Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α'ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
v-span
Γεια σου ρε pointguard!
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 20 2007, 10:51 AM) *
η κηφισια παιζει με τον ατταλο στη κηφισια.εμεισ παιζουμε με το χολαργο στη πετρουπολη.Δεν εχω μιλισει καθολου.Εχουμε να τα πουμε μερεσ.θα την παρω ομως για να κανονισουμε.Αν δεν εχεισ να κανεισ κατι καλυτερο πηγαινε θα ειναι καλο ματσ
ενα απο αυτα τα δυο θα παω ,η αενκ -ατταλος ,η φιλαθλητικος-μαρκοπουλο.μιλα με την μκρη αν ειναι να τα πουμε.καλη σου μερα

φιλακια
pointguard
Kalhmera se olous kai kurios ston kollhto VSPAN!! christina dn xero gia tous allous pantos emeis eixame 2 ores proponhsh kanonika xthes...
christina n10
QUOTE(pointguard @ Feb 20 2007, 11:01 AM) *
Kalhmera se olous kai kurios ston kollhto VSPAN!! christina dn xero gia tous allous pantos emeis eixame 2 ores proponhsh kanonika xthes...
ετσι ειναι η μεγαλες ομαδες δεν αφηνουν τιποτα στην τυχη τους!δεν μπορεις να φανταστεις ποσο πολυ θα ηθελα να μουν παλι στο γηπεδο και ας ειχα 2 και παραπανω ωρες προπονηση!!!μου εχει λειψει παρα παρα πολυ. sad.gif
BASKETFUN
QUOTE(pointguard @ Feb 20 2007, 09:01 AM) *
Kalhmera se olous kai kurios ston kollhto VSPAN!! christina dn xero gia tous allous pantos emeis eixame 2 ores proponhsh kanonika xthes...



ε εσεις παιζεται και ευρωπη γι αυτο ειχατε προπονηση χτεσ. εμεισ αποκλειστικαμε και ειχαμε 3μερεσ ρεπο.
Πλακα κανω
pointguard
Makari na eixame kai emeis repoudaki!! pantos emeis exoume kai shmera kanonika
BASKETFUN
εμεις απο αυριο κανονικα.Σημερα το κλασικο ρεπο που εχουμε παντα.
Τη Δευτερα με ποιον παιζετε?
pointguard
Attalo. Mallon o coach Bilalhs einai pio orexatos apo ton diko sas!! fantazou oti eixe zhthsei apo panerythtraiko na paixoume filiko 31/12...
v-span
Tελικά έχουμε κανένα νέο για τις τιμωρίες των παικτών Άρη Πετρούπολης και Ένωσης Ιλίου?
BASKETFUN
οχι ακομα αυριο βγαινουν οι αποφασεις
mixalopoylos17
QUOTE(v-span @ Feb 20 2007, 09:32 AM) *
Tελικά έχουμε κανένα νέο για τις τιμωρίες των παικτών Άρη Πετρούπολης και Ένωσης Ιλίου?

καλημερα.αυριο βγαινει η αποφαση για τις τιμωριες
christina n10
QUOTE(v-span @ Feb 20 2007, 11:32 AM) *
Tελικά έχουμε κανένα νέο για τις τιμωρίες των παικτών Άρη Πετρούπολης και Ένωσης Ιλίου?
απο οτι ξερω οι τιμωριες αυριο θα βγουν και θα ανακοινωθουν στο site της εσκα.
pointguard
Ematha oti tha timorithei o menoudakos me 6 agonistikes epeidh xtyphse ton efhvo pezoula se ena chekarisma
baller
Φίλε pointguard προφανώς είναι αστείο για τον συμπαίκτη σου αυτό που γράφεις. BASKETFUN εσύ πόσο έχεις ακούσει οτι θα τους τιμορήσουν και ποιούς ακριβώς?
pointguard
QUOTE(baller @ Feb 20 2007, 10:16 AM) *
Φίλε pointguard προφανώς είναι αστείο για τον συμπαίκτη σου αυτό που γράφεις. BASKETFUN εσύ πόσο έχεις ακούσει οτι θα τους τιμορήσουν και ποιούς ακριβώς?

Nai BALLER ontos etsi einai!!
mimos8
φιλε stockton12 συμφωνω μαζι σου...ηταν unfair η αναφορα του keekee12 στον ερμη μελισσιων!!!και επειδη ενοχληθηκα απο αυτο θα ειμαι στη διαθεση της διοικησης του ερμη για να βοηθησω μαζι με alexas10 απο οποιο ποστο μπορω!!!
BASKETFUN
QUOTE(baller @ Feb 20 2007, 10:16 AM) *
Φίλε pointguard προφανώς είναι αστείο για τον συμπαίκτη σου αυτό που γράφεις. BASKETFUN εσύ πόσο έχεις ακούσει οτι θα τους τιμορήσουν και ποιούς ακριβώς?



απο εμας ο Παλτογλου και ο Μιχαλοπουλος και απο το ιλιον τα αδερφια Μπελλα.Τωρα ποσο θα φανε δεν ξερω.
pointguard
KEEEKEEE xero oti tha me malloseis sthn proponhsh alla den mporo na mhn sou po oti se kerdise h AENK tou Karatza me asteri to bilalaki!! 69.gif
Keekee12
Stockton ξερεις οτι ποτε δε προκαλω απο την ακρη του παγκου σε αντιθεση με τον πρωην προπονητη σας στον Ερμη!Σου ζητω συγγνωμη κ ξερεις ποσο σε σεβομαι αλλα μετα απο ολες αυτες τις προκλησεις ΕΠΡΕΠΕ να απαντησω!!!Σε περιμενω τη Δευτερα στο ματς!!
mimo το μονο ποστο που μπορεις να βοηθησεις ειναι του μεγαλομετοχου!!Αντε να βοηθησεις την ομαδα του φιλου σου δεν ειναι κακη ιδεα....αν και δε θα ταν ασχημα με τους 2 σας στον απεναντι παγκο να παρακαλατε!!!Εγω θα χω εναν και καλο....STEVE ok???????!!!
duke10
ρε keekee το φιλο σου τον michael δε τον υπολογιζεις να σε βοηθησει καθολου?θα ηταν καλη μαχη προπονητων alexas kai mimow vs keekee kai michael...
mixalopoylos17
ti tha ginei basketfun tha se doyme se kamia proponisi?

αντε μπας και βαλεις κανενα τριποντο στο επομενο αγωνα.γιατι θα λειπουν και οι σουτερ παλτογλου και μιχαλοπουλος
BASKETFUN
QUOTE(mixalopoylos17 @ Feb 20 2007, 12:24 PM) *
ti tha ginei basketfun tha se doyme se kamia proponisi?

αντε μπας και βαλεις κανενα τριποντο στο επομενο αγωνα.γιατι θα λειπουν και οι σουτερ παλτογλου και μιχαλοπουλος


ο αρχηγος πηρε ρεπο γιατι το δικαιουταν οσο για τους σουτερ δεν εχω λογια να τους περιγραψω.

Ο Μιχαλοπουλος ειχε να βαλει τριποντο απο το καιρο του Νωε οσο για τον Παλτογλου ο οποιος μονο διαβαζει στο forum και δεν γραφει ποτε no comment.Παλτογλου ετοιμασου για τη Πεμπτη αν βεβαια ο Μιχαλοπουλος εχει τα.... κοτσια και μας βαλει κανα τριποντο
mixalopoylos17
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 20 2007, 12:32 PM) *
ο αρχηγος πηρε ρεπο γιατι το δικαιουταν οσο για τους σουτερ δεν εχω λογια να τους περιγραψω.

Ο Μιχαλοπουλος ειχε να βαλει τριποντο απο το καιρο του Νωε οσο για τον Παλτογλου ο οποιος μονο διαβαζει στο forum και δεν γραφει ποτε no comment.Παλτογλου ετοιμασου για τη Πεμπτη αν βεβαια ο Μιχαλοπουλος εχει τα.... κοτσια και μας βαλει κανα τριποντο

απο τις πολλες μερες ρεπο τα εχεις χασει , παρασκευη εχουμε τον διαγωνισμο.προκαλω τον παλτογλου να μπει να γραψει ποιος μυρωδιας χανει τα τριποντα στους διαγωνισμους.
BASKETFUN
μην ενοχλεις τον επιχειρηματια Παλτογλου.εχεις και ενα εργοστασιο να διευθυνει δεν μπορει να ασχολειτε με το forum.

Αλλα αν εχει χρονο ας μας πει ποιος ειναι ο μυροδοπουλος που δεν μπορει να βαλει τριποντο μονο μετα απο ταμα?
mixalopoylos17
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 20 2007, 12:41 PM) *
μην ενοχλεις τον επιχειρηματια Παλτογλου.εχεις και ενα εργοστασιο να διευθυνει δεν μπορει να ασχολειτε με το forum.

Αλλα αν εχει χρονο ας μας πει ποιος ειναι ο μυροδοπουλος που δεν μπορει να βαλει τριποντο μονο μετα απο ταμα?

μην προκαλεις τον παιχταρα παλτογλου γιατι θα σε εκθεσει.πες μας ρε χρησταρα ποιος εχει βαλει καπακι στον αντρεα και δεν βαζει τριποντο με τιποτα τις παρασκευες?
BASKETFUN
QUOTE(mixalopoylos17 @ Feb 20 2007, 12:43 PM) *
μην προκαλεις τον παιχταρα παλτογλου γιατι θα σε εκθεσει.πες μας ρε χρησταρα ποιος εχει βαλει καπακι στον αντρεα και δεν βαζει τριποντο με τιποτα τις παρασκευες?


δεν εχεις τροπο να υπερασπιστεις τον ευατο σου και θελεις βοηθεια.
φωναξε οποιον αλλον θες να μας πει ποιος εχει να βαλει τριποντο απο την εποχη των παγετωνων.
Που με το που σουταρεις τριποντο πεφτουμε ολοι στα γονατα και παρακαλαμε το θεο να μπει?
mixalopoylos17
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 20 2007, 12:51 PM) *
δεν εχεις τροπο να υπερασπιστεις τον ευατο σου και θελεις βοηθεια.
φωναξε οποιον αλλον θες να μας πει ποιος εχει να βαλει τριποντο απο την εποχη των παγετωνων.
Που με το που σουταρεις τριποντο πεφτουμε ολοι στα γονατα και παρακαλαμε το θεο να μπει?

ενω οταν σουταρεις εσυ γυρναμε ολοι στην αμυνα 69.gif
μηπως θες να γραψω και στατιστικα σου στον τελευταιου αγωνα να γελασουμε?
BASKETFUN
QUOTE(mixalopoylos17 @ Feb 20 2007, 12:56 PM) *
ενω οταν σουταρεις εσυ γυρναμε ολοι στην αμυνα 69.gif
μηπως θες να γραψω και στατιστικα σου στον τελευταιου αγωνα να γελασουμε?



φυσικα γυρνας στην αμυνα αφου ειναι μεσα.εσυ εχεις να μιλισεις για μενα μονο για εναν αγωνα εγω εχω για σενα εναν ολοκληρο γυρο.
mixalopoylos17
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 20 2007, 01:04 PM) *
φυσικα γυρνας στην αμυνα αφου ειναι μεσα.εσυ εχεις να μιλισεις για μενα μονο για εναν αγωνα εγω εχω για σενα εναν ολοκληρο γυρο.

ο τελευταιος ειναι ο πιο προσφατος γι αυτο και αναφερομαι.σε 1 με 2 αγωνες εχεις βαλει πανω απο ενα τριποντο και το εχεις κανει θεμα.οταν καει η μπαλα ο μπαλαμπανης τα βαζει.εσυ κρυβεσαι........
BASKETFUN
μα τοσο με ζηλευεισ που λες ενα σωρο ψεμματα? ριξε οσο λασπη θες.δεν πτοουμε.Αν ξαναδεις πασα ομως να μου γραψεις
mixalopoylos17
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 20 2007, 01:14 PM) *
μα τοσο με ζηλευεισ που λες ενα σωρο ψεμματα? ριξε οσο λασπη θες.δεν πτοουμε.Αν ξαναδεις πασα ομως να μου γραψεις

μεχρι να ξαναπαιξω εγω θα το εχεις ξεχασει αλλα πασες παλι δεν θα δινεις μονο απο το αριστερο στο δεξι.που εισαι ρε παλτογλου?
BASKETFUN
ζητα βοηθεια τετοιος εισαι δεν μπορεισ μονο σου.
βασικα ουτε που θα καταλαβω οτι λειπεισ και δεν παιζεισ.
αφου ειτε παιζεισ ειτε οχι για μενα το ιδιο ειναι
mixalopoylos17
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 20 2007, 01:23 PM) *
ζητα βοηθεια τετοιος εισαι δεν μπορεισ μονο σου.
βασικα ουτε που θα καταλαβω οτι λειπεισ και δεν παιζεισ.
αφου ειτε παιζεισ ειτε οχι για μενα το ιδιο ειναι

τερμα η πλακα.ο χρονοπουλος ειναι ο μεγαλυτερος σουτερ της Α'ΕΣΚΑ μαζι με μπαλαμπανη αλλα και τον φιλο μου τον καρατζα
BASKETFUN
τωρα ισως παρεις καμια πασα.Αντε ναι τελος η πλακα.Ελπιζω ο φιλος μου ο Μιχαλοπουλος να μην τιμωρηθει πολυ γιατι ειλικρινα ηταν ο μονοσ που δεν εφταιγε αλλα και επειδη στα επομενα παιχνιδια που ειναι δυσκολα τον χρειαζομαστε και μπορει να μας βοηθησει.Μαζι και ο Παλτογλου.
alexas10
KEEKEE πας φιρι-φιρι νομιζω πως με μιμο διπλα μου καλυπτονται ολες οι(λιγες) προπονητικες μου αδυναμιες.. 69.gif ΑΝΥWAY δεν το συνεχιζω απλα περιμενω στη γωνια..( ε stockton?)
BASKETFUN o μιχαλοπουλος τον οποιο τον ξερω περισσοτερα χρονια απο σενα (θυμασαι στο deree?) einai πολυ καλος παιχτης και νομιζω πως επρεπε να παιζει περισσοτερο στην ομαδα σας.Στην Ιρις εκανε παπαδες... Οσο για την αγωνιστικη που ερχεται εχω μια διαισθηση πως θα βρεθουμε ισοβαθμοι και με μαρκοπουλο και με απολλωνα... ο V-SPAN meta το διπλο στη πολιτεια δεν εχει παρει θεση...μονο να κοροιδευει ηξερε...
alexas10
Βγηκε η τιμωρια τοy μενουδακου... 2 αγωνιστικες για το χτυπημα εκτος φασης στο πιο ταλαντουχο εφηβο μας και 200 ευρω προστιμο απο το προεδρο γιατι χαλασε το προστατευτικο κατω απο το ταμπλο μετα απο ενα αστοχο σουτ χθες στη προπονηση....
alexas10
Βεβαια μετα απο αυτο το σουτ εβαλε καμια δεκαρια 3ποντα αλλα η ζημια ειχε ηδη γινει....


MVP ΜΕΝΟΥΔΑΚΟΣ
LARRY
Ο Μιχαλοπουλος ειναι συναχωμενος και δε μυριζει το αθλημα !!
mimos8
QUOTE(alexas10 @ Feb 20 2007, 05:37 PM) *
Βγηκε η τιμωρια τοy μενουδακου... 2 αγωνιστικες για το χτυπημα εκτος φασης στο πιο ταλαντουχο εφηβο μας και 200 ευρω προστιμο απο το προεδρο γιατι χαλασε το προστατευτικο κατω απο το ταμπλο μετα απο ενα αστοχο σουτ χθες στη προπονηση....

απλα γραφικος.....
mimos8
κουιζ επι του πιεστηριου:ειναι περιφερειακος παιχτης και κατα γενικη ομολογια παιχταρας...παρολα αυτα οι καταστασεις τον αναγκασαν να κανει μια κινηση η οποια προκαλεσε αλγεινη εντυπωση!ο προεδρος της ομαδας του εβγαζε λογο στους παιχτες του κρατωντας ενα τσιγαρο στο οποιο η σταχτη ηταν ετοιμη να πεσει αλλα κανεις απο τους παρευρισκομενους δεν αγχωθηκε αφου πισω απο τον προεδρο ακολουθουσε πιστα ο παιχταρας της ιστοριας μας με ενα τασακι ανα χειρας ωστε να διευκολυνθει ο προεδρος του...ακομα δεν εχει ερμηνευθει απο κανεναν αυτη η κινηση οποτε μπορει ο καθενας να πει την αποψη του στο φορουμ!γιατι το εκανε αυτο ο παιχταρας...???
mixalopoylos17
σ'ευχαριστω παιχτουρα καρατζα 77.gif για τα καλα σου λογια. ο BASKETFUN οταν εμεις πηγαιναμε στο deree δεν ηξερε τι χρωμα εχει η μπαλα του μπασκετ.
δεν θα βαλεις μπασιμο ποτε αρχηγε 69.gif !!!!!!!!!!!!!!
BASKETFUN
δε θα βαλεις τριποντο ποτε Μιχαλόπουλε.
τωρα πληρωνεισ και τους αντιπαλους για να λενε καλα λογια για σενα.
Να δω μεχρι που αλλου θα φτασεις και τι αλλο θα κανεις για να παιζεις περισσοτερο
christina n10
καλημερα βρε τρελοπαιδα,τι εγινε τωρα ξεκινησαμε και εσωτερικη κοντρουλα?basketfun γιατι στην λεει ετσι?κατι θα ξερει,ε? tongue.gif tongue.gif
BASKETFUN
καλημερα. ναι μου τι λεει που οτι δεν του κανω πασες και τον εχω βγαλει ποσες φορες φωτογραφια με το καλαθι και δεν το βαζει.τι να του πω μετα εγω φταιω?εσυ ολα καλα?δουλεια να φανταστω οτι εισαι. και εμεις το ιδιο και δεν εχουμε τι να κανουμε και τι λεμε ο ενας στον αλλον.
v-span
QUOTE(alexas10 @ Feb 20 2007, 03:33 PM) *
KEEKEE πας φιρι-φιρι νομιζω πως με μιμο διπλα μου καλυπτονται ολες οι(λιγες) προπονητικες μου αδυναμιες.. 69.gif ΑΝΥWAY δεν το συνεχιζω απλα περιμενω στη γωνια..( ε stockton?)
BASKETFUN o μιχαλοπουλος τον οποιο τον ξερω περισσοτερα χρονια απο σενα (θυμασαι στο deree?) einai πολυ καλος παιχτης και νομιζω πως επρεπε να παιζει περισσοτερο στην ομαδα σας.Στην Ιρις εκανε παπαδες... Οσο για την αγωνιστικη που ερχεται εχω μια διαισθηση πως θα βρεθουμε ισοβαθμοι και με μαρκοπουλο και με απολλωνα... ο V-SPAN meta το διπλο στη πολιτεια δεν εχει παρει θεση...μονο να κοροιδευει ηξερε...

Alexas10 όταν λες ότι σε κορόϊδευα με θίγεις...αφού ίσα ίσα ήμουν και αυτός που υπερασπίστηκε το έργο σου στη Νίκη Αμαρουσίου 41.gif Ένας μεγάλος προπονητής γεννιέται. Αλλά σχετικά με τον κοουτς keekee τυγχάνει να ξέρω ότι δεν έχει την καλύτερη ψυχολογία για να προπονήσει.Είναι αλλού το μυαλό του...........
pointguard
O keekee den masaei einai sunithismenos sto na ton peritrygirizoun gunaikes! opote vspan allh tha nai h aitia an auto uponnoeis...
v-span
Να βάλω ένα κουιζάκι στους παίχτες της ΑΕΝΚ αλλά και σε όσους θεωρούν ότι έχουν άποψη...
Ποιον θα θέλατε μεταξύ των δύο για προπονητή : Alexas10 ή keekee12
christina n10
δουλιτσα ειμαι .΄παντως εχει χαβαλε η ολη φαση μεταξυ σας !

βλεπω οτι υπαρχουν και παιχτες που εχουν και ομαδα που προπονουν η λαθος εχω καταλαβει?αν ,ναι κριμα που εγω προπονω κοριτσια να κανονιζαμε ενα ματσακι!!! tongue.gif tongue.gif
mixalopoylos17
QUOTE(v-span @ Feb 21 2007, 09:31 AM) *
Να βάλω ένα κουιζάκι στους παίχτες της ΑΕΝΚ αλλά και σε όσους θεωρούν ότι έχουν άποψη...
Ποιον θα θέλατε μεταξύ των δύο για προπονητή : Alexas10 ή keekee12

ψηφιζω αλεξη καρατζα γιατι εκτος απο παιχτης ηγετης ειναι και μεγαλος προπονητης
christina n10
μιμακο μου ,θα εμφανιστεις σημερα?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.