Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α' ΕΣΚΑ 2007-08
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43
pitbull
QUOTE(pointguard @ Nov 6 2007, 14:24 ) *
Epeidh me provlhmatises koumaras posa xronia htan rafhna? epishs rementelas 5- 6 xronakia pithanotata cool.gif

ναι αλλα αυτοι δεν εχουν χρονια παρουσια (συνεχομενα) στην α εσκα! ενω ο κοουτς του χολαργου εχει. 19.gif
basket4ever13
Είχα δεσμευτεί να αποθεώσω σαν θεό τον αγαπητό σε περιορισμένο κύκλο pitbull.Τηρώ την δεσμευσή μου
τον λέω ημίθεο (έχασε το Γαλάτσι).Θέτω όμως στη κρίση του forum οτι για το συγκεκριμένο παιχνίδι έκανε
16 ώρες βιντεοθεραπεία.Πήρε τη βοήθεια του κοινού(Μιχάλης Τ.).Κατέφυγε σε αληθινό αητινό μάγο για βουντού.Πήγε σε μάγισσες και χαρτορίχτρες και τελικά δικαιώθηκε για ένα πόντο.Ας προσέξουν τα φαβορί
από εδώ και στο εξής γιατί θα δεχτούν αήθη επίθεση από άρρωστους τζογαδόρους του forum
Jordan g
ΣΠΑΤΑ-ΨΥΧΙΚΟ 2 blove.gif blove.gif
pitbull
QUOTE(basket4ever13 @ Nov 7 2007, 08:52 ) *
Είχα δεσμευτεί να αποθεώσω σαν θεό τον αγαπητό σε περιορισμένο κύκλο pitbull.Τηρώ την δεσμευσή μου
τον λέω ημίθεο (έχασε το Γαλάτσι).Θέτω όμως στη κρίση του forum οτι για το συγκεκριμένο παιχνίδι έκανε
16 ώρες βιντεοθεραπεία.Πήρε τη βοήθεια του κοινού(Μιχάλης Τ.).Κατέφυγε σε αληθινό αητινό μάγο για βουντού.Πήγε σε μάγισσες και χαρτορίχτρες και τελικά δικαιώθηκε για ένα πόντο.Ας προσέξουν τα φαβορί
από εδώ και στο εξής γιατί θα δεχτούν αήθη επίθεση από άρρωστους τζογαδόρους του forum

φιλε μου basket4ever13 σου εχω και αλλες 2 τρελες εκπληξεις για αυτην την αγωνιστηκη. αθηναικο-κηφισια 1 και σπατα-ψυχικο 1.πως τα βλεπεις?
basket4ever13
Aν συμβούν και οι δύο θα σε στείλω Μπαχάμες με τη μία κερδίζεις τραπέζι για δύο σε ακριβό εστιατόριο.
Μάντεψε ποιά από τις δύο προτιμώ.
leonkalf
QUOTE(pitbull @ Nov 7 2007, 10:59 ) *
φιλε μου basket4ever13 σου εχω και αλλες 2 τρελες εκπληξεις για αυτην την αγωνιστηκη. αθηναικο-κηφισια 1 και σπατα-ψυχικο 1.πως τα βλεπεις?

Θα τις παίξεις στο OverplayBet??? wink.gif
pitbull
QUOTE(basket4ever13 @ Nov 7 2007, 11:46 ) *
Aν συμβούν και οι δύο θα σε στείλω Μπαχάμες με τη μία κερδίζεις τραπέζι για δύο σε ακριβό εστιατόριο.
Μάντεψε ποιά από τις δύο προτιμώ.

πιστευω πως θα ηθελες να συμβει το σπατα-ψυχικο 1 αλλα καλου κακου ψαχνε εισιτηρια για μπαχαμες 19.gif
pitbull
QUOTE(leonkalf @ Nov 7 2007, 12:42 ) *
Θα τις παίξεις στο OverplayBet??? wink.gif

θα τα παιξω εαν και ξερω πως ειναι ρισκο ή θα παω για μεγαλο ταμειο ή για μεγαλο κουβα.
leonkalf
Όσοι δεν έχετε δει το θέμα, ρίξτε μια ματιά εδώ για το BasketForum Meeting.

Να περιμένουμε συμμετοχές από τα παιδιά της ΕΣΚΑ?
Περιμένω απαντήσεις στο topic.

Ευκαιρία να γνωριστούμε όσοι δεν το έχουμε κάνει.. Τι λέτε?
Jordan g
oποιοσ παιξει 1 τα σπατα καλου κακου ασ κραταει οχι ενα κουβα αλλα κουβαδεσ!!
pitbull
QUOTE(Jordan g @ Nov 7 2007, 15:14 ) *
oποιοσ παιξει 1 τα σπατα καλου κακου ασ κραταει οχι ενα κουβα αλλα κουβαδεσ!!

θα κραταω, αλλα σκεψου να γινει! που δεν ειναι απιθανο.
tool
Τελικά επιβεβαιώθηκαν οι φήμες και ο coach Κακαλιάς αποτελεί παρελθόν από το πάγκο της Πεντέλης.

Πιθανός αντικαταστάτης του ο Γκανάς.

shot.gif shot.gif
AirKelad
loipon roster rafhnas:
1.maramenos,lioutas,papaeusta8iou
2.mpousoulas,kotaridhs
3.giannakopoulos,liosatos,nikolakos
4.xaraktinos,kontos
5.korvikton,dagklhs,zafeiropoulos,keladhs
dolly12
τελικα βilly οσο και να ηθελες να κρατησεις τα προσχηματα, ειχαν δικιο οταν ελεγαν για αλλαγη προπονητη βδομαδες τωρα.....



Α ΕΣΚΑ: Τέλος ο Κακαλιάς από την Πεντέλη!
07.11.07
Παρελθόν από την τεχνική ηγεσία του Νεοπεντελικού αποτελεί ο κόουτς Κακαλιάς. Η ήττα της ομάδας των Βορείων Προαστίων με 71-70 από τον Αργοναύτη Τριγλίας αποτέλεσε τη σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι στις σχέσεις του τεχνικού με τη διοίκηση της ομάδας. Ο αγώνας στη Ραφήνα ήταν ο τελευταίος του στον πάγκο της Πεντέλης, η οποία ήδη αναζητεί το διάδοχό του με πρώτο υποψήφιο τον πρώην προπονητή του Ωρωπού, Κανά.


Η Πεντέλη έχει μέχρι στιγμής ρεκόρ 3 νικών - 3 ηττών στο πρωτάθλημα της Α ΕΣΚΑ και σαφώς έχει χάσει έδαφος στη μάχη για την άνοδο στην Γ Εθνική Κατηγορία. Αυτό το γεγονός υποχρέωσε τους ανθρώπους του συλλόγου να λύσουν τη συνεργασία τους με τον κ. Κακαλιά, χρεώνοντάς του ουσιαστικά την έως τώρα μέτρια συγκομιδή βαθμών.
gabriel1981
Τοσο καιρο το ελεγαν....Ετσι ειναι αυτα. Ειναι που ειναι ηλεκτρικη καρεκλα η θεση του προπονητη γενικα, στον ΝΑΟ παραειναι.

Εχει πολυ καλους παικτες αυτη η ομαδα και θα βρει τον δρομο της.
maravitc
συνοψη καταστασεων στην α εσκα

....τρενο η κηφισια
....καλα κρατει η ενωση
....αντεχει το ψυχικο
....ανεβαινουν χολαργος(επιστρεφουν οι τραυμ σιγα σιγα)
πετρουπολη(γυρισε ο σοφο)
....ξεφουσκωνουν τα σπατα(γκρινιαζει ο προεδρος)
....δικαιωσε τη βαβουρα η πεντελη -ο γκανας δε σηκωνει υποδειξεις
....ραφηνα στο 50-50
....στο κορωπι κατι γινεται(μαλλον-υπαρχουν στεγανα-ειναι κ μακρια)
....μαρκοπουλο,γαλατσι,ηλιουπολη,αθηναικος,τ
αυρος(πανε για το ποιος
θα ξεφυγει απο αμιλλα-δασαλ που δεν εχουν τυχη
Jordan d
αγαπητε gabriel 1981 χρονια πολλα και οτι επιθυμεις!!! smiley.gif αντε και του χρονου Γ'εθνικη με το ψυχικο!
Jordan d
Το τρενο της κηφισιας αναμενετε να κανει σταση!μαντεψτε που??? 68.gif
barkley
QUOTE(maravitc @ Nov 8 2007, 01:41 ) *
συνοψη καταστασεων στην α εσκα

....τρενο η κηφισια
....καλα κρατει η ενωση
....αντεχει το ψυχικο
....ανεβαινουν χολαργος(επιστρεφουν οι τραυμ σιγα σιγα)
πετρουπολη(γυρισε ο σοφο)
....ξεφουσκωνουν τα σπατα(γκρινιαζει ο προεδρος)
....δικαιωσε τη βαβουρα η πεντελη -ο γκανας δε σηκωνει υποδειξεις
....ραφηνα στο 50-50
....στο κορωπι κατι γινεται(μαλλον-υπαρχουν στεγανα-ειναι κ μακρια)
....μαρκοπουλο,γαλατσι,ηλιουπολη,αθηναικος,τ
αυρος(πανε για το ποιος
θα ξεφυγει απο αμιλλα-δασαλ που δεν εχουν τυχη


Αν δεν σηκωνει υποδειξεις δυο αγωνιστικες θα μεινει!!!
Τι διαολο ξερει αυτος και δεν ξερουμε εμεις?
Τοσα λεφτα βαζουμε να μην μπορουμε να κανουμε και δυο υποδειξεις?
barkley
QUOTE(billy_14 @ Oct 15 2007, 23:41 ) *
Πολύ ωραία λοιπόν...
Επειδή όλοι εσείς ξέρετε τι κινήσεις κάνει η ομάδα μου και εγώ που είμαι στη διοίκηση δεν ξέρω, μπορείτε να συνεχίσετε να γράφετε ό,τι θέλετε... Να θυμίσω ότι μέσα σ' αυτή και μόνο τη βδομάδα έχω κάνει ΤΡΕΙΣ διαψεύσεις που αναφέρονται σε γεγονότα στα οποία ήμουν μπροστά ή άμεσα ενδιαφερόμενος. Συνεχίστε λοιπόν να παίζετε το σπασμένο τηλέφωνο αφού δεν έχετε να κάνετε τίποτα καλύτερο... Μόνοι σας τα λέτε, μόνοι σας εκτίθεστε κι εμείς δουλεύουμε και προχωράμε...
Maravitc, παρεμπιπτόντως το σωστό είναι Maravic και Pistol Pete, κι αν οι πληροφορίες σου είναι τόσο αξιόπιστες όσο η ορθογραφία σου υπάρχει πρόβλημα... Κρατάω την υπόσχεσή σου να "αποκαλύψεις" πότε, πού και με ποιον έγινε αυτή η περιβόητη συνάντηση με τον "γνωστό προπονητή" για να "αναλάβει την Πεντέλη". Μέχρι τότε είμαι βέβαιος ότι ο Κακαλιάς θα οδηγεί την ομάδα από νίκη σε νίκη και θα είναι καβάλα στο άλογο, όπως ακριβώς είναι και τώρα, οπότε μάλλον θα προτιμήσεις να την κάνεις γαργάρα...
Συνεχίστε να κάνετε το φόρουμ παρασκηνιακό, κανένα πρόβλημα! Ειλικρινά! Φτάνει να ξέρουμε ποιοι είστε, κι όχι να πετάτε κουτσομπολίστικες κουβέντες καφενείων και... κομμωτηρίων για να λένε οι μικρότεροι της παρέας "Ρε συ, πού τα ξέρει αυτός όλα αυτά; Ποιος είναι;" και ν' ανοίγουν το στόμα. Δόξα τω Θεώ, όλοι σχεδόν στο φόρουμ ξέρουν ποιος είμαι και τι θέσεις έχω σχετικά με την κατηγορία και το άθλημα. Αυτά για σένα φίλε Maravitc και κάτι άλλους "αλεξιπτωτιστές" του χώρου του στυλ ilovebasketball, basket κλπ. (Για να μη με πείτε κακεντρεχή, οι δύο τελευταίοι δείχνουν να πρόσκεινται φιλικά προς την ομάδα μου).
Καταλαβαίνω την απορία σου barkley... Ο παίκτης φυσικά και οφείλει να μην αντιδράσει στις κουβέντες του κάθε ηλίθιου, μιλάμε όμως για νέα παιδιά που το αίμα τους βράζει και επιπλέον δουλεύουν εκείνη την ώρα με 200 σφυγμούς το λεπτό, οπότε η ευθύνη πέφτει μάλλον στον οχετό, συγγνώμη, το "φίλαθλο" της εξέδρας εννοώ...
Επίσης barkley σε ευχαριστώ που διαφωτίζεις και τον mimo ότι για να προκληθούν επεισόδια δεν χρειάζονται πάντα δύο... Οι φίλοι μας είναι υποδειγματικοί όπου κι αν πάνε σε αντίθεση με τον "κύριο" που έχει αποστολή να κάνει μπ... όλα τα γήπεδα όπου παίζει η ΑΕΝΚ... Τέρμα λοιπόν αυτή η καραμέλα. Όσο για το τι θα κάναμε αν κερδίζαμε μέσα στην Κηφισιά, σίγουρα δεν θα σπάγαμε την πινακίδα των αποδυτηρίων! Δεν έχουμε κάνει πουθενά άλλωστε τέτοια πράγματα και όλος ο κόσμος το ξέρει...
Larry33 αυτό που δεν ξέρουν πολλοί είναι ότι ο Αττίκος είναι τραυματίας εδώ και δύο εβδομάδες και το Σάββατο από τους πόνους εγκατέλειψε την προπόνηση... Εξ' ου και τα μπες-βγες... Αλλά ο Ανδρέας έχει ψυχή και το απέδειξε τόσο στο Χολαργό, όσο και χτες...
Delinquent τι να πω... Η ιστορία θα μας κρίνει όλους... Απλά να αναφέρω ότι τη χρονιά που αλλάξαμε τέσσερις προπονητές: 1) Ο πρώτος έφυγε μόνος του αφήνοντας την ομάδα στα κρύα του λουτρού επειδή βρήκε δουλειά σε μεγαλύτερη κατηγορία (φοβερό έτσι?) και σε επαρχιακή πόλη (!) και προτείνοντας να κοοουτσάρει περίπου όπως ο Καζλάουσκας τον Ολυμπιακό από την Κίνα! 2) Η ομάδα πήρε προπονητή, το έργο του οποίου όλοι ξέρουμε ποιοι υπέσκαψαν από την πρώτη στιγμή και ο άνθρωπος δήλωσε παραίτηση μετά από τρεις αγώνες. Η μόνη αλλαγή που έκανε η διοίκηση στην ουσία ήταν του Ποδαρά, η οποία κατά τη γνώμη μου ήταν ΕΠΙΒΕΒΛΗΜΕΝΗ και δικαιωθήκαμε εκ του αποτελέσματος, καθώς από τη στιγμή που έφυγε και μετά η ομάδα έκανε ένα αήττητο σερί και πανηγύρισε την άνοδο.
Εν πολλοίς έχω ξενερώσει με τα όσα διαβάζω... Λένε πως όταν ασχολείσαι με το σπίτι του γείτονα θέλεις να κρύψεις κάτι που συμβαίνει στο δικό σου... Ελπίζω να μην είναι έτσι. Ο χρόνος θα δείξει. Μέχρι τότε, εγώ δεν πρόκειται να πάψω να πρεσβεύω το ήθος σ' αυτό το φόρουμ.



καλυτερα να μασας παρα να μιλας
barkley
) Αν δεν σε κάλυψε το παραπάνω που απάντησα στον Delinquent, σου λέω και ότι βεβαίως, έγινε σύσκεψη μετά τον αγώνα στο απέναντι μαγαζί, όπου διοίκηση και προπονητής ήπιαν το ποτό τους, χαλάρωσαν και συζήτησαν τα του αγώνα. Ας ξέρουν όσοι αρέσκονται σε ίντριγκες και προβοκάτσιες (δεν εννοώ εσένα, να εξηγούμαστε), ότι Ο ΚΑΚΑΛΙΑΣ ΔΕΝ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΝΤΕΛΗ ΟΥΤΕ ΜΕ ΒΙΝΤΣΙ... Οκέι;

Ομοιως με παραπανω.
barkley
QUOTE(billy_14 @ Oct 15 2007, 12:13 ) *
Δεν εκφράζεις την άποψή σου αλλά κάτι που άκουσες...Γι' αυτό να τα διασταυρώνεις πρώτα...
Όσο για το "σεβασμό μας για την ομάδα", εσύ έπαιξες σ' αυτή ένα χρόνο, εγώ 11 και την υπηρετώ συνολικά 24... Οι συγκρίσεις λοιπόν άτοπες...
Και μη με απειλείς να πεις, γιατί ό,τι και να πεις εσύ θα εκτεθείς, παραμονές μάλιστα του αγώνα μας, αφού τίποτα απ' όσα λες δεν ισχύει. Το ποστ σου συζητήθηκε μέσα στην ομάδα και τα σχόλια ήταν άκρως αρνητικά, οπότε σε συμβουλεύω να το σταματήσεις εδώ. Αν θες με ακούς... Μεγάλο παιδί είσαι... Καληνύχτα...


ομοιως με παραπανω
barkley
Περα απο την πλακα στο συμπαθη κατα τα αλλα μπιλυ14 νομιζω οτι εκανε ενα σοβαρο λαθος.
Αν δεν ηξερε αυτα που συζηταει ολη η μπασκετικη πιατσα τοτε καλα θα εκανε να το ψαξει λιγο παραπανω προτου βγει και καταγγειλει το ηθος ολων μας.
Αν τα ηξερε ακομη χειροτερα γιατι ο στουρθοκαμηλισμος δεν ειναι καλη τακτικη για να πας μπροστα.
Νομιζω οτι οφειλει μια μεγαλη συγνωμη σε ολους τους συμφορουμιστες για τα σχολια περι ηθους.

Η κατασταση στον ΝΑΟ αντικατοπτριζεται στα γραφομενα των πρωην παικτων του.
Αν καποιος κανει τον κοπο και διαβασει τα ποστ του Καλφοπουλου,Κατσο, κ.α. θα καταλαβει παρα πολλα για την κατασταση μεσα και εξω απο την ομαδα.
barkley
QUOTE(Vagrant @ Oct 23 2007, 12:43 ) *
Καλα . . . !!! , κουκουρουκου αγαπητε "barkley", η ενωση (ΑΕΨ) εκανε πολυ καλο ματς, σε αντιθεση με την Πεντελη που τα εσπασε . . . Προσωπικα δεν ειδα τα παιδια της Πεντελης να παρατανε το ματς ή να μην δειχνουν ενδιαφερον, αντιθετως το παλεψαν πολυ αλλα δεν πηγαν τα σουτ (πολλα ελευθερα μα αστοχα).
Η εδρα της ΑΕΨ ηταν παντα δυσκολη, απο παλια, πολυ παλια . . .




Ψυχικό-Κένταυρος 85-91 (49-48)

Διαιτητές: Μπουρνάς - Τσουκαλάς

Ψυχικό (Ρεμεντέλας): Κατζιλιέρης 4, Χριστόπουλος 15, Μελαγιες 7, Γόντικας 20 (1), Κούρκουλας 2, Στεργάκης 31 (6), Γρίβας 2, Γκίκας 4 (1)

Κένταυρος (Διαμαντής): Κηρύκος 6, Ρούσος 9 (1), Συμεωνίδης 25 (3), Τζιώρας 2, Γκόβας 9 (3), Φουφουδάκης 13, Ραλάτος 27.

Ψυχικό-Νεοπεντελικός 84-90 (43-37)

Διαιτητές: Μαγκλογιάννης-Κόλιας

Ψυχικό (Ρεμεντέλας): Καντζιλιέρης 9 (1), Αχής 4, Χριστόπουλος 3 (1), Γόντικας 34 (5), Κούρκουλας 5 (1), Στεργάκης 19 (4), Μπερτσάτος 2, Γκίκας 8 (2)

Νεοπεντελικός (Μπουλουξής): Μάντζιος 4, Ροϊδης 14 (1), Μανιάτης 19, Χαρτοματσίδης 5 (1), Αττίκος 14, Καλφόπουλος 21, Κατσόγιανος 10



αληθεια απο παλια πολυ παλια...
MISTA81
QUOTE(maravitc @ Nov 8 2007, 13:41 ) *
θα ξεφυγει απο αμιλλα-δασαλ που δεν εχουν τυχη




κρατα μικρό καλάθι για την αμιλλα.δεν ξέρεις τι γίνεται.... rolleyes.gif
basket4ever13
1.Αθηναϊκός καλή και γεμάτη ομάδα για να κινδυνέψει.Ισως χρειαζόταν 1 ψηλό για άλμα 3-4 θέσεων
2.Προπονητές δεν διάβασα τίποτε για Κωστόπουλο την αλλαγή που έγινε στο Κορωπί.Πιθανή αλλαγή σε ομάδα που ξανά άλλαξε.Για τον Γκανά έχω να πώ ότι είναι άριστος προπονητής παίρνει το 100% της ομάδας εδώ θα φανεί και η λογική της Πεντέλης.
3.Η συμπαθής τάξις των προπονητών χρειάζεται την συμπάθεια όλων.Πληρώνουν την τρέλλα όλων που δεν κάνουν στοιχειώδη αυτοκριτική(παίκτες παράγοντες). Παράδειγμα Συμεωνίδης προπονητής με δυνατότητες
για κατηγορία μεγαλύτερη από Γ Εθνική.Με ρεκόρ 26-4 στο Γκυζιακό(δηλαδή super) εξαναγκάζεται σε παραίτηση.
4.Μην την πέφτεται στον billy προφανώς αυτό που έλεγε το πίστευε. Όλοι λέμε κατά καιρούς πράγματα που
στη πορεία αποδεικνύονται λανθασμένα.Η σκληρή δημόσια κριτική μπορεί επίσης να δημιουργήσει προβλήματα όπως παραιτήσεις.
5.Χαλαρώστε πάνω από ομάδες παράγοντες προπονητές παίκτες ειναι το μπάσκετ.
Ilion
Enosara for ever! Exei kanei to apoluto me mono dyo htes :Mia sto protathlima kai mia sto kupello. Bathmoi:12!
maravitc
φρεσκα νεα κωστοπουλος στο κορωπι μετα τη συναινετικη απομακρυνση καραμπελα
κ τωρα νεες ισοροπιες στη κατηγορια.παντως προλαβε κ εστειλε ο βιδαλης
το κολητο στη πεντελη οποτε χαμος στους κυκλους των κυκλωματων
για το ποιος θα πρωτοσπρωχθει.(λεφτα παντως θα κινηθουν)

αδηφαγα η α εσκα φετος κ κατι μου λεει πως θα υπαρξει κ 8ο θυμα συντομα
οπως επισης σιγουρα σε μια απο τις 7 ομαδες θα εχουμε αλλαγη
μεχρι τις γιορτες.
ηδη πεφτουν τα στοιχηματα ακουω προγνωστικα.
Ilion
Se poio site pame gia stoixima tis A' eska?
Ilion
Ego pisteyo pos i amilla tha ypobibastei
maravitc
φιλε δεν υπαρχει site .αμα ξερεις το τηλ παιρνεις κ δινεις.
οτι γινοταν στην α2 πριν 10 χρονια.οι παλιοι ξερουν το τηλ ειναι το
ιδιο.πρεπει να βρεις 4 παιχνιδια κ πανω με τις διαφορες κ ελαχιστο
πονταρισμα 70ε
asxeto_username
QUOTE(maravitc @ Nov 9 2007, 16:03 ) *
φιλε δεν υπαρχει site .αμα ξερεις το τηλ παιρνεις κ δινεις.
οτι γινοταν στην α2 πριν 10 χρονια.οι παλιοι ξερουν το τηλ ειναι το
ιδιο.πρεπει να βρεις 4 παιχνιδια κ πανω με τις διαφορες κ ελαχιστο
πονταρισμα 70ε



φαντάζομαι ο ilion εννοούσε το παιγνίδι εδώ στο Basketforum.gr
MISTA81
QUOTE(Ilion @ Nov 9 2007, 13:56 ) *
Ego pisteyo pos i amilla tha ypobibastei



πάντως το συνοθύλευμα που ειδες την 2 αγωνιστική φίλε δεν υπάρχει τωρα. και για το ίλιον επαυξάνω είναι καλή ομάδα και θα πάει καλα.
Ilion
Σου λεω φιλε επειδη παω στην ενωση η ομαδα πεταει καμια σχεση με την περσηνη. Περυσι απο ισοβαθμια γλιτωσαμε και φετος ειμαστε δευτεροι
ilion_player
[quote name='maravitc' date='Nov 9 2007, 15:51 ' post='126794']
φρεσκα νεα κωστοπουλος στο κορωπι μετα τη συναινετικη απομακρυνση καραμπελα
κ τωρα νεες ισοροπιες στη κατηγορια.παντως προλαβε κ εστειλε ο βιδαλης
το κολητο στη πεντελη οποτε χαμος στους κυκλους των κυκλωματων
για το ποιος θα πρωτοσπρωχθει.(λεφτα παντως θα κινηθουν)

αδηφαγα η α εσκα φετος κ κατι μου λεει πως θα υπαρξει κ 8ο θυμα συντομα
οπως επισης σιγουρα σε μια απο τις 7 ομαδες θα εχουμε αλλαγη
μεχρι τις γιορτες.
ηδη πεφτουν τα στοιχηματα ακουω προγνωστικα.

Τι θα πει "έστειλε ο Βιδάλης τον κολλητό στη Πεντέλη"; Έλεγα να μην πάρω την κάμερα στο παιχνίδι την Δευτέρα αλλά αν αυτά που διαβάζω είναι σωστά, θα πρέπει να την πάρω και να βιντεοσκοπίσω το παιχνίδι για να υπάρχουν ντοκουμέντα. Πάντως είναι κρίμα ο κόπος όλων των παιδιών να πηγαίνει στα σκουπίδια από κάποιους άλλους που δεν μπορώ να προσδιορίσω την ιδιότητά τους (παράγοντες διαιτητές ή οτιδήποτε άλλο δηλώνουν). Θέλω πάντως να είμαι μπροστά με την κάμερά μου την ημέρα που όλοι αυτοί που είναι έξω από όλες αυτές τις σκοτεινές διαδικασίες (συμπεριλαμβανομένων και των παικτών) θα αγανακτήσουν, θα μπουχτίσουν, θα αρπάξουν από μια βρεγμένη σανίδα και περιποιηθούν όπως τους αξίζει όλα αυτά τα παράσιτα που πλουτίζουν εκμεταλευόμενοι τους κόπους και των ιδρώτα κάποιων και την τρέλα κάποιων άλλων. Θα φτιάξω το καλύτερο DVD που θα αποτελεί μάθημα για όλες τις γενιές που έρχονται. Αλλά δυστυχώς είμαι αρκετά μεγάλος και πιθανόν να μην προλάβω να το δω. Δεν πειράζει όμως να ελπίζω.
Καλή επιτυχία Ένωση Ιλίου την Δευτέρα στην Πεντέλη.
womanplayer
η αγωνιστικη της Δευτερας που ειναι? προγνωστικα?
Ilion
File ena exo mono na sou po: Neopentelikos-Enosi iliou simiosate 2(100% egyro kai sigouro)
Ilion
ilion player ama mporeis perna ton agona sta video tou basketforum
Ilion
Aurio to papaidiko tis enosis tha paiksei filiko me to paidiko tis idias omadas stis 2.00 sto ghpedo tou ari petroupolhs
leonkalf
QUOTE(womanplayer @ Nov 10 2007, 19:46 ) *
η αγωνιστικη της Δευτερας που ειναι? προγνωστικα?

Τα παιχνίδια, όπως και προγνωστικά θα τα δεις στο παιχνίδι μας OverplaBet.
Μπορείς να παίξεις κι εσύ..
womanplayer
QUOTE(leonkalf @ Nov 11 2007, 01:31 ) *
Τα παιχνίδια, όπως και προγνωστικά θα τα δεις στο παιχνίδι μας OverplaBet.
Μπορείς να παίξεις κι εσύ..

μμμμ για δωσε λεπτομερειες
leonkalf
QUOTE(Ilion @ Nov 10 2007, 22:03 ) *
Aurio to papaidiko tis enosis tha paiksei filiko me to paidiko tis idias omadas stis 2.00 sto ghpedo tou ari petroupolhs

Φίλε Ilion, γράφε σε παρακαλώ με ΕΛΛΗΙΚΟΥΣ χαρακτήρες.

Επίσης, αυτό που γράφεις δεν έχει σχέση με το εδώ topic. Υπάρχει ξεχωριστό για τα παιδικοεφηβικά της ΕΣΚΑ.
tool
Τι λέτε για αυτή την αγωνιστική?

Εγώ..

21:15:00 ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 1
21:15:00 1o ΓΥΜΝ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1
20:30:00 ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 2
21:00:00 Ν.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 1
21:00:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 2
20:30:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ 1
20:30:00 ΕΡΓΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
21:15:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2
ilion_player
QUOTE(Ilion @ Nov 10 2007, 21:57 ) *
ilion player ama mporeis perna ton agona sta video tou basketforum


Μπορεί να γίνει αυτό; Ποιος θα μου πει τον τρόπο;
mougri
αθηναικος 1,σπατα 1,χολαργος 2
gabriel1981
QUOTE(mougri @ Nov 11 2007, 22:28 ) *
αθηναικος 1,σπατα 1,χολαργος 2




κουβας σε ολα μου μυριζει 68.gif
Jordan d
Συμφωνω με gabriel περι κουβα για μερικα παιχνιδια........
The Grey
Αγαπητοί Μπασκετόφιλοι,

Πριν κάνουμε προγνωστικά για τη σημερινή αγωνιστική, μήπως ξέρουμε ποιοι σφυρίζουν στους αγώνες ;

Έχει σημασία.

Καλή σας μέρα και καλή εβδομάδα.
pitbull
QUOTE(mougri @ Nov 11 2007, 22:28 ) *
αθηναικος 1,σπατα 1,χολαργος 2

κυριε mougri αν και τραβηγμενες οι αποψεις σας τις ασπαζομαι 100% 41.gif μηπως γνωριζετε τον κυριο τζεκιλ και χα'ι'ντ?
mougri
δεν τους ξερω τους κυριους.............
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.