Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α' ΕΣΚΑ 2007-08
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43
Jabar
Ενα από τα δύο κρίσιμα ματς για τα Σπάτα χάθηκε.Η πολύ κακή περιφερειακή άμυνα στο ένας εναντίον ενός
όταν οι ψηλοί του Γαλατσίου τραβιόντουσαν εκτός στοίχισε ένα κρίσιμο ματς.Η καταστροφή δεν έχει έρθει η καταστροφή θα είναι ήττα από το Μαρκόπουλο.Να πω επίσης ότι ο Οικονόμου είναι ιστορία για το Ελληνικό μπάσκετ γιαυτό ότι και να γίνει στο μέλλον προσοχή.Πρώτος έγραψα ότι πιστεύω στο Γαλάτσι και βλέπω να σώζεται μπράβο στα παιδιά καλή συνέχεια.
Jabar
Προσοχή αν ο ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ διατηρηθεί πάνω από τον Ιωνικό ΝΦ πέφτουν 5 ομάδες.
Jabar
Για την άλλη ομάδα της κατηγορίας που βρίσκεται σε κρίση δεν γράφω τίποτε παρά μόνο να τους φωτίσει ο Θεός και με τη συζήτηση και την ανάλυση δεν υπάρχουν αδιέξοδα.Αυτό που χρόνια κτίζεται εύκολα διαλύεται.
Jabar
Click to view attachment
Ενδιαφέρουσα συνέντευξη του κόουτς Παπαθεοδώρου στο sepk.gr .Υπάρχει και στο forum και στο τόπικ της Γ
Εθνικής φαίνεται η Κηφισιά δηλώνει προτίμηση ομίλου biggrin.gif Ενδιαφέρουσα και η πρόσφατη φοτό του Κόουτς
tessari
QUOTE(Jabar @ Mar 8 2008, 15:05 ) *
Για την άλλη ομάδα της κατηγορίας που βρίσκεται σε κρίση δεν γράφω τίποτε παρά μόνο να τους φωτίσει ο Θεός και με τη συζήτηση και την ανάλυση δεν υπάρχουν αδιέξοδα.Αυτό που χρόνια κτίζεται εύκολα διαλύεται.


Αυτό ισχύει για πολλές ομάδες στην Α ΕΣΚΑ. Όσο μάλιστα πλησιάζει το τέλος του πρωταθλήματος, ομάδες που δεν έχουν τη σωστή υποδομή θα παρουσιάσουν αποσύνθεση. Για αυτό να μην εκπλαγούμε αν δούμε ανατροπή στην ουρά της βαθμολογίας τις τελευταίες αγωνιστικές.
Jabar
Στο αναβληθέν παιχνίδι της Γ κέρδισε ο Ιωνικός ΝΦ και πέρασε 1 πόντο πάνω από Αρη Νικαίας .Τώρα πέφτουν προς το παρών 4.Τη διαφορά την έχει ο Ιωνικός κέρδισε εντός 79-76 έχασε εκτός 69-67.
παίζουν Ιωνικός εντός με Φιλαθλητικό,Χαλκίδα ,Διαγόρα εκτός ΟΦΗ,Κρόνο Αγ.Δ.
Αρης εντός Φιλαθλητικό ,ΟΦΗ,εκτός Ζωγράφου,Ιεράπετρα,Απόλλων.
Ολα δείχνουν ότι τελικά θα πέσουν 4 αλλά ποτέ δεν ξέρεις.Η υπέρβαση του Ιωνικού σε Ιεράπετρα και Αρδηττό δείχνουν να τον κρατούν.
coach_70
QUOTE(mimos8 @ Mar 6 2008, 00:17 ) *
καλη αρχη και καλη επιτυχια στον κοουτς θανο!ηταν καιρος να επανελθει στο προσκηνιο μετα απο πολυ καιρο αποχης.ο ταυρος διαθετει πολυ καλο υλικο και ο κοουτς θα μπορεσει να βελτιωσει αρκετα πραγματα!δυστυχως εχουμε παιξει και τα δυο παιχνιδια μας με τον ταυρο για φετος και δε θα συναντηθουμε
FIVOS9
πολυ καλη κινηση της διοικησης του ταυρου να ενταξει στις ταξεις της τον προπονητη ΜΙΧΑΛΗ ΘΑΝΟ! πιστευω οτι ειναι πολυ καλος προπονητης με το παρελθον του να το επιβεβαιωνει! (ανοδος με κρονο στη γ εθνικη και πολυ γρηγορο και συνχρονο μπασκετ) 41.gif πολυ φιλοδοξος και ελπιδοφορος! το σιγουρο ειναι οτι ο ταυρος βαζει σοβαρη υποψηφιοτητα ανοδου για του χρονου!
ilion_player
Καλησπέρα σε όλο το forum. Το πρόβλημα με το internet κρατάει σχεδόν ένα μήνα οπότε λίγες ευκαιρίες έχω για να μπω και να δω τα νέα. Τι προγνωστικά υπάρχουν για το παιχνίδι ΙΛΙΟΝ-ΠΕΝΤΕΛΗ;
FIVOS9
QUOTE(ilion_player @ Mar 11 2008, 18:26 ) *
Καλησπέρα σε όλο το forum. Το πρόβλημα με το internet κρατάει σχεδόν ένα μήνα οπότε λίγες ευκαιρίες έχω για να μπω και να δω τα νέα. Τι προγνωστικά υπάρχουν για το παιχνίδι ΙΛΙΟΝ-ΠΕΝΤΕΛΗ;

το τελευταιο διαστημα η πεντελη παρουσιαζεται αρκετα πεσμενη στην αποδοση της και με καποια εσωτερικα προβληματα! πιστευω οτι το μαχητικο ιλιον εχει το πανω χερι για τον μεταξυ τους αγωνα! θεωρω οτι ειναι σε καλυτερη κατασταση!
Jordan d
Ευχαριστω τον φιλο και αιωνιο εφηβο καλφο για την καλυψη στο θεμα αρτεμακη!!αλλα οπως γνωριζουν οι συμπαικτες μου αμεσως μετα τον αγωνα ο σκιουρος εκανε το πρωτο του ταξιδι με αεροπλανο (και μπορω να πω οτι του αρεσε αρκετα)γι'αυτο και τωρα επανερχομαι με την καθιερωμενη αφιερωση μου!!ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif wos_sport5.gif wav.gif smiley.gif
tool
QUOTE(FIVOS9 @ Mar 11 2008, 08:23 ) *
πολυ καλη κινηση της διοικησης του ταυρου να ενταξει στις ταξεις της τον προπονητη ΜΙΧΑΛΗ ΘΑΝΟ! πιστευω οτι ειναι πολυ καλος προπονητης με το παρελθον του να το επιβεβαιωνει! (ανοδος με κρονο στη γ εθνικη και πολυ γρηγορο και συνχρονο μπασκετ) 41.gif πολυ φιλοδοξος και ελπιδοφορος! το σιγουρο ειναι οτι ο ταυρος βαζει σοβαρη υποψηφιοτητα ανοδου για του χρονου!

Φίλε Fivo9 τον ξέρεις προσωπικά τον coach Θάνο??
FIVOS9
QUOTE(tool @ Mar 12 2008, 16:22 ) *
Φίλε Fivo9 τον ξέρεις προσωπικά τον coach Θάνο??

προσωπικα δεν τον ξερω αλλα παρακολουθουσα αρκετους αγωνες του κρονου στην α εσκανα αλλα και στην γ εθνικη οταν ηταν αυτος και εχει διαμορφωθει πολυ καλη αποψη για το μπασκετ που παιζει και το πως αντιμετωπιζει τα παιχνιδια!
maravitc
QUOTE(FIVOS9 @ Mar 13 2008, 08:29 ) *
προσωπικα δεν τον ξερω αλλα παρακολουθουσα αρκετους αγωνες του κρονου στην α εσκανα αλλα και στην γ εθνικη οταν ηταν αυτος και εχει διαμορφωθει πολυ καλη αποψη για το μπασκετ που παιζει και το πως αντιμετωπιζει τα παιχνιδια!



ειναι λιγο νωρις για αβαντες απο τωρα για του χρονου,ασε που
μπορει κ να στραβωσει η δουλεια γιατι εκτος απο το κρονο
υπαρχει κ ο ατταλος...
tool
QUOTE(maravitc @ Mar 13 2008, 10:31 ) *
ειναι λιγο νωρις για αβαντες απο τωρα για του χρονου,ασε που
μπορει κ να στραβωσει η δουλεια γιατι εκτος απο το κρονο
υπαρχει κ ο ατταλος...

Συμφωνώ απόλυτα με τον φίλο maravitc και εγώ έχω την εικόνα του αττάλου στο μυαλό μου από όπου εφυγε κακείν κακώς..
basket4ever13
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 1 με καθαρά αγωνιστικά κριτήρια
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 1 δυνατά παιδιά η Αμιλλα δεν ξέρω τι απέδοσε η προσπάθεια ανασύνταξης στο Κορωπί
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 1 αλλά ποτέ δεν ξέρεις μαυτό το στυλ παιχνιδιού
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΟ 1 πολλά προβλήματα σχέσεων στο Νεοπεντελικό.
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 1 νέος κόουτς καλύτερη ποιότητα
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 γιατί έχουν πάρει πάνω τους
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 1 τι να πεις
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 1 αν μπουν τα σουτ.
ADEKASTOS
Καλημέρα σε ολους Σήμερα επέστρεψα απο τις διακοπές και θαθελα να πώ δυό λόγια για το παιχνίδι του Ψυχικού με την Πεντέλη που παρακολούθησα.
ΤοΨυχικό σαφώς ανώτερο απο την Πεντέλη που προσπάθησε μόνο στο τέταρτο 10λεπτο που μείωσε τηνδιαφορά στους 4 πόντους αν θυμάμαι καλά αλλά οι απουσίες λόγω τραυματισμών φάνηκαν.Καραγρηγορίου και Ροίδης επεξαν με μεγάλο πάθος και πανηγύριζαν καθε τους καλάθι.Ο Καλφόπουλος σοβαρός και αξιόπιστος οπως και ο Μπούχερτ. Ο Ρεμεντέλας εκανε πολύ καλό κοουτσάρισμα.Απο την Πεντέλη πολλά νευρα απο τον Γκανά και σχεδόν ολων των παικτών,και κακό μπάσκετ .Κατά την διάρκεια του παιχνιδιού ο παίκτης με το Νο 5 εβρισε τον Γκανά και απο οτι εμαθα πλακωθήκανε στα αποδητήρια,ο Νο 5 ειναι ο γυιός του Προέδρου.Δεν εχω μάθει αν ο Γκανάς υπάρχει ακόμα στην Πεντέλη. Τιμωρήθηκε αραγε ο παίκτης η ελέω προέδρου πέρασε στα ψιλά.Αν ξέρει κανείς ας μας πεί.
ilion_player
Ανάσταση με τον ΟΤΕ. Φτιάχτηκε το internet μετά από ένα μήνα και μια αναφορά παραπόνων. Ελπίζω να μην έχασα πολλά. Θα είμαι πιο τακτικός στο μέλλον αν συνεχίσω να έχω internet. Περιμένω να γίνει ένα καλό παιχνίδι την Δευτέρα και ελπίζω να κερδίσει η Ένωση. Καλή επιτυχία Ένωση Ιλίου.
Jabar
Ψυχικό - Σπάτα Μία από τις μεγάλες εκπλήξεις του πρώτου γύρου ήταν η έκταση της ήττας του Ψυχικού τώρα η ομάδα έχει ρολάρει αν και σε κάποια τέτοια ματς αρχίζουν χαλαρά και κερδίζουν στο τέλος.
Αμιλλα -Κορωπί Εχουν φάει το γαϊδαρο μένει η ουρά δεν νομίζω η Αμιλλα να χύσει τη καρδάρα με το γάλα
το Κορωπί θα δείξει πως πάει η προσπάθεια ανασύνταξης αν το πολεμήσουν έχουν περιθώρια.
Αργοναύτης -ΔΑΣΑΛ τρίποντο ραπ και μάλλον κάθεται στον 1.
Ιλιον -Νεοπεντελικός.Καλό το κλίμα στο Ιλιον Για τον αδέκαστο που ρωτάει ναι ο Γκανάς στο πάγκο τον στηρίζουν οι παίκτες ο Μάντζιος τιμωρήθηκε αλλά υπάρχουν και τραυματισμοί δύσκολα κερδίζει ομάδα χωρίς
play maker . Η απόφαση κλείνει στόματα από την άλλη όταν οι σφυγμοί είναι ψηλά φυσιολογικά κάποια στιγμή μπορεί να ξεφύγεις.
Ταύρος -Μαρκόπουλο καλλίτερος ο Ταύρος αλλά αποδείχτηκε ότι το Μαρκόπουλο τα παλεύει.
Γαλάτσι - Αρης Καλλίτερος ο Αρης αλλά χωρίς βάθος.Εχω πει ότι το Γαλάτσι θα σωθεί και αυτό είναι ένα ματς
που πρέπει να το πάρουν.Πρέπει να ανεβάσουν λίγο παραγωγικότητα στους 70.
Κηφισιά -Αθηναϊκός Απλά πρέπει να γίνει σεβασμός αξίζει στα παιδιά του Αθηναϊκού.
ΚΟ Χολαργού-Ηλιούπολη Καίγεται η Ηλιούπολη για το ματς ο Χολαργός σαφώς καλύτερος αλλά επιθετικά ασταθής.
FIVOS9
QUOTE(maravitc @ Mar 13 2008, 12:31 ) *
ειναι λιγο νωρις για αβαντες απο τωρα για του χρονου,ασε που
μπορει κ να στραβωσει η δουλεια γιατι εκτος απο το κρονο
υπαρχει κ ο ατταλος...

φιλε maravitc δεν τα ξερεις καλα τα πραγματα! αν θυμασαι καλα ο θανος μολις εγυγε απο ατταλο ηταν 4ος! βεβαια το καλοκαιρι εκανε κατα τη γνωμη μου κακες επιλογες παιχτων και φαινοταν απο την αρχη οτι κατι δεν παει καλα! δεν ειναι ομως τυχαιο οτι οταν εγυγε η ομαδα επεσε σουμπιτη! τελος παντων θα δειξει η νεα χρονια! η γνωμη μου ειναι οτι ειναι ενας πολυ καλος προπονητης για τα δεδομενα της κατηγοριας!
Jabar
Μπορεί παλιότερα τα δεδομένα των προπονητών να μην ήταν τα καλλίτερα αλλά αυτή τη στιγμή είναι μια χαρά.
Εμπειροι και σωστοί στη δουλειά τους.Και όποιος δεν είναι δεν στέκεται.
mimos8
μου φαινεται οτι ο κοουτς θανος μοιαζει με την ομαδα της πεντελης.οταν γινει αναφορα απο καποιον μετα προκαλειται μεγαλη κουβεντα και πολλα σχολια!οπως εχω ξαναπει παλιοτερα για τον θανο,δεν εχω προσωπικη αποψη για το αν ειναι καλος προπονητης αλλα ξερω οτι ειναι τρελος με τη δουλεια του και το μπασκετ γενικα και μπορει να ασχολειται ολη μερα με την ομαδα του.γι αυτο και μονο αξιζει το σεβασμο.συμφωνω απολυτα με jabar στο οτι πλεον υπαρχουν πολυ καλοι προπονητες στην κατηγορια με δυνατοτητες για παραπανω κατηγοριες.
alexas10
QUOTE(FIVOS9 @ Mar 15 2008, 20:27 ) *
φιλε maravitc δεν τα ξερεις καλα τα πραγματα! αν θυμασαι καλα ο θανος μολις εγυγε απο ατταλο ηταν 4ος! βεβαια το καλοκαιρι εκανε κατα τη γνωμη μου κακες επιλογες παιχτων και φαινοταν απο την αρχη οτι κατι δεν παει καλα! δεν ειναι ομως τυχαιο οτι οταν εγυγε η ομαδα επεσε σουμπιτη! τελος παντων θα δειξει η νεα χρονια! η γνωμη μου ειναι οτι ειναι ενας πολυ καλος προπονητης για τα δεδομενα της κατηγοριας!


μαλλον εσυ δεν τα ξερεις καλα...
tool
QUOTE(alexas10 @ Mar 16 2008, 01:13 ) *
μαλλον εσυ δεν τα ξερεις καλα...

Ti εννοείς alexas10, ξέρεις κάτι παραπάνω επειδή είσαι και στην ομάδα αυτή τώρα?
basket4ever13
Και από τον Ατταλο και από τον Κρόνο δεν έφυγε με τις καλλίτερες αναμνήσεις .Κάποιοι από τους παίκτες
μάλιστα δεν θέλουν να τον βλέπουν ούτε ζωγραφιστό οπότε θα δείξει.Ολα στο γήπεδο φαίνονται.
mimos8
τα αποψινα ματς τα βλεπω ολα ασσους.ισως σπασει το γαλατσι-αρης.καλη επιτυχια
maravitc
QUOTE(basket4ever13 @ Mar 17 2008, 06:52 ) *
Και από τον Ατταλο και από τον Κρόνο δεν έφυγε με τις καλλίτερες αναμνήσεις .Κάποιοι από τους παίκτες
μάλιστα δεν θέλουν να τον βλέπουν ούτε ζωγραφιστό οπότε θα δείξει.Ολα στο γήπεδο φαίνονται.


μετα απο αυτο οι απανταχου αβανταδοροι να θυμουνται οτι το αντιδοτο
στην αβαντα ειναι το κραξιμο.εδω κανουμε ανταλλαγη αποψεων κ οχι
προμοσιον.
οσο για σημερα παιζετε το ποιος εχει καλυτερους γηγενεις παιχτες(πιο πολλα
δελτια)πεντελη η ιλιον αφου ο νικητης θα τερματισει τριτος με τους 2 πρωτους
να εχουν 90% μισθωφορους.βεβαια οι γηγενεις της πεντελης ειναι οι κομπαρσοι
ενω στο ιλιον οι πρωταγωνιστες,αλλα δε παυει να ειναι οι ομαδες με το μεγαλυτερο
τοπικο στοιχειο απο αυτες που ειναι ψηλα,θυμιζοντας μακρινες εποχες

οσο για τις κατω θεσεις θα τα πουμε αναλυτικα μετα τα παιχνιδια
billy_14
Αμάν! Παιδιά τρέχω για ψωμί, ο Μάραβιτς είπε καλά λόγια για την ομάδα! Τον προλαβαίνω δεν τον προλαβαίνω το φούρνο... tongue.gif
Τεσπά έχει δίκιο ο Πίστολ, απόψε παίζουμε με μια ομάδα με πολλά κοινά στοιχεία με μας. Μόνο που αν δεν κάνω λάθος το Ίλιον έχει καμιά εκατοστή χιλιάδες κατοίκους και η Νέα Πεντέλη κάτω από δέκα...
Όσο για τους "κομπάρσους", φίλε Πίστολ, τρεις απ' αυτούς θα ξεκινήσουν απόψε πεντάδα... Και θα ξεκινούσαν και χωρίς τους τραυματισμούς...
Και λέγοντας τραυματισμούς υγεία σε όλους απόψε και χαρείτε την επανεκκίνηση του πρωταθλήματος... peace.gif
maravitc
ψυχικο-σπατα 1
κακο το ψυχικο για 3 δεκαλεπτα ειχε κ την ατυχια να χασει με διαστρεμα
το καλφοπουλο αλλα τραγικα τα σπατα ειδικα στην αμυνα(επιμονη στη
ζωνη ενω το ψυχικο τα εβαζε απο παντου)
μειον μια παγιδα λοιπον για το ψυχικο κ ακομα πιο κοντα στο γκρεμο
τα σπατα

γαλατσι-πετρουπολη 2
τραγικο το γαλατσι ενω η πετρουπολη ξεκινησε απο την αρχη μπροστα
κ παρα την προσπαθεια των τριων προπονητων που εχει το γαλατσι στο παγκο
(γραφικοτητες)

φιλε 14 ο μαραβιτς δε λεει καλα κ κακα λογια,λεει αληθειες η μπηχτες
σφαζοντας με το μπαμπακι με προθεση να μη παιρνουν αερα τα απανταχοθεν
νουμερα
air kostas
ΤΑΥΡΟΣ- ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 67- 69 ΝΟΜΙΖΩ! ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΟΥΤΣΑΡΙΣΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΑΝΟ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΕ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΡΟΜΕΡΗ ΑΜΥΝΑ ΣΤΟ 3 ΚΑΙ 4 ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ!(ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟΣ ΣΧΕΔΟΝ ΣΕ ΟΛΟΥ Σ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΟΡΥΦΑΙΟΥΣ!ΠΑΝΤΩΣ Ο ΤΑΥΡΟΣ ΕΧΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΦΤΩΧΟ ΥΛΙΚΟ!ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟ ΧΑΣΕ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΛΑΘΗ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!!
jaske
Κηφισια-αθηναικος 72-63...χ το ματς μεχρι το ημιχρονο..καποια ξεσπασματα τησ κηφισιας την εφεραν μπροστα με 10..χ ξανα 5 λεπτα πριν το τελος..μετα μειναμε απο δυναμεις..κορκοσουρας διαστρεμμα..κανε θεραπειες μητσο..να δω πως θα κανουμε προπονηση την εβδομαδα...
MISTA81
Αμιλλα-Κορωπί 60-75
billy_14
Ίλιον-Νεοπεντελικός 52-45. Πολύ κλειστό παιχνίδι, κρίθηκε από ένα κλέψιμο του Παπαλουκά στα 50'' και το σκορ στο 48-45, ενώ ο ΝΑΟ ήταν μπροστά σε όλο το ματς. Τραγικές θα έλεγα και οι δύο επιθέσεις. Συγχαρητήρια στο Ίλιον για τη νίκη. Όμως πιστεύω ότι και οι δυο μας κοιτάμε πια την επόμενη χρονιά... Θεωρώ αδύνατον να κάνει τόσα στραβοπατήματα το Ψυχικό στα 8 ματς που μένουν.
Ήθελα απόψε να συναντήσω επιτέλους τον Ilion-player, αλλά δυστυχώς του έτυχε επαγγελματικό ταξίδι. Ο άνθρωπος είναι τόσο ευγενής που έστειλε τη γυναίκα του να μου ζητήσει συγγνώμη που δεν με ειδοποίησε... Δεν πειράζει, όλο και κάπου θα βρεθούμε!
Kalfopoulos11
Συγχαρητήρια στους συμπαίχτες μου για τη νίκη σήμερα και κυρίως στο φίλο μου Γκίκα για τη μεγαλειώδη εμφάνιση του.Μπορεί να έπαιξα μόνο 7-8 λεπτά λόγω του διαστρέματος που έπαθα αλλά με αντικατέστησε σήμερα όχι μόνο επάξια αλλά πιθανόν και πολύ καλύτερα.
arteminio
77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
προσκηνηστε το ειδωλο! σεληνιασμενος ο γκικασ στο χθεσινο παιχνιδι καθαρισε σχεδον μονοσ του το ματσακι,με παραγματικη απιστευτη εμφανιση σε επιθεση και αμυνα!
77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Jordan d
Συνχαρητηρια στην ομαδα μου για την νικη εχτες με τα σπατα!!απλα κλεισαμε καποια στοματα ορισμενων που ειχαν μιλησει για πελατες!!περαστηκα στον φιλο καλφο που ηταν ατυχος εχτες!και φυσικα ακομα μια φορα ο αρτεμακης αν και δεν επαιξε λογω μεσης αποτελεσε πηγη εμπνευσης για τους υπολοιπους συμπαικτες του!!ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
coach_70
QUOTE(air kostas @ Mar 17 2008, 23:53 ) *
ΤΑΥΡΟΣ- ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 67- 69 ΝΟΜΙΖΩ! ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΟΥΤΣΑΡΙΣΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΑΝΟ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΕ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΡΟΜΕΡΗ ΑΜΥΝΑ ΣΤΟ 3 ΚΑΙ 4 ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ!(ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟΣ ΣΧΕΔΟΝ ΣΕ ΟΛΟΥ Σ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΟΡΥΦΑΙΟΥΣ!ΠΑΝΤΩΣ Ο ΤΑΥΡΟΣ ΕΧΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΦΤΩΧΟ ΥΛΙΚΟ!ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟ ΧΑΣΕ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΛΑΘΗ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!!

ευχαριστω για τα καλα σου λογια.
θεωρω γενικοτερα οτι βγαζουμε ομως λανθασμενα συμπερασματα για ανθρωπους που τους ξερουμε μονο εξ οψεως.

Χαιρετιζω ολους τους φιλους του Βasket που γραφουν καποιοι εξ αυτον κ αρκετα γνωστοι.
billy_14
QUOTE(Kalfopoulos11 @ Mar 17 2008, 23:22 ) *
Συγχαρητήρια στους συμπαίχτες μου για τη νίκη σήμερα και κυρίως στο φίλο μου Γκίκα για τη μεγαλειώδη εμφάνιση του.Μπορεί να έπαιξα μόνο 7-8 λεπτά λόγω του διαστρέματος που έπαθα αλλά με αντικατέστησε σήμερα όχι μόνο επάξια αλλά πιθανόν και πολύ καλύτερα.

Περαστικά ψηλέ.
mesogeia
ας σχολιασω λιγο τα πραγματα μετα απο λιγο καιρο αποχης λογω φορτου εργασιας:
καταρχην μπραβο στον maravitc για τα επικαιρα σχολια που τσιμπανε γιατι και εμεις εδω σε αυτον τον πλανητη ζουμε και οχι στο φεγγαρι αγαπητοι "αβανταδοροι".
οσο ο νεος αντικαταστατης του Κετσελιδη και να σπρωχνεται δεν "γινεται" με τιποτα.Ο ανθρωπος ειναι τοσο καλος προπονητης οσο και εγω που ειμαι απλα φιλαθλος,ειναι εριστικος και απο δειγματα δουλειας ......αστα να πανε ....αλλωστε οι παικτες ειναι οι καλυτεροι κριτες...τελος με αυτο...οριστικα
χθες λοιπον ξεκινωντας ,θα μου επιτρεψετε ,παντα απο τα μεσογεια ο αιολος πηρε αυτο που του ανηκει με την επιλογη που εκανε και ενα μεγαλο μπραβο στα παιδια του μαρκοπουλου που νικησαν μια ομαδα γεματη παντου και εμπειρη που φυσικα εχει super ροστερ και οχι φτωχο οπως ειπε ενας "αβανταδορος"λιγο πιο πανω.
Η ραφηνα νικησε ευκολα ενα αξιομαχο συνολο και επαιξε και καλουτσικα απο οτι εμαθα>Μπραβο και σε αυτους!
Το Κορωπι εκανε το ευχαριστο μπαμ της ημερας και χωρις προπονητη επαιξε καλυτερα και απελευθερωμενα και τωρα πια ειναι πιο μακρια απο την κατρακυλα αρκει να παρουν συντομα προπονητη και να μη νομισουν οτι σωθηκε το καραβι ακομα.
Τα Σπατα συνεχιζουν να εκπλησουν δυσαρεστα και αρχιζουν να θετουν παρα πολυ σοβαρη υποψηφιοτητα για τη βουτια προς τη Β εσκα.Δυστυχως παιζουν ολο και χειροτερα και πληρωνουν την αλαζονεια τους και τα απανωτα κραυγαλεα λαθη.
Τωρα πια το πρωταθλημα εχει ενδιαφερον μονο ως προς την καθοδο και σημερα 18/3 κανω μια προβλεψη με πολυ ρισκο: πεφτουν λοιπον 1.λοισια ,2.αθηναικος,3.ηλιουπολη,και 4.ο ηττημενος του αγωνα κορωπι - σπατα την τελευταια αγωνιστικη.Προβλεπω δηλαδη οτι δυστυχως μια ομαδα της περιοχης μου θα πεσει...
Ελπιζω να βρω χρονο και να ξαναπουμε συντομα...
Καλη συνεχεια σε ολους με υγεια και φιλοι...ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕ ΤΟ!!!
hlioupoli
ρε φιλε μεσογεια μπορεις να μου πεις πως την εχεις τοσο σιγουρη την ηλιουπολη για καθοδο?δες βαθμολογια καθολου.
JASON
ΟΙ ΣΚΟΡΕΡ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ:

1.ΚΟΥΝΤΟΥΜΑΔΗΣ 428

2.ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 403

3.ΜΠΑΤΟΣ 391

4.ΚΑΒΟΥΡΗΣ 369

5.ΨΩΜΑΔΕΡΗΣ 361

6.ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ 339

7.ΠΛΑΤΗΣ 319

8.ΝΤΑΣΗΣ 292(21 ΑΓΩΝΕΣ)

9.ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ 292(21 ΑΓΩΝΕΣ)

10.ΜΠΟΥΧΕΡΤ 282(21 ΑΓΩΝΕΣ)
hlioupoli
δες παπαβλασοπουλο στους 1ους σκορερ.πρεπει να εχει 300+.
baller
QUOTE(ilias77 @ Mar 18 2008, 21:49 ) *
καταρχειν καλησπερα παιδια!ποσταρω πρωτη φορα εδω!ειμαι προπονητης μιας ομαδας σε εθνικη κατηγορια.και πηγα προχθες να δω το παιχνιδι αμμιλα -κοροπι. ο συναδελφος δεν μπορει να επιβληθει στους παιχτες του και κανουν οτι θελουν!! οι παιχτες μεταξη τους δεν επικυνονουσαν καθολου και γι'αυτο φτεει ο προπονητης που αφινει να κανει ο καθενας οτι θελει!!με αποτελεσμα να χασει ευκολα το ματς.τελος παντον η συμβουλη μου σε ολους τους συναδελφους ειναι να μεταδωσουν την πειθαρχια και το ομαδικο πνευμα σε οποια ομαδα και αν ειναι!!!

eisai protos coach h assistant?
Jabar
Για δεύτερη φορά μέσα σε μικρό χρονικό διάστημα μετά τους προπονητές της κατηγορίας αισθάνομαι την ανάγκη να υπερασπιστώ κάποιους.Δεν ξέρω αν ο Airkostas είναι συνηθισμένος από παίκτες Ευρολίγκας η ΝΒΑ
αλλά οι παίκτες του Ταύρου είναι μια χαρά ,το ρόστερ της ομάδας γεμάτο και έχουν κάνει καλές εμφανίσεις.
Αν θυμάμαι καλά στο πρώτο γύρο είχαν κερδίσει μέσα στο Μαρκόπουλο.Επι πλέον τι είδους κριτική είναι αυτή
τα δύο πρώτα δεκάλεπτα παίζουν άσχετοι παίκτες, τα δύο επόμενα παίζει καταπληκτική άμυνα ο προπονητής και στο τέλος το χάνουν οι παίκτες.Γιατί τόσο άγχος να κατηγορήσουμε τους παίκτες.Είναι λογικό και οι παίκτες να μην αφομοιώσουν από τη πρώτη στιγμή τα ζητούμενα και ο προπονητής να μην ξέρει καλά τα αγωνιστικά χαρακτηριστικά των παικτών.Θα περίμενα βέβαια άλλος να τα γράψει αυτά.Οσο για τις ομάδες που θα πέσουν ΔΑΣΑΛ και Αθηναϊκός είναι οι δύο και οι άλλες δύο θα προκύψουν μεταξύ πιθανής ισοβαθμίας
Σπάτα, ΠκΑΟ, Ηλιούπολη ,Γαλάτσι.Τα ματς της άλλης αγωνιστικής Σπάτα-ΠκΑΟ Γαλάτσι-ΚΟΧ είναι καθοριστικά
στο πρώτο τα Σπάτα κερδίζουν και συνεχίζουν χάνουν και χάνονται για τον ΠκΑΟ δεν είναι τελευταία ευκαιρία αλλά είναι η ευκαιρία να στείλουν ένα ανταγωνιστή.Στο Κορωπί νομίζω ότι η προσπάθεια ανάκαμψης πέτυχε και δεν θα πέσουν.Το Γαλάτσι αν χάσει και αυτό τότε θα εύχεται το όριο στις νίκες να πέσει κατά μία.
soouza
QUOTE(ilias77 @ Mar 18 2008, 23:49 ) *
καταρχειν καλησπερα παιδια!ποσταρω πρωτη φορα εδω!ειμαι προπονητης μιας ομαδας σε εθνικη κατηγορια.και πηγα προχθες να δω το παιχνιδι αμμιλα -κοροπι.ο συναδελφος δεν μπορει να επιβληθει στους παιχτες του και κανουν οτι θελουν!! οι παιχτες μεταξη τους δεν επικυνονουσαν καθολου και γι'αυτο φτεει ο προπονητης που αφινει να κανει ο καθενας οτι θελει!!με αποτελεσμα να χασει ευκολα το ματς.τελος παντον η συμβουλη μου σε ολους τους συναδελφους ειναι να μεταδωσουν την πειθαρχια και το ομαδικο πνευμα σε οποια ομαδα και αν ειναι!!!

Coach θα μου επιτρέψεις να σου πω ότι αυτό που κάνεις είναι αντισυναδελφικό.Δε γνωρίζεις τι μπορεί να συμβαίνει εντός της κάθε ομάδος.Είναι γεγονός πως η Άμιλλα δε βγάζει καλή εικόνα προς τα έξω,αλλά ποιος είναι ο καθένας που θα κρίνει τους άλλους?Δε γνωρίζω τον Κεφάλα προσωπικά,αλλά επειδή ασκώ την προπονητική θα ήθελα να μου πεις που είσαι προπονητής να έρθω να σε δω και με τη σειρά μου να κριτικάρω....Δε μπορεί όλο και κάπου θα υπάρχει θέμα.Με όλα τα παραπάνω εννοώ πως καλό είναι ο καθής να σέβεται τους συναδέλφους του.Coach δε σε γνωρίζω,αλλά δεν ξεκίνησες με τον καλύτερο τρόπο το ποστάρισμα σου.Θα μπορούσες να αναλύσεις τον αγώνα και να αναφέρεις απίθεια από πλευράς Άμιλλας χωρίς να φωτογραφίζεις τον coach που αν δε γνωρίζεις έπαιξε και καλό μπάσκετ σε υψηλό επίπεδο παλαιότερα.Το τελευταίο δεν έχει να κάνει με την προπονητική αλλά είναι ένδειξη σεβασμού απέναντι σε έναν άνθρωπο του μπάσκετ. bball.gif
nikefalin
QUOTE(soouza @ Mar 19 2008, 13:17 ) *
Coach θα μου επιτρέψεις να σου πω ότι αυτό που κάνεις είναι αντισυναδελφικό.Δε γνωρίζεις τι μπορεί να συμβαίνει εντός της κάθε ομάδος.Είναι γεγονός πως η Άμιλλα δε βγάζει καλή εικόνα προς τα έξω,αλλά ποιος είναι ο καθένας που θα κρίνει τους άλλους?Δε γνωρίζω τον Κεφάλα προσωπικά,αλλά επειδή ασκώ την προπονητική θα ήθελα να μου πεις που είσαι προπονητής να έρθω να σε δω και με τη σειρά μου να κριτικάρω....Δε μπορεί όλο και κάπου θα υπάρχει θέμα.Με όλα τα παραπάνω εννοώ πως καλό είναι ο καθής να σέβεται τους συναδέλφους του.Coach δε σε γνωρίζω,αλλά δεν ξεκίνησες με τον καλύτερο τρόπο το ποστάρισμα σου.Θα μπορούσες να αναλύσεις τον αγώνα και να αναφέρεις απίθεια από πλευράς Άμιλλας χωρίς να φωτογραφίζεις τον coach που αν δε γνωρίζεις έπαιξε και καλό μπάσκετ σε υψηλό επίπεδο παλαιότερα.Το τελευταίο δεν έχει να κάνει με την προπονητική αλλά είναι ένδειξη σεβασμού απέναντι σε έναν άνθρωπο του μπάσκετ. bball.gif

+1 και για να λέμε τα σύκα σύκα και τη σκάφη σκάφη, καλό είναι οι όποιες αναφορές σε ανθρώπους που βρίσκονται στον χώρο να ακολουθούνται από μια αντίστοιχη επωνυμία (π.χ, έιμαι ο τάδε και ο δείνα είναι έτσι κι αλλιώς και ...), έτσι ώστε τα λεγόμενα να μην είναι απλά κουβέντα καφενείου.
coach_70
QUOTE(nikefalin @ Mar 19 2008, 13:25 ) *
+1 και για να λέμε τα σύκα σύκα και τη σκάφη σκάφη, καλό είναι οι όποιες αναφορές σε ανθρώπους που βρίσκονται στον χώρο να ακολουθούνται από μια αντίστοιχη επωνυμία (π.χ, έιμαι ο τάδε και ο δείνα είναι έτσι κι αλλιώς και ...), έτσι ώστε τα λεγόμενα να μην είναι απλά κουβέντα καφενείου.



ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΑΣΧΕΤΟ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΦΟΡΜΗ ΝΑ ΕΠΙΣΗΜΑΝΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ, ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ.

ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ, ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ Ή ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΡΙΕΡΑ, ΔΕΝ ΕΙΧΑ Κ ΟΥΤΕ Κ ΕΠΙΘΥΜΩ ΟΠΩΣ ''καποιοι'' ΑΝΑΦΕΡΟΥΝ, ΑΒΑΝΤΑΔΟΡΟΥΣ.

ΔΥΣΤΥΧΩΣ Ή ΕΥΤΥΧΩΣ ΥΠΗΡΕΤΩ Κ ΕΓΩ ΕΝΑΝ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΓΑΠΩ Κ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΑΝΤΑΠΟΔΩΣΕΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΧΑΡΕΣ Κ ΑΛΛΕΣ ΩΣ ΕΙΘΕΣΤΕ ΜΕ ΛΥΠΕΣ.

ΟΛΟΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΜΠΑΘΕΙΩΝ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΑΣΚΟΥΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΕΧΟΥΝ Κ ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΔΕΧΤΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΡΙΘΟΥΝ.
ΣΕΒΟΜΑΙ Κ ΑΣΠΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΚΡΙΤΙΚΗ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΡΚΕΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΣΚΕΙ Κ ΕΧΟΝΤΑΣ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ, ΝΑ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ, Κ ΟΧΙ ΝΑ ΚΡΥΒΕΤΑΙ.

Η ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΤΙΠΑΘΕΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΟ ΑΥΤΟ, ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ, Κ ΑΝ ΕΧΩ ΠΡΩΤΟΣ ΕΓΩ ΔΩΣΕΙ ΑΦΟΡΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΟΦΕΙΛΩ ΕΣΤΩ Κ ΕΚ ΤΟΝ ΥΣΤΕΡΩΝ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ.
ΣΤΟ ΚΑΤΩ-ΚΑΤΩ ΓΝΩΡΙΖΩ ΕΛΑΧΙΣΤΟΥΣ ΠΟΥ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΟΙ.
ΞΕΡΩ ΕΠΙΣΗΣ Κ ΠΟΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ Κ ΘΕΩΡΟΥΝ ΕΑΥΤΟΥΣ ΑΛΑΝΘΑΣΤΟΥΣ.

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ, ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ:
ΤΟ ΥΛΙΚΟ ΤΟΥ ΤΑΥΡΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΤΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ, ΗΘΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΤΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ Κ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΑΛΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ 'Η ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ.

ΜΙΧΑΛΗΣ ΘΑΝΟΣ.
JASON
[quote name='JASON' date='Mar 18 2008, 18:47 ' post='175669']
ΟΙ ΣΚΟΡΕΡ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ:

ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΚΟΡΕΡ.

1.ΚΟΥΝΤΟΥΜΑΔΗΣ 428

2.ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 403

3.ΜΠΑΤΟΣ 391

4.ΚΑΒΟΥΡΗΣ 369

5.ΨΩΜΑΔΕΡΗΣ 361

6.ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ 339

7.ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ 325

8.ΠΛΑΤΗΣ 319

9.ΝΤΑΣΗΣ 292

10.ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ 292
JASON
QUOTE(hlioupoli @ Mar 18 2008, 23:29 ) *
δες παπαβλασοπουλο στους 1ους σκορερ.πρεπει να εχει 300+.

ΕΧΕΙ 277 ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ.
billy_14
QUOTE(ilias77 @ Mar 18 2008, 21:49 ) *
καταρχειν καλησπερα παιδια!ποσταρω πρωτη φορα εδω!ειμαι προπονητης μιας ομαδας σε εθνικη κατηγορια.και πηγα προχθες να δω το παιχνιδι αμμιλα -κοροπι.ο συναδελφος δεν μπορει να επιβληθει στους παιχτες του και κανουν οτι θελουν!! οι παιχτες μεταξη τους δεν επικυνονουσαν καθολου και γι'αυτο φτεει ο προπονητης που αφινει να κανει ο καθενας οτι θελει!!με αποτελεσμα να χασει ευκολα το ματς.τελος παντον η συμβουλη μου σε ολους τους συναδελφους ειναι να μεταδωσουν την πειθαρχια και το ομαδικο πνευμα σε οποια ομαδα και αν ειναι!!!


Φίλε δεν ξέρω αν είσαι καλός προπονητής, είσαι όμως πολύ κακός συνάδελφος, η δε ορθογραφία σου - συγγνώμη κιόλας - θυμίζει παιδάκι του δημοτικού, ενώ πρέπει σύμφωνα με τους κανόνες να είσαι απόφοιτος ΤΕΦΑΑ αν δεν κάνω λάθος... Είσαι βέβαιος ότι είσαι προπονητής; Απλώς ρωτάω...
Νομίζω ότι παράγινε το κακό με τους ανώνυμους που βγαίνουν και ρίχνουν λάσπη (γιατί επιτρέψτε μου, το παραπάνω παραείναι κακοπροαίρετο για να είναι απλώς κριτική και διαπνέεται εμφανέστατα από προσωπική αντιπάθεια) κατά δικαίων και αδίκων... Δεν γνωρίζω προσωπικά τον κόουτς Κεφάλα (αν και για μένα η Άμιλλα θα του χρωστάει πολλά αν καταφέρει να σωθεί, γιατί τη σουλούπωσε και την έκανε από φαβορί για υποβιβασμό ομάδα που παλεύει και διεκδικεί, κάτι που δυστυχώς νιώσαμε κι εμείς στο πετσί μας), και φυσικά όπως ξέρουν όλοι εδώ δεν είμαι προπονητής, τελικά όμως ilias77, αν είσαι όντως προπονητής το επαναλαμβάνω, πρέπει να έχει δίκιο ο Καρύδας στο προηγούμενο All Star Basket που γράφει με αφορμή τον τρομερά παρεξηγημένο (και από τους αγαπημένους μου Έλληνες προπονητές) Σούλη Μαρκόπουλο: Ο χώρος των κόουτς είναι ανάδελφος. Τουτέστιν, είναι πολλοί αυτοί που κοιτάνε ποιος θα μαχαιρώσει πισώπλατα τον άλλο...
Όσο γι' αυτά που λέει ο αντίπαλός μου τη Δευτέρα Θάνος έχει κι αυτός δίκιο, αν γίνεται τέτοια κριτική προς οποιαδήποτε πρόσωπα (προπονήτές, παίκτες, διαιτητές, παράγοντες) καλό θα είναι όποιος την κάνει να έχει το θάρρος της γνώμης και τον ανδρισμό της υπογραφής του. Θυμήθηκα πάλι τον okso (από δω) και συγχύστηκα...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.