Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α'ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
ducati620
QUOTE(mixalopoylos17 @ Feb 28 2007, 11:56 AM) *
εχει πολλες δουλειες...σε λιγο θα γινει και παραγοντας σε μεγαλο σωματειο...μονο λιγοι μπορουν και βγαινουν για καφε μαζι του πλεον

ΠΕΣ ΚΙ ΑΛΛΑ ΜΙΧΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!
dedes-9
QUOTE(v-span @ Feb 28 2007, 11:35 AM) *
Καλά για να δει ο Θάνος αυτά που έχει δει ο Φράτας μπασκετικά πρέπει να ζήσει δύο ζωες σερί...

Ετσι σωστος! Lalas πολλα λες χαλαρωσε
christina n10
καλησπερα δεδε,τι κανεις?εμαθα στο παιχνιδι της δευτερας ησουν ο μονος που το παλευες?μπραβο σου ! 41.gif ο αναγνωστου επαιξε τιποτα?
mixalopoylos17
QUOTE(ducati620 @ Feb 28 2007, 11:58 AM) *
ΠΕΣ ΚΙ ΑΛΛΑ ΜΙΧΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!

ποτε ξεκινας προπονησεις?
baller
lalas se highlights ,k ego pou paizo pshlos, mporo na sou kano kapoies oraies faseis k na tis deixno
dedes-9
QUOTE(christina n10 @ Feb 28 2007, 12:11 PM) *
καλησπερα δεδε,τι κανεις?εμαθα στο παιχνιδι της δευτερας ησουν ο μονος που το παλευες?μπραβο σου ! 41.gif ο αναγνωστου επαιξε τιποτα?

Ναι καλος ηταν
BASKETFUN
αυτο λεω και εγω ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ. για αυτο για θα ερθεις να μασ δεισ τι Δευτερα στη Ριζουπολη για να πατσισουμε
christina n10
QUOTE(dedes-9 @ Feb 28 2007, 02:15 PM) *
Ναι καλος ηταν
αληθεια η το λες για να μην εκτεθεις γιατι εγω εμαθα απο αλλους οτι δεν υπηρχε στο γηπεδο.
dedes-9
βλακειες. Στο 2 ημιχρονο ημασταν ολοι κακοι
christina n10
QUOTE(dedes-9 @ Feb 28 2007, 02:23 PM) *
βλακειες. Στο 2 ημιχρονο ημασταν ολοι κακοι
για να το λες εσυ,παω πασο.καλα εισαι?χαθηκες!


ανδρεα μου που εξαφανισθηκες?????εχεις δουλιτσα?
dedes-9
Ε χα8ηκα τι να κανω
mixalopoylos17
LARRY ο λαμπρος τελικα ποσο τοις εκατο λιπος εχει?τον εχεις κανει φετες ?απο μπασκετ ομως τιποτα.....
LARRY
ducatti620 τα χρηματα μου απο την προηγουμενη μου ομαδα τα κανονισες ?ασε το ιντερνετ και φερε μου ο πριμ LARRY ...
lalas
QUOTE(dedes-9 @ Feb 28 2007, 12:03 PM) *
Ετσι σωστος! Lalas πολλα λες χαλαρωσε

φιλε δεδε ημουν πολυ χαλαρος στην εξεδρα κ τπ απολαυσα...................
dedes-9
QUOTE(mimos8 @ Feb 28 2007, 11:09 AM) *
καλημερα σε ολους τους φορουμιστες.συμφωνω με jason οτι το μαρκοπουλο εχει αβανταζ για ανοδο αλλα το πρωταθλημα εχει δειξει οτι κρυβει πολλες κακοτοπιες!πιστευω οτι το πιο καυτο ματς της αγωνιστικης θα γινει στο μαρκοπουλο οπου πιστευω οτι ολα ειναι ανοιχτα με ενα σχετικο πλεονεκτημα στους γηπεδουχους.δε νομιζω οτι το μαρκοπουλο θα επηρεαστει απο το κακο αποτελεσμα της προηγουμενης αγωνιστικης μιας και διαθετει πολυ εμπειρους παιχτες!μακαρι να γινει καλο παιχνιδι χωρις παρατραγουδα!περιμενω σχολιο και αποψη του dedes9 για το συγκεκριμενο παιχνιδι.στο παιχνιδι απολλων-αρης βλεπω 1 κυριως λογω των τιμωριων του αρη!(sorry basketfun αλλα αυτην την αισθηση εχω).

Λοιπον το γηπεδο 8α ειναι γεματο αφου εχει ακουστει οτι 8α φερετε πουλμαν με οποδους! 8α ειναι και οι δικοι μας παρα πολλοι και 8α εχει πολυ ενδιαφερον! αν κερδισουμε και χασει και ο αρης παλι γινεται χαμος για τη δευτερη 8εση! χωρισ παρεξηγηση αλλα μαλλον 8α περασετε δυσκολα απο μας
JASON
QUOTE(v-span @ Feb 28 2007, 11:15 AM) *
Kαλημέρα κι από μένα. Πιστεύω ότι στον ορισμό του ντέρμπι Μαρκόπυλο-ΑΕΝΚ θα παίξει καθοριστικό ρόλο ένα ματσαπ των δύο (μαζί με Παγόπουλο) καλύτερων play maker της κατηγορίας: Φράτας-Μενουδάκος...
Όπως επίσης αλλά ίσως σε μικρότερο βαθμό και οι Ψωμαδέρης-Καρατζάς

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ V-SPAN ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΦΡΑΤΑΣ ΘΑ ΦΥΛΑΕΙ ΤΟ ΜΕΝΟΥΔΑΚΟ ΜΕΓΑΛΑ Η ΔΙΑΦΟΡΑ

ΥΨΟΥΣ. ΜΑΛΛΟΝ ΒΛΕΠΩ ΨΩΜΑΔΕΡΗ-ΜΕΝΟΥΔΑΚΟ, ΦΡΑΤΑ-ΚΑΡΑΤΖΑ.
dedes-9
QUOTE(lalas @ Feb 28 2007, 12:34 PM) *
φιλε δεδε ημουν πολυ χαλαρος στην εξεδρα κ τπ απολαυσα...................

Μπραβο 69.gif
BASKETFUN
QUOTE(christina n10 @ Feb 28 2007, 12:27 PM) *
για να το λες εσυ,παω πασο.καλα εισαι?χαθηκες!
ανδρεα μου που εξαφανισθηκες?????εχεις δουλιτσα?



εδω ειμαι αγαπη.Σου εστειλα ενα pm για την ερωτηση που μου εκανεσ αλλα δεν απαντησες.

DUcati ακομα και στο forum αξαφανιζεσαι.Τι θα γινει με τη παρτη σου?
LARRY
εχω πεσε ιστο 9,5 και ολο κατεβαινω...εσυ ρε αληταρα που μας ελεγες για 8% και τελικα μαλλον παρακουσες και ηταν 18% τι να μας πεις...KG#15...Το επιβεβαιωνει και ο LARRY....
Ασε που κανει και ενα τεταρτο να γραψει ολοκληρη προταση...
ducati620
QUOTE(LARRY @ Feb 28 2007, 12:34 PM) *
ducatti620 τα χρηματα μου απο την προηγουμενη μου ομαδα τα κανονισες ?ασε το ιντερνετ και φερε μου ο πριμ LARRY ...

ΘΑ ΤΟ ΕΙΣΗΓΗΘΩ!ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΠΑΜΕ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΠΡΟΦΟΡΙΚΕΣ ΣΥΜΦΩΝΙΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΛΑΜΟΓΙΑ!

QUOTE(BASKETFUN @ Feb 28 2007, 12:36 PM) *
εδω ειμαι αγαπη.Σου εστειλα ενα pm για την ερωτηση που μου εκανεσ αλλα δεν απαντησες.

DUcati ακομα και στο forum αξαφανιζεσαι.Τι θα γινει με τη παρτη σου?

ΜΟΛΙΣ ΠΛΗΡΩΝΩ ΤΟ GOLDY!!!!TH ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΝΩΡΙΣ ΘΑ ΕΡΘΩ,ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ!ΘΕΛΩ ΤΡΙΑΝΤΑΡΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ!
JASON
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ DEDE-9 ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΙΟΝ ΘΕΩΡΕΙ MVP ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥ

ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΝΑ ΒΑΛΑΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. ΤΟ ΙΔΙΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ

ΤΟΥ FORUM ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥΣ.
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 28 2007, 02:36 PM) *
εδω ειμαι αγαπη.Σου εστειλα ενα pm για την ερωτηση που μου εκανεσ αλλα δεν απαντησες.

DUcati ακομα και στο forum αξαφανιζεσαι.Τι θα γινει με τη παρτη σου?
μωρο,δεν ελαβα κανενα pm.ειναι δυνατον να μην απαντουσα σε σενα?κανε μια ακομη προσπαθεια.
LARRY
Διονυσακη δεν βλεπω να απαντας αρα μαλλον αληθεια ειναι αυτα περι 18% λιπος στο κορμι σου...χαχαχαχαχαχα
mixalopoylos17
QUOTE(LARRY @ Feb 28 2007, 12:37 PM) *
εχω πεσε ιστο 9,5 και ολο κατεβαινω...εσυ ρε αληταρα που μας ελεγες για 8% και τελικα μαλλον παρακουσες και ηταν 18% τι να μας πεις...KG#15...Το επιβεβαιωνει και ο LARRY....
Ασε που κανει και ενα τεταρτο να γραψει ολοκληρη προταση...

κατω απο 10% εχω και τωρα που θα ξεκινησω παλι γυμναστηριο θα φτασω τον τελειο τον ηλιοπουλο 77.gif
BASKETFUN
LARRY να σου πω σε ποιο παιχνιδι θα πας αυριο γιατι απ'οτι ξερω ολες οι ομαδες στα δυτικα προαστεια τα πανεμια χαρα.Μαλλον για σπιτι σε βλεπω
dedes-9
QUOTE(JASON @ Feb 28 2007, 12:40 PM) *
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ DEDE-9 ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΙΟΝ ΘΕΩΡΕΙ MVP ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥ

ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΝΑ ΒΑΛΑΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. ΤΟ ΙΔΙΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ

ΤΟΥ FORUM ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥΣ.

MVP ψωμαδερης!
αναγνωστου super τρομερη ενεργεια και αλμα
φραττας εμπειρια απιστευτη πολυ καλοσ οργανωτης
φωτος πολυ καλος αμυντικος και ριμπαουντερ
βασσαλος πολυ καλοσ αμυντικος και καλος σουτερ(αλλα κατι στοιχηματακια δεν ταχει πληρωσει ακομα)
BASKETFUN
καποιος που δεν εχει ιδεα απο ιδεα απο τριποντο ειναι σε καποιο γυμναστηριο και μ.....!ποιος ειναι?
LARRY
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 28 2007, 12:45 PM) *
LARRY να σου πω σε ποιο παιχνιδι θα πας αυριο γιατι απ'οτι ξερω ολες οι ομαδες στα δυτικα προαστεια τα πανεμια χαρα.Μαλλον για σπιτι σε βλεπω



ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΜΟΝΟ ΕΥΡΟΛΙΓΚΑ ΚΑΙ Γ ΕΣΚΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟ ΚΑΤΣΕΙΝ ΠΡΩΤΟ.
mimos8
DEDES9 συμφωνω μαζι σου οτι θα περασουμε δυσκολα απο το μαρκοπουλο αφου εχετε πολυ δυσκολη εδρα,αλλα νομιζω οτι δικαιουμαστε να το παλεψουμε οσο μπορουμε το ματσακι.ετσι δεν ειναι?οσο για τον mvp του μαρκοπουλου νομιζω οτι παιζεται αναμεσα σε σενα και ψωμαδερη.και οι δυο σας πατε πολυ καλυτερα απο οσο θα περιμενε κανεις νομιζω.και απο οτι βλεπω εσεις ειστε και αυτοι που τραβατε το σκορ καθε βδομαδα.αν και πιστευω οτι ο πλεον αναντικαταστατος ειναι ο φρατας λογω εμπειριας και λογω θεσης!
mixalopoylos17
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 28 2007, 12:48 PM) *
καποιος που δεν εχει ιδεα απο ιδεα απο τριποντο ειναι σε καποιο γυμναστηριο και μ.....!ποιος ειναι?

παιζει στην ιριδα και εχει χτυπησει το μεσαιο δαχτυλο ?
LARRY
καποιος που λεει οτι δουλευει,το μονο που κανει ειναι να ριχνει λασπη σε πολυ μικροτερους σε ηλικια απο αυτον παρολιγο συμπαικτες και επισης να ερχεται σε αγωνες και μολις προβαλει η εικονα του στην πορτα του ιρις σπορτς αρινα,οι διαφορες που εχει καθε φορα αυτη η ομαδα παει περιπατο και η χανει η ομαδα η κερδιζει στο ποντο...ποιος ειναι αυτη η μαυρογατα?ασε που σε καθε φιλικο με την αντιστοιχη ομαδα παρουσιαζεται στο γηπεδο ως τραυματιας γιατι δεν αντεχει τη συγκριση...KG #15

ΠΟυ εισαι ρε TOYRIST σε περιμενουμε....παλι για καφε εισαι η δουλευεις κανενα καινουριο συστημα στο μυαλο σου?4 man to man και ενας ζωνη????????
mixalopoylos17
σε ποιον παιχτη το καλοκαιρι ο προπονητης του εδωσε την μπαλα και του ειπε να παιξει play maker και αυτος την πηγε στο τμημα γιατι νομιζε οτι ηταν βομβα?
christina n10
παιδες ,τελος απο μενα για σημερα.καλο μεσημερι,τα λεμε αυριο
ανδρεα,κωστα(δεδε)πολλα φιλακια.
ducati620
QUOTE(mixalopoylos17 @ Feb 28 2007, 01:00 PM) *
σε ποιον παιχτη το καλοκαιρι ο προπονητης του εδωσε την μπαλα και του ειπε να παιξει play maker και αυτος την πηγε στο τμημα γιατι νομιζε οτι ηταν βομβα?

ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΗΝ ΙΡΙΔΑ?
mixalopoylos17
QUOTE(ducati620 @ Feb 28 2007, 01:02 PM) *
ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΗΝ ΙΡΙΔΑ?

ναι και δεν βαζει και τριποντα..
LARRY
QUOTE(mixalopoylos17 @ Feb 28 2007, 01:00 PM) *
σε ποιον παιχτη το καλοκαιρι ο προπονητης του εδωσε την μπαλα και του ειπε να παιξει play maker και αυτος την πηγε στο τμημα γιατι νομιζε οτι ηταν βομβα?



Ποιον παιχτη στην ιδια προπονηση εκανε ρεζιλι ο υποφαινομενος κλεβοντας του την μπαλα στο κεντρο του γηπεδου για να βαλει το lay up και να κερδισει η ομαδα του στο εσωτερικο διπλο....????????

Βαζει τριποντα αλλα οποτε χρειαζεται...Στους δυσκολους αγωνες...Τωρα βεβαια με τον τραυματισμο του ουτε στο μονο δεν θα βαζει...KG #15
mixalopoylos17
QUOTE(LARRY @ Feb 28 2007, 01:06 PM) *
Ποιον παιχτη στην ιδια προπονηση εκανε ρεζιλι ο υποφαινομενος κλεβοντας του την μπαλα στο κεντρο του γηπεδου για να βαλει το lay up και να κερδισει η ομαδα του στο εσωτερικο διπλο....????????

λες αυτον που περυσι μια χρονια ολοκληρη τον εκανε ρεζιλι στα εσωτερικα διπλα της ιριδας !!!!!!!
BASKETFUN
καποιος το καλοκαιρι κοτεψε να παρει μεταγραφη στην ομαδα μου γιατι προφανως κοτεψε και φοβοταν τον συναγωνισμο και αποφασισε να μεινει σε μικροτερη κατηγορια και σε ομαδα οπου στους τυφλους επικρατει ο μονοφθαλμος
mixalopoylos17
KG#15 σηκωνεις τιποτα στο γυμναστηριο η τον π..... , σε ευχαριστω για τις περινες ωραιες στιγμες στα διπλα , περναγα πολυ ωραια μαζι με τολιο και ηλιοπουλο γελαγαμε πολυ!!!!!!
dedes-9
QUOTE(mimos8 @ Feb 28 2007, 12:53 PM) *
DEDES9 συμφωνω μαζι σου οτι θα περασουμε δυσκολα απο το μαρκοπουλο αφου εχετε πολυ δυσκολη εδρα,αλλα νομιζω οτι δικαιουμαστε να το παλεψουμε οσο μπορουμε το ματσακι.ετσι δεν ειναι?οσο για τον mvp του μαρκοπουλου νομιζω οτι παιζεται αναμεσα σε σενα και ψωμαδερη.και οι δυο σας πατε πολυ καλυτερα απο οσο θα περιμενε κανεις νομιζω.και απο οτι βλεπω εσεις ειστε και αυτοι που τραβατε το σκορ καθε βδομαδα.αν και πιστευω οτι ο πλεον αναντικαταστατος ειναι ο φρατας λογω εμπειριας και λογω θεσης!
Εννοειται οτι 8α το παλεψετε 8αρ8ουν πολλοι οπαδοι σας?
mixalopoylos17
που εισαι ρε TOURIST να μας πεις και εσυ κατι για ολα αυτα που γραφονται.
BASKETFUN
Γιατι δεν ερχοσουν φετος σε μας να μας χαρισεις παρομοιες στιγμες?
Χριστινακι που εισαι?


Χρησταρα κοψε να με περνεις τηλ και μπες στο forum δε μπορω να το σηκωσω τωρα
KG #15
αφησα αξιο αντικαταστατη στο ποδι μου...Ας ειναι καλα ο διονυσακης που σας βοηθαει στις προπονησεις και βεβαια σας προσφερει και γελιο...
mixalopoylos17
QUOTE(KG #15 @ Feb 28 2007, 01:23 PM) *
αφησα αξιο αντικαταστατη στο ποδι μου...Ας ειναι καλα ο διονυσακης που σας βοηθαει στις προπονησεις και βεβαια σας προσφερει και γελιο...

με τα αστεια πεφτει γελιο μυρωδια οχι με τις επιδοσεις μου στην αμυνα 69.gif 69.gif 69.gif

χαιρετω τον χρησταρα!!!!!!!ελπιζω να τα καταφερεις να στειλεις κατι.....
KG #15
και εγω για τα αστεια μιλουσα αλλα μονος σου το πηγες στις επδοσεις σου στην αμυνα...πηγαινε στο μπαμπινιωτη στο α και κοιτα τι ειναι αμυνα γιατι αν περιμενεις απο την προπονηση ο γιαννακης περιμενει την νεα γενια,μην στειλεις κανενα εφηβο εθνικη...
chris p.
Μετα απο παρακαλια του basketfan kai mihalopoulou μπηκα και εγω στο forum.KAΛΩΣ ΗΡΘΑ.
mimos8
QUOTE(dedes-9 @ Feb 28 2007, 03:12 PM) *
Εννοειται οτι 8α το παλεψετε 8αρ8ουν πολλοι οπαδοι σας?

ειλικρινα δεν εχω ιδεα.αλλα οσοι και να ερθουν δε νομιζω να παιξει κανενα ρολο.εμεις θα παιξουμε οχι οι οπαδοι.δωσε χαιρετισματα στον jimmy fratelo
duke10
QUOTE(dedes-9 @ Feb 28 2007, 01:12 PM) *
Εννοειται οτι 8α το παλεψετε 8αρ8ουν πολλοι οπαδοι σας?

dedes9 συμφωνω με mimo οτι εισαι mvp για το μαρκοπουλο φετος. Τη Δευτερα το ματς ειναι πολυ ενδιαφερον και δυσκολο και για τις δυο ομαδες. Το γεγονος πως τη Δευτερα στο γηπεδο θα υπαρχουν φιλαθλοι και των δυο ομαδων ειναι αρκετα επιφοβο. Την τελευταια φορα που επαιξαν μαρκοπουλο-αενκ ειχαν γινει επεισοδια και να φανταστεις πως τοτε δεν υπηρχαν φιλαθλοι της αενκ. Μακαρι ολα να πανε καλα και να δουμε ενα ωραιο παιχνιδι. Εσεις θα εχετε πολλοι κοσμο? το γηπεδο σας πως ειναι??
duke10
QUOTE(mimos8 @ Feb 28 2007, 01:51 PM) *
ειλικρινα δεν εχω ιδεα.αλλα οσοι και να ερθουν δε νομιζω να παιξει κανενα ρολο.εμεις θα παιξουμε οχι οι οπαδοι.

mimo νομιζω πως εισαι πολυ σκληρος. μη ξεχνας το παιχνιδι στη ριζουπολη και πως εμπειρος συμπαιχτης σου με πολλα χρονια στα γηπεδα εχει χαρακτηρισει τους φιλαθλους σας τιφοζι!!! smiley.gif που εισαι ρε michael εδω ο mimos μας υποβιβαζει το ρολο μας...
BASKETFUN
καλως οριζω το φιλο μου και συμπαιχτη chris.επιτελους μπηκες.εδωσε ο θεος.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.