Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α' ΕΣΚΑ 2007-08
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43
thodoris
QUOTE(v-span @ Apr 9 2008, 08:59 ) *
H αλήθεια είναι ότι ο Χρονόπολος τα κάνει όλα (και) φέτος, αλλά πιστεύω ότι μπορούσε να βιηθήσει και σε έναν άλλον τομέα την ομάδα του. Με κατάλληλη εκμετάλλευση και προβολή του θα σημειονόταν έκρηξη στα εισητήρια διαρκείας των γυναικών για να τον θαυμάσουν... 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif


Τέτοια λέγε εσύ Σπύρο να μας έρχετε στο γήπεδο με ζελέ στα μαλλιά και σηκωμένα γιακαδάκια στην φόρμα 32.gif .
v-span
Δεν ξέρω σε ποιον αναφέρεσαι, αλλά εγώ είμαι ο Άγγελος...
thodoris
QUOTE(v-span @ Apr 9 2008, 10:45 ) *
Δεν ξέρω σε ποιον αναφέρεσαι, αλλά εγώ είμαι ο Άγγελος...


Αποκεκτιμένη ταχύτητα, αντι v-span διάβασα sch
DORIAN
QUOTE(thodoris @ Apr 9 2008, 11:44 ) *
Ο φετινός Άρης ?

Με φετινές μεταγραφές Παναγιωτόπουλο και Ρήγο και έναν Χρονόπουλο σε πολύ καλή χρονιά (εαν δεν απατώμαι 2ος σκόρερ στην κατηγορία) μεσάνυχτα?

Μην αδικούμε την ομάδα και μην μειώνουμε τις προσπάθειες των παιχτών της και του Γρυλιωνάκη, που την έχουν φέρει στην 3η θέση.


Mαλλον συμφωνουμε.
Αν ο ΑΡΗΣ επαιζε μπασκετ ανταξιο των παικτων του θα επρεπε απο τωρα να πανυγηριζε την ανοδο.
BASKETFUN
QUOTE(DORIAN @ Apr 9 2008, 11:58 ) *
Mαλλον συμφωνουμε.
Αν ο ΑΡΗΣ επαιζε μπασκετ ανταξιο των παικτων του θα επρεπε απο τωρα να πανυγηριζε την ανοδο.



οτι πεις εσυ

να σου χαλασουμε χατιρι δε λεει.
amboulas
QUOTE(maravitc @ Apr 2 2008, 17:00 ) *
μα ακριβως επειδη ειναι αδυναμια του προεδρου θα φυγει εστω κ δανεικος ειτε για α εσκα
αν θελει να κανει καινουργιο ξεκινημα ειτε για γ εθνικη για να δειξει οτι ειναι καλυτερος απο
τα δυο γκαρντ γνωστου μανατζερ που ειναι ετοιμοι για κηφισια(πλην του δεδε).
μετα απο τοση προσφορα στην ομαδα θα τον αφησουν σιγουρα,ο αλεξ δεν ειναι
παιχτης παγκου.

ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΛΑΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑΦΥΓΟΥΝ ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΕΙΣ ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ.ΕΝΝΟΩ ΜΕΝΟΥΔΑΚΟ ΛΑΓΟΠΟΔΗ ΟΘΩΝΑ ΚΑΡΑΤΖΑ.ΠΡΟΕΔΡΕ ΜΗΝ ΧΑΣΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΤΗΝ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΤΗΣ .ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΑ ΣΕΒΑΣΤΕΙ ΤΟΝ ΕΥΘΙΜΙΟΠΟΥΛΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ ΠΑΙΚΤΑΡΑΣ.ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΤΟΝ ΤΙΜΗΣΟΥΜΕ..
thodoris
QUOTE(DORIAN @ Apr 9 2008, 11:58 ) *
Mαλλον συμφωνουμε.
Αν ο ΑΡΗΣ επαιζε μπασκετ ανταξιο των παικτων του θα επρεπε απο τωρα να πανυγηριζε την ανοδο.



Άνοδο χωρίς ευνοική σφυρίχτρα? με λιγότερες λύσεις στον πάγκο απο ΑΕΝΚ και Ψυχικό ? και λες οτι παρακολουθείς και την κατηγορία?
DORIAN
QUOTE(thodoris @ Apr 9 2008, 15:20 ) *
Άνοδο χωρίς ευνοική σφυρίχτρα? με λιγότερες λύσεις στον πάγκο απο ΑΕΝΚ και Ψυχικό ? και λες οτι παρακολουθείς και την κατηγορία?


Φιλε μου μπορεις να μου πεις τις λυσεις του ΨΥΧΙΚΟΥ?
Παντως εγω παρακολουθω ολες τις ομαδες ενω εσυ, οπως φαινεται , μονο τον ΑΡΗ.
JASON
1.ΚΟΥΝΤΟΥΜΑΔΗΣ 492 shot.gif shot.gif shot.gif 24 ΑΓΩΝΕΣ

2.ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 435

3.ΜΠΑΤΟΣ 432

4.ΚΑΒΟΥΡΗΣ 431

5.ΨΩΜΑΔΕΡΗΣ 423

6.ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ 390

7.ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ 385

8.ΝΤΑΣΗΣ 372

9.ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ 368

10.ΠΛΑΤΗΣ 360 24 ΑΓΩΝΕΣ

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟΝ COACH70 ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΣΤΟ FORUM ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙ POST ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΚΟΡΩΠΙ-ΤΑΥΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΕΙ Η ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ.
thodoris
QUOTE(DORIAN @ Apr 9 2008, 13:23 ) *
Φιλε μου μπορεις να μου πεις τις λυσεις του ΨΥΧΙΚΟΥ?
Παντως εγω παρακολουθω ολες τις ομαδες ενω εσυ, οπως φαινεται , μονο τον ΑΡΗ.



Ε καλά, τώρα αυτό είναι γνωστό.


ΑΧΗΣ/ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ/ΚΑΡΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ/ΡΟΙΔΗΣ/ΦΙΛΙΑΣ/ΣΚΟΡΠΟΛΙΘΡΑΣ
ΜΠΟΥΧΕΡΤ/ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ/ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ

ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΤΗΝ 10ΑΔΑ ΤΟΥ ΑΡΗ, ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΚΟΝΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΟΜΩΣ, ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΜΕΤΡΑΣ
coach_70
QUOTE(JASON @ Apr 9 2008, 16:04 ) *
1.ΚΟΥΝΤΟΥΜΑΔΗΣ 492 shot.gif shot.gif shot.gif 24 ΑΓΩΝΕΣ

2.ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 435

3.ΜΠΑΤΟΣ 432

4.ΚΑΒΟΥΡΗΣ 431

5.ΨΩΜΑΔΕΡΗΣ 423

6.ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ 390

7.ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ 385

8.ΝΤΑΣΗΣ 372

9.ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ 368

10.ΠΛΑΤΗΣ 360 24 ΑΓΩΝΕΣ

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟΝ COACH70 ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΣΤΟ FORUM ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙ POST ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΚΟΡΩΠΙ-ΤΑΥΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΕΙ Η ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ.



ΚΟΥΤΟΥΜΑΔΗΣ: 26

ΠΛΑΤΗΣ: 21
JASON
ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΟΙ ΣΚΟΡΕΡ ΕΙΝΑΙ:

1.ΚΟΥΝΤΟΥΜΑΔΗΣ 518 shot.gif shot.gif shot.gif

2.ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 435

3.ΜΠΑΤΟΣ 432

4.ΚΑΒΟΥΡΗΣ 431

5.ΨΩΜΑΔΕΡΗΣ 423

6.ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ 390

7.ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ 385

8.ΠΛΑΤΗΣ 381

9.ΝΤΑΣΗΣ 372

10.ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ 368
maravitc
QUOTE(DORIAN @ Apr 9 2008, 11:58 ) *
Mαλλον συμφωνουμε.
Αν ο ΑΡΗΣ επαιζε μπασκετ ανταξιο των παικτων του θα επρεπε απο τωρα να πανυγηριζε την ανοδο.

εχω την εντυπωση οτι ο αρης εχασε φετος τρομερη ευκαιρια,αν ειχε ενα ακομη πλαγιο
κ τους βορια-μιχαλοπουλο σε καλυτερη κατασταση θα ηταν σιγουρα στη θεση του ψυχικου.
του αξιζει η τριτη θεση πανω απο την γειτονα ενωση ιλιου που επισης εχασε μοναδικη ευκαιρια
να βγει κ πλεον δε τη βλεπω ξανα τοσο ψηλα αφου με τη χρονια που εκανε ο παπαλουκας
θα παει για πολυ χρημα του χρονου που η δε δινει ενω ο σκαλωμενος ηδη ακουγεται αρκετα
κ μαλιστα εγω ξερω για 2 ομαδες μια α εσκα κ μια γ εθνικη που ειναι διατεθιμενες να
αγορασουν το δελτιο του επισης δινοντας του λεφτα που οσο ειναι στην ενωση στην α εσκα
3 χρονια δε τα εχει παρει,ενω με το πρωταθλημα που εκανε ο μακρης κ αυτος μπορει να ζητησει
κατι.για πεντελη τα χω πει,ο χολαργος παντα βρισκει την ακρη,ενω βαζω στοιχημα οτι η ομαδα
που θα πρωταγωνιστισει του χρονου θα ειναι ο παπαγου που εχει καποιους παιχτες-δελτια που
στην α εσκα κανουν μεγαλη διαφορα.για τους υπολοιπους περιμενω να δω τη μαχη της
παραμονης κ οσο για ψυχικο κηφισια θα τα πουμε προς το πασχα που εκ των εσω θα ξερω
περισοτερα.θα βγαλω μια ειδηση ,ο καρατζας θα συμφωνησει με κηφισια τη τελευταια μερα
των μεταγραφων αν μεινει ο παπαθ. για να δει τι πραγματεια θα ερθει ,εκτος αν επιβεβαιωθουν
οι πληροφοριες που εχω οτι οι κολλητοι του ετοιμαζουν στον κοουτς κατι μεγαλο.
κ ενα κουιζ.
αν ανεβει ο μπαρτζωκας στον αρη(α1) ποιος προπονητης α εσκα που τον ειχε κ συμπαιχτη(ηρακλειο) παει
για βοηθος(ηταν φετος σε ομαδα της α αλλα εφυγε νωρις)κ χαιρομαι γι αυτο γιατι το αξιζει.δε θα πω
για να μη χαλασει,οσοι ξερουν καλως.
αυτα τα ολιγα κ επειδη πολλα θα ειπωθουν κ λιγα θα γινουν ευτυχως τα γραπτα μενουν κ εδω
θα ειμαστε να δουμε ποιοι θα εχουν τη πιο αξιοπιστη πληροφορηση.






.
mimos8
ο νικητοπουλος?ηταν συνεργατες στην κηφισια πριν 4 -5 χρονια
Jabar
Η άτυχη στιγμή στη προπονητική καριέρα του Μπαρτζώκα ήταν το Ηράκλειο.Με παίκτες Νικητόπουλο ,Λοϊζο τον παλιό,Πισιτέλη παρετήθη λόγω κακής πορείας.Μετά πρέπει να πήγε Βριλήσσια.
soouza
QUOTE(thodoris @ Apr 9 2008, 17:08 ) *
Ε καλά, τώρα αυτό είναι γνωστό.
ΑΧΗΣ/ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ/ΚΑΡΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ/ΡΟΙΔΗΣ/ΦΙΛΙΑΣ/ΣΚΟΡΠΟΛΙΘΡΑΣ
ΜΠΟΥΧΕΡΤ/ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ/ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ

ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΤΗΝ 10ΑΔΑ ΤΟΥ ΑΡΗ, ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΚΟΝΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΟΜΩΣ, ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΜΕΤΡΑΣ

41.gif 41.gif 77.gif
Peritri
?

Αν δεν κάνω λάθος ο Λευτέρης ο Γεωργόπουλος από τον Δεκέμβρη έχει σταματήσει (δεν ξέρω γιατί) από το Ψυχικό οπότε παίζει μόνο ο Κωστάκης ο Αχής σαν 1 (φαντάζομαι 40λεπτα).

Ο Φίλιος πέρσι είχε προβλήματα τραυματισμών δεν ξέρω εαν φέτος ήταν οκ.

Τον Σκροπολίθα τον βάζεις μέσα στη 10άδα των ετοιμοπόλεμων παικτών; Δεν πιστεύω να με παρεξηγήσει ο Ανδρέας, γιατί είμασταν και συμπαίκτες πέρσι, αλλά για Α' ΕΣΚΑ δεν είναι έτοιμος και εαν δεν κάνω λάθος έχει μόνο 2-3 ολιγόλεπτες συμμετοχές.

Άρα thodoris την ''λες'' στον Dorian ότι δεν παρακολουθεί Α' ΕΣΚΑ αλλά και εσύ που παρακολουθείς δεν τα ξέρεις και τόσο καλά.

Α, και δεν σου τη λέω προς Θεου, εντελώς φιλικά, στο κάτω κάτω δεν έχω δει ματς Α' ΕΣΚΑ φέτος icon_drunk.gif

Και αν θυμάμαι καλά τα κοντά παιδιάκια που αναφέρεις του Άρη είχαν αρκετό χρόνο συμμετοχής και πέρσι και έπαιζαν μία χαρά...
maravitc
QUOTE(mimos8 @ Apr 10 2008, 07:34 ) *
ο νικητοπουλος?ηταν συνεργατες στην κηφισια πριν 4 -5 χρονια

o νικητοπουλος ειναι τωρα στο γαλατσι αλλα δεν εχει καρτα κ δε μπορει
να δουλεψει οπου χρειαζεται καρτα αλλωστε κ στο γαλατσι με καρτα αλλου
ειναι.
επειδη βλεπω πολλα για ψυχικο ενα ειναι το σωστο.η τετραδα μπουχερτ
στεργακης καλφοπυλος αχης κ μια σειρα δευτερων σε αξια παιχτων που
απο μονοι τους σε αλλες ομαδες θα ηταν κομπασοι αλλα εκει εχουν
καταμεριστει οι ρολοι σωστα αφου τις μπαλες παιρνουν οι 3 ο αχης κατεβαζει
οι αλλοι παιρνουν τα σουτ βοηθειας κ συνηθως τα βαζουν κ ολοι παιζουν
αμυνα στην οποια μπουχερτ-αχης-φιλιος-ροιδης ειναι οι πιο ενεργητικοι,απλα
πραγματα συν την οικονομικη σιγουρια κ παντα καποιον κομητη που θα βαλει
καμια 20αρα αφου παντα χρειαζεται κ η μικρη δοση τυχης σε κατι μεγαλο
που ουτε η ενωση(μια πενταδα κ μετα τελος) ουτε η πετρουπολη(3 σουπερ
γκαρντ κ πισω οι 2 μικροι κ ο κακος φετος μιχαλοπουλος ενω οι ψηλοι
δεν ειναι πρωταγωνιστες)
andreas koropi
μια παρατηρηση για πινακα με σκορερς, ο κουτουμαδης εχει ενα αγωνα λιγοτερο(κορωπι-χολαργος)
BASKETFUN
QUOTE(maravitc @ Apr 10 2008, 11:53 ) *
o νικητοπουλος ειναι τωρα στο γαλατσι αλλα δεν εχει καρτα κ δε μπορει
να δουλεψει οπου χρειαζεται καρτα αλλωστε κ στο γαλατσι με καρτα αλλου
ειναι.
επειδη βλεπω πολλα για ψυχικο ενα ειναι το σωστο.η τετραδα μπουχερτ
στεργακης καλφοπυλος αχης κ μια σειρα δευτερων σε αξια παιχτων που
απο μονοι τους σε αλλες ομαδες θα ηταν κομπασοι αλλα εκει εχουν
καταμεριστει οι ρολοι σωστα αφου τις μπαλες παιρνουν οι 3 ο αχης κατεβαζει
οι αλλοι παιρνουν τα σουτ βοηθειας κ συνηθως τα βαζουν κ ολοι παιζουν
αμυνα στην οποια μπουχερτ-αχης-φιλιος-ροιδης ειναι οι πιο ενεργητικοι,απλα
πραγματα συν την οικονομικη σιγουρια κ παντα καποιον κομητη που θα βαλει
καμια 20αρα αφου παντα χρειαζεται κ η μικρη δοση τυχης σε κατι μεγαλο
που ουτε η ενωση(μια πενταδα κ μετα τελος) ουτε η πετρουπολη(3 σουπερ
γκαρντ κ πισω οι 2 μικροι κ ο κακος φετος μιχαλοπουλος ενω οι ψηλοι
δεν ειναι πρωταγωνιστες)



λοιπον φιλε maravitc μαλλον δεν τα ξερεις καλα τα πραγματα.Ο Μιχαλοπουλος φετος κανει μαι πολλη καλη χρονια
καλυτερη απο τη περσινη και ειναι μαλιστα και ο3σκορερ στην ομαδα μας αν και αναγκαζεται πολλες φορες για να μη πω ολες να παιζει 4αρι που δεν ειναι η θεση του και παλι τα εχει παει περιφημα και μας εχει βοηθησει σε παρα πολλα παιχνιδια.

τωρα γιατι δεν ειμαστε στη θεση του Ψυχικου?
επαιξαν πολλοι παραγοντες ρολο που δεν θελω να τους αναφρεω γιατι δεν υπαρχει και λογος πλεον.

καλη επιτυχια σε Κηφισια και Ψυχικο στη Γ' εθνικη
DORIAN
QUOTE(thodoris @ Apr 9 2008, 17:08 ) *
Ε καλά, τώρα αυτό είναι γνωστό.
ΑΧΗΣ/ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ/ΚΑΡΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ/ΡΟΙΔΗΣ/ΦΙΛΙΑΣ/ΣΚΟΡΠΟΛΙΘΡΑΣ
ΜΠΟΥΧΕΡΤ/ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ/ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ

ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΤΗΝ 10ΑΔΑ ΤΟΥ ΑΡΗ, ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΚΟΝΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΟΜΩΣ, ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΜΕΤΡΑΣ



Σου απαντησε ο PERITRI
Σχετικα με τα δυο παιδια αν ενοχλει το "κοντα παιδια" ανακαλω και ζητω συγνωμη.
Καθε παιδι που κανει μια προσπαθεια στους αγωνιστικους χωρους αξιζει πολλους επαινους.
Διαφωνω με την συγκεκριμενη τακτικη του προπονητη και ειμαι σιγουρος οτι σε καμια περιπτωση δεν θα ειχε επιτυχια χωρις την καταλυτικη βοηθεια της διαιτησιας.
Ο σκοπος αγιαζει τα μεσα αλλα εμενα μου αρεσει το μπασκετ.
BASKETFUN
QUOTE(DORIAN @ Apr 10 2008, 13:00 ) *
Σου απαντησε ο PERITRI
Σχετικα με τα δυο παιδια αν ενοχλει το "κοντα παιδια" ανακαλω και ζητω συγνωμη.
Καθε παιδι που κανει μια προσπαθεια στους αγωνιστικους χωρους αξιζει πολλους επαινους.
Διαφωνω με την συγκεκριμενη τακτικη του προπονητη και ειμαι σιγουρος οτι σε καμια περιπτωση δεν θα ειχε επιτυχια χωρις την καταλυτικη βοηθεια της διαιτησιας.
Ο σκοπος αγιαζει τα μεσα αλλα εμενα μου αρεσει το μπασκετ.


απο τα λεγομενα σου σου αρεσει μεν το μπασκετ αλλα δεν εχει ιδεα δε απο ατο αθλημα.
Δεκτο και κατανοητο.

Γιατι και εμεις και αλλες ομαδες εχουν αδικιθει απο διατησιες αλλα δεν το αναφερανε για
καμια βδομαδα.

Οποτε χαλαρωσε επιτελους με τη διαιτησια.
mimos8
τα δυο παιδια που παιζουν στον αρη και γινεται τοση κουβεντα γι αυτους,κατα τη γνωμη μου ειναι υπερπολυτιμα για τον αρη αλλα και για καθε ομαδα στα επιπεδα αυτα!ειναι πολλοι οι παιχτες αυτη τη στιγμη που μπορουν τοσο αμεσα και τοσο επιτυχως να αλλαξουν το ρυθμο ενος αγωνα που δεν πηγαινει καλα για μια ομαδα?αλλοι προπονητες θα παρακαλουσαν να εχουν εστω εναν παιχτη που να μπορει να γυριζει ματς οταν αυτο στραβωνει και ο γρυλλωνακης εχει 2 τετοιους.
alexas10
ο μιχαλοπουλος κανει πολυ καλη χρονια... Συμφωνω με το χρονοπουλο.
BASKETFUN
QUOTE(mimos8 @ Apr 10 2008, 13:24 ) *
τα δυο παιδια που παιζουν στον αρη και γινεται τοση κουβεντα γι αυτους,κατα τη γνωμη μου ειναι υπερπολυτιμα για τον αρη αλλα και για καθε ομαδα στα επιπεδα αυτα!ειναι πολλοι οι παιχτες αυτη τη στιγμη που μπορουν τοσο αμεσα και τοσο επιτυχως να αλλαξουν το ρυθμο ενος αγωνα που δεν πηγαινει καλα για μια ομαδα?αλλοι προπονητες θα παρακαλουσαν να εχουν εστω εναν παιχτη που να μπορει να γυριζει ματς οταν αυτο στραβωνει και ο γρυλλωνακης εχει 2 τετοιους.


ετσι ακριβως.

δεν εχω να πω τιποτα περισσοτερο.

συμφωνω απολυτα.

και μη ξεχναμε οτι ο ενας φετος τελειωσε το εφηβικο και ο αλλος περυσι

καλο απογευμα
Jabar
Μπράβο στον Αρη για τη δουλειά στις ακαδημίες και τα παιδιά που βγάζει.Το μπάσκετ από πλευράς σωματοδομής είναι αρκετά δημοκρατικό και έχουν παίξει και κοντοί και χοντροί με επιτυχία.Αναφέρω Μπόγκς,
Μποϊκινς, Ρόμπινσον γύρω στο 1,60.Ακόμα και ο Αϊβερσον 1,83 είναι.Ο δε Μπάρκλεϋ για τη θέση του και κοντός και χοντρός.Ο Βενητουράκης με το Λιαπούρη μια χαρά παίκτες είναι και αξιέπαινοι.
Αυτοί που γράφουν γιατί έχουν παιδιά παίκτες η προπονητές θα έπρεπε να είναι προσεκτικοί με τη προσπάθεια των νέων παιδιών.
mimos8
αυριο,παρασκευη 10-4-08 και ωρα 21:00 θα γινει το ματς κηφισια-αρης πετρ.
jabar εισαι καλεσμενος αν και απο οτι καταλαβα θα προτιμησεις να δεις την αλλα κηφισια της γ εσκα.
jaske
παιδια οι ποντοι της παφηνας στο ματς με τον αθηναικο ειναι εντελως λαθος γραμμενοι..μαραμενοσ με χαρακτηνο εβαλαν γυρω στους 20 ο καθενας..εκτος απο την κηφισια που ειναι δικαια πρωτη πιστευω πως το ψυχικο ειναι η πιο καλοδουλεμενη ομαδα απο τους αλλους πρωην διεκδικητες της ανοδου..
MAGI
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
MAGI
Η Π.Ε.Φ.Ο. ΣΑΣ ΚΑΛΕΙ ΣΤΟ ΑΠΟΨΙΝΟ ΑΓΩΝΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΗΦΗΣΙΑΣ ΣΤΙΣ 21:00 ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΞΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΚΤΗ ΠΟΥ ΜΕ ΤΗ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΟΥ ΔΡΑΣΗ ΕΓΙΝΕ ΑΦΟΡΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΙΔΡΥΘΕΙ Η Π.Ε.Φ.Ο.ΤΟ ΠΑΙΚΤΗ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΤΗΝ ΑΕΝΚ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΗΘΙΝΟ ΑΡΧΗΓΟ ΤΗΣ ΑΕΝΚClick to view attachment
thodoris
Πω πω έλειψα μια μέρα και το topic σχεδόν γέμισε με ΑΡΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ.

Λοιπόν, για να ξεκαθαρίσω την θέση μου, θα ήθελα να πω ότι παρακολουθώ Α ΕΣΚΑ και βλέπω ΑΡΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ, το ότι παρακολουθώ δε με κάνει ειδήμονα της κατηγορίας (αυτό ας το κάνουν κάποιοι που ίδρωσαν ή ιδρώνουν στο παρκέ), για τον λόγο αυτό άμα παρατηρήσεις Petriti και Dorian το 99,9% από τα ποσταρίσματα μου, αφορούν την κρίση μου για πράγματα που έχω δει, δηλαδή ΑΡΗ.

Ασχολούμε κυρίως, λοιπόν με την ομάδα που αγαπώ και ο λόγος της ύπαρξης μου στο forum, είναι επειδή και εμένα μου αρέσει το μπάσκετ.

Καλή επιτυχία της ομάδα μου σήμερα.
amboulas
QUOTE(MAGI @ Apr 11 2008, 09:45 ) *
Η Π.Ε.Φ.Ο. ΣΑΣ ΚΑΛΕΙ ΣΤΟ ΑΠΟΨΙΝΟ ΑΓΩΝΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΗΦΗΣΙΑΣ ΣΤΙΣ 21:00 ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΞΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΚΤΗ ΠΟΥ ΜΕ ΤΗ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΟΥ ΔΡΑΣΗ ΕΓΙΝΕ ΑΦΟΡΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΙΔΡΥΘΕΙ Η Π.Ε.Φ.Ο.ΤΟ ΠΑΙΚΤΗ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΤΗΝ ΑΕΝΚ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΗΘΙΝΟ ΑΡΧΗΓΟ ΤΗΣ ΑΕΝΚClick to view attachment

σαν μελος της πεφο(ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΝΩΣΗ ΦΙΛΩΝ ΟΘΩΝΑ) θα ηθελα να καλεσω ολους τους φιλους της Α.Ε.Ν.Κ να παρεβρεθουν ολοι στο γηπεδο και να τιμησουμε με το ζεστο χειροκροτημα μας τη σημαια της ομαδας για την προσφορα του εως τωρα (που πολυ πιθανον να διανυει την τελευταια του σεζον με τα χρωματα της αγαπημενης του ομαδας.Επισης προς αποφυγη οποιασδηποτε παρεξηγησης σεβομαστε τις επιλογες του κοουτς Παπαθεοδωρου(εξαλλου ειναι ο μονος αρμοδιος για το ποιος και ποσο θα παιζει)ομως ζηταμε τον σεβασμο ΟΛΩΝ προς το προσωπο του ΟΘΩΝΑ και να φυγει οπως αρμοζει σε καθε μεγαλο αθλητη.


ΟΘΩΝΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.
mimos8
κηφισια-αρης πετρ. 89-61 αν θυμαμαι καλα.σουπερ αποδοση απο την ομαδα μου σε αμυνα και επιθεση.δεν αφησαμε σε κανενα σημειο του παιχνιδιου τον αρη να πλησιασει και να πιστεψει στη νικη,αφου η διαφορα ηταν περιπου 25 ποντους στο ημιχρονο.η αληθεια ειναι οτι το φοβομασταν το ματς αφου μετα το χολαργο τη δευτερα κανεις μας δεν ειχε ενεργεια για παιχνιδι,αλλα ισως γι αυτο χθες εμφανιστηκαμε πολυ συγκεντρωμενοι και παιξαμε πολυ καλο μπασκετ στη μεγαλυτερη διαρκεια του παιχνιδιου.ο αρης ειναι πολυ καλη ομαδα που παντα μας δυσκολευει αλλα χθες δεν εμφανιστηκε ετοιμη να παλεψει,αγνωστο το γιατι.μονο ο χρονοπουλος προσπαθησε για κατι καλυτερο αλλα ηταν απελπιστικα μονος.
συγχαρητηρια και στην Π.Ε.Φ.Ο. που με το βροντερο παρον της μας ωθησε κυριολεκτικα στη νικη!
naughty_d
Μετά τον αγώνα της Παρασκεύης δηλώνω φανατική της Π.Ε.Φ.Ο.

Περιμένω να πάμε για το στοίχημα tongue.gif
tzep13
QUOTE(naughty_d @ Apr 13 2008, 20:13 ) *
Μετά τον αγώνα της Παρασκεύης δηλώνω φανατική της Π.Ε.Φ.Ο.

Περιμένω να πάμε για το στοίχημα tongue.gif



Σε καλωσορίζω επίσημα στην Π.Ε.Φ.Ο έχεις ανακηρυχθεί ήδη από τη Παρασκευή σε χρυσό μέλος.

Όσον αφορά το στοίχημα δέχομαι μόνο αν είσαι διατεθειμένη να χάσεις την κορδέλα σου, αρχικά...

Περιμένω...

bball.gif biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif
naughty_d
έκλεισε λοιπόν!!!! Δέχομαι την πρόκληση biggrin.gif
tor30
Ωραίος ο αγώνας την Παρασκευή αγαπητά μου μέλη tzep και naughty....πολλοί είναι φανατικοί της Π.Ε.Φ.Ο. λίγοι όμως ενδιαφέρονται για τα στοιχήματά σας..εδώ μιλάμε για bassket!!!
( τα προσωπικά σαχλαμαρίσματα του κα8ενός δεν εχουν χώρο εδώ ) Ευχαριστω!
naughty_d
Για μπάσκετ μιλάμε κι εμείς . . . Δεν είναι προσωπικά σαχλαμαρίσματα! Στοίχημα για αγώνα έχουμε βάλει. . .
tor30
"- Το φόρουμ δεν είναι chat.
Αν θέλετε να ρωτήσετε κάτι προσωπικό ένα μέλος μπορείτε να του στείλετε pm ή να τον ρωτήσετε για το msn του ώστε να τα πείτε κατ’ ιδίαν. "
Ακολουθώντας κατι τετοιες οδηγίες γάφεται ένα post! Το συγκεκριμένο forum είναι από τα πιο σοβαρά και αξιόπιστα στο χώρο του ( και αυτό γιατι εμεις οι μεγαλύτεροι αφήνουμε εσάς τη νεολαία να μας περιγράφετε τα αθλητικά δρώμενα ).
amboulas
QUOTE(tor30 @ Apr 14 2008, 10:40 ) *
"- Το φόρουμ δεν είναι chat.
Αν θέλετε να ρωτήσετε κάτι προσωπικό ένα μέλος μπορείτε να του στείλετε pm ή να τον ρωτήσετε για το msn του ώστε να τα πείτε κατ’ ιδίαν. "
Ακολουθώντας κατι τετοιες οδηγίες γάφεται ένα post! Το συγκεκριμένο forum είναι από τα πιο σοβαρά και αξιόπιστα στο χώρο του ( και αυτό γιατι εμεις οι μεγαλύτεροι αφήνουμε εσάς τη νεολαία να μας περιγράφετε τα αθλητικά δρώμενα ).

μια χαρα τα λενε τα παιδια..πεφο κ ερωτας πανε μαζι..
naughty_d
Ευχαριστώ για την υποστήριξη. Το παιχνίδι το δικό σου είναι την Πέμπτη? Να κανονίσουμε να έρθουμε.
amboulas
QUOTE(naughty_d @ Apr 14 2008, 14:32 ) *
Ευχαριστώ για την υποστήριξη. Το παιχνίδι το δικό σου είναι την Πέμπτη? Να κανονίσουμε να έρθουμε.

πεμπτη 8 45 ματσαρα κ θα ερθεις!!
tzep13
QUOTE(tor30 @ Apr 14 2008, 09:40 ) *
"- Το φόρουμ δεν είναι chat.
Αν θέλετε να ρωτήσετε κάτι προσωπικό ένα μέλος μπορείτε να του στείλετε pm ή να τον ρωτήσετε για το msn του ώστε να τα πείτε κατ’ ιδίαν. "
Ακολουθώντας κατι τετοιες οδηγίες γάφεται ένα post! Το συγκεκριμένο forum είναι από τα πιο σοβαρά και αξιόπιστα στο χώρο του ( και αυτό γιατι εμεις οι μεγαλύτεροι αφήνουμε εσάς τη νεολαία να μας περιγράφετε τα αθλητικά δρώμενα ).



Siga re Tor pou sou xalasame ti mpasketiki enimerosi....Esteila PM gia na min agxonesai...
tool
QUOTE(tzep13 @ Apr 14 2008, 14:50 ) *
Siga re Tor pou sou xalasame ti mpasketiki enimerosi....Esteila PM gia na min agxonesai...

Δίκιο έχει ο Τοp ρε παιδιά δεν μας ενδιαφέρει η ΠΕΦΟ και τα συναφή...υπάρχουν και τα pm γι'αυτον ακριβώς το λόγο..
nikefalin
QUOTE(tool @ Apr 14 2008, 19:05 ) *
Δίκιο έχει ο Τοp ρε παιδιά δεν μας ενδιαφέρει η ΠΕΦΟ και τα συναφή...υπάρχουν και τα pm γι'αυτον ακριβώς το λόγο..

υπάρχει και το καφενείο της ΕΣΚΑ , ακριβώς για τέτοια πράγματα, μπείτε εκεί και αφήστε σε αυτό το τόπικ τα αμιγώς αγωνιστικά
amboulas
QUOTE(tool @ Apr 14 2008, 19:05 ) *
Δίκιο έχει ο Τοp ρε παιδιά δεν μας ενδιαφέρει η ΠΕΦΟ και τα συναφή...υπάρχουν και τα pm γι'αυτον ακριβώς το λόγο..
πω πω μην μπει ωραια γυναικα να γραψει αμεσως να την φαμε!οσο για την πεφο αν δεν σου αρεσει μην διαβαζεις.
gabriel1981
ΝΙΚΗ - ΑΝΟΔΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΨΥΧΙΚΟ - ΠΟΥ ΚΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΠΙΑ ΘΑ ΑΝΗΚΕΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΤΗΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ!!! icon_wave.gif

Σε πολύ αγχωτικό ματς κερδισαμε τον Χολαργό 5 ποντους νομιζω...

2η σερί ανοδος, δεν ειναι κ μικρο πραγμα blove.gif
jaske
Νικη για αθηναικο με 10 ποντους περιπου στο ιλιον..καλη νικη για μας αλλα θελει ξανα προσπαθεια...
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Το Μαρκοπουλο κερδισε το Κορωπι,η Ραφηνα με 2 την Ηλιουπολη και το Γαλατσι με 2 στην Αμιλλα.
larry33
QUOTE(amboulas @ Apr 11 2008, 19:48 ) *
σαν μελος της πεφο(ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΝΩΣΗ ΦΙΛΩΝ ΟΘΩΝΑ) θα ηθελα να καλεσω ολους τους φιλους της Α.Ε.Ν.Κ να παρεβρεθουν ολοι στο γηπεδο και να τιμησουμε με το ζεστο χειροκροτημα μας τη σημαια της ομαδας για την προσφορα του εως τωρα (που πολυ πιθανον να διανυει την τελευταια του σεζον με τα χρωματα της αγαπημενης του ομαδας.Επισης προς αποφυγη οποιασδηποτε παρεξηγησης σεβομαστε τις επιλογες του κοουτς Παπαθεοδωρου(εξαλλου ειναι ο μονος αρμοδιος για το ποιος και ποσο θα παιζει)ομως ζηταμε τον σεβασμο ΟΛΩΝ προς το προσωπο του ΟΘΩΝΑ και να φυγει οπως αρμοζει σε καθε μεγαλο αθλητη.
ΟΘΩΝΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.


Ναί...ναί τις σεβόμαστε....προς Θεού...θα πέσει φωτιά να μας κάψει.....γιά ρώτα και τους παίχτες βέβαια!
Δηλώνω ΠΕΦΟήτης for ever!

Άσχετο αλλά θέλω να στείλω τους θερμούς μου χαιρετισμούς στους παιχταράδες mimos8, scales4, Her Otto και ιδιαίτερα στον Τιτανομεγιστοτεράστιο Δημήτρη Λαγοπόδη, ίσως την μεγαλύτερη basketική, και όχι μόνο, φυσιογνωμία των Βορείων Προαστίων.....μετά φυσικά από τον Πολυτεχνίτη-είδωλο Αλέξη-Τhe Boss-Καρατζά.
Η εγκυμοσύνη και τα γεννητούρια δεν μου επέτρεψαν τελευταία να έρθω να σας δω.. Δεσμεύομαι του χρόνου , αν δεν διασκορπιστείτε μακριά να έρχομαι να σας θαυμάζω!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.