Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α' ΕΣΚΑ 2007-08
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43
thodoris
ΑΡΗΣ - ΔΑΣΑΛ 78-56
Drimi
ΓΑΛΑΤΣΙ - ΡΑΦΗΝΑ 83-65΄! Άνετα το Γαλάτσι, σε όλο το παιχνίδι μπροστά με >10 πόντους!
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Το ΓΑΛΑΤΣΙ κερδισε τη ΡΑΦΗΝΑ με 18
magic
amilla exase apo xolargo.
ilion apo ilioupoli
k markopoulo apo spata
maravitc
QUOTE(Drimi @ Apr 21 2008, 20:49 ) *
ΓΑΛΑΤΣΙ - ΡΑΦΗΝΑ 83-65΄! Άνετα το Γαλάτσι, σε όλο το παιχνίδι μπροστά με >10 πόντους!

το γαλατσι πλεον μπαινει με αλλον αερα στο παιχνιδι της σωτηριας αφου
εχει τη ραφηνα στο 2-0 η οποια εχει να παιξει χολαργο,ψυχικο(μεσα)κηφισια(εξω)κ
χλωμοιαζει λιγο.
περιμενω κ τα αλλα αποτελεσματα ειδικα κορωπι - πεντελη, σπατα-μαρκοπουλο,
ηλιουπολη -ιλιον, αθηναικος-ταυρος για να δουμε πως θα παει το πραγμα.
παντως πιστευω οτι μεχρι το τελος θα ειναι θριλερ
Olorin
Κερδίσαμε τον Νεοπεντέλικο, αν θυμάμαι καλά το τελικό σκορ 84-68, αλλά έτσι όπως ήρθαν τα υπόλοιπα αποτελέσματα, η κατάσταση παραμένει εξαιρετικά δύσκολη για εμάς με δεδομένο ότι τα αφύσικα και τα "αφύσικα" αποτελέσματα, θα συνεχιστούν πιθανότατα και στις υπόλοιπες 3 αγωνιστικές... 68.gif

//Νομίζω κέρδισε κι ο Αθηναϊκός τον Ταύρο...
maravitc
QUOTE(Olorin @ Apr 21 2008, 22:07 ) *
Κερδίσαμε τον Νεοπεντέλικο, αν θυμάμαι καλά το τελικό σκορ 84-68, αλλά έτσι όπως ήρθαν τα υπόλοιπα αποτελέσματα, η κατάσταση παραμένει εξαιρετικά δύσκολη για εμάς με δεδομένο ότι τα αφύσικα και τα "αφύσικα" αποτελέσματα, θα συνεχιστούν πιθανότατα και στις υπόλοιπες 3 αγωνιστικές... 68.gif

//Νομίζω κέρδισε κι ο Αθηναϊκός τον Ταύρο...

λιωσια 5 νικες
αμιλλα 9
κορωπι 10
ηλιουπολη 10
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
αθηναικος 10
ραφηνα 11
γαλατσι 11
σπατα 12
μαρκοπουλο 12

ετσι ειναι αυτη τη στιγμη η γραμμη υποβιβασμου αναποδα με βαση τις εως τωρα ισοβαθμιες
president
Μεγαλη νικη του Αθηναικου επι του Ταυρου στην προσπαθεια για σωτηρια.Ο Αθηναικος κραταει την υποθεση σωτηριας στα χερια του αφου εχει πλεονεκτημα στις ισοβαθμιες.Τα παιχνιδια που υπολειπονται ειναι Μαρκοπουλο εξω Πεντελη μεσα ΔΑΣΑΛ εξω.Με δεδομενη την σωτηρια των Σπατων λογω Οικονομου(εφερε μαζι την Αυρα της προσωπικοτητας του!!!)πιστευω οτι το σεναριο οδηγει στις ισοβαθμιες αλλα κα στην διαθεση των αδιαφορων ομαδων.Βεβαιως μεγαλο ρολο θα παιξει και η διαιτησια η οποια κανει καποια λαθη ανεπιτρεπτα την δεδομενη στιγμη λογω της κρισιμοτητας των αγωνων στην ουρα της βαθμολογιας.
pepe
Σπάτα-Μαρκόπουλο 82-73 (42-33)
Διαιτητές: Παπαδημητρίου-Ψαριανός
Σπάτα (Οικονόμου-Στρατάκος): Κοντόπουλος 7, Λίτσο 7, Γραμματόπουλος 8, Ρούσσος, Μιχαλάκης 6, Μάκος 6, Ντάσης 35 (3), Φίλιππας 5 (1), Περγαντής 8
Μαρκόπουλο (Αποστολόπουλος): Σκλαβούνος 3 (1), Κόκκινος 24, Μπέκιος 3 (1), Κοσμίδης 7 (1), Μισιακός 5, Αναγνώστου 16, Καραβασίλης 13

Κορωπί-Νεοπεντελικός 84-68 (43-32)
Διαιτητές: Παυλόπουλος-Καραβίτης
Κορωπί (Χριστόπουλος): Σακελαρρόπουλος, Αναγνώστου 2, Δημητριάδης, Μπίτσικας 2, Κουκουζέλης 19 (2), Ψαράκης, Οικονόμου 1, Λάβαρης 15 (2), Γιαννόπουλος, Μπούρας 6 (2), Κουντουμάδης 27, Χαλκίδης 2
Νεοπεντελικός (Σπηλιωτόπουλος): Κουγιανός 3 (1), Γεωργούσης, Βόσικας 1, Μπαλαμπάνης 13 (3), Μανιάτης 12 (1), Νταούντ 5 (1), Κωνσταντάκος, Χαρτοματσίδης 7 (1), Αττίκος 17, Στράγκας 1, Μπερτσάτος

Άρης Πετρούπολης-ΔΑΣΑΛ 78-56 (38-27)
Διαιττητές: Τσώνος Μ.-Μαγκουνής
Άρης Πετρούπολης (Γρυλιωνάκης): Παναγιωτόπουλος 10 (2), Βενιτουράκης 4, Λιαπούρης 2, Γεωργαλάς 3 (1), Χρονόπουλος 21 (3), Γιάνναρης, Βοργιάς 4, Ρήγος 14, Μπούκουρας 3 (1), Γκανάς 2, Μιχαλόπουλος 15 (1), Μπέτσης
ΔΑΣΑΛ (Παλαιολόγος): Ζαγοραίος 10, Μπάτος 17, Φρατζιάς, Μπαράκος, Βέλτιτστας, Δημόπουλος 2, Παπαγιαννακόπουλος 21 (1), Αποστολόπουλος, Κασνέστης 2, Μαργαρίτης, Αντωνίου 4, Χατζηθάνος

Αθηναϊκός-Αίολος Ταύρος 82-73 (38-35)
Διαιτητές: Μουζάκης-Αντεριώτης
Αθηναϊκός (Κτιστάκης): Προκόπης 14 (1), Γώγος, Ζωϊτσάκος 4 (1), Κορκοσούρας 20 (2), Τριγάζης 17 (3), Κιούσης 9 (1), Δήμας, Καλφαγιώργης 18
Αίολος Ταύρος (Θάνος): Πλατής 9, Τσαμπής 4, Γκριτζέλης 7 (1), Χριστοφάκης 8, Μπουζιάνης 3 (1), Νατσίδης 2, Σολωμονίδης 14 (1), Κρητικός 12, Κοκλώνης 14 (3)

Ηλιούπολη-Εν. Ιλίου 83-77 (39-33)
Διαιτητές: Μάνος-Ραχιώτης
Ηλιούπολη (Μποσγανάς): Σπανός 14 (2), Παπαβλασσόπουλος 26, Μπαζιώτης 18, Γαρούφης 7, Τσιρόπουλος, Μπόγρης 10, Δάβρης 8, Κώνστας
Εν. Ιλίου (Αποστολάκης): Μπασέας, Μπέλλας Ι. 10 (1), Μακρής 16, Σκαλωμένος 11 (2), Σπυρόπουλος, Παναγάτος 2, Παξιμαδάς 2, Μπέλλας Ο. 17, Παπαλουκάς 10, Φούτσης 5, Ζαφειράκης 4

Γαλάτσι Κυπριάδου-Αργοναύτης Τρ. 83-65 (38-28)
Διαιτητές: Μανδρέκας-Κανακάρης
Γαλάτσι Κυπριάδου (Αθανασόπουλος): Γιέβτιτς, Λαούδης, Σπηλιώπουλος 10, Σταυράκης, Σιδερής 7 (1), Τσιρόπουλος 10 (2), Κορρές 10 (1), Φρίμας 13 (3), Αθανασιάδης 10, Καψούρης, Λοϊζος 11, Ανδρουλάκης 12
Αργοναύτης Τρ. (Κουμαράς): Παπαευσταθίου, Μαραμένος 13, Δρίσπος, Λιοσάτος, Γιαννακόπουλος 5 (1), Νικολακάκος, Μπούσουλας 5, Δαγκλής 20 (1), Χαρακτηνός 18 (2), Κελάδης 2, Κόρβινγκτον 2

Χολαργός-Άμιλλα 91-70 (46-36)
Διαιτητές: Αποστολίδης-Μανουσόπουλος
Χολαργός (Κακαλιάς): Δημητρακούλης 14 (4), Τσιώμος 15 (2), Βελιζιώτης 9, Τσαγκαράκης 17, Κουντούρης 3 (1), Βουγιούκας 1, Μάντζιος 7 (1), Σιούτης 12, Κιαπέκος 7 (1), Μπάλτας 6 (2)
Άμιλλα (Καβούρης): Κουμπούρας 8, Φίλντισης 13, Καβούρης 24, Θαλασσινός 12 (1), Ασημακόπουλος 3 (1), Σταμουλάκης 8 (1), Λίτσιος 2

Το παιχνίδι Κηφισιά-Ψυχικό αναβλήθηκε.

Η βαθμολογία (σε 27 αγώνες): Κηφισιά 51, Ψυχικό 48, Άρης Πετρούπολης 46, Εν. Ιλίου 44, Νεοπεντελικός 42, Αίολος Ταύρος 41, Χολαργός 40, Σπάτα 39, Μαρκόπουλο 39, Αργοναύτης Τρ. 38, Γαλάτσι 38, Κορωπί 37, Ηλιούπολη 37, Άμιλλα 36, Αθηναϊκός 35, ΔΑΣΑΛ 32.
leonkalf
Πότε θα γίνει το αναβληθέν παιχνίδι?
mimos8
αγνωστο ακομα το ποτε θα γινει.το μονο σιγουρο ειναι οτι θα γινει σπουδαιο και εντυπωσιακο παιχνιδι
ilion_player
Καλησπέρα σε όλο το forum. Ο φόρτος εργασίας (ταξίδια κ.λ.π.) αλλά και ένα πρόβλημα υγείας (πέτρα στο νεφρό) με κράτησαν μακριά από το forum για πολύ καιρό. Ευτυχώς που η σύζυγός μου διάβαζε κάθε μέρα το forum και με ενημέρωνε τακτικά. Δυστυχώς η ομάδα μου δεν τα πάει καλά τον τελευταίο καιρό και έχω στεναχωρηθεί. Σε συζήτηση που είχα μαζί τους μου είπαν ότι και αυτοί δεν μπορούν να καταλάβουν τι έχουν πάθει. Πολλά ακούγονται σαν φήμες και θέλω να ξεκαθαρίσω κάποια πράγματα.
Θέμα αδιαφορίας δεν υπάρχει. Πολύ δε περισσότερο θέμα τύπου "δεν χτυπάμε τα παιχνίδια ή τα δίνουμε". Ίσως θέλουν αλλά δεν μπορούν, ίσως δεν έχουν ισχυρό κίνητρο, ίσως απλά κουράστηκαν, δεν μπορώ να ξέρω επειδή και οι ίδιοι δεν ξέρουν. Περιμένω να δω ένα ξέσπασμα που θα μου θυμίσει την ομάδα που πήγαινε τρένο στον πρώτο γύρο και κέρδισε δύσκολα παιχνίδια.
Θέματα μεταγραφών και αποχωρήσεων. Ο Σκαλωμένος δεν ξέρει τίποτα για προσφορές από άλλη ομάδα, ο Παπαλουκάς το ίδιο ο Μπέλλας Γιάννης το ίδιο, ο Μακρής μπορεί και να σταματήσει αλλά δεν νομίζω να φύγει, οι Μπέλλας Οδυσσέας, Παναγάτος και Μπασέας παρουσιάζονται να υπηρετήσουν την μαμά πατρίδα στις 6 Μαϊου οπότε το παιχνίδι με το Γαλάτσι μάλλον είναι το τελευταίο τους για την σεζόν (εκτός αν εξασφαλίσουν άδεια για τις δύο τελευταίες αγωνιστικές πράγμα πολύ δύσκολο).
Τέλος αν δεν μπορέσω να ξαναμπώ στο forum εύχομαι σε όλους σας ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ.

P.S. Τι μαθαίνω ετοιμάζεται έξοδος για το forum; Για στείλτε κανένα pm με λεπτομέρειες.
mimos8
περαστικα ilion player και καλο πασχα με την οικογενεια σου.οσο για την ομαδα σου δυστυχως ξεφουσκωσε επικινδυνα και πιστευω οτι ο λογος ειναι η ελλειψη ισχυρου κινητρου πλεον.ειναι πολυ σημαντικο και πολυ δυσκολο παραλληλα για εναν παιχτη να βρισκει απο μονος του κινητρα οταν αυτα αντικειμενικα δεν υπαρχουν.και ειναι κριμα για καποιες ομαδες φετος να χαλανε τοσο πολυ την εικονα τους στην τελευταια στροφη του πρωταθληματος.ευτυχως η δυστυχως η τελευταια εντυπωση ειναι αυτη που μενει.
ilion_player
QUOTE(mimos8 @ Apr 24 2008, 00:47 ) *
περαστικα ilion player και καλο πασχα με την οικογενεια σου.οσο για την ομαδα σου δυστυχως ξεφουσκωσε επικινδυνα και πιστευω οτι ο λογος ειναι η ελλειψη ισχυρου κινητρου πλεον.ειναι πολυ σημαντικο και πολυ δυσκολο παραλληλα για εναν παιχτη να βρισκει απο μονος του κινητρα οταν αυτα αντικειμενικα δεν υπαρχουν.και ειναι κριμα για καποιες ομαδες φετος να χαλανε τοσο πολυ την εικονα τους στην τελευταια στροφη του πρωταθληματος.ευτυχως η δυστυχως η τελευταια εντυπωση ειναι αυτη που μενει.


Έχεις δίκιο φίλε. Ελπίζω να δω κάτι από την Ένωση στα τελευταία παιχνίδια.
maravitc
QUOTE(ilion_player @ Apr 23 2008, 21:37 ) *
Καλησπέρα σε όλο το forum. Ο φόρτος εργασίας (ταξίδια κ.λ.π.) αλλά και ένα πρόβλημα υγείας (πέτρα στο νεφρό) με κράτησαν μακριά από το forum για πολύ καιρό. Ευτυχώς που η σύζυγός μου διάβαζε κάθε μέρα το forum και με ενημέρωνε τακτικά. Δυστυχώς η ομάδα μου δεν τα πάει καλά τον τελευταίο καιρό και έχω στεναχωρηθεί. Σε συζήτηση που είχα μαζί τους μου είπαν ότι και αυτοί δεν μπορούν να καταλάβουν τι έχουν πάθει. Πολλά ακούγονται σαν φήμες και θέλω να ξεκαθαρίσω κάποια πράγματα.
Θέμα αδιαφορίας δεν υπάρχει. Πολύ δε περισσότερο θέμα τύπου "δεν χτυπάμε τα παιχνίδια ή τα δίνουμε". Ίσως θέλουν αλλά δεν μπορούν, ίσως δεν έχουν ισχυρό κίνητρο, ίσως απλά κουράστηκαν, δεν μπορώ να ξέρω επειδή και οι ίδιοι δεν ξέρουν. Περιμένω να δω ένα ξέσπασμα που θα μου θυμίσει την ομάδα που πήγαινε τρένο στον πρώτο γύρο και κέρδισε δύσκολα παιχνίδια.
Θέματα μεταγραφών και αποχωρήσεων. Ο Σκαλωμένος δεν ξέρει τίποτα για προσφορές από άλλη ομάδα, ο Παπαλουκάς το ίδιο ο Μπέλλας Γιάννης το ίδιο, ο Μακρής μπορεί και να σταματήσει αλλά δεν νομίζω να φύγει, οι Μπέλλας Οδυσσέας, Παναγάτος και Μπασέας παρουσιάζονται να υπηρετήσουν την μαμά πατρίδα στις 6 Μαϊου οπότε το παιχνίδι με το Γαλάτσι μάλλον είναι το τελευταίο τους για την σεζόν (εκτός αν εξασφαλίσουν άδεια για τις δύο τελευταίες αγωνιστικές πράγμα πολύ δύσκολο).
Τέλος αν δεν μπορέσω να ξαναμπώ στο forum εύχομαι σε όλους σας ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ.

P.S. Τι μαθαίνω ετοιμάζεται έξοδος για το forum; Για στείλτε κανένα pm με λεπτομέρειες.


οσον αφορα τις μεταγραφες μαλλον ειναι λιγο νωρις αν κ για τους σκαλωμενο-παπαλουκα ειναι
σιγουρο οτι θα εχουν προτασεις.τωρα οσον αφορα την ομαδα μετα τη στρατευση των τριων(παντα ο
στρατος σε παει λιγο πισω,οσοι εχουν παει ξερουν τι λεω)
κ το ενδεχομενο στοπ του μακρη πρεπει να βγαλει πολλα λαχεια το καλοκαιρι αν θελει να σταθει
αξιοπρεπως αφου πισω απο αδερφια μπελλα,σκαλωμενο,μακρη ,παπαλουκα,οι αλλοι ειναι για
λιγα πραγματα,καλα παιδια που λεμε στη πιατσα ενω κ ο προπονητης ηδη κοιταει αλλου κ δε θα
εκπλαγω αν δεν τελειωσει τη χρονια με δικια του πρωτοβουλια για να μην εκτιθεται αλλο.
τωρα το γιατι δε κερδιζει η ομαδα,θυμιζω χωρις να συμμεριζομαι τις αποψεις περι διαπλοκης ολο το
χειμωνα,κ πιστευω οτι μαλλον χαλαροτητα ειναι κ η προσοχη ειναι στραμμενη αλλου(εξαργυρωση
της πορειας σε λεφτα τη περιοδο των συμφωνιων-μεταγραφων)
περαστικα λοιπον στον ιλιον κ στην ενωση τα οποια δυστυχως μονο τα πρωτα βλεπω να ερχονται,
αφου φυσικα κερδισουν το γαλατσι ετσι για καλο ξεπροβοδισματων φανταρων.
οσο για το κηφισια-ψιχικο,απλα πολλα με λιγα για τη κηφισια αφου δε πιστευω οτι καφοπουλος-μπουχερτ
θα κανουν τα συνηθη ενω ο στεργακης εχει πεσει αρκετα.οι υπολοιποι δυσκολα τραβανε το κουπι
εκτος αν τη κηφισια μελετανε τις λιστες των μεταγραφων κ τρωγονται κ εχουν σφιξει τα χερια απο το
χτισιμο του αγαλματος σε οθωνα-καρατζα-λαγοποδη που θα αποχωρησουν κ δε μπαινει τιποτα
tzep13
λαγοποδης θα φυγει σιγουρα?
μενουδακος θα μεινει σιγουρα?
ευθιμιοπουλος-καρατζας που θα πανε?
εχει ακουσει κανεις τιποτα?σιγουρα θα εχουν καλες προτασεις ολοι τους!
mimos8
του ευθυμιοπουλου το αγαλμα ηδη φτιαχνεται και εγω θα κανω τα αποκαλυπτηρια!του καρατζα η φανελα θα αποσυρθει τιμης ενεκεν,ενω ο λαγοποδης προαγεται σε general manager της κηφισιας που ειναι και της μοδας(σαβιτς,μποντιρογκα)
mimos8
μαραβιτς τι νεα εχουμε απο την α εσκα μεσα στις γιορτες.δωσε κουτσομπολια γιατι εχει πεσει πολυ η κατηγορια!
leonkalf
Θα ανοιχτεί νέο topic για τις μεταγραφές παικτών-προπονητών (όπως ξεκίνησε σήμερα για την Εσκανα), μόλις τελειώσουν τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑ.

Νομίζω ότι πρέπει να περιμένουμε το τέλος των πρωταθλημάτων και μετά να το ξεκινήσουμε.
mimos8
δεν εχεις αδικο,αλλα εχουν ενδιαφερον και οι φημες για μεταγραφες πριν τελειωσουν τα πρωταθληματα!μαραβιτς περιμενω...
tessari
QUOTE(mimos8 @ Apr 29 2008, 18:17 ) *
δεν εχεις αδικο,αλλα εχουν ενδιαφερον και οι φημες για μεταγραφες πριν τελειωσουν τα πρωταθληματα!μαραβιτς περιμενω...

Καλές οι μεταγραφές, αλλά καμία πρόβλεψη για τις ομάδες που θα υποβιβασθούν δεν έχουμε.
Jabar
Τα εύκολα πρώτα ΔΑΣΑΛ και Αμιλλα έχουν υποβιβασθεί.Η Ηλιούπολη και 2 νίκες να κάνει χάνει στις ισοβαθμίες από όλους εκτός από το Κορωπί.Εαν η Ραφήνα κάνει μία νίκη με Χολαργό η Ψυχικό στην έδρα της
τότε η τέταρτη ομάδα θα είναι το Κορωπί .
Το Κορωπί έχει με όλους 1-1 νίκες και στις ισοβαθμίες κερδίζει το Γαλάτσι μόνο.
Η Ηλιούπολη με Ραφήνα είναι 0-2 με τους υπόλοιπους 1-1 και υπερισχύει του Κορωπίου μόνο.
Αθηναϊκός με όλους 1-1 υπερισχύει όλων πλην της Ραφήνας
Ραφήνα έχει χάσει 2 φορές από Γαλάτσι,έχει κερδίσει 2 φορές την Ηλιούπολη με τους άλλους 1-1 δική της η διαφορά
Γαλάτσι έχει 2 -0 τη Ραφήνα 1-1 με τους υπόλοιπους υπερισχύοντας της ηλιούπολης
Κάποιες περιπτώσεις ισοβαθμιών και κατάταξη
Πενταπλή ισοβαθμία
Γαλάτσι 13 Ραφήνα 12 Αθηναϊκός 12 Κορωπί 12 Ηλιούπολη 11
Τετραπλή ισοβαθμία
Ραφήνα 10 Αθηναίκός 9 Κορωπί 9 Ηλιούπολη 8
Τετραπλή ισοβαθμία
Αθηναίκός 9 Κορωπί 9 Ηλιούπολη 9 Γαλάτσι 9
Τριπλές ισοβαθμίες πέφτει Ηλιούπολη Κορωπί
Αθηναίκός 6 Ηλιούπολη 6 Κορωπί 6
τριπλή ισοβαθμία να έχει πέσει η Ηλιούπολη ψάχνουμε ένα αυτό είναι το Κορωπί
Ραφήνα 6 Αθηναίκός 6 Κορωπί 6
maravitc
QUOTE(mimos8 @ Apr 29 2008, 15:17 ) *
δεν εχεις αδικο,αλλα εχουν ενδιαφερον και οι φημες για μεταγραφες πριν τελειωσουν τα πρωταθληματα!μαραβιτς περιμενω...

οκ ,αλλα σε ποια κατηγορια θα παιξεις γιατι εγω μονο για α ΕΣΚΑ θα γραφω οτι μαθαινω
maravitc
QUOTE(leonkalf @ Apr 29 2008, 15:13 ) *
Θα ανοιχτεί νέο topic για τις μεταγραφές παικτών-προπονητών (όπως ξεκίνησε σήμερα για την Εσκανα), μόλις τελειώσουν τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑ.

Νομίζω ότι πρέπει να περιμένουμε το τέλος των πρωταθλημάτων και μετά να το ξεκινήσουμε.

συφωνω απολυτα κ μη ξεχνατε το εσκα 2008-09 πρεπει να το ξεκινησει ο ολοριν
mimos8
QUOTE(maravitc @ Apr 30 2008, 00:58 ) *
οκ ,αλλα σε ποια κατηγορια θα παιξεις γιατι εγω μονο για α ΕΣΚΑ θα γραφω οτι μαθαινω

μακαρι να ξερα.γραφε εσυ και βλεπουμε!
pointguard
Afou den anevhke h attalara o mimos tha fugei san hroas apo thn khfhsia k tha paei san messias sthn B eska
alexas10
QUOTE(pointguard @ Apr 30 2008, 03:11 ) *
Afou den anevhke h attalara o mimos tha fugei san hroas apo thn khfhsia k tha paei san messias sthn B eska

δεν μου κανει φιλε... θα παρω καλυτερους...
basket4ever13
QUOTE(basket4ever13 @ Feb 13 2008, 12:21 ) *
Κηφισιά 58
Ψυχικό 54
ΝΑΟ 54
Ιλιον 51
Ταύρος 50
Αρης 49
Χολαργός 47
Κορωπί 42
Αργοναύτης 41
Μαρκόπουλο 41
Σπάτα 40
Γαλάτσι 40
Αθηναϊκός 39
ΠΚΑΟ 38
Ηλιούπολη 38
ΔΑΣΑΛ 35

Κάποια σχόλια πάνω στη βαθμολογία που είχ βάλει 13 Φεβρουαρίου.Μαρκόπουλο ,Σπάτα έχουν ξεμπλέξει.
Κάποιες από τις ομάδες που ήταν αδιάφορες έχασαν κάποια ματς και η σωτηρία ανέβηκε στους 42 όσους
υπολόγιζα να φτάσει και θα φτάσει το Κορωπί.Το οποίο για ένα κρίσιμο διάστημα 6 αγωνιστικών τα παράτησε δεν επωφελήθηκε να κάνει κάποιες νίκες εκτός προγράμματος και έμπλεξε άσχημα ενώ είχε καλλίτερη ομάδα από τους υπόλοιπους κάτω όπως και μία βαθμολογική άνεση.Οπότε οι τρεις τελευταίοι ΔΑΣΑΛ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΜΙΛΛΑ και ένας όπου κάτσει μεταξύ Κορωπί Αθηναϊκός Ραφήνα με πιθανότερο Κορωπί
president
Αγαπητε μου φιλε δεν μπορω να καταλαβω απο ποιους ειχε ποιο καλη ομαδα το Κορωπι.Επειδη τους εχω δει ολους πολλες φορες δεν συμμεριζομαι την αποψι σου.Μια ομαδα που αλλαζει τους προπονητες σαν τα πουκαμισα και που βασιζεται στο ο Κουντουμαδης και οι αλλοι τι basket μπορει να παιξει?Για μενα εαν δεν ηταν ο Κουντουμαδης οι τεσσερις θα ειχαν βρεθει προ πολλου .Πιστευω οτι το ποιο ανορθοδοξο basket το παιζουν ο Αργοναυτης και το Κορωπι και λυπαμαι αν στεναχωρω καποιους φιλους αλλα αυτη ειναι η γνωμη μου.
tessari
[quote name='Jabar' date='Apr 29 2008, 23:40 ' post='192135']
Τα εύκολα πρώτα ΔΑΣΑΛ και Αμιλλα έχουν υποβιβασθεί.Η Ηλιούπολη και 2 νίκες να κάνει χάνει στις ισοβαθμίες από όλους εκτός από το Κορωπί.Εαν η Ραφήνα κάνει μία νίκη με Χολαργό η Ψυχικό στην έδρα της
τότε η τέταρτη ομάδα θα είναι το Κορωπί .

Το Μαρκόπουλο παίζει με Ηλιούπολη, Αθηναϊκό και Γαλάτσι. Σε περίπτωση που κάνει 2 ή 3 ήττες από αυτές τις ομάδες δεν κινδυνεύει?
ΜJ23
QUOTE(president @ Apr 30 2008, 12:20 ) *
Αγαπητε μου φιλε δεν μπορω να καταλαβω απο ποιους ειχε ποιο καλη ομαδα το Κορωπι.Επειδη τους εχω δει ολους πολλες φορες δεν συμμεριζομαι την αποψι σου.Μια ομαδα που αλλαζει τους προπονητες σαν τα πουκαμισα και που βασιζεται στο ο Κουντουμαδης και οι αλλοι τι basket μπορει να παιξει?Για μενα εαν δεν ηταν ο Κουντουμαδης οι τεσσερις θα ειχαν βρεθει προ πολλου .Πιστευω οτι το ποιο ανορθοδοξο basket το παιζουν ο Αργοναυτης και το Κορωπι και λυπαμαι αν στεναχωρω καποιους φιλους αλλα αυτη ειναι η γνωμη μου.


ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΒΑΖΑ ΚΑΙ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ
Olorin
QUOTE(president @ Apr 30 2008, 09:20 ) *
Αγαπητε μου φιλε δεν μπορω να καταλαβω απο ποιους ειχε ποιο καλη ομαδα το Κορωπι.Επειδη τους εχω δει ολους πολλες φορες δεν συμμεριζομαι την αποψι σου.Μια ομαδα που αλλαζει τους προπονητες σαν τα πουκαμισα και που βασιζεται στο ο Κουντουμαδης και οι αλλοι τι basket μπορει να παιξει?Για μενα εαν δεν ηταν ο Κουντουμαδης οι τεσσερις θα ειχαν βρεθει προ πολλου .Πιστευω οτι το ποιο ανορθοδοξο basket το παιζουν ο Αργοναυτης και το Κορωπι και λυπαμαι αν στεναχωρω καποιους φιλους αλλα αυτη ειναι η γνωμη μου.

Δεν θα κρίνω σημεία όπως ο τρόπος παιχνιδιού μας ή το γεγονός ότι αλλάξαμε 3 προπονητές κ.λπ., όμως από άποψης υλικού, συγγνώμη κιόλας που θα διαφωνήσω, αλλά δεν νομίζω πως υπάρχει θέμα σύγκρισης με τις υπόλοιπες ομάδες που κινδυνεύουν... (αυτό βέβαια που έχει σημασία είναι να το αποδείξουμε και στο γήπεδο...)

Σίγουρα, ως παίκτης της ομάδας δεν είμαι κι ο πιο αντικειμενικός κριτής, αλλά νομίζω πως οι περισσότεροι ουδέτεροι παρατηρητές συμμερίζονται την άποψή μου...
mimos8
QUOTE(alexas10 @ Apr 30 2008, 04:55 ) *
δεν μου κανει φιλε... θα παρω καλυτερους...

αν καταντησω να εχω προπονητη τον καρατζα καλυτερα να το κοψω και να αρχισω το τενις που το εχω παρατησει!
pitbull
QUOTE(Olorin @ Apr 30 2008, 13:45 ) *
Δεν θα κρίνω σημεία όπως ο τρόπος παιχνιδιού μας ή το γεγονός ότι αλλάξαμε 3 προπονητές κ.λπ., όμως από άποψης υλικού, συγγνώμη κιόλας που θα διαφωνήσω, αλλά δεν νομίζω πως υπάρχει θέμα σύγκρισης με τις υπόλοιπες ομάδες που κινδυνεύουν... (αυτό βέβαια που έχει σημασία είναι να το αποδείξουμε και στο γήπεδο...)

Σίγουρα, ως παίκτης της ομάδας δεν είμαι κι ο πιο αντικειμενικός κριτής, αλλά νομίζω πως οι περισσότεροι ουδέτεροι παρατηρητές συμμερίζονται την άποψή μου...


σαν αντικειμενικος κριτης απο ραφηνα, ηλιουπολη, μαρκοπουλο, λιοσια εχετε πιο καλο υλικο αλλα τα ονοματα δεν παιζουν μπασκετ και εσεις εισαστε απροπονητη ομαδα.
mimos8
φιλε olorin κι εγω εχω δει στην ομαδα σας καποια στοιχεια πολυ μικρομεσαιας ομαδας.με καραμπελα στην αρχη κατι παιζατε και ειχατε και κινητρο και τσαμπουκα.μετα επι κωστοπουλου ησασταν τουλαχιστον τραγικοι.δεν παιζατε τιποτα συγκεκριμενο στην επιθεση,λες και μαζευοσασταν καθε δευτερα 5 φιλοι να παιξεται,στην αμυνα δεν υπηρχε καμια διαθεση και το κυριοτερο μετα την 6-7 αγωνιστικη δειξατε ξενερωμενοι και αδιαφοροι χωρις ουσιαστικο λογο.ειδικα το τελευταιο ειναι δειγμα απο μικρη ομαδα!τα λιοσια για παραδειγμα μπορει να εχουν πεσει εδω και καιρο αλλα σε καθε ματς μπαινουν με τσαμπουκα και οσο αντεξουν.το ιδιο και ο αθηναικος, ραφηνα,ηλιουπολη και το μαρκοπουλο.ολοι δειχνουν διαθεση και κινητρο κι ας μην εχουν.συγνωμη που τα λεω ετσι αλλα αυτη ειναι η γνωμη μου.κατα τα αλλα απο υλικο ειστε μια χαρα.αυτο δεν το αμφισβητει κανεις.
Olorin
Μα για αυτό ακριβώς τόνισα το "από άποψης υλικού" και πρόσθεσα και το ότι "αυτό βέβαια που έχει σημασία είναι να το αποδείξουμε και στο γήπεδο...", γιατί σε ένα μεγάλο κομμάτι της σεζόν, σίγουρα δεν το κάναμε...

Βέβαια, θέλω να πιστεύω πως πλέον η κατάσταση έχει βελτιωθεί, απλώς (και λόγω των "περίεργων" αποτελεσμάτων) δεν μας αρκεί πια να κάνουμε αυτά που θα μας αναλογούσαν υπό άλλες συνθήκες, αλλά περισσότερα...
ΜJ23
QUOTE(Olorin @ Apr 30 2008, 14:30 ) *
Μα για αυτό ακριβώς τόνισα το "από άποψης υλικού" και πρόσθεσα και το ότι "αυτό βέβαια που έχει σημασία είναι να το αποδείξουμε και στο γήπεδο...", γιατί σε ένα μεγάλο κομμάτι της σεζόν, σίγουρα δεν το κάναμε...

Βέβαια, θέλω να πιστεύω πως πλέον η κατάσταση έχει βελτιωθεί, απλώς (και λόγω των "περίεργων" αποτελεσμάτων) δεν μας αρκεί πια να κάνουμε αυτά που θα μας αναλογούσαν υπό άλλες συνθήκες, αλλά περισσότερα...



δεν καταλαβενω τι ενωεις περιεργα αποτελεσματα?μην ξεχνας τα περασμενα (περιεργα)χρονια του κωροπιου...ηρθε μαλλον η ωρα της θειασ δικης!!!!!!!
Olorin
QUOTE(ΜJ23 @ Apr 30 2008, 12:17 ) *
δεν καταλαβενω τι ενωεις περιεργα αποτελεσματα?μην ξεχνας τα περασμενα (περιεργα)χρονια του κωροπιου...ηρθε μαλλον η ωρα της θειασ δικης!!!!!!!

Τα "περασμένα (περίεργα) χρόνια" που λες, δεν τα γνωρίζω, αφού φέτος είναι η πρώτη μου χρονιά στο Κορωπί, οπότε δεν μπορώ να εκφέρω άποψη...

Όσο για τα "περίεργα" αποτελέσματα, ίσως και να έχω άδικο... Αυτό όμως που βλέπω από τα αποτελέσματα, είναι ότι στις τελευταίες αγωνιστικές, είμαστε πιθανότατα η μοναδική από τις ομάδες που κινδυνεύουν που χάνει από "αδιάφορες" ομάδες, ενώ όλες οι υπόλοιπες κάνουν εκπλήξεις κι "εκπλήξεις"...

Σίγουρα η έλλειψη κινήτρου είναι σημαντικός παράγοντας στην απόδοση μιας ομάδας τη συγκεκριμένη εποχή, όμως δεν νομίζω να είμαι ο μόνος στον οποίο κάποια από τα τελευταία αποτελέσματα φάνηκαν περίεργα...

Ίσως κάποια από αυτά... ίσως κανένα... ίσως και όλα!!!

Ας κερδίσουν οι "αδιάφοροι" τις (θεωρητικά και βαθμολογικά) υποδεέστερες τους ομάδες, έτσι ώστε μετά να μην έχουν να αποδείξουν ότι "δεν είναι ελέφαντες"...
ΜJ23
QUOTE(Olorin @ Apr 30 2008, 15:34 ) *
Τα "περασμένα (περίεργα) χρόνια" που λες, δεν τα γνωρίζω, αφού φέτος είναι η πρώτη μου χρονιά στο Κορωπί, οπότε δεν μπορώ να εκφέρω άποψη...

Όσο για τα "περίεργα" αποτελέσματα, ίσως και να έχω άδικο... Αυτό όμως που βλέπω από τα αποτελέσματα, είναι ότι στις τελευταίες αγωνιστικές, είμαστε πιθανότατα η μοναδική από τις ομάδες που κινδυνεύουν που χάνει από "αδιάφορες" ομάδες, ενώ όλες οι υπόλοιπες κάνουν εκπλήξεις κι "εκπλήξεις"...

Σίγουρα η έλλειψη κινήτρου είναι σημαντικός παράγοντας στην απόδοση μιας ομάδας τη συγκεκριμένη εποχή, όμως δεν νομίζω να είμαι ο μόνος στον οποίο κάποια από τα τελευταία αποτελέσματα φάνηκαν περίεργα...

Ίσως κάποια από αυτά... ίσως κανένα... ίσως και όλα!!!

Ας κερδίσουν οι "αδιάφοροι" τις (θεωρητικά και βαθμολογικά) υποδεέστερες τους ομάδες, έτσι ώστε μετά να μην έχουν να αποδείξουν ότι "δεν είναι ελέφαντες"...


καλη η θεωρια φιλε αλλα μεσα στο γηπεδο αμα χασεις χαθηκες οποτε ενεργει το ενστικτο της επιβιωσεις που εναι πιο δυνατο απο αυτο της αδιαφοριας ετσι πιστευω οποτε δεν μου μοιαζουν και τοσο ελεφαντες!!!!!!!!!
mimos8
QUOTE(Olorin @ Apr 30 2008, 15:34 ) *
Τα "περασμένα (περίεργα) χρόνια" που λες, δεν τα γνωρίζω, αφού φέτος είναι η πρώτη μου χρονιά στο Κορωπί, οπότε δεν μπορώ να εκφέρω άποψη...

Όσο για τα "περίεργα" αποτελέσματα, ίσως και να έχω άδικο... Αυτό όμως που βλέπω από τα αποτελέσματα, είναι ότι στις τελευταίες αγωνιστικές, είμαστε πιθανότατα η μοναδική από τις ομάδες που κινδυνεύουν που χάνει από "αδιάφορες" ομάδες, ενώ όλες οι υπόλοιπες κάνουν εκπλήξεις κι "εκπλήξεις"...

Σίγουρα η έλλειψη κινήτρου είναι σημαντικός παράγοντας στην απόδοση μιας ομάδας τη συγκεκριμένη εποχή, όμως δεν νομίζω να είμαι ο μόνος στον οποίο κάποια από τα τελευταία αποτελέσματα φάνηκαν περίεργα...

Ίσως κάποια από αυτά... ίσως κανένα... ίσως και όλα!!!

Ας κερδίσουν οι "αδιάφοροι" τις (θεωρητικά και βαθμολογικά) υποδεέστερες τους ομάδες, έτσι ώστε μετά να μην έχουν να αποδείξουν ότι "δεν είναι ελέφαντες"...

την πεντελη παντως την κερδισες περιπου 20 ποντους
leonkalf
QUOTE(maravitc @ Apr 30 2008, 01:00 ) *
συφωνω απολυτα κ μη ξεχνατε το εσκα 2008-09 πρεπει να το ξεκινησει ο ολοριν

Τιμής ένεκεν, ΝΑΙ!!! Πρωτεργάτης!!
Αφού ήταν αυτός, που τα περασμένα χρόνια που στο φορουμ μας δεν υπήρχαν πολλά μέλη και το τοπικ της ΕΣΚΑ "αράχνιαζε", έδινε ενημέρωση και πνοή!!
41.gif
tessari
QUOTE(basket4ever13 @ Apr 30 2008, 08:57 ) *
Κάποια σχόλια πάνω στη βαθμολογία που είχ βάλει 13 Φεβρουαρίου.Μαρκόπουλο ,Σπάτα έχουν ξεμπλέξει.
Κάποιες από τις ομάδες που ήταν αδιάφορες έχασαν κάποια ματς και η σωτηρία ανέβηκε στους 42 όσους
υπολόγιζα να φτάσει και θα φτάσει το Κορωπί.Το οποίο για ένα κρίσιμο διάστημα 6 αγωνιστικών τα παράτησε δεν επωφελήθηκε να κάνει κάποιες νίκες εκτός προγράμματος και έμπλεξε άσχημα ενώ είχε καλλίτερη ομάδα από τους υπόλοιπους κάτω όπως και μία βαθμολογική άνεση.Οπότε οι τρεις τελευταίοι ΔΑΣΑΛ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΜΙΛΛΑ και ένας όπου κάτσει μεταξύ Κορωπί Αθηναϊκός Ραφήνα με πιθανότερο Κορωπί

Πάντως όποια ομάδα και να υποβιβασθεί από Κορωπί, Αθηναϊκό, Ηλιούπολη, και Ραφήνα δεν έχει τόσο μεγάλη διαφορά από τις άλλες, αν δούμε τη φιλοσοφία των ομάδων βάση της οποίας είναι δομημένες και την απόδοσή τους κατά τη διάρκεια όλης της χρονιάς. Κατά κάποιο τρόπο είναι και κρίμα για οποιαδήποτε ομάδα από αυτές αν υποβιβασθεί, γιατί δεν συγκρίνονται με τις ομάδες που ανεβαίνουν από Β ΕΣΚΑ, εκτός της Νίκης Αμαρουσίου. Δεν συγκρίνονται επίσης με τις ομάδες που πέφτουν από Α ΕΣΚΑΝΑ.
Olorin
QUOTE(ΜJ23 @ Apr 30 2008, 12:55 ) *
καλη η θεωρια φιλε αλλα μεσα στο γηπεδο αμα χασεις χαθηκες οποτε ενεργει το ενστικτο της επιβιωσεις που εναι πιο δυνατο απο αυτο της αδιαφοριας ετσι πιστευω οποτε δεν μου μοιαζουν και τοσο ελεφαντες!!!!!!!!!

Έχεις απόλυτο δίκιο, για αυτό ακριβώς είπα και πιο πάνω ότι μπορεί να είναι ύποπτα όλα... κάποια... ή ακόμα και κανένα από όλα τα αφύσικα αποτελέσματα... Απλώς όταν κινδυνεύουν 5-6 ομάδες, παίζουν όλοι με "αδιάφορους" από το πάνω μισό του βαθμολογικού πίνακα και κερδίζουν όλοι εκτός από σένα... ε, κάπου σε πιάνει μια πικρία και σε κυριεύουν οι υποψίες όταν αυτό επαναλαμβάνεται συνεχώς... Λογικό και ανθρώπινο δεν είναι???

Φυσικά και δεν είπα ότι θεωρώ κάθε έκπληξη "στημένη" ή ξέρω κι εγώ τι άλλο...
QUOTE(mimos8 @ Apr 30 2008, 13:03 ) *
την πεντελη παντως την κερδισες περιπου 20 ποντους

Αυτό ακριβώς εννοώ, ρε συ Μήτσο... Κι εγώ αν ήμουν τρίτος και μάθαινα πόσο εύκολα κερδίσαμε τον Νεοπεντελικό θα μου φαινόταν περίεργο... Απλώς επειδή ήμουν εκεί, ξέρω και πως η Πεντέλη είχε πολλές και σημαντικές απουσίες (όπως και στα προηγούμενα παιχνίδια, βέβαια...) και πως πιάσαμε μια σχετικά καλή απόδοση, οπότε δικαιολογείται το τελικό αποτέλεσμα...

Η διαφορά όμως είναι ότι στα τρία προηγούμενα παιχνίδια, παίξαμε με τρεις βαθμολογικά αδιάφορες ομάδες (Εν.Ιλίου, Αίολος, Μαρκόπουλο, αν και το τελευταίο ίσως έμπαινε σε περιπέτειες αν το κερδίζαμε...) και κάναμε τρεις ήττες, ενώ και στα τρία παιχνίδια μπήκαμε στο τελευταίο λεπτό έχοντας προβάδισμα από 3-6 πόντους... Αν λοιπόν κάποια από αυτές τις ομάδες ήθελε να μας δώσει "κάτι", απλώς δεν θα έμπαινε στη διαδικασία να γυρίσει το παιχνίδι στα τελευταία δευτερόλεπτα (κάτι που -κατά τ'άλλα- πολύ καλά έκαναν οι συγκεκριμένες ομάδες στα συγκεκριμένα παιχνίδια, για την αξιοπιστία τόσο των ίδιων όσο και του πρωταθλήματος)...
QUOTE(maravitc @ Apr 29 2008, 22:00 ) *
συφωνω απολυτα κ μη ξεχνατε το εσκα 2008-09 πρεπει να το ξεκινησει ο ολοριν

Αν και δεν έχω την παραμικρή ιδέα για το αν θα αγωνίζομαι στην κατηγορία και του χρόνου... και μόνο λόγω παράδοσης, είναι υποχρέωσή μου να τα κάνω τα εγκαίνια για 4η χρονιά... wink.gif biggrin.gif
maravitc
QUOTE(mimos8 @ Apr 30 2008, 11:09 ) *
αν καταντησω να εχω προπονητη τον καρατζα καλυτερα να το κοψω και να αρχισω το τενις που το εχω παρατησει!

επι του πιεστηριου σου λεω πως προπονητης που ειναι σε συζητησεις με ομαδα α εσκα,εχει
ζητησει να μαθει αμεσα το μπατζετ γιανα προτεινει καρατζα,μπαλαμπανη για βασικους στο 2-3
maravitc
μια ψυχη μου ειπε οτι στη ραφηνα θα μπουνε λεφτα του χρονου,ενω οποιος το καλοσκεφτει
παμε για πρωταθλημα φουλ απο μεσογεια του χρονου στην α εσκα,κερατεα(ανεβαινει σιγουρα),
σπατα,μαρκοπουλο,ραφηνα κ α το σωσει κ κορωπι
mimos8
να δωσω κι εγω μια πληροφορια που εφτασε στα αυτια μου.το μαρκοπουλο θα ριξει και παλι λεφτα και ο κοουτς θελει να γεμισει τη θεση του ασσου με παναγιωτοπουλο-φραττα!
tasos
QUOTE(Olorin @ May 1 2008, 02:54 ) *
QUOTE(maravitc @ Apr 29 2008, 22:00 ) *
συφωνω απολυτα κ μη ξεχνατε το εσκα 2008-09 πρεπει να το ξεκινησει ο ολοριν

Αν και δεν έχω την παραμικρή ιδέα για το αν θα αγωνίζομαι στην κατηγορία και του χρόνου... και μόνο λόγω παράδοσης, είναι υποχρέωσή μου να τα κάνω τα εγκαίνια για 4η χρονιά... wink.gif biggrin.gif


ψηφιζω και εγω Olorin για το γουρι και μονο!Προπερσυ που ανοιξε το τοπικ και εγινα μελος του φορουμ ο Απολλωνας κερδισε πανηγυρικά την ανοδο στην Γ΄Εθνικη!
Φετος που ανοιξα αντιστοιχω τοπικ στην Γ΄Εθνικη η ομαδα μου υποβιβαστικε οποτε δεν με παει
rolleyes.gif
basket4ever13
Η διαγωγή που έδειξε το Μαρκόπουλο σε δυσκολώτερες καταστάσεις ήταν άψογη.Τώρα με ομάδες στα μέτρα του και με δύο εντός θα ήταν πολύ περίεργο να μην κάνει μια νίκη.Το Κορωπί από άποψη υλικού ήταν για λίγο πάνω από τη μέση.Επί 1,5 μήνα με προπονητή τσακωμένο με όλους και διοίκηση αδιάφορη έκανε άσχημεςήττες όταν ενεργοποιήθηκαν και η τύχη τους έπαιξε άσχημο παιχνίδι και τώρα στις ισοβαθμίες τα μαντάτα είναι πολύ άσχημα.Οσο για τον Αθηναϊκό συγχαρητήρια στους παίκτες και το προπονητή που έδειξαν πόσο αγαπάνε το μπάσκετ και καλά θα κάνουν να βρούνε κάτι από το υστερημά τους οι παράγοντες να τους ανταμοίψουν ανεξάρτητα του τι θα γίνει τελικά.Το υλικό του Αθηναϊκού είναι καλό αλλά λίγο αριθμητικά και η θέση του είναι δίκαιη και λόγω ειδικών συνθηκών έχουν μαζέψει και ανέλπιστους πόντους λόγω καρδιάς.
leonkalf
To αναβληθέν παιχνίδι Κηφισιά-Ψυχικό ξέρουμε πότε θα γίνει?

Το ρωτάω και για το παιχνίδι του overplaybet. Για να βγουν τα αποτελέσματα, πρέπει να περαστεί το σκορ...
Κι αν πάει για μετά την Δευτέρα που έρχεται.... τι θα κάνουμε για αυτή την αγωνιστική?
mimos8
μαλλον θα γινει μετα και απο την μεθεπομενη αγωνιστικη!θα παιξουμε τη δευτερα με αμιλλα,την τεταρτη κυπελλο με ζωγραφου,τη δευτερα με ραφηνα και τεταρτη-πεμπτη με ψυχικο.αρα λογικα σε 2 βδομαδεσ απο σημερα
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.