Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α'ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
christina n10
λοιπον θα σας δωσω τα αναλυτικα αποτελεσματα και την βαθμολογια της κατηγοριας

ενωση ιλιου-αρης πετρουπολης 53-50(24-22)
χολαργος-γαλατσι κυπριαδου 67-78(45-27)
απολλωνας -κηφισια 56-57(30-24)
ατταλος ν.φ-φιλαθλητικος 55-71(32-35)
μαρκοπουλο-αετος 83-66(43-36)
αριωνας -κορωπι 56-66 (30-37)
νικη αμαρουσιου-νεοπεντελικος 65-74(26-31)
βριλησσια-εφοα σπ.λουης 71-66(32-35)

βαθμολογια

φιλαθλητικος 32,αρης πετρουπολης 31,απολλωνας 31,μαρκοπουλο 30,κηφισια 29,ατταλος 28,νεοπεντελικος 27,χολαργος 25,ενωση ιλιου 25,γαλατσι κυπριαδου 24,κορωπι 23,εφοα 22,αριωνας 22,νικη αμαρουσιου 20,αετος 20,βριλησσια 18.

αν εχω κανει καποιο λαθος σε σκορ η βαθμολογια διορθωστε με

φιλακια
lalas
η σωστη βαθμολογια ειναι φοα 34, πετρουπολη απολλων μαρκοπουλο 32, αενκ 31,πεντελη φεα 29, ενωση ιλιου 27,χολαργος γαλατσι 26,κορωπι 25, εφοα αριων 23, νικη αετοσ 21 γσβ 20. νομιζω οτι μετα τα χτεσινα αποτελεσματα ξεκαθαρησαν οι 5 που θα πεσουν, σιγουρα θα γινει μεγαλη μαχη για τον 6ο......Το θεμα της ανοδου εχει πολυ ψωμι ακομα και υπαρχουν πολλες παγιδες για ολους. Σχετικα με τα επεισοδια η αισθηση μου ειναι οτι κ οι 2 ομαδες θα πεσουν στα μαλακα λογω των 'ιδιαιτερων' σχεσεων που εχουν με την εσκα..... κ μαλλον αυτο θα συνηστα αλλιωση κ οχι αν τιμωρηθουν δικαια οι πρωταγωνιστες των επεισοδειων και επιτελους θα πρεπει να απομονοθουν οι ηθικοι αυτουργοι.........
christina n10
συγνωμη για την λαθος βαθμολογια αλλα στο www.basketblog.gr ετσι την εχει δωσει.
pointguard
eides pou sou eipana mhn apogoitevesai!! an den timoritheis kai paixeis tora tha anevei k allo o xronos sou an exete pshlo antipalo..
BASKETFUN
Λοιπον τα ξερεις λιγο λαθος τα πραγματα.Αν το ειπε αυτο θα το ειπε για πλακα γιατι δεν ειναι τετοιο ατομο.Τωρα αν καποιος αλλος το μετεφερε διαφορετικα αυτος ειναι στη πραγματικοτητα ο ηθικοσ αυτουργος.Και παλι δεν ειναι σωστη η συμπεριφορα του παιχτη σας οταν του παει και του δινει το χερι και του λεει οτι του ειπε.Πες του παιχτη σας εκ μερους μου οτι ξεκινησε ασχημη κατασταση και θα τη βρει μπροστα του.Να ειναι σιγουρος για αυτο.
Αυτα ειναι πραγματα που εμεισ δισκολα ξεχναμε ειναι τυχεροσ που δεν εχουμε παιχνιδι στη πετρουπολη γιατι τοτε θα τα λεγαμε καλα.Τα εχω παρει αγρια μαζι του γιατι σε ολο το παιχνιδι δεν ειχαμε δωσει αφορμη για τιποτα.

Αλλα αυτος μαλλον αυτο περιμενε.Τελοσπαντων δεν δινω συνεχεια.Τη συνεχεια θα τη βρει στο γηπεδο.

Συγχαρητηρια στη Κηφισια για τι νικη της.Αυτη η αγωνιστικη δουλεψε για το Μαρκοπουλο.
Olorin
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 13 2007, 11:05 AM) *
Λοιπον τα ξερεις λιγο λαθος τα πραγματα.Αν το ειπε αυτο θα το ειπε για πλακα γιατι δεν ειναι τετοιο ατομο.Τωρα αν καποιος αλλος το μετεφερε διαφορετικα αυτος ειναι στη πραγματικοτητα ο ηθικοσ αυτουργος.Και παλι δεν ειναι σωστη η συμπεριφορα του παιχτη σας οταν του παει και του δινει το χερι και του λεει οτι του ειπε.Πες του παιχτη σας εκ μερους μου οτι ξεκινησε ασχημη κατασταση και θα τη βρει μπροστα του.Να ειναι σιγουρος για αυτο.
Αυτα ειναι πραγματα που εμεισ δισκολα ξεχναμε ειναι τυχεροσ που δεν εχουμε παιχνιδι στη πετρουπολη γιατι τοτε θα τα λεγαμε καλα.Τα εχω παρει αγρια μαζι του γιατι σε ολο το παιχνιδι δεν ειχαμε δωσει αφορμη για τιποτα.

Αλλα αυτος μαλλον αυτο περιμενε.Τελοσπαντων δεν δινω συνεχεια.Τη συνεχεια θα τη βρει στο γηπεδο.

Συγχαρητηρια στη Κηφισια για τι νικη της.Αυτη η αγωνιστικη δουλεψε για το Μαρκοπουλο.

Σε καμία περίπτωση δεν είπα ότι ήταν σωστή η αντίδραση και δεν τη δικαιολογώ, απλώς μετέφερα ό,τι έμαθα...

Πάντως ότι είχε ειπωθεί αυτό την προηγούμενη Παρασκευή ισχύει, γιατί ήμουν κι εγώ στο μαγαζί... Τώρα, αν όπως λες το είπε για πλάκα, μάλλον έγινε πολλή φασαρία για το τίποτα...

Το χειρότερο πάντως θα'ναι να ξεκινήσει βεντέτα... Άλλωστε, επειδή είναι και γειτονικές περιοχές και οι περισσότεροι παίκτες και των δυο ομάδων είναι "ντόπιοι", οι συναντήσεις μεταξύ των παικτών των δυο ομάδων από ό,τι ξέρω (γιατί εγώ μένω στην άλλη άκρη του πλανήτη...), είναι πολύ συχνές, οπότε ίσως το καλύτερο θα ήταν το θέμα να λήξει εδώ...
BASKETFUN
[quote name='pointguard' date='Feb 13 2007, 09:28 AM' post='60839']
Ama sas rixoun mhdenismo tha pate stis 5 httes me paixnidia ektos me FOA, Markopoulo kai den exete paixei akoma to deutero paixnidi me AENK eno o Appollonas exei paixei mesa exo me FOA AENK kai exei kerdisei esas kai to Markopoulo! vevaia to Markopoulo exei ola ta "derby" sthn edra toy! Isos kano lathos pou eipa pithanotata alla exei sigoura ton proto logo. A kai sugxarhthria gia thn emfanish sou mesa sthn khfisia
[/quot


Τον Απολλωνα τον εχουμε κερδισει οπωσ και το μαρκοπουλο.Και μηδενισμο να μασ ριξουν παλι πρεπει να παμε να κερδισουμε μεσα στον Απολλωνα και στο Μαρκοπουλο και οπως εχουμε αποδειξει με Κηφισια και Νεοπεντελικο και αλλες καλεσ ομαδεσ παιζουμε πολυ καλυτερα οταν τα παιχνιδια θεωρονται ντερμπι.

Οποτε ολα ειναι ανοιχτα ακομα
pointguard
Kalh tyxh kai opos sou eipa k prin paixame kala mono sto trito dekalepto kai parolo pou gurisame paixnidi 18 ponton to palepsate kai kerdisate.. oute eristikoi hsastan oute tipota makari na pate kala apla mhn nomizeis oti epeidh o appolonas exase xthes th axanaxasei eukola ekei mesa kaneis allos den exei perasei! tha deixei to mellon
Thunder
H αληθεια ειναι οτι ολοι δουλεψαν για το Μαρκοπουλο αυτη την αγωνιστικη,κ εχει μπει πολυ δυνατα στο κολπο ξανα.Οπως φυσικα κ η ΑΕΝΚ που πλησιασε στην ηττα τους 2ους.Εχει πολυ ψωμι ακομα.Αν κ ο ΦΟΑ εχει ξεχωρισει για ανοδο πλεον...
pointguard
akousa mia fhmh oti scales zhthse apo ton voitho proponhth na piesei ton proponhth na ton valei kai me to mphke petaxe 2 triponta! isxyei?
BASKETFUN
QUOTE(Olorin @ Feb 13 2007, 11:17 AM) *
Σε καμία περίπτωση δεν είπα ότι ήταν σωστή η αντίδραση και δεν τη δικαιολογώ, απλώς μετέφερα ό,τι έμαθα...

Πάντως ότι είχε ειπωθεί αυτό την προηγούμενη Παρασκευή ισχύει, γιατί ήμουν κι εγώ στο μαγαζί... Τώρα, αν όπως λες το είπε για πλάκα, μάλλον έγινε πολλή φασαρία για το τίποτα...

Το χειρότερο πάντως θα'ναι να ξεκινήσει βεντέτα... Άλλωστε, επειδή είναι και γειτονικές περιοχές και οι περισσότεροι παίκτες και των δυο ομάδων είναι "ντόπιοι", οι συναντήσεις μεταξύ των παικτών των δυο ομάδων από ό,τι ξέρω (γιατί εγώ μένω στην άλλη άκρη του πλανήτη...), είναι πολύ συχνές, οπότε ίσως το καλύτερο θα ήταν το θέμα να λήξει εδώ...




Αν τα ειπε ο συμπαιχτης μου το ειπε σιγουρα για πλακα και να θες ρωτα και το Παξιμαδα να στο επιβεβαιωσει.
Αν ολα εγιναν για το τιποτα δεν ξερω αλλα αυτο που ξερω ειναι οτι καθε φορα που θα παιζουμε μαζι θα γινεται χαμοσ.

Αν ο παιχτησ σασ δεν εχει αισθηση της πλακασ να το κοιταξει.Τωρα μιλαμε για παιδια που εχουν σχεση χρονια μεταξυ τουσ πωσ ειναι δυνατον να πει ασχημα πραγματα και να τα ενοουσε.
BASKETFUN
Σιγουρα ειναι μια πολυ δυσκολη εδρα εκει αλλα θα το παλεψουμε αν φυσικα παμε ολοι η ομαδα γιατι μετα τα χτεσινα πολυ το φοβαμαι πως θα παμε με το εφηβικο.Δεν γινομαστε ποτε εριστικοι μονο αν μασ προκαλεσουν
ισα ισα το αντιθετο μασ αρεσει να παιζουμε καλα και απο κει και περα οτι ερθει καλο ειναι.Να φανταστεισ οτι ξεκινησαμε για να σωθουμε.Αυτοσ ηταν ο στοχοσ μασ
Scales.4
QUOTE(Keekee12 @ Feb 13 2007, 09:29 AM) *
Καποιος να σταματησει το Καρατζα παιδια γιατι με τετοιες εμφανισεις θα μας φυγει σιγουρα του χρονου!!Το οτι ξερει basketaki αυτο το παιδι δε το μαθαμε τωρα..15 χρονια τον χαζευουμε!!ΗΓΕΤΗ ΜΑΣ!!!!!Πολλα μπραβο και στο Δρακακη που ηταν καθοριστικοτατος!!Φιλε taso δε φανηκε καθολου χθες η δυναμικη της ομαδας σου ουτε μεσα στο παρκε αλλα ουτε στην εξεδρα!!!Πολυ αγχος σχεδον απο ολους!!Ο Δευτεραιος δεν εφτανε κ ο Φραγκουλης ασχολιοτανε μονο με την εξεδρα!!Ακομα πιστευω πως εχετε το πλεονεκτημα για την 2 θεση!
Υ.Γ. Skeils εισαι μεγάλη παικτούρα και..... smiley.gif μπλαζεδούρα

Scales και ΄΄οχι Skeils. και απο εμενα συγχαρητηρια σε ολους και ποιο πολυ στους 50 tifozzi που πιστεψανε στο διπλο και μας ακολουθησαν, keekee12 ακομη και οταν καθεσαι στον παγκο εισαι μπλαζαδουρα κ
δικαιωματικα ανηκεις στους λεγομενους 3 '΄μπλαζε΄΄λερος της αενκ.Εισαι τρελλος!!!!
Scales.4
QUOTE(pointguard @ Feb 13 2007, 11:26 AM) *
akousa mia fhmh oti scales zhthse apo ton voitho proponhth na piesei ton proponhth na ton valei kai me to mphke petaxe 2 triponta! isxyei?

Ισχυει κατα μερος οι εκλησεις ηταν 3 και τα τριποντα 2 και 1 φαρμακερο του alexas10 (3) και διπλο μες την ριζουπολη.ΑΕΝΚαρα τρελανε μας! Η ποιο μπλαζε ομαδα περασε με εντονα μπλαζε υφος χωρις να καταλαβει κανεις τιποτα!
pointguard
SCALES ase to xavale kai tis m......es kai ta blazeouras kai ola auta kai koita na kaneis sovara proponhsh xoris karnavalia mhn mas upnotisei h nikh, xasoume apo attalo kai meta psaxnoume na vroume ti eftaixe
v-span
Kαλησπεριζω όλους τους μπασκετόφιλους. Επειδή ήμουν κι εγώ στη Ριζούπολη χθες και είδα αυτήν την επική νίκη της ΑΕΝΚ θέλω απλά να φωνάξω: "ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΔΟΞΑ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ALEXAS10 ΚΑΡΑΤΖΑ!!!". Συγκινητικός χθες και ο Δρακάκης πολύ καλή οργάνωση και γρανιτένια άμυνα από Μενουδάκο καθώς και πολύτιμες βοήθειες από Μπάρτζο και Καρτάνο. Επίσης πολλά μπράβο στο κομπιούτερ που λέγεται Παγόπουλος
JASON
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΛΛΑ ΧΘΕΣ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΗΤΤΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΙ ΑΡΗ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΛΟΓΟ ΓΙΑ ΑΝΟΔΟ ΣΤΗ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΕΧΕΙ Ο ΦΟΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ. ΤΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΕΧΕΙ ΕΝΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ, ΑΡΗ, ΑΕΝΚ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ 2 ΠΟΝΤΟΥΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ. ΑΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΤΕΡΜΠΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝ ΧΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ.
v-span
Κι εγώ πιστεύω πλέον ότι βάσει προγράμματος και ψυχολογικού ρυθμού τον πρώτο για τη δεύτερη προνομιούχο θέση έχουν το Μαρκόπουλο και η ΑΕΝΚ...Για να δούμε
mimos8
καλημεριζω την εσκα.μεγαλη νικη για την ομαδα μου χθες στη ριζουπολη που μας δινει κινητρο για τη συνεχεια.σιγουρα το μεγαλυτερι διπλο στην ιστορια της αενκ απεναντι σε εναν ιστορικο συλλογο με εμπειρους παικτες,καλο προπονητη και δυσκολη εδρα αν και χθες δεν ειδαμε τη δυναμικη του απολλωνα που μας γραφουν τοσο καιρο οι fun του!το γηπεδο θυμιζε κηφισια και στο τελος ακουστηκαν μεχρι και συνθηματα απο τους οπαδους μας μεσα στη ριζουπολη.ευχαριστουμε τους tifozzi(v-span,larry33,michael κλπ) που μας ακολουθησαν!!!στο αγωνιστικο κομματι πηγαν καλα πολλοι συμπαικτες μου(καρτανος,μπαρτζος) αλλα θελω να αναφερω ξεχωριστα δρακακη ,καρατζα.ο πρωτος επαιξε με δικο του ρισκο και σπασμενη μυτη και μασκα και τα καταφερε μια χαρα απεναντι σε μια πληρη front-line με καθοριστικους ποντους και ριμπαουντ.για τον δευτερο τι να πρωτοπω?δικαια τον χαρακτηριζουμε ηγετη αφου χρειαζεται μια μονο φαση για να καθαρισει.βρηκε ενα καθαρο σουτ το σημαδεψε και.....εβαλε φωτια στην κατηγορια!η μεγαλη του μαγκια χθες κατα τη γνωμη μου ηταν πως στο τελος επανηλθε στο παιχνιδι παρα το γεγονος οτι προερχοταν απο ενα πολυ κακο πρωτο ημιχρονο,πραγμα πολυ δυσκολο σε ενα εκτος εδρας ντερμπι!οταν εισαι σε καλη μερα τα πραγματα γινονται ευκολα ,αλλα ο τυπος χθες ηταν σε κακη μερα και καταφερε να βαλει σφραγιδα και υπογραφη!!! 77.gif οσοι εχουν παιξει αντιλαμβανονται αυτο που λεω.σε ευχαριστουμε ΑΛΕΞΗ ΚΑΡΑΤΖΑ!νομιζω οτι στα 28 σου πλεον εισαι στην καλυτερη και ωριμοτερη φαση της καριερας σου!
υγ1:απορω πως δεν εχει ακουστει ακομα ο larry33?
υγ2:συμφωνω οτι ολοι δουλευουμε για το μαρκοπουλο.
υγ3:να βαλω και ενα κουιζακι για τους βαθια μυημενους:ο παιχτης παιζει σε ομαδα που διεκδικει αλλα ο πατερας του,ο οποιος διαθετει μεταπτυχιακο τιτλο στη στατιστικη [iαλλα και κολλητηλικια με προπονητη Α1,αρνηθηκε να ακολουθησει την ομαδα σε καυτη εδρα προφασιζομενος φορτο εργασιας...φημες που τον θελουν να φοβηθηκε το παιχνιδι ελεγχονται ως ανακριβεις! 68.gif
BASKETFUN
Αυτο ειναι σωστο.Εχει οντως το πρωτο λογο αλλα το πρωταθλημα εχει πολυ δρομο ακομα και ειναι γεματο εκπληξεις
pointguard
meta ton apolona pou exei paixei me FOA kai AENK mesa exo einai o AOM! eidika an xasei apo FOA kai AENK mpainei se treles peripeteies afou tha einai apo kato me tis isovathmies enantion tou.. exei polu dromo akomh to protathlima
larry33
ΗΜΟΥΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ ΑΠΟΛΛΩΝ-ΚΗΦΙΣΙΑ:

ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΕΣ ΑΜΥΝΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ, Ο ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΕΦΕΥΓΕ ΣΥΧΝΑ ΜΕΤΑΞΥ 8-12 ΠΟΝΤΩΝ ΑΛΛΑ Η ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΦΤΑΨΥΧΗ ΕΠΑΝΕΚΑΜΠΤΕ ΣΥΝΕΧΩΣ.
ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 4 ΠΡΙΝ ΤΟ ΤΕΛΟΣ Ο ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΕΦΥΓΕ ΠΑΛΙ ΜΕ 8.
ΚΑΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΙ Ο ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ (ΤΡΑΓΙΚΟΣ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΜΕ ΚΑΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΛΑΘΗ) ΕΓΡΑΨΑΝ ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ.
ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΥΟ ΛΕΠΤΑ ΕΚΑΝΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΦΟΛΟΟΥ, ΔΙΠΟΝΤΟ ΣΤΟΝ ΑΙΦΝΙΔΙΑΣΜΟ ΚΑΙ ΤΡΕΛΛΟ "ΑΓΛΥΦΤΟ" ΤΡΙΠΟΝΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ.
ΚΑΘΑΡΑ ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΟ ΤΟ ΤΡΙΠΟΝΤΟ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΥ, ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟΣ ΜΕ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΔΑΜΙΑΝΟ (ΑΣΗΜΕΝΙΟΣ) ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΡΙΜΠΑΟΥΝΤ...ΧΑΜΑΛΗΣ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑΣ!
ΜΠΑΡΤΖΟΣ ΤΡΕΛΛΟΣ ΣΟΥΤΕΡ ΚΑΙ ΚΑΡΤΑΝΟΣ ΜΕ ONE MAN SHOW ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΤΗΝ ΚΗΦΙΣΙΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΣΚΟΡ.
ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΗΣ ΑΕΝΚ...ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΗΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ!

P.S.:ALEXA ΒΑΛΕ ΤΟΝ ΛΑΓΟΠΟΔΗ ΤΟΝ ΠΟΙΗΤΗ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ......ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΕ!
pointguard
MIMO prepei na eixes 20 sthn ekthesh sto sxoleio!!
christina n10
QUOTE(mimos8 @ Feb 13 2007, 02:12 PM) *
καλημεριζω την εσκα.μεγαλη νικη για την ομαδα μου χθες στη ριζουπολη που μας δινει κινητρο για τη συνεχεια.σιγουρα το μεγαλυτερι διπλο στην ιστορια της αενκ απεναντι σε εναν ιστορικο συλλογο με εμπειρους παικτες,καλο προπονητη και δυσκολη εδρα αν και χθες δεν ειδαμε τη δυναμικη του απολλωνα που μας γραφουν τοσο καιρο οι fun του!το γηπεδο θυμιζε κηφισια και στο τελος ακουστηκαν μεχρι και συνθηματα απο τους οπαδους μας μεσα στη ριζουπολη.ευχαριστουμε τους tifozzi(v-span,larry33,michael κλπ) που μας ακολουθησαν!!!στο αγωνιστικο κομματι πηγαν καλα πολλοι συμπαικτες μου(καρτανος,μπαρτζος) αλλα θελω να αναφερω ξεχωριστα δρακακη ,καρατζα.ο πρωτος επαιξε με δικο του ρισκο και σπασμενη μυτη και μασκα και τα καταφερε μια χαρα απεναντι σε μια πληρη front-line με καθοριστικους ποντους και ριμπαουντ.για τον δευτερο τι να πρωτοπω?δικαια τον χαρακτηριζουμε ηγετη αφου χρειαζεται μια μονο φαση για να καθαρισει.βρηκε ενα καθαρο σουτ το σημαδεψε και.....εβαλε φωτια στην κατηγορια!η μεγαλη του μαγκια χθες κατα τη γνωμη μου ηταν πως στο τελος επανηλθε στο παιχνιδι παρα το γεγονος οτι προερχοταν απο ενα πολυ κακο πρωτο ημιχρονο,πραγμα πολυ δυσκολο σε ενα εκτος εδρας ντερμπι!οταν εισαι σε καλη μερα τα πραγματα γινονται ευκολα ,αλλα ο τυπος χθες ηταν σε κακη μερα και καταφερε να βαλει σφραγιδα και υπογραφη!!! 77.gif οσοι εχουν παιξει αντιλαμβανονται αυτο που λεω.σε ευχαριστουμε ΑΛΕΞΗ ΚΑΡΑΤΖΑ!νομιζω οτι στα 28 σου πλεον εισαι στην καλυτερη και ωριμοτερη φαση της καριερας σου!
υγ1:απορω πως δεν εχει ακουστει ακομα ο larry33?
υγ2:συμφωνω οτι ολοι δουλευουμε για το μαρκοπουλο.
υγ3:να βαλω και ενα κουιζακι για τους βαθια μυημενους:ο παιχτης παιζει σε ομαδα που διεκδικει αλλα ο πατερας του,ο οποιος διαθετει μεταπτυχιακο τιτλο στη στατιστικη [iαλλα και κολλητηλικια με προπονητη Α1,αρνηθηκε να ακολουθησει την ομαδα σε καυτη εδρα προφασιζομενος φορτο εργασιας...φημες που τον θελουν να φοβηθηκε το παιχνιδι ελεγχονται ως ανακριβεις! 68.gif
δεν εχω παρα να υποκλιθω 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif στο μεγαλειο σου.εισαι μεγαλος παικτης εκτος γηπεδων και καταλαβαινεις τι εννοω,εντος δεν ειχα την τιμη να σε δω ακομη.ελπιζω να καταφερω να σας δω ,γιατι σας βρισκω μια υπεροχη ,τρελη "παλιοπαρεα"συμπαικτες και αντιπαλους.
dedes-9
εχεις κανει! φιλαθλητικος 1ος με 2 βαθμους διαφορα απο αρη απολλωνα και μαρκοπουλο που ισοβαθμουν
Keekee12
JOHN AMITSI-VELOYDAKI, οι έδρες σαν του Απόλλωνα όπως ξέρεις δεν μπορεί να κάνουν αίσθηση σε κάποιους που έχουν περάσει από Περιστέρι, Νίκαια, Κορυδαλλό, Πειραιά, Ελευσίνα κ.λ.π. Εξάλλου πλήσιάζει η μέρα που πρέπει να έρθεις και εσύ στο γνωστό μέρος από όπου πέρασαν φέτος οι φίλαθλοι όλων των λεγόμενων μεγάλων της Α1 και θα σε φιλοξενήσουμε δεόντως.
christina n10
QUOTE(dedes-9 @ Feb 13 2007, 02:35 PM) *
εχεις κανει! φιλαθλητικος 1ος με 2 βαθμους διαφορα απο αρη απολλωνα και μαρκοπουλο που ισοβαθμουν
σε μενα αναφερεσαι?αν ναι το ξερω και εξηγησα απο που πηρα την βαθμολογια.τι κανεις?καλα πηγες χθες ετσι?18(1)?
v-span
keekee είσαι είδωλο και αν "πιέσεις λίγο μερικές καταστάσεις" θα βγεις πολύ κερδισμένος....

Arteminio τι λέει ακόμα μπουνιές πέφτουν στο 'Ιλιον?
dedes-9
QUOTE(christina n10 @ Feb 13 2007, 12:37 PM) *
σε μενα αναφερεσαι?αν ναι το ξερω και εξηγησα απο που πηρα την βαθμολογια.τι κανεις?καλα πηγες χθες ετσι?18(1)?

ΝΑΙ ΚΑΛΟΥΤΣΙΚΑ ΠΗΓΑ! ΤΩΡΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ 8Α ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΣΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ! ΧΡΩΣΤΑΣ ΚΑΙ 1 ΜΟΝΟ...
BASKETFUN
V-SPAN ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΟΧΙ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΟΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΑΦΟΥ ΠΕΣΟΥΝ ΟΙ ΚΑΜΠΑΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΣΚΑ
christina n10
QUOTE(dedes-9 @ Feb 13 2007, 02:48 PM) *
ΝΑΙ ΚΑΛΟΥΤΣΙΚΑ ΠΗΓΑ! ΤΩΡΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ 8Α ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΣΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ! ΧΡΩΣΤΑΣ ΚΑΙ 1 ΜΟΝΟ...
think possitive,για το ντερμπι.οσο για το μονακι εννοειται πως θα παμε ,λιγο να φτιαξει ο καιρος και μεσα.οσοι πιστοι απο το topic αυτο προσελθετε!!!!αφου πρωτα παιξω με τον dedes 9και φυσικα τον καθαρισω.α,να σου πω και με στοιχηματακι,ετσι?
v-span
Να σου πω ρε φίλε BASKETFUN πόσων παικτών τα δελτία κρατήθηκαν από κάθε ομάδα ξέρεις?
Εσύ είσαι παίκτης του Άρη?
arteminio
eftixws poy eixa sto pleuro mou ton gontika kai den tolmise na me akoumpisei kanenas!alliws tha ertwga kai egw merikes!ena mprabo ston filio pou itan o monadikos pou pige na boithisei ton paixtitoy ari se antithesi me toys allous simpektes toy.megali ntropi gia ton toys paragontes tis enwsis pou oxi mono den prospathisan na kathisixasoun ta pneumata alla eneplakisan kai aytoi ston kayga!ena mono tha pw....kapoies fimes theloun opadous na videoskopoun ton megalo agwna(oxi mpasket).......v-span esi tha to deis to bradi.alla min to peis se kanena.......
dedes-9
QUOTE(christina n10 @ Feb 13 2007, 12:54 PM) *
think possitive,για το ντερμπι.οσο για το μονακι εννοειται πως θα παμε ,λιγο να φτιαξει ο καιρος και μεσα.οσοι πιστοι απο το topic αυτο προσελθετε!!!!αφου πρωτα παιξω με τον dedes 9και φυσικα τον καθαρισω.α,να σου πω και με στοιχηματακι,ετσι?

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑΚΙ! ΑΝ ΚΑΙ ΔΕ ΣΕ ΠΟΛΥΣΥΜΦΕΡΕΙ.....
BASKETFUN
QUOTE(v-span @ Feb 13 2007, 12:56 PM) *
Να σου πω ρε φίλε BASKETFUN πόσων παικτών τα δελτία κρατήθηκαν από κάθε ομάδα ξέρεις?
Εσύ είσαι παίκτης του Άρη?



ΚΡΑΤΗΘΗΚΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΔΕΛΤΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ. ΝΑΙ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΟΥ ΑΡΗ ΕΙΜΑΙ.
ΚΑ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Ο ARTEMINIO ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΟΤΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΧΩΡΙΖΟΥΝ ΧΤΗΠΟΥΣΑΝ ΟΠΟΙΟΝ ΕΒΡΙΣΚΑΝ.ΜΙΑ ΖΩΗ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΤΟ ΙΛΙΟΝ ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ ΜΕΛΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ.

ΤΩΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΘΑ ΚΑΤΕΒΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΕΦΗΒΙΚΟ Η ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 5 ΠΑΙΧΤΕΣ ΜΕΙΟΝ
v-span
Τι να πω κρίμα. Τόσο για το αθλημα οσο και για τους αθλητες και τα σωματεια που μπορει το ενα να πεσει κατηγορια και το αλλο να φυγει απο το παιχνιδι της ανοδου στα καλα καθουμενα
BASKETFUN
[quote name='v-span' date='Feb 13 2007, 01:09 PM' post='60938']
Τι να πω κρίμα. Τόσο για το αθλημα οσο και για τους αθλητες και τα σωματεια που μπορει το ενα να πεσει κατηγορια και το αλλο να φυγει απο το παιχνιδι της ανοδου στα καλα καθουμενα
[/quo


ΕΜΕΙΣ ΒΑΣΙΚΑ ΑΝ ΤΙΜΩΡΗΘΟΥΜΕ ΜΕ ΑΡΚΕΤΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΤΗ ΧΑΣΑΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ.ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΙΛΙΟΝ ΑΥΤΟΙ ΤΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑΝ ΟΠΟΤΕ ΑΣ ΤΑ ΛΟΥΣΤΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ
arteminio
min anxonesai basketfun apokleietai na timorithoun 24 paiktes.to poli na timorithoyn 2 apo kathe omada gia paradigmatismo!to komplex tys to kserw poli pio kala apo esena giati kapote epaiza antipalos toys sto gs ILION.alla den mporoume tous rixnoume olous sto idio tsoubali!epeidi toys kserw yparxoun kai swstoi tipoi!
christina n10
QUOTE(dedes-9 @ Feb 13 2007, 02:58 PM) *
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑΚΙ! ΑΝ ΚΑΙ ΔΕ ΣΕ ΠΟΛΥΣΥΜΦΕΡΕΙ.....
νομιζεις...... tongue.gif tongue.gif θα δεις τελικα οτι στο τελος εσυ θα εισαι ο χαμενος... 69.gif 69.gif
BASKETFUN
ΣΥΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΙΔΙΟΙ ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΙΝΑΙ.ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ?
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΦΙΛΙΚΗ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΚΑΤΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΟΠΟ. ΑΦΟΥ ΕΤΣΙ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΚΑΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ Η ΜΠΑΛΑ. ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗ ΤΗΜΩΡΗΘΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΜΕΙΣ ΚΥΝΗΓΑΜΕ ΑΝΟΔΟ ΤΟΥΣ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΜΑΣ.
mimos8
PETRAN OLE OLE,PETRAN OLE OLE,PETRAN OLE OLE DE STAMATW NA TRAGOUDW POTE!!!!!!!!!!!!!!!! 77.gif peace.gif peace.gif peace.gif
Keekee12
VSPAN.. την παρασκευη πρεπει να γινει 'κινηση ματ'...θα επικοινωνησουμε για τις λεπτομεριες!!Εσυ απο την μερια σου πρεπει να βοηθησεις να ξεπερασουμε καποιες μικρες "δυσκολιες"-"κολληματα" ......mimo σταματα τα παιχνιδια με τον πετραν για να μην εχεις προβληματα στη μπασκετικη σου καριερα..καταλαβαινεις δε λεω τιποτα παραπανω!!michael..παμε γερα . 41.gif .παμε δυνατα
larry33
[quote name='Scales.4' date='Feb 13 2007, 03:51 PM' post='60887']
Ισχυει κατα μερος οι εκλησεις ηταν 3 και τα τριποντα 2 και 1 φαρμακερο του alexas10 (3) και διπλο μες την ριζουπολη.ΑΕΝΚαρα τρελανε μας! Η ποιο μπλαζε ομαδα περασε με εντονα μπλαζε υφος χωρις να καταλαβει κανεις τιποτα!
[/q
SCALES4 ΗΣΟΥΝ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟΣ.....ΕΧΕΙΣ ΓΑΜΩ ΤΑ ΣΟΥΤΑΚΙΑ!ΤΟ ΕΒΛΕΠΕΣ ΣΑΝ ΒΑΡΕΛΙ!KAI ME ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΣΟΥΝ SUPER!KEEP UP THE GOOD WORK!
Michael
Συγχαρητηρια στην ΑΕΝΚ για το μεγαλειωδες διπλο παρα τη συνολικα κακη εμφανιση..Τα παιδια εδειξαν οτι εκτος απο ταλεντο εχουν και ψυχη..Μπραβο το χθεσινο ματς το ευχαριστηθηκα οσο λιγα.Alexa10 απειδειξες και παλι οτι εισαι ΕΙΔΩΛΟ!!!! Μεγαλο σουτ..και μπραβο σε Δρακακη για τη πολυ καλη εμφανιση....με εξεπληξε ευχαριστα...(νομιζω ο αντιπαλος σου βλεπει ακομα τη πλατη σου σ εκεινο το ρολαρισμα....ευγε!!)και.....................ΚΕΕΚΕΕ12 ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΠΕΤΡΑΝ !!!!!!!!!!!!!!!! 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif

77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
ribooo-7
Και φόλοου και μπάσιμο και τρίποντο σε σόλο ΗΓΕΤΗ ΑΛΕΞΗ ΚΑΡΑΤΖΑ τους έσκισες τον κ...
pointguard
kalos irthes ribo sto site oraio onoma! epaixes kala xthes par' olo ton travmatismo
Michael
welcome ribooo7!! καλωσηρθες μωρη ψυχαρα και ψυχη της ομαδας, παιχτουρα μου τρελη!! ελαααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
ααα peace.gif
ribooo-7
Ριζούπολη δεν παίζαμε αλλά στην Κηφισια, γειά σου ηγέτη της κερκίδας MICHAEL-ΤΑΚΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑ
elaaaaaa
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeellllllllllllllllllllllllllllllll
lllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
elaaaaaa
***

edited by dizzy_fingers
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.