Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α' ΕΣΚΑ 2007-08
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43
penetration
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 21 2008, 15:08 ) *
Μην μου βαζεις ιδεες τωρα στα γεραματα.
Ασε με καλα ειμαι στην Γ'

Δεν υπαρχουν γεραματα αμα το θελεις

μια ιδεα ειναι ολα ρε φιλε ετσι κι αλλιως

και ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ και ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ

(το καφενειο ξεκλειδωσε γιαυτο και γυρναω στο δικο μου ποιοτικο χωρο)
maravitc
τα δυο βραβεια απο τον penetration κ σε κατηγοριες που με ενδιαφερουν ειναι το επιστεγασμα
της χρονιας .λυπαμαι αν ενιοτε στεναχωρησα καποιους οπως πχ πεντελικους αλλα λεω αν
ημουν φιλαθλος(με δυνατη παρεα) κ τα ελεγα απο τη κερκιδα θα ελεγε κανεις τιποτα(οχι μονο
για πεντελη,αλλα για ολους).ας πουμε λοιπον οτι ημουν κ η κερκιδα της α εσκα που σε καποια
ποστ(παιχνιδια) καποιοι δε κρατηθηκαν κ χρεωθηκαν με τεχνικη ποινη,και που δεν εκανε ο
παπαθεωδωρου της κηφισιας τον οποιο περιελαβα στην αρχη,κ δικαια βγηκε πρωταθλητης μην
επηρεαζομενος απο φημες-κριτικες-σχολια κλπ αφου η δουλεια ειναι κ γινετε στο γηπεδο
απο προπονητες κ αθλητες γι αυτο κ οσοι δεν καταφεραν να διαχειριστουν σωστα την προβολη
που δινει η επωνυμια στα γηπεδα κ ασχοληθηκαν με το ανωνυμο παρασκηνιο(εμενα κ καποιους αλλους)
στο τελος αγωνιστικα πατωσαν.καλα ποστ πλεον στο μεταγραφες α εσκα,το συνθημα ειναι.....
ΨΑΧΤΕ ΓΙΑ ΧΡΗΜΑ,ΟΛΟΙ ΤΑΖΟΥΝ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟΙ ΔΙΝΟΥΝ
penetration
QUOTE(maravitc @ May 21 2008, 17:46 ) *
τα δυο βραβεια απο τον penetration κ σε κατηγοριες που με ενδιαφερουν ειναι το επιστεγασμα
της χρονιας .λυπαμαι αν ενιοτε στεναχωρησα καποιους οπως πχ πεντελικους αλλα λεω αν
ημουν φιλαθλος(με δυνατη παρεα) κ τα ελεγα απο τη κερκιδα θα ελεγε κανεις τιποτα(οχι μονο
για πεντελη,αλλα για ολους).ας πουμε λοιπον οτι ημουν κ η κερκιδα της α εσκα που σε καποια
ποστ(παιχνιδια) καποιοι δε κρατηθηκαν κ χρεωθηκαν με τεχνικη ποινη,και που δεν εκανε ο
παπαθεωδωρου της κηφισιας τον οποιο περιελαβα στην αρχη,κ δικαια βγηκε πρωταθλητης μην
επηρεαζομενος απο φημες-κριτικες-σχολια κλπ αφου η δουλεια ειναι κ γινετε στο γηπεδο
απο προπονητες κ αθλητες γι αυτο κ οσοι δεν καταφεραν να διαχειριστουν σωστα την προβολη
που δινει η επωνυμια στα γηπεδα κ ασχοληθηκαν με το ανωνυμο παρασκηνιο(εμενα κ καποιους αλλους)
στο τελος αγωνιστικα πατωσαν.καλα ποστ πλεον στο μεταγραφες α εσκα,το συνθημα ειναι.....
ΨΑΧΤΕ ΓΙΑ ΧΡΗΜΑ,ΟΛΟΙ ΤΑΖΟΥΝ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟΙ ΔΙΝΟΥΝ

και λιγα βραβεια σου εδωσα- εχω κι αλλα για σενα αλλα θα ζηλεψουν οι αλλοι- συνεχισε ακαθεκτος εισαι απαραιτητος για πολλους λογους.
και για το σοφο τελευταιο που εγραψες ενημερωσε και την 4η και ισως και 5η ομαδα του φετινου πρωταθληματος (η 3η εχει ενημερωθει), να μην ξεκινησουν ακομη το σχεδιασμο για Μπατζετ και Ροστερ ,αλλα να περιμενουν 10-15 μερες, ισως και λιγοτερο, μεχρι να σιγουρεψουν σε ποια κατηγορια θα παιζουν του χρονου.

(σε παρακαλω επειδη οντως εισαι πολυ καλος, κανε μια μεγαλυτερη προσπαθεια στη ορθογραφια)
sonic
ενω μη ξεχναμε πως το ψυχικο περσι ανεβασε τα σπατα,

maravits, πετας κατι κουλα μερικες φορες.....τι ειναι αυτο τωρα? αν θυμαμε καλα τα σπατα πατησαν το ψυχικο μεσα εξω με πολυ καλες εμφανισεις, και το ξερω γιατι καπου στο γηπεδο βρισκομουνα.
Principle
QUOTE(sonic @ May 21 2008, 23:11 ) *
ενω μη ξεχναμε πως το ψυχικο περσι ανεβασε τα σπατα,

maravits, πετας κατι κουλα μερικες φορες.....τι ειναι αυτο τωρα? αν θυμαμε καλα τα σπατα πατησαν το ψυχικο μεσα εξω με πολυ καλες εμφανισεις, και το ξερω γιατι καπου στο γηπεδο βρισκομουνα.

Πεστα χρυσοστομε! Ναγιασει ο στομας σου!
Να προσθεσω και γω μια κατηγορια ΜV αν μου επιτρεπεται σας παρακαλω πολυ.

M.V. ζωον! Σ-Κ-Ι-Ο-Υ-Ρ-Ο-Σ! (για τους ψαγμενους!) 19.gif
mimos8
κηφισια-ψυχικο παρασκευη στις 20:00 στο κλειστο της νεας κηφισιας.χωρις βαθμολογικη σημασια αλλα οπως και να το κανουμε ειναι το τελευταιο της χρονιας και αναμεσα στις 2 καλυτερες ομαδες της κατηγοριας.
snow
μήπως ξέρει κανείς ποιοι παίκτες θα συμμετάσχουν στο all star game και πότε θα γίνει??
nikefalin
QUOTE(snow @ May 23 2008, 17:58 ) *
μήπως ξέρει κανείς ποιοι παίκτες θα συμμετάσχουν στο all star game και πότε θα γίνει??

από παίκτες δεν γνωρίζω, αλλά γίνεται τη Δευτέρα στις 7 στο κλειστό του Περιστερίου
Jabar
Κηφισιά-Α.Ε.Ν.Κ 78-68
Καλό ματς στο οποίο αποδείχθηκε για άλλη μία φορά ότι φέτος ανέβηκαν οι δύο καλύτερες ομάδες.Ματς για συγκρίσεις μεταξύ δύο ομάδων που η μία έπαιξε την καλύτερη άμυνα στη κατηγορία και η άλλη ξεδίπλωσε το επιθετικό ταλέντο της.Ματς για συγκρίσεις ανάμεσα στους καλύτερους ψηλούς και ματς που κατέδειξε την πρόοδο του Αχή απέναντι στην άριστη περιφέρεια της Κηφισιάς.Πολύ καλή δουλειά από τους δύο κόουτς
ολόκληρη τη χρονιά.Η κατηγορία θα γίνει φτωχότερη χωρίς αυτούς,αλλά η ποιότητά τους είναι δεδομένη και χαίρεσαι να βλέπεις τις ομάδες τους.

Υ.Γ το ματς έκλεισε πανηγυρικά για τη Κηφισιά με κάρφωμα του Μενουδάκου στο τελευταίο δευτερόλεπτο του αγώνα και της χρονιάς.
ambulas
QUOTE(Jabar @ May 24 2008, 09:24 ) *
Κηφισιά-Α.Ε.Ν.Κ 78-68
Καλό ματς στο οποίο αποδείχθηκε για άλλη μία φορά ότι φέτος ανέβηκαν οι δύο καλύτερες ομάδες.Ματς για συγκρίσεις μεταξύ δύο ομάδων που η μία έπαιξε την καλύτερη άμυνα στη κατηγορία και η άλλη ξεδίπλωσε το επιθετικό ταλέντο της.Ματς για συγκρίσεις ανάμεσα στους καλύτερους ψηλούς και ματς που κατέδειξε την πρόοδο του Αχή απέναντι στην άριστη περιφέρεια της Κηφισιάς.Πολύ καλή δουλειά από τους δύο κόουτς
ολόκληρη τη χρονιά.Η κατηγορία θα γίνει φτωχότερη χωρίς αυτούς,αλλά η ποιότητά τους είναι δεδομένη και χαίρεσαι να βλέπεις τις ομάδες τους.

Υ.Γ το ματς έκλεισε πανηγυρικά για τη Κηφισιά με κάρφωμα του Μενουδάκου στο τελευταίο δευτερόλεπτο του αγώνα και της χρονιάς.

αυτος ο μενουδακος ειναι διαστημικος παικτης ρε παιδια.!! κριμα αν δεν τον δουμε του χρονου τελικα..ο καλυτερος παικτης της εσκα φετος.
naughty_d
QUOTE(ambulas @ May 24 2008, 21:41 ) *
αυτος ο μενουδακος ειναι διαστημικος παικτης ρε παιδια.!! κριμα αν δεν τον δουμε του χρονου τελικα..ο καλυτερος παικτης της εσκα φετος.


Πολύ κρίμα!!!!! sad.gif
Philipou
θελω να μου πει καποιος με τι κριτηρια γινεται η επιλογη παιχτων του all star και να μου πει επισης με τι κριτηρια αποκλεισανε απο απο τη γιορτη αυτη τον ΜΙΧΑΛΗ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ του χολαργου που κατα τη γνωμη μου οσο επαιξε φετος ηταν μακραν ο καλυτερος της ομαδας του!!!
pointguard
Μιχάλης Τσαγκαράκης λέγεται και είναι πολύ καλός παίκτης. Άμα δεν είχε προβλήματα τραυματισμών 2 χρόνια θα έπαιζε άνετα σε παραπάνω κατηγορίες. Φιλίπου είσαι ο Γιώργος?
odysseas 1998
Πολύ ωραίο παιχνίδι σήμερα στο κλειστό του Περιστερίου,συγχαρητήρια σε αυτούς που είχαν την ιδέα για το all star,είδαμε ένα μέρος της αφρόκρεμας του Αθηναϊκού μπάσκετ και απολαύσαμε το ματσάκι.Μακάρι να καθιερωθεί
ως θεσμός γιατί και τα παιδιά που συμμετείχαν φάνηκαν να το απολαμβάνουν.Αρκετοί παίχτες και προπονητές κόσμησαν την εξέδρα με την παρουσία τους.
Jabar
QUOTE(pointguard @ May 26 2008, 17:01 ) *
Μιχάλης Τσαγκαράκης λέγεται και είναι πολύ καλός παίκτης. Άμα δεν είχε προβλήματα τραυματισμών 2 χρόνια θα έπαιζε άνετα σε παραπάνω κατηγορίες. Φιλίπου είσαι ο Γιώργος?

Απίστευτος ,απλά απίστευτος.Ησουν ένα χρόνο συμπαίκτης του Μιχάλη και το διορθώνεις το όνομα που σωστά γράφει ο άλλος, για να το γράψεις λάθος. blink.gif Τζαγκαράκης.biggrin.gif Με τον άλλον υπήρξες συμπαίκτης ,γράφει με το όνομά του και τον ρωτάς αν είναι ο Γιώργος. blink.gif Στο τέλος θα ρωτήσεις pointguard είσαι o George?
pointguard
Για τον Μιχάλη πολύ πιθανό να είσαι σωστός μιας και εσύ διαβάζεις τα φύλλα αγώνων ενώ εγώ απλά παίζω. Όσο για τον Φιλίππου τυχαίνει να είναι και φίλος μου και τα τελευταία 2 χρόνια που ασχολούμαι με αυτό το site επίσης τυγχαίνει να του λέω εγώ καμμιά φορά για το τί γράφει μιας και δεν πολυέμπαινε.. οπότε θα μπορούσε να είναι και άλλος
penetration
ενταξει ειχε πολυ κοσμο στο ολσταρ και παιχτες και προπονητες και παραγοντες και 2-3 καλα θεματακια και πολλους ασχετους.

ΟΛΑ ΟΜΩΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΤΙΜΗΣΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΦΙΡΜΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ, ΠΟΥ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΑ ΕΠΙΣΚΙΑΣΑΝ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ.

NIKEFALIN, LEONKALF, JABAR, OI TREIS SOMATOFILAKES, ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ, ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ.
(ο λεονκαλφ ειναι κορμαρα και ωραιο παιδι, οι αλλοι δυο ειχαν γειρει το γηπεδο απο τη μερια τους οταν ηταν μαζι)
Philipou
QUOTE(pointguard @ May 26 2008, 17:01 ) *
Μιχάλης Τσαγκαράκης λέγεται και είναι πολύ καλός παίκτης. Άμα δεν είχε προβλήματα τραυματισμών 2 χρόνια θα έπαιζε άνετα σε παραπάνω κατηγορίες. Φιλίπου είσαι ο Γιώργος?

εγω ειμαι ρε george! καλα ρε συ δεν ξερεις το ονομα του mike? ημαρτον! blink.gif
leonkalf
QUOTE(penetration @ May 27 2008, 10:24 ) *
ενταξει ειχε πολυ κοσμο στο ολσταρ και παιχτες και προπονητες και παραγοντες και 2-3 καλα θεματακια και πολλους ασχετους.

ΟΛΑ ΟΜΩΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΤΙΜΗΣΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΦΙΡΜΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ, ΠΟΥ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΑ ΕΠΙΣΚΙΑΣΑΝ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ.

NIKEFALIN, LEONKALF, JABAR, OI TREIS SOMATOFILAKES, ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ, ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ.
(ο λεονκαλφ ειναι κορμαρα και ωραιο παιδι, οι αλλοι δυο ειχαν γειρει το γηπεδο απο τη μερια τους οταν ηταν μαζι)

Πω πω κοπλιμέντα ... rolleyes.gif
Τι να πω.. ευχαριστώ πολύ!!

Η διαφορά ανάμεσα στους mods είναι εμφανής και αφού το λεει ο penetration αποδεδειγμένη..!!! biggrin.gif

Είναι ωραίο να μαζεύεται μπασκετόκοσμος όπως χθες.
Είδαμε μπασκετάκι, μιλήσαμε, κάναμε πλακίτσα... περάσαμε όμορφα!!

Και μεταγραφικές κουβέντες πρέπει να είχε το μενού..
Άντε, να δούμε κι εγώ που θα καταλήξω.. Βέβαια, το δικό μου όνομα δεν μπλέχτηκε στις χθεσινές μεταγραφικές συζητήσεις (εκεί είναι άλλα χωράφια (εσκα), λίγο "ξένα" για μένα).

Χάρηκα παιδιά που συναντηθήκαμε και τα είπαμε. Εις το επανιδείν.. icon_wave.gif
HighLow
Μπορεί κάποιος να γράψει για τις συμμετοχές στο ALL STAR?
Ευχαριστώ!
ΜJ23
QUOTE(penetration @ May 27 2008, 10:24 ) *
ενταξει ειχε πολυ κοσμο στο ολσταρ και παιχτες και προπονητες και παραγοντες και 2-3 καλα θεματακια και πολλους ασχετους.

ΟΛΑ ΟΜΩΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΤΙΜΗΣΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΦΙΡΜΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ, ΠΟΥ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΑ ΕΠΙΣΚΙΑΣΑΝ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ.

NIKEFALIN, LEONKALF, JABAR, OI TREIS SOMATOFILAKES, ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ, ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ.
(ο λεονκαλφ ειναι κορμαρα και ωραιο παιδι, οι αλλοι δυο ειχαν γειρει το γηπεδο απο τη μερια τους οταν ηταν μαζι)


για ονομασε τους ασχετους σε παρακαλω....... γιατι τους διαλεξανε οι καλυτεροι κοουτς!!!!εκτος αμα ξερεις καλυτερα η εισαι απο τους ζωρισμενους icon_wave.gif
ΜJ23
QUOTE(Philipou @ May 26 2008, 15:16 ) *
θελω να μου πει καποιος με τι κριτηρια γινεται η επιλογη παιχτων του all star και να μου πει επισης με τι κριτηρια αποκλεισανε απο απο τη γιορτη αυτη τον ΜΙΧΑΛΗ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ του χολαργου που κατα τη γνωμη μου οσο επαιξε φετος ηταν μακραν ο καλυτερος της ομαδας του!!!

μετα κριτηρια που δεν πηραν εσενα.........
Philipou
QUOTE(ΜJ23 @ May 27 2008, 12:28 ) *
μετα κριτηρια που δεν πηραν εσενα.........

ρε μεγαλε πως να με παρουν εμενα... αφου δεν επαιζα στην εσκα... blink.gif !
penetration
Click to view attachment


pete maraviCH
ΜJ23
QUOTE(ΜJ23 @ May 27 2008, 12:28 ) *
μετα κριτηρια που δεν πηραν εσενα.........

βαρεθηκα καθε χρονο τα ιδια κα ιδια αλοι λενε ποιοι διαλεξανε τους παιχτες αλλοι λενε τι ασχετοι εναι αυτοι και εμενα δε μουαρεσαν μερικες επιλογες εχτες αλλα δεν κραζω παιδια χαλαρωστε φετος ηταν αλλοι του χρονου θα ειναι αλλοι ετσι παει αλλιως να μην ξαναγινει.
pointguard
QUOTE(ΜJ23 @ May 27 2008, 10:01 ) *
βαρεθηκα καθε χρονο τα ιδια κα ιδια αλοι λενε ποιοι διαλεξανε τους παιχτες αλλοι λενε τι ασχετοι εναι αυτοι και εμενα δε μουαρεσαν μερικες επιλογες εχτες αλλα δεν κραζω παιδια χαλαρωστε φετος ηταν αλλοι του χρονου θα ειναι αλλοι ετσι παει αλλιως να μην ξαναγινει.

Όλα καλά αυτά που λές αλλά το παιδί έπαιζε Γ΄ Εθνική και η ομάδα του δεν υπάγεται κάν στο κύπελο ΕΣΚΑ αλλά σε αυτό της ΕΣΚΑΝΑ οπότε λίγο δύσκολο να έχει δόλο σε αυτό που λέει. Η τελευταία φορά που επάιξε Α΄ΕΣΚΑ ήταν πριν 6 ή 7 χρόνια χρόνια. Όσο για την απορία του άμα ήξερες για ποιόν παίκτη λέει θα καταλάβαινες οτι είναι φυσιολογικό που ρώτησε
DORIAN
Καλησπέρα.

Σχετικά με αυτά που γράφει ο πάντα ενημερωμένος MARAVICH
σχετικά με τις ζυμώσεις στην Πεντέλη:
Οριστικά, αμετάκλητα και από πηγή που εγκυρότερη δεν υπάρχει ενημερώνω οτι:

Πρόεδρος του τμήματος μπάσκετ ο Παναγιώτης Αρκουμανέας,
Πρόεδρος Αναπτυξιακής Επιχείρισης του Δήμου της Αθήνας,
νεαρός σε ηλικία με πολλά ηγετικά και οργανωτικά προσόντα.
Ο νέος πρόεδρος τυγχάνει της απολύτου εμπιστοσύνης των Χαρτοματσίδη-Μάντζιου
που τον επέλεξαν σαν συνέχεια της προσπάθειάς τους
και θα παραμείνουν δίπλα του με ρόλους καθαρά συμβουλευτικούς.

Σε ό,τι αφορά τους παίχτες, φεύγουν όλοι και κανένας
αφού ο Νεοπεντελικός θα έχει τον πρώτο λόγο γι αυτό.
Εξ'άλλου μην ξεχνάτε οτι:

Μάντζιος,Βλαντής,Χαρτοματσίδης,Τζέμης,Αττί
κος,Μάγειρας, Μανιάτης,
Στράγκας,Νταούτ και Γεωργούσης είναι Δελτία που ανήκουν στον Σύλλογο,
κάτι που δεν γνωρίζω αν συμβαίνει σε άλλο σύλλογο της Α ΕΣΚΑ.

Βέβαια αν διαβάσει κανείς το forum θα μείνει με την εντύπωση οτι αυτό θεωρείται μάλλον μειονέκτημα.
Τον λόγο μπορεί να τον καταλάβει και ο πιο αδής:

Καλό μαγαζί η Πεντέλη, έχει κάτι πλούσιους χαζούς
που μπορούν οι "έξυπνοι" να τους πάρουν τα λεφτά από την τσέπη.
Οι γηγενείς πιάνουν θέσεις και χαλάνε αυτή την συνταγή.
Ξέρετε τι λέει μια παροιμία? "Με ξένα κόλυβα κάνουν μνημόσυνο".

Για να επανέλθουμε τώρα στο νέο Διοικητικό σχήμα,
μην φανταστείτε οτι θα αρχίσουν να πετάνε τίποτε Ευρώπουλα
από τα παράθυρα και περιμένετε έξω από το γήπεδο...


icon_wave.gif
pitbull
QUOTE(pointguard @ May 27 2008, 13:37 ) *
Όλα καλά αυτά που λές αλλά το παιδί έπαιζε Γ΄ Εθνική και η ομάδα του δεν υπάγεται κάν στο κύπελο ΕΣΚΑ αλλά σε αυτό της ΕΣΚΑΝΑ οπότε λίγο δύσκολο να έχει δόλο σε αυτό που λέει. Η τελευταία φορά που επάιξε Α΄ΕΣΚΑ ήταν πριν 6 ή 7 χρόνια χρόνια. Όσο για την απορία του άμα ήξερες για ποιόν παίκτη λέει θα καταλάβαινες οτι είναι φυσιολογικό που ρώτησε

σιγα τον παικτη μια reverse της προκοπης δεν μπορει να κανει, αλλα σε ποιον μιλαω!!!!!!!11 blink.gif tongue.gif
pepe
QUOTE(pitbull @ May 27 2008, 13:43 ) *
σιγα τον παικτη μια reverse της προκοπης δεν μπορει να κανει, αλλα σε ποιον μιλαω!!!!!!!11 blink.gif tongue.gif



77.gif 77.gif 77.gif και ειναι και φιλοι οποτε μαλλον δολος υπαρχει..
pitbull
QUOTE(pepe @ May 27 2008, 13:48 ) *
77.gif 77.gif 77.gif και ειναι και φιλοι οποτε μαλλον δολος υπαρχει..

πες τα ρε φιλε pepe 77.gif 77.gif ευτυχως που φευγει ο κολογερος απο εσκα και παει εσκανα γιατι μας ετρωγε ολες τις γκομενες.
pointguard
Σε χάλαγε να τον έχεις στην ομάδα σου.. Όσο για τον PEPE το ότι είναι ΑΕΚτζης τα λέει όλα
pepe
QUOTE(pitbull @ May 27 2008, 13:55 ) *
πες τα ρε φιλε pepe 77.gif 77.gif ευτυχως που φευγει ο κολογερος απο εσκα και παει εσκανα γιατι μας ετρωγε ολες τις γκομενες.



τον goodnight-mike εννοεις??? 19.gif 19.gif
pitbull
QUOTE(pointguard @ May 27 2008, 14:05 ) *
Σε χάλαγε να τον έχεις στην ομάδα σου.. Όσο για τον PEPE το ότι είναι ΑΕΚτζης τα λέει όλα

εννοειται και θα με χαλαγε, τον χειμωνα θα τον χρειαζομουνα για παλτο μονο για αυτο.
pitbull
QUOTE(pepe @ May 27 2008, 14:15 ) *
τον goodnight-mike εννοεις??? 19.gif 19.gif

ναι αυτον που πεταει καθε μερα χαρταετους w00t.gif
Coach71
Γεια σας,

την φραση "απο δημαρχος,... κλητηρας" την εχετε ακουστα ???
αποκαληψη, πλεον μετατραπηκε στην μπασκετικη της ορολογια: *απο φροντιστης,... προπονητης*
ευχαριστω τον Η. τον Μ. και τον Δ.
We know who you are..... shot.gif πολλοι ακομα θα το μαθουν !!!!

icon_wave.gif
ΜJ23
QUOTE(pointguard @ May 27 2008, 13:37 ) *
Όλα καλά αυτά που λές αλλά το παιδί έπαιζε Γ΄ Εθνική και η ομάδα του δεν υπάγεται κάν στο κύπελο ΕΣΚΑ αλλά σε αυτό της ΕΣΚΑΝΑ οπότε λίγο δύσκολο να έχει δόλο σε αυτό που λέει. Η τελευταία φορά που επάιξε Α΄ΕΣΚΑ ήταν πριν 6 ή 7 χρόνια χρόνια. Όσο για την απορία του άμα ήξερες για ποιόν παίκτη λέει θα καταλάβαινες οτι είναι φυσιολογικό που ρώτησε

δεν εχω κατι με το παιδι αλλα ολοι κρινουν κ δεν βλεπουν τα δικα τους,για πες μου για ποιον λεει?
pitbull
QUOTE(Coach71 @ May 27 2008, 14:45 ) *
Γεια σας,

την φραση "απο δημαρχος,... κλητηρας" την εχετε ακουστα ???
αποκαληψη, πλεον μετατραπηκε στην μπασκετικη της ορολογια: *απο φροντιστης,... προπονητης*
ευχαριστω τον Η. τον Μ. και τον Δ.
We know who you are..... shot.gif πολλοι ακομα θα το μαθουν !!!!

icon_wave.gif

Look who 's talking evilmonkey.gif w00t.gif
man to man
quiz!!!!!!
Ποια η σχεση του coach K. με τον Μaravich???
coach_70
QUOTE(man to man @ May 27 2008, 14:57 ) *
quiz!!!!!!
Ποια η σχεση του coach K. με τον Μaravich???


Κανένα πιό δύσκολο quiz δεν υπάρχει?


Μήμπως παραλίγο να πέσουν 2 ομάδες που κοουτσάρισε φέτος???Η μία έπεσε......
ΜJ23
QUOTE(man to man @ May 27 2008, 14:57 ) *
quiz!!!!!!
Ποια η σχεση του coach K. με τον Μaravich???

διδυμοι...................................... wink.gif
man to man
QUOTE(ΜJ23 @ May 27 2008, 15:04 ) *
διδυμοι...................................... wink.gif

Σαν δυο σταγόνες νερό!!!
pointguard
QUOTE(ΜJ23 @ May 27 2008, 11:48 ) *
δεν εχω κατι με το παιδι αλλα ολοι κρινουν κ δεν βλεπουν τα δικα τους,για πες μου για ποιον λεει?

Για τον Μιχάλη τον Τζαγκαράκη του Χολαργού (4-5 αρι)
penetration
QUOTE(ΜJ23 @ May 27 2008, 12:27 ) *
για ονομασε τους ασχετους σε παρακαλω....... γιατι τους διαλεξανε οι καλυτεροι κοουτς!!!!εκτος αμα ξερεις καλυτερα η εισαι απο τους ζωρισμενους icon_wave.gif

δηλαδη ρε ομορφε οι προπονητες ειχαν διαλεξει αυτους που καθονταν στην εξεδρα, μαλλον ζΟριζεσαι στο διαβασμα των ελληνικων

.....ζωρισμενους-ζορισμενους και ζαλισμενους....
coach_70
QUOTE(coach_70 @ May 27 2008, 15:02 ) *
Κανένα πιό δύσκολο quiz δεν υπάρχει?
Μήμπως παραλίγο να πέσουν 2 ομάδες που κοουτσάρισε φέτος???Η μία έπεσε......


Θα ήθελα να διευκρινίσω ότι το παραπάνω αποτελεί ερώτηση και όχι ειρωνικό σχόλιο και ότι η διευκρίνηση γίνετε κατόπιν επικοινωνίας με συνάδελφο προπονητή.

Μιχάλης Θάνος
penetration
συνθημα της εξεδρας στο all-star game:




"ΤΣΙΓΚΟΥΝΗ..., ΠΡΟΔΟΤΗ..., ΙΣΚΑΡΙΩΤΗ"
ΜJ23
QUOTE(penetration @ May 27 2008, 17:16 ) *
δηλαδη ρε ομορφε οι προπονητες ειχαν διαλεξει αυτους που καθονταν στην εξεδρα, μαλλον ζΟριζεσαι στο διαβασμα των ελληνικων

.....ζωρισμενους-ζορισμενους και ζαλισμενους....

βρε ασχημουλη μαλλον καταλαβες αυτο που ηθελες!!!!!!οσο για τα ελληνικα μου το ξερω οτι δεν εινα καλα αφου δεν μεγαλωσα εδω ,εσυ που ξερεις απο ελληνικα και εναι στανταρ... δεν βλεπω να ξερεις και το μπασκετακι τοσο καλα smiley.gif
penetration
QUOTE(ΜJ23 @ May 28 2008, 12:09 ) *
βρε ασχημουλη μαλλον καταλαβες αυτο που ηθελες!!!!!!οσο για τα ελληνικα μου το ξερω οτι δεν εινα καλα αφου δεν μεγαλωσα εδω ,εσυ που ξερεις απο ελληνικα και εναι στανταρ... δεν βλεπω να ξερεις και το μπασκετακι τοσο καλα smiley.gif

το ψιλοκαταλαβα οτι μαλλον μιλαω με οικονομικο μεταναστη, αλλα προσεχω τι γραφω για να μη θεωρηθω ρατσιστης.
περα απο τη πλακα φιλε αδωνις, εγω εγραφα για εξεδρα και το μονο που δεν με απασχολησε ηταν ποιοι επιλεχθηκαν στο παιχνιδι (αυτοι που επελεξαν εκτος απο πολυ καλοι προπονητες ειναι και πολυ φιλοι μου,ασχετο) και το ζορισμενους με ενοχλησε.
πιστευω να εγινα κατανοητος εκτος απο υπερβολικα ομορφος που τυχαινει να ειμαι και ρωτα οποιον θελεις γιαυτο.
Jabar
QUOTE(penetration @ May 28 2008, 12:21 ) *
το ψιλοκαταλαβα οτι μαλλον μιλαω με οικονομικο μεταναστη, αλλα προσεχω τι γραφω για να μη θεωρηθω ρατσιστης.
περα απο τη πλακα φιλε αδωνις, εγω εγραφα για εξεδρα και το μονο που δεν με απασχολησε ηταν ποιοι επιλεχθηκαν στο παιχνιδι (αυτοι που επελεξαν εκτος απο πολυ καλοι προπονητες ειναι και πολυ φιλοι μου,ασχετο) και το ζορισμενους με ενοχλησε.
πιστευω να εγινα κατανοητος εκτος απο υπερβολικα ομορφος που τυχαινει να ειμαι και ρωτα οποιον θελεις γιαυτο.

Τόσο όμορφος που η γυναίκα του τον κυνηγά συνεχώς με τη παντόφλα να μην τον χάσει.Ας σταματήσουμε εδώ γιατί το κάναμε καφενείο.
penetration
QUOTE(Jabar @ May 28 2008, 12:47 ) *
Τόσο όμορφος που η γυναίκα του τον κυνηγά συνεχώς με τη παντόφλα να μην τον χάσει.Ας σταματήσουμε εδώ γιατί το κάναμε καφενείο.

η ομορφια μου δεν μπορει να αμφισβητηθει κυριε μοντερατορα, μην ζηλευεις δεν τρεχει και τιποτα ο καθενας εχει προτερηματα και μειονεκτηματα. Και γω εχω γεννηθει με κλειστα ρουθουνια , δεν μπορω να μυρισω, αλλα ενταξει, τι να κανουμε, συνεχιζουμε.
penetration
καθαρα για εγκυκλοπαιδικη μορφωση ολων μας:

στανταρ....καλο μπασκετακι ηξερε αυτος:
Click to view attachmentClick to view attachment

μετα ομως ... ηλθε αυτος:

Click to view attachment

που οντως ... ηξερε το μπασκετακι καλυτερα απο ολους εμας τους κοινους θνητους.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.