Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α'ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
pointguard
entaxei xristina ena asteio eipa! gia na epanorthoso tha se proslavo na kratas k ta dika mou...
maniatis8
QUOTE(machinery @ Feb 7 2007, 11:38 AM) *
olorin77.gif Εχεις απόλυτο δίκιο!Το παιδί είναι ήρωας!!!!!!
nao θα τα πούμε το βράδυ τρελέ οργανωτή!!!!!
Ευχαριστώ για την υποστήριξη παιδιά γιατί κάποιοι εδώ μέσα έχουν σκοπό με τα λεγόμενα τους την δημιουργία ειρωνείας και κλίματος "τσαμπουκά" χωρίς λόγο.Λες και είναι στην Α1 .
Εδώ είμαστε για να μαθαίνουμε τα νέα της κατηγορίας και να γουστάρουμε .

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ AN KAI ΕΙΣΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΣ 69.gif ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΙR ΜΑΝΤΖΙΟΣ
christina n10
QUOTE(pointguard @ Feb 7 2007, 01:58 PM) *
entaxei xristina ena asteio eipa! gia na epanorthoso tha se proslavo na kratas k ta dika mou...
Μαλλον μονο τα δικα σου......... tongue.gif tongue.gif wink.gif wink.gif
Overdam
Ο Ασημένιος είμαι Τάσο

Ευχαριστώ pointguard για τα καλά σου λόγια
Papaloukas 4 ever
QUOTE(maniatis8 @ Feb 7 2007, 12:14 PM) *
AN EΙΣΑΙ ΦΙΛΟΣ ΤΗΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΕΛΑ ΜΕ 20 € ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΜΕΤΡΑΣ ΤΑ ΡΙΜΠΑΟΥΝΤ peace.gif ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΨΩΜΑΔΕΡΗ ΟΣΟ ΤΟΝ ΕΠΑΙΞΑ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ 4 ΒΟΛΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΟ tongue.gif


Πάντα υπενθυμίζω την προϋπηρεσία μου σε έγκυση στατιστική υπηρεσία. Ε, tsops;
Olorin
Papaloukas 4 ever, να υποθέσω από το nickname ότι είσαι οπαδός των... Βριλησσίων και fan του abasketou??? tongue.gif biggrin.gif

Αλήθεια, πού έχει χαθεί αυτός και γιατί δεν έπαιξε τη Δευτέρα??? (από ό,τι διάβασα τουλάχιστον...)

Peritri, ήθελα να σε ρωτήσω χθες που είδα τα σκορ, αλλά το ξέχασα... Διαφώτισέ μας.. wink.gif

Αν πάντως δεν παίξει τελικά τη μεθεπόμενη αγωνιστική, τουλάχιστον θα έχω πιο εύκολο έργο, αλλά από την άλλη, δεν θα μπορέσω να διευρύνω το 6/6 που έχω απέναντί του... tongue.gif (αν και στην κατάσταση που είμαι κι εγώ κι η ομάδα, μάλλον θα αναστήσουμε ΚΑΙ τα Βριλήσσια... sad.gif )
pointguard
olorin mhn trelenesai mesa sto mualo sou einai ola koita na paixeis psuxomenos kai o proponhths tha anagastei na se valei! overdam ama xaseis kai thn deutera meta tha leo akoma kalutera sxolia biggrin.gif
Papaloukas 4 ever
QUOTE(Olorin @ Feb 7 2007, 03:00 PM) *
Papaloukas 4 ever, να υποθέσω από το nickname ότι είσαι οπαδός των... Βριλησσίων και fan του abasketou??? tongue.gif biggrin.gif


Δεν με ενδιαφέρουν καν τα Βριλήσσια. Όσο για τον ΤΕΟ, είμαι φαν του πριν ακόμα και από το Βελιγράδι, που έκανε το μεγάλο μπαμ. Μπορείς να το διαπιστώσεις και από την ημέρα που έκανα εγγραφή.
pointguard
papaloukas4ever sto eipe gia asteio o olorin epeidh sta vrilhsia paizei o aderfos tou thodorh papalouka!
Papaloukas 4 ever
Το γνωρίζω ότι δεν προσπαθούσε να με θίξει. Don't bother
Olorin
QUOTE(pointguard @ Feb 7 2007, 01:41 PM) *
papaloukas4ever sto eipe gia asteio o olorin epeidh sta vrilhsia paizei o aderfos tou thodorh papalouka!

...και συμ-forum-ιστής με το nick abasketos, να προσθέσω... wink.gif

(για να'μαι ειλικρινής, το βρήκα ως αφορμή για να ρωτήσω τον Peritri γιατί δεν έπαιξε τη Δευτέρα ο abasketos...)

Υ.Γ: pointguard, thanks για τα λόγια ψυχολογικής ανάτασης... Η αλήθεια είναι πως, όπως μπορούν να επιβεβαιώσουν και όσα μέλη του forum έχουν διατελέσει κατά καιρούς συμπαίκτες μου, άμα με πάρει από κάτω, είμαι όχι για πάγκο, αλλά για... κερκίδα, κατευθείαν!!! sad.gif Πόσο μάλλον όταν πρόκειται και για καινούριο προπονητή ο οποίος δεν με γνωρίζει...
mimos8
οlorin πολυ πεσμενο σε βλεπω!αν ειναι να ξενερωνεις θα σε παρω του χρονου συμπαικτη μου και θα σε ταιζω καλα...για να μη βλεπω και τον φανατικο πατερα σου νταουνιασμενο!
billy_14
QUOTE(lalas @ Feb 6 2007, 11:54 AM) *
μπιλλυ14 νεοφωτιστος στην κατηγορια μπορει να ειναι ο ναο κ οι μαντιος τζεμης βλαντης χαρτοματζιδης οι υπολοιποι παικτες ειναι απο τους πιο πολυπειρους που αγωνιζονται φετος στην εσκα,οποτε αυτα τα δακρυβεχτρα αστα.....

Φιλαράκι, απλά για πληροφόρησή σου εκτός από Καλφόπουλο, Γεωργαλά (φυσικά) και Μανιάτη κανείς παίκτης μας δεν έχει ξαναπαίξει Α' ΕΣΚΑ... Και ΔΕΝ το χρησιμοποιώ ως δικαιολογία... Τα "δακρύβρεχτα" είναι για τον Ξανθόπουλο και τη Βούρτση... Εμείς πήγαμε στου Ζωγράφου να παίξουμε στα ίσα και τουλάχιστον για ένα ημίχρονο τα καταφέραμε (έστω κι αν αφήσουμε τη διαιτησία στην μπάντα - βλέπε και άλλα σχόλια πάνω στο συγκεκριμένο που αποδεικνύουν ότι τουλάχιστον δεν είμαι τρελός). Οι του ΦΟΑ μάλιστα έλεγαν μετά το τέλος ότι "το φοβήθηκαν το ματσάκι" (τον έναν τον άκουσα με τα αυτιά μου)... Και για να δούμε αγαπητέ Giwrgo, στον τρίτο μας χρόνο στην Α' θα χτυπάμε ή όχι άνοδο; Εδώ είσαι κι εδώ είμαι...
billy_14
QUOTE(christina n10 @ Feb 7 2007, 11:20 AM) *
Ε,δεν θα μας φας εσυ και την δουλεια!!!!! tongue.gif ..δεν υπαρχει κανενας καλυτερος απο εμενα στο κομματι της στατιστικης και μαλιστα να κραταω και των δυο αντιπαλων!!! 69.gif 69.gif wink.gif wink.gif wink.gif οποτε pointguard,κανε στην ακρη..... tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Πολύ ενδιαφέρον christina... Γιατί μέχρι στιγμής πίστευα ότι αυτά που γράφεις τα είχα αποκλειστικότητα... Να γνωριστούμε βρε παιδί μου... tongue.gif (κι εγώ κρατάω και των δύο, οπότε όσοι forumistes θέλουν τα δικά τους μετά από αγώνα με Πεντέλη να το γράφουν... Παραγγελιά... smiley.gif
tasos
QUOTE(Overdam @ Feb 7 2007, 02:37 PM) *
Ο Ασημένιος είμαι Τάσο

Ευχαριστώ pointguard για τα καλά σου λόγια


Tha ithela kai ego na simioso oti o Asimenios einai apo tous kaliterous paixtes tis omadas mas scorer kai amina..boro na po oti troi to perisotero ksilo stin Antipali raketa..!Statheri aksia edo kai kairo !

Overdam..den xathike tipote meta tin itta tis omadas.Eixame ena fovero seri 11 nikon to opio distixos termatistike sto Zografou..
Pame gia niki sta epomena krisima paixnidia me Kifisia , Petroupoli kai Galatsi !
An kanoume 3 nikes nomizo oti pleon anavenoume
Peritri
Olorin, έχω ποστάρει πιο πριν κάτι λίγα για το ματς.

Όσον αφορά τον abasketo και άλλους 2-3 απόντες που έχουμε είτε λόγω τραυματισμών είτε για άλλους λόγους δε μπορώ να πω κάτι με σιγουριά.

Το μόνο που μπορώ να σου πω είναι ότι δεν ανασταινόμαστε με τίποτα, όσο απαισιόδοξο και αν ακούγεται αυτό. Δεν έχουμε σχέση με την ομάδα του Α' γύρου που πάλευε όλα τα ματς.

Α, και αν θες στείλε μου με pm αν ίσχυαν αυτά που σου είπα με Γαλάτσι γιατί κάποιοι με έβγαλαν και εμπαθή (εκτός από καραγκιόζη ''γλάκα'' κτλ.)...
lalas
koutoumadis siwkos katebenoun apo tin ali ebdomada
pointguard
lalas gia to koropi milas? o kountoumadis akoma ekei paizei?
pointguard
polu fluaria vlepo paides hmera sto forum
Kidd4
Κουντουμαδης ναι Κορωπι τον ξαναφερανε τον ανθρωπο 1 1/2 χρονο χωρις μπασκετ....Μπορει να βοηθησει βεβαια αλλα το διαστημα που εμεινε εξω ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ blink.gif

Σιωκος απ'οτι θυμαμαι τελευταια φορα πρεπει να επαιζε Αρη Νικαιας Α'Εσκανα....
Δεν ξερω για ποια ομαδα γυρισε τωρα wink.gif
lalas
O SIwkos girna gia ton aeto
Thunder
Εγω απο την πλευρα μου θα ηθελα να δωσω συγχαρητηρια σε ολες τις ομαδες της Α' ΕΣΚΑ για το πολυ καλο πρωταθλημα που παρακολουθουμε φετος.Πραγματικα σε οσα ματς εχω παει(οχι μονο ντερμπυ) εχω φυγει πολυ ικανοποιημενος απο το γηπεδο.Την Δευτερα παρακολουθησα το ΦΟΑ- Απολλων,το οποιο ηταν ενα πραγματικο ντερμπυ,ανταξιο της θεσης των 2 ομαδων.Κ οι δυο ειναι πολυ καλες(Τον ΦΟΑ τον ειδα 3η φορα φετος,ενω τον Απολλωνα 1η).Το πιο σημαντικο αβανταζ των 2 πρωτοπορων πιστευω περα απο την ποιοτητα ορισμενων παικτων,ειναι κ το βαθος που εχουν στον παγκο τους.Κ ο Αρης εχει πολυ καλη ομαδα ομως στηριζεται στην 5αδα του πιο πολυ,οπως και το Μαρκοπουλο.Θα δειξει παντως.Η μαχη θα ειναι σκληρη μεχρι το τελος αναμεσα στους 5 πρωτους!(Μη ξεχναμε κ την ΑΕΝΚ).Περιμενω με ανυπομονησια της επομενες αγωνιστικες! 77.gif 41.gif
abasketos
Γεια σας, τρέχω πολύ στη δουλειά γιαυτο δεv πολυ-postarw...

Επίσης δεν ποσταρω καθόλου στο γήπεδο γιατι ναι μεν τραυμάτισα τον φίλο μου τον Δρακάκη αλλα στο αυτό παιχνίδι vs AENK αποκόμισα κ ενα τραβηγμα στον ώμο απο κλείδωμα του χεριού μου απο φίλτατο αντίπαλο (δεν ξέρω κ δεν με νοιάζει ποιος) οπότε τρελή φλεγμονή που δεν μου επέτρεπε μέχρι τώρα πολλα πολλά...Δεν έχω πολύ χρόνο, sorry που δεν έχω απαντήσει σε κάποια pm's, ελπίζω να ξελασκάρω σύντομα κ ν'ανταποκριθώ...Δαμιανέ πολλα φιλιά, άργησα αλλα σε ανακάλυψα, μ'αρέσει που ρωτάνε για την πάρτυ σου...Αχ νεούδια πες τους...

Χαιρετίσματα σε όλους, δουλέψτε παραπάνω -basket wise- και μειώστε τα posts (sorry dizzy fingers)...bye!
billy_14
machinery thanks for the info...
Αν θες μπες στο site να δεις τα αποτελέσματα... (σελίδα Κορυφαίου)
mimos8
χωρις tsoumanis14 kai abasketos νομιζω οτι το φορουμ χανει ενα κομματι απο την αιγλη του!
christina n10
QUOTE(mimos8 @ Feb 8 2007, 07:51 PM) *
χωρις tsoumanis14 kai abasketos νομιζω οτι το φορουμ χανει ενα κομματι απο την αιγλη του!
δεν εχω παρα να συμφωνησω... 41.gif abaskete που εισαι εσυ χαμενος?
lalas
αγωνιστικη με σημαντικα παιχνιδια η επομενη, προβλεπω 2ο της πετουπολης στο ιλιο,νικες για χολαργο απολλων φοα μαρκοπουλο εφοα πεντελη κ ντερμπαρα στο μετς οπου ο σκληροτραχηλος αριωνας υποδεχεται το 'ανανεωμενο' κορωπι
v-span
Καλημέρα σε όλους. Θα ήθελα να επιχειρήσω την πρόβλεψη ότι η ΑΕΝΚ θα κάνει το διπλό στη Ριζούπολη και θα βάλει φωτιά στην κατηγορία και μάλιστα προβλέπω πρωταγωνιστές Μενουδάκο και Ευθυμιόπουλοπου είναι σε εκπληκτική κατάσταση. Ειδικά μετά από χθες... 69.gif
BASKETFUN
Νέος στο Forum.Αποφάσισα να γράψω γιατί ήθελα να επισημάνω κάτι που κανείς σας δεν έχει δει.
Ολο γράφεται για Κηφισία Μαρκόπουλο ομάδες που είναι κάτω από τον Άρη Πετρούπολης και για τον Αρη που αναλογα με το batzet που εχει φετος εχει κανει καταπληκτικη πορεια και βρισκεται στη 2 θεση δε μιλαει κανεις.

Πιστευω οτι αυτο ειναι αδικο και επειδη μιλαμε για ατομα που κατεχουν το μπασκετ επρεπε να το αναφερουν.

ειναι η ευχαριστη εκπληξη του πρωταθληματος και πιστευω οτι θα μας εκπληξει και στη συνεχεια.

αυτη τη στιγμη εχει την πιο δεμενη ομαδα και γενικα ειναι ΟΜΑΔΑ.
larry33
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 9 2007, 01:44 PM) *
Νέος στο Forum.Αποφάσισα να γράψω γιατί ήθελα να επισημάνω κάτι που κανείς σας δεν έχει δει.
Ολο γράφεται για Κηφισία Μαρκόπουλο ομάδες που είναι κάτω από τον Άρη Πετρούπολης και για τον Αρη που αναλογα με το batzet που εχει φετος εχει κανει καταπληκτικη πορεια και βρισκεται στη 2 θεση δε μιλαει κανεις.

Πιστευω οτι αυτο ειναι αδικο και επειδη μιλαμε για ατομα που κατεχουν το μπασκετ επρεπε να το αναφερουν.

ειναι η ευχαριστη εκπληξη του πρωταθληματος και πιστευω οτι θα μας εκπληξει και στη συνεχεια.

αυτη τη στιγμη εχει την πιο δεμενη ομαδα και γενικα ειναι ΟΜΑΔΑ.


ΦΙΛΕ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΧΕΙΣ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΗ.....ΚΑΤΣΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΓΡΑΨΕ!
ΕΓΩ ΕΧΩ ΦΙΛΟΥΣ ΣΤΗΝ ΑΕΝΚ ΚΑΙ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΝΚ...ΑΛΛΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΑΛΛΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΟΑ ΚΛΠ.ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ.....ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΑΤΑΝΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ ΜΗ ΠΡΟΒΟΛΗΣ ΤΟΥ ΑΡΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ.
ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΟΝ ΦΟΑ ΣΤΗΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΕΙΚΟΝΑ ΤΗς ΟΜΑΔΑΣ ΚΑΘΩΣ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟΝ ΑΣΣΟ....ΤΙ ΛΕΣ?
Thunder
O Αρης Πετρουπολης ειναι κλασσικη ομαδα Α' ΕΣΚΑ.Τοσα χρονια βρισκεται παντα κοντα στις πρωτες θεσεις.Φετος που τον ειδα με την ΑΕΝΚ πραγματικα η ομαδα του ειναι αρκετα καλη.Κ εγω εκει που διαβλεπω λιγο κενο ειναι στον ασσο...Αν κ απ'οτι θυμαμαι(διορθωστε με αν κανω λαθος) ο Χρονοπουλος κατεβαζε αρκετα μπαλα στο παιχνιδι με την ΑΕΝΚ...Σε γενικες γραμμες εχει κανει πολυ καλη πορεια φετος.Θα δειξει στο τελος.
v-span
Φίλε BASKETFUN πράγματι ο Άρης με μικρό μπάτζετ έχει κάνει εκπληκτική πορεία και είναι ιδιαίτερα ανταγωνιστικός στο κυνήγι της ανόδου. Έχω την εντύπωση ότι ο coach Γρυλλιωνάκης έχει παρουσιάσει φέτος μια από τις καλύτερες δουλειές του. Αλλά συμφωνω κι εγώ ότι λόγω roster έχει φτάσει στο ταβάνι των όσων μπορεί να πετύχει
BASKETFUN
QUOTE(larry33 @ Feb 9 2007, 10:17 AM) *
ΦΙΛΕ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΧΕΙΣ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΗ.....ΚΑΤΣΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΓΡΑΨΕ!
ΕΓΩ ΕΧΩ ΦΙΛΟΥΣ ΣΤΗΝ ΑΕΝΚ ΚΑΙ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΝΚ...ΑΛΛΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΑΛΛΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΟΑ ΚΛΠ.ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ.....ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΑΤΑΝΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ ΜΗ ΠΡΟΒΟΛΗΣ ΤΟΥ ΑΡΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ.
ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΟΝ ΦΟΑ ΣΤΗΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΕΙΚΟΝΑ ΤΗς ΟΜΑΔΑΣ ΚΑΘΩΣ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΚΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟΝ ΑΣΣΟ....ΤΙ ΛΕΣ?



ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΟΥ ΑΡΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΤΕ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΗ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΟΡΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ. ΝΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΦΟΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟΙ ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΑΛΗΘΙΝΟ ΜΑΣ ΠΡΟΣΩΠΟ ΑΥΤΟ.ΤΟ ΔΕΙΞΑΜΕ ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΜΑΣ ΣΤΗ ΚΗΦΙΣΙΑ.ΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ PLAY MAKER ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΥΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΑΝΕΒΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ.ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΘΕΣΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΕΝΟΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΡΩΤΟ ΜΑΣ ΣΗΜΕΙΟ.
BASKETFUN
QUOTE(Thunder @ Feb 9 2007, 10:36 AM) *
O Αρης Πετρουπολης ειναι κλασσικη ομαδα Α' ΕΣΚΑ.Τοσα χρονια βρισκεται παντα κοντα στις πρωτες θεσεις.Φετος που τον ειδα με την ΑΕΝΚ πραγματικα η ομαδα του ειναι αρκετα καλη.Κ εγω εκει που διαβλεπω λιγο κενο ειναι στον ασσο...Αν κ απ'οτι θυμαμαι(διορθωστε με αν κανω λαθος) ο Χρονοπουλος κατεβαζε αρκετα μπαλα στο παιχνιδι με την ΑΕΝΚ...Σε γενικες γραμμες εχει κανει πολυ καλη πορεια φετος.Θα δειξει στο τελος.



ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ.ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΟ ΑΣΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΥΠΤΟΥΜΕ ΤΟ ΚΕΝΟ ΑΥΤΟ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΑΒΑΝΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ V-SPAN ΘΑ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΜΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ.
Olorin
Φίλε BASKETFUN, καλώς ήρθες καταρχάς...

Ίσα-ίσα, εμείς ήμασταν αυτοί που λέγαμε ότι ο Άρης είναι μια από τις εκπλήξεις του πρωταθλήματος, αφού αν και είναι θεωρητικά αποδυναμωμένος σε σχέση με τις προηγούμενες χρονιές και το επίπεδο του πρωταθλήματος είναι κατά τεκμήριο ανώτερο φέτος, κατορθώνει και χτυπάει ακόμα και άνοδο...

Το μόνο που είπαμε είναι ότι δεν διαθέτει το απαιτούμενο βάθος ως ομάδα αφού στηρίζεται σε 5-6 παίκτες (προς αποφυγή παρεξηγήσεων, επειδή φιλοξενούμε τον Άρη τη Δευτέρα στο Ίλιον, δεν συγκρίνω το βάθος του με το δικό μας, αλλά με άλλων ομάδων που διεκδικούν άνοδο, όπως ο ΦΟΑ, ο Απόλλων κι η ΑΕΝΚ), κάτι που προσωπικά πίστευα ότι θα του στοίχιζε και θα είχε ξεφουσκώσει πολύ πιο νωρίς, αλλά ακόμα με διαψεύδει...

Α και πολλοί έχουν διακρίνει κι ένα πρόβλημα στη θέση του "άσου"...
tasos
QUOTE(v-span @ Feb 9 2007, 11:16 AM) *
Καλημέρα σε όλους. Θα ήθελα να επιχειρήσω την πρόβλεψη ότι η ΑΕΝΚ θα κάνει το διπλό στη Ριζούπολη και θα βάλει φωτιά στην κατηγορία και μάλιστα προβλέπω πρωταγωνιστές Μενουδάκο και Ευθυμιόπουλοπου είναι σε εκπληκτική κατάσταση. Ειδικά μετά από χθες... 69.gif



v-span isos den kseris kala ton Apollona..kai tin dinamiki pou exei auti i omada!
Diladi oi 11 seri nikes pou ekane den se siginoune?kai sto kato kato pia einai i poria tis AENK pou tha erthi rizoupoli gia diplo?Epidi xasame apo ton Filathitiko?egine derby kai xasame stis leptomeries..opos kai ston proto agona me tin AENK pou krithike stin paratasi..
BASKETFUN
QUOTE(tasos @ Feb 9 2007, 11:24 AM) *
v-span isos den kseris kala ton Apollona..kai tin dinamiki pou exei auti i omada!
Diladi oi 11 seri nikes pou ekane den se siginoune?kai sto kato kato pia einai i poria tis AENK pou tha erthi rizoupoli gia diplo?Epidi xasame apo ton Filathitiko?egine derby kai xasame stis leptomeries..opos kai ston proto agona me tin AENK pou krithike stin paratasi..




ΟΙ 11 ΣΕΡΙ ΝΙΚΕΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΠΑΙΞΕ ΚΑΙ ΜΕ ΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ ΔΥΝΑΜΙΚΗΣ ΤΟΥ.ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΖΕΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΑΛΛΑ ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ. ΟΠΟΤΕ Η ΑΕΝΚ ΔΙΕΚΔΙΚΗ ΕΠΙ ΙΣΟΙ ΟΡΟΙΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

ΦΙΛΕ OLORIN ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟΝ ΑΣΣΟ ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΙ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΜΑΣ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΑΞΙΟΛΟΓΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ 2 PLAY MAKER ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ.

ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΣΟ ΑΞΙΕΠΑΙΝΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΡΕΙΑ ΜΑΣ.
Michael
icon_drunk.gif mimo8 και keekee καλα τα πιαμε χθες........ 77.gif 77.gif
Keekee12
φιλε ταso εχεις δικιο για τη δυναμικη που μπορει να χει σαν ομαδα ο αππολων οπως επισης και για την εμπειρια που εχουν οι περισσοτεροι παικτες του ομως μην υποτιμας καμια ομαδα και ειδικα την ΑΕΝΚ που στο πρωτο γυρω σας κερδισε χωρις τους 2 βασικους της γκαρντ!!!Θελω να στειλω χαιρετισμους στο φιλο mimo(πραγματικα μεγαλος παικτης κ χαιρομαι που το αναγνωριζετε) στο μεγαλο VSPAN(πιστευω θα χουμε συνεχεια ετσι?) στον ηγετη alexas.....και στο φοβερο.. τον τρομερο.. αδελφο..μα'ι'κλ evilmonkey.gif evilmonkey.gif !!καλο απογευμα! blove.gif
tasos
Fisika kai sevomai tin AENK poso mallon ton Ari Petroupolis pou exei makra istoria sta protathlimata tis ESKA ! kai genika einai stathera stis kales omades..!
O agonas tis Deuteras einai derby den diafono..alla nomizo oti omades opos to Markopoulo , O Attalos kai O Neopentelikos einai aksiomaxes omades idika stin edra tous pou parousiazoun megaliteri dinamiki !
BASKETFUN
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΡΟΒΑΔΙΣΜΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΝΙΚΗ ΕΝΩ Ο ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΗΤΤΑ.

ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΕΔΡΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟΣ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ
billy_14
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 9 2007, 11:16 AM) *
ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΟΥ ΑΡΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΤΕ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΗ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΟΡΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ. ΝΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΦΟΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟΙ ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΑΛΗΘΙΝΟ ΜΑΣ ΠΡΟΣΩΠΟ ΑΥΤΟ.ΤΟ ΔΕΙΞΑΜΕ ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΜΑΣ ΣΤΗ ΚΗΦΙΣΙΑ.ΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ PLAY MAKER ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΥΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΑΝΕΒΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ.ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΘΕΣΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΕΝΟΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΡΩΤΟ ΜΑΣ ΣΗΜΕΙΟ.

Φίλε Basketfun καλώς ήρθες.
Έχεις δίκιο, δεν πολυαναφερόμαστε στον Άρη αν και θα έπρεπε. Στα χαρτιά αποδυναμωμένος από πέρσι μετά την αποχώρηση των Παναγιωτόπουλου-Γεωργαλά (κυρίως), Ανδριόπουλου, Στράγκα, Μαστρακούλη και ίσως και κανενός άλλου που ξεχνάω, σίγουρα δεν τον υπολόγιζαν και πολλοί για πρωταθλητισμό.
Όχι εγώ, πάντως. Και όχι εκ των υστέρων (τώρα που έχω φάει 20 πόντους στο κεφάλι μέσα στο σπίτι μου), αλλά από νωρίς, γνωρίζοντας -και θαυμάζοντας- πρώτα απ' όλα τη φιλοσοφία των ομάδων των Δυτικών προαστείων (δεν παρατάμε ποτέ παιχνίδια, παίζουμε μπάσκετ και γουστάρουμε και "δαγκώνουμε" όποιον αντίπαλο βρούμε μπόσικο) αλλά και εκτιμώντας ιδιαίτερα τον κόουτς Γρυλλιωνάκη, ήμουν βέβαιος ότι ο Άρης θα έκανε αρκετές κηδείες... Δυστυχώς έκανε και τη δική μας... sad.gif
Στο πρόσωπό σου λοιπόν δίνω συγχαρητήρια σε όλη σας την ομάδα την οποία συμπαθώ πολύ και θα ήθελα να σας δω να ανεβαίνετε... Μου αρέσουν αρκετοί παίκτες, ιδιαίτερα ο Χρονόπουλος (κάνει ό,τι μπορεί το παλικάρι να μπαλώσει και την τρύπα στον "άσο"), ο Μπαλαμπάνης (my main man στην ομάδα σας), ο Δέλλιος... Μπας και είσαι κανένας απ' αυτούς;;; smile.gif
BASKETFUN
[quote name='billy_14' date='Feb 9 2007, 01:07 PM' post='59882']
Φίλε Basketfun καλώς ήρθες.
Έχεις δίκιο, δεν πολυαναφερόμαστε στον Άρη αν και θα έπρεπε. Στα χαρτιά αποδυναμωμένος από πέρσι μετά την αποχώρηση των Παναγιωτόπουλου-Γεωργαλά (κυρίως), Ανδριόπουλου, Στράγκα, Μαστρακούλη και ίσως και κανενός άλλου που ξεχνάω, σίγουρα δεν τον υπολόγιζαν και πολλοί για πρωταθλητισμό.
Όχι εγώ, πάντως. Και όχι εκ των υστέρων (τώρα που έχω φάει 20 πόντους στο κεφάλι μέσα στο σπίτι μου), αλλά από νωρίς, γνωρίζοντας -και θαυμάζοντας- πρώτα απ' όλα τη φιλοσοφία των ομάδων των Δυτικών προαστείων (δεν παρατάμε ποτέ παιχνίδια, παίζουμε μπάσκετ και γουστάρουμε και "δαγκώνουμε" όποιον αντίπαλο βρούμε μπόσικο) αλλά και εκτιμώντας ιδιαίτερα τον κόουτς Γρυλλιωνάκη, ήμουν βέβαιος ότι ο Άρης θα έκανε αρκετές κηδείες... Δυστυχώς έκανε και τη δική μας... sad.gif
Στο πρόσωπό σου λοιπόν δίνω συγχαρητήρια σε όλη σας την ομάδα την οποία συμπαθώ πολύ και θα ήθελα να σας δω να ανεβαίνετε... Μου αρέσουν αρκετοί παίκτες, ιδιαίτερα ο Χρονόπουλος (κάνει ό,τι μπορεί το παλικάρι να μπαλώσει και την τρύπα στον "άσο"), ο Μπαλαμπάνης (my main man στην ομάδα σας), ο Δέλλιος... Μπας και είσαι κανένας απ' αυτούς;;; smile.gif
[/quot


ΜΕΣΑ ΕΠΕΣΕΣ. Ο ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΙΜΑΙ. ΝΑΙ ΣΥΓΟΥΡΑ ΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΕΣΤΩ ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΣΙΝΗ ΟΜΑΔΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΦΟΒΟΡΙ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ. ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΥΣΤΡΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΣΤΟΝ ΑΣΣΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΣΤΟΙΧΙΣΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ. ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ.ΠΑΝΤΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΜΑΣ. ΕΧΕΙ ΠΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΕΣΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΙΣ ΙΣΣΟΡΟΠΟΙΕΣ. ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ ΣΙΤΕ ΕΣΥ ΠΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙΣ?
billy_14
Δεν παίζω... Είμαι μεγάλος πια. Αλλά από το -20 θα κατάλαβες ότι σχετίζομαι με τον Νεοπεντελικό...
BASKETFUN
ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΚΑΙ ΑΤΝΙΔΡΑΣΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΗΤΤΑ.

ΒΑΣΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΜΑΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΕΞΕΛΙΧΤΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. Η ΑΛΗΘΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΑΙΞΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΚΑΛΑ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΓΙΝΑΝ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΓΙΑ ΜΑΣ.ΒΑΣΙΚΑ ΤΩΡΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ. Ο ΚΑΚΑΛΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΑ ΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΜΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ. ΕΙΣΤΕ ΣΕ ΚΑΛΑ ΧΕΡΙΑ. ΕΧΕΤΕ ΑΝΑΚΑΜΨΕΙ ΤΩΡΑ ΑΝ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΑΤΥΧΟΙ ΑΠΟΛΛΩΝΑ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ.
machinery
QUOTE(billy_14 @ Feb 9 2007, 01:59 PM) *
Δεν παίζω... Είμαι μεγάλος πια. Αλλά από το -20 θα κατάλαβες ότι σχετίζομαι με τον Νεοπεντελικό...


Μεγάλος????Μπααααααα!!!!!!!!Αμα ήθελες θα έπαιζες......Απλά δεν έχεις χρόνο!!!!! 77.gif
billy_14
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 9 2007, 02:04 PM) *
ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΚΑΙ ΑΤΝΙΔΡΑΣΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΗΤΤΑ.

ΒΑΣΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΜΑΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΕΞΕΛΙΧΤΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. Η ΑΛΗΘΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΑΙΞΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΚΑΛΑ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΓΙΝΑΝ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΓΙΑ ΜΑΣ.ΒΑΣΙΚΑ ΤΩΡΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ. Ο ΚΑΚΑΛΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΑ ΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΜΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ. ΕΙΣΤΕ ΣΕ ΚΑΛΑ ΧΕΡΙΑ. ΕΧΕΤΕ ΑΝΑΚΑΜΨΕΙ ΤΩΡΑ ΑΝ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΑΤΥΧΟΙ ΑΠΟΛΛΩΝΑ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ.

Thanks για τα καλά σου λόγια. Άτυχοι ήμασταν μέχρι ένα σημείο. Από κει και πέρα μάλλον δεν καταφέραμε να διαχειριστούμε καλά το προβάδισμά μας.
Ο Παναγιώτης είναι όντως ένας πολύ καλός προπονητής και πιστεύω ότι η δουλειά του έχει αρχίσει και φαίνεται. Έχουμε μιλήσει για σένα και σε εκτιμάει πολύ. Φέτος παίρνουμε μια "πρώτη γεύση" από την κατηγορία αφού ποτέ στην ιστορία μας δεν είχαμε φτάσει τόσο ψηλά. Και εμείς έχουμε προβληματάκια παρόμοια με τα δικά σας... Το λέω (και) για να πειράξω το φίλο μου τον machinery που αυτή τη στιγμή είναι μέσα και διαβάζει και οι ρυθμοί της κατηγορίας τον προβληματίζουν καμιά φορά... wink.gif Αλλά είναι καλός παίκτης, ξέρει μπάσκετ, τον πιστεύω πολύ και θεωρώ ότι του χρόνου θα είναι από τους καλύτερους... Ο δε nao ανακάμπτει μέρα με τη μέρα κι αυτό φάνηκε στα ματς με Άτταλο και Αρίωνα... 77.gif

QUOTE(machinery @ Feb 9 2007, 02:09 PM) *
Μεγάλος????Μπααααααα!!!!!!!!Αμα ήθελες θα έπαιζες......Απλά δεν έχεις χρόνο!!!!! 77.gif

machinery με κάνεις και κοκκινίζω... ιδιαίτερα μετά απ' αυτά που σου έγραψα παραπάνω... tongue.gif
BASKETFUN
Ε ΝΑΙ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ. ΤΙ ΑΠΟ ΤΑ 2 ΙΣΧΥΟΥΝ?
machinery
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 9 2007, 02:04 PM) *
ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΚΑΙ ΑΤΝΙΔΡΑΣΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΗΤΤΑ.

ΒΑΣΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΜΑΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΕΞΕΛΙΧΤΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. Η ΑΛΗΘΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΑΙΞΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΚΑΛΑ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΓΙΝΑΝ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΓΙΑ ΜΑΣ.ΒΑΣΙΚΑ ΤΩΡΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ. Ο ΚΑΚΑΛΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΑ ΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΜΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ. ΕΙΣΤΕ ΣΕ ΚΑΛΑ ΧΕΡΙΑ. ΕΧΕΤΕ ΑΝΑΚΑΜΨΕΙ ΤΩΡΑ ΑΝ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΑΤΥΧΟΙ ΑΠΟΛΛΩΝΑ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ.

Όντως είμασταν άτυχοι με τον Απόλλωνα!!!!Μπορούσαμε να το πάρουμε το παιχνίδι!Αλλά με 3 στις 13 βολές το τελευταίο 5λεπτο...που πας ρε καραμήτρο!!!!Αφού μας λέγανε:πάρτε το παιχνιδάκι...όχι ευχαριστούμε εμείς...μα δικό σας είναι...όχι δεν το θέλουμε.....κάπως έτσι..... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
billy_14
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 9 2007, 02:13 PM) *
Ε ΝΑΙ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ. ΤΙ ΑΠΟ ΤΑ 2 ΙΣΧΥΟΥΝ?

Θα σου απαντήσω αλλιώς για να καταλάβεις φίλε Ανδρέα (σωστά;;;). Όταν γεννιόσουν εσύ, εγώ έκανα τα πρώτα μου βήματα στο μπάσκετ... και ήμουν ΗΔΗ μεγάλος... ξεκίνησα δηλ. σε ηλικία Παιδικού...!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.