Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α'ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
Keekee12
vspan ειμαι παντα ετοιμος shot.gif shot.gif περιμενω αργοτερα τηλεφωνημα για λεπτομεριες!!!Και μην δινεις σημασια σε καθε τυχαιο παιχτουδακι 68.gif
mimos8
τι σε εχει κουρασει μεγαλε lado boutzaka???αφου δεν αναφερομαι σε σενα παλικαρακι μου...
machinery
QUOTE(mimos8 @ Feb 22 2007, 02:04 PM) *
η απαντηση στο κουιζ ειναι η πεντελη με κακαλια.θα ειναι τυχεροι οι πεντελιωτες αν τον κρατησουν και τη νεα χρονια και τον στηριξουν.δεν τον ξερω προσωπικα τον coach αλλα ειδα περυσι ενα δειγμα δουλειας του με την ιριδα οπου πραγματικα μου εκανε πολυ θετικη εντυπωση.χωρις τρομερο υλικο επαιζε πολυ σωστο μπασκετ και γι αυτο ηταν στα φαβορι για ανοδο μεχρι να αποχωρησει ο coach για προσωπικους λογους.αν και πιστευω οτι και ο μπαφας που εφυγε απο τον ν.α.ο. ειναι επισης καλος και πολυ σοβαρος προπονητης,πραγμα σπανιο τωρα τελευταια...

Φίλε mimo συμφωνώ απόλυτα για όσα λές αλλά επέτρεψε μου να διαφωνήσω για τον coach μπάφα .
Κοίταξε , είναι πολύ καλός άνθρωπος και καλός προπονητής αλλά δεν είναι δυνατόν να κατεβαίνεις να coachαρεις ένα παιχνίδι και να είσαι στα πρόθυρα νευρικού κλονισμού . Δηλαδή οι παίχτες πως θα έπρεπε να είναι ? με υπογλώσσια??? 69.gif
Keekee12
mimo icon_headbang.gif Θα δανειστω καποια λογια σου....Απλα ΓΡΑΦΙΚΟΣ
Michael
keekee μου μοναδικε μου αδερφε-φιλε δε μπορω παρα να συμφωνησω απολυτα μαζι σου......mimo...οπως ειπες κι εσυ χθες και θυμασαι πολυ καλα....γραφικεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εεεεεεεεεεεεεεεε 77.gif
Michael
gb+otto+mimos (ενιοτε..)=αδερφακια... αδεεεεεεεεεεεεεεεεεεεερφια μου!!!!!

wub.gif
Keekee12
Michael σε παρακαλω να σβησεις το τελευταιο μελος της πραξης σου ΤΩΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!Αλλιως...πουλαρα!! peace.gif
machinery
Όταν είσαι έξω από τον χορό.................
Michael
κι ενα δικο μου κουιζ τωρα:καποιος απ τη παραπανω πραξη ειχε επιχειρησει να τραυματισει θανασιμα αλλο προσωπο της ιδιας πραξης σπρωχνωντας τον πανω σε επιπλο που χρησιμοποιειται σαν βιβλιοθηκη....να τονισουμε οτι και οι 2 ηταν σε τρυφερη προσχολικη ηλικια..... peace.gif
Keekee12
ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣ
Michael
QUOTE(Keekee12 @ Feb 23 2007, 12:08 PM) *
ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣ


τελειωσεις.......
mimos8
machinery δεν ξερω αν εισαι παιχτης η απλος φιλαθλος της πεντελης παντως πρεπει να ξερεις οτι τελειος προπονητης δεν υπαρχει.ολοι εχουν τα μειονεκτηματα και τα κουσουρια τους.απο τη στιγμη παντως που καποιος ειναι σοβαρος και καλος στη δουλεια του τα υπολοιπα πιστευω οτι μπορει καποιος να τα ανεχτει.τελος παντων, ειστε τυχεροι γιατι και παλι πεσατε πανω σε πολυ καλο προπονητη
TOURIST
χαιρετώ τους πάντες μα πάνω απόλα έναν αγωνιστικό χαιρετισμό στον ΥΠΕΡΠΑΙΧΤΟΥΡΑ mixalopoulos17
προσοχή στους μαϊμού παίχτες τύπου markopoulos17,petropoylos15 κ.τ.λ.
machinery
QUOTE(mimos8 @ Feb 23 2007, 12:53 PM) *
machinery δεν ξερω αν εισαι παιχτης η απλος φιλαθλος της πεντελης παντως πρεπει να ξερεις οτι τελειος προπονητης δεν υπαρχει.ολοι εχουν τα μειονεκτηματα και τα κουσουρια τους.απο τη στιγμη παντως που καποιος ειναι σοβαρος και καλος στη δουλεια του τα υπολοιπα πιστευω οτι μπορει καποιος να τα ανεχτει.τελος παντων, ειστε τυχεροι γιατι και παλι πεσατε πανω σε πολυ καλο προπονητη

Σίγουρα!Συμφωνώ για άλλη μια φορά!Αλλά δεν δέχομαι ένας προπονητής να μην μπορεί να βοηθήσει την ομάδα του σε ένα επίσημο παιχνίδι και προκειμένου να ελαφρύνει τη θέση του να σκαρφίζεται ανύπαρκτες δικαιολογίες . Οσο για την σοβαρότητά του θα αποφύγω να το σχολιάσω....Κακαλ for ever!!!!!!! 77.gif
mixalopoylos17
και εγω συμφωνω ο κακαλιας ειναι μεγαλη προπονηταρα! 77.gif !!!!!και μπορει να αλλαξει την ροη ενος αγωνα, περυσι με την ιριδα ενω βρεθηκε σε πολλα παιχνιδια πισω ακομα και με 21 ποντους (μαζι με τους παιχταραδες που ειχε) τα γυριζε και τα κερδιζε και ευκολα!!!!!!
KG #15
Παιδες ο Κακαλιας ειναι μακραν ο καλυτερος προπονητης της κατηγοριας και αδικειται που βρισκεται στα τοπικα...Σας το λεω εγω που το ειχα και δυο χρονια και ξερω...Ειναι απιστευτος γι'αυτο οσοι στο νεοπεντελικο ειχαν αμφιβολιες ας το ξανασκεφτουν...Scales 4 στελε κανενα pm...Ο μιχαλοπουλος δεν παιζει στον Αρη γιατι απλα του λειπει το αλλο του μισο που δεν τον ακολουθησε...Tourist εχω ανακαλυψει μια καινουρια ζωνη,εγω θα μαρκαρω τη μπασκετα και οι αλλοι 4 θα ειναι ο ενασ διπλα στον αλλλο στο τριποντο...Δουλεψε το λιγο αυτο και μπορει να βοηθησει σε κανενα αγωνα που θα ξεμεινεις απο εμπνευση!!!!!

Φιλε μιχαλοπουλε και εχθες κατι τετοιο συνεβη αλλα παλι αυτη η μεγαλη μορφη του μπασκετ καταφερε να το γυρισει μαζι με τους παιχταραδες του και το πουλεν του και να κερδισει και με 7...Κακαλια εσαι μεγαλος!!!!!!!!χαχαχαχα
TOURIST
ΕΠΕΙΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ : ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΖΑΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΣΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ - ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΙ ΝΑΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ΡΕ KG15 ΤΟ ΠΟΛΥ 2 ΜΕ 3 FREDDO ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
billy_14
Είναι Παρασκευή βράδυ και είμαι μόνος μέσα στο forum! Όλοι ετοιμάζονται να βγουν κι εγώ να πάω στο χορό του ΝΑΟ στον Τερζή...
Βλέπω ότι ανοίξατε κουβέντα για τους φετινούς κόουτς του ΝΑΟ. Εγώ δεν έχω καταλήξει ακόμα ποιος είναι ο καλύτερος από τους δύο, αφού όμως οι παίκτες δείχνουν να αποδέχονται τον Κακαλιά περισσότερο, μακάρι να είναι καλά ο άνθρωπος και να πάει την ομάδα μας πολύ ψηλά. Είναι σίγουρος για τον εαυτό του, ξέρει πού πατάει και μου φαίνεται ότι σιγά σιγά πιάνει το νόημα για το πώς λειτουργεί η ομάδα όπου βρέθηκε. Είναι πολύ έξυπνος και ντόμπρος, αφού δεν δίστασε να πει ΔΗΜΟΣΙΑ (σε συνέντευξη στη BasketNews) ότι παρέλαβε την ομάδα σε πολύ καλή κατάσταση ΛΟΓΩ της δουλειάς του Νίκου Μπάφα (ενώ οι περισσότεροι στη θέση του θα έλεγαν ότι παρέλαβαν καμμένη γη), ούτε να παραδεχτεί μπροστά στους παίκτες του ότι έκανε λάθη στον αγώνα με το Μαρκόπουλο και χάσαμε ένα δικό μας παιχνίδι (τουλάχιστον έτσι μου μεταφέρθηκε, ας με διορθώσουν αυτοί που ήταν μπροστά). Κόουτς ξέρω ότι πού και πού ρίχνεις καμιά ματιά εδώ μέσα, περιμένω λοιπόν τα παράπονά σου -αν έχεις- απόψε γιατί έμαθα ότι καθόμαστε στο ίδιο τραπέζι... biggrin.gif
Ο Νίκος (Μπάφας), από την άλλη πλευρά, φίλος μου καλός που αν τον άφηνε η γλυκιά Χριστίνα θα κοιμόταν αγκαλιά με την πορτοκαλί μπάλα (για τέτοια φανατική μπασκετόφατσα μιλάμε), είναι ίσως ο πρώτος προπονητής που απολύθηκε από ομάδα και η διοίκησή της το ίδιο βράδυ τον αποκαλούσε "προφέσορα του μπάσκετ". Οι γνώσεις του είναι αναμφισβήτητες, η δίψα του όχι μόνο να νικάει αλλά και να μεταδίδει μεγάλη. Αν στενοχωρούσε κάποιους παίκτες μας (φυσικά δεν εννοώ μόνο εσένα, αγαπητέ μου machinery, που χαίρομαι να σε βλέπω να ανεβαίνεις σιγά σιγά υπό τις οδηγίες του Coach K και δεν νομίζω ποτέ άλλοτε να έχεις πει πράγματα τύπου "Κάκαλ για πάντα" για προπονητή σου και μάλιστα δημόσια!) και κάποιους κυρίους στην κερκίδα συμπαθέστατους κατά τα άλλα μα που ποτέ δεν έχουν παίξει μπάσκετ, η τάση του να μοιάζει με άνθρωπο στα πρόθυρα νευρικής κρίσης στη διάρκεια ενός αγώνα, ας μου επιτρέψουν να αμφιβάλλω αν κάτι τέτοιο τον κάνει κακό (ή μη σοβαρό) προπονητή. "Κάτι" δεν ταίριαξε στη χημεία με τους παίκτες, αυτό είναι όλο. Κι αυτό το "κάτι" δεν θα κοιτάξω εγώ προσωπικά τώρα να ψάξω να το βρω, αφού η ομάδα δείχνει να έχει μπει σε καλό δρόμο. Μακάρι ο Coach K να μείνει χρόνια, και να απαλλαγούμε από αυτή τη μάστιγα της αλλαγής προπονητών σε μόνιμη βάση. Αυτή τη στιγμή καμιά από τις 5 ομάδες που μας περνάνε στη βαθμολογία δεν έχει αλλάξει προπονητή, κι αυτό κάτι λέει. Το θέτω όμως ως ερώτημα προς όλους εσάς που παίζετε ακόμα μπάσκετ: Είστε πάντα ανοιχτοί προς τον εκάστοτε προπονητή σας; Τον στηρίζετε για να σας στηρίξει κι εκείνος; Οι προπονητές δεν είναι άγιοι με τίποτα, αλλά επιτρέψτε μου, καθώς κι εγώ έχω παίξει μπασκετάκι, ούτε οι παίκτες... Καλό Σαββατοκύριακο σε όλους! Και mimo, τη Δευτέρα πάμε στο σκληρό γήπεδο του Αμαρουσίου να σε βγάλουμε ψεύτη... smile.gif
mimos8
billy14 μου αρεσε το post σου αφου μου αρεσει να διαβαζω μεγαλα post που περιεχουν αναλυτικα τις σκεψεις οσων ασχολουνται εντατικα με το αθλημα.συμφωνω μαζι σου στα περισσοτερα που γραφεις και οπως θα ειδες κι εσυ συμφωνουμε στο θεμα κακαλια και μπαφα χωρις να γνωριζω κανεναν απο τους δυο(μονο με τον μπαφα εχουμε ανταλλαξει ενα γεια 3-4 φορες).θελω ομως να σου κανω μια ερωτηση:αν ο κακαλιας το καλοκαιρι κανει καποιες εισηγησεις για μεταγραφες,αυτες θα γινουν 100% αποδεκτες απο τη διοικηση,οποιες κι αν ειναι αυτες και οποιαδηποτε θεση παιχτη κι αν αφορουν?
καλη διασκεδαση αποψε και καλο κουραγιο τη δευτερα γιατι προβλεπω να γινεται ωραιο ματσακι.
υ.γ.:συγχωρεσε με αλλα ακομα δεν εχω καταλαβει ποιος ακριβως εισαι.
v-span
Παίδες χαίρετε ένα έχω να πω και μη με πείτε εμπαθή ή γραφικό: η ΑΕΝΚ δεν τη χάνει την άνοδο είναι τόσο δεμένη ομάδα και έχει παίκτες με ξεχωριστή προσωπικότητα...χορευτές (μέσα στο γήπεδο κυρίως) εκτλεστές (μέσα και έξω από το γήπεδο) και γενικα παίκτες που μπορούν να αναλάβουν πολλαπλούς ρόλους..... wink.gif

ΥΓ: Αν είχα συμπαίκτες σαν τον keekee θα ήμουν πρώτος στις ασίστ...Όποιος κατάλαβε, κατάλαβε....
Ciao
tasos
sto telo tha kanoume tameio..pios anevenei pioi tha pesoun...
Mia iosi,enas traumatismos se paixti "klidi" borei na krinei kai na epireasi tin poria oli tis omadas.H A Eska einai kai tha einai mexri to telos amfiropi
alexas10
το κοινο του basketforum V-SPAN απαιτει να ενημερωσεις αμεσα και με λεπτομερειες. ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ?
billy_14
QUOTE(mimos8 @ Feb 23 2007, 09:08 PM) *
billy14 μου αρεσε το post σου αφου μου αρεσει να διαβαζω μεγαλα post που περιεχουν αναλυτικα τις σκεψεις οσων ασχολουνται εντατικα με το αθλημα.συμφωνω μαζι σου στα περισσοτερα που γραφεις και οπως θα ειδες κι εσυ συμφωνουμε στο θεμα κακαλια και μπαφα χωρις να γνωριζω κανεναν απο τους δυο(μονο με τον μπαφα εχουμε ανταλλαξει ενα γεια 3-4 φορες).θελω ομως να σου κανω μια ερωτηση:αν ο κακαλιας το καλοκαιρι κανει καποιες εισηγησεις για μεταγραφες,αυτες θα γινουν 100% αποδεκτες απο τη διοικηση,οποιες κι αν ειναι αυτες και οποιαδηποτε θεση παιχτη κι αν αφορουν?
καλη διασκεδαση αποψε και καλο κουραγιο τη δευτερα γιατι προβλεπω να γινεται ωραιο ματσακι.
υ.γ.:συγχωρεσε με αλλα ακομα δεν εχω καταλαβει ποιος ακριβως εισαι.

Πολύ "πονηρεμένο" σε βλέπω mimo... Ειδικά στην "οποιαδήποτε θέση"... Είναι νωρίς να συζητάμε από τώρα για του χρόνου αλλά ψήνεσαι να έρθεις; smiley.gif 77.gif
Επεράσαμ' όμορφα χτες και ελπίζω να περάσουμε το ίδιο όμορφα και στο Μαρούσι τη Δευτέρα... Αν και να παίζεις μπάσκετ και δη εκτός έδρας απαιτεί περισσότερη ενέργεια από το να πετάς λουλούδια... biggrin.gif
Όσο για το ποιος είμαι περίμενε λίγο ακόμα... Κανένα μήνα για την ακρίβεια... Και θα με δεις από ΠΟΛΥ κοντά!!! peace.gif
v-span
Εσύ προσωπικά alexas 10 πιστεύω ότι θα ενημερωθείς έγκυρα και εμπεριστατωμένα στην προπόνηση της ομάδας σου... wink.gif
gabriel1981
βρε βρε βρε δουλεια με τον ΝΑΟ εδω μεσα!!Καλησπεριζω τους παντες στο forum,οσοι παιζουν η παρακολουθουν τον ΝΑΟ και δουν το νικ name μου θα με καταλαβαν ηδη...

Απλα ενα σχολιο ηθελα να κανω σε ολα οσα ειδα παραπανω! Ανεφερε κανεις ποσους προπονητες αλλαξε αυτη η ομαδα σε 2 χρονια? Ο αριθμος ειναι εξωπραγματικος! Δε θελω να πω μεγαλες κουβεντες αλλα η ομαδα επι εποχη Σκαραφιγκα απλα...πετουσε...Και ολοι οσοι παρακολουθησαν την ανοδο περυσι θα καταλαβαν σε ποιον ανηκε εξολοκληρου σχεδιασμος αυτης της ομαδας!

Ευχομαι οτι καλυτερο μιας και πια δεν αγωνιζομαι εκει,μα αισθανομαι οτι τα καλυτερα ερχονται!!
evilmonkey.gif
billy_14
QUOTE(gabriel1981 @ Feb 24 2007, 05:57 PM) *
βρε βρε βρε δουλεια με τον ΝΑΟ εδω μεσα!!Καλησπεριζω τους παντες στο forum,οσοι παιζουν η παρακολουθουν τον ΝΑΟ και δουν το νικ name μου θα με καταλαβαν ηδη...

Απλα ενα σχολιο ηθελα να κανω σε ολα οσα ειδα παραπανω! Ανεφερε κανεις ποσους προπονητες αλλαξε αυτη η ομαδα σε 2 χρονια? Ο αριθμος ειναι εξωπραγματικος! Δε θελω να πω μεγαλες κουβεντες αλλα η ομαδα επι εποχη Σκαραφιγκα απλα...πετουσε...Και ολοι οσοι παρακολουθησαν την ανοδο περυσι θα καταλαβαν σε ποιον ανηκε εξολοκληρου σχεδιασμος αυτης της ομαδας!

Ευχομαι οτι καλυτερο μιας και πια δεν αγωνιζομαι εκει,μα αισθανομαι οτι τα καλυτερα ερχονται!!
evilmonkey.gif

Βρε, βρε, βρε... Καλώς το παλικάρι μου! Μαθαίνω καλά πράγματα για σένα και χαίρομαι... Άντε να κατακτήσεις δεύτερη άνοδο σε δύο χρόνια από την ίδια κατηγορία και να ισοφαρίσεις το ρεκόρ του Κατσόγιαννου!!!
Γαβριλάκο σε παρακαλώ στείλε μου με pm το κινητό σου γιατί το έχω χάσει από πέρσι που σε πήρα για εκείνη τη φωτογράφιση... Θυμάσαι; biggrin.gif Πιστεύω πως κατάλαβες τώρα ποιος είμαι κι εγώ... Ο λόγος που σε ψάχνω είναι για να σου απονείμω το μετάλλιό σου από την ΕΣΚΑ για την περσινή άνοδο... Άντε σούφεξε τυχερούλη!
Όσο για τους προπονητές... Απλά θα παρατηρήσω ότι ο μεν Σκαραφίγκας έφυγε μόνος του (βρήκε καλύτερη δουλειά, η απόφαση δική του και δεν τη σχολιάζω), τις δε υπόλοιπες αλλαγές δεν τις θεωρώ ΟΛΕΣ αδικαιολόγητες... Στο λέω εγώ, που είμαι κάθετα κατά των πολλών αλλαγών στον πάγκο...
ΥΓ: Φιλιά και χαιρετισμούς στα ρεμάλια Ασπρούλια και Μελάγιε! Κατεβαίνουν καθόλου αυτοί ή έχουν μπλέξει με την ΕΡΤ και κοροϊδεύουν τον κόσμο; smiley.gif
Olorin
Καταρχάς, να καλωσορίσω και τον -συμπαίκτη μου για 1,5 χρόνο- Γαβρίλο (btw, όσο και να κυνηγάς το ρεκόρ μου "σε έχω", αφού έχω 3 συνεχόμενα πρωταθλήματα, με 3 διαφορετικές ομάδες, σε 3 διαφορετικές κατηγορίες... Από όσες ομάδες έπαιξα μόνο στον Νεοπεντελικό δεν πήρα πρωτάθλημα, ίσως επειδή σε είχα συμπαίκτη... tongue.gif ), τον οποίο παρεμπιπτόντως και αυτόν ακόμα περιμένω να με πάρει τηλέφωνο για να πάμε για καφέ, αφού μόνο τυχαία τα λέμε πια...

Επίσης, θέλω να συμφωνήσω και να επαυξάνω σε κάτι που ανέφερε ο billy14:
QUOTE(billy_14 @ Feb 24 2007, 07:56 PM) *
Όσο για τους προπονητές... Απλά θα παρατηρήσω ότι ο μεν Σκαραφίγκας έφυγε μόνος του (βρήκε καλύτερη δουλειά, η απόφαση δική του και δεν τη σχολιάζω)

...και όχι, δεν γίνομαι εμπαθής, επειδή εξαιτίας του παραλίγο να κόψω το μπάσκετ...

Απλώς κάποια πράγματα (όπως το να σχεδιάζεις μια ομάδα και να την αφήνεις στα κρύα του λουτρού επειδή βρήκες κάτι καλύτερο) τα θεωρώ το λιγότερο απαράδεκτο...

Όταν όμως το είχα προβλέψει ότι θα συμβεί σε άτομα της ομάδας με αποκαλούσατε κακεντρεχή... wink.gif

Anyway, καλά ας είναι ο άνθρωπος όπου κι αν βρίσκεται, δεν έχω κάτι εναντίον του ως άνθρωπο, απλώς πολλά από όσα έζησα στον 1 μήνα που άντεξα (και δεν αναφέρομαι φυσικά μόνο σε προσωπικό επίπεδο) και πολλά περισσότερα από όσα έμαθα και όταν έφυγα, μου κακοφάνηκαν πάρα πολύ... 68.gif
Peritri
QUOTE
Δε θελω να πω μεγαλες κουβεντες αλλα η ομαδα επι εποχη Σκαραφιγκα απλα...πετουσε...Και ολοι οσοι παρακολουθησαν την ανοδο περυσι θα καταλαβαν σε ποιον ανηκε εξολοκληρου σχεδιασμος αυτης της ομαδας!

Απλά ΠΡΟΠΟΝΗΤΑΡΑ 77.gif

Απορούσα που είχε πάει Νεοπεντελικό αφού λίγα χρόνια πίσω είχε φτιάξει έναν εκπληκτικό ΔΑΣΑΛ τον οποίο και ανέβασε από Β' εθνική στην Α2 και μάλιστα εκεί έκανε μία αξιόλογη πορεία. Εκτός αυτού, ανέδειξε και 2 παικταράδες Κυριακόπουλο και Κακλαμάνο. Βέβαια, υπάρχει εξήγηση για ποιον λόγο πήγε στον ΝΑΟ αλλά ας μη λεχθεί δημόσια.

Δυστυχώς για εμένα τον συνάντησα και ως αντίπαλο όταν έπαιζα ΑΕΨ σε ένα μπαράζ με ΝΑΟ πρόπερσι και πραγματικά είχε πάρει το σκαλπ από τον δικό μας προπονητή...
Olorin
Peritri, θα μου κάνεις ένα καλό scouting και για τους ψηλούς της επόμενης αντιπάλου μας??? tongue.gif biggrin.gif
Peritri
Γαβρίλος; Μάστα!

Μιας και θα μεταφέρεις χαιρετίσματα δώσε και απο Περικλή χαιρετίσματα σε Γόντικα και Αρτεμάκη smile.gif
Peritri
Olorin, αφού τους ξές tongue.gif . Ολοι καλοί είναι εκτός από τον abasketo 68.gif laugh.gif

Αν και η αλήθεια είναι ότι κατεβαίνει στο 2ο γύρο ένας ψηλός που στο 1ο δε κατέβαινε λόγω προπονητού.

Θα αντάλλαζα ένα report δικό μου ψηλών με ένα δικών σου γκαρντ αλλά κατά πρώτον χλωμό να παίξω και κατά δεύτερον τον Φίλιο θεωρώ τον πιο επικύνδινο και τον γνωρίζουμε καλά 19.gif
Olorin
QUOTE(Peritri @ Feb 24 2007, 08:33 PM) *
Θα αντάλλαζα ένα report δικό μου ψηλών με ένα δικών σου γκαρντ αλλά κατά πρώτον χλωμό να παίξω και κατά δεύτερον τον Φίλιο θεωρώ τον πιο επικύνδινο και τον γνωρίζουμε καλά 19.gif

Δεν μας έχουν μείνει και πολλοί με τις τιμωρίες... Εκτός αν εννοείς τους εφήβους που ανεβάσαμε τους οποίους ούτε εγώ τους ξέρω... tongue.gif

Υ.Γ: Γιατί να μην παίξεις, τραυματίας είσαι???

Υ.Γ: Γαβριήλ, αν είναι να αρχίσεις τα χαιρετίσματα δώσε και στον Θέο και στον Καραγρ...εεε...καλά άσ'τον αυτόν!!! tongue.gif
Peritri
Μόνο οι Μπελλάδες ο μπαμπάς τους και ένας Τσιρώνης (?) μου είπε ο κόουτς ότι τιμωρηθήκανε

Ναι, δυστυχώς, προσαγωγοί...
mimos8
QUOTE(billy_14 @ Feb 24 2007, 04:18 PM) *
Πολύ "πονηρεμένο" σε βλέπω mimo... Ειδικά στην "οποιαδήποτε θέση"... Είναι νωρίς να συζητάμε από τώρα για του χρόνου αλλά ψήνεσαι να έρθεις; smiley.gif 77.gif
Επεράσαμ' όμορφα χτες και ελπίζω να περάσουμε το ίδιο όμορφα και στο Μαρούσι τη Δευτέρα... Αν και να παίζεις μπάσκετ και δη εκτός έδρας απαιτεί περισσότερη ενέργεια από το να πετάς λουλούδια... biggrin.gif
Όσο για το ποιος είμαι περίμενε λίγο ακόμα... Κανένα μήνα για την ακρίβεια... Και θα με δεις από ΠΟΛΥ κοντά!!! peace.gif

οχι και πονηρεμενος ρε billy14.το ανεφερα γιατι πιστευω οτι αν ενας προπονητης εχει τη στηριξη της διοικησης πρεπει να γινονται δεκτες τυφλα οι εισηγησεις του.οσον αφορα τις μεταγραφες σου θυμιζω οτι τον κακαλια δεν τον ξερω καθολου,και δεν με ξερει ουτε αυτος , επομενως δε νομιζω να ειμαι στις εισηγησεις του.
Keekee12
Φίλε Peritri, ο Σκαραφίγκας έχει γνωστή αξία ομώς απλά για ενημέρωση, δεν ανέδειξε αυτός ούτε βέβαια ο ΔΑΣΑΛ τον Κυριακόπουλο, για τον οποίο εκείνη την εποχή ο πρόεδρος του ΔΑΣΑΛ πλήρωσε πολλά χρήματα για να τον πάρει από το Αιγάλεω. Ο Κυριακόπουλος έβγαζε μάτια από το παιδικό του Αιγάλεω από όπου ξεκίνησε και εκείνη τη χρονιά σχεδόν μόνος του ανέβασε το Αιγάλεω στη Β΄Εθνική.
firefox
και ο Κακλαμανος φιλε peritri εβαζε στην Γ εθνικη 40αρες με τον Αγ. Θωμα
billy_14
QUOTE(mimos8 @ Feb 24 2007, 09:13 PM) *
οχι και πονηρεμενος ρε billy14.το ανεφερα γιατι πιστευω οτι αν ενας προπονητης εχει τη στηριξη της διοικησης πρεπει να γινονται δεκτες τυφλα οι εισηγησεις του.οσον αφορα τις μεταγραφες σου θυμιζω οτι τον κακαλια δεν τον ξερω καθολου,και δεν με ξερει ουτε αυτος , επομενως δε νομιζω να ειμαι στις εισηγησεις του.

Αγόρι μου είσαι στις εισηγήσεις τις δικές μου... Δε σου φτάνει; smiley.gif
Όσο για το αν σε ξέρει σε πιάνω αδιάβαστο, μάλλον ξέχασες ότι Ίρις και ΑΕΝΚ ήταν πέρσι στον ίδιο όμιλο... Λες να μη σε είχε προσέξει;;; tongue.gif
billy_14
Σήμερα παίδες θα ήθελα να μοιραστώ τη χαρά μου μαζί σας...
Το Εφηβικό μας νίκησε (πολύ δύσκολα, μετά από θρίλερ) εκτός έδρας την (τρίτη) Κερατέα 64-61 και κατέκτησε την πρώτη θέση στον όμιλό του, περνώντας για πρώτη φορά στην ιστορία του στην επόμενη φάση!
Πολλά μπράβο στον Μάριο Σπηλιωτόπουλο (μόλις 27 ετών και ήδη... βετεράνο των πάγκων) και όλα τα παιδιά, που νίκησαν δύο φορές την (θεωρητικώς) καλύτερη ομάδα του ομίλου (Πεύκη) και αν δεν είχαν δύο ήττες αποκλειστικά οφειλόμενες σε άχρηστους διαιτητές (και ΔΕΝ υπερβάλλω, οι συγκεκριμένοι ήταν ανίκανοι και εκτός τόπου και χρόνου στα συγκεκριμένα παιχνίδια, έπαιξαν γενικώς χάλια και έτυχε απλώς να αδικήσουν εμάς στο τέλος) θα είχαν πανηγυρίσει πολύ πιο πριν από την τελευταία αγωνιστική τη μεγάλη πρόκριση. Σήμερα νικήσαμε παρ' όλο που είχαμε άρρωστους (στο σπίτι τους εννοώ) τον δεύτερο σκόρερ και τον βασικό ψηλό μας. Αυτή η ομάδα έχει πολύ τσαμπουκά και -το καλύτερο απ' όλα- εκτός από τον πρώτο σκόρερ μας (Ηλίας Νταούντ) ΟΛΟΙ οι παίκτες της θα είναι παρόντες και του χρόνου, έρχεται μάλιστα και σημαντικότατη ενίσχυση από το Παιδικό και θα είμαστε και πάλι φαβορί!
Είμαι πολύ ενθουσιασμένος, ίσως γιατί η ομάδα μου (Νεοπεντελικός για όσους... άνοιξαν τώρα το Forum τους) δεν διέθετε παιδικοεφηβικά όταν ξεκίνησα και έχω το απωθημένο ότι ποτέ δεν έπαιξα (για ένα χρόνο γμτ) σε ομάδες υποδομής. Απολαμβάνω κυριολεκτικά να βλέπω αυτά τα παιδιά, φίλους και συμμαθητές και κάθε μέρα μαζί εντός κι εκτός γηπέδου, να παίζουν και να χαίρονται...
Τώρα παίζουμε το Σάββατο στο Σπύρο Λούη νοκ-άουτ με Ροδόπολη. Άντε μάγκες, να πάμε ακόμα πιο ψηλά!
billy_14
Και τώρα που πήρα φόρα... Ας μιμηθώ τον... mimo και ας βάλω κι εγώ ένα κουίζ:
Ποιος νεαρός γκαρντ ομάδας των βορείων προαστείων (εσχάτως και κόουτς!) κέρδισε 350 ευρώ στο στοίχημα και επέλεξε να τα χαρεί κλείνοντας δωμάτιο για την πάρτη του και την καλή του για το βράδυ του Αγίου Βαλεντίνου σε υπερπολυτελές ξενοδοχείο της Κηφισιάς - με θέα στην πισίνα και δείπνο room service παρακαλώ; w00t.gif
Αγόρι μου... εύγε! Είσαι ΜΕΓΙΣΤΟΣ! Είσαι ΘΕΟΣ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ! Υποκλίνομαι! 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Keekee12
Τα σεβη μου στον μεγαλο-τεραστιο Vspan 77.gif 77.gif
Αλλα και ο αρχηγος σε εβγαλε ασπροπροσωπο,ετσι?!!! shot.gif Τα καλυτερα ερχονται!
mimo...ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ...... 68.gif
Olorin
QUOTE(billy_14 @ Feb 25 2007, 06:09 PM) *
Και τώρα που πήρα φόρα... Ας μιμηθώ τον... mimo και ας βάλω κι εγώ ένα κουίζ:
Ποιος νεαρός γκαρντ ομάδας των βορείων προαστείων (εσχάτως και κόουτς!) κέρδισε 350 ευρώ στο στοίχημα και επέλεξε να τα χαρεί κλείνοντας δωμάτιο για την πάρτη του και την καλή του για το βράδυ του Αγίου Βαλεντίνου σε υπερπολυτελές ξενοδοχείο της Κηφισιάς - με θέα στην πισίνα και δείπνο room service παρακαλώ; w00t.gif
Αγόρι μου... εύγε! Είσαι ΜΕΓΙΣΤΟΣ! Είσαι ΘΕΟΣ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ! Υποκλίνομαι! 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif

Να υποθέσω πως ταλαιπωρήθηκε τον τελευταίο χρόνο από σοβαρούς τραυματισμούς??? wink.gif
gabriel1981
blove.gif Ρε παλικαρια τι γινεται εδω μεσα τελικα??!!!

Δε το πιστευα οτι θα συναντησω σε ενα φορουμ τοσους γνωστους μου και εχω εκπλαγει με τα οσα αποκαλυπτονται!!! 19.gif Μεταξυ σοβαρου και αστειου-θα δωσω ολα τα χαιρετισματα που μου ζητησατε στην προηγουμενη σελιδα...αν και αφηστε τα αυτα και καντε ολοι καμια προπονηση!!! 41.gif


Χαιρομαι πολυ που σας βλεπω ολους μια χαρα και καλα θα ηταν τα τα πουμε και απο κοντα!!!
Peritri
QUOTE
Πολλά μπράβο στον Μάριο Σπηλιωτόπουλο (μόλις 27 ετών και ήδη... βετεράνο των πάγκων)

Μπράβο στον Μάριο.

Πολύ καλός στα τμήματα υποδομής, είναι και στο ΠΑΚ Χαλάνδρι εδώ και χρόνια και από πέρσι και στο ανδρικό τμήμα (Γ' ΕΣΚΑ). Ελπίζω του χρόνου να πάρει μαζί του και κανένα παικτάκι αφού έχει τόσο καλό εφηβικό ο ΝΑΟ (έτσι για να ψηθούν) smile.gif

Όσον αφορά τα λεγόμενα μου για Κυριακόπουλο, Κακλαμάνο θεωρώ ότι είναι εντελώς διαφορετικό να είσια πρώτος σκόρερ στη Γ' εθνική από το να είσαι πρωταγωνιστής στην Α2! Δεν λέω ότι τα οφείλουν όλα στον Σκάρι αλλά ότι έπαιξε σημαντικό ρόλο στη μετέπειτα πορεία τους, ίσως το έθεσα λάθος wink.gif
nao
QUOTE(billy_14 @ Feb 25 2007, 06:09 PM) *
Και τώρα που πήρα φόρα... Ας μιμηθώ τον... mimo και ας βάλω κι εγώ ένα κουίζ:
Ποιος νεαρός γκαρντ ομάδας των βορείων προαστείων (εσχάτως και κόουτς!) κέρδισε 350 ευρώ στο στοίχημα και επέλεξε να τα χαρεί κλείνοντας δωμάτιο για την πάρτη του και την καλή του για το βράδυ του Αγίου Βαλεντίνου σε υπερπολυτελές ξενοδοχείο της Κηφισιάς - με θέα στην πισίνα και δείπνο room service παρακαλώ; w00t.gif
Αγόρι μου... εύγε! Είσαι ΜΕΓΙΣΤΟΣ! Είσαι ΘΕΟΣ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ! Υποκλίνομαι! 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif


Είχες δεν είχες μ'έδωσες τελικα!! evilmonkey.gif

ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!Θα τα πούμε από κοντά!!!
BASKETFUN
παντως ενα ειναι σιγουρο οτι με τοση κουβεντα για τον προπονητη του Νεοπεντελικου και τοσα καλα λογια οτι του εξασφαλισαμε την παραμονη του στην ομαδα.Αντε coachαρα παλι σε φτιαξαμε.
mimos8
QUOTE(mimos8 @ Feb 21 2007, 03:40 PM) *
νομιζω πρεπει να αρχισουμε τα προγνωστικα της δευτερας!λεω να δωσω και τα δικα μου...

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1
ΓΑΛΑΤΣΙ-ΑΠΟΛΛΩΝ 1
ΑΕΝΚ-ΑΤΤΑΛΟΣ 1
ΦΟΑ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 2
ΑΕΤΟΣ-ΑΡΙΩΝ 1
ΚΟΡΩΠΙ-ΝΙΚΗ 1
ΕΦΟΑ-ΠΕΝΤΕΛΗ 1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ-ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 2

εμαθα οτι απο το γαλατσι δε θα παιξουν τασιοπουλος και ανδρουλακης,επομενως το γαλατσι-απολλων το δινω 2
christina n10
καλημερα παιδια καλη βδομαδα,σκεφτομαι να παω να δω φιλαθλητικος-μαρκοπουλο ,τι λετε γι αυτο το ματσακι?
μιμακο ,πηγες χθες να δεις πανερυθραικο με ολυμπιακο βολου?

καλη επιτυχια σε ολους οσους παιζουν σημερα.αντε ανδρεα μου και με την νικη και σε θελω super!!! 41.gif
mimos8
ματσαρα το φοα-μαρκοπουλο.να πας οπωσδηποτε.μακαρι να μπορουσα να το δω κι εγω.περιμενω απο τους οπαδους του φοα να ανεβασουν βιντεακι του αγωνα στο you tube.

ναι χθες πηγα ερυθραια αλλα απογοητευτηκα απο την εικονα του βολου.διαλυεται η μια ομαδα μετα την αλλη!

παντως πιστευω οτι αυτη η αγωνιστικη εχει πολυ καλα ματσακια και το αενκ-ατταλος θα ειναι καλο!
christina n10
QUOTE(mimos8 @ Feb 26 2007, 12:05 PM) *
ματσαρα το φοα-μαρκοπουλο.να πας οπωσδηποτε.μακαρι να μπορουσα να το δω κι εγω.περιμενω απο τους οπαδους του φοα να ανεβασουν βιντεακι του αγωνα στο you tube.

ναι χθες πηγα ερυθραια αλλα απογοητευτηκα απο την εικονα του βολου.διαλυεται η μια ομαδα μετα την αλλη!

παντως πιστευω οτι αυτη η αγωνιστικη εχει πολυ καλα ματσακια και το αενκ-ατταλος θα ειναι καλο!
ειμαι σιγουρη οτι και το δικο σας θα ειναι καλο αλλα ειστε πολυ μακρια για μενα.εχω και προπονηση με τις μικρες ως τις 8:30οποτε ειναι ιο βατο το παιχνιδακι που θα παω να δω.
εχεις δικιο ηδη εχουν αποσυρθει 2 και αν μου λες οτι και ο ολος ειναι ετσι τον βλεπω να διαλυεται.εγω χθες πηγα και ειδα γκυζιακο -πειραικο γ
εθνικη.
Olorin
QUOTE(nao @ Feb 26 2007, 08:40 AM) *
Είχες δεν είχες μ'έδωσες τελικα!! evilmonkey.gif

ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!Θα τα πούμε από κοντά!!!

Μάλλον μόνος σου "δώθηκες" αγόρι μου, αφού εκτός από εμένα, κανείς άλλος δεν σε υποψιαζόταν (κι εγώ αν πρόσεξες το έγραψα κομψά ώστε να μην το καταλάβουν άλλοι... wink.gif )

gabriel1981, τώρα που το θυμήθηκα, ακόμα περιμένω να έρθεις σε κανέναν εντός έδρας αγώνα μας... Άντε ρε, 5' από το σπίτι σου είναι το γήπεδο!!!

Peritri, δεν θέλω να προδιαθέτω καταστάσεις, αλλά κάτι μου λέει ότι στο τέλος έτσι όπως πάμε θα αναγκαστώ να παίξω κι εγώ περιφερειακός απόψε... sad.gif

mimos8, ναι, αλλά ανεβάζουν μόνο τα καλάθια της ομάδας τους κι έτσι μας ρίχνουν την ψυχολογία όποτε τα βλέπουμε... tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.