Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α'ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
dolly12
το ματσακι στο ΦΟΑ μονο μουφα δεν ητανε.
ατο 1ο ημίχρονο ο ΦΟΑ ητανε πολυ κακος και και το μαρκοπουλο ειχε καταφερι να του κοψει τους αιφνιδιασμους. Ζητημα να μπρεσε να βγαλει 2-3. Ο παρασκευοπουλος δεν υπηρχε στο 1ο ημιχρονο και θανος και σαμοθρακης προσπαθουσανε αλλα δεν τους πηγαινε. Ξεκινησανε πολυ νευρικα και αφχωμενα. Το μαρκοπουλο ειχε παρει διαφορα αν δεν κανω λαθος μεχρι και 15 ποντους καποια στιγμη.

Ομως ο ΦΟΑ το μαζεψε λιγο πριν την ληξη του ημιχρονου στους 5. Περιορισε αναγνωστου και δεδε νομιζω και ξαναμπηκε στο παιχνιδι. Μεα τη διακοπη του ημιχρονου το ματσ εγινε ενα one man show υπερ του ΦΟΑ με πιεση σε ολο το γηπεδο και αιφνιδιασμους σε ολο τους το μεγαλειο. ο Παρασκευοπουλος ξυπνησε και με ενα σερι 10 δικων του ποντων η ομαδα ξεφυγε. Απο εκει και περα το play maker του ΦΟΑ (το 15, απο τον αρη Πετρουπολης) ηταν πολυ καλο και ειχε και 3/3 τριποντα, σαμοθρακης κ θανος εκανε οτι ηθελε στο γηπεδο, οι ψηλοι μαζεψανε τα rebound που στο 1ο ημιχρονο ηταν το - τους και η διαφορα εκτοξευθηκε. Το μαρκοπουλο δεν υπηρχε στο 2ο ημιχρονο πηγαινε με σουτ 3 ποντων airball να μαζεψει τη διαφορα.

Πολυ καλο παιχνιδι απο τον ΦΟΑ οταν ξυπνησε και αλλης κλασης ομαδα απο τους 2ους και 3ους.

Δυστυχως για εμας που του χρονου δε θα εχουμε γηπεδο αφου δεν χανεται η κατηγορια για αυτους!!!! :'(

Οποτε χριστινακι μαλλον καλο αγωνα εχασες!
BASKETFUN
το μελλοντικο σου κονε καλα τα πηγε.Στο μπασκετ μια χαρα εξω απο τισ 4γραμμες ομως δεν μας τα λεει καλα.μια προσκληση του καναμε και ακομα να απαντησει και με απογοητευει.Τι λες εσυ?

Οσο dolly12 για το Παναγιωτοπουλο του φιλαθλητικου το πλει μεικερ που επαιζε περυσι στον Αρη σου λεω ειναι απο τα καλυτερα πλει μεικερ της κατηγοριας για να μη πω το καλυτερο.Μιλαμε το παλικαρι εχει πολυ μπασκετ μεσα του και βλεπει πολυ γηπεδο.

Γεια σου μωρη τρελα Παναγιωτο
christina n10
QUOTE(dolly12 @ Feb 27 2007, 10:52 AM) *
το ματσακι στο ΦΟΑ μονο μουφα δεν ητανε.
ατο 1ο ημίχρονο ο ΦΟΑ ητανε πολυ κακος και και το μαρκοπουλο ειχε καταφερι να του κοψει τους αιφνιδιασμους. Ζητημα να μπρεσε να βγαλει 2-3. Ο παρασκευοπουλος δεν υπηρχε στο 1ο ημιχρονο και θανος και σαμοθρακης προσπαθουσανε αλλα δεν τους πηγαινε. Ξεκινησανε πολυ νευρικα και αφχωμενα. Το μαρκοπουλο ειχε παρει διαφορα αν δεν κανω λαθος μεχρι και 15 ποντους καποια στιγμη.

Ομως ο ΦΟΑ το μαζεψε λιγο πριν την ληξη του ημιχρονου στους 5. Περιορισε αναγνωστου και δεδε νομιζω και ξαναμπηκε στο παιχνιδι. Μεα τη διακοπη του ημιχρονου το ματσ εγινε ενα one man show υπερ του ΦΟΑ με πιεση σε ολο το γηπεδο και αιφνιδιασμους σε ολο τους το μεγαλειο. ο Παρασκευοπουλος ξυπνησε και με ενα σερι 10 δικων του ποντων η ομαδα ξεφυγε. Απο εκει και περα το play maker του ΦΟΑ (το 15, απο τον αρη Πετρουπολης) ηταν πολυ καλο και ειχε και 3/3 τριποντα, σαμοθρακης κ θανος εκανε οτι ηθελε στο γηπεδο, οι ψηλοι μαζεψανε τα rebound που στο 1ο ημιχρονο ηταν το - τους και η διαφορα εκτοξευθηκε. Το μαρκοπουλο δεν υπηρχε στο 2ο ημιχρονο πηγαινε με σουτ 3 ποντων airball να μαζεψει τη διαφορα.

Πολυ καλο παιχνιδι απο τον ΦΟΑ οταν ξυπνησε και αλλης κλασης ομαδα απο τους 2ους και 3ους.

Δυστυχως για εμας που του χρονου δε θα εχουμε γηπεδο αφου δεν χανεται η κατηγορια για αυτους!!!! :'(

Οποτε χριστινακι μαλλον καλο αγωνα εχασες!
καλημερα dolly 12,οταν δεν εχεις παρακολουθησει το παιχνιδι και ακους το 33π διαφορα ,λογικο ειναι να πεις" ευτυχως που δεν πηγα'αλλα ετσι οπως εξελιχθηκαν τα πραγματα μαλλον δικιο εχετε,που λετε οτι εχασα καλο αγωνα.δεν πειραζει,την επομενη φορα.απο μαρκοπουλο ξερετε παιχτες?δεδες #9και αναγνωστου που δεν ξερω #πως τα πηγαν?
dolly12
δεδες το 9 ηταν καλος σε γενικες γραμμες. Ισως και ο μονος διασωθεις...
αναγνωστου το 11 τραγικος, παρα το καλο ξεκινημα με 6 συνεχομενους ποντους.
ευθυμοπουλος το 8 ξεκινησε καλα αλλα μετα εκανε παρα πολλα σουτ και δεν του εμπαινε τιποτα (inc air balls) βεβαια σαφεστατα πιο μπασκετικος και καλος απο αλλους.


Απο ψηλους δεν ελεγε τιποτα το μαρκοπουλο. Μονο περιφερεια και αυτο μεχρι ενος σημειου

αυτους ξερω να σου πω...!

δικαιολογημενη αντιδραση δε μπορω να πω!
christina n10
QUOTE(dolly12 @ Feb 27 2007, 11:07 AM) *
δεδες το 9 ηταν καλος σε γενικες γραμμες. Ισως και ο μονος διασωθεις...
αναγνωστου το 11 τραγικος, παρα το καλο ξεκινημα με 6 συνεχομενους ποντους.
ευθυμοπουλος το 8 ξεκινησε καλα αλλα μετα εκανε παρα πολλα σουτ και δεν του εμπαινε τιποτα (inc air balls) βεβαια σαφεστατα πιο μπασκετικος και καλος απο αλλους.
Απο ψηλους δεν ελεγε τιποτα το μαρκοπουλο. Μονο περιφερεια και αυτο μεχρι ενος σημειου

αυτους ξερω να σου πω...!

δικαιολογημενη αντιδραση δε μπορω να πω!
ευχαριστω πολυ dolly.


QUOTE(BASKETFUN @ Feb 27 2007, 11:00 AM) *
το μελλοντικο σου κονε καλα τα πηγε.Στο μπασκετ μια χαρα εξω απο τισ 4γραμμες ομως δεν μας τα λεει καλα.μια προσκληση του καναμε και ακομα να απαντησει και με απογοητευει.Τι λες εσυ?

Οσο dolly12 για το Παναγιωτοπουλο του φιλαθλητικου το πλει μεικερ που επαιζε περυσι στον Αρη σου λεω ειναι απο τα καλυτερα πλει μεικερ της κατηγοριας για να μη πω το καλυτερο.Μιλαμε το παλικαρι εχει πολυ μπασκετ μεσα του και βλεπει πολυ γηπεδο.

Γεια σου μωρη τρελα Παναγιωτο
τι να πω ανδρεα μου,μαλλον για κοτα τον κοβω,εκτος γηπεδου,εντος κατι παραπανω ξερετε εσεις εγωδεν τον εχω δει να παιζει
BASKETFUN
τι να πω ρε Χριστινακι και εγω αρχιζω να απογοητευομαι.Αν αποφασισει να μπει στο forum ισως μας πει.
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 27 2007, 11:16 AM) *
τι να πω ρε Χριστινακι και εγω αρχιζω να απογοητευομαι.Αν αποφασισει να μπει στο forum ισως μας πει.
σιγα μην περιμενουμε να μας πει κιολας.τελος ,δεν ξανασχολουμαστε.στην δικη μας παρεα τετοια ατομακια δεν τα θελουμε(βλ.κοτουλες) tongue.gif wink.gif
pointguard
Christina den einai kota to pailkari apla den exei anagh na gomenisei meso basketforum! tora ama steileis kammia photo allazei to pragma smiley.gif ...
christina n10
QUOTE(pointguard @ Feb 27 2007, 11:26 AM) *
Christina den einai kota to pailkari apla den exei anagh na gomenisei meso basketforum! tora ama steileis kammia photo allazei to pragma smiley.gif ...
δεν καταλαβα εσυ μικρε,τι εισαι δικηγορος του? tongue.gif καταρχας ποιος του ειπε να γκομενισει.αχ,ποσο "μικρα" σκεφτεστε!!!!η ηλικια σας ειναι τετοια, που εν μερει δικαιολογειστε.του ειπαμε να ερθει απλα μαζι μας αν παμε για κανενα ποτακι η φαγητο!!απλα τα πραγματα.οσο για την φωτογραφια μου φιλε,το live ειναι καλυτερο!!! wink.gif wink.gif
BASKETFUN
ναι Χριστινα μου να στειλε κανα βιογραφικο.Pointguard δε χρειαζεται φωτογραφια.η κοπελα ειναι super εχε μου εμπιστοσυνη.Αλλα γιατι μιλας εσυ για το Mimo μηπως να μας τα πει ο ιδιοσ?

Πες τα Χριστιναρα μου εσυ.Μη σου περνουν τον αερα.Ετσι ειναι ομωσ pointguard οπως τα λεει η Χριστινα.Αν φοβαταI τοσο ελα και εσυ μαζι
pointguard
Christina mou milas polu austhra ai me stenaxoreis. pantos 1on einai filos mou kai sumpaikths apo epoxh erythraias edo kai polla xronia 2on otan ton les kota den mporo na fantasto oti ton theoreis kota sto na erthei gia poto kapou!! cool.gif Les se 4 xronia otan se ftaso se xronia na megaloso kai na skefto pio logika??
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 27 2007, 11:36 AM) *
ναι Χριστινα μου να στειλε κανα βιογραφικο.Pointguard δε χρειαζεται φωτογραφια.η κοπελα ειναι super εχε μου εμπιστοσυνη.Αλλα γιατι μιλας εσυ για το Mimo μηπως να μας τα πει ο ιδιοσ?
αστο βρε ανδρεα μου ,μην ασχολεισαι αλλο,παιδακια ειναι!!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif για πες μου εσυ που παιζετε τη δευτερα που μας ερχεται?ευκολο η δυσκολο το παιχνιδακι?βρε παρε την λιλα να της πεις να ερθουμε να σε δουμε!
οπως επισης μιληστε καποια στιγμη να μιλησουμε για να κανονισουμε την εξοδο μας!
pointguard
Xristina olo se paixnidia les oti tha pas kai telika arazeis spitaki

LALAS kairo exeis na mpeis! poion vlepeis na anevainei deuteros??
christina n10
QUOTE(pointguard @ Feb 27 2007, 11:44 AM) *
Xristina olo se paixnidia les oti tha pas kai telika arazeis spitaki

LALAS kairo exeis na mpeis! poion vlepeis na anevainei deuteros??
ναι εχεις δικιο αλλα οταν κανονιζεις να πας με παρεα και στο δρομο κατι τους βγαινει ,δεν μπορω να παω και μονη ,η αληθεια ειναι οτι μετα ψιλοβαριεμαι ,και ας ξερω οτι θα βρω αρκετους γνωστους.μου αρεσει παντως που με προσεχεις οταν γραφω.μπραβο σου. 41.gif 41.gif
BASKETFUN
QUOTE(christina n10 @ Feb 27 2007, 09:41 AM) *
αστο βρε ανδρεα μου ,μην ασχολεισαι αλλο,παιδακια ειναι!!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif για πες μου εσυ που παιζετε τη δευτερα που μας ερχεται?ευκολο η δυσκολο το παιχνιδακι?βρε παρε την λιλα να της πεις να ερθουμε να σε δουμε!
οπως επισης μιληστε καποια στιγμη να μιλησουμε για να κανονισουμε την εξοδο μας!



Τη Δευτερα παιζουμε με τον Απολλωνα στη Ριζουπολη.Καλο ματσακι και ελπιζω να το κερδισουμε.Οκ αγαπη μου δεν ξαναλεω τιποτα εγω.Θα μιλησω μεσα στην εβδομαδα αν ειναι να τα πουμε
lalas
ο χτεσινος φιλαθλητικος απεδειξε ποσο διψασμενος ειναι για την ανοδο,αλλα κ ποσο πληγωμενος ηταν ο εγωισμος της ομαδας απο τον τροπο που εχασε στον 1ο γυρο. Το ξεκινημα ηταν τραγικο, αστοχα 3ποντα, αστοχοι μετα απο ευκολα 2ποντα κ επιθετικα ρημπαουντ, αστεια λαθη στην αμυνα κ το μαρκοπουλο να βαζει 5 τριποντα ημιχ. Ο φιλαθλητικος προσπαθησε απο το 1ο δευτερολεπτο να επιβαλλει τον γνωστο δαιμονιωδη ρυθμο με αποτελεσμα το 'γυμνασμενο' μαρκοπουλο αν και τα εβαζε 3-3 να να μην μπορει να παρει τα ποδια τπυ λιγο πριν το ημιχρονο. Στο 3ο δεκαλεπτο απομυθοποιηθηκε πληρως η ομαδα του τσωνου κ του νταβαρη....31-6 με το μαρκοπουλο να ικετευει για οικτο.......κ να μην εχει δυναμεις ουτε για πρωτευον αιφνιδιασμο!!!!!! Σιγουρα ο φραττας ο δεδες ο ψωμαδερης κ ο αναγνωστου ειναι καλοι παικτες αλλα η εικονα των υπολοιπων δεν δικαιολογει πρωταγωνιστρια ομαδα. Ο ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ εδειχνε να τα εχει χαμενα κ για οσους μιλησαν για προπονητικη 'κοντρα' μαλλον ο ζηβας τπου πηρε την ταυτουητα χτες, αληθεια θυμαται κανεις 'ντερμτυ' που απο -15 να εκλεισε +++33?????
pointguard
Pantos xristina ektos apo to kalo paixnidi sthn rizoupolh mporeis na ertheis kai sto markopoulo
christina n10
QUOTE(pointguard @ Feb 27 2007, 11:59 AM) *
Pantos xristina ektos apo to kalo paixnidi sthn rizoupolh mporeis na ertheis kai sto markopoulo
να ερθω στο μαρκοπουλο?αν ειχα αυτοκινητο,πιστεψε με θα ερχομουν.με το μηχανακι ,δεν παιζει γλυκιε μου αυτο ,με τιποτα.εκτος και αν ερθω με ενα φιλαρακι.θα δειξει.παντως αν κανονιστει για να παω να δω τον ανδρεα μας ,δεν το συζητω,δαγκωτο!
BASKETFUN
QUOTE(christina n10 @ Feb 27 2007, 10:05 AM) *
να ερθω στο μαρκοπουλο?αν ειχα αυτοκινητο,πιστεψε με θα ερχομουν.με το μηχανακι ,δεν παιζει γλυκιε μου αυτο ,με τιποτα.εκτος και αν ερθω με ενα φιλαρακι.θα δειξει.παντως αν κανονιστει για να παω να δω τον ανδρεα μας ,δεν το συζητω,δαγκωτο!



μπραβο αγαπη και επειδη θα κανονιστει θα ερθεις σε μας.αν θελουν καποιοι να σε δουν να κανονισουμε για καφε
dominoman
παντως mimo καλο κομματι ειναι to xristinaki εγω που την ξερω,λεει......
pointguard
An pas na deis ton filo sou ton antrea apo paso allios ama theleis ela se emas pou tha valei o proedros 2 poulman!
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 27 2007, 12:15 PM) *
μπραβο αγαπη και επειδη θα κανονιστει θα ερθεις σε μας.αν θελουν καποιοι να σε δουν να κανονισουμε για καφε
εννοειται πως θα ερθω σε σενα αν το κανονισουμε με την μικρη,δεν το συζηταμε!!!!
lalas
QUOTE(pointguard @ Feb 27 2007, 09:44 AM) *
Xristina olo se paixnidia les oti tha pas kai telika arazeis spitaki

LALAS kairo exeis na mpeis! poion vlepeis na anevainei deuteros??

το πρωταθλημα εχει πολυ δρομο ακομα, το μαρκοπουλο αν κ δεν ειναι ομαδα που κατα την γνωμη μου αξιζει να πρωταγωνιστει στην φετινα αεσκα εχει το ευκολοτερο προγραμμα κ την δεδομενη διαιτιτικη ευνοια,η αενκ εχει το πλεονεκτημα να ακολουθει τον φοα κ να 'σκουπιζει' τα συντριμια που αφηνει....ο απολλων δειχνει να ξεφουσκωνει, η πετρουπολη πρεπει να κανει την μεγαλυτερη αγωνιστικη υπερβαση που εγινε ποτε, κ μην ξεχνατε τον ναο που δειχνει φορμαρασμενος κ πιστευει στο θαυμα......Το κορωπι επιβραβευτηκε για την φιλοξενη ατμοσφαιρα που προσφερει τοσα χρονια στους αντιπαλους κ τους διαιτητες με αρση της τιμωριας οπως διαβασα στο μπασκετμπλογκ, σιγουρα με κουτουμαδη - μπιτσικα ανθρωπινους δεν προκειτε να κινδυνεψει πλεον, αλλα οτι θα ξανακινδυνεψουν ζωες απο τους αγνους φιλαθλους ειναι δεδομενο, γιατι ο αλβανος κ ο βλαχος δεν κρυβονται..............................................................
...........
christina n10
QUOTE(dominoman @ Feb 27 2007, 12:23 PM) *
παντως mimo καλο κομματι ειναι to xristinaki εγω που την ξερω,λεει......
ευχαριστω πολυ dominoman για τα καλα σου λογια ,αλλα σε ξερω απο καπου?αν θες στειλε pm να μου πεις ποιος εισαι !!!!αν θες βεβαια.
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Feb 27 2007, 12:28 PM) *
ευχαριστω πολυ dominoman για τα καλα σου λογια ,αλλα σε ξερω απο καπου?αν θες στειλε pm να μου πεις ποιος εισαι !!!!αν θες βεβαια.

Geia sena xristinaki mu ta pada oxi mono ena pm alla olokliro love letter! 19.gif icon_drunk.gif 19.gif
christina n10
QUOTE(dominoman @ Feb 27 2007, 12:31 PM) *
Geia sena xristinaki mu ta pada oxi mono ena pm alla olokliro love letter! 19.gif icon_drunk.gif 19.gif
oυπς ohmy.gif και παλι ευχαριστω ,αλλα με κανεις και ντρεπομαι,τωρα.παει το topic, απο μπασκετικο εγινε "ροζ".τι να πω !!!!!σε παρακαλω στειλε pm γιατι ειμαι πολυ περιεργη να μαθω ποιος εισαι!!!
pointguard
dhladh lalas theoreis oti h nikh tou FOA sthn edra tou me 6pontous epi tou appolona ston zografou dieluse ton appolona kai gi' auto kerdise h AENK mesa sthn rizoupolh? giati ston 1o guro pou xasate 15p meta h AENK ton kerdise ton appolona sthn khfhsia tote?
Thunder
Kαλημερα σε ολους και απο εμενα!Χτες πηγα κ παρακολουθησα κ εγω το ΦΟΑ-Μαρκοπουλο.Μπηκα στο γηπεδο οταν το σκορ ηταν 7-17 3 λεπτα πριν ληξει η 1η περιοδος.Η αληθεια ειναι οτι ξαφνιαστηκα γιατι ο ΦΟΑ φαινοταν πολυ αγχωμενος κ πνιγηκε στην πολυ καλη αμυνα του Μαρκοπουλο στο 1ο 1,5 δεκαλεπτο.Στα μεσα του 2ου φαινοταν τι θα επακολουθησει αφου σιγα σιγα ροκανιζε ο ΦΟΑ τη διαφορα κ το ημιχρονο εληξε 29-34.Ενταξει για το 2ο ημιχρονο τι να πει κανεις...Πραγματικα διαστημικο μπασκετ στο 3ο δεκαλεπτο απο το ΦΟΑ με Παναγιωτοπουλο,Σαμοθρακη,Παρασκευοπουλο,Θ
νο κ Φραγκου στην 5αδα.Οι αιφνιδιασμοι κ τα τριποντα επεφταν βροχη,ενω το Μαρκοπουλο παραδοθηκε ανευ ορων.Κορυφαιοι του ΦΟΑ η πενταδα που εγραψα πριν,ενω απο Μαρκοπουλο μονο ο Δεδες εδειξε να το παλευει.Χτες ο ΦΟΑ περα απο το γεγονος οτι κλειδωσε την ανοδο,απεδειξε οτι ειναι μακραν η καλυτερη ομαδα της κατηγοριας.Τωρα ολα τα λεφτα ειναι το ματς της αλλης εβδομαδας Μαρκοπουλο- ΑΕΝΚ.Ειναι σχεδον το τελευταιο χαρτι κ για τις 2 ομαδες.
abasketos
Μπορει καποιος να ποσταρει την βαθμολογία?
lalas
QUOTE(pointguard @ Feb 27 2007, 10:39 AM) *
dhladh lalas theoreis oti h nikh tou FOA sthn edra tou me 6pontous epi tou appolona ston zografou dieluse ton appolona kai gi' auto kerdise h AENK mesa sthn rizoupolh? giati ston 1o guro pou xasate 15p meta h AENK ton kerdise ton appolona sthn khfhsia tote?

αν ριξεισ μια ματια στο youtube θα καταλαβεις οτι οαπολλων θα επρεπε να χασει 15-20π , αυτο που εννοω ειναι οτι ο τροπος παιχνιδιου του φιλαθλητικου κουραζει παρα πολυ τον αντιπαλο κ εσεις τους βρισκετε στην περιοδο της ανανηψης κ εχετε την ευκαιρια να τους αποτελειωσετε
Thunder
Ομάδα Βαθ Αγών Ν Η Μ Επιθ Αμυ Διαφ


ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 36 19 17 2 0 1519 1185 334
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 34 19 15 4 0 1307 1163 144
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 33 19 14 5 0 1355 1252 103
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 33 19 14 5 0 1396 1237 159
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 33 19 14 5 0 1435 1305 130
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΟ 31 19 12 7 0 1333 1293 40
ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 30 19 11 8 0 1371 1393 -22
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 28 19 9 10 0 1277 1324 -47
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ 28 19 9 10 0 1297 1326 -29
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 27 19 9 10 0 1319 1303 16
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 27 19 8 11 0 1361 1398 -37
ΓΣ ΑΡΙΩΝ 25 19 6 13 0 1193 1319 -126
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 24 19 5 14 0 1278 1456 -178
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 22 19 3 16 0 1258 1426 -168
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 22 19 3 16 0 1292 1453 -161
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 22 19 3 16 0 1176 1334 -158


Απο eska.gr


Δεν καταλαβαινω γιατι βγηκε ετσι η βαθμολογια.Την εχω φτιαξει με κενα κανονικα...
BASKETFUN
QUOTE(lalas @ Feb 27 2007, 10:26 AM) *
το πρωταθλημα εχει πολυ δρομο ακομα, το μαρκοπουλο αν κ δεν ειναι ομαδα που κατα την γνωμη μου αξιζει να πρωταγωνιστει στην φετινα αεσκα εχει το ευκολοτερο προγραμμα κ την δεδομενη διαιτιτικη ευνοια,η αενκ εχει το πλεονεκτημα να ακολουθει τον φοα κ να 'σκουπιζει' τα συντριμια που αφηνει....ο απολλων δειχνει να ξεφουσκωνει, η πετρουπολη πρεπει να κανει την μεγαλυτερη αγωνιστικη υπερβαση που εγινε ποτε, κ μην ξεχνατε τον ναο που δειχνει φορμαρασμενος κ πιστευει στο θαυμα......Το κορωπι επιβραβευτηκε για την φιλοξενη ατμοσφαιρα που προσφερει τοσα χρονια στους αντιπαλους κ τους διαιτητες με αρση της τιμωριας οπως διαβασα στο μπασκετμπλογκ, σιγουρα με κουτουμαδη - μπιτσικα ανθρωπινους δεν προκειτε να κινδυνεψει πλεον, αλλα οτι θα ξανακινδυνεψουν ζωες απο τους αγνους φιλαθλους ειναι δεδομενο, γιατι ο αλβανος κ ο βλαχος δεν κρυβονται..............................................................
...........


θελεις λιγο να μου αναλυσεις την υπερβαση που πρεπει να κανουμε.Δηλαδη η μεχρι τωρα πορεια μας δεν τι θεωρεις υπερβαση;
lalas
σιγουρα μπασκετφαν εχετε κανει μια υπερβατικη πορεια μεχρι τωρα κ εισται στισ κορυφαιεσ θεσεισ της βαθμολογιας στηριζομενοι κυριως στην αμυνα κ 3-4 παρα πολυ καλους παικτες,νομιζω οτι απο εδω που εχετε φτασει μεχρι την ανοδο ο δρομοσ ειναι πολυ μακρυσ
pointguard
BASKETFUN kaneis den perimene oti tha eiste deuteroi sta mesa tou deuterou gurou den to suzhtame oti h xronia einai pera gia pera epituxhmenh gia sas! par' ola auta gia na aneveite G' ethnikh prepei na kerdisete eite mesa sto markopoulo h mesa sthn rizoupolh kai na mhn xasete kanena paixnidi sthn edra sas h kanena "eukolo" ektos! opos kai emeis vevaia pou meta thn rizoupolh theloume nikes kai se markopoulo petroupolh allios den kanoume tipota
mixalopoylos17
δειτε λιγο τιν βαθμολογια ποιος ειναι μονος δευτερος?ποιος εχει την καλυτερη αμυνα στην κατηγορια?τι αλλο πρεπει να κανει ο αρης φετος για να αναγνωριστει οτι παιζει καλα?με 6 αντρες στην 12 παιζαμε χτες!!!!!
BASKETFUN
QUOTE(lalas @ Feb 27 2007, 11:02 AM) *
σιγουρα μπασκετφαν εχετε κανει μια υπερβατικη πορεια μεχρι τωρα κ εισται στισ κορυφαιεσ θεσεισ της βαθμολογιας στηριζομενοι κυριως στην αμυνα κ 3-4 παρα πολυ καλους παικτες,νομιζω οτι απο εδω που εχετε φτασει μεχρι την ανοδο ο δρομοσ ειναι πολυ μακρυσ


μεχρι στιγμης τα εχουμε καταφερει μια χαρα και σκεφτομαστε να το συνεχισουμμε με αυτο το ρυθμο.Οποτε αν θες να δεις υπερβαση μαλλον θα τη δεισ
Thunder
Πιστευω οτι κανεις δεν αντιλεγει οτι ο Αρης εχει κανει εξαιρετικη πορεια φετος κ εχει παει πολυ καλα.Αλλα αυτο που εχω ξαναπει σαν γενικη εκτιμηση ειναι οτι εχει καποιους εξαιρετικους παικτες αλλα δεν εχει βαθος παγκου.Εκει ειναι το θεμα.Ειναι πολυ δυσκολο να διεκδικησει ανοδο μεχρι τελους με 5 παικτες...Βεβαια ολα γινονται στο μπασκετ.Ποτε δεν ξερεις...Αν το κανει ο Αρης φετος θα ναι μαγκια του...
pointguard
Paidia sugnomh pou to leo alla par' olo pou mas kerdisate mesa sthn khfisia ego fovamai pio polu ton appollona pou ton kerdisa mesa- exo apo ton ARH gia thn anodo! pantos xanaleo oti ta pate perifhma
FUN
paidia ti ekane xtes i aenk?
pointguard
Kerdise 22 ton Attalo mesa sthn khfisia
FUN
kai gamw ta paidia...paixtarades!!arkei na krati8oun
pointguard
FUN poious ennoeis?? k ego AENK paizo


Abasketos gia na refareis ligo sou proteino na kerdiseis kapoion apo tous antagonistes gia thn anodo smiley.gif
tora pou phrate fora
nao
Quiz:Ποιός παράγοντας (πλέον) και λάτρης της πορτοκαλί θεάς,με δυνατή πένα και ταλέντο στην υποκριτική,
εθεάθει σε νυχτερινό μαγαζί να συμμετέχει σε λουλουδοπόλεμο παρ'όλο που σε παλιότερο ρόλο του (top κατά
την γνώμη μου),δήλωνε φανατικός ροκάς??


icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
FUN
arketoi paizoun kala alla den tous vazei olous...o menoudakos einai kalos se allages me euthimiopoulo, enan kalo psilo exoun alla m diafevgei to onoma...ti xasate gia ligo ti mpala alla makari na pate kala
pointguard
sigoura o billy14! poios guard ekane xthes terastia mplofa ston asso ths omadas tou kai efage xontrh daga?
FUN
ton karatza giati den ton vazei polu? vevaia den to eida xtes...pera apo to oti kerdisane paiksane kala?
nai mallon gia ton idio leme
BASKETFUN
QUOTE(Thunder @ Feb 27 2007, 11:12 AM) *
Πιστευω οτι κανεις δεν αντιλεγει οτι ο Αρης εχει κανει εξαιρετικη πορεια φετος κ εχει παει πολυ καλα.Αλλα αυτο που εχω ξαναπει σαν γενικη εκτιμηση ειναι οτι εχει καποιους εξαιρετικους παικτες αλλα δεν εχει βαθος παγκου.Εκει ειναι το θεμα.Ειναι πολυ δυσκολο να διεκδικησει ανοδο μεχρι τελους με 5 παικτες...Βεβαια ολα γινονται στο μπασκετ.Ποτε δεν ξερεις...Αν το κανει ο Αρης φετος θα ναι μαγκια του...



δεν ειναι οτι δεν εχουμε βαθος απλα τωρα που εχουμε τα κρισιμα παιχνιδια παιζουμε με μειον2 αντρες αυτο ειναι το αρνητικο.
abasketos
drak-man εμείς πήραμε φόρα κατά το " παρτε φορα και κλ_στε μας τα φρύδια"...οκ, διαλεγω να κερδίσουμε την αενκ, σου κάνει ή να διαλέξω αλλη? smiley.gif icon_wave.gif

In any case, θα το παλέψουμε να πέσουμε αξιοπρεπώς
pointguard
Vasika FUN to Billy 14 htan gia to quiz tou nao!! den uparxei vasilhs sthn AENK.. O karatzas pazei apla eixe kapoies atuxies me travmatismous! einai o hgeths ths omadas 77.gif

Asto kostantine entaxu ama einai na kerdisete autous pou les den xreiazetai mhn kerdisete kanena apo tous protous!
FUN
giati poioi einai off? pesane tpt kurwseis i travmatismoi...akougetai oti sas exoun sti mpouka...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.