Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α'ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
Thunder
QUOTE(tasos @ Apr 25 2007, 01:01 AM) *
Ο κοσμος του Απολλωνα που βρεθηκε χθες ηταν φανταστικος και νομιζω κερδισαμε την μαχη της εξεδρας ! Δεν σταματισαμε να φοναζουμε και πιστευω οτι βαλαμε και εμεις ενα λιθαρακι σε αυτην την νικη !



Πραγματικα ο κοσμος του Απολλωνα εβαλε το λιθαρακι του στην νικη της ομαδας.Στηριξε την ομαδα κ στο τελος πανηγυρισε εξαλλα δικαιως!Σιγουρα οι πιο εκδηλωτικοι οπαδοι μαζι με τους τιφοζι της ΑΕΝΚ...Μπραβο στα παιδια!
mimos8
και ξανα τα συγχαρητηρια μου στα παιδια του φοα που ανεβασαν τα highlights του αγωνα φοα-αενκ στο youtube.πολυ καλο μπασκετ και απο τις δυο ομαδες με ωραιες φασεις!βοηθησαμε και οι δυο ομαδες με τον τροπο παιχνιδιου μας
mikri prasini ollandeza
καλά μιλάμε....αυτό θα πει επιτυχία σε ένα τοπικ!!!!151 σελίδες!μπράβο σας παιδιά μου!και εις ανώτερα!!!
Thunder
Η σημερινη αγωνιστικη της Α' ΕΣΚΑ και προγνωστικα

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 1
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 2
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΟ 2
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 2
mixalopoylos17
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΕΤΟΣ 92-57
ΤΟ ΣΚΟΡ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ
tasos
Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - Γ.Σ. ΑΡΙΩΝ 70-57
Α' 17-12
ΗΜΙΧΡΟΝΟ 36-19
Γ' 51-39
ΤΕΛΙΚΟ 70-57
machinery
ΕΝΩΣΗ ΗΛΙΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 2 γύρω στους 12 πόντους πολύ δύσκολα στο τέλος.......
sir maniatis 16 ριμπάουντ...........
πολύ ωραίο γήπεδο και πολύ "φιλικό κοινό" shot.gif .......
Drimi
ΓΑΛΑΤΣΙ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 86-79!!! 41.gif
Το Γαλάτσι μπροστά σε όλο το παιχνίδι με πολύ καλή άμυνα.
Πάνω από 20 τρίποντα και από τις δύο ομάδες συνολικά!!!
Πολύ καλό παιχνίδι...
41.gif
billy_14
QUOTE(machinery @ Apr 30 2007, 08:40 PM) *
ΕΝΩΣΗ ΗΛΙΟΥ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 2 γύρω στους 12 πόντους πολύ δύσκολα στο τέλος.......
sir maniatis 16 ριμπάουντ...........
πολύ ωραίο γήπεδο και πολύ "φιλικό κοινό" shot.gif .......

Να προσθέσω το τελικό σκορ: 54-68. Ο "Σερ" είχε... Μ Ο Ν Ο 14 ριμπάουντ, και μαζί 19 πόντους και 11 κερδισμένα φάουλ... Μια αστείρευτη πηγή ενέργειας που παρέσυρε και όλους τους υπόλοιπους εναπομείναντες... Παίξαμε με 9 παίκτες, με τον Αττίκο τραυματία από το 12' (έπαιξε όμως άλλα 17 το θηρίο παρά το διάστρεμμα και είχε 4/4 βολές στο τέλος) και ακόμα και τον πιτσιρικά τον Γεωργούση με το ένα χέρι δεμένο! Όμως είχαμε, τουλάχιστον στο δεύτερο ημίχρονο, αποφασιστικότητα... Τα σέβη μου στον Angel που έδωσε ό,τι είχε και αν και όχι ιδιαίτερα εύστοχος έσταξε κάποια πολύ-πολύ-πολύ κρίσιμα... Πολλά μπράβο στο Γιάννη το Στάμο που έδειξε πάλι ότι ξέρει να τελειώνει φάσεις και πόσο χρήσιμος είναι στο ριμπάουντ και την άμυνα με βοήθειες... Και φυσικά respect στον machinery, που όταν απαλλάχτηκε από κάποια ανεξήγητα νεύρα μπήκε στο δεύτερο ημίχρονο άλλος άνθρωπος...
Olorin για σας θα τα πεις εσύ με την αντικειμενικότητα που σε διακρίνει...
Να προσθέσω πάντως ότι μπορεί μεν για την Ένωση η ήττα να ήταν καταδικαστική, αλλά κι εμάς ένα ενδεχόμενο κίτρινο φύλλο θα μας έκανε να ανησυχήσουμε, ιδίως μετά από κάποια... περίεργα αποψινά αποτελέσματα που έχουν ήδη ποσταριστεί...
Olorin
Όπως είπε κι ο machinery, χάσαμε μέσα στην έδρα μας από τον Νεοπεντελικό και σε συνδυασμό με τα υπόλοιπα απίθανα αποτελέσματα των τελευταίων αγωνιστικών, τα πράγματα πλέον έγιναν πολύ δύσκολα για εμάς για να μην πω ακατόρθωτα, αφού για να σωθούμε πρέπει να κερδίσουμε μέσα στο Κορωπί τη Δευτέρα...

Δυστυχώς, το παιχνίδι σήμερα ήταν εξαιρετικά σημαντικό για εμάς και λέω "δυστυχώς", γιατί ο βασικότερος λόγος, κατά την ταπεινή μου άποψη, ήταν ότι ήμασταν αγχωμένοι και νευρικοί, με αποτέλεσμα να είμαστε τραγικοί επιθετικά... Αμυντικά, δεν θα'λεγα ότι ήμασταν κακοί, αλλά ακόμα κι εκεί μας στοίχισε η κακή εμφάνισή μας στην επίθεση, ειδικά στο δεύτερο ημίχρονο, αφού οι περισσότεροι πόντοι του Νεοπεντελικού προήλθαν από αιφνιδιασμούς που έγιναν εξαιτίας λαθών μας στην επίθεση...

Συγχαρητήρια στους πρώην συμπαίκτες και φίλους μου στον Νεοπεντελικό για τη νίκη, παρά τις απουσίες... Για να είμαι ειλικρινής, αν και πίστευα ότι θα κερδίζαμε, περίμενα τον Νεοπεντελικό καλύτερο, αλλά τελικά αρκούσε ότι ήταν πιο αποτελεσματικός και συγκεντρωμένος από εμάς... Εκνευριστικά εύστοχος ο Γεωργαλάς και (όπως πάντα) μαχητικότατος ο Μανιάτης...

Μακάρι να το παλέψετε έτσι και στα επόμενα παιχνίδια με Χολαργό και Άτταλο...

Υ.Γ: Ελπίζω να κρατηθώ και στη συνέχεια και να μην σχολιάσω αποτελέσματα τύπου Γαλάτσι-Φιλαθλητικός, γιατί φοβάμαι ότι θα καταντήσω μικροπρεπής... Δεν λέω, μπράβο στο Γαλάτσι, καλή δουλειά ο κόουτς Μποσγανάς, έχει μικρό μ.ο. ηλικίας κ.λπ. κ.λπ., αλλά αν πραγματικά πιστεύετε ότι αρκούν αυτά για να αξίζει να μείνει αυτή η ομάδα περισσότερο από κάποια άλλη από αυτές που παλεύουν (και δεν εννοώ μόνο εμάς), τι να πω... 68.gif
Peritri
ΓΣΒ - Κορωπί 80-87 (42-44)

Το παλέψανε οι συμπαίκτες μου το ματς όσο δε πήγαινε και μπράβο τους. Επιθετικά είμασταν εξαιρετικοί, ο abasketos έδωσε σόου με ένα όμορφο κάρφωμα, κάμποσες τάπες, πάμπολλες ασίστ και 2 ανάποδες (κυριολεκτικά) πάσες! Α και φάνηκε και η δουλειά που κάνει στις βολές στις προπονήσεις 41.gif tongue.gif

Το Κορωπί, μου άφησε εξαιρετικές εντυπώσεις! Οι ψηλοί του εκπληκτικοί επιθετικά, αρκετά μαχητικοί αμυντικά. Ο Μόμτζος έβαλε τα πάντα από κάτω με άμυνα πάνω του όπως και το άλλο το παλικάρι που δε ξέρω το όνομα του. Κουντουμάδης επίσης μας δημιούργησε πολλά προβλήματα όπως και ένας πλέι βραχύσωμος (#4). Μου φάνηκε πολύ πλήρης ομάδα και πραγματικά απορώ που κινδυνεύει blink.gif

Ο ΦΟΑ κατέβηκε με την κανονική ομάδα; ξέρει κανείς;

ΥΓ: Εξαιρετική διαιτησία από τον Καρούση (αλήθεια σφυρίζει Α' ΕΣΚΑ;;;)
billy_14
QUOTE(Peritri @ Apr 30 2007, 10:38 PM) *
ΓΣΒ - Κορωπί 80-87 (42-44)

Το παλέψανε οι συμπαίκτες μου το ματς όσο δε πήγαινε και μπράβο τους.

Δηλαδή Peritri εσύ δεν έπαιξες; Γιατί;
ΥΓ: 15 ριμπάουντ ο Μανιάτης τελικά, κάνουν τα μάτια μου πουλάκια από τη νύστα... Και 12/13 βολές, 9/9 στην τελευταία περίοδο!
Peritri
Χτες στη προπόνηση γλύστρισα (? ή κοιμόμουν όρθιος!) και ψιλογύρισε το γόνατο, δε νομίζω να είναι κάτι σοβαρό όμως αφού δεν έχει πρηστεί. Τεσπά, συνηθισμένο το βουνό από τα χιόνια, θενκς για το ενδιαφέρον bill.
billy_14
QUOTE(Peritri @ Apr 30 2007, 11:01 PM) *
Χτες στη προπόνηση γλύστρισα (? ή κοιμόμουν όρθιος!) και ψιλογύρισε το γόνατο, δε νομίζω να είναι κάτι σοβαρό όμως αφού δεν έχει πρηστεί. Τεσπά, συνηθισμένο το βουνό από τα χιόνια, θενκς για το ενδιαφέρον bill.

ΟΚ φιλαράκι, περαστικά και τη Δευτέρα πάλι επί των επάλξεων.
mimos8
κερδισαμε την εφοα στο μαρουσι 12 ποντους νομιζω.κερδιζαμε 10 στο ημιχρονο με πολυ καλη αμυνα και σωστο τρεξιμο αλλα καναμε τα ευκολα δυσκολα οταν το γυρισαμε σε ζωνη και η εφοα πηρε προβαδισμα 1 ποντο στο 30΄.οταν ξαναπαιξαμε man to man το παιχνιδι ξαναεγινε ευκολο.τρομερη γκρινια σε διαιτητες αλλα και μεταξυ τους καποιοι παιχτες της εφοα που πιστευουν οτι μονιμως αδικουνται και οτι ολα ειναι στημενα εναντιον τους!εκπληκτικος για αλλα μια φορα ο keekee12,κατα κοσμον ευθυμιοπουλος,με κρισιμους ποντους και 1-2 τριποντα απο τα 7,5+ μετρα προφανως επηρεασμενος απο τον αληθινο keekee clark!!!ηταν και το τελευταιο του παιχνιδι για φετος μιας και μπαινει φανταρος τη δευτερα...ΚΑΛΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΡΧΗΓΑΡΑ ΜΑΣ!!!
christina n10
Ακομα δεν μπηκε καλος πολιτης?καλη θητεια ευχονται βρε.... tongue.gif ΚΑΛΗ ΘΗΤΕΙΑ λοιπον keekee12,απο μενα
συγχαρητηρια για την νικη και σαφως για την εμφανιση σου... 41.gif
rector
QUOTE(Olorin @ Apr 30 2007, 10:28 PM) *
Όπως είπε κι ο machinery, χάσαμε μέσα στην έδρα μας από τον Νεοπεντελικό και σε συνδυασμό με τα υπόλοιπα απίθανα αποτελέσματα των τελευταίων αγωνιστικών, τα πράγματα πλέον έγιναν πολύ δύσκολα για εμάς για να μην πω ακατόρθωτα, αφού για να σωθούμε πρέπει να κερδίσουμε μέσα στο Κορωπί τη Δευτέρα...

Δυστυχώς, το παιχνίδι σήμερα ήταν εξαιρετικά σημαντικό για εμάς και λέω "δυστυχώς", γιατί ο βασικότερος λόγος, κατά την ταπεινή μου άποψη, ήταν ότι ήμασταν αγχωμένοι και νευρικοί, με αποτέλεσμα να είμαστε τραγικοί επιθετικά... Αμυντικά, δεν θα'λεγα ότι ήμασταν κακοί, αλλά ακόμα κι εκεί μας στοίχισε η κακή εμφάνισή μας στην επίθεση, ειδικά στο δεύτερο ημίχρονο, αφού οι περισσότεροι πόντοι του Νεοπεντελικού προήλθαν από αιφνιδιασμούς που έγιναν εξαιτίας λαθών μας στην επίθεση...

Συγχαρητήρια στους πρώην συμπαίκτες και φίλους μου στον Νεοπεντελικό για τη νίκη, παρά τις απουσίες... Για να είμαι ειλικρινής, αν και πίστευα ότι θα κερδίζαμε, περίμενα τον Νεοπεντελικό καλύτερο, αλλά τελικά αρκούσε ότι ήταν πιο αποτελεσματικός και συγκεντρωμένος από εμάς... Εκνευριστικά εύστοχος ο Γεωργαλάς και (όπως πάντα) μαχητικότατος ο Μανιάτης...

Μακάρι να το παλέψετε έτσι και στα επόμενα παιχνίδια με Χολαργό και Άτταλο...

Υ.Γ: Ελπίζω να κρατηθώ και στη συνέχεια και να μην σχολιάσω αποτελέσματα τύπου Γαλάτσι-Φιλαθλητικός, γιατί φοβάμαι ότι θα καταντήσω μικροπρεπής... Δεν λέω, μπράβο στο Γαλάτσι, καλή δουλειά ο κόουτς Μποσγανάς, έχει μικρό μ.ο. ηλικίας κ.λπ. κ.λπ., αλλά αν πραγματικά πιστεύετε ότι αρκούν αυτά για να αξίζει να μείνει αυτή η ομάδα περισσότερο από κάποια άλλη από αυτές που παλεύουν (και δεν εννοώ μόνο εμάς), τι να πω... 68.gif

Καλημερα και καλο μηνα

Επειδη παρακολουθω το topic οπως παρακολουθω και την κατηγορια απο κοντα και πιστευω οτι εισαι αντικειμενικος θα ηθελα να το ερμηνευσεις αυτο ποθ εγραψες αν θελεις γιατι εχω καποιες αντιρησεις.
Πρωτον αν δεν κανω λαθος το Γαλατσι ειναι η μονη ομαδα απο αυτες που κινδυνευουν που εχει κερδισει και Απολλωνα και Μαρκοπουλο και Κηφισια και Φιλαθλητικο και μαλλον δεν ειναι συμπτωση...Απο την αλλη θα σου αρεσε να μεινει στην κατηγορια μια ομαδα με ΜΕΓΑΛΟ μο ηλικιας και οχι καποια με τον ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ??
Νομιζω οτι εδω κανεις ενα λαθος...μπορει να μην παιζει ΤΟ μπασκετ αλλα μια ομαδα που εχει 8 παικτες γεννηθεντες το '88 ,τεσσερις το '86 ,τρες 85αρηδες μονο εναν πανω απο 30 χρονων και ο οποιος εχει ελαχιστο χρονο συμμετοχης μονο καλο μπορει να της κανει η παραμονη στην κατηγορια.
Olorin
QUOTE
Καλημερα και καλο μηνα

Επειδη παρακολουθω το topic οπως παρακολουθω και την κατηγορια απο κοντα και πιστευω οτι εισαι αντικειμενικος θα ηθελα να το ερμηνευσεις αυτο ποθ εγραψες αν θελεις γιατι εχω καποιες αντιρησεις.
Πρωτον αν δεν κανω λαθος το Γαλατσι ειναι η μονη ομαδα απο αυτες που κινδυνευουν που εχει κερδισει και Απολλωνα και Μαρκοπουλο και Κηφισια και Φιλαθλητικο και μαλλον δεν ειναι συμπτωση...Απο την αλλη θα σου αρεσε να μεινει στην κατηγορια μια ομαδα με ΜΕΓΑΛΟ μο ηλικιας και οχι καποια με τον ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ??
Νομιζω οτι εδω κανεις ενα λαθος...μπορει να μην παιζει ΤΟ μπασκετ αλλα μια ομαδα που εχει 8 παικτες γεννηθεντες το '88 ,τεσσερις το '86 ,τρες 85αρηδες μονο εναν πανω απο 30 χρονων και ο οποιος εχει ελαχιστο χρονο συμμετοχης μονο καλο μπορει να της κανει η παραμονη στην κατηγορια.

Κοίτα, η αλήθεια είναι ότι χθες βράδυ ήμουν υπερβολικά πικραμένος και απογοητευμένος και ίσως έπρεπε να περιμένω σήμερα το πρωί για να γράψω με πιο καθαρό μυαλό...

Ίσως δεν έπρεπε να θεωρήσω "ύποπτο" το αποτέλεσμα του αγώνα Γαλάτσι-Φιλαθλητικός, ειδικά από τη στιγμή που δεν ήμουν παρών, ώστε να κρίνω κάτι τέτοιο... Για αυτό ζητώ συγγνώμη...

Ωστόσο, παραμένω στην προσωπική μου άποψη (άλλωστε, είναι κάτι που το πίστευα εδώ και καιρό, δεν το "αποφάσισα" χθες), ότι δηλαδή, από τις ομάδες που παλεύουν να διατηρηθούν στην κατηγορία (πέρα από τις 5 ήδη υποβιβασμένες), η ομάδα που αξίζει λιγότερο την παραμονή από αγωνιστικής άποψης και μόνο, είναι το Γαλάτσι...

Σου ξαναλέω ότι κι εγώ θεωρώ αξιέπαινη την προσπάθεια που κάνει η ομάδα να κατεβάσει ένα σύνολο με τόσο χαμηλό μ.ο. ηλικίας, αλλά δεν θεωρώ ότι αυτός μπορεί να είναι από μόνος του λόγος για να την δουν κάποιοι με συμπάθεια και να διατηρηθεί για αυτό το λόγο στην κατηγορία, τη στιγμή που υπάρχουν ομάδες, που κατά την άποψή μου, πάντα, είναι σε αισθητά υψηλότερο επίπεδο...

Με αυτή τη λογική, γιατί δηλαδή να υποβιβαστούμε εμείς που διαθέτουμε μόλις 3 παίκτες στην ηλικία των 28 κι όλοι οι υπόλοιποι είμαστε μέχρι 25 ετών (με πολλούς μάλιστα γηγενείς παίκτες σε βασικούς ρόλους, κάτι που επίσης είναι αξιέπαινο) και να μην υποβιβαστεί κάποια από τις υπόλοιπες ομάδες που διεκδικούν την παραμονή, οι οποίες όπως π.χ. ο Άτταλος διαθέτουν ρόστερ με μεγαλύτερο μ.ο. ηλικίας και κορεσμένους παίκτες???
tasos
keekee12 σου ευχομαι να εχεις μια ανετη και καλη θητεια..ολα ειναι μια ιδεα τελικα! Δες το σαν μια εμπειρια !Θα περασεις και δυσκολιες στιγμες ,ξενυχτια,κουραση αλλα στο τελος θα τα θυμασαι σαν μια καλη αναμνηση με χαβαλε και γελιο ! 299 ΛΕΛΕ !! cool.gif
rector
Καταλαβαινω αυτο που λες και που εχει να κανει με το πως ενοιωθες χθες και πως σημερα και ειναι φυσιολογικο,απο την αλλη ομως με ξανα βαζεις σε σκεψεις οσο αφορα το κομματι του οτι "καποιοι βελπουν με συμπαθεια " την ομαδα αυτη.Ειλικρινα σου λεω οτι δεν εχει παρει ευνοια διαιτησιας αν εννοεις κατι τετοιο και μαλιστα καποιες φορες επειδη οπως εχω πει ηδη ειναι "νεαρη" ομαδα αντιμετωπιζεται ισως και αρνητικα απο την διαιτησια σε σχεση με πιο εμπειρες ομαδες...Οσο αφορα στο αν η ομαδα εχει γηγενεις παικτες απλα σου αναφερω οτι φετος απο οτι γνωριζω εκανε μονο δυο μεταγραφες ,τον Τασιοπουλο και τον Τσιροπουλο απο Λιοσια και Τριτωνα αντιστοιχα...ολοι οι υπολοιποι ειναι απο τα μινι του Γαλατσιου ακομα και ο Ανδρουλακης που ειναι 24 χρονων..οποτε κατι λεει αυτο.
tasos
To Γαλατσι/Κυπριαδου το παρακολουθησα στα μεταξυ μας παιχνιδια..πραγματικα μου εκανε εντυπωση η συνοχη που παρουσιαζει σαν ομαδα .Ειναι μια ταλαντουχα ομαδα με παρα πολυ δυνατη εδρα.Πιστευω οτι αξιζει να παραμεινει κατηγορια bball.gif
Olorin
QUOTE(rector @ May 1 2007, 08:04 AM) *
Καταλαβαινω αυτο που λες και που εχει να κανει με το πως ενοιωθες χθες και πως σημερα και ειναι φυσιολογικο,απο την αλλη ομως με ξανα βαζεις σε σκεψεις οσο αφορα το κομματι του οτι "καποιοι βελπουν με συμπαθεια " την ομαδα αυτη.Ειλικρινα σου λεω οτι δεν εχει παρει ευνοια διαιτησιας αν εννοεις κατι τετοιο και μαλιστα καποιες φορες επειδη οπως εχω πει ηδη ειναι "νεαρη" ομαδα αντιμετωπιζεται ισως και αρνητικα απο την διαιτησια σε σχεση με πιο εμπειρες ομαδες...Οσο αφορα στο αν η ομαδα εχει γηγενεις παικτες απλα σου αναφερω οτι φετος απο οτι γνωριζω εκανε μονο δυο μεταγραφες ,τον Τασιοπουλο και τον Τσιροπουλο απο Λιοσια και Τριτωνα αντιστοιχα...ολοι οι υπολοιποι ειναι απο τα μινι του Γαλατσιου ακομα και ο Ανδρουλακης που ειναι 24 χρονων..οποτε κατι λεει αυτο.

Με παρεξήγησες, δεν εννοούσα για εύνοια από τη διαιτησία (τουλάχιστον, όχι εσκεμμένα)...

Απλώς εξέφρασα ότι διαφωνώ με την άποψη "προτιμώ να μείνει το Γαλάτσι γιατί έχει χαμηλό μ.ο. ηλικίας"...

Βέβαια, μπορεί κάποιος να θεωρεί ότι το Γαλάτσι είναι πράγματι καλύτερο από εμάς ή τις υπόλοιπες ομάδες που παλεύουν για τη σωτηρία, αυτό είναι κάτι υποκειμενικό, άλλωστε...

Προσωπικά, την έβλεπα όλη τη χρονιά σαν μια συμπαθή ομάδα περιορισμένων δυνατοτήτων αλλά με πολύ ενθουσιασμό, που δεν πιστεύω ότι θα έπρεπε να βρίσκεται στη βαθμολογία π.χ. πάνω από τον Αρίωνα...

Όσο για το ότι ανέφερα ότι οι περισσότεροι βασικοί παίκτες της ομάδας μου είναι γηγενείς (προς αποφυγή παρεξηγήσεων, να διευκρινίσω ότι δεν συμπεριλαμβάνομαι σε αυτούς, μόλις δεύτερη χρονιά μου είναι στην ομάδα...), δεν το είπα φυσικά σε αντιπαράθεση με την ομάδα του Γαλατσίου, αλλά σε σχέση με τις περισσότερες από τις υπόλοιπες ομάδες της κατηγορίας...

Υ.Γ: keekee12, καλή θητεία... Ελπίζω αν σε πετύχω πουθενά μιας και παρουσιάζομαι τον Αύγουστο, να μη μου φερθείς σαν "παλιός" σε "ψάρι"... tongue.gif
Drimi
QUOTE(tasos @ May 1 2007, 11:39 AM) *
To Γαλατσι/Κυπριαδου το παρακολουθησα στα μεταξυ μας παιχνιδια..πραγματικα μου εκανε εντυπωση η συνοχη που παρουσιαζει σαν ομαδα .Ειναι μια ταλαντουχα ομαδα με παρα πολυ δυνατη εδρα.Πιστευω οτι αξιζει να παραμεινει κατηγορια bball.gif

Συμφωνώ απόλυτα με τον Τάσσο.
Το Γαλάτσι είναι μια νεανική ομάδα, που αξίζει τη παραμονή της στην κατηγορία.
Και από ότι μπορείτε να δείτε στο site τους, www.galatsibasket.gr και οι ομάδες των μικρών τους τα πάνε μια χαρά...!
Η περιοχή μας, Πατήσια (SPORTING), Γαλάτσι (A.O. ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ), Ριζούπολη (ΑΠΟΛΛΩΝ) είναι μπασκετοπεριοχή!!! biggrin.gif
Πάντα τέτοια... bball.gif
tasos
Drimi επιδη ειμαι και εγω Πατησιωτης μην ξεχνας και την καθεαυτου ομαδα της περιοχης μας τον Γ.Σ ΠΑΤΗΣΙΑ που αγωνιζεται φετος στην Δ'ΕΣΚΑ με εδρα το κλειστο της Γκραβας (οπως και αλλες ομαδες της ΕΣΚΑ αγωνιζονται στο συγκεκριμενο κλειστο προαγωντας ετσι το μπασκετ στην περιοχη ) bball.gif
Thunder
K εγω προσωπικα εχω πολυ καλη αποψη για το Γαλατσι.Ειχαμε παιξει ενα φιλικο στην αρχη της χρονιας κ πραγματικα απορουσαμε πως θα σταθει αυτη η ομαδα Α' ΕΣΚΑ.Αλλα οταν τους ειδα σε επισημους αγωνες,μου αρεσαν πολυ.Νεανικη ομαδα με πολυ ενταση.Τα καταφερε καλα το προπονητικο διδυμο.Τους αξιζουν συγχαρητηρια.
billy_14
Καλός πολίτης αγαπητέ keekee και ποιος ξέρει; Όταν επιστρέψεις του χρόνου τέτοια εποχή μπορεί να βρεις την ομάδα σου ένα σκαλί παραπάνω. Έχω μια αίσθηση ότι του χρόνου πάμε για replay της περσινής σεζόν... ΑΕΝΚ και ΝΑΟ χέρι χέρι και στη Γ' Εθνική! North Rules!
Drimi
QUOTE(tasos @ May 1 2007, 12:18 PM) *
Drimi επιδη ειμαι και εγω Πατησιωτης μην ξεχνας και την καθεαυτου ομαδα της περιοχης μας τον Γ.Σ ΠΑΤΗΣΙΑ που αγωνιζεται φετος στην Δ'ΕΣΚΑ με εδρα το κλειστο της Γκραβας (οπως και αλλες ομαδες της ΕΣΚΑ αγωνιζονται στο συγκεκριμενο κλειστο προαγωντας ετσι το μπασκετ στην περιοχη ) bball.gif

Τάσο, έχεις δίκιο. Μεγάλη παράλειψη! Ο ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ είναι μαζί με το SPORTING η ιστορία των Πατησίων στο Basket!
Όσον αφορά στο κλειστό της Γκράβας, να πάμε καμμιά βόλτα στον ΚΟΜΗ, μπας και πετύχουμε τον Δήμαρχο κ. Κακλαμάνη, να τον πιέσουμε να κάνει κάτι σε αυτό το κλειστό!!! rolleyes.gif
christina n10
Τρεις αγωνιστικές απομένουν για το τέλος του πρωταθλήματος της Α ΕΣΚΑ και ο Απόλλων κρατά στα χέρια του τη δεύτερη θέση, που οδηγεί στη Γ Εθνική. Αναλυτικά, τα αποτελέσματα των ανδρικών πρωταθλημάτων της ΕΣΚΑ-Champion...


Α ΑΝΔΡΩΝ

Αρης Π. – Αετός 92-57 (34-32)Διαιτητές: Αντωνόπουλος – Βικτωράτου
Αρης Π. (Γρυλιωνάκης): Βενιτουράκης 5 (1), Παλτόγλου 7 (1), Λιαπούρης, Γρύλιος 6, Χρονόπουλος 24 (4), Μπαλαμπάνης 14 (4), Αμπράζης 5 (1), Ψυχάρης 2, Βασιλείου 8, Νικολόπουλος 3 (1), Μιχαλόπουλος 10 (2), Βοργιάς 9 (1).
Αετός (Διδάχος): Ράζης 11 (2), Αριστείδου, Σαμπάνης 3, Μπολάνος 6, Δήμος 2, Παπαδολιάς 7 (1), Χερκελετζής 16 (1), Σιώκος 12.

Γαλάτσι Κυπριάδου – Φιλαθλητικός 86-79 (34-28)[/Διαιτητές: Καραβίτης – Παπαγιαννόπουλος.
Γαλάτσι Κυπριάδου (Μποσγανάς – Κωνσταντάρας): Γέβτιτς 11 (3), Κορρές Α., Κανλής 3 (1), Σιδερής 7, Τσιρόπουλος 9 (2), Σπηλιώπουλος 7 (1), Φράγκος 2, Τασιόπουλος 23 (3), Λοΐζος 16, Ανδρουλάκης 8 (2).
Φιλαθλητικός (Ζήβας): Κώντσης, Θάνος 12 (3), Σδράγκας 4, Παρασκευόπουλος 15 (5), Μάγειρας 2, Σαμοθράκης 16, Στελιανίτης 6, Υφαντής 2, Κασιούνης 3 (1), Φράγκου 17 (2), Παναγιωτόπουλος 2.

ΕΦΟΑ Σπ.Λούης - Κηφισιά 64-78 (33-44)Διαιτητές: Αντεριώτης – Παπανικολάου
ΕΦΟΑ Σπ.Λούης (Σεντούκας): Αναγνωστόπουλος 17, Κιζίλης, Φαρμάκης, Καραγεώργος 4, Τριγάζης 17, Κατσόγιαννος 9, Σιαμήτος 4, Αντωνάκης 13.
Κηφισιά (Μπιλάλης): Πεζούλας 3, Ευθυμιόπουλος 12, Κουμπούρας 15, Μενουδάκος 7, Καρατζάς 11, Ζαρακάκης 4, Καρτάνος 12, Πολυχρόνης 2, Λαγοπόδης 2, Παπαζήσης 10.


Βριλήσσια – Κορωπί 80-87 (44-40)Διαιτητές: Καρούσης – Τσουράπας
Βριλήσσια (Θέμελης): Κολιόπουλος, Κίτσος 2, Φρίμας 8, Παπαλουκάς 21, Σκουρλής 5 (1), Βόσικας 26 (3), Γιόκαρης 2, Γιαννακόπουλος 8 (2), Αλεξόπουλος 8.
Κορωπί (Διαμαντόπουλος): Κοπέλης 13, Σακελλαρόπουλος 3 (1), Μπούρας, Νούκος, Κουκουρέλης 5, Μπίτσικας 13 (3), Μόμτζιος 20, Λουμιώτης 13, Κοντομιάδης 20.


Απόλλωνας – Αρίωνας 70-57


Ατταλος – Μαρκόπουλο 77-85 (42-43)
Διαιτητές: Μαλανδρής – Ζαφειράτος
Ατταλος (Μαστρακούλης): Γιώτης 4, Ζέρβας 5 (1), Τσακίρης 9 (1), Στρατομήτρος 8, Ντάσσης 19 (2), Χαρακτινός 6 (2), Τζουμάνης 13 (2), Ανθρακόπουλος 7 (1), Γιαννόπουλος 6.
Μαρκόπουλο (Παπαθεοδώρου): Φράττας 21 (3), Κολιαβασίλης 4, Ψωμαδέρης 25 (4), Δέδες 9, Γεωργόπουλος 2, Αναγνώστου 5, Δήμας 2, Βασσάλος 5, Φώτος 12.


Εν. Ιλίου – Νεοπεντελικός 54-68 (27-28)Διαιτητές: Πηλοΐδης - Μακάρης
Εν. Ιλίου (Αποστολάκης): Μπαλαούρας 2, Μπέλλας Ι. 7, Γιαννακαράς, Σκαλωμένος 14 (1), Φίλιος 5 (1), Παξιμαδάς, Μπέλλας Ο. 8 (1), Παναγάτος 3, Φούτσης 13, Τσιρώνης, Χαλκίδης 1.
Νεοπεντελικός (Κακκαλιάς): Νταούτ, Μάντζιος 7, Αττίκος 11, Χαρτοματζίδης, Γεωργαλάς 15 (1), Μανιάτης 19 (1), Στάμος 10, Γεωργούσης, Καλφόπουλος 6.


Χολαργός – Νίκη Αμαρουσίου 88-75 (38-35)
Διαιτητές: Σκούτας – Σέρρας Π.
Χολαργός (Γεωργικόπουλος): Δημητρακούλης 12 (2), Τσιώμος 16 (2), Κουλούρης 2, Γεωργουδάκης 9 (1), Καναγός 5, Μήτρου 3 (1), Αγγελής 8, Πουλής 13 (2), Κιαπέκος 20.
Νίκη Αμαρουσίου (Παλαιοχωρίτης): Κουσώνας 4, Λαούδης 12 (1), Πανόπουλος 9 (1), Κοντογιάννης 27 (2), Γιατράκος 15 (1), Δατσώνης 1, Τσέκενης, Ανδριόπουλος 5, Καλόσσακας 2.



Βαθμολογία: Φιλαθλητικός 50, Απόλλων 47, Μαρκόπουλο 46, Άρης Πετρ. 45, Κηφισιά 44, Νεοπεντελικός 41, Άτταλος 39, Γαλάτσι 39, Ίλιον 39, Κορωπί 38, Χολαργός 38, ΕΦΟΑ/Σπ.Λούης 33, Αρίων 33, Νίκη Αμαρ. 31, Βριλήσσια 31,Αετός 29.
v-span
Keekee αρχηγάρα καλή θητεία σου εύχομαι και θέλω να δώσω κουράγιο στις απανταχού θαυμάστριές σου που θα σε στερηθούν για κάποιο καιρό 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
Olorin
Μακάρι να ήταν έτσι η βαθμολογία, αλλά δυστυχώς είναι της προηγούμενης αγωνιστικής (26ης) κι όχι της προχθεσινής... sad.gif

(η παραπάνω μομφή φυσικά, απευθύνεται στα ειδησεογραφικά sites, όχι στην christina_n10 που τα αναδημοσίευσε και την ευχαριστούμε για αυτό...)
Principle
Tελικά πόσοι πέφτουν από την Α'ΕΣΚΑ; Ξέρει κανείς με σιγουριά; Ο Έσπερος είναι ΕΣΚΑ η ΕΣΚΑNA;
leonkalf
Ο Έσπερος είναι ΕΣΚΑΝΑ
Principle
QUOTE(leonkalf @ May 2 2007, 08:55 AM) *
Ο Έσπερος είναι ΕΣΚΑΝΑ
Eυχαριστω leoncalf.
billy_14
QUOTE(Olorin @ May 2 2007, 08:04 AM) *
Μακάρι να ήταν έτσι η βαθμολογία, αλλά δυστυχώς είναι της προηγούμενης αγωνιστικής (26ης) κι όχι της προχθεσινής... sad.gif

(η παραπάνω μομφή φυσικά, απευθύνεται στα ειδησεογραφικά sites, όχι στην christina_n10 που τα αναδημοσίευσε και την ευχαριστούμε για αυτό...)

O Olorin έχει μεγάλο δίκιο... Αποκαθιστούμε λοιπόν την αλήθεια: Φιλαθλητικός 51, Απόλλων 49, Μαρκόπουλο 48, Άρης Πετρούπολης 47, Νέα Κηφισιά 46, Νεοπεντελικός 43, Γαλάτσι/Κυπριάδου 41, Άτταλος (9β.) 40, Χολαργός (8β., +16) 40, Ένωση Ιλίου (8β., -1) 40, Κορωπί (5β.) 40, ΕΦΟΑ (2β.) 34, Αρίων (1β.) 34, Βριλήσσια (3β., 0, -227 σύνολο) 32, Νίκη Αμαρουσίου (3 β., 0, -231 σύνολο) 32, Αετός 30.
Θυμίζω τον -1 βαθμό του Κορωπίου. Σε παρενθέσεις η βαθμολογία και οι πόντοι των μεταξύ τους αγώνων για τους ισοβαθμούντες.
triponter
ο κουντουμαδης ειναι μεγαλη παιχτουρα....βεβαια ειχε ενα τραυματισμο σοβαρο και δεν ξερω αν εχει επανελθει στα καλα του, οπως ηταν πριν 2-3 χρονια...
alexas10
παιδακια δεν σας το λεω για να ζηλεψετε αλλα αυτη τη στιγμη φευγουμε για αγωνα στο ΟΑΚΑ φιλικο test-event με τη νικη-αμαρουσιου.... και δεν ειναι πρωταπριλια...
billy_14
QUOTE(alexas10 @ May 2 2007, 01:11 PM) *
παιδακια δεν σας το λεω για να ζηλεψετε αλλα αυτη τη στιγμη φευγουμε για αγωνα στο ΟΑΚΑ φιλικο test-event με τη νικη-αμαρουσιου.... και δεν ειναι πρωταπριλια...

Ούτε εγώ στο λέω για να ζηλέψεις Αλεξάκο, αλλά μόλις παρέλαβα τη διαπίστευσή μου για το Φάιναλ Φορ... 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif
Στο κεντρικό παίξατε ή στα βοηθητικά που θα γίνει το juniors tournament;
mimos8
παιξαμε στη κεντρικη σαλα υπο συνθηκες κανονικου ημιτελικου.εγινε κανονικη παρουσιαση με σβησμενα φωτα ,3 διαιτητες,τα ονοματα μας γραμμενα στους πινακες με ποντους και φαουλ και πολλα αλλα!τρελη εμπειρια!!!ευτυχως ειχαμε ολοι καμερες και μηχανες.και βεβαια μετα βγηκε ο παναθηναικος για προπονηση.
Thunder
13η αγωνιστικη του 2ου, κ μπαινουμε πλεον στην τελικη ευθεια.


ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ 1
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 1
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 2
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 1
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΟ - ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2
ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 2
Drimi
Καλησπέρα...
Οι "πιτσιρικάδες" του Γαλατσίου το πήρανε και αυτό!
ΑΕΝΚ - ΓΑΛΑΤΣΙ 54-56!
Sorry, δεν ξέρω λεπτομέριες...
Mπράβο τους!!! 41.gif
tasos
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 36-74
7-22
18-32
31-53
36-74
Aristofanis
Νεοπεντελικός - Χολαργός 60-57
Με 16 πόντους του Αττικού και 15 του Γεωργαλά ο Νεοπεντελικός νίκησε πολύ δύσκολα τον Χολαργό. Το ματς ήταν πολύ μέτριο (ειδικά στο τρίτο δεκάλεπτο που καλάθι δεν έμπαινε με τίποτα) ενώ στιγματίστηκε από την εχθρική διαιτησία των Παυλόπουλου & Κόλλια κατά του ΝΑΟ. Τεχνική ποινή στον Κακαλιά χώρις λόγο, καθαρό φάουλ που έγινε στον Μανιάτη στον δεύτερο ημίχρονο δεν δόθηκε ενώ στο τέλος είχαμε το αποκορύφωμα με το "φάουλ" που δόθηκε στον Αττικό. Ευτυχώς οι Δημητρακόπουλος και Τσιώμος ήταν πολύ άστοχοι στις βολές και η νίκη ήρθε στον Νεοπεντελικό. Πολύ καλός επίσης ο Χαρτοματσίδης που με καθοριστικό τρίποντο 3 λεπτά πριν το τέλος μείωσε την διαφόρα στον 1 πόντο. Δεν έπαιξαν οι Τζέμης & Βλαντής απο ΝΑΟ (λόγω τραυματισμού) και ο Γεωργουδάκης απο Χολαργό.
Peritri
Αετός - Βριλήσσια 2 (δε θυμάμαι σκορ αφού συνήθως το κοιτάζω στο ταμπλό αλλά όπως όλοι ξέρουμε αυτό ήταν ανενεργό, γύρω στους 10 πόντους πρέπει να κερδίσαμε)

Σε όλο το ματς μπροστά, στο 3ο δεκάλεπτο απειληθήκαμε αλλά πήρε το όπλο του ο Βόσικας και το καθαρίσαμε εύκολα στη συνέχεια. Ο Αετός κατέβηκε μόνο με 7 παίκτες...
Olorin
Κορωπί - Ένωση Ιλίου 84-80...

Δύσκολη έως αδύνατη πλέον η παραμονή...
pepe
QUOTE(Aristofanis @ May 7 2007, 09:05 PM) *
Νεοπεντελικός - Χολαργός 60-57
Με 16 πόντους του Αττικού και 15 του Γεωργαλά ο Νεοπεντελικός νίκησε πολύ δύσκολα τον Χολαργό. Το ματς ήταν πολύ μέτριο (ειδικά στο τρίτο δεκάλεπτο που καλάθι δεν έμπαινε με τίποτα) ενώ στιγματίστηκε από την εχθρική διαιτησία των Παυλόπουλου & Κόλλια κατά του ΝΑΟ. Τεχνική ποινή στον Κακαλιά χώρις λόγο, καθαρό φάουλ που έγινε στον Μανιάτη στον δεύτερο ημίχρονο δεν δόθηκε ενώ στο τέλος είχαμε το αποκορύφωμα με το "φάουλ" που δόθηκε στον Αττικό. Ευτυχώς οι Δημητρακόπουλος και Τσιώμος ήταν πολύ άστοχοι στις βολές και η νίκη ήρθε στον Νεοπεντελικό. Πολύ καλός επίσης ο Χαρτοματσίδης που με καθοριστικό τρίποντο 3 λεπτά πριν το τέλος μείωσε την διαφόρα στον 1 πόντο. Δεν έπαιξαν οι Τζέμης & Βλαντής απο ΝΑΟ (λόγω τραυματισμού) και ο Γεωργουδάκης απο Χολαργό.


μια διευκρινιση.ο Γεωργουδακης μακαρι να μην επαιζε,ο Τσαγκαρακης δεν επαιξε..τωρα για εχθρικη διαιτησια δε θα κανω λογο γιατι για να δωσουν φαουλ στον Χολαργο επρεπε να βγει αιμα.κατα τ'αλλα συμφωνω απολυτως
Aristofanis
QUOTE(pepe @ May 8 2007, 08:10 AM) *
μια διευκρινιση.ο Γεωργουδακης μακαρι να μην επαιζε,ο Τσαγκαρακης δεν επαιξε..τωρα για εχθρικη διαιτησια δε θα κανω λογο γιατι για να δωσουν φαουλ στον Χολαργο επρεπε να βγει αιμα.κατα τ'αλλα συμφωνω απολυτως

Sorry. Μπέρδεψα τα ονόματα. Μες την νύστα καταλαβαίνεις biggrin.gif
larry33
Η ΑΕΝΚ μαλλον εχει μεινει στην παραζαλη του φιλικου στο ΟΑΚΑ πριν το Final-Four......έτσι Mimo και Alexa?!
abasketos
Καλημέρα.

Βαθμολογία θα έχομεν?

Α, και θέλω να υποβάλλω ενα αιτημα προς την διοργανώτρια αρχή, να συνεχίσουμε να παίζουμε μέχρι να σωθούμε γιατι τώρα τελευταία έχουμε αποκτήσει την κακή συνήθεια να κερδίζουμε...ΤΡΕΝΟ τα ΒΡΙΛΛΗΣΙΑ, ΤΡΕΝΟ!!!!! smiley.gif
dolly12
Βαθμολογια σε 28 αγωνες

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 53
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 51
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 50
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 48
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 47
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΟ 45
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ 43
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 42
ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 42
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 41
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 41
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 35
ΓΣ ΑΡΙΩΝ 35 28 7 21 0 1763 2011 -248
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 34 28 6 22 0 1879 2089 -210
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 33 28 5 23 0 1923 2192 -269
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 31 28 3 25 0 1778 2077 -299
Peritri
Κορωπί (42β.)

14/05/2007 ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
21/05/2007 ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

Άτταλος (42β.)

14/05/2007 ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
21/05/2007 ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΟ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ

Χολαργός (41β.)

14/05/2007 ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
21/05/2007 ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

Ίλιον (41β.)

14/05/2007ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ
21/05/2007 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

Τα πράγματα είναι ακόμα μπερδεμένα.

Εαν το Ίλιον κερδίσει μέσα στου Ζωγράφου μπορεί να γίνει πανικός. Αλλά η αλήθεια είναι ότι βρίσκεται στη πιο δύσκολη θέση...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.