Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α'ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
alexas10
kalispera kai apo mena. eimai ligo pikramenos(kyrios gia ton tropo pou pezoume teleytaia oxi gia tis ittes)pisteva oti ti deytera tha anakamptame alla telika...xairetismous se olous kai na kalosoriso ta nea paidia.ABASKETE thimamai akomi ti bounia pou eixes dosei sto tzami sto zirineio tote me ti niki, mas eixes tromaxei olous...se pao kai as tous na lene 69.gif OVERDAM mou leipeis...(basketika ennoo na min parexigitho)perna kernao kafe... a kai kati gia ton kalfopoulo. den xero ti paidi einai. to mono pou mou exei meinei einai oti einai o MONOS paixtis mesa sto gipedo pou mou exei vrisei ti mana sta tosa xronia pou paizo basket kai pragmatika apo enan athliti tis axias kai tis empeireias toy ayto den to perimena.to mono pou tou eipa itan ena krima...(PENTELI-AENK perisi stin b`eska) oso gia ton bilali sas diavevaio oti yparxoun polloi xeiroteroi apo ayton kai genika pera apo to meridio pou toy analogei kai aytoy gia tis ittes se kamia periptosi den mas ftaiei pou apo 1oi eimaste 6oi. Pantos min mas xegrafete akomi.Exei poly dromo akomi to protathlima an kai ta favori xehorisan(APOLLON-FOA)
pointguard
Alexas mhn gelas giati prokaleis.. k eixa olh thn kalh diathesh
v-span
Καλημέρα σε όλους, ΤSOUMANIS14 αληθεύει ότι ο πρόεδρος σας είπε ότι θα παίξετε με τα μισά λεφτά για το υπόλοιπο της σεζόν ή παπαριές μου είπαν?
TSOUMANIS14
QUOTE(v-span @ Jan 18 2007, 12:03 PM) *
Καλημέρα σε όλους, ΤSOUMANIS14 αληθεύει ότι ο πρόεδρος σας είπε ότι θα παίξετε με τα μισά λεφτά για το υπόλοιπο της σεζόν ή παπαριές μου είπαν?

διαβασε προηγουμενα posts να καταλαβεις.μασ ειπαν οτι ο προεδρος αποσυρεται και δεν ξαναπληρωνει και οτι η ομαδα μπορει να μας δωσει τα μισα.τα οποια μισα τα βαζει ο προεδρος. icon_drunk.gif
crazzy
Καλημέρα σε όλους!!!!!
Τελικά TSOUMANIS14 ο πρόεδρος αποχώρησε? Στον αγώνα με την ΝΙΚΗ ήταν παρών. Δώσε καμιά πληροφορία...................
TSOUMANIS14
QUOTE(crazzy @ Jan 18 2007, 12:28 PM) *
Καλημέρα σε όλους!!!!!
Τελικά TSOUMANIS14 ο πρόεδρος αποχώρησε? Στον αγώνα με την ΝΙΚΗ ήταν παρών. Δώσε καμιά πληροφορία...................

icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif δεν ειδα αν ηταν παρων μηπως τον μπερδευεις με τον εφορο?αυτο που ξερουμε και μας ειπαν ειναι οτι αποχωρησε
pointguard
ti les oti mporei na kanei o Attalos fetos? ego opos sas eisa fetos se 2 paixnidia otan den sas mpainoun ta sout mporeite na xasete apo opoiadhpote omada.. Allaxe auto me thn apoxorhsh thanou?
v-span
Αναφέρομαι στα παιδιά που παίζουν ή είναι κοντά στην ΑΕΝΚ. Άκουσα ότι μετά την ήττα από τον Άρη Πετρούπολης υπήρχε για πρώτη φορά έντονη δυσαρέσκια για τον προπονητή ακόμα και από ανθρώπους μέσα από την ομάδα (χωρίς να εννοώ παίχτες). Ισχύει κάτι τέτοιο?
TSOUMANIS14
QUOTE(pointguard @ Jan 18 2007, 12:39 PM) *
ti les oti mporei na kanei o Attalos fetos? ego opos sas eisa fetos se 2 paixnidia otan den sas mpainoun ta sout mporeite na xasete apo opoiadhpote omada.. Allaxe auto me thn apoxorhsh thanou?

ναι και σιγα σιγα αλλαζουν κι αλλα.η ομαδα πλεον σκοραρει απο παντου(προσπαθει) και στηριζεται υποχρεωτικα σε ολους τους παικτες κατι που θα μας βγει σε καλο σε λιγο καιρο.γενικως δοθλευουμε και προσπαθουμε να ξεπερασουμε την εξαρτηση στα σουτ.πως θα παμε δεν ξερω αλλα παιζουμε καθε ματς ξεχωριστα
pointguard
Alithevei oti prin apo ton agona me thn AENK sas eipe o coach Thanos oti sas ekane doro o Mpilalhs kai afhse exo ton Karatza?
baller
Παιδιά πριν 20 μερες δεν ειχαμε ουτε τα μισα ποστ απο την ΕΣΚΑΝΑ και τορα ειναι 405- 434!!!
αντε κ θα γινοθμε το πιο δημοφιλές topic
TSOUMANIS14
QUOTE(pointguard @ Jan 18 2007, 01:09 PM) *
Alithevei oti prin apo ton agona me thn AENK sas eipe o coach Thanos oti sas ekane doro o Mpilalhs kai afhse exo ton Karatza?

den 8ymamai kala,nomozw nai alla mhn ton parw sto laimo moy
baller
θελω την γνωμη σας με ανάλυση για τους παιχτες του ΦΟΑ, ΑΠΠΟΛΩΝ, ΑΕΝΚ και ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ απο τους αγωνες που έχετε πάίξει!! Με νδιαφερει η γνωμη ατόμων που συμμετέχουν
crazzy
Τι εννοείς "μας είπαν" φίλε TSOUMANIS14? Ήρθε ο κύριος Μαστρογιάννης ..........χα,χα,χα και το είπε??????
Αν δεν σας πληρώσει ο Καμαρίκος, μην περιμένετε χρήματα από την ομάδα
TSOUMANIS14
QUOTE(crazzy @ Jan 18 2007, 02:12 PM) *
Τι εννοείς "μας είπαν" φίλε TSOUMANIS14? Ήρθε ο κύριος Μαστρογιάννης ..........χα,χα,χα και το είπε??????
Αν δεν σας πληρώσει ο Καμαρίκος, μην περιμένετε χρήματα από την ομάδα

o mastrogiannhs den emfanisthke pisteyw gia na mhn ton lintsaroyme.mia nikoletoy mas to anakoinwse kai kala proedros
crazzy
φίλε TSOUMANIS14 έχουν κάνει την ομάδα καφενείο. Παίξτε το μπασκετάκι σας όπως ξέρετε και θα προχωρήσετε! δώσε χαιρετίσματα στον πιο παλιό παίχτη της ομάδας (είναι λίγο σκούρος, πιστεύω να κατάλαβες ποιόν λέω........) από ένα παλίο συμπαίχτη του (τρελλός)
pointguard
Den vlepo na anevainei pio pshla apo ekei pou einai o attalos.. Poioi lete na pesoun?
lalas
brilhssia aetos nomizw oti apoxeretoun,oi aloi pistevw oti to paleboun mathimatika akoma
pointguard
vasika LALAS an peftoun 6 to polu polu mia omada apo tis alles na kavalhsei Enosh h Xolargo pou shmainei oti tha fagonontai metaxu toys xoris ousia.. Ektos an h EFOA xanakanei 9 nikes sto B guro
v-span
Επίσης ΕΦΟΑ και Νίκη Αμαρουσίου δε νομίζω να τα καταφέρουν παρά το γεγονός ότι τυπικά τίποτα δεν έχει τελειώσει.Όταν τα παιδιά στην ΕΦΟΑ παίζουν ουσιαστικά χωρίς προπονητή και όλη τη χρονιά είναι απλήρωτοι πώς να κερδίζουν τα παιχνίδια?
lalas
den gnwrizw leptomeries gia efoa, pantws enwsi k xolargos idika me kanabo den nomizw oti tha exoun problima ektos an simboun tipota apithana
pointguard
Pefto apo ta sunefa LALAS uparxei kati pou afora to basket kai to agnoeis!!!!! w00t.gif apisteuto, exeis skeftei na pas gia scouting se omada?
pointguard
telika mimo8 o VSPAN prepei na einai filos sou.. ama deis ti egrapse sto GOD MAY SAVE AENK.. kai gia tous filous sou egrapse oraia sxolia
v-span
Κοίτα pointguard δεν θέλω να γλείψω κανέναν απλά πιστεύω ότι είναι αντικειμενικά αυτά που λέω...Διαφωνείς? Σε ρωτάω μια και έχεις άποψη για την ομάδα αλλά και την κατηγορία...
pointguard
koita o Menoudakos einai ontos polu kalos sta pick kai megalos amuntikos, o karatzas ontos einai kalos epithetikos opos kai auto eipes gia reb kai amuna apo Drakakh pistevo oti eustathei alla den xero kata poso einai kaluteros sta teleiomata apo alla center ths kathgorias!
alexas10
kouiz???? didymo perifereiakon me pylo filo arnithikan na fane se magazi gonia tou xalandriou kai eno kathisan arxika efygan me proorismo to mall gia souvlakia... kaki diatrofi file... oso gia ton pylo exase tin eykairia na ton ftiaxo me to apenanti...
mimos8
ποιντγκαρντ,ακομα δεν εχω καταφερει να ανακαλυψω ποιος ειναι ο ν-span!μαλλον θα ειναι καποιος γνωστος μου η παλιος συμπαιχτης μου αλλα δεν τον εχω παρει χαμπαρι.δεν ξερω γιατι με αποθεωνει ετσι!μαλλον θα ειναι κανενας ψηλος που του πασαρα καλα τη μπαλα και τωρα του λειπω...
Giwrgos_foa
Hello! Abasketos to epitheto mou einai anastasiadis!fetos den eimai sto foa!eimai gennhma threma ths omadas alla fetos eimai,dhladh hmoun daneikos ston ag.thoma!tsakwthika me ton proedro blepeis kai to kopsa prin kamia bdomada!persi se markara kai sta dyo paixnidia.psilos adynatos eimai kai mporei na me thymasai apo ena tatoo pou exw sto podi!!h alhtheia einai oti se eixa ekneyrisei egw sto sygekrimeno agwna,sou eixa parei kai ena epithetiko kai eixes bgei ap ta rouxa sou kai se mia fash opws etrexa sthn epithesh kati mou les,sou apantaw kai mou rixneis mia mpounia alla den antedrasa giati opws eipa kai sto prohgoumeno eixa arpaxtei xontra me to zhba gia tis texnikes poines pou eixa faei!!se kamia periptwsh omws de sou eipa kati gia ton aderfo sou h otidhpote allo.antithetws esy me prokaleses kai egw sou apanthsa!tespa ntaksei de trexei tipota.eixame milhsei kai mia fora sto galea to kalokairi!opws epishs eimai kai filaraki me tous kollhtous tou aderfou sou,ton vili kai ton giwrgo ton panou kai exoume bgei kapoies fores to kalokairi.me ton vili hmastan kai sympaiktes prin dyo xronia sto psyxiko!!twra isws katalabes poios eimai!ayta!
libero
paidia kalispera sas!eixa arketo kairo na mpw kai blepw oti ginetai panikos apo kainoyrioys!giati ekane tetoia koilia i aenk?ti thewrousa favori gia anodo .pisteya oti einai kalyterh apo apollwna markopoylo attalo kai petroupoli alla den...!sigoyra exei ton kalytero asso tis kathgorias ,ton menoudako.symfwnw me pointguard.boithaei se olous tous tomeis tou paixnidiou!fetos distixws den exw dei kanena mats tis aenk alla eixa akousei poly kala logia.isxyei oti o filathlitikos exei tin kalyteri omada me diafora?yparxei periptwsi na min anebei?
abasketos
George_Foa, το θέμα για μένα θεωρείται λήξαν εν τη γεννέση του. Τα 2 παιδιά που ανέφερες είναι πράγματι φίλοι μου αλλά δεν σε έχω καταλάβει. Τελοσπάντων, κοίτα να βρείς κάποια ομάδα να ξεσκάς γιατί στα 27 προς 28 μου και με 17 χρόνια μπάσκετ στην καμπούρα μου, ακόμα έχω την ανάγκη να παίζω με την προϋπόθεση ότι το ευχαριστιέμαι...Απ'ότι καταλαβαίνω είσαι ακόμα μικρός οπότε ανεξαρτήτος προσώπων είναι κρίμα να χάνεις την καύλα σου, αυτή του μπάσκετ εννοώ.

Αναφορικά με καλύτερους point guards, μου έχει κάνει απίστευτη εντύπωση η απλότητα σε συνδυασμό με αποτελεσματικότητα του Τριγάζη!!!

Μενουδάκος:, έχω αρκετά χρόνια να τον δω, αλλά θυμάμαι πριν κάποια χρόνια όταν έπαιζα Γ.Σ Κηφισιάς με Μπαρτζώκα και στην Β νομίζω ΕΣΚΑ η ΑΕΝΚ το πόσο ξεχώριζε αθλητικά αλλα και σε αντίληψη παιχνιδιού απο τους υπόλοιπους...

Φράττας: Δεν το είχα δει ποτέ, μόνο εξ'ονόματος. Αν και έχει συγκριτικό πλεονέκτημα λόγω τεράστιας εμπειρίας των 2 προηγούμενων...Νομίζω η επιτομή του play maker, μου θυμίζει σε νοοτροπία τον αδερφό μου, απο την άποψη πως κοιτάει να φτιάχνει το παιχνιδι των άλλων και όταν κολλάνε να βγάζει το μαγικό ραβδάκι του.


Χαιρετώ σας!

Κ
Olorin
abasketos, για Μενουδάκο και Φράτα, συμφωνώ απόλυτα (άλλωστε ήταν οι 2 point-guards που είχα συμπεριλάβει στην all-star ομάδα μου πριν κάποιο καιρό), ίσως κι επειδή ήταν και συμπαίκτες μου στις δυο προηγούμενες ομάδες μου και τους έζησα κι από κοντά...

Βέβαια, για το Μήτσο, δεν θέλω να πω πολλά λόγια, μην πάρουν τα μυαλά του αέρα, αφού σε 10 μέρες παίζουμε αντίπαλοι με την ΑΕΝΚ... tongue.gif Πλάκα-πλάκα, τώρα που το θυμήθηκα, στον Α'Γύρο εξαιτίας σου έμεινα εκτός στα 2 τελευταία 10λεπτα, αφού πηγαίνοντας στα αποδυτήρια είπα στον Καράμπελα "Coach, ο Μενουδάκος μου'πε ότι με λυπάται και θα μου δώσει αυτός καμιά ασίστ αφού δε μου δίνουν οι συμπαίκτες μου..." και για "λόγους πειθαρχίας" με κράτησε στον πάγκο σε όλο το δεύτερο ημίχρονο και ξεφύγατε... blink.gif Άρα, μου το χρωστάς... tongue.gif

Για τον Τριγάζη πάντως (κατά σύμπτωση και με αυτόν ήμουν συμπαίκτης, σε ακόμα παλαιότερη ομάδα), θα διαφωνήσω, κατ'αρχάς γιατί ΔΕΝ είναι point-guard και δεύτερον γιατί ναι μεν έχει ένα από τα καλύτερα σουτ 3 πόντων στην κατηγορία, αλλά οι υπόλοιπες πτυχές του παιχνιδιού του δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο... Θα μου πεις βέβαια ότι αν μια ομάδα όπως η ΕΦΟΑ ξέρει πως έχει έναν παίκτη που θα της βάλει 3-4 τρίποντα σε κάθε αγώνα, τι να τα κάνει τα άλλα στοιχεία του παιχνιδιού του... Απλώς δεν θεωρώ ότι συγκρίνεται με τους άλλος δυο παίκτες...
mimos8
libero σ ευχαριστω για τα καλα σου λογια αν και δεν μας εχεις πει ποιος εισαι.abaskete επισης σε ευχαριστω για την αποψη που εχεις για μενα αν και εχεις χρονια να με δεις να παιζω.(ειμαι ο δευτερος απο την αξιολογηση που εκανες).πρεπει να ειχαμε παιξει αντιπαλοι στην α εσκα οταν πρωτοπηγα πανερυθραικο.και βεβαια θα συναντηθουμε και τη δευτερα στο βριλησσια-αενκ και ελπιζω να σε κερδισω!δε θα την αντεξω αλλη γκελα!για την αποψη που εχεις για τριγαζη και φραττα συμφωνω 100% μαζι σου.ειδικα ο φραττας ειναι εγγυηση στη θεση 1 αφου κανει τους συμπαικτες του να παιζουν καλυτερα απο οσο μπορουν και ξεκολλαει την ομαδα στα δυσκολα.φετος στο μαρκοπουλο μετα απο αυτον...το χαος!!!
olorin εσενα θα σε δω σε 2 εβδομαδες και ελπιζω να μην σου δωσω καμια ασιστ...ειπες τετοια παπαρια στον προπονητη σου στο ημιχρονο ρε αθεοφοβε?δεν πιστευω να τα εβαλε μαζι μου?
Υ.Γ.δεν καταλαβα πως και απο ποιον ξεκινησε αυτο με την αξιολογηση των play maker!
mimos8
abaskete απο οτι ειδα εχεις μπει δυναμικα στο φορουμ με τεκμηριωμενες αναλυσεις.το βριλησσια-αενκ πως το βλεπεις?
abasketos
Καλημέρα σας!

Ο Τριγάζης μπορεί τυπικά να ξεκινάει σαν 2αρι αλλά το όλο παιχνίδι του είναι άσσου, "κουβαλάει" δηλ. αρκετά μπάλα, παίρνει πολλά pick n roll και φτιάχνει πολύ τους συμπαίκτες του με καίριες ασσιστ.

Mimo8, για Μαρκόπουλο αναφέρω τον Αναγνώστου, που δεν είναι ο Jordan, αλλά κουβαλάει πολύ μπάσκετ και νομίζω μετά τον Φράττα, ξεχωρίζει σε σχέση με άλλους στο Μαρκό.

Όσων αφορά τον μεταξύ μας αγώνα...δεν νομίζω πως χρήζει ιδαίτερης ανάλυσης το θέμα. Όσο καμπή κ να περνάτε είμαστε πολύ κακοί για να τεθεί θεμα 2πλού! Όχι πως δεν θα το παλέψουμε όπως όλα αλλά...

Επίσης, πολύ μπασκετικοί Χρονόπουλος και Παναγιωτόπουλος, ειδικά για τον της ΦΟΑ, χρειαζόταν η ομάδα ένα "γκέμι" γιατι τρέχουν απίστευτα οι τύποι... Σαμοθράκης, τρελό πρώτο βήμα και σουτάρα.

Γενικά, νομίζω πως θα έχει ενδιαφέρον να δούμε παιδιά που πραγματικά ξεχωρίζουν πως θα αντιδράσουν σε μεγάλύτερο επίπεδο κατηγορίας και ανταγωνισμού.Προσωπικά θεωρώ πως είναι θέμα ιδιοσυγκρασίας, εγωισμού και στόχου για τον καθένα απο εμάς.

Χαιρετώ, καλη μέρα
TSOUMANIS14
ερωτηση - πως γινεται ο αμπασκετος απο επικινδυνος,μποξερ κι εκνευριστικος να εχει γινει σοβαρος αναλυτης?
v-span
Φίλε TSOUMANIS14 δε νομίζω οτί ποτέ ο abasketos δεν ήξερε και δεν καταλάβαινε από μπάσκετ απλά πάντα έπαιζε με κάθε μέσο για να κερδίσει
mimos8
abaskete συμφωνω για αναγνωστου αλλα τη διαφορα στο μαρκο την κανει ο μητσαρας.αν βγει απο την πενταδα δεν μπορουν να κανουν καν επιθεση.το ειδα στο μεταξυ μας αγωνα που εκανε γρηγορα φαουλ ο φραττας.οσο δεν επαιζε με δυσκολια περνουσαν το κεντρο!για σαμοθρακη συμφωνω για την εκρηκτικοτητα του και τα αθλητικα προσοντα αλλα εχω αρκετες επιφυλαξεις για το σουτ του.μακαρι να δοκιμασει και παραπανω γιατι το αξιζει αν και δεν ειναι και πολυ μικρος.επρεπε να ειχε φυγει ηδη!
v-span
Μimo8 όλα καλά? πάτε για επιστροφή στις νίκες τη Δευτέρα?
mimos8
θα το παλεψουμε!πρεπει να βρουμε ενα μεγαλο φτυαρι να ξεθαψουμε την ψυχολογια μας!
mimos8
φιλε tsoumanis14 θελω μια μινι αναλυση για τον προπονητη μιχαλη θανο.αν θες και μπορεις φυσικα.μην εκτεθεις κιολας.
v-span
Ενταξει δεν είστε και χθεσινοί παίκτες εκεί στην ΑΕΝΚ, οι περισσότεροι πιστεύω ότι μπορείτε να διαχειριστείτε τέτοιου είδους καταστάσεις.
TSOUMANIS14
QUOTE(mimos8 @ Jan 19 2007, 04:48 PM) *
φιλε tsoumanis14 θελω μια μινι αναλυση για τον προπονητη μιχαλη θανο.αν θες και μπορεις φυσικα.μην εκτεθεις κιολας.

να εκτεθω δεν υπαρχει θεμα γιατι μου αρεσει να λεω την αποψη μου ελευθερα χωρις κρυφτουλι και υπεκφυγες.προσπαθω να μη μιλαω στην πλατη ανθρωπων και να κοιταω στα ματια οποιους συνεργαζομαι.και αυτος ειναι και ο λογος που εχω ελαχιστες γνωριμιες στον χωρο.στο θεμα μας.το θανο δεν τον ηξερα μεχρι το καλοκαιρι.σαν προπονητης πιστευω οτι εχει προβλημα συμπεριφορας το οποιο πηγαζει απο την υπερβολικη του ενασχοληση και τη μονομανια του με το μπασκετ.εργαζεται τοσο πολυ,σχεδον 24 ωρες που υποσυνειδητα δεν δινει περιθωρια στους παιχτες να κανουν κατι αλλο απο αυτο που ο ιδιος εχει σχεδιασει,ακομα και να μην εχουν καλη ψυχολογια.ειδικα σε αυτο εχει προβλημα καθως αγνοει εντελως αυτο που σε κανει απο εσκα να παιξεις ευρωπη.την ψυχολογια του παικτη.τεχνικα πιστευω οτι ειναι επιτυχημενος υπο συνθηκες δηλαδη με μικρους παικτες και σε βαθος χρονου η νομιζω θα ηταν με καθαρα επαγκελματιες ετοιμους και πληρεις παικτες σε επιπεδα α1.δεν ξερω.απο αυτα που εχω μαθει για κρονο κλπ εχει αφησει εργο και αυτο κατι λεει.πιστευω οτι δημιουργει ο ιδιος προβλημα στον εαυτο του με το θεμα τησ συμπεριφορας.οπως ειπε κι ο sir lorenzo,ο παικτης ειναι πανω απο ολα ανθρωπος και πρεπει να μας ενδιαφερει η ψυχολογια του,πρεπει οχι απλα να παιζει καλα αλλα μεσα απο το παιχνιδι να γινεται καλυτερος ανθρωπος,να διευρυνεται η ηκουλτουρα του.
κατα τα αλλα ο θανος οταν ειναι στα καλα του και ηρεμος ειναι μια χαρα,στο παρκε σεληνιαζεται
abasketos
mimo8 προφανώς δεν διατύπωσα καλά αυτό που ήθελα να πω. Εννοειται, φράττας μακράν του 2ου στο μαρκο, απλά ξεχωρίζει απο τους λοιπούς ο αναγνώστου αν κ δεν ειναι στην καλύτερη αγωνιστική κατάσταση...

Αν δεν ήταν ο σαμοθράκης τότε ήταν μια άλλη κοντούρα που μας τα έβαζε το ένα πίσω απο το άλλο, ήταν και πολλά κ δεν προλάβαινα να μετράω σφαλιάρες...Ελέω απουσίας play maker, κ οι 2 τραυματίες, επιστρέφουν την Δευτέρα, (αντε σου δίνω και inside info) κατέβαζα εγώ την μπάλα για πάνω απο 20 λεπτά οπότε οξυγόνο γιοκ!!!

Πάντως, για να κάνει η μιση κ πλέον ΕΣΚΑ μνεία σε σένα, κατάλαβα τι μας περιμένει τη Δευτέρα.


Αντε τσίου παιδες, ο manager στραβοκοιτάει και πρέπει να πάω και προπόνηση.

Bye
TSOUMANIS14
σημειωνω οτι μιλαω για τον προπονητη θανο τον οποιο γνωρισα 4 μηνες στον ατταλο.για τον ανθρωπο θανο ειναι αλλο θεμα και δεν αφορα εμενα ουτε το φορουμ πιστευω
TSOUMANIS14
QUOTE(abasketos @ Jan 19 2007, 05:39 PM) *
mimo8 προφανώς δεν διατύπωσα καλά αυτό που ήθελα να πω. Εννοειται, φράττας μακράν του 2ου στο μαρκο, απλά ξεχωρίζει απο τους λοιπούς ο αναγνώστου αν κ δεν ειναι στην καλύτερη αγωνιστική κατάσταση...

Αν δεν ήταν ο σαμοθράκης τότε ήταν μια άλλη κοντούρα που μας τα έβαζε το ένα πίσω απο το άλλο, ήταν και πολλά κ δεν προλάβαινα να μετράω σφαλιάρες...Ελέω απουσίας play maker, κ οι 2 τραυματίες, επιστρέφουν την Δευτέρα, (αντε σου δίνω και inside info) κατέβαζα εγώ την μπάλα για πάνω απο 20 λεπτά οπότε οξυγόνο γιοκ!!!

Πάντως, για να κάνει η μιση κ πλέον ΕΣΚΑ μνεία σε σένα, κατάλαβα τι μας περιμένει τη Δευτέρα.
Αντε τσίου παιδες, ο manager στραβοκοιτάει και πρέπει να πάω και προπόνηση.

Bye

ποιον εχεις μανατζερ να με αναλαβει αν μπορει?
abasketos
tsouman, ετοιμάσου γιατί έρχομαι ορεξάτος. Μανατζερ στην δουλειά έχω, στο μπάσκετ όχι...Αν και μου έχουν πει κάποιοι για τον ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟ, τον ΑΝΘΡΩΠΟ ΟΡΧΗΣΤΡΑ, τον ΥΠΕΡΑΝΩ ΧΡΗΜΑΤΩΝ αλλα (κηνυγάω τα 500 ευρώ με το δίκανο) ΤΟΠΑΛΙΔΗ!!! Είναι καλός, Μήτσο Τσουμάνη? Θέλω την άποψη σου, κατατεθιμένη μέχρι Δευτέρα μεσημέρι, εδώ στο forum.
Michael
Καλησπέρα σε όλους...
Έμαθα πριν λίγο καιρό για το συγκεκριμένο site και συνδέθηκα μόλις σήμερα...Χαίρομαι που τελικά όλοι οι φίλοι του αθλήματος και μη, έρχονται κοντά και ανταλάσσουν απόψεις για το αγαπημένος τους άθλημα.Και τώρα στα της Α' ΕΣΚΑ: Ακλόνητα φαβορί (κατά τη ταπεινή μου πάντα γνώμη και με βάση την συνολική τους εικόνα μέχρι στιγμής) ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ, ΑΠΟΛΛΩΝ, δύσκολα το ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ και η Α.Ε.Ν.Κ με 1.5 παίχτη δε θα μπορέσει τελικά να κάνει την υπέρβαση.....Διαβάζω στο site οτι όλοι σχολιάζετε θετικά το πλειμεικερ της Α.Ε.Ν.Κ Μενουδάκο, και πιστεύω όχι άδικα..Κάνει τη διαφορά σε άμυνα και επίθεση.Δε χρειάζεται να πω τίποτα για Φράττα το μαρτυρά άλλωστε η πολυετής εμπειρία του.Περιμένω τα προγνωστικά όλων για την αγωνιστική της Δευτέρας...Μέχρι τότε θα τα λέμε! smile.gif
mimos8
tsoumanis14 νομιζω οτι καλα τα λες.εγω για τον κοουτς θανο ειχα αρκετα καλη αποψη αλλα τους τελευταιους μηνες ακουω ολους γυρω μου να λενε πολυ ασχημα λογια για τις μπασκετικες του ικανοτητες!επειδη δεν εχω δουλεψει ποτε μαζι του δεν μπορω να εχω αντικειμανικη αποψη.το μονο για το οποιο ειμαι σιγουρος και τον παραδεχομαι ειναι οτι ειναι τρελος με το μπασκετ και το σκεφτεται 24 ωρες τη μερα,πραγμα σπανιο!
εσυ αλεχας10 πες μας την αποψη σου για τον κοουτς.ξερω οτι μιλατε συχνα.
υ.γ. επειδη ξερω οτι διαβαζει το φορουμ ο κοουτς θανος του στελνω χαιρετισματα και τον καλω να μπει και να γραψει κι αυτος...(οσο μπορει αντικειμενικα!)
lalas
οι προβλεψεις μου για την δευτερα ειναι οι εξησ πετρουπολη γαλατσι 2,εφοα αριων 2,γσβ αενκ 2, ενωση ιλιου φοα 2,χολαργοσ αετοσ 1,απολλων κορωπι 1,ατταλος πεντελη 2,μαρκοπουλο νικη 1
lalas
θεωρω πολυ καλο πμ τον μενουδακο αλλα δεν πολυκαταλαβα τι εγινε κ εφυγε απο την ερυθραια....,ο φρατας νομιζω οτι τα τελευταια χρονια εχει παρει την κατηφορα κ η εικονα του ειδικα στο παιχνιδι με φοα δεν τον τιμα ουτε σαν ανθρωπο ουτε σαν αθλητη κριμα γιατι καποτε ηταν καλοσ.....,ο παικτης που κανει αθορυβη αλλα ουσιαστικη δουλεια ειναι ο παγοπουλος, επισης ειναι αξιεπαινο το φιλοτιμο του κυρομυτη
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.