Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α'ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
Michael
Α και κατι αλλο: pointguard απ οτι εχω καταλαβει εχεις σχεσεις με Δρακακη. Ειναι καλυτερα το παιδι? cool.gif
mimos8
tsoumanis14:δεν νομιζω οτι η γνωμη σου εχει αξια μονο οταν παιζεις καλα.ισα ισα που τα καλυτερα τα λεει καποιος οταν ειναι πικραμενος.
michael:εννοειται πως δεν ειναι καρφι για τους συμπαικτες μου!απλα η ομαδα εχει καποια παιδια που σαν προσον εχουν κυριως το σκοραρισμα και εξαρταται αμεσα απο αυτο η αποδοση τους.επομενως οταν ειναι σε καλη μερα ,εγω προσπαθω να κανω και αλλες δουλειες που χρειαζεται η ομαδα στο γηπεδο και που αυτες οι δουλειες δεν φαινονται στην εφημεριδα.
mimos8
υ.γ. welcome αρη μανιατη
pointguard
file michael dustuxos den uparxei kammia proodos ap' oso xero, spasmenh muth 1 mhna toulaxiston ektos basket.. kai kammia athlitikh drasthriothta h piesh gia 10 meres, toulaxiston den ponaei para polu
christina n10
QUOTE(mimos8 @ Jan 24 2007, 05:35 PM) *
tsoumanis14:δεν νομιζω οτι η γνωμη σου εχει αξια μονο οταν παιζεις καλα.ισα ισα που τα καλυτερα τα λεει καποιος οταν ειναι πικραμενος.
michael:εννοειται πως δεν ειναι καρφι για τους συμπαικτες μου!απλα η ομαδα εχει καποια παιδια που σαν προσον εχουν κυριως το σκοραρισμα και εξαρταται αμεσα απο αυτο η αποδοση τους.επομενως οταν ειναι σε καλη μερα ,εγω προσπαθω να κανω και αλλες δουλειες που χρειαζεται η ομαδα στο γηπεδο και που αυτες οι δουλειες δεν φαινονται στην εφημεριδα.
τα λες θεικα 77.gif 77.gif 77.gif και δεν εχω παρα να συμφωνησω μαζι σου για τα παραπανω.!!!!! 41.gif 41.gif 41.gif
Michael
alexas10 εχεις παιξει ποτε ΓΣΑ? peace.gif
Michael
pointguard σ ευχαρστω για τις πληροφοριες.Το παιδι παντως δε το ξερω προσωπικα απλα τον θεωρω λιγο και λογω της απουσιας του θα παρει χρονο συμμετοχης ο Παπαζησης κατι πολυ ευεργετικο για την επιθεση της Α.Ε.Ν.Κ.(συν οτι εχει τεραστια εμπειρια) 41.gif
pointguard
esu michael pou paizeis?
v-span
QUOTE(Michael @ Jan 24 2007, 04:15 PM) *
pointguard σ ευχαρστω για τις πληροφοριες.Το παιδι παντως δε το ξερω προσωπικα απλα τον θεωρω λιγο και λογω της απουσιας του θα παρει χρονο συμμετοχης ο Παπαζησης κατι πολυ ευεργετικο για την επιθεση της Α.Ε.Ν.Κ.(συν οτι εχει τεραστια εμπειρια) 41.gif
Φίλε μαϊκλ θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω για το Δρακάκη και να σου πω ότι τον θεωρώ σημαντική απώλεια για την ΑΕΝΚ. Το παληκάρι έχει τρομερή έφεση στο ριμπάουντ και το μπλοκ και πιστεύω ότι αν παίζει 20+ λεπτά μπορεί στανταρ να βάζει διψήφιο αριθμό πόντων
billy_14
Αν και λίγο ζαβλακωμένος επανέρχομαι... Όχι μόνο για να χαιρετίσω τον Μανιάτη για την είσοδό του στο forum αλλά και για να πω κάποια πραγματάκια.
Φίλε TSOUMANIS-14 φυσικά και όλοι έχουμε τις άτυχες στιγμές μας. Εσύ είχες την ατυχία να πέσεις πάνω στον καλύτερο φετινό Καλφόπουλο (κυριολεκτώ). Μην το βάζεις κάτω, υπάρχουν άλλα 15 παιχνίδια στο φετινό πρωτάθλημα και άλλα... νι στη μπασκετική ζωή σου (δε σε πήραν δα και τα χρόνια). Πρέπει ακόμα να πω ότι όλα τα παιδιά του Άτταλου ήταν ΚΥΡΙΟΙ παρά την ήττα, το ίδιο και η διοίκηση (αν είναι από... σανό TSOUMANIS εσύ ξέρεις καλύτερα, με μας ήταν ευγενέστατοι πάντως). Καμιά σχέση δηλαδή με φτηνοτσαμπουκάδες σαν κι αυτούς που βιώσαμε φέτος μέχρι και σε παιχνίδι του... εφηβικού.
Παιδιά, γουστάρω πολύ που όσοι γράφουν εδώ μέσα έχουν ένα πολύ ωραίο επίπεδο. Άλλωστε σας βλέπω και αντιπάλους μέσα στο γήπεδο και σας χαίρομαι, δεν έχετε στο κάτω κάτω να μοιράσετε και τίποτα. Δεν θα γίνω γραφικός αναφερόμενος στα δικά μου χρόνια των "ηρωικών" ανοιχτών γηπέδων (όπως βλέπεις abasketos ΔΕΝ είμαι ο Γεωργαλάς!!!), αλλά αν πω ότι δεν ζηλεύω λιγάκι θα είμαι ψεύτης...
mimos8 δεν ξέρω αν οι συμπαίκτες σου είναι ευτυχισμένοι (που θα 'πρεπε...), σίγουρα όμως οι αντίπαλοί σου είναι δυστυχείς... Για μένα χωρίζεις την ΑΕΝΚ από τη Β' κατηγορία all by yourself...
Olorin
Κατ'αρχάς, να καλωσορίσω κι εγώ με τη σειρά μου τον Άρη (maniatis-8) και να του υπενθυμίσω ότι του χρωστάω έναν καφέ από την Κυριακή (στον αδερφό σου βασικά... wink.gif )

Και μια παράκληση προς τον mimo8: Αφού δεν θα παίξει ο Δρακάκης (και πάλι περαστικά στο παιδί) Ρlz, πες του Παπαζήση να μη με πρήζει σε όλο τον αγώνα για... τους 38.000 πόντους και τα 27.000 ριμπάουντ που έχει στην καριέρα του... Το άντεξα ένα χρόνο που ήμασταν συμπαίκτες, αλλά δεν θα το αντέξω και ως αντίπαλος!!! tongue.gif smiley.gif
Michael
Καλησπερα και παλι.Φιλε pointguard δεν ηθελα να προσβαλλω τον φιλο σου απλα ειπα αυτο που νιωθω και ταυτοχρονα βλεπω.Νομιζω το forum φημιζεται για τις ειλικρινεις αποψεις που καταθετονται σ αυτο κι αυτο κανω κι εγω.Φιλε v-span συμφωνω απολυτα μαζι σου για Δρακακη σε οτι εχει σχεση με τα ριμπαουντ και τα μπλοκ και νομιζω οτι και οι 2 ειναι τομεις που μπορουν να βοηθησουν παρα πολυ μια ομαδα.Εγω ομως μιλησα για τον επιθετικο τομεα και νομιζω οτι εκει (και ειδικα στο τελειωμα των φασεων) υστερει, παντα σε σχεση με τον παπαζηση...

icon_wave.gif Φιλια σε ολους
alexas10
kalispera. 2-3 pragmatakia sta grigora... GIA DRAKAKI: perastika file, pistevo poly se ayton kai otan paizei kala kanei diafora gia tin omada opos proxtes. GIA mimo8 oti lete isxyei kai me to parapano (kai nomizo oti oi dynatotites toy einai poly parapano apo ayto pou paizei tora)einai sigoura enas apo tous kalyterous sympaixtes pou eixa pote, ena apo ta kalitera paidia alla kai ta alla paidia einai kaloi paixtes kai exoun paei tin aenk psila ayta ta xronia kai fetos(den milao gia mena alla einai krima na xaraktirizontai misos paixtis o papazisis, o drakakis o karakostas o eythimiopoulos, o mbartzos o koubouras o kartanos kai o lagopodis,oloi mazi)oute pistevo oti tha peftame katigoria xoris to mimo apla me ton mimo boroume na anevoume,exei diafora.. Geia sou file ari tha se do sto b gyro sto parke giati ston a den epexa. theoro poly kathoristiko to mats ston ilion giati an xasoume ekei apoxairetame ta oneira kai an i forma deixnei kati, den eimaste emeis to favori. OLORIN symfono apolyta gia oti les gia ton filathlitiko,ematha piges poly kala. MICHAEL exo paixei kapote sto GSA(to exo paixei einai sxetiko vevaia...)se 3 mats b ethniki sta 17 mou kai se 1 mats kypellou kai 3 protathlimatos stin A2 tote pou anevike i omada A1. ayta..

P.s mimo protimo na sou kano pases allou typou para basket... bas kai etsi apofevgoume talaipories
P.s 2 perimeno me agonia na matho tin epomeni omada tou poly kalou moy filoy icon_wave.gif mixali thanou!!!!
Michael
mimo 8 θα θελα να μου πεις ποιος απ τους συμπαικτες σου κανει κακο πρωταθλημα.Εγω εχω καποιους στο μυαλο μου, δεν εχω δει ολα σας τα παιχνιδια.Το λεω απ οσα εχω διαβασει και οσα εχω μαθει.Ανηκεις στην Ερυθραια? Μηπως η θεση σου ειναι εκει? Γιατι εισαι πολυ καλυτερος απο καποιους που εχει στο ροστερ της...
mimos8
φιλε michael για τον δρακακη,πιστεψε με, εχεις αδικο στον χαρακτηρισμο σου "λιγος".σιγουρα κανενας δεν μπορει να ειναι καλος σε ολους τους τομεις (εκτος απο τον διαμαντιδη!!!) αλλα ο τυπος στην αμυνα ειναι κολονα.εμπνεει σιγουρια στους περιφερειακους του οτι οποιος και να περασει θα τον κοψει η θα καθαρισει το ριμπαουντ.στην επιθεση δεν εχει τετοιο ταλεντο αλλα εχει ενα προσον:ειναι ανιδιοτελης!συμφωνω με v-span οτι αν επαιζε 30 λεπτα θα εβαζε διψηφιο αριθμο ποντων μονο και μονο απο τα επιθετικα ριμπαουντ που τσιμπαει.ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΨΗΛΕ ΜΟΥ!!!!!!
olorin φετος ο παπαζησης εχει φτασει τους 62000 ποντους και τα 39000 ριμπ. παντως αν σε εσας καταφερει να κανει 62015 τους ποντους του και 39020 τα ριμπαουντ δε θα εχουμε κανενα παραπονο!
συμφωνω απολυτα με alexas !η αενκ δε διαθετει 1,5 παιχτες και βεβαια δεν την κανω εγω μονος μου ομαδα α εσκα!δηλαδη υπαρχουν πολλοι σαν τον alexas που να εχουν φαει την κατηγορια αυτη με το κουταλι και τοσα χρονια να εχουν κλεισει πολλες βραδιες με 20+ ποντους?και οχι μονο αυτος!
υ.γ. προς alexas:αυτο που ειπες για μενα περι πολυ καλου παιδιου σιγουρα δεν το πιστευεις...
billy_14
QUOTE(alexas10 @ Jan 24 2007, 05:57 PM) *
kalispera. 2-3 pragmatakia sta grigora... GIA DRAKAKI: perastika file, pistevo poly se ayton kai otan paizei kala kanei diafora gia tin omada opos proxtes. GIA mimo8 oti lete isxyei kai me to parapano (kai nomizo oti oi dynatotites toy einai poly parapano apo ayto pou paizei tora)einai sigoura enas apo tous kalyterous sympaixtes pou eixa pote, ena apo ta kalitera paidia alla kai ta alla paidia einai kaloi paixtes kai exoun paei tin aenk psila ayta ta xronia kai fetos(den milao gia mena alla einai krima na xaraktirizontai misos paixtis o papazisis, o drakakis o karakostas o eythimiopoulos, o mbartzos o koubouras o kartanos kai o lagopodis,oloi mazi)oute pistevo oti tha peftame katigoria xoris to mimo apla me ton mimo boroume na anevoume,exei diafora.. Geia sou file ari tha se do sto b gyro sto parke giati ston a den epexa. theoro poly kathoristiko to mats ston ilion giati an xasoume ekei apoxairetame ta oneira kai an i forma deixnei kati, den eimaste emeis to favori. OLORIN symfono apolyta gia oti les gia ton filathlitiko,ematha piges poly kala. MICHAEL exo paixei kapote sto GSA(to exo paixei einai sxetiko vevaia...)se 3 mats b ethniki sta 17 mou kai se 1 mats kypellou kai 3 protathlimatos stin A2 tote pou anevike i omada A1. ayta..

P.s mimo protimo na sou kano pases allou typou para basket... bas kai etsi apofevgoume talaipories
P.s 2 perimeno me agonia na matho tin epomeni omada tou poly kalou moy filoy icon_wave.gif mixali thanou!!!!


Sorry, ίσως εκφράστηκα λάθος... Κι εγώ εννοούσα ότι o mimos8 είναι η απόσταση για την ΑΕΝΚ ανάμεσα στην πραγματικότητα και τα όνειρα για ψηλότερα... Δεν ήθελα με τίποτα να υποβιβάσω τους υπόλοιπους, άλλωστε πέρσι με είχατε εντυπωσιάσει με την ομαδικότητα και το δέσιμό σας. Προς αποφυγή παρεξηγήσεων...
Aristofanis
QUOTE(maniatis-8 @ Jan 24 2007, 05:03 PM) *
Καλησπέρα παιδιά,είμαι νεοφερμένος στο forum
αλλά από εδώ και πέρα θα συμμετέχω ενεργά.
Ειδικούς χαιρετισμούς στους
billy, mimo, deliquent, alexas, aristofanis, abasketos,olorin
και φυσικά στο κουνιαδάκι μου τον nao!
Τα λεμε!


Καλως ήρθες στο forum! Άντε τελικά μαζευτήκαμε αρκετοί. Με τον Αρίωνα θα προσπαθήσω να σου φέρω ένα φιλαράκι σου αν και τον έχω χάσει τελευταία γιατί δυστυχώς απολύθηκε από την δουλειά.
Michael
mimo8 επειδη ειπες οτι κραταω κρυφη τη ταυτοτητα μου.......τον πατερα μου τον λενε Γιανγκο κι εμενα.......
ΤΙΜΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif
απο δω και περα θα μιλαω σοβαρα για σενα και την ομαδα σου

Φιλακια smiley.gif
Michael
κουιζ:σε ποια περιοχη των βορειων προαστειων βρισκεται το καλυτερο ισως μαγειριο της Αθηνας στο οποιο τρωει καθε μεσημερι γνωστος επιχειρηματιας-αερινος γκαρντ....
GSK
QUOTE(crazzy @ Jan 24 2007, 02:47 PM) *
καλά το είπες GSK, ΠΕΣΑΤΕ!!!!!!!!!! Εννοώ να κάνετε μια καλή πορεία!!!!!!!! ο Πρόεδρος τα φτιάχνει τα παιχνιδάκια όταν μπορεί!!!!!!!! στην Γ Εθνική δεν τα πήγε και τόσο καλά


Θυμισε μου ποια γιατι απο τοτε που εφυγε ο Κωστοπουλος δεν θυμαμαι κανενα
Εκτος και αν κατι ξερεις να το μαθω και εγω δεν ειναι κακο.Καλο ειναι να μαθαινεις πραγματα
Dejuan C
QUOTE(alexas10 @ Jan 24 2007, 05:57 PM) *
kalispera. 2-3 pragmatakia sta grigora... GIA DRAKAKI: perastika file, pistevo poly se ayton kai otan paizei kala kanei diafora gia tin omada opos proxtes. GIA mimo8 oti lete isxyei kai me to parapano (kai nomizo oti oi dynatotites toy einai poly parapano apo ayto pou paizei tora)einai sigoura enas apo tous kalyterous sympaixtes pou eixa pote, ena apo ta kalitera paidia alla kai ta alla paidia einai kaloi paixtes kai exoun paei tin aenk psila ayta ta xronia kai fetos(den milao gia mena alla einai krima na xaraktirizontai misos paixtis o papazisis, o drakakis o karakostas o eythimiopoulos, o mbartzos o koubouras o kartanos kai o lagopodis,oloi mazi)oute pistevo oti tha peftame katigoria xoris to mimo apla me ton mimo boroume na anevoume,exei diafora.. Geia sou file ari tha se do sto b gyro sto parke giati ston a den epexa. theoro poly kathoristiko to mats ston ilion giati an xasoume ekei apoxairetame ta oneira kai an i forma deixnei kati, den eimaste emeis to favori. OLORIN symfono apolyta gia oti les gia ton filathlitiko,ematha piges poly kala. MICHAEL exo paixei kapote sto GSA(to exo paixei einai sxetiko vevaia...)se 3 mats b ethniki sta 17 mou kai se 1 mats kypellou kai 3 protathlimatos stin A2 tote pou anevike i omada A1. ayta..

P.s mimo protimo na sou kano pases allou typou para basket... bas kai etsi apofevgoume talaipories
P.s 2 perimeno me agonia na matho tin epomeni omada tou poly kalou moy filoy icon_wave.gif mixali thanou!!!!

Φίλε alexas 10 ο λαγοπόδης έπαιζε λαρισαίκό στην α εσκα πρίν κάτι χρόνια?κ απο οτι βλέπω μόνο η περιφέριά σας κάνει την διαφορά αλλά κινήστε σε χαμηλά σκορ(?!).Πιστεύεις οτι μπορείτε να ανταπεξέλθετε όμως σε παιχνίδια που κ η αντιπαλη ομάδα έχει καλούς περιφεριακούς π.χ. ναο,φοα,ατταλος κ χρειάζεται να παει η μπάλα μέσα?Με 3-4 καλούς περιφερειακούς δεν μπορείτε να ελπίζεται σε κάτι παραπάνω απο την 5-6 θέση.Σορρυ αλλα έτσι πιστεύω
Dejuan C
QUOTE(crazzy @ Jan 24 2007, 02:42 PM) *
TSOUMANIS14 φέτος ήταν κάποια στιγμή προπονητής ο Μπάφας???????????
Ο Τσακίρης αν θυμάμε καλά έχει κάποια συγγενική σχέση με κάποιον από την διοίκηση???????????

Ο Μπάφας ήταν πρόπερσι στην αρχή της χρονιάς στην γ εθνική αλλα εφυγε γιατί πηρε μετάθεση στην κρήτη σε σχολειίο.Ο Τσακίρης ήταν στην γ εθνική κ φέτος κ δεν έπαιζε πολύ στις αρχές
crazzy
Καλημέρα φίλε Dejuan C. όταν έπαιζε ο Ατταλος Γ εθνική προπονητής ήταν ο Γιάνναρης και μετά από κάποιες ήττες που έκανε η ομάδα τον αντικατέστησαν με τον Μπάφα αν δεν κάνω λάθος (ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ). Κάποια στιγμή ήταν προπονητής κάποιος Ορφανίδης?????? Ο Τσακίρης κοιμήθηκε ο Θεός και έπαιξε ένα παιχνίδι καλά....(με ΝΑΟ).
v-span
Giwrgo foa καλησπέρα ήθελα να σε ρωτήσω:
1)πόσοι παίκτες έχουν αποχωρήσει από Αγ Θωμά?
2)Αν ξέρεις πώς είναι ο Σημόπουλος?
billy_14
QUOTE(v-span @ Jan 23 2007, 04:46 PM) *
Θα ήθελα από αυτούς που συμμετέχουν στην Α'εσκα αλλά και από αυτούς που έχουν σαφή και αντικειμενική άποψη μιας και τελείωσε ο πρώτος γύρος να σχηματίσουν την καλύτερη 10άδα του πρωταθλήματος (κι ας παίζουν μόνο 9 άντρες) καθώς και τον καλύτερο προπονητή...


Παίδες γεια χαρά. Έχουν περάσει ήδη 2 μέρες και παρ' όλο που βρήκα πολύ καλή την πρόταση του v-span δεν είδα καμιά ανταπόκριση και παραξενεύτηκα. Έτσι προχωρώ εγώ στον καταρτισμό της virtual 10άδας που θα κέρδιζε πιστεύω κάθε ματς αν υπήρχε playstation με παίκτες της Α' ΕΣΚΑ.
Καταρχάς οφείλω να πω ότι δυσκολεύτηκα πολύ σε δύο πράγματα. Πρώτον, στην επιλογή παικτών από τον Απόλλωνα! Πρωτοπόρος, είναι δυνατόν να μην έχει εκπροσώπους (αν και κατά τη γνώμη μου είναι περισσότερο ομάδα συνόλου); Έτσι έβαλα στη δεκάδα τον Δευτεραίο (και μάλιστα εκτός θέσης, πάντως παλιότερα αν θυμάμαι καλά είχε παίξει "δυάρι" στα ξεκινήματά του στον Σπόρτιγκ) εκπαραθυρώνοντας τον Ψωμαδέρη (με βαριά καρδιά αφού είναι και φίλος...) και έβαλα στον πάγκο τον Αναστασόπουλο, που χωρίς τυμπανοκρουσίες και πανάκριβες μεταγραφές έχει την ομάδα πρώτη. Αν δέχεστε "αλλαγή" και στον πάγκο, για μένα είναι σίγουρα ο Μιχάλης ο Γρυλλιωνάκης που έχασε ένα κάρο παίκτες και παρ' όλα αυτά κρατάει τον Άρη ψηλά.
Τονίζω επίσης ότι για να μη με πείτε "κολλημένο" και ψώνιο δεν έβαλα ΚΑΝΕΝΑΝ παίκτη από την ομάδα μου, τον Νεοπεντελικό, αν και πιστεύω ότι υπάρχουν παίκτες που θα μπορούσαν να συμπεριληφθούν στην καλύτερη 10άδα του α' γύρου. Πάμε λοιπόν:
1 - Μενουδάκος (φυσικά, η αδυναμία μου, έχω εκφραστεί πολλές φορές για την αξία του και δεν θα επαναληφθώ) και Φράτας (πολύ καλό "τιμόνι" στο Μαρκόπουλο, δεν είχε πιάσει ανάλογη απόδοση σε μας και ίσως αυτό να μας στέρησε την άνοδο το 2004-'05...).
2 - Δευτεραίος, όπως είπαμε (όχι μόνο επειδή έπρεπε να βάλω κάποιον του Απόλλωνα, αλλά και χάρη στην πολύ καλή του απόδοση σε παιχνίδια που η "Ελαφρά Ταξιαρχία" ζορίστηκε), και Παρασκευόπουλος (τα σχόλια περιττά, ειδικά στο γήπεδό του έχει εθιστεί στην ερυθρόλευκη μπάλα και το διχτάκι αιμορραγεί ακατάσχετα σε κάθε ματς του ΦΟΑ).
3 - Μπαλαμπάνης (η έτερη αδυναμία μου φέτος από αντιπάλους, πολύ καλός, αθλητικός και killer έξω από τη γραμμή) και Σαμοθράκης (έχει αφηνιάσει, κάποιος να του κόψει τη χαίτη μπας και τα παίξει σαν τον Σαμψών!!!).
Στις θέσεις των ψηλών μού "βγήκε" η δεύτερη δυσκολία, άλλωστε δεν είναι μυστικό ότι στην κατηγορία μας το 70% τουλάχιστον του παιχνιδιού γίνεται στην περιφέρεια και οι ψηλοί δικαίως γκρινιάζουν. Στο "4", λοιπόν, βάζω τον Μπίτσικα, και περαστικά κιόλας στο παλικάρι, πόσο χρήσιμος ήταν στο Κορωπί φάνηκε μετά τον τραυματισμό του, παρέα με τον Δέλλιο του Άρη (λίγο μονόπαντος αφού πάει μόνο δεξιά, αλλά σούπερ ριμπάουντερ και αμυντικός και μπορεί να κάνει μεγάλη ζημιά και επιθετικά αν παίρνει καλές πάσες).
Στο "5" κι αν ήθελε ψάξιμο... Επειδή στην ανάδειξη MVP παίζει τον κυριότερο ρόλο το πόσο χρήσιμος είσαι για την ομάδα σου, επιτρέψτε μου να βάλω δυο παιδιά από ομάδες που δεν τα πάνε και τόσο καλά: τον Τσαγκαράκη από το Χολαργό (τέρας δύναμης ο τύπος, ίσως και να μεροληπτώ εδώ γιατί μας έκλεισε το σπίτι) και τον φίλο μου Νίκο Ανδριόπουλο από τη χαροπαλαίουσα Νίκη. Στα 32 του πια ο "Κότζακ" της κατηγορίας είναι σχεδόν μια ομάδα μόνος του (ευτυχώς γι' αυτόν τελευταία ανέβηκε και ο Κοντογιάννης) και έχει εντυπωσιάσει ακόμα και μένα, παρασάγγας καλύτερος από τότε που έπαιζε στον Άρη ή στο Λαρισαϊκό.
Τι λέτε λοιπόν; Θα επιχειρήσετε να βγάλετε το δικό σας All-Star team; Με τη δέουσα σοβαρότητα παρακαλώ, όχι τους κολλητούς και τους συμπαίκτες μας μόνο... smiley.gif Περιμένω...
Olorin
billy_14, η αλήθεια είναι ότι είχε ξαναναφερθεί το θέμα της κατάρτισης της All-Star ομάδας πριν 5-6 εβδομάδες, για αυτό ίσως και δεν (ξανα)απάντησαν πολλοί, αφού το είχαν κάνει τότε...

Πληροφοριακά, ξανα-post-άρω την ομάδα που είχα επιλέξει...

QUOTE(Olorin @ Dec 23 2006, 10:55 AM) *
Λοιπόν, αν και έλεγα να το καθυστερήσω και επαναλαμβάνω ως δεν έχω δει όλες τις ομάδες, ας κάνω μια πρόχειρη A'ΕΣΚΑ All-Star Team (δεν θα'πρεπε κανονικά να έχουμε Ανατολή-Δύση??? tongue.gif ), αν και πάνω-κάτω, θα δείε ότι συμφωνώ με τους περισσότερους (άσχετο, αλλά γιατί όλοι τη λέτε "12άδα" αφού σχεδόν όλοι βάζετε 10 παίκτες??? tongue.gif ):

PG: Μενουδάκος (ΑΕΝΚ), Φράτας (Μαρκόπουλο), Δημητρακούλης (Χολαργός)
SG: Κοντογιάννης (Νίκη Αμ.), Σαμοθράκης (Φιλαθλητικός), Ντάσης (Άτταλος)
SF: Μπέλλας Γ. (Έν.Ιλίου), Μπίτσικας (Κορωπί)
PF: Χάρος (Απόλλων), Καλφόπουλος (Νεοπεντελικός)
C: Δέλιος (Άρης Π.), Δρακάκης (ΑΕΝΚ)


...Δεν ξέρω κατά πόσο έντιμο είναι ότι στον "άσο" ψήφισα 3 πρώην συμπαίκτες μου, ίσως φταίει το ότι έπαιρνα αρκετές ασίστ από αυτούς και μου λείπουν φέτος... tongue.gif
alexas10
file dejuan c einai alitheia oti genika den paizoume kala. to ti ftaiei kai ego to psaxno. einai alitheia oti pame xamila sta score kai einai periergo ayto giati i omada exei theoritika kalous scorers. den thelo na miliso sygekrimena gia sympaixtes mou omos sigoura kapoioi den exoun paixei ayto pou boroun.eyelpisto oti tha synelthoume grigora giati kai proxtes pou kerdisame den eimastan kaloi. den diafono poly mazi sou pantos.oso gia ton lagopodi epaize larisaiko tin xronia pou anevike a eska i omada tou kai tote ton pira apo to xeri kai ton efera aenk opou kai dikaiothika giati to palikari paizei 10 fores kalytera apo ekei. exei rolo stin omada kai einai para poly xrisimos kai spanios gia ayti tin omada kathos kalos i kakos kanei pragmata pou den kanei kaneis allos..
mimos8
billy14 εχει δικιο ο olorin.μεσα στα χριστουγεννα επεσε αυτη η ιδεα και μπηκαν πολλοι και προτειναν τα ροστερ τους.αν γυρισεις αρκατες σελιδες πισω θα δεις οτι υπηρθε ενδιαφερον.μαλιστα καποιος προτεινα και all star game στο τελος της χρονιας.σου δινω λοιπον μια ομαδα συμφωνα με τους δικους σου κανονες.δεν βαζω δηλαδη συμπαικτες μου.
1-φραττας,παγοπουλος
2-σαμοθρακης,ψωμαδερης,ντασης
3-παρασκευοπουλος,μπιτσικας,αναγνωστου
4-καλφοπουλος,δελλιος
5-τσαγκαρακης,μομτζος
TSOUMANIS14
αφου οι πρπλαλησαντες με καλυψαν στο θεμα των καλυτερων μεχρι τωρα,θελω με τη σειρα μου να δωςω τα βατομουρα του πρωτου γυρου

χειροτερος 1-κουτσουκος
χειροτερος 2-καυκης
χειροτερος 3-στρατομητρος
χειροτερος 4-τσουμανης
χειροτερος 5-γιαννοπουλος

χειροτερος προπονητης-θανος wav.gif

και αφου ο ατταλος πλεον ειναι διαλυμενος και χωρις κουτσουκο γιαννοπουλο θανο οι υπολοιποι ειμαστε αμπαλοι,φανταστειτε τι θα γινει στο δευτερο γυρο και ειδικα ποσο ευκολα θα μας κερδισει το κορωπι
mimos8
κατι ξεχασα:τεχνικο διδυμο της ομαδας που επελεξα βαζω τον προπονητη του αρη πετρ/λης, γρυλλιωνακη και του μαρκοπουλου ,παπαθεοδωρου.πολλοι σοβαροι και οι δυο με ομαδες που παιζουν σωστο μπασκετ και συμφωνα με τις δυνατοτητες τους!
Dejuan C
QUOTE(crazzy @ Jan 25 2007, 09:47 AM) *
Καλημέρα φίλε Dejuan C. όταν έπαιζε ο Ατταλος Γ εθνική προπονητής ήταν ο Γιάνναρης και μετά από κάποιες ήττες που έκανε η ομάδα τον αντικατέστησαν με τον Μπάφα αν δεν κάνω λάθος (ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ). Κάποια στιγμή ήταν προπονητής κάποιος Ορφανίδης?????? Ο Τσακίρης κοιμήθηκε ο Θεός και έπαιξε ένα παιχνίδι καλά....(με ΝΑΟ).

Φίλε crazy άκου πως έχει το πράγμα.Πριν 3 σεζόν που ο ατταλος θα έπαιζε πρώτη φορα στη γ εθνική
προπονητης ηταν ο γιάνναρης προς στο τέλος της σαιζόν εφυγε ο γιάνναρης κ τον αντικατέστησε ο μπάφας
και μου φαίνεται πρόλαβε να κοουτσαρει κάποια παιχνίδια.Ο Ατταλος σώθηκε κ την επόμενη χρονιά στην μεταβατική περίοδο και λίγο απο την προετοιμασία ήταν ο μπάφας μέχρι που πήρε μετάθεση σε σχολείο καπου στην κρήτη κ τον αντικατέστησε ο ορφανίδης. Δηλ η σειρά ήταν Γιάνναρης-Μπάφας-Ορφανίδης με τον μπάφα να κάθεται πολύ λιγότερο απο τους άλλους δύο.Αυτά
lalas
ο γιανναρης ανεβασε την ομαδα απο την α εσκα κ την επομενη σεζον την ξεκινησε στην γ εθνικη με μεγαλες φιλοδοξιες ομως κατι ατυχα αποτελεσματα κ τραυματισμοι τον εστειλαν στο ταμειο ανεργειας μετα ανελαβε ο μπαφας κ η ομαδα εκανε μια ικανοποιητικη πορεια, την 2η χρονια ξεκινησε ο μπαφας κ ακολουθησε ο ορφανιδης για να επελθει η ολικη καταστροφη!!!!!!
Dejuan C
QUOTE(lalas @ Jan 26 2007, 08:41 AM) *
ο γιανναρης ανεβασε την ομαδα απο την α εσκα κ την επομενη σεζον την ξεκινησε στην γ εθνικη με μεγαλες φιλοδοξιες ομως κατι ατυχα αποτελεσματα κ τραυματισμοι τον εστειλαν στο ταμειο ανεργειας μετα ανελαβε ο μπαφας κ η ομαδα εκανε μια ικανοποιητικη πορεια, την 2η χρονια ξεκινησε ο μπαφας κ ακολουθησε ο ορφανιδης για να επελθει η ολικη καταστροφη!!!!!!

Ετσι είναι απλά νομίζω πως ο μπάφας εκατσε λιγότερο απο τον γιάνναρη εκείνη την συγκεκριμένη σαιζόν.
Εσύ πιστευεις οτι ο ορφανίδης φταίει που η ομάδα έπεσε?Μερίδιο είχαν κ παίχτες αδιάφοροι.Βεβαια μπορεί
να εφταιγε κ το οτι ο ορφανιδης είχε ιδιαίτερες σχέσεις με την διοίκηση.
crazzy
Καλημέρα Dejuan C και lalas. Έχετε καλή ενημέρωση για τον Άταλλο. Έχετε καμία σχέση με την ομάδα??
Φίλε Dejuan C αναφέρθηκες σε αδιάφορους παίχτες.... κάποιοι από αυτούς όμως έμειναν στην ομάδα.....όσο για τον Ορφανίδη μάλλον ήταν λύση ανάγκης
lalas
QUOTE(Dejuan C @ Jan 26 2007, 08:46 AM) *
Ετσι είναι απλά νομίζω πως ο μπάφας εκατσε λιγότερο απο τον γιάνναρη εκείνη την συγκεκριμένη σαιζόν.
Εσύ πιστευεις οτι ο ορφανίδης φταίει που η ομάδα έπεσε?Μερίδιο είχαν κ παίχτες αδιάφοροι.Βεβαια μπορεί
να εφταιγε κ το οτι ο ορφανιδης είχε ιδιαίτερες σχέσεις με την διοίκηση.

δεν υπαρχει προπονητης ορφανιδης στο μπασκετ ο ορφανιδης ειναι προπονητης πυγμαχιας
TSOUMANIS14
QUOTE(lalas @ Jan 26 2007, 01:00 PM) *
δεν υπαρχει προπονητης ορφανιδης στο μπασκετ ο ορφανιδης ειναι προπονητης πυγμαχιας

41.gif 41.gif 77.gif 77.gif 69.gif 69.gif
crazzy
Χρειάζεται και λίγο ξύλο ρε παιδιά............
TSOUMANIS14 που παίζεται στην επόμενη αγωνιστική????
Σαββατοκύριακο θα γίνει προπόνηση ή θα "παίξει" κανένα καφεδάκι??????
Είσαι αρνητικός με την ομάδα σου φίλε TSOUMANIS14 από ότι καταλαβαίνω. Ποιός σε έφερε στην ομάδα???Μήπως πρέπει να τον κυνηγήσεις??????
ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΕΦΗΒΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dedes-9
ΛΟΙΠΟΝ BΟΥS ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΗ ΤΗΝ Α ΕΣΚΑ! ΜΟΛΙΣ Χ8ΕΣ ΕΜΑ8Α ΓΙΑ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΑΥΤΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΛΛΗΤΟ ΜΟΥ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΣΤΟ ΚΟΡΩΠΙ ΝΙΚΟΛΑ ΛΑΒΑΡΗ[ΜΠΡΑΒΟ ΝΙΚΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟ ΚΟΡΩΠΙ]! ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣ 8Α ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Η ΕΚΠΡΟΣΩΠΗΣΗ ΤΟΥ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΠΑ8Α ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΣΟΙ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ Α ΕΣΚΑ!!!!
lalas
επινα το πρωι καφεδακι με παικτη του μαρκοπουλου κ εμαθα οτι εχουν παθει πλακα με το μπασκετ που παιζει η ομαδα της πεντελης με κακαλια
mimos8
και η ιρις πετρουπολης επαιζε πολυ καλο μπασκετ περυσι οσο ηταν καλα ο κοουτς κακαλιας.μετα ειχε ενα προβλημα υγειας και αποσυρθηκε.δεν τον ξερω αλλα πρεπει να ειναι πολυ καλος προπονητης.αν και δεν καταλαβα ακομα γιατι διωξανε τον μπαφα.μια χαρα την πηγαινε την ομαδα.περιμενω απαντηση απο τους εκπροσωπους της πεντελης και ειδικα απο τον billy14
billy_14
Παίδες γεια και χαρά. Σήμερα μπαίνω για να πω ότι προσυπογράφω με μεγάλη χαρά την πρόταση που έπεσε κάποια στιγμή για AllStar Game της Α' ΕΣΚΑ. Πιστεύω πως αν όλοι κάνουμε την πρόταση στις διοικήσεις μας και αυτές με τη σειρά τους στην ΕΣΚΑ θα γίνει πραγματικότητα και θα το απολαύσουμε όλοι, πάνω που θ' αρχίζει και το καλοκαιράκι βεβαίως βεβαίως... Με τρίποντα, καρφώματα και τα ρέστα, αν μάλιστα γουστάρετε και αγώνα παλαιμάχων μπορούμε να το κάνουμε κι αυτό... Εμείς στον ΝΑΟ έχουμε ομάδα που τη λέμε χαϊδευτικά "166"... biggrin.gif
Από την πλευρά μου υπόσχομαι σε περίπτωση που το αποφασίσουμε και οι ομάδες μας συναινέσουν ώστε να πάρει και επίσημο χαρακτήρα:
α) Να συνεννοηθώ με εφημερίδες για χορηγία επικοινωνίας και δημοσιογραφική και φωτογραφική κάλυψη του αγώνα. Μάννα εξ' ουρανού θα είναι γι' αυτούς, αφού τότε θάχει τελειώσει ακόμα και η Α1... Αυτό θα είναι το πιο εύκολο αφού οι γνωριμίες μου στο χώρο είναι πολλές και καλές.
β) Να το διαφημίσω ανάλογα από την ιστοσελίδα της ομάδας μας (www.neopentelikos.gr) αλλά και να καταθέσω πρόταση στην ΕΣΚΑ ώστε να διαφημιστεί και από το δικό της site.
γ) Να συνεννοηθώ με Νεοπεντελικό και Δήμο ώστε αν συμφωνούν όλοι να γίνει στο γήπεδό μας, που είναι αν δεν απατώμαι το πιο καινούργιο της κατηγορίας εκτός από της ΑΕΝΚ (εμείς όμως έχουμε παρκέ, χε χε χε...). Έχουμε πείρα από τέτοια γιατί όπως ξέρετε διοργανώνουμε στην αρχή κάθε χρονιάς δικό μας τουρνουά. Θα χαρούμε πολύ να σας δούμε όλους μαζί, είτε ως παίκτες είτε ως θεατές!
δ) Να ψάξω για χορηγό εμφανίσεων για τον αγώνα. Πιστεύω πως δεν θα είναι ιδιαίτερα δύσκολο αφού γνωρίζω κάποιο κόσμο...
ε) Να συνεννοηθώ με Γαλάτσι μπας και μας στείλουν τις cheerleaders... smiley.gif
Θα έλεγα ότι μπορεί ένας παίκτης-εκπρόσωπος του forum από κάθε ομάδα να διεξαγάγει την ψηφοφορία μεταξύ των συμπαικτών και των προπονητών του για την ανάδειξη των κορυφαίων, με το σύστημα που "εγκαινιάσαμε" με τον mimos8 (ψηφίζουμε 2 παίκτες για κάθε θέση - δεν ψηφίζουμε συμπαίκτες μας). Θα βγουν έτσι οι 10 πρώτοι και οι άλλοι δύο της 12άδας με wild card από τον κόουτς. Θα κοουτσάρουν οι προπονητές των δύο ομάδων που θα ανεβούν, και αν αυτοί δεν μπορούν (θέλουν), πάμε στους επιλαχόντες κατά βαθμολογική σειρά.
Για τον διαχωρισμό των ομάδων θα έλεγα να το κάνουμε Ανατολή-Δύση κατά τα πρότυπα του ΝΒΑ, ως εξής:
Ανατολή: Αρίων, Βριλήσσια, Κορωπί, Μαρκόπουλο, Νεοπεντελικός, Νίκη, Φιλαθλητικός, Χολαργός.
Δύση: Αετός, Απόλλων, Άρης, Άτταλος, Γαλάτσι, Ένωση Ιλίου, ΕΦΟΑ, Νέα Κηφισιά.
Ποια είναι η διαχωριστική γραμμή των δύο περιφερειών; Η Λεωφόρος Κηφισίας!!! (Με κριτήριο την περιοχή όπου εδρεύει η κάθε ομάδα. Μην σας παραξενεύει λοιπόν που χώρισα τα δύο Μαρούσια, αφού η Νίκη εδρεύει στο Ανατολικό Μαρούσι, ανατολικά της Κηφισίας δηλαδή. Για τον Αρίωνα παίρνουμε την προέκταση της Κηφισίας, δηλ. Βασιλίσσης Σοφίας, Βασιλέως Κων/νου και μετά Καλλιρρόης). Όπως βλέπετε, οι ομάδες βγαίνουν πάνω κάτω ισάξιες και θα γίνει ματσάρα... Είμαι περήφανος για τον εαυτό μου... tongue.gif
Τι λέτε; Πολλά ωραία πράγματα στο μπάσκετ και τη ζωή ξεκίνησαν κάπως έτσι... Περιμένω ιδέες και προτεινόμενο πρόγραμμα δράσης!
Καλό Σαββατοκύριακο σε όλους!!!
billy_14
QUOTE(mimos8 @ Jan 26 2007, 04:19 PM) *
και η ιρις πετρουπολης επαιζε πολυ καλο μπασκετ περυσι οσο ηταν καλα ο κοουτς κακαλιας.μετα ειχε ενα προβλημα υγειας και αποσυρθηκε.δεν τον ξερω αλλα πρεπει να ειναι πολυ καλος προπονητης.αν και δεν καταλαβα ακομα γιατι διωξανε τον μπαφα.μια χαρα την πηγαινε την ομαδα.περιμενω απαντηση απο τους εκπροσωπους της πεντελης και ειδικα απο τον billy14

mimos8 έχουν πει πολλά πριν από μένα ο nao και οι άλλοι εκπρόσωποι. Δεν θα πω τη δική μου άποψη γιατί ο Μπάφας είναι προσωπικός μου φίλος. Ο Κακαλιάς είναι άλλο στυλ εντελώς, πολύ καλός προπονητής επίσης και ΚΥΡΙΟΣ αφού σε συνέντευξή του στη BasketNews εκθείασε τη δουλειά που είχε κάνει ο Μπάφας στην ομάδα. Απλά ίσως να μην ταίριαξε... χημικά με τους παίκτες ο Νίκος, στον οποίο εύχομαι ό,τι καλύτερο γιατί είναι βαθύς γνώστης του μπάσκετ, τρελαμένος με την πορτοκαλί μπάλα και πολύ καλό παιδί.
ΥΓ Κι εγώ περιμένω την απάντησή σου για το προηγούμενο post μου σχετικά με το AllStar Game.
dizzy_fingers
Φίλε billy_14 για όποια βοήθεια χρειαστείς (όχι, δε θα κάνουμε τις cheerlleaders 71.gif ) σε διαδικτυακά θέματα, όπως να διοργανώσουμε καλύτερα την online ψηφοφορία είμαι μαζί σου.

Πολύ καλή ιδέα πάντως παιδιά! 41.gif
TSOUMANIS14
QUOTE(crazzy @ Jan 26 2007, 02:49 PM) *
Χρειάζεται και λίγο ξύλο ρε παιδιά............
TSOUMANIS14 που παίζεται στην επόμενη αγωνιστική????
Σαββατοκύριακο θα γίνει προπόνηση ή θα "παίξει" κανένα καφεδάκι??????
Είσαι αρνητικός με την ομάδα σου φίλε TSOUMANIS14 από ότι καταλαβαίνω. Ποιός σε έφερε στην ομάδα???Μήπως πρέπει να τον κυνηγήσεις??????
ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΕΦΗΒΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

παιζουμε εντος με κορωπι,για την προπονηση δε θελω κουβεντα διοτι γινεται πολυ καλη δουλεια απο ολους,αιμα δακρυα κι ιδρωτας.δεν ειμαι αρνητικος με την ομαδα (?) μου απλα μεταφερω φημες των ημερων οτι ειμαστε αμπαλοι και διαλυμενοι.οσο για το κυνηγητο αν μαζεψουμε ολους αυτους που πρεπει να κυνηγησουμε θελουμε container

lavarian σε περιμενω
lalas
για την δευτερα προβλεπω εφοα πετρουπολη 2,γσβ-γαλατσι 2,ιλιοον αενκ 2,χολαργοσ φοα 2,ατταλος κορωπι 1,μαρκοπουλπ πεντελη 1,αριων νικη 1
dedes-9
ΑΓΑΠΗΤΕ LALAS ΠΡΕΠΕΙ ΝΑΠΙΝΕΣ ΚΑΦΕ ΜΕ ΤΟ ΦΡΑΤΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ Η ΠΕΝΤΕΛΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΑΚΑΛΙΑ! ΑΛΛΑ ΠΛΑΚΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑ8ΕΙ
Olorin
Κοίτα να δεις που το λέγαμε για πλάκα για το All-Star και στο τέλος θα το διοργανώσουμε στα αλήθεια...

Πάντως, αφού δεν πιστεύω να έχω ελπίδες να επιλεγώ στην ομάδα της Δύσης (έχουν μαζευτεί κι όλοι οι καλοί ψηλοί εκεί, να πάρει... tongue.gif ), τουλάχιστον ας κάνουμε και διαγωνισμό καρφωμάτων για να συμμετέχω κι εγώ στη γιορτή... tongue.gif (αν κι έτσι όπως είναι το γόνατό μου φέτος, μάλλον πρέπει να βρεθεί κάποιος να με συνετίσει και να μου πει... "που πας ρε Καραμήτρο!!!" sad.gif )

lalas, αυτή τη φορά μάλλον θα συμφωνήσω με όλες τις προβλέψεις σου... (δεν είμαι ηττοπαθής, απλώς οι περισσότεροι είμαστε λίγο απογοητευμένοι και κουρασμένοι μετά την υπερπροσπάθεια με τον Φιλαθλητικό, ενώ η ΑΕΝΚ παίζει ένα από τα τελευταία της χαρτιά για να μη μείνει πίσω, αφού αν χάσει κι από εμάς, δεν νομίζω πλέον να έχει άλλες ελπίδες...)

dedes-9, καλώς ήρθες, αν και κανονικά θα έπρεπε να σου κρατάω κακία για το φόλλοου που έβαλες (νομίζω ότι ήσουν εσύ δηλαδή, γιατί είχα πλάτη αφού υποτίθεται ότι προσπαθούσα να εμποδίσω τον Φράτα να κάνει το άουτ, αντί να κάτσω κάτω από το καλάθι...) σε νεκρό χρόνο μέσα στο Ίλιον... biggrin.gif Δώσε και τα χαιρετίσματά μου στον Μήτσο που ήμασταν συμπαίκτες στον Νεοπεντελικό...
dedes-9
ΕΓΩ ΤΟ ΕΒΑΛΑ! 8Α ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΠΙ8ΕΤΟ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ
Olorin
QUOTE(dedes-9 @ Jan 26 2007, 08:33 PM) *
ΕΓΩ ΤΟ ΕΒΑΛΑ! 8Α ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΠΙ8ΕΤΟ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ


Χαλκίδης (ο ψηλός της ομάδας...)
tasos
dedes-9 to protathlima tis A'ESKA einai idiaitera antagonistiko kai me poli kalo epipedo paixton..genika o kosmos parakolouthi kai apo konta ,sto gypedo..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.