Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' Εθνικη 2008-2009
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Β Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66
GREER
QUOTE(fanis christodoulou @ Jan 27 2009, 13:37 ) *
...........η διαιτησια ηταν 70%-30% υπερ του ικαρου και επειδη ημουν στο γηπεδο δεν μπορει κανενας να με αμφισβητησει!η.

Οχι ρε Φανη 70%-30%. 60-40 θα ελεγα εγω. Εδρα δηλαδη και τιποτα παραπανω. Ετσι δηλαδη οπως θα επρεπε να ειναι και στη τελικη. Μακαρι να ειχα εγω σε ολα μου τα ματς εκτος εδρας το διαιτητη να με παιζει 60-40 και οχι 90-10 οπως γινεται στα περισσοτερα απο αυτα.
fanis christodoulou
QUOTE(GREER @ Jan 27 2009, 22:41 ) *
Οχι ρε Φανη 70%-30%. 60-40 θα ελεγα εγω. Εδρα δηλαδη και τιποτα παραπανω. Ετσι δηλαδη οπως θα επρεπε να ειναι και στη τελικη. Μακαρι να ειχα εγω σε ολα μου τα ματς εκτος εδρας το διαιτητη να με παιζει 60-40 και οχι 90-10 οπως γινεται στα περισσοτερα απο αυτα.

εστω!! δεν επηρεασε το αποτελεσμα για να ειμαστε σωστοι!!αν καποιος εβλεπε τον αρκαδικο για πρωτη φορα θα απορουσε πως ειναι πρωτοι και με 3 βαθμους διαφορα μετα απο τετοια εμφανιση!!!
team
QUOTE(fanis christodoulou @ Jan 27 2009, 13:37 ) *
εσυ δεν ασχολεισαι αλλα ασχολειτε αλλος στην ομαδα σου και κατι παιρνει και σενα το αυτι σου αφου εισαι πολυ κοντα στην ομαδα! (στο παγκο καθεσαι)!!! τη κυριακη με τον αρκαδικο.....και επειδη ειμαι δικαιος....... και επειδη ειχα πει πολλα για τις διαιτησιες του αρκαδικου!!!...........η διαιτησια ηταν 70%-30% υπερ του ικαρου και επειδη ημουν στο γηπεδο δεν μπορει κανενας να με αμφισβητησει! αλλα θα πω οτι ο αρκαδικος ηταν πολυ κακος και ετσι δε μπορει να φωναζει οτι η διαιτησια διαμορφωσε το αποτελεσμα!!!


β εθνικη- αρκαδικος, οφη και ικαρος η αμυντας με τον ικαρο πιο κοντα στην ανοδο γιατι δεν εχει χασει στην εδρα του.
Α2- περιστερι, δαφνη αν δεν αυτοκτονισει στο εντος με τον ηρακλη.


Πώς βλέπετε ρε παιδιά φαβορί τον Αρκαδικό?Δεν μπορώ να καταλάβω.Έχετε δεί που έχει να πάει στον β! γύρο και ποιούς μπορεί να κερδίσει απο αυτούς? (Πιερικό-Σέρρες-Κομοτηνή-Αμύντα-ΟΦΗ-Φλόγα-Σπόρτιγκ-Δούκα)
GREER
QUOTE(fanis christodoulou @ Jan 27 2009, 22:54 ) *
εστω!! δεν επηρεασε το αποτελεσμα για να ειμαστε σωστοι!!αν καποιος εβλεπε τον αρκαδικο για πρωτη φορα θα απορουσε πως ειναι πρωτοι και με 3 βαθμους διαφορα μετα απο τετοια εμφανιση!!!

Δεν ειναι αυτη, η πραγματικη θεση του Αρκαδικου. Χωρις να θελω να υποτιμησω την καλη αυτη ομαδα, πιστευω, οτι ειναι χειροτερη και απο Αμυντα και απο Καλλιθεα που τις εχω δει. Τον ΟΦΗ δεν τον εχω δει, οποτε δεν τον συγκρινω ακομη. Γι' αυτο και λεω συνεχεια και επιμενω οτι η περσυνη ΝΗΑΡ, που ειχε χειροτερο ρεκορ απο τον φετινο Αρκαδικο, θα τους κερδιζε με 20 ποντους διαφορα.
gal
QUOTE(ΝΙΚ @ Jan 27 2009, 22:30 ) *
Τελικα υπαρχει και δευτερος Ομπραντοβιτς στην Ελλαδα laugh.gif ...Τι λες Φανη συμφωνεις? w00t.gif
Εσυ φιλε πρεπει να εισαι μεγαλος φαν του Δεδα!

Ο Α.Ο. Σπόρτιγκ ανακοινώνει την λύση της συνεργασίας του με τον κ. Γιάνναρη. Ο λόγος της λύσης της συνεργασίας ειναι η αθέτηση συμφωνίας με χορηγό που είχε αναλάβει τις οικονομικές απαιτήσεις του κ. Γιάνναρη. Ο σύλλογος μας θέλει να ευχαριστήσει τον κ. Γιάνναρη για την τρίμηνη συνεργασία του που ήταν υποδειγματική σε όλους τους τομείς και να του ευχηθεί καλή συνεχεία στην προπονητική του σταδιοδρομία.


Που έχουμε φτάσει ο κάθε προπονητής να φέρνει και το χορηγό του. Ο άλλος να κλείνει σε μια ομάδα γιατί θα φέρει και δυο τρεις παίκτες και πάει λέγοντας.Μετά που να έχουμε καλούς προπονητές
rover6
QUOTE(team @ Jan 27 2009, 23:09 ) *
Πώς βλέπετε ρε παιδιά φαβορί τον Αρκαδικό?Δεν μπορώ να καταλάβω.Έχετε δεί που έχει να πάει στον β! γύρο και ποιούς μπορεί να κερδίσει απο αυτούς? (Πιερικό-Σέρρες-Κομοτηνή-Αμύντα-ΟΦΗ-Φλόγα-Σπόρτιγκ-Δούκα)

εχεις δικιο σε αυτο το κομματι,χρειαζεται 2-3 νικες σε αυτα τα παιχνιδια και να μην χασει στην εδρα του.
τα ελεγα και με τον greer στο γηπεδο την κυριακη οτι ειχε το καλυτερο προγραμμα μεχρι τωρα,αλλα δεν παυει να εχει τον αερα αυτον των δυο βαθμων οταν εμεις οι υπολοιποι ΠΡΕΠΕΙ να κερδιζουμε καθε κυριακη.
Jabar
Διέγραψα δύο πόστ που δεν έχουν σχέση με μπάσκετ.Και τα δύο παραβιάζουν τους κανονισμούς του φόρουμ.
Κανονικά θα έπρεπε να επιβληθούν ποινές και δεν έχει σημασία ποιος προκάλεσε.
Δεν θέλω χουλιγκανισμούς εδώ μέσα και υπέροχους λαούς.Το μπάσκετ είναι πάνω από τους οπαδισμούς.
CHE
QUOTE(Jabar @ Jan 28 2009, 10:55 ) *
Διέγραψα δύο πόστ που δεν έχουν σχέση με μπάσκετ.Και τα δύο παραβιάζουν τους κανονισμούς του φόρουμ.
Κανονικά θα έπρεπε να επιβληθούν ποινές και δεν έχει σημασία ποιος προκάλεσε.
Δεν θέλω χουλιγκανισμούς εδώ μέσα και υπέροχους λαούς.Το μπάσκετ είναι πάνω από τους οπαδισμούς.

41.gif 41.gif 41.gif
fanis christodoulou
QUOTE(Jabar @ Jan 28 2009, 10:55 ) *
Διέγραψα δύο πόστ που δεν έχουν σχέση με μπάσκετ.Και τα δύο παραβιάζουν τους κανονισμούς του φόρουμ.
Κανονικά θα έπρεπε να επιβληθούν ποινές και δεν έχει σημασία ποιος προκάλεσε.
Δεν θέλω χουλιγκανισμούς εδώ μέσα και υπέροχους λαούς.Το μπάσκετ είναι πάνω από τους οπαδισμούς.

δικιο εχεις και καλα εκανες!!! αλλα ο κυριος απο τη καισαριανη θελει να μας δειρει! οταν του λεμε αληθειες μας απειλει!!!
lek#13#
ρε φιλε μπας και ο ομπραντοβιτς τελικα δεν ειναι στον παναθηναικο και ειναι στον οφη? ημαρτον τι μας λες?
[/quote]


Ωραια διατυπωση!!!! icon_drunk.gif

Να φανταστεις πως περυσι ημουν στον ΟΦΗ κ με εδιωξε ο Δεδας...!!! peace.gif


ΝΙΚ
QUOTE (lek#13# @ Jan 28 2009, 14:37 ) *
ρε φιλε μπας και ο ομπραντοβιτς τελικα δεν ειναι στον παναθηναικο και ειναι στον οφη? ημαρτον τι μας λες?



Ωραια διατυπωση!!!! icon_drunk.gif

Να φανταστεις πως περυσι ημουν στον ΟΦΗ κ με εδιωξε ο Δεδας...!!! peace.gif



Τοτε εσυ μαλλον εισαι ο Λεκακος? Εχω ακουσει την ιστορια σου αλλα ρωτα και εξω να μαθεις τι λενε για τον ¨μεγαλο¨ προπονητη μας!
kesariani 4ever
QUOTE(fanis christodoulou @ Jan 28 2009, 12:14 ) *
δικιο εχεις και καλα εκανες!!! αλλα ο κυριος απο τη καισαριανη θελει να μας δειρει! οταν του λεμε αληθειες μας απειλει!!!

Δεν απειλησα ποτε κανενα και αληθειες δεν θα μας πει φιλε μου ΦΑΝΗ εσυ αλλα ο ευατος μου και η κριση μου.Για εσενα κατι που ειναι σωστο για εμενα ειναι λαθος.Αυτη αλλωστε ειναι η μαγεια της ζωης.Εαν ολοι οι ανθρωποι συμφωνουσαμε θα ηταν τελειως ανιαρο.Και εσυ δειχνεις οτι σε επηρεαζουν καποια πραγματα απο την στιγμη που τα συνεχιζεις.Εγω σου ειπα οτι δεν ξαναασχολουμε μαζι σου γιατι δεν γνωριζεις πραγματα και καταστασεις.


ΝΗΑΡ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ!!!!!!!
menelaos
01.02.09 17:00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1
01.02.09 17:00 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 1
01.02.09 17:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 2 δεν κανει δευτερη ηττα συνεχομενη
01.02.09 17:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ _ :2
01.02.09 17:00 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 1-2 αν παιξει ο Κριτσαλος
01.02.09 17:00 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ _1 έστω και δύσκολα
01.02.09 17:00 ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ _ :1
01.02.09 17:00 ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ _ 1 η Κομοτηνη εκτος ειναι για γελια
fanis christodoulou
QUOTE(kesariani 4ever @ Jan 28 2009, 16:07 ) *
Δεν απειλησα ποτε κανενα και αληθειες δεν θα μας πει φιλε μου ΦΑΝΗ εσυ αλλα ο ευατος μου και η κριση μου.Για εσενα κατι που ειναι σωστο για εμενα ειναι λαθος.Αυτη αλλωστε ειναι η μαγεια της ζωης.Εαν ολοι οι ανθρωποι συμφωνουσαμε θα ηταν τελειως ανιαρο.Και εσυ δειχνεις οτι σε επηρεαζουν καποια πραγματα απο την στιγμη που τα συνεχιζεις.Εγω σου ειπα οτι δεν ξαναασχολουμε μαζι σου γιατι δεν γνωριζεις πραγματα και καταστασεις.


ΝΗΑΡ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ!!!!!!!

smiley.gif smiley.gif smiley.gif
wade13
01.02.09 17:00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1(με φορα)
01.02.09 17:00 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 1(εκει μεσα δεν θα χασει παλι)
01.02.09 17:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 2(2ο συνεχομενο πολυ παει)
01.02.09 17:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ _1-2 (δυσκολο ματς καιγεται η χαλκιδα αλλα κ το λαυριο ανεβασμενο)
01.02.09 17:00 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 1-2(ισοδυναμες ομαδες αλλα τωρα με λυκογιαννη κ κριτσαλο πολυ πιθανο το 2)
01.02.09 17:00 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ 2(βλεπω την εκπληξη της αγωνιστικης εδω)
01.02.09 17:00 ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 1
01.02.09 17:00 ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 1-2(καιγονται κ οι 2 δινω ενα προβαδισμα στον 1 γτ εκτος η κομοτηνη δν υπαρχει) icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
sa-gt
Και τα δικά μου προγνωστικά:

01.02.09 17:00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1
01.02.09 17:00 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ Παίζουν όλα τα αποτελέσματα, ποντάρω περισσότερο στο Βλάχο λόγω του οτι ξέρει τον ΟΦΗ
01.02.09 17:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ Μου μυρίζει έκπληξη εδώ, θα το αποφύγω.
01.02.09 17:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ: 1-2 Βλέπω ντέρμπι
01.02.09 17:00 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ Ζωής και θανάτου, βλέπω μάλλον 2
01.02.09 17:00 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ 1
01.02.09 17:00 ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 1
01.02.09 17:00 ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 1 μάλλον εύκολα
geoleonis
QUOTE(ΝΙΚ @ Jan 28 2009, 15:56 ) *
Τοτε εσυ μαλλον εισαι ο Λεκακος? Εχω ακουσει την ιστορια σου αλλα ρωτα και εξω να μαθεις τι λενε για τον ¨μεγαλο¨ προπονητη μας!

Καταρχήν δεν ήταν ο μόνος παίχτης που έδιωξε ο Δέδας.Οσο για τον "μεγάλο προπονητή"που λες..εαν δεν ερχόταν αυτος ουτε άνοδο θα εβλεπες ουτε τιποτα.Καλο θα είναι ν'αναγνωριζουμε καποια πραγματα οσα "λάθοι" και να κανει.Και δεν ειναι και ο μονος που κάνει λάθοι σε αυτή την ομάδα.πιστευω να με καταλαβες.
panosak
σαν περσινος αντιπαλος του ΟΦΗ διαπιστωσα περσι οτι ο Δεδας εκανε πολυ καλη δουλεια...
οπως επισης οτι ο ΟΦΗ ειναι ομαδα με μεγαλες φιλοδοξιες αλλα και απαιτησεις...
γεγονος που κανει τις δυσκολιες της δουλειας του αλλα και τις ικανοτητες του μεγαλυτερες...
pass
QUOTE(geoleonis @ Jan 28 2009, 16:43 ) *
Καταρχήν δεν ήταν ο μόνος παίχτης που έδιωξε ο Δέδας.Οσο για τον "μεγάλο προπονητή"που λες..εαν δεν ερχόταν αυτος ουτε άνοδο θα εβλεπες ουτε τιποτα.Καλο θα είναι ν'αναγνωριζουμε καποια πραγματα οσα "λάθοι" και να κανει.Και δεν ειναι και ο μονος που κάνει λάθοι σε αυτή την ομάδα.πιστευω να με καταλαβες.

01.02.09 17:00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 πολύ καλύτερη ομάδα
01.02.09 17:00 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 2 γιατι το φοβούνται τον αγώνα οι κρητικοί
01.02.09 17:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 1 γιατι ο πιερικός αναγεννήθηκε
01.02.09 17:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ: 1 τελευταίο χαρτί της χαλκιδας
01.02.09 17:00 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 1 πολύ καλύτερη ομάδα ο εύοσμος
01.02.09 17:00 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ 1 εύκολα
01.02.09 17:00 ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 1
01.02.09 17:00 ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 2 δεν παίζει ο μπάγκι
ΝΙΚ
QUOTE (geoleonis @ Jan 28 2009, 16:43 ) *
Καταρχήν δεν ήταν ο μόνος παίχτης που έδιωξε ο Δέδας.Οσο για τον "μεγάλο προπονητή"που λες..εαν δεν ερχόταν αυτος ουτε άνοδο θα εβλεπες ουτε τιποτα.Καλο θα είναι ν'αναγνωριζουμε καποια πραγματα οσα "λάθοι" και να κανει.Και δεν ειναι και ο μονος που κάνει λάθοι σε αυτή την ομάδα.πιστευω να με καταλαβες.


Η ομαδα ετσι οπως ηταν φτιαγμενη με οποιονδηποτε προπονητη θα ανεβαινε! Δεν ανεβηκε γιατι ητανε ο Δεδας προπονητης απλα ειχε και εχει ακομα καλο υλικο!Αμα ξερεις φιλε μου την ομαδα την ¨κανουν¨ οι παιχτες που εχουν επιπεδο οπως ειναι ο ΟΦΗ και οχι ο προπονητης!Και αυτο θα φανει στη συνεχεια!

Αυτη ειναι η γνωμη μου....
kesariani 4ever
QUOTE(fanis christodoulou @ Jan 28 2009, 16:29 ) *
smiley.gif smiley.gif smiley.gif

shot.gif shot.gif shot.gif
geoleonis
QUOTE(ΝΙΚ @ Jan 28 2009, 17:58 ) *
Η ομαδα ετσι οπως ηταν φτιαγμενη με οποιονδηποτε προπονητη θα ανεβαινε! Δεν ανεβηκε γιατι ητανε ο Δεδας προπονητης απλα ειχε και εχει ακομα καλο υλικο!Αμα ξερεις φιλε μου την ομαδα την ¨κανουν¨ οι παιχτες που εχουν επιπεδο οπως ειναι ο ΟΦΗ και οχι ο προπονητης!Και αυτο θα φανει στη συνεχεια!

Αυτη ειναι η γνωμη μου....

Αυτή είναι η γνώμη σου και είναι σεβαστή.
ΟΛΑ
QUOTE(geoleonis @ Jan 28 2009, 19:11 ) *
Αυτή είναι η γνώμη σου και είναι σεβαστή.

Στέφανος Δέδας κατάγεται από τη Θεσσαλονίκη και έχει εργαστεί ως βοηθός του Μπάνε Πρέλιεβιτς στον ΠΑΟΚ, του Γιουρι Ζντόβτς στον Ηρακλή και του Στέργιου Κουφού στον ΑΓΟ Ρεθύμνου. Παράλληλα έχει εργαστεί και στην ΜΕΝΤ ως βοηθός αλλά και ως πρώτος προπονητής, στο πρωτάθλημα της Α2 κατηγορίας.
Αμέσως μετά την επίτευξη της συνεργασίας των δυο πλευρών, ο νέος τεχνικός του ΟΦΗ δήλωσε: "Θέλω να ευχαριστήσω θερμά τη διοίκηση του ΟΦΗ για την τιμή που μου κάνει να αναλάβω την ομάδα. Ξέρω που έρχομαι και τις φιλοδοξίες που έχει ο ΟΦΗ σαν ομάδα. Πιστεύω ότι η πόλη του Ηρακλείου θα πρέπει να παίξει ξανά πιο δυναμικό ρόλο στο μπάσκετ, όπως έκανε παλαιότερα με την παρουσία της ομάδας μπάσκετ του Ηρακλείου, στις μεγάλες κατηγορίες. Τα υπόλοιπα θα τα πούμε στο γήπεδο"




Απίστευτα πράγματα για άλλη μια φορά στο πρωτάθλημα της Γ Εθνικής. Στην Νίκαια, ο αγώνας του Ιωνικού με τον πρωτοπόρο ΟΦΗ διεκόπη λίγο πριν το τέλος της 3ης περιόδου με το σκορ στο 69-61 υπέρ των γηπεδούχων αφού οι διαιτητές έκλεισαν το φύλλο αγώνα αναφέροντας απειλές από τον πάγκο των Κρητικών για την ζωή τους! Αιτία των διαμαρτυριών του ΟΦΗ τα πολλά φάουλ και οι τεχνικές ποινές που χρεώθηκαν και είχαν σαν αποτέλεσμα να μείνουν πίσω στο σκορ. Ο πρόεδρος του Ερασιτέχνη ΟΦΗ, Βασίλης Ξημέρης, αναμένεται να κάνει παράσταση στην ΚΕΔ/ΕΟΚ για τον αγώνα ζητώντας την παραδειγματική τιμωρία των διαιτητών ενώ έγινε και μήνυση από τους Κρητικούς εναντίον των διαιτητών για αλλοίωση αποτελέσματος, ψευδή αναφορά στοιχείων στο φύλλο αγώνα. Πάντως, ο πρωτοπόρος ΟΦΗ που είναι ήδη τιμωρημένος με ποινή αποκλεισμού της έδρας του για δύο αγωνιστικές λόγω συμπεριφοράς των οπαδών του στο ματς με την Ιεράπετρα, κινδυνεύει πλέον με μηδενισμό, ίσως και με αφαίρεση βαθμών, κάτι που σημαίνει ότι μπορεί να χάσει ακόμα και την άνοδο στην Β Εθνική!


ΟΦΗ (Δέδας): Τσερκιτζόγλου 3 (1), Παγάκης, Δελατόλας 11 (3), Σκαμνάκης, Τσακιρίδης 30 (5), Ορνιθόπουλος 20 (3), Παναγάκης 5, Χουλιάρας 10, Αποστολίδης, Λεκάκος, Φαρμάκης 1, Λαμπαρδάκης.
ΟΛΑ
QUOTE(rover6 @ Jan 27 2009, 03:00 ) *
το νους σας φιλε. ο νικητης αποκταει αβανταζ.
ειδικα εσεις που θα εχετε 2-0 νικες με αμυντα.
βλεπω πατρινους διαιτητες και ο θεος βοηθος ph34r.gif

Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Αμύντας Τσούνας-Τσώνος Μ (Μαγκανάς)
Εσπέρου 12.00 ΑΕ Ικάρου Καλ.-Απόλλων Καλ. Επιτροπάκης-Μπορμπαντωνάκης (Παλάτος)
Φίλε ή μάγος είσαι ή ξερεις πολλά. Eσεις πάντως έχετε κρητικούς
Hayate
QUOTE(ΝΙΚ @ Jan 28 2009, 17:58 ) *
Η ομαδα ετσι οπως ηταν φτιαγμενη με οποιονδηποτε προπονητη θα ανεβαινε! Δεν ανεβηκε γιατι ητανε ο Δεδας προπονητης απλα ειχε και εχει ακομα καλο υλικο!Αμα ξερεις φιλε μου την ομαδα την ¨κανουν¨ οι παιχτες που εχουν επιπεδο οπως ειναι ο ΟΦΗ και οχι ο προπονητης!Και αυτο θα φανει στη συνεχεια!

Αυτη ειναι η γνωμη μου....


Όντως σεβαστή η γνώμη σου αλλά μπάσκετ πιστεύω δεν έχεις παίξει ποτέ... Αν δεν ερχόταν ο Δέδας η ομάδα δεν ανέβαινε με τίποτα και μην ξεχνάμε ότι έφερε και τον Τσακιρίδη στον ΟΦΗ..
team
Παιδιά απο το Λαύριο προσέξτε την διαιτησία την Κυριακή με την Χαλκίδα και ειδικά του Χαλαμπαλάκη.Την επόμενη παίζει Λαύριο -ΟΦΗ και ο νοών νοείτο.
GREER
QUOTE(team @ Jan 28 2009, 20:33 ) *
Παιδιά απο το Λαύριο προσέξτε την διαιτησία την Κυριακή με την Χαλκίδα και ειδικά του Χαλαμπαλάκη.Την επόμενη παίζει Λαύριο -ΟΦΗ και ο νοών νοείτο.

Δεν εχουμε να προσεξουμε κατι. Οπου παμε, εντος και εκτος, μας παιζουν απο 90-10 εως 60-40 στη καλυτερη και πολυ σπανια περιπτωση. Εχουμε συνηθισει φιλε απο περσυ. Αλλωστε εμας μας σταυρωσανε με τον Αρκαδικο. Δεν νομιζω να εχουν προβλημα να το ξανακανουν. Ακομα και με τη Χαλκιδα...
rover6
QUOTE(ΟΛΑ @ Jan 28 2009, 19:56 ) *
Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Αμύντας Τσούνας-Τσώνος Μ (Μαγκανάς)
Εσπέρου 12.00 ΑΕ Ικάρου Καλ.-Απόλλων Καλ. Επιτροπάκης-Μπορμπαντωνάκης (Παλάτος)
Φίλε ή μάγος είσαι ή ξερεις πολλά. Eσεις πάντως έχετε κρητικούς

απλα σε ενα τετοιο ντερμπυ οι μονοι μπορουν να παιξουν λογω εμπειρειας ειναι πατρινοι η λαρισαιοι.αθηναιοι δεν μπορουν να μπουν θεσσαλονικεις ειναι πολλα τα εξοδα αρα μενουν μονο αυτοι.
αν εμπαιναν απο καπου αλλου κολαση,λογω εμπειρειας και παλι.
οσο για μας οι εν λογω διαιτητες ειναι πολυ καλοι,το κρητικοι μου κανει κατι ομως 39.gif .
δεν εχω τιποτα με το νησι.
mpasketikos
QUOTE(team @ Jan 28 2009, 20:33 ) *
Παιδιά απο το Λαύριο προσέξτε την διαιτησία την Κυριακή με την Χαλκίδα και ειδικά του Χαλαμπαλάκη.Την επόμενη παίζει Λαύριο -ΟΦΗ και ο νοών νοείτο.

O συγκεκριμένος διαιτητής,που αναφέρεις,είναι άψογος και πολύ καλό παιδί.Δεν υπάρχει περίπτωση να μπει σε παιχνίδια σκοπιμότητας.Και σου το λέμε από την Ιεράπετρα που τον ζούμε και στα τοπικά.Μην τον αδικείτε λοιπόν.
sa-gt
QUOTE(ΟΛΑ @ Jan 28 2009, 19:56 ) *
Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Αμύντας Τσούνας-Τσώνος Μ (Μαγκανάς)
Εσπέρου 12.00 ΑΕ Ικάρου Καλ.-Απόλλων Καλ. Επιτροπάκης-Μπορμπαντωνάκης (Παλάτος)
Φίλε ή μάγος είσαι ή ξερεις πολλά. Eσεις πάντως έχετε κρητικούς

Ούτε περί μαγείας πρόκειται ούτε πολλά ξέρει. Αν παρατηρήσει κάποιος ποιοι παίζουν τον ΟΦΗ με τις αθηναικές ομάδες θα διαπιστώσει οτι κατά 90% παίζουν Πατρινοί και 10% λοιποί επαρχιώτες. Στην προκειμένη περίπτωση λοιπόν παίζουν 2 διαιτητές αξιολογημένοι στην Α2, ένας από Πάτρα και ένας από άλλη επαρχιακή πόλη. Μάλλον τηρήθηκε ο κανόνας λοιπόν, χωρίς αυτό να είναι απαραίτητα καλό ή κακό.
ΟΛΑ
QUOTE(sa-gt @ Jan 29 2009, 09:35 ) *
.
μην ξεχνάμε ότι έφερε και τον Τσακιρίδη στον ΟΦΗ.. και τον χουλιάρα Αυτός είναι ο λόγος που τον πήραν προπονητή.Τώρα αν πετύχει είναι στο χέρι του


rover6
QUOTE(ΟΛΑ @ Jan 29 2009, 14:07 ) *
μην ξεχνάμε ότι έφερε και τον Τσακιρίδη στον ΟΦΗ.. και τον χουλιάρα Αυτός είναι ο λόγος που τον πήραν προπονητή.Τώρα αν πετύχει είναι στο χέρι του

παιδια μην ξεχναμε οτι ο συγκεκριμενος προπονητης ειναι και νεος,υπομονη χρειαζεται,ταλαντουχος ειναι σιγουρα,γνωσεις εχει,μαθαινει γρηγορα, νομιζω οτι ο χρονος θα δειξει αν τελικα ειναι καλος η οχι.
παντως μεχρι στιγμης ειναι πετυχημενος.
καποια στιγμη ορισμενοι φιλοι και γω μαζι εχουμε αναφερθει στον χαρακτηρα του,αλλα οπως ειχα ξαναγραψει,αυτο διορθωνεται με το περασμα του χρονου.
στην ηλικια του εχω κανει προσωπικα και χειροτερα.
το στησιμο της φετεινης ομαδας παντως ειναι μια χαρα.
ισως ενα πενταρι λειπει (προσωπικη αποψη)
real
Δούκας - Αναγέννηση 1(δυσκολα)
Χαλκίδα - Λαύριο 2(αν δε μπορεις να κερδισεις τον προτελευταιο στην εδρα του τοτε εισαι για κλαμματα)
ΟΦΗ - Αμύντας 1(δε χανει εντος ο οφη και δε κερδιζει επαρχιακα ο αμυντας)
Ικαρος Κ. - Απόλλων Κ. 1
Πιερικός - Αρκαδικός 2(αν και ολοι λενε για αμφιρροπο ματς)
Γουμένισσα - Κομοτηνή 1(αμφιρροπο πολυ)
Ικαροι Σ. - Π. Φάληρο 1
Αίας - Σπόρτιγκ 1(ειτε με κριτσαλο ειτε οχι δε κερδιζουν εκει ... καλη ομαδα ο ευοσμος)
kavatzas4
QUOTE(ΟΛΑ @ Jan 29 2009, 14:07 ) *
μην ξεχνάμε ότι έφερε και τον Τσακιρίδη στον ΟΦΗ.. και τον χουλιάρα Αυτός είναι ο λόγος που τον πήραν προπονητή.Τώρα αν πετύχει είναι στο χέρι του

Εδώ κάνεις ένα μεγάλο λάθος γιατί τον Τσάκιριδη τον πήραν τελευταίες μέρες των μεταγραφών ,όταν έγινε γνωστό ότι ο ΑΓΟΡ θα έπαιζε τελικά α1 και τον άφησαν ελεύθερο!!!Μόνο σας παρακαλώ μην λές ότι θέλεις!
lamar
QUOTE(ΟΛΑ @ Jan 29 2009, 14:07 ) *
μην ξεχνάμε ότι έφερε και τον Τσακιρίδη στον ΟΦΗ.. και τον χουλιάρα Αυτός είναι ο λόγος που τον πήραν προπονητή.Τώρα αν πετύχει είναι στο χέρι του

Δεν ειναι ακριβως ετσι τα πραγματα. Ο Δεδας ηταν ηδη προπονητης στον ΟΦΗ και τον Τσακιριδη τον πηρε τελευταια μερα των μεταγραφων οταν εμεινε ελυθερος απο το Ρεθυμνο.
kavatzas4
QUOTE(team @ Jan 28 2009, 20:33 ) *
Παιδιά απο το Λαύριο προσέξτε την διαιτησία την Κυριακή με την Χαλκίδα και ειδικά του Χαλαμπαλάκη.Την επόμενη παίζει Λαύριο -ΟΦΗ και ο νοών νοείτο.

Έχεις απόλυτο δίκιο για τη διαίτησια του μόνο,αν δεν υπήρχε ο πατέρας του που είναι πολλά χρόνια πρόεδρος στιν εκασκ τώρα δεν θα σφύριζε ούτε στα τοπικά!Αλλά βλέπω ότι εσύ το πας αλλού θέλω να σου πω ότι ο Χαλαμπαλάκης επειδή τυχαίνει να είμαστε οικογενειακοί φίλοι είναι 100% αντιΟΦΗ και έχουμε τσακωθεί πολλέσ φορές γιάυτο το λόγο!
ΟΛΑ
QUOTE(rover6 @ Jan 29 2009, 14:23 ) *
παιδια μην ξεχναμε οτι ο συγκεκριμενος προπονητης ειναι και νεος,υπομονη χρειαζεται,ταλαντουχος ειναι σιγουρα,γνωσεις εχει,μαθαινει γρηγορα, νομιζω οτι ο χρονος θα δειξει αν τελικα ειναι καλος η οχι.
παντως μεχρι στιγμης ειναι πετυχημενος.
καποια στιγμη ορισμενοι φιλοι και γω μαζι εχουμε αναφερθει στον χαρακτηρα του,αλλα οπως ειχα ξαναγραψει,αυτο διορθωνεται με το περασμα του χρονου.
στην ηλικια του εχω κανει προσωπικα και χειροτερα.
το στησιμο της φετεινης ομαδας παντως ειναι μια χαρα.
ισως ενα πενταρι λειπει (προσωπικη αποψη)
Φίλε συμφωνώ απόλυτα αν ο Οφη είχε πεντάρι θα βγαίνε περπατώντας.Οχι οτι δεν θα βγεί αλλά θα δυσκολευτεί
Hayate
QUOTE(ΟΛΑ @ Jan 29 2009, 14:07 ) *
μην ξεχνάμε ότι έφερε και τον Τσακιρίδη στον ΟΦΗ.. και τον χουλιάρα Αυτός είναι ο λόγος που τον πήραν προπονητή.Τώρα αν πετύχει είναι στο χέρι του



Μάλλον το ανάποδο έγινε ο Χουλιάρας έφερε τον Δέδα αφού ο πρώτος ήρθε πριν τον Δέδα στην ομάδα και δεν τον πήραν για να φέρει τον Τσακιρίδη.. Του είπανε θέλουμε άνοδο και αυτός τους είπε φέρτε τον Τσακιρίδη αλλιώς θα πάρουμε τα 3...
smiley.gif
ΝΙΚ
QUOTE (ΟΛΑ @ Jan 29 2009, 15:36 ) *
Φίλε συμφωνώ απόλυτα αν ο Οφη είχε πεντάρι θα βγαίνε περπατώντας.Οχι οτι δεν θα βγεί αλλά θα δυσκολευτεί


Αυτον που πηραμε φετος τον Σαμουρελη σαν πενταρι μεχρι στιγμης τουλαχιστον φαινεται οτι κανει καλη δουλεια...αλλα αυτος περσι εκει που επαιζε ηταν τεσσαρι κ οχι πενταρι..
pass
QUOTE(ΝΙΚ @ Jan 29 2009, 17:36 ) *
Αυτον που πηραμε φετος τον Σαμουρελη σαν πενταρι μεχρι στιγμης τουλαχιστον φαινεται οτι κανει καλη δουλεια...αλλα αυτος περσι εκει που επαιζε ηταν τεσσαρι κ οχι πενταρι..
Άκουσα το Βλάχο τον προπονητή του Αμύντα στο ραδιόφωνο ανέφερε ότι φαβορί για την άνοδο είναι ο οφη,Καλιθέα,Αμύντας,Αρκαδικός και οι Σέρρες αν αντέξει διότι εχει λίγους σε αριθμό παίκτες.Με εντυπωσίασε το μικρό μπάτζετ του Αμύντα μόνο 130.000 ευρώ.Για τον Οφη είπε ότι έχει τους καλύτερους περιφεριακούς άλλα αν δεν μπούν τα σουτ έχει πρόβλημα όπως έγινε στον αγώνα με τις Σέρρες.Για τον Αρκαδικό είπε ότι ειχε βατό πρόγραμμα αλλά κέρδισε έστω και δύσκολα όλα τα παιχνίδια στην έδρα του γι αυτό και έχει τον αέρα των δυο πόντων
rover6
QUOTE(pass @ Jan 29 2009, 17:54 ) *
Άκουσα το Βλάχο τον προπονητή του Αμύντα στο ραδιόφωνο ανέφερε ότι φαβορί για την άνοδο είναι ο οφη,Καλιθέα,Αμύντας,Αρκαδικός και οι Σέρρες αν αντέξει διότι εχει λίγους σε αριθμό παίκτες.Με εντυπωσίασε το μικρό μπάτζετ του Αμύντα μόνο 130.000 ευρώ.Για τον Οφη είπε ότι έχει τους καλύτερους περιφεριακούς άλλα αν δεν μπούν τα σουτ έχει πρόβλημα όπως έγινε στον αγώνα με τις Σέρρες.Για τον Αρκαδικό είπε ότι ειχε βατό πρόγραμμα αλλά κέρδισε έστω και δύσκολα όλα τα παιχνίδια στην έδρα του γι αυτό και έχει τον αέρα των δυο πόντων

αυτη η ομαδα ειναι προτυπο κατα την γνωμη μου.
δεν ξανοιγετε κραταει δικα της παιδια, μπατζετ μεχρι εκει που φτανει η τσεπη τους, αξιοπρεπεστατη παρουσια,δικο της γηπεδο,και καλες ακαδημιες.

sa-gt
QUOTE(rover6 @ Jan 29 2009, 18:00 ) *
αυτη η ομαδα ειναι προτυπο κατα την γνωμη μου.
δεν ξανοιγετε κραταει δικα της παιδια, μπατζετ μεχρι εκει που φτανει η τσεπη τους, αξιοπρεπεστατη παρουσια,δικο της γηπεδο,και καλες ακαδημιες.

Και τον μακράν καλύτερο προπονητή της κατηγορίας. Μεγάλο γατόνι.
basketball lover
01/02/09 18:00 ΔΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ 1.και ξαναλεω ΔΟΥΚΑΣ ωραιο μπασκετ
01/02/09 17:00 ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 2 πολυ μα πολυ ευκολα.το Λαυριο ξυπναει,κυριοι!
01/02/09 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 2(χωρις σχολια γιατι οι μισοι θα μου λενε οτι αντιπαθω τον Οφη και οι αλλοι οτι συμπαθω το Βλαχο)
01/02/09 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ 1 ευκολα
01/02/09 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 2 οχι τοσο ευκολα ομως
04/02/09 17:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 2 πιστευω πως θα τα καταφερει.δεν παιζει κι ο Μπαγκι...
01/02/09 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 1
01/02/09 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 2 με Κριτσαλο/1 χωρις
bionikos
Αντε να κανω κι εγω τα προγνωστικα μου αν και ξεκινήσαμε...

01/02/09 18:00 ΔΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ 1 αρκετά εύκολα
01/02/09 17:00 ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 2 Το Λαύριο θα χτηπήσει άνοδο στο β' γύρο
01/02/09 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 1 καλύτερη ομάδα και πιο αποφασισμένη για άνοδο
01/02/09 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ 1 με καμια 10αριά πόντους
01/02/09 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 2 έχει αρχίσει όμως, δεν ξέρω πάντως τιποτα
04/02/09 17:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 1 ως εδώ ήταν η Κομοτηνή
01/02/09 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 1
01/02/09 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 2 με Κριτσαλο ή χωρις

Όποιος έχει καμια ενημέρωση από την Κατερίνη ας μας πει πόσο πάει το Πιερικός - Μάνος... Καλά μη βαράτε μια πλάκα έκανα...

milan
01/02/09 18:00 ΔΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ 1
01/02/09 17:00 ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 2
01/02/09 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 1
01/02/09 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ 1
01/02/09 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 2
04/02/09 17:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 2
01/02/09 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 1
01/02/09 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 1
team
QUOTE(bionikos @ Feb 1 2009, 12:41 ) *
Αντε να κανω κι εγω τα προγνωστικα μου αν και ξεκινήσαμε...

01/02/09 18:00 ΔΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ 1 αρκετά εύκολα
01/02/09 17:00 ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 2 Το Λαύριο θα χτηπήσει άνοδο στο β' γύρο
01/02/09 17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 1 καλύτερη ομάδα και πιο αποφασισμένη για άνοδο
01/02/09 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ 1 με καμια 10αριά πόντους
01/02/09 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 2 έχει αρχίσει όμως, δεν ξέρω πάντως τιποτα
04/02/09 17:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 1 ως εδώ ήταν η Κομοτηνή
01/02/09 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 1
01/02/09 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 2 με Κριτσαλο ή χωρις

Όποιος έχει καμια ενημέρωση από την Κατερίνη ας μας πει πόσο πάει το Πιερικός - Μάνος... Καλά μη βαράτε μια πλάκα έκανα...



Στο τέλος του 3ου δεκαλέπτου προηγείται ο Πιερικός με 10 πόντους
team
QUOTE(team @ Feb 1 2009, 13:18 ) *
Στο τέλος του 3ου δεκαλέπτου προηγείται ο Πιερικός με 10 πόντους



Έχασε ο Αρκαδικός με 16 πόντους τελικό
sporting b.c.
QUOTE(basketball lover @ Jan 31 2009, 11:21 ) *
01/02/09 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 2 με Κριτσαλο/1 χωρις


παίζει ο Κρίτσαλος wink.gif
GREER
QUOTE(team @ Feb 1 2009, 13:45 ) *
Έχασε ο Αρκαδικός με 16 πόντους τελικό

Αλλαζουν τα κοζα για τον Αρκαδικο κυριοι. Σαν να αρχισε η κατηφορα γι’αυτους!!!! Συγχαρητηρια σε αυτους που το προεβλεψαν. Δεν το περιμενα!!! Λεπτομερειες εχουμε??
sporting b.c.
Ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΤΟΝ ΑΡΚΑΔΙΚΟ ΜΕ 16 ΠΟΝΤΟΥΣ !!!!!!!!!!!!!
αδέρφια δεν βρωμάει η δουλειά ;
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.