Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α'ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
christina n10
σωστοοοςςςςςςς!!!!! 41.gif 41.gif εγω μεσα ειμαι αρκει να δεχεστε γυναικες στην παρεα!!!!
TSOUMANIS14
QUOTE(christina n10 @ Jan 31 2007, 10:56 AM) *
σωστοοοςςςςςςς!!!!! 41.gif 41.gif εγω μεσα ειμαι αρκει να δεχεστε γυναικες στην παρεα!!!!

αν και η αδερφη μου παιζει στην α1 λυπαμαι που θα το πω αλλα it's a man's game
billy_14
QUOTE(TSOUMANIS14 @ Jan 31 2007, 10:28 AM) *
ΠΡΟΤΑΣΗ: αφηστε τα κυριλικια περι all star game και βγειτε στο δρομο where the real game is.προτεινω τη δημιουργια καλοκαιρινου 3on3 challenge με το ονομα του forum η οχι,με χορηγους,διαφημισεις κλπ.αν υπαρχει ενδιαφερον μπορω να βοηθησω να γινει κατι σε ευρωπαικο επιπεδο οχι μιλκο καπ και αηδιες.

TSOUMANIS καλημέρα!!!
Μια χαρά τα λες φίλε, αλλά δεν κατάλαβα γιατί το ένα αποκλείει το άλλο;;;;
Αν και πιστεύω πως το real game δεν πολυείναι πια στο δρόμο (ήταν στα χρόνια μου, αλλά τότε τα μισά κλειστά που υπάρχουν σήμερα δεν υπήρχαν ούτε ως σκέψη), είμαι δηλωμένος λάτρης του μπάσκετ της ασφάλτου (είχα άλλωστε γράψει και σχετικά κομμάτια για τη Νέα Υόρκη παλιότερα στο "Τρίποντο", με φωτογραφίες και απίστευτες ιστορίες). Ειλικρινά δεν έχω καμιά αντίρρηση... Ιδιαίτερα γιατί σε κάτι τέτοιο μπορεί να συμμετάσχει όποιος γουστάρει και αυτό δείχνει τη ΜΑΖΙΚΟΤΗΤΑ του μπάσκετ...
Πλην όμως πιστεύω ότι ένα All-Star Game θα ανέβαζε την εικόνα της κατηγορίας (η οποία όπως έχω ξαναπεί ίσως είναι η πιο συναρπαστική στην Ελλάδα, για μένα δε είναι πολύ πιο θεαματικά τα παιχνίδια της από της Γ' Εθνικής), και θα ανάγκαζε και την ΕΣΚΑ να ανασκουμπωθεί για να δείξει κι αυτή ότι "κάτι κινείται" στην Αθήνα και να προβάλει πιο πολύ τη δραστηριότητά της... Γιατί να μη βλέπει περισσότερος κόσμος τέτοιες ματσάρες; Τι είχε δηλαδή να ζηλέψει το προχτεσινό Μαρκόπουλο-Νεοπεντελικός από έναν αγώνα π.χ. Ζωγράφου-Παπάγου;
Αν μπορείς να το προχωρήσεις έχεις την υποστήριξή μου σε θέματα επικοινωνίας και δημοσιότητας, ελπίζω δε στη δική σου αν προχωρήσει τελικά το ASG.
ΥΓ: Χαιρετισμούς στον ψηλό ξανθό φιλαράκο σου που αν και προχτές είχε 3/14 πάλεψε σαν σκυλί και έφαγε το ξύλο της αρκούδας γι' αυτό και δεν έχω ΤΙΠΟΤΑ να του προσάψω για την ήττα... Ελπίζω να σου λέει και για τα παιχνίδια κι όχι μόνο για τις πίτσες... tongue.gif
christina n10
sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
TSOUMANIS14
QUOTE(billy_14 @ Jan 31 2007, 11:33 AM) *
TSOUMANIS καλημέρα!!!
Μια χαρά τα λες φίλε, αλλά δεν κατάλαβα γιατί το ένα αποκλείει το άλλο;;;;
Αν και πιστεύω πως το real game δεν πολυείναι πια στο δρόμο (ήταν στα χρόνια μου, αλλά τότε τα μισά κλειστά που υπάρχουν σήμερα δεν υπήρχαν ούτε ως σκέψη), είμαι δηλωμένος λάτρης του μπάσκετ της ασφάλτου (είχα άλλωστε γράψει και σχετικά κομμάτια για τη Νέα Υόρκη παλιότερα στο "Τρίποντο", με φωτογραφίες και απίστευτες ιστορίες). Ειλικρινά δεν έχω καμιά αντίρρηση... Ιδιαίτερα γιατί σε κάτι τέτοιο μπορεί να συμμετάσχει όποιος γουστάρει και αυτό δείχνει τη ΜΑΖΙΚΟΤΗΤΑ του μπάσκετ...
Πλην όμως πιστεύω ότι ένα All-Star Game θα ανέβαζε την εικόνα της κατηγορίας (η οποία όπως έχω ξαναπεί ίσως είναι η πιο συναρπαστική στην Ελλάδα, για μένα δε είναι πολύ πιο θεαματικά τα παιχνίδια της από της Γ' Εθνικής), και θα ανάγκαζε και την ΕΣΚΑ να ανασκουμπωθεί για να δείξει κι αυτή ότι "κάτι κινείται" στην Αθήνα και να προβάλει πιο πολύ τη δραστηριότητά της... Γιατί να μη βλέπει περισσότερος κόσμος τέτοιες ματσάρες; Τι είχε δηλαδή να ζηλέψει το προχτεσινό Μαρκόπουλο-Νεοπεντελικός από έναν αγώνα π.χ. Ζωγράφου-Παπάγου;
Αν μπορείς να το προχωρήσεις έχεις την υποστήριξή μου σε θέματα επικοινωνίας και δημοσιότητας, ελπίζω δε στη δική σου αν προχωρήσει τελικά το ASG.
ΥΓ: Χαιρετισμούς στον ψηλό ξανθό φιλαράκο σου που αν και προχτές είχε 3/14 πάλεψε σαν σκυλί και έφαγε το ξύλο της αρκούδας γι' αυτό και δεν έχω ΤΙΠΟΤΑ να του προσάψω για την ήττα... Ελπίζω να σου λέει και για τα παιχνίδια κι όχι μόνο για τις πίτσες... tongue.gif

αν εγραφες στο τριποντο παλιοτερα θα ξερεις οτι υπηρξα 2 φορες πρωταθλητης του adidas streetball challenge γερμανιας και μια φορα το εχασα στον ποντο.συμφωνω απολυτα με οσα ειπες και θα βοηθησω οπως μπορω απλα φοβαμαι οτι για αλλη μια φορα μια τετοια διοργανωση θα γινει ευκαιρια κονομας των μπασκετοαρουραιων και το θεαμα θα πνιγει σε καποια τσεπη.οσο για τον ξανθο του χρωσταω ενα παιχνιδι και μην τον ταιζετε πολυ γιατι δεν μπορει με γεματο στομαχι smiley.gif
dedes-9
QUOTE(christina n10 @ Jan 31 2007, 10:56 AM) *
σωστοοοςςςςςςς!!!!! 41.gif 41.gif εγω μεσα ειμαι αρκει να δεχεστε γυναικες στην παρεα!!!!

HI!ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΑΙΖΕΙΣ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ?
billy_14
QUOTE(TSOUMANIS14 @ Jan 31 2007, 11:45 AM) *
αν εγραφες στο τριποντο παλιοτερα θα ξερεις οτι υπηρξα 2 φορες πρωταθλητης του adidas streetball challenge γερμανιας και μια φορα το εχασα στον ποντο.συμφωνω απολυτα με οσα ειπες και θα βοηθησω οπως μπορω απλα φοβαμαι οτι για αλλη μια φορα μια τετοια διοργανωση θα γινει ευκαιρια κονομας των μπασκετοαρουραιων και το θεαμα θα πνιγει σε καποια τσεπη.οσο για τον ξανθο του χρωσταω ενα παιχνιδι και μην τον ταιζετε πολυ γιατι δεν μπορει με γεματο στομαχι smiley.gif

Τώρα που το λες....μπας κι έπαιζες και στον COSMOS??? Ήξερες αυτόν τον υπέροχο άνθρωπο, τον Ρομπόπουλο, που έφυγε τόσο νωρίς; Και γι' αυτούς είχα γράψει... Τον δε Νίκο τον είχα γνωρίσει και προσωπικά... Ελαφρύ να 'ναι το χώμα που τον σκεπάζει.
Δεν προτίθεμαι να δουλέψω για την κονόμα κανενός φίλε... Όπως το δικό σου streetball δεν το οραματίζεσαι να είναι της adidas, έτσι κι εγώ δεν γουστάρω ASG με ονοματεπώνυμο... Νομίζω είμαστε στο ίδιο μήκος κύματος...
christina n10
QUOTE(dedes-9 @ Jan 31 2007, 01:49 PM) *
HI!ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΑΙΖΕΙΣ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ?
επαιζα μεχρι και πριν απο δυο μηνες .μετα απο 19 χρονια ειπα να το σταματησω φετος και να επανελθω του χρονου.
alexas10
ΚΟΥΙΖ... ποιος φορμαρισμενος παιχτης της κατηγοριας συνεφαγε πριν λιγες ωρες σε πολυτελες εστιατοριο του χαλανδριου με προπονητη ομαδας που ανεβαινει εθνικη κατηγορια συζητωντας για επερχομενη συνεργασια τους... πληροφοριες μου αναφερουν οτι παρευρισκοντουσαν στο φαγητο και παιχτης ομαδας γ εσκα (με τατου στο ποδι) που παραπαιει και παλαιμαχος γκαρντ-φοργουορντ-ελ-σεντερ της νικης αμαρουσιου



stockton12 grapse mas kai esy kati...
pointguard
γεια σου καρατζα παιχταρα...
Stockton12
Χαιρετώ κι εγώ αυτή τη φοβερή παρέα- αναρωτιέμαι εάν υπάρχει πουθενά αλλού στον κόσμο τέτοιο forum μεταξύ παικτών, φιλάθλων κλπ! Πολλώ δε μάλλον σε κατηγορία ουσιαστικά ημι-επαγγελματική όπως η Α' ΕΣΚΑ! Παρακολουθώ από τότε που οι σελίδες του topic ήταν 3-4 και έχω εκπλαγεί με το επίπεδο!
Υποστηρίζω ελαφρώς ΑΕΝΚ, επειδή οι άνθρωποι εκεί μου φέρθηκαν εκπληκτικά όσον καιρό έπαιξα (και κατά βάση όσον καιρό δεν έπαιζα και έκανα θεραπείες).
Κυρίως όμως παρακολουθώ για να βλέπω φίλους και καλούς γνωστούς να παίζουν ή να κοουτσάρουν (alexas10, mimo8, κηρομίτη, γρυλλιωνάκη κλπ).
Οπότε ξεκαθαρίζω ότι δεν θα είμαι αντικειμενικός.
Επειδή με προκάλεσε ο mimos8 να πω δημόσια τη γνώμη μου για τον alexas10, με τον οποίο υπήρξα και συμπαίκτης στα παλιά τα χρόνια, θα... μιλήσω και για τους 2 τους, όπως έχουν κάνει και άλλοι στο topic αυτό:
alexas10- Ότι είναι παλτό από τα λίγα είναι δεδομένο, αλλά είναι αλήθεια ότι στην Α' ΕΣΚΑ τη διαφορά μπορεί να την κάνει άνετα, πχ. φάση όπως το καλάθι-φάουλ στο τέλος του αγώνα με το Μαρκόπουλο δεν μπορεί να την κάνει άλλος στην ΑΕΝΚ, κι ας φαινόταν εύκολο (sorry mimo). Ότι είναι πριμαντόνα επίσης είναι γνωστό, κάτι σαν τον Βασίλη Τσιάρτα της ΕΣΚΑ- οπότε να μου τον προσέχετε.
Όσο για τον mimos8, νομίζω ότι μας εντυπωσιάζει όλους όχι τόσο για τα (εξαιρετικά ούτως ή άλλως) προσόντα του, όσο γιατί η συμπεριφορά του δείχνει αθλητή που ανατράφηκε κάπου αλλού, ίσως σε χώρα με σοβαρή αθλητική παιδεία (πχ. ΗΠΑ, Αγγλία) και πάντως όχι σε ομάδα Δ' ΕΣΚΑ (όπου ήταν η ΑΕΝΚ όταν ο mimos8 έπαιζε παιδοεφηβικά) της Ελλάδας, πχ. παίζει πάντα 100%, δεν γκρινιάζει σε διαιτητές, ξεχνάει αμέσως την προηγούμενη φάση, αφοσιώνεται στην άμυνα ενώ μπορεί να σκοράρει πολύ κτλ. Είναι ο Ζήσης των πτωχών.
Αρκετά με το λιβάνισμα (υπόσχομαι να μην επαναληφθεί, μόνο θάψιμο στο εξής) είμαι κι εγώ υπέρ της ιδέας του ALL STAR GAME και πρέπει νομίζω να καταλήξει το forum σε ένα συγκεκριμένο τρόπο διοργάνωσης και αυτό να προταθεί στην ΕΣΚΑ εγκαίρως, πριν το Πάσχα. Θα βοηθήσω κι εγώ από τη μεριά μου.
Ανδρέας
dizzy_fingers
Στείλτε μου πμ όσοι έχετε προτάσεις.

Όπως είπα και μερικές σελίδες πριν στο τόπικ, είμαι απόλυτα θετικός σε κάτι τέτοιο (με το 3on3 ψήνομαι ακόμα περισσότερο αφού θα μου δωθεί η ευκαιρία να παίξω εκεί tongue.gif).
billy_14
QUOTE(Stockton12 @ Jan 31 2007, 02:50 PM) *
Αρκετά με το λιβάνισμα (υπόσχομαι να μην επαναληφθεί, μόνο θάψιμο στο εξής) είμαι κι εγώ υπέρ της ιδέας του ALL STAR GAME και πρέπει νομίζω να καταλήξει το forum σε ένα συγκεκριμένο τρόπο διοργάνωσης και αυτό να προταθεί στην ΕΣΚΑ εγκαίρως, πριν το Πάσχα. Θα βοηθήσω κι εγώ από τη μεριά μου.
Ανδρέας

Αυξανόμαστε και πληθυνόμαστε! Ο τρόπος διοργάνωσης που προτείνω βρίσκεται στη σελίδα 43 του topic και μπορείς να δεις αν είναι αρκετά συγκεκριμένος... Έχω "χωρίσει" τις ομάδες σε Ανατολή και Δύση και έχω προτείνει έναν τρόπο ψηφοφορίας (στον οποίο επαναλαμβάνω ότι ψηφίζουν και για τις δύο "περιφέρειες" παίκτες, προπονητές και ασίσταντ κάθε ομάδας χωρίς να ψηφίζουν παίκτες της ομάδας τους και προσθέτω ότι θα πρέπει μάλλον να περιοριστεί η ψηφοφορία σε 12 παίκτες από κάθε ομάδα ανεξάρτητα ηλικίας, ίσως ανάλογα με το χρόνο συμμετοχής τους). Πιστεύω πως ως πρώτη προσέγγιση είναι καλή, περιμένω πάντα όχι μόνο υποσχέσεις για συμπαράσταση αλλά και ιδέες για βελτίωση. Πιστεύω πως θα κατεβώ στην ΕΣΚΑ να κάνω μια πρώτη κουβέντα μέσα στο πρώτο 15θήμερο του Φεβρουαρίου οπότε και θα έχω και στο χαρτί ολοκληρωμένη πρόταση σχετικά με χορηγούς εμφανίσεων και επικοινωνίας (έχω ήδη κάνει κάποιες επαφές). Ας βάλουμε, αν συμφωνείτε όλοι, προθεσμία για προτάσεις την Κυριακή 11 Φεβρουαρίου (μετά θα μπλέξουμε με τα ματς της Δευτέρας... smile.gif )
dizzy_fingers
Αν καταλήξουμε σε κάποια φόρμα, μπορώ να φτιάξω ένα μίνι site υπό του domain basketforum.gr/eska ή basketforum.gr/allstargame ή όπως αλλιώς θέλετε, απ'όπου θα πληροφορούμε για τον τρόπο, χρόνο, τρόπο διεξαγωγής, θα φιλοξενούμε δηλώσεις και ασφαλώς θα γίνεται η ψηφοφορία εκεί.

Απλά θέλω να ξέρω οριστικές αποφάσεις για να το πραγματοποιήσω αυτό.

Αν το συζητάμε στα σοβαρά ίσως είναι καλύτερα να ανοιχτεί ένα νέο τόπικ.
billy_14
QUOTE(dizzy_fingers @ Jan 31 2007, 03:16 PM) *
Αν καταλήξουμε σε κάποια φόρμα, μπορώ να φτιάξω ένα μίνι site υπό του domain basketforum.gr/eska ή basketforum.gr/allstargame ή όπως αλλιώς θέλετε, απ'όπου θα πληροφορούμε για τον τρόπο, χρόνο, τρόπο διεξαγωγής, θα φιλοξενούμε δηλώσεις και ασφαλώς θα γίνεται η ψηφοφορία εκεί.

Απλά θέλω να ξέρω οριστικές αποφάσεις για να το πραγματοποιήσω αυτό.

Αν το συζητάμε στα σοβαρά ίσως είναι καλύτερα να ανοιχτεί ένα νέο τόπικ.

dizzy_fingers για να γίνει αυτό πρέπει να έχουν παρθεί τελικές αποφάσεις, δηλ. να έχουμε εξασφαλίσει τη συναίνεση των ομάδων και της ΕΣΚΑ για να έχει το παιχνίδι και κάποιο κύρος, δεν συμφωνείς; Αυτό ακριβώς προτίθεμαι να κάνω με την επίσκεψη στην ΕΣΚΑ. Όταν όλα είναι στη θέση τους και είμαστε έτοιμοι, μπορούμε να ανοίξουμε και site, αν και καλύτερα πιστεύω θα είναι να μπει σχετική σελίδα στο site της ΕΣΚΑ.
Για online ψηφοφορία δεν ξέρω... Η πρότασή μου ήταν να ψηφίσουν μόνο 14 άτομα από κάθε ομάδα (12 παίκτες και 2 προπονητές). Βέβαια έτσι αποκλείω τους φιλάθλους, αλλά γίνεται και πιο αντικειμενικό το αποτέλεσμα εφόσον έτσι οι πρωταγωνιστές θα αναδειχθούν από τους πρωταγωνιστές και όχι από τον κάθε παραλία που θα μπαίνει με 25 διαφορετικά nicknames για να ψηφίζει τους κολλητούς του...
Προσθέτω ότι με τη δική μου πρόταση ούτε καν εγώ ο ίδιος δεν έχω δικαίωμα ψήφου... smile.gif
mimos8
stockton12 ασε τα λιβανισματα και ελα να κανεις καμια προπονηση να δουμε αν μπορεις να κανεις ακομα αυτα που εκανες πριν 4-5 χρονια.αλλα σε παρακαλω να ερθεις χωρις κουστουμακι κ.λ.π. γιατι το συνηθιζεις τελευταια!
υ.γ.:το ¨πριμαντονα¨ ηταν ολα τα λεφτα
dizzy_fingers
QUOTE(billy_14 @ Jan 31 2007, 03:29 PM) *
dizzy_fingers για να γίνει αυτό πρέπει να έχουν παρθεί τελικές αποφάσεις, δηλ. να έχουμε εξασφαλίσει τη συναίνεση των ομάδων και της ΕΣΚΑ για να έχει το παιχνίδι και κάποιο κύρος, δεν συμφωνείς; Αυτό ακριβώς προτίθεμαι να κάνω με την επίσκεψη στην ΕΣΚΑ. Όταν όλα είναι στη θέση τους και είμαστε έτοιμοι, μπορούμε να ανοίξουμε και site, αν και καλύτερα πιστεύω θα είναι να μπει σχετική σελίδα στο site της ΕΣΚΑ.
Για online ψηφοφορία δεν ξέρω... Η πρότασή μου ήταν να ψηφίσουν μόνο 14 άτομα από κάθε ομάδα (12 παίκτες και 2 προπονητές). Βέβαια έτσι αποκλείω τους φιλάθλους, αλλά γίνεται και πιο αντικειμενικό το αποτέλεσμα εφόσον έτσι οι πρωταγωνιστές θα αναδειχθούν από τους πρωταγωνιστές και όχι από τον κάθε παραλία που θα μπαίνει με 25 διαφορετικά nicknames για να ψηφίζει τους κολλητούς του...
Προσθέτω ότι με τη δική μου πρόταση ούτε καν εγώ ο ίδιος δεν έχω δικαίωμα ψήφου... smile.gif

Αν πείσεις την ΕΣΚΑ να βάλει σελίδα είμαι μαζί σου.
Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση προσφέρομαι για όποια άλλη βοήθεια χρειαστείτε στο διαδικτυακό θέμα (όπως προώθηση μέσα από το φόρουμ, όσο εφικτή και αποτελεσματική είναι αυτή).

Όπως είπα και στο προηγούμενο ποστ μου, αλλά όπως συμπληρώνεις κι εσύ, καλύτερα είναι πρώτα να έχουμε οριστικές αποφάσεις.

Επαναλαμβάνω όμως πως αν θέλεις να συζητάμε σε πιο αποδοτικό πλαίσιο, προς το παρόν καλό είναι να ανοίξεις ένα νέο τόπικ όπου στο πρώτο σου ποστ θα γράφεις το σύστημα που πρότεινες στη σελίδα 43 αλλά και λοιπές πληροφορίες που να χρήζουν συζήτησης.

Όπως είναι τώρα, οι ιδέες και οι απόψεις χάνονται στις σελίδες ενός, διαφορετικού με το συγκεκριμένο θέμα, τόπικ όπου τα μηνύματα πέφτουν βροχή wink.gif.
tkt9
QUOTE(TSOUMANIS14 @ Jan 31 2007, 11:31 AM) *
αν και η αδερφη μου παιζει στην α1 λυπαμαι που θα το πω αλλα it's a man's game



TSOUMANIS14 είσαι αδερφός της Ανδριάννας?!
Αφού λες οτι είσαι απο Τσεπέλοβο μάλλον ναι ε?!
TSOUMANIS14
QUOTE(tkt9 @ Jan 31 2007, 04:18 PM) *
TSOUMANIS14 είσαι αδερφός της Ανδριάννας?!
Αφού λες οτι είσαι απο Τσεπέλοβο μάλλον ναι ε?!

σιγουρα οχι μαλλον
Olorin
Για να μην σας κρατάω σε αγωνία για τη διαδοχή στον πάγκο μας (είμαι σίγουρος ότι οι μισοί δεν θα μπορέσατε να κοιμηθείτε το βράδυ... tongue.gif ), ο νέος μας προπονητής είναι ο Φάνης Αποστολάκης, ο οποίος ήταν μέχρι την αρχή της χρονιάς στον πάγκο του Πανελευσινιακού, ενώ παλιότερα ήταν πάλι στον πάγκο της Ένωσης...
ATL
QUOTE(Peritri @ Jan 31 2007, 12:26 AM) *
Από που το συμπέρανες αυτό; ohmy.gif
Σαφέστατα ήταν και πιο μπασκετικοί και πιο ομάδα και πιο χαρισματικοί αν θες οπότε δε καταλαβαίνω για ποιον λόγο ακριβώς στρέφεσαι εναντίον μου. Εαν θίχτηκες με το μπουλουκάκος το παίρνω πίσω. Αλλά απλώς ήθελα να δώσω μία περιγραφή στον Olorin για να καταλάβει. Σόρρυ.
Το τι είναι αντικειμενικό και τι όχι είναι υποκειμενικό, σωστά; Οπότε θα έλεγα ότι είναι υποκειμενικό το ότι λες εσύ ότι δεν γράφονται αντικειμενικά πράγματα wink.gif


Σαφώς, και αν δεν είδες ότι διαμαρτύρονταν στον διαιτητή στους 23 πόντους τότε απλώς κάνεις αντικεινικά λάθος. Όπως και με τις ειρωνίες καθότι στρέφονταν εναντίον μου και τις άκουσα με τα ίδια μου τα αυτιά...

ΥΓ: Και με το να τονίζεις συνεχώς ότι είσαι αντικειμενικός χωρίς να αντιεπιχειρηματολογείς κάτι δείχνει. Ξαναλέω ότι η Κυπριάδου ήταν 1-2-3 κλάσεις πάνω από εμάς (βάλε όσες θες) και κέρδισε δίκαια όπως και όλες οι ομάδες που έχουν παίξει απέναντι μας καθότι θεωρώ ότι είμαστε ομάδα επιπέδου Β' ΕΣΚΑ. Τσιρς, και μην τσατίζεσαι, εαν είσαι όμως το εύσωμο 4άρι που χαρακτήρισα μπουλουκάκο σου ζητώ συγνώμη wink.gif

kala re peritri ka8esai kai grafeis se forums gia mena?otan sou eskasa thn prospoihsh katw apthn basketa kai efyges sthn kantina gia patatakia k meta sou kollhsa k ena tripontaki gia na mhn dipsas den milages ka8olou.ti mono etsi ksereis na ka8esai na klegesai se allous ?file sorry an se eipa glaka sto paixnidi alla den mporw na vlepw 2 metra palikaria k na peftoun 7 fores se ena paixnidi gia na paroun epi8etiko...mexri k o diaithths se koroideue...an exeis afridia paikse sta isia k sprwkse k esu alliws uparxei k to ping pong...
#9
basketakis
καλησπερα σε ολους αν και λιγο περασμενη η ωρα...καπως εφτασε στ'αυτια μου οτι συζητηθηκε το ονομα μου λιγακι (κοντος τετραγωνος του Γαλατσιου)...τιμη μου που ασχοληθηκε μαζι μου το παλικαρακι!δεν εχω σκοπο να σχολιασω κατι (γιατι οπως ειπωθηκε και απο καποιο αλλο μελος του φορουμ ολοι μας ειμαστε υποκειμενα σχολιασμου απο τη στιγμη που μπαινουμε στο γηπεδο) απλα να αναφερω οτι δεν ηταν δικος μας παικτης αυτος που σκουπισε το μισο παρκε των βριλλισιων και στο τελος χτυπησε κιολας απο πτωση(...!!!)ουτε αυτος που αποβληθηκε με 5 φαουλ(εκ των οποιων τα 2 Τ.Π. για διαμαρτηριες)...Τελος,δεν πιστευω οτι η ομαδα μου ειναι τοσο χαλια οσο την παρουσιασαν ορισμενοι και οτι καλο θα ηταν οσοι ευχονται διαφορα να κοιταξουν σε ποια κατηγορια αγωνιζονται ηδη ( 68.gif )...!!τα σεβη μου και καλη σας νυχτα
Peritri
Για να λήξει εδώ το θέμα και επειδή το δημιουργησα εγώ από ότι φαίνεται και δε φταίνε σε τίποτα τα άλλα παιδιά του topic, υπάρχουν και τα pm...

Απλώς να ξαναναφέρω ότι απλώς περιγραφή έκανα στον olorin χωρίς να θέλω να προσβάλλω κανέναν και το ότι είμαστε ομάδα Β' ΕΣΚΑ το έχω γράψει ήδη από πάνω basketakis wink.gif

Όσο για εσένα #9, δε πειράζει, να 'σαι καλα...
lalas
Ο φεβρουαριος πιστευω οτι θα ειναι μηνας συγκηνησεων. Σιγουρα αυτη την εβδομαδα δεσποζουν τα 2 ντερμπυ το ντερμπυ των πρωτοπορων φιλαθλητικοου-απολλωνα και το τοπικο ντερμπυ κορωπι-μαρκοπουλο. το ντερμπυ των προτοπορων σιγουρα θα δωσει καποιο προβαδισμα στον νικητη αλλα ειναι πολυ νωρις για εξαγωγη οποιονδηποτε προορων συμπερασματων. Στο τοπικο ντερμπυ οι 2 ομαδες αν και κατα την γνωμη μου ειναι περιπου ισοδυναμες εχουν πλεον διαφορετικους στοχους. Κριμα για την αποπομπη του καραμπελλα απο το ιλιο πιστευω οτι παρουσιασε στο πρωταθλημα ενα πολυ αξιομαχο συνολο σε μια ομαδα με πολλες εσωτερικες ιδιαιτεροτητες. Νομιζω οτι το παιχνιδι γαλατσι-ιλιον ειναι κομβικο και για τισ 2 ομαδες. Η αενκ αν οντως ισχυουν οι απουσιες που διαβασα σε προηγουμενο ποστ κ ειναι τραυματιας ο μενουδακος τοτε δεν ξερω τι θα παρουσιασει απεναντι στον μαχητικο χολαργο. Η φεα δεν θα εχει προβλημα να περασει απο τον αετο που επεστρεψε στον προπονητη που ξεκινησε την σεζον. Η φορμαρισμενη εσχατως πεντελη λογικα θα επικρατησει του αριωνα που ψαχνει για μια μεγαλη εκτος εδρας νικη αλλα δεν νομιζω οτι ο ναο θα του κανει την χαρη.....ξεχασα τελευταιο το 2ο τοπικο ντερμπυ των ουραγων εφοα-νικη το οποιο πιστευω οτι θα το κερδησει η νικη
pointguard
lalas Τελικά για ΑΕΝΚ δεν ξέρω ποιοι θα είναι απόντες από τώρα οι μόνοι σίγουροι είναι ο Μυστιλόγλου και ο Δρακάκης!!
mimos8
γραφω μονο και μονο για να εκφρασω την συμπαρασταση μου στον κοουτς καραμπελα αν και δεν εχουμε μιλησει ουτε 1 φορα.αποδοκιμαζω τη διοικηση της ενωσης για την αποπομπη του αφου πιστευω και ειδα με τα ματια μου οτι η ενωση παρουσιασε ενα πολυ καλο συνολο που παλευε ολα μα ολα τα ματς.πουθενα δεν ξεφτιλιστηκε με 30 ποντους!η ομαδα επαιζε ακριβως συμφωνα με τις δυνατοτητες της και νομιζω λιγο παραπανω.και απο ο,τι εμαθα με τους παιχτες δεν ειχε προβληματα,ολοι τον αποδεχονταν.
υ.γ.:τα σεβη μου κυριε αθλητικε δικαστα......
JASON
ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΑΙΔΙΑ. ΦΟΒΕΡΟ ΤΟ SITE

EΜΑΘΕ ΚΑΝΕΙΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΓΙΑ ΜΑΤΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ- ΠΕΝΤΕΛΗ?
mimos8
κουιζ:ποιος νεαρος πλει μεικερ της κατηγοριας με εφεση στο γυναικειο φυλο,ξεκινησε εντατικο προγραμμα με βαρη και λαστιχα με απωτερο στοχο την μεταγραφη του σε ομαδα εθνικης κατηγοριας!πληροφοριες αναφερουν οτι τον ακολουθει και ενας ,¨οπου φυσαει ο ανεμος¨, φιλος του ο οποιος και διακρινεται για τη σοβαροτητα του και τον επαγγελματισμο του!
vaskonos
QUOTE(alexas10 @ Jan 30 2007, 08:39 PM) *
Καλησπερα σε ολη τη παρεα. 2-3 πραγματακια στα γρηγορα... χτες συνειδητοποιησα για μια ακομη φορα ποσο ατιμο αθλημα ειναι αυτο που αγαπαμε ολοι εμεις και ποσα σκαμπανεβασματα μπορεις να εχεις. ποσο ευκολα μπορεις να 'εκτεθεις' και αμεσως πως μπορεις να γινεις 'μαγκας' απο το πουθενα.Χθες εκανα με διαφορα το χειροτερο μου παιχνιδι στα 3 χρονια που ειμαι στην ΑΕΝΚ και ομως στη κορνα ειχαν ολοι πεσει πανω μου γιατι εκανα κατι σωστο στα τελευταια 3 δευτ. του αγωνα... ΟΛΟΡΙΝ το ξερεις καλα και εσυ αυτο ... Απο το σουπερ ματς με ΦΟΑ στο μαυρο χαλι χτες. Χθες ο ΜΙΜΟΣ εκανε ΤΕΡΑΣΤΙΑ εμφανιση και του χρεωνω τη νικη.Αν και αλλοι συμπαιχτες μου ηταν πολλοι καλοι. Η ομαδα παντως εχει τρομερο αγχος και παιζει πολυ μαγκωμενα.. SAVE KARABELAS διαφωνω πολυ με το να φυγει νομιζω οτι παει πολυ καλα η ομαδα συνολικα στο πρωταθλημα και δεν θα πεσει με τιποτα. Και κατι τελευταιο ειλικρινα λυπαμαι πολυ που η ΝΙΚΗ πεφτει,εφαγα πολλα χρονια εκει και στενοχωριεμαι για τον φιλο μου τον billy.

PE sy DUKE10 ποιος εισαι επιτελους να σου στειλω κανα κουτι με γλυκα????

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΑΛΕΞ ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ. ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΕΡΔΙΣΑΤΕ ΜΕ ΚΑΛΑΘΙ ΣΟΥ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ 56.gif 56.gif 56.gif
Olorin
QUOTE(vaskonos @ Feb 2 2007, 12:43 PM) *
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΑΛΕΞ ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ. ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΕΡΔΙΣΑΤΕ ΜΕ ΚΑΛΑΘΙ ΣΟΥ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ 56.gif 56.gif 56.gif


Για την ακρίβεια, με κόψιμό του...
mimos8
ετσι εγινε.εβγαλε εναν βαλέ απο την τσεπη και εκοψε ο alexas.....
tsouk_1
Χαίρεστε κύριοι!
Τί έδρα έχει ο Φιλαθλητικός; Έχει κόσμο;
Αν όλα πάνε καλά ο Απόλλωνας θα έχει καμμια σαρανταριά άτομα στου Ζωγράφου;
Μακάρι να γίνει καλό ντέρμπυ με νικητή το μπάσκετ 41.gif και τον Απόλλωνα 69.gif
billy_14
tsouk έδρα είπες; Ναι, κάτι έχουν, μόνο που ο κόσμος είναι ψηλά και μακριά. Κάτι πιτσιρίκια θυμάμαι να κάνουν θόρυβο με κόρνες... Πιστεύω ότι μπορεί να πάει ο Απόλλωνας με κόσμο... Ήρεμα όμως ε;;;
Καλή επιτυχία, θα νικήσετε αν αντέξετε τη (σίγουρα) κόντρα διαιτησία και τις ηλίθιες ερυθρόλευκες μπάλες... smiley.gif
Giwrgos_foa
xaxaxaxaxaxa re billy_14 sigoura eisai kapoiosp ou exei faei apo 30 kai panw ki exeis ksenerwsei asxhma gi ayto ta les ayta e???? 41.gif
tsouk_1
Πάντα ήρεμα αλλά και η ηρεμία έχει τα όριά της! Παλιότερα που ασχολιόμουν περισσότερο είχαμε συνυπάρξει με πολλούς στην εξέδρα σε ωραίο κλίμα αλλά και μια φορά στο Κορωπί ο διαιτητής περίμενε στα αποδυτήρια να φύγει με αστυνομία! Αν δεν προκλιθούμε θα δούμε ένα ωραίο ντέρμπυ και επαναλαμβάνω να κερδίσει ο καλύτερος...Απόλλων!!! Ελπίζω να μπορέσουμε να πάμε αρκετοί!
Καλό παιχνίδι και στις δύο ομάδες!!!
tasos
Fovamai kai ego tin diaitisia ! Diladi poso borei na epireasi tin antipali omada to ti xroma exei i bala..?epitrepete apo tin eska i xrisimopoisi tetiou idous balas?
Tha ginei derby..sto proto giro tous eixame kerdisei aneta..
i omada mas paei me ena fovero seri 11 nikon gia na doume
larry33
ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΕΝΚ (ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ) ΠΟΥ ΠΑΡΑ ΤΙΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΕΙ.....ΑΣ ΟΨΕΤΑΙ Ο ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ!!!!!MIMOS B COOL ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΣΑΓΩΓΟ ΣΟΥ....Η ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ΄ΟΛΑ!
v-span
Καλημέρα σε όλους. dedes-9 μια και είσαι ενεργό μέλος της κατηγορίας θα ήθελα τα προγνωστικά σου για τη σημερινή αγωνιστική
billy_14
QUOTE(Giwrgos_foa @ Feb 4 2007, 02:17 AM) *
xaxaxaxaxaxa re billy_14 sigoura eisai kapoiosp ou exei faei apo 30 kai panw ki exeis ksenerwsei asxhma gi ayto ta les ayta e???? 41.gif

Giwrgο έφαγα μόλις 20... Ενώ στο ημίχρονο έτρωγα μόλις 6... Γι' αυτό λέω ότι καλή ομάδα ο ΦΟΑ, αλλά το σπρώξιμο έχει και τα όριά του...
Όσο για τις ερυθρόλευκες μπάλες, τις θεωρώ ηλίθιο και φτηνό κολπάκι, δυσανάλογο με την αξία της ομάδας σου... (αυτό βέβαια ισχύει και για τις άλλες δύο ομάδες που τις χρησιμοποιούν. Το θεωρούν μαγκιά φαίνεται επειδή η ΕΣΚΑ δεν έχει καθορίσει χρώμα, από τη στιγμή που είναι baden το ίδιο της κάνει... Άντε μην ανοίξω το στόμα μου με τις φετινές κωκόμπαλες από τις οποίες όλοι έχουν παράπονα για το "πιάσιμό" τους...
tasos μάλλον έχεις παίξει μπάσκετ και καταλαβαίνεις αν εκεί που βλέπεις μπροστά σου συνέχεια πορτοκαλί -ακόμα και στην προθέρμανσή σου στο συγκεκριμένο παιχνίδι- ξαφνικά σου προκύπτει ασπροκόκκινο που δεν το έχεις δει ούτε στην προπόνηση...)
Τέλος πάντων... Εύχομαι να γίνει ένα παιχνίδι αντάξιο της θέσης και των δύο...
Olorin
billy14, εκτός από τον ΦΟΑ (που το άκουσα) και τον Άτταλο (που το έζησα), ποια άλλη ομάδα εφαρμόζει το "ηλίθιο και φτηνό κολπάκι", όπως πολύ σωστά επεσήμανες, με τις ερυθρόλευκες μπάλες??? Να ξέρω να είμαι προετοιμασμένος για ζαλάδα... icon_drunk.gif

Γενικά πάντως, με τις συγκεκριμένες "Very Bad-en" μπάλες που επέβαλλε με το έτσι θέλω η ΕΣΚΑ (εγώ προτείνω του χρόνου να παίζουμε με μπάλες ποδοσφαίρου... 68.gif ), το ερυθρόλευκο χρώμα νομίζω ότι είναι το λιγότερο, αλλά κι αυτό παίζει το ρόλο του...

Άλλωστε, εσύ ξέρεις και το γνωστό πρόβλημά μου με τα υπερβολικά ιδρωμένα χέρια (μάλιστα, το πρώτο πράγμα που μου'πε ο Χαρτοματσίδης όταν μιλήσαμε πριν αρχίσει η σεζόν, ήταν αν σκέφτηκα να το κόψω με το που έπιασα τις καινούριες μπάλες... tongue.gif )

Anyway, καλούς αγώνες σήμερα σε όλους και να δούμε κι εμείς πως θα τα πάμε με την αλλαγή στον πάγκο μας σε ένα παιχνίδι που μπορεί να κρίνει και τη σεζόν για εμάς, αφού θεωρώ ότι αν κερδίσουμε, θα είναι μετά πολύ δύσκολο να κινδυνεύσουμε, ενώ σε περίπτωση ήττας, θα παίζουμε κάθε Δευτέρα με την πλάτη στον τοίχο... sad.gif
pointguard
geia sou VSPAN!
dedes-9
QUOTE(v-span @ Feb 5 2007, 12:00 PM) *
Καλημέρα σε όλους. dedes-9 μια και είσαι ενεργό μέλος της κατηγορίας θα ήθελα τα προγνωστικά σου για τη σημερινή αγωνιστική

ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΛΟΙΠΟΝ
ΑΡΗΣ-ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1
ΓΑΛΑΤΣΙ-ΙΛΙΟΝ 1
ΚΗΦΙΣΙΑ-ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 (ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ)
ΦΟΑ- ΑΠΟΛΛΩΝ 1
ΑΕΤΟΣ-ΑΤΤΑΛΟΣ 2
ΚΟΡΩΠΙ- ΑΟΜ 2
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ-ΑΡΙΩΝ 1
ΝΙΚΗ-ΕΦΟΑ 1
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!
leonkalf
QUOTE(billy_14 @ Feb 5 2007, 12:25 PM) *
Άντε μην ανοίξω το στόμα μου με τις φετινές κωκόμπαλες από τις οποίες όλοι έχουν παράπονα για το "πιάσιμό" τους...

Άνοιξέ το, άνοιξέ το!!!
Και γω μαζί σου!! 41.gif
vaskonos
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΗΣ ΑΕΝΚ ΚΑΙ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ ΣΤΟ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΝΤΕΜΗ , ΜΑΝΙΑΤΗ , ΚΑΙ ΑΛΕΧΑ. ΚΟΥΙΖ. ΠΟΙΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΧΕΙ ΤΑΞΕΙ ΚΑΡΕ ΣΕ ΠΑΛΙΟ ΤΟΥ ΦΙΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΡΗΣΕΙ ΤΗΝ ΥΠΟΣΧΕΣΗ ΤΟΥ? ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΦΟΒΟ
Giwrgos_foa
QUOTE(billy_14 @ Feb 5 2007, 12:25 PM) *
Giwrgο έφαγα μόλις 20... Ενώ στο ημίχρονο έτρωγα μόλις 6... Γι' αυτό λέω ότι καλή ομάδα ο ΦΟΑ, αλλά το σπρώξιμο έχει και τα όριά του...
Όσο για τις ερυθρόλευκες μπάλες, τις θεωρώ ηλίθιο και φτηνό κολπάκι, δυσανάλογο με την αξία της ομάδας σου... (αυτό βέβαια ισχύει και για τις άλλες δύο ομάδες που τις χρησιμοποιούν. Το θεωρούν μαγκιά φαίνεται επειδή η ΕΣΚΑ δεν έχει καθορίσει χρώμα, από τη στιγμή που είναι baden το ίδιο της κάνει... Άντε μην ανοίξω το στόμα μου με τις φετινές κωκόμπαλες από τις οποίες όλοι έχουν παράπονα για το "πιάσιμό" τους...
tasos μάλλον έχεις παίξει μπάσκετ και καταλαβαίνεις αν εκεί που βλέπεις μπροστά σου συνέχεια πορτοκαλί -ακόμα και στην προθέρμανσή σου στο συγκεκριμένο παιχνίδι- ξαφνικά σου προκύπτει ασπροκόκκινο που δεν το έχεις δει ούτε στην προπόνηση...)
Τέλος πάντων... Εύχομαι να γίνει ένα παιχνίδι αντάξιο της θέσης και των δύο...

re man fantasou efages 20 kai les kai molis! tongue.gif eisai kai eyxaristhmenos.meta ti diaithsies kai tetoia mou les??oso gia tis mpales file mou an eixes ligh idea tha hkseres oti aytes oi erythroleykes opws tis les,pianonte poly kalytera ap oti oi alles pou thes gantia termatofylaka gia na tis piaseis..twra an psaxneis dikaiologia gia ton diasyrmo sou kai se peirazei kai toso to xrwma ths mpalas ti na sou pw..
mimos8
QUOTE(vaskonos @ Feb 5 2007, 06:12 PM) *
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΗΣ ΑΕΝΚ ΚΑΙ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ ΣΤΟ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΝΤΕΜΗ , ΜΑΝΙΑΤΗ , ΚΑΙ ΑΛΕΧΑ. ΚΟΥΙΖ. ΠΟΙΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΧΕΙ ΤΑΞΕΙ ΚΑΡΕ ΣΕ ΠΑΛΙΟ ΤΟΥ ΦΙΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΡΗΣΕΙ ΤΗΝ ΥΠΟΣΧΕΣΗ ΤΟΥ? ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΦΟΒΟ

καλη επιτυχια και σε σενα που παιζεις ωραιο ντερμπακι αποψε.οσο για το κουιζ,ξερω την απαντηση αλλα δε θα την αποκαλυψω.ισως εμφανιστει ο αμεσα ενδιαφερομενος
Peritri
Καλή τσόντα αν και νωρίς στη Πετρούπολη.

Άρης - ΓΣΒ 82-48

Αν και αναμενόμενο απλά μεταφέρω το αποτέλεσμα και τα γνωστά για τον Άρη. Βομβαρδίζουν από παντού στην έδρα τους οι Μπαλαμπάνης , Χρονόπουλος, εκπληκτικοί οι Δέλλιος και Βορριάς (ίσως το καλύτερο δύδυμο ψηλών στη κατηγορία), μόνο στο πλέι έχουν μία αδυναμία.

Όσο για εμάς, κατεβήκαμε 9 και ελπίζω να κρατηθούμε μέχρι το τέλος αν και από το να διασυρόμαστε δε ξέρω τι είναι καλύτερο.

Αν μάθει κανείς κανένα άλλο αποτέλεσμα ας ποστάρει wink.gif
tiramolas
Φιλαθλητικός-Απόλλων 72-66
Ήταν ντέρμπι μέχρι τέλους.
Χ.Π
Mαρκοπουλο νικη στην παραταση και αριων ηττα
billy_14
QUOTE(Giwrgos_foa @ Feb 5 2007, 04:55 PM) *
re man fantasou efages 20 kai les kai molis! tongue.gif eisai kai eyxaristhmenos.meta ti diaithsies kai tetoia mou les??oso gia tis mpales file mou an eixes ligh idea tha hkseres oti aytes oi erythroleykes opws tis les,pianonte poly kalytera ap oti oi alles pou thes gantia termatofylaka gia na tis piaseis..twra an psaxneis dikaiologia gia ton diasyrmo sou kai se peirazei kai toso to xrwma ths mpalas ti na sou pw..

Αυτά κατάλαβες απ' όλα όσα σου είπα έτσι; Λένε ότι η κορυφή ζαλίζει, μάλλον θάχουν δίκιο... Τεσπά, έμαθα ότι κέρδισες απόψε... Αν θεωρείς διασυρμό να αντιστέκεται σθεναρά μια νεοφώτιστη ομάδα απέναντι σε μια που χρόνια κυνηγάει ανεπιτυχώς την άνοδο (-6 στο ημίχρονο) και τελικά μετά από πολύ "σπρώξιμο" να φεύγει με -20, τότε τι να πω, δίκιο έχεις...
Από άλλα αποτέλέσματα εκτός των προαναφερθέντων έμαθα επίσης ότι το Γαλάτσι κέρδισε το Ίλιον (τι να σου πω ρε Olorin, πολύ στενοχωρήθηκα ειλικρινά, μήπως τώρα κάποιοι νοσταλγούν τον Καράμπελα;;;) και η ΕΦΟΑ τη Νίκη, πράγμα που σημαίνει, δυστυχώς για το φιλαράκι μου τον Ανδριόπουλο, ότι η Νίκη είναι η τρίτη που αποχαιρετάει... Εμείς οι Νεοπεντελικοί νικήσαμε 76-62 μάλλον εύκολα τον Αρίωνα, ενώ (παρακαλώ επιβεβαιώστε γιατί δεν είμαι βέβαιος) άκουσα ότι ο Άτταλος έχασε από τον Αετό!!! Νέα Κηφισιά-Χολαργός είναι το μόνο που δεν ξέρω... Όσο για τους άσπονδους φίλους μας από το Μαρκόπουλο, πάλι παράταση και πάλι νίκη στο καλάθι... Μαγκιά, δε λέω...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.