Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' Εθνικη 2008-2009
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Β Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66
άρρωστος
QUOTE(sportingara sta dyskola @ Mar 12 2009, 00:52 ) *
φιλαρακι πηγαινα στον εσπερο α2 και παιζατε μεσα στο σχολειο !πολλα χρονια πισω!τοτε εβλεπες μπασκετ!
ομαδες τησ γειτονιας!γουσταρες να πας να δεις!εσπερος πειραικος παπαγου παγκρατι σπορτιγκ νηαρ ηστ!

Φίλε μου είμαστε τυχεροί που τα προλάβαμε αυτά αλλά τώρα πια κυβερνάει το χρήμα και καμμιά φορά το χρήμα και για να μη ξεχάσω και οι μανατζαρέοι!!!!!!!!!!
kavatzas4
Ακόμα δεν ανέλαβε ο λυκογιαννης και άρχισε τις απειλές προς τους κρητικούς!Πρόσεχε coach γιατί εδώ δεν είναι Αθήνα!Για τους περίεργους να πω ότι είπε να βάλουμε στρινγκάκια γιατί έρχεται να μας ......!!Φίλε ροβερ δυστυχώς μαθεύτηκε αυτό και την κυριακή θα παίξετε σε 1 γήπεδο κόλαση!
aganaktismenos patisiotis
QUOTE(tessari @ Mar 11 2009, 23:27 ) *
Γκανάς στο Σπόρτιγκ. Δύσκολη απόστολη!

Γεια σε ολους. Αν και ειμαι πολυ συχνος αναγνωστης μολις τωρα εκανα εγγραφη, και ειναι η πρωτη και τελευταια φορα που γραφω στο φορουμ και ο λογος ειναι ενας και μοναδικος. Εχω αγανακτησει με την καταντια που εχει πεσει η αγαπημενη μου ομαδα. Τα τελευταια χρονια με εξαιρεση την χρονια που ηρθε στην ομαδα ο "κομητης" Δροσος ο Σπορτιγκ βαδιζει απο το κακο στο χειροτερο. Αυτο που συμβαινει φετος ομως δεν εχει ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ!!!! Ξεκιναει η χρονια με το ροστερ να συμπληρωνεται την τελευταια στιγμη. Ερχονται οι Κυπριοι, δεν ερχονται οι Κυπριοι. Φευγει ο Μπεκες ερχεται ο Γιανναρης. Φευγει ο Γιανναρης ερχεται ο Λυκογιαννης. Ο Λυκογιαννης την κανει με ελαφρα οταν βλεπει την προταση του Ικαρου και ο Σπορτιγκ ψαχνει να βρει τον αντικαταστατη του και τον ανθρωπο που θα παιξει το τελευταιο χαρτι για την σωτηρια μας. Και ποιον παιρνουμε??????
Τον Κωστα Γκανα με βοηθο τον Μαριο Σπηλιωτοπουλο που ηταν στην αρχη της χρονιας βοηθος του Μπεκε.
Συγνωμη, αλλα εκει στην Ηλια Ζερβου ειναι με τα καλα τους? Πηρανε τον Γκανα που στην αρχη της χρονιας εκδιωχθηκε κακην κακως απο τον Παπαγου? Που ηταν στον Νεοπεντελικο και εφυγε και απο εκει με τον ιδιο τροπο, που ηταν στον Ωρωπο και εφυγε και απο κει, που ηταν στον Αριωνα και εφυγε και απο εκει, που ηταν στον Αρη Νικαιας και εφυγε και απο εκει παρολο που ανεβηκαν κατηγορια και γενικως δεν στεριωνει πουθενα? Γιατι αραγε?
Με βοηθο τον Σπηλιωτοπουλο που ειναι και προπονητης στα Βρηλισσια τα οποια παλευουν να σωθουν στην Β ΕΣΚΑ αν και το υλικο τους ειναι κατι παραπανω απο αξιοσεβαστο?
Μου φαινεται οτι η διοικηση (τι λεω?), ο Σακοπουλος εχει συμβιβαστει με τον υποβιβασμο στην Γ Εθνικη και κοιταζει πως θα βγαλει κουτσα στραβα την χρονια.
Τι αλλο να πω δεν ξερω, εχω πια απογοητευτει και νομιζω οτι η παλαι ποτε Σπορτιγκαρα μας, θα καταντησει να βολοδερνει στα τοπικα.
Συγνωμη που σας κουρασα, αλλα επρεπε να τα πω γιατι θα εσκαγα!!!
Jabar
QUOTE(aganaktismenos patisiotis @ Mar 12 2009, 03:01 ) *
Γεια σε ολους. Αν και ειμαι πολυ συχνος αναγνωστης μολις τωρα εκανα εγγραφη, και ειναι η πρωτη και τελευταια φορα που γραφω στο φορουμ και ο λογος ειναι ενας και μοναδικος. Εχω αγανακτησει με την καταντια που εχει πεσει η αγαπημενη μου ομαδα. Τα τελευταια χρονια με εξαιρεση την χρονια που ηρθε στην ομαδα ο "κομητης" Δροσος ο Σπορτιγκ βαδιζει απο το κακο στο χειροτερο. Αυτο που συμβαινει φετος ομως δεν εχει ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ!!!! Ξεκιναει η χρονια με το ροστερ να συμπληρωνεται την τελευταια στιγμη. Ερχονται οι Κυπριοι, δεν ερχονται οι Κυπριοι. Φευγει ο Μπεκες ερχεται ο Γιανναρης. Φευγει ο Γιανναρης ερχεται ο Λυκογιαννης. Ο Λυκογιαννης την κανει με ελαφρα οταν βλεπει την προταση του Ικαρου και ο Σπορτιγκ ψαχνει να βρει τον αντικαταστατη του και τον ανθρωπο που θα παιξει το τελευταιο χαρτι για την σωτηρια μας. Και ποιον παιρνουμε??????
Τον Κωστα Γκανα με βοηθο τον Μαριο Σπηλιωτοπουλο που ηταν στην αρχη της χρονιας βοηθος του Μπεκε.
Συγνωμη, αλλα εκει στην Ηλια Ζερβου ειναι με τα καλα τους? Πηρανε τον Γκανα που στην αρχη της χρονιας εκδιωχθηκε κακην κακως απο τον Παπαγου? Που ηταν στον Νεοπεντελικο και εφυγε και απο εκει με τον ιδιο τροπο, που ηταν στον Ωρωπο και εφυγε και απο κει, που ηταν στον Αριωνα και εφυγε και απο εκει, που ηταν στον Αρη Νικαιας και εφυγε και απο εκει παρολο που ανεβηκαν κατηγορια και γενικως δεν στεριωνει πουθενα? Γιατι αραγε?
Με βοηθο τον Σπηλιωτοπουλο που ειναι και προπονητης στα Βρηλισσια τα οποια παλευουν να σωθουν στην Β ΕΣΚΑ αν και το υλικο τους ειναι κατι παραπανω απο αξιοσεβαστο?
Μου φαινεται οτι η διοικηση (τι λεω?), ο Σακοπουλος εχει συμβιβαστει με τον υποβιβασμο στην Γ Εθνικη και κοιταζει πως θα βγαλει κουτσα στραβα την χρονια.
Τι αλλο να πω δεν ξερω, εχω πια απογοητευτει και νομιζω οτι η παλαι ποτε Σπορτιγκαρα μας, θα καταντησει να βολοδερνει στα τοπικα.
Συγνωμη που σας κουρασα, αλλα επρεπε να τα πω γιατι θα εσκαγα!!!

Πρέπει να καταλάβεις,ότι πλέον είναι πολύ δύσκολο τέτοια εποχή,σε αυτή τη βαθμολογική κατάσταση να βρεις προπονητή.Ο Γκανάς έχει περισσότερες ανόδους από μία στο ενεργητικό του(σε άλλο επίπεδο βέβαια).Στο ότι έφυγε κάποιες φορές δεν έχει να κάνει με χαρακτήρα, η αξία.Μία από αυτές τις ομάδες συγχωνεύτηκε με τον Αετό,σε άλλη δεν συμφώνησε με το ρόστερ και το χρόνο συμμετοχής κάποιων,στην άλλη ήταν επί μήνες απλήρωτοι όλοι.Για Νεοπεντελικό και Παπάγου δεν αναφέρομαι δεν ξέρω.Ο Σπηλιωτόπουλος είναι ένα παιδί με ζήλο.Την ομάδα των Βρηλισίων μια χαρά την πήγε πέρυσι.Φέτος στην σχετική συζήτηση που έγινε στο τόπικ της Β ΕΣΚΑ υπήρξαν κάποιες λογικές εξηγήσεις.Δυστυχώς αυτή τη χρονιά δεν τους είδα,δεν έχω προσωπική άποψη τους είχα δει πέρυσι 2-3 φορές.
Αν υπάρχουν ελάχιστες ελπίδες καλό είναι να στηρίξετε τον όποιο προπονητή και να αποδώσετε στο τέλος τις ευθύνες εκεί που πρέπει.
Καλό επίσης είναι για να τους κρίνεις να δεις από κοντά τη δουλειά τους.
Η όλη διαχείρηση από τη διοίκηση ήταν κακή από την αρχή της χρονιάς.Ισως απόρροια της έλλειψης χρημάτων. Προφανώς ο Λυκογιάννης έφυγε διότι έκρινε ότι η υπόθεση σωτηρία είναι ανέφικτη.Αλλά ο υποβιβασμός χρεώνεται στο καλοκαιρινό σχεδιασμό εκεί που στήνονται οι ομάδες.
tsivis
QUOTE(aganaktismenos patisiotis @ Mar 12 2009, 03:01 ) *
Γεια σε ολους. Αν και ειμαι πολυ συχνος αναγνωστης μολις τωρα εκανα εγγραφη, και ειναι η πρωτη και τελευταια φορα που γραφω στο φορουμ και ο λογος ειναι ενας και μοναδικος. Εχω αγανακτησει με την καταντια που εχει πεσει η αγαπημενη μου ομαδα. Τα τελευταια χρονια με εξαιρεση την χρονια που ηρθε στην ομαδα ο "κομητης" Δροσος ο Σπορτιγκ βαδιζει απο το κακο στο χειροτερο. Αυτο που συμβαινει φετος ομως δεν εχει ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ!!!! Ξεκιναει η χρονια με το ροστερ να συμπληρωνεται την τελευταια στιγμη. Ερχονται οι Κυπριοι, δεν ερχονται οι Κυπριοι. Φευγει ο Μπεκες ερχεται ο Γιανναρης. Φευγει ο Γιανναρης ερχεται ο Λυκογιαννης. Ο Λυκογιαννης την κανει με ελαφρα οταν βλεπει την προταση του Ικαρου και ο Σπορτιγκ ψαχνει να βρει τον αντικαταστατη του και τον ανθρωπο που θα παιξει το τελευταιο χαρτι για την σωτηρια μας. Και ποιον παιρνουμε??????
Τον Κωστα Γκανα με βοηθο τον Μαριο Σπηλιωτοπουλο που ηταν στην αρχη της χρονιας βοηθος του Μπεκε.
Συγνωμη, αλλα εκει στην Ηλια Ζερβου ειναι με τα καλα τους? Πηρανε τον Γκανα που στην αρχη της χρονιας εκδιωχθηκε κακην κακως απο τον Παπαγου? Που ηταν στον Νεοπεντελικο και εφυγε και απο εκει με τον ιδιο τροπο, που ηταν στον Ωρωπο και εφυγε και απο κει, που ηταν στον Αριωνα και εφυγε και απο εκει, που ηταν στον Αρη Νικαιας και εφυγε και απο εκει παρολο που ανεβηκαν κατηγορια και γενικως δεν στεριωνει πουθενα? Γιατι αραγε?
Με βοηθο τον Σπηλιωτοπουλο που ειναι και προπονητης στα Βρηλισσια τα οποια παλευουν να σωθουν στην Β ΕΣΚΑ αν και το υλικο τους ειναι κατι παραπανω απο αξιοσεβαστο?
Μου φαινεται οτι η διοικηση (τι λεω?), ο Σακοπουλος εχει συμβιβαστει με τον υποβιβασμο στην Γ Εθνικη και κοιταζει πως θα βγαλει κουτσα στραβα την χρονια.
Τι αλλο να πω δεν ξερω, εχω πια απογοητευτει και νομιζω οτι η παλαι ποτε Σπορτιγκαρα μας, θα καταντησει να βολοδερνει στα τοπικα.
Συγνωμη που σας κουρασα, αλλα επρεπε να τα πω γιατι θα εσκαγα!!!


'aganaktismenos patisiotis' μηπως ηθελες η διοικηση να φερει πισω τον Γιανναρη, που σχεδον για 2 σεζον πρωτου ερθει στο Σπορτιγκ, δεν εργαζοταν πουθενα !!!!

Σκεψου σε ποσο καλυτερη βαθμολογικη θεση θα ημασταν, αν η διοικηση εφερνε τον Λυκογιαννη, αντι του Γιανναρη, μετα την απολυση του Μπεκε, ειτε ως πρωτο προπονητη ειτε ως τεχνικο συμβουλο μαζι με τον Μπεκε.

Σκεψου σε ποσο καλυτερη βαθμολογικη θεση θα ημασταν, αν η διοικηση τολμουσε να κανει το αυτονοητο, να απολυσει τον Γιανναρη μετα τον διασυρμο με Αμυντα (7η αγωνιστικη) κι εφερνε τον Λυκογιαννη, που τοτε ο Γιανναρης ειχε 1 νικη (με το καταδικασμενο Φαληρο) και 5 ηττες !!!!!

και τη 12η αγωνιστικη ο Γιανναρης ειχε τη 2η του νικη με την προβληματικη Χαλκιδα κι 9 ηττες !!!!!!!!!

Τοτε ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ησουν αγανακτισμενος ?????


gal
QUOTE(kavatzas4 @ Mar 12 2009, 02:37 ) *
Ακόμα δεν ανέλαβε ο λυκογιαννης και άρχισε τις απειλές προς τους κρητικούς!Πρόσεχε coach γιατί εδώ δεν είναι Αθήνα!Για τους περίεργους να πω ότι είπε να βάλουμε στρινγκάκια γιατί έρχεται να μας ......!!Φίλε ροβερ δυστυχώς μαθεύτηκε αυτό και την κυριακή θα παίξετε σε 1 γήπεδο κόλαση!

Φίλοι μου ηρεμήστε ένας αγώνας είναι και τίποτε άλλο.
menelaos
Καθομαι και σας διαβαζω εδω και πολυ καιρο και δεν μιλω φιλοι του Σπορτινγκ( εχω μια ιδιαιτερη αδυναμια στην ομαδα σας και στον κοσμο σας) πως χασατε τον Λυκογιαννη. Ρε μαγκες σας πουλησε στεγνα και στο κατω κατω σιγα την απωλεια. Δεν εφυγε και ο Ομπραντοβιτς ο Λυκογιαννης εφυγε . Οκ καλος κοουτς αλλα και με τα γνωστα του προβληματα. Τωρα πως θα ταιριαξουν οι βεντετες του Ικαρου με τον Λυκογιαννη δεν μπορω να το φανταστω.

QUOTE (akel1953 @ Mar 11 2009, 15:52 ) *
Αγαπητοί φίλοι πήγα στην Γουμένιισα, ταξίδεψα 500 χιλ για να δω την ομάδα μου το Λαύριο. Αυτά που είδα πιστεύω οτι είναι πρωτόγνωρα. Απο την μια πλευρά μια ομάδα που παλεύει για την σωτηρία της με ανθρώπους στην διοικηση που κάνουν τον δικό τους δύσκολο αγώνα να τα βολέψουν. Απο την αλλη το Λαύριο ομάδα που παλεύει να σηκώσει κεφάλι. Στην μέση διαιτητές απερίγραπτοι που σφύριζαν κατα παραγγελία. Η καταδίκη της ομαδας μου ηταν προσχεδιασμένη και προμελετημένη. Οι κ ΚΑΛΕΜΚΕΡΙΔΗΣ και ΠΑΓΩΝΗΣ διεμορφωσαν τον αγώνα. Κάθε φορά που ξεφεύγαμε στο σκορ επεφτε μια τεχνική ποινή.
Φαουλ ανυπαρκτα. Βίντεο του αγώνα εξαφανισμενο. Προμελετημένο εγκλημα που δεν μετέχει η ομάδα της Γουμενισσας. Αυτή σειρά θα εχει στον επόμενο αγώνα με την Φλόγα. Κοιτάχτε κουραστήκαμε. Στο τέλος οι διαιτητες θα διώξουν όλο τον κόσμο που ακόμα ασχολείται και στα γήπεδα θα υπάρχουν μόνοι τους. Εμεις θα συνεχίσουμε. Εχουμε καλή ομάδα, καλό προπονητή είμαστε μονοιασμένοι. Δεν βγαζουμε ανακοίνωσεις ούτε κραυγάζουμε. Δεν το κάναμε ουτε θα το κάναμε ουτε θα το κάνουμε γιατί όλα τα αυτία είναι κλειστά. Στην Γουμενισσα ηταν ολοι ολοι 50 ατομα που παρακολούθησαν τον αγώνα. Κάθε χρόνο οι θεατές μειώνονται γιατί σε πολλούς αρχίζει και τους φεύγει η τρέλλα με αυτά που συμβαίνουν. Ειναι αδικο αυτό για το αθλημα. Στο τελος θα μείνουν τα κοράκια και 4-5 που πηγαίνουν στο γήπεδο για να λύσουν τα ψυχολογικά τους προβλήματα. Σήμερα σας το λέω θα ανέβει Αρκαδικός και Σερρες και τους αλλους θα τους αφήσουν να σφαχτούν. Δυστυχώς θα υποβιβαστεί η Γουμένισσα. Χθες χρησιμοποιήθηκε βάναυσα. Παιζουν κάποιοι με τον πόνο τους Μέχρι το τέλος εχουμε να δούμε πολλά, πράγματα και θάματα Ειναι αδικο για το αθλημα που αγαπάμε. Οσο περνά ο καιρός τα πράγματα θα φαίνονται ακόμη καλύτερα. Χθες στο γήπεδο, καποιοι παπούδες, ελεγαν εδω είναι Μακεδονία αρκετά με το Κρατος των Αθηνών. Αυτά ειναι συπτωματα που μπορεί να βολεύουν τον κάθε Ψωμιάδη αλλά δηλητηριάζουν τα πάντα. Σήμερα προσπαθώ να συνέλθω απο το χθεσινό σοκ. Ηταν απροκάλυπτο. Φίλοι βοηθήστε το αθλημα. Πεθαίνει


Οπως βλεπεις αγαπητε φιλε κουβεντα δεν εβγαλε κανενας για το συγκεκριμενο παιχνιδι ,ολοι το περασαν αβαβα και κοκοκοκο. Ολοι εμαθαν το τι εγινε και το τι γινεται εδω και πολλα χρονια. Τα εχω πει εκατο φορες για το ποιος ειναι κανονισμενος να ανεβει και για το ποιος θα ανεβαινει. Εαν εχεις τον καταλληλο μανατζερ να ψωνιζεις απο αυτον και τον καταλληλο ελεγχο προς την μερια της πανεπιστημιου ολα ειναι καλα , αν οχι σε λυπαμαι. Μετα απο χρονια ενασχολησης με το αθλημα και με αρκετα χρηματα χαμενα για την ανοδο της ομαδας μας ,δυστυχως σου λεω οτι τσαμπα κοπος . Γινομαστε μα........ες και κοροιδα των λιγων και πονηρων.ΕΧΩ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ να ασχολουμαστε με ενα τετοιο θεατρο αλλα απο πισω δεν μπορουμε να εγκαταλειψουμε τον αγωνα. Υπαρχουν ηθικες και αξιες που πρεπει να τις υποστηριξουμε. Ξερω πολυ θα γελανε και θα λενε τι λεει αυτος ο Μα.....ας ,αλλα υπαρχουν πολλοι που θα με καταλαβουν.
rabit
QUOTE(akel1953 @ Mar 11 2009, 15:52 ) *
Αγαπητοί φίλοι πήγα στην Γουμένιισα, ταξίδεψα 500 χιλ για να δω την ομάδα μου το Λαύριο. Αυτά που είδα πιστεύω οτι είναι πρωτόγνωρα. Απο την μια πλευρά μια ομάδα που παλεύει για την σωτηρία της με ανθρώπους στην διοικηση που κάνουν τον δικό τους δύσκολο αγώνα να τα βολέψουν. Απο την αλλη το Λαύριο ομάδα που παλεύει να σηκώσει κεφάλι. Στην μέση διαιτητές απερίγραπτοι που σφύριζαν κατα παραγγελία. Η καταδίκη της ομαδας μου ηταν προσχεδιασμένη και προμελετημένη. Οι κ ΚΑΛΕΜΚΕΡΙΔΗΣ και ΠΑΓΩΝΗΣ διεμορφωσαν τον αγώνα. Κάθε φορά που ξεφεύγαμε στο σκορ επεφτε μια τεχνική ποινή.
Φαουλ ανυπαρκτα. Βίντεο του αγώνα εξαφανισμενο. Προμελετημένο εγκλημα που δεν μετέχει η ομάδα της Γουμενισσας. Αυτή σειρά θα εχει στον επόμενο αγώνα με την Φλόγα. Κοιτάχτε κουραστήκαμε. Στο τέλος οι διαιτητες θα διώξουν όλο τον κόσμο που ακόμα ασχολείται και στα γήπεδα θα υπάρχουν μόνοι τους. Εμεις θα συνεχίσουμε. Εχουμε καλή ομάδα, καλό προπονητή είμαστε μονοιασμένοι. Δεν βγαζουμε ανακοίνωσεις ούτε κραυγάζουμε. Δεν το κάναμε ουτε θα το κάναμε ουτε θα το κάνουμε γιατί όλα τα αυτία είναι κλειστά. Στην Γουμενισσα ηταν ολοι ολοι 50 ατομα που παρακολούθησαν τον αγώνα. Κάθε χρόνο οι θεατές μειώνονται γιατί σε πολλούς αρχίζει και τους φεύγει η τρέλλα με αυτά που συμβαίνουν. Ειναι αδικο αυτό για το αθλημα. Στο τελος θα μείνουν τα κοράκια και 4-5 που πηγαίνουν στο γήπεδο για να λύσουν τα ψυχολογικά τους προβλήματα. Σήμερα σας το λέω θα ανέβει Αρκαδικός και Σερρες και τους αλλους θα τους αφήσουν να σφαχτούν. Δυστυχώς θα υποβιβαστεί η Γουμένισσα. Χθες χρησιμοποιήθηκε βάναυσα. Παιζουν κάποιοι με τον πόνο τους Μέχρι το τέλος εχουμε να δούμε πολλά, πράγματα και θάματα Ειναι αδικο για το αθλημα που αγαπάμε. Οσο περνά ο καιρός τα πράγματα θα φαίνονται ακόμη καλύτερα. Χθες στο γήπεδο, καποιοι παπούδες, ελεγαν εδω είναι Μακεδονία αρκετά με το Κρατος των Αθηνών. Αυτά ειναι συπτωματα που μπορεί να βολεύουν τον κάθε Ψωμιάδη αλλά δηλητηριάζουν τα πάντα. Σήμερα προσπαθώ να συνέλθω απο το χθεσινό σοκ. Ηταν απροκάλυπτο. Φίλοι βοηθήστε το αθλημα. Πεθαίνει


Aγαπητε φιλε εχεις αρκετες ανακριβιες αρκει να σου θυμισω οτι το Λαυριο περασε μπροστα στο σκορ μονο στο 4 δεκαλεπτο καθως επισης οτι κυνηγουσε συνεχεια το σκορ και ειχε 10 βολες παραπανω . Καταλαβενω την πικρα σου αλλα νομιζω θα ηταν αδικο να εχανε η Γουμενισσα που αποδικνυει οτι τα χτυπαει ολα τα παιχνιδια . Καλη τυχη στην ομαδα σου!




QUOTE(menelaos @ Mar 12 2009, 09:52 ) *
Καθομαι και σας διαβαζω εδω και πολυ καιρο και δεν μιλω φιλοι του Σπορτινγκ( εχω μια ιδιαιτερη αδυναμια στην ομαδα σας και στον κοσμο σας) πως χασατε τον Λυκογιαννη. Ρε μαγκες σας πουλησε στεγνα και στο κατω κατω σιγα την απωλεια. Δεν εφυγε και ο Ομπραντοβιτς ο Λυκογιαννης εφυγε . Οκ καλος κοουτς αλλα και με τα γνωστα του προβληματα. Τωρα πως θα ταιριαξουν οι βεντετες του Ικαρου με τον Λυκογιαννη δεν μπορω να το φανταστω. Στα πρωτα μπινελικια του θα γινει χαμος. Αν αληθευει οτι εχει κανει τετοια δηλωση για την Κυριακη φιλε Rover σας κλαιω απο τωρα. Ζητηστε ολα τα ματ του νησιου, δεν παιζει και ο ποδοσφαιρικος Οφη στην Κρητη χμ......................................... σας λυπαμαι.



Οπως βλεπεις αγαπητε φιλε κουβεντα δεν εβγαλε κανενας για το συγκεκριμενο παιχνιδι ,ολοι το περασαν αβαβα και κοκοκοκο. Ολοι εμαθαν το τι εγινε και το τι γινεται εδω και πολλα χρονια. Τα εχω πει εκατο φορες για το ποιος ειναι κανονισμενος να ανεβει και για το ποιος θα ανεβαινει. Εαν εχεις τον καταλληλο μανατζερ να ψωνιζεις απο αυτον και τον καταλληλο ελεγχο προς την μερια της πανεπιστημιου ολα ειναι καλα , αν οχι σε λυπαμαι. Μετα απο χρονια ενασχολησης με το αθλημα και με αρκετα χρηματα χαμενα για την ανοδο της ομαδας μας ,δυστυχως σου λεω οτι τσαμπα κοπος . Γινομαστε μα........ες και κοροιδα των λιγων και πονηρων.ΕΧΩ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ να ασχολουμαστε με ενα τετοιο θεατρο αλλα απο πισω δεν μπορουμε να εγκαταλειψουμε τον αγωνα. Υπαρχουν ηθικες και αξιες που πρεπει να τις υποστηριξουμε. Ξερω πολυ θα γελανε και θα λενε τι λεει αυτος ο Μα.....ας ,αλλα υπαρχουν πολλοι που θα με καταλαβουν.

Βλεπετε φανατασματα
bionikos
Ήθελα να γράψω από την Κυριακή αλλά σκέφτηκα ότι δεν υπάρχει λόγος καθώς ο καθένας λέει ότι συμφέρει την ομάδα του και δεν υπάχει λογική στο να εμπλακώ σ'αυτό.

Φίλε pass, είχες πει καποια στιγμή στο rover "κατέβα στην Κρήτη, κέρδισε κι αν δε σε πειράξουν τα λεμε ξανά" ή κατι σχετικό. Έτσι δεν είναι; Λοιπόν, τα παιδιά από το Δούκα κατέβηκαν στην Κρήτη, κέρδισαν, πανηγύρισαν ΕΞΑΛΛΑ (και μαγκιά τους, το αξίζανε!) κι όχι μόνο δεν τους πείραξε κανείς και δεν τους γιούχαρε αλλά όταν κάποιος από τα παιδιά του Δούκα πάνω στο πανηγύρι, έπεσε κάτω (μάλλον δυσκολευόταν να αναπνεύσει) έτρεξε γιατρός ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΕΡΚΙΔΑ να του παρεξει τις πρώτες βοήθειες και όλη η εξέδρα κοιτούσε να δει αν είναι καλα! Αντί φυσικά στο φορουμ να αναφερθει αυτό, αναφέρθηκε ότι οι παίχτες του ΟΦΗ δεν έδωσαν τα χέρια!!! Χμμμμ... Απλά το αναφέρω για την ιστορία. Πρέπει βεβαια να αναφλερω ότι η διαφορά της συγκεκριμένης περίπτωσης με αυτή στον αγώνα με τισ Σέρρες ήταν ότι ΚΑΝΕΝΑ από τα παιδιά του Δούκα δε χτύπησε ΚΑΝΕΝΑΝ οπαδό!

Τώρα για το κυριακάτικο: η ατμόσφαιρα είναι τεταμένη και φταίει ο νέος προπονητής του Ικάρου με τις προκλητικές δηλώσεις. Μακάρι να μη γίνει τίποτα αλλά πρέπει σ'αυτό να βοηθήσουν κι οι πραγματικοί πρωταγωνιστές. Όταν παίχτες βαράνε οπαδούς και προπονητές κάνουν δηλώσεις περι γενετήσιας πράξης είναι άδικο να κατηγορείς μετά τους φιλάθλους για ανάρμοστη συμπεριφορά.

Αυτά. Κι ελπίζω να μη χρειαστεί να ξαναασχοληθούμε με τα εξωαγωνιστικά.
aganaktismenos patisiotis
QUOTE(tsivis @ Mar 12 2009, 07:51 ) *
'aganaktismenos patisiotis' μηπως ηθελες η διοικηση να φερει πισω τον Γιανναρη, που σχεδον για 2 σεζον πρωτου ερθει στο Σπορτιγκ, δεν εργαζοταν πουθενα !!!!

Σκεψου σε ποσο καλυτερη βαθμολογικη θεση θα ημασταν, αν η διοικηση εφερνε τον Λυκογιαννη, αντι του Γιανναρη, μετα την απολυση του Μπεκε, ειτε ως πρωτο προπονητη ειτε ως τεχνικο συμβουλο μαζι με τον Μπεκε.

Σκεψου σε ποσο καλυτερη βαθμολογικη θεση θα ημασταν, αν η διοικηση τολμουσε να κανει το αυτονοητο, να απολυσει τον Γιανναρη μετα τον διασυρμο με Αμυντα (7η αγωνιστικη) κι εφερνε τον Λυκογιαννη, που τοτε ο Γιανναρης ειχε 1 νικη (με το καταδικασμενο Φαληρο) και 5 ηττες !!!!!

και τη 12η αγωνιστικη ο Γιανναρης ειχε τη 2η του νικη με την προβληματικη Χαλκιδα κι 9 ηττες !!!!!!!!!

Τοτε ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ησουν αγανακτισμενος ?????

Εσυ απο αυτα που εγραψα καταλαβες οτι ηθελα πισω τον Γιανναρη. Φιλε εγω ειμαι μονο Σπορτιγκ, ουτε Γιανναρης ουτε Μπεκες ουτε Λυκογιαννης, που ολοι τον αποθεωναμε και στο τελος μας παρατησε. Να διαβαζεις αυτα που γραφουμε και να μην βγαζεις αυθαιρετα συμπερασματα, γιατι ετσι σε βολευουν.

Υ.Γ Ειμαι αγανακτισμενος χρονια τωρα φιλε μου γιατι λογω ηλικιας εχω προλαβει την ομαδα στις δοξες τις με Ευρωπη νικες επι των μεγαλων ομαδων τις Α1 κτλ.
pass
QUOTE(bionikos @ Mar 12 2009, 11:36 ) *
Ήθελα να γράψω από την Κυριακή αλλά σκέφτηκα ότι δεν υπάρχει λόγος καθώς ο καθένας λέει ότι συμφέρει την ομάδα του και δεν υπάχει λογική στο να εμπλακώ σ'αυτό.

Φίλε pass, είχες πει καποια στιγμή στο rover "κατέβα στην Κρήτη, κέρδισε κι αν δε σε πειράξουν τα λεμε ξανά" ή κατι σχετικό. Έτσι δεν είναι; Λοιπόν, τα παιδιά από το Δούκα κατέβηκαν στην Κρήτη, κέρδισαν, πανηγύρισαν ΕΞΑΛΛΑ (και μαγκιά τους, το αξίζανε!) κι όχι μόνο δεν τους πείραξε κανείς και δεν τους γιούχαρε αλλά όταν κάποιος από τα παιδιά του Δούκα πάνω στο πανηγύρι, έπεσε κάτω (μάλλον δυσκολευόταν να αναπνεύσει) έτρεξε γιατρός ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΕΡΚΙΔΑ να του παρεξει τις πρώτες βοήθειες και όλη η εξέδρα κοιτούσε να δει αν είναι καλα! Αντί φυσικά στο φορουμ να αναφερθει αυτό, αναφέρθηκε ότι οι παίχτες του ΟΦΗ δεν έδωσαν τα χέρια!!! Χμμμμ... Απλά το αναφέρω για την ιστορία. Πρέπει βεβαια να αναφλερω ότι η διαφορά της συγκεκριμένης περίπτωσης με αυτή στον αγώνα με τισ Σέρρες ήταν ότι ΚΑΝΕΝΑ από τα παιδιά του Δούκα δε χτύπησε ΚΑΝΕΝΑΝ οπαδό!

Τώρα για το κυριακάτικο: η ατμόσφαιρα είναι τεταμένη και φταίει ο νέος προπονητής του Ικάρου με τις προκλητικές δηλώσεις. Μακάρι να μη γίνει τίποτα αλλά πρέπει σ'αυτό να βοηθήσουν κι οι πραγματικοί πρωταγωνιστές. Όταν παίχτες βαράνε οπαδούς και προπονητές κάνουν δηλώσεις περι γενετήσιας πράξης είναι άδικο να κατηγορείς μετά τους φιλάθλους για ανάρμοστη συμπεριφορά.

Αυτά. Κι ελπίζω να μη χρειαστεί να ξαναασχοληθούμε με τα εξωαγωνιστικά.
Φίλε μου απο πότε το αυτονόητο είναι είδηση.Δεκάδες ομάδες κερδίζουν εκτός έδρας και δεν γίνεται το παραμικρό.Όσο για τον αγώνα της Κυριακής επειδή είναι αγώνας χωρίς αύριο αρχίσαν τα όργανα.Το μπάσκετ είναι παιχνίδι και όχι πόλεμος.Τι να πούμε εμείς με τις δηλώσεις Τσακιρίδη στο ραδιόφωνο για την ομάδα μας;Τίποτα κοιτάμε τη δουλειά μας και την ομάδα μας, έτσι απλά.
rover6
QUOTE(pass @ Mar 12 2009, 12:05 ) *
Φίλε μου απο πότε το αυτονόητο είναι είδηση.Δεκάδες ομάδες κερδίζουν εκτός έδρας και δεν γίνεται το παραμικρό.Όσο για τον αγώνα της Κυριακής επειδή είναι αγώνας χωρίς αύριο αρχίσαν τα όργανα.Το μπάσκετ είναι παιχνίδι και όχι πόλεμος.Τι να πούμε εμείς με τις δηλώσεις Τσακιρίδη στο ραδιόφωνο για την ομάδα μας;Τίποτα κοιτάμε τη δουλειά μας και την ομάδα μας, έτσι απλά.

φιλοι δεν διαβασα τις δηλωσεις λυκογιαννη και που εγιναν αλλα ενα πραγμα θα πω που το εχω ξαναπει.
αν εισαι σοβαρος και δεν δωσεις δικαιωμα μεσα στο γηπεδο αυτο εκτιμαται και απο τον κοσμο αλλα και απο τους οπαδους.
εδω δεν ειπαμε τιποτα στον λαγκαδα που ηταν οι χειροτεροι φιλαθλοι απο πλευρας συμπεριφορας το λεω και φιλοξενιας.
αλλα εχει ο καιρος γυρισματα.
το παιχνιδι μας στην κρητη ειναι ρωσικη ρουλετα,γιατι και τα παιδια του οφη ειναι πλεον με την πλατη στον τοιχο λογω ηττας απο δουκα,αλλα και για μας αποτελει ματς κλειδι γιατι αν κερδισουμε ξαναμπαινουμε στο κολπο πολυ δυνατα.
περιμενω φιλο χαινη να κερασει καφε και να τα πουμε.
τελος ο καθενας κρινεται απο την συμπεριφορα του και την διαδρομη του στο χωρο,και νομιζω μιλωντας προσωπικα με οσους φιλους εχω γνωριστει να εχουν βγαλει την αποψη για μενα,απο θεμα συμπεριφορας και αποψης που εχω για το μπασκετακι μας.

υ.γ
και ρακι πινω φιλε χαινη smiley.gif

QUOTE(kavatzas4 @ Mar 12 2009, 02:37 ) *
Ακόμα δεν ανέλαβε ο λυκογιαννης και άρχισε τις απειλές προς τους κρητικούς!Πρόσεχε coach γιατί εδώ δεν είναι Αθήνα!Για τους περίεργους να πω ότι είπε να βάλουμε στρινγκάκια γιατί έρχεται να μας ......!!Φίλε ροβερ δυστυχώς μαθεύτηκε αυτό και την κυριακή θα παίξετε σε 1 γήπεδο κόλαση!

φιλε που τα δηλωσε αυτα αν και θα τον ρωτησω στην προπονηση γιατι χθες σε κουβεντα που ειχα μαζι του ελεγε αλλα.
οτι ειναι πολυ δυσκολο τωρα που ο οφη εχασε απο δουκα και ειναι υποψιασμενοι και δεν θα ξαναπεσουνε στην ιδια παγιδα και τετοια.
λες να ειναι dr τζεκυλ και mr χαιντ ο λυκογιαννης smiley.gif
να πηγαινω τοιχο τοιχο προπονηση smiley.gif
milan
QUOTE(gatos @ Mar 11 2009, 09:31 ) *
Η Διοίκηση του ΣΠΟΡΤΙΓΚ σε αυτή τη φάση θα πρέπει κατά την άποψή μου πάντα, να στραφεί σε έναν προπονητή νέο, με φιλοδοξίες,εργατικό, και που θα δεί τον ΣΠΟΡΤΙΓΚ σαν ευκαιρεία ζωής να δείξει τι αξίζει.Να πάρει την ομάδα,να προγραμματίσει από τώρα την επόμενη χρονιά στη Γ' ΕΘΝΙΚΗ με νέα παιδιά που θα τα δουλέψει να φανούν (φωτινό παραδειγμα...ΔΟΥΚΑΣ) και να φτιαξει πρώτα απ' όλα ομάδα και την επόμενη χρονιά με κανα δυο προσθήκες να διεκδικήσει την επάνοδό του στη Β΄.


μονο που ο Δουκας εμεινε κατηγορια σε αντιθεση με τον σπορτιγκ οποτε δεν ειναι φωτεινο παραδειγμα... blove.gif
assistant
QUOTE(aganaktismenos patisiotis @ Mar 12 2009, 03:01 ) *
Γεια σε ολους. Αν και ειμαι πολυ συχνος αναγνωστης μολις τωρα εκανα εγγραφη, και ειναι η πρωτη και τελευταια φορα που γραφω στο φορουμ και ο λογος ειναι ενας και μοναδικος. Εχω αγανακτησει με την καταντια που εχει πεσει η αγαπημενη μου ομαδα. Τα τελευταια χρονια με εξαιρεση την χρονια που ηρθε στην ομαδα ο "κομητης" Δροσος ο Σπορτιγκ βαδιζει απο το κακο στο χειροτερο. Αυτο που συμβαινει φετος ομως δεν εχει ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ!!!! Ξεκιναει η χρονια με το ροστερ να συμπληρωνεται την τελευταια στιγμη. Ερχονται οι Κυπριοι, δεν ερχονται οι Κυπριοι. Φευγει ο Μπεκες ερχεται ο Γιανναρης. Φευγει ο Γιανναρης ερχεται ο Λυκογιαννης. Ο Λυκογιαννης την κανει με ελαφρα οταν βλεπει την προταση του Ικαρου και ο Σπορτιγκ ψαχνει να βρει τον αντικαταστατη του και τον ανθρωπο που θα παιξει το τελευταιο χαρτι για την σωτηρια μας. Και ποιον παιρνουμε??????
Τον Κωστα Γκανα με βοηθο τον Μαριο Σπηλιωτοπουλο που ηταν στην αρχη της χρονιας βοηθος του Μπεκε.
Συγνωμη, αλλα εκει στην Ηλια Ζερβου ειναι με τα καλα τους? Πηρανε τον Γκανα που στην αρχη της χρονιας εκδιωχθηκε κακην κακως απο τον Παπαγου? Που ηταν στον Νεοπεντελικο και εφυγε και απο εκει με τον ιδιο τροπο, που ηταν στον Ωρωπο και εφυγε και απο κει, που ηταν στον Αριωνα και εφυγε και απο εκει, που ηταν στον Αρη Νικαιας και εφυγε και απο εκει παρολο που ανεβηκαν κατηγορια και γενικως δεν στεριωνει πουθενα? Γιατι αραγε?
Με βοηθο τον Σπηλιωτοπουλο που ειναι και προπονητης στα Βρηλισσια τα οποια παλευουν να σωθουν στην Β ΕΣΚΑ αν και το υλικο τους ειναι κατι παραπανω απο αξιοσεβαστο?
Μου φαινεται οτι η διοικηση (τι λεω?), ο Σακοπουλος εχει συμβιβαστει με τον υποβιβασμο στην Γ Εθνικη και κοιταζει πως θα βγαλει κουτσα στραβα την χρονια.
Τι αλλο να πω δεν ξερω, εχω πια απογοητευτει και νομιζω οτι η παλαι ποτε Σπορτιγκαρα μας, θα καταντησει να βολοδερνει στα τοπικα.
Συγνωμη που σας κουρασα, αλλα επρεπε να τα πω γιατι θα εσκαγα!!!

Επειδη ασχολουμαι με τα τοπικα θα θελα να κανω 2 σχολια
Α) Ο Γκανας εχει πολυ καλο ονομα στην Αθηνα και μετραει αρκετες ανοδους στο ενεργητικο του.Δεν τον ξερω τον ανθρωπο αλλα απο παιχτες του εχω μαθει οτι στηριζεται στη δουλεια του κι οχι στις δημοσιες σχεσεις.Φυσικα δεν μπορω να ξερω αν κανει για Β Εθνικη αλλα οχι οτι ειναι και κακος προπονητης.
Β) Ο δε σπηλιωτοπουλος δε διαχειριζεται και το σουπερ υλικο στα Βριλλησια οπως αναφερεις.Ουτε αυτον τον ξερω αλλα ειναι ενα νεο παιδι που φαινεται να δουλευει πολυ.
rover6
QUOTE(assistant @ Mar 12 2009, 13:48 ) *
Επειδη ασχολουμαι με τα τοπικα θα θελα να κανω 2 σχολια
Α) Ο Γκανας εχει πολυ καλο ονομα στην Αθηνα και μετραει αρκετες ανοδους στο ενεργητικο του.Δεν τον ξερω τον ανθρωπο αλλα απο παιχτες του εχω μαθει οτι στηριζεται στη δουλεια του κι οχι στις δημοσιες σχεσεις.Φυσικα δεν μπορω να ξερω αν κανει για Β Εθνικη αλλα οχι οτι ειναι και κακος προπονητης.
Β) Ο δε σπηλιωτοπουλος δε διαχειριζεται και το σουπερ υλικο στα Βριλλησια οπως αναφερεις.Ουτε αυτον τον ξερω αλλα ειναι ενα νεο παιδι που φαινεται να δουλευει πολυ.

παιδια ο γκανας ειναι και απο τους προπονητες οπου πρωτου παει παει στον αρη νικαιας ειχε να χασει 1,5 χρονο σε τοπικο επιπεδο μεν αλλα 1,5 χρονο .....με τον κοσμο περιστεριου λεει κατι.
ειναι δουλευταρας,ξερει και νομιζω οτι αξιζε μια προσπαθεια σε τετοια κατηγορια
tsivis
QUOTE(assistant @ Mar 12 2009, 13:48 ) *
Επειδη ασχολουμαι με τα τοπικα θα θελα να κανω 2 σχολια
Α) Ο Γκανας εχει πολυ καλο ονομα στην Αθηνα και μετραει αρκετες ανοδους στο ενεργητικο του.Δεν τον ξερω τον ανθρωπο αλλα απο παιχτες του εχω μαθει οτι στηριζεται στη δουλεια του κι οχι στις δημοσιες σχεσεις.Φυσικα δεν μπορω να ξερω αν κανει για Β Εθνικη αλλα οχι οτι ειναι και κακος προπονητης.
Β) Ο δε σπηλιωτοπουλος δε διαχειριζεται και το σουπερ υλικο στα Βριλλησια οπως αναφερεις.Ουτε αυτον τον ξερω αλλα ειναι ενα νεο παιδι που φαινεται να δουλευει πολυ.

'assistant' ειπες για τον Γκανα οτι "εχω μαθει οτι στηριζεται στη δουλεια του κι οχι στις δημοσιες σχεσεις", εχεις απολυτο δικιο, γιατι κι εγω ακουσα οτι ειναι δουλευταρας κι οχι "προπονητης δημοσιων σχεσεων"!!!
gatos
QUOTE(aganaktismenos patisiotis @ Mar 12 2009, 03:01 ) *
Γεια σε ολους. Αν και ειμαι πολυ συχνος αναγνωστης μολις τωρα εκανα εγγραφη, και ειναι η πρωτη και τελευταια φορα που γραφω στο φορουμ και ο λογος ειναι ενας και μοναδικος. Εχω αγανακτησει με την καταντια που εχει πεσει η αγαπημενη μου ομαδα. Τα τελευταια χρονια με εξαιρεση την χρονια που ηρθε στην ομαδα ο "κομητης" Δροσος ο Σπορτιγκ βαδιζει απο το κακο στο χειροτερο. Αυτο που συμβαινει φετος ομως δεν εχει ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ!!!! Ξεκιναει η χρονια με το ροστερ να συμπληρωνεται την τελευταια στιγμη. Ερχονται οι Κυπριοι, δεν ερχονται οι Κυπριοι. Φευγει ο Μπεκες ερχεται ο Γιανναρης. Φευγει ο Γιανναρης ερχεται ο Λυκογιαννης. Ο Λυκογιαννης την κανει με ελαφρα οταν βλεπει την προταση του Ικαρου και ο Σπορτιγκ ψαχνει να βρει τον αντικαταστατη του και τον ανθρωπο που θα παιξει το τελευταιο χαρτι για την σωτηρια μας. Και ποιον παιρνουμε??????
Τον Κωστα Γκανα με βοηθο τον Μαριο Σπηλιωτοπουλο που ηταν στην αρχη της χρονιας βοηθος του Μπεκε.
Συγνωμη, αλλα εκει στην Ηλια Ζερβου ειναι με τα καλα τους? Πηρανε τον Γκανα που στην αρχη της χρονιας εκδιωχθηκε κακην κακως απο τον Παπαγου? Που ηταν στον Νεοπεντελικο και εφυγε και απο εκει με τον ιδιο τροπο, που ηταν στον Ωρωπο και εφυγε και απο κει, που ηταν στον Αριωνα και εφυγε και απο εκει, που ηταν στον Αρη Νικαιας και εφυγε και απο εκει παρολο που ανεβηκαν κατηγορια και γενικως δεν στεριωνει πουθενα? Γιατι αραγε?
Με βοηθο τον Σπηλιωτοπουλο που ειναι και προπονητης στα Βρηλισσια τα οποια παλευουν να σωθουν στην Β ΕΣΚΑ αν και το υλικο τους ειναι κατι παραπανω απο αξιοσεβαστο?
Μου φαινεται οτι η διοικηση (τι λεω?), ο Σακοπουλος εχει συμβιβαστει με τον υποβιβασμο στην Γ Εθνικη και κοιταζει πως θα βγαλει κουτσα στραβα την χρονια.
Τι αλλο να πω δεν ξερω, εχω πια απογοητευτει και νομιζω οτι η παλαι ποτε Σπορτιγκαρα μας, θα καταντησει να βολοδερνει στα τοπικα.
Συγνωμη που σας κουρασα, αλλα επρεπε να τα πω γιατι θα εσκαγα!!!

φίλε Πατησιώτη 8α σου πω δυο πραγματάκια περί ΓΚΑΝΑ γιατι είσαι παραπληροφορημένος.Από Ωρωπό έφυγε γιατί η Διοίκηση σταμάτησε να πληρώνει τους παίχτες και διώξανε και μερικούς-πολύ καλή δουλειά εκεί είχε κάνει-στην Πεντέλη έφυγε γιατί δεν ανέχτηκε τις πιέσεις των Διοικούντων να παίζουν τα παιδιά τους και από τον Παπάγου γιατί έπρεπε να βρεί δουλειά ο κουμπάρος του αρχιμάνατζερ.....Συμεωνίδης.Οπου πήγε έκανε δουλεία βασιζόμενος στην εργατικότητά του και τις γνώσεις του.Είναι δίκαιος με τους παίχτες και ...ψαγμένος.Ελπίζω η πρόκληση της Β΄κατηγορίας γιαυτόν να είναι η ευκαιρεία του να δείξει ποσο μετράει και θα το δείξει.Κοιτάχτε να είστε κοντά του και να τον βοηθήσετε και αφήστε τις μουρμούρες.Στηρίξτετον και θα δικαιώσει και εσάς και αυτόν που τον έφερε.
bionikos
QUOTE (kavatzas4 @ Mar 12 2009, 02:37 ) *
Ακόμα δεν ανέλαβε ο λυκογιαννης και άρχισε τις απειλές προς τους κρητικούς!Πρόσεχε coach γιατί εδώ δεν είναι Αθήνα!Για τους περίεργους να πω ότι είπε να βάλουμε στρινγκάκια γιατί έρχεται να μας ......!!Φίλε ροβερ δυστυχώς μαθεύτηκε αυτό και την κυριακή θα παίξετε σε 1 γήπεδο κόλαση!


Έτσι είπε, ε; Λοιπόν, είμαι σίγουρος ότι ήξερε ότι αν κάνει τέτοια δήλωση θα προκαλέσει πανικό και μάλλον αυτό ήθελε! Οπότε το καλύτερο που έχει να γίνει είναι φωνές, κακό στο γήπεδο, αλλά ΚΑΜΙΑ παρεκτροπή! Είναι σίγουρο ότι θα προκαλέσει και μέσα στο γήπεδο. Αν δεν τον ακολουθήσουμε θα του χαλάσουμε τα σχέδια!
pass
QUOTE(bionikos @ Mar 12 2009, 15:08 ) *
Γιατί υπεκφεύγεις; Είχες υπονοήσει ότι οποιος κερδίζει κάτω, τρώει ξύλο! Διαψεύστηκες και οφείλεις να το παραδεχτείς! Αυτό κάνουν τουλάχιστον όσοι φοράνε παντελόνια!

Φυσικά και δεν είναι είδηση. Εσύ το είχες παρουσιάσει έτσι για να απαλλάξεις τον παίχτη σου που χτύπησε έναν φίλαθλο από τις ευθύνες. Αλλά, δυστυχώς για σένα, τα γεγονότα μιλάνε από μονα τους... Και τι είπε ο Τσακιρίδης για την ομάδα σας; Δεν μπορεί να έχει άποψη; Σας έβρισε; Από πότε η άποψη κάποιου πρέπει να προκαλεί αντιδράσεις; Και δεν κοιτάς τη δουλειά σου, την ομάδα σου. Κατά βάση, κοιτάς τον ΟΦΗ και δημιουργείς εντυπώσεις! Κι όταν διαψεύδεσαι, υπεκφεύγεις!
Φίλε μου είσαι πολύ επιθετικός αλλάξε σε παρακαλώ ύφος.Τώρα τι έγινε προτου 3 μήνες γράφτηκε τελείωσε πέρασε.ΕσεΊς πάλι ξύνεστε και απειλείται μια ομάδα που θα έρθει κάτω.Οσο για τον παίκτη σας ο καθένας με τα λόγια του και τις πράξεις του δείχνει ποιος είναι.
Το μπάσκετ είναι παιχνίδι δεν είναι πόλεμος
άρρωστος
Γκανάς =Άνοδος σε πιο χαμηλές κατηγορίες αλλά αυτό ίσως δεν παίζει ρόλο. Ζητούμενο τώρα είναι βέβαια η σωτηρία αλλά σίγουρα θα το αλλάξει το κλίμα ο Γκανάς με τον ενθουσιασμό του, το πάθος του και τη δίψα του για να πετύχει κάτι σε μεγαλύτερη κατηγορία που κάποιοι άλλοι το θεωρούν ακατόρθωτο!!!!!!Απαραίτητη προυπόθεση να βοηθήσουν όλοι όσοι είναι κοντά στην ομάδα.
nikefalin
Κάποια ποστ αφαιρέθηκαν ή τροποποιηθηκαν , έκλεισε το τόπικ προσωρινά...

όσο δεν ασχολείστε με το κανονικό τόπι, αλλά κοιτά ο καθένας για τους λόγους του και με τον τρόπο του να το κάνει μπάχαλο θα υπάρχουν μέτρα.

Και σε όποιον δεν αρέσει , ας κάνει είτε τις προτάσεις/παρατηρήσεις με πμ σε μας






tsatsos

κριμα.........
thantop
QUOTE(nikefalin @ Mar 13 2009, 00:26 ) *
Κάποια ποστ αφαιρέθηκαν ή τροποποιηθηκαν , έκλεισε το τόπικ προσωρινά...

όσο δεν ασχολείστε με το κανονικό τόπι, αλλά κοιτά ο καθένας για τους λόγους του και με τον τρόπο του να το κάνει μπάχαλο θα υπάρχουν μέτρα.

Και σε όποιον δεν αρέσει , ας κάνει είτε τις προτάσεις/παρατηρήσεις με πμ σε μας

στο εξωτερικο οι αθλητες μιλουν σε διαφορα forums.Εγω αν και διαβαζω συνεχεια τις αποψεις σας,δεν τολμω να γραψω τιποτα οσο μιλατε για θεματα οπως βια,διαιτησια και στημενους αγωνες.οταν η κουβεντα θα επικεντρωθει στο ΜΠΑΣΚΕΤ τοτε θα αρχισω να γραφω τις αποψεις μου αλλα και να δεχομαι ερωτησεις.οπως ειναι φυσικο για οσους με ξερουν δεν θα μπορουσα να κρυψω την ταυτοτητα μου!!!!δεν εχω μαθει να κρυβομαι και εχω το θαρρος της γνωμης μου.
akel1953
το τοπι αγαπητέ φίλε δεν κινειται μόνο του. Εχει κανόνες και πολλές φορές οι κυριοι με τα μαύρα γινονται οι πρωταγονιστές ενω πρεπει να είναι κομπάρσοι. Τωρα για τα μετρα που παίρνει το φορουμ δικό του είναι οποτε θελει το κλείνει οποτε θελει το ανοιγει Ο ακης Πάνου εγραψε η ζωή μου όλη........
Jabar
QUOTE(thantop @ Mar 13 2009, 16:27 ) *
στο εξωτερικο οι αθλητες μιλουν σε διαφορα forums.Εγω αν και διαβαζω συνεχεια τις αποψεις σας,δεν τολμω να γραψω τιποτα οσο μιλατε για θεματα οπως βια,διαιτησια και στημενους αγωνες.οταν η κουβεντα θα επικεντρωθει στο ΜΠΑΣΚΕΤ τοτε θα αρχισω να γραφω τις αποψεις μου αλλα και να δεχομαι ερωτησεις.οπως ειναι φυσικο για οσους με ξερουν δεν θα μπορουσα να κρυψω την ταυτοτητα μου!!!!δεν εχω μαθει να κρυβομαι και εχω το θαρρος της γνωμης μου.

Σωστός.Φιλοδοξία μας είναι να κάνουμε το τόπικ φιλόξενο σε όσους θέλουν να μιλάνε για μπάσκετ.
basketball lover
QUOTE
Οπως βλεπεις αγαπητε φιλε κουβεντα δεν εβγαλε κανενας για το συγκεκριμενο παιχνιδι ,ολοι το περασαν αβαβα και κοκοκοκο. Ολοι εμαθαν το τι εγινε και το τι γινεται εδω και πολλα χρονια. Τα εχω πει εκατο φορες για το ποιος ειναι κανονισμενος να ανεβει και για το ποιος θα ανεβαινει. Εαν εχεις τον καταλληλο μανατζερ να ψωνιζεις απο αυτον και τον καταλληλο ελεγχο προς την μερια της πανεπιστημιου ολα ειναι καλα , αν οχι σε λυπαμαι. Μετα απο χρονια ενασχολησης με το αθλημα και με αρκετα χρηματα χαμενα για την ανοδο της ομαδας μας ,δυστυχως σου λεω οτι τσαμπα κοπος . Γινομαστε μα........ες και κοροιδα των λιγων και πονηρων.ΕΧΩ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ να ασχολουμαστε με ενα τετοιο θεατρο αλλα απο πισω δεν μπορουμε να εγκαταλειψουμε τον αγωνα. Υπαρχουν ηθικες και αξιες που πρεπει να τις υποστηριξουμε. Ξερω πολυ θα γελανε και θα λενε τι λεει αυτος ο Μα.....ας ,αλλα υπαρχουν πολλοι που θα με καταλαβουν.

δυστυχως,τα πραγματα ειναι ετσι,και το χειροτερο ειναι οτι κανενα δεν ενδιαφερει απο αυτους που θα επρεπε να κοπτονται για το αθλημα.αρα,οσοι δεν γουσταρουν να γινουν τα ιδια και ηρθαν με καλες προθεσεις, μολις παρουν χαμπαρι φευγουν αηδιασμενοι. απο τωρα και περα που τελειωνουν τα πρωταθληματα θα στηνει ο ενας τον αλλο (οποιοι μπορουν,βεβαια..) και τι ωραια τι καλα που περασαμε και φετος...
ας κανουμε τωρα και τα προγνωστικα μας,μια που ημουν απων τον τελευταιο καιρο,προσπαθωντας να υπολογισω και τις βουλες μανατζαρεων και λοιπον θεσμικων παραγοντων του αθληματος rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif


15/03/09 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 1 λογω εδρας
15/03/09 12:00 ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 1 πιστευω οτι οι γηπεδουχοι εχουν τις αγωνιστικες δυνατοτητες μεσα στην εδρα τους να κερδιζουν και τους ασταθμητους παραγοντες
15/03/09 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 εύκολα
15/03/09 17:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 1 ο ΣΠΟΡΤΙΓΚ δυστυχως τελος...
15/03/09 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 1
15/03/09 12:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 1 για την ομαδα που παιζει το πιο απλο και ωραιο μπασκετ της κατηγοριας μαζι με τον Αμύντα.
15/03/09 17:00 ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕ 1 πολυ δυσκολα
15/03/09 16:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕ 1 ο ΟΦΗ ειναι με την πλατη στον τοιχο και αυτο θα τον κανει να κερδισει ευκολα θεωρω.ειναι και καλυτερος σαν ομαδα,σιγουρα.ο ΙΚΑΡΟΣ για μενα,παρα τα μεγαλα ονοματα δεν καταφερε ποτε να γινει ομαδα.
αυτα... blove.gif
akel1953


15/03/09 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ κρίνεται παραμονή ολα ανοικτα
15/03/09 12:00 ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 1 ευκολα
15/03/09 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 εύκολα
15/03/09 17:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ανοικτό.
15/03/09 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 1
15/03/09 12:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 1
15/03/09 17:00 ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕ 2 ελπιζω στο φίλο Αποστόλη
15/03/09 16:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ ανοικτ'ο
kesariani 4ever
Παιδια τα δικα μου προγνωστικα για αυτην την εβδομαδα ειναι:

15/03/09 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛ - ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ πιστευω οτι θα γινει διπλο το παιχνιδακι
15/03/09 12:00 ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 1 ευκολα η δυσκολα θα κερδισει το ΛΑΥΡΙΟ
15/03/09 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ θα κερδισει ο ΑΜΥΝΤΑΣ
15/03/09 17:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ βλεπω ευκολη επικρατηση των γηπεδουχων
15/03/09 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 1
15/03/09 12:00 ΔΟΥΚΑ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ θεωρω οτι θα κερδισει η ΚΟΜΟΤΗΝΗ
15/03/09 17:00 ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕ θεωρω οτι θα κερδισουν οι κατερινιωτες
15/03/09 16:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ για εμενα θα κερδισει πολυ ευκολα ο ΟΦΗ

Πιστευω οτι αυτη θα ειναι η εβδομαδα των εκπληξεων.Ιδωμεν.Καλη επιτυχια σε ολες τις ομαδες.
bionikos
Κανένα νέο από Λαύριο έχουμε;;;
hidalgo
QUOTE(gatos @ Mar 12 2009, 15:23 ) *
φίλε Πατησιώτη 8α σου πω δυο πραγματάκια περί ΓΚΑΝΑ γιατι είσαι παραπληροφορημένος.Από Ωρωπό έφυγε γιατί η Διοίκηση σταμάτησε να πληρώνει τους παίχτες και διώξανε και μερικούς-πολύ καλή δουλειά εκεί είχε κάνει-στην Πεντέλη έφυγε γιατί δεν ανέχτηκε τις πιέσεις των Διοικούντων να παίζουν τα παιδιά τους και από τον Παπάγου γιατί έπρεπε να βρεί δουλειά ο κουμπάρος του αρχιμάνατζερ.....Συμεωνίδης.Οπου πήγε έκανε δουλεία βασιζόμενος στην εργατικότητά του και τις γνώσεις του.Είναι δίκαιος με τους παίχτες και ...ψαγμένος.Ελπίζω η πρόκληση της Β΄κατηγορίας γιαυτόν να είναι η ευκαιρεία του να δείξει ποσο μετράει και θα το δείξει.Κοιτάχτε να είστε κοντά του και να τον βοηθήσετε και αφήστε τις μουρμούρες.Στηρίξτετον και θα δικαιώσει και εσάς και αυτόν που τον έφερε.

μαλλον πηραν το γκανα στο σπορτινγκ γιατι ετοιμαζονται για τα τοπικα.
επισης οσον αφορα το παρελθον του,εκτος του αρη νικαιας,την τελευταια πενταετια ειχε
μονο αποτυχιες ανοδων κ ποτε δεν τελειωσε εκει που ξεκινησε.
αεκ περιστεριου β εσκα -αποτυχια ανοδου
αρης νικαιας α εσκανα -ανοδος με δευτερη την αεκτ που τα ειχε παρατησει λογω συγχωνευσης
την επομενη σεζον δε τελειωσε στην γ εθνικη στην ομαδα που τελικα επεσε.
επισης δε τελειωσε τις χρονιες σε ωρωπο,πεντελη,παπαγου που ηταν οι αλλες του δουλειες.
για το βοηθο,δε το ξερω καθολου,αλλα σε αυτες τις κατηγοριες οι βοηθοι ειναι για το
χαμαλικι,να σφυρανε τα διπλα κ να τους βριζουν οι παιχτες οποτε οτι κ να ειναι δε παιζει ρολο
προβλεπω στα τοπικα της εσκα το σπορτιγκ,αφου εκτος των αλλων δεν εχει κ τιποτα στην υποδομη
ενω κ η γυρω περιοχη,αλλωτε μπασκετομανα,εχει πτωτικη ταση,αφου εχει γεμισει μεταναστες
ενω οι ξακουστες πλατειες στη λαμπρινη που ξεπηδησαν μεγαλοι παιχτες εχουν γινει στεκια ναρκωμανων
GREER
QUOTE(bionikos @ Mar 15 2009, 12:26 ) *
Κανένα νέο από Λαύριο έχουμε;;;

81-69 με μεγαλη εμφανιση στο 2ο ημιχρονο και εαν μας αφηνε ο ενας διαιτητης, τοτε θα ειχαμε κερδισει με πανω απο εικοσι ποντους τους επιδοξους πρωταθλητες!!!
niktop
QUOTE(GREER @ Mar 15 2009, 13:58 ) *
81-69 με μεγαλη εμφαμιση στο 2ο ημιχρονο και εαν μας αφηνε ο ενας διαιτητης, τοτε θα ειχαμε κερδισει με πανω απο εικοσι ποντους τους επιδοξους πρωταθλητες!!!



ακόμα και στις νίκες κλάμα για τους διαιτητές??? χαχαχαχαχα
GREER
QUOTE(niktop @ Mar 15 2009, 14:03 ) *
ακόμα και στις νίκες κλάμα για τους διαιτητές??? χαχαχαχαχα

Σιγα τη μεγαλη νικη... Και εμεις δεν γκρινιαζουμε μονο οταν χανουμε, αλλα οταν υπαρχει λογος. ΧΑΧΑΧΑΧΑ
άρρωστος
QUOTE(GREER @ Mar 15 2009, 14:08 ) *
Σιγα τη μεγαλη νικη... Και εμεις δεν γκρινιαζουμε μονο οταν χανουμε, αλλα οταν υπαρχει λογος. ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Δούκας - Κομοτηνή;
Χ.Π
QUOTE(GREER @ Mar 15 2009, 12:08 ) *
Σιγα τη μεγαλη νικη... Και εμεις δεν γκρινιαζουμε μονο οταν χανουμε, αλλα οταν υπαρχει λογος. ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ολα λοιπον θα παιχτουν οπως ΚΑΙ περυσι στις 2ες / 3ες ισοβαθμιες ομαδων. εχει πολυ δρομο το πρωταθλημα ακομα.
άρρωστος
QUOTE(hidalgo @ Mar 15 2009, 13:36 ) *
μαλλον πηραν το γκανα στο σπορτινγκ γιατι ετοιμαζονται για τα τοπικα.
επισης οσον αφορα το παρελθον του,εκτος του αρη νικαιας,την τελευταια πενταετια ειχε
μονο αποτυχιες ανοδων κ ποτε δεν τελειωσε εκει που ξεκινησε.
αεκ περιστεριου β εσκα -αποτυχια ανοδου
αρης νικαιας α εσκανα -ανοδος με δευτερη την αεκτ που τα ειχε παρατησει λογω συγχωνευσης
την επομενη σεζον δε τελειωσε στην γ εθνικη στην ομαδα που τελικα επεσε.
επισης δε τελειωσε τις χρονιες σε ωρωπο,πεντελη,παπαγου που ηταν οι αλλες του δουλειες.
για το βοηθο,δε το ξερω καθολου,αλλα σε αυτες τις κατηγοριες οι βοηθοι ειναι για το
χαμαλικι,να σφυρανε τα διπλα κ να τους βριζουν οι παιχτες οποτε οτι κ να ειναι δε παιζει ρολο
προβλεπω στα τοπικα της εσκα το σπορτιγκ,αφου εκτος των αλλων δεν εχει κ τιποτα στην υποδομη
ενω κ η γυρω περιοχη,αλλωτε μπασκετομανα,εχει πτωτικη ταση,αφου εχει γεμισει μεταναστες
ενω οι ξακουστες πλατειες στη λαμπρινη που ξεπηδησαν μεγαλοι παιχτες εχουν γινει στεκια ναρκωμανων

Eπειδή φίλε δεν τα ξέρεις καλά στην ΑΕΦ Περιστερίου και όχι ΑΕΚ την πρώτη χρονιά δεν πήγαιναν για άνοδο και τελείωσαν κάτω από αυτούς που ανέβηκαν οι οποίοι ήταν καλύτερες ομάδες και τη δεύτερη χρονιά που στόχος ήταν η άνοδος τελείωσαν αήττητοι και υπερπρωταθλητές (29-0), με τον Άρη ανέβηκε και δεν τα είχε παρατήσει καμμιά ΑΕΚΤ ίσα ίσα που στο μεταξύ τους παιχνίδι του την έπεσε ο γνωστός παράγοντας της αέκτ και την άλλη χρονιά ο Άρης κατέβηκε για να κατέβει στη ΄Γ Εθνική . Όσο για τη δουλειά των βοηθών δεν είναι σίγουρα αυτή που λες και αυτό δείχνει ότι δεν μοιρίζεις από μπάσκετ .
akel1953
Ο Ικαρος Σερρών που είδα σήμερα είναι μια ομάδα μικρομεσαία που απορώ πως βρίσκεται τόσο ψηλά οι 1 πόντοι διαφορά (81 69) ηταν στο χαλαρό. Δεν είδα παίχτες ηγέτες που μπορούν να πάρει την ομάδα πάνω του. Το Λαύριο καλό αλλά πρέπει να εχει συνέχεια και εκτός εδρας. Δεν κατάλαβα γιατί φώναζε ο Καμαράκης. Η καλύτερη ομάδα που είδα ηταν ο Αμύντας και ο Ακαδικός με Μάνο στα ντουζένια του. Ακόμη εχει δρόμο. Θα δούμε


Η διαιτησία πάλι χάλια
sporting b.c.
Λαύριο – Ίκαροι Σερρών 81-69
Διαιτητές: Κοτσίμπος – Καλούτσας
Τα δεκάλεπτα: 23-19, 42-36, 60-52, 81-69
ΛΑΥΡΙΟ (Σερέλης): Τρικαλιώτης 10 (2), Τσολάτος 2, Κασσάνος, Σίννης 15 (1), Γιαννακόπουλος 18 (1), Αγαπητός 11 (3), Κασαμπαλής 2, Λυκογιάννης 14, Ψυλέας 9 (1).
ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ (Καμαράκης): Πεχλιβάνης 14 (3), Ιωσηφίδης 6 (2), Γεωργαντζάς, Παππούδας 1, Καδής 3 (1), Ασημάκης 9, Βοϊβατόπουλος 13 (3), Τοπούζης Θ. 23.

Δούκας – Κομοτηνή 93-83
Διαιτητές: Σαλαβός – Καμπίτσης
Τα δεκάλεπτα: 25-19, 46-34, 72-57, 93-83
ΔΟΥΚΑΣ (Γιαννόπουλος): Γεωργούτσος 4, Ροζολής 9 (1), Αχής Π. 12 (1), Ζακυνθινός 15 (2), Παπαργυρόπουλος 22 (1), Γκαβανόπουλος 13 (1), Γαλιώτος Γ. 18.
ΚΟΜΟΤΗΝΗ (Λεμονίδης): Γιαουρτόγλου 4, Στεφανίδης 14, Τσακωνίτης 2, Φουτσιτζής 2, Λεχούδης 25 (2), Ντίνας 4, Κουτσοβασίλης 9 (2), Παπαγεωργίου 8 (1) Κτίστου 7 (1), Χαλίλ 8.
άρρωστος
QUOTE(sporting b.c. @ Mar 15 2009, 15:40 ) *
Λαύριο – Ίκαροι Σερρών 81-69
Διαιτητές: Κοτσίμπος – Καλούτσας
Τα δεκάλεπτα: 23-19, 42-36, 60-52, 81-69
ΛΑΥΡΙΟ (Σερέλης): Τρικαλιώτης 10 (2), Τσολάτος 2, Κασσάνος, Σίννης 15 (1), Γιαννακόπουλος 18 (1), Αγαπητός 11 (3), Κασαμπαλής 2, Λυκογιάννης 14, Ψυλέας 9 (1).
ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ (Καμαράκης): Πεχλιβάνης 14 (3), Ιωσηφίδης 6 (2), Γεωργαντζάς, Παππούδας 1, Καδής 3 (1), Ασημάκης 9, Βοϊβατόπουλος 13 (3), Τοπούζης Θ. 23.

Δούκας – Κομοτηνή 93-83
Διαιτητές: Σαλαβός – Καμπίτσης
Τα δεκάλεπτα: 25-19, 46-34, 72-57, 93-83
ΔΟΥΚΑΣ (Γιαννόπουλος): Γεωργούτσος 4, Ροζολής 9 (1), Αχής Π. 12 (1), Ζακυνθινός 15 (2), Παπαργυρόπουλος 22 (1), Γκαβανόπουλος 13 (1), Γαλιώτος Γ. 18.
ΚΟΜΟΤΗΝΗ (Λεμονίδης): Γιαουρτόγλου 4, Στεφανίδης 14, Τσακωνίτης 2, Φουτσιτζής 2, Λεχούδης 25 (2), Ντίνας 4, Κουτσοβασίλης 9 (2), Παπαγεωργίου 8 (1) Κτίστου 7 (1), Χαλίλ 8.

Ρε διπλό να γίνει στην Καλαμαριά και αφήστε τα Λαύρια και τους Δούκες.
GREER
BASKETBLOG:Σπουδαία νίκη πήρε το Λαύριο επί των Ίκαρων Σερρών με 81-69 ξαναπαίνοντας στο "κόλπο" της ανόδου, καλύπτοντας και τη διαφορά του πρώτου γύρου (είχε χάσει με 5). Παράπονα από διαιτησία και φιλοξενία του Λαυρίου έχουν οι Ικαροι, που ηττήθηκαν για 2η φορά στις τελευταίες 16 αγωνιστικές!

Ειναι για να γελας μερικα πραγματα. Πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω που τα στηριζουν αυτα που λενε για τη διαιτησια και για την φιλοξενια. Ας βγει καποιος φιλος των Σερρων να μας πει, για να καταλαβουμε και εμεις που δεν πηραμε χαμπαρι, τι εννοουν!!!
Χ.Π
ΑΜΥΝΤΑΣ - ΕΥΟΣΜΟΣ 47-33 ΗΜΙΧΡΟΝΟ
menelaos
QUOTE(GREER @ Mar 15 2009, 16:25 ) *
BASKETBLOG:Σπουδαία νίκη πήρε το Λαύριο επί των Ίκαρων Σερρών με 81-69 ξαναπαίνοντας στο "κόλπο" της ανόδου, καλύπτοντας και τη διαφορά του πρώτου γύρου (είχε χάσει με 5). Παράπονα από διαιτησία και φιλοξενία του Λαυρίου έχουν οι Ικαροι, που ηττήθηκαν για 2η φορά στις τελευταίες 16 αγωνιστικές!

Ειναι για να γελας μερικα πραγματα. Πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω που τα στηριζουν αυτα που λενε για τη διαιτησια και για την φιλοξενια. Ας βγει καποιος φιλος των Σερρων να μας πει, για να καταλαβουμε και εμεις που δεν πηραμε χαμπαρι, τι εννοουν!!!

Αντε παλι τα ιδια με την φιλοξενεια!!!!!!!!!!!!!!Γιατι δε ρωτανε τους φιλους των Σερρων που καθονταν μαζι μας κατω στις ξυλινες κερκιδες? Ελεος ρε σεις ελεος!!!!!!!
Παραπονα για τη διαιτησια???? Αν εμας μας επαιζαν ετσι θα ειμασταν πρωτοι για πλακα. Πολυ λιγα πραγματα η Σερρες, ειναι να απορει κανεις πως αυτη η ομαδα ειναι δευτερη.
sportingara sta dyskola
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-ΣΠΟΡΤΙΓΚ 41-37 ΗΜΙΧΡΟΝΟ
Χ.Π

ΑΜΥΝΤΑΣ - ΕΥΟΣΜΟΣ 85-67
23jordan23
ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΟΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΙΚΑΡΟ?????????????????? ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ??????
Χ.Π
ΝΟΜΙζΩ ΕΧΑΣΕ 8 Ο ΟΦΗ - ΑΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΚΡΗΤΗ
23jordan23
QUOTE(Χ.Π @ Mar 15 2009, 18:32 ) *
ΝΟΜΙζΩ ΕΧΑΣΕ 8 Ο ΟΦΗ - ΑΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΚΡΗΤΗ



ΣΟΒΑΡΑ???? ΑΝΤΙΟ ΣΤΟ ΔΕΔΑ! ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΡΗΤΙΚΟΥΣ ΓΙΑΤΙ........ shot.gif
vspangeorge
QUOTE(23jordan23 @ Mar 15 2009, 18:36 ) *
ΣΟΒΑΡΑ???? ΑΝΤΙΟ ΣΤΟ ΔΕΔΑ! ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΡΗΤΙΚΟΥΣ ΓΙΑΤΙ........ shot.gif

Όχι ρε παιδιά. Πάλι ήττα εντός; Ο bionikos θα ξέρει να μας πει αποτέλεσμα.
sportingara sta dyskola
85-82 καλαμαρια σπορτιγκ!κριμα το παλεψαν!
Hayate
Το σκορ 1 δευτερόλεπτο πριν το τέλος ήταν ήταν 62-68 με βολές για τον Ίκαρο.. Δεν ξέρω αν τελικά τελείωσε το παιχνίδι... Άκουσα για πολλά επεισόδια...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.