Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α' ΕΣΚΑ 2007-08
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43
ilion_player
Καλημέρα σε όλους. Δυστυχώς άλλη μια πολύ καλή εμφάνιση του ΟΤΕ και της ΟΤΕΝΕΤ με βοήθησαν να μείνω χωρίς internet για δύο εβδομάδες. Πάντως είδα τα post που έχασα και έχω να πω τα εξής:
Ευχαριστώ για τον τίτλο M.V.PISTOS OPADOS/FILATHLOS ή κάπως έτσι.
Φίλε mimo συγχαρητήρια για την νίκη αλλά και την άνοδο. Το γεγονός ότι δεν διαφήμισα το συγκεκριμένο παιχνίδι όπωε αυτό του πρώτου γύρου πρέπει να λέει πολλά. Ελπίζω να είδες και εσύ ότι η Ένωση που παίξατε στον δεύτερο γύρο δεν ήταν η Ένωση που παίξατε στον πρώτο γύρο. Αλήθεια τι έχει ο Λαγοπόδης με την ομάδα μου και με τον Παπαλουκά; Καλά με τον Κώστα μπορεί να έχουν προσωπικά (αν και δεν καταλαβαίνω το λόγο που του την έστησε έξω από το γήπεδο για να του την πει σε έντονο ύφος) με το Ίλιον τι έχει και προσβάλλει με αυτό τον τρόπο τους ανθρώπους που το πρώτο πράγμα που έκαναν πριν το παιχνίδι ήταν να τιμήσουν αυτόν και την ομάδα του για την άνοδό στην Γ' κατηγγορία; Νομίζω ότι δεν κάνω λάθος στον παίκτη. Μιλάω για αυτόν που στο τέλος του παιχνιδιού φώναζε κάτι περίεργα και όλοι οι υπόλοιποι της Κηφισιάς προσπαθούσατε να του κλείσετε το στόμα. Λίγο προσοχή δεν βλάφτει. Εγώ έχασα σχεδόν το μισό ημίχρονο προσπαθώντας να ηρεμήσω έναν θερμοκέφαλο δικό μας που τα είχε με την διαιτητή για να μην χαλάσει ο αγώνας και πήγε να το κάνει ο δικός σας. Τέλος πάντων.
Πες μου τι θα κάνεις του χρόνου. Θα σε βλέπουμε πουθενά;
exeteplaka
Απουσιαζα μερικες μερες εκτος αθηνων και τωρα που γυρισα βλεπω οτι μετα το μυστικο για την υποθεση του indiana jones ενα ακομη απο τα μεγαλα μυστηρια του χωρου οτι παει να λυθει.

Χωρις να θελω να υπερασπιστω τον συγκεκριμενο coach K. που αρκετοι πλεον ονομαζουν ως τον πασιγνωστο maravich θελω να πω οτι θα μου προκαλουσε φοβερη εντυπωση ενας ανθρωπος ο οποιος με πηρε τηλεφωνο και μου ειπε ποσο καλη δουλεια ειχα κανει στα βριλησσια να ειναι ο ιδιος ο οποιος εβγαινε και με εκραζε που εχασα ανοδο με τοσο φοβερο υλικο. Ακομη θα μου προκαλουσε εντυπωση το γεγονος οτι ο συγκεκριμενος coach K. ηταν στο ματς με την πετρουπολη και το εβλεπε αρα εκτος απο οσα ασχημα ειπε για μενα θα ηταν και ψευτης γιατι ο maravich, με δικαιολογια οτι του μετεφεραν τι εγινε αφου δεν ηταν παρων, ειπε απιστευτες ανακριβειες.

Δεν μπορω να πιστεψω οτι συγκεκριμενος προπονητης για τον οποιο δεν ειχα ακουσει ασχημα λογια και οσο ξερω δεν εχει δωσει τετοια σημαδια θα φεροταν τοσο αντισυναδελφικα οχι μονο σε μενα αλλα και σε πολλους ανωτερους προπονητες εδω μεσα. Εχω κρατησει τα λογια που μου ειχε δωσει ο ιδιος ο maravich οτι ειμαι κακος προπονητης αλλα καλο παιδι για το χωρο, αν οντως ομως ο συγκεκριμενος προπονητης ειναι ο γνωστος αγνωστος θα πεσω απο τα συννεφα αφου εγω σε αυτο το ρυθμο δεν μπορω να ακολουθησω σιγουρα με θαψιματα και πισωπλατες μαχαιριες. Ευχομαι να εχει γινει λαθος και να μην ειναι ο συγκεκριμενος ανθρωπος το ιδιο προσωπο και μου προκαλει μεγαλη εντυπωση και αποριες το γεγονος οτι δεν εχει υπαρξει καμια διαψευση ειτε απο τον κοουτς ειτε απο το maravich εδω και τοσες μερες.
DORIAN
QUOTE(exeteplaka @ May 30 2008, 00:33 ) *
Απουσιαζα μερικες μερες εκτος αθηνων και τωρα που γυρισα βλεπω οτι μετα το μυστικο για την υποθεση του indiana jones ενα ακομη απο τα μεγαλα μυστηρια του χωρου οτι παει να λυθει.

Χωρις να θελω να υπερασπιστω τον συγκεκριμενο coach K. που αρκετοι πλεον ονομαζουν ως τον πασιγνωστο maravich θελω να πω οτι θα μου προκαλουσε φοβερη εντυπωση ενας ανθρωπος ο οποιος με πηρε τηλεφωνο και μου ειπε ποσο καλη δουλεια ειχα κανει στα βριλησσια να ειναι ο ιδιος ο οποιος εβγαινε και με εκραζε που εχασα ανοδο με τοσο φοβερο υλικο. Ακομη θα μου προκαλουσε εντυπωση το γεγονος οτι ο συγκεκριμενος coach K. ηταν στο ματς με την πετρουπολη και το εβλεπε αρα εκτος απο οσα ασχημα ειπε για μενα θα ηταν και ψευτης γιατι ο maravich, με δικαιολογια οτι του μετεφεραν τι εγινε αφου δεν ηταν παρων, ειπε απιστευτες ανακριβειες.

Δεν μπορω να πιστεψω οτι συγκεκριμενος προπονητης για τον οποιο δεν ειχα ακουσει ασχημα λογια και οσο ξερω δεν εχει δωσει τετοια σημαδια θα φεροταν τοσο αντισυναδελφικα οχι μονο σε μενα αλλα και σε πολλους ανωτερους προπονητες εδω μεσα. Εχω κρατησει τα λογια που μου ειχε δωσει ο ιδιος ο maravich οτι ειμαι κακος προπονητης αλλα καλο παιδι για το χωρο, αν οντως ομως ο συγκεκριμενος προπονητης ειναι ο γνωστος αγνωστος θα πεσω απο τα συννεφα αφου εγω σε αυτο το ρυθμο δεν μπορω να ακολουθησω σιγουρα με θαψιματα και πισωπλατες μαχαιριες. Ευχομαι να εχει γινει λαθος και να μην ειναι ο συγκεκριμενος ανθρωπος το ιδιο προσωπο και μου προκαλει μεγαλη εντυπωση και αποριες το γεγονος οτι δεν εχει υπαρξει καμια διαψευση ειτε απο τον κοουτς ειτε απο το maravich εδω και τοσες μερες.


Μη προβληματιζεσαι ο maravic ειναι managarevic
man to man
QUOTE(DORIAN @ May 30 2008, 11:06 ) *
Μη προβληματιζεσαι ο maravic ειναι managarevic

blink.gif blink.gif blink.gif evilmonkey.gif
billy_14
QUOTE(ilion_player @ May 29 2008, 08:01 ) *
Αλήθεια τι έχει ο Λαγοπόδης με την ομάδα μου και με τον Παπαλουκά; Καλά με τον Κώστα μπορεί να έχουν προσωπικά (αν και δεν καταλαβαίνω το λόγο που του την έστησε έξω από το γήπεδο για να του την πει σε έντονο ύφος) με το Ίλιον τι έχει και προσβάλλει με αυτό τον τρόπο τους ανθρώπους που το πρώτο πράγμα που έκαναν πριν το παιχνίδι ήταν να τιμήσουν αυτόν και την ομάδα του για την άνοδό στην Γ' κατηγγορία; Νομίζω ότι δεν κάνω λάθος στον παίκτη. Μιλάω για αυτόν που στο τέλος του παιχνιδιού φώναζε κάτι περίεργα και όλοι οι υπόλοιποι της Κηφισιάς προσπαθούσατε να του κλείσετε το στόμα. Λίγο προσοχή δεν βλάφτει.

Σπανίως μιλάω άσχημα για παίκτη, και ειδικά άλλης ομάδας, αλλά δυστυχώς ο συγκεκριμένος τη μανούρα την έχει μάλλον στο αίμα του, οπότε δεν με εκπλήσσει καθόλου φίλε. Με τον Παπαλουκά όντως έχουν προηγούμενα από κάτι "γαλλικά" σ' αυτό εδώ το φόρουμ στο τέλος της περσινής περιόδου για τα οποία είχα κράξει κι εγώ ο ίδιος τον (τότε) ribo7 που το είχε παραξηλώσει με το ύφος του. Δεν έχω κάτι με τον Rabbitfoot συγκεκριμένα, αλλά με τους προβοκάτορες γενικώς, σε όποια ομάδα κι αν βρίσκονται, ακόμα και σ' αυτή που υποστηρίζω. Αν δεν καταλαβαίνει μόνος του ότι μ' αυτά μειώνει την εικόνα του τη στιγμή που είχε μια καλή χρονιά σε μια ομάδα που ανέβηκε, δεν θα του δώσει να το καταλάβει κανένας. Όσο για τον φίλο μου τον abasketo, ε, έχει εκνευρίσει μέσα στο παιχνίδι και χαρακτήρες πιο ήπιους από τον συγκεκριμένο... Το αν το αποδέχομαι αυτό ή όχι το έχω πει και στον ίδιο και αμαρτίαν ουκ έχω.
DORIAN
QUOTE(billy_14 @ May 30 2008, 23:45 ) *
Σπανίως μιλάω άσχημα για παίκτη, και ειδικά άλλης ομάδας, αλλά δυστυχώς ο συγκεκριμένος τη μανούρα την έχει μάλλον στο αίμα του, οπότε δεν με εκπλήσσει καθόλου φίλε. Με τον Παπαλουκά όντως έχουν προηγούμενα από κάτι "γαλλικά" σ' αυτό εδώ το φόρουμ στο τέλος της περσινής περιόδου για τα οποία είχα κράξει κι εγώ ο ίδιος τον (τότε) ribo7 που το είχε παραξηλώσει με το ύφος του. Δεν έχω κάτι με τον Rabbitfoot συγκεκριμένα, αλλά με τους προβοκάτορες γενικώς, σε όποια ομάδα κι αν βρίσκονται, ακόμα και σ' αυτή που υποστηρίζω. Αν δεν καταλαβαίνει μόνος του ότι μ' αυτά μειώνει την εικόνα του τη στιγμή που είχε μια καλή χρονιά σε μια ομάδα που ανέβηκε, δεν θα του δώσει να το καταλάβει κανένας. Όσο για τον φίλο μου τον abasketo, ε, έχει εκνευρίσει μέσα στο παιχνίδι και χαρακτήρες πιο ήπιους από τον συγκεκριμένο... Το αν το αποδέχομαι αυτό ή όχι το έχω πει και στον ίδιο και αμαρτίαν ουκ έχω.


Billy14 πρόσεξε μην τον έχεις παίχτη στην ομάδα σου του χρόνου.
Για πες μου ποιος είναι προβοκάτορας απ'την ομάδα σου?
ilion_player
Ο Λαγοπόδης μου έδωσε εξηγήσεις σε pm οπότε το θέμα για μένα έληξε.
ilion_player
Οι εκλογές στην Ένωση Ιλίου έγιναν με τα αναμενόμενα αποτελέσματα. Τώρα πλέον πρόεδρος, αντιπρόεδρος και επιτροπές μπάσκετ και βόλεϊ χτίζουν τις νέες ομάδες. Με την νέα σεζόν θα είμαστε δυνατοί και έτοιμοι. Α είδε κανένας τον Οικονόμου στην τηλεόραση;
billy_14
QUOTE(DORIAN @ May 30 2008, 22:58 ) *
Billy14 πρόσεξε μην τον έχεις παίχτη στην ομάδα σου του χρόνου.
Για πες μου ποιος είναι προβοκάτορας απ'την ομάδα σου?

Πες μου ποιος είσαι και θα σου πω... Η μαμά μου λέει να μη μιλάω με αγνώστους. smiley.gif
Κι αν τον έχω παίκτη, τι; Αφενός δεν θα τον έχω επιλέξει εγώ, και αφετέρου ακόμα κι αν γίνει αυτό η γνώμη μου μπορεί να αλλάξει μόνο αν αυτός αλλάξει συμπεριφορά, οπότε...
DORIAN
QUOTE(billy_14 @ May 31 2008, 22:58 ) *
Πες μου ποιος είσαι και θα σου πω... Η μαμά μου λέει να μη μιλάω με αγνώστους. smiley.gif
Κι αν τον έχω παίκτη, τι; Αφενός δεν θα τον έχω επιλέξει εγώ, και αφετέρου ακόμα κι αν γίνει αυτό η γνώμη μου μπορεί να αλλάξει μόνο αν αυτός αλλάξει συμπεριφορά, οπότε...

Ολους τους υπολοιπους τους γνωριζεις ?
πες μου λοιπον ποιος ειναι ο maravic με τον οποιο ειχες τοσο συχνες κουβεντουλες.[size=2][size=1][size=6][size=1]
billy_14
QUOTE(DORIAN @ Jun 1 2008, 06:32 ) *
Ολους τους υπολοιπους τους γνωριζεις ?
πες μου λοιπον ποιος ειναι ο maravic με τον οποιο ειχες τοσο συχνες κουβεντουλες.[size=2][size=1][size=6][size=1]

Έχεις μείνει πίσω φίλε (?) Dorian...
Έχει βουίξει το φόρουμ εδώ και μέρες...
Μ' έχεις δει ποτέ να μιλάω στον συγκεκριμένο τύπο για τα οικογενειακά της ομάδας μου; Αμφιβάλλω...
Τέλος πάντων, αν θέλεις να σου μιλάω με τον τρόπο που μιλάω στον maravitc δεν έχω πρόβλημα... Μην προσβληθείς όμως...
sonic
καλησπερα...
ξερουμε τις ομαδες της Α για τη νεα χρονια? ή ακομα περιμενουμε αλλαγες στη κατηγορια?
unknown
Ο πρώην υπεύθυνος του τμήματος καλαθοσφαίρισης του Αθλητικού Ομίλου Μαρκοπούλου με παρακάλεσε να γράψω και μεσω της ιστιοσελίδας του BASKETFORUM να ευχαριστίσει τον Προπονητή Δημήτρη Αποστολόπουλο για την επιτυχή προσπάθεια να σωθεί η ομάδα ( τεράστια επιτυχία μέ τα προβληματα και τραυματισμούς των αθλητών ) καθώς και τους παίκτες Κόκκινο Γ , Μαργώνη Γ, Καραβασίλη Δ , Μπέκιο Β, Μνηαιακό Κ. , Αναγνώστου Κ . Σκλαβούνο Α , Λαμανδρέα Γ , Κοσμίδη Μ ( Αν και ο Μιχάλης ειχε την ατυχία να χειρουργΙθεί και μετά την ανάρωση του να στρατευθεί , καλός πολίτης ) γιά την μεγάλη προσπάθεια τους . Οι Κόκκινο Γ , Μαργώνη Γ, Καραβασίλη Δ , Μπέκιο Β, Μνηαιακό Κ. , Αναγνώστου Κ . Κοσμίδη Μ είναι ελεύθεροι (διεγράφησαν απο τις καταστάσεις . Οι υποχρεώσεις εναντι κάποιων παικτών θα καλυφθούν σε σύντομο χρόνο .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.