Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' Εθνικη 2008-2009
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Β Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66
pass
QUOTE(rover6 @ Mar 2 2009, 11:15 ) *
θα ηθελα να διευκρινησω κατι στους φιλους του forum και ειδικα στους φιλους του σπορτιγκ.
καμια διαφορα δεν υπαρχει στο οικονομικο οσο αφορα τις συζητησεις με τον αγγελο κορωνιο ,δοξα τον θεο ο αγγελος τα χρηματα που εβγαλε απο το μπασκετ τα εχει αξιοπηησει στο επακρο,αλλα θελει να δει τις συνθηκες και ποσο μπορει η ομαδα να ανταπεξελθει σε αυτα που θελει για να δουλεψει.
συζητησεις ξαναλεω και ονοματα εχουν ειπωθει πολλα οπως γινεται σε αυτες στις περιπτωσεις και ειδικα οταν μιλαμε για μια ομαδα σοβαρη οπως ειναι ο ικαρος και που δεν χρωσταει και πουθενα (σημαντικο) .
στην περιπτωση λυκογιαννη φιλοι μου δεν εχουν γινει καν συζητησεις οπως με αλλους προπονητες σεβομενοι οτι ο συγκεκριμενος προπονητης αυτην την στιγμη εργαζεται σε μια αλλη ομαδα και ειδικα της ιδιας κατηγοριας.
η πρωτη επιλογη ηταν ο τακιανος αλλα σας ειπα οτι εκει πραγματικα υπηρχε προβλημα στο οικονομικο.
την συγκεκριμενη στιγμη η ομαδα χρειαζεται προπονητη που θα αλλαξει την κακη ψυχολογια που εχουμε απο τις ηττες,και μεχριστιγμης δεν υπαρχει κατι η συμφωνια.
Συμφωνώ με το φίλο rover6 οτι η ομάδα θέλει ένα προπονητή που ν αλλάξει την ψυχολογία της ομάδας.Πιστεύω ότι ο Ικαρος είναι ενα νοικοκυρεμένο σωματείο που έχει υψηλούς στόχους και κάθε νέος προπονητής θα ήθελε να πάει.Αρα ο Κορωνιός αν θέλει να κάνει όνομα είναι ιδανική αρχή.Όσο για το Τακιανό ας προσγειωθεί γιατί μια χρονιά καλή δεν είναι αρκετή να κάνεις όνομα.Γρήγορα παίρνεις την κατοιούσα.Οσο για τον Λυκογιάννη σε περίπτωση που χάσει την Κυριακή και φύγει πηγαίνοντας στον ίκαρο είναι καθαρή λιποταξία και πράξη ανήθικη.
asdfg
Πληροφοριακά αναφέρω ότι ο Ικαρος έκανε πρόταση στο βοηθό του Σορώτου στη Δάφνη (Ζερβός νομίζω λέγεται), αλλά αυτός αρνήθηκε. Το αναφέρω έτσι για την ιστορία από την στιγμή που ο Ικαρος μιλάει πλέον με τον Κορωνιό.
asdfg
QUOTE(asdfg @ Mar 2 2009, 21:02 ) *
Πληροφοριακά αναφέρω ότι ο Ικαρος έκανε πρόταση στο βοηθό του Σορώτου στη Δάφνη (Ζερβός νομίζω λέγεται), αλλά αυτός αρνήθηκε. Το αναφέρω έτσι για την ιστορία από την στιγμή που ο Ικαρος μιλάει πλέον με τον Κορωνιό.


Απλή διόρθωση. Ζαβός λέγεται ο άνθρωπος κι όχι Ζερβός.
rover6
QUOTE(pass @ Mar 2 2009, 22:00 ) *
Συμφωνώ με το φίλο rover6 οτι η ομάδα θέλει ένα προπονητή που ν αλλάξει την ψυχολογία της ομάδας.Πιστεύω ότι ο Ικαρος είναι ενα νοικοκυρεμένο σωματείο που έχει υψηλούς στόχους και κάθε νέος προπονητής θα ήθελε να πάει.Αρα ο Κορωνιός αν θέλει να κάνει όνομα είναι ιδανική αρχή.Όσο για το Τακιανό ας προσγειωθεί γιατί μια χρονιά καλή δεν είναι αρκετή να κάνεις όνομα.Γρήγορα παίρνεις την κατοιούσα.Οσο για τον Λυκογιάννη σε περίπτωση που χάσει την Κυριακή και φύγει πηγαίνοντας στον ίκαρο είναι καθαρή λιποταξία και πράξη ανήθικη.

φιλε pass επειδη εισαι μπασκετικος καταλαβες ακριβως τι συμβαινει. για το θεμα λικογιαννη με βρισκεις 110% μαζι σου και για αυτο εχω αντιρησεις. καλως η κακως ομως θα αποφασισει ο προεδρος ,αυτος που πληρωνει δηλαδη. smiley.gif
για τον φιλο φωτη τακιανο θα πω μονο οτι καλοι οι managers αλλα παντα εξυπηρετουν το συμφερον του πελατη τους,και εδω εγινε λαθος ,αλλα η ιστορια θα δειξει.
με τον κορωνιο αν γινει τελικα πιστευω οτι θα ειναι ενα πολυ καλο βημα για την καρριερα του και την ομαδα μας ασχετα με τι λενε οι φιλοι του σπορτιγκ.ειναι γνωμη τους και ειναι σεβαστη.


QUOTE(zelico @ Mar 2 2009, 19:43 ) *
σε καποιον χαριζανε γαιδαρο και εκεινος τον κοιταζε στα δοντια!!! που εχει δουλεψει ο κορωνιος γαι να κανει και νουμερα και ζηταει να δει τις συνθηκες εργασιας? που νομιζει οτι θα παει στη μπαρτσελονα???? φιλε rover προειδοποιηση!!! δεν υπαρχει λενε φημες απο ανθρωπους που συνεργαστηκαν μαζι του στον σπορτιγκ εκεινη τη χρονια!!!!

εδω σε βρισκω off-side φιλε zelico ο καθε ενας που δεχεται μια προταση κοιταζει να εξετασει που παει,και στο φιναλε ο κορωνιος δεν εχει και απολυτη αναγκη την δουλεια αυτη,αρα εχει δυνατοτητα να επιλεξει.
οσο για τους ανθρωπους του σπορτιγκ εχω να σου πω για πολλους προπονητες που στο ενα σωματειο τους εχουν θεοποιησει και σε καποιο αλλο τους βριζουν πρωι βραδυ.
sportingara sta dyskola
εγω προσωπηκα θελω να παει ο αγγελος στον ικαρο για να δοθν και αλλη τι ειναι και 2 θελω να παιξω με κορωνιο αντιπαλος θελω δεν θελω το ματσακι! θα περασουμε καλα..........

QUOTE(pass @ Mar 2 2009, 22:00 ) *
Συμφωνώ με το φίλο rover6 οτι η ομάδα θέλει ένα προπονητή που ν αλλάξει την ψυχολογία της ομάδας.Πιστεύω ότι ο Ικαρος είναι ενα νοικοκυρεμένο σωματείο που έχει υψηλούς στόχους και κάθε νέος προπονητής θα ήθελε να πάει.Αρα ο Κορωνιός αν θέλει να κάνει όνομα είναι ιδανική αρχή.Όσο για το Τακιανό ας προσγειωθεί γιατί μια χρονιά καλή δεν είναι αρκετή να κάνεις όνομα.Γρήγορα παίρνεις την κατοιούσα.Οσο για τον Λυκογιάννη σε περίπτωση που χάσει την Κυριακή και φύγει πηγαίνοντας στον ίκαρο είναι καθαρή λιποταξία και πράξη ανήθικη.


μαζι στπ θεμα του λυκου αν φυγει τελειωσε απο το σπορτιγκ για παντα! icon_wave.gif
zelico
QUOTE(rover6 @ Mar 2 2009, 23:16 ) *
φιλε pass επειδη εισαι μπασκετικος καταλαβες ακριβως τι συμβαινει. για το θεμα λικογιαννη με βρισκεις 110% μαζι σου και για αυτο εχω αντιρησεις. καλως η κακως ομως θα αποφασισει ο προεδρος ,αυτος που πληρωνει δηλαδη. smiley.gif
για τον φιλο φωτη τακιανο θα πω μονο οτι καλοι οι managers αλλα παντα εξυπηρετουν το συμφερον του πελατη τους,και εδω εγινε λαθος ,αλλα η ιστορια θα δειξει.
με τον κορωνιο αν γινει τελικα πιστευω οτι θα ειναι ενα πολυ καλο βημα για την καρριερα του και την ομαδα μας ασχετα με τι λενε οι φιλοι του σπορτιγκ.ειναι γνωμη τους και ειναι σεβαστη.



εδω σε βρισκω off-side φιλε zelico ο καθε ενας που δεχεται μια προταση κοιταζει να εξετασει που παει,και στο φιναλε ο κορωνιος δεν εχει και απολυτη αναγκη την δουλεια αυτη,αρα εχει δυνατοτητα να επιλεξει.
οσο για τους ανθρωπους του σπορτιγκ εχω να σου πω για πολλους προπονητες που στο ενα σωματειο τους εχουν θεοποιησει και σε καποιο αλλο τους βριζουν πρωι βραδυ.

τι να επιλεξει? αν θα κανει τον προπονητη η αν θα καθετε σπιτι του ε? εδω του δινετε η ευκαιρια να ειναι προπονητης η τιποτα! ας ειναι τιποτα αν δεν του αρεσουν οι συνθηκες! και για τα λεφτα που εχει ας κατσει σπιτι του να τα χαιρετε και ας μην ασχολειται με το μπασκετ! ουτως η αλλως βαρεθηκαμε στην ελλαδα να βλεπουμε τυπους οπως τον κορωνιο τον σιγαλα τον βλασσοπουλο τον ελευθεριαδη τον δοξακη και διαφορους αλλους που απο το πουθενα γινονται προπονητες!!!
rover6
QUOTE(zelico @ Mar 3 2009, 10:27 ) *
τι να επιλεξει? αν θα κανει τον προπονητη η αν θα καθετε σπιτι του ε? εδω του δινετε η ευκαιρια να ειναι προπονητης η τιποτα! ας ειναι τιποτα αν δεν του αρεσουν οι συνθηκες! και για τα λεφτα που εχει ας κατσει σπιτι του να τα χαιρετε και ας μην ασχολειται με το μπασκετ! ουτως η αλλως βαρεθηκαμε στην ελλαδα να βλεπουμε τυπους οπως τον κορωνιο τον σιγαλα τον βλασσοπουλο τον ελευθεριαδη τον δοξακη και διαφορους αλλους που απο το πουθενα γινονται προπονητες!!!

για τους τελευταιους δεν εβαλες οτι κανουν τον προπονητη με ασυλεια της ομοσπονδιας και καταλαβαινεις φανταζομαι.
οσο για το θεμα κορωνιου θα σου στειλω προσεχως π.μ οπως επισης απαντηση προπονητη για να πεσεις κατω, επειδη βλεπω οτι το εχεις το θεμα.

υ.γ
ασχετο where is greer?
κανατε τις νικουλες που επρεπε και τωρα σιγη 24.gif
kaukasios
QUOTE(rover6 @ Mar 3 2009, 11:13 ) *
για τους τελευταιους δεν εβαλες οτι κανουν τον προπονητη με ασυλεια της ομοσπονδιας και καταλαβαινεις φανταζομαι.
οσο για το θεμα κορωνιου θα σου στειλω προσεχως π.μ οπως επισης απαντηση προπονητη για να πεσεις κατω, επειδη βλεπω οτι το εχεις το θεμα.

υ.γ
ασχετο where is greer?
κανατε τις νικουλες που επρεπε και τωρα σιγη 24.gif

kαι ο γιαννακης με την ασυλεια της ομοσπονδιας εγινε προπονητης δεν λεει τιποτα αυτο.οποιος ειναι καλος προχωραει.αν δεν βελτιωθει και αν δεν το "ψαχνει" θα εξαφανιστει.ολοι απο καπου ξεκινανε.
zelico
QUOTE(kaukasios @ Mar 3 2009, 11:23 ) *
kαι ο γιαννακης με την ασυλεια της ομοσπονδιας εγινε προπονητης δεν λεει τιποτα αυτο.οποιος ειναι καλος προχωραει.αν δεν βελτιωθει και αν δεν το "ψαχνει" θα εξαφανιστει.ολοι απο καπου ξεκινανε.

αυτο που λες ειναι αληθεια, οτι ο γιαννακης με την ασυλεια της ομοσπονδιας εγινε προπονητης και με την ασυλεια των δημοσιογραφων εγινε και προπονητης στον ολυμπιακο αλλα δεν σημαινει οτι εγινε και καλος!!!
Jabar
Ο Ομπράντοβιτς σε μια νύκτα έγινε προπονητής.
Ολοι αυτοί έχουν προσλαμβάνουσες παραστάσεις,άρα ας πούμε ότι ξεκινάνε ένα βήμα μπροστά από άλλους.
Συνεχής ενημέρωση,τρόπος δουλειάς ,μεταδοτικότητα και πολύωρη ενασχόληση κάνουν την διαφορά.
Σε κορυφαίο επίπεδο χρειάζεται και ταλέντο και ένστικτο εκτός από τα παραπάνω.
zarko8
εγω πιστευω οτι μια ομαδα σαν τον ικαρο αυτη τη στιγμη χρειαζεται περισσοτερο ενα προπονητη που να της ανεβασει την ψυχολογια παρα εναν που θα παει και μεσα μαρτιου θα προσπαθησει να αλλαξει ολη την αγωνιστικη κατευθυνση της ομαδας. σιγουρα θα χρειαστει καποιες αγωνιστικες αλλαγες, δεν αντιλεγω. εκτος και αν αποφασισουν οτι η χρονια χαθηκε και πανε να χτισουν κατι για του χρονου. τοτε παω πασο.
coachara
τιποτα ακομα με προπονητη?φιλε ροβερ που βρισκομαστε?το πατε φιρι φιρι να αυτοπροταθω....εη πλακα κανω μην παρεξηγηθουμε....
ΟΛΑ
QUOTE(coachara @ Mar 3 2009, 13:53 ) *
τιποτα ακομα με προπονητη?φιλε ροβερ που βρισκομαστε?το πατε φιρι φιρι να αυτοπροταθω....εη πλακα κανω μην παρεξηγηθουμε....

08.03.09 17:00 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 καλύτερη ομάδα καλύτερος προπονητής_ : _
08.03.09 17:00 ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 1,2 Ντέρμπι με πολλά προβλήματα οι Σέρρες _ : _
08.03.09 17:00 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ _2 και παραίτηση προπονητή βλέπω : _
08.03.09 17:00 ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ _1 δύσκολη έδρα : _
08.03.09 17:00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1 εύκολα_ : _
08.03.09 17:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ _ 1 το θέλει πιο πολύ το παιχνίδι: _
08.03.09 17:00 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ _ :1 πιστεύω, εστω και δύσκολα _
08.03.09 17:00 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ _2 : _
sakatis
08.03.09 17:00 ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1
08.03.09 17:00 ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 1
08.03.09 17:00 ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 2
08.03.09 17:00 ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 2
08.03.09 17:00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1
08.03.09 17:00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ 1
08.03.09 17:00 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1
08.03.09 17:00 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 2

wade13
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1(ευκολη η δυσκολα σε ενα αδιαφορο παιχνιδι)
ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ -ΑΜΥΝΤΑΣ 1(δεν τα χανει αυτα ο καμαρακης)
ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 1-2(ισως ενα μικρο προβαδισμα στον 1 λογω κ απουσιας σκουζη,εκει θα χτυπησει λυκογιαννης)
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ- ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 2(καλυτερη ομαδα καλο διπλο γτ εκει εχασε αμυντας)
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ 1(ευκολα )
ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑ 1(δυσκολο παιχνιδι κ για τους 2 που κοιτανε σωτηρια λογω εδρας δινω 1)
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΟΥΚΑΣ 1(ευκολα νομιζω,καλος ο δουκας αλλα μεχρι εκει)
ΦΑΛΗΡΟ- ΚΟΜΟΤΗΝΗ 2
icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
asdfg
QUOTE(coachara @ Mar 3 2009, 12:53 ) *
τιποτα ακομα με προπονητη?φιλε ροβερ που βρισκομαστε?το πατε φιρι φιρι να αυτοπροταθω....εη πλακα κανω μην παρεξηγηθουμε....



Εμαθα ότι σήμερα το μεσημέρι έγινε συνάντηση των ανθρώπων του Ικάρου με τον Κορωνιό, ο οποίος δεσμεύτηκε ότι θα απαντήσει μέχρι αύριο. Δε φαίνεται, πάντως, θετικός στο να αναλάβει την τεχνική ηγεσία και κατά πάσα πιθανότητα θα απαντήσει αρνητικά. Αυτά.
coachara
γιατι πιστευω οτι ο αρκαδικος δεν κερδιζει στο σπορτινγκ την κυριακη?θα το φαει το ματσακι ο λυκος απ τον σμυρνιωτη μαγκες....
sportingara sta dyskola
QUOTE(coachara @ Mar 3 2009, 18:53 ) *
γιατι πιστευω οτι ο αρκαδικος δεν κερδιζει στο σπορτινγκ την κυριακη?θα το φαει το ματσακι ο λυκος απ τον σμυρνιωτη μαγκες....

απο το στομα σου και στου θεου το αφτι!!
παντος ημαστε ετοιμη!!!!!
GREER
QUOTE(rover6 @ Mar 3 2009, 11:13 ) *
υ.γ
ασχετο where is greer?
κανατε τις νικουλες που επρεπε και τωρα σιγη 24.gif

Καθε μερα μπαινω και σας διαβαζω φιλε ροβερ και περιμενω με μεγαλο ενδιαφερον τι θα κανετε με το θεμα προπονητη. Η αληθεια παντως ειναι οτι απο εσενα περιμενουμε φρεσκα νεα, αλλα απο αλλους μαθαινουμε τις εξελιξεις!!! 7.gif 39.gif

Υ.Γ. Εγραφα στο τοπικ του Θρυλου, γιατι εκει ειχε, αυτες τις μερες, το μεγαλο ενδιαφερον. Τουλαχιστον προχθες που πηγα στο ΣΕΦ ειδα τρομερο μπασκετ απο τις δυο καλυτερες ομαδες της Ευρωπης, κατα την γνωμη μου!!! Υπερβαλλω??? Δεν νομιζω!!!

QUOTE(sportingara sta dyskola @ Mar 4 2009, 01:09 ) *
απο το στομα σου και στου θεου το αφτι!!
παντος ημαστε ετοιμη!!!!!

Και εγω το πιστευω οτι μπορειτε να το φατε το συγκεκριμενο ματσακι. Το εκανε ο Πιερικος αλλωστε. Γιατι οχι και εσεις???
pass
QUOTE(GREER @ Mar 4 2009, 01:23 ) *
Καθε μερα μπαινω και σας διαβαζω φιλε ροβερ και περιμενω με μεγαλο ενδιαφερον τι θα κανετε με το θεμα προπονητη. Η αληθεια παντως ειναι οτι απο εσενα περιμενουμε φρεσκα νεα, αλλα απο αλλους μαθαινουμε τις εξελιξεις!!! 7.gif 39.gif

Υ.Γ. Εγραφα στο τοπικ του Θρυλου, γιατι εκει ειχε, αυτες τις μερες, το μεγαλο ενδιαφερον. Τουλαχιστον προχθες που πηγα στο ΣΕΦ ειδα τρομερο μπασκετ απο τις δυο καλυτερες ομαδες της Ευρωπης, κατα την γνωμη μου!!! Υπερβαλλω??? Δεν νομιζω!!!


Και εγω το πιστευω οτι μπορειτε να το φατε το συγκεκριμενο ματσακι. Το εκανε ο Πιερικος αλλωστε. Γιατι οχι και εσεις???

Συνέντευξη εφ όλης της όλης παραχώρησε ο Αλέξης Τσακιρίδης στην ραδιοφωνική εκπομπή “Το Μπάσκετ στην Κρήτη” στον Athleticradio 104.2 fm. Ο αρχηγός του ΟΦΗ μεταξύ άλλων τόνισε :

Για το περιστατικό στο Λαύριο και την τιμωρία του :


"Το ατυχές περιστατικό στο Λαύριο και η τιμωρία μου στοίχισε γιατί ο μόνο ζημιωμένος ήμουν τελικά εγώ. Είμαι ένας ήρεμος άνθρωπος και δεν έχω και εγώ ακόμα πιστέψει ότι τιμωρήθηκα 4 αγωνιστικές. Στο παρελθόν μου έγιναν 2 φορές προτάσεις για μεταγραφή στο Λαύριο, τις οποίες και για αντικειμενικούς λόγους αρνήθηκα ευγενικά και πίστευα ότι το Λαύριο είναι ένα φιλικά προς μένα προσκείμενο σωματείο, όμως δυστυχώς διαπίστωσα το αντίθετο. Σχετικά με την ποινή μου και την εκδίκαση της έφεσης την Πέμπτη ακούγονται διάφορα, με πιθανότερο σενάριο να μειωθεί αυτή κατά μια αγωνιστική και να μπορέσω να παίξω με τον Πιερικό. Αισθάνομαι τύψεις , “τρελαίνομαι”, γιατί σε ένα τόσο κρίσιμο σημείο, στην τελική ευθεία του πρωταθλήματος, έγινε αυτό το ατυχές περιστατικό το Λαύριο και τώρα δεν μπορώ να βοηθήσω την ομάδα μου
wade13
πολυ αμφιροπο το ματς στα πατησσια...πιστευω πολυ σε λυκογιαννη οτι θα καταφερει να κερδισει τον σμυρνιωτη με την τακτικη του...βεβαια οι παιχτες παιζουν και οχι οι τακτικες..πιστευω θα χτυπησει στον ασσο ο λυκογιαννης με τους ψηλους ασσους και στο ενας ενας του κριτσαλου καθως η περιφερειακη αμυνα του αρκαδικου δεν φημιζεται..αντιθετα ο σμυρνιωτης νομιζω οτι θα χτυπησει στο 4 με τον μαναβοπουλο και παντα υπαρχει κ ο μανος..ειναι οριακο ματς κ για τους 2 και για τη σωτηρια αλλα και για την ανοδο...οσο για τα σεναρια π λενε οτι ο λυκογιαννης θα φυγει αν ερθει η ηττα κ θα παει στην καλιθεα μπορει να ναι επαγγελματιας αλλα εχει καρδια νομιζω κ δεν θα αφησει την ομαδα του.. icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
rover6
QUOTE(GREER @ Mar 4 2009, 01:23 ) *
Καθε μερα μπαινω και σας διαβαζω φιλε ροβερ και περιμενω με μεγαλο ενδιαφερον τι θα κανετε με το θεμα προπονητη. Η αληθεια παντως ειναι οτι απο εσενα περιμενουμε φρεσκα νεα, αλλα απο αλλους μαθαινουμε τις εξελιξεις!!! 7.gif 39.gif

Υ.Γ. Εγραφα στο τοπικ του Θρυλου, γιατι εκει ειχε, αυτες τις μερες, το μεγαλο ενδιαφερον. Τουλαχιστον προχθες που πηγα στο ΣΕΦ ειδα τρομερο μπασκετ απο τις δυο καλυτερες ομαδες της Ευρωπης, κατα την γνωμη μου!!! Υπερβαλλω??? Δεν νομιζω!!!


Και εγω το πιστευω οτι μπορειτε να το φατε το συγκεκριμενο ματσακι. Το εκανε ο Πιερικος αλλωστε. Γιατι οχι και εσεις???

επειδη με κατηγορεις αδικα λεω σε ολους τους φιλους οτι χαλασε με κορωνιο οχι για οικονομικους λογους αλλα για φιλοσοφια και διαρκεια.
η ομαδα την κυριακη θα κατεβει με τον βοηθο του χαριτατου και εξελιξεις απο δευτερα. wink.gif
pass
QUOTE(GREER @ Mar 4 2009, 01:23 ) *
Καθε μερα μπαινω και σας διαβαζω φιλε ροβερ και περιμενω με μεγαλο ενδιαφερον τι θα κανετε με το θεμα προπονητη. Η αληθεια παντως ειναι οτι απο εσενα περιμενουμε φρεσκα νεα, αλλα απο αλλους μαθαινουμε τις εξελιξεις!!! 7.gif 39.gif

Υ.Γ. Εγραφα στο τοπικ του Θρυλου, γιατι εκει ειχε, αυτες τις μερες, το μεγαλο ενδιαφερον. Τουλαχιστον προχθες που πηγα στο ΣΕΦ ειδα τρομερο μπασκετ απο τις δυο καλυτερες ομαδες της Ευρωπης, κατα την γνωμη μου!!! Υπερβαλλω??? Δεν νομιζω!!!


Και εγω το πιστευω οτι μπορειτε να το φατε το συγκεκριμενο ματσακι. Το εκανε ο Πιερικος αλλωστε. Γιατι οχι και εσεις???
Άκουσα την συνέντευξη του Τσακιρίδη στο ραδιόφωνο της Κρήτης. Τον άνθρωπο δεν το ξέρω είναι όμως αμετανόητος.Κατηγόρησε το Λαύριο για στημένο επεισόδιο σε βάρος του υπονοώντας ίσως ότι το έκαναν αυτό επειδή δυο φορές δεν πήγε να παίξει εκεί. Μίλησε απαξιωτικά για την ομάδα των Σερρών
ότι δεν έχουν ιδιαίτερο ταλέντο οι αθλητές και δεν είναι καλά γυμνασμένοι..Είπε ότι έχουν ένα ιδιαίτερο προπονητή. Τέλος ότι στηρίζονται στην καλή άμυνα τους.

GREER
QUOTE(pass @ Mar 4 2009, 17:19 ) *
Άκουσα την συνέντευξη του Τσακιρίδη στο ραδιόφωνο της Κρήτης. Τον άνθρωπο δεν το ξέρω είναι όμως αμετανόητος.Κατηγόρησε το Λαύριο για στημένο επεισόδιο σε βάρος του υπονοώντας ίσως ότι το έκαναν αυτό επειδή δυο φορές δεν πήγε να παίξει εκεί. Μίλησε απαξιωτικά για την ομάδα των Σερρών
ότι δεν έχουν ιδιαίτερο ταλέντο οι αθλητές και δεν είναι καλά γυμνασμένοι..Είπε ότι έχουν ένα ιδιαίτερο προπονητή. Τέλος ότι στηρίζονται στην καλή άμυνα τους.

Οπως τα λες ειναι φιλε μου. Ειναι αμετανοητος και για να τον επιβραβευσουν θα του μειωσουν και την ποινη. Ελεος ρε παιδια!!! Δεν ηρθε ο Τσακιριδης στο Λαυριο και η ομαδα διαλυσε. Σιγα τον Steve Nash!!! Και επειδη δεν ηρθε τον εκδικηθηκαμε. Συγνωμη ρε παιδια, εσεις τον πιστευετε??? Πιστευετε δηλαδη οτι του το κρατησαμε μανιατικο και του στησαμε επεισοδιο?? Γινονται αυτα τα πραγματα?? Το παλικαρι δεν ξερει τι λεει, για να μην πω τιποτα αλλο!!!

offtopic.gif Υ.Γ. Ρε τι κηδεια τους κανατε σημερα στην μπαλα??? Κεραμυδα τους ηρθε!!!! Μπραβο στη ομαδα σας και σας ευχομαι να το παρετε το κυπελακι. offtopic.gif
bionikos

Greer, φυσικά και τον πιστεύω! Τι να πιστέψω; οτι είναι τρελός και κοπανάει κόσμο... Μα ελεος πια! Τρελούς θα τους βγάλετε όλους; Στο βωμό της ανόδου, τα έχετε θυσιάσει όλα! Ντροπή! Και εσύ δεν πιστεύεις οτι ο φροντιστής θα έπρεπε, αν όχι να τιμωρηθεί, να κλήθεί να καταθέσει;;; Κι αυτός έχει δεχτεί κατηγορίες, αλλά...
Jabar
QUOTE(bionikos @ Mar 5 2009, 08:14 ) *
Πόσο πονάει... Ηρέμησε φιλαράκο μου, η ζωή είναι δύσκολη και άδικη... Δεκαπέντε χρόνια σου κάνουν; ή θανατική ποινή; οτι θέλει το παλικάρι μας... που θέλει να προωθήσει το μπάσκετ και κάνει μόνο εποικοδομητική συζήτηση...

Greer, φυσικά και τον πιστεύω! Τι να πιστέψω; οτι είναι τρελός και κοπανάει κόσμο... Μα ελεος πια! Τρελούς θα τους βγάλετε όλους; Στο βωμό της ανόδου, τα έχετε θυσιάσει όλα! Ντροπή! Και εσύ δεν πιστεύεις οτι ο φροντιστής θα έπρεπε, αν όχι να τιμωρηθεί, να κλήθεί να καταθέσει;;; Κι αυτός έχει δεχτεί κατηγορίες, αλλά...

To post του kiprianos στο οποίο αναφέρεσαι διεγράφει για υβριστικό χαρακτηρισμό και greeklish,ο χρήστης τιμωρήθηκε με +1 φάουλ.
geoleonis
QUOTE(GREER @ Mar 5 2009, 00:52 ) *
Οπως τα λες ειναι φιλε μου. Ειναι αμετανοητος και για να τον επιβραβευσουν θα του μειωσουν και την ποινη. Ελεος ρε παιδια!!! Δεν ηρθε ο Τσακιριδης στο Λαυριο και η ομαδα διαλυσε. Σιγα τον Steve Nash!!! Και επειδη δεν ηρθε τον εκδικηθηκαμε. Συγνωμη ρε παιδια, εσεις τον πιστευετε??? Πιστευετε δηλαδη οτι του το κρατησαμε μανιατικο και του στησαμε επεισοδιο?? Γινονται αυτα τα πραγματα?? Το παλικαρι δεν ξερει τι λεει, για να μην πω τιποτα αλλο!!!

offtopic.gif Υ.Γ. Ρε τι κηδεια τους κανατε σημερα στην μπαλα??? Κεραμυδα τους ηρθε!!!! Μπραβο στη ομαδα σας και σας ευχομαι να το παρετε το κυπελακι. offtopic.gif

Greer δεν περίμενα ν'ακουσω κατι διαφορετικό απο εσένα.Απο την πρώτη μέρα που έγινε αυτο βγήκες και τον κατηγορούσες.Το τι ανθρωπος είναι άσε να το ξέρουμε εμείς εδώ στον Ηράκλειο και οι υπόλοιπες ομάδες που έχει παίξει.Κανείς δεν τον έχει κατηγορήσει ποτέ και για τίποτα.Δεν μπορούμε λοιπόν να κρίνουμε εμείς έναν άθρωπο απο ένα ατυχές γεγονός.Και πόσο άλλωστε εσύ που είσαι και φίλαθλος του Λαυρίου και είναι λογικό οτι θα στηρίξεις την ομάδα σου.Ποτέ δεν μας είπες αν και ήσουν στο γήπεδο γιατί ήρθαν σε αντιπαράθεση?και γιατί ο Τσακιρίδης χτύπησε αυτόν και όχι κάποιον άλλον?Είχαν οικογενειακά μήπως?η δεν του άρεσε η φάτσα του?Τον προκάλεσε άσχημα και δυστυχώς έγινε αυτό που έγινε.Κακώς βέβαια αλλα έγινε.
fanis christodoulou
QUOTE(geoleonis @ Mar 5 2009, 12:35 ) *
Greer δεν περίμενα ν'ακουσω κατι διαφορετικό απο εσένα.Απο την πρώτη μέρα που έγινε αυτο βγήκες και τον κατηγορούσες.Το τι ανθρωπος είναι άσε να το ξέρουμε εμείς εδώ στον Ηράκλειο και οι υπόλοιπες ομάδες που έχει παίξει.Κανείς δεν τον έχει κατηγορήσει ποτέ και για τίποτα.Δεν μπορούμε λοιπόν να κρίνουμε εμείς έναν άθρωπο απο ένα ατυχές γεγονός.Και πόσο άλλωστε εσύ που είσαι και φίλαθλος του Λαυρίου και είναι λογικό οτι θα στηρίξεις την ομάδα σου.Ποτέ δεν μας είπες αν και ήσουν στο γήπεδο γιατί ήρθαν σε αντιπαράθεση?και γιατί ο Τσακιρίδης χτύπησε αυτόν και όχι κάποιον άλλον?Είχαν οικογενειακά μήπως?η δεν του άρεσε η φάτσα του?Τον προκάλεσε άσχημα και δυστυχώς έγινε αυτό που έγινε.Κακώς βέβαια αλλα έγινε.

ετσι ειναι τα πραγματα οπως τα λες και συμφωνω, και για το χαρακτηρα του τσακιριδη εχω να πω οτι τοσα χρονια ειναι κυριος στα γηπεδα. απλα το περιστατικο ηταν ατυχες και τελος!!!
geoleonis
QUOTE(fanis christodoulou @ Mar 5 2009, 12:55 ) *
ετσι ειναι τα πραγματα οπως τα λες και συμφωνω, και για το χαρακτηρα του τσακιριδη εχω να πω οτι τοσα χρονια ειναι κυριος στα γηπεδα. απλα το περιστατικο ηταν ατυχες και τελος!!!

Φάνη είναι άδικο να κρίνουμε έναν άνθρωπο απο ένα ατυχές γεγονός.Ηταν λάθος του και το καταλαβαίνουμε όλοι.Αλλά κανείς δεν μπορεί να βγαίνει δημόσια και να αμφισβητεί αυτά που λέει χωρίς να γνωρίζει τον Τσακιρίδη και τον κάθε Τσακιριδη.Δεν είναι σε θέση κανείς εδω μέσα να μας πεί την αλήθεια.Την αλήθεια την γνωρίζουν μονάχα αυτοί οι δύο.Φίλαθλοι είμαστε και είναι λογικό οτι θα στηρίζουμε την ομάδα μας.Αλλα είναι κρίμα να κακολογούμε εναν άνθρωπο χωρις να τον ξέρουμε.
Xainis
QUOTE(geoleonis @ Mar 5 2009, 13:09 ) *
Φίλαθλοι είμαστε και είναι λογικό οτι θα στηρίζουμε την ομάδα μας.


Kαλά τα λες. Αν και αναρωτιόμαστε μια πάρτη γιατί, ενώ υπερασπίζεσαι με τόση θέρμη τον ΟΦΗ και σε ευχαριστούμε γι αυτό, εξακολουθείς να δηλώνεις στο προφίλ σου Ολυμπιακός. Έχω λίγο μπερδευτεί. Φιλικά ρωτάω.

Το ματς με το Δούκα την Κυριακή είναι δύσκολο και πονηρό.
kiprianos
ΜΠΕΙΤΕ ΟΛΗ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ www.gs-lavriou.webs.com
geoleonis
QUOTE(Xainis @ Mar 5 2009, 13:46 ) *
Kαλά τα λες. Αν και αναρωτιόμαστε μια πάρτη γιατί, ενώ υπερασπίζεσαι με τόση θέρμη τον ΟΦΗ και σε ευχαριστούμε γι αυτό, εξακολουθείς να δηλώνεις στο προφίλ σου Ολυμπιακός. Έχω λίγο μπερδευτεί.

Το ματς με το Δούκα την Κυριακή είναι δύσκολο και πονηρό.

Ειμαι ολυμπιακός φίλε xaini αλλα αυτό δεν έχει να κάνει.Στηρίζω τον ΟΦΗ και θα τον στηρίζω και ειδικά στο basket.Kαι αν δεν κάνω λάθος δεν είμαι και ο μόνος.
kiprianos
ΜΠΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ www.gs-lavriou.webs.com
GREER
Ενταξει ρε παιδια του ΟΦΗ. Οτι πειτε. Οτι και να λετε απο εδω και περα θα λεω ναι. Δεν μπορω να συννενοηθω μαζι σας. Αφου επιδοκιμαζεται τετοιου ειδους ενεργειες, τοτε με γεια σας με χαρα σας. Εγω δεν θα συμφωνησω μαζι σας. Ετσι απλα!!! Πιστεψτε το παλικαρι που λεει οτι του στησαμε επεισοδιο, επειδη δεν ηρθε στο Λαυριο. Δεν προκειται να σας πεισω για κατι που δεν εχετε σκοπο να ακουσετε καν. Λες και εχω κατι με εσας ή με τον ΟΦΗ και θελω να αλλοιωσω την αληθεια. Ποιος εγω, ενας απλος φιλαθλος. Φιλοι μου απο το Ηρακλειο δεν εχω κατι με τον ΟΦΗ και με κανεναν παιχτη σας. Και δικος μας παιχτης να το εκανε, τα ιδια θα ελεγα. Και δεν ειμαι ο μονος που τα λεει. Διαβαστε και τον pass να δειτε τι λεει. Μηπως και αυτος θελει να κανει προβοκατσια εις βαρος του ΟΦΗ???
geoleonis
QUOTE(kiprianos @ Mar 5 2009, 13:56 ) *
ΜΠΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ www.gs-lavriou.webs.com

Ενα βίντεο έχουν απο το εντός παιχνίδι.Υπάρχει κάτι άλλο?Greer η αποψή σου είναι σεβαστή.Δεν θέλω να έρθω σε αντιπαράθεση μαζί σου και δεν υπάρχει λόγος.Το επεισόδιο που έγινε δεν έπρεπε να γίνει.Οτι ήταν λάθος του Τσακιρίδη το έχουμε πει και δεν βλέπω κανέναν φίλο απο την Κρήτη να λέει το αντίθετο.Αλλα δεν μπορείς να κρίνεις εναν άνθρωπο απο ένα ατυχές γεγονός.Ολοι έχουμε έρθει στην θέση του και οι περισσότεροι μέσα στην ένταση θ'αντιδρούσαν με αυτό τον τρόπο αυτό βεβαια δεν σημαίνει οτι ήταν και ο σωστός.Το να θέλεις να μας περάσεις οτι ο Τσακιρίδης χτύπησε τον φροντιστή σας χωρις λογο δεν στέκει..
GREER
QUOTE(geoleonis @ Mar 5 2009, 14:14 ) *
Ενα βίντεο έχουν απο το εντός παιχνίδι.Υπάρχει κάτι άλλο?Greer η αποψή σου είναι σεβαστή.Δεν θέλω να έρθω σε αντιπαράθεση μαζί σου και δεν υπάρχει λόγος.Το επεισόδιο που έγινε δεν έπρεπε να γίνει.Οτι ήταν λάθος του Τσακιρίδη το έχουμε πει και δεν βλέπω κανέναν φίλο απο την Κρήτη να λέει το αντίθετο.Αλλα δεν μπορείς να κρίνεις εναν άνθρωπο απο ένα ατυχές γεγονός.Ολοι έχουμε έρθει στην θέση του και οι περισσότεροι μέσα στην ένταση θ'αντιδρούσαν με αυτό τον τρόπο αυτό βεβαια δεν σημαίνει οτι ήταν και ο σωστός.Το να θέλεις να μας περάσεις οτι ο Τσακιρίδης χτύπησε τον φροντιστή σας χωρις λογο δεν στέκει..

Το λογο που τον χτυπησε τον εχουμε πει 100 φορες. Ποτε δεν ειπαμε εδω οτι πηρε φορα ο Τσακιριδης και χτυπησε τον φροντιστη μας. Και ουτε εχω κρινει τον χαρακτηρα του Τσακιριδη. Δεν το ξερω το παιδι και γι'αυτο δεν θα μπω στη διαδικασια να τον κρινω. Και στο κατω κατω ποιος ειμαι εγω που θα κρινω τον Τσακιριδη και τον καθε Τσακριδη, απο την στιγμη που δεν τους ξερω. Αλλα ο καθενας κρινεται και απο αυτα που λεει φιλε μου. Και δεν θελω να χαρακτηρισω αυτα που ειπε στη συνεντευξη...
rover6
QUOTE(geoleonis @ Mar 5 2009, 14:14 ) *
Ενα βίντεο έχουν απο το εντός παιχνίδι.Υπάρχει κάτι άλλο?Greer η αποψή σου είναι σεβαστή.Δεν θέλω να έρθω σε αντιπαράθεση μαζί σου και δεν υπάρχει λόγος.Το επεισόδιο που έγινε δεν έπρεπε να γίνει.Οτι ήταν λάθος του Τσακιρίδη το έχουμε πει και δεν βλέπω κανέναν φίλο απο την Κρήτη να λέει το αντίθετο.Αλλα δεν μπορείς να κρίνεις εναν άνθρωπο απο ένα ατυχές γεγονός.Ολοι έχουμε έρθει στην θέση του και οι περισσότεροι μέσα στην ένταση θ'αντιδρούσαν με αυτό τον τρόπο αυτό βεβαια δεν σημαίνει οτι ήταν και ο σωστός.Το να θέλεις να μας περάσεις οτι ο Τσακιρίδης χτύπησε τον φροντιστή σας χωρις λογο δεν στέκει..

εδω φιλοι θα παραθεσω την γνωμη μου για ενα παιδι που το ξερω.
ο τσακιριδης τοσα χρονια που παιζει δεν εχει δωσει δικαιωμα για να λεμε την αληθεια.πως φετος εμπλεκετε σε τετοιες καταστασεις μου φαινεται περιεργο και το εχω ξαναγραψει.ισως το νερο του ηρακλειου να φταιει smiley.gif
παντως δεν μπορουμε να κρινουμε μια καριερα σε ενα - δυο γεγονοτα.
δεν κρυβω αλλωστε οτι και προσωπικα παροτι γενικα ειμαι ηρεμος μου ετυχε πριν 4 χρονια κατασταση που κατηγορηθηκα για ξυλοδαρμο σε βαθμο κακουργηματος γιατι οι αλλοι δυο ηταν σε χειριστη κατασταση,και ξεμπερδεψα περυσι.θελω να πω οτι κακιες στιγμες υπαρχουν σε ολους,δεν πρεπει να πιανουμε αυτες τις μια δυο περιπτωσεις και να ξεχναμε χρονια παρουσιας στο χωρο.
παμε για αλλα τωρα αυτο περασε τιμωρηθηκε καλως κακως με 4 αγωνιστικες και τελος.
ο κριτσαλος θα παιξει την κυριακη ? εμαθα οτι ειναι τραυματιας και χωρις κριτσαλο δυσκολο το ματσακιο στα πατησια.
Hayate
Χαίρομαι που άτομα εδώ μέσα αναφέρετε ότι ο Τσακιρίδης είναι πολύ καλό παιδί και τέτοιες ενέργειες δεν είναι του χαρακτήρα του για να μην νομίζουν ότι μόνο εμείς από την Κρήτη τα λέμε.. Όποιοι τον ξέρετε μπορείτε να κρίνετε..
Φίλοι pass και GREER δεν έχετε άδικο.. Κι εγώ αν δεν τον ήξερα θα έκρινα από τα γεγονότα που προφανώς είναι κατά του.. Δεν σας κατηγορώ γι' αυτό.. Για το επεισόδιο στο Λαύριο μια και ξαναήρθε στο προσκήνιο με την συνέντευξη του άκουσα κι εγώ από πολλά άτομα να λένε μέσα από την ομάδα και δημόσια που ήταν στο γήπεδο ότι τον Τσακιρίδη τον βρίζαν με το που έφτασε το πούλμαν.. Τέσπα δεν είναι δουλειά μου δεν θέλω να κρίνω δεν ήμουν παρών και ελπίζω να τελειώσει το ζήτημα εδώ..
akel1953
QUOTE(GREER @ Mar 5 2009, 14:36 ) *
Το λογο που τον χτυπησε τον εχουμε πει 100 φορες. Ποτε δεν ειπαμε εδω οτι πηρε φορα ο Τσακιριδης και χτυπησε τον φροντιστη μας. Και ουτε εχω κρινει τον χαρακτηρα του Τσακιριδη. Δεν το ξερω το παιδι και γι'αυτο δεν θα μπω στη διαδικασια να τον κρινω. Και στο κατω κατω ποιος ειμαι εγω που θα κρινω τον Τσακιριδη και τον καθε Τσακριδη, απο την στιγμη που δεν τους ξερω. Αλλα ο καθενας κρινεται και απο αυτα που λεει φιλε μου. Και δεν θελω να χαρακτηρισω αυτα που ειπε στη συνεντευξη...

Επειδή εχω γραψει 5 φορές γι αυτό το θέμα θεωρώ απαράδεκτο να στένεις τον φροντιστή στην εντατική και να μην τρέχει τίποτα. Τι καλό παιδί και κουραφέξαλα. Οσα είπε στο ράδιο ηταν απαράδεκτα. Απέδειξε πόσο μικρός σαν ανθρωπος είναι ο Τσακιρίδης. Αρκούσε μονο μια συγγνωμη που δεν την είπε
geoleonis
QUOTE(GREER @ Mar 5 2009, 14:36 ) *
Το λογο που τον χτυπησε τον εχουμε πει 100 φορες. Ποτε δεν ειπαμε εδω οτι πηρε φορα ο Τσακιριδης και χτυπησε τον φροντιστη μας. Και ουτε εχω κρινει τον χαρακτηρα του Τσακιριδη. Δεν το ξερω το παιδι και γι'αυτο δεν θα μπω στη διαδικασια να τον κρινω. Και στο κατω κατω ποιος ειμαι εγω που θα κρινω τον Τσακιριδη και τον καθε Τσακριδη, απο την στιγμη που δεν τους ξερω. Αλλα ο καθενας κρινεται και απο αυτα που λεει φιλε μου. Και δεν θελω να χαρακτηρισω αυτα που ειπε στη συνεντευξη...

Θα συμφωνήσω σε αυτό που λες.Ο καθένας μας κρίνεται απο αυτά που λέει.Αλλα αν δεν κάνω λάθος ήσουν ο πρώτος που βγήκε δημόσια και υποστήριξε οτι είναι άναδρος(χωρίς να τον ξέρεις).Χωρίς να μας πείς τι ακριβώς έγινε.Απλά οτι χτύπησε τον φροντιστή σας.Και ξαναλέω για να μην παρεξηγηθω οτι ήταν λάθος του.
GREER
QUOTE(geoleonis @ Mar 5 2009, 15:11 ) *
Θα συμφωνήσω σε αυτό που λες.Ο καθένας μας κρίνεται απο αυτά που λέει.Αλλα αν δεν κάνω λάθος ήσουν ο πρώτος που βγήκε δημόσια και υποστήριξε οτι είναι άναδρος(χωρίς να τον ξέρεις).Χωρίς να μας πείς τι ακριβώς έγινε.Απλά οτι χτύπησε τον φροντιστή σας.Και ξαναλέω για να μην παρεξηγηθω οτι ήταν λάθος του.

Εκρινα την πραξη του, παλικαρι μου. Εαν εβλεπες ποιον χτυπησε, θα ελεγες(μαλλον) και εσυ το ιδιο. Και για να τελειωνουμε με αυτο το θεμα, δεν με ενδιαφερει ο Τσακιριδης, δεν με ενδιαφερει ο ΟΦΗ. Με ενδιαφερει να κερδισουμε τη Γουμεννισα. Ας του κοψουνε και ολη την ποινη. Πραγματικα δεν με ενδιαφερει!!! Ουτε εκπροσωπος της διοικησης μας ειμαι για να απανταω στα αναληθη που λεει ο καθενας. Αυτο ειναι δουλεια της διοικησης και απορω πως δεν εχει βγαλει ακομα καποια ανακοινωση και αφηνουν να την λοιδωρουν τοσο καιρο με αυτο το περιστατικο. Μια διοικηση που δεν εχει δωσει ποτε δικαιωμα για αυτα που την κατηγορουν!!!
fanis christodoulou
QUOTE(GREER @ Mar 5 2009, 15:23 ) *
Εκρινα την πραξη του, παλικαρι μου. Εαν εβλεπες ποιον χτυπησε, θα ελεγες(μαλλον) και εσυ το ιδιο. Και για να τελειωνουμε με αυτο το θεμα, δεν με ενδιαφερει ο Τσακιριδης, δεν με ενδιαφερει ο ΟΦΗ. Με ενδιαφερει να κερδισουμε τη Γουμεννισα. Ας του κοψουνε και ολη την ποινη. Πραγματικα δεν με ενδιαφερει!!! Ουτε εκπροσωπος της διοικησης μας ειμαι για να απανταω στα αναληθη που λεει ο καθενας. Αυτο ειναι δουλεια της διοικησης και απορω πως δεν εχει βγαλει ακομα καποια ανακοινωση και αφηνουν να την λοιδωρουν τοσο καιρο με αυτο το περιστατικο. Μια διοικηση που δεν εχει δωσει ποτε δικαιωμα για αυτα που την κατηγορουν!!!

ενταξει παιδια ελεος πια μ' αυτην την ιστορια! ανοιξτε ενα topic δικο σας να τα λετε!!!
GREER
QUOTE(fanis christodoulou @ Mar 5 2009, 16:06 ) *
ενταξει παιδια ελεος πια μ' αυτην την ιστορια! ανοιξτε ενα topic δικο σας να τα λετε!!!

Απο εμενα τελος αυτη η ιστορια!!! Βαρεθηκα οπως και εσυ!!!
coachara
QUOTE(GREER @ Mar 5 2009, 16:21 ) *
Απο εμενα τελος αυτη η ιστορια!!! Βαρεθηκα οπως και εσυ!!!

ρε καπτεν φασαρια παλι τσακωνεσαι?εισαι ο χουλιγκανος της παρεας μας παει τελειωσε...τι θα κανεις στη γουμενισσα?μαλλον 2 ε?
geoleonis
QUOTE(GREER @ Mar 5 2009, 16:21 ) *
Απο εμενα τελος αυτη η ιστορια!!! Βαρεθηκα οπως και εσυ!!!

Και απο εμένα λοιπόν.
pass
QUOTE(Hayate @ Mar 5 2009, 14:57 ) *
Χαίρομαι που άτομα εδώ μέσα αναφέρετε ότι ο Τσακιρίδης είναι πολύ καλό παιδί και τέτοιες ενέργειες δεν είναι του χαρακτήρα του για να μην νομίζουν ότι μόνο εμείς από την Κρήτη τα λέμε.. Όποιοι τον ξέρετε μπορείτε να κρίνετε..
Φίλοι pass και GREER δεν έχετε άδικο.. Κι εγώ αν δεν τον ήξερα θα έκρινα από τα γεγονότα που προφανώς είναι κατά του.. Δεν σας κατηγορώ γι' αυτό.. Για το επεισόδιο στο Λαύριο μια και ξαναήρθε στο προσκήνιο με την συνέντευξη του άκουσα κι εγώ από πολλά άτομα να λένε μέσα από την ομάδα και δημόσια που ήταν στο γήπεδο ότι τον Τσακιρίδη τον βρίζαν με το που έφτασε το πούλμαν.. Τέσπα δεν είναι δουλειά μου δεν θέλω να κρίνω δεν ήμουν παρών και ελπίζω να τελειώσει το ζήτημα εδώ..
Φίλοι απο τον Οφη, εγω περίμενα τώρα απο τον Τσακιρίδη, νηφάλια να ζητήσει συγνώμη για το επεισόδιο που έγινε στο Λαύριο.Όχι να ψάχνει φτηνές δικαιολογίες.Έκει φαίνονται οι μεγάλοι παίκτες.Πραγματικά μια φορά που έπαιξε επάνω με το Παγκράτι ήταν σούπερ.
zarko8
QUOTE(rover6 @ Mar 5 2009, 14:40 ) *
ο κριτσαλος θα παιξει την κυριακη ? εμαθα οτι ειναι τραυματιας και χωρις κριτσαλο δυσκολο το ματσακιο στα πατησια.


αλλο που δεν θελετε εσεις να ερθει διπλο.
δυσκολη κατασταση στην καλιθεα. απο τη μια να θες να κερδισει ο αρκαδικος και απο την αλλη να σκεφτεσαι οτι προκειται για εναν συνδιεκδικητη.
παντως με διπλο θα κουνησουν αρκετοι μαντηλι στα πατησια. icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
mesportig
QUOTE(zarko8 @ Mar 5 2009, 18:48 ) *
αλλο που δεν θελετε εσεις να ερθει διπλο.
δυσκολη κατασταση στην καλιθεα. απο τη μια να θες να κερδισει ο αρκαδικος και απο την αλλη να σκεφτεσαι οτι προκειται για εναν συνδιεκδικητη.
παντως με διπλο θα κουνησουν αρκετοι μαντηλι στα πατησια. icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
δεν ξέρω πόσοι θα κουνήσουν μαντήλι αν έρθει το διπλό, αρκεί η διοίκηση να μην φέρει πίσω τον απολυμένο Γιάνναρη, που μας έφερε σ' αυτή την δύσκολη κατάσταση, που στον 1ο γύρο είχε 4 νίκες κι 11 ήττες!!!
sportingara sta dyskola
QUOTE (mesportig @ Mar 5 2009, 21:40 ) *
δεν ξέρω πόσοι θα κουνήσουν μαντήλι αν έρθει το διπλό, αρκεί η διοίκηση να μην φέρει πίσω τον απολυμένο Γιάνναρη, που μας έφερε σ' αυτή την δύσκολη κατάσταση, που στον 1ο γύρο είχε 4 νίκες κι 11 ήττες!!!

παντος να ηξερες ποσους προπονητες προσελκυσε γιανα ερθει τελικα ο μποχερ!αχ και να ηξερες?
τον λυκο απο την αρχη γινοταν προσπαθεια να ερθει και οταν ειπε το οκ εγινε!
GREER
QUOTE(coachara @ Mar 5 2009, 16:24 ) *
ρε καπτεν φασαρια παλι τσακωνεσαι?εισαι ο χουλιγκανος της παρεας μας παει τελειωσε...τι θα κανεις στη γουμενισσα?μαλλον 2 ε?

Διπλο κοουτσαρα. Με χαλασε λιγο η διακοπη, επειδη ειχα βρει τελειο ρυθμο, αλλα πιστευω πολυ στην ποιοτητα και στην εμπειρια των παιχτων μας για να φυγουμε νικητες απο το Κιλκις. Εαν δεν ειχε διακοπη, τοτε θα σου μιλουσα για ευκολο διπλο. Τωρα λεμε διπλο με μικρα ερωτηματικα!!! Και το λεω αυτο, διοτι στον 1ο γυρο μας δυσκολεψε αρκετα η Γουμενισσα στο Λαυριο. Και αυτο ειναι ενας λογος παραπανω να το πιστευουν οτι μπορουν να μας κερδισουν. Τωρα παιζουνε ολους τους αγωνες τους, στην εδρα τους, σαν τελικους. Ελπιζω το περσυνο (παρα πολυ) οδυνηρο παθημα, να μας εγινε μαθημα.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.