Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α'ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
christina n10
παντως βρε παιδια δεν βοηθησε και αυτος ο βοργιας,αλλος ενας που εχει παιξει σε κατηγοριες καλες και χθες κρυβοτανε.πληγη ετσι?
JASON
ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΑΟΜ-ΑΕΝΚ. ΦΟΒΕΡΟ ΜΑΤΣ ΓΙΑ ΓΕΡΑ ΝΕΥΡΑ. ΤΟ ΜΑΡΚΟΠΥΛΟ ΚΑΘΑΡΙΣΕ ΤΟ ΜΑΤΣ

ΣΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΤΟΝ ΨΩΜΑΔΕΡΗ. ΕΚΠΛΗΞΗ ΤΟΥ

ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ Ο ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Ο ΔΗΜΑΣ??. ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ Ο ΔΕΔΕΣ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΗΦΗΣΙΑ Ο

ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ, ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ. ΑΠΩΝ ΑΠΟ ΤΟ

ΜΑΤΣ ΗΤΑΝ Ο ΜΕΝΟΥΔΑΚΟΣ, ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΑΤΟΛΜΟΣ, ΕΝΩ ΔΕΝ ΦΑΝΗΚΕ Ο ΜΠΑΡΤΖΟΣ. ΟΙ ΨΗΛΟΙ ΤΗΣ ΑΕΝΚ

ΕΚΑΝΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ. Η ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ 50-50. ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΜΑΤΣ ΑΟΜ-ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΙΝΑΙ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ.
tasos
QUOTE(christina n10 @ Mar 6 2007, 01:19 PM) *
οταν δεν μπορεις να διακρινεις οτι γινεται πειραγμα και χωνεις τι εισαι ρε φιλε?κομπλεξικος.εμεις δηλαδη τι να πουμε που οπως λες σε ενα μπασκετικο site ειχαμε και εχουμε βαρεθει απο τα παιδακια της κηφισιας τα τελειως ασχετα κουιζακια?για αυτα δεν λες τιποτα?η θα μας πεις οτι ειναι μπασκετικο ,το ποιος ανεβηκε στο τραπεζι και χορεψε με αιθερια υπαρξη και πηρε σαν σουβενιρ την γραβατα ειναι μπασκετικο.για κανε μας λοιπον την χαρη και να τα χωνεις σε αυτους που τα ξεκινησαν.αντε μπραβο.



Αν και δεν ξερω προσωπα και καταστασεις....συμφωνω απολυτα με την χριστινα ! Εδω εκανε και ο Αdmin του φορθμ παρεμβαση για αυτα τα θεματα-κουιζακια ! Εδω μιλαμε για μπασκετ και σχετικα με την Α'ΕΣΚΑ !
Οποιος θελει να κουτσομπολεψει και τα σχετικα υπαρχουν PM η στην τελικη ανοιγει νεο TOPIC !
BASKETFUN
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 6 2007, 12:30 PM) *
ΟΛΟ ΤΟΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ....ΠΑΝΤΩΣ ΧΘΕΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΑΛΕΥΕ ΜΟΝΟΣ ΑΦΟΥ ΣΤΗΝ 5ΑΔΑ ΗΤΑΝΕ ΑΛΛΟΙ 4 ΕΦΗΒΟΙ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΠΑΙΖΑΝΕ ΑΜΥΝΑ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΕΑ.



εχεις 2εξτρα πασες στο παιχνιδι με το Μαρκοπουλο
mixalopoylos17
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 6 2007, 12:37 PM) *
εχεις 2εξτρα πασες στο παιχνιδι με το Μαρκοπουλο

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΔΟΣΕΙΣ ΘΑ ΕΧΩ ΤΟ FORUM ΜΑΡΤΥΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΚΡΑΞΩ.
ΧΡΗΣΤΑΡΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΕΤΣΙ?
Peritri
Τάσο, lol, δες λίγο πιο πίσω σε σελίδες να δεις ποιος το έχει κάνει το topic κουτσομπολίστικο κ ποιος βγαίνει συνεχώς off topic.

Αλήθεια, Τάσο, ο Νίκας πως τα πάει στον Απόλλωνα φέτος. Απορώ που διαβάζω τόσους λίγους πόντους ενώ πέρσι στη Γ' εθνική βοηθούσε τον Πήγασο αρκετά.
billy_14
Καλό μεσημέρι σε όλους. lalas μπορώ να σου ζητήσω μια χάρη;
lalas
QUOTE(billy_14 @ Mar 6 2007, 12:38 PM) *
Καλό μεσημέρι σε όλους. lalas μπορώ να σου ζητήσω μια χάρη;

ζητατη και βλεπουμε
billy_14
QUOTE(lalas @ Mar 6 2007, 12:43 PM) *
ζητατη και βλεπουμε

Επειδή σε 15 μέρες παίζουμε εντός με ΦΟΑ, μήπως έχεις ένα σήμα της ομάδας να μου στείλεις με pm για το πρόγραμμα του αγώνα; Έστω και σκαναρισμένο από φανέλα - θα το εκτιμούσα πολύ. Αν όχι, θα μπορούσες να με βοηθήσεις να βρω; Και όταν έρθεις πάνω κερνάω αναψυκτικό smile.gif
Aristofanis
Αρης Πετρούπολης 35
Απόλλωνας 35
Μαρκόπουλο 35
Κηφισιά 34
Νεοπεντελίκός 33


Αρχίζει ο Νεοπεντελικός να φθανει τους υπόλοιπους...έχουμε Φιλαθλητικό μέσα και Απόλλων,Κηφισιά και Άρη Πετρούπολη έξω...δύσκολο πρόγραμμα αλλά... smile.gif
christina n10
ανδρεα και διονυση ,σας χαιρετω.
καλο μεσημερι ,αν καταφερω να μπω αυτες τις μερες εχει καλως αλλιως απο δευτερα.

φιλακια
lalas
το παιχνιδι φοα-αριων ηταν παρασταση για 1 ρολο και ουσιαστικα μετα το 15ο λεπτο ο κοουτς δοκιμασε σχηματα κ εδωσε ευκαιριες να παιξουν πολυ ωρα αθλητες που δεν ειχαν μεγαλη συμμετοχη καθως και στους 2 εφηβους που σταθηκαν περηφημα. Το σημαντικο ειναι τα συγχαρητηρια που δεχτηκε το προπονητικο τιμ απο τον δασκαλο του μπασκετ θεοδωρο ροδοπουλο που παρακολουθησε ολο το παιχνιδι και εντυπωσιαστηκε απο την ποιοτητα και την αγωνιστικη φιλοσοφια του φιλαθλητικου
BASKETFUN
QUOTE(christina n10 @ Mar 6 2007, 12:54 PM) *
ανδρεα και διονυση ,σας χαιρετω.
καλο μεσημερι ,αν καταφερω να μπω αυτες τις μερες εχει καλως αλλιως απο δευτερα.

φιλακια



οκ Χριστινα μου θ ατα πουμε.
καλα να περασεις αυτες τις μερες
billy_14
QUOTE(Aristofanis @ Mar 6 2007, 12:49 PM) *
Αρης Πετρούπολης 35
Απόλλωνας 35
Μαρκόπουλο 35
Κηφισιά 34
Νεοπεντελίκός 33
Αρχίζει ο Νεοπεντελικός να φθανει τους υπόλοιπους...έχουμε Φιλαθλητικό μέσα και Απόλλων,Κηφισιά και Άρη Πετρούπολη έξω...δύσκολο πρόγραμμα αλλά... smile.gif

Never fear Aristofanis παιχταρά μου! Η ομάδα πλέον διαθέτει χαρακτήρα και τίποτα δε μου φαίνεται ακατόρθωτο. Χτες ξεπεράσαμε και την κρίση στα γκαρντ (Βλαντής διάστρεμμα, Μανιάτης, Μάντζιος φάουλ), ακόμα και ο ΚΟΛΟΣΣΟΣ Ηλίας έσταξε το τριποντάκι του από τη γωνία! Κι ένας Καλφόπουλος για φίλημα, επιθετικά τουλάχιστον, και νταμπλ-νταμπλ ο Αττίκος, ίσον το βάλαμε το ροζάκι στην τσέπη...

ΥΓ: lalas περιμένω απάντηση θετική ή αρνητική... Και φυσικά δεν πρόκειται για πλάκα...
tasos
QUOTE(Peritri @ Mar 6 2007, 02:38 PM) *
Αλήθεια, Τάσο, ο Νίκας πως τα πάει στον Απόλλωνα φέτος. Απορώ που διαβάζω τόσους λίγους πόντους ενώ πέρσι στη Γ' εθνική βοηθούσε τον Πήγασο αρκετά.




Αετός-Απόλλων 49-63
Νίκας 18 (6)

ΑΠΟΛΛΩΝ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 72-58
Νίκας 21 (3)


Κηφισιά-Απόλλων 90-84π. 74-74κ.α. (39-26)
Νίκας 9 (1)

Απόλλων-Γαλάτσι Κυπριάδου 69-52
Νίκας 5 (1)

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ 71-64
Νίκας 15 (4)

Εν. Ιλίου-Απόλλων 56-78
Νίκας 3 (1)

Απόλλων-Χολαργός 75-73π. 68-68κ.α.
Νίκας -

ΕΦΟΑ Σπ. Λούης – Απόλλωνας 51-63
Νίκας 7

ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 66-73
Νίκας 7 (1)

Απόλλων-Μαρκόπουλο 78-76
Νίκας 3 (1)


Αρίωνας - Απόλλων 60-72
Νίκας 4

Απόλλων-Νίκη Αμαρουσίου 78-64
Νίκας 3 (1)

Νεοπεντελικός-Απόλλων 68-75
Νίκας 10 (2)

Απόλλων-Κορωπί 69-61
Νίκας 10 (2)

Απόλλων-Αετός 92-57
Νίκας 4 (1)

Απόλλων-Κηφισιά 56-57
Νίκας 10

χρονο συμετοχης εχει θα ελεγα αρκατο απο εκει και περα δες και Peritri τα συμπερασματα δικα σου....
Aristofanis
QUOTE(billy_14 @ Mar 6 2007, 02:59 PM) *
Never fear Aristofanis παιχταρά μου! Η ομάδα πλέον διαθέτει χαρακτήρα και τίποτα δε μου φαίνεται ακατόρθωτο. Χτες ξεπεράσαμε και την κρίση στα γκαρντ (Βλαντής διάστρεμμα, Μανιάτης, Μάντζιος φάουλ), ακόμα και ο ΚΟΛΟΣΣΟΣ Ηλίας έσταξε το τριποντάκι του από τη γωνία! Κι ένας Καλφόπουλος για φίλημα, επιθετικά τουλάχιστον, και νταμπλ-νταμπλ ο Αττίκος, ίσον το βάλαμε το ροζάκι στην τσέπη...

ΥΓ: lalas περιμένω απάντηση θετική ή αρνητική... Και φυσικά δεν πρόκειται για πλάκα...


Αυτά να ακούω...ε να κάνουμε την έκπληξη...τελικά θα με χρειάστεις μες τον μήνα?
tasos


Thunder
Καλημερα σε ολους τους φιλους της Α'ΕΣΚΑ.Χτες παρακολουθησα κ εγω το Μαρκοπουλο- ΑΕΝΚ.Πολυ καλο παιχνιδι εγινε γενικα,με δικαιη επικρατηση του ΑΟΜ στο τελος.Η αμυντικη τακτικη του Μαρκοπουλου ηταν εξαιρετικη οπως ειπε κ ο v-span,καθως ειχε προσαρμοστει πληρως στο παιχνιδι του Μενουδακου,ο οποιος αναγκαστικα το γυρισε στις assist κ στα τριποντα.Κατα τ'αλλα ο Καρατζας ηταν πολυ καλος γενικα,μαζι με τον Δρακακη κ τον Παπαζηση.Απο το Μαρκοπουλο Ψωμαδερης,Δεδες,Γεωργοπουλος κ Δημας οι διακριθεντες.Το Μαρκοπουλο παντως αν παρει 3 αγωνες εκτος συγκλονιστικου απροοπτου θα ανεβει.Κ αυτοι φυσικα ειναι,η επομενη αγωνιστικη με Γαλατσι,κ τα 2 εντος με Αρη-Απολλωνα.
tasos
QUOTE(Thunder @ Mar 6 2007, 03:22 PM) *
Το Μαρκοπουλο παντως αν παρει 3 αγωνες εκτος συγκλονιστικου απροοπτου θα ανεβει.Κ αυτοι φυσικα ειναι,η επομενη αγωνιστικη με Γαλατσι,κ τα 2 εντος με Αρη-Απολλωνα.


Συμφωνω με Thunder...κατα μεγαλο ποσοστο αποκτα συμαντικο προβαδισμα για αναδο εναντι των αλλων ,αν και η Α'ΕΣΚΑ φετος ειναι ολο εκπληξεις bball.gif
billy_14
QUOTE(Aristofanis @ Mar 6 2007, 01:15 PM) *
Αυτά να ακούω...ε να κάνουμε την έκπληξη...τελικά θα με χρειάστεις μες τον μήνα?

Απ' όσο βλέπω όχι φίλε. Πάντως η παρέα σου είναι πάντα ευπρόσδεκτη... Έλα να μας δεις πχ στο ντέρμπι με τον ΦΟΑ την άλλη Δευτέρα, αυτή παίζουμε με τον Αετό στη Γκράβα.
larry33
Η οικογενεια της Κηφισιας χαιρεται την προσθηκη του νεαροτερου μελους της......goldfinger junior! Να μου ζησει το βαφτιστηρι και να το χαιρονται οι τρελλαμενοι γονεις Νικος και Ελενα: Τρεμε Alexa γεννηθηκε ο αντικαταστάτης σου σε ΑΕΝΚ και Εθνικη Ελλαδος!
v-span
Γεια σου ρε mimo!Πες κι εσύ την άποψή σου για το χτεσινό παιχνίδι
mimos8
χαιρετω τους φορουμιστες ολους ανεξαιρετως!συγχαρητηρια στο μαρκοπουλο που κερδισε δικαια και πλεον ειναι το φαβορι για ανοδο.ο αομ φανηκε παρα πολυ διαβασμενος και προσαρμοσμενος αψογα σε ολες τις κινησεις μας.συγχαρητηρια στον κοουτς παπαθεοδωρου ,ο οποιος ειχε την τυχη χθες να βγαλει 2 ασσους απο το μανικι,γεωργοπουλο και ενα αλλο παιδι που δεν τον ξεραμε.αυτοι οι δυο εκαναν εξαιρετικη εμφανιση και ηταν τα κλειδια της νικης αφου οι υπολοιποι κινηθηκαν σε αναμενομενα επιπεδα αποδοσης.η διαιτησια ηταν οπως επρεπε να ειναι σε ενα ντερμπι,52-48 υπερ των γηπεδουχων.δυστυχως πηγε χαμενη η συγκλονιστικη εμφανιση του καρατζα ο οποιος εβαλε καλαθια εκτος συστηματος και λογικης και προσπαθησε να το παρει κυριολεκτικα μονος του!!!γενικα ηταν ενα κλασσικο ντερμπι με εναλλαγες στο σκορ που οποιος και να κερδιζε θα ηταν φυσιολογικο.
υγ1:συγχαρητηρια στον dedes9.το παιδι το ηξερα μονο απο το φορουμ και χθες εδειξε εξαιρετικη συμπεριφορα παρα το νεαρο της ηλικιας του,εν αντιθεσει με εμπειροτερους συμπαικτες του που πηγαν να τιναξουν το ματς στον αερα.συνεχισε ετσι dedes9!
υγ2:δεν εχω καταλαβει ακομα γιατι δεχομαι προσωπικη επιθεση με χαρακτηρισμους του στυλ :κοτουλα,κομπλεξικος,δεν το ματωσες χθες το δυχτακι κ.λ.π. απο ατομα που δεν εχω καν απευθυνει το λογο,δεν με ξερουν και δεν εχω αναφερθει ποτε σε αυτους!αν σας εβαλε χερι ο dizzy finger δεν φταιω εγω δυστυχως.
υγ3:συγχαρητηρια στον βοηθο προπονητη μας νικο χρυσοχερακη που χθες απεκτησε εναν υγιεστατο διαδοχο.ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΟΥΤΣ!!!
BASKETFUN
λοιπον ακου mimo δεν εχουμε κατι μαζι σου και ουτε σου κανουμε καποια επιθεση.αυτα που λεμε τα λεμε για πλακα για να σε πειραξουμε.Προφανως εσυ δεν σηκωνεις αστεια ή δεν καταλαβαινεις ποτε κανουμε πλακα.Ανσε προσβαλει τοσο πολυ αυτα που λεμε οκ θα τα σταματησουμε.Αλλα καλο θα ειναι για σενα να καταλαβαινεις ποτε γινεται πλακα και ποτε μιλαμε σοβαρα.Και οταν κανουμε πλακα να μην προσβαλεσαι αλλα να αντιδρας και εσυ με χιουμορ και χαβαλε.

Αυτα για να τελειωνει εδω το θεμα αυτο

Καλο απογευμα
dizzy_fingers
Παιδιά επειδή η γλώσσα του ίντερνετ είναι περίεργη και το σημαντικό είναι ότι δεν βλέπετε το συνομιλητή σας για να καταλαβαίνετε από τη γλώσσα του σώματος αν αστειεύεται ή όχι, καλό είναι να το δηλώνετε όταν το κάνετε.
Είτε βάζοντας ένα smiley (πχ " tongue.gif " ή " wink.gif ") είτε απλά γράφοντάς το.

Δεν είναι παρατήρηση σε κανέναν, είναι μία φιλική συμβουλή προς όλους καθώς βλέπω πως αρκετοί κάνετε την πρώτη σας επαφή με τον κόσμο των διαδικτυακών φόρουμ. smile.gif

Δε μπορείτε να φανταστείτε σε πόσες παρεξηγήσεις έχω εμπλακεί επειδή δεν έβαλα ένα ":P" ή επειδή φάνηκα περισσότερο απότομος απ'όσο ήμουν όταν έγραφα το μήνυμά μου. wink.gif


ΥΓ: Επαναλαμβάνω κι ας γίνομαι κουραστικός tongue.gif. Αν θέλετε να συζητήσετε κάτι ξεχωριστό από τα αγωνιστικά της Α ΕΣΚΑ, ανοίξτε νέο τόπικ, μην ντρέπεστε wink.gif!
ribooo-7
fun,christina και δεν ξερω κ γω ποιος αλλος αυτα για τα παιδακια και τα ¨κηφισωτακια¨ αλλου.

Υ.Γ.ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΤΟΥΣ TIFOZZI ΤΗΣ ΑΕΝΚ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΤΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΚΗΦΙΣΙΑ.
mimos8
alexa perimeno post soy
alexas10
Καλησπερα και απο μενα.Χθες ηταν μια αγωνιστικη πολυ καθοριστικη για τη συνεχεια του πρωταθληματος. Ο απολλωνας δεν με δικαιωσε,μιας και περιμενα οτι θα κερδιζε ευκολα αλλα ευτυχως για εμας νικησε εστω ενα ποντο οποτε συντηρουμε τις ελπιδες μας. Για το ματς το δικο μας,δεν θελω να πω πολλα .Αλλωστε με καλυψαν οι προλαλησαντες. Η αληθεια ειναι οτι θα μπορουσαμε να κερδισουμε αλλα βγηκαν ασσοι απ τα μανικια του παπαθεοδωρου και τελικα χασαμε. ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ για μια ακομη εβδομαδα στη εξεδρα μας και τους TIFFOZI μας που ξανακαναν εδρα μας και το μαρκοπουλο. Η διαιτησια ηταν παρα πολυ καλη. Δεν επαιξε κανενε ρολο στο ματς. Νομιζω πως το παιχνιδι για εμας κριθηκε στο α ημιχρονο που θα μπορουσαμε πολυ ανετα να ειμασταν 10 ποντους μπροστα αλλα... Τελοσπαντων, συνεχιζουμε. Ευχαριστω για τα καλα λογια αλλα θα προτιμουσα να κερδιζαμε... Η επομενη αγωνιστικη δεν εχει μεγαλα ματς. Περιμενω δωρακι απο το γαλατσι...

Υ.Γ Χριστινα θα κανω αναφορα για 1η και τελευταια φορα σε σενα. 1ον δεν ειμαστε ολοι απο τη κηφισια. 2ον μιλας για τους κηφισιωτες λες και ειναι λεπροι.Ο μενουδακος δεν νομιζω οτι ειναι προιον για ειρωνια στο μπασκετ αν μη τι αλλο... ειδικα απο εσενα που δεν μου φαινεται οτι εχεις και μεγαλη σχεση με το αθλημα.Αλλιως δεν θα ελεγες οτι αυτη η "τραγικη" οπως λες ομαδα που λεγεται απολλωνας κερδισε την υπερομαδα που λεγεται αρης πετρουπολης.Γιατι μαλλον ξεχασες οτι ο απολλων ΝΙΚΗΣΕ. (σορυ διονυσακη σε παω με τα χιλια αλλα πιστευω οτι τελικα δεν θα ανεβετε,Το μαρκοπουλο ειναι ηδη στην Γ εθνικη νομιζω.)
Υ.Γ 2 Διαφωνω πολυ με V-SPAN. Δεν με ενοχλουν καθολου τα posts σας περι καφεδων κ.τ.λ.. Απλα δεν τα διαβαζω... Παω παρακατω. (Διονυσακη εσενα σε διαβαζω παντα)

Υ.Γ 3 ABASKETAKO το μαλλι το βαφω ρε.... tongue.gif Μου πανε οτι μου παει...

Υ.Γ 4 Απο χθες εκτιμω πιο πολυ το κοουτς παπαθεοδωρου γιατι κλειδωσε τον καλυτερο παιχτη της κατηγοριας....
BASKETFUN
λοιπον alexa ουτε εγω εχω αναφερθει ποτε σε σενα αλλα θα σου πω τα ιδια που ειπα και στο mimo.δεν ξερω απο που εισαι αλλα μαλλον ουτε εσυ εχεις αισθηση της πλακας και τα παιρνετε ολοι τοις μετριτοις.θα σου πω και κατι για να ξερεις για τη Χριστινα.Η Χριστινα παιζει και αυτη μπασκετ οποτε δικαιουται να λεει τη γνωμη της και ξερει πολυ περισσοτερο μπασκετικο κοσμο απο ολουσ μας.Οποτε αν δεν γνωριζεις πραγματα καλυτερα να μην εκφραζεις αποψη.Οσο για το Μαρκοπουλο θα χαρω πολυ αν θα σε διαψευσουμε πανυγηρικα οπως καναμε με τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ που μπορει να μην τον κερδισαμε αλλα σταθηκαμε σαν παραγματικη ομαδα.Αν απο σας ελειπες εσυ και 2παιχτες καλης αξιας απο τον παγκο τι φανταζεσαι οτι θα κανατε αν παιζατε κοντρα στον Απολλωνα.Και να εχετε και κακη διαιτησια οπως θα διαβασες και σε προηγουμενα post και δεν το λεμε μονο εμεις αλλα και ο tasos που ηταν στο γηπεδο και ειναι και φιλαθλος του Απολλωνα
Overdam
Καταρχήν να δώσω στο Άρη Πετρούπολης συγχαρητήρια για την εμφάνιση τους και κυρίως στο Χρονόπουλο (κράταγε μόνος του την ομάδα στα δύσκολα) και στον Δέλλιο.
Βέβαια δεν θα συμφωνήσω τόσο για την διαιτησία γιατί υπήρξε σκληρό παιχνίδι και απο τους 2 ομάδες, απλά νομίζω πως το κάνουμε θέμα γιατί η πετρούπολη δεν είχε άλλους παίχτες και έβαλε μέσα τους πιτσιρικάδες (οι οποίοι παρεπιμπτόντως ήταν πάρα πολύ καλοί) και φαινόταν πως έχουν βγεί όλοι οι καλοί. Δεν σημαίνει πως όταν μία ομάδα έχει απουσίες πρέπει να προστατεύεται απο την διαιτησία.
Ο φίλος μου Τάσος μάλλον θα μαγεύτηκε απο την Χριστίνα και πρόσεχε άλλα πράγματα biggrin.gif
(και εγώ μάλλον το ίδιο θα έκανα wink.gif
Πάντως νομίζω πως ο Απόλλωνας χθές έπαιξε ακόμα για μια φορά με τον κακό του ευατό, ήμασταν πολύ άστοχοι στα πάντα και κυρίως στις βολές (18 χαμένες). Και χειρότερος απο όλους εγώ.Πιστεύω πώς έκανα ένα απο τα χειρότερα, ίσως το χειρότερο επιθετικά παιχνίδι.
Ελπίζω μετά την νίκη μας αυτή να φύγει το σφίξιμο που έχει η ομάδα και δεν την αφήνει να αποδίδει αυτό που μπορεί.

Εύχομαι στον φίλο μου goldfinger να του ζήσει ο γιόκας!!!!!!
alexas10
Εχουμε παιξει πολλα ματς φετος χωρις 2 και 3 παιχτες και κερδισαμε(παιξαμε με τον απολλωνα χωρις 2 και τον κερδισαμε). Το οτι δεν εχετε βαθος σαν ομαδα το ξερετε και εσεις. Μπραβο στην ομαδα σου η οποια εχει κανει φοβερη πορεια παρολα αυτα μπραβο στον κοουτς σας που σας εχει φτιαξει καλο συνολο αλλα μεχρι εκει πιστευω... Α, αμα βαλετε τον μιχαλοπουλο να παιξει παραπανω και λιγο πιο ελευθερα απο 6-7 παιχτες που ειστε θα ησασταν 7-8. 41.gif Για τη χριστινα δεν εχω να πω κατι αλλο. Ελπιζω να ερθει καποια στιγμη στο γηπεδο να τα πουμε καλυτερα και απο κοντα. peace.gif

LARRY 33 ΑΚΟΜΗ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ...
tasos
Αχ αυτες οι βολες μας εκαψαν και με ΑΕΝΚ και με Γαλατσι..οπου χασαμε στις λεπτομεριες !!

Για σου Δαμιανε αλανι... icon_wave.gif παρε την ομαδα στις πλατες σου τωρα στα δυσκολα !πιστευουμε σε εσας bball.gif
pointguard
Den tha statho katholou se auta peri xarakthrismon apla xalaroste! BASKETFUN Pistepse me sta misa paixnidia fetos exoume provlhmtata travmatismon (kurios) me apokorufoma me xolargo pou paixame xoris 3 vasikous! akoma to exei kopsei edo kai 2 mhnes enas apo tous kaluterous paixtes mas o mustiloglou kai dexthkame trelo plhgma pou telika stamathse o kosenas eno elpizame oti tha paixei.. h diafora mas einai oti emeis eixame 11 antres gia thn 9ada kai exoume perissotero vathos afou exoume perithoria apousion se antithesh me esas kai to markopoulo pou paizete me 7 paiktes!! oso gia to proxthesino paixnidi den sas kruvo oti XENEROSA para polu kai pistevo oti axizame kati kalutero.. Bravo ston DEDES- 9 pou mas evale 2 polu krisima triponta. pame tora na doume ti mporei na vgei apo authn thn xronia
basketakis
αν και παρακολουθω τακτικα το τι γραφεται στο φορουμ δεν εχω γραψει παρα μονο μια φορα..εν παση περιπτωση δεν μπορεσα να μη γραψω παλι για δυο λογους.πρωτον για να ευχαριστησω τον basketfun για τα καλα του λογια καθως ειναι απο τα πολυ λιγα ατομα(αν οχι ο μοναδικος) που εχουν αναφερθει στη μεγαλη προσπαθεια που κανει η ομαδα μου(γαλατσι).
ο δευτερος λογος ειναι οτι θα ηθελα να πω στον φιλο thunder να μην ειναι τοσο σιγουρος για το ποσο ευκολη θα ειναι η επομενη αγωνιστικη για το μαρκοπουλο εκτος αν ξερει κατι περισσοτερο...
pepe
overdam Κυριακη βραδυ ετοιμασου για μυστικη προπονηση,για να εισαι σουπερ την Δευτερα.. wink.gif
BASKETFUN
καλημερα σε ολους.Λοιπον να ξεκινησω απο τον alexa θα σου πω μονο αυτο.Βρεθηκαμε να παιζουμε στο παιχνιδι με τον Απολλωνα με 4εφηβους και εναν αντρα.Και ημασταν ακομα στο παιχνιδι.Και μιλαμε οτι παιζαμε ισως με την καλυτερη ομαδα της κατηγοριας.Δε πιστευω ποτε η ομαδα σου να εχει βρεθει σε τοσο δυσκολη θεση.Να δωσω συγχαρητηρια στον Overdram που ισως να ηταν λιγο κακος στην επιθεση αλλα στη αμυνα εδωσε πολλες λυσεις και γεμιζε τα κενα που αφηνε ο αλλος ψηλος τους.Πιστευω οτι αν ξεπερασουν τη κοιλια που κανουν τωρα θα κερδισουν και μεσα στο Μαρκοπουλο.


Τελος για το Γαλατσι αν και ηταν η πιο τρελη ομαδα(εννοω οτι κερδιζε τις καλες ομαδες και εχανε απο τους τελευταιους) τωρα εχει μια καλη και σταθερη πορεια και πιστευω αν ξεκινουσε καλυτερη θα ηταν μαζι με μας απο τις εκπληξεις της κατηγοριας.Επλιζω τωρα να μας κανουν αλλο ενα δωρο με το Μαρκοπουλο.
tasos
Simfono kai ego mazi sou ..
To thelo kai ego to doraki apo to Galatsi !!
pepe
basketfun an eimaste ok mexri tote,mporei na sas kanoume ki emeis doraki..mporei..
BASKETFUN
QUOTE(pepe @ Mar 7 2007, 09:54 AM) *
basketfun an eimaste ok mexri tote,mporei na sas kanoume ki emeis doraki..mporei..



ολα τα δωρακια τετοιου ειδους ειναι ευπροσδεκτα.Ειδικα αυτο ειναι super.αν μπορεσετε να το κανετε ισως κρινετε και το ποιος θα ανεβει
Thunder
QUOTE(basketakis @ Mar 7 2007, 03:26 AM) *
αν και παρακολουθω τακτικα το τι γραφεται στο φορουμ δεν εχω γραψει παρα μονο μια φορα..εν παση περιπτωση δεν μπορεσα να μη γραψω παλι για δυο λογους.πρωτον για να ευχαριστησω τον basketfun για τα καλα του λογια καθως ειναι απο τα πολυ λιγα ατομα(αν οχι ο μοναδικος) που εχουν αναφερθει στη μεγαλη προσπαθεια που κανει η ομαδα μου(γαλατσι).
ο δευτερος λογος ειναι οτι θα ηθελα να πω στον φιλο thunder να μην ειναι τοσο σιγουρος για το ποσο ευκολη θα ειναι η επομενη αγωνιστικη για το μαρκοπουλο εκτος αν ξερει κατι περισσοτερο...



Kαλημερα σε ολους!Φιλε basketakis ισα ισα αν παρατηρησεις αυτα που εγραψα εννοω πως το Μαρκοπουλο για να ανεβει εχει 3 δυσκολα ματς.Το ματς με το Γαλατσι εκτος κ τα 2 εντος με Απολλωνα-Αρη.Αυτο εννοουσα.Πιστευω οτι στην φορμα που βρισκεστε γενικα θα'ναι πολυ ζορικο ματς για το Μαρκοπουλο.Κ μην ξεχναμε φυσικα οτι τους εχετε κερδισει κ στον 1ο γυρο...
dedes-9
QUOTE(Thunder @ Mar 7 2007, 10:25 AM) *
Kαλημερα σε ολους!Φιλε basketakis ισα ισα αν παρατηρησεις αυτα που εγραψα εννοω πως το Μαρκοπουλο για να ανεβει εχει 3 δυσκολα ματς.Το ματς με το Γαλατσι εκτος κ τα 2 εντος με Απολλωνα-Αρη.Αυτο εννοουσα.Πιστευω οτι στην φορμα που βρισκεστε γενικα θα'ναι πολυ ζορικο ματς για το Μαρκοπουλο.Κ μην ξεχναμε φυσικα οτι τους εχετε κερδισει κ στον 1ο γυρο...

Ναι με 1 καλα8ι....
dominoman
Ti ginetai BASKETFUN leipei to pipini (bl. christinaki) kai tin kanate oloi apo to topic!!!!!!!!!! rolleyes.gif icon_wave.gif
Aparadektoi!!!! smiley.gif
BASKETFUN
QUOTE(dominoman @ Mar 7 2007, 11:29 AM) *
Ti ginetai BASKETFUN leipei to pipini (bl. christinaki) kai tin kanate oloi apo to topic!!!!!!!!!! rolleyes.gif icon_wave.gif
Aparadektoi!!!! smiley.gif



ειδες μια κοπελα ειχαμε στο forum να μας ξεσηκωνει και την πηραν ολοι απο τα μουτρα.Ξενερωσε η κοπελα και εφυγε.Απαιτω απο τους υπευθυνους να ζητησουν συγνωμη για να γυρισει πισω.Αλλιως οπως βλεπεις το forum ειναι νεκρο
dominoman
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 7 2007, 01:36 PM) *
ειδες μια κοπελα ειχαμε στο forum να μας ξεσηκωνει και την πηραν ολοι απο τα μουτρα.Ξενερωσε η κοπελα και εφυγε.Απαιτω απο τους υπευθυνους να ζητησουν συγνωμη για να γυρισει πισω.Αλλιως οπως βλεπεις το forum ειναι νεκρο

Πράγματι το φορουμ πάει για φούντο με αυτό το ρυθμό!Ευτυχώς που το χριστινάκι έχει πράκτορες παντού,μαθαίνει για την τωρινή "ξηρασία" και το "πονάει" το τόπικ και έτσι θα επιστρέψει από Δευτέρα! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
larry33
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 7 2007, 03:36 PM) *
ειδες μια κοπελα ειχαμε στο forum να μας ξεσηκωνει και την πηραν ολοι απο τα μουτρα.Ξενερωσε η κοπελα και εφυγε.Απαιτω απο τους υπευθυνους να ζητησουν συγνωμη για να γυρισει πισω.Αλλιως οπως βλεπεις το forum ειναι νεκρο

Μηπως ήταν νεκρο για αυτον ακριβώς το λόγο.....λέω μήπως?
dominoman
QUOTE(larry33 @ Mar 7 2007, 01:42 PM) *
Μηπως ήταν νεκρο για αυτον ακριβώς το λόγο.....λέω μήπως?

Ενώ τώρα βλέπεις μέσα στην ζωντάνια ειναι.... 68.gif
BASKETFUN
QUOTE(dominoman @ Mar 7 2007, 11:44 AM) *
Ενώ τώρα βλέπεις μέσα στην ζωντάνια ειναι.... 68.gif



θα συμφωνησω απολυτα με τον dominoman και κατι μου λεει οτι το ξερεις το Χριστινακι για να λες οτι θα γυρισει τη Δευτερα.
larry33
QUOTE(dominoman @ Mar 7 2007, 03:44 PM) *
Ενώ τώρα βλέπεις μέσα στην ζωντάνια ειναι.... 68.gif


Φίλε μάλλον τώρα όλοι κοιμούνται ή δουλεύουν......στη δεύτερη κατηγορία και εγώ....δημόσιο βλέπεις! icon_bored.gif

Να, ο ALEXAS10 μολις ξυπνησε smiley.gif
BASKETFUN
ε ρε υπνος σημερα.Ας μας πει κατι ο TOURIST
TOURIST
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 7 2007, 12:53 PM) *
ε ρε υπνος σημερα.Ας μας πει κατι ο TOURIST

γεια σου ατελείωτε basketfun - εγώ απλά κάνω τουρισμό και αντί να βλέπω dvd κάνω scouting από το basketforum για τους αντιπάλους της Δευτέρας όσο μπορώ να ΜΥΡΙΣΩ βέβαια
- καλά έριξα πολύ κλάμα από τη περιγραφή της ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ που κάνατε τη δευτέρα με τόσες απουσίες,τραθματισμόυς,τιμωρίες,κόντρα διαιτησίες,ματιάσματα,αστοχία,κλπ-ανατριχιάζω μόνο που το σκέφτομαι-ΕΙΣΤΕ ΗΡΩΕΣ ΡΕ!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.