Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α' ΕΣΚΑ 2007-08
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43
girl7
συμφώνησα με τον pitbull σε κάτι που είπε όπως έκανες και εσύ πριν!απλά την γνώμη μου είπα όπως όλοι κ όποιος θέλει απαντάει και λέει την δική του live strong!
barkley
QUOTE(barkley @ Oct 17 2007, 02:38 ) *
Νομιζω οτι καλυτερα θα ηταν να μην μου ειχες απαντησει.
Ειλικρινα διαβαζω την απαντηση σου και πιστευω οτι διαβαζω κατι λαθος,κατι οτι δεν το καταλαβαινω.
Το πρωτο που θελω να σχολιασω ειναι οτι η πληροφορια που ειχα ηταν σωστη ουσιαστικα παροτι οπως λες δεν υπηρχε συμβολαιο.Η ουσια ομως ηταν σωστη.Αρα ισχυει οτι εγραψα αρχικα και καταρριπτεται το σεναριο του μπιλυ14 οτι αφησε την ομαδα στα κρυα του λουτρου.Η κινηση ηταν προμελετημενη και οτι θα γινονταν Καζλαουσκας οπως ανεφερε χαρακτηριστικα ο μπιλλυ ηταν σιγουρο.Τωρα αν η ομαδα ηταν στην Αθηνα ή στα Τρικαλα νομιζω οτι δεν αλλαζει την ουσια της κινησης.Μονο απο αποψη μετακινησης εχει διαφορα αλλα δεν νομιζω οτι αυτο πειραζει καθως τα παιχνιδια Α Εσκα δεν συμπιπτουν με τις Β η Α2.
Τωρα και στο σοβαροτερο απο ολα τον εκβιασμο που αναφερεις.
Ο μοναδικος εκβιασμος που χωραει στο μυαλο μου ειναι οτι ¨΄αν δεν μας φερετε αυτον που θελουμε εμεις θα χανουμ娴.
Εαν υπαρχει καποιος αλλος εκβιασμος ειμαι προθυμος να τον ακουσω.
Συνεχιζοντας με την παραδοχη οτι ο εκβιασμος που αναφερω ειναι πραγματικος η ομαδα εμπαινε στο γηπεδο και ΕΣΚΕΜΜΕΝΑ εχανε.Και αυτο συμφωνα με τα γραφομενα σου εγινε αρκετες φορες μεχρι να επιτυχουν την επαναφορα του κοουτς που ηθελαν.
Θετω τα εξης ερωτηματα
1.Η διοικηση ανεχτηκε αυτην κατασταση και δεν αντεδρασε τοσο καιρο?(Κρεμοντας τα δελτια στο τοιχο και βαζοντας εφηβους)
2.οι ιδιοι οι παικτες, που στο επιπεδο αυτο δεν παιρνουν δα και τα χιλιαδες ευρω, δεν αισθανοντουσαν ντροπη που εμπαιναν και εχαναν?(προσωπικα δεν γουσταρω να χανω ουτε στο πλειστεισιον)
3.Τοσο σημαντικος ειναι αυτος ο στοχος της ανοδου απο Β σε Α που δεχεται η διοικηση να ξεφτυλιζεται μια ομαδα με 25 χρονια ιστορια?
4.Στον κοσμο της Πεντελης που πηγαινε στο γηπεδο να τους στηριξει εχουν να πουν τιποτα?

πραγματικα ειμαι σοκαρισμενος και αηδιασμενος,ευχομαι να κανω λαθος να μην καταλαβα καλα και να μην ισχυει τιποτα απο ολα αυτα.







Επειδη μπορει να ξεχαστηκαν επαναφερω το θεμα αυτο που νομιζω οτι ειναι κατι παραπανω απο σοβαρο.
Περιμενω αποψεις απο διοικητικους,παικτες και απο τον αγνο οπαδο του ΝΑΟ.
Υ.Γ. βλεπω οτι το διαβαζουν αρκετοι εμπλεκομενοι αλλα δεν απαντουν.
μηπως αυτο σημαινει κατι?
mkos10
QUOTE(batman @ Oct 19 2007, 07:48 ) *
ego den ipa oti den kseri basket, doksa to theo kseri na to skai to topi, ala esis ton exete kani theo. oute empathis ime oute tipota, mia sizitisi ithela na kano.
gomeno sou ine ke ston thiksame.
ke mia filiki simvouli mi perdevis ta epagelmatika me ta ikogeniaka.



Το υφος και μονο που εγραφες για το παιδι δειχνει οτι προκειται για κατι παραπανω απο μια κουβεντα...Για να σου λυθει η απορια δεν ειναι γκομενος μου..αντιπαλος ειναι και φετος οπως και αρκετες αλλες φορες...Και επειδη εν αντιθεση με εσενα τον εκτιμω και τον σεβομαι σαν παικτη θεωρησα σωστο να σου πω 2 πραγματα...Αν θες να λαβεις υποψιν καλως...Απο κει και περα ο καθενας μπορει να λεει οτι θελει και να πιστευει επισης οτι θελει...αρκει ομως να εχει και επιχειρηματα....
MISTA81
Κοσμι ραντεβού στο κένεντι τη δευτέρα....θα σας σκισουμε....εχεμ λεμε τωρα tongue.gif smiley.gif
pitbull
το παιδι θα παθει τιποτα στο τελος. smile.gif
Live strong
QUOTE(batman @ Oct 19 2007, 07:48 ) *
ego den ipa oti den kseri basket, doksa to theo kseri na to skai to topi, ala esis ton exete kani theo. oute empathis ime oute tipota, mia sizitisi ithela na kano.
gomeno sou ine ke ston thiksame.
ke mia filiki simvouli mi perdevis ta epagelmatika me ta ikogeniaka.


QUOTE(mkos10 @ Oct 19 2007, 14:29 ) *
Το υφος και μονο που εγραφες για το παιδι δειχνει οτι προκειται για κατι παραπανω απο μια κουβεντα...Για να σου λυθει η απορια δεν ειναι γκομενος μου..αντιπαλος ειναι


Επειδή είδα τα συγκεκριμένα ποστ μόλις τώρα, θα ήθελα να παρακαλέσω να κρατάμε ένα επίπεδο στις συζητήσεις που γίνονται ….
Ευχαριστώ πολύ! smile.gif
mkos10
QUOTE(MISTA81 @ Oct 19 2007, 11:33 ) *
Κοσμι ραντεβού στο κένεντι τη δευτέρα....θα σας σκισουμε....εχεμ λεμε τωρα tongue.gif smiley.gif



θα ειμαι εκει φιλε mista...μηπως να καλεσουμε και τον φιλο μας τον δημητρη???
MISTA81
QUOTE(mkos10 @ Oct 19 2007, 13:19 ) *
θα ειμαι εκει φιλε mista...μηπως να καλεσουμε και τον φιλο μας τον δημητρη???



βεβαίως γιατι οχι? αλλα τον δημήτρη οχι τον κώστα....ειναι ικανός να κανει επεισοδια χωρις να ξέρει τον λόγο. smiley.gif
katso
Όσοι γνωρίζουν από τοπικές κατηγορίες θα ξέρουν ότι τα παιδιά των εφόρων χρίζουν ειδική μεταχείριση. Για μένα αφού μπορούν καλά κάνουν! Και στην κοινωνία μας τα παιδιά του Βαρδινογιάννη κάνουν ότι θέλουν. Αλλά αυτά είναι μικρότητες και μέσα σε μια κοινωνία πρέπει να μάθεις να συμβιβάζεσαι. Το ΜΕΓΑΛΟ θέμα όμως είναι τα σχόλια ορισμένων για έναν άνθρωπο που ξέρει το basket όσο λίγοι στη κατηγορία. Το έχει αποδείξει ανεβάζοντας την ομάδα ΜΟΝΟΣ του στην Α ΕΣΚΑ.( με 20 πόντους, 10 rebounds, τάπες assists,κ.α.). ήταν πρώτος σε 5 -6 διαφορετικές κατηγορίες. Πέστε μου ρε μάγκες, εσείς που κοζάρετε, ποιος παίκτης τα έχει κάνει αυτά τα τελευταία 10 χρόνια σε αυτές τις κατηγορίες? Και το σημαντικότερο ανέβασε και την ομάδα. Οι αντίπαλοι τρόμαζαν, οι συμπαίκτες στους αγώνες επαναπαύονταν και στις προπονήσεις μάθαιναν. Δεν έχω κάποιο όφελος αλλά ήμουν εκεί και έβλεπα!!!

Λοιπόν ποιοί είστε εσείς που θα κρίνετε αυτόν τον παίκτη? Τί έχετε κάνει? Που έχετε παίξει? Και χειρότερος είναι ο ίδιος ο Αλέξης που ασχολείται με τα παιδιά του!!!!

Πάμε στους προπονητές: η ομάδα ξεκινάει με Σκαρι. Το στιλ της ομάδας και οι παίκτες της ήταν για να βάζει παραπάνω από ότι θα τρώει. Καλός ή κακός αυτό επέλεξε ο coach και μέχρι να φύγει δεν έχασε. Οι επόμενοι προπονητές ήθελαν την ομάδα να παίζει άμυνα. Ας έρθει ένας και να μου πει ότι μια ομάδα αλλάζει το στιλ της καταμεσής της περιόδου χωρίς απόλειες. ΠΟΤΕ!!! Γι αυτό το λόγο ήρθαν ήττες και μουρμούρα! Μετά γυρίσαμε στο τρόπο παιχνιδιού που άρμοζε σε αυτή την ομάδα και δεν ξαναχάσαμε!

Όσο για την φερεγγυότητα του συλλόγου.... σε οικονομικά θέματα? Τέλεια μέχρι το Μάη. Τα πριμ εξαφανίζονται...
mimos8
ΕΡΩΤΗΣΗ:ποιος θελει να ερθει τη δευτερα στο κλειστο της κηφισιας και να παιξει στη θεση μου για να παω εγω να δω το ψυχικο-πεντελη που οπως φαινεται θα εχει πολυ ζουμι και παρασκηνιο...?
tsitouridis
QUOTE(mimos8 @ Oct 20 2007, 00:25 ) *
ΕΡΩΤΗΣΗ:ποιος θελει να ερθει τη δευτερα στο κλειστο της κηφισιας και να παιξει στη θεση μου για να παω εγω να δω το ψυχικο-πεντελη που οπως φαινεται θα εχει πολυ ζουμι και παρασκηνιο...?


ΡΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΟΠΟΥ ΘΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΣΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΑΜΑ ΘΕΣ ΕΛΑ.ΜΟΝΟ ΜΗ ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΡΑΨΕΙΣ ΦΡΕΣΚΟΤΑΤΑ ΚΟΥΙΖ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ!!!!
ΕΙΣΑΙ ΠΑΙΔΑΡΟΣ!!!!!!
tsitouridis
MARAVIC ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΓΙΑ ΠΕΣ ΡΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ?
maravitc
ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΨΩ ΤΗΝ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΤΡΑΓΟΥΔΗΣΕΙ Η ΧΟΝΤΡΗ ΤΟ
ΜΑΙΟ.ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΙΣ ΦΑΓΟΜΑΡΕΣ
Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ Σ-Κ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ
ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΣΤΗΝ ΑΜΙΛΛΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΑΛΛΑΓΕΣ
ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ Η ΛΙΓΟ ΜΕΤΑ ΤΗ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ
ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΔΙΑΤΑΞΗ
tsitouridis
ΓΙΑ ΠΕΣ ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ?
dizzy_fingers
Μη γράφετε με κεφαλαία!

Πεζά κι ελληνικά.
ilovebasketball
QUOTE(katso @ Oct 19 2007, 22:28 ) *
Όσο για την φερεγγυότητα του συλλόγου.... σε οικονομικά θέματα? Τέλεια μέχρι το Μάη. Τα πριμ εξαφανίζονται...


Tα πριμ αυτα τα πηρε η διοικηση για να πληρωσει τους ψυχολογους που χρειασθηκε για να βρει την ισοροπια
της μετα απ¨οσα περασε με τους ακριβοπληρωμενους της.
Φιλε ΚΑΤΣΟ.... ποσα πηρες την προηγουμενη και ποσα την επομενη αγωνιστικη περιοδο? Σε συνολο τα ποσα,
φθανουν αυτα που πηρες στη Πεντελη?
Οι ανθρωποι εκει δεν ειναι βλάκες, πληρωνουν οσους και οσο αξιζουν. smile.gif
mkos10
QUOTE(MISTA81 @ Oct 19 2007, 16:58 ) *
βεβαίως γιατι οχι? αλλα τον δημήτρη οχι τον κώστα....ειναι ικανός να κανει επεισοδια χωρις να ξέρει τον λόγο. smiley.gif



οχι ρε φιλε...δεν ειναι και παρανοικος... smiley.gif
mimos8
maravic δωσε κανενα καλο παρασκηνιο τωρα το σ/κ!που υπαρχει φαγωμαρα και για ποιο λογο?σε προκαλω να βαλεις και κανενα κουιζ...
ολοριν πες κανενα νεο απο κορωπι γιατι δεν εχουμε ενημερωση απο εκει.πως τα βλεπεις?εισαι ευχαριστημενος?
pointguard
QUOTE(ilovebasketball @ Oct 20 2007, 09:13 ) *
Tα πριμ αυτα τα πηρε η διοικηση για να πληρωσει τους ψυχολογους που χρειασθηκε για να βρει την ισοροπια
της μετα απ¨οσα περασε με τους ακριβοπληρωμενους της.

Oraia aitia na ginei gargara ena sumfonithen prim! den xero an exeis paixei basket alla na xaneis lefta pou exeis kanonisei eno eisai tupikos einai polu asxhmo
katso
Tα πριμ αυτα τα πηρε η διοικηση για να πληρωσει τους ψυχολογους που χρειασθηκε για να βρει την ισοροπια
της μετα απ¨οσα περασε με τους ακριβοπληρωμενους της.
Φιλε ΚΑΤΣΟ.... ποσα πηρες την προηγουμενη και ποσα την επομενη αγωνιστικη περιοδο? Σε συνολο τα ποσα,
φθανουν αυτα που πηρες στη Πεντελη?
Οι ανθρωποι εκει δεν ειναι βλάκες, πληρωνουν οσους και οσο αξιζουν. smile.gif


Παιζεις μπάσκετ εσύ? Γιατί το συμπέρασμα από αυτά που λες είναι οτι μόνο μπάσκετ δεν παίζεις. Οταν λες αν φτάνουν τα λεφτά της Πεντέλης εννοείς αυτά που πήρα ή αυτά που συμφώνησα? γιατί πήρα οσα θα έπερνα οπουδήποτε και να πήγαινα. Δεν μου έκαναν χάρη δηλαδή. Δεν είμαι από αυτους που παρακαλάνε.....

όσο για τους ψυχολόγους....... Τί να σου πώ? Αν μια ομάδα ανέβει κατηγορία νομίζω πωσ μόνο ψυχολόγους δεν θέλει. αν μια ομαδα ανεβει κατηγορία πάει να πει οτι και ισορροπία έχει και όλα πάνε ρολόι!!!Αλλιώς δεν ανεβένεις.... Κοίτα στο παρελθον (οσα χρόνια προσπαθούσε αυτή η ομάδα να ανέβει)τους ακριβοπληρωμένους τί έκαναν!!

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕΓΑΛΕ ΜΑΤΩΣΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ!!!!!! Και πες μασ ποιος είσαι? Γιατί κρύβεσαι? Δε θα σου κρατάμε κακία! η άποψη σου είναι σεβαστή άσχετα αν δεν συμφωνούμε... Ποιός είσαι?
ilovebasketball
QUOTE(pointguard @ Oct 20 2007, 15:24 ) *
Oraia aitia na ginei gargara ena sumfonithen prim! den xero an exeis paixei basket alla na xaneis lefta pou exeis kanonisei eno eisai tupikos einai polu asxhmo


Συμφωνώ!
Αν είσαι τυπικός!
ilovebasketball
Φίλε katso...δεν απάντησες σε αυτό που σε ρώτησα.
Πάντως δεν πήρες ούτε θα πάρεις ποτέ τα χρήματα πυ πήρες στην Πεντέλη.
Για το πριμ έγραψα με μια διάθεση χιουμοριστική.
Θα επανέλθω με περισσότερα στοιχεία όταν και αν το κρίνω σκόπιμο.
pointguard
Mallon den ton xereis kala ton Petro giati einai epilogh tou na paizei me ligotera sthn efoa giati exei alles proteraiothtes.. kai gia ton strato nomizo oti h omada htan enhmerh! Katso mila me pano xrhstara mhpos erthete mazi lavrio ston agona
Olorin
QUOTE(mimos8 @ Oct 20 2007, 11:13 ) *
ολοριν πες κανενα νεο απο κορωπι γιατι δεν εχουμε ενημερωση απο εκει.πως τα βλεπεις?εισαι ευχαριστημενος?

Τι να σου πω... Ακόμα είναι λίγο νωρίς για να κάνουμε αποτίμηση...

Εξωαγωνιστικά, τα πάντα (προς το παρόν, τουλάχιστον) μου φαίνονται μια χαρά, ενώ όπως επισημαίνουν συνεχώς τόσο οι "παλιοί" παίκτες όσο και οι παράγοντες φέτος υπάρχει το καλύτερο κλίμα στην ομάδα εδώ και χρόνια... Βέβαια, με 1-2 προπονήσεις τη βδομάδα λόγω του Ναυτικού, δεν μπορώ να ξέρω και κάθε λεπτομέρεια για το τι γίνεται, αλλά προσωπικά αυτή τη στιγμή είμαι αναμφίβολα ευχαριστημένος...

Το μόνο "πρόβλημα", είναι ότι αυτή τη γενικότερη ευφορία και το καλό κλίμα δεν τα έχουμε βγάλει ακόμα στο γήπεδο και αναφέρομαι κυρίως στις πρώτες δυο αγωνιστικές... Χωρίς να θέλω να υποτιμήσω τον Αθηναϊκό και την Ηλιούπολη, το θεωρώ αρνητικό να κερδίζουμε τον πρώτο με ένα μόλις πόντο και όσο για το παιχνίδι στην Ηλιούπολη, ας πούμε πως ακόμα δεν έχω χωνέψει πώς καταφέραμε να παίξουμε τόσο άσχημα και να χάσουμε από μια εμφανώς κατώτερη ομάδα...

Αλλά πάλι, ισχύει το ότι είναι πολύ νωρίς και για αυτό δεν βλέπουμε ουσιαστικά καμία ομάδα (εκτός από εσάς) να ξεχωρίζει...

Ελπίζω απλώς μέχρι τη μεθεπόμενη αγωνιστική που παίζουμε μαζί να το βγάλουμε το καλό κλίμα και στο γήπεδο...
maravitc
QUOTE(tsitouridis @ Oct 19 2007, 22:48 ) *
ΓΙΑ ΠΕΣ ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ?


κηφισια, πεντελη, χολαργος(οταν παιξουν ολοι), πετρουπολη
maravitc
QUOTE(mimos8 @ Oct 20 2007, 11:13 ) *
maravic δωσε κανενα καλο παρασκηνιο τωρα το σ/κ!που υπαρχει φαγωμαρα και για ποιο λογο?σε προκαλω να βαλεις και κανενα κουιζ...
ολοριν πες κανενα νεο απο κορωπι γιατι δεν εχουμε ενημερωση απο εκει.πως τα βλεπεις?εισαι ευχαριστημενος?


κουιζ για δυνατους.....

ποιος πρωτος σκορερ της α εσκα εχει παρει κυπελο πρωταθλητριων
κ ποιος συμπαιχτης του οταν επαιζαν στην α εσκα πηρε μετα κυπελο
κορατς
Thunder
Προγνωστικα για την 4η αγωνιστικη Α' ΕΣΚΑ

ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 1
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 1
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 1
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΟ 2
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 1
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 1
mimos8
QUOTE(maravitc @ Oct 21 2007, 03:38 ) *
κουιζ για δυνατους.....

ποιος πρωτος σκορερ της α εσκα εχει παρει κυπελο πρωταθλητριων
κ ποιος συμπαιχτης του οταν επαιζαν στην α εσκα πηρε μετα κυπελο
κορατς

ενας πρωτος σκορερ της α εσκα που εχει παρει ευρωλιγκα και οχι μονο ειναι ο βουρτζουμης.ημασταν συμπαικτες τοτε στην ερυθραια και απο οτι θυμαμαι κερδισε τον κουντουμαδη στο νημα των πρωτων σκορερ.για το δευτερο κουιζ δεν βρισκω απαντηση γιατι δε θυμαμαι αλλον συμπαικτη τοτε μου να εχει παρει κορατς...
εκτος και αν πηγαινεις πολυ πισω στην εποχη των αμπελοκηπων και εννοεις σταυρακοπουλο και φλωρο!
pointguard
Maravic exei dikio o mimos8! thumamai ola ta paidia pou htan ekeinh thn xronia sthn eruthraia an ennoeis ton vagelh ton vourtzoumh den exei parei kanenas sumpaikths tou metepeita korats!
provlepseis:
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 2
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 1
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 1
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΟ 1
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 1
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 1
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 1
basketios
QUOTE(maravitc @ Oct 16 2007, 15:43 ) *
δεν ηθελα να πω κατι κακο για αμπασκετο απλα κυριολεκτουσα με την εννοια οτι
ειναι πραγματικα καλος παιχτης, οτι δεν εχει τον σεβασμο που του αξιζει απο το
περιγυρο της ομαδας,παιζοντας το μπασκετακι του κανει μαγκες καποιους που
ηδη παιζουν για την επομενη χρονια τους(εδω κολανε οι ρητρες για να μεινουν
ελευθερα τα αδερφια που εχει βαλει ο πατερας στο συμβουλιο
,κ ας ρωτησει τον ολοριν αν εφυγε τελικα
πληρωμενος απο την ομαδα η μαλλον απο το προεδρο που το ειχε αναλαβει πηρε
καπου λιγο παραπανω απο τα μισα αφου οι
υπολοιποι πληρωνονται απο το σωματειο ενω κ ο φιλιος εφυγε απο την ομαδα
παραπονεμενος απο ασχημη συμπεριφορα απεναντι του


καλημερα!
διαβαζω αρκετο καιρο το φορουμ αλλα ειναι η πρώτη φορα που αποφασίζω να γραψω...σαν παρατηρητής των αγωνων της α εσκα τυχαίνει να γνωρίζω αρκετά πραγματα..το μόνο που θέλω να σχολιασώ ειναι το γεγονός οτι δεν ειναι ωραίο να γράφονται ανακρίβειες..μ αρεσει να μιλαω παντα με τεκμήρια και αποδειξεις..

αγαπητε maravitc ,
τυχαινει να γνωριζω παρα πολυ καλα την περίπτωση του φίλιου και του ολοριν..ειναι και οι δυο πολυ καλα παιδια και αξιολογοι παιχτες,οι οποιοι δε νομιζω ομως οτι παιζανε για να αναδειξουνε κανενα συγκεκριμενα..ο μεν φιλιος το μεγαλυτερο μερος της περσινης σεζον ηταν τραυματιας και ο δε ολοριν δεν επαιζε πολυ και επελεξε να φυγει απο την ομαδα λογω διαφωνιας του με τις επιλογες του προπονητη..οσοι παίζουν στην ομαδα εχουν παρει αυτη τη θεση με την αξία τους και αν εχεις παρακολουθησει εστω και εναν αγωνα τησ ενωσης θα βεβαιωθεις οτι τ αδελφια που συγκεκριμενα αναφερεις δεν ειναι τυχαια βασικοι..αλλωστε το μαρτυρουν και τ αποτελεσματα και η σταδιοδρομια τους( Α2 και Β εθνικη)!!

οσο για τον οικονομικο παραγοντα..η ομαδα-σαν σωματειο δεν αφησε κανενα απληρωτο-αν υπαρχει καποια εκκρεμοτητα ειναι οχι με την ομαδα αλλα με συμφωνια του παιχτη με συγκεκριμενο ατομο ..και αυτο δεν ειμαι σε θεση να το γνωριζω..
maravitc
ακριβως για σταυρακοπουλο-φλωρο μιλαω
(εχω πει οτι ειμαι λιγο παλιος).................
επειδη βλεπω τα πραγματα λιγο τεταμενα δε θα δωσω παραλειπωμενα
αυτη την εβδομαδα προσπαθωντας να συμβαλω να πεσουν λιγο οι τονοι
κ να εχω καβατζα γιατι φευγω εξωτερικο για ευρωλιγκα τη τριτη κ γυρναω
παρασκευη, θα δωσω ομως προγνωστικα

ΓΑΛΑΤΣΙ -ΣΠΑΤΑ 1 (ΑΝ ΤΟ ΓΑΛΑΤΣΙ ΔΕ
ΚΟΛΗΣΕΙ ΣΤΗ ΖΩΝΗ Κ ΕΠΙΒΑΛΕΙ ΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΟΥ)
ΧΟΛΑΡΓΟΣ -ΚΟΡΩΠΙ 2 (ΑΝ ΤΟ ΚΟΡΩΠΙ ΑΝΤΑΠΕΞΕΛΘΕΙ ΣΤΟ Μ.Τ.Μ
ΠΡΕΣ Κ ΠΑΕΙ ΤΙΣ ΜΑΧΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΣ 4 ΜΕΤΡΑ)
ΑΕΝΚ -ΔΑΣΑΛ 1 (ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΛΙΓΑ)
ΨΥΧΙΚΟ -ΠΕΝΤΕΛΗ 1 (ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΤΗΤΑ ΜΕ ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΧΤΗ
ΓΙΑ ΜΠΟΥΧΕΡΤ Η ΠΕΝΤΕΛΗ)

ΑΜΙΛΛΑ -ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 1 (ΑΛΛΑΓΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ+ΟΠΟΙΟΣ ΧΑΣΕΙ ΠΕΦΤΕΙ ΑΡΑ ΕΔΡΑ
ΡΑΦΗΝΑ - ΤΑΥΡΟΣ 2 (Ο ΤΑΥΡΟΣ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ,Η ΡΑΦΗΝΑ ΔΕ ΠΕΙΘΕΙ
ΙΛΙΟΝ -ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 2 ( ΜΕ ΟΔΗΓΟ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΚΥΠΕΛΟΥ)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ -ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 2 (ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΜΕ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΛΥΣΕΙΣ
ΟΙ ΛΟΡΔΟΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΑΛΛΙΩΣ
ΒΡΗΚΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ)
abasketos
Καλησπέρα σε όλους.

Εφόσον ένθεν κ ένθεν δεν απαντώνται ερωτήματα ουσίας που απασχολούν είτε άμεσα ή έμμεσα όλους τους ...παροικούντες την Ιερουσαλήμ (δεν εννοώ εσένα basketie, αναφέρομαι σε όλα τα θέματα που έχουν τεθεί εκτός αυτών της ομάδας μας), θα ήθελα να ρωτήσω κάτι άσχετο:

Για ένα παλικαράκι 15 ετών που μένει στα σύνορα Χαλανδρίου-Παράδεισου Αμαρουσίου υπάρχει κανένα σοβαρό σωματείο στην ευρύτερη περιοχή να τον στείλουμε να γυμνάζεται?


Ευχαριστώ
maravitc
Αν και δεν γνωρίζω προσωπικά τον maravitc (ή έτσι νομίζω, τουλάχιστον), αυτά τουλάχιστον που αναφέρθηκαν (όπως και σε προηγούμενο post του ιδίου που ξαναναφέρθηκε το όνομά μου), μπορώ να τα επιβεβαιώσω χωρίς φόβο και πάθος και για να μην προτρέχετε, με τα παιδιά της ομάδας, αλλά και τα μέλη της διοίκησης (θέλω να πιστεύω), έχω καλές σχέσεις...

Αυτό πάντως που με ενόχλησε περισσότερο, δεν ήταν μόνο το ότι ουδέποτε πήρα τη μισή περίπου από την περσινή αμοιβή μου, αλλά ο εντελώς κουτοπόνηρος τρόπος που επέλεξαν οι άνθρωποι της ομάδας για να το πράξουν, το οποίο προσωπικά, μόνο ως αχαριστία το εξέλαβα...


αυτα ως απαντηση στο basketios...........
maravitc
QUOTE(abasketos @ Oct 22 2007, 11:51 ) *
Καλησπέρα σε όλους.

Εφόσον ένθεν κ ένθεν δεν απαντώνται ερωτήματα ουσίας που απασχολούν είτε άμεσα ή έμμεσα όλους τους ...παροικούντες την Ιερουσαλήμ θα ήθελα να ρωτήσω κάτι άσχετο:

Για ένα παληκαράκι 15 ετών που μένει στα σύνορα Χαλανδρίου-Παράδεισου Αμαρουσίου υπάρχει κανένα σοβαρό σωματείο στην ευρύτερη περιοχή να τον στείλουμε να γυμνάζεται?
Ευχαριστώ


πακ χαλανδριου πες του .εκει που γινεται η λαικη
tool
maravitc πόσο χρονών είσαι?
Ρωτάω γιατί βλέπω ότι γνωρίζεις αρκετά πράγματα από παλαιότερες εποχές...
basketios
QUOTE(maravitc @ Oct 22 2007, 14:59 ) *
Αν και δεν γνωρίζω προσωπικά τον maravitc (ή έτσι νομίζω, τουλάχιστον), αυτά τουλάχιστον που αναφέρθηκαν (όπως και σε προηγούμενο post του ιδίου που ξαναναφέρθηκε το όνομά μου), μπορώ να τα επιβεβαιώσω χωρίς φόβο και πάθος και για να μην προτρέχετε, με τα παιδιά της ομάδας, αλλά και τα μέλη της διοίκησης (θέλω να πιστεύω), έχω καλές σχέσεις...

Αυτό πάντως που με ενόχλησε περισσότερο, δεν ήταν μόνο το ότι ουδέποτε πήρα τη μισή περίπου από την περσινή αμοιβή μου, αλλά ο εντελώς κουτοπόνηρος τρόπος που επέλεξαν οι άνθρωποι της ομάδας για να το πράξουν, το οποίο προσωπικά, μόνο ως αχαριστία το εξέλαβα...
αυτα ως απαντηση στο basketios...........


αυτο που λες αφορα στο οικονομικο σκελος (το οποιο δεν ειναι κατι που θελω να επεκταθω καθως δε γνωριζω τοσο καλα!),και οχι στα οσα λες για ρητρες και για τ οτι ολοι παιζουν για να αναδειχτουν καποιοι συγκεκριμενοι παιχτες (που οπως ειναι ευκολο να κατανοησει καποιος εννοεις τα αδελφια Μπελλα).......

αρα αυτο που μου εγραψες δεν θεωρειται απαντηση σε κατι..
mimos8
QUOTE(maravitc @ Oct 22 2007, 14:45 ) *
ακριβως για σταυρακοπουλο-φλωρο μιλαω
(εχω πει οτι ειμαι λιγο παλιος).................
επειδη βλεπω τα πραγματα λιγο τεταμενα δε θα δωσω παραλειπωμενα
αυτη την εβδομαδα προσπαθωντας να συμβαλω να πεσουν λιγο οι τονοι
κ να εχω καβατζα γιατι φευγω εξωτερικο για ευρωλιγκα τη τριτη κ γυρναω
παρασκευη, θα δωσω ομως προγνωστικα

ΓΑΛΑΤΣΙ -ΣΠΑΤΑ 1 (ΑΝ ΤΟ ΓΑΛΑΤΣΙ ΔΕ
ΚΟΛΗΣΕΙ ΣΤΗ ΖΩΝΗ Κ ΕΠΙΒΑΛΕΙ ΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΟΥ)
ΧΟΛΑΡΓΟΣ -ΚΟΡΩΠΙ 2 (ΑΝ ΤΟ ΚΟΡΩΠΙ ΑΝΤΑΠΕΞΕΛΘΕΙ ΣΤΟ Μ.Τ.Μ
ΠΡΕΣ Κ ΠΑΕΙ ΤΙΣ ΜΑΧΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΣ 4 ΜΕΤΡΑ)
ΑΕΝΚ -ΔΑΣΑΛ 1 (ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΛΙΓΑ)
ΨΥΧΙΚΟ -ΠΕΝΤΕΛΗ 1 (ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΤΗΤΑ ΜΕ ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΧΤΗ
ΓΙΑ ΜΠΟΥΧΕΡΤ Η ΠΕΝΤΕΛΗ)

ΑΜΙΛΛΑ -ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 1 (ΑΛΛΑΓΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ+ΟΠΟΙΟΣ ΧΑΣΕΙ ΠΕΦΤΕΙ ΑΡΑ ΕΔΡΑ
ΡΑΦΗΝΑ - ΤΑΥΡΟΣ 2 (Ο ΤΑΥΡΟΣ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ,Η ΡΑΦΗΝΑ ΔΕ ΠΕΙΘΕΙ
ΙΛΙΟΝ -ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 2 ( ΜΕ ΟΔΗΓΟ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΚΥΠΕΛΟΥ)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ -ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 2 (ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΜΕ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΛΥΣΕΙΣ
ΟΙ ΛΟΡΔΟΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΑΛΛΙΩΣ
ΒΡΗΚΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ)

μαραβιτς αφου βρηκα το κουιζ που εβαλες οφειλεις να δωσεις δωρο 2 παρασκηνια τουλαχιστον!!!καλο ταξιδι αν και προφανως εισαι γαβρος για να ταξιδευεις για ευρωλιγκα.
maravitc
εχω παιξει με διαιτητη κουμπουρη, βιδαλη,σταματοπουλο(προεδρο αριωνα)
αντιπαλους δελημπαλταδακη σμυρνιωτη παυλου πετροπουλο
για εσκα μιλαω.....
γαυρος παιζει εντος.ειμαι φιλαθλος κ παω κ για δουλεια
απο παρασκηνιο.....
1.ποια ομαδα γυροφερνει προπονητη ομαδος απο τα μεσογεια
κ τον εχει ετοιμο(προταση κ επισημα πραγματα οχι, να αναλαβει
να σωσει τη κατασταση)δυσκολη η γ εθνικη φετος

2.ενα παιχνιδι σημερα θα σταβωσει λογω οικονομικων(θα βγουν
καποια χρεη
mimos8
μ αρεσεις γιατι ανταποκριθηκες αμεσα!τωρα σκεφτηκα τι δουλεια κανεις...γραφεις στο all star basket τη στηλη της κουρουνας!!!
skropion2
AEΨ-ΝΑΟ και για οποιον δν καταλαβε Ψυχικο-Νεοπεντελικος 78-55 shot.gif shot.gif
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΓΑΛΑΤΣΙ-ΣΠΑΤΑ 60-66 στην παραταση,κανονικος αγωνας 54-54.Το πρωτο ημιχρονο ηταν κακο,προηγηθηκε το ΓΑΛΑΤΣΙ 19-12 και εληξε 19-17.Στο δευτερο ημιχρονο ξεφυγαν τα ΣΠΑΤΑ με επτα, το ΓΑΛΑΤΣΙ με την γνωστη πιεση στην αμυνα πηγε το ματς στο 54-49.Δυο αχρειαστα φαουλ απο το ΓΑΛΑΤΣΙ και ενα χαμενο αμυντικο ριμπαουντ εκαναν το σκορ 54-54.Στην παραταση τα ΣΠΑΤΑ ειχαν περισσοτερες λυσεις και ετσι το 60-66 ηρθε φυσιολογικα.Απο τα ΣΠΑΤΑ πολυ καλος ο Ντασης εβγαλε με φαουλ ολη τη περιφερεια του ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ και εβαλε απειρες βολες,απο το ΓΑΛΑΤΣΙ περα απο την καλη αμυνα επιθετικα κανεις δεν ειχε διαρκεια.
Peritri
QUOTE(skropion2 @ Oct 22 2007, 23:20 ) *
AEΨ-ΝΑΟ και για οποιον δν καταλαβε Ψυχικο-Νεοπεντελικος 78-55 shot.gif shot.gif

Ωχ, ωχ, ωχ.

Ο Καλφό πώς τα πήγε; Έχω μία διαίσθηση ότι θα έκανε εμφάνιση βγαλμένη από τα παλιά smile.gif
ilion_player
[quote name='maravitc' date='Oct 22 2007, 14:45 ' post='120264']
ακριβως για σταυρακοπουλο-φλωρο μιλαω
(εχω πει οτι ειμαι λιγο παλιος).................
επειδη βλεπω τα πραγματα λιγο τεταμενα δε θα δωσω παραλειπωμενα
αυτη την εβδομαδα προσπαθωντας να συμβαλω να πεσουν λιγο οι τονοι
κ να εχω καβατζα γιατι φευγω εξωτερικο για ευρωλιγκα τη τριτη κ γυρναω
παρασκευη, θα δωσω ομως προγνωστικα

ΓΑΛΑΤΣΙ -ΣΠΑΤΑ 1 (ΑΝ ΤΟ ΓΑΛΑΤΣΙ ΔΕ
ΚΟΛΗΣΕΙ ΣΤΗ ΖΩΝΗ Κ ΕΠΙΒΑΛΕΙ ΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΟΥ)
ΧΟΛΑΡΓΟΣ -ΚΟΡΩΠΙ 2 (ΑΝ ΤΟ ΚΟΡΩΠΙ ΑΝΤΑΠΕΞΕΛΘΕΙ ΣΤΟ Μ.Τ.Μ
ΠΡΕΣ Κ ΠΑΕΙ ΤΙΣ ΜΑΧΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΣ 4 ΜΕΤΡΑ)
ΑΕΝΚ -ΔΑΣΑΛ 1 (ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΛΙΓΑ)
ΨΥΧΙΚΟ -ΠΕΝΤΕΛΗ 1 (ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΤΗΤΑ ΜΕ ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΧΤΗ
ΓΙΑ ΜΠΟΥΧΕΡΤ Η ΠΕΝΤΕΛΗ)

ΑΜΙΛΛΑ -ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 1 (ΑΛΛΑΓΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ+ΟΠΟΙΟΣ ΧΑΣΕΙ ΠΕΦΤΕΙ ΑΡΑ ΕΔΡΑ
ΡΑΦΗΝΑ - ΤΑΥΡΟΣ 2 (Ο ΤΑΥΡΟΣ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ,Η ΡΑΦΗΝΑ ΔΕ ΠΕΙΘΕΙ
ΙΛΙΟΝ -ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 2 ( ΜΕ ΟΔΗΓΟ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΚΥΠΕΛΟΥ)
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ -ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 2 (ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΜΕ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΛΥΣΕΙΣ
ΟΙ ΛΟΡΔΟΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΑΛΛΙΩΣ
ΒΡΗΚΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ)

Φίλε maravitc μην πάρεις κανένα παλαιότερο παιχνίδι της Ένωσης Ιλίου για οδηγό στα φετινά σου προγνωστικά. Η ομάδα από παιχνίδι σε παιχνίδι γίνεται όλο και καλύτερη. Απλά δεν την ενδιαφέρει το κύπελο όπως έμαθα. Πίστεψε με έχω σε DVD που τράβηξα εγώ τους δύο τελευταίους εντός έδρας αγώνες της Ένωσης Ιλίου (με Ραφήνα και Άρη Πετρούπολης) και ξέρω τι σου λέω. Στο πρωτάθλημα έχει 4 στα 4 και όπως το βλέπω αν δεν την "σφάξουν" πάει για άνοδο. Και να μην το ξεχάσω, στον αγώνα κυπέλου με τον Άρη Πετρούπολης έχανε στο ημίχρονο με 26 πόντους διαφορά και 4'' πριν το τέλος έχανε μόλις με 2 πόντους διαφορά, έκλεψε την μπάλα και έχασε το παιχνίδι αστοχώντας σε τρίποντο με καλές προϋποθέσεις οπότε σκέψου τι μήνυμα έδωσε για το τι θα επακολουθούσε στο πρωτάθλημα. Πολύς κόσμος στο γήπεδο και καυτή ατμόσφαιρα. Όπως φαίνεται φέτος δύσκολα θα χάσω παιχνίδι της.
pointguard
Ematha gia karfomata klp! h Pentelh sto B' Meros esvhse.. opote h AENK prepei na exei os antipalo ta ahtthta spata kai to psuxiko! auta einai ta favori
ilion_player
Μήπως ξέρει κανένας που είναι το γήπεδο που θα παίξει την 5η αγωνιστική η Ένωση Ιλίου; Παίζει με τον Αίολο-Ταύρο στον Ταύρο αλλά δεν ξέρω την διεύθυνση του γηπέδου. Μήπως μπορεί κάποιος να με κατευθύνει ή να μου πει πως πάνε εκεί;
Ευχαριστώ
tool
Ραφήνα - Ταύρος 1 (με 5 πόντους διαφορά)

Ηλιούπολη - Αθηναικός 2 (με 12 πόντους διαφορά)

Χολαργός - Κορωπί 2
duke10
ΑΕΝΚ - ΔΑΣΑΛ 1 (ευκολα καπου 25 ποντους)
ΨΥΧΙΚΟ - ΠΕΝΤΕΛΗ 1 (η πεντελη αντεξε ενα ημιχρονο)
ΓΑΛΑΤΣΙ -ΣΠΑΤΑ 2 (στη παραταση)
Thunder
Eπιτελους μπορω κ εγω να γραψω χαρουμενος σημερα μιας κ σημειωσαμε την 1η μας νικη εκτος εδρας με την Αμιλλα...Κερδισαμε με 80-82 σε ενα συγκλονιστικο ματς.Παθος κ ενταση κ απο τις 2 ομαδες,μιας κ το ροζ φυλλο ηταν μονοδρομος....Αμυντικα δεν ημασταν καλοι(πως αλλωστε οταν δεχεσαι 80 ποντους) αλλα τουλαχιστον ημασταν ψυχραιμοι στο τελος...Καταφεραμε κ μια μειωσαμε μια σημαντικη διαφορα(7 ή 9 ποντους) στα τελευταια λεπτα...Στο τελευταιο λεπτο εγινε μεγαλη μαχη...Ισοφαρισαμε στα 5'' 80-80 με δυο βολες του Καραβασιλη.Η Αμιλλα πηρε time out για να χει την επαναφορα απο το κεντρο,ομως εγινε λαθος πασα κ χωρις να γινει παρεμβολη στην μπαλα,ειχαμε παλι την μπαλα με επαναφορα εμεις αυτη τη φορα απο το κεντρο.Στα 5'' πηρε την μπαλα ο Μπεκιος κ με σουτ απο το υψος της βολης με 3 παικτες πανω του,χαρισε στην ομαδα μας την νικη...Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια της ομαδος μου αλλα κ της Αμιλλας που τα εδωσαν ολα...Τωρα συνεχιζουμε για το ματς με τον Αργοναυτη στο Μαρκοπουλο...Καλο βραδυ! smile.gif bball.gif
tool
Ξέρει κανείς πόσο πήγε το Άμιλλα - Μαρκόπουλο?
karim
[quote name='abasketos' post='120267' date='Oct 22 2007, 14:51 ']
Καλησπέρα σε όλους.

Εφόσον ένθεν κ ένθεν δεν απαντώνται ερωτήματα ουσίας που απασχολούν είτε άμεσα ή έμμεσα όλους τους ...παροικούντες την Ιερουσαλήμ (δεν εννοώ εσένα basketie, αναφέρομαι σε όλα τα θέματα που έχουν τεθεί εκτός αυτών της ομάδας μας), θα ήθελα να ρωτήσω κάτι άσχετο:

Για ένα παλικαράκι 15 ετών που μένει στα σύνορα Χαλανδρίου-Παράδεισου Αμαρουσίου υπάρχει κανένα σοβαρό σωματείο στην ευρύτερη περιοχή να τον στείλουμε να γυμνάζεται?
Ευχαριστώ
[Αν μιλάμε για 1992 Νίκη Αμαρουσίου, Χολαργός για 1991 ΕΦΟΑ Χολαργός Νικη/quote]
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.