Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' Εθνικη 2008-2009
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Β Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66
nikefalin
QUOTE(CrossoverOnE @ Sep 16 2008, 21:33 ) *
Ξερω γω; πως το κοβεις;λες να χω κολλιμα;λες να αρχισα να γραφω εδω μεσα ετσι στο ασχετο;μηπως αλλος εχει το κολλιμα κι εγω υπερασπιζομαι την ομαδα μου;εγω ξεκινησα να τα γραφω;εγω απειλησα;δεν εχω δικαιομα να γραφω εδω πια επειδη η ομαδα μου ειναι Α2;


όχι άλλο off topic!!
basketka*los
ΗΜΑΡΤΟΝ!Καποιος να τους σταματησει...Εχει καταντησει βαρετο...Μπαινουμε για να διαβασουμε τι???
CrossoverOnE
QUOTE(basketka*los @ Sep 17 2008, 01:54 ) *
ΗΜΑΡΤΟΝ!Καποιος να τους σταματησει...Εχει καταντησει βαρετο...Μπαινουμε για να διαβασουμε τι???

Γιατι λες τους;;;Αναφερθηκε καποιος σε μενα...δεν εχω δικαιομα να απαντησω;Κι εχει αυτος να πει για μενα;Εγω τουλαχιστον προκαλω οποιον θελει να κατσει να δει τα περσινα post να μου πει ποτε ξεκινησα εγω να προκαλω και να κατηγορω αλλες ομαδες και φιλαθλους....ωραια εγω δεν ξανασχολουμαι...αν καποιος αναφερθει στην ομαδα μου η εμενα ομως και το ποστ δε σβηστει θα απαντησω.......
milan
σήμερα το απόγευμα φιλικό... νηαρ ηστ - δούκας...
κάποιοι γυρνάνε στα παλιά στέκια τους...
basketka*los
QUOTE(CrossoverOnE @ Sep 17 2008, 15:00 ) *
Γιατι λες τους;;;Αναφερθηκε καποιος σε μενα...δεν εχω δικαιομα να απαντησω;Κι εχει αυτος να πει για μενα;Εγω τουλαχιστον προκαλω οποιον θελει να κατσει να δει τα περσινα post να μου πει ποτε ξεκινησα εγω να προκαλω και να κατηγορω αλλες ομαδες και φιλαθλους....ωραια εγω δεν ξανασχολουμαι...αν καποιος αναφερθει στην ομαδα μου η εμενα ομως και το ποστ δε σβηστει θα απαντησω.......

Ειναι ενα φορουμ μη τα παιρνεις τοσο προσωπικα...Δειξε χαρακτηρα και μην απαντησεις!Να σταματησει αυτο το πραγμα.Εχει φτιαχτει ενα site που ολοι ονειρουονταν νομιζω και πατε να το χαλασετε.Δε χρειαζεται τα προσωπικα σας να αναγκαζομαστε να τα διαβασουμε και μεις.Στειλτε personal mail.Αυτα και τελος και η προσωπικη δικια μας συζητηση που ανοιξα
kesariani 4ever
ΝΗΑΡ ΗΣΤ- ΔΟΥΚΑΣ=80-50
Ευκολα η νηαρ ηστ και χωρις να δωσει ο τολης καρνεσης αρκετο χρονο στους βασικους(Μιχαλο,Κουτρουλια,Φωτιου,Παπουλιδ
η)επικρατησε του δουκα.
απ'οτι φανηκε ο δουκας χρειαζεται πολυ δουλεια για να επιβιωσει στην φετινη β'εθνικη.
Small Forward
Παιδιά κανα νέομε το κύπελλο;
Ξέρεις κανείς πότε υπολογίζεται να ξαναρχίσει;;
milan
Δεν ξέρουν ακόμα αλλά απ'ότι φαίνεται θα αργήσει το κύπελλο...
Ενημερωτικά, σε φιλικό που διεξήχθη στην καισαριανή το παγκράτι επικράτησε δύσκολα του δούκα στο τέλος με παρα πολύ καλό τον λάτοβιτς...
η ομάδα του παγκρατίου έχανε σε όλο το παιχνίδι σχεδόν(στο τέλος του 3ου 10λέπτου έχανε +10)...
η νεανική ομάδα του δούκα άφησε πολύ καλές εντυπώσεις, διασκεδάζουν το παιχνίδι τους και απ'ότι φαίνεται δεν θα είναι απο τις ομάδες που θα κινδυνέψουν να πέσουν από την β' εθνική... blove.gif
trajan
QUOTE(Small Forward @ Sep 20 2008, 17:04 ) *
Παιδιά κανα νέομε το κύπελλο;
Ξέρεις κανείς πότε υπολογίζεται να ξαναρχίσει;;

Σίγουρα,γιατί ο Δούκας είναι ήδη στη Β' Εθνική.Οριακά γλίτωσε πέρυσι την Γ' χάρη σε ομάδες τύπου Μίλωνα,Ολυμπιακού Βόλου κ.ά.Πάντως δεν δείχνει ο Δούκας να έχει κάτι ιδιαίτερο,και αν ισχύει η φυγή του Ματζιώρη για Παγκράτι αποδυναμώνεται επικίνδυνα αφού ο συγκεκριμένος ήταν όαση σε σχέση με την ποιότητα των άλλων παιδιών.
milan
QUOTE(trajan @ Sep 20 2008, 22:37 ) *
Σίγουρα,γιατί ο Δούκας είναι ήδη στη Β' Εθνική.Οριακά γλίτωσε πέρυσι την Γ' χάρη σε ομάδες τύπου Μίλωνα,Ολυμπιακού Βόλου κ.ά.Πάντως δεν δείχνει ο Δούκας να έχει κάτι ιδιαίτερο,και αν ισχύει η φυγή του Ματζιώρη για Παγκράτι αποδυναμώνεται επικίνδυνα αφού ο συγκεκριμένος ήταν όαση σε σχέση με την ποιότητα των άλλων παιδιών.


Βιάζεσαι μου φαίνεται λιγάκι...
Ο ματζιώρης δεν έκλεισε στον δούκα οπότε πρέπει να συνεχίσουν χωρίς αυτόν!
απλά θα σου θυμήσω ότι μέσα στην ομάδα του δούκα υπάρχουν πολλές οάσεις απλά δεν τα ξέρουν τα παιδιά γιατί είναι μικροί σε ηλικία...πρέπει να είναι δηλαδή 30 χρονών κάποιος για να είναι καλός παίχτης;
και επίσης μην ξεχνάς οτι έχει πάρει και 3 παίχτες απο την περσινή πρωταθλήτρια νηαρ ηστ...
απο τους 3 οι 2 ήταν βασικοί παίχτες και συντελεστές(γκαβανόπουλος, παπαργυρόπουλος)...
οπότε καλύτερα να μην βιαζόμαστε να κρίνουμε καμια ομάδα χωρίς να ξέρουμε τι μπορεί να κάνει...
peace.gif
ghate
QUOTE(trajan @ Sep 20 2008, 22:37 ) *
Σίγουρα,γιατί ο Δούκας είναι ήδη στη Β' Εθνική.Οριακά γλίτωσε πέρυσι την Γ' χάρη σε ομάδες τύπου Μίλωνα,Ολυμπιακού Βόλου κ.ά.Πάντως δεν δείχνει ο Δούκας να έχει κάτι ιδιαίτερο,και αν ισχύει η φυγή του Ματζιώρη για Παγκράτι αποδυναμώνεται επικίνδυνα αφού ο συγκεκριμένος ήταν όαση σε σχέση με την ποιότητα των άλλων παιδιών.


ειναι πως το βλεπει κανεις... π.χ. περσυ ο δουκας γεμισε με ονοματα και μεγαλους παιχτες τοσο σε ηλικια οσο και σε χαρισματα και εθεσαν στην αρχη της χρονιας ως στοχο την ανοδο... το αποτελεσμα? να σωθουν 2 αγωνιστηκες πριν το τελος!!! δε μπορεις να εισαι πρωκατειλημενος για κατι που ειναι πρωτογνωρο για τα δεδομενα μας... μονο ο αμυντας εχει δοκιμασει τοσα χρονια τη συνταγη με νεαρους ελπιδοφορους παιχτες που δεν εχουν "ονομα" στη πιατσα.. και μαλιστα με επιτυχια...
γιαυτο λιγο υπομονη και καλο θα ειναι και αλλες ομαδες να δινουν ευκαιριες σε μικρους ταλαντουχους παιχτες και να μη χρειαζεται να φτασουν 26 για να παιξουν πρωταγωνιστικα...
στα φιλικα παντως δειχνει η ομαδα να τα πηγαινει αρκετα καλα, με εξαιρεση αυτο με τη νηαρ!!!!
trajan
QUOTE(ghate @ Sep 21 2008, 16:06 ) *
ειναι πως το βλεπει κανεις... π.χ. περσυ ο δουκας γεμισε με ονοματα και μεγαλους παιχτες τοσο σε ηλικια οσο και σε χαρισματα και εθεσαν στην αρχη της χρονιας ως στοχο την ανοδο... το αποτελεσμα? να σωθουν 2 αγωνιστηκες πριν το τελος!!! δε μπορεις να εισαι πρωκατειλημενος για κατι που ειναι πρωτογνωρο για τα δεδομενα μας... μονο ο αμυντας εχει δοκιμασει τοσα χρονια τη συνταγη με νεαρους ελπιδοφορους παιχτες που δεν εχουν "ονομα" στη πιατσα.. και μαλιστα με επιτυχια...
γιαυτο λιγο υπομονη και καλο θα ειναι και αλλες ομαδες να δινουν ευκαιριες σε μικρους ταλαντουχους παιχτες και να μη χρειαζεται να φτασουν 26 για να παιξουν πρωταγωνιστικα...
στα φιλικα παντως δειχνει η ομαδα να τα πηγαινει αρκετα καλα, με εξαιρεση αυτο με τη νηαρ!!!!

Μόνο και μόνο η σύγκριση με τον Αμύντα είναι άστοχη.Ο Αμύντας δουλεύει σε άλλα επίπεδα γι'αυτό και καταφέρνει να στελεχώσει την αντρική του ομάδα με ένα δυο παίχτες από τις υποδομές χρόνο παρά χρόνο.Ο Δούκας ποιον παίχτη έχει στο αντρικό από τις υποδομές?Είναι σχεδόν φτιαγμένη από το μηδέν η ομάδα,και ίσως ο χρόνος που θα χρειαστεί να αποδειχθεί μοιραίος.Αυτά τα σφάλματα κάνουν οι ομάδες,ξύλωμα από την αρχή και μετά άντε να προλάβεις το τρένο...
milan
QUOTE(ghate @ Sep 21 2008, 16:06 ) *
ειναι πως το βλεπει κανεις... π.χ. περσυ ο δουκας γεμισε με ονοματα και μεγαλους παιχτες τοσο σε ηλικια οσο και σε χαρισματα και εθεσαν στην αρχη της χρονιας ως στοχο την ανοδο... το αποτελεσμα? να σωθουν 2 αγωνιστηκες πριν το τελος!!! δε μπορεις να εισαι πρωκατειλημενος για κατι που ειναι πρωτογνωρο για τα δεδομενα μας... μονο ο αμυντας εχει δοκιμασει τοσα χρονια τη συνταγη με νεαρους ελπιδοφορους παιχτες που δεν εχουν "ονομα" στη πιατσα.. και μαλιστα με επιτυχια...
γιαυτο λιγο υπομονη και καλο θα ειναι και αλλες ομαδες να δινουν ευκαιριες σε μικρους ταλαντουχους παιχτες και να μη χρειαζεται να φτασουν 26 για να παιξουν πρωταγωνιστικα...
στα φιλικα παντως δειχνει η ομαδα να τα πηγαινει αρκετα καλα, με εξαιρεση αυτο με τη νηαρ!!!!



Συμφωνώ απολύτως με τον qhate...
ενημερωτικά τώρα, σε φιλικό που διεξήχθη στο κλειστό του μίλωνα το λαύριο κέρδισε δύσκολα στο τέλος τον μίλωνα 64-71!
trajan
QUOTE(milan @ Sep 21 2008, 14:21 ) *
Βιάζεσαι μου φαίνεται λιγάκι...
Ο ματζιώρης δεν έκλεισε στον δούκα οπότε πρέπει να συνεχίσουν χωρίς αυτόν!
απλά θα σου θυμήσω ότι μέσα στην ομάδα του δούκα υπάρχουν πολλές οάσεις απλά δεν τα ξέρουν τα παιδιά γιατί είναι μικροί σε ηλικία...πρέπει να είναι δηλαδή 30 χρονών κάποιος για να είναι καλός παίχτης;
και επίσης μην ξεχνάς οτι έχει πάρει και 3 παίχτες απο την περσινή πρωταθλήτρια νηαρ ηστ...
απο τους 3 οι 2 ήταν βασικοί παίχτες και συντελεστές(γκαβανόπουλος, παπαργυρόπουλος)...
οπότε καλύτερα να μην βιαζόμαστε να κρίνουμε καμια ομάδα χωρίς να ξέρουμε τι μπορεί να κάνει...
peace.gif

Δεν έχω τίποτα με τα παιδιά αλλά τη διαφορά ώστε να έχει η ομάδα πρωταγωνιστικό ρόλο δεν μπορούν να την κάνουν,εν αντιθέση με τον Μαντζιώρη που μπορεί.Ότι είναι μικρότεροι σε ηλικία και μετά από κάποιο διάστημα εξελιχθούν σε ηγέτες ναι,και μακάρι να τα καταφέρουν!
milan
QUOTE(trajan @ Sep 21 2008, 17:18 ) *
Μόνο και μόνο η σύγκριση με τον Αμύντα είναι άστοχη.Ο Αμύντας δουλεύει σε άλλα επίπεδα γι'αυτό και καταφέρνει να στελεχώσει την αντρική του ομάδα με ένα δυο παίχτες από τις υποδομές χρόνο παρά χρόνο.Ο Δούκας ποιον παίχτη έχει στο αντρικό από τις υποδομές?Είναι σχεδόν φτιαγμένη από το μηδέν η ομάδα,και ίσως ο χρόνος που θα χρειαστεί να αποδειχθεί μοιραίος.Αυτά τα σφάλματα κάνουν οι ομάδες,ξύλωμα από την αρχή και μετά άντε να προλάβεις το τρένο...



Μωρε το τρένο θα το προλάβει και σε πληροφορώ οτι έχει 4 παιδιά ο δούκας που προέρχονται απο τις υποδομές...
τεσπά, ο χρόνος θα δείξει... blove.gif
ghate
QUOTE(trajan @ Sep 21 2008, 17:18 ) *
Μόνο και μόνο η σύγκριση με τον Αμύντα είναι άστοχη.Ο Αμύντας δουλεύει σε άλλα επίπεδα γι'αυτό και καταφέρνει να στελεχώσει την αντρική του ομάδα με ένα δυο παίχτες από τις υποδομές χρόνο παρά χρόνο.Ο Δούκας ποιον παίχτη έχει στο αντρικό από τις υποδομές?Είναι σχεδόν φτιαγμένη από το μηδέν η ομάδα,και ίσως ο χρόνος που θα χρειαστεί να αποδειχθεί μοιραίος.Αυτά τα σφάλματα κάνουν οι ομάδες,ξύλωμα από την αρχή και μετά άντε να προλάβεις το τρένο...


δε διαφωνο σε αυτο που λες... αλλα και ο αμυντας απο καπου ξεκινισε... ετσι και αυτοι οι ανθρωποι διαλεξαν καποια παιδια για να αρχισουν να δημιουργουν ενα κορμο... οπως ειπα και πριν το να προσπαθουμε απο τωρα να καταδικασουμε μια προσπαθεια χωρις να δουμε τα αποτελεσματα της ειναι κατι παραπανο απο αδικο...


και η προσωπικη μου γνωμη... καλυτερα οι ομαδες να ξυλωνοντε και να παιρνουν μικρους σε ηλικια παιχτες που εχουν ορεξη παρα να ξυλωνοντε (αφου ετσι και αλλιως αυτο θα γινει λογω των μανατζαρεων αλλα και της ανασφαλειας των περισσοτερων προπονητων) και να παιρνουν συνταξιουχους μισθοφορουσ κτλπ...
sportgkitis
Ο ΣΠΟΡΤΙΓΚ θα συνεχίσει τον μοναχικό του δρόμο να είστε σίγουροι.Καμμιά συγχώνευση δεν θα γίνει.
Οσο για το χθεσινό φιλικό έχασε η ομάδα μου με 20 αλλα για μεγάλο διάστημα παίξαμε χωρίς όλους τους βασικούς μας.Καθόλου δεν έπαιξε ΚΡΙΤΣΑΛΟΣ-λίγο οι ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΟΠΗΣ-ΒΡΥΝΑΣ-ΠΑΠΑΝΟΓΛΟΥ και το πάλευαν οι Μαστροκωστόπουλος Ευθυμίου και Χούμας.Πάντως όλοι οι νεοφερμένοι ακόμα και ο Χούμας ειναι πολύ πισω σε φυσική κατάσταση.
kaukasios
στην χαλκιδα κατι γινεται.πηρε προπονητη τον μυριουνη παιρνει και καποιους παικτες.στο φαληρο δεν κινειται φυλλο.
kaukasios
παρελθον απο τον σπορτιγκ αποτελει ο τσοπης.
sportgkitis
QUOTE(kaukasios @ Sep 23 2008, 17:17 ) *
παρελθον απο τον σπορτιγκ αποτελει ο τσοπης.

Καλά τι γίνεται στα Πατήσια ρε γμτ? Έμαθα δεν βγάζουν δελτίο σε ΚΡΙΤΣΑΛΟ-ΜΠΑΛΤΑ-ΓΡΑΤΣΙΟ-ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ.
ΧΑΜΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ? Για ΚΡΙΤΣΑΛΟ και ΓΡΑΤΣΙΟ το πρόβλημα.Οι άλλοι δυο σιγά τ' αυγά.
Τώρα τρεχουμε για αντικαταστάτες.
Παίχτηκε και σενάριο συγχώνευσης με ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ αλλά ο ΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ δεν μασάει.ΕΙΔΩΜΕΝ..................................ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ.
................................ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ
basketka*los
Πειτε τιποτα για υποψηφιες ομαδες να πεσουν...Φαβορι και αουτσαιντερ?
basketball-maniac
Παιδιά ξέρει κανείς αν ισχύει ότι παίζει ο Αρκαδικός αύριο φιλικό με τον Α.Ο. Δάφνης?Και αν ναι τι ώρα και σε ποιό γήπεδο?
trajan
QUOTE(basketball-maniac @ Sep 24 2008, 01:11 ) *
Παιδιά ξέρει κανείς αν ισχύει ότι παίζει ο Αρκαδικός αύριο φιλικό με τον Α.Ο. Δάφνης?Και αν ναι τι ώρα και σε ποιό γήπεδο?

Σύμφωνα με το site της Δάφνης παίζουν την Τετάρτη 24/09 στο Μιχάλης Μουρούτσος.Όσο για την ώρα νομίζω στις 5:30.
trajan
Αν και είναι λίγο και θα πρέπει να δούμε λίγο τις ομάδες σε πραγματικές συνθήκες θεωρώ ότι το πρωτάθλημα θα κινηθεί σε τέσσερις ταχύτητες!
Α:Ίκαρος Νέας Σμύρνης.Ο.Φ.Η.,Λαύριο
Β:Αρκαδικός,Αμύντας,Αναγέννηση Φλόγα,Απόλλων Καλαμαριάς
Γ:Κομοτηνή,Ίκαροι Σερρών,Γουμένισσα,Δούκας,Σπόρτιγκ
Δ:Αρχέλαος,Χαλκίδα,Αίας Ευόσμου,ΑΟΠ Φαλήρου
kaukasios
QUOTE(trajan @ Sep 24 2008, 14:28 ) *
Αν και είναι λίγο και θα πρέπει να δούμε λίγο τις ομάδες σε πραγματικές συνθήκες θεωρώ ότι το πρωτάθλημα θα κινηθεί σε τέσσερις ταχύτητες!
Α:Ίκαρος Νέας Σμύρνης.Ο.Φ.Η.,Λαύριο
Β:Αρκαδικός,Αμύντας,Αναγέννηση Φλόγα,Απόλλων Καλαμαριάς
Γ:Κομοτηνή,Ίκαροι Σερρών,Γουμένισσα,Δούκας,Σπόρτιγκ
Δ:Αρχέλαος,Χαλκίδα,Αίας Ευόσμου,ΑΟΠ Φαλήρου

den συμφωνω για κομοτηνη και σερρες.ειναι καλες ομαδες,δουλεμενες,δεμενες ομαδες και πιστευω θα τερματισουν ψηλα.
basketka*los
QUOTE(trajan @ Sep 24 2008, 14:28 ) *
Αν και είναι λίγο και θα πρέπει να δούμε λίγο τις ομάδες σε πραγματικές συνθήκες θεωρώ ότι το πρωτάθλημα θα κινηθεί σε τέσσερις ταχύτητες!
Α:Ίκαρος Νέας Σμύρνης.Ο.Φ.Η.,Λαύριο
Β:Αρκαδικός,Αμύντας,Αναγέννηση Φλόγα,Απόλλων Καλαμαριάς
Γ:Κομοτηνή,Ίκαροι Σερρών,Γουμένισσα,Δούκας,Σπόρτιγκ
Δ:Αρχέλαος,Χαλκίδα,Αίας Ευόσμου,ΑΟΠ Φαλήρου

Νομιζω οτι ο trajan εχει κανει μια πολυ καλη εκτιμηση.Νομιζω οτι αυτη μπορει να βοηθησει και τις ομαδες να πανε καλυτερα!Εννοω οτι στοχος της καθε ομαδας πρεπει να ναι να ανεβει γκρουπ-ταχυτητα ωστε να ειναι πετυχημενη!
trajan
QUOTE(basketka*los @ Sep 25 2008, 14:13 ) *
Νομιζω οτι ο trajan εχει κανει μια πολυ καλη εκτιμηση.Νομιζω οτι αυτη μπορει να βοηθησει και τις ομαδες να πανε καλυτερα!Εννοω οτι στοχος της καθε ομαδας πρεπει να ναι να ανεβει γκρουπ-ταχυτητα ωστε να ειναι πετυχημενη!

Εννοείται πως απλά εκτιμήσεις κάνουμε,αν και θα μου προκαλέσει εντύπωση κάποια ομάδα να απέχει παραπάνω από ένα group δυναμικότητας έτσι όπως τα παραθέσαμε.Μακάρι να υπάρξουν ευχάριστες εκπλήξεις για να κάνουν το πρωτάθλημα όλο και πιο ενδιαφέρον.
zigolo7
Α:Ίκαρος Καλλιθέας,Ο.Φ.Η.,Αρκαδικός
Β:Κομοτηνή,Αμύντας,Αναγέννηση Φλόγα,Λαύριο
Γ:Αίας ευόσμου,Ίκαροι Σερρών,,Δούκας,Σπόρτιγκ
Δ:Αρχέλαος,Χαλκίδα,Γουμένισσα,ΑΟΠ Φαλήρου,Απόλλων καλαμαριάς
trajan
QUOTE(zigolo7 @ Sep 25 2008, 15:44 ) *
Α:Ίκαρος Καλλιθέας,Ο.Φ.Η.,Αρκαδικός
Β:Κομοτηνή,Αμύντας,Αναγέννηση Φλόγα,Λαύριο
Γ:Αίας ευόσμου,Ίκαροι Σερρών,,Δούκας,Σπόρτιγκ
Δ:Αρχέλαος,Χαλκίδα,Γουμένισσα,ΑΟΠ Φαλήρου,Απόλλων καλαμαριάς

Λαύριο και Απόλλων Καλαμαριάς σίγουρα θα είναι παραπάνω από τις προβλέψεις σου.Η Καλαμαριά έχει κάνει αρκετά καλές μεταγραφές με Τζον Κορφα και το Λαύριο θα πάει για το παραπάνω από την περσινή χρονιά.Μια επιφύλαξη και για Αρκαδικό...
zigolo7
QUOTE(trajan @ Sep 25 2008, 12:56 ) *
Λαύριο και Απόλλων Καλαμαριάς σίγουρα θα είναι παραπάνω από τις προβλέψεις σου.Η Καλαμαριά έχει κάνει αρκετά καλές μεταγραφές με Τζον Κορφα και το Λαύριο θα πάει για το παραπάνω από την περσινή χρονιά.Μια επιφύλαξη και για Αρκαδικό...


Ο Απόλλων πιστεύω θα το διαλύσει νωρίς!!! Το Λαύριο περιμένω να δω. Όσο για τον Αρκαδικό έχει έναν από τους καλύτερους σκόρερ της κατηγορίας, πολύ καλό άσσο και αρκετά καλό πεντάρι.
trajan
QUOTE(zigolo7 @ Sep 25 2008, 19:16 ) *
Ο Απόλλων πιστεύω θα το διαλύσει νωρίς!!! Το Λαύριο περιμένω να δω. Όσο για τον Αρκαδικό έχει έναν από τους καλύτερους σκόρερ της κατηγορίας, πολύ καλό άσσο και αρκετά καλό πεντάρι.

...όχι από τους καλύτερους.Μακράν τον καλύτερο!Ποιον θεωρείς εάν επιτρέπεται πολύ καλό άσο?Για πεντάρι ελπίζω να αναφέρεσαι τουλάχιστον στο Μαναβόπουλο που το παιδί είναι αρκετά αξιόπιστο.
Εάν σκάσει και μια βόμβα στο Λαύριο που ακούγεται δύσκολα δε θα μπει στην πρώτη τριάδα...
zigolo7
QUOTE(trajan @ Sep 25 2008, 18:27 ) *
...όχι από τους καλύτερους.Μακράν τον καλύτερο!Ποιον θεωρείς εάν επιτρέπεται πολύ καλό άσο?Για πεντάρι ελπίζω να αναφέρεσαι τουλάχιστον στο Μαναβόπουλο που το παιδί είναι αρκετά αξιόπιστο.
Εάν σκάσει και μια βόμβα στο Λαύριο που ακούγεται δύσκολα δε θα μπει στην πρώτη τριάδα...


Άσο εννοώ τον Σκουζή και εκτος από τον Μαναβόπουλο έχει και τον Κουτσογιάννη στο 5. Αρκετά καλός για Β`εθνική
trajan
QUOTE(zigolo7 @ Sep 25 2008, 21:34 ) *
Άσο εννοώ τον Σκουζή και εκτος από τον Μαναβόπουλο έχει και τον Κουτσογιάννη στο 5. Αρκετά καλός για Β`εθνική

Ωχ!πολύ το φοβόμουν...Δεν πειράζει να μη συμφωνούμε και σε όλα!Ο χρόνος θα δείξει....
pram81
QUOTE(trajan @ Sep 25 2008, 21:27 ) *
...όχι από τους καλύτερους.Μακράν τον καλύτερο!Ποιον θεωρείς εάν επιτρέπεται πολύ καλό άσο?Για πεντάρι ελπίζω να αναφέρεσαι τουλάχιστον στο Μαναβόπουλο που το παιδί είναι αρκετά αξιόπιστο.
Εάν σκάσει και μια βόμβα στο Λαύριο που ακούγεται δύσκολα δε θα μπει στην πρώτη τριάδα...

Ποιά βόμβα? Τον Πασχάλη εννοείς?
trajan
QUOTE(pram81 @ Sep 25 2008, 23:03 ) *
Ποιά βόμβα? Τον Πασχάλη εννοείς?

Υπάρχουν 2-3 ονόματα με ένα να είναι αρκετά πιο κοντά...
kaukasios
QUOTE(trajan @ Sep 26 2008, 02:42 ) *
Υπάρχουν 2-3 ονόματα με ένα να είναι αρκετά πιο κοντά...

σκασει δεν σκασει βομβα το λαυριο ειναι απο τα φαβορι.γεματη ομαδα και πιστευω οτι εχει εναν παικτη που κανει την διαφορα.για τον τσολατο λεω.
trajan
QUOTE(kaukasios @ Sep 26 2008, 10:29 ) *
σκασει δεν σκασει βομβα το λαυριο ειναι απο τα φαβορι.γεματη ομαδα και πιστευω οτι εχει εναν παικτη που κανει την διαφορα.για τον τσολατο λεω.

Κοίταξε,τη διαφορά δεν την κάνει σε καμία περίπτωση.Ανεβάζει όμως ένα και δύο επίπεδα ολόκληρη την ομάδα.Είναι δεδομένο ότι θα βοηθήσει σημαντικά και μαζί με τον Ψηλέα και το Γιαννακόπουλο(είναι φαντάρος) θα πάνε την ομάδα ψηλά
milan
QUOTE(trajan @ Sep 26 2008, 11:01 ) *
Κοίταξε,τη διαφορά δεν την κάνει σε καμία περίπτωση.Ανεβάζει όμως ένα και δύο επίπεδα ολόκληρη την ομάδα.Είναι δεδομένο ότι θα βοηθήσει σημαντικά και μαζί με τον Ψηλέα και το Γιαννακόπουλο(είναι φαντάρος) θα πάνε την ομάδα ψηλά



Συμφωνώ απολύτως με τον trajan...Ο Τσολάτος ναι μεν είναι καλός παίχτης αλλά δεν θα κάνει αυτός την διαφορά!μάλλον ο συνήθης ύποπτος θα την κάνει...Ψυλέας...
Χ.Π
μεντζος στο λαυριο και κοθρας στην κατερινη
milan
QUOTE(Χ.Π @ Sep 26 2008, 11:15 ) *
μεντζος στο λαυριο και κοθρας στην κατερινη


Θα τους βοηθήσει πολύ αφού είναι έμπειρος παίχτης και μετά τους τραυματισμούς των στεφανάκη κ τρικαλιώτη έχει μείνει μόνος του...
trajan
QUOTE(milan @ Sep 26 2008, 11:26 ) *
Θα τους βοηθήσει πολύ αφού είναι έμπειρος παίχτης και μετά τους τραυματισμούς των στεφανάκη κ τρικαλιώτη έχει μείνει μόνος του...

Είναι σίγουρο πως έκλεισε?Γιατί είχα ακούσει πως είναι κοντά να κλείσει σε άλλη ομάδα...
kaukasios
QUOTE(trajan @ Sep 26 2008, 11:46 ) *
Είναι σίγουρο πως έκλεισε?Γιατί είχα ακούσει πως είναι κοντά να κλείσει σε άλλη ομάδα...

εκλεισε.
milan
ο κόθρας τι λέει σαν παίχτης?
trajan
QUOTE(milan @ Sep 26 2008, 12:08 ) *
ο κόθρας τι λέει σαν παίχτης?

Καλός άσος,έπαιζε αν δεν κάνω λάθος Θερμαϊκό και μετά Ερμή Λαγκαδά και πέρυσι Πανόραμα με Τακιανό.Αρκετά αξιόπιστος...
milan
QUOTE(trajan @ Sep 26 2008, 12:15 ) *
Καλός άσος,έπαιζε αν δεν κάνω λάθος Θερμαϊκό και μετά Ερμή Λαγκαδά και πέρυσι Πανόραμα με Τακιανό.Αρκετά αξιόπιστος...



έπαιζε πολύ στο πανόραμα?
trajan
QUOTE(milan @ Sep 26 2008, 12:17 ) *
έπαιζε πολύ στο πανόραμα?

όχι και πολύ αφού μπροστά του είχε Φαλέκα,Μπεχλιβάνη άντε και Χούμπαυλη.Λογικό δεν είναι...?
Small Forward
QUOTE(milan @ Sep 26 2008, 11:26 ) *
Θα τους βοηθήσει πολύ αφού είναι έμπειρος παίχτης και μετά τους τραυματισμούς των στεφανάκη κ τρικαλιώτη έχει μείνει μόνος του...

Άκουγα και διάβαζα εδω και αρκετό καιρό για βόμβα που περιμένουμε να σκάσει στο Λαύριο. Αυτή είναι η βόμβα που περιμέναμε;;; Δεν τον ξέρω καθόλου τον παίκτη. Ας με συγχωρέσετε για την άγνοια. Όποιος ξέρει κάτι παραπάνω ας πει δυο λόγια..
pram81
QUOTE(trajan @ Sep 26 2008, 11:01 ) *
Κοίταξε,τη διαφορά δεν την κάνει σε καμία περίπτωση.Ανεβάζει όμως ένα και δύο επίπεδα ολόκληρη την ομάδα.Είναι δεδομένο ότι θα βοηθήσει σημαντικά και μαζί με τον Ψηλέα και το Γιαννακόπουλο(είναι φαντάρος) θα πάνε την ομάδα ψηλά

Συμφωνώ για τον Τσολάτο!Για μένα η ομάδα πάλι 8α ξεκινά με τον Ψηλέα πρώτο!Το παλικάρι όσα χρόνια τον ξέρω είνα πάντα ένα επίπεδο πάνω!Τόσο τεχνικά όσο και (κυρίως) σε σταθερότητα στην αποδοσή του!Ο Γιαννακόπουλος είναι ο σταρ.Αλλά έχει πολλές φορές αυτοκαταστροφηκές τάσεις...
pram81
QUOTE(milan @ Sep 26 2008, 11:26 ) *
Θα τους βοηθήσει πολύ αφού είναι έμπειρος παίχτης και μετά τους τραυματισμούς των στεφανάκη κ τρικαλιώτη έχει μείνει μόνος του...

Από την αρχή είχα εκφράσει την απορία μου για τη μεταγραφή του Στεφανάκη!Σαν αξία δεν το συζητάμε αλλά σωματικά?Αν έχουμε και φέτος μια από τα ίδια με τους τραυματισμούς του?Μακάρι το παιδί να είναι καλά και να προσφέρει αλλά........
Χ.Π
QUOTE(Small Forward @ Sep 26 2008, 13:20 ) *
Άκουγα και διάβαζα εδω και αρκετό καιρό για βόμβα που περιμένουμε να σκάσει στο Λαύριο. Αυτή είναι η βόμβα που περιμέναμε;;; Δεν τον ξέρω καθόλου τον παίκτη. Ας με συγχωρέσετε για την άγνοια. Όποιος ξέρει κάτι παραπάνω ας πει δυο λόγια..


επαιζε περυσι φαληρο και παλιοτερα σπορτιγκ - νηαρ και αλλες
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.