Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α'ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
christina n10
QUOTE(Keekee12 @ Feb 14 2007, 02:23 PM) *
michael για τις πληροριες που δινεις θα χεις να κανεις με τους δικηγορους μας και την ασφαλιστικη μας εταιρια(ING) που θα ζητησουν αποζημιωση για δυσφημηση!! 41.gif
ελα βρε keekee12 εισαι πολυ κακος,καλα κανει το παιδι και δινει πληροφοριες,ετσι να παιχτει και λιγο μπαλιτσα bball.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Michael
QUOTE(Keekee12 @ Feb 14 2007, 12:23 PM) *
michael για τις πληροριες που δινεις θα χεις να κανεις με τους δικηγορους μας και την ασφαλιστικη μας εταιρια(ING) που θα ζητησουν αποζημιωση για δυσφημηση!! 41.gif


υπονοεις κατι φιλαρακι μου?εγω απλως βοηθαω τις κοπελες να ξερουν με ποιους εχουν να κανουν shot.gif χαχαχαχα!! παντως σ αυτο το θεμα καποιος απ την εξεδρα εχει αρχισει να περνει τον κατηφορο...μαλλον καταλαβες KEEKEE ε? peace.gif 77.gif
v-span
dedes-9 πως το βλέπεις το επόμενο παιχνίδι σας?
Keekee12
Christina N10 σε περιμενουμε την αλλη βδομαδα στη Ν.Κηφισια στο ματς με Ατταλο!!Πρεπει να εμφανιστεις μετα απο ολα αυτα!!Καλο απογευμα... smiley.gif
Michael
QUOTE(Keekee12 @ Feb 14 2007, 12:38 PM) *
Christina N10 σε περιμενουμε την αλλη βδομαδα στη Ν.Κηφισια στο ματς με Ατταλο!!Πρεπει να εμφανιστεις μετα απο ολα αυτα!!Καλο απογευμα... smiley.gif


ασε το καμακι ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε...........Α! 4.30 θα μαι πανω για καφε...........καλο απογευμα σε ολους!! icon_wave.gif icon_wave.gif
christina n10
QUOTE(Keekee12 @ Feb 14 2007, 02:38 PM) *
Christina N10 σε περιμενουμε την αλλη βδομαδα στη Ν.Κηφισια στο ματς με Ατταλο!!Πρεπει να εμφανιστεις μετα απο ολα αυτα!!Καλο απογευμα... smiley.gif
οπως εχω πει και στον mimo κ στον pointguard,εισαστε πολυ μακρια και θα ερθω σε καποιο παιχνιδι πιο κοντα σε μενα.παντως θα κανω την εμφανιση μου,μην αγχωνεσαι!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Michael
και φιλια στον κυριο mimo που χει τρελανει ολο τον γυναικειο πληθυσμο της εξεδρας και του forum...... peace.gif

ελα keekee πλακα κανω αντε αμεσως!! αντε φιλια
JASON
ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡ ΤΩΝ 5 ΠΡΩΤΩΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΑ ΟΜΑΔΩΝ.

1.ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ 291π.(17αγ.) 17,1μ.ο.

2.ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 274π.(18αγ.) 15,2μ.ο.

3.ΑΠΟΛΛΩΝ. ΑΣΗΜΕΝΙΟΣ 202π.(16αγ.) 12,6μ.ο.

4.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ. ΨΩΜΑΔΕΡΗΣ 312π.(18αγ.) 17,3μ.ο.

5.ΝΕΑ ΚΗΦΙΣΙΑ. ΜΕΝΟΥΔΑΚΟΣ 171π.(16αγ.) 10,6μ.ο.

ΣΤΗΝ ΚΗΦΙΣΙΑ Ο ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ μ,ο, ΠΟΝΤΩΝ (11,5) ΑΛΛΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟΥΣ ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ (161) ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΑΓΩΝΙΣΘΕΙ ΣΕ 14 ΑΓΩΝΕΣ.

ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ:

1.ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ- ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-345π.

2.ΒΟΣΙΚΑΣ-ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ-322π.

3.ΨΩΜΑΔΕΡΗΣ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ-312π.

4.ΝΤΑΣΗΣ-ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.Φ.-309π.


σημ. ΟΙ ΠΟΝΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΦΥΛΛΑ ΤΩΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΩΝ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΛΑΘΗ ή ΠΑΡΑΛΕΙΨΕΙΣ.
pointguard
bravo se karatza kai ashmenio pou einai kai filoi mou! sunexiste etsi 41.gif 41.gif
dedes-9
QUOTE(v-span @ Feb 14 2007, 12:32 PM) *
dedes-9 πως το βλέπεις το επόμενο παιχνίδι σας?

ΜΕ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ 50-50 8Α ΕΙΝΑΙ ΝΤΕΡΜΠΑΡΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΔΙΠΛΟ
Peritri
Jason, ωραίος!

Mήπως όμως δεν έχεις περάσει ένα ματς των Βριλησσίων με τη Νίκη Αμαρουσίου; (δε το είχε καν η εφημερίδα, δε ξέρω γιατί)

Απλά το αναφέρω, όχι για να στη πω αλλά για την εγκυρότητα του δικού σου αρχείου wink.gif
billy_14
QUOTE(JASON @ Feb 14 2007, 01:17 PM) *
ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡ ΤΩΝ 5 ΠΡΩΤΩΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΑ ΟΜΑΔΩΝ.

1.ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ 291π.(17αγ.) 17,1μ.ο.

2.ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 274π.(18αγ.) 15,2μ.ο.

3.ΑΠΟΛΛΩΝ. ΑΣΗΜΕΝΙΟΣ 202π.(16αγ.) 12,6μ.ο.

4.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ. ΨΩΜΑΔΕΡΗΣ 312π.(18αγ.) 17,3μ.ο.

5.ΝΕΑ ΚΗΦΙΣΙΑ. ΜΕΝΟΥΔΑΚΟΣ 171π.(16αγ.) 10,6μ.ο.


Καλή ιδέα το post σου JASON, να συμπληρώσω κι εγώ για την έκτη ομάδα (ΝΑΟ). Πρώτος σκόρερ ο Γεωργαλάς με 243 πόντους σε 18 αγώνες (μ.ο. 13,5). Περιμένω σήμερα να κάνεις ανανέωση αφού κυκλοφόρησαν οι εφημερίδες...
Παιδιά της Κηφισιάς όλα καλά (και πάλι συγχαρητήρια για τη νίκη), αλλά σας παρακαλώ πείτε καμιά κουβέντα στον eeelaaa... Αν θέλει να γράφει τέτοια να πάει να τα γράφει αλλού. Όσο για τις προκλήσεις που λέτε, δεν μου κάνουν εντύπωση αφού πάντα μέσα στα χλωρά υπάρχουν και τα ξερά. Δεν ήμουν μπροστά βέβαια στο συγκεκριμένο και για να μην παρεξηγηθώ δεν βάζω το χέρι μου στη φωτιά για τον παίκτη του Απόλλωνα τον οποίο δεν γνωρίζω προσωπικά, αλλά η εμπειρία με έχει διδάξει ότι οι περισσότερες προκλήσεις προέρχονται από ψευτόμαγκες που στο παρκέ δε λένε και πολλά, και το ξέρουμε καλά όλοι όσοι έχουμε περάσει από αυτά τα γήπεδα. Οπότε ψυχραιμία και μην ασχολείστε...
Μου άρεσε ο τρόπος που τα βρήκαν Olorin και BASKETFUN, αμφότερους τους οποίους εκτιμώ και συμφωνώ ότι οι βεντέτες και τα καουμποϊλίκια δεν έχουν θέση εκεί που παίζουμε (και παρακολουθούμε εμείς οι μεγαλύτεροι) το άθλημα της καρδιάς μας. Μέσα στην ένταση του αγωνα σίγουρα τα πνεύματα θα ανάψουν (και σας διαβεβαιώ ότι εγώ προσωπικά με τίποτα δεν είμαι ο αναμάρτητος που θα ρίξει την πρώτη πέτρα!!!), αλλά όταν κατακαθίζει ο κουρνιαχτός (που λέει και το δημοτικό τραγούδι) όλοι βλέπουμε τα πράγματα πιο καθαρά (άλλωστε και οι πρωταγωνιστές του επεισοδίου διάβασα με χαρά μου ότι έδωσαν αμοιβαίες εξηγήσεις). Ελπίζω οι τιμωρίες να είναι οι χαμηλότερες δυνατές για όλους, αφού προσωπικά μου αρέσουν τα πρωταθλήματα που κρίνονται στα γήπεδα.
BASKETFUN
QUOTE(gabri @ Feb 14 2007, 12:22 PM) *
BASKETFUN για ρώτα το Νο 5 σας ποιος εριξε τη πρώτη???Επιπλέον δε νομιζω οτι μια ερώτηση του τύπου "ηταν που θα μας γα.....τε ε?" (το οποίο το είχε πει ο δικο σας μαζι με το "καλώς τους βλακες") είναι κάτι το τόσο προσβλητικό??Κακώς εγινε οτι εγινε , φταινε και οι δυο μεριές και κανείς απο εμας δε το συνέχισε.
Ισα ισα ο Μπέλλας τον πήρε τηλεφωνο και του ζητησε και συγγνωμη την άλλη μερα.
Το θέμα νομίζω οτι έχει λήξει



ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΛΗΞΑΝ ΜΗ ΠΑΣ ΜΑ ΜΕ ΒΑΛΕΙΣ ΣΕ ΤΡΥΠΑΚΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΩ ΠΑΛΙ.
ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΣΕΙ Η ΠΡΩΤΗ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΑΦΟΡΜΗ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΤΥΠΗΣΕ ΑΠΛΑ ΕΣΠΡΩΞΕ ΓΙΑΤΙ Ο ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΕΙΧΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ.ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΣ. ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΑΠΟ ΠΛΑΚΑ ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΜΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ. ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΠΛΑΚΑ "ΘΑ ΣΑΣ Γ... " ΠΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΝΝΟΕΙΣ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΑ.
gabri
Οk, δε διαφωνώ οτι μπορεί να ήταν πλάκα αλλά καμιά φορά οταν κάνεις πλάκα με αγνώστους μπορεί να παραξηγηθείς ,πόσο μάλλον οταν πρόκειται για τοπικό ντέρμπυ που σε αυτές τις κατηγορίες δε θέλει και πολύ για να πέσει ξύλο.Τελοσπάντων,τελείωσε,καλή συνέχεια..
tasos
Pragmatika den tha miliso poli gia ton paixnidi..oute kan gia tin diaitisia!
apla eimasta kakoi kai atixoi sto telos!
lipame poli gia to epipedo merikon apo tous "filathlous" tis AENK kai ton tropo merikon pou grafoun edo mesa..!l Atoma gia lipisi ..epipedo miden 0
pointguard
sto eipa kai prin sto allo topic prin do to post sou!! bravo pou den asxolithikes me diaithsia oso gia auto me to epipedo theorhse to san memonomeno, oi anthropoi pou erxontai kai mas vlepoun den exoun dhmiourghsei pote episodia
Olorin
Μάλλον κάποιοι είναι περισσότερο εύθικτοι από όσο επιτρέπει το επάγγελμα που έχουν επιλέξει ή απλώς παρεξήγησαν την (ίσως κακή?) αίσθηση του χιούμορ μου...

Να επισημάνω λοιπόν και από εδώ πως το παρακάτω απόσπασμα που είχα post-άρει προχθές:

οι διαιτητές (επηρεασμένοι από το κλίμα των ημερών, ίσως???) θύμιζαν περισσότερο γυμνόστηθες βραζιλιάνες χορεύτριες στο Ρίο που σφυρίζουν αδιάλειπτα για να δώσουν ρυθμό στον χορό, με αποτέλεσμα οι περισσότεροι από τους συμμετέχοντες και από τις δυο ομάδες να τελειώσουν το παιχνίδι με πάνω από 3 φάουλ...

...δεν είχε κανένα σκοπό να προσβάλλει το διαιτητικό δίδυμο, παρά μόνο αποτέλεσε έναν γλαφυρό τρόπο για να αναφερθώ στην προσωπική μου άποψη ότι στο προχθεσινό παιχνίδι οι διαιτητές καταλόγιζαν ορισμένες φορές πολύ εύκολα τα φάουλ και αν δεν ήταν Απόκριες, αλλά π.χ. Χριστούγεννα, θα είχα γράψει πιθανότατα αντ'αυτού κάποιο κλισέ του τύπου "ο ηλεκτρονικός πίνακας θύμιζε χριστουγεννιάτικο δέντρο"... Κάτι αντίστοιχο σήμαινε κι αυτό που έγραψα, απλά χρησιμοποίησα αυτό το καθαρά χιουμοριστικό ύφος για να αλαφρύνω τη βεβαρημένη λόγω επεισοδίων ατμόσφαιρα...

Άλλωστε, θαρρώ πως στο παρόν forum έχουν γραφτεί από άλλους πολύ χειρότερες κατηγορίες για άλλες διαιτησίες...

Τώρα αν κάποιος παρεξηγήθηκε από τα γραφόμενά μου, να ζητήσω προσωπικά συγγνώμη, γιατί ειλικρινά ουδέποτε είχα τέτοια πρόθεση και να τον προτρέψω να δει τη ζωή με περισσότερο χιούμορ και λιγότερη προκατάληψη, ειδικά από τη στιγμή που επέλεξε να ασχοληθεί με το επάγγελμα του διαιτητή... wink.gif
alexas10
apo plirofories moy .... apo ari petroupolis mono PALTOGLOU kai allos enas pou den polypaizei o(onoma den boresa na matho)tha timorithoun... opote BASKETFUN ola kala..
alexas10
Απο ιλιον μονο τα αδερφια μπελλα...μεγαλυτερη ζημια νομιζω εκει... Ελπιζω οι πηγες μου να αποδειχθουν αξιοπιστες.... Περαστικα διονυσακη δεν ηξερα οτι εσυ μπλεχτηκες στο ξυλο.. Μιμο ΚΕΕΚΕΕ νομιζω πως πανε να σας παραπλανησουν καποιοι, σταθειτε στο υψος σας... Εξαλλου ο keekee δεν νομιζω οτι προλαβαινει κιολας..

Υ.Γ ευχαριστω DUKE10!
Scales.4
Larry33 εισαι τρελλός!! Βοηθησε με λίγο πάντως που σε προηγούμενο πόστ λες οτι ειχα πάει καλά και με ζωγράφου? Μαλλον αλλη ομάδα ηθελες να πεις.
Οσο για τους υπόλοιπους φορουμίστες ηρεμήστε, ήταν μια αγωνιστική με πολύ ένταση καθώς όλα τα μάτς
ήταν σημαντικά. Για την ομάδα μου να πω μόνο πως το σούτ του Καρατζά, κυριολεκτικά, μας έσωσε την υπολοιπη χρονιά καθώς αν χάναμε, χαιρετίσματα, ενώ τώρα ότι και να γίνει (εννοώ και να χάσουμε κάποιο ματς) αν μη τι άλλο θα παλεύουμε όλα τα παιχνίδια ως το τελευταίο.Περιμένω τον μεγαλομέτοχο μας να ναυλώσει πούλμαν στο επόμενο εκτός.
Στους φίλους του αππόλων να πώ πως κ αυτοί είχαν πει κάποια υποτιμητικά πράγματα απο αυτό το φόρουμ πρίν τον αγώνα μας και να τους πω πως ούτε εμείς (παίχτες) ούτε οι φίλαθλοι εχουν κάτι μαζί τους η με τον παίχτη τους απλά ίσως να χαρήκαμε λίγο παραπάνω, απο τον τρόπο κιόλας που ήρθε η νίκη.
Τέλος θέλω να πώ πως σε ένα τόσο ανταγωνιστικό πρωτάθλημα τα πάντα μπορούν να ανατραπούν και αυτό το λέω για κάποιους που αναφέρουν κατα καιρους πως ο Αππόλων έχει ομαδάρα, ή ο Νεοπεντ. εχει το καλυτερο 2αρι, 3αρι, 5αρι, και 7αρι της κατηγορίας, περιμένεται την τελική βαθμολογία και μην πετάτε στα σύννεφα, (το ίδιο ισχύει για εμάς). Αν και όσο πλησιάζουμε στο τέλος τόσο ποιο δύσκολα θα γίνονται "γκέλες". Ηρεμία σε όλους, Πάμε για άλλα!!!!
Υ.Γ. Μπράβο στα Βριλλήσια
Υ.Γ.2 Περιμένουμε και κανα νέο απο Ατταλο, Κορωπί,Μαρκόπουλο πλευρά
dizzy_fingers
Scales.4 μετέφερα το ποστ που άνοιξες ως νέο τόπικ, εδώ.

Υποθέτω πως πάτησες κατά λάθος "New Topic" αντί για "Add reply". wink.gif
Scales.4
Quiz-- Δίδυμο περιφεριακών που αγωνίζονται σε ομάδα Β. Προαστείων ο ένας εκ τον οποίων γνωστός για το έντονο μπλαζέ ύφος στο πρόσωπό του και λάτρης της θετικής ενέργειας ΑΜΙΤΑ ΜΟΤΙΟΝ και ο άλλος, εργάτης που αφήνει το γήπεδο τελευταίος και παίζει άμυνα ακόμη και τον πατέρα του μέσα στο σπίτι, διασκεδάσαν σε γνωστό σκυλάδικο δυο μέρες πρίν απο ντέρμπυ το οποίο κερδίσαν κιόλας.??? Αν μέχρι το άλλο σάββατο δεν υπάρξει σωστή απάντηση παρακαλούνται οι ένοχοι να εμφανιστούν!!!!

QUOTE(dizzy_fingers @ Feb 14 2007, 10:26 PM) *
Scales.4 μετέφερα το ποστ που άνοιξες ως νέο τόπικ, εδώ.

Υποθέτω πως πάτησες κατά λάθος "New Topic" αντί για "Add reply". wink.gif

Σε ευχαριστώ, ναι αυτό έγινε
larry33
QUOTE(Scales.4 @ Feb 15 2007, 02:24 AM) *
Larry33 εισαι τρελλός!! Βοηθησε με λίγο πάντως που σε προηγούμενο πόστ λες οτι ειχα πάει καλά και με ζωγράφου? Μαλλον αλλη ομάδα ηθελες να πεις.
Οσο για τους υπόλοιπους φορουμίστες ηρεμήστε, ήταν μια αγωνιστική με πολύ ένταση καθώς όλα τα μάτς
ήταν σημαντικά. Για την ομάδα μου να πω μόνο πως το σούτ του Καρατζά, κυριολεκτικά, μας έσωσε την υπολοιπη χρονιά καθώς αν χάναμε, χαιρετίσματα, ενώ τώρα ότι και να γίνει (εννοώ και να χάσουμε κάποιο ματς) αν μη τι άλλο θα παλεύουμε όλα τα παιχνίδια ως το τελευταίο.Περιμένω τον μεγαλομέτοχο μας να ναυλώσει πούλμαν στο επόμενο εκτός.
Στους φίλους του αππόλων να πώ πως κ αυτοί είχαν πει κάποια υποτιμητικά πράγματα απο αυτό το φόρουμ πρίν τον αγώνα μας και να τους πω πως ούτε εμείς (παίχτες) ούτε οι φίλαθλοι εχουν κάτι μαζί τους η με τον παίχτη τους απλά ίσως να χαρήκαμε λίγο παραπάνω, απο τον τρόπο κιόλας που ήρθε η νίκη.
Τέλος θέλω να πώ πως σε ένα τόσο ανταγωνιστικό πρωτάθλημα τα πάντα μπορούν να ανατραπούν και αυτό το λέω για κάποιους που αναφέρουν κατα καιρους πως ο Αππόλων έχει ομαδάρα, ή ο Νεοπεντ. εχει το καλυτερο 2αρι, 3αρι, 5αρι, και 7αρι της κατηγορίας, περιμένεται την τελική βαθμολογία και μην πετάτε στα σύννεφα, (το ίδιο ισχύει για εμάς). Αν και όσο πλησιάζουμε στο τέλος τόσο ποιο δύσκολα θα γίνονται "γκέλες". Ηρεμία σε όλους, Πάμε για άλλα!!!!
Υ.Γ. Μπράβο στα Βριλλήσια
Υ.Γ.2 Περιμένουμε και κανα νέο απο Ατταλο, Κορωπί,Μαρκόπουλο πλευρά

Sorry, ΧΟΛΑΡΓΟ ΕΝΝΟΟΥΣΑ!ΕΙΧΕΣ ΒΑΛΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ!ΤΡΕΛΛΟΣ ΣΟΥΤΕΡ.....ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΧΩΝΕΙΣ!
mixalopoylos17
[size=4]καλημερα σε ολους.ειμαι καινουργιος.θελω να πω οτι απο τον αρη θα τιμωρηθουν εγω και ο παλτογλου.Σε ευχαριστω αλεξη για τις ευχες σου και εσενα v-span.
BASKETFUN
olorin ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΚΗ ΑΠΛΑ ΑΦΗΝΕ ΤΟ ΣΚΛΗΡΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ2 ΠΛΕΥΡΕΣ. ΞΕΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΣΦΥΡΙΖΕΙ ΜΟΝΟΠΛΕΥΡΑ.ΕΙΧΕ ΚΑΤΕΒΕΙ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΤΟ ΣΚΛΗΡΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΟΠΩΣ ΑΠΟΔΕΙΧΤΙΚΕ ΔΕΝ ΒΓΗΚΕ ΣΕ ΚΑΛΟ. ALEXAS ΕΠΕΙΔΗ Η ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΣΤΗΡΙΖΕΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΚΑΙ Ο ΠΑΛΤΟΓΛΟΥ ΚΑΙ Ο ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΕΧΟΥΜΕ 4 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΟΥ ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΛΟΓΟ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ.ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΕΡΙΣΣΕΥΟΥΝ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΟΥΣ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΥΣ.


ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΤΟ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΛΑΚΑ ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΝΩΣΤΩΝ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ ΑΓΝΩΣΤΟΙ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ. ΟΠΟΤΕ ΤΕΛΟΣ ΕΔΩ.

ΚΑΛΟΣΟΡΙΖΩ ΤΟ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΜΠΑΙΧΤΗ ΜΟΥ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟ
mixalopoylos17
ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ BASKETFUN
mixalopoylos17
ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΣΥΜΠΑΙΧΤΗΣ ΜΟΥ ΣΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ 4 ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΕΣ ΘΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ ΠΟΛΛΑ.ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΝ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΥΣΚΟΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕ ΤΙΣ ΤΙΜΩΡΙΕΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΑΝΟΔΟ.ΓΙΑΤΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΛΕΟΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΓΚΕΛΑ,ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ Ο ΑΡΗΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΥΧΗ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΑΝΟΔΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΛΑΘΟΣ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΗΣ ΛΕΞΗΣ.
mixalopoylos17
qabri ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ?
pointguard
kalos irthes mixalopoylos kai perastika ama den einai kala h ygeia sou (somatkih!!) giati apo nevra fantazomai pas kala.. kaioi 4 omades kato apo to n filathlitiko etsi opos einai shmera h vathmologia diekdiekoun me axioseis den to suzhtame! ta epomena 4 paixnidia me poious einai?
mixalopoylos17
ΑΡΗΣ-ΧΟΛΑΡΓΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΡΗΣ
ΑΡΗΣ-ΑΤΤΑΛΟ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ-ΑΡΗΣ

QUOTE(pointguard @ Feb 15 2007, 08:23 AM) *
kalos irthes mixalopoylos kai perastika ama den einai kala h ygeia sou (somatkih!!) giati apo nevra fantazomai pas kala.. kaioi 4 omades kato apo to n filathlitiko etsi opos einai shmera h vathmologia diekdiekoun me axioseis den to suzhtame! ta epomena 4 paixnidia me poious einai?


ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.
pointguard
provlepo 2-2 sta 4 epomena! an ta parete ola kai kerdisoume sto markopoulo tote tha paixtei metaxu mas (AN...)
christina n10
QUOTE(mixalopoylos17 @ Feb 15 2007, 10:31 AM) *
ΑΡΗΣ-ΧΟΛΑΡΓΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΡΗΣ
ΑΡΗΣ-ΑΤΤΑΛΟ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ-ΑΡΗΣ
ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.
καλημερα και απο εμενα και καλως ηρθες στο πιο τρελο topic.
mixalopoylos17
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΦΤΑΣΕΙ ΤΥΧΑΙΑ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ.POINTGUARD KHFISIA ΠΑΙΖΕΙΣ?ΚΑΛΜΕΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
BASKETFUN
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΕ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕΣ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕΣ ΤΟ ΚΑΜΑΚΙ?
ΝΑΙ ΕΧΩ ΠΗΞΕΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΣΙΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΑΝ ΗΜΑΣΤΑΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ.ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΟΤΙ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΓΚΕΛΕΣ ΤΑ ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ 2ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΙ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΣΤΟ ΤΡΟΠΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΜΑΣ. ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΑ.ΑΝ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΙ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ.
pointguard
NAI!
mixalopoylos17
ΑΝΤΑΠΕΔΩΣΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟ BASKETFUN.
mixalopoylos17
QUOTE(pointguard @ Feb 15 2007, 09:03 AM) *
NAI!

ποιος εισαι?
BASKETFUN
QUOTE(mixalopoylos17 @ Feb 15 2007, 09:07 AM) *
ΑΝΤΑΠΕΔΩΣΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟ BASKETFUN.



ΝΑΙ ΜΑΣ ΕΠΕΙΣΕΣ ΤΩΡΑ
mixalopoylos17
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 15 2007, 09:13 AM) *
ΝΑΙ ΜΑΣ ΕΠΕΙΣΕΣ ΤΩΡΑ

ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΒΑΛΕ ΜΑΣ ΕΝΑ ΤΡΙΠΟΝΤΟ
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 15 2007, 11:13 AM) *
ΝΑΙ ΜΑΣ ΕΠΕΙΣΕΣ ΤΩΡΑ
εχω την εντυπωση οτι εχεις πονηρο μυαλουδακι wink.gif wink.gif ,σε λιγο ουτε ανταποδωση χαιρετισμου δεν θα μπορουμε να κανουμε με σενα εδω!!! wink.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif basketfun,συγκεντρωσουυυυυυυ!!!!!!
BASKETFUN
CHRISTINA ΜΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΑΙΧΤΗΣ ΜΟΥ ΑΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΡΑΦΩ.ΕΧΕΙ ΑΠΟΤΕΡΟ ΣΚΟΠΟ Ο ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΙΠΟΝΤΟ ΒΓΑΛΕ ΤΗ ΣΚΟΥΦΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΒΑΡΑ ΜΕ. ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΑΜΑ ΣΤΗ ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΗΣ ΤΗΝΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙΣ ΕΝΑ
mixalopoylos17
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 15 2007, 09:23 AM) *
CHRISTINA ΜΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΑΙΧΤΗΣ ΜΟΥ ΑΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΡΑΦΩ.ΕΧΕΙ ΑΠΟΤΕΡΟ ΣΚΟΠΟ Ο ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΙΠΟΝΤΟ ΒΓΑΛΕ ΤΗ ΣΚΟΥΦΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΒΑΡΑ ΜΕ. ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΑΜΑ ΣΤΗ ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΗΣ ΤΗΝΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙΣ ΕΝΑ

ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΣΟΥΤΑΡΩ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΠΑΣΑΣΕ ΑΓΩΝΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ?(ΑΛΗΘΕΥΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΡΩΤΟΣ ΣΤΙΣ ΑΣΣΙΣΤ? smile.gif
mimos8
που χαθηκες ρε lalas?δεν εκανες κανενα σχολιο για την αγωνιστικη!περιμενω καυστικα σχολια σου και προβλεψεις
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 15 2007, 11:23 AM) *
CHRISTINA ΜΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΑΙΧΤΗΣ ΜΟΥ ΑΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΡΑΦΩ.ΕΧΕΙ ΑΠΟΤΕΡΟ ΣΚΟΠΟ Ο ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΙΠΟΝΤΟ ΒΓΑΛΕ ΤΗ ΣΚΟΥΦΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΒΑΡΑ ΜΕ. ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΑΜΑ ΣΤΗ ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΗΣ ΤΗΝΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙΣ ΕΝΑ
οκ για να το λες κατι θα ξερεις!!!ευχαριστω wink.gif
mixalopoylos17
QUOTE(christina n10 @ Feb 15 2007, 09:39 AM) *
οκ για να το λες κατι θα ξερεις!!!ευχαριστω wink.gif

ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΕΚΘΕΣΕΙ wink.gif
pointguard
Epaizes irida petroupolhs perusi?
mixalopoylos17
QUOTE(pointguard @ Feb 15 2007, 09:43 AM) *
Epaizes irida petroupolhs perusi?

ΝΑΙ

QUOTE(pointguard @ Feb 15 2007, 09:43 AM) *
Epaizes irida petroupolhs perusi?

ΕΣΥ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ?
christina n10
QUOTE(mimos8 @ Feb 15 2007, 11:34 AM) *
που χαθηκες ρε lalas?δεν εκανες κανενα σχολιο για την αγωνιστικη!περιμενω καυστικα σχολια σου και προβλεψεις
βρε καλως το παιδι μας,που εισαι εσυ ?καλημερα mimako. icon_wave.gif
BASKETFUN
ΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ FORUM ΗΔΕΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΛΙΣΕΙ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΕ ΑΥΤΟΣ "ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ" ΜΗ ΧΑΣΕΙ. ΚΑΝΩ ΠΑΣΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΣΤΟ ΔΕΞΙ. ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΚΤΕΘΟΥΜΕ ΣΑΝ ΟΜΑΔΑ.ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΤΙ Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ. Ε mimo8?
pointguard
To 5ari (#11)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.