Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α'ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
v-span
mimo καλημέρα τι γίνεται με σένα? όλες οι γυναίκες ασχολούνται με την πάρτη σου? άσε τίποτα και για τιν keekee.... wink.gif icon_wave.gif
christina n10
QUOTE(v-span @ Feb 15 2007, 11:55 AM) *
mimo καλημέρα τι γίνεται με σένα? όλες οι γυναίκες ασχολούνται με την πάρτη σου? άσε τίποτα και για τιν keekee.... wink.gif icon_wave.gif
πω,πω!!! ohmy.gif ohmy.gif ολα αυτα και δεν γνωριζομαστε,βρε mimako !!!φαντασου οταν ερθω να σας δω και γνωριστουμε,τι θα γινει.!!!!!! wink.gif wink.gif
BASKETFUN
mimo ΟΛΟΙ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ.ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΜΟΥ
pointguard
Kalhmera MIMO exo akousei oti eisai megalo gabroni.. alithevoun autes oi fhmes?? kala den peirazei giati o XM einai sto N. Psuxiko
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 15 2007, 12:04 PM) *
mimo ΟΛΟΙ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ.ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΜΟΥ
μπα ,δεν παιζει,ειναι μικρουλη βρε. tongue.gif tongue.gif tongue.gif αληθεια που εξαφανισθηκε παλι?μπηκε εγραψε κατι ,τον πειραζουμε και παει χαθηκε?mimako,για ξαναμπες στο παιχνιδι!!!τοσα λεγονται για σενα για παρε θεση!!!! wink.gif
mimos8
παιδια ευχαριστω αλλα εχω αρχισει να ανησυχω.πιστευω οτι εχει στηθει μια πλεκτανη γυρω μου!μακαρι να ειχα το 10% απο το σουξε του keekee12 η του v-span στις γυναικες!!!
υ.γ.οποιος γνωριζει πληροφοριες για την ταυτοτητα της/του zenia να βοηθησει!
mixalopoylos17
ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΜΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΜΗΝ ΚΟΜΠΛΑΡΕΙΣ ΟΜΩΣ ΑΝ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΓΩΝΑ!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΙΟΡΘΩΣΗ GIA TON OLORIN.ΤΟ ΚΑΡΦΩΜΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΔΕΛΛΙΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΑΘΙ..
pointguard
Stis nees hlikies to souxe tou KEEKEE einai se alla epipeda gi' auto kai erxontai stis proponhseis oles autes oi pitsirikes! alla kai esu mhn paraponiesai
lalas
φιλε μιμο η αγωνιστικη ειχε συγκηνησεισ αλλα οχι εκπληξεις. Σιγουρα δεν ηταν εκπληξη η νικη τησ αενκ απεναντι στον απολλωνα που εκτος απο κουτουλα ασημενιο οι υπολοιποι καθε μερα που περναει γερνανε......Σχετικα με το τοπικο ντερμπυ στο ιλιο το οποιο ειχε κ μπολικο εξωγηπεδικο παρασκηνιο εχω γραψει απο τα πρωτα ποστ σχετικα με την απαραδεκτη συμπεριφορα των παραγοντων του που δυστυχως παρασυρουν κ τους αθλητες. Τ Ο ΚΟΡΩΠΙ ΜΕ ΚΟΥΤΟΥΜΑΔΗ καλα θα κανει νικες. εφοα αριων αετος γσβ κ νικη περιμενουν κ μαθηματικα τον υποβιβασμο τους. δεν θα μου κανει εντυπωση αν η 2η θεση παιχτει στις 8 ηττες!!!!!!!
zenia
Miιμάκο μου θες πολυ να με μαθεις?
BASKETFUN
ΜΙΚΡΟΥΛΗ?MIMO ΠΑΡΕ ΘΕΣΗ.ΚΑΛΑ Η ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΑ Η ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΜΟΝΤΕΛΩΝ?
ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΚΑΚΑΚΤΗΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΠΑΤΕ.

ΜΙΜΟ ΑΝ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙΣ ΣΟΥ ΔΩΣΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΣΣΙΣΤ
mimos8
τι κατακτησεις ρε basketfun? μας εχουν παρει στο ψιλο ολοι σημερα
Olorin
QUOTE(mixalopoylos17 @ Feb 15 2007, 10:15 AM) *
ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΙΟΡΘΩΣΗ GIA TON OLORIN.ΤΟ ΚΑΡΦΩΜΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΔΕΛΛΙΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΑΘΙ..

Για την ακρίβεια, μάλλον... δίπλα ήταν κι όχι μπροστά, αλλά προσπάθησε να με κόψει... tongue.gif

Anyway, καλώς ήρθες κι εσύ κι ελπίζω να είσαι εντάξει από υγεία... wink.gif

Υ.Γ: Ρε συ mimos8, όταν ήμασταν συμπαίκτες στην Ερυθραία γιατί δεν είχες τόσο μεγάλο σουξέ να τρώωκξι εγώ από τα αποφάγια σου??? tongue.gif
BASKETFUN
ΜΠΑ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΑ.ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΜΗ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΣΕ ΚΑΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΚΟΜΠΛΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΣΟΥΤ ΚΑΙ ΤΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΤΙΣ ΝΙΚΕΣ ΣΑΣ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΛΑΚΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ
mimos8
ποιος σου ειπε ρε olorin οτι εχω τωρα?
assist μπορω να δωσω μονο στο γηπεδο.εξω απο αυτο περιμενω κι εγω καμια πασα αλλα δεν...
christina n10
QUOTE(mimos8 @ Feb 15 2007, 12:24 PM) *
τι κατακτησεις ρε basketfun? μας εχουν παρει στο ψιλο ολοι σημερα
το ψιλο εγω τον mimaκo μου,δεν θα τον επαιρνα ποτε. tongue.gif tongue.gif tongue.gif .τωρα για να αποκαταστησουμε και λιγο την ταξη,τον mimo δεν τον γνωριζω οπως και κανενα αλλο απο τα παιδια του topic.ευελπιστω ομως να ερθω να σας δω να παιζετε,γιατι εισαστε οπως εχω ξαναπει μια πολυ ωραια,τρελουτσικη παρεουλα,και που εισαστε να κανονισουμε να μαζευτουμε και για κανενα μπασκετακι,τωρα που ανοιγει ο καιρος. wink.gif
mimos8
τελικα μονο με τον lalasπορω να κανω σοβαρη κουβεντα!ολοι οι υπολοιποι μπηκατε για να γκομενισετε!!!!!πλακα κανω,συνεχιστε γιατι με την επιτυχια που εχει το φορουμ βλεπω εκτος απο all star game να γινεται και κανενας γαμος
BASKETFUN
Ε ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΞΩ. ΣΚΕΨΟΥ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΑΝ ΤΙ ΜΠΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ.ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΚΟΝΤΡΟΛΑΡΙΣΜΑ ΑΠΑΛΟ ΠΙΑΣΙΜΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ ΣΤΟ ΣΟΥΤ.

ΚΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΑΥΤΟ
mimos8
basketfun σ ευχαριστω για τις συμβουλες σου.τις χρειαζομαι γιατι τωρα αρχιζω να ξεπεταγομαι και εκτος γηπεδου...ειμαι πιτσιρικας ακομα!
mixalopoylos17
ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣ ΤΟΝ BASKETFUN MIMO ΚΑΤΙ ΞΕΡΕΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΦΥΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΣΠΥΡΙΑ..............

ΓΕΙΑ ΣΟΥ OLORIN
qabri poios eisai?
Keekee12
Ειιιιισαι πιτσιρικας!Μην ανυσηχεις εμαθα σε χουν παρει στο ψιλο και μπηκα να βοηθησω!!Σιγα με το μιμακο παιδες μη μου τον πιεζετε!! shot.gif Γεια σου VSPAN........ Γεια σου ZENIA.... icon_drunk.gif icon_drunk.gif
BASKETFUN
ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΟΣ ΤΟΤΕ ΕΛΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ.ΣΕ ΑΥΤΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ
zenia
μιμακο, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί με αμφισβητείς έτσι. δείξε μου ένα ίχνος εμπιστοσύνης και θα σε βγάλω ασπροπρόσωπο.
christina n10
QUOTE(Keekee12 @ Feb 15 2007, 12:46 PM) *
Ειιιιισαι πιτσιρικας!Μην ανυσηχεις εμαθα σε χουν παρει στο ψιλο και μπηκα να βοηθησω!!Σιγα με το μιμακο παιδες μη μου τον πιεζετε!! shot.gif Γεια σου VSPAN........ Γεια σου ZENIA.... icon_drunk.gif icon_drunk.gif
να τον πιεσουμε εμεις?τι καναμε,απλα ενα full court press,τιποτα σημαντικο.... 69.gif 69.gif
BASKETFUN
mimo ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙΣ ΕΔΩ ΟΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΠΕΦΤΟΥΝ ΒΡΟΧΗ.ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ.ΜΗ ΣΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΟΝ ΑΕΡΑ. ΖΕΝΙΑ ΗΡΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ

ΑΠΛΑ ΣΚΕΨΟΥ ΠΩΣ ΣΠΑΜΕ ΤΟ ΜΑΝ ΤΟ ΜΑΝ ΜΕ ΠΑΓΙΔΕΣ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ
Keekee12
QUOTE(Keekee12 @ Feb 15 2007, 10:46 AM) *
Ειιιιισαι πιτσιρικας!Μην ανησυχεις εμαθα σε χουν παρει στο ψιλο και μπηκα να βοηθησω!!Σιγα με το μιμακο παιδες μη μου τον πιεζετε!! shot.gif Γεια σου VSPAN........ Γεια σου ZENIA.... icon_drunk.gif icon_drunk.gif
zenia
Basketfun σε βρίσκω αρκετά επιθετικό, και δεν θα έπρεπε. έτσι κάνεις κι εσύ με τις κοπέλες που σε φλερτάρουν;;;;;; νομίζω χαμένος θα βγαίνεις.

γειά σου keekee!!!!!!
BASKETFUN
ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ?ΙΣΑ ΙΣΑ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ. ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΛΕΣ ΑΥΤΟ?ΕΙΠΑ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ?ΑΠΛΑ ΔΙΝΩ ΛΙΓΟ ΘΑΡΡΟΣ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΙΜΟ
lalas
προτεινω να δημιουργησεται ΡΟΖ τοπικ για τα ερωτικα κ τα κουτσομπολια
zenia
έτσι αντιλήφθηκα αλλά αφού έκανα λάθος όπως λες πάω πάσο.

που είναι ο mimakos μου;;;; έφυγε;;;; μας βαρέθηκε;;;;
BASKETFUN
QUOTE(lalas @ Feb 15 2007, 11:17 AM) *
προτεινω να δημιουργησεται ΡΟΖ τοπικ για τα ερωτικα κ τα κουτσομπολια



ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ .ΛΟΙΠΟΝ ΑΣ ΜΙΛΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ Ο ΜΙΜΟ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΗΝ ΑΚΡΗ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ. ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΘΕΠΟΜΕΝΗ ΔΕΥΤΕΡΑ?
Keekee12
Zenia μου γιατι πειραζεις το μιμακο??προφανως ξερεις οτι ειναι πολυ καλο και νροπαλο παιδι γιαυτο!?Μη τον αποσπατε απο τα μπασκετικα του καθηκοντα γιατι μπερδευεται!!! blove.gif blove.gif mimo αδερφε μου!!!!Που εισαι michael??????
mixalopoylos17
ΑΠΛΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΔΙΝΕΙ Ο BASKETFUN ZENIA.ΤΟΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΣ...ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΑΣΚΑΛΕ?
BASKETFUN
QUOTE(zenia @ Feb 15 2007, 11:18 AM) *
έτσι αντιλήφθηκα αλλά αφού έκανα λάθος όπως λες πάω πάσο.

που είναι ο mimakos μου;;;; έφυγε;;;; μας βαρέθηκε;;;;



ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΤΕ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΦΥΛΟ.
ΣΕ ΣΥΓΧΩΡΩ ΑΦΟΥ ΔΕΝ Ε ΞΕΡΕΙΣ.ΑΠΛΑ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΣ

QUOTE(mixalopoylos17 @ Feb 15 2007, 11:20 AM) *
ΑΠΛΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΔΙΝΕΙ Ο BASKETFUN ZENIA.ΤΟΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΣ...ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΑΣΚΑΛΕ?



ΕΤΣΙ ΜΙΚΡΕ ΚΑΙ ΤΑΠΕΙΝΕ ΜΟΥ ΜΑΘΗΤΗ.ΘΑ ΠΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΛΥΣΑΞΑΜΕ?
ΟΠΩΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΕ ΠΟΤΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΝΑ ΠΟΝΤΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 15?
mixalopoylos17
[quote name='BASKETFUN' date='Feb 15 2007, 11:23 AM' post='61528']
ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΤΕ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΦΥΛΟ.
ΣΕ ΣΥΓΧΩΡΩ ΑΦΟΥ ΔΕΝ Ε ΞΕΡΕΙΣ.ΑΠΛΑ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΣ
ΕΤΣΙ ΜΙΚΡΕ ΚΑΙ ΤΑΠΕΙΝΕ ΜΟΥ ΜΑΘΗΤΗ.ΘΑ ΠΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΛΥΣΑΞΑΜΕ?
ΟΠΩΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΕ ΠΟΤΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΝΑ ΠΟΝΤΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 15?
[/quote
ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΤΑ ΠΟΛΥΒΟΛΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟ , ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΜΙΑ ΠΑΣΑ.
mixalopoylos17
ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΕΙ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΕΛΛΙΟΣ ΤΟΝ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΨΗΛΟ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ.ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΜΥΡΙΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΗΝ ΠΑΣΑ.
BASKETFUN
ΑΠΛΕΣ ΚΑΙ ΦΤΗΝΕΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ. ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΒΑΛΕΣ ΚΡΙΣΙΜΟ ΤΡΙΠΟΝΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΟΧΤΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.ΑΦΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΑΜΑ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΑΝ ΓΙΑ ΕΥΧΕΛΕΟ.ΤΙ ΜΑΣ ΠΕΣΡΑΣΕΣ ΕΜΑΣ ΙΡΙΔΑ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΠΕΡΣΥ ΚΑΙ ΕΒΑΖΕΣ 20ΑΡΕΣ?

ΚΑΛΑ ΡΕ ΔΕ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΕΤΣΙ ΤΟΥΣ ΣΥΜΠΑΙΧΤΕΣ ΣΟΥ.ΤΩΡΑ ΠΑΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΙΤΗΣΗ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ.ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΕΛΛΙΟ ΟΤΙ ΤΟΝ ΚΡΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΜΠΑΣ ΑΛΛΟ ΦΕΤΟΣ.ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΑΛΙ
mixalopoylos17
ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΦΙΛΕ BASKETFUN.
christina n10
QUOTE(mixalopoylos17 @ Feb 15 2007, 01:30 PM) *
ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΕΙ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΕΛΛΙΟΣ ΤΟΝ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΨΗΛΟ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ.ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΜΥΡΙΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΗΝ ΠΑΣΑ.
πως να την μυρισει την πασα αν ο οργανωτης της ομαδας και οχι μονο αυτος αλλα και οι αλλοι περιφερειακοι δεν την δινουν την μπαλιτσα?ο χρονοπουλος ,ανδρεας δεν λεγεται?περυσι ηταν και ο νικος ανδριοπουλος στην ομαδα σας ,φετος ειναι?
larry33
QUOTE(mimos8 @ Feb 15 2007, 02:24 PM) *
τι κατακτησεις ρε basketfun? μας εχουν παρει στο ψιλο ολοι σημερα


ΠΑΕΙ...ΕΓΙΝΕ ΡΟΖ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!
BASKETFUN
ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ.ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΣΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΚΑΜΠΑΝΑ ΘΑ ΦΑΣ
mixalopoylos17
QUOTE(christina n10 @ Feb 15 2007, 11:36 AM) *
πως να την μυρισει την πασα αν ο οργανωτης της ομαδας και οχι μονο αυτος αλλα και οι αλλοι περιφερειακοι δεν την δινουν την μπαλιτσα?ο χρονοπουλος ,ανδρεας δεν λεγεται?περυσι ηταν και ο νικος ανδριοπουλος στην ομαδα σας ,φετος ειναι?

ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΕΓΕΤΑΙ , ΠΕΡΥΣΙ ΕΠΑΙΖΕ Ο ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ , Ο ΔΕΛΛΙΟΣ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΠΕΡΥΣΙ ΠΛΑΚΑ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ.
v-span
Γεια σου παιχτάρα tiramola και σορρυ που δεν ήρθα την Κυριακή. Τώρα που παίζετε?
BASKETFUN
QUOTE(christina n10 @ Feb 15 2007, 11:36 AM) *
πως να την μυρισει την πασα αν ο οργανωτης της ομαδας και οχι μονο αυτος αλλα και οι αλλοι περιφερειακοι δεν την δινουν την μπαλιτσα?ο χρονοπουλος ,ανδρεας δεν λεγεται?περυσι ηταν και ο νικος ανδριοπουλος στην ομαδα σας ,φετος ειναι?



ΝΑΙ ΑΝΤΡΕΑΣ ΛΕΓΕΤΑΙ.ΝΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟ ΠΕΡΥΣΙ.ΤΟΝ ΞΕΡΕΙΣ?ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΟΒΑΡΑ CHRISTINA ΜΟΥ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΟΥΜΕ. ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΡΟΝΙΑ ΦΙΛΟΙ.
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 15 2007, 01:42 PM) *
ΝΑΙ ΑΝΤΡΕΑΣ ΛΕΓΕΤΑΙ.ΝΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟ ΠΕΡΥΣΙ.ΤΟΝ ΞΕΡΕΙΣ?ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΟΒΑΡΑ CHRISTINA ΜΟΥ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΟΥΜΕ. ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΡΟΝΙΑ ΦΙΛΟΙ.
ο ανδρεας ειναι κολλητος μιας πρωην συμπαικτριας μου και εχει τυχει να βγουμε παρεουλα ολοι μαζι.καλο παιδι και μπασκετικα διαβαζω οτι βαζει πολυ πραμα ,αλλα δυστυχως τον εχω δει μονο περυσι και αυτο σε φιλικο με τον αρδηττο.οσο για τον νικο τον ξερω απο τον αμυντα .
BASKETFUN
ΡΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ?Η ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΛΙΛΑΣ ΣΩΣΤΑ?
Ο ΑΝΤΡΕΑΣ ΕΙΜΑΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?
duke10
Λοιπον μετα τα προξενια και τις συμβουλες ας πουμε και για λιγο μπασκετακι.Προγνωστικα για Δευτερα
πετρουπολη ασσο, κηφισια ασσο, γαλατσι ασσο, φοα ασσο, κορωπι ασσο και αρριων, πεντελη και Ιλιον διπλα
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 15 2007, 01:52 PM) *
ΡΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ?Η ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΛΙΛΑΣ ΣΩΣΤΑ?
Ο ΑΝΤΡΕΑΣ ΕΙΜΑΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?
ο ανδρεας ο φιλος της λιλας?δεν το πιστευω!!!! ohmy.gif
mixalopoylos17
QUOTE(duke10 @ Feb 15 2007, 11:56 AM) *
Λοιπον μετα τα προξενια και τις συμβουλες ας πουμε και για λιγο μπασκετακι.Προγνωστικα για Δευτερα
πετρουπολη ασσο, κηφισια ασσο, γαλατσι ασσο, φοα ασσο, κορωπι ασσο και αρριων, πεντελη και Ιλιον διπλα

ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ Η ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΝΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΟ ΙΛΙΟΝ ΠΟΥ ΘΑ ΤΙΜΩΡΗΘΟΥΝ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡ ΤΟΥΣ
lalas
ξερει κανεις ποτε βγαινουν οι τιμωριες
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.