Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α'ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
elaaaaaa
***

edited by dizzy_fingers
elaaaaaa
***

edited by dizzy_fingers
ribooo-7
Πως να χασει το τρενο με τετοια κερκιδα.Οι τιφοζοι της ΑΕΝΚ ηταν χθες ολα τα λεφτα με τακη τσουκαλα και τραμπουκο-εεεεεελλλλλααααααααααα.
elaaaaaa
***

[ι]edited by dizzy_fingers[/ι]
elaaaaaa
ελα ρε Αλεξακι karajordan θα ποσταρεις η να φυγω peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Peritri
Elaaaaa, καλύτερα να φύγεις θα έλεγα εγώ.

Για ποιο λόγο spamάρεις; Δεν υπάρχει moderator εδώ πέρα;

Και όσο για τις βρισιές, σίγουρα στον καράφλα του Απόλλωνα που αναφέρεσαι αν τον έβρισκες σε τετ α τετ δε θα του έλεγες τπτ από όλα αυτά.

Έτσι είναι, μάγκες του πληκτρολογίου.
Stockton12
Συμφωνώ με Peritri.
mimos8
πραγματι το ριξαμε λιγο το επιπεδο αλλα και ο παιχτης του απολλωνα ηταν προκλητικοτατος με αντιπαλους και εξεδρα!πρεπει ομως να δικαιολογησουμε τους οπαδους μας ,οι οποιοι ειναι ακομα μεθυσμενοι απο το διπλο!
Michael
Προτεινω να ηρεμησουν τα πνευματα....καλα τα χαμε παει μεχρι τωρα.Η αληθεια παντως ειναι οτι ο συγκεκριμενος παιχτης προκαλεσε χωρις να προκληθει (αρχικα εννοω)......Καλη η πλακιτσα αλλα μεχρι εκει....γεια σου μιμακο...ειμαστε καλη τριαδα μεσα ε?......... icon_wave.gif
Keekee12
mimako ειμαστε για κανα φρουζατακι? tongue.gif
alexas10
Καλησπερα σε ολη τη παρεα.Τι να πρωτογραψω για τη χθεσινη μερα... Πριν μιλησω για την ΑΕΝΚ θα πω 2-3 πραγματακια που μου εκαναν ασχημη εντυπωση.BASKETFUN κριμα ειλικρινα για οσα γραφεις..ΟΣΟ δικιο και να εχεις με το να εκτοξευεις απειλες νομιζω πως το χανεις.Θα επρεπε να προβληματιστεις πιστευω γιατι χασατε δικαια απο το ιλιον(απο οτι καταλαβα απο την περιγραφη του OLORIN)και οχι να επικεντρωθεις στο ξυλο που επεσε στο τελος.Κριμα γιατι εισαστε πραγματικα καλη ομαδα.Μου εκανε εντυπωση η νικη των Βριλλησιων...Μπραβο ΑΒΑΣΚΕΤΕκαι στον κοουτς Θεμελη. Νομιζω πως πλεον το φαβορι για τη 2η θεση εγινε το μαρκοπουλο μετα απο τα πεπραγμενα εντος και εκτος του παρκε... Πολλα θα κριθουν στο μεταξυ μας ματς σε 3 βδομαδες... Τωρα στα δικα μας...Η νικη ηταν ΤΕΡΑΣΤΙΑ για πολλους λογους και αξιζουν συγχαρητηρια σε ολους τους συμπαικτες μου οχι μονο για την αποδοση τους χτες(Φοβερη επανεμφανιση ΔΡΑΚΑΚΗ,ΛΑΓΟΠΟΔΗΣ αστειρευτη πηγη ενεργειας μονο στα χαρτια ηταν τραυματιας,ΜΠΑΡΤΖΟΣ-killer) αλλα ΚΥΡΙΩΣ γιατι εχουν κανει την ομαδα μια παρεα που ειναι πολυ δεμενη μεταξυ της και δεν μιλαω μονο αγωνιστικα.Το 3ποντο στο τελος (ευχαριστω ΜΙΜΟ για το τελειο split που εκανες πριν μου πασαρεις)επρεπε να μπει μονο και μονο για αυτη τη παρεα.Για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ τι να πω...Κριμα για τον Δαμιανο(OVERDAM)..περιμενω τους απολλωνιστες να βγουν να μας γραψουν κατι... Και παμε στα καλυτερα..... Τι να πρωτοπω για τους απιστευτους TIFOZZI της εξεδρας. Οταν κοιταξα στις εξεδρες μολις τελειωσε ο αγωνας ειλικρινα ανατριχιασα....Τετοιος παλμος,τετοια ενθαρρυνση δεν ξαναγινε...Η Ριζουπολη ηταν στη κυριολεξια Κηφισια(μου εκανε εντυπωση οτι ο απολλωνας δεν ειχε καθολου βοηθεια στη κερκιδα, αλλιως τους θυμομουν)

Υ.Γ Μπορει η εφημεριδα να γραψει ΅μενουδακος 2΅αλλα πιστεψτε με χωρις MIMO δεν κερδιζαμε με τιποτα. Καποια στιγμη οταν ο κοουτς με εβαλε ασσο στη θεση του πνιγηκα και τα καναμε θαλασσα...
Υ.Γ 2 SCALES εισαι πολυ μπλαζεδουρα αλλα ... δολοφονος...
Υ.Γ 3 ΚΕΕΚΕΕ ξερουμε ολοι οτι οταν σφιξουν οι κωλοι θα εισαι παλι εκει...(χολαργος, απολλωνας 1ος γυρος)
Υ.Γ 4 ΜΙCHAEL εισαι ο αττιλιο της εξεδρας σε περιμενω σπιτι το βραδυ...
Υ.Γ 5 ELAAAAAAAA τι να πω για σενα.... Μολις ξεπροβαλλει στην εξεδρα το ροζ ζακετακι κατι με πιανει...ετοιμασου για τα εγκαινια...
Υ.Γ 6 LARRY προσπαθω πολυ να φτασω το σπασιμο καρπου σου αλλα δεν τα καταφερνω...
ΑΥΤΑ... περιμενω με αγωνια τη συνεχεια του διαλογου παντα σε σωστο και πολιτισμενο επιπεδο και ανυπομονω να αποθεωσω και εγω τον επομενο που θα κανει το ταπεινο πρωταθληματακι μας πιο ενδιαφερον και ας ειναι και αντιπαλος..
Peritri
Τι να δικαιολογήσεις mimo8;

Φαντάζεσαι ο συγκεκριμένος να διαβάζει το forum ή κάποιος γνωστός του ή φίλος του (γκουχ γκουχ);

Ας πήγαινε ο elaaa μετά το ματς και ας του έλεγε κατάμουτρα αυτές τις χυδαιότητες. Το πιθανότερο τώρα ήταν να είναι σε κανένα νοσοκομείο. Δεν είμουν στο γήπεδο να δω τι έκανε ο συγκεκριμένος παίκτης. Μπορείς να γράψεις ότι προκάλεσε ή ότι δεν ήταν σωστός αλλά σε καμμία περίπτωση να τον βρίζεις σε δημόσιο forum χυδαιότατα. Και προφανώς δεν υπάρχει Moderator να τον μαζέψει αφού πρόλαβε και έκανε 7-8 ποστς. Επίσης, θυμάμαι σε ένα από τα πρώτα μου posts που απλώς περιέγραψα κάποιους παίκτες αντίπαλης ομάδας και πέσανε όλοι να με φάνε με αποτέλεσμα να ζητήσω συγνωμη. Περιμένω να γίνει κάτι ανάλογο με τον εν λόγω χρήστη αν όχι και ban.

Επίσης, συμφωνώ με τον Alexa σε αυτά που λέει για τα λεγόμενα του BASKETFUN. Εδώ δεν είναι forum για να εκτοξεύουμε απειλές από όσο ξέρω, και αφού είστε μια γειτονιά εκεί πέρα και γνωρίζει ο ένας τον άλλο είναι πολύ εύκολο να λυθούν οι παρεξηγήσεις από κοντά και να μην διαιωνίζονται με λεγόμενα του στυλ ''να του πεις του τάδε ότι θα του κάνω το δείνα''. Ζήτα του olorin το τηλέφωνο και πάρτον και πες του τα ο ίδιος.

Άντε γιατί πάει να γίνει καφρό-forum εδώ μέσα. Όχι ότι με πολυαφορά αφού στη χειρότερη δε ξανάποστάρω...
mimos8
peritri εχεις δικιο!ας τελειωσει εδω.ζητω ο αλεξης καρατζας!!!
larry33
ΣΤΟ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΕΝA ΜΠΟΥΟΥ ΦΩΝΑΞΑΜΕ ΟΤΑΝ ΣΟΥΤΑΡΕ ΒΟΛΗ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΕ FUCK U......ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΡΟΜΕΡΟ....ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ! ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΓΙΟΥΧΑΡΟΥΝ ΑΝΤΙ ΝΑ ΣΕ ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΟΥΝ! ΤΩΡΑ ΑΝ ΗΤΑΝ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ SORRY ...ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ! ΟΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΑΙΖΟΥΝ Ή ΕΠΑΙΖΑΝ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ!

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ PERITRI ΣΕ ΟΛΑ!

ALEXA MONO O "ΣΠΑΣΜΕΝΟΣ ΚΑΡΠΟΣ" ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ....!
BASKETFUN
alexas10 ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΔΕΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΑ ΛΕΣ ΑΥΤΑ.ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΧΑΣΑΜΕ ΔΙΚΑΙΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ.ΑΝ ΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΕΛΕΓΕΣ.ΑΝ ΕΒΛΕΠΕΣ ΕΝΑ ΣΥΜΠΑΙΧΤΗ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΧΤΥΠΟΥΝ 20 ΑΤΟΜΑ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΤΩ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ(ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΕΠΑΘΕ ΚΑΙ ΔΙΑΣΥΡΣΗ ΓΙΑΤΙ ΠΗΓΕ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΠΡΟΛΕΙΠΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ) ΘΑ ΕΛΕΓΕΣ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ?ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΠΌΤΙ ΕΜΑΘΑ ΠΙΟ ΜΕΤΑ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΓΙΑ ΦΑΣΑΡΙΑ.ΟΠΟΤΕ ΜΗ ΒΙΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΕΤΣΙ.ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ?ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ 2 Η ΚΑΙ 3 ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΟΥΣ ΜΑΣ ΠΑΙΧΤΕΣ.
pointguard
Kalhmera! tora eida kai ego to post pou vrizoun kai diafono me tous uvristikous xarakthrismous. den uparxei kanenas logos na dhmiourgeitai entash kai eidika sto forum pou den exei prokalesei kaneis
pointguard
A Na prostheso oti paizo kai ego AENK gia osous den to exoun katalavei! παντος ηταν πολυ καλη η ατμοσφαιρα στον αγώνα και είναι κρίμα να δημιουργηθεί ένατση τώρα! #11
christina n10
QUOTE(pointguard @ Feb 14 2007, 10:29 AM) *
A Na prostheso oti paizo kai ego AENK gia osous den to exoun katalavei! παντος ηταν πολυ καλη η ατμοσφαιρα στον αγώνα και είναι κρίμα να δημιουργηθεί ένατση τώρα! #11
μπραβο βρε τα ειπες ολα ,μονο το ονομα σου ξεχασες!!! tongue.gif
BASKETFUN
ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΒΡΙΖΟΥΜΕ ΔΕΝ ΦΤΙΑΧΤΗΚΕ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΤΟ FORUM.
zenia
καλημερα μιμο ημουν κι εγω στην ριζουπολη και εχω να πω οτι εκτος απο πολυ καλος παικτης εισαι και πολυ σεξυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pointguard
smiley.gif evilmonkey.gif sigoura plakitsa
larry33
QUOTE(zenia @ Feb 14 2007, 12:46 PM) *
καλημερα μιμο ημουν κι εγω στην ριζουπολη και εχω να πω οτι εκτος απο πολυ καλος παικτης εισαι και πολυ σεξυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑΤΑ ΝΑΤΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!
v-span
Καλημέρα σε όλους, όντως δεν υπήρχε λόγο; να ξεφύγει η κατάσταση με τις βρισιές αυτού του είδους προς το Φραγκούλη. Ψυχραιμία παιδιά. Ήθελα να ρωτήσω olorin και BASKETFUN αν έχει βγει κάποια απόφαση για τιμωρία παιχτών από προχθές και να στείλω τα ειλικρνή περαστικά στο Μιχαλόπουλο που είναι καλό παιδί και καλός παίχτης
pointguard
kalutera na mhn anaferthoume allo sto thema kai na to afhsoume na fugei stis piso selides giati oloi sumfonhsame
axristos
kalhmera.Neos sto forum. Tha ithela na sxoliazw ta gegonota pou eginan ti deutera sto ilion kai na pw oti itan aparadextoi oi simperifora ton paragodwn toy iliou pou adi na mpoun sti mesi kai na xwrisoun tous paixtes kai na iremisoun ta paneumata autoi ekana akrivws to aditheto.Xtipagan apo panw me apotelesma na prokalesun xeirotero kako. Kalo einai tetoioi patagodes na min asxoloudai katholou me to athlima giati tou kanun kako.Kalitera na kathodai spiti tus.
BASKETFUN
ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΑΚΟΜΑ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ. Ο ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ. ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΙΜΩΡΗΘΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΟΜΑΔΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΙΟΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΑΓΝΩΣΤΟ ΑΚΟΜΑ.
v-span
QUOTE(Keekee12 @ Feb 13 2007, 02:27 PM) *
VSPAN.. την παρασκευη πρεπει να γινει 'κινηση ματ'...θα επικοινωνησουμε για τις λεπτομεριες!!Εσυ απο την μερια σου πρεπει να βοηθησεις να ξεπερασουμε καποιες μικρες "δυσκολιες"-"κολληματα" ......mimo σταματα τα παιχνιδια με τον πετραν για να μην εχεις προβληματα στη μπασκετικη σου καριερα..καταλαβαινεις δε λεω τιποτα παραπανω!!michael..παμε γερα . 41.gif .παμε δυνατα

keekee παιχταρα μου καλημερα εχω δρομολογησει τα πάντα και κατα πασα πιθανοτητα την Παρασκευη ειμαστε για καφεδακι με διαθεση να ξεπεραστουν οι οποιες δυσκολιες...Ετοιμασου
christina n10
QUOTE(zenia @ Feb 14 2007, 10:46 AM) *
καλημερα μιμο ημουν κι εγω στην ριζουπολη και εχω να πω οτι εκτος απο πολυ καλος παικτης εισαι και πολυ σεξυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
τι εγινε mimo που χαθηκες τωρα?κομπλαρες????αληθεια zenia?αν ειναι ετσι να μπω στην διαδικασια να παω να τον δω tongue.gif tongue.gif tongue.gif πλακιτσα κανω ετσι κι αλλιως του ειπα οτι θε παω σε εναν αγωνα.!!!! wink.gif wink.gif
pointguard
icon_wave.gif kalhmera keekee kai vspan!
v-span
Γεια σου ρε pointguard. Τη Δευτερα θυμισες ενα παληκαρακι που λεγόταν Hakeem... 41.gif
duke10
Καλημερα παιδια. Περαστικα στο παιχτη της Πετρουπολης παλι καλα που απεφυγε το χειροτερα. Θα συμφωνησω και γω πως οι βρισιες δεν εχουν χωρο σε αυτο το forum, δε χρειαζεται τοσος φανατισμος. Στα της Δευτερας τωρα, ο Φιλαθλητικος συνεχιζει τη πορεια του σαν καλοκουρδισμενο ρολοι, Ιλιον και Αενκ πετυχαν δυσκολες νικες ενω θα πρεπει να ανφερφω και στη νικη των Βριλησσιων που αν και εχουν πεσει δεν εχουν χασει την αξιοπρεπεια τους. alexas νιωθω δικαιωμενος για οσα ειχα γραψει για σενα πριν απο μια βδομαδα περιπου, μακαρι να εχει και συνεχεια η αποδοση σου γιατι η ομαδα σου χρειαζεται τον καλο alexas. Olorin ειχαμε καποιο νεο σχετικα με τις τιμωρειες απο τα επεισοδια της Δευτερας?
pointguard
Mporei na eisai filos kai na mou exeis adunamia alla to kourazeis!!!! 6 pontous sthn A' Eska o The Dream?????
v-span
Σε μια συγκεκριμενη κινηση αναφερομαι που εμεινε το γηπεδο με το στομα ανοιχτο...
mimos8
παιδια καλημερα!τη zenia δεν την ξερω αλλα ειμαι σιγουροτατος οτι καποιος απο τους φιλους μου μου κανουν πλακα!ασε που φανταζομαι ποιος ειναι....
θελω να προσθεσω οτι την προηγουμενη βδομαδα ο v-span εκανε μια προβλεψη πολυ μπασκετικη....ειπε:η αενκ θα κανει διπλο και θα βαλει φωτια στο πρωταθλημα!εισαι πολυ μπροστα αγορι μου!
pointguard
Genikos einai polu mprosta o VSPAN
larry33
QUOTE(christina n10 @ Feb 14 2007, 01:19 PM) *
τι εγινε mimo που χαθηκες τωρα?κομπλαρες????αληθεια zenia?αν ειναι ετσι να μπω στην διαδικασια να παω να τον δω tongue.gif tongue.gif tongue.gif πλακιτσα κανω ετσι κι αλλιως του ειπα οτι θε παω σε εναν αγωνα.!!!! wink.gif wink.gif


ΝΑΤΑ ΝΑΤΑ ΝΑΤΑΑΑΑΑ!
christina n10
QUOTE(larry33 @ Feb 14 2007, 12:22 PM) *
ΝΑΤΑ ΝΑΤΑ ΝΑΤΑΑΑΑΑ!
ειδες το καμαρι μας?το "ασθενες φυλο"δεν αντεχει και μονο στην παρουσια του!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
baller
Γειά σε όλους! Μπράβο στην Κηφησιά που έκανε την δεύτερη θέση και πάλι αμφίρροπη αλλα και μπράβο στον Αππόλωνα που έκανε 11 σερί νίκες και παρά τις 2 συνεχόμενες ήττες παραμένει δεύτερος. Ακόμα θέλω να πω οτι είναι απαράδεκτο αυτό ποθ έγινε στο Ίλιον και δεν πιστεύω οτι φταίει μόνο μία πλευρά αλλα σίγουρα χαίρουν κριτικής οι παράγοντες..

Περαστικά σε όλους τους τραυματίες του FORUM
mimos8
αποκλειεται οποιαδηποτε γυναικα που ηταν στη ριζουπολη να προσεξε εμενα τη στιγμη που στον αγωνιστικο χωρο ηταν ο keekee12!!!!!!
larry33 βλεπω οτι δεν καθεσαι φρονιμα!ετοιμος εισαι με το παραμικρο...
christina n10
QUOTE(mimos8 @ Feb 14 2007, 01:00 PM) *
αποκλειεται οποιαδηποτε γυναικα που ηταν στη ριζουπολη να προσεξε εμενα τη στιγμη που στον αγωνιστικο χωρο ηταν ο keekee12!!!!!!
larry33 βλεπω οτι δεν καθεσαι φρονιμα!ετοιμος εισαι με το παραμικρο...
μπραβο larry33 πολυ καλα κανεις,ετσι....!!!οσο για σενα mimako,κριμα δεν εχω η ιδια αποψη παρα μονο οτι ακουω...βλεπε zenia!!!!επιφυλασσομαι ομως!!!! wink.gif wink.gif θα δω και θα συγκρινω 69.gif 69.gif
Keekee12
Καλησπερα στο φιλο VSPAN & pointguard.. icon_wave.gif
Θα ηθελα να σας παρακαλεσω να μην "πειραζετε" το φιλαρακι μου τον mimo(αν κ δεν σε αδικω zenia!!) Πρεπει να ειναι συγκεντρωμενος στα μπασκετικα του καθηκοντα!! blove.gif blove.gif blove.gif
ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ!!
zenia
Δε θα ήθελα με τίποτα να αποσπάσω το μιμάκο μου αλλά δε μπορούσα να μην πω αυτό που είπα...
κι εσύ όμως keekee μου δεν πας πίσω... 77.gif
Olorin
Από ό,τι έμαθα, όπως συμβαίνει συνήθως σε τέτοιες περιπτώσεις, θα τιμωρηθούν οι παίκτες που ενεπλάκησαν, αλλά δεν γνωρίζω για πόσες αγωνιστικές...

Συγκεκριμένα, άκουσα για 3 παίκτες από εμάς και 3 από τον Άρη, αλλά καλύτερα να σας πω τα ονόματα όταν βγει η απόφαση... (πάντως ήταν οι αναμενόμενοι κι όποιος ήταν εκεί μπορεί να μαντέψει για ποιους πρόκειται...)

BASKETFUN, λυπάμαι, αλλά δεν συμφωνώ καθόλου με τη νοοτροπία σου της αντεκδίκησης και με αφορισμούς του τύπου "εμείς θα τους φάμε όλους κι ας πάρει η μπάλα και τα καλά παιδιά"...

Γιατί να μην πω κι εγώ το ίδια, αν ακολουθήσω παρόμοια λογική??? Με το ίδιο σκεπτικό, γιατί να μην πάρει η μπάλα κι εσένα, παρόλο που (από ό,τι θυμάμαι, τουλάχιστον) δεν έλαβες μέρος στα επεισόδια???

Αν είναι να πιάσουμε τη λογική της κολοκυθιάς, θα μπορούσα κι εγώ να πω π.χ. ότι από εμάς αναμίχθηκαν μόνο 3 παίκτες κι από εσάς 5-6 (πράγμα λογικό μέχρι ενός σημείου, αν λάβουμε υπόψη και την πικρία της ήττας) ή π.χ. ότι ο Μιχαλόπουλος έσπρωξε τον Μπέλλα όταν ο πρώτος του είπε ό,τι του είπε...

Όμως όλα τα παραπάνω δεν απέχουν και πολύ από τη συμπεριφορά 8χρονων στο Δημοτικό... ("Κυρία, κυρία, ο Κωστάκης με χτύπησε πρώτος", "Ναι, αλλά ο Γιαννάκης με έβρισε" κ.λπ.)

Τέλος πάντων, αν και ίσως δεν με αφορά τόσο, αφού όπως είπα, δεν είμαι εγώ αυτός που μένει στην ίδια περιοχή και δεν είμαι εγώ αυτός που θα βλέπει τους άλλους καθημερινά στον δρόμο, ενώ σήμερα είμαι, αύριο δεν είμαι στην Ένωση, προτείνω να κλείσει το θέμα εδώ και να μην προβούν οι δυο ομάδες σε διαιωνισμό της βεντέτας... Άλλωστε, από ό,τι έμαθα, ο Μπέλλας μίλησε και τηλεφωνικά με τον Μιχαλόπουλο και του ευχήθηκε και περαστικά... (περαστικά και από εμένα...)
christina n10
QUOTE(zenia @ Feb 14 2007, 01:21 PM) *
Δε θα ήθελα με τίποτα να αποσπάσω το μιμάκο μου αλλά δε μπορούσα να μην πω αυτό που είπα...
κι εσύ όμως keekee μου δεν πας πίσω... 77.gif
Α,τι γινεται εδω ,εχωχασει την bball.gif .μου φαινεται οτι η α εσκα εχει περισσοτερο ενδιαφερον απο οτι περιμενα!!! 41.gif παιζει καλη μπαλα και εκτος γηπεδων!!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
BASKETFUN
OLORIN ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΜΕΧΡΙ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ.ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΟΥΡΟ.ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΔΩΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΕΓΙΝΕ.ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΠΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ.ΣΥΓΟΥΡΑ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑΜΕ ΕΜΕΙΣ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΣΤΙΣ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΑΝ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗ ΤΣΙΤΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΑΥΤΟΥ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ.ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ.ΑΣ ΤΟ ΘΕΩΡΗΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΣΥΜΒΑΝ ΚΑΙ ΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΜΠΑΝΕΣ.
duke10
Απο οτι βλεπω η Αενκ παιζει μπαλα και εκτος γηπεδου! Απο οτι ξερω η περιφερεια ειναι το δυνατο σημειο της Αενκ σε αυτο το τομεα και ειδικοτερα τα δυο play-maker mimos kai keekee αν κανω λαθος διορθωστε με
Michael
QUOTE(duke10 @ Feb 14 2007, 12:04 PM) *
Απο οτι βλεπω η Αενκ παιζει μπαλα και εκτος γηπεδου! Απο οτι ξερω η περιφερεια ειναι το δυνατο σημειο της Αενκ σε αυτο το τομεα και ειδικοτερα τα δυο play-maker mimos kai keekee αν κανω λαθος διορθωστε με


Οχι φιλε μου δε κανεις καθολου λαθος...ο ενας εκ των 2 ειδικα (δε λεμε ποιος) εχει ιδιαιτερη επιτυχια και σε μικροτερες ηλικιες...(δε λεμε ποσο ακριβως τ αφηνω στη φαντασια σας...) 77.gif Η ομαδα ομως εχει δυντα χαρτια και στην εξεδρα ειδικα καποιους που μοιαζουν με παλιους ηθοποιους..(παλι δε λεμε ποιος...) smiley.gif
christina n10
τι να σου πω βρε duke10 εγω οτι διαβαζω απο zenia που ανεφερε οτι o mimos8 ειναι σεξυ...και ξαναλεω μολις παω να τους δω σε αγωνα θα εχω αποψη και θα την καταθεσω στο topic!!!
gabri
BASKETFUN για ρώτα το Νο 5 σας ποιος εριξε τη πρώτη???Επιπλέον δε νομιζω οτι μια ερώτηση του τύπου "ηταν που θα μας γα.....τε ε?" (το οποίο το είχε πει ο δικο σας μαζι με το "καλώς τους βλακες") είναι κάτι το τόσο προσβλητικό??Κακώς εγινε οτι εγινε , φταινε και οι δυο μεριές και κανείς απο εμας δε το συνέχισε.
Ισα ισα ο Μπέλλας τον πήρε τηλεφωνο και του ζητησε και συγγνωμη την άλλη μερα.
Το θέμα νομίζω οτι έχει λήξει
Keekee12
michael για τις πληροριες που δινεις θα χεις να κανεις με τους δικηγορους μας και την ασφαλιστικη μας εταιρια(ING) που θα ζητησουν αποζημιωση για δυσφημηση!! 41.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.