Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α'ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
abasketos
Mixalopoule17. έχουμε την χειρότερη ομάδα?
alexas10
καλησπερα και απο μενα. ΜΙΜΟ εχει δικιο ο DUKE10 . Mην υποτιμας τους οπαδους μας γιατι ειναι πηγη ενεργειας, και σε μια δυσκολη εδρα οπως του μαρκοπουλου θα μας βοηθησουν πολυ. ΔΕΔΕΣ-9 ο προεδρος εχει πει για 2 πουλμαν αλλα θα ερθουν αρκετοι και με Ι.Χ.Τωρα ποσοι θα ερθουν τελικα κανεις δεν ξερει. Πιστευω αρκετοι παντως. Τη δευτερα πιστευω πως ο απολλωνας τελικα θα κερδισει(ευκολα λεω. sorry διονυσακη αλλα αυτο βλεπω). οσο για το δικο μας ματς μεχρι τη δευτερα δεν λεω τιποτα.Περιμενω να δω την ομαδα μας πως θα ειναι στις προπονησεις ολη τη βδομαδα και μετα θα μιλησω. Αναμενεται παντως πολυ ιδιαιτερο ματς γιατι ειναι must-win και για τους 2 .Υ.Γ LARRY 33 den πιστευω να μην ερθεις μαζι μας τη δευτερα????
mimos8
dedes9 οπως θα καταλαβες εγω δεν κανω δημοσιες σχεσεις με φιλαθλους ουτε γλειφω την εξεδρα με σκοπο να αποκτησω την ευνοια της και να ανανεωσω το συμβολαιο μου και τη νεα χρονια....εν αντιθεσει με καποιες παλιες καραβανες που γνωριζουν πολυ καλα να παιζουν το παιχνιδι της εξεδρας!
mixalopoylos17
QUOTE(abasketos @ Feb 28 2007, 03:06 PM) *
Mixalopoule17. έχουμε την χειρότερη ομάδα?

γιατι με ρωτας?εγραψα κατι τετοιο?
dominoman
QUOTE(mimos8 @ Feb 28 2007, 07:08 PM) *
dedes9 οπως θα καταλαβες εγω δεν κανω δημοσιες σχεσεις με φιλαθλους ουτε γλειφω την εξεδρα με σκοπο να αποκτησω την ευνοια της και να ανανεωσω το συμβολαιο μου και τη νεα χρονια....εν αντιθεσει με καποιες παλιες καραβανες που γνωριζουν πολυ καλα να παιζουν το παιχνιδι της εξεδρας!

Σε τιμά το γεγονός αυτό φίλε άλλα δυστηχώς οι κάφροι της εξέδρας μόνο από "γλύψιμο" και αποθέωση της "λαμπρής" ιστορίας του συλλόγου καταλαβαίνουν... 68.gif 68.gif 68.gif Από το μπάσκετ,το ποδόσφαιρο,το βόλλει μέχρι και......το σκάκι.... blink.gif πάντα η ίδια ιστορία.... 68.gif
dedes-9
QUOTE(mimos8 @ Feb 28 2007, 05:08 PM) *
dedes9 οπως θα καταλαβες εγω δεν κανω δημοσιες σχεσεις με φιλαθλους ουτε γλειφω την εξεδρα με σκοπο να αποκτησω την ευνοια της και να ανανεωσω το συμβολαιο μου και τη νεα χρονια....εν αντιθεσει με καποιες παλιες καραβανες που γνωριζουν πολυ καλα να παιζουν το παιχνιδι της εξεδρας!

Για να το λες εσυ κατι 8α ξερεις....

QUOTE(duke10 @ Feb 28 2007, 01:55 PM) *
dedes9 συμφωνω με mimo οτι εισαι mvp για το μαρκοπουλο φετος. Τη Δευτερα το ματς ειναι πολυ ενδιαφερον και δυσκολο και για τις δυο ομαδες. Το γεγονος πως τη Δευτερα στο γηπεδο θα υπαρχουν φιλαθλοι και των δυο ομαδων ειναι αρκετα επιφοβο. Την τελευταια φορα που επαιξαν μαρκοπουλο-αενκ ειχαν γινει επεισοδια και να φανταστεις πως τοτε δεν υπηρχαν φιλαθλοι της αενκ. Μακαρι ολα να πανε καλα και να δουμε ενα ωραιο παιχνιδι. Εσεις θα εχετε πολλοι κοσμο? το γηπεδο σας πως ειναι??

Thanks! 8α εχουμε και εμεις αρκετο κοσμο αν και το γηπεδο ειναι αρκετα μεγαλο δεν εχει παρα πολλα κα8ισματα! εσυ παιζεις αενκ?
dedes-9
QUOTE(lalas @ Feb 27 2007, 09:58 AM) *
ο χτεσινος φιλαθλητικος απεδειξε ποσο διψασμενος ειναι για την ανοδο,αλλα κ ποσο πληγωμενος ηταν ο εγωισμος της ομαδας απο τον τροπο που εχασε στον 1ο γυρο. Το ξεκινημα ηταν τραγικο, αστοχα 3ποντα, αστοχοι μετα απο ευκολα 2ποντα κ επιθετικα ρημπαουντ, αστεια λαθη στην αμυνα κ το μαρκοπουλο να βαζει 5 τριποντα ημιχ. Ο φιλαθλητικος προσπαθησε απο το 1ο δευτερολεπτο να επιβαλλει τον γνωστο δαιμονιωδη ρυθμο με αποτελεσμα το 'γυμνασμενο' μαρκοπουλο αν και τα εβαζε 3-3 να να μην μπορει να παρει τα ποδια τπυ λιγο πριν το ημιχρονο. Στο 3ο δεκαλεπτο απομυθοποιηθηκε πληρως η ομαδα του τσωνου κ του νταβαρη....31-6 με το μαρκοπουλο να ικετευει για οικτο.......κ να μην εχει δυναμεις ουτε για πρωτευον αιφνιδιασμο!!!!!! Σιγουρα ο φραττας ο δεδες ο ψωμαδερης κ ο αναγνωστου ειναι καλοι παικτες αλλα η εικονα των υπολοιπων δεν δικαιολογει πρωταγωνιστρια ομαδα. Ο ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ εδειχνε να τα εχει χαμενα κ για οσους μιλησαν για προπονητικη 'κοντρα' μαλλον ο ζηβας τπου πηρε την ταυτουητα χτες, αληθεια θυμαται κανεις 'ντερμτυ' που απο -15 να εκλεισε +++33?????

Σμυρλη η lalas οπως 8ες να ειναι το ψευδωνυμο σου καμια αλλη βλακεια δε σου κατεβηκε στο μυαλο να γραψεις? Μεσα στους αλβανους η βλαχους οπως αποκαλεις τους κορωπιοτες πως κερδισες? Πες μας οτι δεν τοχες στησει το ματσακι που ο μπιτσικας εκατσε 3 μηνες εξω απο τισ κλωτσιες που εφαγε! δικαια ανεβαινετε αλλα τις μαλακιες που γραφεις κρατα τες στα ορια του ζωγραφου! Α και ο φραττας δε χρειαστηκε 2 εβδομαδες στο κρεβατι
τα καταφερε παρα τις προβλεψεις σου doctor george clounei
alexas10
Καλω τον κοσμο της αενκ να παρει θεση γι αυτα που εγραψε ο μιμος.... Οπως περιμενω να ανακαλεσει ο ΜΙΜΟΣ....
mimos8
QUOTE(alexas10 @ Feb 28 2007, 11:38 PM) *
Καλω τον κοσμο της αενκ να παρει θεση γι αυτα που εγραψε ο μιμος.... Οπως περιμενω να ανακαλεσει ο ΜΙΜΟΣ....

ζητω ειλικρινα ΣΥΓΓΝΩΜΗ απο τον ηγετη μας αλεξη καρατζα!!!παραφερθηκα και μιλησα σε μια στιγμη αδυναμιας και συναισθηματικης φορτισης...ανακαλω τους χαρακτηρισμους μου περι δημοσιοσχεσιτη της εξεδρας κ.λ.π. και στοιχηματιζω οτι τη δευτερα θα παρεις την ομαδα απο το χερι!!!ΕΙΣΑΙ ΗΓΕΤΗΣ,ΕΙΣΑΙ ΕΙΔΩΛΟ!!!!
alexas10
QUOTE(mimos8 @ Mar 1 2007, 12:44 AM) *
ζητω ειλικρινα ΣΥΓΓΝΩΜΗ απο τον ηγετη μας αλεξη καρατζα!!!παραφερθηκα και μιλησα σε μια στιγμη αδυναμιας και συναισθηματικης φορτισης...ανακαλω τους χαρακτηρισμους μου περι δημοσιοσχεσιτη της εξεδρας κ.λ.π. και στοιχηματιζω οτι τη δευτερα θα παρεις την ομαδα απο το χερι!!!ΕΙΣΑΙ ΗΓΕΤΗΣ,ΕΙΣΑΙ ΕΙΔΩΛΟ!!!!



μμμ.... κατι εκανες, να δουμε τι θα γινει τη δευτερα...
mimos8
πολυ καλημερα σε ολους!θελω να δωσω συγχαρητηρια στα παιδια του φοα που ανεβασαν στο youtube το βιντεακι του αγωνα φοα-αομ εχοντας για πρωτη φορα τις καλες φασεις και απο τις δυο ομαδες!
christina n10
QUOTE(mimos8 @ Mar 1 2007, 10:19 AM) *
πολυ καλημερα σε ολους!θελω να δωσω συγχαρητηρια στα παιδια του φοα που ανεβασαν στο youtube το βιντεακι του αγωνα φοα-αομ εχοντας για πρωτη φορα τις καλες φασεις και απο τις δυο ομαδες!
καλημερα μκρε,πρωινο σε βρισκω σημερα!! tongue.gif για πε; μου τι ωρα παιζετε την δευτερα?
christina n10
καλημερα ανδρεα μου,χθες με εψαχνες,ε?ειχα φυγει απο την δουλεια,μαλιστα σας ειχα πει καλο μεσημερι σε πιο πανω post αλλα μαλλον δεν το ειδες.καλα,εισαι?και ο μιχαλοπουλος βλεπω,πρωινος και αυτος.καλημερα και σε σενα.
mixalopoylos17
QUOTE(christina n10 @ Mar 1 2007, 08:44 AM) *
καλημερα ανδρεα μου,χθες με εψαχνες,ε?ειχα φυγει απο την δουλεια,μαλιστα σας ειχα πει καλο μεσημερι σε πιο πανω post αλλα μαλλον δεν το ειδες.καλα,εισαι?και ο μιχαλοπουλος βλεπω,πρωινος και αυτος.καλημερα και σε σενα.

καλημερα χριστινα!!!
BASKETFUN
QUOTE(christina n10 @ Mar 1 2007, 08:44 AM) *
καλημερα ανδρεα μου,χθες με εψαχνες,ε?ειχα φυγει απο την δουλεια,μαλιστα σας ειχα πει καλο μεσημερι σε πιο πανω post αλλα μαλλον δεν το ειδες.καλα,εισαι?και ο μιχαλοπουλος βλεπω,πρωινος και αυτος.καλημερα και σε σενα.



καλημερα Χριστινα μου.ναι σε εψαχνα χτες και δεν ειχα δει το post που ελεγες οτι φευγεις.εσυ ολα καλα?
ναι ο Μιχαλοπουλος ειναι πρωινος τυπος.
mimos8
QUOTE(christina n10 @ Mar 1 2007, 10:33 AM) *
καλημερα μκρε,πρωινο σε βρισκω σημερα!! tongue.gif για πε; μου τι ωρα παιζετε την δευτερα?

νομιζω 9 το βραδυ ειναι το ματς της αγωνιστικης αενκ-μαρκοπουλο.και προβλεπω ασφυκτικα γεματο γηπεδο.
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 1 2007, 10:51 AM) *
καλημερα Χριστινα μου.ναι σε εψαχνα χτες και δεν ειχα δει το post που ελεγες οτι φευγεις.εσυ ολα καλα?
ναι ο Μιχαλοπουλος ειναι πρωινος τυπος.
τι κανετε γλυκα μου πλασματακια?πως πηγε η προπονησουλα χθες?σε καλη κατασταση ειναι η ομαδα,για την δευτερα ?
mixalopoylos17
QUOTE(christina n10 @ Mar 1 2007, 09:06 AM) *
τι κανετε γλυκα μου πλασματακια?πως πηγε η προπονησουλα χθες?σε καλη κατασταση ειναι η ομαδα,για την δευτερα ?

χτες ειχαμε ομιλια και χαλαρωμα.ηταν ηρεμη προπονηση σημερα εχει το τρεξιμο το καλο...
BASKETFUN
χαλαρα Χριστινα οπως τα ειπε και ο Μιχαλο σημερα εχουμε τρεξιμο αλλα μαλλον εγω θα τη γλιτωσω.Θα δειξει.

χαλαρα Χριστινα οπως τα ειπε και ο Μιχαλο σημερα εχουμε τρεξιμο αλλα μαλλον εγω θα τη γλιτωσω.Θα δειξει.
mixalopoylos17
τελικα θα ερθεις την δευτερα στην ριζουπολη χριστινα να δουμε παρα τον αντρεα?
christina n10
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 1 2007, 11:27 AM) *
τελικα θα ερθεις την δευτερα στην ριζουπολη χριστινα να δουμε παρα τον αντρεα?
θα προσπαθησω να ερθω εστω και δευτερο ημιχρονο ,αν και ειχα υποψιν μου να παω να δω μαρκοπουλο-αενκ,σε περιπτωση που παιζουν γυρω στις 9.τι πω βρε παιδια πολυ μακρια μου πεφτετε.
BASKETFUN
Χριστινα τι ειναι αυτα που γραφεις?
Θα πας να δεις αλλο παιχνιδι?
Δε νομιζω Ριπουπολη θα ερθεις και τερμα η κουβεντα
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 1 2007, 11:36 AM) *
Χριστινα τι ειναι αυτα που γραφεις?
Θα πας να δεις αλλο παιχνιδι?
Δε νομιζω Ριπουπολη θα ερθεις και τερμα η κουβεντα
βρε ανδρεα μου αφου τελειωνω 8:15,μεχρι να βρω ταξι και να ερθω!!θα εχω χασει το μισο παιχνιδι.
BASKETFUN
ειπαμε θα κανονισω με τη Λιλα.Τον της εστειλα sms και περιμενω να απαντησει.Και ασε τις δικαιολογιες.Ελα να κανεις παρεα και στο φιλο μου το Μιχαλο που ειναι τιμωρημενος και θα ειναι στη κερκιδα
abasketos
Καλημέρα, καλό μήνα σε όλους...


Κυρία Στάη μου, γιατί δεν με παίρνει τηλ. ο Μιχαλόπουλος17 (Δούρος)? :wave Φίλε Μιχαλό, αν κ με αγνόησες ΔΕΝ έχουμε την χειρότερη ομάδα και θα προσπαθήσουμε να σε διαψεύσουμε στο εγγύς μέλλον.


Δρακαακκκηηηηη, εφυγες νωρις χθες απο το ροκ κ εχασες τα καλυτερα...θα τα πουμε παλι απο αυριο icon_drunk.gif
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 1 2007, 11:47 AM) *
ειπαμε θα κανονισω με τη Λιλα.Τον της εστειλα sms και περιμενω να απαντησει.Και ασε τις δικαιολογιες.Ελα να κανεις παρεα και στο φιλο μου το Μιχαλο που ειναι τιμωρημενος και θα ειναι στη κερκιδα
αντε για σενα οκ.τι να κανω στους αλλους θα κανονισω να παω αλλη φορα.ε,δεν μπορω να γινω και χιλια κομματια!!!εχω πει εδω και πολυ καιρο και σε pointguard,mimo k dede οτι θα παω να τους δω ,αλλα sorry παιδια προηγειται το φιλαρακι.
v-span
Μιμο οι πληροφορίες μου λένε ότι αύριο επίκειται εξαντλητικό γλέντι στα βόρεια προάστια.Μήπως υπάρχει κίνδυνος να αποπροσανατολιστούν κάποια από τα στελέχη ομάδας που πρωταγωνιστεί στην Α'ΕΣΚΑ?
BASKETFUN
ετσι μπραβο.
μιλησα με Λιλα και μου ειπε οτι θα μιλησετε για να καονονισετε.Οποτε εκλεισε
v-span
kee kee kee kee kee kee kee kee kee kee icon_wave.gif 77.gif 41.gif
mimos8
οχι v-span!ολα ειναι υπο ελεγχο.θα απαγορεψω το αλκοολ σε καποιους που ειναι επιρρεπης οποτε θα κυλησουν ολα ρολοι!!!
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 1 2007, 12:10 PM) *
ετσι μπραβο.
μιλησα με Λιλα και μου ειπε οτι θα μιλησετε για να καονονισετε.Οποτε εκλεισε
ωραια και εγω θα κοιταξω να βαλω αλλη ωρα τις μικρες η να τους κανει καποιος αλλος για να ερθω απο την αρχη.ειδες τι κανω για παρτη σου, ετσι?οποτε μετα το παιχνιδι θα παιξει φαγητο.... tongue.gif
mixalopoylos17
QUOTE(abasketos @ Mar 1 2007, 09:56 AM) *
Καλημέρα, καλό μήνα σε όλους...
Κυρία Στάη μου, γιατί δεν με παίρνει τηλ. ο Μιχαλόπουλος17 (Δούρος)? :wave Φίλε Μιχαλό, αν κ με αγνόησες ΔΕΝ έχουμε την χειρότερη ομάδα και θα προσπαθήσουμε να σε διαψεύσουμε στο εγγύς μέλλον.
Δρακαακκκηηηηη, εφυγες νωρις χθες απο το ροκ κ εχασες τα καλυτερα...θα τα πουμε παλι απο αυριο icon_drunk.gif

δες προηγουμενη σελιδα, σε ρωτησα ποτε ειπα εγω οτι εχετε την χειροτερη ομαδα?
christina n10
ανδρεα μου πρεπει να ειπες την ολη φαση στη μικρη και να επαθε ενα ψιλο σοκ που μιλαμε μεσω forum.
mixalopoylos17
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΗΣ 2
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΕΦΟΑ 2
ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ 1
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΓΑΛΑΤΣΙ 1
ΑΡΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΟΣ - ΚΟΡΩΠΙ 1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1


ΑΣ ΔΟΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΥΤΕΡΑ
BASKETFUN
QUOTE(christina n10 @ Mar 1 2007, 11:06 AM) *
ανδρεα μου πρεπει να ειπες την ολη φαση στη μικρη και να επαθε ενα ψιλο σοκ που μιλαμε μεσω forum.



ναι ειχαμε μιλησει μεσα στη βδομαδα και της το ειχα πει.Αντε συνεννοηθειτε τωρα για τη Δευτερα και μετα το παιχνιδι κανουμε οτι θελετε
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 1 2007, 01:16 PM) *
ναι ειχαμε μιλησει μεσα στη βδομαδα και της το ειχα πει.Αντε συνεννοηθειτε τωρα για τη Δευτερα και μετα το παιχνιδι κανουμε οτι θελετε
OTI ΘΕΛΟΥΜΕ????προσεξε γιατι δεν κανει να υποσχεσαι και να μην τηρεις μετα!!!!
v-span
Να δώσω κι εγώ τα δικά μου προγνωστικά. Σόρρυ παιδιά της Πετρούπολης αλλάνομίζω ότι οι παίκτες του Απόλλωνα θα δώσουν τον υπέρ πάντων αγώνα τη Δευτέρα. Όσο για ΑΟΜ-ΑΕΝΚ τι να πω μετράω ώρες για να το δω. Αν ο keekee συμπεριληφθεί στην αναμέτρηση μπορεί να αλλάξει τις ισορροπίες γιατί κατά τα άλλα και οι δύο ομάδες έχουν μοιρασμένα σημεία που υπερτερούν και που υστερούν

ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΗΣ 1
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ - ΚΗΦΙΣΙΑ Χ
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΕΦΟΑ 1
ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ 1
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΓΑΛΑΤΣΙ 2
ΑΡΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΟΣ - ΚΟΡΩΠΙ 1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1
BASKETFUN
QUOTE(christina n10 @ Mar 1 2007, 11:19 AM) *
OTI ΘΕΛΟΥΜΕ????προσεξε γιατι δεν κανει να υποσχεσαι και να μην τηρεις μετα!!!!



μ'αρεσει ο τροπος που σκεφτεστε.Σας υποσχομαι οτι μετα το παιχνιδι θα κανουμε οτι θελουμε και μιας και θα ειστε2 θα παρω και το φιλο μου το Μιχαλο μαζι?\
v-span
Χωρίς πλάκα πιστεύω ότι έχει ελαφρύ προβάδισμα η Κηφισιά
lalas
ΔΕΔΕ9 ΞΕΦΥΓΕΣ ΤΕΛΕΙΩΣ. ΑΝ ΗΞΕΡΕΣ ΑΝΑΓΝΩΣΗ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΑ ΚΕΙΜΕΝΑ
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΣ ΑΝ ΡΩΤΟΥΣΕΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ.
ΤΑ ΑΡΧΙΚΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΕΙΝΑΙ Κ.Κ
ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΝΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΙΣ ΑΣΧΕΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙΣ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΟΥ, ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΚΡΥΒΕΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΘΑ ΖΗΤΑΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΣΟΥ ΣΤΟ ΚΟΡΩΠΙ
lalas
ΔΕΔΕ9 ξέφυγες τελειωσ. Αν ήξερες ανάγνωση θα μπορούσε να διαβάσεις από την αρχή τα κείμενα
και μετά θα καταλάβαινες αν ρωτούσες τους φίλους σου ποιος είμαι.
Τα αρχικά μου για να σε βοηθήσω είναι Κ.Κ
Ντροπή σου να ανακατεύσεις άσχετα πρόσωπα για να καλύψεις τα χάλια της ομάδας σου, σε λίγο
θα κρύβεσαι και εσύ και θα ζητάς συγνώμη όπως έκαναν και οι φίλοι σου στο Κορωπί
Thunder
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΗΣ 1
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ - ΚΗΦΙΣΙΑ Χ
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΕΦΟΑ 1
ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ 1
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΓΑΛΑΤΣΙ 2
ΑΡΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΟΣ - ΚΟΡΩΠΙ 1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1

Θα συμφωνησω σε ολα με V-span.To ΑΟΜ-ΑΕΝΚ θα'ναι παιχνιδι για γερα νευρα.Το Μαρκοπουλο απο ανεκαθεν εχει πολυ δυνατη εδρα+ την καλη ομαδα που εχει φετος,ενω η ΑΕΝΚ εχει την ποιοτητα κ τα ψυχικα αποθεματα για να παιρνει δυσκολα μεγαλα ματς.Θα δειξει.V-Span θα τα πουμε τη δευτερα η θα μου την ξανακανεις? tongue.gif
dedes-9
Για πες το ονοματακι σου κ.κ. δε 8α κρυφτω και δε 8α ζηταω συγνωμη απο κανεναν! αν 8ες ελα να μου μα8εις εσυ αναγνωση και να γραφω γιατι εμεις στο μαρκοπουλο και στο κορωπι ειμαστε βλαχοι πρωτευουσιανε
BASKETFUN
διακρινω μια ηλεκτρισμενη ατμοσφαιρα ή ειναι ιδεα μου?
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 1 2007, 01:25 PM) *
μ'αρεσει ο τροπος που σκεφτεστε.Σας υποσχομαι οτι μετα το παιχνιδι θα κανουμε οτι θελουμε και μιας και θα ειστε2 θα παρω και το φιλο μου το Μιχαλο μαζι?\
τωρα μολις μιλησα με την μικρη.μαλλον θα ερθουμε.φερε και τον μιχαλοπουλο μαζι σου,εξαλλου μαζι θα καθομαστε στην εξεδρα.
dedes-9
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 1 2007, 11:37 AM) *
διακρινω μια ηλεκτρισμενη ατμοσφαιρα ή ειναι ιδεα μου?

δεν ειναι η ιδεα σου
BASKETFUN
QUOTE(christina n10 @ Mar 1 2007, 11:37 AM) *
τωρα μολις μιλησα με την μικρη.μαλλον θα ερθουμε.φερε και τον μιχαλοπουλο μαζι σου,εξαλλου μαζι θα καθομαστε στην εξεδρα.



super.Ελπιζω να μας φερετε τυχη.Ο Μιχαλο θα ειναι στη κερκιδα.Οποτε θα καθεστε μαζι.Προσπαθηστε να ερθετε απο την αρχη

QUOTE(dedes-9 @ Mar 1 2007, 11:38 AM) *
δεν ειναι η ιδεα σου



παιδια χαλαρωστε λιγο.lala εσυ σε ποια ομαδα παιζεις?
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 1 2007, 01:43 PM) *
super.Ελπιζω να μας φερετε τυχη.Ο Μιχαλο θα ειναι στη κερκιδα.Οποτε θα καθεστε μαζι.Προσπαθηστε να ερθετε απο την αρχη
παιδια χαλαρωστε λιγο.lala εσυ σε ποια ομαδα παιζεις?
πραγματικα ελπιζω να σας φερουμε γουρι.αν και δεν πιστευω σε αυτα.μια χαρα θα τα πατε,αν υπολογισει κανεις και τις απωλειες λογω τιμωριας.βρε μιχαλοπουλε πως θα σε αναγνωρισουμε εσενα ,που θα καθεσαι αφου δεν σε ξερουμε?
mixalopoylos17
QUOTE(christina n10 @ Mar 1 2007, 11:58 AM) *
πραγματικα ελπιζω να σας φερουμε γουρι.αν και δεν πιστευω σε αυτα.μια χαρα θα τα πατε,αν υπολογισει κανεις και τις απωλειες λογω τιμωριας.βρε μιχαλοπουλε πως θα σε αναγνωρισουμε εσενα ,που θα καθεσαι αφου δεν σε ξερουμε?

μην ανησυχεις θα σε αναγνωρισω εγω , αφου θα εισαι η πιο ωραια παρουσια στο γηπεδο.....
Giwrgos_foa
dedes ntaksei se katalabainw!logiko na antidras etsi meta thn 30ara pou efages sto kefali...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.