Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α' ΕΣΚΑ 2007-08
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43
TSOUMANIS14
QUOTE(ilovebasketball @ Oct 18 2007, 09:34 ) *
Φιλε ΤSOUΜΑΝΙ 14 μου εισαι ειλικρινα πολυ συμπαθης γενικα.
Δεν μπορω ωστοσο να μη σχολιασω καποια απο αυτα που που γραφεις στο τελευταιο σου ποστ.
Mπορεις να μου εξηγησεις γιατι τα τελευταια τρια χρονια σε καθε μεταβατικη περιοδο δοκιμαζεσαι και μαλιστα
απροσκλητος οπως πληροφορουμαι στον ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟ???
Kαι επειδη αυτοπροσδιοριζεσαι δικηγορος του Καλφοπουλου σου υποσχομαι να πληροφορηθω,να διασταυρωσω τις πληροφοριες μου και πολυ συντομα να σου απαντησω για τα οικονομικα αλλα οχι μονο θεματα που ανεφερες.
Και για να μην εχεις αγωνια δεν ειμαι παρατρεχαμενος,αργοσχολος,προπονητης αλλα ουτε παραγοντας.




Δεν δοκιμάζομαι,αλλά κάνω προπόνηση επειδή είσαστε κοντά στο σπίτι μου.Όπως έχει συμβεί και με τα Βριλήσσια,τον Απόλλωνα,το Γαλάτσι,την Πεύκη,τη Νίκη αμαρουσίου,τον Παπάγο κλπ,που έκαναν μεταβατική και πάντα υστερα από ερώτηση στον εκάστοτε προπονητή.

Δεν είμαι δικηγόρος κανενός αλλά μου έχει κάνει τρομερή εντύπωση το όλο ζήτημα και ειδικά το μένος που έχετε με έναν παίκτη που μόνο σας βοήθησε.

Κι επειδή πρόκειται να ψάξεις,μάθε και ποιός μίλησε τελευταία με τον Σκαραφίγκα εκ μέρους σας,επίσημα ή ανεπίσημα.Γενικά θα προτιμούσα να μιλάμε με πραγματικά γεγονότα κι όχι με εικασίες ή διαστρεβλώσεις.
karpet
QUOTE(BASKET2 @ Oct 18 2007, 12:28 ) *
DOOLY12 ΘΑ ΒΑΛΩ ΕΓΩ ΚΟΥΙΖ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΤΡΙΧΙΕΣ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΚΑΦΑΛΙ ΤΟΥ Ο ΛΑΓΟΠΟΔΗΣ


Ποιός είναι αυτός ο λαγοπόδις ρε παιδιά?Έπαιζε και περυσι στην Κηφισσιά?Τόσο άσχημος είναι? blink.gif
batman
den mas ipes pios ise re omorfouli me ta kokkina gonatakia
zigolo7
basket γουστάρεις να προκαλεις ε? σε παω...
Αρη Μανιάτη εισαι παιχταρας!!!
karpet
QUOTE(batman @ Oct 18 2007, 13:01 ) *
den mas ipes pios ise re omorfouli me ta kokkina gonatakia


o JOKER 19.gif !!! smiley.gif
barkley
Eπισης ilovebasketball επειδη εχεις προσβαση στη διοικηση του Νεοπεντελικου μαζι με το θεμα Καλφοπουλου μπορεις να μου δωσεις απαντησεις και στα χθεσινα μου ερωτηματα?
το ιδιο θα ζητουσα και απο τους τοτε παικτες του ΝΑΟ που τυγχανει να διαβαζουν το φορουμ.
batman
ke go se pao re xristoDOULE
zigolo7
Αρη δεν ειπα οτι εισαι ο basket. δεν ξερω ποιος ειναι ο basket.
maniatis8
QUOTE(zigolo7 @ Oct 18 2007, 10:09 ) *
Αρη δεν ειπα οτι εισαι ο basket. δεν ξερω ποιος ειναι ο basket.



Ok Zigolo 7!
Για να μην υπάρχουν τυχόν παρεξηγήσεις.. smile.gif
ilovebasketball
QUOTE(TSOUMANIS14 @ Oct 18 2007, 12:56 ) *
Κι επειδή πρόκειται να ψάξεις,μάθε και ποιός μίλησε τελευταία με τον Σκαραφίγκα εκ μέρους σας,επίσημα ή ανεπίσημα.Γενικά θα προτιμούσα να μιλάμε με πραγματικά γεγονότα κι όχι με εικασίες ή διαστρεβλώσεις.



Παλι τα ιδια. Τι εχετε παθει με τον Σκαραφιγκα ??? εσυ συνιστας να μη μιλαμε με εικασιες και διαστρεβλωσεις.
Εγω απλα περιμενω απο καποια μελη του FORUM που ξεκινησαν αυτη την ιστορια να μας πληροφορησουν τοπο και χρονο που εγινε η περιφημη επαφη με Σκαραφιγκα.
Mεχρι τοτε θα θεωρω τοσο αυτους οσο και οσους αναπαραγουν το θεμα υστεροβουλες κουτσομπολες αξιες μονο για τις σχετικες μεσημβρινες τηλεοπτικες εκπομπες.
leonkalf
basket/BASKET2 πρώτα απ'όλα πρέπει να διαβάσεις τους κανονισμούς του forum.
Πρέπει να σου πω ότι παραβίασες έναν πολύ σημαντικό κανόνα, αυτό του να κάνεις εγγραφή ξανά με άλλο όνομα.

Όταν συμμετέχεις κάπου, θα πρέπει να σέβεσαι κάποιους κανόνες. Και εσύ μόνο αυτό δεν κάνεις.
Θα έπρεπε να περιμένεις μέχρι να λήξει η τιμωρία σου (και μετά να είσαι "καλό" παιδί όπως λες).

Τα ειρωνικά σχόλια τα συνεχίζεις...
Αν θες να μείνεις στο forum σταμάτα το, αλλιώς δεν πρόκειται να ξαναποστάρεις..
batman
mpori kapios na mou eksigisi giati o psomaderis ine megalos pextis?
oeo!!!!!!
antibasketikos
QUOTE(TSOUMANIS14 @ Oct 18 2007, 12:56 ) *
Δεν δοκιμάζομαι,αλλά κάνω προπόνηση επειδή είσαστε κοντά στο σπίτι μου.Όπως έχει συμβεί και με τα Βριλήσσια,τον Απόλλωνα,το Γαλάτσι,την Πεύκη,τη Νίκη αμαρουσίου,τον Παπάγο κλπ,που έκαναν μεταβατική και πάντα υστερα από ερώτηση στον εκάστοτε προπονητή.

Δεν είμαι δικηγόρος κανενός αλλά μου έχει κάνει τρομερή εντύπωση το όλο ζήτημα και ειδικά το μένος που έχετε με έναν παίκτη που μόνο σας βοήθησε.

Κι επειδή πρόκειται να ψάξεις,μάθε και ποιός μίλησε τελευταία με τον Σκαραφίγκα εκ μέρους σας,επίσημα ή ανεπίσημα.Γενικά θα προτιμούσα να μιλάμε με πραγματικά γεγονότα κι όχι με εικασίες ή διαστρεβλώσεις.



αν το σπιτι σου ειναι κοντα σε : βριλησσια,ριζουπολη,γαλατσι,πευκη,μαρουσι,
απαγο, τοτε θα πρεπει να μενεις

σε ελικοπτερο . . .

anyway

οταν ολοι μας κοψουμε το ( ερασιτεχνικο ) μπασκετ που παιζουμε την στιγμη που θα τα βαλουμε κατω και

θα σκεφτουμε με τι μ.....ες εχουμε κατσει και ασχοληθει - χαλαστει - ΤΣΑΚΩΘΕΙ ( ειδικα στο topic Α'ΕΣΚΑ )

εδω και 3 μερες θα ψαχνουμε ΚΟΦΤΕΡΗ γωνια για να βαραμε το κεφαλι μας . . . σκεφτειτε ποσο τυχεροι

ειμαστε που μπορουμε να εχουμε ενα κλειστο 10-12 συμπαικτες - πρωταθλημα - το forum για να τα λεμε

και γενικα οτι μπορουμε σχεδον καθημερινα να ασχολουμαστε με αυτο που γουσταρουμε . . .

αλλοι θελουν και δεν μπορουν και δεν εννοω οτι δεν μπορουν λογω υποχρεωσεων κλπ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ

εννοω wink.gif .



κοψτε λοιπον τις π.....ιες χαρειτε αυτο που κανετε-ουμε σταματηστε τις ψευτομαγκιες και κρατηστε τις

ισχυρες προσωπικοτητες σας ( που ειμαι σιγουρος που ολοι εχετε και ας μην σας ξερω ολους προσωπικα )

και μην γινεστε ''αυλικοι'' των εκαστοτε ομαδων-διοικησεων που ''υπηρετειτε'' οι ομαδες απο Α1 ΜΕΧΡΙ

Δ'ΕΣΚΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΜΑΣ ΦΕΡΟΝΤΑΙ ΚΑΛΑ ΟΣΟ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΚΑΤΙ

ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΜΕΤΑ . . . ΧΑΙΡΕΤΑΙ !
dolly12
QUOTE(antibasketikos @ Oct 18 2007, 10:58 ) *
Δ'ΕΣΚΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΜΑΣ ΦΕΡΟΝΤΑΙ ΚΑΛΑ ΟΣΟ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΚΑΤΙ

ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΜΕΤΑ . . . ΧΑΙΡΕΤΑΙ !



77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
kougi
Έχω μείνει έκθαμβος από τη συχνότητα των post. Κάποια σχόλια εδώ μέσα π.χ. Basket κανουν και καλό στους κοιλιακούς. Έχουν πλάκα αυτές οι συζητήσεις αρκεί να μην ξεφύγουν από τα όρια.Πιστεύω πάντως πως πρέπει να πέσουν λίγο οι τόνοι και να ασχοληθούμε με την επόμενη αγωνιστική σιγά σιγά. Τελειώνει και η εβδομάδα...Καλημέρα maniatis8!!
Live strong
QUOTE(BASKET2 @ Oct 18 2007, 11:23 ) *
ΣΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΧΩΡΑΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ[/b]

ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ Κ. LEONKALF ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΡΟΒΛΕΠΟΜΕΝΕΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ evilmonkey.gif

Αν νομίζεις ότι μειώνεις τη νοημοσύνη αυτών που σε διαβάζουν κάνεις λάθος.
Μάλλον εσύ κακοχαρακτηρίζεσαι, κάτι που μάλλον δε σε νοιάζει μιας και είσαι κρυμμένος πίσω από ένα ψευδώνυμο.
Το μόνο που μπορείς να καταφέρεις αν συνεχίζεις κατ αυτόν τον τρόπο κι εσύ και κάποιοι άλλοι νέοι χρήστες του φόρουμ, είναι η διαγραφή σας!
Η απόφαση δική σας!
tsops
QUOTE(leonkalf @ Oct 18 2007, 10:49 ) *
basket/BASKET2 πρώτα απ'όλα πρέπει να διαβάσεις τους κανονισμούς του forum.
Πρέπει να σου πω ότι παραβίασες έναν πολύ σημαντικό κανόνα, αυτό του να κάνεις εγγραφή ξανά με άλλο όνομα.

Όταν συμμετέχεις κάπου, θα πρέπει να σέβεσαι κάποιους κανόνες. Και εσύ μόνο αυτό δεν κάνεις.
Θα έπρεπε να περιμένεις μέχρι να λήξει η τιμωρία σου (και μετά να είσαι "καλό" παιδί όπως λες).

Τα ειρωνικά σχόλια τα συνεχίζεις...
Αν θες να μείνεις στο forum σταμάτα το, αλλιώς δεν πρόκειται να ξαναποστάρεις..


Ο χρήστης BASKET2 διαγράφηκε πλήρως μαζί με τα ποστ του. Το ίδιο θα γίνεται με όποιο χρήστη παραβιάζει IP δικαιώματα.

Επίσης, το ποστ του TSOUMANI διαγράφηκε ολοκληρωτικά. Δεν γνωρίζω το μέλος, αλλά παραβίασε 3 άρθρα του κανονισμού. Εάν συνεχιστεί, θα διαγραφεί και εκείνος.

Κάθε ποστ που θα περιέχει βωμολοχία ή θα είναι εκτός κανονισμού, θα παρακολουθείται από τους moderators και ο χρήστης θα παίρνει προειδοποίηση και απαγόρευση ποσταρίσματος για την περίοδο που θα αποφασιστεί.

Αλλάξτε τη νοοτροπία σας κύριοι. Για μπάσκετ μιλάμε εδώ. Ευχαριστώ bball.gif


EDIT by tsops: διαγράφηκε και ο χρήστης TSOUMANIS14
maniatis8
Καλημέρα ρε Kougi παιχτούρα! 77.gif 77.gif
karpet
re paidia afhste ton BASKET na ekfrasrei eleythera ti exetai pathei me to palikari?
tsops
QUOTE(karpet @ Oct 18 2007, 12:11 ) *
re paidia afhste ton BASKET na ekfrasrei eleythera ti exetai pathei me to palikari?


Ο karpet διαγράφηκε γιατί είναι ο ίδιος χρήστης με τον basket και τον basket2.

Τι να πω ρε παιδιά? Σοβαροί άνθρωποι και να κάνετε τέτοια πράγματα. Τι να πω δηλαδή? 68.gif
pitbull
παιδια μιλατε για οτιδηποτε αλλο εκτος απο μπασκετ. Τις διαφορες να τις λυσετε μεσα στον αγωνιστικο χωρο και οχι εκτος.
tool
Επιτέλους ας επανέλθουν όλοι στην άκρως ενδιαφέρουσα αγωνιστική που έρχεται...

ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ


Γαλάτσι - Σπάτα 1
Χολαργός - Κορωπί 1
ΑΕΝΚ - ΔΑΣΑΛ 1
Ψυχικό - Νεοπεντελικός 1
Άμιλλα - Μαρκόπουλο 2
Αργοναύτης - Αίολος/Ταύρος 2
Ηλιούπολη - Αθηναϊκός 1
Ένωση Ιλίου - Άρης Πετρούπολης 1
abasketos
Κομβική η αγωνιστική θεωρώ... Τα παιχνίδια είναι ένα προς ένα φωτιά!!! Είτε για τα πάνω ή για τα κάτω της κατηγορίας ( αν και είναι πράγματι πααααααάρα πολύ νωρίς να μιλάμε για πάνω κ κάτω, είναι εξίσου αποδεκτή μια τάση ως προς τις ομάδες κ την πορεία αυτών...) Είδωμεν!
pitbull
Γαλάτσι - Σπάτα 2
Χολαργός - Κορωπί 1
ΑΕΝΚ - ΔΑΣΑΛ 1
Ψυχικό - Νεοπεντελικός 1
Άμιλλα - Μαρκόπουλο 2
Αργοναύτης - Αίολος/Ταύρος 2
Ηλιούπολη - Αθηναϊκός 1
Ένωση Ιλίου - Άρης Πετρούπολης 2
batman
Ψυχικό - Νεοπεντελικός 2

giati etsi mas aresi
mimos8
Γαλάτσι - Σπάτα 1 (πιστευω πολυ στον ενθουσιασμο των πιτσιρικαδων του γαλατσιου)
Χολαργός - Κορωπί 1(ο χολαργος θα βραχυκυκλωσει το κορωπι με την πιεση του σε ολο το γηπεδο)
ΑΕΝΚ - ΔΑΣΑΛ
Ψυχικό - Νεοπεντελικός 2(αν ο ναο δεν μεινει στην ηττα του απο εμας,θα κερδισει σχετικα ευκολα)
Άμιλλα - Μαρκόπουλο 1(ντερμπαρα δυο πολυ μετριων ομαδων,πιστευω στην εδρα)
Αργοναύτης - Αίολος/Ταύρος 1(επισης πιστευω οτι θα επικρατησει η εδρα)
Ηλιούπολη - Αθηναϊκός 2(ρισκαρω!)
Ένωση Ιλίου - Άρης Πετρούπολης 1(τοπικο ντερμπι προβλεπω πολυ κλειστο παιχνιδι.προβαδισμα η ενωση λογω ψυχολογιας και εδρας)
mimos8
ΚΟΥΙΖ ΦΡΕΣΚΟΤΑΤΟ(αφορα την β εσκα αλλα ταιριαζει και στην α εσκα):ποιον προπονητη θα βρει συντομα αντιπαλο του ο πολυθεσιτης-παιχτης-προπονητης-ηγετης-λαμογιο... αλεξης καρατζας?!!??!!?? cool.gif cool.gif cool.gif
αν μαλιστα ο ατταλος κερδισει σε αυτο το ματς προβλεπω τον καρατζα να απογειωνει το κασε του σαν προπονητης ...
mimos8
kougi κι εγω δεν ηξερα για τις σπουδες σου.τωρα λογω ναυτικου κατεβαινω σπανια.παντως εχεις χασει απιστευτες αποστολες εντος και εκτος ελλαδος με την ομαδα μπασκετ του εμπ!κυκλοφορουν και φωτο στην πιατσα...ρωτα τον βασιλη τον μιχοπουλο που παιζει ζωγραφου και ειναι κι αυτος τοπογραφος,αν τον ξερεις
mkos10
QUOTE(batman @ Oct 18 2007, 10:49 ) *
mpori kapios na mou eksigisi giati o psomaderis ine megalos pextis?
oeo!!!!!!



Φιλε αν ησουν οντως μπασκετικος και παρακολουθουσες εστω και λιγο θα ηξερες οτι ο Ψωμαδερης πριν κατεβει να παιξει στην Α΄ΕΣΚΑ επαιζε στην Ηλιουπολη Γ εθνικη οπου μαλιστα εβγαζε ματια...Το μονο συμπερασμα που βγαινει απο τα λεγομενα σου ειναι οτι εισαι εμπαθης απεναντι στο παιδι και τιποτα αλλο...Φιλικη συμβουλη..πριν πεις οτιδηποτε για καποιον ενημερωσου σωστα πρωτα...
zigolo7
QUOTE(maniatis8 @ Oct 18 2007, 10:16 ) *
Ok Zigolo 7!
Για να μην υπάρχουν τυχόν παρεξηγήσεις.. smile.gif


φιλε Αρη δεν νομιζω να σε περνουσε καποιος για τον basket. ολοι γνωριζουν οτι εισαι απο τα καλυτερα παιδια της ΕΣΚΑ. να`σαι καλα..
tsitouridis
Καλησπέρα

Παρακολουθώ το Forum καιρό τώρα αλλά αποφάσισα τώρα να γράψω και γω
για να πω την γνώμη μου για κάποια πράγματα.
Δεν υπάρχει λόγος να δυναμιτίζουμε την ατμόσφαιρα σε ένα τόσο όμορφο πρωτάθλημα
σαν αυτό της Α ΕΣΚΑ.
Ας ευχαριστηθούμε λοιπόν το ''basket''ακι και ας αφήσουμε κατα μερός τις εντάσεις.
Ευχαριστώ
Θα επανέλθω δριμύτερος!! 19.gif
tsitouridis
QUOTE(mimos8 @ Oct 18 2007, 16:49 ) *
ΚΟΥΙΖ ΦΡΕΣΚΟΤΑΤΟ(αφορα την β εσκα αλλα ταιριαζει και στην α εσκα):ποιον προπονητη θα βρει συντομα αντιπαλο του ο πολυθεσιτης-παιχτης-προπονητης-ηγετης-λαμογιο... αλεξης καρατζας?!!??!!?? cool.gif cool.gif cool.gif
αν μαλιστα ο ατταλος κερδισει σε αυτο το ματς προβλεπω τον καρατζα να απογειωνει το κασε του σαν προπονητης ...


ΚΑΛΑ ΡΕ ΣΥ ΕΙΣΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΤΙ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ ΚΟΥΙΖ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙΣ.K.LEONKALF ΣΑΣΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΒΑΛΛΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM.
ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΣ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΕΠΙΠΕΔΟ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!
zigolo7
tsitouridi παραιτησου!!
tsitouridis
[quote name='zigolo7' date='Oct 18 2007, 23:21 ' post='119251']
tsitouridi παραιτησου!!


ΟΣΟ ΘΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΥΠΟΣΤΗΡΗΞΗ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ tongue.gif
zigolo7
προσεξε τι γραφεις ομως γιατι θα σε ξαναδιαγράψουν. και μην βριζεις υπουργος πραμα!
Thunder
Eλεος...
batman
QUOTE(mkos10 @ Oct 18 2007, 17:55 ) *
Φιλε αν ησουν οντως μπασκετικος και παρακολουθουσες εστω και λιγο θα ηξερες οτι ο Ψωμαδερης πριν κατεβει να παιξει στην Α΄ΕΣΚΑ επαιζε στην Ηλιουπολη Γ εθνικη οπου μαλιστα εβγαζε ματια...Το μονο συμπερασμα που βγαινει απο τα λεγομενα σου ειναι οτι εισαι εμπαθης απεναντι στο παιδι και τιποτα αλλο...Φιλικη συμβουλη..πριν πεις οτιδηποτε για καποιον ενημερωσου σωστα πρωτα...


ego den ipa oti den kseri basket, doksa to theo kseri na to skai to topi, ala esis ton exete kani theo. oute empathis ime oute tipota, mia sizitisi ithela na kano.
gomeno sou ine ke ston thiksame.
ke mia filiki simvouli mi perdevis ta epagelmatika me ta ikogeniaka.
pitbull
παιδια για να λυθει το θεμα του καλυτερου παιχτη στην α' εσκα ειναι αυτος που θα επιστρεψει σε λιγο καιρο και το ονομα του ειναι ΜΠΟΥΤΡΑΧΑΝΗΣ.
batman
pesta re pitbull, mas exoun zalisi me ton psomaderi. les ke den iparxoun ali
Live strong
QUOTE(batman @ Oct 19 2007, 08:02 ) *
pesta re pitbull, mas exoun zalisi me ton psomaderi. les ke den iparxoun ali


θα σε παρακαλούσα να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες...
καλώς μας ήρθες smile.gif
pitbull
batman για να πουμε την αληθεια και ο ψωμαδερης ειναι καλος παιχτης τον θυμαμαι απο οταν ξεκινησε. ηταν ενα μετριο παιχτακι εκανε σε καποια φαση το μπαμ αλλα απο τοτε εμεινε στασιμος δεν παυει ομως να ειναι ενας πολυ καλος παιχτης και ειδικα για την α' εσκα.
batman
καλως σας βρήκα
girl7
καλημέρα σε όλους και σε σένα v-span!τι έγινε?
girl7
pitbull θα συμφωνησω μαζί σου για τον ψωμαδέρη αλλά όπως είπες μην παραμένουμε στάσιμοι!
pitbull
QUOTE(girl7 @ Oct 19 2007, 11:32 ) *
pitbull θα συμφωνησω μαζί σου για τον ψωμαδέρη αλλά όπως είπες μην παραμένουμε στάσιμοι!

εχεις απολυτα δικιο
girl7
γιατί αν θέλεις να είσαι καλός παραμένεις εκεί που είσαι αλλά άμα θέλεις να είσαι ο καλύτερος εξελίσσεσαι κάθε μέρα tongue.gif tongue.gif tongue.gif
pitbull
QUOTE(girl7 @ Oct 19 2007, 11:37 ) *
γιατί αν θέλεις να είσαι καλός παραμένεις εκεί που είσαι αλλά άμα θέλεις να είσαι ο καλύτερος εξελίσσεσαι κάθε μέρα tongue.gif tongue.gif tongue.gif

και παλι εχεις δικιο smile.gif smile.gif
girl7
το ξέρω οτί έχω δίκιο αλλά ποιος ακούει και ποιος το κάνει??????? smile.gif smile.gif smile.gif
pitbull
QUOTE(girl7 @ Oct 19 2007, 11:49 ) *
το ξέρω οτί έχω δίκιο αλλά ποιος ακούει και ποιος το κάνει??????? smile.gif smile.gif smile.gif

ισως πιστευουν οτι καλυτερα ειναι να εισαι πρωτος στο χωριο
Live strong
παιδιά συγνώμη που θα το πω, αλλά μη το καταντήσουμε chat rolleyes.gif smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.