Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α'ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
lalas
ο κοσσενας ειναι τραυματιας κ δεν κατεβαινει? ειναι πολυ μικρος για να το κοψει
mimos8
ο κοσενας ναι μεν εχει καποια μονιμα προβληματακια στη μεση αλλα αυτα τα ειχε και περυσι.το προβλημα ειναι οτι ανοιξε ενα μαγαζι και ειπε οτι θα μπορει να προπονειται παρασκευη-σαββατο-κυριακη κατι που ο κοουτς δεν δεχτηκε...
TSOUMANIS14
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΑΓΕΛΑΦΟ ΤΟΥ ΦΕΤΙΝΟΥ ΑΤΤΑΛΟΥ ΑΣ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ.ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΧΡΟΝΙΑ ΑΥΤΗ ΑΤΡΑΥΜΑΤΙΣΤΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
TSOUMANIS14
QUOTE(TSOUMANIS14 @ Jan 12 2007, 08:48 AM) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΑΓΕΛΑΦΟ ΤΟΥ ΦΕΤΙΝΟΥ ΑΤΤΑΛΟΥ ΑΣ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ.ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΧΡΟΝΙΑ ΑΥΤΗ ΑΤΡΑΥΜΑΤΙΣΤΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
christina n10
καλημερα και σε σενα και και καλη χρονια.μιλαμε για ατταλο με προπονητη μιχαλη θανο????εισαι παιχτης εκει?? 68.gif
lalas
ti egine ston attalo enimerwse mas
Olorin
QUOTE(TSOUMANIS14 @ Jan 12 2007, 08:48 AM) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΑΓΕΛΑΦΟ ΤΟΥ ΦΕΤΙΝΟΥ ΑΤΤΑΛΟΥ ΑΣ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ.ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΧΡΟΝΙΑ ΑΥΤΗ ΑΤΡΑΥΜΑΤΙΣΤΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ


Καλή χρονιά, με υγεία πάνω από όλα και καλώς ήρθες...

Sorry για την λίγο αδιάκριτη ερώτηση, αλλά δεν είχαν ακουστεί φήμες ότι μπορεί να αποχωρούσες κι εσύ (αλλά και 1-2 ακόμα ονόματα) από την ομάδα, όπως ήδη έπραξαν οι Γιαννόπολος, Κουτσούκος???

Α και ο Ανθρακόπουλος τελικά για πόσο ακόμα θα μείνει εκτός???
christina n10
ελα ντε,περιμενουμε!!!!θα εχει ενδιαφερον!!
vor
olorin θα έχεις κι εσύ τον fan σου στο forum!!
Ετσι επειδή ζήλεψες!! icon_wave.gif
collection
QUOTE(lalas @ Jan 9 2007, 11:23 AM) *
Ο φιλαθλητικος περασε και απο την πετρουπολη και πιστεψτε με το σκορ θα μπορουσε να παρει τεραστιες διαστασεις....η εφοα δειχνει να καταρεει,το κορωπι χωρις τον μπιτσικα και με την απαραδεκτη νοοτροπια των παραγοντων που με ταλεφτα του δημου κανουν τους μαγκες θα μπει σε περιπετειες. Η αενκ πιστευω οτι θα βρει τον τροπο να κερδισει την αλλη εβδομαδα και θα μεινει κοντα στο βαθρο... το γαλατσι θα κανει πολλες ζημιεσ στο γηπεδο του και θα ειναι καλο για το μπασκετ να σωσουν την παρτιδα τα πιτσιρικια απο το να μεινουν στην κατηγορια μισθοφορικες ομαδες



Φιλε μου ξερεις κατι σιγουρα;
Απλα γιατι μιλαγα με καποιον και θα με ενδιεφερε να παω να παιξω εκει του χρονου
TSOUMANIS14
ΛΟΙΠΟΝ.Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΑΜΑΡΙΚΟΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ ΓΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ.ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΙΣΗΜΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΟΤΕ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΧΟΡΗΓΟΥΣ ΟΠΩΣ 8Α ΕΠΡΕΠΕ ΑΝ Η8ΕΛΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΩΤΑ8ΛΗΤΙΣΜΟ.ΕΦΟΡΟΣ ΗΤΑΝ ΕΝΑΣ ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΥ ΜΟΙΡΑΖΕ ΠΡΟΣΤΙΜΑ ΕΞ ΟΝΟΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΡΗΜΗΝ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΕΚΟΒΕ ΠΡΙΜ ΕΒΡΙΖΕ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΑΠΟΨΗ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΖΩΗ ΟΛΩΝ ΜΑΣ ΔΥΣΚΟΛΗ.ΠΑΙΧΤΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ.ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΩ ΣΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΡΟΚΛΗΤΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΕΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΟ ΓΕΓΟΝΟΣ:ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΜΕ ΑΠΟΛΛΩΝΑ Η ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΜΠΑΛΕΣ ΔΙΟΤΙ ΤΙΣ ΕΙΧΕ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ.ΦΗΜΕΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΤΡΩΓΕ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΚΑΜΑΡΙΚΟΥ ΠΕΡΥΣΙ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ.

ΜΟΛΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ Η ΟΜΑΔΑ ΕΔΙΩΚΣΕ ΤΟ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΜΕ ΤΟ 50%.ΟΛΟΙ ΔΕΧΤΗΚΑΜΕ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟ.ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΑΠΟΛΥΘΗΚΑΝ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΑΡΓΙΤΕΡΑ ΕΓΙΝΕ ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΤΟΝ ΖΙΑΓΚΟ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΠΡΩΤΟΣ ΑΦΟΥ ΤΟΥΣ ΕΙΧΕ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕΝΕΙ ΒΟΗΘΟΣ ΑΛΛΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΘΑΝΟΥ.Ο ΖΙΑΓΚΟΣ ΤΟΥΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΧΤΕΣ (10 ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ) ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΡΟΣΤΕΡ ΚΑΤΕΛΗΞΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΘΕΤΙΚΑ
lalas
file collection auta ta gegonota tis ntropis simbenoun xronia sto koropi, tzamba mages......!!!! akoma k tin xronia pou tous anebase o grand metr tou idous kwstopoulos tou xrwstane lefta!!!! mono an ise apelpismenos , tempelis fantaros<mpitsikas>,i se parasiri kanenea manager mporis na ksepesis eki
collection
QUOTE(lalas @ Jan 12 2007, 03:35 PM) *
file collection auta ta gegonota tis ntropis simbenoun xronia sto koropi, tzamba mages......!!!! akoma k tin xronia pou tous anebase o grand metr tou idous kwstopoulos tou xrwstane lefta!!!! mono an ise apelpismenos , tempelis fantaros<mpitsikas>,i se parasiri kanenea manager mporis na ksepesis eki


Με απογοητευεις υπαρχουν αυτα και δεν τα ξερω;
Καποιο στοιχειο σιγουρο να ρωτησω;
lalas
file tsoumani ti blepis gia tin sinexeia ston attalo giati nimizw oti iste akoma mesa sto pexnidi k exw akousi thetika sxolia gia ton ziago

collection se pia omada pezis? ti alo stixio na sou pw auta den ta lew egw exoun katagrafi stin istoria
TSOUMANIS14
o ziagos einai poly kalos proponhths kai epagelmatias toy eidoys se epipeda ksena sta ellhnika dedomena.h omada proponeitai gia na kalypsei to xameno edafos kai 8a xtypaei ka8e mats ksexwrista. o attalos mporei na einai dialymeno kafeneio alla emeis sebomaste toys eaytoys mas kai ton idrwta mas toylaxiston
lalas
me ton anthrakopoulo ti ginete? o thanos telika ine tragikos i egw ime prokatilimenos?
Air Kef
Παιδια καλως ηρθατε στο φορουμ και καλα ποστς!

Απλα θα ηθελα να σας παρακαλεσω να μην γραφετε greeklish και κεφαλαια..

Το πρωτο εκτος απο θεμα αισθητικης,ειναι και δυσαναγνωστα ενω τα κεφαλαια στην γλωσσα του ιντερνετ σημαινει οτι φωναζεις..Οποτε αν δν εχετε τετοιο σκοπο μην τα χρησιμοποιειτε!
TSOUMANIS14
ο ανθρακοπουλος ακομα κανει θεραπειες κλπ δεν ειναι ετοιμος,στον φετινο ατταλο οχι ο θανος αλλα ο μεγας ντουσαν ιβκοβιτς 8α ειχε αυτοπυρπολη8ει!
TSOUMANIS14
κανενας προπονητης δεν θα μπορουσε να δουλεψει σωστα φετος στον ατταλο
crazzy
QUOTE(TSOUMANIS14 @ Jan 12 2007, 04:16 PM) *
κανενας προπονητης δεν θα μπορουσε να δουλεψει σωστα φετος στον ατταλο



ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !!!!!

ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΑ?
lalas
τα πρωγνοστικα μου για την δευτερα αενκ-πετρουπολη 1,γαλατσι-εφοα 1,φιλαθλητικος-βριλησσια 1,αετοσ-ενωση ιλιου 2,κορωπι-χολαργος 2,πεντελη-απολλων 2,νικη-ατταλος 1,αριων-μαρκοπουλο2
tasos
Lalas pisteuo oti einai mia poli diskoli agonistiki auti..
gia tin omada tis pentelis ti gnomi exeis?pisteuo oti i omada tou apollona tha perasi diskolo vradi...stin edra tis paizei kalo basket.
i petroupoli borei na kanei to diplo eno o filathlitikos tha kanei peripato.simfono en genei sta ypolipa prognostika sou
lalas
υπαρχει θεμα επιστροφης καλφοπουλου? ΑΝ γυρησει εχει πιθανοτητες η πεντελη αλλιως το βλεπω δυσκολο. η γνωμη μου για την πεντελη εχει καταγραφει σε παλαιοτερα ποστ κ δεν νομιζω οτι μπορει να αλλαξει η νοοτροπια των ανθρωπων
tasos
nai sigoura..exeis dikio alla ego exo akousi oti tha to ktipisi idiatera to paixnidi..
esi pisteueis oti borei na anevei o apollonas katigoria?pia einai i ektimisi sou?
lalas
φιλε απολλωνιστη η πεντελη ειναι ιδιαιτερα αξιομαχη στην εδρα της, ο απολλωνας εχει δειξει αξιοσεβαστη σταθεροτητα απλα επειδη εχει πολλα μεγαλα παιδια χωρις ιδαιτερα κινητρα δεν ξερω πωσ θα αντιδρασουν σε ηττες......
tasos
i alithia einai oti paizoune arketi megalis ilikias paixtes..vevea o kormos tis omadas einai idios ta teleutaia 3 xronia .Persi vevea i arxi itan episis kali omos sto deutero giro ta pramata alaksan kai i omada ekane apanotes ittes stin edra tis kai malista apo omades pou tote pigenane gia anodo opos filathlitikos,vrilisia,xolargos,galatsi,gyziakos kai emine piso..
Episis i omada alakse kai 3 proponites..
Fetos den ksero ta vlepo ta pramata telios diaforetika .kaliteri organosi kai pathos gia tin niki se kathe paixnidi!
Olorin
Συμφωνώ με τα όσα είπε ο lalas για τον Απόλλωνα (περί περιορισμένου κινήτρου από ορισμένους παίκτες), αν και μόνο επειδή είναι 2 βαθμούς μπροστά από την ΑΕΝΚ του δίνω ισάξιες ελπίδες (ίσως και ελάχιστα περισσότερες, θα εξαρτηθεί και από τα επόμενα παιχνίδια) για την άνοδο. Οι υπόλοιπες ομάδες, αν και μαθηματικά είναι σίγουρα μέσα στο κόλπο και σίγουρα δεν θέλω να τις υποτιμήσω, ξαναλέω ότι θα'ναι έκπληξη αν μπουν σφήνα στη γνωστή τριάδα (ΦΟΑ, ΑΕΝΚ, Απόλλων)...

Αν πάντως κάνει διπλό ο Άρης στην ΑΕΝΚ, τότε θα'ναι εξαιρετικά δύσκολο να καλύψει 3 βαθμούς, παρόλο που θα μένουν 16 ολόκληροι αγώνες...

Όσο για τον Νεοπεντελικό, φοβάμαι ότι ακόμα δεν έχει μάθει να ζει χωρίς τον Καλφόπουλο, αφού στήριζε (και όχι άδικα) ένα μεγάλο μέρος του παιχνιδιού του πάνω του, αν και αυτό μπορεί να συμβεί στην πορεία... Όχι βέβαια πως θα έχει και ιδιαίτερη σημασία, αφού θεωρώ ότι με αυτή την απώλεια είναι σχεδόν αδύνατη ακόμα και μια θέση στην πρώτη 6άδα...
tasos
To thetiko fetos sto apollona einai oti siga siga oi paixtes dixnoun na pisteuoun se kati thetiko fetos..
to thema einai kata poso opos eipe prin o lalas tha antidrasoun fetos se apanotes ittes.Persi sas eipa ti eixe ginei..
Genika stin ESKA oi omades stirizonte se 1-2 paixtes an traumatisti kapios apo autous aposintonizonte kai paizoun telios diaforetiko basket.
Kai fetos ola einai reusta..borei na theoris tin ΑΕΝΚ favori kai pios traumatismos paixti-klidi na feri ta pano kato..
o minas pou akolouthi tha krini polla stin anodo giati oi protoporoi paizoun krisima kai diskola paixnidia alla kai metaksi tous.
lalas
simfwnw me ton taso opios anteksi stin piesi k tis iwsis tha exi probadisma anodou
TSOUMANIS14
QUOTE(crazzy @ Jan 12 2007, 02:39 PM) *
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !!!!!

ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΑ?

για τον πρα και καθε συμπαικτη μου δεν μου επιτρεπεται να εκφρασω αποψη.αυτο που εχω να πω ειναι οτι οποιος βοηθαει την ομαδα αγωνιστικα και δεν της κανει κακο με τη συμπεριφορα του εμενα μου κανει,οποιος δημιουργει προβληματα στο συνολο εχω προβλημα μαζι του
TSOUMANIS14
να ρωτησω κατι ως νεοσ στο topic?ονοματα δεν εχετε?μου κανει εντυπωση ολη αυτη η μυστικοτητα και το φανερο-κρυφτο πισω απο τα ψευδωνυμα.επισης μου κανει και κατι σε ορνιθοτροφειο,anyway ο καθενας αυτοδιατιθεται.
καλη τυχη στον αλεξη με τους βλαχους που εχει μπλεξει
καλη τυχη και στη φανη με τη γκρινια που τον πιανει
TSOUMANIS14
κι ενα κουιζ γιατι σας αρεσουν,ποσους παικτες πηρε ο θανος απο αυτους που αρχικα ζητησε να του φερει ο ατταλος?ποιος μανατζερ (και καλα) εκοψε απο την ομαδα τον ψηλοτερο παιχτη απο την β εθνικη και κατω και τον εστειλε σε νησι?τι σχεση ειχε ο ιδιος ανθρωπος με το αθλημα στο πανεπιστημιο μακεδονιας οπου σπουδαζε?και τελικα ποσο ευκολο ειναι απο καρπαζοεισπρακτορας σε μονό επι καθημερινης βασης να βγαζεις λεφτα στις πλατες εκεινων που σε καρπαζωναν?σε μονά.καθε μερα.
alexas10
καλησπερα και απο μενα.εχω καιρο να γραψω και ειπα σημερα να τοποθετηθω.Καταρχας πιστευω πως ο ΦΟΑ θα ανεβει οπως και να εχει. Μετα μαρκοπουλο απολλωνας και εμεις θα διεκδικησουμε το αλλο εισιτηριο.Νομιζω πως οι 2 βαθμοι που εχουμε απο τον 2ο ειναι λιγοι για να κανουν απο τωρα τη διαφορα.Πιστευω στην ομαδα μου και θα ανακαμψουμε.Τη δευτερα ευκολα η δυσκολα θα κερδισουμε τον αρη και θα παρουμε πανω μας.Εχει ακομη πολυ δρομο για να τα παρατησουμε και καποιοι(μαζι και εγω) θα πρεπει τωρα που ζοριζει το πραγμα να δειξουν τωρα αν ειναι η οχι για τα δυσκολα. παρακολουθω με ενδιαφερον τις συζητησεις και θα επανελθω συντομα.

ΚΑΙ ενα ΚΟΥΙΖ...... Ποιο διδυμο ψλου-κοντου της α εσκα ανεβηκε αποψε στο βουνο με σκοπο να παρει ο ψηλος πισω μερος των χρηματων που εχει πεταξει τωρα τελευταια απο δω και απο κει... Δεν εμαθα ακομη αν η αναβαση στεφτηκε με επιτυχια ... πιθανον να ειναι ακομη εκει...
lalas
QUOTE(TSOUMANIS14 @ Jan 12 2007, 11:39 PM) *
κι ενα κουιζ γιατι σας αρεσουν,ποσους παικτες πηρε ο θανος απο αυτους που αρχικα ζητησε να του φερει ο ατταλος?ποιος μανατζερ (και καλα) εκοψε απο την ομαδα τον ψηλοτερο παιχτη απο την β εθνικη και κατω και τον εστειλε σε νησι?τι σχεση ειχε ο ιδιος ανθρωπος με το αθλημα στο πανεπιστημιο μακεδονιας οπου σπουδαζε?και τελικα ποσο ευκολο ειναι απο καρπαζοεισπρακτορας σε μονό επι καθημερινης βασης να βγαζεις λεφτα στις πλατες εκεινων που σε καρπαζωναν?σε μονά.καθε μερα.

φιλε τσουμανη ο θανος το καλοκαιρι γυρναγε τα μανατζερικα γραφεια υποσχονταν ενα καρρο λεφτα και οι παικτες δεν ερχοντουσαν γιατι δεν ηθελαν να συνεργαστουν μαζι του!!!!! για την περιπτωση τπυ ρηγου δεν ξερω λεπτομερειεσ αλλα οποιος συνεργαζεται με λυχναρα-τοπαλιδη-καραμπατζακη αυτα παθαινει. το σιγουρο ειναι οτι ολοι οι μανατζερ πηραν λεφτα κ επιταγες κ τωρα τρεξτε εσεις να βγαλετε το φιδι απο την τρυπα......
TSOUMANIS14
lalas με καλυψες ακομα και στα ονοματα.οπως τα λες ειναι με τους μανατζεροποντικους
mimos8
tsoumanis14 καλως ηρθες στο φορουμ.πιστευω οτι χρειαζομασταν και καποιον απο ατταλο αφου γινεστε συχνα θεμα συζητησης.τα ψευδωνυμα ειναι τυπικα αφου οι περισσοτερες ταυτοτητες,μαζι και η δικια μου, εχουν αποκαλυφθει αν διαβασεις ολα τα ποστ.οσον αφορα την ομαδα σου πιστευω οτι ο θανος ειναι μια χαρα προπονητης με καποια μειονεκτηματα οπως ολοι.θεωρω οτι εκανε μερικες λαθος επιλογες το καλοκαιρι και η χημεια σας δεν ηταν η σωστη.επισης εκανε κι αλλο ενα λαθος,ηταν αρκετα προκλητικος απο το καλοκαιρι και μετα αφου θεωρουσε οτι εχει φτιαξει μια ομαδα προτυπο για την κατηγορια επειδη ειχε σκορπισει τοσα λεφτα και ετσι θα ανεβαινε ευκολα.χαρακτηριστικα για την αενκ δηλωνε πως θα τερματισει 10η και μαλιστα κατω απο τη νικη αμαρουσιου.
Υ.Γ. χαιρομαι που μπηκες στο κλιμα των κουιζ!!!περιμενω κι αλλα μιας και σε αυτο ξερω τις απαντησεις....
mimos8
κουιζ:παιζει περιφεριακος σε καλη ομαδα της κατηγοριας και θεωρει τον εαυτο του πολυ καλο σουτερ.η ομαδα του παιζει ενα δυσκολο και κρισιμο παιχνιδι τη δευτερα και τον εχει αναγκη.αυτος ομως καταφερε πριν απο το ντερμπι να σουταρει 2 τριποντα air-ball σε προπονηση και φιλικο παιχνιδι.εκεινος με τη σειρα του δικαιολογηθηκε οτι δουλευει πολυ στο γυμναστηριο με βαρη κατι που εκανε τους συμπαιχτες του να γελασουν μεχρι δακρυων μια και ο τυπος με δυσκολια ξεπερναει τα 70 κιλα!!!ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ?ο νικητης κερδιζει μια δωροεπιταγη 100 ευρω απο καταστημα γυναικειων αξεσουαρ των βορειων προαστειων!
lalas
QUOTE(mimos8 @ Jan 13 2007, 06:53 PM) *
κουιζ:παιζει περιφεριακος σε καλη ομαδα της κατηγοριας και θεωρει τον εαυτο του πολυ καλο σουτερ.η ομαδα του παιζει ενα δυσκολο και κρισιμο παιχνιδι τη δευτερα και τον εχει αναγκη.αυτος ομως καταφερε πριν απο το ντερμπι να σουταρει 2 τριποντα air-ball σε προπονηση και φιλικο παιχνιδι.εκεινος με τη σειρα του δικαιολογηθηκε οτι δουλευει πολυ στο γυμναστηριο με βαρη κατι που εκανε τους συμπαιχτες του να γελασουν μεχρι δακρυων μια και ο τυπος με δυσκολια ξεπερναει τα 70 κιλα!!!ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ?ο νικητης κερδιζει μια δωροεπιταγη 100 ευρω απο καταστημα γυναικειων αξεσουαρ των βορειων προαστειων!

mbartzos?
pointguard
einai sigoura o euthimiopoulos
mimos8
για να βοηθησω...δεν ειναι απαραιτητα παιχτης της αενκ. κουτσομπολια μαθαινω και για αλλες ομαδες!
Delinquent
Edit για ευνόητους λόγους...
Olorin
Δημήτρη, καλός πολίτης κατ'αρχάς... wink.gif

Τελικά έφυγε οριστικά ο Αλέξης από τον Νεοπεντελικό??? Αλήθεια, με τον Κακαλιά δημιουργήθηκε μόνο πρόβλημα ή και με τη διοίκηση??? (αν θες βέβαια λες, επειδή καταλαβαίνω ότι είναι λεπτό το θέμα...)

TSOUMANIS14: συμφωνώ μαζί σου για τα nicknames (ότι δεν υπάρχει λόγος να κρυβόμαστε από πίσω τους...), αλλά όπως είπε κι ο mimos8, σχεδόν όλοι έχουμε αποκαλύψει τα ονόματά μας (προσωπικά, δεν το είχα κρύψει ποτέ...). Τώρα αν κάποιοι δεν θέλουν να το κάνουν, είναι δικαίωμά τους και δεν μπορούμε να τους αναγκάσουμε... (btw, ήθελα να σε ρωτήσω και στο πάρτυ της Φάννυς για το τι γίνεται στον Άτταλο, αλλά να τελικά που τα έμαθα από εδώ... wink.gif )

QUOTE(vor @ Jan 12 2007, 11:36 AM) *
olorin θα έχεις κι εσύ τον fan σου στο forum!!
Ετσι επειδή ζήλεψες!! icon_wave.gif


Έχεις σχέση με την Ένωση ή... σε ξέρω και δεν το ξέρω???
Delinquent
Edit ξανά...
mimos8
εχω να δηλωσω οτι ο alexas10 ειναι μεγαλη παιχταρα και επρεπε να παιζει σε παραπανω κατηγορια.εχει τρομερη εφεση στο σκοραρισμα και η εμπειρια του ειναι δυσευρετη στην εσκα!αυριο θα δωσει απαντησεις στο γηπεδο και θα βαλει τα πραγματα στη θεση τους.θα δειξει σε ολη την κατηγορια ποιος ειναι το αφεντικο!!!ειναι πανετοιμος! peace.gif
dimdan
Καλημερα και καλή εβδομαδα σε όλους. Χαίρομαι που τώρα που δεν έχω internet στο σπίτι και μπαινω μόνο απο τη δουλεια διαβαζω 2 σελιδες το λιγοτερο.Χαιρομαι που ακουγεται και η αποψη του ατταλου, μαζι με αενκ ιλιο, φοα. Mimo8 , Alexas10, όσον αφορά το σημερινό παιχνίδι κάποια tips που εμας μας φάνηκαν χρήσιμα.
1. Πολύ σημαντικό το Α' ημίχρονο που η Πετρούπολη κρατάει δυνάμεις και δεν παιζει άμυνα (ειδικά Χρονόπουλος, Δέλιος)
2. Έλεγχος αμυντικων rebound
3. Μην αφήσετε τους 10 και 6 (play maker ) να σας εκνευρίσουν με την πίεσή τους και
4. Αφήστε όλους τους άλλους πλην Χρονόπουλο, Μπαλαμπάνη να σουτάρουν bball.gif bball.gif bball.gif
Καλή επιτυχία σε όλα τα παιδια του forum που παίζουν σήμερα
GSK
QUOTE(dimdan @ Jan 15 2007, 09:05 AM) *
Καλημερα και καλή εβδομαδα σε όλους. Χαίρομαι που τώρα που δεν έχω internet στο σπίτι και μπαινω μόνο απο τη δουλεια διαβαζω 2 σελιδες το λιγοτερο.Χαιρομαι που ακουγεται και η αποψη του ατταλου, μαζι με αενκ ιλιο, φοα. Mimo8 , Alexas10, όσον αφορά το σημερινό παιχνίδι κάποια tips που εμας μας φάνηκαν χρήσιμα.
1. Πολύ σημαντικό το Α' ημίχρονο που η Πετρούπολη κρατάει δυνάμεις και δεν παιζει άμυνα (ειδικά Χρονόπουλος, Δέλιος)
2. Έλεγχος αμυντικων rebound
3. Μην αφήσετε τους 10 και 6 (play maker ) να σας εκνευρίσουν με την πίεσή τους και
4. Αφήστε όλους τους άλλους πλην Χρονόπουλο, Μπαλαμπάνη να σουτάρουν bball.gif bball.gif bball.gif
Καλή επιτυχία σε όλα τα παιδια του forum που παίζουν σήμερα


Καλημερα ειμαι καινουργιος στο Forum και ελπιζω και εγω να λεω οσο μπορω αντικειμενικα τα πραγματα.

Παιζουν ομως πολυ πιεστικα και εχουν τα δυο πιτσιρικια που δεν μπορεις να παρεις ανασα αν κανεις λαθη και δεν εχεις παρει διαφορα σου κανουν την ζημια.
dimdan
Καλημερα φιλε GSK και καλα posts. Και εγω ψιλοκαινουργιος ειμαι . Ναι πιεζουν πολη τα 2 pm για αυτο δεν πρεπει να τσιμπατε στην πιεση και να το παρετε πατριωτικα. Με 1 πασουλα στους περιφερειακους λύνονται όλα. Εσύ παίζεις κορωπι?
crazzy
Καλημέρα σε όλους!

Στον ΑΤΤΑΛΟ τελικά τι έγινε με τον Πρόεδρο ? Eίχα διαβάσει σε προηγούμενα post ότι θα αποχωρούσε. Δεν πιστεύω να φύγει, γιατί έχει αντιμετωπίσει παρόμοιες καταστάσεις και στο παρελθόν. Βέβαια τότε είχε και κάποιους παίχτες που τον στήριζαν (ξέρει ο Ζαχαρίας..........). Καλή συνέχεια στην ομάδα και στον coach, ο οποίος έχει τιμήσει την φανέλα της ομάδας και ως παίχτης.
GSK
QUOTE(dimdan @ Jan 15 2007, 09:27 AM) *
Καλημερα φιλε GSK και καλα posts. Και εγω ψιλοκαινουργιος ειμαι . Ναι πιεζουν πολη τα 2 pm για αυτο δεν πρεπει να τσιμπατε στην πιεση και να το παρετε πατριωτικα. Με 1 πασουλα στους περιφερειακους λύνονται όλα. Εσύ παίζεις κορωπι?



Οχι φιλε μου δεν παιζω απλα ασχολουμαι πολυ με την ομαδα και ειμαι εντος εκτος και παρακολουθω.
Μου αρεσει αλλωστε πολυ και για αυτο.
Και οπως και πιο πανω προσπαθω να ειμαι αντικειμενικος lal1-sm.gif
TSOUMANIS14
ξεκα8αριζω οτι εκφραζω μονο τη δικη μου αποψη και οχι του ατταλου. φιλε crazzy ο προεδροσ εχει ενημερωσει τους παιχτες μεσω της "διοικησης" οτι αποχωρει λογω προσωπικων προβληματων και κυριως επειδη εχει πιεση!?!οι παικτεσ του ζαχαρια δεν του φταινε σε τιποτα και τον στηριζουν ολοι απο οσο ξερω.επισησ απο οσο ξερω χτυπιεται σαν τον χατζηχρηστο τησ original στον παγκο της αεκ.αυτο τι ειναι?θεραπεια για την υπερταση?στο παρελθον δεν ξερω τι καταστασεις αντιμετωπισε αλλα φετος εχει εκτεθει σε βαθμοεξευτελισμου ειτε μεσω καποιων ανθρωπων ειτε μονος του.οι παικτες ηρθαν στον ατταλο επειδη ο καμαρικος ηταν εγγυηση μεχρι περυσι.φετος αποφασισε να αφησει οικογενειες χωρις χρηματα και να εξαφανιστει χωρις καν να δωσει καποια εξηγηση.για μενα οι αντρες κοιταζονται στα ματια κι εξηγουνται δε μοιραζουν επιταγες υποσχεσεις φημες κι εξαφανιζονται.αναφερω χαρακτηριστικα παραδειγματα πρροεδρων με παντελονια που εχω συνεργαστει : γριβας,παπαπετροπουλος.επιχειρηματιες και οι δυο μεγεθους καμαρικου αλλα ο,τι ειχαν να πουν μπαιναν στα αποδυτηρια και το ελεγαν.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.