Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' Εθνικη 2008-2009
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Β Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66
coachara
QUOTE(zelico @ Feb 23 2009, 14:36 ) *
αν εισαι αυτος που λες (που δεν εισαι) αφηνω το κοσμο στο φορουμ να κρινει ποιος ειναι ο γραφικος!
πες μας coach πες μας.... πριμενουμε με το στομα ανοιχτο το χρισμο σου!!!!

εγω ειμαι 62 ετων και εχω κανει την καριερα μου και ερχεσαι εσυ ο δεν υπαρχω στο χαρη του μπασκετ να μη πεις αν μη τι αλλο οτι λεω ψεμματα...εισαι ανεκδιηγητος και αξιος της μοιρας σου...δεν ξανασχολουμε με την αφεντια σου...
wade13
καλησπερα παιδια..χθες εδω στα μερη μας τα βορεια πηγα κ παρακολουθησα το κομοτηνη-σπορτιγκ...το πρωτο ημιχρονο δεν φερνει κριτικη μιας κ η κομοτηνη εβαλε ολα τα σουτ κ δικαια ηταν τοσο μπροστα..κακες επιλογες απο τους παιχτες του σπορτιγκ γι αυτο κ η διαφορα στο 1ο ημιχρονο..στο 2ο ειδαμε οτι παιζοταν μπασκετ μεταξυ 2 ομαδων..με κινηση ματ ο λυκογιανης γυρισε την αμυνα σε ζωνη με προσαρμογες κ πραγματικα η ομαδα δουλεψε πολυ καλα..η κομοτηνη δν εβρισκε λυσεις κ μπροστα το σπορτιγκ εβρισκε λυσεις με πολλους αιφνιδιασμους..αν ο κριτσαλος δν εχανε κ 5 βολες στο τελος ισως να ταν διαφορετικα τα πραγματα..απο τους νικητες ολα τα λεφτα ο κτιστου μονος του το πηρε κ απο την αλλη ο κριτσαλος αν εβαζε τις βολες θα ταν θετικος, ο χουμας καλος αλλα πηρε πολλα σουτ αστοχα κ αρκετα καλος ο μαστρο/λος με προσωπικες ενεργειες το γυρισε μονος του..αυτα απο το ματσακι καλη συνεχεια κ στις 2 ομαδες... icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
zelico
QUOTE(coachara @ Feb 23 2009, 14:41 ) *
εγω ειμαι 62 ετων και εχω κανει την καριερα μου και ερχεσαι εσυ ο δεν υπαρχω στο χαρη του μπασκετ να μη πεις αν μη τι αλλο οτι λεω ψεμματα...εισαι ανεκδιηγητος και αξιος της μοιρας σου...δεν ξανασχολουμε με την αφεντια σου...

ελα coach ελα μη εκνευριζεσαι! εσυ που υπαρχεις στο χαρτη του μπασκετ πες μας κι αλλα πες μας! ποιος εισαι εσυ σπαω το κεφαλι μου να σε βρω που εχεις κοουτσαρει απο την αθηνα μεχρι τα σιατιστα! μηπως τελικα εισαι αυτος που σε κατηγορησανε καποιοι στο φορουμ οτι εισαι και μας πουλας παραμυθια?
coachara
QUOTE(zelico @ Feb 23 2009, 14:48 ) *
ελα coach ελα μη εκνευριζεσαι! εσυ που υπαρχεις στο χαρτη του μπασκετ πες μας κι αλλα πες μας! ποιος εισαι εσυ σπαω το κεφαλι μου να σε βρω που εχεις κοουτσαρει απο την αθηνα μεχρι τα σιατιστα! μηπως τελικα εισαι αυτος που σε κατηγορησανε καποιοι στο φορουμ οτι εισαι και μας πουλας παραμυθια?

απο αυτην την στιγμη παυω να γραφω ξανα και να ασχολουμε με το φορουμ σας...εγω αγαπω το μπασκετ και ημουν ο μονος ισως που ασχολουμε με μονο αγωνιστηκα θεμματα...επειδη δεν εχω να αποδειξω τιποτα και σε κανεναν εδω μεσα και μπηκα μονο και μονο για την διασκεδαση μου και την παρεα παυω να ασχολουμε αλλο.....κρατηστε τον γραφικο και προκλητικο τυπο να σας αναλυει και να σας καταθετει τις γρφικοτητες και τις ειρωνιες του...δεν θα καθομαι εγω να διαπληκτιζομαι με τον καθε πουθενα...αντιο σας...
zelico
QUOTE(coachara @ Feb 23 2009, 14:57 ) *
απο αυτην την στιγμη παυω να γραφω ξανα και να ασχολουμε με το φορουμ σας...εγω αγαπω το μπασκετ και ημουν ο μονος ισως που ασχολουμε με μονο αγωνιστηκα θεμματα...επειδη δεν εχω να αποδειξω τιποτα και σε κανεναν εδω μεσα και μπηκα μονο και μονο για την διασκεδαση μου και την παρεα παυω να ασχολουμε αλλο.....κρατηστε τον γραφικο και προκλητικο τυπο να σας αναλυει και να σας καταθετει τις γρφικοτητες και τις ειρωνιες του...δεν θα καθομαι εγω να διαπληκτιζομαι με τον καθε πουθενα...αντιο σας...

ευχαριστουμε πολυ για την ευγενικη συμμετοχη σας! αλλα δεν μαθαμε, και με την αποχωριση σας δεν θα μαθουμε ποτε με ποιον μεγαλο coach ειχαμε τη τιμη να μιλαμε!!!
team
QUOTE(coachara @ Feb 23 2009, 14:57 ) *
απο αυτην την στιγμη παυω να γραφω ξανα και να ασχολουμε με το φορουμ σας...εγω αγαπω το μπασκετ και ημουν ο μονος ισως που ασχολουμε με μονο αγωνιστηκα θεμματα...επειδη δεν εχω να αποδειξω τιποτα και σε κανεναν εδω μεσα και μπηκα μονο και μονο για την διασκεδαση μου και την παρεα παυω να ασχολουμε αλλο.....κρατηστε τον γραφικο και προκλητικο τυπο να σας αναλυει και να σας καταθετει τις γρφικοτητες και τις ειρωνιες του...δεν θα καθομαι εγω να διαπληκτιζομαι με τον καθε πουθενα...αντιο σας...


coachara μην ξηγιέσαι έτσι.Το forum σε χρειάζεται.Πολλές φορές υπάρχουν διαφορετικές απόψεις αλλά έτσι πρέπει να γίνεται.Η φυγή δηλώνει αδυναμία.Δεν είναι σωστή κίνηση.Και στο κάτω-κάτω μην συζητάς με τον συγκεκριμένο.
coachara
QUOTE(team @ Feb 23 2009, 15:08 ) *
coachara μην ξηγιέσαι έτσι.Το forum σε χρειάζεται.Πολλές φορές υπάρχουν διαφορετικές απόψεις αλλά έτσι πρέπει να γίνεται.Η φυγή δηλώνει αδυναμία.Δεν είναι σωστή κίνηση.Και στο κάτω-κάτω μην συζητάς με τον συγκεκριμένο.

δεν με πειραζει καθολου να εχει καποιος αντιθετες αποψεις...με πειραζει να ειναι γραφικος κα δηθεν και να δημιουργει εντυπωσεις...να πω εγω ψεμματα γιατι?τι να πω?οχι φιλε τελος γιατι εγω εδω δεν μπαινω για να χαλιεμαι αλλα για την παρεα και τις απψεις και τωρα χαλιεμαι για τις ενας κυριος με συκοφαντη....
GREER
Μην ασχολεισαι αλλο μαζι του ρε κοουτσαρα. Δεν τον βλεπεις οτι ειρωνευεται συνεχεια??? Ηθελα να ηξερα οι mods μονο τα δικα μου ποστ σβηνουν?? Γιατι δεν κανουν το ιδιο με αυτους που μας κανουν υποδειξεις τι να πουμε?? Ρε Ζελικο, ενταξει, δεν συμφωνεις με τον κοουτσαρα για τον Τρικαλιωτη, δεν πειραζει. Πρεπει να το φωναζεις και να το λες 100 φορες?? Ενταξει το καταλαβαμε και ειναι σωστα τα επιχειρηματα σου. Αλλα ο κοουτσαρας λεει κατι πολυ απλο για τον ασσο μας και εχει ΑΠΟΛΥΤΟ δικιο γι΄αυτο!!! Δεν τον εβγαλε Διαμαντιδη(ειναι της μοδας τωρα).
leonkalf
ο zelico παίρνει 1 φάουλ για τα ειρωνικά posts και την προσωπική δημόσια διαμάχη με τον caochara.
Aν το συνεχίσεις (με τον coachara ή οποιονδήποτε άλλο θα έχεις και παραπάνω ποινή).

Παρακαλώ να σταματήσει εδώ. Ότι άλλο με ΠΜ.

coachara, παρακαλώ (και όποιον άλλο αντιμετωπίζει τέτοια θέματα) να κάνεις κλικ στο κουμπί Report και να μας γράφεις εκεί αυτό που σε ενοχλεί και νομίζεις ότι είναι ενάντια στον κανονισμό, ώστε όταν το δει κάποιος moderator να επέμβει και όχι να απαντάς σε ανάλογο ύφος.
Δεν είμαστε επί 24ωρη βάση στο forum.
Εγώ τώρα το είδα, τώρα επεμβαίνω.
Ελπίζω ότι θα σε ξαναδούμε να γράφεις μπασκετικά posts.
GREER
QUOTE(leonkalf @ Feb 23 2009, 16:22 ) *
ο zelico παίρνει 1 φάουλ για τα ειρωνικά posts και την προσωπική δημόσια διαμάχη με τον caochara.
Aν το συνεχίσεις (με τον coachara ή οποιονδήποτε άλλο θα έχεις και παραπάνω ποινή).

Παρακαλώ να σταματήσει εδώ. Ότι άλλο με ΠΜ.

coachara, παρακαλώ (και όποιον άλλο αντιμετωπίζει τέτοια θέματα) να κάνεις κλικ στο κουμπί Report και να μας γράφεις εκεί αυτό που σε ενοχλεί και νομίζεις ότι είναι ενάντια στον κανονισμό, ώστε όταν το δει κάποιος moderator να επέμβει και όχι να απαντάς σε ανάλογο ύφος.
Δεν είμαστε επί 24ωρη βάση στο forum.
Εγώ τώρα το είδα, τώρα επεμβαίνω.
Ελπίζω ότι θα σε ξαναδούμε να γράφεις μπασκετικά posts.

Επιτελους. Ωραιος και σαφης ο leonkalf. Κοουτσαρα συνεχισε να μας λες την γνωμη σου.
coachara
QUOTE(GREER @ Feb 23 2009, 15:43 ) *
Μην ασχολεισαι αλλο μαζι του ρε κοουτσαρα. Δεν τον βλεπεις οτι ειρωνευεται συνεχεια??? Ηθελα να ηξερα οι mods μονο τα δικα μου ποστ σβηνουν?? Γιατι δεν κανουν το ιδιο με αυτους που μας κανουν υποδειξεις τι να πουμε?? Ρε Ζελικο, ενταξει, δεν συμφωνεις με τον κοουτσαρα για τον Τρικαλιωτη, δεν πειραζει. Πρεπει να το φωναζεις και να το λες 100 φορες?? Ενταξει το καταλαβαμε και ειναι σωστα τα επιχειρηματα σου. Αλλα ο κοουτσαρας λεει κατι πολυ απλο για τον ασσο μας και εχει ΑΠΟΛΥΤΟ δικιο γι΄αυτο!!! Δεν τον εβγαλε Διαμαντιδη(ειναι της μοδας τωρα).

ρε μαγκες δεν καταλαβαινω το λογο που συκοφαντουμε πραγματικα....επειδη ειμαοι κοουτς και εχω πιο ειδικες απψεις συκοφαντουμε?ολοι θελουν να ειναι προπονητες?ολοι?ε δεν γινεται...λεω κατι τελειως μπασκετικο το οποιο ισχυει καποιος βγαινει και με συκοφαντη...οχι δεν ξερεις εσυ,δεν εισαι αυτος που λες και χιλια υο...δεν το καταλαβαινω αυτο....ειπα την μπασκετικη και μονο αποψη για εναν παιχτη....ειπα ολα του τα αρνητικα|(μηδεν προσοντα σωματικα,αθλητικα,φυσικα) και ειπα και τα θετικα(πολυ μυαλο και καλη γνωση του μπασκετ,ποιοτικος πολυ)...γι αυτους τους λογους τον θεωρω και καλυτερο,γιατι δεν εχει τιποτα και μονο με την ποιοτητα του ειναι σε ομαδα ανοδου πρωτο γραναζι...σε τι λεω κατι λαθος σε τι?τελος παντων...εχω ξενερωσει παρα πολυ πραγματικα.....

QUOTE(leonkalf @ Feb 23 2009, 16:22 ) *
ο zelico παίρνει 1 φάουλ για τα ειρωνικά posts και την προσωπική δημόσια διαμάχη με τον caochara.
Aν το συνεχίσεις (με τον coachara ή οποιονδήποτε άλλο θα έχεις και παραπάνω ποινή).

Παρακαλώ να σταματήσει εδώ. Ότι άλλο με ΠΜ.

coachara, παρακαλώ (και όποιον άλλο αντιμετωπίζει τέτοια θέματα) να κάνεις κλικ στο κουμπί Report και να μας γράφεις εκεί αυτό που σε ενοχλεί και νομίζεις ότι είναι ενάντια στον κανονισμό, ώστε όταν το δει κάποιος moderator να επέμβει και όχι να απαντάς σε ανάλογο ύφος.
Δεν είμαστε επί 24ωρη βάση στο forum.
Εγώ τώρα το είδα, τώρα επεμβαίνω.
Ελπίζω ότι θα σε ξαναδούμε να γράφεις μπασκετικά posts.

δεν ειμαι πιδακι που θα με πειραξει κατι η καποιος για να παω να το πω στον μπαμπα μου δηλαδη εσενα....εχετε κανει μεγαλη προσπαθεια για το φορουμ και μπραβο αλλα κρατηστετο μπασκετικο και μονο χωρις κοντρες και διαπληκτισμους...κοντρα σε αποψεις ναι φυσικα αυτο ειναι και υγειες οχι ομως προσβολες συκοφαντιες και τετοιου ειδους υφος...
zelico
QUOTE(leonkalf @ Feb 23 2009, 16:22 ) *
ο zelico παίρνει 1 φάουλ για τα ειρωνικά posts και την προσωπική δημόσια διαμάχη με τον caochara.
Aν το συνεχίσεις (με τον coachara ή οποιονδήποτε άλλο θα έχεις και παραπάνω ποινή).

Παρακαλώ να σταματήσει εδώ. Ότι άλλο με ΠΜ.

coachara, παρακαλώ (και όποιον άλλο αντιμετωπίζει τέτοια θέματα) να κάνεις κλικ στο κουμπί Report και να μας γράφεις εκεί αυτό που σε ενοχλεί και νομίζεις ότι είναι ενάντια στον κανονισμό, ώστε όταν το δει κάποιος moderator να επέμβει και όχι να απαντάς σε ανάλογο ύφος.
Δεν είμαστε επί 24ωρη βάση στο forum.
Εγώ τώρα το είδα, τώρα επεμβαίνω.
Ελπίζω ότι θα σε ξαναδούμε να γράφεις μπασκετικά posts.

δηλαδη προσπαθει να μας επιβαλει την αποψη του με χαρακτηρισμους <<ετσι ειναι..... και.... αστο>> μας λεει γραφικους, πουθενα στο χαρτη του μπασκετ και διαφορα τετοια και εγω παιρνω φαουλ? ποιος δηλαδη νομιζει οτι ειναι?

QUOTE(GREER @ Feb 23 2009, 15:43 ) *
Μην ασχολεισαι αλλο μαζι του ρε κοουτσαρα. Δεν τον βλεπεις οτι ειρωνευεται συνεχεια??? Ηθελα να ηξερα οι mods μονο τα δικα μου ποστ σβηνουν?? Γιατι δεν κανουν το ιδιο με αυτους που μας κανουν υποδειξεις τι να πουμε?? Ρε Ζελικο, ενταξει, δεν συμφωνεις με τον κοουτσαρα για τον Τρικαλιωτη, δεν πειραζει. Πρεπει να το φωναζεις και να το λες 100 φορες?? Ενταξει το καταλαβαμε και ειναι σωστα τα επιχειρηματα σου. Αλλα ο κοουτσαρας λεει κατι πολυ απλο για τον ασσο μας και εχει ΑΠΟΛΥΤΟ δικιο γι΄αυτο!!! Δεν τον εβγαλε Διαμαντιδη(ειναι της μοδας τωρα).

ενταξει τωρα ρε φιλε greer μην τρελλαθουμε που τον υποστηριζεις κιολας! δεν θα μας λειψει απο το φορουμ!
coachara
θελω να αναφερθω σε δυο ομαδες....στον αμυντα και στις σερρες που παιζουν και μεταξυ τους την επομενη αγωνιστικη....ειναι 2 ομαδες οι τις οποιες θεωρω οτι ειναι οι πιο ομαδες σε ολο το πρωταθλημα...μου εχει κανει τρομερη εντυπωση η ομοιογενεια και ο τρομερος χειρισμος των 2 ροστερ(που δεν ειναι και τα πιο εντυπωσιακα) απο 2 εξαιρετικους κοουτς βλαχο και καμαρακη οι οποιοι γνωριζουν τελεια τα πλεονεκτηματα αλλα κυριως και τα μειονεκτηματα των ομαδων τους και τις χειριζονται αψογα με πολυ χειροτερο ροστερ απο αλλες ομαδες,πχ φλογα,καλλιθεα,λαυριο,αρκαδικο και οφη...δουλευουν σωστα και δειχνουν εργο και μπραβο τους....
zelico
QUOTE(coachara @ Feb 23 2009, 17:12 ) *
θελω να αναφερθω σε δυο ομαδες....στον αμυντα και στις σερρες που παιζουν και μεταξυ τους την επομενη αγωνιστικη....ειναι 2 ομαδες οι τις οποιες θεωρω οτι ειναι οι πιο ομαδες σε ολο το πρωταθλημα...μου εχει κανει τρομερη εντυπωση η ομοιογενεια και ο τρομερος χειρισμος των 2 ροστερ(που δεν ειναι και τα πιο εντυπωσιακα) απο 2 εξαιρετικους κοουτς βλαχο και καμαρακη οι οποιοι γνωριζουν τελεια τα πλεονεκτηματα αλλα κυριως και τα μειονεκτηματα των ομαδων τους και τις χειριζονται αψογα με πολυ χειροτερο ροστερ απο αλλες ομαδες,πχ φλογα,καλλιθεα,λαυριο,αρκαδικο και οφη...δουλευουν σωστα και δειχνουν εργο και μπραβο τους....

επειδη λοιπον επιμενεις στις μπασκετικες συζητησεις..........θελω να μου πεις γιατι ειναι χειροτερα τα ροστερ των σερρων και του αμυντα απο την καλλιθεα η τη φλογα ακομα κι απο τον αρκαδικο η το λαυριο π.χ?
coachara
QUOTE(zelico @ Feb 23 2009, 17:29 ) *
επειδη λοιπον επιμενεις στις μπασκετικες συζητησεις..........θελω να μου πεις γιατι ειναι χειροτερα τα ροστερ των σερρων και του αμυντα απο την καλλιθεα η τη φλογα ακομα κι απο τον αρκαδικο η το λαυριο π.χ?

θα σου πω...πρωτα για τον αμυντα...στον ασσο δεν ζηλευει τιποτα απο καμμια ομαδα αλλα και το λαυριο και η καλλιθεα και η φλογα εχουν πολθ καλους ασσους,για αρκαδικο δεν λεω γιατι εχω κακη αποψη για τον σκουζη..στο 2 η φλογα εχει μπουρδανο,η καλλιθεα εμμανουιλιδη,το λαυριο γιαννακοπουλο καο ο αρκαδικος μανο,πολυ καλος ο σαμοθρακης αλλα οσηοι ειπα νομιζω ειναι καλυτετοι ισως οχι ο μπουρδανος..στο 3 η φλογα σπυροπουλο,η καλλιθεα μελα,το λαυριο ψηλεα και οαρκαδικος τσολακη...ο αμυντας εχει τον δροκοφικη και παλι νομιζω υστερει,στο4 φλογα ζαρογιαννη,καλλιθεα κουκουρα,λαυριο τσολατο αρκαδικος μαναβοπουλο ο αμυντας εχει βογιατζη και εδω υστερει νομιζω ισως οχι στην καλλιθεα.στο 5 φλογα κλεπκο,καλλιθεα κατουφα,λαυριο κασαμπαλη,αρκαδικος μουτραν κ αμυντας μουμουρη εδω ισως δεν υστερει πουθενα...και ολοι οι παιχτες του παγκου (παντα η λεξη παγκος οχι τοσο υπολογισιμη για μενα) νομιζω στερουν ατομικα με τις αντοιστιχες ομαδες,αν οχι ολοι οι περισσοτεροι...και για τις σερρες ισχυει το ιδιο κατα την αποψη μου...ομως και οι 2 αυτες ομαδες ξερουν τι θελουν στο γηπεδο και μεχρι τελους θα διεκδικισουν την ανοδο..εχουν αγωνιστικο πλανο και αυτο οφειλεται στους κοουτς...
pass
QUOTE(coachara @ Feb 23 2009, 17:49 ) *
θα σου πω...πρωτα για τον αμυντα...στον ασσο δεν ζηλευει τιποτα απο καμμια ομαδα αλλα και το λαυριο και η καλλιθεα και η φλογα εχουν πολθ καλους ασσους,για αρκαδικο δεν λεω γιατι εχω κακη αποψη για τον σκουζη..στο 2 η φλογα εχει μπουρδανο,η καλλιθεα εμμανουιλιδη,το λαυριο γιαννακοπουλο καο ο αρκαδικος μανο,πολυ καλος ο σαμοθρακης αλλα οσηοι ειπα νομιζω ειναι καλυτετοι ισως οχι ο μπουρδανος..στο 3 η φλογα σπυροπουλο,η καλλιθεα μελα,το λαυριο ψηλεα και οαρκαδικος τσολακη...ο αμυντας εχει τον δροκοφικη και παλι νομιζω υστερει,στο4 φλογα ζαρογιαννη,καλλιθεα κουκουρα,λαυριο τσολατο αρκαδικος μαναβοπουλο ο αμυντας εχει βογιατζη και εδω υστερει νομιζω ισως οχι στην καλλιθεα.στο 5 φλογα κλεπκο,καλλιθεα κατουφα,λαυριο κασαμπαλη,αρκαδικος μουτραν κ αμυντας μουμουρη εδω ισως δεν υστερει πουθενα...και ολοι οι παιχτες του παγκου (παντα η λεξη παγκος οχι τοσο υπολογισιμη για μενα) νομιζω στερουν ατομικα με τις αντοιστιχες ομαδες,αν οχι ολοι οι περισσοτεροι...και για τις σερρες ισχυει το ιδιο κατα την αποψη μου...ομως και οι 2 αυτες ομαδες ξερουν τι θελουν στο γηπεδο και μεχρι τελους θα διεκδικισουν την ανοδο..εχουν αγωνιστικο πλανο και αυτο οφειλεται στους κοουτς...
Θέλω να μιλήσω για το ρόστερ των Σερρών.Οι Σέρρες έχουν το καλυτερο παίχτη της κατηγοριας που παίζει με πλάτη στο καλάθι το τοπούζη, έχει τον ασημάκη τον μοναδικό παίχτη της κατηγορίας που παίζει απο 1 εως 5 με μεγάλη ευκολία και τον καλύτερο σουτερ της κατηγορίας τον πεχλιβάνη που αν τον αφήσεις θα σε σκοτώσει μπασκετικά.Τα υπολοιπα παιδιά που παίζουν βοηθούν όλα με τον τρόπο τους την ομάδα.Γιατί τον παν είναι η ομάδα και μεσα απο την ομαδική δουλειά ξεχωρίζει κάποιος.Αν δεν γίνει ομαδική δουλειά σε άμυνα και επίθεση μόνο το ταλέντο δεν αρκεί.Θέλω να συγχαρώ τον πεχλιβάνη αν και σοβαρά τραυματίας έπαιξε περίπου με δική του θέληση 30 λεπτά και βοήθησε σημαντικά την ομάδα.
Υ.Γ φίλε rover6 που να έκανε και όλη την εβδομάδα προπόνηση ο Μωυσιάδης και να ήταν 100% έτοιμος πόσα θα σας έβαζε;Τέλος πάντων πιστεύω και η πέμπτη θέση φέτος μπορεί να ανέβει γι αυτό εύχομαι γρήγορα να συνέρθετε
coachara
QUOTE(pass @ Feb 23 2009, 18:10 ) *
Θέλω να μιλήσω για το ρόστερ των Σερρών.Οι Σέρρες έχουν το καλυτερο παίχτη της κατηγοριας που παίζει με πλάτη στο καλάθι το τοπούζη, έχει τον ασημάκη τον μοναδικό παίχτη της κατηγορίας που παίζει απο 1 εως 5 με μεγάλη ευκολία και τον καλύτερο σουτερ της κατηγορίας τον πεχλιβάνη που αν τον αφήσεις θα σε σκοτώσει μπασκετικά.Τα υπολοιπα παιδιά που παίζουν βοηθούν όλα με τον τρόπο τους την ομάδα.Γιατί τον παν είναι η ομάδα και μεσα απο την ομαδική δουλειά ξεχωρίζει κάποιος.Αν δεν γίνει ομαδική δουλειά σε άμυνα και επίθεση μόνο το ταλέντο δεν αρκεί.Θέλω να συγχαρώ τον πεχλιβάνη αν και σοβαρά τραυματίας έπαιξε περίπου με δική του θέληση 30 λεπτά και βοήθησε σημαντικά την ομάδα.
Υ.Γ φίλε rover6 που να έκανε και όλη την εβδομάδα προπόνηση ο Μωυσιάδης και να ήταν 100% έτοιμος πόσα θα σας έβαζε;Τέλος πάντων πιστεύω και η πέμπτη θέση φέτος μπορεί να ανέβει γι αυτό εύχομαι γρήγορα να συνέρθετε

δεν διαφωνουμε καπου αν και ο καλυτερος σουτερ στην κατηγορια ειναι ο μανος....το θεμα ειναι οτι στερεις απο πολλες ομαδες στο ροστερ αλλα με την χημεια και την ομοιογενεια εισαι εκει που εισαι....
gatos
QUOTE(wade13 @ Feb 23 2009, 14:48 ) *
καλησπερα παιδια..χθες εδω στα μερη μας τα βορεια πηγα κ παρακολουθησα το κομοτηνη-σπορτιγκ...το πρωτο ημιχρονο δεν φερνει κριτικη μιας κ η κομοτηνη εβαλε ολα τα σουτ κ δικαια ηταν τοσο μπροστα..κακες επιλογες απο τους παιχτες του σπορτιγκ γι αυτο κ η διαφορα στο 1ο ημιχρονο..στο 2ο ειδαμε οτι παιζοταν μπασκετ μεταξυ 2 ομαδων..με κινηση ματ ο λυκογιανης γυρισε την αμυνα σε ζωνη με προσαρμογες κ πραγματικα η ομαδα δουλεψε πολυ καλα..η κομοτηνη δν εβρισκε λυσεις κ μπροστα το σπορτιγκ εβρισκε λυσεις με πολλους αιφνιδιασμους..αν ο κριτσαλος δν εχανε κ 5 βολες στο τελος ισως να ταν διαφορετικα τα πραγματα..απο τους νικητες ολα τα λεφτα ο κτιστου μονος του το πηρε κ απο την αλλη ο κριτσαλος αν εβαζε τις βολες θα ταν θετικος, ο χουμας καλος αλλα πηρε πολλα σουτ αστοχα κ αρκετα καλος ο μαστρο/λος με προσωπικες ενεργειες το γυρισε μονος του..αυτα απο το ματσακι καλη συνεχεια κ στις 2 ομαδες... icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif

Ο Σταμόπουλος έπαιξε λίγο? ήταν κακός? ήταν πολύ καλός ο Μαστροκ/λος που όπως έμαθα πήγε να το γυρίσει μόνος του το μάτς? Ετσι είναι? Η έπαιξαν και οι δυό μαζί? Πάντως ο Κτίστου αν βρεθεί στη μέρα του σε σκώτοσε.

QUOTE(coachara @ Feb 23 2009, 18:19 ) *
δεν διαφωνουμε καπου αν και ο καλυτερος σουτερ στην κατηγορια ειναι ο μανος....το θεμα ειναι οτι στερεις απο πολλες ομαδες στο ροστερ αλλα με την χημεια και την ομοιογενεια εισαι εκει που εισαι....

Κοουτσάρα τι άποψη έχεις για Σταμόπουλο και Μαστροκωστόπουλο?
coachara
QUOTE(gatos @ Feb 23 2009, 19:10 ) *
Ο Σταμόπουλος έπαιξε λίγο? ήταν κακός? ήταν πολύ καλός ο Μαστροκ/λος που όπως έμαθα πήγε να το γυρίσει μόνος του το μάτς? Ετσι είναι? Η έπαιξαν και οι δυό μαζί? Πάντως ο Κτίστου αν βρεθεί στη μέρα του σε σκώτοσε.


Κοουτσάρα τι άποψη έχεις για Σταμόπουλο και Μαστροκωστόπουλο?

με φερνεται σε δυσκολη θεση ρε μαγκες ασ μην μιλαμε για παιχτες δεν ειναι οτι καλυτερο....
ειναι δυο παιχτες με ιδια στοιχεια...ψηλα παιδια για την θεση του πλει μεικερ με οργανοτικες τασεις και οι 2,ψωρις σκορ χωρις ιδιαιτερα πραγματα...ακου τα προσοντα του σταμοπουλου και το πως ηταν στα εφηβικα του χρονια με ειχε αφησει αφωνο...ελεγα οτι θα παιξει μεγαλο μπασκετ κατι που δεν εγινε,τωρα ο αλλος ειναι μικρος,αν δουλεψει μπορει να παιξει γιατι εχει στοιχεια και να σου πω κατι με τον λυκογιαννη κοουτς μαλλον θα παιξει μπασκετακι....
pass
QUOTE(coachara @ Feb 23 2009, 18:19 ) *
δεν διαφωνουμε καπου αν και ο καλυτερος σουτερ στην κατηγορια ειναι ο μανος....το θεμα ειναι οτι στερεις απο πολλες ομαδες στο ροστερ αλλα με την χημεια και την ομοιογενεια εισαι εκει που εισαι....
Ο Μάνος δεν είναι ο κλασικός σουτερ αλλά το κάνει απο ανάγκη διοτι είναι 38 χρονων και για να μην σπαταλήσει δυνάμεις σπάνια μπαίνει μέσα.Σουτάρει σχεδόν πάντα απο το ίδιο σημείο.Τώρα για σταμόπουλο όπως τον είδα μέσα στις Σέρρες ήταν απροπόνητος.Οπως το θυμάμαι στο Αίγιο ήταν απο τους καλύτερους άσους με καλη οργάνωση και πολύ καλή τελική πάσα.Ο μαστροκοστόπουλος στις Σέρρες φέτος έκανε φοβερή εμφάνιση σαν εκτελεστής.Δεν έπαιζε ο Κρίτσαλος και πήρε πολλές προσπάθειες
pass
QUOTE(GREER @ Feb 23 2009, 15:43 ) *
Μην ασχολεισαι αλλο μαζι του ρε κοουτσαρα. Δεν τον βλεπεις οτι ειρωνευεται συνεχεια??? Ηθελα να ηξερα οι mods μονο τα δικα μου ποστ σβηνουν?? Γιατι δεν κανουν το ιδιο με αυτους που μας κανουν υποδειξεις τι να πουμε?? Ρε Ζελικο, ενταξει, δεν συμφωνεις με τον κοουτσαρα για τον Τρικαλιωτη, δεν πειραζει. Πρεπει να το φωναζεις και να το λες 100 φορες?? Ενταξει το καταλαβαμε και ειναι σωστα τα επιχειρηματα σου. Αλλα ο κοουτσαρας λεει κατι πολυ απλο για τον ασσο μας και εχει ΑΠΟΛΥΤΟ δικιο γι΄αυτο!!! Δεν τον εβγαλε Διαμαντιδη(ειναι της μοδας τωρα).

Στόχος του Πιερικού μετά κι από την ήττα από το Λαύριο είναι από δω και πέρα να εκμεταλλευτεί τα παιχνίδια στην έδρα της. Σύμφωνα με τον Δημήτρη Γαλάνη "η ομάδα η οποία θα δουλέψει πιο καλά και θα έχει τα ψυχικά χαρίσματα να ανταπεξέλθει στα ματς, είναι αυτή που στο τέλος θα δικαιωθεί".

Αναλυτικότερα ο τεχνικός του συλλόγου της Κατερίνης τόνισε: "Πρώτα απ΄ όλα συγχαρητήρια στην ομάδα του Λαυρίου για τη φιλοξενία τους, για την κατάσταση που έχουν κάνει εκεί με το γήπεδό τους και γενικά στην ομάδα. Τέτοιες συνθήκες προάγουν το μπάσκετ και βοηθούν προπονητές και αθλητές να γίνονται καλύτεροι.

Από κει και πέρα, εμείς είχαμε πάρα πολλά προβλήματα με τραυματισμούς και αρρώστιες όλη την εβδομάδα. Εμφανιστήκαμε αντάξιοι των περιστάσεων για δέκα πέντε μόνο λεπτά, αλλά αυτό δεν είναι δικαιολογία, γιατί όταν δεν παίζει ένας παίκτης ο οποίος είναι θεωρητικά βασικός, τον αντικαθιστά κάποιος άλλος και πρέπει να δείξει κι΄ αυτός τι μπορεί να κάνει.

Το πρωτάθλημα μπαίνει σε μια πολύ κρίσιμη καμπή. Είναι πολύ ενθαρρυντικό το ότι υπάρχει πολύ μεγάλο ενδιαφέρον και προς τα πάνω και προς τα κάτω. Γενικά όλοι οι φορείς πρέπει να φανούν αντάξιοι των περιστάσεων".
kesariani 4ever
QUOTE(pass @ Feb 23 2009, 18:10 ) *
Θέλω να μιλήσω για το ρόστερ των Σερρών.Οι Σέρρες έχουν το καλυτερο παίχτη της κατηγοριας που παίζει με πλάτη στο καλάθι το τοπούζη, έχει τον ασημάκη τον μοναδικό παίχτη της κατηγορίας που παίζει απο 1 εως 5 με μεγάλη ευκολία και τον καλύτερο σουτερ της κατηγορίας τον πεχλιβάνη που αν τον αφήσεις θα σε σκοτώσει μπασκετικά.Τα υπολοιπα παιδιά που παίζουν βοηθούν όλα με τον τρόπο τους την ομάδα.Γιατί τον παν είναι η ομάδα και μεσα απο την ομαδική δουλειά ξεχωρίζει κάποιος.Αν δεν γίνει ομαδική δουλειά σε άμυνα και επίθεση μόνο το ταλέντο δεν αρκεί.Θέλω να συγχαρώ τον πεχλιβάνη αν και σοβαρά τραυματίας έπαιξε περίπου με δική του θέληση 30 λεπτά και βοήθησε σημαντικά την ομάδα.
Υ.Γ φίλε rover6 που να έκανε και όλη την εβδομάδα προπόνηση ο Μωυσιάδης και να ήταν 100% έτοιμος πόσα θα σας έβαζε;Τέλος πάντων πιστεύω και η πέμπτη θέση φέτος μπορεί να ανέβει γι αυτό εύχομαι γρήγορα να συνέρθετε

Kαταρχιν φιλε pass ξερεις οτι συμφωνω σε πολλα απο αυτα που γραφεις.Θελω να επισημανω πως η ομαδα σου φετος κανει τρομερη χρονια και εχει ξεπερασει καθε προσδοκια.Ουτε ο πιο φανατικος φιλος της ομαδας σου δεν περιμενε την πορεια αυτη.Παρολα αυτα δεν μπορουμε να παραλειψουμε την φοβερη δουλεια που κανει ο coach ΚΑΜΑΡΑΚΗΣ.Ενας προπονητης που εχει δουλεψει σε πολλους συλλογους της βορειας Ελλαδος και εχει παρουσιασει δουλεια οπου εχει παει.Απο εκει και περα οι αθλητες ολοι δινουν το μαξιμουμ των δυνατοτητων τους απλα υπαρχουν 3-4 αθλητες οι οποιοι κανουν την διαφορα και αυτο ειναι απολυτα φυσιολογικο(βλεπε ΤΟΠΟΥΖΗ,ΠΕΧΛΙΒΑΝΗ,ΑΣΗΜΑΚΗ,ΒΟΙΒΑΤΟΠΟΥΛΟ) και ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ οταν επιστρεψει απο τον τραυματισμο.
Πραγματικα θελω να μου πεις πως βλεπεις το παιχνιδι με ΑΜΥΝΤΑ την Κυριακη?Θα εχει κοσμο το γηπεδο?Απο εμενα παντως καλη επιτυχια.
kiprianos
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ 2008-2009

1 ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 34

2 ΟΦΗ 33

3 ΑΜΥΝΤΑΣ 33

4 ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 33

5 Γ.Σ.ΛΑΥΡΙΟΥ 32

6 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 31

7 ΚΟΜΟΤΗΝΗ 30

8 ΔΟΥΚΑΣ 30

9 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 28

10 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 28

11 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΦΛΟΓΑ 27

12 ΠΙΕΡΙΚΟΣ/ΑΡΧΕΛΑΟΣ 26

13 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ 25

14 ΣΠΟΡΤΙΓΚ 24

15 ΧΑΛΚΙΔΑ 23

16 Π. ΦΑΛΗΡΟ 19



ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Κομοτηνής (12:00) Κομοτηνή – Σπόρτιγκ 81-70
Υμηττού (14:00) Αμύντας – Γουμένισσα 91-72
Ιωνίας Διαβατών (17:00) Αναγέννηση/Φλόγα - Ίκαρος Καλ. 64-57
Λαυρίου (17:00) Λάυριο - Πιερικός Αρχέλαος 81-62
Καλαμαριάς (17:00) Απόλλων Καλ. - Ίκαροι Σερ. 49-59
Τρίπολης (17:00) Αρκαδικός - Αίας Ευόσμου 87-75
Δούκας (17:00) Δούκας - Π.Φάληρο 96-58
Κανήθου (17:00) Χαλκίδα - ΟΦΗ. 72-76


ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

08/03/09 17:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
08/03/09 17:00 ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
08/03/09 12:00 ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
08/03/09 17:00 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
08/03/09 17:00 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
08/03/09 12:00 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
08/03/09 17:00 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
08/03/09 17:00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕ - ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
rover6
QUOTE(pass @ Feb 23 2009, 18:10 ) *
Θέλω να μιλήσω για το ρόστερ των Σερρών.Οι Σέρρες έχουν το καλυτερο παίχτη της κατηγοριας που παίζει με πλάτη στο καλάθι το τοπούζη, έχει τον ασημάκη τον μοναδικό παίχτη της κατηγορίας που παίζει απο 1 εως 5 με μεγάλη ευκολία και τον καλύτερο σουτερ της κατηγορίας τον πεχλιβάνη που αν τον αφήσεις θα σε σκοτώσει μπασκετικά.Τα υπολοιπα παιδιά που παίζουν βοηθούν όλα με τον τρόπο τους την ομάδα.Γιατί τον παν είναι η ομάδα και μεσα απο την ομαδική δουλειά ξεχωρίζει κάποιος.Αν δεν γίνει ομαδική δουλειά σε άμυνα και επίθεση μόνο το ταλέντο δεν αρκεί.Θέλω να συγχαρώ τον πεχλιβάνη αν και σοβαρά τραυματίας έπαιξε περίπου με δική του θέληση 30 λεπτά και βοήθησε σημαντικά την ομάδα.
Υ.Γ φίλε rover6 που να έκανε και όλη την εβδομάδα προπόνηση ο Μωυσιάδης και να ήταν 100% έτοιμος πόσα θα σας έβαζε;Τέλος πάντων πιστεύω και η πέμπτη θέση φέτος μπορεί να ανέβει γι αυτό εύχομαι γρήγορα να συνέρθετε

φιλε ο μωυσιαδης ηταν σουπερ δεν φανηκε οτι ηταν τραυματιας επαιξε σουπερ και πολυ.
μακαρι να συνελθουμε γρηγορα ,γιατι ξερεις πολυ καλα αν σε παιρνει απο κατω μετα πρεπει να κανεις πολυ μεγαλη προσπαθεια για να σηκωσεις κεφαλι.
η διακοπη ερχεται για μας στην καταληλη ωρα.
πιστευω οτι σε εμας θα κανει καλο οπως επισης και στον οφη σε αντιθεση με αλλες ομαδες.
zelico
QUOTE(rover6 @ Feb 24 2009, 13:34 ) *
φιλε ο μωυσιαδης ηταν σουπερ δεν φανηκε οτι ηταν τραυματιας επαιξε σουπερ και πολυ.
μακαρι να συνελθουμε γρηγορα ,γιατι ξερεις πολυ καλα αν σε παιρνει απο κατω μετα πρεπει να κανεις πολυ μεγαλη προσπαθεια για να σηκωσεις κεφαλι.
η διακοπη ερχεται για μας στην καταληλη ωρα.
πιστευω οτι σε εμας θα κανει καλο οπως επισης και στον οφη σε αντιθεση με αλλες ομαδες.

σημερα εγραφε ο φιλαθλος οτι κατι ακουγεται στον ικαρο για αλλαγη προπονητη! ειναι αληθεια?

QUOTE(rover6 @ Feb 24 2009, 13:34 ) *
φιλε ο μωυσιαδης ηταν σουπερ δεν φανηκε οτι ηταν τραυματιας επαιξε σουπερ και πολυ.
μακαρι να συνελθουμε γρηγορα ,γιατι ξερεις πολυ καλα αν σε παιρνει απο κατω μετα πρεπει να κανεις πολυ μεγαλη προσπαθεια για να σηκωσεις κεφαλι.
η διακοπη ερχεται για μας στην καταληλη ωρα.
πιστευω οτι σε εμας θα κανει καλο οπως επισης και στον οφη σε αντιθεση με αλλες ομαδες.

επισης πολυ καλη η διακοπη αν αλλαζεις τον προπονητη!
rover6
QUOTE(zelico @ Feb 24 2009, 13:36 ) *
σημερα εγραφε ο φιλαθλος οτι κατι ακουγεται στον ικαρο για αλλαγη προπονητη! ειναι αληθεια?

αν γινει να ειστε σιγουροι οτι θα το μαθετε πρωτοι.
zelico
QUOTE(rover6 @ Feb 24 2009, 13:37 ) *
αν γινει να ειστε σιγουροι οτι θα το μαθετε πρωτοι.

παντως το παλικαρι δεν το ξερω αλλα δεν τσουλαει! τετοιο ροστερ και να μην βγαινει κατηγορια!!!
coachara
QUOTE(zelico @ Feb 24 2009, 13:39 ) *
παντως το παλικαρι δεν το ξερω αλλα δεν τσουλαει! τετοιο ροστερ και να μην βγαινει κατηγορια!!!

αν και δεν θελω να κρινω συναδελφους και μαλιστα κακοπροαιρετα για τον χαριτατο συμφωνω απολυτα...νομιζω οτι δεν εχει επιδειξη τιποτα σε σχεση με το ροστερ που εχει...
wade13
QUOTE(gatos @ Feb 23 2009, 19:10 ) *
Ο Σταμόπουλος έπαιξε λίγο? ήταν κακός? ήταν πολύ καλός ο Μαστροκ/λος που όπως έμαθα πήγε να το γυρίσει μόνος του το μάτς? Ετσι είναι? Η έπαιξαν και οι δυό μαζί? Πάντως ο Κτίστου αν βρεθεί στη μέρα του σε σκώτοσε.


Κοουτσάρα τι άποψη έχεις για Σταμόπουλο και Μαστροκωστόπουλο?

στην αρχη ο σταμοπουλος ηταν καλος αλλα στη συνεχεια με την εισοδο του μαστρο/λου δεν επαιξε πολυ επειδη τραβηξε ο αλλος..οταν μπηκε ναι ειναι αληθεια οτι αλλαξε η εικονα της ομαδας,ετρεξε η ομαδα βγηκαν ωραιες φασεις απο αυτον με πολυ καλες τελικες πασες..στο τελευταιο δεκαλεπτο οπως ειπα κ στο ποστ μου το κρατησε μονος του αλλα ηταν μονος του..δν επαιξαν πολυ μαζι παντως...ο σταμοπουλος η εντυπωση π μου δινει ειναι οτι ισως να μην εχει ορεξη φετος ισως να μην ταιριαζει κιολας..ο μαστρο/λος συμφωνω με τον coachara ειναι εντελως διαφορετικος πηρε χρονο φετος κ οπως κ στις σερρες οπως κ προχθες εδειξε πολυ καλα στοιχεια κ στο σκορ εκτος απο την οργανωση..τον βοηθαει κ το υψος του για τη θεση του..+1 επισης οτι με τον λυκογιαννη εχει αρκετη βοηθεια.. icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
kesariani 4ever
QUOTE(coachara @ Feb 24 2009, 13:47 ) *
αν και δεν θελω να κρινω συναδελφους και μαλιστα κακοπροαιρετα για τον χαριτατο συμφωνω απολυτα...νομιζω οτι δεν εχει επιδειξη τιποτα σε σχεση με το ροστερ που εχει...

Φιλε coachara εγω τον ΧΑΡΙΤΑΤΟ τον γνωριζω απο εποχη ΖΩΓΡΑΦΟΥ και αργοτερα ΨΥΧΙΚΟΥ.Ηταν ενα παιδι το οποιο ξεκινησε ως βοηθος και αργοτερα αναρριχηθηκε σιγα σιγα.Εμενα προσωπικα σαν προπονητης δεν με συγκινει αλλα πιστευω οτι βρισκεται σε αυτην την ομαδα γιατι ο προεδρος θελει να εχει τον πρωτο λογο και εκεινος δεν φερνει αντιρρησεις.Τωρα οσον αφορα το ροστερ πραγματικα υπαρχουν πολλοι και καλοι παιχτες αλλα με τα λεφτα που δαπανηθηκαν θα μπορουσαν να ειχαν φτιαξει μια ομαδα πραγματικα αχτυπητη.Αυτη ειναι η δικη μου γνωμη.Μακαρι η ομαδα να βρει τον δρομο της.
pass
QUOTE(rover6 @ Feb 24 2009, 13:34 ) *
φιλε ο μωυσιαδης ηταν σουπερ δεν φανηκε οτι ηταν τραυματιας επαιξε σουπερ και πολυ.
μακαρι να συνελθουμε γρηγορα ,γιατι ξερεις πολυ καλα αν σε παιρνει απο κατω μετα πρεπει να κανεις πολυ μεγαλη προσπαθεια για να σηκωσεις κεφαλι.
η διακοπη ερχεται για μας στην καταληλη ωρα.
πιστευω οτι σε εμας θα κανει καλο οπως επισης και στον οφη σε αντιθεση με αλλες ομαδες.
Φίλε συμφωνώ οτι η διακοπή θα σας κάνει καλό όπως και μας γιατί με καλαμαριά αν και έπαιξαν όλοι είμασταν νοσοκομείο.Τον Αμύντα που παίζουμε δε θα του κάνει καλό.Τους παίκτες σας δεν τους γνωρίζω στις Σέρρες τους είδα μια φορά και δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη.Σε συζητήσεις που έκανα με ανθρώπους απο τη Θεσσαλονίκη που ξέρουν καλά πρόσωπα και καταστάσεις μου έιπαν οτι κάνετε κάτω ένα μεγάλο λάθος που συγχεέται μπάτζετ με παικτικές αξίες.Μου είπαν οτι η Καλιθέα επειδή έκανε μεγάλα συμβόλαια με παίκτες περίμενε να βγει εύκολα στη κατηγορία. Μου μίλησαν για 30 και 40 χιλιάδες σε κάθε παίκτη ποσα απογορευτικά για μας.

Φίλε απο την καισαριανή τον αγώνα με τον Αμύντα το βλέπω δύσκολο για δυο λόγους.1)Ο αμύντας είναι μια πολύ δύσκολη ομάδα που είναι σε φουλ φόρμα2)Οσο το πρωτάθλημα φτάνει προς το τέλος και η ομάδα φτάνει κοντα στην άνοδο αρχίζει να υπάρχει άγχος την ομάδα απο τον φροντιστη μεχρι το πρόεδρο.

Υ.Γ Βέβαια ο Αμύντας είναι η μονη ομάδα απο την Αθήνα απο τις δυνατες που τις δυο προηγούμενες χρονιες την κερδίσαμε εύκολα και με δεδομένο οτι τα ρόστερ των δυο ομάδων δεν έχουν αλλάξει πολύ είνα ι θετικό για μας
coachara
QUOTE(kesariani 4ever @ Feb 24 2009, 14:42 ) *
Φιλε coachara εγω τον ΧΑΡΙΤΑΤΟ τον γνωριζω απο εποχη ΖΩΓΡΑΦΟΥ και αργοτερα ΨΥΧΙΚΟΥ.Ηταν ενα παιδι το οποιο ξεκινησε ως βοηθος και αργοτερα αναρριχηθηκε σιγα σιγα.Εμενα προσωπικα σαν προπονητης δεν με συγκινει αλλα πιστευω οτι βρισκεται σε αυτην την ομαδα γιατι ο προεδρος θελει να εχει τον πρωτο λογο και εκεινος δεν φερνει αντιρρησεις.Τωρα οσον αφορα το ροστερ πραγματικα υπαρχουν πολλοι και καλοι παιχτες αλλα με τα λεφτα που δαπανηθηκαν θα μπορουσαν να ειχαν φτιαξει μια ομαδα πραγματικα αχτυπητη.Αυτη ειναι η δικη μου γνωμη.Μακαρι η ομαδα να βρει τον δρομο της.

παρα πολυ σωστα τα λες ειναι ετσι ακριβως νομιζω...
asdfg
QUOTE(coachara @ Feb 24 2009, 17:15 ) *
παρα πολυ σωστα τα λες ειναι ετσι ακριβως νομιζω...


Ακούγεται ότι παραιτήθηκε ο Χαριτάτος και πως γι'αυτό αναβλήθηκε το φιλικό του Ικάρου με το Παγκράτι.

coachara
QUOTE(asdfg @ Feb 24 2009, 21:37 ) *
Ακούγεται ότι παραιτήθηκε ο Χαριτάτος και πως γι'αυτό αναβλήθηκε το φιλικό του Ικάρου με το Παγκράτι.

θα μας πει ο ροβερ οταν μπει.....
βλεπω τον λυνοξυλακη παλι...αλλα ας μην κανουμε προβλεψεις καλυτερα..
team
QUOTE(coachara @ Feb 24 2009, 21:41 ) *
θα μας πει ο ροβερ οταν μπει.....
βλεπω τον λυνοξυλακη παλι...αλλα ας μην κανουμε προβλεψεις καλυτερα..



Ο Χαριτάτος παραιτήθηκε.Είναι γεγονός και εντός των ημερών θα ανακοινωθεί ο νέος προπονητής.Το αναφέρει στο site του Ίκαρου.
pass
QUOTE(team @ Feb 24 2009, 21:56 ) *
Ο Χαριτάτος παραιτήθηκε.Είναι γεγονός και εντός των ημερών θα ανακοινωθεί ο νέος προπονητής.Το αναφέρει στο site του Ίκαρου.

Ο Κώστας Χαριτάτος αποτελεί παρελθόν από τον πάγκο του Ικάρου, καθώς μετά από συνάντηση του σήμερα με τη διοίκηση, αποφασίσθηκε και από τις δύο πλευρές να μη συνεχισθεί η μεταξύ τους συνεργασία.





«Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τον Κώστα για τη μέχρι τώρα συνεργασία μας. Συζητήσαμε μαζί του και ήταν κοινή η διαπίστωση πως θα ήταν καλύτερο να μη συνεχίσουμε. Άλλωστε με τον Κώστα Χαριτάτο οι σχέσεις μας ξεφεύγουν από το επαγγελματικά πλαίσια, μετά από τόσα χρόνια πετυχημένης συνεργασίας και καθημερινής τριβής. Αποτελεί μέρος της ιστορίας μας και θα θέλαμε να του ευχηθούμε καλή συνέχεια στη συνέχεια της καριέρας του», ήταν η δήλωση από τη διοικούσα επιτροπή.




Ο Κώστας Χαριτάτος από την πλευρά του ανέφερε. « Όλα τα ωραία έχουν ένα τέλος κι έτσι είχε φθάσει η ώρα να διακοπεί η συνεργασία μας με τον Ίκαρο. Θα ήθελα να ευχαριστήσω τον Δημήτρη Αγγελόπουλο και γενικότερα τους ανθρώπους του Ικάρου, που κάνουν μια πολύ μεγάλη προσπάθεια. Τους εύχομαι ότι καλύτερο».




Η σημερινή προπόνηση έγινε υπό τις οδηγίες του βοηθού Γιώργου Κωλοτούρου κι εντός των ημερών θα αποφασισθεί ποιος θα αναλάβει τα ηνία του πάγκου
zelico
QUOTE(team @ Feb 24 2009, 21:56 ) *
Ο Χαριτάτος παραιτήθηκε.Είναι γεγονός και εντός των ημερών θα ανακοινωθεί ο νέος προπονητής.Το αναφέρει στο site του Ίκαρου.

χαριτατος τελος! στον ικαρο ψαχνουν προπονητη!!!

team
QUOTE(zelico @ Feb 24 2009, 22:07 ) *
χαριτατος τελος! στον ικαρο ψαχνουν προπονητη!!!



Να πάει ο δικός μας ο coacharas.XA! XA! XA! XA! XA! XA!.Πλάκα κάνω δεν πιστεύω να παρεξηγηθεί κανείς.
ΟΛΑ
QUOTE(zelico @ Feb 24 2009, 22:07 ) *
χαριτατος τελος! στον ικαρο ψαχνουν προπονητη!!!

Η μοίρα του προπονητή δυστυχώς είναι αυτή.Ο Χαριτάτος ουτε και πέρσι είχε καλη παρουσία στο πάγκο.Απλως ήταν η πρώτη χρονιά της ομάδος στη β εθνική ανέβασε την ομάδα γι αυτο του δόθηκε ακόμη μια ευκαιρία.Δεν γνωρίζω αν φταίει φέτος και η χημεία της ομάδας.Ποιός έκανε της μεταγραφές του καλοκαιριού;
Aν το κλίμα ήταν καλό στην ομάδα.
zelico
QUOTE(ΟΛΑ @ Feb 24 2009, 22:28 ) *
Η μοίρα του προπονητή δυστυχώς είναι αυτή.Ο Χαριτάτος ουτε και πέρσι είχε καλη παρουσία στο πάγκο.Απλως ήταν η πρώτη χρονιά της ομάδος στη β εθνική ανέβασε την ομάδα γι αυτο του δόθηκε ακόμη μια ευκαιρία.Δεν γνωρίζω αν φταίει φέτος και η χημεία της ομάδας.Ποιός έκανε της μεταγραφές του καλοκαιριού;
Aν το κλίμα ήταν καλό στην ομάδα.

κριμα για τον λυκογιαννη βιαστηκε να παει στον σπορτιγκ!!!
asdfg
QUOTE(zelico @ Feb 24 2009, 21:30 ) *
κριμα για τον λυκογιαννη βιαστηκε να παει στον σπορτιγκ!!!


Απ΄ότι άκουσα άνθρωποι του Ικάρου μίλησαν ήδη μαζί του για να αναλάβει την ομάδα στη θέση του Χαριτάτου, αλλά αυτός αρνήθηκε.
ΟΛΑ
QUOTE(asdfg @ Feb 24 2009, 22:46 ) *
Απ΄ότι άκουσα άνθρωποι του Ικάρου μίλησαν ήδη μαζί του για να αναλάβει την ομάδα στη θέση του Χαριτάτου, αλλά αυτός αρνήθηκε.

Α ρε greer το φάγατε το χαριτάτο μετά την νίκη σας μέσα στη Καλιθέα
rover6
QUOTE(team @ Feb 24 2009, 21:56 ) *
Ο Χαριτάτος παραιτήθηκε.Είναι γεγονός και εντός των ημερών θα ανακοινωθεί ο νέος προπονητής.Το αναφέρει στο site του Ίκαρου.

σορρυ παιδια αλλα οπως θα καταλαβατε υπηρχε πολυ τρεξιμο και δουλεια να γινει.
αποτελει παρελθον απο την ομαδα οντως ο κωστας χαριτατος ,και παρολα τα πικροχολα που γραφτηκαν ειναι ενας προπονητης που αφησε το σημαδι του στην ομαδα.
αν η ομαδα μπορουσε να παει καλυτερα ειναι παντα θεωριτικο, σιγουρα το ροστερ της ομαδας ειναι πολυ καλο αλλα ,φιλοι θελει και ψυχουλα το μπασκετακι.
ορισμενοι παικτες παιζουν με ενεσεις και βαζουν 30 και αλλοι μενουν σπιτι τους οταν τους τσιμπησε λιγο ο προσαγωγος , και τελος.
προπονητης νεος εντος ημερων,διαβασα καπου για λυκογιαννη και ειναι αληθεια ,αν δεν ειχε κλεισει στο σπορτιγκ ,θα ηταν η πρωτη επιλογη.
τωρα παιζουν δυο τρια ονοματα, υπομονη να κλεισουν.



GREER
QUOTE(ΟΛΑ @ Feb 24 2009, 22:50 ) *
Α ρε greer το φάγατε το χαριτάτο μετά την νίκη σας μέσα στη Καλιθέα

Δεν τον φαγαμε εμεις φιλε μου. Ηταν φως φαναρι οτι εκει πηγαινε το πραγμα!!! Πολλες ηττες μαζεμενες, σε πολυ μικρο χρονικο διαστημα. Δεν ειναι και λιγο για μια ομαδα σαν τον Ικαρο!!
tsatsos
το θεμα ειναι ποιος θα παει προπονητης στον ικαρο...τωρα που αρνηθηκε ο λυκογιαννης???
kesariani 4ever
Παιδια απο τον ΙΚΑΡΟ γνωμη μου ειναι οτι στην θεση του προπονητη υπαρχει μια και σωστη λυση.Το ονομα του ειναι ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΕΥΓΩΛΗΣ.Καισαριανιωτης και μαγκας.Κατι που λειπει στην ομαδα της Καλλιθεας(μαγκια).
Βεβαια εαν δεν τα βρειτε με τον Γιωργο να βαλετε για coach αυτον με την ντουντουκα που εχετε στην εξεδρα. 69.gif 69.gif 69.gif
Φιλε rover Μολις εχεις κανενα νεο αμεσως θελουμε ενημερωση εννοειτε.
tsatsos
μπα...χλωμο να κατεβει ο ζευγωλης β εθνικη....ειναι για μεγαλα σαλονια......
rover6
QUOTE(tsatsos @ Feb 25 2009, 00:45 ) *
το θεμα ειναι ποιος θα παει προπονητης στον ικαρο...τωρα που αρνηθηκε ο λυκογιαννης???

αυριο γινονται οι πρωτες συζητησεις ,σιγουρα μολις κλεισει θα ανεβει και στο επισημο site αμμεσα.
που πιθανο να το διαβασετε απο κει πρωτα γιατι σημερα και αυριο πρεπει να ετοιμασουμε και την απολογια για την πεμπτη για ενα και μοναδικο μπουκαλι που επεσε στο παιχνιδι με το λαυριο.
και κυριολεκτω 1, φαινεται και καθαρα στο video.
εις αυριον τα σπουδαια.
GREER
QUOTE(rover6 @ Feb 25 2009, 02:00 ) *
αυριο γινονται οι πρωτες συζητησεις ,σιγουρα μολις κλεισει θα ανεβει και στο επισημο site αμμεσα.
που πιθανο να το διαβασετε απο κει πρωτα γιατι σημερα και αυριο πρεπει να ετοιμασουμε και την απολογια για την πεμπτη για ενα και μοναδικο μπουκαλι που επεσε στο παιχνιδι με το λαυριο.
και κυριολεκτω 1, φαινεται και καθαρα στο video.
εις αυριον τα σπουδαια.

Γνωμη μου ειναι οτι δεν πρεπει να τιμωρηθειτε καθολου. Δεν εγινε τιποτα απολυτως, στο συγκεκριμενο παιχνιδι, που να δικαιολογει εστω και 1 ευρω προστιμο!!!
rover6
QUOTE(GREER @ Feb 25 2009, 02:26 ) *
Γνωμη μου ειναι οτι δεν πρεπει να τιμωρηθειτε καθολου. Δεν εγινε τιποτα απολυτως, στο συγκεκριμενο παιχνιδι, που να δικαιολογει εστω και 1 ευρω προστιμο!!!

δεν ειναι φιλε το προστιμο αλλα το πιο πιθανο να φαμε καμια αγωνιστικη κεκλυσμενων των θυρων.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.