Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α'ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
dedes-9
σε εδιωξαν απο ομαδα β εσκα?! μπραβο καριεριστα
dedes-9
και για να τελειωσει εδω το 8εματακι συγχαρητηρια στο φιλα8λητικο που μασ κερδισε δικαια και που εβαλαν φασεις στο youtube και απο τισ 2 ομαδες
christina n10
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 1 2007, 02:00 PM) *
μην ανησυχεις θα σε αναγνωρισω εγω , αφου θα εισαι η πιο ωραια παρουσια στο γηπεδο.....
ωραια,αρχισαμε το δουλεμα και μεταξυ μας??? tongue.gif tongue.gif tongue.gif ανδρεα για μαζεψε λιγο το μικρο....
Giwrgos_foa
ayto einai kati asxeto alla profanws epeidh den exeis ti na peis les ayto..tespa ante kalh xwnepsh..pies soda na se boithisei..
tasos
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 1 2007, 01:10 PM) *
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΗΣ 2
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΕΦΟΑ 2
ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ 1
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΓΑΛΑΤΣΙ 1
ΑΡΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΟΣ - ΚΟΡΩΠΙ 1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1
ΑΣ ΔΟΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΥΤΕΡΑ


ego tha diafoniso se merika ...
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΗΣ 1
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ - ΚΗΦΙΣΙΑ 1
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΕΦΟΑ 1
ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ 1
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΓΑΛΑΤΣΙ 1
ΑΡΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΟΣ - ΚΟΡΩΠΙ 1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1
BASKETFUN
QUOTE(christina n10 @ Mar 1 2007, 12:12 PM) *
ωραια,αρχισαμε το δουλεμα και μεταξυ μας??? tongue.gif tongue.gif tongue.gif ανδρεα για μαζεψε λιγο το μικρο....



ποιο δουλεμα Χριστινακι μου?γιατι ψεμματα λεει.Μπραβο αγορι τελικα κατι εμαθες απο μενα
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 1 2007, 02:17 PM) *
ποιο δουλεμα Χριστινακι μου?γιατι ψεμματα λεει.Μπραβο αγορι τελικα κατι εμαθες απο μενα
a.μπραβο!!!! τωρα χτυπατε και οι δυο.εχε χαρη που δεν την"ψωνιζω",με κατι τετοια.
και να μιλησουμε και λιγο για μπασκετακι,πως βλεπετε την σημερινη αναμετρηση ολυμπιακος -τσσκα?εγω μοιραζομαι στα δυο,1ον γιατι ειμαι ολυμπιακαρα και 2ον γιατι υποστηριζω παπαλουκα και παρακολουθω,απο τοτε που ηταν στην δαφνη.
mixalopoylos17
QUOTE(christina n10 @ Mar 1 2007, 12:12 PM) *
ωραια,αρχισαμε το δουλεμα και μεταξυ μας??? tongue.gif tongue.gif tongue.gif ανδρεα για μαζεψε λιγο το μικρο....

δεν σε δουλευω χριστινακι απλα εχω εμπιστοσυνη στο γουστο του αντρεα....

QUOTE(christina n10 @ Mar 1 2007, 12:21 PM) *
a.μπραβο!!!! τωρα χτυπατε και οι δυο.εχε χαρη που δεν την"ψωνιζω",με κατι τετοια.
και να μιλησουμε και λιγο για μπασκετακι,πως βλεπετε την σημερινη αναμετρηση ολυμπιακος -τσσκα?εγω μοιραζομαι στα δυο,1ον γιατι ειμαι ολυμπιακαρα και 2ον γιατι υποστηριζω παπαλουκα και παρακολουθω,απο τοτε που ηταν στην δαφνη.

αν και παναθηναικος πιστευω πως ο ολυμπιακος με γεματο το γηπεδο θα κερδισει , εσυ τι πιστευεις?
tasos
Βλεπω οτι αρκετος κοσμος απο forum θα ερθει την δευτερα στο κλειστο της ριζουπολης οποτε κρινω σκοπιμο να δωσω οδηγιες πως να ερθετε !

Οδηγίες για το γήπεδο:

Το κλειστο γήπεδο μπασκετ ειναι στη Ριζούπολη, μια περιοχή στο τέρμα Πατησιών και δίπλα στη Νέα Φιλαδέλφεια και τη Νεα Ιωνία.

Η πρόσβαση με αυτοκίνητο μεσω Πατησίων φτάνουμε στο τέρμα στρίβουμε δεξιά και στο πρώτο φανάρι αριστερά. Στην συνεχεια βρισκουμε τη Λεωφόρο Ηρακλείου (από την Πατησίων).

Το γήπεδο είναι στην Λεωφόρο Ηρακλείου, αριστερά μόλις περάσετε το 2ο Νεκροταφείο και τη γέφυρα πάνω από τις γραμμές του μετρό.

Με το μετρό είναι η γραμμή 1 του Μετρό. Ο πλησιέστερος σταθμός είναι ο Περισσός, από όπου το γήπεδο απέχει 400 μέτρα κατά μήκος των γραμμών.

Με λεωφορείο: το Α8,Γ8 (αφετηρία στη Στουρνάρη) και το 605 (αφετηρία στη Χαλκοκονδύλη) κάνουν στάση στην Ηρακλείου, κοντά στο γήπεδο.
BASKETFUN
μπραβο Τασο για τη σκεψη σου να πεισ που ειναι ακριβως το γηπεδο.

Και εγω νομιζω οτι δεν εχει τα περιθωρια να χασει.Αν παρουσιαστει ομωσ οπως στο παιχνιδι με Μπανταλονα
βλεπω να πεφτει αγριο σεξ
christina n10
QUOTE(tasos @ Mar 1 2007, 02:25 PM) *
Βλεπω οτι αρκετος κοσμος απο forum θα ερθει την δευτερα στο κλειστο της ριζουπολης οποτε κρινω σκοπιμο να δωσω οδηγιες πως να ερθετε !

Οδηγίες για το γήπεδο:

Το κλειστο γήπεδο μπασκετ ειναι στη Ριζούπολη, μια περιοχή στο τέρμα Πατησιών και δίπλα στη Νέα Φιλαδέλφεια και τη Νεα Ιωνία.

Η πρόσβαση με αυτοκίνητο μεσω Πατησίων φτάνουμε στο τέρμα στρίβουμε δεξιά και στο πρώτο φανάρι αριστερά. Στην συνεχεια βρισκουμε τη Λεωφόρο Ηρακλείου (από την Πατησίων).

Το γήπεδο είναι στην Λεωφόρο Ηρακλείου, αριστερά μόλις περάσετε το 2ο Νεκροταφείο και τη γέφυρα πάνω από τις γραμμές του μετρό.

Με το μετρό είναι η γραμμή 1 του Μετρό. Ο πλησιέστερος σταθμός είναι ο Περισσός, από όπου το γήπεδο απέχει 400 μέτρα κατά μήκος των γραμμών.

Με λεωφορείο: το Α8,Γ8 (αφετηρία στη Στουρνάρη) και το 605 (αφετηρία στη Χαλκοκονδύλη) κάνουν στάση στην Ηρακλείου, κοντά στο γήπεδο.
μπραβο βρε παιδι μου εισαι αψογος !!! 41.gif 41.gif ευχαριστουμε παρα πολυ για τις πληροφοριες.ειναι θεωρω απο τα λιγα γηπεδα που δεν εχω παιξει και κατα συνεπεια δεν ξερω.
Michael23Thess
Καλησπερα,θελω να ζητησω κατι,για το βιντεακι που εστειλαν απο αγωνα της ΕΣΚΑ...Στειλτε μου το link αν μπορειτε

Ευχαριστω
Keekee12
Vspan αγορι μου φαινεται πως μονο εσυ με πιστευεις πλεον... sad.gif
ουτε συμπαικτες ουτε προπονητης (ανεκδοτο μεγαλο!!!)...Θα προσπαθησω να σε δικαιωσω....ΠΑΛΙ..καταλαβαινεις τι εννοω 77.gif !!!!!!Επισης θα καταλαβες υποθετω οτι αυριο θα μαι σε διφορετικο τραπεζι απτο mimo....Στο τραπεζι των παραγοντων και οχι σε αυτο των επεγγελματιων-παικτων!!Εγω και ο Παπαζησης μονοι μας icon_drunk.gif icon_drunk.gif !!Αυτα και δε θελω αλλα παραπονακια..και ηρεμα στη δουλεια..Να προσεχεις ολους τους υπαλληλους σου προεδραρα............. smiley.gif
LARRY
ΤΟΥΡΙΣΤ ποτε θα γινει το τραπεζι για την ηττα στα τριποντα απο τον KG 15?
christina n10
λοιπον παιδακια τα λεμε αυριο και φρονιμα ,ετσι?καλο μεσημερι,φιλακια σε ολους και ιδιατερα σε basketfun,kai μιχαλοουλο.ελπιζω ανδρεα να το διαβασεις εγκαιρα και να μην με ψαχνεις αργοτερα.τα λεμε. icon_wave.gif icon_wave.gif wink.gif wink.gif
TOURIST
QUOTE(LARRY @ Mar 1 2007, 12:46 PM) *
ΤΟΥΡΙΣΤ ποτε θα γινει το τραπεζι για την ηττα στα τριποντα απο τον KG 15?

ΣΤΟ ΠΡΟΛΑΒΕ Η ΚΟΥΦΑΛΑ-ΞΕΡΕΙΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΗΤΑΝ ΟΠΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΧΑΛΙΑ ΓΥΡΙΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΔΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΜΕ ΝΙΚΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΦΤΙΞΩ ΤΗ ΨΥΧΟΙΛΙΓΙΑ. ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΙΛΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΛΙΓΟ ΘΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΑΣΧΗΜΑ ΑΥΤΟ
BASKETFUN
QUOTE(LARRY @ Mar 1 2007, 12:46 PM) *
ΤΟΥΡΙΣΤ ποτε θα γινει το τραπεζι για την ηττα στα τριποντα απο τον KG 15?



ε πες μου οτι εγινε και αυτο να παραδωσω το δελτιο μου.
Το κοβω το μπασκετ.Και καποιο αλλοι πρεπει να παραδωσουν τισ αδειεσ τουσ
TOURIST
ΚΟΥΙΖ: ΠΟΙΟΣ ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΘΑΜΩΝΑΣ ΤΟΥ SITE ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΣΕ HOT LOVERBOY?
ΦΥΣΙΚΑ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΓΚΟΥΡΟΥ ΤΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ LARRY THE ORIGINAL ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙ ΑΜΕΣΩΣ
BASKETFUN
QUOTE(TOURIST @ Mar 1 2007, 12:53 PM) *
ΣΤΟ ΠΡΟΛΑΒΕ Η ΚΟΥΦΑΛΑ-ΞΕΡΕΙΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΗΤΑΝ ΟΠΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΧΑΛΙΑ ΓΥΡΙΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΔΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΜΕ ΝΙΚΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΦΤΙΞΩ ΤΗ ΨΥΧΟΙΛΙΓΙΑ. ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΙΛΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΛΙΓΟ ΘΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΑΣΧΗΜΑ ΑΥΤΟ




κλασικες δικαιολογιες.η ηττα ειναι ηττα.Ντροπη τιποτα αλλο δεν λεω
mixalopoylos17
QUOTE(TOURIST @ Mar 1 2007, 12:53 PM) *
ΣΤΟ ΠΡΟΛΑΒΕ Η ΚΟΥΦΑΛΑ-ΞΕΡΕΙΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΗΤΑΝ ΟΠΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΧΑΛΙΑ ΓΥΡΙΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΔΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΜΕ ΝΙΚΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΦΤΙΞΩ ΤΗ ΨΥΧΟΙΛΙΓΙΑ. ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΙΛΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΛΙΓΟ ΘΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΑΣΧΗΜΑ ΑΥΤΟ

δεν το περιμενα να χασεις στα τριποντα απο τον αμπαλο
LARRY
LARRY και KG #15 εναντιον BASKETFUN και ΤΟΥΡΙΣΤ...Διαλεξτε ωρα και μερος και θα ειμαστε εκει...
BASKETFUN
QUOTE(christina n10 @ Mar 1 2007, 12:52 PM) *
λοιπον παιδακια τα λεμε αυριο και φρονιμα ,ετσι?καλο μεσημερι,φιλακια σε ολους και ιδιατερα σε basketfun,kai μιχαλοουλο.ελπιζω ανδρεα να το διαβασεις εγκαιρα και να μην με ψαχνεις αργοτερα.τα λεμε. icon_wave.gif icon_wave.gif wink.gif wink.gif



οκ Χριστινα μου τα λεμε αυριο.φιλακια

QUOTE(LARRY @ Mar 1 2007, 01:00 PM) *
LARRY και KG #15 εναντιον BASKETFUN και ΤΟΥΡΙΣΤ...Διαλεξτε ωρα και μερος και θα ειμαστε εκει...




θα ειναι σαν να κλεβουμε εκκλησια.κριμα δεν ειναι.LARRY κατσε στα αυγα σου γιατι τι τελευταια φορα που επαιξες μπασκετ εκανες να περπατησεις 1μηνα
TOURIST
ΟΠΟΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΡΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ¨: ΣΤΙΣ ΩΡΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ ΤΗΣ ΙΡΙΔΑΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΑΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΦΟΥ Η ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΤΙΜΑΕΙ ΝΑ ΠΡΟΠΟΝΕΙΤΑΙ ΣΕ ΓΝΩΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
mixalopoylos17
QUOTE(LARRY @ Mar 1 2007, 01:00 PM) *
LARRY και KG #15 εναντιον BASKETFUN και ΤΟΥΡΙΣΤ...Διαλεξτε ωρα και μερος και θα ειμαστε εκει...

ολα τα λεφτα μου στο ζευγαρι TOURIST , BASKETFUN
BASKETFUN
QUOTE(TOURIST @ Mar 1 2007, 01:06 PM) *
ΟΠΟΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΡΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΓΗΠΕΔΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ¨: ΣΤΙΣ ΩΡΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ ΤΗΣ ΙΡΙΔΑΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΑΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΦΟΥ Η ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΤΙΜΑΕΙ ΝΑ ΠΡΟΠΟΝΕΙΤΑΙ ΣΕ ΓΝΩΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ



γαιτι κανει και προπονησεις η ιριδα εγω νομιζα με τη coachαρα που εχει οτι κατεβαινει μονο στα παιχνιδια
LARRY
Εγω αποχωρω αφηνω τον KG #15 στη θεση μου...Οσο για το χτυπημα ειναι λογικο οι αντιπαλοι να χτυπουν τον καλυτερο παιχτη της ομαδας με τακλιν...
BASKETFUN
LARRY μεχρι να απαντησεις θα εχω σχολασει
1ωρα καθε λεξη κανεις
LARRY
ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΓΛΥΦΕΙΣ ΡΕ...ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ...

Χαμενα λεφτα ειναι μιχαλοπουλε...
BASKETFUN
ναι ασε μας να μιλισουμε με τον τριποντερ αλλα πριν φυγεις πες μας και με το ματι τι ειχε παιχτει?
]
LARRY
αποχωρομε απο την συζητηση γιατι εχει καταντησει πολεμος εναντιον αγνων φιλων αλλα και αθλητων του μπασκετ...

οσο για την προπονηση μονο αντοχη χρειαζομαι γιατι και χωρις προπονηση αποδιδω στο 110%
KG #15
TOURIST
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 1 2007, 01:08 PM) *
γαιτι κανει και προπονησεις η ιριδα εγω νομιζα με τη coachαρα που εχει οτι κατεβαινει μονο στα παιχνιδια

Η ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΜΟΝΟ ΒΑΡΗ - LARRY,MIHAL17,GS15,DUCCATTI,YAMAHA,HONDA, LOVERBOY ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ ΣΤΑ ΣΟΥΤ - ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
BASKETFUN
QUOTE(TOURIST @ Mar 1 2007, 01:13 PM) *
Η ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΜΟΝΟ ΒΑΡΗ - LARRY,MIHAL17,GS15,DUCCATTI,YAMAHA,HONDA, LOVERBOY ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ ΣΤΑ ΣΟΥΤ - ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ



μιλας εσυ που εχασεσ απο τον KG#15?
εγω θα εφευγα τελειως απο το forum στη θεση σου
Olorin
QUOTE(Michael23Thess @ Mar 1 2007, 12:33 PM) *
Καλησπερα,θελω να ζητησω κατι,για το βιντεακι που εστειλαν απο αγωνα της ΕΣΚΑ...Στειλτε μου το link αν μπορειτε

Ευχαριστω

Εδώ θα βρεις τους περισσότερους αγώνες του πρωτοπόρου Φιλαθλητικού, αν και σχεδόν σε όλους έχει μόνο τις φάσεις από την πλευρά της συγκεκριμένης ομάδας...
mimos8
καλω πισω τον lalas αν εχει ηρεμησει ,για να κανει αντικειμενικες προβλεψεις της επομενης αγωνιστικης!παντα με συνοδεια σχολιου
TOURIST
ΣΩΣΤΟ Η ΝΤΡΟΠΗ ΔΕΝ ΞΕΠΛΕΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ SITE AΑΠΟΧΩΡΩ ΓΙΑΤΙ ΠΕΙΝΑΣΑ ΠΑΛΙ-ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΣΥ ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΝΤΕΜΗΣ
mimos8
οι προβλεψεις μου για τη δευτερα:

ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΗΣ 1(δεν εχει επιλογη ο απολλων και ο αρης εχει απουσιες)
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ - ΚΗΦΙΣΙΑ ------ντερμπαρα
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΕΦΟΑ 1(με προβληματιζει η ενωση αλλα απ οτι ξερω η εφοα τα εχει ψιλοπαρατησει)
ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ 1(λογω εδρας)
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΓΑΛΑΤΣΙ 2(απογοητευμενοι και ξενερωμενοι οι γηπεδουχοι,καβλ....νοι οι φιλοξενουμενοι)
ΑΡΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 (ασχολιαστο)
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΠΙ 1(λογω εδρας αν και το κορωπι ανεβαινει σιγα σιγα.billy14 μην τους υποτιμησετε)
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1(δε νομιζω οτι θα μπορεσουν το 2 τα βριλησσια,sorry abaskete)
billy_14
QUOTE(mimos8 @ Mar 1 2007, 01:32 PM) *
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΠΙ 1(λογω εδρας αν και το κορωπι ανεβαινει σιγα σιγα.billy14 μην τους υποτιμησετε)

Εμείς αποκλείεται να τους υποτιμήσουμε... Για μένα τουλάχιστον το ματσάκι είναι πολύ "πονηρό"...
Άσε που αν πραγματικά θέλουμε να εξαντλήσουμε όλες μας τις μαθηματικές πιθανότητες, κάθε αγώνας πλέον είναι τελικός.
Αυτά για κάποιους που πιστεύουν ότι επειδή μείναμε πίσω θα "κάτσουμε" σ' όποιον έχει ανάγκη... Καμιά σχέση... Δεν το έχουμε κάνει ποτέ ούτε και πρόκειται.
Άσχετο: Ξέρει κανείς σας ποιος είναι ασίσταντ του Κίτσου junior στο Κορωπί;
Michael23Thess
Ευχαριστω πολυ Olorin
JASON
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΦΟΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΣΤΗΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ. ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΟΜΩΣ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ

ΣΚΟΠΟΣ ΤΩΝ ''ΦΙΛΩΝ΄΄ ΤΟΥ ΦΟΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ ΤΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ.

ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΑ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ ΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΟΛΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ. ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ

ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΤΙΚΗ ΕΥΝΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ. ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ Ο ΦΟΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ

ΠΑΝΤΑ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΝΑΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΟΛΑ. ΕΞΑΛΛΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ

ΟΙ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ ΦΟΑ ΚΑΙ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΝ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΤΗΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ. ΟΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ

ΤΟΥ ΦΟΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΠΟΣΟ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ ΚΑΙ ΑΣΧΕΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ ΤΟΥ, ΕΝΤΟΣ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟΥ.
JASON
ΟΙ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ.

ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΗΣ 1(Ο ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΟΥ ΧΑΡΤΙ)

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ - ΚΗΦΙΣΙΑ 1(ΛΟΓΩ ΕΔΡΑΣ)

ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΕΦΟΑ 2(ΤΙΜΩΡΙΕΣ ΚΑΙ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΣ ΦΙΛΙΟΥ)

ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ 1(ΑΝ ΒΑΛΕΙ 40 Ο ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΟΙ ΣΤΗ ΝΙΚΗ)

ΑΤΤΑΛΟΣ - ΓΑΛΑΤΣΙ 2(Ο ΑΤΤΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ)

ΑΡΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2

ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΠΙ 1(ΑΝ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ)

ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1(Ο ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΙΚΗ)
BASKETFUN
QUOTE(JASON @ Mar 1 2007, 01:59 PM) *
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΦΟΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΣΤΗΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ. ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΟΜΩΣ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ

ΣΚΟΠΟΣ ΤΩΝ ''ΦΙΛΩΝ΄΄ ΤΟΥ ΦΟΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ ΤΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ.

ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΑ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ ΤΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΟΛΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ. ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ

ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΤΙΚΗ ΕΥΝΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ. ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ Ο ΦΟΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ

ΠΑΝΤΑ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΝΑΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΟΛΑ. ΕΞΑΛΛΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ

ΟΙ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ ΦΟΑ ΚΑΙ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΝ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΤΗΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ. ΟΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ

ΤΟΥ ΦΟΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΠΟΣΟ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ ΚΑΙ ΑΣΧΕΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ ΤΟΥ, ΕΝΤΟΣ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟΥ.


κοιτα JAZON εχουμε μαθει ολοι και πιπιλαμε τη καραμελα της διαιτησιας αλλα μαλλον ξεχνας και τα δικα σας.δηλαδη θες να μας πεισεις οτι εσεις δεν εχετε καθολου την ευνοια της διαιτησιας?
καλο θα ηταν να παραδεχτεις την ανωτεροτητα του Φιλαθλητικου και να αφησεις τισ δικαιολογιες με τη διαατησια.Εχει την καλυτερη ομαδα και το πιο γεματο παγκο.Δεν ειναι κακο να το παραδεχτεις.Και εγω παιχτης αλλης ομαδας ειμαι αλλα επειδη ολοι παιζουμε μπασκετ μπορουμε να κρινουμε ποιος ειναι καλος και ποιος οχι.

Τωρα αν το Μαρκοπουλο θα ειναι η ομαδα που θα ανεβει εχε υπομονη γιατι εχει δρομο το πρωταθλημα ακομα
JASON
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 1 2007, 02:08 PM) *
κοιτα JAZON εχουμε μαθει ολοι και πιπιλαμε τη καραμελα της διαιτησιας αλλα μαλλον ξεχνας και τα δικα σας.δηλαδη θες να μας πεισεις οτι εσεις δεν εχετε καθολου την ευνοια της διαιτησιας?
καλο θα ηταν να παραδεχτεις την ανωτεροτητα του Φιλαθλητικου και να αφησεις τισ δικαιολογιες με τη διαατησια.Εχει την καλυτερη ομαδα και το πιο γεματο παγκο.Δεν ειναι κακο να το παραδεχτεις.Και εγω παιχτης αλλης ομαδας ειμαι αλλα επειδη ολοι παιζουμε μπασκετ μπορουμε να κρινουμε ποιος ειναι καλος και ποιος οχι.

Τωρα αν το Μαρκοπουλο θα ειναι η ομαδα που θα ανεβει εχε υπομονη γιατι εχει δρομο το πρωταθλημα ακομα

BASKETFUN ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΙΚΤΗΣ ΣΤΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ. ΦΙΛΟΣ ΤΗΣ ΕΣΚΑ ΕΙΜΑΙ,

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ. ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
BASKETFUN
QUOTE(JASON @ Mar 1 2007, 02:29 PM) *
BASKETFUN ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΙΚΤΗΣ ΣΤΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ. ΦΙΛΟΣ ΤΗΣ ΕΣΚΑ ΕΙΜΑΙ,

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ. ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.



τοσο το χειροτερο γιατι αν ησουν παιχτης του Μαρκοπουλου θα σε δικαιολογουσα λιγο αλλα τωρα που μου λες οτι εισαι απλως παρατηρητης υποθετω οτι δεν το γνωριζεις καλα το αθλημα και οτι δεν εισαι και το αντικειμενικος.
machinery
Καλησπέρα!Σύμφωνα με όλα όσα έχω διαβάσει σχετικά με το ντέρμπυ της επόμενης αγωνιστικής με το Μαρκόπουλο και την Κηφισιά και σε συνδυασμό με το ότι έχω παίξει αντίπαλος και με τις δύο ομάδες πιστεύω ότι η Κηφισιά έχει σαφώς πολύ μεγαλύτερο προβάδισμα από το Μαρκόπουλο . Παίζει πολύ πιο όμορφο μπάσκετ και πιο οργανωμένο και πιο σεταρισμένο . Βέβαια αν το Μαρκόπουλο επιδοθεί στο 7 εναντίον 5 όπως συνηθίζει τότε ναι η Κηφισιά θα έχει πρόβλημα .
Φίλε Jason , αν την Δευτέρα ο φίλος και συμπαίκτης nao κάνει πάλι τα μαγικά του , όπως στο προηγούμενο παιχνίδι , τότε πολύ δύσκολα θα χάσουμε , παρόλο που το Κορωπί είναι μια ομάδα που υπολογίζουμε πολύ!!!!!!
Ναο είσαι μεγάλη παιχτάρα!!!!!!!!!!Κανε τα κόλπα σου θαύμα παιδί!!!!!!Βάλε άλλο ένα από τα 7.5 μπορείς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_wave.gif 41.gif
fragos
τι ωρα παιζει ο χολαργος τη δευτερα με τα βριλλισια;υπαρχει καποιο site με ολο το προγραμμα της χρονιας;
Thunder
QUOTE(fragos @ Mar 1 2007, 05:18 PM) *
τι ωρα παιζει ο χολαργος τη δευτερα με τα βριλλισια;υπαρχει καποιο site με ολο το προγραμμα της χρονιας;



Μπορεις να τα βρεις ολα στο επισημο site της ΕΣΚΑ www.eska.gr
christina n10
καλημερα παιδια,πως ειδαμε το χθεσινο ματσακι,του ολυμπιακου με τσσκα?εγω προσωπικα δεν ειδα καθολου τον ολυμπιακο μεσα στο γηπεδο!!!αληθεια μονη της επαιζε η τσσκα?περα απο τη πλακα ,πιστευα οτι θα εχανε ο ολυμπιακος ,αλλα ειλικρινα απογοητευτικα που δεν φανηκε να το παλευει καν.καποιες ατομικες προσπαθειες που εγιναν απο καποιους παικτες δεν φερνουν την ανοιξη!!!abaskete το"αποΤΕΟστε τον"που ειχε σημερα το sportime νομιζω τα λεει ολα.και εγω με την σειρα μου 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif στον μεγαλο "στρατηγο"!!!!! 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
christina n10
καλημερα και ειδικα στον basketfun kai μιχαλοπουλο.σας περιμενω να τα πουμε.φιλακια.
mixalopoylos17
QUOTE(christina n10 @ Mar 2 2007, 05:31 AM) *
καλημερα και ειδικα στον basketfun kai μιχαλοπουλο.σας περιμενω να τα πουμε.φιλακια.

καλημερα χριστινα!!!
christina n10
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 2 2007, 08:22 AM) *
καλημερα χριστινα!!!
βρε μικρουλη,δεν ηξερα οτι εισαι και εσυ τοσο πρωινος τυπος!χαιρομαι.για πες μου εντυπωσεις για το χθεσινο ματσακι του ολυμπιακο?παπαλουκας ολα τα λεφτα ,ετσι?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.