Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' Εθνικη 2008-2009
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Β Εθνική
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66
zigolo7
QUOTE(χαμενο ταλεντο @ Mar 19 2009, 20:50 ) *
φιλε μου μην βαζεται ολες τις ομαδες της κρητης στο ιδιο καζανι...υπαρχουν και φωτινες εξαιρεσεις....ΑΓΟΡ..ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ...ΔΕΙΛΙΝΟ....αν καταφερει η ομαδα μου να βγει κατηγορια να ερθεις να δεις το κλιμα που επικρατει εδω περα..!στο ημιχρονο και στο τελος καθε παιχνιδιου μπαινουν παιδακια και χτυπανε μπαλες και οχι κεφαλια..παιχτων...!

Έχεις δίκιο. Ίσως υπερέβαλα. Αλλά αυτο που μου αναφέρεις είναι το λογικό. Εχουμε φτάσει στο σημείο να θεωρούμε το λογικό, παράλογο και το αντίθετο. Σίγουρα υπάρχουν σωματεία που λειτουργούν σωστά και έχουν απομονώσει τον κόσμο που θέλουν στο γήπεδο αλλά αυτά που γίνονται συχνά - πυκνά στα γήπεδα της Κρήτης είναι απαράδεκτα.
kiprianos
kalo
kesariani 4ever
QUOTE(fanis christodoulou @ Mar 20 2009, 12:27 ) *
εχει να μας πει τιποτα ο φιλος απο τη καισαριανη για αυτα που αναφερονται παραπανω η ειναι μονο βρισιες και απειλες σε π.μ???? wav.gif

Εχω δηλωσει οτι δεν ασχολουμαι ξανα με τον συγκεκριμενο κυριο.Ευχαριστω πολυ.Και επιτελους κυριοι του fORUM εμεις μιλαμε μπασκετικα ενω ο συγκεκριμενος κυριος μιλαει οχι και με τον καλυτερο τροπο.Καποιος πρεπει να του βαλει μυαλο.Και εγω παραφερθηκα αρκετα και κατευθειαν χρεωθηκα φαουλ η μου κανατε παρατηρηση.Καλο θα ητανε να υπαχουν τα ιδια μετρα και ιδια σταθμα για ολους και για ολα.
nikefalin
QUOTE(kesariani 4ever @ Mar 20 2009, 15:49 ) *
Εχω δηλωσει οτι δεν ασχολουμαι ξανα με τον συγκεκριμενο κυριο.Ευχαριστω πολυ.Και επιτελους κυριοι του fORUM εμεις μιλαμε μπασκετικα ενω ο συγκεκριμενος κυριος μιλαει οχι και με τον καλυτερο τροπο.Καποιος πρεπει να του βαλει μυαλο.Και εγω παραφερθηκα αρκετα και κατευθειαν χρεωθηκα φαουλ η μου κανατε παρατηρηση.Καλο θα ητανε να υπαχουν τα ιδια μετρα και ιδια σταθμα για ολους και για ολα.



καλό είναι να λήξει εδώ αυυτό. Οποιαδήποτε άλλη αναφορά από κάποιον σας σε οποιοδήποτε άλλο τόπικ (και σε αυτό φυσικά) δεν θα περάσει απαρατήρητη .....
alexf-5
Είδα το βίντεο του ΟΦΗ με τον Ίκαρο κι εγώ και είμαι ακόμα αναυδος!! Δεν έχω λόγια. Ντροπή πραγματικά!! Ο ΟΦΗ μείωσε τις ελπίδες του από τη συμπεριφορά του κόσμου αυτού που καμαρώνουμε να τρέχει να πλακώσει την αποστολή του Ίκαρου και τους διαιτητές!!! Η ΕΟΚ θα προσχωρήσει σε τιμωρίες ή θα το αφήσει να περάσει έτσι;;;
Ξέρω ότι οι κάποιοι άνθρωποι του ΟΦΗ, έχουν απειλήσει ομάδες που δεν έχουν παίξει ακόμη στην Κρήτη να μην πατήσουν εκεί το πόδι τους και πραγματικά μετά από αυτό φοβάμαι πως απειλείται η σωματική τους ακεραιότητα!! Είμαι σίγουρος ότι θα επαναληφθούν ανάλογα επεισόδια εκεί και παρακαλάω να μην έχουμε χειρότερους τραυματισμούς ανθρώπων φιλοξενούμενης ομάδας όπως οι παίκτες του Ίκαρου (τους οποίους εύχομαι περαστικά πολύ γρήγορα)...
Για τα όσα πάθουν οι επόμενες αποστολές που θα πάνε στην Κρήτη να παίξουν (αν δεν ληφθούν μέτρα και αποφάσεις) ευθύνες θα έχει η Ομοσπονδία!
Και τέλος παράκληση στους υπεύθυνους, να προστετευθούν όσες ομάδες πάνε στην Κρήτη να αγωνιστούν όχι τόσο από τους ανθρώπους της ομάδας, όσο από μερίδα οπαδών του ΟΦΗ (αν μπορεί να τους χαρακτηρίσει κάποιους ακόμη και έτσι)!!
Όσο για τους υγιείς φίλους της Κρητικής ομάδας, προστατεψτε την ομάδα σας από αυτή τη μερίδα οπαδών που είναι υπεύθυνη για την ενδεχωμένως χαμένη ευκαιρία της ανόδου σας στην Α2!
χαμενο ταλεντο
QUOTE(zigolo7 @ Mar 20 2009, 13:36 ) *
Έχεις δίκιο. Ίσως υπερέβαλα. Αλλά αυτο που μου αναφέρεις είναι το λογικό. Εχουμε φτάσει στο σημείο να θεωρούμε το λογικό, παράλογο και το αντίθετο. Σίγουρα υπάρχουν σωματεία που λειτουργούν σωστά και έχουν απομονώσει τον κόσμο που θέλουν στο γήπεδο αλλά αυτά που γίνονται συχνά - πυκνά στα γήπεδα της Κρήτης είναι απαράδεκτα.


συνεχιζεις να λες ΣΤΑ...γηπεδα της κρητης...και οχι ΣΤΟ..γηπεδο του οφη,σε ποια αλλα γηπεδα ειδες η ακουσες για επεισοδια...!εγω δεν εχω παει σε πολλα γηπεδα της ελλαδας γιατι ειμαστε καινουριοι στο χωρο ειμαστε 3 χρονια τωρα στιν τριτη εθνικη και παιζουμε καθε χρονο σχεδον με τις ιδιες ομαδες,αλλα απο τα παιδια που εχουν περασει απο την ομαδα μου εχω ακουσει οτι επεισοδια γινοντε και σε αλλα γηπεδα χωρις να θελω να ονομασω ειδικα καποια. blove.gif blove.gif blove.gif
zigolo7
QUOTE(χαμενο ταλεντο @ Mar 20 2009, 17:58 ) *
συνεχιζεις να λες ΣΤΑ...γηπεδα της κρητης...και οχι ΣΤΟ..γηπεδο του οφη,σε ποια αλλα γηπεδα ειδες η ακουσες για επεισοδια...!εγω δεν εχω παει σε πολλα γηπεδα της ελλαδας γιατι ειμαστε καινουριοι στο χωρο ειμαστε 3 χρονια τωρα στιν τριτη εθνικη και παιζουμε καθε χρονο σχεδον με τις ιδιες ομαδες,αλλα απο τα παιδια που εχουν περασει απο την ομαδα μου εχω ακουσει οτι επεισοδια γινοντε και σε αλλα γηπεδα χωρις να θελω να ονομασω ειδικα καποια. blove.gif blove.gif blove.gif

Μπορεί να μην είναι Β`εθνική. Υπάρχουν και στην Γ και παλαιότερα που δεν υπήρχε και το forum. Δεν λέω ότι γίνονται μόνο στην Κρήτη, αλλά γίνονταιι αρκετά σε σχέση με άλλες περιοχές. Και αν νοιώθουν ότι αδικούνται οι ομάδες και θίγονται από τις γεικεύσεις να βγούν να καταγγείλουν αυτούς που εισέβαλαν στο γήπεδο.Γιατί μην μου πείτε οτι δεν τους ξέρουν???
sa-gt
QUOTE(alexf-5 @ Mar 20 2009, 16:26 ) *
Είδα το βίντεο του ΟΦΗ με τον Ίκαρο κι εγώ και είμαι ακόμα αναυδος!! Δεν έχω λόγια. Ντροπή πραγματικά!! Ο ΟΦΗ μείωσε τις ελπίδες του από τη συμπεριφορά του κόσμου αυτού που καμαρώνουμε να τρέχει να πλακώσει την αποστολή του Ίκαρου και τους διαιτητές!!! Η ΕΟΚ θα προσχωρήσει σε τιμωρίες ή θα το αφήσει να περάσει έτσι;;;
Ξέρω ότι οι κάποιοι άνθρωποι του ΟΦΗ, έχουν απειλήσει ομάδες που δεν έχουν παίξει ακόμη στην Κρήτη να μην πατήσουν εκεί το πόδι τους και πραγματικά μετά από αυτό φοβάμαι πως απειλείται η σωματική τους ακεραιότητα!! Είμαι σίγουρος ότι θα επαναληφθούν ανάλογα επεισόδια εκεί και παρακαλάω να μην έχουμε χειρότερους τραυματισμούς ανθρώπων φιλοξενούμενης ομάδας όπως οι παίκτες του Ίκαρου (τους οποίους εύχομαι περαστικά πολύ γρήγορα)...
Για τα όσα πάθουν οι επόμενες αποστολές που θα πάνε στην Κρήτη να παίξουν (αν δεν ληφθούν μέτρα και αποφάσεις) ευθύνες θα έχει η Ομοσπονδία!
Και τέλος παράκληση στους υπεύθυνους, να προστετευθούν όσες ομάδες πάνε στην Κρήτη να αγωνιστούν όχι τόσο από τους ανθρώπους της ομάδας, όσο από μερίδα οπαδών του ΟΦΗ (αν μπορεί να τους χαρακτηρίσει κάποιους ακόμη και έτσι)!!
Όσο για τους υγιείς φίλους της Κρητικής ομάδας, προστατεψτε την ομάδα σας από αυτή τη μερίδα οπαδών που είναι υπεύθυνη για την ενδεχωμένως χαμένη ευκαιρία της ανόδου σας στην Α2!


Η επιτροπή πρωταθλήματος της ΕΟΚ θα εκδώσει την απόφασή της την επόμενη Τρίτη κατά 99% και θα είναι ΠΟΛΥ βαριά. Λίγο υπομονή...
basketball lover
QUOTE(assistant @ Mar 20 2009, 00:56 ) *
Aναφερεις πρωτα πρωτα τους διαιτητες,σε καποια παιχνιδια ριχνεις και τα υπονοουμενα σου και μετα λες οτι ελπιζεις να μιλαμε μονο για αγωνιστικα θεματα.αν ερθουν ολα οπως τα ελπιζεις θα μιλαμε για αγωνιστικα θεματα,αλλιως θα μιλαμε παλι για τη διαιτησια..........Καλο βραδυ.
υγ οι Σερρες ειναι μπασκετομανα πολη,κι οχι μονο ποδοσφαιροκρατουμενη

μαλλον με αδικεις.το πρωτο ποστ που βρηκα να αντιγραψω ηταν αυτο με τους διαιτητες.δεν υπονοω κατι.
δεν εκανα αρνητικη κριτικη σε κανενα στο συγκεκριμενο ποστ.μονο μπραβο μοιραζω απο τις Σερρες μεχρι το ΔΟΥΚΑ.
αυτα,ειλικρινως.
assistant
QUOTE(basketball lover @ Mar 20 2009, 23:29 ) *
μαλλον με αδικεις.το πρωτο ποστ που βρηκα να αντιγραψω ηταν αυτο με τους διαιτητες.δεν υπονοω κατι.
δεν εκανα αρνητικη κριτικη σε κανενα στο συγκεκριμενο ποστ.μονο μπραβο μοιραζω απο τις Σερρες μεχρι το ΔΟΥΚΑ.
αυτα,ειλικρινως.

Mαλλον σε αδικησα,το δεχομαι ξαναδιαβαζοντας το postαρισμα σου το πρωτο.Απλα τσαντιστηκα που ειδα και παλι φορα παρτιδα τα ονοματα τοσων διαιτητων.Εχω βαρεθει να διαβαζω τα ονοματα τους απο Α2 εως Γ Εσκα.Σταματηστε ν αχολειστε μ αυτους κι ολα θα παν καλυτερα.Και παλι συγνωμη αν σε αδικησα.
fanis christodoulou
QUOTE(kesariani 4ever @ Mar 20 2009, 15:49 ) *
Εχω δηλωσει οτι δεν ασχολουμαι ξανα με τον συγκεκριμενο κυριο.Ευχαριστω πολυ.Και επιτελους κυριοι του fORUM εμεις μιλαμε μπασκετικα ενω ο συγκεκριμενος κυριος μιλαει οχι και με τον καλυτερο τροπο.Καποιος πρεπει να του βαλει μυαλο.Και εγω παραφερθηκα αρκετα και κατευθειαν χρεωθηκα φαουλ η μου κανατε παρατηρηση.Καλο θα ητανε να υπαχουν τα ιδια μετρα και ιδια σταθμα για ολους και για ολα.

τι ειπες οτι κανεις? δεν ασχολεισαι? μηπως να βγαλω τα π.μ στο forum?
nikefalin
QUOTE(fanis christodoulou @ Mar 21 2009, 02:18 ) *
τι ειπες οτι κανεις? δεν ασχολεισαι? μηπως να βγαλω τα π.μ στο forum?


οχι, ta p.m. δεν μπαίνουν στα τόπικ , παρά μόνο με τη συναίνεση και του παραλήπτη και του αποστολέα.

έλεος με τα προσωπικά σας και τις κόντρες σας, σύντομα μα πολύ σύντομα έτσι όπως πάτε θα βρείτε αλλα παιδική χαρά για να παίξετε
gasolis
QUOTE(assistant @ Mar 21 2009, 00:32 ) *
Mαλλον σε αδικησα,το δεχομαι ξαναδιαβαζοντας το postαρισμα σου το πρωτο.Απλα τσαντιστηκα που ειδα και παλι φορα παρτιδα τα ονοματα τοσων διαιτητων.Εχω βαρεθει να διαβαζω τα ονοματα τους απο Α2 εως Γ Εσκα.Σταματηστε ν αχολειστε μ αυτους κι ολα θα παν καλυτερα.Και παλι συγνωμη αν σε αδικησα.


Πολύ σωστός και ειδικά με τους διαιτιτές...
Χ.Π
Το φύλλο αγώνα της περασμένης Κυριακής, κόντρα στον Απόλλωνα Καλαμαριάς, αποδείχθηκε καταδικαστικό για τον Αία Ευόσμου. Οι διαιτητές έγραψαν ότι δέχτηκαν επίθεση στο ημίχρονο, με αποτέλεσμα ο Αίας να τιμωρηθεί με την τιμωρία της έδρας του για τους επόμενους δύο αγώνες.

Η τιμωρία, πάντως, θα τεθεί σε ισχύ από την επόμενη αγωνιστική. Συγκεκριμένα, η ομάδα του Ευόσμου θα εκτίσει την ποινή της στους αγώνες με Χαλκίδα (24η αγωνιστική) και Ικαρο Καλλιθέας (26η αγωνιστική). Αύριο, απέναντι στο Λαύριο, οι "ερυθρόλευκοι" θα παίξουν ενώπιον του κόσμου τους.

basketblog.gr

μια ερωτηση για οσους ηταν στο παιχνιδι σπορτιγκ - αρκαδικος
με τα τοσα αντικειμενα που εκτοξευτηκαν κατα του παγκου του αρκαδικου αλλα και απο τον παγκο προς την γραμματεια-κερκιδα( απο ανθρωπο του αρκαδικου) και το κυνηγητο μετα το τελος του αγωνα (δικαιοτατα) φιλαθλων που βρεθηκαν στο γηπεδο με τον 1ο διαιτητη δεν γραφτηκε τιποτα στο φυλλο αγωνα???
ισως επειδη ειχε λερωμενη την φωλια του δεν εγραψε τιποτα.????

υγ.1. το δικαιοτατα στο κυνηγι πηγαινει απο την αγανακτηση του 'τελευταιου' που 'χτυπαει' στα ισια τον πρωτο και δεν αφηνεις να χαθει το παιχνιδι στην παραταση (με την αποβολη του χουμα και την κουραση)
υγ 2. εαν εφαγε 2 αγωνιστικες ο ευοσμος με μια κερκιδα γεματη παιδια που δεν βριζουν (απο τις ακαδημιες) και 10 περιεργους που ομως δεν ενοχλουσαν τοτε αυτα που ειδαμε με τον οφη τι ποινη επιφερουν??
υγ 3. ν α ι να μην ασχολουμαστε με τους διαιτητες αλλα να μην ασχολουνται και αυτοι με τις ομαδες και απλα να κανουν αυτο που πρεπει και τοτε δεν θα τους θυμαται κανεις.
sporting b.c.
πάμε μωρή ομάδα !!! Με μια νίκη αύριο παίρνουμε δύναμη για την σωτηρία





Στο βάθος...άνοδος

Της Αθηνάς Πατρινού
21/03/2009 (16:30)

Με το παιχνίδι του Ίκαρου κόντρα στο Δούκα να ξεχωρίζει, διεξάγεται η 22η αγωνιστική. Η ομάδα της Καλλιθέας έχει ξαναμπεί στην διεκδίκηση της ανόδου μετά τη νίκη της περασμένης Κυριακής και αναζητά τη νίκη για να συνεχίσει να ελπίζει.

Από την άλλη, ο Δούκας είναι η πιο φορμαρισμένη ομάδα της κατηγορίας, με 5 συνεχόμενες νίκες. Η ομάδα των Βορείων προαστίων με νίκη διεκδικεί και αυτή την άνοδο, ενώ να σημειώσουμε πως και οι δύο ομάδες είναι αυτές που υποχρέωσαν τον ΟΦΗ σε δύο συνεχόμενες ήττες, μέσα στην Κρήτη!

Ο Αρκαδικός πηγαίνει στην Κομοτηνή να αντιμετωπίσει την ομώνυμη ομάδα, η οποία έχει 9-1 στην έδρα της, ενώ ο ΟΦΗ καλείται να πάρει το διπλό κόντρα στον Πιερικό Αρχέλαο για να παραμείνει στο κυνήγι της ανόδου.

Επιστροφή στις νίκες θέλουν οι Ίκαροι Σερρών (8 σερί νίκες στην έδρα του) που υποδέχονται την Αναγέννηση Φλόγα. Δυνατό αναμένεται και το παιχνίδι του Σπόρτιγκ με τον Αμύντα. Μετά τη νίκη επί της Ανγέννησης Φλόγας, η Γουμένισσα βρίσκεται πρώτη φορά πάνω από τη ζώνη του υποβιβασμού. Εκεί φιλοδοξεί να παραμείνει καθώς υποδέχεται τη Χαλκίδα.

Αναλυτικά η αγωνιστική:
Κομοτηνής (12:00) Κομοτηνή – Αρκαδικός
Κατερίνης (12:00) Πιερικός/Αρχέλαος - ΟΦΗ
Ν. Σμύρνης (16:00) Π. Φάληρο – Απόλλων ΚαλΣτ.
ΔΑΚ Σερρών (17:00) Ίκαροι Σερ – Αναγέννηση/Φλόγα
ΔΑΚ Ευόσμου (17:00) Αίας Ευόσμου – Λαύριο
Σπόρτιγκ (17:00 Σπόρτιγκ – Αμύντας
Εσπέρου (17:00) Ίκαρος Καλ – Δούκας
Γουμένισσας (17:00) Γουμένισσα - Χαλκίδα

Βαθμολογία (σε 21 αγώνες): Αρκαδικός 38, Αμύντας 36, Ίκαροι Σερρών 36, Λαύριο 35, Ίκαρος κ. 35, ΟΦΗ 35, Δούκας 34, Κομοτηνή 33, Αίας Ευόσμου 31, Απόλλων Κ. 31, Γουμένισσα 29, Πιερικός 29, Αναγέννηση 29, Σπόρτιγκ 26, Χαλκίδα 26, Π. Φάληρο 21.
ΟΛΑ
QUOTE(Χ.Π @ Mar 21 2009, 12:08 ) *
Το φύλλο αγώνα της περασμένης Κυριακής, κόντρα στον Απόλλωνα Καλαμαριάς, αποδείχθηκε καταδικαστικό για τον Αία Ευόσμου. Οι διαιτητές έγραψαν ότι δέχτηκαν επίθεση στο ημίχρονο, με αποτέλεσμα ο Αίας να τιμωρηθεί με την τιμωρία της έδρας του για τους επόμενους δύο αγώνες.

Η τιμωρία, πάντως, θα τεθεί σε ισχύ από την επόμενη αγωνιστική. Συγκεκριμένα, η ομάδα του Ευόσμου θα εκτίσει την ποινή της στους αγώνες με Χαλκίδα (24η αγωνιστική) και Ικαρο Καλλιθέας (26η αγωνιστική). Αύριο, απέναντι στο Λαύριο, οι "ερυθρόλευκοι" θα παίξουν ενώπιον του κόσμου τους.

basketblog.gr
Φίλε rover6 στρώνουν τα πράγματα βλέπω για την ομάδα. Τιμωρία του Ευόσμου σημαίνει ότι σε μια δύσκολη έδρα θα πάμε με τις καλύτερες προυποθέσεις.Βέβαια μέσα στον Εύοσμο πέρασαν Οφη και Αμύντας αλλά αυτοί ήταν τυχεροί γιατί δεν έπαιζε ο Φιλιούσης.Αύριο δυστυχώς το Λαύριο μάλλον θα χάσει γιατί έχουν καλή ομάδα και καλό προπονητή.
rover6
QUOTE(ΟΛΑ @ Mar 21 2009, 23:10 ) *
Φίλε rover6 στρώνουν τα πράγματα βλέπω για την ομάδα. Τιμωρία του Ευόσμου σημαίνει ότι σε μια δύσκολη έδρα θα πάμε με τις καλύτερες προυποθέσεις.Βέβαια μέσα στον Εύοσμο πέρασαν Οφη και Αμύντας αλλά αυτοί ήταν τυχεροί γιατί δεν έπαιζε ο Φιλιούσης.Αύριο δυστυχώς το Λαύριο μάλλον θα χάσει γιατί έχουν καλή ομάδα και καλό προπονητή.

φιλε αυριο ειναι η κριση κατα τις 7.30 θα ξερουμε.
παντως αν παιξουμε οπως στην κρητη δεν εχει τυχη ο δουκας.
zelico
QUOTE(rover6 @ Mar 21 2009, 23:13 ) *
φιλε αυριο ειναι η κριση κατα τις 7.30 θα ξερουμε.
παντως αν παιξουμε οπως στην κρητη δεν εχει τυχη ο δουκας.

παντως αν παιξουμε οπως στην κρητη δεν εχει τυχη ο δουκας η αν παιξει ο δουκας οπως ο οφη και παλι δεν εχει τυχη!!! πλακα κανω! δεν ειναι ευκολο παιχνιδι ο δουκας ειναι καλη ομαδα!!!
real
QUOTE(zelico @ Mar 21 2009, 23:28 ) *
παντως αν παιξουμε οπως στην κρητη δεν εχει τυχη ο δουκας η αν παιξει ο δουκας οπως ο οφη και παλι δεν εχει τυχη!!! πλακα κανω! δεν ειναι ευκολο παιχνιδι ο δουκας ειναι καλη ομαδα!!!



Θελω να πω κατι πανω σε αυτο.Ο ΟΦΗ στο ματς με τη Καλλιθεα δε βλεποταν.Πεταγαν τις μπαλλες απο τα 8μετρα γιατι δεν ειχαν τι να τις κανουυν.Απορω με το Δεδα που λεει οτι επαιξε η ομαδα του καλα αλλα δεν "εκατσε" το αποτελεσμα.Εγω πιο παλια ειχα πει οτι μαρεσει το μπασκετ του ΟΦΗ αλλα στο συγκεκριμενο ματς ηταν απαραδεκτοι!Να δουμε τι θα γινει αυτη τη Κυριακη!

να τα προγνωστικα μου:

Κομοτηνής (12:00) Κομοτηνή - Αρκαδικός 1 αλλα αμφιβολος

Κατερίνης (12:00) Πιερικός/Αρχέλαος - ΟΦΗ ειναι αμφιρροπο ματς μαλλον διπλο λογω Τσακι!!!!

Ν.Σμυρνης (16:00) Π. Φάληρο - Απόλλων Καλ. 2

ΔΑΚ Σερρών (17:00) Ίκαροι Σερ. - Αναγέννηση/Φλόγα 1 δε χανει εκει και σιγουρα οχι απο τη Φλογα

ΔΑΚ Ευόσμου (17:00) Αίας Ευ. - Λαύριο μαλλον 1 αν και ειναι πολυ ανεβασμενο το Λαυριο!και αυτο αμφιρροπο ματς

Σπόρτιγκ (17:00 Σπόρτιγκ - Αμύντας 2 ευκολα η' δυσκολα

Εσπέρου (17:00) Ίκαρος Καλ. - Δούκας σουπερ Δουκας αλλα μαλλον 1

Γουμένισσας (17:00) Γουμένισσα - Χαλκίδα 1 ευκολα
GREER
Κανενα αποτελεσμα ρε παιδες δεν εχουμε ακομα????
zigolo7
ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΚΕΡΔΙΣΕ 2 ΠΟΝΤΟΥΣ
GREER
QUOTE(zigolo7 @ Mar 22 2009, 14:04 ) *
ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΚΕΡΔΙΣΕ 2 ΠΟΝΤΟΥΣ

Πολυ καλο. Για τον ΟΦΗ εχουμε τιποτα???
kavatzas4
Ναι δυστυχώς χάσαμε πάλι!Το τράινο χάθηκε του χρόνου πάλι!
GREER
QUOTE(kavatzas4 @ Mar 22 2009, 14:28 ) *
Ναι δυστυχώς χάσαμε πάλι!Το τράινο χάθηκε του χρόνου πάλι!

Καλα, δεν ισχυει αυτο που λες. Εχει πολυ δρομο ακομα!!! Κατα τη γνωμη μου εξακολουθειτε να εισαστε γερα μεσα στο κολπο. Απλως τωρα Σερρες, Αμυντας και Αρκαδικος εχουνε το πανω χερι και οι υπολοιποι παλεβουμε για τη 4η θεση. Αλλωστε και εμεις στον Ευοσμο σημερα, εχουμε πολυ δυσκολο εργο...
xarison
QUOTE(GREER @ Mar 22 2009, 14:31 ) *
Καλα, δεν ισχυει αυτο που λες. Εχει πολυ δρομο ακομα!!! Κατα τη γνωμη μου εξακολουθειτε να εισαστε γερα μεσα στο κολπο. Απλως τωρα Σερρες, Αμυντας και Αρκαδικος εχουνε το πανω χερι και οι υπολοιποι παλεβουμε για τη 4η θεση. Αλλωστε και εμεις στον Ευοσμο σημερα, εχουμε πολυ δυσκολο εργο...

φιλαρακο για ρωτηστε σημερα πως χασαμε και τι σφυραγανε και να δω αν θα μιλησει ξανα κανεις για σπρωξιμο του αρκαδικου απο τους διαιτητες! στο τελος ενα θα σου πω.ΣΦΑΓΗ!!!!.πρωτη φορα κανω παραπονα αλλα βαρεθηκα τα παραμυθια για δηθεν σπρωξιμο.
GREER
QUOTE(xarison @ Mar 22 2009, 14:42 ) *
φιλαρακο για ρωτηστε σημερα πως χασαμε και τι σφυραγανε και να δω αν θα μιλησει ξανα κανεις για σπρωξιμο του αρκαδικου απο τους διαιτητες! στο τελος ενα θα σου πω.ΣΦΑΓΗ!!!!.πρωτη φορα κανω παραπονα αλλα βαρεθηκα τα παραμυθια για δηθεν σπρωξιμο.

Περιμενουμε λοιπον να ακουσουμε τι εγινε στο παιχνιδι σας και απο εσενα και απο τα παιδια της Κομοτηνης που πιθανον ηταν στον αγωνα.
tasosofi
Καλησπέρα σε όλους.Είναι η πρώτη φορά που γράφω και ίσως η τελευταία.Ειμαι αγανακτισμένος με την ομάδα που στηρίζω και αγαπάω.Εχουμε πάρει την κάτω βόλτα δυστυχώς.Δεν ξέρω για πιο λόγο έχει γίνει αυτό καθώς πιστεύω οτι έχουμε καλή ομάδα.Το μόνο που έχω να πώ είναι οτι για όλα ευθύνεται κατα την γνώμη ο Τσακιρίδης τον οποίο συμπαθούσα πολύ και ήταν αυτός που μας ανέβασε.Αν αγαπούσε την ομάδα του ΟΦΗ θα περιόριζε τα νεύρα του και δεν θα είχαμε αυτά τα αποτελέσματα.Καλώς η κακώς η ομάδα είναι χτισμένη πάνω του και η απουσία του ήταν εμφανής.Μακάρι να μην είχαν έρθει έτσι τα πράγματα αλλα ένας παίχτης που σέβεται και αγαπάει μία ομάδα δεν συμπεριφέρεται έτσι γιατί πολύ απλά δεν είναι μόνος του.
GREER
Πιερικός/Αρχέλαος – ΟΦΗ 75-72
Διαιτητές: Κουκουλίτσιος – Μπλέτσα.ς
Τα δεκάλεπτα: 21-15, 32-31, 52-43, 75-72
ΠΙΕΡΙΚΟΣ/ΑΡΧΕΛΑΟΣ (Γαλάνης): Χρυσανθόπουλος 14 (1), Χατζηιωάννου 4 (1), Τσαϊτουρίδης 3 (1), Γερογιάννης, Χρυσόπουλος 3, Παπαμιχαήλ, Ράπτης, Χρυσίδης Ν. 2, Κοθράς 22 (3), Κουρκούτας, Κουνούπης 2, Τσουκ 25.
ΟΦΗ (Δέδας): Μπαρλάς 14 (3), Δελατόλας 3 (1), Τσέλιος, Τσακιρίδης 24 (3), Βαγενάς 11, Παναγάκης 5 (1), Χουλιάρας 13, Αποστολίδης, Λαγουδάκης, Φαρμάκης, Σαμουρέλης 2.

Κομοτηνή - Αρκαδικός 85-83
Διαιτητές: Μήτσιου - Πουρσανίδης Γ.
Τα δεκάλεπτα: 15-22, 35-41, 58-59, 85-83
ΚΟΜΟΤΗΝΗ (Λεμονίδης): Στεφανίδης 19 (1), Τσακωνίτης 24 (1), Φουτσιτζής 18, Λεχούδης 10, Ντίνας 5 (1), Κουτσοβασίλης 2, Παπαγεωργίου 7 (1), Γιαουρτόγλου, Χαλίλ.
ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ (Σμυρνιώτης): Σπηλιόπουλος 2, Μάνος 29 (2), Κοψαύτης 8 (1), Τσολάκης 6, Ντιμπ 10 (2), Μαναβόπουλος 12, Σημαιόπουλος 6, Κουτσογιάννης 6 (1), Μουτράν 4.


aker
Καλησπέρα και απο μένα. Είχα την εντύπωση οτι 3 ομάδες ανεβαίνουν στην Α2, κάνω λάθος?
Τι εννοείς φίλε "τίποτα δεν τελείωσε...θα παλέψουν για την τέταρτη θέση.." ?
gasolis
Μην σου φανεί παράξενο αν ανέβουν και 5 ομάδες τελικά...
pass
QUOTE(aker @ Mar 22 2009, 16:10 ) *
Καλησπέρα και απο μένα. Είχα την εντύπωση οτι 3 ομάδες ανεβαίνουν στην Α2, κάνω λάθος?
Τι εννοείς φίλε "τίποτα δεν τελείωσε...θα παλέψουν για την τέταρτη θέση.." ?
Φίλε μου και η τέταρτη θέση φέτος όπως και πέρσι θα δώσει την άνοδο.Σίγουρα θα γίνει μια συγχώνευση.Κατα τα άλλα η ομάδα μου κρατά την άνοδο στα χέρια της αν και το σημερινό αγώνα με φλόγα το φοβάμαι.Καινούριο προπονητή, ψυχολογία ανεβασμένη και καλή ομάδα θέλει μεγάλη προσοχή.Για μένα greer ο Αρκαδικός ακόμη δεν έχει ανεβεί την άλλη αγωνιστική θα δείξει.Θας έχω νεα μετά τον αγώνα.
nirvanas
σημερα στην Κομοτηνη λοιπον, απιστευτο σπρωξιμο στον Αρκαδικο ως συνηθως, και μια επαναλαμβανω ΜΙΑ αμφισβητουμενη φαση υπερ της Κομοτηνης στο 3ο δεκαλεπτο,για την οποια εκανε και ενσταση ο Αρκαδικος. Οι διαιτητες εκαναν οτι μπορουσαν να κρατησουν τον αρκαδικο μεσα στο παιχνιδι και ολοι γελουσαν για το τι αλλο θα ανα ανακαλυψουν να σφυριξουν.
Μεγαλα καραγκιοζιλικια κοουτς Σμυρνιωτη, ο ανθρωπος ειναι γραφικος και εριστικος.

ο μανος σουπερ στο 1ο ημιχρονο (19π) και ανυπαρκτος στο 2ο( 10π με 8 βολες) με πολλα αστοχα σουτ αλλα και καλη αμυνα της κομοτηνης.

ΑΥΤΑ
GREER
Τι εχεις να πεις λοιπον Χαρισον για αυτα που λεει ο Νιρβανα??? Ειδες που υπαρχει μια διαφορετικη αποψη απο αυτη που εχεις εσυ??
xarison
QUOTE(GREER @ Mar 22 2009, 16:49 ) *
Τι εχεις να πεις λοιπον Χαρισον για αυτα που λεει ο Νιρβανα??? Ειδες που υπαρχει μια διαφορετικη αποψη απο αυτη που εχεις εσυ??

και αυτο τι σημαινει?οτι εχει δικιο?και εσυ σε πολλα παιχνιδια του λαυριου ειπες οτι σε σφαξανε και οι αλλοι λεγαν το αντιθετο.εγω σου ειπα οτι ειναι η πρωτη και η τελευταια φορα που μιλαω για διαιτησια.εσυ εχεις φετος μονιμως παραπονο οτι σε αδικουνε.ετσι το βλεπεις και καλα κανεις και το πιστευεις.δεν θα κατσω να αντιδικισω με τον νιρβανα.αυτο πιστευει και καλα κανει.
basketrash
Στεφανιδης και Φουτσιτζης ειναι ολα τα λεφτα για την Κομοτηνη!
xarison
QUOTE(pass @ Mar 22 2009, 16:25 ) *
Φίλε μου και η τέταρτη θέση φέτος όπως και πέρσι θα δώσει την άνοδο.Σίγουρα θα γίνει μια συγχώνευση.Κατα τα άλλα η ομάδα μου κρατά την άνοδο στα χέρια της αν και το σημερινό αγώνα με φλόγα το φοβάμαι.Καινούριο προπονητή, ψυχολογία ανεβασμένη και καλή ομάδα θέλει μεγάλη προσοχή.Για μένα greer ο Αρκαδικός ακόμη δεν έχει ανεβεί την άλλη αγωνιστική θα δείξει.Θας έχω νεα μετά τον αγώνα.

δηλαδη αμα χασει την αλλη αγωνιστικη τι θα γινει?εκτος εδρας παιζει δεν ειναι ηττα εκτος προγραμματος.και οπως βλεπω φετος με 10 ηττες ανεβαινεις ετσι που ερχονται τα παιχνιδια καθε εβδομαδα.
kesariani 4ever
Παιδια μολις εχουμε νεο για κανενα ματσακι παρακαλουμε αμεση ενημερωση.Ευχαριστω προκαταβολικα.
GREER
QUOTE(xarison @ Mar 22 2009, 17:13 ) *
και αυτο τι σημαινει?οτι εχει δικιο?και εσυ σε πολλα παιχνιδια του λαυριου ειπες οτι σε σφαξανε και οι αλλοι λεγαν το αντιθετο.εγω σου ειπα οτι ειναι η πρωτη και η τελευταια φορα που μιλαω για διαιτησια.εσυ εχεις φετος μονιμως παραπονο οτι σε αδικουνε.ετσι το βλεπεις και καλα κανεις και το πιστευεις.δεν θα κατσω να αντιδικισω με τον νιρβανα.αυτο πιστευει και καλα κανει.

Εγω δεν σου ειπα κατι για τον σημερινο αγωνα. Εγω μιλαω αποκλειστικα και μονο για τον μεταξυ μας αγωνα. Μην επαναλαμβανωμαστε ομως!!!
pass
QUOTE(GREER @ Mar 22 2009, 18:13 ) *
Εγω δεν σου ειπα κατι για τον σημερινο αγωνα. Εγω μιλαω αποκλειστικα και μονο για τον μεταξυ μας αγωνα. Μην επαναλαμβανωμαστε ομως!!!
Ικαροι Σερρων-Φλόγα 63-43 πολύ εύκολα.
lamar
Ο Αμυντας κερδισε στα Πατησια τον Σπορτιγκ με 9 ποντους διαφορα.
zigolo7
Ίκαρος Καλ. - Δούκας 65-54
pass
QUOTE(zigolo7 @ Mar 22 2009, 18:57 ) *
Ίκαρος Καλ. - Δούκας 65-54
κερδισε η Γουμένισσα και ο Αίας
pass
QUOTE(xarison @ Mar 22 2009, 17:16 ) *
δηλαδη αμα χασει την αλλη αγωνιστικη τι θα γινει?εκτος εδρας παιζει δεν ειναι ηττα εκτος προγραμματος.και οπως βλεπω φετος με 10 ηττες ανεβαινεις ετσι που ερχονται τα παιχνιδια καθε εβδομαδα.
Aν χάσει την Κυριακή πάει στις 6 ήττες και μετά έχει να παίξει με Αμύντα εκτος,Φλόγα εκτος, Οφη εκτος και Λαύριο,Καλιθέα εντος και την γκέλα ακόμα στην έδρα του δεν την έκανε.
sporting b.c.
είναι πια τόσο μονότονο... γίνεται συνέχεια... Χάναμε στο ημίχρονο με 15, περνάμε μπροστα οταν αρχιζει το 4ο δεκαλεπτο αν δεν κανω λαθος και με διαφορετικά σφυριγματα σε ίδιες φάσεις ο 2ος αμύντας κερδίζει τον 14ο σπορτιγκ... να χαιρόμαστε το πρωτάθλημα της β εθνικής
basketka*los
1. ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 39
2. ΑΜΥΝΤΑΣ 38
3. ΣΕΡΡΕΣ 38
4. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 37
ΛΑΥΡΙΟ 36
ΟΦΗ 36
ΔΟΥΚΑΣ 35
ΚΟΜΟΤΗΝΗ 35
-----------------
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ 31
ΠΙΕΡΙΚΟΣ 31
13.ΦΛΟΓΑ 30
xarison
QUOTE(pass @ Mar 22 2009, 19:22 ) *
Aν χάσει την Κυριακή πάει στις 6 ήττες και μετά έχει να παίξει με Αμύντα εκτος,Φλόγα εκτος, Οφη εκτος και Λαύριο,Καλιθέα εντος και την γκέλα ακόμα στην έδρα του δεν την έκανε.

δεν μου λες ρε παλληκαρι.οι αλλοι δεν θα παιζουνε?τρενο θα πανε ολοι?οι αλλοι δηλαδη που εχουν 7 και 8 ηττες να μην ξανακατεβουν να παιξουνε ετσι?πως τα απλοποιεις ετσι δεν εχω καταλαβει.στο φιναλε οι γκελες ισχυουν και για τους αλλους.ο αμυντας τι γκελα εχει κανει?22 αγωνιστικες βαρεθηκα να μας τελειωνετε.αντε να πεσουμε απο την πρωτη θεση μπας και ηρεμησετε λιγο.
menelaos
Ηττα για εμας το Λαυριο με κατω τα χερια. Δυστυχως οτι μας χαριζουν οι αλλες ομαδες εμεις το ξαναδινουμε πισω το δωρακι τους. Αυτα.................
rover6
QUOTE(xarison @ Mar 22 2009, 19:37 ) *
δεν μου λες ρε παλληκαρι.οι αλλοι δεν θα παιζουνε?τρενο θα πανε ολοι?οι αλλοι δηλαδη που εχουν 7 και 8 ηττες να μην ξανακατεβουν να παιξουνε ετσι?πως τα απλοποιεις ετσι δεν εχω καταλαβει.στο φιναλε οι γκελες ισχυουν και για τους αλλους.ο αμυντας τι γκελα εχει κανει?22 αγωνιστικες βαρεθηκα να μας τελειωνετε.αντε να πεσουμε απο την πρωτη θεση μπας και ηρεμησετε λιγο.

φιλε ετσι ειναι η ζωη ολοι με τον πρωτο ασχολουνται. smiley.gif

αλλα εδω που εχετε φτασει πρεπει να αυτοκτονησετε.

QUOTE(menelaos @ Mar 22 2009, 19:45 ) *
Ηττα για εμας το Λαυριο με κατω τα χερια. Δυστυχως οτι μας χαριζουν οι αλλες ομαδες εμεις το ξαναδινουμε πισω το δωρακι τους. Αυτα.................

τοσο χαλια ρε φιλε.
κακη ηττα αυτη και τους εχουμε και μεις εκει.
menelaos

Τα αποτελέσματα:
Κομοτηνή - Αρκαδικός 85-83
Πιερικός/Αρχέλαος - ΟΦΗ 75-72
Π. Φάληρο - Απόλλων Καλ. 44-88
Ίκαροι Σερ. - Αναγέννηση/Φλόγα 63-43
Αίας Ευόσμου - Λαύριο 68-59
Σπόρτιγκ - Αμύντας 74-85
Ίκαρος Καλ. - Δούκας 65-54
Γουμένισσα - Χαλκίδα 81-76

Πιερικός/Αρχέλαος - ΟΦΗ 75-72
Διαιτητές: Κουκουλίτσιος - Μπλέτσας.
Τα δεκάλεπτα: 21-15, 32-31, 52-43, 75-72.
ΠΙΕΡΙΚΟΣ/ΑΡΧΕΛΑΟΣ (Γαλάνης): Χρυσανθόπουλος 14 (1), Χατζηιωάννου 4 (1), Τσαϊτουρίδης 3 (1), Γερογιάννης, Χρυσόπουλος 3, Παπαμιχαήλ, Ράπτης, Χρυσίδης Ν. 2, Κοθράς 22 (3), Κουρκούτας, Κουνούπης 2, Τσουκ 25.
ΟΦΗ (Δέδας): Μπαρλάς 14 (3), Δελατόλας 3 (1), Τσέλιος, Τσακιρίδης 24 (3), Βαγενάς 11, Παναγάκης 5 (1), Χουλιάρας 13, Αποστολίδης, Λαγουδάκης, Φαρμάκης, Σαμουρέλης 2.

Κομοτηνή - Αρκαδικός 85-83
Διαιτητές: Μήτσιου - Πουρσανίδης Γ.
Τα δεκάλεπτα: 15-22, 35-41, 58-59, 85-83.
ΚΟΜΟΤΗΝΗ (Λεμονίδης): Στεφανίδης 19 (1), Τσακωνίτης 24 (1), Φουτσιτζής 18, Λεχούδης 10, Ντίνας 5 (1), Κουτσοβασίλης 2, Παπαγεωργίου 7 (1), Γιαουρτόγλου, Χαλίλ.
ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ (Σμυρνιώτης): Σπηλιόπουλος 2, Μάνος 29 (2), Κοψαύτης 8 (1), Τσολάκης 6, Ντιμπ 10 (2), Μαναβόπουλος 12, Σημαιόπουλος 6, Κουτσογιάννης 6 (1), Μουτράν 4.

Απόλλων Καλ – Π. Φάληρο 44-88
Διαιτητές: Καραλής - Λουκαράκης.
Τα δεκάλεπτα: 12-24, 28-50, 30-69, 44-88.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. (Κόρφας): Παπαδόπουλος 20, Σκούφης 4 (1), Νάνης 17 (2), Αντωνιάδης 15 (2), Χατζατούροφ 15 (2), Πατρίκης 10, Δήμου 7 (2), Τεβετζίδης.
Π. ΦΑΛΗΡΟ (Γκιουλέας): Τζορματζίολγλου 1, Ντεροχονεσιάν 6, Σωτηρόπουλος Γ. 2, Κυριάκου 3, Μονεμβασίτης 15 (2), Διζές 3, Κονόμη 6, Σχορτσιανίτης 4, Ανυφαντής, Καρασερίδης, Διαμάντης.

Αίας Ευόσμου – Λαύριο 68-59
Διαιτητές: Τζαφλέρης - Μερτζάνης.
Τα δεκάλεπτα: 16-17, 32-37, 46-47, 68-59.
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (Χατζούλης - Μιχαηλίδης): Χατζηχρήστος 2, Τριανταφυλλίδης 20 (1), Παπαπέτρου 5 (1), Δάλπας , Φιλιούσης 10 (2), Χατζηβρέττας 6, Μουράτογλου Παπουλίδης Δ, Χαντζίδης, Σουφλιάς 18, Μπέλλος 7.
ΛΑΥΡΙΟ (Σερέλης): Τρικαλιώτης , Σπηλιόπουλος, Τσολάτος 3 (1), Κασσάνος 2, Σίννης , Γιαννακόπουλος 25 (3), Αγαπητός 6 (1), Μαρκομιχάλης, Κασαμπαλής , Λυκογιάννης 6, Ψυλέας 17 (1).

Γουμένισσα – Χαλκίδα 81-76
Διαιτητές: Τάτσικας – Κασαπίδης.
Τα δεκάλεπτα: 23-20, 42-41, 58-60, 81-76.
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ (Νίτσης): Μπάγκι 15 (3), Μούμογλου 2, Γυμνόπουλος 21 (1), Δημητρίου 3, Καρυπίδης 17 (4), Πάντσιος 6 (2), Κόγιας 2, Νταλής 6 (2), Δελημπαλτίδης 9.
ΧΑΛΚΙΔΑ (Γκλιάτης): Παππάς 16 (3), Πασαλίδης 10 (2), Τραϊανός 2, Κατσίμπας 8, Ψαρόπουλος 11 (3), Πανταζής, Γέρεμιτς 29.

Ίκαρος Καλ – Δούκας 65-54
Διαιτητές: Μαγκλογιάννης – Ντάβαρης.
Τα δεκάλεπτα: 18-9, 34-24, 47-35, 65-54.
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛ.(Λυκογιάννης): Κρασσόπουλος, Μάρτζος 7 (1), Παπαδάκης, Φαλέκας 10, Εμμανουηλίδης 12 (2), Μελάς 10 (2), Υφαντής 9 (1), Πολυτάρχου, Καρασταμάτης 2, Κατούφας 10, Κούκουρας, Τσότσος 5.
ΔΟΥΚΑΣ (Γιαννόπουλος): Γεωργούτσος 2, Ροζολής 7 (1), Σακελλαράκης 2, Αχής Π. 4, Ζακυνθινός 12, Παπαργυρόπουλος 7, Γκαβανόπουλος 4 (1), Γαλιώτος Γ. 16 (1).

Ίκαροι Σερ – Αναγέννηση/Φλόγα 63-43
Διαιτητές: Παγώνης – Ευφραιμίδης.
Τα δεκάλεπτα: 8-8, 30-16, 48-40, 63-43.
ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡ.(Καμαράκης): Πεχλιβάνης 17 (3), Ιωσηφίδης 3 (1), Γεωργαντζάς 4 (1), Σουτζόπουλος 3, Παππούδας 4, Παραπούρας 3 (1), Λιούτσιας, Σίσκος, Ασημάκης 6, Βοϊβατόπουλος 14 (1), Τοπούζης Θ. 9.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΦΛΟΓΑ (Κοντογιάννης): Μπουρδάνος 9 (2), Μωυσιάδης 9 (1), Κλέπκος 4, Πιττάκας 2, Ζαρογιάννης 7, Τουλούμης 10 (3), Ευαγγελινός 2, Γαλανίδης, Τσακαλέρης, Σπυρόπουλος.

Σπόρτιγκ – Αμύντας 74-85
Διαιτητές: Μπίκας – Καραβίτης.
Τα δεκάλεπτα: 19-24, 31-46, 57-59, 74-85.
ΣΠΟΡΤΙΓΚ (Γκανάς): Παπάνογλου, Καϋμενάκης, Σταμόπουλος, Μαστροκωστόπουλος, Καττής 2, Γυφτάκης 3 (1), Χούμας 16 (3), Τσόπης 10 (2), Βρύνας 2, Ευθυμίου 15 (1), Κρίτσαλος 26 (1).
ΑΜΥΝΤΑΣ (Βλάχος): Ζούπας 15 (3), Μπάρμπας 14 (4), Σαμοθράκης 5 (1), Μπούτρος 2, Παγώνης 1, Δορκοφίκης 2, Βογιατζής 19, Λαζαρίδης 10, Μουμούρης 16 (4), Γιανναλέτσος 1.



QUOTE(rover6 @ Mar 22 2009, 19:46 ) *
φιλε ετσι ειναι η ζωη ολοι με τον πρωτο ασχολουνται. smiley.gif

αλλα εδω που εχετε φτασει πρεπει να αυτοκτονησετε.


τοσο χαλια ρε φιλε.
κακη ηττα αυτη και τους εχουμε και μεις εκει.

Δυστυχως δε βλεπομαστε!!!!!!!!!!!!!! Με 2 παικτεςνα παιζουν καλα εκτος εδρας δεν κερδιζεις. Οκ παμε για αλλα τωρα.
Και κατι για το φιλο μου τον xarison , ρε συ δε βλεπουμε φαντασματα , οταν αδικουμαστε λεμε αυτο που βλεπουμε σημερα ας πουμε χασαμε δικαιοτατα και τελος. Ουτε κουβεντα ουτε μιλια.
vspangeorge
QUOTE(tasosofi @ Mar 22 2009, 15:02 ) *
Καλησπέρα σε όλους.Είναι η πρώτη φορά που γράφω και ίσως η τελευταία.Ειμαι αγανακτισμένος με την ομάδα που στηρίζω και αγαπάω.Εχουμε πάρει την κάτω βόλτα δυστυχώς.Δεν ξέρω για πιο λόγο έχει γίνει αυτό καθώς πιστεύω οτι έχουμε καλή ομάδα.Το μόνο που έχω να πώ είναι οτι για όλα ευθύνεται κατα την γνώμη ο Τσακιρίδης τον οποίο συμπαθούσα πολύ και ήταν αυτός που μας ανέβασε.Αν αγαπούσε την ομάδα του ΟΦΗ θα περιόριζε τα νεύρα του και δεν θα είχαμε αυτά τα αποτελέσματα.Καλώς η κακώς η ομάδα είναι χτισμένη πάνω του και η απουσία του ήταν εμφανής.Μακάρι να μην είχαν έρθει έτσι τα πράγματα αλλα ένας παίχτης που σέβεται και αγαπάει μία ομάδα δεν συμπεριφέρεται έτσι γιατί πολύ απλά δεν είναι μόνος του.

Από την άλλη πάλι αν δεν ήταν ο Τσακιρίδης θα παίζατε και φέτος στην Γ'.
Αν δεις το βίντεο του αγώνα με τον Ίκαρο θα καταλάβεις ποιος ή μάλλον ποιοι φταίνε για την κατρακύλα της ομάδας, που μετά την τιμωρία που την περιμένει όλα δείχνουν ότι θα έχει και συνέχεια στα άσχημα αποτελέσματα. (αν δεν περιλαμβάνεται και αφαίρεση βαθμών).
Κρίμα γιατί ο ΟΦΗ ίσως είναι η μόνη ομάδα που θα μπορούσε να εκπροσωπήσει το νησί στην Α1 κάποια στιγμή.
Εύχομαι να γίνει αυτό αλλά πρώτα πρέπει να φτιάξει μπασκετικούς φιλάθλους (ή αν θες φιλάθλους που θα μάθουν να χάνουν) και μετά μια καλή ομάδα που να στηρίζεται σε 8-9 και όχι σε ένα παίχτη.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.