Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α'ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
dolly12
ο αποστολάκος είναι το 5 του ΦΟΑ? Αν ναι, έχει ξεκινήσει σε αρκετά παιχνίδια και όταν δεν ξεκινάει έχει αρκετά μεγάλο χρόνο συμμετοχής σε σχέση με άλλους 80,82 κτλ. Και ένας παίκτης που είναι 86αρης να παίζει τόσο σε μια ομάδα που έχει πολύ καλούς παίκτες (σαμοθράκη, θάνο, παναγιωτόπουλο) και χτυπάει άνοδο κάτι έχει να λέει.... οπότε το σχόλιο ίσως ήταν λίγο άκυρο...
lalas
giwrgofoa fantasou na min eixe traumatistei o selianitis<86aris> ti theama tha blepame me plainous ston efnidiasmo tou foa samothraki paraskeuopoulo selianiti
lalas
sto sport24 exoun anakoinwthei oi diaitites tis deuteras,lupame ta padia tis nikis k tou xolargou.....o trelokarousis sfira boitha panagia
KOBY
Γίναμε πάρα πολλοί τελικά. Ελειψα 5 μερούλες και βρήκα 5 σελιδες ποστ.
Ο ατεος θα το παλέψει με ανεβασμένη ψυχολογία να ρίξει τον αρη απο τηνα κορυφή.
Ελπιζω να τελειώσουμε νωρίς και να προλάβω το 2ο ημίχρονο.
Τα υπολοιπα τα λεμε το βραδυ smile.gif
lalas
κοβυ η πετπουπολη ειναι φωτοβολιδα και ο αετοσ εχει παλεψει ολα τα παιχνιδια ειναι κ δυσκολα τα καλαθια για τουσ πυροβολητεσ του αρη για να δουμε.....
KOBY
Ολες οι ομάδες που παίζουμε στην γκραβα εχουμε ζητήσει απο καιρό να αλλάξουν τα στεφάνια αλλα μας αγνοούν. Το κάτω ειδικά είναι έτοιμο να σπάσει.
Δεν πρόλαβα τελικά να πάω οπότε αράζω εδώ και περιμένω αποτελέσματα.
Giwrgos_foa
Dolly21 o apostolakos mpainei gia na symplhrwnei tous allous periferiakous kai na paizei amyna gia na dinei anases se thano panagiwtopoulo kai samthraki kai zhthma na exei ksekinhsei se 2 paixnidia!kai se osa exei ksekinhsei exei bgei grhgora gia na mpoun oi alloi.me liga logia exei akribws to rolo tou makrh kai ton phrane gia na kanei akribws to idio.an nomizeis oti eimai akyros enw eimai tosa xronia sthn omada,twra kanw proponhseis kai paw kai se olous tous agwnes tote ti na sou pw..Lalas o selianiths ki aytos paizei epishs poly ligo kai einai perissotero 4ari kai oxi triari.wstoso de kserw an einai gia ton foa ayto to paidi giati sorry kiolas alla to mono pou kanei kala einai to karfwma.. blink.gif
Olorin
Λοιπόν, αν και δεν έχω μάθει ακόμα κανένα άλλο αποτέλεσμα εκτός από το δικό μας, να πληροφορήσω ότι επιτέλους μετά από 1,5 σεζόν που είμαι στην ομάδα, καταφέραμε να κερδίσουμε μια ομάδα που είναι από πάνω μας στη βαθμολογία, αφού επικρατήσαμε του Νεοπεντελικού εκτός έδρας με 65-71.

Το παιχνίδι σε όλη τη διάρκειά του ήταν εναρμονισμένο με... το πνεύμα των ημερών, αφού και οι δυο ομάδες έπαιζαν τόσο άσχημα που έδειχναν τη διάθεση να "δωρίσουν" το παιχνίδι στην αντίπαλη ομάδα, ενώ στο τέλος υπήρξαν και μερικοί (όχι και τόσο... φιλικοί) "εναγκαλισμοί", αλλά ευτυχώς δεν προχώρησαν σε σύρραξη...

Αν εξαιρέσουμε κάποια στιγμή προς το τέλος το 2ου 10λέπτου που ξέφυγε ο Νεοπεντελικός με 12 πόντους, στο μεγαλύτερο μέρος του αγώνα, οι δυο ομάδες ήταν κοντά στο σκορ, αν και συνήθως ο Νεοπεντελικός είχε ένα μικρό προβάδισμα... Μάλιστα γύρω στα 2' πριν το τέλος, ήταν μπροστά με 64-59, αλλά εκεί μετά από τη... μικρο-σύρραξη που αναφέρω, αποφασίσαμε λίγο να ξυπνήσουμε, σταματήσαμε να χτίζουμε νέο κλειστό με τα τούβλα μας (στα μέσα του 4ου 10λέπτου, έγιναν 9(!) συνεχόμενα τρίποντα σε 9 επιθέσεις κι από τις δυο ομάδες χωρίς να μπει ούτε ένα!!! blink.gif ) και πιέσαμε με αποτέλεσμα να κλέψουμε 2-3 μπάλες και να κάνουμε μέχρι το τέλος ένα σερί 12-1 και να κερδίσουμε...

Προσωπικά, αν και όπως σας είπα περίμενα αυτό το παιχνίδι όλη τη χρονιά μια και ο Νεοπεντελικός ήταν η προηγούμενη ομάδα μου, κατόρθωσα με την απόδοσή μου να βοηθήσω... τον Νεοπεντελικό πολύ περισσότερο από όσο όταν ήμουν παίκτης του και πολύ καλά έκανε ο Καράμπελας και με κράτησε έξω σε όλο το 4ο 10λεπτο, αφού το άγχος και η νευρικότητα που δεν μου έβγαινε τίποτα, με είχαν βγάλει εντελώς εκτός παιχνιδιού... 68.gif

Πάντως, πραγματικά κατάλαβα πόσο περίεργο είναι να παίζεις αντίπαλος με πρώην ομάδα σου, ειδικά στη συγκεκριμένη περίπτωση, αφού δεν έχει περάσει πάνω από 1,5 χρόνος που ήμουν εκεί και η μισή ομάδα σχεδόν ήταν φίλοι μου... Ειδικά στο σημείο που όπως είπα πήγε να γίνει μια φασαρία και δεν ήξερα ποιανού το μέρος να πάρω, ενώ στο τέλος καλά-καλά δεν ήξερα αν έπρεπε να πανηγυρίσω ή έστω πόσο συγκρατημένος έπρεπε να'μαι... (άλλωστε, με τη διοίκηση και τους παίκτες δεν είχα κανένα πρόβλημα, ο προπονητής ήταν ο λόγος που έφυγα από τον Νεοπεντελικό, ο οποίος πλέον δεν εργάζεται εκεί, άρα δεν υπήρχε κανένα θέμα αντιπαλότητας...)
alexas10
ο ατταλος εχασε ευκολα 20 ποντους στο μαρκοπουλο και δεν επαιζε και ο φρατας!!!φαντασου να επαιζε...θα εχανε 35 ο κοουτς .νομιζω πως η ομαδα σου μπαζει νερα. και ξερεις οτι στη φουρτουνα ο καπετανιος φαινεται...
Olorin
QUOTE(alexas10 @ Dec 19 2006, 01:13 AM) *
νομιζω πως η ομαδα σου μπαζει νερα. και ξερεις οτι στη φουρτουνα ο καπετανιος φαινεται...


Ε καλά, δεν είπαμε ότι πάμε και για άνοδο ή ότι είμαστε στο δικό σας επίπεδο... (ούτε καν του Νεοπεντελικού, ίσως...) Να σωθούμε (σχετικά εύκολα) θέλουμε, με μια θέση παρόμοια με την περσινή (κάπου 8οι-9οι, δηλαδή) κάτι που θεωρώ πως δεν είναι και εντελώς ανέφικτος στόχος, δεδομένου ότι μας θεωρώ καλύτερους από τις περισσότερες ομάδες που είναι από κάτω μας (Αετός, Βριλήσσια, ΕΦΟΑ, Νίκη, Αρίων, Γαλάτσι)... Αρκεί βέβαια, να μείνουμε ως ομάδα και να μην κάνουμε προπονήσεις 7-8 άτομα, όπως ξεκίνησε να γίνεται την τελευταία εβδομάδα (θέλω να πιστεύω λόγω Χριστουγέννων...). Κάτι που παραδόξως δεν είχε γίνει ούτε πέρσι που ήμασταν (θεωρητικά, τουλάχιστον) πιο... "χύμα" και ήδη 7-8 αγωνιστικές πριν το τέλος ήμασταν αδιάφοροι...

Εσείς τελικά τι κάνατε???

Edit: Μιας κι έχει ήδη ανέβει το φύλλο στο site του Νεοπεντελικού (έχει και μια μικρή ανάλυση του αγώνα... αρκετά καλή οργάνωση οφείλω να ομολογήσω!), ας το βάλω...

ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 65-71
Δεκάλεπτα:
19-16, 37-34, 56-51, 65-71.
Διαιτητές: Σέρρας-Ράζος.
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ (Μπάφας): Μάντζιος 3 (1), Γεωργαλάς 12 (2), Μανιάτης 6, Καλφόπουλος 18 (1), Αττίκος 12, Βλαντής 7, Στάμος 2, Τζέμης 5.
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ (Καράμπελας): Μπέλλας Γ. 18 (1), Σκαλωμένος 9, Καβράκης 6, Μπέλλας Ο. 18 (2), Χαλκίδης 2, Μπαλαούρας 3, Φίλιος 9, Παξιμαδάς, Γιαννακαράς, Φούτσης 6.
KOBY
Αναμενόμενα τα περισσότερα αποτελέσματα αμετάβλητη η βα8μολόγια αν εξαιρέσεις τη μία θέση που έπεσαν νεοπεντελίκος και άτταλος.
Aristofanis
Απογοητευτική εμφάνιση του Νεοπεντελικού χθες. Συγχαρητήρια στην Ένωση Ηλίου για την νίκη της. Εμείς τελικά νομίζουμε ότι θα κερδίσουμε τους αγώνες με τα λογιά. Δυστυχώς το πρόβλημα δεν είναι στην ποιότητα των παικτών αλλά στην νοοτροπία τους. Ελπίζω η νέα χρονιά να παει καλύτερα.
pointguard
kalhmera se olous... Phga kai eida ton agona arionas- appolon! kai o appolonas den epaixe kala kai kerdise duskola. ama sunexisei etsi den ton vlepo na anevainei eukola. nomizo oti tha vgei tritos meta apo FOA kai AENK.
baller
Η Πεντελη εχασε εντος απο Ενωση Ιλιου (καλφόπουλος 18, Μπέλλας 18), το Γαλάτσι απο ΦΟΑ (καλος ο Σαμοθρακης με εντυπωσιακο κάρφωμα), Η ΑΕΝΚ κερδισε άνετα την ΕΦΟΑ (ξεχώρισαν οι Μενουδάκος, Δρακάκης και Τριγάζης), μεγάλη νίκη για την ΝΙΚΗ με σουτ στο τέλος τον Χολαργό (καλοί οι Κοντογιάννης και Τσαγκαράκης), 2πλό του Άρη στον ΑΕΤΟ, άνετη νίκη Μαρκόπουλου με τον Άτταλο, δύσκολη νίκη στο τέλος για Κοροπί με βριλήσια
Olorin
QUOTE(Aristofanis @ Dec 19 2006, 09:12 AM) *
Απογοητευτική εμφάνιση του Νεοπεντελικού χθες. Συγχαρητήρια στην Ένωση Ηλίου για την νίκη της. Εμείς τελικά νομίζουμε ότι θα κερδίσουμε τους αγώνες με τα λογιά. Δυστυχώς το πρόβλημα δεν είναι στην ποιότητα των παικτών αλλά στην νοοτροπία τους. Ελπίζω η νέα χρονιά να παει καλύτερα.


Όπως είπα και στο προηγούμενο post μου, δεν ξέρω αν αξίζουμε τα συγχαρητήρια, γιατί κι εμείς (αν εξαιρέσεις το τελευταίο 2λεπτο που πιέσαμε λίγο) ήμασταν τραγικοί... Δεν ξέρω, ίσως επηρεάζομαι κι από την προσωπική μου απόδοση, που έκανα το χειρότερο παιχνίδι της χρονιάς και ήταν σαν να μην υπήρχα στο γήπεδο, αλλά μου φάνηκε ότι αμφότερες οι ομάδες έπαιξαν χάλια... 68.gif

Πάντως, πραγματικά Aristofanis, περίμενα περισσότερα από εσάς από άποψη ομαδικότητας και απόδοσης ορισμένων παικτών... Ίσως είναι και θέμα εμπειρίας στην κατηγορία (ως ομάδα τουλάχιστον, γιατί ατομικά υπάρχει μια κάποια εμπειρία από ορισμένους). Δεν δικαιολογείστε να χάνετε στο γήπεδό σας από μια ομάδα σε χαμηλότερη θέση από εσάς, η οποία μάλιστα δεν έπιασε καν καλή απόδοση...

Άσχετο: Τελικά πρέπει να σας πείραξε πάρα πολύ η ήττα αφού είχα κανονίσει να πάω μετά για φαΐ με μερικούς από εσάς και είχαν εξαφανιστεί όλοι, ενώ έπαιρνα στο τηλ τον Χαρτοματσίδη και Μανιάτη και δεν το σήκωναν καν... 19.gif
libero
γεια σε ολους,παλαιους και νεους στο φορουμ.τα χθεσινα αποτελεσματα ολα νορμαλ εκτος απο πεντελη.δυστυχως δεν προλαβα να δω κανενα ματς.περιμενω απο ολους μεσα στην εβδομαδα τις καλυτερες πενταδες με σχολια.εγω ακομα δεν εχω αποφασισει. σιγουρα παντως θα ψηφισω Σαμοθρακη για πενταδα.
Giwrgos_foa
baller ayto to karfwma pou les enhmerwtika kai mono sou lew oti einai to pio aplo pou kanei o samothrakis!! smile.gif
lalas
kanonika meta tin fasi tou karfwmatos tou samothraki oi dietites eprepe na kleisoun to filo agwna,exei kanei pio dikolo me ton agio thwma alla me to 1 xeri.....fantasteite oti eleipe k o thanos extes, emena mou arese to galatsi an epistrepsei k o korres tha kanei polles zimies.

kanonika meta tin fasi tou karfwmatos tou samothraki oi dietites eprepe na kleisoun to filo agwna,exei kanei pio dikolo me ton agio thwma alla me to 1 xeri.....fantasteite oti eleipe k o thanos extes, emena mou arese to galatsi an epistrepsei k o korres tha kanei polles zimies.
lalas
smile.gif smile.gif o makris o anastaSIADIS K O KANELOS ME TON STERGIOU EINAI PEDIA TOU FOA ME PROSONTA KAI OLOI TOUS AGAPANE, O MAKRIS IDIETERA EXEI PAREI POLES EUKERIES, O ANASTASIADIS EXEI POLLA PROSONTA K BELTIWNETE O SYPSAS THA KANEI SIGOURA KALO B GURO AN EINAI SOBAROS K O STERGIOU SE 2 XRONIA AN SYNEXISEI NA DOULEUEI THA EINAI APOKALIPSI. O SELIANITIS NOMIZW OTI META TIN DIAKOPI THA EINAI ETIMOS NA BOITHISI, O BOGIATZOGLOU EKANE UPOMONI K DIKEWNETE, DEN PERNOUN TON ZHBA STIS MIKTES ESKA NA TOUS MATHEI LIGO BASKET.......
alexas10
kalispera. olorin xtes milaga gia ton attalo oxi gia esas. I penteli nomizo pos oti ekane ekane.exei kalo roster eidika i pentada alla kati ftaiei.Episis nomizo pos o filathlitikos einai poly kali omada alla re pedia entaxei xalaroste ligo. Telika pistevo pos tha anevei eykola alla den einai kamia diastimiki omada. O apollonas deixnei oti antexei tin piesi tis korifis oso kai to markopoulo nomizo pos mazi me emas tha diekdikisei tin anodo. Aytoi oi 4 nomizo pos tha pane mexri telos me pithanotites 80% filathlitikos kai apo 50 aenk kai apollonas me ligotes pithanotites to markopoulo.Pantos kai i oura tha exei poly endiaferon fetos kai ayto einai kalo giati dyskola tha yrarxoun adiafores omades sto telos mias kai oloi sxedon tha mazeyoun nikes gia na min pesoun. 68.gif Oso gia emas xtes eimastan sto 1o imixrono gia ta panygyria. sto 2o imixrono strosame eidika stin amyna kai telika katharisame eykola. Pantos itan ena poly vareto-kako mats.
lalas
kata tin gnwmimou i kaliteri 12ada stin a eskA mexri twra einai MENOUDAKOS-SAMOTHRAKIS-PARASKEUOPOULOS-FRAGOU-MOMTZOS THANOS-MPALABANIS-MPITSIKAS-DELIOS-KALFOPOULOS ZOUKAS-MANIATIS SXETIKA ME TOUS UNDER86 APOSTOLAKOS-BOGIATZOGLOU-SELIANITIS-KOTOULAS-KORES-KOLOSAKAS-LOIZOS-FRAGOS-MOXMOGLOU POULIS-SPIIOPOULOS-GIWTIS
alexas10
Diafono se polla file lala. Eidika kapoia onomata nomizo pos einai poly exo... TElospanton. KALITERI 5ada:MENOYDAKOS icon_wave.gif nomizo me diafora kaliteros sto ena. KONTOGIANNIS-NTASIS sto 2 PARASKEVOPOULOS mallon sto 3 MISTILOGLOU-GIANNOPOULOS-MOMTZOS-KALFOPOULOS stous mesa paixtes. AN kai den exo dei 2-3 omades akomi.
lalas
alexas10 kikloforoun k kasetes sta pexnidia me niki k atalo o samothrakis tous talepwrise poli asxima k tous 2 shot.gif o ntasis aporw epidi ton ektimw idietera san pekti k san xaraktira pws pire fora k epese panw ston thanato....o kontogiannis eine kalos epithetka amyna pezei;
alexas10
exo parei paixtes gia all star game oxi omada na paro protathlima. tha pezei o menoydakos amyna kai gia tous 3... ton thano giati ton les thanato tou basket. ego nomizo pos einai kalos proponitis.. 41.gif
alexas10
a... kai episis aporo pos mou les gia mats pou taleporise ti niki afoy to mats irthe 30 pontous diafora. Oso gia tis kassetes pou les ego ayto pou exo na sou po pos kalos paixtis einai aytos pou exei mia diadromi kai mia statheri poria stis katigories, pou einai dokimasmenos kai "paigmenos" pou leme paixtis. Ton samothraki perimeno na ton do kai alli fora giati eilikrina den ton eixa xanadei na pezei opos kai olo to filathlitiko.Polla prosonta to paidi alla den exo olokliromeni apopsi opote milao gia aytous pou xero polla xronia kai me aytous pou exo pexei polles fores antipalos toys.
Olorin
alexas10, sorry, λάθος κατάλαβα, νόμιζα ότι έλεγες για εμάς ότι μπάζουμε νερά (και για να είμαι ειλικρινής μου έκανε κι εντύπωση ότι το'πες τώρα που κάναμε 3 σερί νίκες... tongue.gif )

Πάντως, ίσως και λόγω του μεταξύ μας αποτελέσματος με το Μαρκόπουλο (αν θυμάστε χάσαμε μετά από άουτ στα 0,7"), δεν το θεωρώ ικανό να χτυπήσει άνοδο... Προσωπικά, τα προγνωστικά μου για άνοδο είναι:

Φιλαθλητικός 80%
ΑΕΝΚ 70%
Απόλλων 30%
Άρης Π. 15%
Μαρκόπουλο 5%

(μη φοβάστε, δεν ξέχασα τα μαθηματικά, το σύνολο βγαίνει 200% γιατί πολύ απλά υπάρχουν 2 θέσεις ανόδου...)

Τώρα για "Α'ΕΣΚΑ All-Star Team", θα μου επιτρέψετε να το σκεφτώ λίγο ακόμα, κυρίως και για τις 3 ομάδες που δεν έχω δει ακόμα (Κορωπί, Αετός, Φιλαθλητικός)

Πάντως, τον φίλο μου τον Μενουδάκο, θα τον συμπεριλάβω σίγουρα...
lalas
egw dialegw pextes a parw prwtathlima k oxi na mou paroun ta deltia!!! o thanos eine ntropi gia to basket me tin simperifora tou skotwnei to athlima k den thimame pote na exei kanei kati kalo stin eska aporw pws briski doulia,akousa oti diskola tha figi apo atalo...pantws all star game xwris samothraki diskolo
dizzy_fingers
Θα σας ζητήσω για μία ακόμη φορά να μη γράφετε με greeklish.
Giwrgos_foa
Re lalas egw eimai o anastasiadis alla esy poios eisai kai ksereis tosa gia thn omada???? blink.gif
baller
Παιδες καλημερα.. εγω προτεινω 1η Πεντάδα Μενουδακο, Σαμοθρακη, Παρασκευόπουλο, Τσαγκαράκης- Δέλιος, Καλφόπουλος. 2η Πεντάδα Φράττας, Χρονόπουλος, Ανθρακόπουλος, Μπίτσηκας, Δρακάκης. ALEXAS10 έπαιζε Χολαργό ο ψηλός σας πριν έρθει Κηφησιά?
pointguard
File Baller nomizo oti epaize Xolargo kai eixe xtuphsei kiolas ekeinh thn xronia. Pantos thumamai sigoura oti htan eruthraia prin apoo apo ton xolargo.. Tha mas pei o ALEXAS!! Pentada vazo Menoudako, Samothraki, Karatza, Anthrakopoulo, Kalfopoulo

VRAVEIO PROPONHTH?
lalas
γιωργοφοα δεν γνωριζομαστε προσωπικα αλλα μονο φυσιογνωμικα,παρακολουθω εσκα πολλα χρονια κ ειμαι φιλαθλητικος εχω πολυ καλη σχεση με την διοικηση κ κανενα σ\κ πινω και καφεδακι 104,με εχουν καλεσει κ στο παρτυ την παρασκευη
alexas10
ΝΑΙ ΕΠΑΙΖΕ ΧΟΛΑΡΓΟ. ΓΕΝΙΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙ ΦΟΒΕΡΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑΣ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΛΗ ΑΠΟΔΟΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΤΣ.
mimos8
παλικαρια γεια σας.ειμαι νεος στο φορουμ σας αλλα παρακολουθω α εσκα φουλ.και διαβαζω τι γραφετε τοσο καιρο.και για να δωσω το στιγμα μου βαζω το εξης κουιζ:σε ποιο γηπεδο της κατηγοριας οι γραμμες στο δαπεδο ειναι λιγο φουσκωμενες με αποτελεσμα καποιοι παικτες να σκονταφτουν και να τραυματιζονται....?χαιρετω προς το παρον
alexas10
αντε να βαλω και εγω ενα κουιζ... ποιος παιχτης που θεωρειται καλος μαλιστα επαθε διαστρεμμα κουτουλοντας στο στρωμα που υπηρχε προστατευτικο στο τοιχο? οποιος το βρει δωρεαν μαθηματα ποκας τωρα που ειναι και γιορτες και ξαναπαιζουμε του χρονου πρωταθλημα.
dolly12
το 11 νομιζω της κηφισιας στον αγωνα με το ΦΟΑ!

Τα μαθηματα μου που ειναι??? θελω να βγαλω λεφτα!!!
baller
enatxei to thumamai giati k ston xolargo forouse to 11 kai se 3 paixnidia pou ton exo dei exei parei 15+ reb kai mou xe kanei entuposh.. eidika me hlioupolh ektos eixe parei polla alla kai me foa

to 8 ths khfhsias eixe pesei sto stroma kai travmatisthke! o menoudakos oxi o pshlos
alexas10
baller ετοιμασου να δεχτεις προσκληση.... ΛΟΙΠΟΝ σοβαρα τωρα επι του πιεστηριου ειδηση.ΣΚΟΥΠΑ στον ΑΤΤΑΛΟ[u] ΘΑΝΟΣ ΤΕΛΟΣ απο ατταλο και ετοιμαζονται και παιχτες απο οτι εμαθα. τα πηρε στο κρανιο ο προεδρος...
dolly12
ε δεν θυμαμαι και ακριβη αριθμο,

αλλα συγκεκριμενα αυτοσ επεσε στο στςμα μετα επεσε κατω λεγοντας οτι ποναει και αφου εκοψε τον αιφνιδιασμο σηκωθηκε και συνεχισε κανονικα το παιχνιδι μεχρι το τελος...

για αυτο το θυμαμαι χαρακτηριστικα.
lalas
ακουσα οτι μπορει να φυγει και ο μπαφασ απο πεντελη,ο θανατος να παει στον αγυριστο. ο μπαφας ισωσ ξαναγυρησει ατταλο κ σκαραφιγκας παιζει για πεντελη
mimos8
επεστρεψα με νεο κουιζ:ποια ομαδα της κατηγοριας εχασε τα τρια απο τα τεσσερα ματς που επαιξε χωρις τον καλυτερο και εμπειροτερο περιφερειακο της...(σημ:το τεταρτο ματς που δεν επαιξε το κερδισε η ομαδα του στην παραταση!!!) biggrin.gif

alexas10 γιατι εβαλες κι εσυ κουιζ αμεσως μολις εβαλα κι εγω.....????
libero
αποφασισα το καλυτερο ροστερ της κατηγοριας κατα τη γνωμη μου.1-ΜΕΝΟΥΔΑΚΟΣ,ΦΡΑΤΑΣ/2-ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ,ΨΩΜΑΔΕΡΗΣ/3-ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ,ΜΠΗΤΣΙΚΑΣ/4-ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΝΘΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ/5-ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ,ΜΟΜΤΖΟΣ

ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ.ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ
mimos8
πολυ κοσμο βλεπω να μπαινει.για γραφτε τιποτα να περασει η ωρα
Olorin
Πράγματι, ο Δρακάκης μαζί με τον Δέλλιο του Άρη Π. θεωρώ πως είναι οι καλύτεροι ψηλοί ριμπάουντερ της κατηγορίας ενώ και οι 2 έχουν ιδιαίτερη έφεση στο επιθετικό ριμπάουντ...

Θα ξαναπάει ο Σκαραφίγκας Πεντέλη??? Ωραία, θα'χω έναν παραπάνω λόγο να παίξω καλά στον Β'Γύρο (ναι, είδαμε και προχθές που ήθελα να πάω καλά και επιεικώς, τα σκάτωσα... 68.gif Ευτυχώς, έβγαλαν το φίδι από την τρύπα οι συμπαίκτες μου και μου έκαναν πρόωρο χριστουγεννιάτικο δώρο...)

QUOTE(mimos8 @ Dec 20 2006, 02:04 PM) *
επεστρεψα με νεο κουιζ:ποια ομαδα της κατηγοριας εχασε τα τρια απο τα τεσσερα ματς που επαιξε χωρις τον καλυτερο και εμπειροτερο περιφερειακο της...(σημ:το τεταρτο ματς που δεν επαιξε το κερδισε η ομαδα του στην παραταση!!!) biggrin.gif

alexas10 γιατι εβαλες κι εσυ κουιζ αμεσως μολις εβαλα κι εγω.....????


Μήπως να φωνάξω κι εγώ κανέναν συμπαίκτη μου στο forum, να βάζουμε quiz ο ένας για τον άλλον??? wink.gif tongue.gif

Άντε μην αλλάξω τη μοναδική επιλογή που έχω ήδη κάνει για την A'ΕΣΚΑ All-Star Team... icon_drunk.gif
mimos8
στο κουιζ μου δεν απανταει κανεις.γι αυτο δινω και βοηθεια:ο παιχτης της ομαδας αυτης εχασε προσφατα σημαντικη πηγη εσοδων...
pointguard
Mimo8 mhpos eisai o koumpouras ths khfhsias?? se katalava
telos panton nomizo oti ontos eixe xtuphsei o menoudakos apla pathiasthke kai sunexise. oso gia to quiz , me tis httes nomizo oti h apanthsh einai o anthrakopoulos..
mimos8
ολοριν νομιζω οτι ηδη καταλαβες ποιος ειμαι.αλλωστε ειμασταν και συμπαικτες καποτε...ειπα να μπω κι εγω γιατι δε μπορει ο alexas10 να παιζει μονος του!

pointguard δε σου λεω ποιος ειμαι αλλα εισαι μακρια.
Olorin
QUOTE(mimos8 @ Dec 20 2006, 03:31 PM) *
ολοριν νομιζω οτι ηδη καταλαβες ποιος ειμαι.αλλωστε ειμασταν και συμπαικτες καποτε...ειπα να μπω κι εγω γιατι δε μπορει ο alexas10 να παιζει μονος του!


Μα επειδή σε κατάλαβα έγραψα τα... όσα έγραψα στο προηγούμενο post... wink.gif

Μου φαίνεται πως πρέπει να φωνάξω κι εγώ κανέναν συμπαίκτη μου να μη νιώθω μοναξιά... tongue.gif

Anyway, την κάνω επειδή πρέπει πάλι να διασχίσω τη μισή Αθήνα για να πάω για προπόνηση και η συνέχεια επί της οθόνης το βράδυ... icon_wave.gif
mimos8
olorin πρεπει να εισαι κι εσυ στο all star game να κανεις κανενα alley-hoop καρφωμα,η κανενα φολοου καρφωμα στον αιφνιδιασμο
mimos8
οσον αφορα τον Δρακακη ,τον ψηλο της κηφησιας συμφωνω με τον alexas10.Αν οταν επαιζε η εκανε προπονηση ειχε μια μονωτικη ταινια στο στομα και δεν μπορουσε να μιλησει τοτε σιγουρα θα επαιζε φετος στον πανερυθραικο και οχι στην εσκα
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.