπρεπεια την δικια σας και πανω απο ολα του ιστορικου σωματειου του οποιου φορατε την φανελα".
ΕΛΕΟΣ.
Δεν ξερω αν διαβαζετε το Forum κυριε Γκανα, αλλα σας λεω το εξης. Αν εχετε την στοιχειωδη αξιοπρεπεια σαν ανθρωπος
ανακοινωστε την παραιτηση σας στον συλλογο, πηγαινετε στην ευχη του θεου και αφηστε την ομαδα να πεσει μονη της.
Δεν εχετε τιποτα πλεον να προσφερετε. Μας προσφερατε την πιο ντροπιαστικη ηττα στην 73 ετων ιστορια του συλλογου μας.
Ας βαλουν για προπονητη για τα υπολοιπα ματς εναν απο αυτους που ειναι στα τμηματα υποδομης και μολις τελειωσει η χρονια να φυγουν και τα καλοπαιδα οι παικτες, οι οποιοι καθε αλλο παρα αμοιροι ευθυνων ειναι, και να ξεκινησουμε απο το μηδεν, γιατι εμεις ημασταν, ειμαστε και θα ειμαστε για παντα διπλα στην ομαδα μας. Την Σπορτιγκαρα μας.
Υ.Γ Ποιο μηδεν υπο του μηδενος ειμαστε!

νομιζω ηταν η στιγμη που βγηκε η απογοητευση των παιδιων της ομαδας σε αυτον τον αγωνα..τα παιδια τα δωσανε ολα σε ολο το πρωαταθλημα παιξανε ολους τους αγωνες ισο προς ισο κ αν εξαιρεσουμε τον χθεσινο αγωνα κ με τον αμυντα στο 1ο γυρο ολα τα υπολοιπα τα παλεψανε στην κυριολεξια μεχρι τελευταιο δευτερολεπτο..τα παιδια πιστευω σκασανε γεμισανε πλεον με απογοτευση δεν νομιζω να εχουν να δωσουν αλλη ψυχη....μιλαμε ισως για την πιο ατυχη ομαδα του πρωταθληματος αφου τοσα ματς χαμεναστο τελος δεν νομιζω να χει ξαναγινει...σιγουρα δεν ειναι η χθεσινη εικονα η πραγματικη εικονα της ομαδας..το ματς του πρωτου γυρου κριθηκε στη τελευταια φαση σε ενα χαμενο σουτ...το χθεσινο δεν αντικατροπτιζει την πραγματικοτητα κ την προσπαθεια ολης της χρονιας απο την ομαδα..η ομαδα σε αυτα τα ματς π επρεπε να παρει κ τα χασε στο τελος ηταν απροστατευτη τελειως δεν υπηρχε κανεις να στηριξει την ομαδα οπως ολες οι διοικησεις στηριζουν τις δικες τους....σε ολο το πρωταθλημα ηταν μονο οι παιχτες και οι πιστοι οπαδοι..αλλα δεν φτανει χρειαζεται κ απο πισω καποιος να κουμανταρει....δεν νομιζω να υπαρξει αναλογη εμφανιση της ομαδας μεχρι το τελος του πρωταθληματος πρεπει να τελειωσουμε με το κεφαλι ψηλα οπως αρμοζει στην ιστορια της ομαδας κ οπως με ψηλα το κεφαλι ηταν η ομαδα σε ολο το πρωταθλημα...ο σπορτιγκ δεν τελειωνει εδω....κ αν θελετε την δικη μου γνωμη,αρχιζει η αντιστροφη μετρηση της ολικης επαναφορας....απο την ενα περιοδο πρεπει ολα να ξεκινησουν απο μηδενικη βαση κ η ομαδα με σταθερα βηματα να επανελεθει εκει π πρεπει....οχι στη β ουτε στην α2...στην Α1.....ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
Χ.Π
να και μια σοβαρη ποινη για τα επεισοδια στο βακ - μαλλον καποιοι μας κοροιδευουν 68.gif

--------------------------------------------------------------------------------

30/3/2009
Αποφάσεις Αθλητικού Δικαστή
Με απόφαση του Πρωτοβάθμιου Μονομελούς Δικαιοδοτικού Οργάνου της ΕΟΚ επιβάλλεται:

- στο σωματείο Ο.Φ. Ηρακλείου, που συμμετέχει στο πρωτάθλημα Β Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών, συνολική πειθαρχική ποινή τριών (3) αγωνιστικών ημερών κεκλεισμένων των θυρών στο γήπεδό του.

nikefalin
QUOTE(Χ.Π @ Mar 30 2009, 10:40 ) *
να και μια σοβαρη ποινη για τα επεισοδια στο βακ - μαλλον καποιοι μας κοροιδευουν 68.gif

--------------------------------------------------------------------------------

30/3/2009
Αποφάσεις Αθλητικού Δικαστή
Με απόφαση του Πρωτοβάθμιου Μονομελούς Δικαιοδοτικού Οργάνου της ΕΟΚ επιβάλλεται:

- στο σωματείο Ο.Φ. Ηρακλείου, που συμμετέχει στο πρωτάθλημα Β Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών, συνολική πειθαρχική ποινή τριών (3) αγωνιστικών ημερών κεκλεισμένων των θυρών στο γήπεδό του.


στο λεγα την Παρασκευή, εως 4 το πολύ θα πήγαινε.

Δεν υπάρχει η πρόθεση από κανέναν στον αθλητισμό από αυτούς που έχουν την αρμοδιότητα (ομοσπονδία, διοικήσεις, αθλ.δικαστές, υπουργοί κλπ) να κάνουν αυτό που πρέπει σε οποιοδήποτε επίπεδο.
Καθε τέτοια απόφαση παράγει εξουσία και δύναμη από κάθε άποψη και οι άνθρωποι που τη διαχειρίζονται έχουν αποδείξει οτί δεν αντέχουν σε σοβαρές λύσεις.
xarison
QUOTE(menelaos @ Mar 30 2009, 11:15 ) *
Βλεπω και διαβαζω φοβερα και παλαβα πραγματα. Αφου πρωτα αναλυσαμε ποσο καλος ή κακος ειναι ο Λυκογιαννης, ποσο καλα ή κακα τιμωρηθηκε ο Τσακιριδης, δυστυχως και το εννοω ποσο καταντια εχει ο Σπορτινγκ ,ειδα φιλους απο το περσινο παρελθον να ξαναασχολουνται με το Λαυριο, τωρα βλεπω και το φιλο το xarison να μας τη λεει ασχημα και να αφηνει και υπονοουμενα με το τι θα γινει στην Τριπολη δεν ξερω τι να πω και τι να γραψω. Εγω αλλα και τα αλλα παιδια που γραφουμε στο φορουμ απο το Λαυριο ,παντα πρωτα κρινουμε την ομαδα μας την κραζουμε μερικες φορες ,αλλα και την υποστηριζουμε οταν εχει αδικηθει. Αυτο γιατι ενοχλει καποιους δεν το καταλαβαινω?????????? Δεν ειδα καποιο συνομιλητη να με επαινεσει που εμας εκραξα την προηγουμενη αγωνιστικη ,αλλα με κραζει οταν λεω ας πουμε οτι με εστησαν στη Γουμενισσα. Οποιος εχει δει το παιχνιδι σε βιντεο θα καταλαβει τι εννοω!!!!!!!!!!!!!!!!
Παμε αγωνιστικα τωρα νομιζω οτι τις επομενες 3 αγωνιστικες ολα θα εχουν τελειωσει για τους πρωτους 3 που θα ανεβουν. Για το ποιος θα βγει 4ταρτος νομιζω θα γινει σφαγη. Ο Οφη με τις εμφανισεις που κανει θα ειναι κατω απο πεμπτη θεση.

Κοιταχτε αγαπη που εχει το basketblog για την ομαδα μου. Το εχω ξαναπει πολλες φορες αλλα ελεος ρε μαγκες ουτε καν αναφορα στο παιχνιδι μας!!!!!!!!!!!!!!!

Τη νίκη της 23ης αγωνιστικής πέτυχε ο Δούκας επί του Αρκαδικού με 91-78. Η ομάδα των βορείων προαστίων είχε τον έλεγχο από την αρχή και με κορυφαίους τους Χρήστο Γκαβανόπουλο και Γιώργο Γαλιώτο έδωσε νέο ενδιαφέρον στην κορυφή, όπου υπάρχει πλέον τριπλή ισοβαθμία.

Την ήττα του Αρκαδικού εκμεταλλεύτηκαν ο Αμύντας και οι Ίκαροι Σερρών που επικράτησαν του Παλαιού Φαλήρου και της Χαλκίδας αντίστοιχα, ενώ με νίκες συνέχισαν ακόμα ο ΟΦΗ και ο Ίκαρος Καλλιθέας.

Συναρπαστικό παιχνίδι έγινε στην Θεσσαλονίκη, όπου η Αναγέννηση Φλόγα χρειάστηκε δύο παρατάσεις για να κερδίσει τον Αίαντα Ευόσμου με 104-92. Το παιχνίδι ήταν αμφίρροπο καθ’ όλη τη διάρκειά του, με τον Χρήστο Χατζηχρήστο να διαμορφώνει στην εκπνοή του κανονικού αγώνα το 71-71. Κατά τη διάρκεια της πρώτης παράτασης, οι γηπεδούχοι είχαν συνέχεια το προβάδισμα αλλά ο Γιώργος Φιλιούσης έστειλε το παιχνίδι στη δεύτερη παράταση, με σουτ δύο πόντων.
Στη συνέχεια τα δύο καθοριστικά τρίποντα του Σωτήρη Μπουρδάνου και του Λευτέρη Γαλανίδη "καθάρισαν" το παιχνίδι χαρίζοντας μία πολύτιμη νίκη στην ομάδα της Θεσσαλονίκης.

Νίκη σημείωσε και η Κομοτηνή επί του Απόλλωνα Καλαμαριάς. Η ακριτική ομάδα καθάρισε στα τελευταία δεύτερα του αγώνα με τον Κίμωνα Λεχούδη να κερδίζει αντιαθλητικό φάουλ, 25'' πριν το τέλος και με τον Κώστα Ντίνα να διαμορφώνει το τελικό 81-77 με δύο εύστοχες βολές.

Τα αποτελέσματα:
Χαλκίδα - Ίκαροι Σερ. 64-73
ΟΦΗ - Γουμένισσα 91-87
Αμύντας - Π. Φάληρο 87-62
Αναγέννηση/Φλόγα - Αίας Ευόσμου 104-92 (71-71 κ.α., 85-85 α' παρ.)
Λαύριο - Σπόρτιγκ 100-55
Απόλλων Καλ. - Κομοτηνή 77-81
Δούκας - Αρκαδικός 91-78
Ίκαρος Καλ. - Πιερικός/Αρχέλαος 68-56

καταρχας μενελαε εγω δεν την ειπα σε κανεναν.ο greerειρωνευτηκε την ομαδα μου και αυτο με εκανε να απαντησω με αυτο τον τροπο.δεν εχω κανενα προβλημα με το λαυριο και εξαλλου με πολλα παιδια που παιζουν ειμαι και φιλος.του ειπα οτι οποιος και να ανεβει θα ανεβει δικαια γιατι ιδρωσε μεσα στο γηπεδο ολη την χρονια.δευτερο μεσα στην τριπολη μιλησα μονο για αγωνιστικο παθος και να εισαι σιγουρος οτι κανεις δεν προκειτε να κανει τιποτα εξωαγωνιστικα οπως δεν εχει κανει ποτε φασαριες και τραμπουκισμους.αλλα δεν δεχομαι την ειρωνια και την απαξιωση του greer.αυτα φιλαρακο για να μην παρεξηγιομαστε.
rover6
QUOTE(Χ.Π @ Mar 30 2009, 12:40 ) *
να και μια σοβαρη ποινη για τα επεισοδια στο βακ - μαλλον καποιοι μας κοροιδευουν 68.gif

--------------------------------------------------------------------------------

30/3/2009
Αποφάσεις Αθλητικού Δικαστή
Με απόφαση του Πρωτοβάθμιου Μονομελούς Δικαιοδοτικού Οργάνου της ΕΟΚ επιβάλλεται:

- στο σωματείο Ο.Φ. Ηρακλείου, που συμμετέχει στο πρωτάθλημα Β Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών, συνολική πειθαρχική ποινή τριών (3) αγωνιστικών ημερών κεκλεισμένων των θυρών στο γήπεδό του.

και αυτο που δεν εχετε καταλαβει οτι αυτο το 3 αγωνιστικες ειναι στην ουσια 2 στο ασεαδ.
με κοσμο θα παιξει ο οφη το παιχνιδι του αρκαδικου για να μην ζειτε σε ψευδαισθησεις.
απο την στιγμη που πηγαμε στον αθλητικο δικαστη, γιατι παραβρεθηκαμε στην εκδικαση με υλικο και στοιχεια, δεν υπηρχε διαθεση για τιποτε παραπανω .
ΑΘΑΝΑΤΗ ΕΛΛΑΔΑ.
αν ομως θρηνουσαμε κανενα θυμα λεω εγω μετα θα λεγαμε αλλα.32.gif
για να ειμαι αντικειμενικος ομως η διοικηση της ομαδας ειναι σιγουρα και αυτη θυμα σε αυτην την υποθεση, και πληρωνει την πορεια του ποδοσφαιρου.
ikaroi
QUOTE(menelaos @ Mar 30 2009, 11:15 ) *
Βλεπω και διαβαζω φοβερα και παλαβα πραγματα. Αφου πρωτα αναλυσαμε ποσο καλος ή κακος ειναι ο Λυκογιαννης, ποσο καλα ή κακα τιμωρηθηκε ο Τσακιριδης, δυστυχως και το εννοω ποσο καταντια εχει ο Σπορτινγκ ,ειδα φιλους απο το περσινο παρελθον να ξαναασχολουνται με το Λαυριο, τωρα βλεπω και το φιλο το xarison να μας τη λεει ασχημα και να αφηνει και υπονοουμενα με το τι θα γινει στην Τριπολη δεν ξερω τι να πω και τι να γραψω. Εγω αλλα και τα αλλα παιδια που γραφουμε στο φορουμ απο το Λαυριο ,παντα πρωτα κρινουμε την ομαδα μας την κραζουμε μερικες φορες ,αλλα και την υποστηριζουμε οταν εχει αδικηθει. Αυτο γιατι ενοχλει καποιους δεν το καταλαβαινω?????????? Δεν ειδα καποιο συνομιλητη να με επαινεσει που εμας εκραξα την προηγουμενη αγωνιστικη ,αλλα με κραζει οταν λεω ας πουμε οτι με εστησαν στη Γουμενισσα. Οποιος εχει δει το παιχνιδι σε βιντεο θα καταλαβει τι εννοω!!!!!!!!!!!!!!!!
Παμε αγωνιστικα τωρα νομιζω οτι τις επομενες 3 αγωνιστικες ολα θα εχουν τελειωσει για τους πρωτους 3 που θα ανεβουν. Για το ποιος θα βγει 4ταρτος νομιζω θα γινει σφαγη. Ο Οφη με τις εμφανισεις που κανει θα ειναι κατω απο πεμπτη θεση.

Κοιταχτε αγαπη που εχει το basketblog για την ομαδα μου. Το εχω ξαναπει πολλες φορες αλλα ελεος ρε μαγκες ουτε καν αναφορα στο παιχνιδι μας!!!!!!!!!!!!!!!

Τη νίκη της 23ης αγωνιστικής πέτυχε ο Δούκας επί του Αρκαδικού με 91-78. Η ομάδα των βορείων προαστίων είχε τον έλεγχο από την αρχή και με κορυφαίους τους Χρήστο Γκαβανόπουλο και Γιώργο Γαλιώτο έδωσε νέο ενδιαφέρον στην κορυφή, όπου υπάρχει πλέον τριπλή ισοβαθμία.

Την ήττα του Αρκαδικού εκμεταλλεύτηκαν ο Αμύντας και οι Ίκαροι Σερρών που επικράτησαν του Παλαιού Φαλήρου και της Χαλκίδας αντίστοιχα, ενώ με νίκες συνέχισαν ακόμα ο ΟΦΗ και ο Ίκαρος Καλλιθέας.

Συναρπαστικό παιχνίδι έγινε στην Θεσσαλονίκη, όπου η Αναγέννηση Φλόγα χρειάστηκε δύο παρατάσεις για να κερδίσει τον Αίαντα Ευόσμου με 104-92. Το παιχνίδι ήταν αμφίρροπο καθ’ όλη τη διάρκειά του, με τον Χρήστο Χατζηχρήστο να διαμορφώνει στην εκπνοή του κανονικού αγώνα το 71-71. Κατά τη διάρκεια της πρώτης παράτασης, οι γηπεδούχοι είχαν συνέχεια το προβάδισμα αλλά ο Γιώργος Φιλιούσης έστειλε το παιχνίδι στη δεύτερη παράταση, με σουτ δύο πόντων.
Στη συνέχεια τα δύο καθοριστικά τρίποντα του Σωτήρη Μπουρδάνου και του Λευτέρη Γαλανίδη "καθάρισαν" το παιχνίδι χαρίζοντας μία πολύτιμη νίκη στην ομάδα της Θεσσαλονίκης.

Νίκη σημείωσε και η Κομοτηνή επί του Απόλλωνα Καλαμαριάς. Η ακριτική ομάδα καθάρισε στα τελευταία δεύτερα του αγώνα με τον Κίμωνα Λεχούδη να κερδίζει αντιαθλητικό φάουλ, 25'' πριν το τέλος και με τον Κώστα Ντίνα να διαμορφώνει το τελικό 81-77 με δύο εύστοχες βολές.

Τα αποτελέσματα:
Χαλκίδα - Ίκαροι Σερ. 64-73
ΟΦΗ - Γουμένισσα 91-87
Αμύντας - Π. Φάληρο 87-62
Αναγέννηση/Φλόγα - Αίας Ευόσμου 104-92 (71-71 κ.α., 85-85 α' παρ.)
Λαύριο - Σπόρτιγκ 100-55
Απόλλων Καλ. - Κομοτηνή 77-81
Δούκας - Αρκαδικός 91-78
Ίκαρος Καλ. - Πιερικός/Αρχέλαος 68-56

αδερφε δεν λεμε κ κρινουμε το λαυριο.καλη ομαδα εχετε αλλα η βαθμολογια οπως ειναι δειχνει την αληθεια.στις 3 πρωτες θεσεις ειναι οι καλυτερες ομαδες τις κατηγοριας.ο greer ξαφνικα λεει οτι οι σερρες κ αρκαδικος δεν επρεπε ν εχουν αυτουσ τουσ βαθμουσ κ εσεις πιο πουλλους.αυτο οταν το ακουσα επαθα σοκ.τι ειναι αυτα ρεεεεεε.δηλαδη επρεπε να μν παρουμε τουσ βαθμουσ τισ νικησ κ να σασ τους δωσουμε σε εσασ?ναι κερδισαμε,φτυσαμε αιμα σε πολλουσ αγωνεσ,δεν υποτιμισαμε κανεναν και δικαια ειμαστε πρωτη μαζι με αρκαδικο κ αμυντα
pass
QUOTE(ikaroi @ Mar 30 2009, 12:02 ) *
αδερφε δεν λεμε κ κρινουμε το λαυριο.καλη ομαδα εχετε αλλα η βαθμολογια οπως ειναι δειχνει την αληθεια.στις 3 πρωτες θεσεις ειναι οι καλυτερες ομαδες τις κατηγοριας.ο greer ξαφνικα λεει οτι οι σερρες κ αρκαδικος δεν επρεπε ν εχουν αυτουσ τουσ βαθμουσ κ εσεις πιο πουλλους.αυτο οταν το ακουσα επαθα σοκ.τι ειναι αυτα ρεεεεεε.δηλαδη επρεπε να μν παρουμε τουσ βαθμουσ τισ νικησ κ να σασ τους δωσουμε σε εσασ?ναι κερδισαμε,φτυσαμε αιμα σε πολλουσ αγωνεσ,δεν υποτιμισαμε κανεναν και δικαια ειμαστε πρωτη μαζι με αρκαδικο κ αμυντα

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ Βαθ2 Διαφ2
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 40 23 17 6 0 1666 1469 197 6 0,982
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 40 23 17 6 0 1952 1770 182 5 1,033
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 40 23 17 6 0 1808 1625 183 4 0,986
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 39 23 16 7 0 1723 1598 125 0 1
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 38 23 15 8 0 1736 1582 154 3 1,073
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 38 23 15 8 0 1810 1606 204 3 0,931
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 37 23 14 9 0 1843 1778 65 3 1,017
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 37 23 14 9 0 1900 1779 121 3 0,983
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 34 23 11 12 0 1631 1557 74 3 1,038
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 34 23 11 12 0 1656 1646 10 3 0,962
ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 32 23 9 14 0 1794 1872 -78 5 1,027
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ 32 23 9 14 0 1773 1788 -15 5 1,020
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ 32 23 9 14 0 1766 1792 -26 5 0,962
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 28 23 5 18 0 1675 1768 -93 2 1,130
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 28 23 5 18 0 1693 1813 -120 1 0,884
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 23 23 0 23 0 1216 2199 -983 0 1


kavatzas4
Τ'οτι δεν τιμωρηθήκαμε πριν το ματς με την Γουμένισα δεν το σχολιάζει κανείς ομώς έτσι?Γιατί αν κάτσει η στραβή και κερδίσουμε στις Σέρρες μεθαύριο ξαναμπαίνουμε στο κόλπο και κανονίκα στο τελευταίο ματς θα παίζαμε με κόσμο με τον Αρκαδικό!Αλλά είπαμε για όλα τα κακά του μπάσκετ φταίει ο ΟΦΗ..Δεν συμφωνώ με τα επεισόδια που έχουν γίνει κατά καιρούς(εκτός με τον γεωργαντζά που με τις χειρονομίες που έκανε στο τέλος τις δούλεψε τις σφαλίαρες που έφαγε)Αλλά να μην τα ρίχνουμε και όλα στον ΟΦΗ !



Υ.Γ Περιμένω ακόμα τα στοιχεία του basketball lover gia na katatethei minisi!
Jabar
QUOTE(kavatzas4 @ Mar 30 2009, 14:49 ) *
Τ'οτι δεν τιμωρηθήκαμε πριν το ματς με την Γουμένισα δεν το σχολιάζει κανείς ομώς έτσι?Γιατί αν κάτσει η στραβή και κερδίσουμε στις Σέρρες μεθαύριο ξαναμπαίνουμε στο κόλπο και κανονίκα στο τελευταίο ματς θα παίζαμε με κόσμο με τον Αρκαδικό!Αλλά είπαμε για όλα τα κακά του μπάσκετ φταίει ο ΟΦΗ..Δεν συμφωνώ με τα επεισόδια που έχουν γίνει κατά καιρούς(εκτός με τον γεωργαντζά που με τις χειρονομίες που έκανε στο τέλος τις δούλεψε τις σφαλίαρες που έφαγε)Αλλά να μην τα ρίχνουμε και όλα στον ΟΦΗ !



Υ.Γ Περιμένω ακόμα τα στοιχεία του basketball lover gia na katatethei minisi!

Με λίγα λόγια επικροτείς τις σφαλιάρες στο Γεωργατζά .Μήπως έριξες και κάποια?
kavatzas4
Εσύ από όλα αυτά αυτό βρήκες να πεις?και για να σου απαντήσω όχι δεν του έπαιξα κάποια αλλά το ευχαριστήθηκα μπας και βάλει λίγο μυαλό γιατί ήταν ο μόνος που έκανε χειρονομία απ'ολη την ομάδα!
basketka*los
QUOTE(zelico @ Mar 29 2009, 21:37 ) *
λοιπον παιδια πηγα σημερα και ειδα δουκα-αρκαδικο και εχω να πω οτι ο αρκαδικος ηταν τραγικος στο τεταρτο δεκαλεπτο και αν ο δουκας δεν εκανε τοσα λαθη θα επρεπε να ειχε χασει με πανω απο 20 ποντους διαφορα! ο μανος εβαλε 4 ποντους στο δευτερο ημιχρονο και δυστυχως για τον αρκαδικο προπονητης σμυρνιωτης δεν υπαρχει διοτι με τη φιλοσοφια του μανου δεν μπορει να υπαρχει ομαδα απο τα τοπικα μεχρι την α1!!! οταν τον εβγαλε η διαφορα απο 9 εγινε 18 και πως να μην γινει οταν οι υπολοιποι ειναι ευνουχισμενοι!!! ο δουκας ηταν μετριος αλλα λεω και παλι ομαδα μανος δεν υπαρχει!!! εχει τελειωσει αυτο το μπασκετ!!! απορω πως τοσες αγωνιστικες αυτη η ομαδα ηταν πρωτη!!!

Συμφωνω απολυτα με τα τελευταια σου λογια οτι ομαδα μανος δεν υπαρχει,αυτο το μπασκετ εχει πεθανει...
ikaroi
QUOTE(kavatzas4 @ Mar 30 2009, 15:14 ) *
Εσύ από όλα αυτά αυτό βρήκες να πεις?και για να σου απαντήσω όχι δεν του έπαιξα κάποια αλλά το ευχαριστήθηκα μπας και βάλει λίγο μυαλό γιατί ήταν ο μόνος που έκανε χειρονομία απ'ολη την ομάδα!

΄σερρες ερχεστε τωρα.ν δω και εσεις πως θα περασετε΄΄΄΄και να ξερεις.η λεξη νικη στη σερρες για οφη δεν υπαρχει.ξεχαστε το
rover6
QUOTE(kavatzas4 @ Mar 30 2009, 15:14 ) *
Εσύ από όλα αυτά αυτό βρήκες να πεις?και για να σου απαντήσω όχι δεν του έπαιξα κάποια αλλά το ευχαριστήθηκα μπας και βάλει λίγο μυαλό γιατί ήταν ο μόνος που έκανε χειρονομία απ'ολη την ομάδα!

δεν ειναι μαγκια οταν εσεις ειστε 100 και αυτος ενας.
η μαγκια ειναι να ειναι αυτος και καποιος αλλος απεναντι του.
ενας να δουμε αν ειναι μαγκας η οχι.
η νοοτροπια του οχλου ειναι δανεικια.
και οτι και να γινει την κυριακη στις σερρες μην βγειτε μετα και λετε ιστοριες γιατι εγω αυτο το λεω εξωφληση.
και θα ηθελα να μαθω θα παει κανεις απο ολους αυτους που τον χτυπησανε στις σερρες η θα αφησετε τους παικτες που εκπροσωπουν τον συλλογο τελικα να βγαλουν το φιδι απο την τρυπα μονοι τους και οταν γυρισουν πισω να τους περασετε και απο λαικο δικαστηριο γιατι χασανε. blove.gif
pass
QUOTE(kavatzas4 @ Mar 30 2009, 12:49 ) *
Τ'οτι δεν τιμωρηθήκαμε πριν το ματς με την Γουμένισα δεν το σχολιάζει κανείς ομώς έτσι?Γιατί αν κάτσει η στραβή και κερδίσουμε στις Σέρρες μεθαύριο ξαναμπαίνουμε στο κόλπο και κανονίκα στο τελευταίο ματς θα παίζαμε με κόσμο με τον Αρκαδικό!Αλλά είπαμε για όλα τα κακά του μπάσκετ φταίει ο ΟΦΗ..Δεν συμφωνώ με τα επεισόδια που έχουν γίνει κατά καιρούς(εκτός με τον γεωργαντζά που με τις χειρονομίες που έκανε στο τέλος τις δούλεψε τις σφαλίαρες που έφαγε)Αλλά να μην τα ρίχνουμε και όλα στον ΟΦΗ !



Υ.Γ Περιμένω ακόμα τα στοιχεία του basketball lover gia na katatethei minisi!

Ήρεμα φίλοι απο την Κρήτη μην ανοίγετε παλιές πληγές.Σας διαβεβαιώ δε θα γίνει το παραμικρό γιατί η διοίκηση και ο Πρόεδρος δε στηρίζουν τις νίκες της ομάδας στο τσαμπουκά και στη ψευτομαγκιά. Το μπάσκετ πάνω απ όλα είναι παιχνίδι.Τώρα η λέξη ήττα με τον Οφη δεν υπάρχει στο λεξιλόγιο των παικτών μετά απ αυτά που πέρασαν απο τους συναδέλφους τους στη Κρήτη.Γι αυτό καλά είναι να ενημερωθεί ο καινούριος προπονητής τι έκαναν στο πρώτο γύρο όλοι οι άλλοι εκτός απ αυτόν κάτω στο νησί
kavatzas4
Το τι θα κάνουμε με τους παίκτες μας δεν σε αφορά ούτε εσένα ούτε κανένα άλλον!έχεις ξεχάσει κάτι ότι ο ΟΦΗ έχει πανελλήνια δυναμική δεν είναι ομάδα με 20 φιλάθλους και όσοι μας κατηγορείτε είμαι σίγουρος ότι θα παρακαλάγατε να είχατε το κόσμο μας!Α και για μην το ξεχάσω ας ρωτήσουμε τι εγίνε χτες με τους φίλους της Γουμένισας και το πως του υποδέχτηκαν οι κακοί οπαδοί του ΟΦΗ!

Καλύτερα θα ήταν να βγει ο παίκτης σας που γράφει εδώ και να μας τα πει!Εκτος του γεωργαντζά όλοι οι άλλοι έφυγαν κύριοι και όσο για τους παίκτες αυτοί μπήκαν στη μέση πρώτοι για να χωρίσουν,μπορεί να στο διαβεβαιωσει και ο rover που τον γλύτωσε από τα χειρότερα ο Τσέλιος
rover6
QUOTE(kavatzas4 @ Mar 30 2009, 15:40 ) *
Το τι θα κάνουμε με τους παίκτες μας δεν σε αφορά ούτε εσένα ούτε κανένα άλλον!έχεις ξεχάσει κάτι ότι ο ΟΦΗ έχει πανελλήνια δυναμική δεν είναι ομάδα με 20 φιλάθλους και όσοι μας κατηγορείτε είμαι σίγουρος ότι θα παρακαλάγατε να είχατε το κόσμο μας!Α και για μην το ξεχάσω ας ρωτήσουμε τι εγίνε χτες με τους φίλους της Γουμένισας και το πως του υποδέχτηκαν οι κακοί οπαδοί του ΟΦΗ!

Καλύτερα θα ήταν να βγει ο παίκτης σας που γράφει εδώ και να μας τα πει!Εκτος του γεωργαντζά όλοι οι άλλοι έφυγαν κύριοι και όσο για τους παίκτες αυτοί μπήκαν στη μέση πρώτοι για να χωρίσουν,μπορεί να στο διαβεβαιωσει και ο rover που τον γλύτωσε από τα χειρότερα ο Τσέλιος

και ο τσακιριδης αλλα φιλε αυτο δεν το ζητουμενο.
ολα αυτα που γινονται για το "καλο" της ομαδας ειναι.
Jabar
QUOTE(kavatzas4 @ Mar 30 2009, 15:14 ) *
Εσύ από όλα αυτά αυτό βρήκες να πεις?και για να σου απαντήσω όχι δεν του έπαιξα κάποια αλλά το ευχαριστήθηκα μπας και βάλει λίγο μυαλό γιατί ήταν ο μόνος που έκανε χειρονομία απ'ολη την ομάδα!

Δεν πρόκειται να ξανασχοληθώ μαζί σου.Το ότι ευχαριστήθηκες το θέαμα να κτυπάνε έναν άνθρωπο,δείχνει και την ποιότητά σου.Αυτά τα θεάματα απευθύνονται σε κατώτερα ένστικτα και ανθρώπους απαίδευτους.Αν θες να συγκαταλέγεις τον εαυτό σου σε αυτούς δικαίωμά σου .Εγώ δεν κάνω διάλογο με τέτοιους, δεν έχει νόημα.
ikaroi
QUOTE(rover6 @ Mar 30 2009, 15:48 ) *
και ο τσακιριδης αλλα φιλε αυτο δεν το ζητουμενο.
ολα αυτα που γινονται για το "καλο" της ομαδας ειναι.

να ξερετε ολα τα αρχισαν ο τσακιριδης κ ο τερτζογλου καπως ετσι λεγετε.οι αλλοι ηταν κυριοι κ σερρες δεν θα τουσ πειραξει κανεις
vspangeorge
QUOTE(kavatzas4 @ Mar 30 2009, 14:40 ) *
Το τι θα κάνουμε με τους παίκτες μας δεν σε αφορά ούτε εσένα ούτε κανένα άλλον!έχεις ξεχάσει κάτι ότι ο ΟΦΗ έχει πανελλήνια δυναμική δεν είναι ομάδα με 20 φιλάθλους και όσοι μας κατηγορείτε είμαι σίγουρος ότι θα παρακαλάγατε να είχατε το κόσμο μας!Α και για μην το ξεχάσω ας ρωτήσουμε τι εγίνε χτες με τους φίλους της Γουμένισας και το πως του υποδέχτηκαν οι κακοί οπαδοί του ΟΦΗ!

Καλύτερα θα ήταν να βγει ο παίκτης σας που γράφει εδώ και να μας τα πει!Εκτος του γεωργαντζά όλοι οι άλλοι έφυγαν κύριοι και όσο για τους παίκτες αυτοί μπήκαν στη μέση πρώτοι για να χωρίσουν,μπορεί να στο διαβεβαιωσει και ο rover που τον γλύτωσε από τα χειρότερα ο Τσέλιος

Ας ρωτήσουν και όλες τις ομάδες που χάσανε στο ΒΑΚ όπως και η Γουμένιτσα!! Όποιος χάσει δεν έχει πρόβλημα διαφυγής. Το πρόβλημα ξεκινά όταν χάσει το ματς ο ΟΦΗ. Αυτό απαγορεύεται δια ροπάλου στην έδρα σας.
Τόλμησαν οι Σέρρες και σας κέρδισαν; Πάρτε Σέρρες τις σφαλιάρες σας!!
Τόλμησε ο Ίκαρος και σας κέρδισε; πάρε rover τις σφαλιάρες σου!!
Φαντάσου να έκανε και καμιά χειρονομία ο rover!!! ακόμα ξύλο θα έτρωγε.
kavatzas4
Βρε καλόστον μου είχαν λείψει οι κακίες σας!Ακόμα με μας ασχολείστε?γιατί δεν ασχολιέσαι με την κατηγορία σου και την ομάδα σου?όταν με το καλό ανέβεις τότε θα μπορείς να σχολιάζεις τα περί ΟΦΗ!Κανείς άλλος?Α και με τον Δούκα που μας κέρδισε έγιναν τα ίδια ε?Μάλλον έχεις επιλεκτική μνήμη τότε!Ανάθεμα και αν έχουμε ασχοληθεί τις τελευταίες 10 σελίδες με μπάσκετ!
zelico
QUOTE(kavatzas4 @ Mar 30 2009, 14:49 ) *
Τ'οτι δεν τιμωρηθήκαμε πριν το ματς με την Γουμένισα δεν το σχολιάζει κανείς ομώς έτσι?Γιατί αν κάτσει η στραβή και κερδίσουμε στις Σέρρες μεθαύριο ξαναμπαίνουμε στο κόλπο και κανονίκα στο τελευταίο ματς θα παίζαμε με κόσμο με τον Αρκαδικό!Αλλά είπαμε για όλα τα κακά του μπάσκετ φταίει ο ΟΦΗ..Δεν συμφωνώ με τα επεισόδια που έχουν γίνει κατά καιρούς(εκτός με τον γεωργαντζά που με τις χειρονομίες που έκανε στο τέλος τις δούλεψε τις σφαλίαρες που έφαγε)Αλλά να μην τα ρίχνουμε και όλα στον ΟΦΗ !



Υ.Γ Περιμένω ακόμα τα στοιχεία του basketball lover gia na katatethei minisi!

φιλε μου αν ηξερες δεν θα τα λεγες αυτα!!! η εκδικαση ηταν την παρασκευη, αποφαση βγηκε σημερα και η ποινη μετραει μετα 5 εργασιμες μερες! αρα πως θα παιζατε με τη γουμενισσα κεκλησμενων των θυρων!!! οσο για το εαν κανετε διπλπο στις σερρες συμφωνω οτι με τετοια νικη οντως ξαναμπαινετε στο κολπο!!!
kavatzas4
ναι αλλά από το παιχνίδι με την καλλιθέα έχουν περάσει 2 βδομάδες δεν θα πρέπε να εκδικαστεί πιο γρήγορα?και 4 αγωνιστηκές να τρώγαμε θα το καταλάβαινα απλά μου φαίνεται πολύ ο χρόνος αναμονής της εκδίκασης!!Αν και οφείλω να πω οτί αυτό που μου είπες δεν το ήξερα!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.