Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α' ΕΣΚΑ 2007-08
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43
tool
QUOTE(amboulas @ Apr 14 2008, 17:42 ) *
πω πω μην μπει ωραια γυναικα να γραψει αμεσως να την φαμε!οσο για την πεφο αν δεν σου αρεσει μην διαβαζεις.

Από ότι έχεις καταλάβει, δεν ενδιαφέρει τους περισσότερους εδώ το τι είναι η ΠΕΦΟ ουτε και το τι θα γίνει με τη ΠΕΦΟ, όσο για το ¨αν δεν μ'αρέσει να μη διαβάζω ¨ μάλλον εσένα αν δε σ'αρεσει, το ότι δεν μας ενδιαφέρει, να μην γράφεις...
larry33
QUOTE(tool @ Apr 15 2008, 01:38 ) *
Από ότι έχεις καταλάβει, δεν ενδιαφέρει τους περισσότερους εδώ το τι είναι η ΠΕΦΟ ουτε και το τι θα γίνει με τη ΠΕΦΟ, όσο για το ¨αν δεν μ'αρέσει να μη διαβάζω ¨ μάλλον εσένα αν δε σ'αρεσει, το ότι δεν μας ενδιαφέρει, να μην γράφεις...


hammer.gif
Δεν είναι δική σου δουλειά τι θα γράφουν και τί δεν θα γράφουν οι άλλοι.....υπάρχουν moderator για αυτό.
Αν δεν σου αρέσει αυτό που γράφεται πήγαινε στο επόμενο post έτσι απλά.....γιατι αν ξεκινήσουμε κουβέντα για τα off topic δεν θα τελειώσουμε ποτέ!
maravitc
QUOTE(ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ @ Apr 14 2008, 20:57 ) *
Το Μαρκοπουλο κερδισε το Κορωπι,η Ραφηνα με 2 την Ηλιουπολη και το Γαλατσι με 2 στην Αμιλλα.

ηλιουπολη-αμιλλα-κορωπι-αθηναικος στις 9 νικες,γαλατσι στις 10,σπατα-ραφηνα στις 11
μαρκοπουλο-χολαργος στις 12.
οποιος πιασει 13αρι θα σωθει,με πολλα μεταξυ τους παιχνιδια κ τη πεντελη στη χειροτερη θεση
αφου εχει να παιξει με κορωπι-σπατα-αθηναικο-ηλιουπολη κ πρεπει να δειξει
χαρακτηρα ωντας σε κακη κατασταση κ να κρατησει τα προσχηματα που δυστυχως
καποιοι(ενωση ιλιου) δε μπορουν
leonkalf
QUOTE(nikefalin @ Apr 14 2008, 19:18 ) *
υπάρχει και το καφενείο της ΕΣΚΑ , ακριβώς για τέτοια πράγματα, μπείτε εκεί και αφήστε σε αυτό το τόπικ τα αμιγώς αγωνιστικά

Πολύ σωστά τοποθετήθηκε ο Νίκος επί του θέματος. Συμφωνώ μαζί του.
Κάθε πράγμα στον topic του.. wink.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(gabriel1981 @ Apr 14 2008, 23:29 ) *
ΝΙΚΗ - ΑΝΟΔΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΨΥΧΙΚΟ - ΠΟΥ ΚΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΠΙΑ ΘΑ ΑΝΗΚΕΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΤΗΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ!!! icon_wave.gif

Σε πολύ αγχωτικό ματς κερδισαμε τον Χολαργό 5 ποντους νομιζω...

2η σερί ανοδος, δεν ειναι κ μικρο πραγμα blove.gif

Ας ειναι καλα ο Αγγελοπουλος.

Βουρ για Α2 θα σας παει.
maravitc
σε τετραπλη ισοβαθμια στις 12 νικες για παραμονη η βαθμολογια ειναι
αθηναικος +27 (ταυρο-πεντεληΜΕΣΑ,μαρκοπουλο-λιωσιαΕΞΩ)
ηλιουπολη -2 (ενωση ιλιου-μαρκοπουλοΜΕΣΑ,πεντελη-ταυροΕΞΩ)
κορωπι -12 (πεντελη-σπαταΜΕΣΑ,πετρουπολη-λιωσιαΕΞΩ
γαλατσι -13 (ραφηνα-ταυροΜΕΣΑ,ενωση ιλιου-μαρκοπουλοΕΞΩ)
αυτο ειναι ενα απο τα σεναρια με αθηναικο,ηλιουπολη κ κορωπι να κανουν 3-1
στις 4 αγωνιστικες κ γαλατσι να κανει 2-2
σε αυτη τη περιπτωση πεφτουν κορωπι κ γαλατσι αφου ολοι στα μεταξυ τους ειναι 1-1
οι
MISTA81
Αμιλλα-Γαλάτσι 75-77 (67-67)

πριν πω αυτα που θέλω συγχαρητήρια στο Γαλάτσι αγωνιστικά φάνηκε πιο ομάδα απο εμας και αν το κερδιζε το παιχνίδι η Αμιλλα θα ήταν κλοπή αγωνιστική...δυστυχως για την προσπάθεια των παιδιών του Γαλατσίου το παιχνιδι εγινε κλοπή διαιτητική απο τον Πηλοίδη και ενα αλλον που ουτε το ονομα του δεν ξέρω. ας μας εξηγησει καποιος ποτε ισχυει και ποτε δεν ισχυει αυτο το περηβοητο non call που ο Πηλοιδης εχει κανει επιστήμη. στο κέντρο του γηπέδου παει στο δια...ο να ισχυει αλλα κατω απο το καλάθι της αλλης ομάδας ειναι απιστευτο... και ομως εγινε. 75-77 με 1.9 δευτερολεπτα για τη ληξη ο θαλασινός κανει μπειζ μπολ πασα.ο δικο μας την αρπάζει αναμεσα σε 2 γυρναει φάτσα στο καλάθι και ξαφνικα βρισκεται πεσμενος 2 μετρα απο το καλάθι. σπρώξιμο στη μέση μπροστα στα ματια του Πηλοίδη και του δευτερου. παίζεται καμια επαφή. λες και ειναι χαζός ο δικός μας να αφήσει το καλάθι για να κανει βουτιά να παρει φάουλ σε νεκρο χρονο.κρίμα για την προσπαθεια την δικια μας που αν και κακοι χάναμε με 11... 7 λεπτά πριν τη λήξη καταφεραμε να το γυρίσουμε και κριμα για την προσπάθεια των παιδιών του Γαλατσίου που σιγουρα δεν θα τους αρεσε καθόλου αυτο που εγινε στο τέλος. χαμός μετά. κράτημα 2 δελτίων και αν μαθηματικα υπάρχουν ελπίδες..αγωνιστικά τετελεσται. 3 φορα μεσα σε ενα μηνα μετα απο κορωπί Σπάτα ήρθε και αυτο με το Γαλάτσι και εδεσε. καλα λεγανε καποιοι δεν υπάρχει ελπίδα για εμας. τωρα δεν εχουμε κατι αλλο να πουμε η να κανουμε παρα να προσπαθήσουμε για το θαυμα τη στιγμή που οι (ομορφιές σε αλλα παιχνιδια) συνεχίζονται.
president
Μεγαλη νικη για τα παιδια και τον προπονητη του Αθηναικου!!!Μια παρεα που ειτε ηταν 14 στην αρχη της περιοδου ειτε τωρα που εχουν απομεινει 6-7 παιζουν για τους εαυτους τους και για την αξιοπιστια του πρωταθληματος.Μια ομαδα που παιζει ελκυστικο basket και που αν δεν ειχε τα γνωστα προβληματα πιστευω οτι θα τερματιζε τουλαχιστον στην πρωτη 5αδα.Βεβαια για καποιους ειναι δυσαρεστο το οτι αρνειται πεισματικα να πεσει κατηγορια χωρις να δωσει μαχη αλλα τι να γινει ,υπαρχουν ακομη καποιοι που βαζουν την αξιοπρεπεια τους πανω απο τα οικονομικα κινητρα.Δεν ξερω αν η ομαδα μεινει κατηγορια (ευνοειται σε ολες σχεδον τις ισοβαθμιες)εαν ομως μεινει θα χαλασει την συνταγη που απο πολλους εχει φτιαχθει, μεσα και εξω απο τον Αθηναικο.Ευχαριστουμε τους ανθρωπους της Ενωσης για το πολιτισμενο περιβαλλον(εν αντιθεσει με καποιες αλλες εδρες που κι εχθες δημιουργησαν προβληματα)και τους ευχομαστε εκπληρωση των στοχων τους την νεα περιοδο, γατι το αξιζουν.
Jabar
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/04/2008 21:00:00 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 61-55
14/04/2008 21:00:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 62-59
14/04/2008 21:00:00 Ν.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΟ - ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 94-69
11/04/2008 21:00:00 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 89-61
14/04/2008 21:00:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 57-66
14/04/2008 21:00:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 83-81
14/04/2008 21:30:00 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ 75-77
14/04/2008 21:00:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 81-77



ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΑΝΔΡΩΝ

Βαθμολογία
Ομάδα Βαθ Αγών Ν Η Μ Επιθ Αμυ Διαφ
ΑΕΝΚ 51 26 25 1 0 2041 1622 419
ΑΕΨ 48 26 22 4 0 2075 1882 193
ΑΟ ΑΡΗΣ 44 26 18 8 0 1850 1751 99
ΑΟΕ ΙΛΙΟΥ 43 26 17 9 0 1908 1780 128
ΝΑΟ 41 26 15 11 0 1847 1818 29
ΤΑΥΡΟΣ 40 26 14 12 0 1902 1835 67
ΚΟΧ 38 26 12 14 0 1836 1810 26
ΑΟΜ 38 26 12 14 0 1872 1921 -49
ΣΠΑΤΩΝ 37 26 11 15 0 1865 1903 -38
ΡΑΦΗΝΑ 37 26 11 15 0 1974 2057 -83
ΓΑΛΑΤΣΙ 36 26 10 16 0 1804 1903 -99
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 35 26 9 17 0 1851 1896 -45
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙ 35 26 9 17 0 1866 2007 -141
ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 35 26 9 17 0 1724 1820 -96
ΑΜΙΛΛΑ 35 26 9 17 0 1806 1915 -109
ΔΑΣΑΛ 31 26 5 21 0 1873 2174 -301
amboulas
QUOTE(larry33 @ Apr 15 2008, 00:45 ) *
hammer.gif
Δεν είναι δική σου δουλειά τι θα γράφουν και τί δεν θα γράφουν οι άλλοι.....υπάρχουν moderator για αυτό.
Αν δεν σου αρέσει αυτό που γράφεται πήγαινε στο επόμενο post έτσι απλά.....γιατι αν ξεκινήσουμε κουβέντα για τα off topic δεν θα τελειώσουμε ποτέ!

πες τα ρε ανθρωπε! τι στραβωμα τρωνε μερικοι..
amboulas
QUOTE(tool @ Apr 15 2008, 00:38 ) *
Από ότι έχεις καταλάβει, δεν ενδιαφέρει τους περισσότερους εδώ το τι είναι η ΠΕΦΟ ουτε και το τι θα γίνει με τη ΠΕΦΟ, όσο για το ¨αν δεν μ'αρέσει να μη διαβάζω ¨ μάλλον εσένα αν δε σ'αρεσει, το ότι δεν μας ενδιαφέρει, να μην γράφεις...

φιλε για την αενκ θα γραφω οτι θελω κ οποιος θελει διαβαζει κ να εισαι χαλαρος..καλο πασχα!!
naughty_d
QUOTE(amboulas @ Apr 15 2008, 14:06 ) *
πες τα ρε ανθρωπε! τι στραβωμα τρωνε μερικοι..



Άστους να λένε . . . wink.gif peace.gif

wos_sport4.gif Σας θέλω δυνατούς ε?!?! Έχουμε και τον αγώνα μας!
DORIAN
QUOTE(mimos8 @ Apr 10 2008, 16:24 ) *
τα δυο παιδια που παιζουν στον αρη και γινεται τοση κουβεντα γι αυτους,κατα τη γνωμη μου ειναι υπερπολυτιμα για τον αρη αλλα και για καθε ομαδα στα επιπεδα αυτα!ειναι πολλοι οι παιχτες αυτη τη στιγμη που μπορουν τοσο αμεσα και τοσο επιτυχως να αλλαξουν το ρυθμο ενος αγωνα που δεν πηγαινει καλα για μια ομαδα?αλλοι προπονητες θα παρακαλουσαν να εχουν εστω εναν παιχτη που να μπορει να γυριζει ματς οταν αυτο στραβωνει και ο γρυλλωνακης εχει 2 τετοιους.


Εχεις την ιδια αποψη μετα απο το μεταξυ σας παιχνιδι?
BASKETFUN
QUOTE(DORIAN @ Apr 15 2008, 11:41 ) *
Εχεις την ιδια αποψη μετα απο το μεταξυ σας παιχνιδι?



γιατι τι εγινε για να αλλαξει γνωμη δηλαδη?
gabriel1981
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 15 2008, 01:25 ) *
Ας ειναι καλα ο Αγγελοπουλος.

Βουρ για Α2 θα σας παει.



icon_drunk.gif icon_drunk.gif Εμείς μεθύσαμε, εσυ λες ασυναρτησίες..... Καλή τύχη στην ομάδα σου!!!!
mimos8
QUOTE(DORIAN @ Apr 15 2008, 14:41 ) *
Εχεις την ιδια αποψη μετα απο το μεταξυ σας παιχνιδι?

εννοειται φιλε μου!και με εμας δεν επαιξε ο ενας πιτσιρικας.απλα εμεις ημασταν προετοιμεσμενοι για την ανακατωσουρα που θα προκαλουσαν και ετσι δεν πεσαμε σε παγιδα.και σε πληροφορω οτι εφαγα τρελη αγκωνια στο προσωπο απο τον ενα πιτσιρικα σε μια διεκδικηση,αλλα δεχομαι οτι ο καθενας κανει τη δουλεια του.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(gabriel1981 @ Apr 15 2008, 16:13 ) *
icon_drunk.gif icon_drunk.gif Εμείς μεθύσαμε, εσυ λες ασυναρτησίες..... Καλή τύχη στην ομάδα σου!!!!

Δεν το ειπα για να σε προσβαλω.

Καλο ειναι που οι Αγγελοπουλοι θελουν να βοηθησουν την ομαδα
της περιοχης που μενουν.

Και ευχομαι τα 50.000 ευρω που εδωσαν φετος στην ομαδα
του χρονου να τα κανουν 150.000 για να ανεβειτε στην Β
amboulas
QUOTE(naughty_d @ Apr 15 2008, 13:57 ) *
Άστους να λένε . . . wink.gif peace.gif

wos_sport4.gif Σας θέλω δυνατούς ε?!?! Έχουμε και τον αγώνα μας!

δυκολο ματς μακαρι..μπες β εσκα να ενημερωθεις.μην ενοχληςουμε τους δυο κυριους..
maravitc
για παπαγο κ απολλων αθηνας γραφουμε πλεον εδω αν εχουμε καποιο
νεο αφου τελειωσε η γ εθνικη κ οριστικα παιζουν στην α εσκα.
πρωτη ειδηση για παπαγου οτι προπονητης θα ειναι ο σταυρος μυκονιατης
ενω το ερωτηματικο ειναι αν θα μεινουν καποιοι παιχτες(καρβουνης,ζαχαρης,
λεωνιδας,μακρης)οποτε εχουμε ηδη το πρωτο για του χρονου.
στον απολλωνα ακουγεται για μερικη ανανεωση με πιθανο προπονητη τους
ασημακοπουλο,ματζακο κ επιστροφη παγοπουλου-ασημενιου
mimos8
ο κοουτς καραμπελας θα ειναι κατα πασα πθανοτητα ο νεος κοουτς του απολλωνα.ενημερωνω τον μαραβιτς οτι στις προπονησεις μας στην κηφισια δινουν το παρον ο δεδες και ο σκουταρης(λεωνιδας).ρωταω τον μαραβιτς να μου πει τη γνωμη του και επισης να μου πει τι νεα εχει ακουσει για μεταγραφες της κηφισιας.
aionio talento
QUOTE(maravitc @ Apr 17 2008, 09:50 ) *
για παπαγο κ απολλων αθηνας γραφουμε πλεον εδω αν εχουμε καποιο
νεο αφου τελειωσε η γ εθνικη κ οριστικα παιζουν στην α εσκα.
πρωτη ειδηση για παπαγου οτι προπονητης θα ειναι ο σταυρος μυκονιατης
ενω το ερωτηματικο ειναι αν θα μεινουν καποιοι παιχτες(καρβουνης,ζαχαρης,
λεωνιδας,μακρης)οποτε εχουμε ηδη το πρωτο για του χρονου.[size=5]
στον απολλωνα ακουγεται για μερικη ανανεωση με πιθανο προπονητη τους
ασημακοπουλο,ματζακο κ επιστροφη παγοπουλου-ασημενιου




Οταν λες εχουμε ηδη το πρωτο για του χρονου ? μηπως θελεις να γινεις λιγο πιο συγκεκριμενος ?
maravitc
QUOTE(mimos8 @ Apr 17 2008, 09:57 ) *
ο κοουτς καραμπελας θα ειναι κατα πασα πθανοτητα ο νεος κοουτς του απολλωνα.ενημερωνω τον μαραβιτς οτι στις προπονησεις μας στην κηφισια δινουν το παρον ο δεδες και ο σκουταρης(λεωνιδας).ρωταω τον μαραβιτς να μου πει τη γνωμη του και επισης να μου πει τι νεα εχει ακουσει για μεταγραφες της κηφισιας.

τη μ δευτερα ο προπονητης που λες θα ειναι στο πορφυρας - εσπερος κ μαλιστα
θα κατσει μαζι με τον γενικο κουμανταδορο του εσπερου μιχαλα με τον οποιο ειναι χρονια φιλοι,
ενω καλη γνωμη εχει γι αυτον ο πρεοδρος κανακης του πορφυρα.
μαλλον παει για εσκανα εκτος αν οντως του κανει ο απολλωνας προταση που μαλλον θα
προτιμησει.
η κηφισια θα παρει σιγουρα το δεδε ενω περιμενουν στη γωνια κακαβας(αν ο ψωμαδερης
δελεαστει απο τα πολλα λεφτα των αγγελοπουλαιων) σκουταρης σε καλο δρομο
λογω χουχουλη ενω εφοσον υπαρχουν λεφτα(που υπαρχουν)κρατα κ το ονομα
πλουτενσκι.
επισης ο αναγνωστου του μαρκοπουλου(περσι)αν παιξει θα παιξει για το παπαθεωδορου(αν μεινει)
που δε βλεπω(αν μεινει) να κραταει οθωνα,καρατζα,κ λαγοποδη εκτος αν μεινουν με βετο
προεδρου αλλα δε θα παιζουν καθολου.
επισης στους ψηλους εχω ακουσει κατι αλλα αυτος που μου το ειπε τα χε κοπανισει
ηταν κ αργα (σαββατο στο ελληναδικο του τζακσον,οποιος ηταν με βρηκε)οποτε δε το
λεω αν δε σιγουρευτω
αυτο που ειπα για ψωμαδερη εχει βαση αφου
1.γνωριζεται με ρεμεντελα απο το ιλιον
2.υπαρχουν λεφτα
3.εχει υπαρξει συμπαιχτης με φιλιο, γοντικα(επιστρεφει),αρτεμακη,καραγρηγοριου ειχαν μια
ωραια χρονια στο ιλιον πριν αυτο αρχισει τη κατηφορα
4.εχει τον ιδιο μανατζερ με το μπουχερτ
5.θελει να ειναι ο σταρ κ με δεδε κ το αλλο γκαρντ συν το μιμο8 θα παιζει αλλα λιγοτερο
maravitc
QUOTE(aionio talento @ Apr 17 2008, 11:43 ) *
Οταν λες εχουμε ηδη το πρωτο για του χρονου ? μηπως θελεις να γινεις λιγο πιο συγκεκριμενος ?

με αυτους τους παιχτες συν καποια αλλα ταλαντουχα παιδια που εχουν κ με ενα-δυο
προσθηκες δυσκολα θα τους κοντραρει ομαδα για την ανοδο.
penetration
Click to view attachment
odysseas 1998
QUOTE(maravitc @ Apr 17 2008, 12:50 ) *
για παπαγο κ απολλων αθηνας γραφουμε πλεον εδω αν εχουμε καποιο
νεο αφου τελειωσε η γ εθνικη κ οριστικα παιζουν στην α εσκα.
πρωτη ειδηση για παπαγου οτι προπονητης θα ειναι ο σταυρος μυκονιατης
ενω το ερωτηματικο ειναι αν θα μεινουν καποιοι παιχτες(καρβουνης,ζαχαρης,
λεωνιδας,μακρης)οποτε εχουμε ηδη το πρωτο για του χρονου.
στον απολλωνα ακουγεται για μερικη ανανεωση με πιθανο προπονητη τους
ασημακοπουλο,ματζακο κ επιστροφη παγοπουλου-ασημενιου

OKαρβούνης δύσκολα θα μείνει,εκτός αν τα χρήματα είναι ανάλογα με τα αυτά που πήρε φέτος,ενώ ο φίλος μου ο Μακρής μπαίνει φαντάρος τον Μάϊο και πολλά θα εξαρτηθούν από την περιοχή που θα μετατεθεί.
amboulas
θα ηθελα να ευχαριστησω εκ μερους ολων των συμπαικτων μου τον κοουτς παπαθεωδωρου κ τον φιλο μας φρατα για την παρουσια τους στο χθεσινο δυσκολο παιχνιδι μας.μας εδωσαν δυναμη κ κουραγιο για να κερδισουμε,οσο για τα αδερφακια μας(οθωνα,λαγοποδη,μενουδακο) οτι κ να πω θα ειναι λιγο.στην φιεστας σας θα ειμαστε εκει να αποθεωσουμε εσας κ τον προπονητη μας βεβαια!! ΑΤΤΑΛΟΣ
maravitc
QUOTE(amboulas @ Apr 18 2008, 22:09 ) *
θα ηθελα να ευχαριστησω εκ μερους ολων των συμπαικτων μου τον κοουτς παπαθεωδωρου κ τον φιλο μας φρατα για την παρουσια τους στο χθεσινο δυσκολο παιχνιδι μας.μας εδωσαν δυναμη κ κουραγιο για να κερδισουμε,οσο για τα αδερφακια μας(οθωνα,λαγοποδη,μενουδακο) οτι κ να πω θα ειναι λιγο.στην φιεστας σας θα ειμαστε εκει να αποθεωσουμε εσας κ τον προπονητη μας βεβαια!! ΑΤΤΑΛΟΣ

ερωτηση? 2 απο τους 3 σε παρενθεση μαζι με κουμπουρα της αμιλλας υπαρχει
περιπτωση να παιζουν μαζι του χρονου?
LATRELL 17
Παιδιά καλησπέρα. . . γράφω μετά από καιρό λόγω φόρτου εργασίας. . Δυστυχώς το αγαπημένο μου Κορωπί κινδυνεύει άμεσα με πτώση sad.gif Ελπίζω όμως ότι ο Κουντουμάδης και η παρέά του θα σώσουν την παρτίδα. . .
Τέλος, επειδή ήδη έχει αρχίσει η μεταγραφολογία, έχω ακούσει οτι το Ψυχικο μπαινει δυνατα στο παζαρι και ενδιαφερεται εντονα για Ψωμαδέρη και Σκαλωμένο. . Ισχύει??
mimos8
QUOTE(LATRELL 17 @ Apr 19 2008, 15:00 ) *
Παιδιά καλησπέρα. . . γράφω μετά από καιρό λόγω φόρτου εργασίας. . Δυστυχώς το αγαπημένο μου Κορωπί κινδυνεύει άμεσα με πτώση sad.gif Ελπίζω όμως ότι ο Κουντουμάδης και η παρέά του θα σώσουν την παρτίδα. . .
Τέλος, επειδή ήδη έχει αρχίσει η μεταγραφολογία, έχω ακούσει οτι το Ψυχικο μπαινει δυνατα στο παζαρι και ενδιαφερεται εντονα για Ψωμαδέρη και Σκαλωμένο. . Ισχύει??

ο ψωμαδερης αν αποφασισει να παιξει γ εθνικη τοτε πολυ δυσκολα θα αλλαξει στρατοπεδο,κυριως λογω παπαθεοδωρου.μονο αν παρει πολυ μεγαλο πακετο θα παει αλλου.αν και εχω την "υποψια" οτι του χρονου ισως αγωνιζεται σε ομαδα Α2...
ARVI
μενουδάκος μπορείς να μας πείς πόσο χρονών είναι ο Ψωμαδέρης?ευχαριστώ...
v-span
Kατά πάσα πιθανότητα είναι του 1980, δηλαδή στα 28...
mimos8
γεννημενος το 1979
amboulas
QUOTE(maravitc @ Apr 19 2008, 14:29 ) *
ερωτηση? 2 απο τους 3 σε παρενθεση μαζι με κουμπουρα της αμιλλας υπαρχει
περιπτωση να παιζουν μαζι του χρονου?
xa xa!!μπορει ναπαιζουν μαζι..
Jabar
QUOTE(amboulas @ Apr 19 2008, 21:30 ) *
xa xa!!μπορει ναπαιζουν μαζι..

Και κάτω από τις οδηγίες του μεγαλύτερου ,ανερχόμενου νέου προπονητικού ταλέντου.
alexas10
O ενας ειναι πολυ κοντα.... JABAR ασε τις αβαντες γιατι θα λενε οτι σε βαζω εγω...
Jabar
QUOTE(alexas10 @ Apr 19 2008, 21:59 ) *
O ενας ειναι πολυ κοντα.... JABAR ασε τις αβαντες γιατι θα λενε οτι σε βαζω εγω...

Θέλω να σε δω να κοουτσάρεις τον εαυτό σου και σαν παίκτης να παραβαίνεις τις εντολές του προπονητή.
mimos8
QUOTE(maravitc @ Apr 19 2008, 14:29 ) *
ερωτηση? 2 απο τους 3 σε παρενθεση μαζι με κουμπουρα της αμιλλας υπαρχει
περιπτωση να παιζουν μαζι του χρονου?

υπαρχει καμια πιθανοτητα να παιζουν και οι τρεις της παρενθεσης μαζι...?
amboulas
QUOTE(mimos8 @ Apr 20 2008, 00:00 ) *
υπαρχει καμια πιθανοτητα να παιζουν και οι τρεις της παρενθεσης μαζι...?
συμφωνα με τις τελευταιες πληροφοριες 25% πιθανοτητες..αν γινει αυτο το γηπεδο θα ειναι φισκα καθε εβδομαδα!!δεν λεω ποια μερα ..
amboulas
QUOTE(Jabar @ Apr 19 2008, 21:54 ) *
Και κάτω από τις οδηγίες του μεγαλύτερου ,ανερχόμενου νέου προπονητικού ταλέντου.

κατι ξερεις εσυ!
maravitc
QUOTE(mimos8 @ Apr 19 2008, 15:15 ) *
ο ψωμαδερης αν αποφασισει να παιξει γ εθνικη τοτε πολυ δυσκολα θα αλλαξει στρατοπεδο,κυριως λογω παπαθεοδωρου.μονο αν παρει πολυ μεγαλο πακετο θα παει αλλου.αν και εχω την "υποψια" οτι του χρονου ισως αγωνιζεται σε ομαδα Α2...

ηλυσιακος?
maravitc
QUOTE(amboulas @ Apr 19 2008, 22:10 ) *
συμφωνα με τις τελευταιες πληροφοριες 25% πιθανοτητες..αν γινει αυτο το γηπεδο θα ειναι φισκα καθε εβδομαδα!!δεν λεω ποια μερα ..

1.ευθιμιοπουλος,2.μενουδακος,3.πρας,4.καρτανο
,5.λαγοποδης
κ προπονητης καρατζας που θα παιζει καπου α εσκα.
βλεπω ενδιαφερουσες δευτερες,κοβουμε την ευρωλιγκα τις πεμπτες κ
καθε παρασκευη χαμος στο μπαρ στη κηφισιας.
mimos8
QUOTE(maravitc @ Apr 20 2008, 11:44 ) *
1.ευθιμιοπουλος,2.μενουδακος,3.πρας,4.καρτανο
,5.λαγοποδης
κ προπονητης καρατζας που θα παιζει καπου α εσκα.
βλεπω ενδιαφερουσες δευτερες,κοβουμε την ευρωλιγκα τις πεμπτες κ
καθε παρασκευη χαμος στο μπαρ στη κηφισιας.

τρελα σεναρια!το πιθανοτερο ειναι το τελευταιο για τα μπαρ της κηφισιας!
naughty_d
QUOTE(mimos8 @ Apr 20 2008, 16:32 ) *
τρελα σεναρια!το πιθανοτερο ειναι το τελευταιο για τα μπαρ της κηφισιας!


Ωραία! θα ερχόμαστε να σας βλέπουμε . . . φανατικά! 77.gif
mase
QUOTE(amboulas @ Apr 11 2008, 18:48 ) *
σαν μελος της πεφο(ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΝΩΣΗ ΦΙΛΩΝ ΟΘΩΝΑ) θα ηθελα να καλεσω ολους τους φιλους της Α.Ε.Ν.Κ να παρεβρεθουν ολοι στο γηπεδο και να τιμησουμε με το ζεστο χειροκροτημα μας τη σημαια της ομαδας για την προσφορα του εως τωρα (που πολυ πιθανον να διανυει την τελευταια του σεζον με τα χρωματα της αγαπημενης του ομαδας.Επισης προς αποφυγη οποιασδηποτε παρεξηγησης σεβομαστε τις επιλογες του κοουτς Παπαθεοδωρου(εξαλλου ειναι ο μονος αρμοδιος για το ποιος και ποσο θα παιζει)ομως ζηταμε τον σεβασμο ΟΛΩΝ προς το προσωπο του ΟΘΩΝΑ και να φυγει οπως αρμοζει σε καθε μεγαλο αθλητη.
ΟΘΩΝΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.


blove.gif cool.gif γειά σας και απο μένα, είναι άσχημο ένας παιχτης να τα έχει δώσει όλα σε μια ομάδα και να μην παίζει. και ειδικά όταν είναι ολοφάνερο ότι μπορεί να τα καταφέρει όπως ο Ευθυμιόπουλος στη Α ΕΣΚΑ και στην ΑΕΝΚ. Όμως ας του γίνει μαθημα για το μέλλον και να επιλεγει καλύτερες συνθήκες. είμαι σίγουρος ότι ο καλός παίχτης, όπως ο Ευθυμιόπουλος, μέσα απο τις δυσκολίες τα καταφέρνει. το basket δεν σταματάει στην ΑΕΝΚ ούτε σε καμία άλλη ομάδα. Ο Παπαθεοδωρου καλά κάνει και δεν τον βάζει αφου είναι 1ος και ανεβάζει την ομάδα, μπράβο του, όμως δεν χρειάζονται τα αρνητικά σχόλια απο το περιβάλλον του για τον παίχτη.
mimos8
QUOTE(naughty_d @ Apr 20 2008, 14:08 ) *
Ωραία! θα ερχόμαστε να σας βλέπουμε . . . φανατικά! 77.gif

στα μπαρ?λογικα εκει θα βρισκομαστε και οι 3
naughty_d
QUOTE(mimos8 @ Apr 20 2008, 16:59 ) *
στα μπαρ?λογικα εκει θα βρισκομαστε και οι 3


Αν είστε στο μπαρ...στο μπαρ! τι να κάνουμε . . . tongue.gif

Βέβαια προτιμάμε να σας βλέπουμε να παίζετε!
v-span
QUOTE(maravitc @ Apr 17 2008, 12:13 ) *
αυτο που ειπα για ψωμαδερη εχει βαση αφου
1.γνωριζεται με ρεμεντελα απο το ιλιον
2.υπαρχουν λεφτα
3.εχει υπαρξει συμπαιχτης με φιλιο, γοντικα(επιστρεφει),αρτεμακη,καραγρηγοριου ειχαν μια
ωραια χρονια στο ιλιον πριν αυτο αρχισει τη κατηφορα
4.εχει τον ιδιο μανατζερ με το μπουχερτ
5.θελει να ειναι ο σταρ κ με δεδε κ το αλλο γκαρντ συν το μιμο8 θα παιζει αλλα λιγοτερο

Σχετικά με το Γόντικα, να θυμίσω ότι αν και ανήκει στο Ψυχικό φέτος έπαιξε στη Νικόπολη Πρεβέζης και ήταν από τους πρωταγωνιστές της ανόδου στη Γ'Εθνική υπό τις οδηγίες του Κώστα Ζέρβα... Μην είσαι σίγουρος ότι του χρόνου θα είναι στο Ψυχικό...
amboulas
QUOTE(maravitc @ Apr 20 2008, 11:44 ) *
1.ευθιμιοπουλος,2.μενουδακος,3.πρας,4.καρτανο
,5.λαγοποδης
κ προπονητης καρατζας που θα παιζει καπου α εσκα.
βλεπω ενδιαφερουσες δευτερες,κοβουμε την ευρωλιγκα τις πεμπτες κ
καθε παρασκευη χαμος στο μπαρ στη κηφισιας.
ρε maravitc εχασα τον υπνο μου με αυτο που εγραψες.αν γινει αυτο θα πινετε τσαμπα ολο το χειμωνα!!πολυ δυσκολο παντως..
amboulas
QUOTE(mimos8 @ Apr 20 2008, 14:02 ) *
τρελα σεναρια!το πιθανοτερο ειναι το τελευταιο για τα μπαρ της κηφισιας!
ασε μας να ονοιρευομαστε ρε mimo..
amboulas
QUOTE(amboulas @ Apr 21 2008, 14:56 ) *
ασε μας να ονοιρευομαστε ρε mimo..
εχασα τα λογια μου..ονειρευομαστε!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.