Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α'ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
BASKETFUN
καλα μη τρελενεσαι γιατι και εσυ τη Δευτερα με τη ψυχη στο στομα κερδισες το Κορωπι και ησουν και πληρης.Αλλα αν καταλαβω απο το σκορ δεν πρεπει να το μυρισες και πολυ το παιχνιδακι.
TOURIST
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 7 2007, 01:18 PM) *
καλα μη τρελενεσαι γιατι και εσυ τη Δευτερα με τη ψυχη στο στομα κερδισες το Κορωπι και ησουν και πληρης.Αλλα αν καταλαβω απο το σκορ δεν πρεπει να το μυρισες και πολυ το παιχνιδακι.

ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ-ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΜΟΥ-ΑΚΡΙΒΩΣ

QUOTE(BASKETFUN @ Mar 7 2007, 01:18 PM) *
καλα μη τρελενεσαι γιατι και εσυ τη Δευτερα με τη ψυχη στο στομα κερδισες το Κορωπι και ησουν και πληρης.Αλλα αν καταλαβω απο το σκορ δεν πρεπει να το μυρισες και πολυ το παιχνιδακι.

ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΦΕΡΑΝΕ ΚΑΤΙ ΠΙΤΣΕΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΥΡΙΖΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΕΣ
Olorin
Ρε παιδιά, χωρίς παρεξήγηση και με εντελώς φιλική διάθεση, αλλά νομίζω ότι ορισμένοι έχουν μπερδέψει τον σκοπό χρήσης του forum με αυτόν του chat... και δεν αναφέρομαι σε συγκεκριμένα άτομα, αλλά στην πλειονότητα των ατόμων που έχουν post-άρει, αφού είναι ηλίου (και όχι... Ιλίου tongue.gif ) φαεινότερο ότι πρόκειται για άτομα που κάνουν τα πρώτα τους βήματα στο "μαγικό κόσμο του Ιντερνέτ" (με τον τόνο στη λήγουσα... biggrin.gif ) και είναι λογικό να μη γνωρίζουν κάποιους βασικούς κανόνες συμπεριφοράς και επικοινωνίας...

Το forum λοιπόν (και δεν αναφέρομαι μόνο στο συγκεκριμένο, φυσικά), δεν προσφέρεται για real-time επικοινωνία του τύπου "Καλημέρα", "Τι κάνεις?", "Φεύγω σε 5'", "Τα λέμε αύριο" κ.λπ. και σε καμία περίπτωση δεν είναι αυτός ο σκοπός του... Για αυτά τα πράγματα υπάρχουν δεκάδες chats (από ό,τι βλέπω έχει ένα και το παρόν site, αλλά για να πω την αμαρτία μου δεν το έχω δοκιμάσει) στα οποία μπορείτε με πολύ πιο εύκολο και άμεσο τρόπο, να μιλήσετε σε πραγματικό χρόνο για ό,τι σας κατέβει στο κεφάλι...

Φυσικά, αυτό δε σημαίνει ότι πρέπει το forum να περιοριστεί σε στεγνές αναφορές των αποτελεσμάτων...

Στην τελική, μπορείτε να ακολουθήσετε αυτό που πρότεινε ο admin μας, ο dizzy_fingers: Να ανοίξετε ένα νέο topic με τίτλο π.χ. "Το καφενείο της ΕΣΚΑ" και να επιδοθείτε(-ούμε) εκεί σε όσες "χαλαρές" ή και "ανούσιες" off-topic συζητήσεις θέλετε(-ουμε), ώστε όσοι ενδιαφέρονται αποκλειστικά για το αγωνιστικό κομμάτι της Α'ΕΣΚΑ, να μην ψάχνουν με τις ώρες να βρουν ένα χρήσιμο μήνυμα σε ωκεανούς σελίδων με "Καλημέρα", "Μόλις ξύπνησα", "Πάλι δουλειά είσαι?" κ.λπ.

Και πιστέψτε με, από ό,τι έχω μάθει (και όχι με τον καλύτερο τρόπο), αυτοί που διαβάζουν το παρόν topic είναι πολύ περισσότεροι από όσο μπορείτε να φανταστείτε... Ούτε καν μπορεί να περάσει από το μυαλό σας ποιοι μπορεί να διαβάζουν είτε άμεσα είτε έμμεσα το forum... Για αυτό σας ξαναλέω να το σκέφτεστε(-όμαστε) διπλά πριν post-άρετε(-ουμε) οτιδήποτε...

Συγγνώμη για το "δασκαλίστικο" ύφος, δεν έχω καμία πρόθεση να θίξω ή να "μαλώσω" κανέναν, απλώς προσπαθώ να σας εξηγήσω πως έχουν τα πράγματα και λόγω της πολύχρονης εμπειρίας μου σε δεκάδες fora, σας διαβεβαιώ ότι οπουδήποτε αλλού, πολλοί από εσάς θα είχαν ban-αριστεί από τους moderators (μετά από τις απαραίτητες warnings, συνήθως) και δεν θέλω να δω να συμβαίνει κάτι τέτοιο κι εδώ και να χαλάσει το καλό κλίμα που (θέλω να πιστεύω ότι) υπάρχει. Και ήδη έχω δει ότι αρκετοί έχουν αποχωρήσει για αυτόν το λόγο και πολλοί ακόμα είναι στα πρόθυρα να το κάνουν...
BASKETFUN
QUOTE(TOURIST @ Mar 7 2007, 01:27 PM) *
ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ-ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΜΟΥ-ΑΚΡΙΒΩΣ
ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΦΕΡΑΝΕ ΚΑΤΙ ΠΙΤΣΕΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΥΡΙΖΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΕΣ




ειμαι σιγουρος οτι η οσφρηση σου για πιτσα ειναι πολυ καλη για κατι αλλο δεν ειναι....!

προσπαθησε να τη βελτιωσεις οσο μπορεις και αν μπορεις βεβαια
v-span
Να σε ρωτήσω ρε Olorin προχθές με την ΕΦΟΑ ο Φίλιος ήταν απών λόγω τραυματισμού?
Peritri
v-span,πάντως με εμάς (Βριλήσσια) ο Φίλιος έπαιξε με πρόβλημα στους προσαγωγούς...
TOURIST
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 7 2007, 01:52 PM) *
ειμαι σιγουρος οτι η οσφρηση σου για πιτσα ειναι πολυ καλη για κατι αλλο δεν ειναι....!

προσπαθησε να τη βελτιωσεις οσο μπορεις και αν μπορεις βεβαια

??? ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΣΤΑ ΑΠΟΔΥΤΗΡΙΑ ΤΕΛΕΙΩΣ-ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ
Michael
QUOTE(Olorin @ Mar 7 2007, 01:31 PM) *
Ρε παιδιά, χωρίς παρεξήγηση και με εντελώς φιλική διάθεση, αλλά νομίζω ότι ορισμένοι έχουν μπερδέψει τον σκοπό χρήσης του forum με αυτόν του chat... και δεν αναφέρομαι σε συγκεκριμένα άτομα, αλλά στην πλειονότητα των ατόμων που έχουν post-άρει, αφού είναι ηλίου (και όχι... Ιλίου tongue.gif ) φαεινότερο ότι πρόκειται για άτομα που κάνουν τα πρώτα τους βήματα στο "μαγικό κόσμο του Ιντερνέτ" (με τον τόνο στη λήγουσα... biggrin.gif ) και είναι λογικό να μη γνωρίζουν κάποιους βασικούς κανόνες συμπεριφοράς και επικοινωνίας...

Το forum λοιπόν (και δεν αναφέρομαι μόνο στο συγκεκριμένο, φυσικά), δεν προσφέρεται για real-time επικοινωνία του τύπου "Καλημέρα", "Τι κάνεις?", "Φεύγω σε 5'", "Τα λέμε αύριο" κ.λπ. και σε καμία περίπτωση δεν είναι αυτός ο σκοπός του... Για αυτά τα πράγματα υπάρχουν δεκάδες chats (από ό,τι βλέπω έχει ένα και το παρόν site, αλλά για να πω την αμαρτία μου δεν το έχω δοκιμάσει) στα οποία μπορείτε με πολύ πιο εύκολο και άμεσο τρόπο, να μιλήσετε σε πραγματικό χρόνο για ό,τι σας κατέβει στο κεφάλι...

Φυσικά, αυτό δε σημαίνει ότι πρέπει το forum να περιοριστεί σε στεγνές αναφορές των αποτελεσμάτων...

Στην τελική, μπορείτε να ακολουθήσετε αυτό που πρότεινε ο admin μας, ο dizzy_fingers: Να ανοίξετε ένα νέο topic με τίτλο π.χ. "Το καφενείο της ΕΣΚΑ" και να επιδοθείτε(-ούμε) εκεί σε όσες "χαλαρές" ή και "ανούσιες" off-topic συζητήσεις θέλετε(-ουμε), ώστε όσοι ενδιαφέρονται αποκλειστικά για το αγωνιστικό κομμάτι της Α'ΕΣΚΑ, να μην ψάχνουν με τις ώρες να βρουν ένα χρήσιμο μήνυμα σε ωκεανούς σελίδων με "Καλημέρα", "Μόλις ξύπνησα", "Πάλι δουλειά είσαι?" κ.λπ.

Και πιστέψτε με, από ό,τι έχω μάθει (και όχι με τον καλύτερο τρόπο), αυτοί που διαβάζουν το παρόν topic είναι πολύ περισσότεροι από όσο μπορείτε να φανταστείτε... Ούτε καν μπορεί να περάσει από το μυαλό σας ποιοι μπορεί να διαβάζουν είτε άμεσα είτε έμμεσα το forum... Για αυτό σας ξαναλέω να το σκέφτεστε(-όμαστε) διπλά πριν post-άρετε(-ουμε) οτιδήποτε...

Συγγνώμη για το "δασκαλίστικο" ύφος, δεν έχω καμία πρόθεση να θίξω ή να "μαλώσω" κανέναν, απλώς προσπαθώ να σας εξηγήσω πως έχουν τα πράγματα και λόγω της πολύχρονης εμπειρίας μου σε δεκάδες fora, σας διαβεβαιώ ότι οπουδήποτε αλλού, πολλοί από εσάς θα είχαν ban-αριστεί από τους moderators (μετά από τις απαραίτητες warnings, συνήθως) και δεν θέλω να δω να συμβαίνει κάτι τέτοιο κι εδώ και να χαλάσει το καλό κλίμα που (θέλω να πιστεύω ότι) υπάρχει. Και ήδη έχω δει ότι αρκετοί έχουν αποχωρήσει για αυτόν το λόγο και πολλοί ακόμα είναι στα πρόθυρα να το κάνουν...


Εγω τουλαχιστον συμφωνω απολυτα......Πολυ σωστος! Εχεις απολυτο δικιο...peace.gif
dominoman
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 7 2007, 01:53 PM) *
θα συμφωνησω απολυτα με τον dominoman και κατι μου λεει οτι το ξερεις το Χριστινακι για να λες οτι θα γυρισει τη Δευτερα.

Ναι το ξέρω το χριστινάκι! icon_wave.gif tongue.gif tongue.gif
Olorin
QUOTE(v-span @ Mar 7 2007, 02:32 PM) *
Να σε ρωτήσω ρε Olorin προχθές με την ΕΦΟΑ ο Φίλιος ήταν απών λόγω τραυματισμού?

Όπως πολύ σωστά επεσήμανε ο Peritri, o Φίλιος είχε πρόβλημα στους προσαγωγούς εδώ και 2 βδομάδες περίπου...
larry33
QUOTE(Olorin @ Mar 7 2007, 05:31 PM) *
Ρε παιδιά, χωρίς παρεξήγηση και με εντελώς φιλική διάθεση, αλλά νομίζω ότι ορισμένοι έχουν μπερδέψει τον σκοπό χρήσης του forum με αυτόν του chat... και δεν αναφέρομαι σε συγκεκριμένα άτομα, αλλά στην πλειονότητα των ατόμων που έχουν post-άρει, αφού είναι ηλίου (και όχι... Ιλίου tongue.gif ) φαεινότερο ότι πρόκειται για άτομα που κάνουν τα πρώτα τους βήματα στο "μαγικό κόσμο του Ιντερνέτ" (με τον τόνο στη λήγουσα... biggrin.gif ) και είναι λογικό να μη γνωρίζουν κάποιους βασικούς κανόνες συμπεριφοράς και επικοινωνίας...

Το forum λοιπόν (και δεν αναφέρομαι μόνο στο συγκεκριμένο, φυσικά), δεν προσφέρεται για real-time επικοινωνία του τύπου "Καλημέρα", "Τι κάνεις?", "Φεύγω σε 5'", "Τα λέμε αύριο" κ.λπ. και σε καμία περίπτωση δεν είναι αυτός ο σκοπός του... Για αυτά τα πράγματα υπάρχουν δεκάδες chats (από ό,τι βλέπω έχει ένα και το παρόν site, αλλά για να πω την αμαρτία μου δεν το έχω δοκιμάσει) στα οποία μπορείτε με πολύ πιο εύκολο και άμεσο τρόπο, να μιλήσετε σε πραγματικό χρόνο για ό,τι σας κατέβει στο κεφάλι...

Φυσικά, αυτό δε σημαίνει ότι πρέπει το forum να περιοριστεί σε στεγνές αναφορές των αποτελεσμάτων...

Στην τελική, μπορείτε να ακολουθήσετε αυτό που πρότεινε ο admin μας, ο dizzy_fingers: Να ανοίξετε ένα νέο topic με τίτλο π.χ. "Το καφενείο της ΕΣΚΑ" και να επιδοθείτε(-ούμε) εκεί σε όσες "χαλαρές" ή και "ανούσιες" off-topic συζητήσεις θέλετε(-ουμε), ώστε όσοι ενδιαφέρονται αποκλειστικά για το αγωνιστικό κομμάτι της Α'ΕΣΚΑ, να μην ψάχνουν με τις ώρες να βρουν ένα χρήσιμο μήνυμα σε ωκεανούς σελίδων με "Καλημέρα", "Μόλις ξύπνησα", "Πάλι δουλειά είσαι?" κ.λπ.

Και πιστέψτε με, από ό,τι έχω μάθει (και όχι με τον καλύτερο τρόπο), αυτοί που διαβάζουν το παρόν topic είναι πολύ περισσότεροι από όσο μπορείτε να φανταστείτε... Ούτε καν μπορεί να περάσει από το μυαλό σας ποιοι μπορεί να διαβάζουν είτε άμεσα είτε έμμεσα το forum... Για αυτό σας ξαναλέω να το σκέφτεστε(-όμαστε) διπλά πριν post-άρετε(-ουμε) οτιδήποτε...

Συγγνώμη για το "δασκαλίστικο" ύφος, δεν έχω καμία πρόθεση να θίξω ή να "μαλώσω" κανέναν, απλώς προσπαθώ να σας εξηγήσω πως έχουν τα πράγματα και λόγω της πολύχρονης εμπειρίας μου σε δεκάδες fora, σας διαβεβαιώ ότι οπουδήποτε αλλού, πολλοί από εσάς θα είχαν ban-αριστεί από τους moderators (μετά από τις απαραίτητες warnings, συνήθως) και δεν θέλω να δω να συμβαίνει κάτι τέτοιο κι εδώ και να χαλάσει το καλό κλίμα που (θέλω να πιστεύω ότι) υπάρχει. Και ήδη έχω δει ότι αρκετοί έχουν αποχωρήσει για αυτόν το λόγο και πολλοί ακόμα είναι στα πρόθυρα να το κάνουν...

Σωστό!
dolly12
Καιρος ητανε.... ειχε γινει λιγο κουραστικο και για μας που διαβαζουμε αλλα δε postaroume (no offense)
dimdan
Φίλε billy14. Αν ενδιαφέρεσαι για σήμα Φιλαθλητικού κ.α. μπορείς να τα βρεις στο site της ομάδας στο www.basketopolis.com . -multimedia/ φιλοξενία ιστοσελίδων/ σωματεία/ φιλαθλητικός
Olorin
QUOTE(dimdan @ Mar 8 2007, 09:38 AM) *
Φίλε billy14. Αν ενδιαφέρεσαι για σήμα Φιλαθλητικού κ.α. μπορείς να τα βρεις στο site της ομάδας στο www.basketopolis.com . -multimedia/ φιλοξενία ιστοσελίδων/ σωματεία/ φιλαθλητικός

Ή για να μην κουράζεσαι να ψάχνεις... wink.gif :
billy_14
Τι καλά παιδιά... Σας ευχαριστώ πολύ και τους δύο, όπως φυσικά και τον lalas! 69.gif
pepe
olorin εμαθα οτι οι Μπελαδες θα παιξουν λογω "καλης διαγωγης"..(αχ Ελλαδα αθανατη..)
Υ.Γ. το ειπα στον Πανο κι εχεις κι εσυ χαιρετισματα
BASKETFUN
QUOTE(pepe @ Mar 9 2007, 06:15 AM) *
olorin εμαθα οτι οι Μπελαδες θα παιξουν λογω "καλης διαγωγης"..(αχ Ελλαδα αθανατη..)
Υ.Γ. το ειπα στον Πανο κι εχεις κι εσυ χαιρετισματα



αν γινει κατι τετοιο θα ειναι μεγαλη αδικια
pepe
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 9 2007, 07:27 AM) *
αν γινει κατι τετοιο θα ειναι μεγαλη αδικια


basketfun οχι αν γινει,εγινε...αλλα τι να κανουμε,στο προγραμμα ειναι κι αυτα..
BASKETFUN
QUOTE(pepe @ Mar 9 2007, 07:57 AM) *
basketfun οχι αν γινει,εγινε...αλλα τι να κανουμε,στο προγραμμα ειναι κι αυτα..


εισαι σιγουρος γι αυτο που λες?
nao
Basketfun ξερείς τι εκανε η Ιριδα χτες?
mixalopoylos17
ΚΕΡΔΙΣΕ ΤΟΝ ΑΘΗΝΑΙΚΟ ΜΕ 4.
BASKETFUN
QUOTE(nao @ Mar 9 2007, 08:19 AM) *
Basketfun ξερείς τι εκανε η Ιριδα χτες?



κερδισε με3ποντους
nao
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 9 2007, 08:23 AM) *
κερδισε με3ποντους


ΟΚ.thanks
pepe
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 9 2007, 08:04 AM) *
εισαι σιγουρος γι αυτο που λες?


ετσι εμαθα και γι'αυτο ρωτησα τον olorin να μου το σιγουρεψει..
vaskonos
ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ PLAY ΤΗΣ ΕΣΚΑ? ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΜΙΜΟ? Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ?
mimos8
QUOTE(vaskonos @ Mar 10 2007, 03:02 PM) *
ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ PLAY ΤΗΣ ΕΣΚΑ? ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΜΙΜΟ? Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ?

γεια σου vaskonos παιχταρα!τωρα παω για προπονηση και ο αλλος κοιμαται και τωρα τον ξυπνησα!να κανονισουμε κανενα ¨ντερμπι¨ για δυνατους παιχτες......περαστικα και για το διαστρεμμα
vaskonos
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΛ ΚΑΛΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
Thunder
Eχουμε αγωνιστικη δραση την Δευτερα οποτε ας αρχισουμε να ζεσταινομαστε με κανενα προγνωστικο...

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 1
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 2
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΟ 2
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2


Το ματς της αγωνιστικης ειναι αναμφιβολα το Γαλατσι-Μαρκοπουλο.Ειναι περιεργο ματς μιας κ το Γαλατσι ειναι σε τρελη φορμα,ενω το Μαρκοπουλο ερχεται απο μεγαλη νικη.Προβλεπω δυσκολη νικη του Μαρκοπουλου...
Olorin
QUOTE(pepe @ Mar 9 2007, 10:05 AM) *
ετσι εμαθα και γι'αυτο ρωτησα τον olorin να μου το σιγουρεψει..

Πράγματι ισχύει, θα παίξουν τη Δευτέρα...
christina n10
καλημερα σε ολους και καλη βδομαδα ,εγω ξεκιναω ετσι και ας μην θελει ο olorin.
οπως βλεπετε επανηλθα, καιρος να εξαφανισθητε παλι!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
νομιζω οτι ηρθε η ωρα να αποκαταστησουμε την ταξη,καταρχας δεν εχω κανενα προβλημα με τα παιδια της κηφισιας ,στην τελικη ουτε τα ξερω ,ουτε με ξερουν.απλα ξεκινησαμε μια πλακιτσα στο mimo,που απο οτι καταλαβαμε δεν την σηκωνε.για εσας που δεν με ξερετε ενα πραγμα θα πω,οτι για μενα το μπασκετ ειναι η ζωη μου ολη και εχει απολυτο δικιο ο ανδρεας ξερω τοσα προσωπα και καταστασεις στο χωρο ,οσο οι περισσοτεροι απο εσας δεν ξερουν,19χρονια ειναι αυτα.η αληθεια ειναι οτι δεν θα εμπαινα σε ενα μπασκετικο topic να γραψω για οτιδηποτε αλλο εκτος απο μπασκετ,αν δεν εβλεπα αυτα τα κουιζακια,οποτε ειπα γιατι οχι,ας χαλαρωσουμεα λιγο!!!και μην πατε μακρια ,ριξτε μια ματια στα topic των αλλων κατηγοριων που γραφω ,α2,β, γ,εθνικη να δειτε αν το κατεχω η οχι και αν εκει εχω γραψει για οτιδηποτε αλλο εκτος απο μπασκετ.αρα λοιπον ας μην τα ριχνετε ολα σε μενα και ας παρετε απο την αρχη αυτο το topic να δειτε ποιος εχει κανει την αρχη!!!

ανδερα μου καλημερα,καλη επιτυχια σημερα.

αληθεια Mimo ,τι ωρα παιζετε σημερα με αριωνα?
christina n10
QUOTE(alexas10 @ Mar 6 2007, 10:17 PM) *
Εχουμε παιξει πολλα ματς φετος χωρις 2 και 3 παιχτες και κερδισαμε(παιξαμε με τον απολλωνα χωρις 2 και τον κερδισαμε). Το οτι δεν εχετε βαθος σαν ομαδα το ξερετε και εσεις. Μπραβο στην ομαδα σου η οποια εχει κανει φοβερη πορεια παρολα αυτα μπραβο στον κοουτς σας που σας εχει φτιαξει καλο συνολο αλλα μεχρι εκει πιστευω... Α, αμα βαλετε τον μιχαλοπουλο να παιξει παραπανω και λιγο πιο ελευθερα απο 6-7 παιχτες που ειστε θα ησασταν 7-8. 41.gif Για τη χριστινα δεν εχω να πω κατι αλλο. Ελπιζω να ερθει καποια στιγμη στο γηπεδο να τα πουμε καλυτερα και απο κοντα. peace.gif

LARRY 33 ΑΚΟΜΗ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ...
καλημερα alexas10 αν παιζετε αργα ισως ερθω σημερα να σας δω με αριωνα.στειλε μου τι ωρα να το κανονισω, γιατι τελειωνω 8:15 με τις μικρες .θα χαρω πολυ να σας δω ,επιτελους .
BASKETFUN
καλημερα.καλη επιτυχια σε ολους και ελπιζω το Γαλατσι να μας δωσει το δωρακι που θελουμε.
lalas
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 1
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 2
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΟ 2
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1
Thunder
Kαλημερα σε ολους κ απο μενα!Ευχομαι καλη επιτυχια σε ολες τις ομαδες σημερα!V-span θα πας σε κανα ματσακι σημερα?

Χριστινα 9:00 παιζει η ΑΕΝΚ με τον Αριωνα...
v-span
QUOTE(Thunder @ Mar 12 2007, 11:52 AM) *
Kαλημερα σε ολους κ απο μενα!Ευχομαι καλη επιτυχια σε ολες τις ομαδες σημερα!V-span θα πας σε κανα ματσακι σημερα?

Χριστινα 9:00 παιζει η ΑΕΝΚ με τον Αριωνα...

Μάλλον θα πάω στο Εν Ιλίου-Χολαργός με τους γνωστούς κάτοικους δυτικής Αττικής
Olorin
QUOTE(v-span @ Mar 12 2007, 12:03 PM) *
Μάλλον θα πάω στο Εν Ιλίου-Χολαργός με τους γνωστούς κάτοικους δυτικής Αττικής

Να δω πότε θα καταφέρεις να με δεις σε κανέναν αγώνα με φυσιολογικές συνθήκες... tongue.gif

Είμαι με πυρετό και δεν ξέρω σε τι κατάσταση θα είμαι το βράδυ και αν/πόσο θα παίξω... sad.gif
v-span
Don't worry σε έχω δει σε παιχνίδι που είμασταν αντίπαλοι και ήσουν σούπερ. Αλήθεια τελικά τα αδέλφια Μπέλλα και ο Φίλιος παίζουν?
pointguard
Geia sou christina! to paixnidi einai stis 9 opote an teleioneis 8:15 prolavaineis!!
provlepo na ta katafernei to markopoulo shmera to vradu sad.gif
Olorin
QUOTE(v-span @ Mar 12 2007, 12:30 PM) *
Don't worry σε έχω δει σε παιχνίδι που είμασταν αντίπαλοι και ήσουν σούπερ. Αλήθεια τελικά τα αδέλφια Μπέλλα και ο Φίλιος παίζουν?

Οι Μπελλάδες από ό,τι ξέρω ναι, ο Φίλιος μάλλον όχι...
mimos8
νοτακο περαστικα γιατι εχεις πολυ δουλεια αποψε με τσαγκαρακη-αγγελη
dolly12
quiz: poio playmaker της κατηγοριας ειναι εκτος απο καλος χορευτης και καλος παικτης??

wink.gif
basket_7
to markopoulo perase apo to galatsi me niki. to proto imixrono elikse isopalo, omos sto 2o imixrono to Markopoulo pire mia diafora 10 ponton. sto teleutaio 2lepto meiose to Galatsi, eixe kai tin eukairia na kerdisei to mats omos astoxise se 2 kathoristika sout sto telos. Poli kaki i diaitisia prepei na paratiriso, (gia alli mia fora) oxi gia kapoia omada, apla, asxetoi!
mimos8
ευκολη νικη αενκ αριων:84-66 με αλλη μια ποιοτικη εμφανιση του ηγετη αλεξη καρατζα.λιγες και σωστες προσπαθειες και κυριως ευστοχες!πολυ θετικος για αλλη μια φορα και ο scales4,κατα κοσμον λαμπρος μπαρτζος!απαραδεκτη διαιτησια που καταφερε σε ενα ηρεμο ματσακι 20 ποντων να δωσουν 4 τεχνικες ποινες(απο 2 σε καθε ομαδα) και να διακοψουν το παιχνιδι 1 λεπτο πριν τελειωσει και με τη διαφορα στους 20 για να διωξουν 4 ατομα που καθοντουσαν πισω απο τη μπασκετα χωρις να μιλανε περιμενοντας να τελειωσει το ματσακι για να φυγουν!
υ.γ:ομολογω οτι ξερω καποια πλει μεικερ στην α εσκα που ειναι καλοι χορευτες αλλα δε θα ρισκαρω απαντηση για να μην εκθεσω αθελα μου κανεναν...
Peritri
Βριλήσσια - Απόλλων 64-84 (34-40)

Αντέξαμε μόνο 1 ημίχρονο, έχουμε και τη δικαολογία 2 απουσιών με σημαντικότερη αυτή του βασικού πλέι...

Πολύ δυνατούς ψηλούς ο Απόλλων, κέρδισαν αρκετά επιθετικά ριμπάουντ κ φάουλ ενώ το πλέι ο κοντούλης έσκασε το ''υπηρεσιακό'' μας πλέι.

Αυτά τα ολίγα από το παγωμένο κλειστό των Βριλησσίων...
billy_14
Παρά λίγο ίδιο σκορ και στη Γκράβα, Αετός-Νεοπεντελικός 64-82, με το ματς να μην αντέχει σε σοβαρή κριτική. Έτσι κάναμε το 5χ5 και περιμένουμε τώρα τον ΦΟΑ για να μετρήσουμε τις αντοχές μας...
Έμαθα ότι ο Άρης νίκησε τον Άτταλο (87-80 νομίζω) και το Ίλιον το Χολαργό (δεν ξέρω σκορ εδώ), ενώ αν νίκησε η Νίκη τον ΦΟΑ μάλλον έρχεται η συντέλεια του κόσμου... smile.gif Τι μένει; ΕΦΟΑ-Κορωπί! Έμαθε κανείς;
ΥΓ: Προς κ. Νικήτα Κακλαμάνη (Δήμαρχο Αθηναίων) και Βασίλη Κικίλια (Διευθυντή Οργανισμού Νεολαίας και Άθλησης και πρώην μπασκετμπολίστα μάλιστα), ενταύθα: Πόσο στοιχίζει πια να επισκευαστεί αυτό το ταμπλό στο κλειστό της Γκράβας; Να τσοντάρουμε κάτι βρε αδερφέ, αντί να μαντεύουμε σκορ, χρόνο, φάουλ και όλα τα υπόλοιπα...
Olorin
QUOTE(mimos8 @ Mar 12 2007, 04:10 PM) *
νοτακο περαστικα γιατι εχεις πολυ δουλεια αποψε με τσαγκαρακη-αγγελη

Thanks Μήτσο... ευτυχώς έπαιξα όσο μπορούσα και τελικά... τέλος καλό, όλα καλά για εμάς, κερδίσαμε τον Χολαργό στην έδρα μας με 69-66, αν και δεν καταφέραμε να καλύψουμε τη διαφορά του πρώτου γύρου (6π.).

Ας μην είμαστε όμως και αχάριστοι, αφού μετά το πρώτο 10λεπτο μείναμε αρκετά πίσω στο σκορ (γύρω στους 10π., νομίζω είχε φτάσει και -14), το ημίχρονο έληξε με -8 (27-35, αν θυμάμαι καλά...) και στο τελευταίο 10λεπτο ο Χολαργός πήρε πάλι μια διαφορά γύρω στους 12π., από ό,τι θυμάμαι... Εκεί ευτυχώς σκοράραμε 4 τρίποντα σε πολύ μικρό χρονικό διάστημα (Παναγάτος (2), Μπαλαούρας, Ο.Μπέλλας) και ξαναμπήκαμε στο παιχνίδι και στα τελευταία λεπτά βγάλαμε 1-2 καλές άμυνες όταν ο (καλός κατά τ'άλλα) Τσαγκαράκης πήγε να πάρει επιθέσεις με 2-3 παίκτες πάνω του και τράκαρε και τελικά πήραμε τη νίκη...

Επίσης έμαθα ότι κέρδισε εύκολα ο Νεοπεντελικός στην Γκράβα τον Αετό... (edit: με πρόλαβε ο billy14...)

Sorry, που δεν επιδίδομαι στις γνωστές (εξαντλητικές... tongue.gif ) αναλύσεις, αλλά όπως είχα πει από το απόγευμα είμαι με πυρετό και δεν είμαι για πολλά-πολλά... sad.gif
leonkalf
Περαστικά σου Olorin, συγχαρητήρια για τη νίκη και μπράβο που έπαιξες όσο μπορούσες!
KOBY
Βilly δυστυχως δεν αρκει μια οξυγονοκοληση οπως εγινε προσφατα με την πανω μπασκετα της γκραβας που εσπασε. Χρονισε χωρις ταμπλο το κλειστο και οταν χανεις παιχνιδια στη ληξη τσουζει...
alexas10
εφοα-κορωπι -6 Φοα-Νικη +30 απο αυτα που δεν ειπαμε... Εμεις καναμε το χρεος μας αλλα μας τη χαλασε το γαλατσι. Μεγαλη εμφανιση και του rabbitfoot που ξεχασε να αναφερει ο μιμος. Νομιζω πως σημερα ανεβηκε το μαρκοπουλο. Μονο με θαυμα χανει το τρενο...
mimos8
δεν ανεφερα τον λαγοποδη γιατι θεωρω πως τετοιες εμφανισεις σαν τη σημερινη τις εχει στο τσεπακι του οποτε δεν τις κρινω αξιες αναφορας!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.