Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' Εθνικη 2008-2009
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Β Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66
rover6
QUOTE(GREER @ Apr 9 2009, 13:44 ) *
Δεν νομιζω οτι εκει στις Σερρες ειναι λαλακες και να πανε να στησουνε παιχνιδι, ενω εχουν εξασφαλισει την ανοδο. Εκει που επρεπε να δουλεψουν στο κομματι αυτο, το δουλεψαν τελεια και τα αποτελεσματα ειναι γνωστα. Με εννοεις??

δυσκολα θα ξεφυγει το σκορ .
ειναι σιγουρο οτι το ματς θα ειναι κλειστο.εμας μας ενδιαφερει να παρουμε τα δυο ποντακια και μετα βλεπουμε την διαφορα.
παντως για να χασουν οι σερρες πανω απο 15 πρεπει να παιξουν οπως παιξαμε εμεις στις σερρες ..... δηλαδη χαλια. smiley.gif
niktop
μα καλά, πόσο κουραστικοί γίνονται κάποιοι άνθρωποι.... για να καλύψουν τις δικές τους αδυναμίες, ανακαλύπτουν συνομωσίες με διαιτητές και ομοσπονδίες και άλλα διάφορα. μόνο για Νεφελίμ δεν μας έχετε μιλήσει ρε παλλικάρια... χαχαχα.
το αποτέλεσμα οικτρό. έχουμε να δουμε ντερμπαρα μεταξύ των Ικάρων και ορισμένοι το μόνο που έχουν να σχολιάσουν είναι η διαιτησία! πόσο μειώνετε τους αθλητές να ξέρατε.... ίσως θα ήταν καλυτερο να μην ασχολείστε και τόσο πολύ με το αθλημα γιατί μόνο κακό κάνετε....
assistant
QUOTE(menelaos @ Apr 9 2009, 05:05 ) *
Σωστα σωστα και οταν η Αεκ πηρε το Ευρωπαικο οι αλλοι κενταγαν που ηταν? Μα τι μας λες ρε φιλε? Δηλαδη επειδη ειναι παλιος κοουτς δεν πρεπει να κριθει για τις επιλογες του?



Παντως αν ηταν αλλιως το διδυμακι των γκρι στα παιχνιδια των ντερμπυ θα σας ελεγα οτι κατι παιζει? Δεν διαφωνω με τον Fani οτι ο Μπουσιας ειναι των ειδικων αποστολων.Τωρα το τι θα γινει δεν ξερω. Εμας απο Λαυριο μερια μας συμφερει ηττα της Καλλιθεας ,αλλα δεν το βλεπω με τιποτα. Αν κρινω και απο το παιχνιδι των Σερρων με εμας ειναι να απορεις πως καποιοι ειναι πρωτοι.


Δεν θελω να αντιπαρατεθω μαζι σου απλα σου λεω να μας πεις εσυ το τι εγινε στο παιχνιδι Σερρες Λαυριο και πως κερδισατε! Τα περι γραφικοτητας ασε να τα πουν αλλοι. Τα ιδια ελεγαν και κατι αλλες ομαδες περυσι απο τη Βορειο Ελλαδα, αλλα δε βαριεσαι..................εμεις γραφικοι και οι αλλοι ....................Δεν το γραφω εχω ηδη 3 φαουλ και δεν βλεπω να βγαζω τη χρονια.

Φυσικα και να κριθει οπως ολοι.Εγω δεν ειπα να μην κριθει,ειπα να κρινεται σωστα.Κατα τη γνωμη μου να λες οτι ο Καμαρακης ή οποιοσδηποτε αλλος παιζει το Φουστανελατο συστημα δεν ειναι κριτικη,ειναι ΕΜΠΑΘΕΙΑ.Καλο βραδυ σε ολους.
fanis christodoulou
QUOTE(niktop @ Apr 9 2009, 23:23 ) *
μα καλά, πόσο κουραστικοί γίνονται κάποιοι άνθρωποι.... για να καλύψουν τις δικές τους αδυναμίες, ανακαλύπτουν συνομωσίες με διαιτητές και ομοσπονδίες και άλλα διάφορα. μόνο για Νεφελίμ δεν μας έχετε μιλήσει ρε παλλικάρια... χαχαχα.
το αποτέλεσμα οικτρό. έχουμε να δουμε ντερμπαρα μεταξύ των Ικάρων και ορισμένοι το μόνο που έχουν να σχολιάσουν είναι η διαιτησία! πόσο μειώνετε τους αθλητές να ξέρατε.... ίσως θα ήταν καλυτερο να μην ασχολείστε και τόσο πολύ με το αθλημα γιατί μόνο κακό κάνετε....

ρε μεγαλε που εισαι και υπερανω αντε να τα πεις αυτα σ'αυτους που ασχολουνται με τις διαιτησιες και στηνουν τις συνομωσιες που ..........φανταζεσαι οτι δεν υπαρχουν ε? και δεν ειμαστε σιγουρα εμεις που γραφουμε στο forum. και σε προκαλω να ακουσεις τη συνεντευξη του προεδρου του ικαρου καλλιθεας σε καποιο κρητικο site http://kretaworldbasket.com/ μετα μετα την ηττα απο το λαυριο μεσα στη καλλιθεα που ουτε λιγο ουτε πολυ μας λεει οτι καθε μερα ειναι στα τηλεφωνα για να μην τον αδικησουν δηθεν....... αλλα και να τον ευνοησουν μαλλον δεν θα ελεγε οχι........ και λεει ευθαρσως οτι εχει μπει κανονικα στο κολπο να ψαχνετε με τη διαιτησια διοτι ετσι ειναι το συστημα! εχεις δικιο οτι αδικουνται οι αθλητες αλλα που ζεις δηλαδη δεν εχεις ακουσει ποτε τι γινετε δηλαδη? απο που ηρθες εσυ απο αλλο κοσμο? αυτο το νταλαβερι γινοτανε, γινεται και θα γινεται σε πληροφορω οσο οι παραγοντες των ομαδων οι παρατρεχαμενοι τους και τα λαμογια πασης φυσεως που κινουνται στο χωρο του μπασκετ κονομανε η εχουν συμφεροντα στο να ευνοησουν καποιον εις βαρος καποιου αλλου!!! ειναι απλα τα πραγματα εσυ πως δεν τα εχεις παρει χαμπαρι?
niktop
QUOTE(fanis christodoulou @ Apr 10 2009, 01:24 ) *
ρε μεγαλε που εισαι και υπερανω αντε να τα πεις αυτα σ'αυτους που ασχολουνται με τις διαιτησιες και στηνουν τις συνομωσιες που ..........φανταζεσαι οτι δεν υπαρχουν ε? και δεν ειμαστε σιγουρα εμεις που γραφουμε στο forum. και σε προκαλω να ακουσεις τη συνεντευξη του προεδρου του ικαρου καλλιθεας σε καποιο κρητικο site http://kretaworldbasket.com/ μετα μετα την ηττα απο το λαυριο μεσα στη καλλιθεα που ουτε λιγο ουτε πολυ μας λεει οτι καθε μερα ειναι στα τηλεφωνα για να μην τον αδικησουν δηθεν....... αλλα και να τον ευνοησουν μαλλον δεν θα ελεγε οχι........ και λεει ευθαρσως οτι εχει μπει κανονικα στο κολπο να ψαχνετε με τη διαιτησια διοτι ετσι ειναι το συστημα! εχεις δικιο οτι αδικουνται οι αθλητες αλλα που ζεις δηλαδη δεν εχεις ακουσει ποτε τι γινετε δηλαδη? απο που ηρθες εσυ απο αλλο κοσμο? αυτο το νταλαβερι γινοτανε, γινεται και θα γινεται σε πληροφορω οσο οι παραγοντες των ομαδων οι παρατρεχαμενοι τους και τα λαμογια πασης φυσεως που κινουνται στο χωρο του μπασκετ κονομανε η εχουν συμφεροντα στο να ευνοησουν καποιον εις βαρος καποιου αλλου!!! ειναι απλα τα πραγματα εσυ πως δεν τα εχεις παρει χαμπαρι?


Τί ειναι αυτά που λες ρε τεράστιε?? πλάκα μου κάνεις? προφανώς δεν έχεις καταλάβει ποιος είμαι... χεχεχε
έχω χάσει υπερκρίσμιμο παιχνίδι Β Εθνικής εντός έδρας για έναν πόντο και ενώ η ομάδα μου σούταρε 17 βολές, οι φιλοξενούμενοι σούταραν 50!! σχεδόν τις τριπλάσιες.. και δεν είπα κουβέντα, ξέρεις γιατί? γιατί έχασα 2 κρίσιμες βολές! εγώ ως παίκτης είχα μεγάλη ευθύνη της ήττας και δεν προσπαθω να μεταφέρω τη δική μου ευθύνη σε άλλους!! Ζώ σε αυτόν τον κόσμο και ξέρω να βλέπω πρώτα τα δικά μου λάθη και μετά των άλλων. Ας δούνε πρώτα οι ομάδες, οι προπονητές και οι παίκτες τα λάθη τους και μετά να ασχοληθούν με τους διαιτητές! όλοι οι ευθυνόφοβοι προσπαθούν να κρύψουν τα δικά τους λάθη και μιλανε μέχρι και για ΟΥΦΟ. Αυτα να τα λες σε κάναν άσχετο και όχι σε μενα...
fanis christodoulou
QUOTE(niktop @ Apr 10 2009, 07:24 ) *
Τί ειναι αυτά που λες ρε τεράστιε?? πλάκα μου κάνεις? προφανώς δεν έχεις καταλάβει ποιος είμαι... χεχεχε
έχω χάσει υπερκρίσμιμο παιχνίδι Β Εθνικής εντός έδρας για έναν πόντο και ενώ η ομάδα μου σούταρε 17 βολές, οι φιλοξενούμενοι σούταραν 50!! σχεδόν τις τριπλάσιες.. και δεν είπα κουβέντα, ξέρεις γιατί? γιατί έχασα 2 κρίσιμες βολές! εγώ ως παίκτης είχα μεγάλη ευθύνη της ήττας και δεν προσπαθω να μεταφέρω τη δική μου ευθύνη σε άλλους!! Ζώ σε αυτόν τον κόσμο και ξέρω να βλέπω πρώτα τα δικά μου λάθη και μετά των άλλων. Ας δούνε πρώτα οι ομάδες, οι προπονητές και οι παίκτες τα λάθη τους και μετά να ασχοληθούν με τους διαιτητές! όλοι οι ευθυνόφοβοι προσπαθούν να κρύψουν τα δικά τους λάθη και μιλανε μέχρι και για ΟΥΦΟ. Αυτα να τα λες σε κάναν άσχετο και όχι σε μενα...

αφου λοιπον εισαι παικτης τοτε θα συμφωνεις μαζι μου για τις θεωριες συνομωσιας που φανταζομαι οτι τις ξερεις οπως και γω συμφωνω μαζι σου οτι οι παικτες οι προπονητες και κυριως οι παραγοντες προσπαθουν οταν χανουν να καλυφθουν πισω απο φτηνες δικαιολογιες του στυλ μας σφαξανε κ.τ.λ. κατα τα αλλα οχι οτι δεν παιζονται καταστασεις με τους διαιτητες και τους παραγοντες που νομιζουν οτι αν δεν βρουν ακρη με τους διαιτητοπατερες και πασης φυσεως λαμογια που πουλανε εκδουλευση, οτι δεν εχουν τυχη να κανουν επιτυχια! και καπως ετσι αρχιζει το ολο αλισβερισι αλλα σε ολα αυτα πρεπει και ομαδα να εχεις και μπασκετ να παιζει! διοτι οι διαιτητες παιζουν ενα ρολο στο παιχνιδι! τον πρωτο τον παιζουν οι παικτες και οι προπονητες και το μπασκετ που παιζουν!!!
nikefalin
QUOTE(fanis christodoulou @ Apr 10 2009, 07:58 ) *
αφου λοιπον εισαι παικτης τοτε θα συμφωνεις μαζι μου για τις θεωριες συνομωσιας που φανταζομαι οτι τις ξερεις οπως και γω συμφωνω μαζι σου οτι οι παικτες οι προπονητες και κυριως οι παραγοντες προσπαθουν οταν χανουν να καλυφθουν πισω απο φτηνες δικαιολογιες του στυλ μας σφαξανε κ.τ.λ. κατα τα αλλα οχι οτι δεν παιζονται καταστασεις με τους διαιτητες και τους παραγοντες που νομιζουν οτι αν δεν βρουν ακρη με τους διαιτητοπατερες και πασης φυσεως λαμογια που πουλανε εκδουλευση, οτι δεν εχουν τυχη να κανουν επιτυχια! και καπως ετσι αρχιζει το ολο αλισβερισι αλλα σε ολα αυτα πρεπει και ομαδα να εχεις και μπασκετ να παιζει! διοτι οι διαιτητες παιζουν ενα ρολο στο παιχνιδι! τον πρωτο τον παιζουν οι παικτες και οι προπονητες και το μπασκετ που παιζουν!!!


που να μπει και σε κάνα ιντερνετικό στοίχημα τι έχετε να λέτε μετά ε ? smiley.gif smiley.gif
menelaos
QUOTE(assistant @ Apr 10 2009, 00:19 ) *
Φυσικα και να κριθει οπως ολοι.Εγω δεν ειπα να μην κριθει,ειπα να κρινεται σωστα.Κατα τη γνωμη μου να λες οτι ο Καμαρακης ή οποιοσδηποτε αλλος παιζει το Φουστανελατο συστημα δεν ειναι κριτικη,ειναι ΕΜΠΑΘΕΙΑ.Καλο βραδυ σε ολους.

Φιλε μου δεν εχω γραψει εγω τετοια σχολια για τον Καμαρακη ,αλλως τα εχει γραψει και σε αυτον να απαντας. Εγω απλα ειπα οτι κανενας δεν ειναι στο απυροβλητο.
niktop
QUOTE(fanis christodoulou @ Apr 10 2009, 08:58 ) *
αφου λοιπον εισαι παικτης τοτε θα συμφωνεις μαζι μου για τις θεωριες συνομωσιας που φανταζομαι οτι τις ξερεις οπως και γω συμφωνω μαζι σου οτι οι παικτες οι προπονητες και κυριως οι παραγοντες προσπαθουν οταν χανουν να καλυφθουν πισω απο φτηνες δικαιολογιες του στυλ μας σφαξανε κ.τ.λ. κατα τα αλλα οχι οτι δεν παιζονται καταστασεις με τους διαιτητες και τους παραγοντες που νομιζουν οτι αν δεν βρουν ακρη με τους διαιτητοπατερες και πασης φυσεως λαμογια που πουλανε εκδουλευση, οτι δεν εχουν τυχη να κανουν επιτυχια! και καπως ετσι αρχιζει το ολο αλισβερισι αλλα σε ολα αυτα πρεπει και ομαδα να εχεις και μπασκετ να παιζει! διοτι οι διαιτητες παιζουν ενα ρολο στο παιχνιδι! τον πρωτο τον παιζουν οι παικτες και οι προπονητες και το μπασκετ που παιζουν!!!

Τώρα μιλας σωστά
rover6
QUOTE(assistant @ Apr 10 2009, 00:19 ) *
Φυσικα και να κριθει οπως ολοι.Εγω δεν ειπα να μην κριθει,ειπα να κρινεται σωστα.Κατα τη γνωμη μου να λες οτι ο Καμαρακης ή οποιοσδηποτε αλλος παιζει το Φουστανελατο συστημα δεν ειναι κριτικη,ειναι ΕΜΠΑΘΕΙΑ.Καλο βραδυ σε ολους.

φιλαρακι εγω εγραψα για το φουστανελατο και δεν το ειπα υποτιμητικα να εισαι σιγουρος.
εγραψα οτι ο καμαρακης που τον θεωρω πολυ καλο προπονητη ,αλλα λιγο καραγκιοζακο με αυτα που κανει σε αυτην την ηλικια και με αυτην την ιστορια που εχει, παιζει κλειστα και το παιζει καλα.
αν εμεις παιζαμε απο την αρχη ετσι θα ειμασταν πιστευω 2 βαθμους μπροστα ,δεν το κατεκρινα,απλα εγραψα οτι δυσκολα θα ξεφυγει το σκορ γιατι καποιοι εγραψαν για τις διαφορες.
να διαβαζουμε φιλε ολο το κομματι και οχι αποσπασματα.
και να εισαι σιγουρος οτι δεν ειμαι εμπαθης τα γεγονοτα γραφω.

QUOTE(fanis christodoulou @ Apr 10 2009, 08:58 ) *
αφου λοιπον εισαι παικτης τοτε θα συμφωνεις μαζι μου για τις θεωριες συνομωσιας που φανταζομαι οτι τις ξερεις οπως και γω συμφωνω μαζι σου οτι οι παικτες οι προπονητες και κυριως οι παραγοντες προσπαθουν οταν χανουν να καλυφθουν πισω απο φτηνες δικαιολογιες του στυλ μας σφαξανε κ.τ.λ. κατα τα αλλα οχι οτι δεν παιζονται καταστασεις με τους διαιτητες και τους παραγοντες που νομιζουν οτι αν δεν βρουν ακρη με τους διαιτητοπατερες και πασης φυσεως λαμογια που πουλανε εκδουλευση, οτι δεν εχουν τυχη να κανουν επιτυχια! και καπως ετσι αρχιζει το ολο αλισβερισι αλλα σε ολα αυτα πρεπει και ομαδα να εχεις και μπασκετ να παιζει! διοτι οι διαιτητες παιζουν ενα ρολο στο παιχνιδι! τον πρωτο τον παιζουν οι παικτες και οι προπονητες και το μπασκετ που παιζουν!!!

επειδη ο φανης ξερει καλα το μπασκετακι πιστευω οτι αυτο το κομματι πρεπει να ειναι η απαντηση σε οσους γραφουν για διαιτησιες καθε κυριακη.
assistant
QUOTE(rover6 @ Apr 9 2009, 00:06 ) *
οι σερρες παιζουν κλειστο μπασκετ μεσα στην ρακετα αυτο που ξερει καλα ο καμαρακης το λεγομενο φουστανελατο.
δηλαδη οι παιχτες δεν απομακρυνονται απο την φουστανελα του συμπαικτη τους.
οποια ομαδα τα βαλει απο εξω κερδιζει οποια ομαδα προσπαθησει να παει σε σετ το ματσακι την παταει γιατι οι φιλοι απο την πατριδα το παιζουν καλα αυτο.

Aυτο ηταν ολο το ποστ σου στο οποιο απαντησα.ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ και μονο εμπεριεχει δοση εμπαθειας γιατι δεν περιλαμβανεις ουτε ενα μπασκετικο ορο,ωστε να το εκλαβει κανεις σαν κριτικη μιας αντιπαλης ομαδας.Ας το ληξουμε εδω,υπαρχει ωραια αγωνιστικη την Κυριακη κι εσεις που ειστε κοντα στην κατηγορια μπορειτε να μιλησετε για πιο μπασκετικα θεματα.
rover6
QUOTE(assistant @ Apr 10 2009, 13:11 ) *
Aυτο ηταν ολο το ποστ σου στο οποιο απαντησα.ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ και μονο εμπεριεχει δοση εμπαθειας γιατι δεν περιλαμβανεις ουτε ενα μπασκετικο ορο,ωστε να το εκλαβει κανεις σαν κριτικη μιας αντιπαλης ομαδας.Ας το ληξουμε εδω,υπαρχει ωραια αγωνιστικη την Κυριακη κι εσεις που ειστε κοντα στην κατηγορια μπορειτε να μιλησετε για πιο μπασκετικα θεματα.

μαλλον επειδη εισαι πιο μικρος σε ηλικια το παιρνεις ετσι φιλε.
πρωτα απο ολα το δεν κατηγορησα ισα-ισα που σε γλωσσα μπασκετικη εγραψα.
το φουστανελατο ειναι το κλειστο μπασκετ,μεσα στην ρακετα και αφηνεις τα σουτ.επισης οτι με τις σερρες δεν πρεπει να παιζεις σετ παιχνιδι αλλα γρηγορα και αυτο ειναι ορος του μπασκετ φιλε.
εγραψα οτι το παιζουν καλα και για αυτο ειναι πρωτοι, και επισης οτι αν παιζαμε ετσι εμεις θα ειμασταν 2 βαθμους μπροστα .
μην τα παιρνεις στραβα δεν εχω διαθεση να γραψω υποτιμητικα για κανεναν (πλην οφη).
assistant
QUOTE(rover6 @ Apr 10 2009, 14:12 ) *
μαλλον επειδη εισαι πιο μικρος σε ηλικια το παιρνεις ετσι φιλε.
πρωτα απο ολα το δεν κατηγορησα ισα-ισα που σε γλωσσα μπασκετικη εγραψα.
το φουστανελατο ειναι το κλειστο μπασκετ,μεσα στην ρακετα και αφηνεις τα σουτ.επισης οτι με τις σερρες δεν πρεπει να παιζεις σετ παιχνιδι αλλα γρηγορα και αυτο ειναι ορος του μπασκετ φιλε.
εγραψα οτι το παιζουν καλα και για αυτο ειναι πρωτοι, και επισης οτι αν παιζαμε ετσι εμεις θα ειμασταν 2 βαθμους μπροστα .
μην τα παιρνεις στραβα δεν εχω διαθεση να γραψω υποτιμητικα για κανεναν (πλην οφη).

Παρακολουθω μπασκετ γυρω στα 20-25 χρονια και ειλικρινα τον ορο φουστανελατο πρωτη φορα τον ακουσα.Τελος παντων,ολα καλα, καλη επιτυχια στην ομαδα σου.
rover6
QUOTE(assistant @ Apr 10 2009, 15:10 ) *
Παρακολουθω μπασκετ γυρω στα 20-25 χρονια και ειλικρινα τον ορο φουστανελατο πρωτη φορα τον ακουσα.Τελος παντων,ολα καλα, καλη επιτυχια στην ομαδα σου.

σε ευχαριστω αλλα για ενημερωση οροι οπως φουστανελατο,γερμανικο ινδιανικο,κ.α χρησιμοποιουνται
ΟΛΑ
QUOTE(rover6 @ Apr 10 2009, 16:32 ) *
σε ευχαριστω αλλα για ενημερωση οροι οπως φουστανελατο,γερμανικο ινδιανικο,κ.α χρησιμοποιουνται
Ιωνίας Δ. 12.00 Αναγέννηση Φλ-Π.Φάληρο 1
Λαυρίου 12.00 Λαύριο-Κομοτηνή 1 λαύριο μπορείς άνοδο
Υμηττού 17.00 Αμύνας-Αρκαδικός 2 απο δω μέχρι την Τρίπολη
Νταμάρια Καις. 17.00 Δούκας-Απόλλων Καλ. 1 εύκολα
Κανήθου 17.00 ΑΓΕ Χαλκίδας-Σπόρτιγκ θα κατεβούν οι ομάδες;Πλάκα κάνω θα γίνει ωραίο παιχνίδι 2
Βαρδινογιάννειο (κθ) 12.00 ΟΦΗ-Αίας Ευ. 1- 20 πόντους διαφορά
Εσπέρου 17.00 ΑΕ Ικάρου Καλ.-Ίκαροι Σερ. 1,2 βλέπω όλοι να την ψάχνουν για τη διαιτησία
Κατερίνης 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-Γουμένισσα Στο πόντο ο αγώνας βλέπω να το παίρνει ο Γαλάνης το παιχνίδι

Το καλό με τη φετινή β εθνική είναι ότι 6 αγωνιστικές πριν το τέλος οι αδιάφορες ομάδες είναι 4 με 5 οι άλλες όλες ενδιαφέρονται για κάτι.
sporting b.c.
QUOTE(ΟΛΑ @ Apr 11 2009, 08:18 ) *
Κανήθου 17.00 ΑΓΕ Χαλκίδας-Σπόρτιγκ θα κατεβούν οι ομάδες;Πλάκα κάνω θα γίνει ωραίο παιχνίδι 2


μας κάνουν πλάκα ρε Σακόπουλε shot.gif
pass
QUOTE(sporting b.c. @ Apr 11 2009, 10:41 ) *
μας κάνουν πλάκα ρε Σακόπουλε shot.gif
Φίλοι απο το Λαύριο πείτε αποτέλεσμα και τι έγινε στον αγώνα με Κομοτηνή;
akel1953
QUOTE(pass @ Apr 12 2009, 13:37 ) *
Φίλοι απο το Λαύριο πείτε αποτέλεσμα και τι έγινε στον αγώνα με Κομοτηνή;

85 55 μια διοαφορά 30 πόντων στην ελλειπή Κομοτινή

QUOTE(akel1953 @ Apr 12 2009, 14:16 ) *
85 55 μια διοαφορά 30 πόντων στην ελλειπή Κομοτινή

με ιπτένο τον Λυκογιάννη
Ας φαμε το αρνί το Πάσχα και όλα για ολα στην Τρίπολη
layuper
ΟΦΗ - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: 76-66
kaukasios
Αναγέννηση/Φλόγα – Π. Φάληρο 115-79
GREER
QUOTE(pass @ Apr 12 2009, 13:37 ) *
Φίλοι απο το Λαύριο πείτε αποτέλεσμα και τι έγινε στον αγώνα με Κομοτηνή;

Ρε παιδια, πως χασαμε απο αυτην την ομαδα με 20 ποντους διαφορα???? Μαλλον δεν πηγαμε ποτε εκει πανω, φετος. Δεν ξερω εαν ηταν ελλιπης η Κομοτηνη, αλλα απο αυτη την ομαδα δεν χανεις με 20 ποντους διαφορα με κανενα τροπο. Εμεις πως βρηκαμε το τροπο και το καταφεραμε, πραγματικα δεν ξερω. Σημερα η ομαδα επαιξε για τρεις περιοδους πολυ καλο και θεαματικο μπασκετ. Χαιροσουν να τους βλεπεις και μπροστα και πισω. Σιγουρα δειχνουμε πανετοιμοι ενοψει Τριπολης και με τετοια εμφανιση δεν εχουμε να φοβηθουμε τιποτα και να παμε να σπασουμε επιτελους, την μοναδικη αηττητη εδρα του πρωταθληματος.
pass
QUOTE(GREER @ Apr 12 2009, 15:16 ) *
Ρε παιδια, πως χασαμε απο αυτην την ομαδα με 20 ποντους διαφορα???? Μαλλον δεν πηγαμε ποτε εκει πανω, φετος. Δεν ξερω εαν ηταν ελλιπης η Κομοτηνη, αλλα απο αυτη την ομαδα δεν χανεις με 20 ποντους διαφορα με κανενα τροπο. Εμεις πως βρηκαμε το τροπο και το καταφεραμε, πραγματικα δεν ξερω. Σημερα η ομαδα επαιξε για τρεις περιοδους πολυ καλο και θεαματικο μπασκετ. Χαιροσουν να τους βλεπεις και μπροστα και πισω. Σιγουρα δειχνουμε πανετοιμοι ενοψει Τριπολης και με τετοια εμφανιση δεν εχουμε να φοβηθουμε τιποτα και να παμε να σπασουμε επιτελους, την μοναδικη αηττητη εδρα του πρωταθληματος.
Φίλε greer νομίζω στο έγραψα και άλλη φορά.Παθαίνετε το ίδιο που παθαίνουμε και μεις όταν περνάμε τα Τέμπη.Δεν μπορούμε να κερδίσουμε κανένα δύσκολο αντίπαλο στην Αθήνα.Πάνω εκτός απο Γιαννακόπουλο,Ψηλέα οι άλλοι είναι ανύπαρκτοι.Να εύχεσαι να πάρουμε το διπλό (δύσκολο το βλέπω) στη Καλιθέα για να πάτε στη Τρίπολη για το διπλό ανόδου.Εμείς αλλό αγώνα εκτός του σημερινού πολύ δύσκολα να χάσουμε.
xarison
QUOTE(GREER @ Apr 12 2009, 16:16 ) *
Ρε παιδια, πως χασαμε απο αυτην την ομαδα με 20 ποντους διαφορα???? Μαλλον δεν πηγαμε ποτε εκει πανω, φετος. Δεν ξερω εαν ηταν ελλιπης η Κομοτηνη, αλλα απο αυτη την ομαδα δεν χανεις με 20 ποντους διαφορα με κανενα τροπο. Εμεις πως βρηκαμε το τροπο και το καταφεραμε, πραγματικα δεν ξερω. Σημερα η ομαδα επαιξε για τρεις περιοδους πολυ καλο και θεαματικο μπασκετ. Χαιροσουν να τους βλεπεις και μπροστα και πισω. Σιγουρα δειχνουμε πανετοιμοι ενοψει Τριπολης και με τετοια εμφανιση δεν εχουμε να φοβηθουμε τιποτα και να παμε να σπασουμε επιτελους, την μοναδικη αηττητη εδρα του πρωταθληματος.

παιδια σας περιμενουμε την αλλη κυριακη να μας σπασετε το αηττητο στην εδρα μας.αλλα να μας νικησετε πανω απο 11 για να ειστε 100% στην α2.καλη ανταμωση!!!!
pass
QUOTE(xarison @ Apr 12 2009, 16:14 ) *
παιδια σας περιμενουμε την αλλη κυριακη να μας σπασετε το αηττητο στην εδρα μας.αλλα να μας νικησετε πανω απο 11 για να ειστε 100% στην α2.καλη ανταμωση!!!!
ΚΑΛΙΘΕΑ-ΣΕΡΡΕΣ 28-36 Ημίχρονο


QUOTE(pass @ Apr 12 2009, 15:40 ) *
ΚΑΛΙΘΕΑ-ΣΕΡΡΕΣ 28-36 Ημίχρονο
ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 41-47 ημίχρονο
GREER
QUOTE(pass @ Apr 12 2009, 16:58 ) *
Φίλε greer νομίζω στο έγραψα και άλλη φορά.Παθαίνετε το ίδιο που παθαίνουμε και μεις όταν περνάμε τα Τέμπη.Δεν μπορούμε να κερδίσουμε κανένα δύσκολο αντίπαλο στην Αθήνα.Πάνω εκτός απο Γιαννακόπουλο,Ψηλέα οι άλλοι είναι ανύπαρκτοι.Να εύχεσαι να πάρουμε το διπλό (δύσκολο το βλέπω) στη Καλιθέα για να πάτε στη Τρίπολη για το διπλό ανόδου.Εμείς αλλό αγώνα εκτός του σημερινού πολύ δύσκολα να χάσουμε.

Μακαρι να μας κανετε τετοιο δωρο. Δυσκολο. Εσεις ειπαμε οτι εισαστε ηδη Α2. Για το γοητρο παιζετε τωρα και για το τιτλο.

QUOTE(xarison @ Apr 12 2009, 17:14 ) *
παιδια σας περιμενουμε την αλλη κυριακη να μας σπασετε το αηττητο στην εδρα μας.αλλα να μας νικησετε πανω απο 11 για να ειστε 100% στην α2.καλη ανταμωση!!!!

Εαν εμεις ειμαστε καλοι και δεν εχουμε κανα Πατρινο διαιτητη παλι, τοτε θα χασετε και με πανω απο 11. Μην ανησυχεις...
team
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ:62-57 ΤΕΛΙΚΟ
GREER
AMYNTAS-ARKADIKOS: 97-91
basketbill
Αμύντας - Αρκαδικός 97 - 91 με τρίποντο του Σαμοθράκη στη λήξη.
Ο Αμύντας πήρε την διαφορά;
GREER
QUOTE(basketbill @ Apr 12 2009, 18:53 ) *
Αμύντας - Αρκαδικός 97 - 91 με τρίποντο του Σαμοθράκη στη λήξη.
Ο Αμύντας πήρε την διαφορά;

Δεν νομιζω οτι θα χρειαστει τη διαφορα.
xarison
QUOTE(GREER @ Apr 12 2009, 18:54 ) *
Δεν νομιζω οτι θα χρειαστει τη διαφορα.

εγω δεν ανυσηχω.αλλα φιλαρακο μου επειδη σε βαρεθηκα με το κλαμα σου για την διαιτησια και επειδη δεν εχεις κατεβει να παιξεις στην τριπολη να χασουμε με 12 δεν υπαρχει στο χαρτη.εκει εχει κατηφορα και δεν σε σωζει οχι πατρινος αλλα ουτε αλβανος διαιτητης.










wade13
κερδισε ο σπορτιγκ μεσα στη χαλκιδα ευκολα....οσο για την κομοτηνη μονο ο κτιστου ελειπε μαγκες....πολυ δικαια η νικη του λαυριου παρακολουησα το ματς η κομοτηνη δεν μπορεσε σε καμια περιπτωση να ακολουθησει το λαυριο..ηταν 5 κλικ πισω....
menelaos
Αναγέννηση/Φλόγα - Π. Φάληρο 115-79
Λαύριο - Κομοτηνή 85-55
Αμύντας - Αρκαδικός 97-91
Δούκας - Απόλλων Καλ. 68-85
Χαλκίδα - Σπόρτιγκ
ΟΦΗ - Αίας Ευόσμου 76-66
Ίκαρος Καλ. - Ίκαροι Σερ. 62-57
Πιερικός/Αρχέλαος - Γουμένισσα 82-73

Αναγέννηση/Φλόγα - Π. Φάληρο 115-79
Διαιτητές: Αγορογιάννης - Κατωτικίδης
Τα δεκάλεπτα: 29-17, 60-36, 92-58, 115-79
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΦΛΟΓΑ (Κοντογιάννης): Γκουνδίνος, Μπουρδάνος 9 (3), Μωϋσιάδης, Κλέπκος 6, Γαλανίδης 13 (3), Πιττάκας 24 (3), Τσακαλέρης 11 (1), Τσιμπλιαρίδης 14 (4), Ζαρογιάννης 16, Σπυρόπουλος 11 (3), Τουλούμης 5 (1), Ευαγγελινός 6 (2).
Π. ΦΑΛΗΡΟ (Γκιουλέας): Τζορμπατζίογλου, Ντεροχονεσιάν 25 (6), Καρασερίδης, Σωτηρόπουλος Γ. 2, Διαμάντης 2, Σωτηρόπουλος Κ., Κυριάκου 11 (3), Μονεμβασίτης 27 (4), Σχορτσιανίτης 12 (1), Ανυφαντής.

Λαύριο - Κομοτηνή 85-55
Διαιτητές: Παντελίδης - Τσώνος Μ.
Τα δεκάλεπτα: 11-13, 39-27, 58-41, 85-55
ΛΑΥΡΙΟ (Σερέλης): Τρικαλιώτης 4, Τσολάτος 5, Κασάνος 4, Σίννης 7 (1), Γιαννακόπουλος 15 (1), Αγαπητός 9, Μαρκομιχάλης, Κασαμπαλής 6, Λυκογιάννης 13, Ψηλέας 22.
ΚΟΜΟΤΗΝΗ (Λεμονίδης): Γιαουρτόγλου 4, Στεφανίδης 12, Φουτσιτζής 2, Τσακωνίτης 2, Λεχούδης 8, Ντίνας 18 (4), Βελή 6, Χαλίλ 3, Κτίστου.

ΟΦΗ - Αίας Ευόσμου 76-66
Διαιτητές: Τσώνος Β. - Κανακάρης.
Τα δεκάλεπτα: 19-20, 35-33, 54-39, 76-66.
ΟΦΗ (Βόβορας): Τσερκιτζόγλου 2, Μπαρλάς 10 (3), Τσέλιος 10 (2), Τσακιρίδης 17 (2), Δελατόλας 3, Χουλιάρας 10, Αποστολίδης, Λαγουδάκης, Φαρμάκης 3 (1), Σαμουρέλης 9 (1), Βαγενάς 12 (2).
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (Χατζούλης): Καλαϊτζίδης, Χατζηχρήστος 3 (1), Τριανταφυλλίδης 10 (1), Παπαπέτρου 3 (1), Δάλπας, Φιλιούσης 19 (1), Χατζηβρέττας 6 (2), Μουράτογλου 9, Σουφλιάς 16 (1), Μπέλλος.

Αμύντας - Αρκαδικός 97-91
Διαιτητές: Τζιμογιάννης - Σαλαβός.
Τα δεκάλεπτα: 23-19, 42-45, 71-67, 97-91.
ΑΜΥΝΤΑΣ (Βλάχος): Ζούπας 6, Μπάρμπας 16 (3), Σαμοθράκης 20 (4), Μπούτρος, Παγώνης 12 (1), Δορκοφίκης 2, Βογιατζής 10, Λαζαρίδης 9 (1), Μουμούρης 14 (2), Γιανναλέτσος 8.
ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ (Σμυρνιώτης): Μάνος 30 (6), Κοτσάφτης 12 (3), Τσολάκης 2, Ντιμπ 13 (3), Μαναβόπουλος16 (1), Σημαιόπουλος 1, Κουτσογιάννης 4, Μουτράν 13 (1).

Ίκαρος Καλ. - Ίκαροι Σερ. 62-57
Διαιτητές: Μούσιας - Αναστόπουλος
Τα δεκάλεπτα: 15-22, 28-36, 47-46, 62-57.
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛ. (Λυκογιάννης): Παπαδάκης 4, Φαλέκας 5 (1), Υφαντής 3, Εμμανουηλίδης 8 (1), Πολυτάρχου 7 (2), Καρασταμάτης 5 (1), Μάρτζος 5, Κατούφας 13, Τσότσος 4, Κούκουρας 8 (2).
ΊΚΑΡΟΙ ΣΕΡ.(Καμαράκης): Πεχλιβάνης 11 (1), Σίσκος, Ιωσηφίδης 2, Γεωργατζάς 5 (1), Παππούδας 1, Καδής, Ασημάκης 15 (1), Βοϊβατόπουλος 6 (1), Τοπούζης Θ. 17.

Πιερικός/Αρχέλαος - Γουμένισσα 82-73
Διαιτητές: Τάτσικας - Τσαουσίδης.
Τα δεκάλεπτα: 29-19, 45-46, 64-62, 82-73.
ΠΙΕΡΙΚΟΣ/ΑΡΧΕΛΑΟΣ (Γαλάνης): Χρυσανθόπουλος 18 (2), Χατζηιωάννου 9 (3), Τσαϊτουρίδης 3 (1), Γερογιάννης, Χρυσόπουλος 9, Παπαμιχαήλ 2, Ράπτης 13, Χρυσίδης, Κοθράς 13 (1), Κουρκούτας, Κουνούπης, Τσουκ 15.
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ (Νίτσης): Μπάγκι, Μούμογλου, Γυμνόπουλος 21, Δημητρίου 20 (3), Καρυπίδης 5 (1), Πάντσιος 21 (3), Κόγιας, Τάτσης. Ντάλης, Δεληπαλτίδης 6.
GREER
QUOTE(xarison @ Apr 12 2009, 19:45 ) *
εγω δεν ανυσηχω.αλλα φιλαρακο μου επειδη σε βαρεθηκα με το κλαμα σου για την διαιτησια και επειδη δεν εχεις κατεβει να παιξεις στην τριπολη να χασουμε με 12 δεν υπαρχει στο χαρτη.εκει εχει κατηφορα και δεν σε σωζει οχι πατρινος αλλα ουτε αλβανος διαιτητης.

Γιατι μιλας ετσι φιλε μου Χαρισον?? Γιατι μου τσαντιζεσαι?? Μηπως εχεις αγχος?? Φαβορι εσεις εισαστε. Δεν το αμφισβητησα αυτο. Εμενα ασε με να κλαιω για τη διαιτησια. Αλλα δεν θα μου πεις εσυ τι θα λεω. Ας βαλουν και Πακιστανο διαιτητη. Αρκει να μας παιξει 50-50. Και θα δουμε τοτε την κατηφορα απο ποια μερια θα ειναι.
sporting b.c.
κάναμε νίκη γυρω στους δέκα πόντους... αργά το θυμηθήκαμε το ροζ φυλλο αγωνα shot.gif
akel1953
Παιδιά πήγα είδα Αμύντας Αρκαδικός. Ηταν διαφιμηση του μπασκετ. Δυο ομάδες που αξίζουν να είναι ψηλά. Αυτό το μπάσκετ διαφημίζει το αθλημα. Κόσμος καλός, μικρά ΠΑΙΔΙΆ-ΟΙΚΟΓΈΝΕΙΕς. Συγχαρητήρια μπράβο. Ας το εχουν υπ΄οψιν οι Τριπολιτσιώτες την ατμόσφαιρα που βρήκαν εδώ (ασχετα εαν εχασαν αλλωστε κάποιος θα εχανε) και να συμπεριφερθούν αναλογα οταν ερθω για το Αρκαδικός Λαύριο
Ο αμύντας ηταν πιο πλήρης ομάδα ενω ο Αρκαδικός δεν είναι μόνο ο Μάνος. Το κακό είναι οτι συμπεριφέρεται μεσα στον αγώνα ασχημα στους συμαίκτες του
Πάντως για αλλη μια φορά ευχαριστήθηκα αγωνα

Μενέλαε εχασες ενα καταπληκτικό αγώνα διαφιμηση του μπάσκετ

teolavrio
Πραγματικά εξαιρετικό παιχνίδι... Η διαφορά των δύο ομάδων ήταν ο Αμύντας είχε πλουραλισμό στην επίθεση... Δεν είχε τη μονοτονία "Μάνος"... Αυτό δεν είναι μπάσκετ... Ραντεβού μετά το Πάσχα στην Τρίπολη! Ελπίζοντας ότι το Λαύριο θα τα καταφέρει!!
akel1953
Ρε παιδιά μόλις τώρα διαβασα το basketblog. Δεν διαμόρφωσε το αποτέλεσμα ο Σαμοθράκης. Ο Αμύνντας ηταν +3 πόντους και όλο το διάστημα στα τελευταία 3 λεπτά ηταν 5-7 πόντους μπροστά. Απλά με το τρίποντο κάλυψε την διαφορά του + 3 του αγώνα της Τρίπολης και πήρε τώρα με το τρίποντο +6 Ετσι σε περίπτωση ισοβαθμίας είναι απο πάνω ο Αμύντας
akel1953

.
1
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 44
2 ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 43
3
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 43
4
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 43
5
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 42
6
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 41
7
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 39
8
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 39
9
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 37
10
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ 37
11
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ 36
12
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ 36
13
ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 34
14
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 31
15
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 30
16
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 25



rover6
QUOTE(akel1953 @ Apr 12 2009, 20:16 ) *
Ρε παιδιά μόλις τώρα διαβασα το basketblog. Δεν διαμόρφωσε το αποτέλεσμα ο Σαμοθράκης. Ο Αμύνντας ηταν +3 πόντους και όλο το διάστημα στα τελευταία 3 λεπτά ηταν 5-7 πόντους μπροστά. Απλά με το τρίποντο κάλυψε την διαφορά του + 3 του αγώνα της Τρίπολης και πήρε τώρα με το τρίποντο +6 Ετσι σε περίπτωση ισοβαθμίας είναι απο πάνω ο Αμύντας

σημερα κερδισαμε την πολυ καλη ομαδα των σερρων παιζοντας καταπληκτικη αμυνα στο δευτερο ημιχρονο.
για να δωσω και λιγη τροφη στους φιλους για κουβεντα συναντησαμε μια κακη διαιτησια στο πρωτο ημιχρονο ,ειμασταν και μεις κακοι,αλλα οταν ανεβασαμε στροφες στο δευτερο και ηρθε η κουραση για τους παικτες των σερρων φανηκε οτι υπηρχε "το χερι του θεου" να μην παρουμε την διαφορα.
σημερα ομολογω ο κοουτς καμαρακης Κυριος ακομη και οταν γυρισε το παιχνιδι,το λεω γιατι τον εχω κατηγορησει για αναρμοστη συμπεριφορα πρωτος εγω.
φαινεται παντως οτι οι ικαροι εχουν την προστασια που πρεπει οταν χρειαζεται.
να λεμε τα πραγματα οπως ειναι.
akel1953
KALAMARIA AMYNTAS
ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟ
ΕΥΟΣΜΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΟΦΗ
ΣΕΡΡΕΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΣΚΑΣΕΙ 2 ΑΛΛΑ ΠΟΥ
rover6
QUOTE(akel1953 @ Apr 12 2009, 20:43 ) *
KALAMARIA AMYNTAS
ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟ
ΕΥΟΣΜΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΟΦΗ
ΣΕΡΡΕΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΣΚΑΣΕΙ 2 ΑΛΛΑ ΠΟΥ

στα 5 ματσακια που γραφεις υπαρχουν 2 με 4 διπλα
GREER
QUOTE(rover6 @ Apr 12 2009, 20:42 ) *
για να δωσω και λιγη τροφη στους φιλους για κουβεντα συναντησαμε μια κακη διαιτησια στο πρωτο ημιχρονο ,ειμασταν και μεις κακοι,αλλα οταν ανεβασαμε στροφες στο δευτερο και ηρθε η κουραση για τους παικτες των σερρων φανηκε οτι υπηρχε "το χερι του θεου" να μην παρουμε την διαφορα.

φαινεται παντως οτι οι ικαροι εχουν την προστασια που πρεπει οταν χρειαζεται.
να λεμε τα πραγματα οπως ειναι.

Οταν τα λεω εγω ομως φιλε Ροβερ, ειτε ειμαι γραφικος ειτε κλαιω!!!!
rover6
QUOTE(GREER @ Apr 12 2009, 20:49 ) *
Οταν τα λεω εγω ομως φιλε Ροβερ, ειτε ειμαι γραφικος ειτε κλαιω!!!!

φιλε εγω γραφω οτι βλεπω.
πολλα παντως ειπωθηκαν οτι δεν ηταν και δαχτυλος σερρων,αλλα ηταν απο αλλου.
ξαναλεω για να μην παρεξηγηθω οτι αυτα ειπωθηκαν εξω απο το γηπεδο στο τελος απο τριτους μπασκετικους,οπως πολλα ειπωθηκαν και για το διπλο της καλαμαριας.
xarison
QUOTE(GREER @ Apr 12 2009, 19:56 ) *
Γιατι μιλας ετσι φιλε μου Χαρισον?? Γιατι μου τσαντιζεσαι?? Μηπως εχεις αγχος?? Φαβορι εσεις εισαστε. Δεν το αμφισβητησα αυτο. Εμενα ασε με να κλαιω για τη διαιτησια. Αλλα δεν θα μου πεις εσυ τι θα λεω. Ας βαλουν και Πακιστανο διαιτητη. Αρκει να μας παιξει 50-50. Και θα δουμε τοτε την κατηφορα απο ποια μερια θα ειναι.

ανχος?χαχαχα.50 50 δεν εχει φιλε.και απο θεμα ατμοσφαιρας κοσμου θα εχετε την ιδια φιλοξενια που ειχαμε και μεις στο λαυριο.αψογη.οπως μας συμπεριφερθηκατε και εσεις.καλο πασχα να χεις και την αλλη κυριακη τα λεμε τριπολη.οτι και να πουμε εμεις δεν εχει καμμια σημασια.δεν παιζουμε εμεις αλλωστε.
menelaos
Μετα απο διακοπη πρωταθληματος η ομαδα μας δεν κερδιζει σχεδον ποτε. Τωρα παιζουμε και στην Τριπολη που και για αυτους ειναι η τελευταια τους ευκαιρια να μη χασουν το τραινο της ανοδου............χμμμμμμμμμμμμμμ γ......α με κεφαλαια γραμματα. Καλο πασχα σε ολους και θα δουμε τη θα γινει στο τελος της αλλης εβδομαδας.



Μενέλαε εχασες ενα καταπληκτικό αγώνα διαφιμηση του μπάσκετ
[/quote]

Ξερεις πολυ καλα οτι ημουν στο τουρνουα των ακαδημιων μας στο Κοροπι και γυρισα στις 3 η ωρα το μεσημερι. Να πηγαινα στο καπακι Καλλιθεα δεν ελεγε με τιποτα. Πρωτιμησα να φαω τα μπαρμπουνακια μου και τα καλαμαρια μου και να πιω τα κρασακια μου, χαχαχαχαχα.

Βαθμολογία (σε 25 αγων.): Αμύντας 44, Ίκαροι Σερ. 43, Ίκαρος Καλ. 43, Αρκαδικός 43, Λαύριο 42, ΟΦΗ 41, Κομοτηνή 38, Δούκας 39, Αίας Ευόσμου 37, Απόλλων Καλ. 37, Πιερικός/Αρχέλαος 36, Αναγέννηση/Φλόγα 36, Γουμένισσα 34, Σπόρτιγκ 31, Χαλκίδα 30, Π. Φάληρο 25.

Επόμενη αγωνιστική (26/4): Κομοτηνή – Αναγέννηση/Φλόγα, Αρκαδικός - Λαύριο, Απόλλων Καλ. - Αμύντας, Γουμένισσα - Δούκας, Π. Φάληρο - Χαλκίδα, Σπόρτιγκ - ΟΦΗ, Αίας Ευόσμου – Ίκαρος Καλ, Ίκαροι Σερ. – Πιερικός/Αρχέλαος.

pass
QUOTE(rover6 @ Apr 12 2009, 19:42 ) *
σημερα κερδισαμε την πολυ καλη ομαδα των σερρων παιζοντας καταπληκτικη αμυνα στο δευτερο ημιχρονο.
για να δωσω και λιγη τροφη στους φιλους για κουβεντα συναντησαμε μια κακη διαιτησια στο πρωτο ημιχρονο ,ειμασταν και μεις κακοι,αλλα οταν ανεβασαμε στροφες στο δευτερο και ηρθε η κουραση για τους παικτες των σερρων φανηκε οτι υπηρχε "το χερι του θεου" να μην παρουμε την διαφορα.
σημερα ομολογω ο κοουτς καμαρακης Κυριος ακομη και οταν γυρισε το παιχνιδι,το λεω γιατι τον εχω κατηγορησει για αναρμοστη συμπεριφορα πρωτος εγω.
φαινεται παντως οτι οι ικαροι εχουν την προστασια που πρεπει οταν χρειαζεται.
να λεμε τα πραγματα οπως ειναι.
Φίλε rover6 δεν είδα τον αγώνα δε μίλησα μ΄ αυτούς που ήταν κάτω δεν μπορώ να πω τίποτα.Θα δω τον αγώνα και θα σχολιάσω για την διαιτησία. Αλλά να ξέρεις το πρώτο πάντα τον υπολογίζουν.Τώρα το αποτέλεσμα της Καλαμαριάς δεν μου ακούγεται καλά.Δεν είναι καλό για τη Γουμένισσα. Αν δει κάποιος το πρόγραμμα καταλαβαίνει. Τώρα ο Αμύντας για μένα ανέβηκε και μάλιστα πρωταθλητής. Η άλλη αγωνιστική θα δείξει αν η τρίτη θέση θα παιχτεί στις 9 ήττες. Αν χάσει η Καλιθέα στον Εύοσμο που καίγεται για την νίκη πιστεύω η τρίτη θέση θα παιχτεί στις 9 ήττες
zelico
QUOTE (ΟΛΑ @ Apr 11 2009, 10:18 ) *
Ιωνίας Δ. 12.00 Αναγέννηση Φλ-Π.Φάληρο 1
Λαυρίου 12.00 Λαύριο-Κομοτηνή 1 λαύριο μπορείς άνοδο
Υμηττού 17.00 Αμύνας-Αρκαδικός 2 απο δω μέχρι την Τρίπολη
Νταμάρια Καις. 17.00 Δούκας-Απόλλων Καλ. 1 εύκολα
Κανήθου 17.00 ΑΓΕ Χαλκίδας-Σπόρτιγκ θα κατεβούν οι ομάδες;Πλάκα κάνω θα γίνει ωραίο παιχνίδι 2
Βαρδινογιάννειο (κθ) 12.00 ΟΦΗ-Αίας Ευ. 1- 20 πόντους διαφορά
Εσπέρου 17.00 ΑΕ Ικάρου Καλ.-Ίκαροι Σερ. 1,2 βλέπω όλοι να την ψάχνουν για τη διαιτησία
Κατερίνης 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-Γουμένισσα Στο πόντο ο αγώνας βλέπω να το παίρνει ο Γαλάνης το παιχνίδι

Το καλό με τη φετινή β εθνική είναι ότι 6 αγωνιστικές πριν το τέλος οι αδιάφορες ομάδες είναι 4 με 5 οι άλλες όλες ενδιαφέρονται για κάτι.

εσυ οταν λες προγνωστικα να τα λες ξενερωτος γιατι κατι πρεπει να πινεις πρωι πρωι...................
rover6
QUOTE(pass @ Apr 12 2009, 22:19 ) *
Φίλε rover6 δεν είδα τον αγώνα δε μίλησα μ΄ αυτούς που ήταν κάτω δεν μπορώ να πω τίποτα.Θα δω τον αγώνα και θα σχολιάσω για την διαιτησία. Αλλά να ξέρεις το πρώτο πάντα τον υπολογίζουν.Τώρα το αποτέλεσμα της Καλαμαριάς δεν μου ακούγεται καλά.Δεν είναι καλό για τη Γουμένισσα. Αν δει κάποιος το πρόγραμμα καταλαβαίνει. Τώρα ο Αμύντας για μένα ανέβηκε και μάλιστα πρωταθλητής. Η άλλη αγωνιστική θα δείξει αν η τρίτη θέση θα παιχτεί στις 9 ήττες. Αν χάσει η Καλιθέα στον Εύοσμο που καίγεται για την νίκη πιστεύω η τρίτη θέση θα παιχτεί στις 9 ήττες

εμεις φιλε οπως παιζουμε τωρα δυσκολα θα χασουμε αν και ειναι το αθλημα πονηρο.
για την σημερινη διαιτησια θα σου πω μονο οτι φαγαμε 2 τεχνικες ποινες εκ των οποιων η δευτερη ηταν οταν εχουμε γυρισει το ματς ειμαστε 6 ποντους πανω και οι σερρες κερδιζουν φαουλ, και εκει γινονται 4 βολες και η μπαλλα για τις σερρες και η τεχνικη ποινη ηταν για γελια.
zelico
QUOTE(rover6 @ Apr 12 2009, 23:02 ) *
εμεις φιλε οπως παιζουμε τωρα δυσκολα θα χασουμε αν και ειναι το αθλημα πονηρο.
για την σημερινη διαιτησια θα σου πω μονο οτι φαγαμε 2 τεχνικες ποινες εκ των οποιων η δευτερη ηταν οταν εχουμε γυρισει το ματς ειμαστε 6 ποντους πανω και οι σερρες κερδιζουν φαουλ, και εκει γινονται 4 βολες και η μπαλλα για τις σερρες και η τεχνικη ποινη ηταν για γελια.

ποιος την εδωσε τη τεχνικη ποινη ο μπουσιας? γιατι γι αυτον δεν εβαλε το χερακι του ο ικαρος σερρων αλλα αλλος.................

QUOTE(zelico @ Apr 12 2009, 23:12 ) *
ποιος την εδωσε τη τεχνικη ποινη ο μπουσιας? γιατι γι αυτον δεν εβαλε το χερακι του ο ικαρος σερρων αλλα αλλος.................

αλλα επειδη δεν μπορουσε να ακουμπισει τη δικη του διαιτησια εψαξε τι τον συμφερει και πηγε αλλου να βρει ακρη!!!!!!!!!!!!!
rover6
QUOTE(zelico @ Apr 12 2009, 23:15 ) *
ποιος την εδωσε τη τεχνικη ποινη ο μπουσιας? γιατι γι αυτον δεν εβαλε το χερακι του ο ικαρος σερρων αλλα αλλος.................


αλλα επειδη δεν μπορουσε να ακουμπισει τη δικη του διαιτησια εψαξε τι τον συμφερει και πηγε αλλου να βρει ακρη!!!!!!!!!!!!!

μεσα εισαι.
εν τω μεταξυ μπηκα στην μεση και εκει να την δωσει δεν μπορεις να φανταστεις φιλε.
τελος παντων παμε για αλλα βλεπε ευοσμο.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.