Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α'ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
Olorin
QUOTE(abasketos @ Feb 27 2007, 12:04 PM) *
In any case, θα το παλέψουμε να πέσουμε αξιοπρεπώς

...Κι ήταν ανάγκη να πάρετε κι εμάς μαζί σας??? sad.gif
pointguard
Kammia sxesh antithetos! kammia timoria travmatismoi sunexeia
mimos8
1)τα συγχαρητηρια μου σε nao+billy14 που ακολουθουν το δρομο που χαραξα με τα κουιζ εγω και ο alexas10!!!και ξεχωριστα συγχαρητηρια στον nao που οπως διαβασα εκανε σουπερ εμφανιση χθες.το αξιζε αφου εδω και 2 χρονια οποτε το συνανταω το παιδι ολο και καποιο τραυματισμο εχει ειδικα στο γονατο.
2)συγχαρητηρια και στον φοα για την επικρατηση του!
3)εμεις χθες παιξαμε αρκετα καλα και κερδισαμε μια καλη ομαδα που ομως μολις εφυγε το παιχνιδι στους 10+ στο δευτερο δεκαλεπτο τα παρατησε εντελως.ειχαμε τρομερη ευστοχια ειδικα απο μπαρτζο και καρτανο αν και νομιζω οτι λαθος παιχνιδι ¨διαλεξαμε¨ να εχουμε τετοια ποσοστα...μακαρι να τα εχουμε και την επομενη δευτερα!
4)ευχομαι στον απολλωνα και ειδικα στον φιλο overdam να επανελθουν με νικη εις βαρος του αρη για να γινει ολοκαυτωμα στην α εσκα!φαντασου τι θα γινοταν αν δεν ηταν τοσο καλος ο φοα και ειχε κανει 2-3 ηττες ακομα....!!!!
5)ευχαριστω τον alexas10 για την πασα του χθες στον αιφνιδιασμο...ανταποδωσε αυτη που του εδωσα στη ριζουπολη και εβαλε την τριπονταρα!
6)ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΑΖΕΨΟΥ!ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΚΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ
mimos8
χαιρετω abasketo που εχει εξαφανιστει τελειως απο το φορουμ...χτυπησε τον ψηλο μου καλα καλα και μετα...λουης!!!ντροπη σου
christina n10
QUOTE(mimos8 @ Feb 27 2007, 02:11 PM) *
1)τα συγχαρητηρια μου σε nao+billy14 που ακολουθουν το δρομο που χαραξα με τα κουιζ εγω και ο alexas10!!!και ξεχωριστα συγχαρητηρια στον nao που οπως διαβασα εκανε σουπερ εμφανιση χθες.το αξιζε αφου εδω και 2 χρονια οποτε το συνανταω το παιδι ολο και καποιο τραυματισμο εχει ειδικα στο γονατο.
2)συγχαρητηρια και στον φοα για την επικρατηση του!
3)εμεις χθες παιξαμε αρκετα καλα και κερδισαμε μια καλη ομαδα που ομως μολις εφυγε το παιχνιδι στους 10+ στο δευτερο δεκαλεπτο τα παρατησε εντελως.ειχαμε τρομερη ευστοχια ειδικα απο μπαρτζο και καρτανο αν και νομιζω οτι λαθος παιχνιδι ¨διαλεξαμε¨ να εχουμε τετοια ποσοστα...μακαρι να τα εχουμε και την επομενη δευτερα!
4)ευχομαι στον απολλωνα και ειδικα στον φιλο overdam να επανελθουν με νικη εις βαρος του αρη για να γινει ολοκαυτωμα στην α εσκα!φαντασου τι θα γινοταν αν δεν ηταν τοσο καλος ο φοα και ειχε κανει 2-3 ηττες ακομα....!!!!
5)ευχαριστω τον alexas10 για την πασα του χθες στον αιφνιδιασμο...ανταποδωσε αυτη που του εδωσα στη ριζουπολη και εβαλε την τριπονταρα!
6)ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΑΖΕΨΟΥ!ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΚΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ
μπα μπα ,τι βλεπω εμφανιστηκες?αντε βρε γιατι ανησυχουσα που βρισκεσαι,και ευτυχως που εχεις και τον pointguard,να περνει θεση για σενα.τι να πω αυτη η ομαδα(αενκ) ειναι μια γροθια σε ολα!!!!! 41.gif εντος και εκτος γηπεδου!!!πολυ χαιρομαι για αυτην την εικονα. tongue.gif tongue.gif
christina n10
QUOTE(mimos8 @ Feb 27 2007, 02:11 PM) *
1)τα συγχαρητηρια μου σε nao+billy14 που ακολουθουν το δρομο που χαραξα με τα κουιζ εγω και ο alexas10!!!και ξεχωριστα συγχαρητηρια στον nao που οπως διαβασα εκανε σουπερ εμφανιση χθες.το αξιζε αφου εδω και 2 χρονια οποτε το συνανταω το παιδι ολο και καποιο τραυματισμο εχει ειδικα στο γονατο.
2)συγχαρητηρια και στον φοα για την επικρατηση του!
3)εμεις χθες παιξαμε αρκετα καλα και κερδισαμε μια καλη ομαδα που ομως μολις εφυγε το παιχνιδι στους 10+ στο δευτερο δεκαλεπτο τα παρατησε εντελως.ειχαμε τρομερη ευστοχια ειδικα απο μπαρτζο και καρτανο αν και νομιζω οτι λαθος παιχνιδι ¨διαλεξαμε¨ να εχουμε τετοια ποσοστα...μακαρι να τα εχουμε και την επομενη δευτερα!
4)ευχομαι στον απολλωνα και ειδικα στον φιλο overdam να επανελθουν με νικη εις βαρος του αρη για να γινει ολοκαυτωμα στην α εσκα!φαντασου τι θα γινοταν αν δεν ηταν τοσο καλος ο φοα και ειχε κανει 2-3 ηττες ακομα....!!!!
5)ευχαριστω τον alexas10 για την πασα του χθες στον αιφνιδιασμο...ανταποδωσε αυτη που του εδωσα στη ριζουπολη και εβαλε την τριπονταρα!
6)ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΑΖΕΨΟΥ!ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΚΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ
εχει δικιο ,δεν σε ξερω,δεν με ξερεις και πιστεψε με περα απο την πλακα που κανουμε,δεν καιγομα και να σε μαθω!! wink.gif wink.gif
BASKETFUN
LARRY μιπως ειδες αποτελεσματα και ποντους αναλυτικα?
για μπες www.basketblog.gr και δες κατι ενδιαφερον
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 27 2007, 02:49 PM) *
LARRY μιπως ειδες αποτελεσματα και ποντους αναλυτικα?
για μπες www.basketblog.gr και δες κατι ενδιαφερον
εισαιμ θεος 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 29(4).ολα τα λεφτα αγορι μου!!!!!!
BASKETFUN
βασικα ηθελα να τη πω στο LARRY που με κραζει καθε φορα αλλα σε ευχαριστω πολυ Χριστινα μου.Α και μιας και ειναι και o TOURISM μεσα ας δει και αυτος να μας πει ποιος εφερε το πρωταθλητισμο στον Αρη
fragos
επειδη ειμαι ασχετος με την εσκα μπορει να μου πει που παιζει ο χολαργος;εκκει που ειναι το κλειστο τερμα νοτου;
billy_14
QUOTE(fragos @ Feb 27 2007, 01:01 PM) *
επειδη ειμαι ασχετος με την εσκα μπορει να μου πει που παιζει ο χολαργος;εκκει που ειναι το κλειστο τερμα νοτου;

Ανεβαίνοντας Μεσογείων μετά το "ΙΑΣΩ" στρίβεις δεξιά στο πρώτο φανάρι (17 Νοέμβρη). Προχωράς αρκετά (κανένα χιλιόμετρο) μέχρι να δείς ταμπέλα προς κλειστό γυμναστήριο. Στρίβεις αριστερά όπως σου λέει και παρακάτω έχει άλλη μία που σε βγάζει κατευθείαν στο γήπεδο.
BASKETFUN
ναι εκει τερμα Θεου αρχη Αλαχ
KG #15
Quiz:Ποιος assistant coach ιστορικης ομαδας της Α1,που εδω και 3-4 μηνες δεν ανηκει στο τεχνικο team της ομαδας αυτης,χτυπιεται καθημερινα στο γυμναστηριο με νεαρους αθλητες του μπασκετ και η σωματικη του διαπλαση εχει φτασει να συγκρινεται με αυτη του Big Sofo;

Περιμενω απαντησεις...
billy_14
Λοιπόν συναγωνιστές προβλέπω να γίνεται σφαγή για τη δεύτερη θέση...
Συμφωνώ ότι λόγω προγράμματος έχει κάποιο προβάδισμα το Μαρκόπουλο, αλλά δεν με έχει πείσει με τίποτα ότι "έχει" την άνοδο. Πιο δυνατούς βλέπω Άρη και ΑΕΝΚ και φυσικά περιμένω να δω αν θα ανακάμψει ο Απόλλων (αρχής γενομένης από τη Δευτέρα).
Απλώς εφιστώ την προσοχή σας σε αγώνες με ομάδες που βρίσκονται στην κόψη του ξυραφιού για να σώσουν την κατηγορία. Είδαμε ότι το Γαλάτσι την έκανε τη ζημιά του, Άρης και Μαρκόπουλο πρέπει να προσέξουν όταν το επισκεφθούν. Τεράστιος ρυθμιστής θα είναι το Κορωπί, που έχει μέσα ΑΕΝΚ και Άρη, και ακούω ότι με Κουντουμάδη έχει ανεβεί αρκετά (τώρα βρήκε κι αυτό, που παίζουμε μαζί τη Δευτέρα). Ο δε Χολαργός έχει μέσα Απόλλωνα και Μαρκόπουλο. Και επειδή προβλέπω σιγά σιγά ν' αρχίζει ν' ανησυχεί και ο Άτταλος, σίγουρα το Μαρκόπουλο στην έδρα του δεν θα καλοπεράσει. Και για να μην ξεχνιόμαστε, Άρης και ΑΕΝΚ έχουν να περάσουν και από του Ζωγράφου... Οπότε δεν θα μου έκανε εντύπωση, δεδομένου ότι όλο και κάποια "μπαμ" που δεν περιμένουμε θα γίνουν, να κριθεί η άνοδος και στις 7-8 ήττες.
Τέλος, επειδή έχω μπροστά μου το "πανόραμα", να ενημερώσω για κάτι που ήδη γνωρίζουν οι άμεσα ενδιαφερόμενοι: εκτός από τους δύο "τελικούς" της Δευτέρας (Μαρκόπουλο-ΑΕΝΚ και Απόλλων-Άρης) υπάρχουν ακόμα μεταξύ των "μνηστήρων" οι αγώνες Άρη-ΑΕΝΚ και Μαρκόπουλου-Άρη. Βγάλτε τα κομπιουτεράκια και ξεκινήστε...
Όσο για μας (ΝΑΟ ΟΛΕ ΟΛΕ), επειδή αναφέρθηκε η περίοδος φόρμας που περνάμε και κάποιος (νομίζω ο lalas) μας έχρισε αουτσάιντερ, απλώς πιστεύω ότι στο τέλος θα βαράμε το κεφάλι μας στον τοίχο για τις ηλίθιες ήττες που κάναμε... Εκτός από ΦΟΑ έξω και Άρη μέσα (άντε και Χολαργό έξω), όλες τις άλλες μπορούσαμε άνετα να τις είχαμε αποφύγει... Μακάρι να βγω ψεύτης, αλλά μάλλον για ρυθμιστές μας κόβω... Πάντως η ομάδα δείχνει αποφασισμένη να παλέψει μέχρι να χαθεί η άνοδος και μαθηματικά. Άλλωστε στο κάτω κάτω δεν ξεκινήσαμε με τέτοιες φιλοδοξίες...
mixalopoylos17
QUOTE(KG #15 @ Feb 27 2007, 01:29 PM) *
Quiz:Ποιος assistant coach ιστορικης ομαδας της Α1,που εδω και 3-4 μηνες δεν ανηκει στο τεχνικο team της ομαδας αυτης,χτυπιεται καθημερινα στο γυμναστηριο με νεαρους αθλητες του μπασκετ και η σωματικη του διαπλαση εχει φτασει να συγκρινεται με αυτη του Big Sofo;

Περιμενω απαντησεις...

μαλλον ο LARRY δεν ειναι BASKETFUN
TOURIST
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 27 2007, 12:59 PM) *
βασικα ηθελα να τη πω στο LARRY που με κραζει καθε φορα αλλα σε ευχαριστω πολυ Χριστινα μου.Α και μιας και ειναι και o TOURISM μεσα ας δει και αυτος να μας πει ποιος εφερε το πρωταθλητισμο στον Αρη

???
TOURIST
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 27 2007, 12:59 PM) *
βασικα ηθελα να τη πω στο LARRY που με κραζει καθε φορα αλλα σε ευχαριστω πολυ Χριστινα μου.Α και μιας και ειναι και o TOURISM μεσα ας δει και αυτος να μας πει ποιος εφερε το πρωταθλητισμο στον Αρη
τώρα μόλις θυμήθηκα : ο ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ, ο ΚΑΡΑΛΑΚΗΣ, και οι εικόνες που πήρες από τα μάτς της ΙΡΙΔΑΣ που έβλεπες πέρυσι μαζί με το άλλο το μοντελάκι τον δέλιο BASKETFUN.

αγωνιστή KG15 αφού σερφάρεις χωρις δάχτυλο ΕΙΣΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ
KG #15
Το βραδυ στην προπονηση να με δεις που θα κανω θαυματα με το κουλο το αριστερο...2 βδομαδες εντατικη προπονηση στο αριστερο και θα γινω Play maker για να μπορεσω να διαψευσω καποιον που στην αρχη της χρονιας με ειχε κατηγορησει οτι θελω να γινω play maker...
TOURIST
THANKS GOD για 15 ημέρες δεν θα σουτάρεις αγόρι μου# YOU LUCKY RIMS!!!
maniatis8
TOURIST ΣΕ ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙΣ?

icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
KG #15
Εχει φτιαξει δικια του ομαδα και παιζει μονος του...Μαγειρες λεγονται...
Οσο για τα σουτ,να δω ποιος θα τα σπαει απο τις γωνιες αν σταματησω και εγω να σουταρω...
BASKETFUN
QUOTE(TOURIST @ Feb 27 2007, 02:07 PM) *
τώρα μόλις θυμήθηκα : ο ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ, ο ΚΑΡΑΛΑΚΗΣ, και οι εικόνες που πήρες από τα μάτς της ΙΡΙΔΑΣ που έβλεπες πέρυσι μαζί με το άλλο το μοντελάκι τον δέλιο BASKETFUN.

αγωνιστή KG15 αφού σερφάρεις χωρις δάχτυλο ΕΙΣΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ




οχι τις εικονες τις πηρα απο τον coach τις Ιριδας και το συστημα με 5κοντους και το ελευθερο που ειχε δωσει σε εναν απο αυτους να σουταρει οσο θελει και απο οπου θελει χωρις δισταγμους καθως επισησ και τα λιγα συστηματα που ειχαν
KG #15
Κακαλια εισαι τεραστιος...
TOURIST
QUOTE(maniatis8 @ Feb 27 2007, 02:15 PM) *
TOURIST ΣΕ ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙΣ?

icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif

στον Ε.Ο.Τ.(Ελληνικό Οργανισμό Τουρισμού)
BASKETFUN
QUOTE(KG #15 @ Feb 27 2007, 02:20 PM) *
Κακαλια εισαι τεραστιος...



και πολλα χρονα μπροστα
TOURIST
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 27 2007, 02:17 PM) *
οχι τις εικονες τις πηρα απο τον coach τις Ιριδας και το συστημα με 5κοντους και το ελευθερο που ειχε δωσει σε εναν απο αυτους να σουταρει οσο θελει και απο οπου θελει χωρις δισταγμους καθως επισησ και τα λιγα συστηματα που ειχαν

επίσης και από τα αρκετά φετινά ματσάκια της ίριδας που είδες-για συστήματα άστο καλύτερα

15 χαλάρωσε και κοιμήσου
maniatis8
QUOTE(TOURIST @ Feb 27 2007, 02:20 PM) *
στον Ε.Ο.Τ.(Ελληνικό Οργανισμό Τουρισμού)



Σ'έχω δει!Το 5αρι ο ψηλός δεν είσαι??
Aristofanis
Η πρόβλεψη για 5 σερί νίκες του ΝΑΟ αρχίζει να γίνεται πραγματικότητα. Τα 3/5 έγιναν ( Αρίων εντός, Νίκη & ΕΦΟΑ εκτός) και μένουν ακόμα 2 ματσάκια με Κορωπί εντός και Αετός εκτός που λογικά θα τα κερδίσουμε. Επαλήθευτηκα για την πρόβλεψη μου για νίκη των Βριλησσίων επί της Ένωση ενώ έκλεισε η 1η θέση απο Φιλαθλητικό.

Nao bravo για την εμφάνιση σου με ΕΦΟΑ!
TOURIST
QUOTE(maniatis8 @ Feb 27 2007, 02:26 PM) *
Σ'έχω δει!Το 5αρι ο ψηλός δεν είσαι??

ναι ναι ο πολύ όμορφος
TOURIST
kg#15 sygkrat;hsoy kai kr;ata ta prosximata
BASKETFUN
QUOTE(TOURIST @ Feb 27 2007, 02:24 PM) *
επίσης και από τα αρκετά φετινά ματσάκια της ίριδας που είδες-για συστήματα άστο καλύτερα

15 χαλάρωσε και κοιμήσου



εχω σταματησει να ερχομαι γιατι καθε φορα που χανεις βρισκεις τι φτηνη δικαιολογια οτι ειμαι γκαντεμης.οπως με τη παλατιανη για παραδειγμα
billy_14
Quiz: Ποιος παίκτης ομάδας των βορείων προαστίων, γνωστός τελευταία με τα ψευδώνυμα "Barkley" και "Round Mound of Rebound" δεχόταν χθες βράδυ συγχαρητήρια ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ συμπαίκτη του με τον οποίο μάλιστα συνδέεται στενά; smile.gif Λεπτομέρεια: Ο συμπαίκτης στον συγκεκριμένο αγώνα είχε σαρώσει ενώ ο ίδιος ο ήρωάς μας ήταν κάτω του μετρίου to say the least... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Aristofanis απουσία χθες... Και παίζαμε και δίπλα στο σπίτι σου...
KG #15
απλα με διακατεχει μια συγκρατημενη αισιοδοξια...Δεν ειναι τιποτα
machinery
QUOTE(TOURIST @ Feb 27 2007, 02:28 PM) *
ναι ναι ο πολύ όμορφος

AAAA ναι ο 2.05 ο τύπος με τα μπράτσα , τα τατού και τους 8 κοιλιακούς!!!!!!!!
Καλά μάγκες μιλάμε για μεγάλη παιχτάρα!!!!!!
ΜΟΝΤΕΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!! 77.gif
TOURIST
QUOTE(billy_14 @ Feb 27 2007, 02:34 PM) *
Quiz: Ποιος παίκτης ομάδας των βορείων προαστίων, γνωστός τελευταία με τα ψευδώνυμα "Barkley" και "Round Mound of Rebound" δεχόταν χθες βράδυ συγχαρητήρια ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ συμπαίκτη του με τον οποίο μάλιστα συνδέεται στενά; smile.gif Λεπτομέρεια: Ο συμπαίκτης στον συγκεκριμένο αγώνα είχε σαρώσει ενώ ο ίδιος ο ήρωάς μας ήταν κάτω του μετρίου to say the least... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Aristofanis απουσία χθες... Και παίζαμε και δίπλα στο σπίτι σου...

μήπως αυτός που τρώει παρα α αα α πολύ και αργεί να χωνέψει;
φιλάκια billy 14
TOURIST
QUOTE(machinery @ Feb 27 2007, 02:35 PM) *
AAAA ναι ο 2.05 ο τύπος με τα μπράτσα , τα τατού και τους 8 κοιλιακούς!!!!!!!!
Καλά μάγκες μιλάμε για μεγάλη παιχτάρα!!!!!!
ΜΟΝΤΕΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!! 77.gif

διακρίνω μια ζήλια machinery? κοίτα μπορείς και συ με πολύ δουλειά κοπο και ποτάμια ιδρώτα να χτίσεις τέτοιο κορμί ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΦΑΓΗΤΟ ΕΠΙΣΗΣ
machinery
QUOTE(TOURIST @ Feb 27 2007, 02:43 PM) *
διακρίνω μια ζήλια machinery? κοίτα μπορείς και συ με πολύ δουλειά κοπο και ποτάμια ιδρώτα να χτίσεις τέτοιο κορμί ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΦΑΓΗΤΟ ΕΠΙΣΗΣ

εεεε όχι και να ζηλεύω απλά εκφράζω το θαυμασμό μου απολλώνειε φίλε!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αλλά το πρόγραμμα με τα βάρη που κάνεις το θέλω οπωσδήποτε! biggrin.gif
dedes-9
QUOTE(lalas @ Feb 27 2007, 09:58 AM) *
ο χτεσινος φιλαθλητικος απεδειξε ποσο διψασμενος ειναι για την ανοδο,αλλα κ ποσο πληγωμενος ηταν ο εγωισμος της ομαδας απο τον τροπο που εχασε στον 1ο γυρο. Το ξεκινημα ηταν τραγικο, αστοχα 3ποντα, αστοχοι μετα απο ευκολα 2ποντα κ επιθετικα ρημπαουντ, αστεια λαθη στην αμυνα κ το μαρκοπουλο να βαζει 5 τριποντα ημιχ. Ο φιλαθλητικος προσπαθησε απο το 1ο δευτερολεπτο να επιβαλλει τον γνωστο δαιμονιωδη ρυθμο με αποτελεσμα το 'γυμνασμενο' μαρκοπουλο αν και τα εβαζε 3-3 να να μην μπορει να παρει τα ποδια τπυ λιγο πριν το ημιχρονο. Στο 3ο δεκαλεπτο απομυθοποιηθηκε πληρως η ομαδα του τσωνου κ του νταβαρη....31-6 με το μαρκοπουλο να ικετευει για οικτο.......κ να μην εχει δυναμεις ουτε για πρωτευον αιφνιδιασμο!!!!!! Σιγουρα ο φραττας ο δεδες ο ψωμαδερης κ ο αναγνωστου ειναι καλοι παικτες αλλα η εικονα των υπολοιπων δεν δικαιολογει πρωταγωνιστρια ομαδα. Ο ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ εδειχνε να τα εχει χαμενα κ για οσους μιλησαν για προπονητικη 'κοντρα' μαλλον ο ζηβας τπου πηρε την ταυτουητα χτες, αληθεια θυμαται κανεις 'ντερμτυ' που απο -15 να εκλεισε +++33?????

Που παιζεις ρε φιλαρακο??
baller
Dedes -9 den paizei pouthena o LALAS opados tou FOA einai
Giwrgos_foa
xmmmmmmmmm opados les na einai telika????? tongue.gif
firefox
[quote name='billy_14' date='Feb 27 2007, 02:03 AM' post='63881']
Τι ακριβώς εννοείς φίλε firefox;

οχι φιλε billy_14.Τα γραμματα ειναι κολλητα στο πληκτρολογιο[ε-ρ]
sorry
tasos
evilmonkey.gif
nao
Κατ'αρχας ευχαριστώ τους mimos8 billy14 aristofanis και αφού με ενθάρρυνε ο πρωτεργάτης
των quiz (mimos) συνεχίζω:

Ποιός προπονητής που θα μπορούσε να κάνει καριέρα και ως διαιτητής (αυτός και ο βοηθός του)
68.gif 68.gif blink.gif είναι από την Παρασκευή μέλος του fan club του ΝΙΝΟ?? w00t.gif




ΥΓ:Ο νικητής κερδίζει μια βραδια με τον machinery!!
christina n10
QUOTE(nao @ Feb 28 2007, 10:49 AM) *
Κατ'αρχας ευχαριστώ τους mimos8 billy14 aristofanis και αφού με ενθάρρυνε ο πρωτεργάτης
των quiz (mimos) συνεχίζω:

Ποιός προπονητής που θα μπορούσε να κάνει καριέρα και ως διαιτητής (αυτός και ο βοηθός του)
68.gif 68.gif blink.gif είναι από την Παρασκευή μέλος του fan club του ΝΙΝΟ?? w00t.gif
ΥΓ:Ο νικητής κερδίζει μια βραδια με τον machinery!!
ε,καλα τωρα !!σαν να μας λες τι κανει νιαου νιαου στα κεραμιδια!!!αλλα μια βραδια με τον machinery?
oxi πως εχω κατι με το παιδι αλλα αν εβαζες ας πουμε μια βραδια με mimo κατι ελεγε!!!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif wink.gif wink.gif wink.gif
machinery
QUOTE(nao @ Feb 28 2007, 08:49 AM) *
Κατ'αρχας ευχαριστώ τους mimos8 billy14 aristofanis και αφού με ενθάρρυνε ο πρωτεργάτης
των quiz (mimos) συνεχίζω:

Ποιός προπονητής που θα μπορούσε να κάνει καριέρα και ως διαιτητής (αυτός και ο βοηθός του)
68.gif 68.gif blink.gif είναι από την Παρασκευή μέλος του fan club του ΝΙΝΟ?? w00t.gif
ΥΓ:Ο νικητής κερδίζει μια βραδια με τον machinery!!

χμμμμμμμμ!!!!!!Κορίτσια του forum ψαχτείτε!!!!!Είναι πολύ εύκολο! blink.gif 68.gif

Και απαντώ και εγώ με ένα κουίζ (god save mimo που λένε και στο England) :
Ποιός βοηθός προπονητή αλλά και προπονητής χρηματίζονται με σουβλάκια προκειμένου να κερδίζει συγκεκριμένη ομάδα στα εσωτερικά διπλά παιχνίδια και ποιός τους χρηματιζει??????

Ο νικητής έχει 2 βραδιές με τον nao σε deluxe ξενοδοχείο της επιλογής του , προσφορά δική μου!!!!! rolleyes.gif
BASKETFUN
QUOTE(christina n10 @ Feb 28 2007, 08:59 AM) *
ε,καλα τωρα !!σαν να μας λες τι κανει νιαου νιαου στα κεραμιδια!!!αλλα μια βραδια με τον machinery?
oxi πως εχω κατι με το παιδι αλλα αν εβαζες ας πουμε μια βραδια με mimo κατι ελεγε!!!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif wink.gif wink.gif wink.gif



καλημερα.Μ'αρεσει Χριστινα μου που επιμενεις με το Mimo.Τι κανεις ολα καλα?
mixalopoylos17
ας ψηφιζουμε και τον MVP καθε αγωνιστικης ,
για την 19 αγωνιστικη ψηφιζω : ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟ
pointguard
Ego gia thn 19h agonistikh Pshfizo: Kartano- Tsiatsio
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 28 2007, 11:02 AM) *
καλημερα.Μ'αρεσει Χριστινα μου που επιμενεις με το Mimo.Τι κανεις ολα καλα?
καλημερα γλυκιε μου ανδρεα,πως εισαι?επιμενω,ελα βρε συ ,αφου κανουμε πλακιτσα tongue.gif tongue.gif tongue.gif βλεπω ο συμπαικτης σου σε ψηφισε mvp της αγωνιστικης.και εγω μαζι του!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
BASKETFUN
εγω ψηφίζω Παναγιωτοπουλο και ΜVP της κερκιδας Μιχαλοπουλο-Παλτογλου μιας και ηταν τιμωρημενοι και ειδαν το ματς απο την κερκιδα
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.