Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α'ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
pepe
να συγχαρω κι εγω με τη σειρα μου,τον Μπελλα που καταφερε και κερδισε μια ομαδα μονος του!!δεν εννοω βεβαια ουτε τον μικρο,ουτε τον μεγαλο αλλα τον ΠΑΤΕΡΑ με την παρασκηνιακη του επιτυχια!!συγχαρητηρια και παλι!!Συγχαρητηρια και στο χολαργο που εκανε οτι μπορουσε να κερδισει,παιζοντας για ακομη μια φορα με μιση ομαδα λογω τραυματισμων..
mixalopoylos17
ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ ΤΟΝ ΑΤΤΑΛΟ 87-80 ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΟΥ ΑΡΧΗΓΟΥ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΒΟΡΡΙΑ ΠΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΤΡΑΥΜΑΤΙΑΣ ΗΤΑΝ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΜΥΝΤΙΚΑ, ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ΚΑΙ ΔΕΛΛΙΟΣ , ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ. ΤΩΡΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΠΛΗΡΗΣ.ΑΝ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ ΕΧΟΥΜΕ ΣΟΒΑΡΟ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ.
BASKETFUN
την επομενη Δευτερα παμε Μαρκοπουλο με πληρης ομαδα και το ηθικο super.Πιστευω οτι θα κανουμε την "εκπληξη" οπως πιστευουν πολυ αν και για μας δεν θα ειναι και τοσο

Συγχαρητηρια στο Βορια ο οποιος χτες ηταν εξαιρετικος.
arteminio
ELEOS....PARAGA KAI STIN A-ESKA?ORISMENOI GIA NA PETIXOUN TO STOXO TOUS DEN YPOLOGIZOUN TIPOTA!

[b][size=7]NTROPI KAI ESXOS
BASKETFUN
QUOTE(arteminio @ Mar 13 2007, 07:40 AM) *
ELEOS....PARAGA KAI STIN A-ESKA?ORISMENOI GIA NA PETIXOUN TO STOXO TOUS DEN YPOLOGIZOUN TIPOTA!

[b][size=7]NTROPI KAI ESXOS



μπορεις να γινεις λιγο πιο συγκεκριμενος
BASKETFUN
QUOTE(pepe @ Mar 13 2007, 06:23 AM) *
να συγχαρω κι εγω με τη σειρα μου,τον Μπελλα που καταφερε και κερδισε μια ομαδα μονος του!!δεν εννοω βεβαια ουτε τον μικρο,ουτε τον μεγαλο αλλα τον ΠΑΤΕΡΑ με την παρασκηνιακη του επιτυχια!!συγχαρητηρια και παλι!!Συγχαρητηρια και στο χολαργο που εκανε οτι μπορουσε να κερδισει,παιζοντας για ακομη μια φορα με μιση ομαδα λογω τραυματισμων..



ΣΥΜΦΩΝΩ απολυτα
tasos
Ο Απολλων διχνει τον παλιο καλο του εαυτο..!! Παμε λοιπον παιδια !! αντεπιθεση ..και αν ειμαστε τυχεροι θα καταφερουμε την ανοδο !
dribler
OLORIN ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΦΟΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΚΑΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ ΚΑΙ ΧΑΡΑΜΙΖΕΣΕ ΣΤΑ ΚΑΦΕΝΕΙΑ
arteminio
tha prospathisw!kati akousa oti kapoies pines pou eixan ipoblithei se orismenous paixtes meiwthikan!esti mou eipan tin proigoumeni bdobada kati poulakia alla den ithela na tous pistepsw!distixws xthes to epibebaivsa idis somasi!katalabes tipota?
BASKETFUN
α για αυτο λες.Πως να μη καταλαβω αφου σε ολη αυτη την υποθεση ριγμενη ηταν η ομαδα μου που παραλιγο χτες εξαιτιας τον απουσιων που ειχαμε να χασουμε απο τον Ατταλο.Οποτε ας το καλυτερα.Τελικα παραγκα υπαρχει παντου
arteminio
ne re basketfun!alla autoi se antithesi me esas deiksan kali diagwgi gia auto meiwthike i poini tous! hammer.gif niaouuuuuuuuuuuuuuu!
BASKETFUN
QUOTE(arteminio @ Mar 13 2007, 08:19 AM) *
ne re basketfun!alla autoi se antithesi me esas deiksan kali diagwgi gia auto meiwthike i poini tous! hammer.gif niaouuuuuuuuuuuuuuu!



ναι ναι μη το συζητας καθολου ηταν ΚΥΡΙΟΙ
chris p.
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 13 2007, 08:29 AM) *
ναι ναι μη το συζητας καθολου ηταν ΚΥΡΙΟΙ

ΑΝΤΡΕΑ ΤΕΛΟΣ ΠΑΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΟΛΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ!!
BASKETFUN
QUOTE(chris p. @ Mar 13 2007, 08:49 AM) *
ΑΝΤΡΕΑ ΤΕΛΟΣ ΠΑΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΟΛΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ!!



γεια σου μωρη τρελα Χρησταρα.
υστερα απο τα χτεσινα εχουμε εναν ακομα λογο να κερδισουμε
και πιστευω οτι θα το κανουμε το διπλο
mixalopoylos17
ME ΧΡΗΣΤΑΡΑ ΣΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΓΩ!!!!!!!!!
lalas
ο φιλαθλητικος χτες επαιξε στο ρελαντι με την αξιομαχη νικη που παλεψε οσο μπορουσε. σαμοθρακης σε ενα απο τα ωριμοτερα παιχνιδια της καριερας του με καποιες ασυληπτες φασεις σε συνδιασμο με την πολυ καλη αποδοση του θανου κ τον πιστολα παρασκευοπουλο δεν αφησαν περιθωρια στην πολυπειρη νικη.
gabri
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 13 2007, 08:29 AM) *
ναι ναι μη το συζητας καθολου ηταν ΚΥΡΙΟΙ


...οπως ηταν και ο Δελιος ,για αυτο δεν τιμωρηθηκε
mixalopoylos17
QUOTE(gabri @ Mar 13 2007, 11:19 AM) *
...οπως ηταν και ο Δελιος ,για αυτο δεν τιμωρηθηκε

ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΝ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΞΥΛΟ.........
leonkalf
QUOTE(lalas @ Mar 13 2007, 12:52 PM) *
ο φιλαθλητικος χτες επαιξε στο ρελαντι με την αξιομαχη νικη που παλεψε οσο μπορουσε. σαμοθρακης σε ενα απο τα ωριμοτερα παιχνιδια της καριερας του με καποιες ασυληπτες φασεις σε συνδιασμο με την πολυ καλη αποδοση του θανου κ τον πιστολα παρασκευοπουλο δεν αφησαν περιθωρια στην πολυπειρη νικη.

Ο Μπαζιώτης έπαιξε?
Τι γνώμη έχεις γι'αυτόν? Ήμασταν παλιότερα συμπαίκτες.
lalas
ο μπαζιωτης ειναι πολυ καλος σκορερ ξναεπαιξε στα 2 τελευταια παιχνιδια κ ηταν θετικος. ειχε παρα πολλες ατυχιες κ μικροπροβληματα φετος απορω πως δεν ειχε φυγει νωριτερα απο τον πηγασο
BASKETFUN
[quote name='gabri' date='Mar 13 2007, 11:19 AM' post='67459']
...οπως ηταν και ο Δελιος ,για αυτο δεν τιμωρηθηκε
[/quote


οπως και εσεις που ενω οι διαιτητες ειχαν γραψει τα χειροτερα για σας και σχεδον τιποτα για μας η εδρα σας δεν εφαγε τιποτα ουτε μηδενιστικατε οπως ειχε γινει με το κωροπι-φιλαθλητικος.


οποτε ας το καλυτερα μη το ξανασκαλιζεις
tasos






http://www.apolloninfo.com/forum/
dolly12
Αρης Πετρούπολης - ΦΕ Ατταλος 87-80 (41-45)
Διαιτητές: Ντάβαρης - Παπαγιαννόπουλος.
Αρης Πετρούπολης (Γρυλιωνάκης): Ψυχάρης, Βενιτουράκης, Λιαπούρης 1, Δέλιος 15, Χρονόπουλος 24 (4), Μαλαντάνης 10 (2), Αμπράζης 10, Γκούμας 4, Βασιλείου 3, Νικολόπουλος, Μπατιστάκης, Βοριάς 20 (1).

ΦΕ Ατταλός (Ζιάκος): Γιώτης, Μαστρακούλης 19, Ζέρβας 2, Γκαραγκάνης 17 (3), Τσακίρης 12 (1), Στρατομήτρος, Ντάσης 12 (2), Χαρακτινός 3 (1), Ανθρακόπουλος 10 (2), Τσουμάνης 5.

Γαλάτσι Κυπριάδου – Μαρκόπουλο 67-69 (31-30)
Διαιτητές: Αντεριώτης – Ζερβούδης.
Γαλάτσι Κυπριάδου (Μποσγανάς – Κωνσταντάρας): Γιέφτιτς 4, Κορρές Α. 2, Παπανδρέου, Κανλής, Τσιρόπουλος 15 (3), Λεώβαρης, Σπηλιόπουλος 8, Φράγκος, Τασιόπουλος 17 (2), Λοΐζος 18, Ανδρουλάκης 3.

Μαρκόπουλο (Παπαθεοδώρου): Φράττας 7 (1), Κολιαβασίλης 11 (1), Ψωμαδέρης 18 (1), Δέδες 14 (1), Γεωργόπουλος 3, Αναγνώστου 4, Δήμας 4, Βάτταλος 6 (1), Φωτός 2.

Κηφισιά – Αρίωνας 84-66 (42-26)
Διαιτητές: Αναγνώστου – Καλαϊτζάκης.
Κηφισιά (Μπιλάλης): Μπάρτζος 17 (3), Ευθυμιόπουλος 7 (1), Κουμπούρας 2, Οικονόμου 2, Μενουδάκος 8, Πεζούλας, Καρατζάς 16 (2), Τραγάκης 8, Καρτάνος 3 (1), Λαγοπόδης 14, Καρακώστας 7 (1).

Αρίωνας (Βελέγκας): Κηρομίτης 8, Καραμαδούκης 8 (2), Ρόκας 8 (2), Αγραφιώτης 10 (2), Σμάκιν 4, Ζούκας 23, Μπόγρης 5.

Φιλαθλητικός – Νίκη Αμαρουσίου 101-76 (45-36)
Διαιτητές: Καπνιά – Κουτσουμπός
Φιλαθλητικός (Ζήβας): Κωτσελέτος 23, Κόντης 7, Θάνος 13 (1), Παρασκευόπουλος 17 (3), Μάγειρας 12, Βαρζιώτης 5 (1), Σαμοθράκης 17, Σελιανίτης 7 (1), Υφαντής 10, Στράγκας 4, Κασιούμης 2, Παναγιωτόπουλος 5 (1).

Νίκη Αμαρουσίου (Παλαιοχωρίτης): Τσέγκενης, Λαούδης 11 (2), Πανόπουλος 11 (1), Κοντογιάννης 9 (1), Γιατράκος Χρ. 4, Πανταζής 12, Γατσούλης, Παυλάτος, Ανδριόπουλος 13, Καλοσακάς 7 (1), Γιατράκος Αρ.

Αετός – Νεοπεντελικός 64-82 (27-42)
Διαιτητές: Ψαριανός – Χρηστίδης
Αετός (Διδάχος): Ράλλης 15 (3), Τσιγωνάκης 8 (1), Βουλουμάνος 12, Σαμπάνης 1, Μπολάος 10, Καψής 5, Παπαδολιάς 6, Σιούτας 2, Σερκελετζής 2, Σώκος 9.
Νεοπεντελικός (Κακαλιάς): Μάντζιος 5, Χαρτοματζίδης 5 (1), Γεωργαλάς 16 (5), Μανιάτης 7 (1), Δάντης 5, Γεωργούσης 2, Καλφόπουλος 16 (1), Αντίκος 18, Σίμος 6, Τζέμης 2.

ΕΦΟΑ Σπ. Λούης – Κορωπί 64-72 (33-40)
Διαιτητές: Κουτσοδήμος Π. – Χριστοδούλου Φ.
ΕΦΟΑ Σπ. Λούης (Σεντούκας): Αναγνωστόπουλος 7 (1), Γεωργιάδης 4, Αντωνόπουλος, Τριγάζης 19 (3), Κατσόγιαννος 8, Σιάτσιος 15 (1), Σιαμήτρος 9 (1), Αντωνάκης 2.
Κορωπί (Διαμαντόπουλος): Κοπέλης 2, Σακελλαρόπουλος 6 (2), Μπούρας 11 (3), Κουκουζέλης 1, Μπίτσικας 15 (3), Λάβαρης 8, Μόμτζος 6, Λουμιώτης 12, Κουντουμάδης 11.

Βριλήσσια – Απόλλωνας 64-84 (36-40)
Διαιτητές: Θεοδωρόπουλος – Τσουκαλάς
Βριλήσσια (Θέμελης): Παναγιωτίδης 2, Φρίμας 9 (1), Παπαλουκάς 11, Σκροπολίθας, Παπακυριακού, Σκουρλής 5 (1), Βόσικας 15 (1), Τριανταφύλλης 10 (2), Γιόκαρης 10 (1), Αλεξόπουλος 2.
Απόλλων (Αναστασόπουλος): Λάμπρου 2, Κούτουλας 11 (2), Παρασκευόπουλος 8, Μίχας 10 (2), Παγόπουλος 6, Δευτεραίος 6, Χάρος 11, Φραγκούλης 6, Κονταξής 3, Ζησιμόπουλος 8, Ασημένιος 13.

Εν. Ιλίου – Χολαργός 69-66 (27-35)
Διαιτητές: Μάνος – Ανδριόπουλος
Εν. Ιλίου (Αποστολάκης): Μπαλαούτας 5 (1), Μπέλλας Ι. 16 (2), Σκαλωμένος 5 (1), Καβράκης 4, Παξιμαδάς, Γιαννικαράς, Μπέλλας Οδ. 16 (2), Παναγάτος 9 (2), Φούτσης 4, Τσιρώνης, Χαλκίδης 10.
Χολαργός (Γεωργικόπουλος): Δημητρακούλης 3, Κιώμος 10 (1), Τσαγκαράκης 19 (1), Γεωργουδάκης, Καναβός 3, Μήτρου 19 (2), Αγγελής 6, Μπαλτάς, Πουλής, Κιαπέκος 6.
christina n10
καλησπερα και απο εμενα.
συγχρητηρια σε ολες τις ομαδες που κερδισαν εχθες.
μπραβο στον αρη και στον ΑΡΧΗΓΟ ΑΝΔΡΕΑ που παλι με 24(4)ηταν ηγετης αυτης της ομαδας με αξιους συμπαραστατες βορια και δελιο χωρις αυτο να σημαινει οτι υστερησαν οι υπολοιποι.
τελικα pointguard δεν καταφερα να ερθω γιατι ξεμπερδεψα πιο αργα,και δεν ειχα το κουραγιο να ανεβω μονη εκει.εχει ομως και αλλα παιχνιδια οπως το μεταξυ σας με πετρουπολη.

για το παιχνιδι αενκ -αριωνα καποιοι μου ειπαν οτι ηταν πλασματικη η διαφορα και οτι πολυ καλος ηταν το νουμερο 4.
dolly12
ε οχι και πλασματικη
ισως να στο ειπανε επειδη ξεφευγε συνεχεια η αενκ με 10-12 ποντους και το ξαναμαζευανε αλλα δε νομιζω οτι 8α μπορουσε ο αριωνας να κερδισει σε κανενα σημειο του αγωνα. Στην αρχη του 4ου δεκαλεπτου που ειχε μειωσει στου 5 η 7 δε θυμαμαι ακριβως, η αενκ εκανε σερι 8-0 και μετα ηρθε το τελος οποτε....

και οχι τιποτα αλλο μου στεναχωρησανε και το φιλο μου το ροκα παρα τα 2 τριποντα του!!! wink.gif
christina n10
QUOTE(dolly12 @ Mar 13 2007, 03:27 PM) *
ε οχι και πλασματικη
ισως να στο ειπανε επειδη ξεφευγε συνεχεια η αενκ με 10-12 ποντους και το ξαναμαζευανε αλλα δε νομιζω οτι 8α μπορουσε ο αριωνας να κερδισει σε κανενα σημειο του αγωνα. Στην αρχη του 4ου δεκαλεπτου που ειχε μειωσει στου 5 η 7 δε θυμαμαι ακριβως, η αενκ εκανε σερι 8-0 και μετα ηρθε το τελος οποτε....

και οχι τιποτα αλλο μου στεναχωρησανε και το φιλο μου το ροκα παρα τα 2 τριποντα του!!! wink.gif
δεν μου ειπαν βρε οτι μπορουσαν να παρουν το παιχνιδι, αλλα για την διαφορα ειπε οτι δεν ειναι αυτη που τους αξιζε για να χασουν.
Thunder
Χτες δεν καταφερα μετα απο καιρο να παω σε καποιο γηπεδο να δω ματς Α'ΕΣΚΑ.Οπως παρατηρω ηρθαν φυσιολογικα τα αποτελεσματα.Τωρα παμε για σουπερ ντερμπυ ΑΟΜ-Αρης.Πολυ δυσκολο ματς κ θα φροντισω να ειμαι παρων στο γηπεδο να το δω...
pointguard
Oxi christin a den htan katholou plasmatikh olo ton agona eimastan 15 peripou pontous mprosta kai mas eixan dialusei oi diaithtes me apotelesma oi 4 pshloi nma exoume apo 4 foul sto 30'. kai meta apo 2 T kai 2 triponta phge to paixnidi 65-60 k h mpala dikia mas, thn epomenh fora pou fagame kalathi htan sto 80-62!!! Pantos o Arionas den nomizo oti axizei na pesei
christina n10
QUOTE(pointguard @ Mar 13 2007, 06:12 PM) *
Oxi christin a den htan katholou plasmatikh olo ton agona eimastan 15 peripou pontous mprosta kai mas eixan dialusei oi diaithtes me apotelesma oi 4 pshloi nma exoume apo 4 foul sto 30'. kai meta apo 2 T kai 2 triponta phge to paixnidi 65-60 k h mpala dikia mas, thn epomenh fora pou fagame kalathi htan sto 80-62!!! Pantos o Arionas den nomizo oti axizei na pesei
και εγω συμφωνω μαζι σου,δεν αξιζει να πεσει,ομως δεν εχω καταλαβει τι φταιει.δεν εχουν κακο υλικο.εγω που τους ειχα δει σε αρκετα φιλικα προετοιμασιας με ομαδες γ εθνικης ,πιστευα οτι θα πηγαινε καλα.αλλο ομως τα φιλικα προετοιμασιας και αλλο το πρωταθλημα.τι να πω. sad.gif
v-span
Μιας και έχουμε σκουριάσει λίγο να βάλω ένα θεματάκι για συζήτηση:
ποιον θεωρείτε 1)καλύτερο αμυντικό 2)καλύτερο ριμπάουντερ 3)καλύτερο πασέρ και ποιον 4)πολυτιμότερο συμπαίκτη δηλαδή τον παίχτη που θα χώραγε σε κάθε ομάδα χωρίς απαραίτητα να είναι πρωταγωνιστής?
dolly12
QUOTE(v-span @ Mar 14 2007, 10:15 AM) *
Μιας και έχουμε σκουριάσει λίγο να βάλω ένα θεματάκι για συζήτηση:
ποιον θεωρείτε 1)καλύτερο αμυντικό 2)καλύτερο ριμπάουντερ 3)καλύτερο πασέρ και ποιον 4)πολυτιμότερο συμπαίκτη δηλαδή τον παίχτη που θα χώραγε σε κάθε ομάδα χωρίς απαραίτητα να είναι πρωταγωνιστής?



λοιπον, αν και μπορει να πεφτω εξω γιατι δεν εχω δει ολες τις ομαδες
και να θεωρηθω προκατειλλημενη


καλυτερο ριμπαουντερ: δεν με εχει εκπληξει κανενας
καλυτερο πασερ: παναγιωτοπουλος / μενουδακος (δεν θεωρουνται τυχαια απο τα καλυτερα lay maker της κατηγοριας)
καλυτερο συμπαικτη: παρασκευοπουλο (το παιδι κανει απιστευτη δουλεια και ειναι και χαμηλων τονων)
mimos8
QUOTE(v-span @ Mar 14 2007, 12:15 PM) *
Μιας και έχουμε σκουριάσει λίγο να βάλω ένα θεματάκι για συζήτηση:
ποιον θεωρείτε 1)καλύτερο αμυντικό 2)καλύτερο ριμπάουντερ 3)καλύτερο πασέρ και ποιον 4)πολυτιμότερο συμπαίκτη δηλαδή τον παίχτη που θα χώραγε σε κάθε ομάδα χωρίς απαραίτητα να είναι πρωταγωνιστής?

στο 2) γινεται μεγαλη μαχη πιστευω με ΔΡΑΚΑΚΗ/ΔΕΛΛΙΟ/ΦΡΑΓΚΟΥ
Thunder
1)Καλυτερος αμυντικος:Φωτος-Μαρκοπουλο
2)Καλυτερος ριμπαουντερ:Δρακακης-ΑΕΝΚ
3)Καλυτερος πασερ:Παναγιωτοπουλος-ΦΟΑ
4)Καλυτερος συμπαικτης:Χρονοπουλος-Αρης Π.
billy_14
Επιτρέψτε μου να δώσω την ψήφο μου για τη θέση του καλύτερου αμυντικού στον μέγα Άρη Μανιάτη, ο οποίος και φέτος έχει προσθέσει αρκετά σκαλπ στη συλλογή του...
Thunder
K εγω τον Μανιατη κ τον Φωτο σκεφτομουν αλλα προτιμησα τον Φωτο για την all around προσφορα του στην αμυνα...
BASKETFUN
καλημερα σε ολους.

Να βαλω αλλο ενα θεματακι.

Ποιο θεωρειτε το καλυτερο διδυμο παιχτων?
v-span
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 15 2007, 07:31 AM) *
καλημερα σε ολους.

Να βαλω αλλο ενα θεματακι.

Ποιο θεωρειτε το καλυτερο διδυμο παιχτων?

Είμαι ανάμεσα σε Μενουδάκο-Καρατζά Σαμοθράκη-Παρασκευόπυλο και Ψωμαδέρη-Δέδε. Με δεδομένο την πληρότητα του ΦΟΑ θα μείνω στα δίδυμα της Κηφισιάς και του Μαρκόπυλου
billy_14
Σαμοθράκης-Παρασκευόπουλος. Τα άλλα δύο δίδυμα που ανέφερε ο v-span έχουν κάνει κάποιες "γκέλες" φέτος (κάποια από τα μέλη τους πέρασαν και δεν άγγιξαν σε κάποιους αγώνες) ενώ αυτοί αποτελούν την κύρια αιτία που ο ΦΟΑ πάει σφαίρα ενώ στη μέρα τους απλά δεν παίζονται... Λέω τη Δευτέρα να τους κλειδώσω στα αποδυτήρια... 19.gif
Αλήθεια lalas, θα έρθεις τη Δευτέρα; Σου χρωστάω και κέρασμα... biggrin.gif
Πίσω από το συγκεκριμένο δίδυμο εγώ προσωπικά δεν θα έβαζα κάποιο από τα άλλα δύο, αλλά τους Χρονόπουλο-Μπαλαμπάνη (σε έφτιαξα BASKETFUN; Χε χε χε... Πέρα από την πλάκα είμαι απόλυτα ειλικρινής...) Και επειδή εκτός από τους κοντούς υπάρχουν και ψηλοί, επιτρέψτε μου να ευλογήσω τα γένια μας και να δώσω ψήφο στους Αττίκο-Καλφόπουλο που τελευταία είναι και σε φόρμα...
BASKETFUN
QUOTE(billy_14 @ Mar 15 2007, 09:03 AM) *
Σαμοθράκης-Παρασκευόπουλος. Τα άλλα δύο δίδυμα που ανέφερε ο v-span έχουν κάνει κάποιες "γκέλες" φέτος (κάποια από τα μέλη τους πέρασαν και δεν άγγιξαν σε κάποιους αγώνες) ενώ αυτοί αποτελούν την κύρια αιτία που ο ΦΟΑ πάει σφαίρα ενώ στη μέρα τους απλά δεν παίζονται... Λέω τη Δευτέρα να τους κλειδώσω στα αποδυτήρια... 19.gif
Αλήθεια lalas, θα έρθεις τη Δευτέρα; Σου χρωστάω και κέρασμα... biggrin.gif
Πίσω από το συγκεκριμένο δίδυμο εγώ προσωπικά δεν θα έβαζα κάποιο από τα άλλα δύο, αλλά τους Χρονόπουλο-Μπαλαμπάνη (σε έφτιαξα BASKETFUN; Χε χε χε... Πέρα από την πλάκα είμαι απόλυτα ειλικρινής...) Και επειδή εκτός από τους κοντούς υπάρχουν και ψηλοί, επιτρέψτε μου να ευλογήσω τα γένια μας και να δώσω ψήφο στους Αττίκο-Καλφόπουλο που τελευταία είναι και σε φόρμα...



Βασικα θα συμφωνησω μαζι σου για το διδυμο.Ειναι οντως αυτοι που εχουν κανει τη διαφορα.
Για την ομαδα σου πιστευω οτι φετινη αποκαλυψη ειναι ο Αττικος ο οποιος σας εχει βγει στα τελευταια παιχνιδια λιρα εκατο.
BASKETFUN
τωρα για την ομαδα μου πιστευω οτι ο πρεπει να βγαλεις ενα απο τους δυο μας και στη θεση να βαλεις το Δελλιο ο οποιος ειναι αυτος που κανει τη διαφορα στη ομαδα μου.και σε κακη μερα να ειναι θα κατεβασει τουλαχιστον 10 με 15 ριμπαουντ.
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 15 2007, 11:12 AM) *
Βασικα θα συμφωνησω μαζι σου για το διδυμο.Ειναι οντως αυτοι που εχουν κανει τη διαφορα.
Για την ομαδα σου πιστευω οτι φετινη αποκαλυψη ειναι ο Αττικος ο οποιος σας εχει βγει στα τελευταια παιχνιδια λιρα εκατο.
α,βρε ανδρεα (αττικος)μας βγαζεις ασπροπροσωπους.τον ανδρεα τον ξερω απο τοτε που επαιζε παιδικο εφηβικα μιλωνα.
mimos8
συμφωνω κι εγω με τους προλαλησαντες.το διδυμο του φοα ειναι το καλυτερο κυριως λογω της σταθεροτητας που τους παρεχει η ομαδα τους.ειναι τοσο πληρης και δουλεμενη η ομαδα του φοα που και στη μετρια μερα τους αυτα τα δυο παιδια ξεχωριζουν.και βεβαια μετραει και το γεγονος οτι ο φοα κερδιζει παντου με 20 + ποντους!
christina n10
θα ελεγα ομως οτι και το διδυμακι ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΔΕΛΙΟΣ δεν ειναι κακο!!!! 41.gif
mixalopoylos17
ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΙΔΥΜΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΤΟΓΛΟΥ - ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ , ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ <<ΓΑ.... ΟΛΑ>> , ΚΑΙ ΤΡΩΝΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΤΙΜΩΡΙΑ , ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΤΑΡΑ?
christina n10
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 15 2007, 11:47 AM) *
ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΙΔΥΜΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΤΟΓΛΟΥ - ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ , ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ <<ΓΑ.... ΟΛΑ>> , ΚΑΙ ΤΡΩΝΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΤΙΜΩΡΙΑ , ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΤΑΡΑ?
αν το δουμε ετσι οτι τα γ....ε ολα τοτε συμφωνω!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif

καλημερα διονυσακη μου.
mixalopoylos17
QUOTE(christina n10 @ Mar 15 2007, 09:58 AM) *
αν το δουμε ετσι οτι τα γ....ε ολα τοτε συμφωνω!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif

καλημερα διονυσακη μου.

ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΚΗ ΕΝΝΟΙΑ ΤΑ Γ... ΑΦΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΟΙ ΒΑΣΙΚΟΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ 10ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΦΤΑΝΟΥΝ !!!!!!!!!!
christina n10
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 15 2007, 12:04 PM) *
ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΚΗ ΕΝΝΟΙΑ ΤΑ Γ... ΑΦΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΟΙ ΒΑΣΙΚΟΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ 10ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΦΤΑΝΟΥΝ !!!!!!!!!!
το καταλαβα ,γι αυτο συμφωνησα tongue.gif
Thunder
Παρασκευοπουλος-Σαμοθρακης.Χωρις αυτους τους 2 ο ΦΟΑ ειναι μια τελειως διαφορετικη ομαδα...
tasos
Filathlitikos i kaliteri kai poio statheri omada,pliris se oles stis grames dikaia ekei pou vriskete !
mixalopoylos17
ΕΣΥ ΧΡΗΣΤΑΡΑ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.