Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α'ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
mimos8
lalas εχεις απολυτο δικιο για παγοπουλο!τον απολλωνα τον καθοδηγει σουπερ!
zaf
kkkkkkkkkkkkkkkkkk
rector
kALIMERA SE OLOUS
Epeidi den parakolouthw poly tin katigoria alla apo oti vlepw exei polla post kai sizitisi..na kanw merikes erwtiseis kai opoios thelei as me diafwtisei..
1/poses omades peftoun gaiti apo oti xerw dio anevainoun kai mallon Foa kai Apollwn,ton opoio kai eida se kati filika to kalokairi kai den to perimena na exei ftasei mexri edw kyriws logw ilikias paiktwn..

2/epeidi anefera ilikia..xerete poia omada exei ton mikroteto kai megalitero m.o ilikias? Giati nomizw oti ayto exei simasia se sxesi me tin katataxi pou exei twra..

Eyxaristw kai kala paixnidia
Olorin
QUOTE(rector @ Jan 20 2007, 12:43 PM) *
1/poses omades peftoun gaiti apo oti xerw dio anevainoun kai mallon Foa kai Apollwn,ton opoio kai eida se kati filika to kalokairi kai den to perimena na exei ftasei mexri edw kyriws logw ilikias paiktwn..


Πέφτουν "2+Χ" ομάδες, όπου "Χ = ο αριθμός των ομάδων της ΕΣΚΑ που θα υποβιβαστούν από τη Γ'Εθνική" ο οποίος κι αυτός όμως εξαρτάται από το πόσες "Νότιες" ομάδες θα υποβιβαστούν από τη Β'Εθνική...

Δεδομένου λοιπόν ότι μάλλον πέφτουν 4-5 ομάδες της ΕΣΚΑ απο τη Γ', υπολόγιζε γύρω στις 6-7 ομάδες να πέσουν απο Α'ΕΣΚΑ...
rector
QUOTE(Olorin @ Jan 20 2007, 02:27 PM) *
Πέφτουν "2+Χ" ομάδες, όπου "Χ = ο αριθμός των ομάδων της ΕΣΚΑ που θα υποβιβαστούν από τη Γ'Εθνική" ο οποίος κι αυτός όμως εξαρτάται από το πόσες "Νότιες" ομάδες θα υποβιβαστούν από τη Β'Εθνική...

Δεδομένου λοιπόν ότι μάλλον πέφτουν 4-5 ομάδες της ΕΣΚΑ απο τη Γ', υπολόγιζε γύρω στις 6-7 ομάδες να πέσουν απο Α'ΕΣΚΑ...

Se euxaristw gai tin dieykrinisi..opote mallon apo xolargo kai katw oloi kindineyoun
Olorin
QUOTE(rector @ Jan 20 2007, 02:33 PM) *
Se euxaristw gai tin dieykrinisi..opote mallon apo xolargo kai katw oloi kindineyoun


Εγώ πάλι θα έλεγα ότι από εμάς, δηλαδή από την 7η θέση και κάτω, όλοι κινδυνεύουμε...

Όταν είσαι μόλις 1-2 νίκες μπροστά και μένουν 16 αγωνιστικές, δεν μπορείς να λες ότι δεν κινδυνεύεις...

Εν ολίγοις, πέρα από τις 6 ομάδες που, θεωρητικά τουλάχιστον, χτυπάνε άνοδο (ΦΟΑ, Απόλλων, Άρης, Μαρκόπουλο, ΑΕΝΚ, Άτταλος), όλοι οι υπόλοιποι θα κινδυνεύουμε, τουλάχιστον μέχρι τις τελευταίες 4-5 αγωνιστικές που ίσως να έχουν ξεκαθαρίσει τα πράγματα για τις περισσότερες ομάδες...
rector
Exeis dikio,outws i allws kapoies omades apo tis thewritika dinates ,pou xtipane anodo ,otan tha xasoun to traino kai tha xalarwsoun kai tha doun ta paixnidia pou apomenoun diaforetika.

Mipws gnwrizeis,giati apo oti katalava apo to "kindineyoume" eisai paiktis tis katigorias,tin deyteri erwtisi mou sxetika me to mo ilikias?
dribler
RE ΛΑΛΑΣ ΟΛΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΑΣΩΝΟΥΣ ΤΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΜΑΣ ΜΙΛΑΣ
ΕΧΟΥΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΟΥΣ ΓΥΡΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΨΗΛΟ
ΠΑΝΤΩΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ
ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η 3Η ΟΜΑΔΑ ΣΤΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
lalas
QUOTE(dribler @ Jan 20 2007, 05:20 PM) *
RE ΛΑΛΑΣ ΟΛΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΑΣΩΝΟΥΣ ΤΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΜΑΣ ΜΙΛΑΣ
ΕΧΟΥΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΟΥΣ ΓΥΡΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΨΗΛΟ
ΠΑΝΤΩΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ
ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η 3Η ΟΜΑΔΑ ΣΤΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

φιλε ντριμπλερ οι φιλαθλητικοι σιγουρα δεν ανηκουν στην μασσωνια του μπασκετ, αν ανηκαν να εισαι σιγιυρος οτι τωρα δεν θα παλευαν στην α εσκα αλλα στην β εθνικη αφου εχουν χασει στην πορειαα 3ανοδους στην ισοβαθμεια η σε μπαραζ...... με αποκορυφωμα το περσυνο οπου μας σουβλισε ο αντεριωτης για να ανεβουν οι ακατανομαστοι εχθροι τπυ μπασκετ. ο κοσμοσ ακολουθει την ομαδα γιατι οπως ισωσ γνωριζεις ειναι η μονη ομαδα με μονο ζωγραφιοτες παραγοντες αναγνωρισιμους απο την τοπικη κοινωνια και προσφερει εκτος απο θεαμα πλουσιο κοινωνικο εργο,αφου προσφερει δωρεαν μπασκετ σε 150 παιδια. Τωρα για το οικονομικο να σε ενημερωσω οτι η ομαδα στηριζεται εκτος απο το δσ κ σε περιπου 55 μικρους κ μεγαλους χορηγους οποτε υπαρχει υγιης οικονομικη βαση. για το θεμα του ψηλου νομιζω οτι η ομαδα εχει τους καταλληλους ψηλους για το μπασκετ που παιζει. Αυτη την στιγμη σε τοπικο επιπεδο εχει αφησει πολυ πισω οργανοτικα ακατανομαστους κ αγ.θωμα αγωνιστικα σε επιπεδο υποδομων αν διαβασεις τα αποτελεσματα τα τελευταια χρονια ο φοα δεν κερδιζει απλα αλλα διασυρει τους αντιπαλους, δεν ειναι τυχαιο οτι 20 πρωην αθλητες του συλογου αγωνιζονται απο δ εσκα εωσ κ α1 .ΤΕΛΟΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΩΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΩΝ Κ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΣΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΝΤΟ ΧΟΝΤΡΟ ΑΣΧΗΜΟ Κ ΑΠΛΥΤΟ
Scales.4
QUOTE(lalas @ Jan 19 2007, 07:26 PM) *
οι προβλεψεις μου για την δευτερα ειναι οι εξησ πετρουπολη γαλατσι 2,εφοα αριων 2,γσβ αενκ 2, ενωση ιλιου φοα 2,χολαργοσ αετοσ 1,απολλων κορωπι 1,ατταλος πεντελη 2,μαρκοπουλο νικη 1

Lalas oi provlepsis se systhma 7-8 diladi ante na xaso 1 mats
πετρουπ-γαλατσι 1, εφοα-αριων 2,
βριλισ-αενκ 1,εν ιλιου- φιλαθ 2, χολαργ- αετοσ 1, απολλων- κορωπι 1, αταλλοσ-πεντελη 1, μαρκοπουλο-νικη 1 με 30 ποντους
dribler
QUOTE(lalas @ Jan 21 2007, 03:27 PM) *
φιλε ντριμπλερ οι φιλαθλητικοι σιγουρα δεν ανηκουν στην μασσωνια του μπασκετ, αν ανηκαν να εισαι σιγιυρος οτι τωρα δεν θα παλευαν στην α εσκα αλλα στην β εθνικη αφου εχουν χασει στην πορειαα 3ανοδους στην ισοβαθμεια η σε μπαραζ...... με αποκορυφωμα το περσυνο οπου μας σουβλισε ο αντεριωτης για να ανεβουν οι ακατανομαστοι εχθροι τπυ μπασκετ. ο κοσμοσ ακολουθει την ομαδα γιατι οπως ισωσ γνωριζεις ειναι η μονη ομαδα με μονο ζωγραφιοτες παραγοντες αναγνωρισιμους απο την τοπικη κοινωνια και προσφερει εκτος απο θεαμα πλουσιο κοινωνικο εργο,αφου προσφερει δωρεαν μπασκετ σε 150 παιδια. Τωρα για το οικονομικο να σε ενημερωσω οτι η ομαδα στηριζεται εκτος απο το δσ κ σε περιπου 55 μικρους κ μεγαλους χορηγους οποτε υπαρχει υγιης οικονομικη βαση. για το θεμα του ψηλου νομιζω οτι η ομαδα εχει τους καταλληλους ψηλους για το μπασκετ που παιζει. Αυτη την στιγμη σε τοπικο επιπεδο εχει αφησει πολυ πισω οργανοτικα ακατανομαστους κ αγ.θωμα αγωνιστικα σε επιπεδο υποδομων αν διαβασεις τα αποτελεσματα τα τελευταια χρονια ο φοα δεν κερδιζει απλα αλλα διασυρει τους αντιπαλους, δεν ειναι τυχαιο οτι 20 πρωην αθλητες του συλογου αγωνιζονται απο δ εσκα εωσ κ α1 .ΤΕΛΟΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΩΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΩΝ Κ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΣΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΝΤΟ ΧΟΝΤΡΟ ΑΣΧΗΜΟ Κ ΑΠΛΥΤΟ

[font=Arial Narrow]lalas πρεπει να ξερεις οτι το ιστορικο σωματειο του ζωγραφου ειναι 60 χρονιοα μπασκετ και οχι ο φιλαθλητικος που μαζευτηκανε οι διωγμενοι απο τον ΑΟΖ και φτιαξανε τηξν ομαδα.
Ο ζωγραφος εχει προεδρο με αρχες υψηλο επιπεδο με ιδανικα καθηγητη πανεπιστημιου και εχει και τα 2 τμηματα να πρωταγωνιστουν και στο αντρικο και στο γυναικειο και σε υψηλοτερη κατηγορια απο τον φοα.
ουτε απο χορηγους εχει εσοδα και στηριζεται στον κυριο σταματογιανοπουλο που σαν πρωην αθλητης και νυν επιστημονας και επειχειρηματιας εχει ομαδα με προοπτικη και οχι σαν τον φοα που καθε χρονο παιρνει μισθοφορους γιανα αντεξει .ο ζωγραφος εχει στειλει παικτεςστην εθνικη ομαδα και μεγαλα ονοματα οπως γκορος,πικνης ,λιζαρδος ,κορομηλας μπουρος ζηβας,διδαχος ,φραγκιας,φλωρος, και προκοπης, γκριτζελης ,
απο τους καινουργιους,χατζηοριδου,γαζετα,προδρομιδ
υ,σωτηριου,απο γυναικες και πολλεσ αλλες και αλλους.

γιαυτο πρεπει πρωτα να αποκτησετε ιστορια και εναν ηγετη ιδεολογο προεδρο και μετα να μιλατε και τα τελευταια χρονια προπαθηται να ανεβητε τους βετερανους,κολοβο,διοχνο,μπαρδουνιωτη,βηχο
,παναγιωτοπουλο και ολους που παιζανε μπασκετ στα ανοιχτα το 1821
Olorin
QUOTE(lalas @ Jan 19 2007, 07:26 PM) *
οι προβλεψεις μου για την δευτερα ειναι οι εξησ πετρουπολη γαλατσι 2,εφοα αριων 2,γσβ αενκ 2, ενωση ιλιου φοα 2,χολαργοσ αετοσ 1,απολλων κορωπι 1,ατταλος πεντελη 2,μαρκοπουλο νικη 1

Αν και συμφωνώ σχεδόν με όλα (άλλωστε είπαμε, εσύ δείχνεις να την ξέρεις την κατηγορία καλύτερα κι απ΄εμάς που παίζουμε σε αυτήν... tongue.gif ), αυτό το "Άρης - Γαλάτσι: 2" πού το στηρίζεις??? blink.gif

Δεν λέω κι εγώ είπα ότι τόσο η θέση του Άρη δεν είναι για τόσο ψηλά και το Γαλάτσι είναι η μόνη από τις ομάδες από τη 13η θέση και κάτω που έχει κάποιες ελπίδες ανάκαμψης και σωτηρίας, αλλά αυτό από το να πεις ότι θα κάνει διπλό μέσα στην Πετρούπολη απέχει αρκετά...

Υ.Γ: Άντε, θα δω επιτέλους αύριο και από κοντά την ομάδα του ΦΟΑ ώστε να έχω πλέον και αντικειμενική άποψη για τα όσα λέγονται για αυτούς στο forum...
zone
φιλε dribler θα εισαι στενοχωρημενος σημερα με την ηττα των προ-ιστορικων του κολλητου σου Σαββα απο την ομαδα της γειτονειας σου 41.gif
lalas
QUOTE(dribler @ Jan 21 2007, 02:29 PM) *
[font=Arial Narrow]lalas πρεπει να ξερεις οτι το ιστορικο σωματειο του ζωγραφου ειναι 60 χρονιοα μπασκετ και οχι ο φιλαθλητικος που μαζευτηκανε οι διωγμενοι απο τον ΑΟΖ και φτιαξανε τηξν ομαδα.
Ο ζωγραφος εχει προεδρο με αρχες υψηλο επιπεδο με ιδανικα καθηγητη πανεπιστημιου και εχει και τα 2 τμηματα να πρωταγωνιστουν και στο αντρικο και στο γυναικειο και σε υψηλοτερη κατηγορια απο τον φοα.
ουτε απο χορηγους εχει εσοδα και στηριζεται στον κυριο σταματογιανοπουλο που σαν πρωην αθλητης και νυν επιστημονας και επειχειρηματιας εχει ομαδα με προοπτικη και οχι σαν τον φοα που καθε χρονο παιρνει μισθοφορους γιανα αντεξει .ο ζωγραφος εχει στειλει παικτεςστην εθνικη ομαδα και μεγαλα ονοματα οπως γκορος,πικνης ,λιζαρδος ,κορομηλας μπουρος ζηβας,διδαχος ,φραγκιας,φλωρος, και προκοπης, γκριτζελης ,
απο τους καινουργιους,χατζηοριδου,γαζετα,προδρομιδ
υ,σωτηριου,απο γυναικες και πολλεσ αλλες και αλλους.

γιαυτο πρεπει πρωτα να αποκτησετε ιστορια και εναν ηγετη ιδεολογο προεδρο και μετα να μιλατε και τα τελευταια χρονια προπαθηται να ανεβητε τους βετερανους,κολοβο,διοχνο,μπαρδουνιωτη,βηχο
,παναγιωτοπουλο και ολους που παιζανε μπασκετ στα ανοιχτα το 1821

agapite dribler se filw k se afinw sta mesanixta ise egathetos k den asxoloume mazi soy
TSOUMANIS14
κουιζ - στηνω ματς της ομαδας που ημουν προπονητης αλλα αυτη κερδιζει-ποιος ειμαι?
TSOUMANIS14
ampasketos κοιτα προηγουμενα posts για τους μανατζαρουραιους και θα καταλαβεις τη γνωμη μου
v-span
Καλημέρα σε όλους, πιστεύω σήμερα ότι το μπαμ εκτός από το ματς Άρης-Γαλάτσι μπορεί να γίνει υπό πολύ συγκεκριμένες προυποθέσεις και στο Ίλιον- ΦΟΑ. Ενταξει ο ΦΟΑ μοιάζει ανίκητος αλλά με έχει εντυπωσιάσει η ομάδα του Καράμπελα που συνάχεια με χαμηλό μπάτζετ και χωρίς κανένα σούπερ παίχτη καταφέρνει όχι μόνο να σώζεται αλλά να κάνει και αξιοπρεπέστατη πορεία. Αν λοιπόν καταφερουν να ελέγξουν το δαιμωνιώδη ρυθμό του ΦΟΑ και το πάνε σε άμυνα και ξύλο μπορεί και να τους κάτσει. Θέλει βέβαια και τύχη...
Olorin
v-span, αν θες να... βοηθήσεις να γίνει το μπαμ (μεταξύ μας, το βλέπω δύσκολο, αλλά ποτέ δεν ξέρεις...), για πες καμιά συμβουλή... wink.gif

Από ό,τι είδα πάντως, πέφτει πολύ τρέξιμο και (ίσως λίγο περισσότερο στα εντός έδρας παιχνίδια τους, βέβαια...) βασίζονται πολύ στην εξαιρετική τους φυσική κατάσταση και στα αθλητικά τους προσόντα...
v-span
Αν ξεκινήσετε με δεδομένο ότι δεν έχετε τίποτα να χάσετε και πάτε το σκορ γύρω στους 60 πόντους όπως ούτως ή άλλως το συνηθίζετε και περιορίσετε τις κακές επιλογές από τη συνεχή πίεση του ΦΟΑ πιστεύω ότι έχετε τύχη. Σου θυμίζω ότι στις δύο ήττες που έκανε ο ΦΟΑ σκόραρε 58 (72-58 με Απόλλωνα) και 57 (67-57 με Μαρκόπουλο) πόντους. Βέβαια στη θεωρία όλα γίνονται αλλά μια και το Ίλιον έχει την τάση να κρατάει το σκορ χαμηλά πιστεύω ότι με λίγη τύχη μπορεί να γίνει ο "άσος"...
basket
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ! ΣΗΜΕΡΑ Η ΠΕΝΤΕΛΗ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΑΦΟΥ Ο Κ.ΧΑΡΤΟΜΑΤΣΙΔΗΣ ΔΙΑΝΥΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΡΕΛΟΥ ΦΟΡΜΑΡΙΣΜΑΤΟΣ Κ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΣΜΠΑΡΑΛΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΑΛΗ ΑΜΥΝΑ biggrin.gif ΚΩΣΤΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΟΙ FAN ΣΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑ ΨΗΛΑ ΤΗ ΣΗΜΑΙΑ ΤΟΥ ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΥ shot.gif
vor
ρε basket εσύ ποιός είσαι?παίζεις Πεντέλη??
basket
OXI ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΙΜΑΙ ΑΠΛΩΣ ΛΑΤΡΗΣ ΤΗΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΘΕΑΣ 41.gif ΕΣΥ ΤΙ ΦΤΙΑΧΝΣ?
TSOUMANIS14
QUOTE(basket @ Jan 22 2007, 02:24 PM) *
OXI ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΙΜΑΙ ΑΠΛΩΣ ΛΑΤΡΗΣ ΤΗΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΘΕΑΣ 41.gif ΕΣΥ ΤΙ ΦΤΙΑΧΝΣ?

απο που εισαι?καταγωγη
vor
QUOTE(basket @ Jan 22 2007, 02:24 PM) *
OXI ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΙΜΑΙ ΑΠΛΩΣ ΛΑΤΡΗΣ ΤΗΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΘΕΑΣ 41.gif ΕΣΥ ΤΙ ΦΤΙΑΧΝΣ?


Αν είσαι φίλος αυτού που έγραψες πριν...κατάλαβα τι νουμερο θα είσαι και εσυ!!!
basket
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΛΕ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΟΤΗΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ FAN ΤΗΣ ΜΠΛΕ ΑΡΜΑΔΑΣ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ!ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΣΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ sad.gif
vor
QUOTE(basket @ Jan 22 2007, 02:30 PM) *
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΛΕ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΟΤΗΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ FAN ΤΗΣ ΜΠΛΕ ΑΡΜΑΔΑΣ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ! ΕΣΥ?


είσαι αυτός που :
1.Για δεξί χαφ καλος εισαι...
2.Έχεις ανοίξει λακούβες στα μισά παρκέ της Αθήνας με τα τάκλιν σου...
3.Είσαι γνωστός και ως ΝΟΥΝΟΥ!!!!

ΣΩΣΤΑ???
TSOUMANIS14
QUOTE(basket @ Jan 22 2007, 02:30 PM) *
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΛΕ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΟΤΗΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ FAN ΤΗΣ ΜΠΛΕ ΑΡΜΑΔΑΣ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ! ΕΣΥ?

αν εννοεις εμενα καταγομαι απο γιαννενα και σε ρωτησα γιατι το φτιαχνς μου εκανε λιγο γιαννενο,καλη επιτυχια στην μπλε αρμαδα σημερα για το διπλο
nao
Basket είσαι παιχτάρα αγόρι μου!!!!
Olorin πάλι με την πτυχιακή ασχολείσαι???
basket
1.Vor ΛΑΘΟΣ ΚΑΝΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ! 2.ΤΖΟΥΜΑΝΗΣ14. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΧΗ,ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΝΝΟΟΥΣΕΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ!
lalas
συγχαρητηρια β-σπαν που αν κ αθλητης β-εσκα οπως δηλωνεις, προτεινεις αντιαθλητικες μεθοδους αντιμετωπισης ,σου ευχομαι να μην χτυπησεισ ποτε απο σκληρη αμυνα.....ΚΡΙΜΑ
basket
QUOTE(nao @ Jan 22 2007, 02:39 PM) *
Basket είσαι παιχτάρα αγόρι μου!!!!
Olorin πάλι με την πτυχιακή ασχολείσαι???

ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΜΠΑΣΚΕΤ? blink.gif
TSOUMANIS14
QUOTE(basket @ Jan 22 2007, 02:43 PM) *
1.Vor ΛΑΘΟΣ ΚΑΝΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ! 2.ΤΖΟΥΜΑΝΗΣ14. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΧΗ,ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΝΝΟΟΥΣΕΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ!

τι ακριβως?
Olorin
QUOTE(nao @ Jan 22 2007, 02:39 PM) *
Olorin πάλι με την πτυχιακή ασχολείσαι???

Ναι ρε, όπως κι εσύ με τα μαθήματα που χρωστάς... tongue.gif

Άντε καλή επιτυχία σήμερα στις ομάδες όλων των μελών του basketforum... (εντελώς μεταξύ μας, αυτό δεν είναι λιγάκι... οξύμωρο, αφού οι περισσότεροι παίζουμε αντίπαλοι σήμερα??? blink.gif )
TSOUMANIS14
QUOTE(Olorin @ Jan 22 2007, 02:57 PM) *
Ναι ρε, όπως κι εσύ με τα μαθήματα που χρωστάς... tongue.gif

Άντε καλή επιτυχία σήμερα στις ομάδες όλων των μελών του basketforum... (εντελώς μεταξύ μας, αυτό δεν είναι λιγάκι... οξύμωρο, αφού οι περισσότεροι παίζουμε αντίπαλοι σήμερα??? blink.gif )

το να λες καλη επιτυχια δεν σημαινει απαραιτητα οτι ευχεσαι να σε κερδισει ο συνομιλητης σου-αντιπαλος στο παρκε!δεν πιστευω οτι οι παικτες εχουν να χωρισουν τιποτα μεταξυ τους και ειναι καλο να υπαρχει τακτ κι ενα επιπεδο στο φορουμ το οποιο διοχετευεται και στα γηπεδα.πιστευω οτι οι αντιπαλοτητες μεταξυ παικτων ανηκουν σε αλλη εποχη και πρεπει να περιοριζονται στα 40 λεπτα.οι καλυτεροι λοιπον απο εμας ασ κερδισουν σημερα
Olorin
QUOTE(TSOUMANIS14 @ Jan 22 2007, 03:15 PM) *
το να λες καλη επιτυχια δεν σημαινει απαραιτητα οτι ευχεσαι να σε κερδισει ο συνομιλητης σου-αντιπαλος στο παρκε!δεν πιστευω οτι οι παικτες εχουν να χωρισουν τιποτα μεταξυ τους και ειναι καλο να υπαρχει τακτ κι ενα επιπεδο στο φορουμ το οποιο διοχετευεται και στα γηπεδα.πιστευω οτι οι αντιπαλοτητες μεταξυ παικτων ανηκουν σε αλλη εποχη και πρεπει να περιοριζονται στα 40 λεπτα.οι καλυτεροι λοιπον απο εμας ασ κερδισουν σημερα

Εννοείται ότι ισχύουν όλα αυτά τα παραπάνω...

Το ύφος της επισήμανσης της συγκεκριμένης αντίφασης ήταν καθαρά χιουμοριστικό... icon_wave.gif
Scales.4
QUOTE(TSOUMANIS14 @ Jan 22 2007, 02:35 PM) *
αν εννοεις εμενα καταγομαι απο γιαννενα και σε ρωτησα γιατι το φτιαχνς μου εκανε λιγο γιαννενο,καλη επιτυχια στην μπλε αρμαδα σημερα για το διπλο

Tσουμάνης και εμένα πολύ Γιαννιώτικο μου ακούστηκε γιατί και εγώ απο την λίμνη είμαι
TSOUMANIS14
QUOTE(Scales.4 @ Jan 22 2007, 04:18 PM) *
Tσουμάνης και εμένα πολύ Γιαννιώτικο μου ακούστηκε γιατί και εγώ απο την λίμνη είμαι

αν και το σωστο ειναι φκιανς,πως λεγεσαι?εγω ειμαι απο τσεπελοβο -ζαγορι
Scales.4
QUOTE(TSOUMANIS14 @ Jan 22 2007, 04:23 PM) *
αν και το σωστο ειναι φκιανς,πως λεγεσαι?εγω ειμαι απο τσεπελοβο -ζαγορι

H φτιάνς εξού και το "τι φτιάνς". Εγώ είμαι απο ενα χωριό κοντά στη Ζίτσα. Μπάρτζος
TSOUMANIS14
QUOTE(Scales.4 @ Jan 22 2007, 04:28 PM) *
H φτιάνς εξού και το "τι φτιάνς". Εγώ είμαι απο ενα χωριό κοντά στη Ζίτσα. Μπάρτζος

που παιζεις?εχεις παιξει γιαννενα?
Scales.4
QUOTE(TSOUMANIS14 @ Jan 22 2007, 04:29 PM) *
που παιζεις?εχεις παιξει γιαννενα?

Οχι μου είχαν πει πριν δυο χρόνια για ΑΓΣΙ αλλα που να παω!Μένω Αθήνα. ΑΕΝΚ εσυ?
TSOUMANIS14
QUOTE(Scales.4 @ Jan 22 2007, 04:31 PM) *
Οχι μου είχαν πει πριν δυο χρόνια για ΑΓΣΙ αλλα που να παω!Μένω Αθήνα. ΑΕΝΚ εσυ?

στον ατταλο παιζω
Scales.4
QUOTE(TSOUMANIS14 @ Jan 22 2007, 04:34 PM) *
στον ατταλο παιζω

Μηπως παλιότερα επαιζες ΑΕΚΤ η ειχες παει να δοκιμαστείς?
TSOUMANIS14
QUOTE(Scales.4 @ Jan 22 2007, 05:00 PM) *
Μηπως παλιότερα επαιζες ΑΕΚΤ η ειχες παει να δοκιμαστείς?

για προπονηση οχι δοκιμη επειδη εμενα πολυ κοντα
Scales.4
QUOTE(TSOUMANIS14 @ Jan 22 2007, 05:03 PM) *
για προπονηση οχι δοκιμη επειδη εμενα πολυ κοντα

Κατάλαβα ποιος είσαι.Στο μεταξύ μας αγώνα φτυνά την γλυτώσατε ελπίζω στο γηπεδό μας να αντιστραφούν οι όροι.Αν και όλοι μου λένε όχι πιστεύω πως είστε δευτερο φαβορί για άνοδο και τρίτο εμείς παρα τις
προσορινές ατυχίες μας
pointguard
vagou??
v-span
Kαλησπέρα pointguard όλα καλα? για πες κανένα αποτέλεσμα από Β'Εθνική?
Η Ερυθραία πρώτη και άνετη?
pointguard
smiley.gif axasth fetos h anodos..
v-span
Κοίτα φίλε lalas μπορεί να είσαι αρκετά ενημερωμένος για τα μπασκετικά δρώμενα αλλά έχω την εντύπωση ότι δε συμμετέχεις ενεργά στο χώρο. Ας γίνω λοιπόν σαφέστερος και να εξηγήσω ότι λέγοντας "ξύλο" εννοώ φυσικό παιχνίδι με έμφαση στην άμυνα και δυνατά τσεκαρίσματα στα σκριν. Σε καμία περίπτωση δεν εννοούσα αντιαθλητικό παιχνίδι με στόχο τον τραυματισμό των παιδιών του ΦΟΑ. Ούτως ή άλλως 3 παίκτες της ομάδας του ΦΟΑ είναι φίλοι μου. Αυτά. Πάνω από όλα it's just a game
firefox
ο Φιλαθλητικος περασε μαλλον 69-76
Dejuan C
Κανένα αποτέλεσμα παιδια?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.