Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α'ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
Dejuan C
QUOTE(pointguard @ Jan 22 2007, 06:26 PM) *
smiley.gif axasth fetos h anodos..

Μην λές Μεγάλα λόγια Περιστέρι - Παγκράτι δεν αστειεύονται
tsouk_1
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΚΟΡΩΠΙ 69-61 (18-14,38-32,51-42,69-61)

Το τρένο συνεχίζει ασταμάτητο 77.gif ... σειρά έχει ο Αετός!!!
Olorin
QUOTE(firefox @ Jan 22 2007, 11:57 PM) *
ο Φιλαθλητικος περασε μαλλον 69-76


Πήγε τόσο πολύ τελικά??? Η αλήθεια είναι ότι τα τελευταία 10"-15" δεν τα είδα λόγω... απογοήτευσης!!! sad.gif

Κρίμα... Δεν ξέρω τι να πω, από τη μια είμαι ικανοποιημένος ότι δώσαμε το 110% των δυνατοτήτων μας απέναντι σε μια εξαιρετική ομάδα, από την άλλη, η τελική έκβαση του αγώνα και ο τρόπος με τον οποίο χάθηκε με κάνει να ξέρω ότι δεν θα κλείσω μάτι για 2-3 νύχτες... sad.gif

Δεν θέλω να πω πολλά πράγματα για τη διαιτησία γιατί (και ίσως όχι άδικα) έχετε βγάλει το συμπέρασμα ότι η ομάδα μου έχει γίνει γραφική σε αυτό το κομμάτι, αλλά νομίζω πως όποιος είδε το γήπεδο νομίζω συμφωνεί πως με 50-50 διαιτησία πιθανότατα θα ήμασταν εμείς οι νικητές... Και πάλι όμως, ίσως και λόγω της καλής μου πίστης, ΔΕΝ θέλω να πιστεύω ότι τα λάθη αυτά ήταν εσκεμμένα, αν και η αλήθεια είναι ότι έγιναν πολλά, ορισμένα ήταν εξόφθαλμα και σχεδόν όλα έγιναν σε κρισιμότατα σημεία του παιχνιδιού...

Αναλυτικότερα για το παιχνίδι, σχεδόν σε όλο τον αγώνα ο ΦΟΑ διατηρούσε μια διαφορά 4-8 πόντων, περίπου μέχρι το τελευταίο 3-4λεπτο. Εκεί κάναμε μια αντεπίθεση διαρκείας και 40" πριν το τέλος(!) περάσαμε μπροστά με 69-67. Αν δεν κάνω λάθος, πρέπει να ήταν η μόνη περίπτωση που περάσαμε μπροστά και ήταν η πρώτη φορά που προσωπικά πίστεψα στη νίκη... Δυστυχώς, πριν περάσουν 5"-10" δεχτήκαμε τρίποντο (νομίζω από τον Θάνο, αν κι εκείνη τη στιγμή έτρωγα κάτι σφαλιάρες από τον Στράγκα και δεν έβλεπα μπροστά μου...) και εκεί τελείωσαν όλα... Χαμένο τρίποντο από εμάς (Μπάλαούρας), καθαρό κλέψιμο του Μπέλλα στην επαναφορά που δόθηκε φάουλ... δυο βολές και 69-72 κι άλλο χαμένο τρίποντο από εμάς (Φίλιος), φάουλ και πάλι βολές και μετά απλώς δεν έβλεπα...

Ο ΦΟΑ σαν ομάδα μου άφησε ανάμικτες εντυπώσεις... Υπερπλήρης, πολύ καλό υλικό, μπασκετικά όμως όχι απλώς δεν με εντυπωσίασε, αλλά αντίθετα μπορώ να πω πως ήταν αισθητά χειρότερη από ότι την περίμενα... Αντίθετα, με εντυπωσίασε το πόσο καλογυμνασμένοι ήταν, αφού δεν θυμάμαι να έχω ξαναδεί ομάδα στη ζωή μου που να πιέζει στα 4/4 του γηπέδου για 40'!!!! blink.gif Οι περιφερειακοί έτρεχαν και πίεζαν σαν τρελοί, πήδαγαν σε όλα τα ριμπάουντ, οι ψηλοί έριχναν το απαραίτητο ξύλο, αλλά δεν θα τους χαρακτήριζα αντιαθλητικούς και γενικά μου έδωσαν την εικόνα ομάδας που βασίζεται περισσότερο στο αθλητικό και λιγότερο στο μπασκετικό ταλέντο των παικτών της (άλλωστε, σκόραραν σχεδόν αποκλειστικά με αιφνιδιασμούς και ξεμαρκάριστα τρίποντα...), χωρίς όμως αυτό να το λέω υποτιμητικά... Εν ολίγοις, τους περίμενα πολύ καλύτερους μπασκετμπολίστες και δεν τους φανταζόμουν τόσο καλούς αθλητές... (χωρίς παρεξήγηση ρε παιδιά, αλλά οι τύποι δεν έπαιζαν μπάσκετ... δέκαθλο έπαιζαν!!! blink.gif ) Πάντως και μόνο για τη δουλειά που έχουν ρίξει, νομίζω ότι την αξίζουν την άνοδο περισσότερο από κάθε άλλη ομάδα...

Υ.Γ: Ο Χολαργός κέρδισε εντός κάπου 20π. (νομίζω 73-54) τον Αετό και ο Νεοπεντελικός μέσα στον Άτταλο...
v-span
Kαλημέρα παιδιά. Άκουσα χθες ότι στο Βριλλήσια - ΑΕΝΚ : 53-62 έκανε την καλύτερή του εμφάνιση φέτος ο ψηλός της ΑΕΝΚ Δρακάκης αλλά έσπασε τη μύτη του από αγκωνιά (ποιου άλλου?) του Παπαλουκά. Ξέρει κανείς περισσότερα?
Aristofanis
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 60-73
Δεκάλεπτα: 11-18, 28-34, 41-53, 60-73.
Διαιτητές: Καρούσης-Ζαφειράτος.
ΑΤΤΑΛΟΣ (Ζιάγκος): Καυκής 1, Στρατομήτρος, Ντάσης 9 (1), Πρας 2, Μαστρακούλης 11, Γιώτης 3 (1), Τσακίρης 22 (3), Χαρακτινός 12 (3), Τσουμάνης.
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ (Κακαλιάς): Μάντζιος 11 (1), Γεωργαλάς 7 (1), Μανιάτης 7 (1), Αττίκος 17, Τζέμης 3, Χαρτοματσίδης, Βλαντής 9 (1), Γεωργούσης, Καλφόπουλος 19.


Σιγά μην πήγαινε και ο Ατταλός για άνοδο.

Αρχίζει η επάνοδος του Νεοπεντελικού!
basket
QUOTE(Aristofanis @ Jan 23 2007, 11:29 AM) *
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 60-73
Δεκάλεπτα: 11-18, 28-34, 41-53, 60-73.
Διαιτητές: Καρούσης-Ζαφειράτος.
ΑΤΤΑΛΟΣ (Ζιάγκος): Καυκής 1, Στρατομήτρος, Ντάσης 9 (1), Πρας 2, Μαστρακούλης 11, Γιώτης 3 (1), Τσακίρης 22 (3), Χαρακτινός 12 (3), Τσουμάνης.
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ (Κακαλιάς): Μάντζιος 11 (1), Γεωργαλάς 7 (1), Μανιάτης 7 (1), Αττίκος 17, Τζέμης 3, Χαρτοματσίδης, Βλαντής 9 (1), Γεωργούσης, Καλφόπουλος 19.
Σιγά μην πήγαινε και ο Ατταλός για άνοδο.

Αρχίζει η επάνοδος του Νεοπεντελικού!

ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΟΙ ΠΑΙΞΑΝΕ ΚΑΛΑ ΣΤΟΝ ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟ? 77.gif
nao
Aristofanis pou hsoun??Twra epestrepse o bill kai esu eksafanistikes??
abasketos
Καλημέρα, ο ποιος άλλος είμαι ...

Πράγματι, το παληκάρι με φιλοδώρησε με 2 ταψιά, το πρώτο μάλιστα μου την κόλλησε στο ταμπλό, και το δεύτερο ενώ του έκανα μια υποτίθεται γρήγορη σταυρωτή με βρήκε ψηλά και καθαρά!!!
Αμυντικά ήταν καλός, όμως επιθετικά δεν έδειξε κάτι το άξιο αναφοράς.

Μενουδάκος όλα τα λεφτά που εκανε παιχνίδι για την ομάδα και για πάρτυ του, έκανε μάλιστα και εντυπωσιακό κάρφωμα στον αιφνιδιασμό, σαν ελατήριο πετάχτηκε ο άτιμος, είχα μείνει στο κέντρο με τον Καρακώστα και το σχολιάζαμε εντυπωσιασμένοι, εγώ ειδικά αφου ο Γιώργος τον ξέρει πολύ καλύτερα.

Στην ταμπακιέρα τώρα, για την μύτη του Δρακάκη εγώ δεν κατάλαβα να τον χτυπάω, μάλιστα ενας συμπαικτης μου μου είπε πως ενδεχομένως να το έκανε αυτός...Τι να πω, πραγματικά στεναχωριέμαι για τέτοια γεγονότα, απο εκείνο το σημείο και πέρα έπεσε κατακόρυφα η απόδοση μου, (αυτό μπορεί να το επιβεβαιώσει και ο mimos8), δεν είναι τιμητικό και ευχάριστο για κανέναν να σπάνε μύτες ή 2 δόντια, όπως μου έκανε παίχτης του Αετού πριν 2 αγωνιστικές και έτρεχα σε οδοντιάτρους να ταλαιπωριέμαι...

Δεν αισθάνομαι ένοχος απο την άποψη πως δεν κατέβασα χέρια για να τον χτυπήσω, γενικά δεν έκανα κάποια κίνηση για να τον βλάψω. Πραγματικά λυπάμαι για το παληκάρι, ακόμα και όταν χτύπησε ήταν κύριος όπως και όλα τα παιδιά τησ ΑΕΝΚ, περαστικά του είλικρινά...
Dejuan C
Olorin αφού ο φοα τελειωσε τον πρώτο γύρο που είναι καμμένοι απο την προετοιμασία με 2 ήττες,
θα ανέβει τρένο γιατί απο εδω και πέρα θα φορμαριστούν αυτοί. Εννοώ, πως πιστεύω οτι θα αρχ'ισουν να παιζουν ακόμη καλύτερο μπάσκετ. και πως να κερδίσετε αφού σούταρε τρίποντο στο τάλος ο επιστήμονας?
Για τον φίλιο εννοώ παιχταράς αλλα απο πέρισυ εχει να παίξει καλά αυτο το παιδί.Πολύ άξυπνος. Το Μαρκοπουλο κ το γαλάτσι τι κάνανε?
pointguard
Milhsa me Drakakh kai espase h muth kai ekane kai rammata, ena mhna ektos.. Alla den prepei na htan epithdes tou zhthse sugnomh meta arketes fores. Pantos oso gia thn emfanish htan kalh kai epeidh ton xanaevale pano apo 15' o Bilalhs meta apo tous 2 agones mesa sto 2007
lalas
Η πετρουπολη νικησε το γαλατσι 68 51,η εφοα τον αριωνα 73 66,ο χολαργος 76 54 τον αετοκ το μαρκοπουλο 70-90 την νικη. Το κορωπι παλεψε το παιχνιδι αλλα πιστευω οτι εχει αποπροσανατολιστει, στην φαση της τεχνικης ποινης νομιζω οτι ο διαμαντοπουλος αδικηθηκε κ μαλλον πληρωσε την γενικοτερη προκαταληψη που εχει δημιουργηθει στους διαιτητες λογω των γνωστων γραφικων οπαδων. Ο ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟς ΞΕΠΕΡΑΣΕ το εμποδιο του ιλιου παιζοντας χωρις παρασκευοπουλο παναγιωτοπουλο!!!!!! κ με τον θανο απροπονητο.
crazzy
Φίλε basket, εσύ δήλωνες ότι ο Χαρτοματσίδης θα κάνει super εμφάνιση,αλλά τελικά δεν το "μάτωσε" καθόλου ο τύπος.....................
basket
QUOTE(nao @ Jan 23 2007, 11:44 AM) *
Aristofanis pou hsoun??Twra epestrepse o bill kai esu eksafanistikes??

nao ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΙΣ greeklish! 69.gif
basket
QUOTE(crazzy @ Jan 23 2007, 11:50 AM) *
Φίλε basket, εσύ δήλωνες ότι ο Χαρτοματσίδης θα κάνει super εμφάνιση,αλλά τελικά δεν το "μάτωσε" καθόλου ο τύπος.....................

ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ?
Dejuan C
Που να πάει ο άτταλος κ αενκ ρε παιδιά?Μύτες σπασμένες βλέπω κ τέτοια. Τζάμπα όλα αυτά αφου φόα
και απόλλων θα ανέβουν.Ο κακαλιάς ήταν στο περιστέρι?Αυτός είναι άντε γιατί με τον μπάφα η ομάδα
της πεντέλης δεν πήγαινε πουθενά
v-span
abasketos καλημέρα. Σόρρυ για το ύφος μου αλλά επειδή το παληκάρι είναι φίλος και πολύ καλό παιδί όταν άκουσα το σκηνικό χαλάστηκα γιατί ξέρω ότι δεν υπήρχε περίπτωση να σου είπε τίποτα περίεργο ή να σε έπαιξε βρώμικα. Αλλά τώρα που μίλησα μαζί του μου είπε ότι δεν το ήθελες και ότι ήσουν από πάνω του να δεις πώς ήταν. Πάντως είναι κρίμα για το παιδί αυτή η ατυχία.
Dejuan C
Ερώτηση προς τους απανταχού φίλους του φορουμ
Τώρα που τελείωσε ο πρώτος γύρος ποια ομάδα παίζει το καλύτερο μπάσκετ?
και ποια ομάδα αδικήτε απο την βαθμολογία σε σχέση με την δυναμική της?
basket
QUOTE(Dejuan C @ Jan 23 2007, 12:03 PM) *
Ερώτηση προς τους απανταχού φίλους του φορουμ
Τώρα που τελείωσε ο πρώτος γύρος ποια ομάδα παίζει το καλύτερο μπάσκετ?
και ποια ομάδα αδικήτε απο την βαθμολογία σε σχέση με την δυναμική της?

ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ,ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΑΝ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ!ΑΛΛΑ Η ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΔΙΚΕΙΤΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ!
nao
Basket από σήμερα είσαι manager μου!!! wink.gif
pointguard
Basket nomizo oti kaneis lathos. Perusi h pantelh anevhke epeidh den uphrxe tritos kai anevhke me 6 httes diafora apo AENK. Oso gia fetos dikaios einai ektos 5adas
pointguard
H pentelh k oxi pantelh!!!
basket
QUOTE(nao @ Jan 23 2007, 12:11 PM) *
Basket από σήμερα είσαι manager μου!!! wink.gif
ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΑΙΚΤΗΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΑΓΑΠΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ, ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΑΙΑ ΤΕΛΟΣ!!! 41.gif
basket
QUOTE(pointguard @ Jan 23 2007, 12:13 PM) *
Basket nomizo oti kaneis lathos. Perusi h pantelh anevhke epeidh den uphrxe tritos kai anevhke me 6 httes diafora apo AENK. Oso gia fetos dikaios einai ektos 5adas
ΦΙΛΕ ΕΣΥ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙΣ?
basket
ΛΑΛΑΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ? icon_wave.gif
Delinquent
QUOTE(pointguard @ Jan 23 2007, 04:13 PM) *
Basket nomizo oti kaneis lathos. Perusi h pantelh anevhke epeidh den uphrxe tritos kai anevhke me 6 httes diafora apo AENK. Oso gia fetos dikaios einai ektos 5adas


Πέρσυ η Πεντέλη είχε την ατυχία να αλλάξει 3 προπονητές σε κρίσιμα σημεία του πρωταθλήματος...Στο τέλος έκανε 8Χ8 με Γκουζίνη στον πάγκο πολύ εύκολα...Οπότε είσαι λίγο άκυρος...
basket
QUOTE(Delinquent @ Jan 23 2007, 01:10 PM) *
Πέρσυ η Πεντέλη είχε την ατυχία να αλλάξει 3 προπονητές σε κρίσιμα σημεία του πρωταθλήματος...Στο τέλος έκανε 8Χ8 με Γκουζίνη στον πάγκο πολύ εύκολα...Οπότε είσαι λίγο άκυρος...

ΦΙΛΕ ΕΙΣΑΙ ΩΡΑΙΟΣ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΕ ΑΜΠΑΛΟΥΣ! 77.gif
crazzy
Για πες μου, φίλε basket, τον Μπάφα γιατί τον διώξατε? Μήπως φώναζε πολύ και σας έτρεχε?
Delinquent
QUOTE(basket @ Jan 23 2007, 05:13 PM) *
ΦΙΛΕ ΕΙΣΑΙ ΩΡΑΙΟΣ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΕ ΑΜΠΑΛΟΥΣ! 77.gif


Απλά λέω τι έγινε πέρσυ για όσους δε γνωρίζουν...Αν έμενε ο Σκαραφίγκας δύσκολα θα έχανε η Πεντέλη από οποιονδήποτε....Καλημέρα
basket
ΦΙΛΕ Ο ΜΠΑΦΑΣ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΝΤΕΛΗ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΣΕ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ!ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΤΡΕΧΕ ΚΑΙ Γ'ΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΑΙΖΑΜΕ ΚΑΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ!
basket
QUOTE(Delinquent @ Jan 23 2007, 01:24 PM) *
Απλά λέω τι έγινε πέρσυ για όσους δε γνωρίζουν...Αν έμενε ο Σκαραφίγκας δύσκολα θα έχανε η Πεντέλη από οποιονδήποτε....Καλημέρα

DELINQUENT ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΚΑΡΑΦΙΓΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ!!!
crazzy
Φίλε basket, υπήρχε στην ομάδα κάποιος ΗΛΙΑΔΗΣ που έπαιζε άσσος? Ξέρεις αν σταμάτησε?? Thanxs.........
basket
QUOTE(crazzy @ Jan 23 2007, 01:37 PM) *
Φίλε basket, υπήρχε στην ομάδα κάποιος ΗΛΙΑΔΗΣ που έπαιζε άσσος? Ξέρεις αν σταμάτησε?? Thanxs.........

ΥΠΗΡΧΕ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΟ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΕΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ !
nao
Ο Ηλιαδης σταμάτησε και είναι κόουτς της Παλιάς Πεντέλης.Υπήρξε καλός παίχτης!
pointguard
file delinquent epeidh xereis polu kala ti egine perusi pes mou ti ginotane sthn petroupolh oso htan kala o kakalias kai den to eixan kopsei 2 paixtes? mhpos htan 3 nikes pano apo penteli pou eixe xasei mexri kai apo Xalandri?
black7
geia sas eimai new, paizw k gw basket se omada A eska
duke10
geia soy black7,kalwsirthes.oso pame kai pluthainoume!tha mas peis kai py paizeis?
basket
QUOTE(black7 @ Jan 23 2007, 02:10 PM) *
geia sas eimai new, paizw k gw basket se omada A eska

ΣΕ ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ
pointguard
Pantos an den eixe Kalfopoulo h Pentelh tha paleve na sothei. Einai o kaluteros pshlos ths eska
duke10
to idio pistevw kai egw.xwris ton kalfopoulo i penteli tha paleve na swthei me toses omades pou peftoyn kai me toso dynato prwtathlima
christina n10
QUOTE(nao @ Jan 23 2007, 04:07 PM) *
Ο Ηλιαδης σταμάτησε και είναι κόουτς της Παλιάς Πεντέλης.Υπήρξε καλός παίχτης!
εχεις δικιο nao εχει οντως σταματησει.Δεν μπορω να εκφερω αποψη για το αν ηταν καλος παιχτης η οχι γιατι το εχω δει μονο σε ενα παιχνιδι και αυτο στα τελειωματα του.παντως εχω ακουσει και εγω πολυ καλα λογια.τωρα ειναι προπονητης στην πεντελη,σαν προπονητη και coach,εχω αποψη γιατι τον ειχα αρκετα χρονια αντιπαλο και μου εχει αφησει τις καλυτερες εντυπωσεις.ξερει πολυ μπασκετ και για μενα θα επρεπε να ειναι σε καλυτερη κατηγορια προπονητης.
basket
Η ΠΕΝΤΕΛΗ ΔΕΝ ΚΡΕΜΕΤΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΑΙΚΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΟΠΟΤΕ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΝΕ ΤΟ ΚΟΥΠΙ ΣΤΗΝ Α'ΕΣΚΑ
christina n10
QUOTE(basket @ Jan 23 2007, 04:26 PM) *
Η ΠΕΝΤΕΛΗ ΔΕΝ ΚΡΕΜΕΤΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΑΙΚΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΟΠΟΤΕ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΝΕ ΤΟ ΚΟΥΠΙ ΣΤΗΝ Α'ΕΣΚΑ
για τον Αττικο τι γνωμη εχεις?και οι υπολοιποι βεβαια που τον ειχατε η εχετε συμπαικτη η αντιπαλο.εγω τον θυμαμαι οταν επαιζε παιδικο-εφηβικα μιλωνα , τοσο παλια ,και για την ηλικια του ηταν πολυ καλος,τωρα δεν ξερω σε τι κατασταση ειναι οποτε ρωταω την αποψη σας
basket
QUOTE(christina n10 @ Jan 23 2007, 02:43 PM) *
για τον Αττικο τι γνωμη εχεις?και οι υπολοιποι βεβαια που τον ειχατε η εχετε συμπαικτη η αντιπαλο.εγω τον θυμαμαι οταν επαιζε παιδικο-εφηβικα μιλωνα , τοσο παλια ,και για την ηλικια του ηταν πολυ καλος,τωρα δεν ξερω σε τι κατασταση ειναι οποτε ρωταω την αποψη σας

ΒΑΣΙΚΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ 4ΑΡΙ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Dejuan C
Δεν λέω πως δεν είναι καλός αλλα υπάρχουν κ άλλοι καλύτεροι.Αλλα δεν καταλαβαίνω πως εχετε το καλύτερο 4αρι τον καλύτερο ψηλό οι υπόλοιποι παιχτες τρβάν το κουπί και δεν είστε στην πρώτη δυάδα φιλε basket
mimos8
παλικαρια καλημερα.νορμαλ ολα τα αποτελεσματα χθες εκτος απο το 2 της πεντελης.abaskete μας σακατεψες τον ψηλο μας πανω που ειχε αρχισει να φορμαρεται!κι εγω πιστευω οτι δεν ηθελες να του κανεις ζημια αλλα σε 2-3 φασεις εγινες λιγο επικινδυνος.απο τη στιγμη που δεν παθαινει κανενας καποια ζημια ,αποδεχομαι 100% τον τροπο παιχνιδιου σου.ομως οπως σου ειπα και μεσα στο παιχνιδι μερικα απο τα "κολπα" σου δεν τα κανεις και εντελως κατα λαθος.εχεις ομως και ενα αλλοθι...τοσο μεγαλη μυτη που εχει ο δρακακης πως να την αποφυγεις...?ειναι κριμα παντως για τον ψηλο γιατι χθες ηταν τρομερος στην αμυνα και η ομαδα ενιωθε σιγουρια με αυτον μεσα!εριξε 4-5 ταπες και πηρε αρκετα ριμπαουντ.και μαλιστα οταν βγηκε στο πρωτο ημιχρονο βρηκες ρυθμο και σχεδον γυρισατε το ματς.εσταξες και το καρφωματακι σου παντως!
υ.γ. περιμενω απο ολους στο φορουμ να στειλουν περαστικα στον ψηλο μας γιατι τελευταια του πανε ολα στραβα!!!θα γυρισει τζολε,μην αγχωνεσαι!
basket
QUOTE(Dejuan C @ Jan 23 2007, 02:56 PM) *
Δεν λέω πως δεν είναι καλός αλλα υπάρχουν κ άλλοι καλύτεροι.Αλλα δεν καταλαβαίνω πως εχετε το καλύτερο 4αρι τον καλύτερο ψηλό οι υπόλοιποι παιχτες τρβάν το κουπί και δεν είστε στην πρώτη δυάδα φιλε basket

ΠΡΩΤΟΝ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΨΗΛΟ,ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ Ο ΑΤΤΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΓΩΝΑ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΟΥΝ ΟΛΑ.
mimos8
ο αττικος ειναι μια χαρα παιχτης αλλα σε καμια περιπτωση δεν ειναι το καλυτερο 4αρι της κατηγοριας.οπως επισης πιστευω οτι ο καλφοπουλος ειναι ολα τα λεφτα στην πεντελη ακομα και οταν δεν ειναι σε καλη μερα.δεν υποτιμω κανεναν παιχτη της πεντελης αλλα εχω τη γνωμη οτι χωρις αυτον ειναι αλλη ομαδα ο νεοπεντελικος.
crazzy
[quote name='nao' date='Jan 23 2007, 04:07 PM' post='55958']
Ο Ηλιαδης σταμάτησε και είναι κόουτς της Παλιάς Πεντέλης.Υπήρξε καλός παίχτης!

Είχε παίξει και Χαλάνδρι νομίζω. Κάποια χρονιά ήταν προπονητής στο γυναικείο του Μαραθώνα και βοηθός στο γυναικείο του Σπόρτιγκ. Πρέπει να τραυματίστηκε σοβαρά για να σταματήσει. Ξέρεις τίποτα άλλο???????????
christina n10
τεσσαρι?στα παιδικο εφηβικα που τον εβλεπα,αν και ηταν απο τους πιο ψηλους της ομαδας επαιζε 2-3 και μερικες φορες και ασσος.τεσσαρι ειχε παιξει μονο σε λιγες και ειδικες περιπτωσεις...
mimos8
scales4 πες μας τις προβλεψεις σου για την αλλη βδομαδα γιατι επεσες μεσα παλι!ειδικα στο βρηλισσια-αενκ 1! εισαι γκουρου του στοιχηματος
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.