Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α'ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
alexas10
peace.gif MIMO χωρις εσενα 77.gif θα ημουν ενα μπασκετικο τιποτα 68.gif
Overdam
Καλησπέρα σε όλους τους ερωτιάρηδες!!!!!! blove.gif

Δυστυχώς δεν είχα χρόνο να μπώ αυτή την εβδομάδα να εκφράσω και εγώ τις εντυπώσεις μου για το παιχνίδι της Δευτέρας.

Καταρχήν να δώσω συγχαρητήρια στην Κηφισιά και ιδιαίτερα στα φιλαράκια που παίζουν και σε κάποια που παρακολούθησαν τον αγώνα.

Χωρίς να θέλω να υποτιμήσω την νίκη της ΑΕΝΚ νομίζω ότι το παιχνίδι το χάσαμε εμείς ή για την ακρίβεια το χαρίσαμε. Κάναμε αρκετά λάθη και κυρίως στο τέλος (1ον δεν κάναμε φάουλ να πανε στις βολές ώστε στην χειρότερη να πηγαίναμε παράταση και 2ον προσωπικά θεωρώ πως χάσαμε έστω και 1 δευτερόλεπτο το οποίο ήταν σημαντικό όπως φάνηκε, όταν κάναμε την τελευταία επίθεση και αντί να την πάρει ο Παγόπουλος κατευθείαν την πήρα εγώ και την έδωσα χέρι με χέρι)

Παρ'όλα αυτά επειδή είδα τις προβλέψεις για το ποιός θα ανέβει στην Γ ΕΘνική νομίζω ότι είναι λάθος να μας ξεγράφετε γιατί δεν έχουμε και τόσο δύσκολο πρόγραμμα (φυσικά θα συμφωνήσω με τον mimo8 για θέματα ψυχολογίας αλλά είμαστε μεγάλα παιδια και έμπειροι παίκτες να τα ξεπεράσουμε)

Σχετικά με τον συμπαίκτη μου Φραγκούλη δεν νομίζω πως είχε σκοπό να ασχοληθεί με κανένα.Σίγουρα δεν είναι όμορφο να παίζεις στην έδρα και αντί να σε εμψυχώνουν οι δικοί σου να σε βρίζουν οι αντίπαλοι φίλαθλοι. Και πίστεψε με φίλε "ελααααα" δεν νομίζω να τα έλεγες αυτά που έγραψες μπροστά του.

Ελπίζω τα ομορφόπαιδα mimo8 και alexas να αφήσουν και σ'εμάς τους γέρους να γλύψουμε κανένα κοκκαλάκι!!!!!!! cool.gif
alexas10
δαμιανε μας δουλευεις ρε φιλε????????
τα κοκαλακια σου περιμενουμε μπας και φαμε και εμεις τιποτα.... Ειδα με τα ματακια μου...
mimos8
overdam εισαι ενας μπασκετικος ογκολιθος!!!τα σεβη μου για τις δεκαδες δουλειες που μπορεις να κανεις στο γηπεδο!οσο για τα ομορφοπαιδα και τις κατακτησεις μη με προκαλεις γιατι με τα κουιζ τα παω καλα οπως ξερεις...μια πετσουλα απο τον ολοκληρο ¨μπουφε¨ που διαθετεις να γλειψουμε και θα ειμαστε ευχαριστημενοι εγω κι ο alexas
Overdam
Δεν νομίζω βρε Αλέξη.....Αυτά τα έκανα όταν ήμουν στην ηλικία σου!!!!!!!!!!και πιο πολυ στην ηλικία του mimo8!!!!!!!!! tongue.gif
Πάντως δεν το΄ξερα πως κυκλοφορούν τόσα ελεύθερα παιδιά στην Α' Εσκα.........να γιατί φέτος έχουμε το πιο ανταγωνιστικό πρωτάθλημα των τελευταίων χρόνων biggrin.gif
Μια ζωή μας καταστρέφουν οι γυναίκες tongue.gif
Sorry Christina!!!!!!! wink.gif

Ευχαριστώ mimo8 για τα καλά σου λόγια αν και την Δευτέρα ευθύνομαι και εγώ γιατί έχασα την βολή στο τέλος 68.gif

Το είπα ήδη στον Άλέξη και θα το πώ και δημόσια.
Είχα πολύ καιρό να δώ play maker, όταν γίνεται αλλαγή στο pick ψηλά και μένει με ψηλό να κατευθύνει την ομάδα ώστε να περάσει η μπάλα μέσα στην ρακέτα όπου έχει μείνει ο ψηλός με κοντό. Υ Π Ο Κ Λ Ι Ν Ο Μ Α Ι
Είσαι παιχτούρα και ελπίζω να έχω την τιμή να παίξουμε μια φορά στην ίδια πεντάδα
Scales.4
QUOTE(Overdam @ Feb 15 2007, 07:01 PM) *
Καλησπέρα σε όλους τους ερωτιάρηδες!!!!!! blove.gif

Δυστυχώς δεν είχα χρόνο να μπώ αυτή την εβδομάδα να εκφράσω και εγώ τις εντυπώσεις μου για το παιχνίδι της Δευτέρας.

Καταρχήν να δώσω συγχαρητήρια στην Κηφισιά και ιδιαίτερα στα φιλαράκια που παίζουν και σε κάποια που παρακολούθησαν τον αγώνα.

Χωρίς να θέλω να υποτιμήσω την νίκη της ΑΕΝΚ νομίζω ότι το παιχνίδι το χάσαμε εμείς ή για την ακρίβεια το χαρίσαμε. Κάναμε αρκετά λάθη και κυρίως στο τέλος (1ον δεν κάναμε φάουλ να πανε στις βολές ώστε στην χειρότερη να πηγαίναμε παράταση και 2ον προσωπικά θεωρώ πως χάσαμε έστω και 1 δευτερόλεπτο το οποίο ήταν σημαντικό όπως φάνηκε, όταν κάναμε την τελευταία επίθεση και αντί να την πάρει ο Παγόπουλος κατευθείαν την πήρα εγώ και την έδωσα χέρι με χέρι)

Παρ'όλα αυτά επειδή είδα τις προβλέψεις για το ποιός θα ανέβει στην Γ ΕΘνική νομίζω ότι είναι λάθος να μας ξεγράφετε γιατί δεν έχουμε και τόσο δύσκολο πρόγραμμα (φυσικά θα συμφωνήσω με τον mimo8 για θέματα ψυχολογίας αλλά είμαστε μεγάλα παιδια και έμπειροι παίκτες να τα ξεπεράσουμε)

Σχετικά με τον συμπαίκτη μου Φραγκούλη δεν νομίζω πως είχε σκοπό να ασχοληθεί με κανένα.Σίγουρα δεν είναι όμορφο να παίζεις στην έδρα και αντί να σε εμψυχώνουν οι δικοί σου να σε βρίζουν οι αντίπαλοι φίλαθλοι. Και πίστεψε με φίλε "ελααααα" δεν νομίζω να τα έλεγες αυτά που έγραψες μπροστά του.

Ελπίζω τα ομορφόπαιδα mimo8 και alexas να αφήσουν και σ'εμάς τους γέρους να γλύψουμε κανένα κοκκαλάκι!!!!!!! cool.gif

Βασικά Overdam δεν κατάλαβα γιατί σχεδιάσατε τόσο μεγάλη επίθεση σε 4 δευτερα. Ετυχε να παιζω αμυνα τον πλει μεικερ σας και πήρε την μπάλα (απο εσενα αν εχω καταλάβει καλά ποιος είσαι) 3-4 μέτρα εξω απο το τρίποντο. Απο εκεί για να φτάσεις στο λει απ, με άμυνα, θες τουλάχιστον 3 δευτερα όχι να κάνετε και πάσα. Το σχέδιο ήταν να παει ο πλέι στο λει απ?????

Michalopoylos17 Τον Βοσκάκη τον βλέπεις καθόλου?Στη ίριδ προλαβες και τον πετροπουλο?
Overdam
να σου πω δεν κατάλαβα. Απλά μου είπε να κάνω προσποίηση πως πάω για σκρίν, να πάρω την μπάλα και μετά να την δώσω χέρι με χέρι....
Scales.4
QUOTE(Overdam @ Feb 15 2007, 10:26 PM) *
να σου πω δεν κατάλαβα. Απλά μου είπε να κάνω προσποίηση πως πάω για σκρίν, να πάρω την μπάλα και μετά να την δώσω χέρι με χέρι....

Χαιρετισματα!!Τελος πάντων καλό για εμάς αποδειχτηκε
mimos8
σ ευχαριστω overdam για τα καλα σου λογια αλλα δεν νομιζω οτι ειναι κατι τοσο σπουδαιο αυτο που εκανα.κανατε αλλαγη στα σκριν μεναμε οι δυο μας στα 7 μετρα και ο ψηλος μας με τον ασσο σας η τον Νικα που ειναι επισης σχετικα κοντος.αλιμονο αν ενας ασσος δεν ψαξει αυτο το miss match ενος διμετρου με αντιπαλο 1.80 κατω απο το καλαθι.το θεωρω δεδομενο αυτο για μια σοβαρη ομαδα και εναν οποιονδηποτε σοβαρο play maker!μακαρι να παιξουμε συμπαικτες αφου εχω ακουσει τα καλυτερα για σενα απο πρωην συμπαικτες σου!ακομα κι αν δεν παιξουμε καλα σιγουρα θα περασουμε καλα,ειδικα αν εχουμε μαζι και τον ηγετη ΑΛΕΞΗ ΚΑΡΑΤΖΑ!
υ.γ.:επιτελους και μια μπασκετικη κουβεντα σημερα!!!εφτασε μεσανυχτα για να μιλησουμε για μπασκετ...

θελω επισης να προσθεσω οτι εχεις για συμπαικτες δυο καταπληκτικα play maker κατα τη γνωμη μου,παγοπουλο και κουτουλα.ο δευτερος ειναι πιο φαντεζι και εκρηκτικος αλλα ο παγοπουλος ειναι computer.τους θεωρω βασικα συστατικα της πορεια σας!
Scales.4
Και εγω για καληνύχτα θέλω να πώ στο μίμο μην βαράει τους μικρούς!
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΕΦΗΒΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΘΑΝΑΣΑΚΗ ΜΕ ΤΟ ΠΑΤΙΝΙ

Gabri το 4 απο το ιλιον? επαιζες Α.Ο.Π.Φ. περισυ?
tasos
O Apollon exei kalous kai embirous paixtes..oi opioi einai xronia stin omada..

Alla ego exo na po oti to epipedo basket pou paizete stin A'Eska einai pragmatika para poli kalo! paixtes poiotikoi bball.gif
aksizoun polla bravo se olous sas 41.gif
christina n10
καλημερα σε ολους σας!!βρισκω πολυ καλη την ιδεα του basketfun να αποκαλυψουμε ταυτοτητες αλλα να συμπληρωσω και ηλικιες ,για να ξερω,μια που κυκλοφορουν πολλα ελευθερα παιδια στην α εσκα οπως ειπε και ο overdam ,τι κονε θα κανω στον καθενα απο εσας!!!! 69.gif 69.gif
παλι μπηκα στη μεση και χαλασα την μπασκετικη κουβεντουλα που ειχατε ξεκινησει παλι,χι χι tongue.gif tongue.gif τωρα μπορειτε να με shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
mixalopoylos17
καλημερα σε ολους, αφου εχουμε ρεπο την δευτερα ας ασχοληθουμε με τους παιχτες που εχουν ξεχωρισει μεχρι τωρα στο πρωταθλημα , περιμενω αποψεις
christina n10
QUOTE(mixalopoylos17 @ Feb 16 2007, 11:19 AM) *
καλημερα σε ολους, αφου εχουμε ρεπο την δευτερα ας ασχοληθουμε με τους παιχτες που εχουν ξεχωρισει μεχρι τωρα στο πρωταθλημα , περιμενω αποψεις
γιατι βρε αγορι μου χαλας το "ροζ"κλιματακι που εχουμε δημιουργησει,αφου οπως πολυ σωστα ειπες ρεπο δευτερα αρα ....καιρος να ασχοληθουμε με κατι αλλο εκτος απο μπασκετ!!! 69.gif 69.gif
v-span
Να κλείσω και με ένα άκρως μπασκετικό κουίζ για πολύ λίγους: ποια τρία μέλη του φόρουμ που αγωνίζονται σε τρεις διαδοχικές διαφορετικές κατηγορίες έχουν συνειπάρξει σε μπασκετικές αποστολές στην Τρίπολη και τη μακρινή Λετονία???
Περιμένω απαντήσεις...
Keekee12
Vspan αγορι μου,σου εχω κανει προταση για του χρονου..πιστευω θα μαστε αχτυπητοι(εκτος γηπεδου σιγουρα) icon_drunk.gif icon_drunk.gif .Πρεπει να αρχισουμε να το ψαχνουμε απο τωρα!!
duke10 αφου ξερεις τοσα για την ομαδα(ποιος εισαι παλικαρα μου? cool.gif ) ξερεις οτι ειδικα το μιμακο δεν τον αφηνω ποτε απροστατευτο.. εντος & εκτος γηπεδου!Αν και ειναι κομαντο ο τυπος!Σωστα μιμο?Ειιιιισαι κομαντο!! smiley.gif
Δεν εχω δει καθολου zenia σημερα..που σαι παιδι μου?
Περαστικα ριμπο7 εισαι πολυ βαρια,θα λεγα να κατσεις καμια βδομαδα..μπλαζεδουρα! 24.gif
christina n10
QUOTE(Keekee12 @ Feb 16 2007, 02:30 PM) *
Vspan αγορι μου,σου εχω κανει προταση για του χρονου..πιστευω θα μαστε αχτυπητοι(εκτος γηπεδου σιγουρα) icon_drunk.gif icon_drunk.gif .Πρεπει να αρχισουμε να το ψαχνουμε απο τωρα!!
duke10 αφου ξερεις τοσα για την ομαδα(ποιος εισαι παλικαρα μου? cool.gif ) ξερεις οτι ειδικα το μιμακο δεν τον αφηνω ποτε απροστατευτο.. εντος & εκτος γηπεδου!Αν και ειναι κομαντο ο τυπος!Σωστα μιμο?Ειιιιισαι κομαντο!! smiley.gif
Δεν εχω δει καθολου zenia σημερα..που σαι παιδι μου?
Περαστικα ριμπο7 εισαι πολυ βαρια,θα λεγα να κατσεις καμια βδομαδα..μπλαζεδουρα! 24.gif
καλησπερα keekee 12,θα μας πεις και εσυ την αποψη σου στην παραπανω ψηφοφορια?οσο για τον mimako αστον καλυτερα στην δικη μου προστασια!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
dizzy_fingers
QUOTE(christina n10 @ Feb 16 2007, 12:36 PM) *
καλησπερα keekee 12,θα μας πεις και εσυ την αποψη σου στην παραπανω ψηφοφορια?οσο για τον mimako αστον καλυτερα στην δικη μου προστασια!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Τσέκαρε το νέο τόπικ καλύτερα smiley.gif .
gabri
QUOTE(Scales.4 @ Feb 15 2007, 10:44 PM) *
Και εγω για καληνύχτα θέλω να πώ στο μίμο μην βαράει τους μικρούς!
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΕΦΗΒΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΘΑΝΑΣΑΚΗ ΜΕ ΤΟ ΠΑΤΙΝΙ

Gabri το 4 απο το ιλιον? επαιζες Α.Ο.Π.Φ. περισυ?



nai scales
alexas10
MIMO εχω μια απορια να μου λυσεις?? Γιατι δεν θελεις να παιξεις? τελειωσε το πρωταθλημα αγορι μου?

Δαμιανουλη για να εχεις συμπαικτη το μιμο πρεπει του χρονου να παρατησεις τη δουλεια και να παιξεις Α2....



ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΥ
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΜΙΜΟΣ8[size=3]
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΤΗΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΦΟΑ
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΑΕΤΟΣ
ΟΜΑΔΑ ΕΚΠΛΗΞΗ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗ ΕΚΠΛΗΞΗ ΝΙΚΗ
ΕΙΔΩΛΟ ΚΕΕΚΕΕ

ΑΥΤΑ..... ΒΥΕ
mimos8
επανερχομαι με ενα ακομα κουιζ:ειναι νεαρος γκαρντ καλης ομαδας με εφεση στο τριποντο.ειναι φετινη μεταγραφη αυτης της ομαδας και ερχεται απο τις δυτικες συνοικιες.ο γκαρντ αυτος διατηρει ημιπαρανομο και ημικρυφο δεσμο με νεαρη κοπελιτσα που κατοικει διπλα σχεδον στο γηπεδο,γι αυτο και λιγο πριν αλλα και αμεσως μετα τις προπονησεις οι επισκεψεις δινουν και περνουν!μια βασικη υποσημειωση ειναι οτι η ηλικια της μικρης οριακα δεν παραπεμπει σε εισαγγελεα...!!!
alexas10
enas guard me εφεση στο τριποντο???? μηπως ειναι ο ΛΑΓΟΠΟΔΗΣ?
mimos8
κουιζ 2:ειναι νεαρος γκαρντ με εφεση στο τριποντο και φετινη μεταγραφη καλης ομαδας.ο παιχτης εχει μια κακη συνηθεια:μετα το τελος των βραδυνων προπονησεων(γυρω στις 11:30 απο οτι ξερω...) γδυνεται στα αποδυτηρια,βαζει τα παπουτσια του και ξαναβγαινει στον αγωνιστικο χωρο κανοντας ατομικη προπονηση στα σουτ ΟΛΟΓΥΜΝΟΣ!!!οπως ειναι φυσικο εχουν ηδη αρχισει και κυκλοφορουν σε κινητα τα αντιστοιχα βιντεακια...
mimos8
[quote name='alexas10' date='Feb 16 2007, 10:14 PM' post='61937']
MIMO εχω μια απορια να μου λυσεις?? Γιατι δεν θελεις να παιξεις? τελειωσε το πρωταθλημα αγορι μου?

alexas οπως ξερεις θα ειμαι παρων στο επομενο ματς αφου ειμαι υγειεστατος!εσυ δεν ξερω τι θα κανεις γιατι τελευταια μας κανεις νερα και αποφευγεις τις προπονησεις προσποιουμενος πονο στους κοιλιακους...κι επειδη ακομα εισαι πιτσιρικας και καινουργιος στο χωρο του μπασκετ φοβαμαι οτι εχεις καβαλησει το καλαμι...ΕΙΣΑΙ ΕΙΔΩΛΟ!ΕΙΣΑΙ Ο ΗΓΕΤΗΣ ΤΗΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ! 77.gif 77.gif 77.gif
και φολοου και μπασιμο και τριποντο σε σολο,ηγετη αλεξη καρατζα.............
duke10
QUOTE(Keekee12 @ Feb 16 2007, 12:30 PM) *
duke10 αφου ξερεις τοσα για την ομαδα(ποιος εισαι παλικαρα μου? cool.gif ) ξερεις οτι ειδικα το μιμακο δεν τον αφηνω ποτε απροστατευτο.. εντος & εκτος γηπεδου!Αν και ειναι κομαντο ο τυπος!Σωστα μιμο?Ειιιιισαι κομαντο!! smiley.gif

Keekee ξερω πως εκτος απο το να προσεχεις τους συμπαικτες σου κανεις και αλλες δουλειες εντος γηπεδου. Πιστευω πως ο κοουτς σε αδικει και πως θα μπορουσες να παιζεις περισσοτερο. Ειδικα στην αρχη του πρωταθληματος ησουν πολυ καλος στη συνεχεια εκανες μια κοιλια ομως στα τελευταια ματς εχεις ανεβασει στροφες και παλι ασε που εισαι αρχηγος με ολη τη σημασια της λεξης ανεξαρτητα αν παιζεις ή οχι. 77.gif
mimos8
duke βλεπω οτι ξερεις πολλα και παρακολουθεις αρκετα την αενκ.η αληθεια ειναι οτι εχουμε υποψιαστει την ταυτοτητα σου μιας και εσυ δεν αποκαλυπτεσαι!και πρεπει να εισαι και φιλος του προπονητη...
mimos8
οσον αφορα τον keekee12 δεν ειναι απλα αρχηγος...ειναι αρχηγαρα ειτε παιζει ειτε οχι!και συμφωνω μαζι σου duke οτι ο κοουτς τον εχει αδικησει και πολλες φορες τον εχει ξενερωσει...και οσοι γνωριζουν την αρχηγαρα μας ξερουν οτι αν ξενερωσει πεφτει καθετα η αποδοση του οπως και αντιθετως αν εχει κινητρο και ορεξη δεν σταματιεται κανοντας ανω κατω ολο το γηπεδο!!!
με 2 λογια........ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΣ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ!
και καλω τον alexas10 να σχολιασει
Michael
συμφωνω σε ΟΛΑ με mimo8....Εισαι μεγαλη παιχτουρα αγορι μου..... 77.gif
Κανονισε ν ανεβεις ψυχολογικα παλι ομως ε.....σε προειδοποιω....θελω αργηγικες-αρχοντικες εμφανισεις στις αγωνιστικες που απομενουν..... peace.gif

καλα για αλεξας δε νομιζω οτι χρειαζεται να πω τιποτα......τα λογια ειναι περιττα 77.gif

ουτε για mimo8............εννοειται.....αδερφια μου!!!!!!!!!!!!! smiley.gif
Keekee12
Μαλιστα.. 19.gif να΄στε καλα παιδια αλλα..πιστεψειςςςςςςς wink.gif wink.gif wink.gif !!!!!!Σας παρακαλω να επικεντρωθει το ενδιαφερον μας στους super star της κατηγοριας.. mimo alexas 41.gif 41.gif ..κλπ εμεις ειμαστε κομπαρσοι evilmonkey.gif .
duke10 δε θα σχολιασω τον προπονητη μου,κραταω...... καβα παιχνιδια!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Michael
και ταπεινος......εισαι τεραστιος αγορι μου......... icon_drunk.gif που θα τα πιουμε το βραδακι?
Michael
mimo θελω να καταθεσω οτι σημερα μ απογοητευσες...ξερεις εσυ....σε περιμενα σημαιοφορο...... 68.gif καληνυχτα σ ολους! icon_wave.gif
v-span
Καλά ρε michael είσαι ακόμα μέα στο σπίτι? εγώ ετοιμάζομαι και πάω για ποτάκι...Θα ακολουθήσετε?
alexas10
ζητω ταπεινα συγνωμη που σας αφησα απο τη προστασια μου εδω και 2 μερες(ΚΕΕΚΕΕ,ΜΙΜΟ,MICHAEL), θα επανορθωσω... Για ΚΕΕΚΕΕ τι να πω... τα εχω ξαναπει... ειναι παιχτης που δεν σου γεμιζει το ματι αλλα ειναι κομπρα,δαγκωνει μολις του γυρισεις τη πλατη, Αν δειτε παλαιοτερο ποστ θα καταλαβετε πως μιλαω για εκεινον... V- SPAN πρεπει να μαθεις για εναν αγωνα μινι μεσα στη πολιτεια τι κοουτσαρισμα εκανα και εφυγα με 2πλο... ΚΑΤΙ εχουμε πει και μην το ξεχνας και ας κοροιδευει ο μιμος..Ρωτα τον ΚΕΕΚΕΕ για λεπτομερειες... Μαγκες παω για υπνο γιατι αυριο εχω προπονηση... icon_wave.gif
Keekee12
alexas10 τις επομενες μερες θα ποσταρω τα ροζ φυλλα που εχω απο τους αγωνες μας (πολιτεια-ερμης)!! shot.gif Ξεχνας φαινεται τα παρακαλια σου για οικτο οταν η διαφορα ειχε φτασει και τους 28 ποντους!! bball.gif
Ξεκινησες βεντετα..Την επομενη φορα θα σε κερδισω και με διαιτητρια το...τσουτσουνακι!!!!! smiley.gif
Μιμο ευχαριστουμε για χθες....... icon_drunk.gif
alexas10
νομιζω οτι ηρθε η ωρα να παρεμβει ο stockton12...
Keekee12
jhon amitsi veloudaki, το πάρτάκι είναι το Σάββατο 6 ώρα στο γνωστό μέρος. Εσύ λοιπόν που δε μασάς από έδρες μη μας πείς ότι έχεις προπόνηση. Είσαι επίσημος προσκαλεσμένος μας για να δεις τι σημαίνει έδρα. ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΩΣ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΟΥΜΕ.
v-span
QUOTE(Keekee12 @ Feb 16 2007, 12:30 PM) *
Vspan αγορι μου,σου εχω κανει προταση για του χρονου..πιστευω θα μαστε αχτυπητοι(εκτος γηπεδου σιγουρα) icon_drunk.gif icon_drunk.gif .Πρεπει να αρχισουμε να το ψαχνουμε απο τωρα!!
duke10 αφου ξερεις τοσα για την ομαδα(ποιος εισαι παλικαρα μου? cool.gif ) ξερεις οτι ειδικα το μιμακο δεν τον αφηνω ποτε απροστατευτο.. εντος & εκτος γηπεδου!Αν και ειναι κομαντο ο τυπος!Σωστα μιμο?Ειιιιισαι κομαντο!! smiley.gif
Δεν εχω δει καθολου zenia σημερα..που σαι παιδι μου?
Περαστικα ριμπο7 εισαι πολυ βαρια,θα λεγα να κατσεις καμια βδομαδα..μπλαζεδουρα! 24.gif

Kαλησπέρα keekee και μόνο η πρότασή σου για του χρόνου με τιμά και νομίζω ότι πλέον έχω φτάσει το ζενίθ της μπασκετικής αλλά κυρίως της εξωγηπεδικής μου καριέρας...και δεν έχω παρά να την αποδεχτώ!
Θα αφήνουμε mimo και alexas να παίρνοθν τα παιχνίδια και εμείς θα κρατάμε τα ουίσκια!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif
dedes-9
μπραβο στο νικο το λαβαρη που ηταν συγκλονιστικος χ8ες στο galea! για αυτο κανει το κορωπι αυτην την τρομερη πορεια
mimos8
ρε dedes9 μην τους δινεις τοσο στεγνα με ονοματα και διευθυνσεις!βαλε ενα ωραιοτατο κουιζ και θα καταλαβουμε εμεις ποιον θελεις να καψεις...παρε παραδειγμα απο μενα που εχω καψει κοσμο και κοσμακη

υγ.:ΗΓΕΤΗ ΑΛΕΞΗ ΚΑΡΑΤΖΑ!
duke10
michael εισαι ο μονος του οποιου την ταυτοτητα δεν εχω εξακριβωσει ακομη, ομως πιστευω πως ειμαι στο σωστο δρομο. Εισαι φιλαθλος της κηφισιας, κολλητος mimou kai keekee και κανεις παρεα στην εξεδρα με ηθοποιους...πλησιαζω καθολου?? ξεχασα να αναφερω πως πρεπει να εχεις καποια σχεση με ασφαλειες, μαλλον εισαι ασφαλιστης...
Stockton12
Keekee12 πήγες τη συζήτηση στα παιδικο-εφηβικά ΕΣΚΑ, και μάλιστα σε αγώνες σου με νεοσύστατη ομάδα (Ερμής Μελισσίων) που κατέβασε πρώτη χρονιά παιδικό με παιδιά ένα χρόνο μικρότερα; Τσ τσ τσ, unfair play! (στο συγχωρώ γιατί σου έχω αδυναμία, παλιέ μου συμπαίκτη!)
Ρόδα είναι και γυρίζει, όμως, γιατί ο alexas10 θα επιστρέψει όταν πρέπει στον Ερμή και.. με άγριες διαθέσεις!
Χαιρετίσματα στη μεγάλη παρέα της Α' ΕΣΚΑ, ελπίζω οι ποινές μεθαύριο να είναι δίκαιες και σε βάρος εκείνων που πραγματικά έφταιγαν για τα επεισόδια.
Michael
σωστα duke αλλα μαλλον ξερεις περισσοτερα απ οσα λες οτι ξερεις.....μηπως εισαι γνωστος μας και μας κρυβεσαι? νομιζω ηρθε η ωρα ν αποκαλυφθεις......
Michael
icon_wave.gif γεια σου keekee μου παιχταρα!!
Michael
QUOTE(Keekee12 @ Feb 19 2007, 01:40 PM) *
jhon amitsi veloudaki, το πάρτάκι είναι το Σάββατο 6 ώρα στο γνωστό μέρος. Εσύ λοιπόν που δε μασάς από έδρες μη μας πείς ότι έχεις προπόνηση. Είσαι επίσημος προσκαλεσμένος μας για να δεις τι σημαίνει έδρα. ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΩΣ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΟΥΜΕ.



πετραν μονο μαγκες πατανε στην εδρα σου....κι ειδικα απ την κηφισια μονο ενας......ξερεις ποιος......εχει ερθει αλωστε και σ εχει υποστηριξει σε πολλα εντος εδρας ματσακια σου....καληνυχτα σε ολους peace.gif
Michael
Α παραλιγο να το ξεχασω....καλησπερα στα παιδια της ποκας που το χουν στησει ηδη.....ξερουν αυτοι....ειστε ειδωλα!! 77.gif
christina n10
καλημερα ,καλη σαρακοστη παιδια,αντε παλι μετα το τριημερακι της ξεκουρασης που μπορει να ειχατε οι περισσοτεροι απο εσας παλι μπαινουμε στο γνωστο καθημερινο ρυθμο.δουλειες,προπονησεις!!!!ποιο παιχνιδακι μου προτεινετε να παω να δω την δευτερα που μας ερχεται?κανενα ντερμπακι εχουμε?

basketfun,που εισαι παιδακι μου,εφυγες τριημερακι και ακομη να συνελθεις ,ετσι? tongue.gif
περιμενω νεα σου.


φιλακια
BASKETFUN
καλημερα σε ολους. Καλημερα Χριστινα τι κανεις ολα καλα?
BASKETFUN
ναι Χριστινα ειχα φυγει και γυρισα χτεσ.
Καλο ματσακι ειναι Φιλαθλητικος-Μαρκοπουλο στου Ζωγραφου.

θα γινει καλο ματσ αν και τον πρωτο λογο εχει ο Φιλαθλητικος.

Εσι τι κανεισ ολα καλα?
Θα παρω τη φιλη σου για να κανονισουμε μεσα στη βδομαδα να τα πουμε
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 20 2007, 10:20 AM) *
ναι Χριστινα ειχα φυγει και γυρισα χτεσ.
Καλο ματσακι ειναι Φιλαθλητικος-Μαρκοπουλο στου Ζωγραφου.

θα γινει καλο ματσ αν και τον πρωτο λογο εχει ο Φιλαθλητικος.

Εσι τι κανεισ ολα καλα?
Θα παρω τη φιλη σου για να κανονισουμε μεσα στη βδομαδα να τα πουμε
καλα ειμαι και εγω ,αυτο σκεφτομουν να παω να δω.εσεις που παιζετε και με ποιους?η αενκ,ξερεις?κανονισε το με την μικρη να τα πουμε!της μιλησες καθολου ,να της πεις οτι τα λεμε μεσω forum,και μαλιστα εγινε και τυχαια,στο ασχετο?θα κουφαθει μολις της μαθει.
BASKETFUN
QUOTE(christina n10 @ Feb 20 2007, 08:36 AM) *
καλα ειμαι και εγω ,αυτο σκεφτομουν να παω να δω.εσεις που παιζετε και με ποιους?η αενκ,ξερεις?κανονισε το με την μικρη να τα πουμε!της μιλησες καθολου ,να της πεις οτι τα λεμε μεσω forum,και μαλιστα εγινε και τυχαια,στο ασχετο?θα κουφαθει μολις της μαθει.



η κηφισια παιζει με τον ατταλο στη κηφισια.εμεισ παιζουμε με το χολαργο στη πετρουπολη.Δεν εχω μιλισει καθολου.Εχουμε να τα πουμε μερεσ.θα την παρω ομως για να κανονισουμε.Αν δεν εχεισ να κανεισ κατι καλυτερο πηγαινε θα ειναι καλο ματσ
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.