Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α'ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
christina n10
αν ο ασημενιος ειναι το #15 για μενα περασε αλλα δεν ακουμπησε.μια ουδετερη παρουσια σχεδον απαρατηρητη.λιγο το παλεψε στην αμυνα αλλ στην επιθεση ηταν αστοχος και σε βολες και σε πολυ ευκολα καλαθια.


μιχαλοπουλε καλημερα και παλι,ευτυχως που δεν ειπες τιποτα γιατι θα μας την ελεγαν παλι 68.gif 68.gif

αναρωτιεμαι αραγε τα κουιζακια που βαζουν οι κηφισιωτες δεν ενοχλουν ?μονο η πλακιτσα που κανου εμεις πειραζει?καλο θα ηταν οι παρατηρησουλες να γινονται σε ολους η καθολου.δειτε λιγακι τα κουιζακια και πειτε μου αν και αυτα μιλανε για μπασκετακι.
BASKETFUN
θα συμφωνησω με τη Χριστινα.Πιστευω οτι ειναι καλο που και που να σπαει η μονοτονια του μπασκετ με λιγο ασχετα πραγματα.Γιατι καλο το μπασκετ δε λεω αλλα και οι καινουργιεσ γνωριμιες με αιθεριες υπαρξεις ειναι εξισου καλεσ
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 6 2007, 11:43 AM) *
θα συμφωνησω με τη Χριστινα.Πιστευω οτι ειναι καλο που και που να σπαει η μονοτονια του μπασκετ με λιγο ασχετα πραγματα.Γιατι καλο το μπασκετ δε λεω αλλα και οι καινουργιεσ γνωριμιες με αιθεριες υπαρξεις ειναι εξισου καλεσ
ετσι ειναι το σωστο!!!! 69.gif
pepe
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 6 2007, 09:43 AM) *
θα συμφωνησω με τη Χριστινα.Πιστευω οτι ειναι καλο που και που να σπαει η μονοτονια του μπασκετ με λιγο ασχετα πραγματα.Γιατι καλο το μπασκετ δε λεω αλλα και οι καινουργιεσ γνωριμιες με αιθεριες υπαρξεις ειναι εξισου καλεσ

αμα ειναι ετσι να τις γνωρισουμε κι εμεις τισ αιθεριες υπαρξεις..!!
BASKETFUN
αναλογα σε ποια ομαδα παιζεις
pepe
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 6 2007, 10:09 AM) *
αναλογα σε ποια ομαδα παιζεις


εχουμε παιξει ηδη και μεσα και εξω..δηλαδη υπαρχει ομαδικος ρατσισμος κι αποκλεισμος??
BASKETFUN
QUOTE(pepe @ Mar 6 2007, 10:12 AM) *
εχουμε παιξει ηδη και μεσα και εξω..δηλαδη υπαρχει ομαδικος ρατσισμος κι αποκλεισμος??



για μια ομαδα συγκεκριμενα ναι αν δε εισαι απο αυτη εισαι ευπροσδεκτος στη παρεα μας με τισ αιθεριες υπαρξεις.και πιστεψε δεν θα χασεις
pepe
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 6 2007, 10:15 AM) *
για μια ομαδα συγκεκριμενα ναι αν δε εισαι απο αυτη εισαι ευπροσδεκτος στη παρεα μας με τισ αιθεριες υπαρξεις.και πιστεψε δεν θα χασεις


ποια ειναι η μισητη??
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 6 2007, 12:15 PM) *
για μια ομαδα συγκεκριμενα ναι αν δε εισαι απο αυτη εισαι ευπροσδεκτος στη παρεα μας με τισ αιθεριες υπαρξεις.και πιστεψε δεν θα χασεις
ρε ανδρεα μου ,εμεις δεν ξεχωριζουμαι κανεναν ολοι οι καλοι ευπροσδεκτοι,αλλοι το παιζουν καπως!!
Olorin
QUOTE(pepe @ Mar 6 2007, 10:12 AM) *
εχουμε παιξει ηδη και μεσα και εξω..δηλαδη υπαρχει ομαδικος ρατσισμος κι αποκλεισμος??

Να υποθέσω ή Χολαργό ή Βριλήσσια??? wink.gif
QUOTE
ποια ειναι η μισητη??

Να υποθέσω εμείς??? tongue.gif
pepe
[quote name='Olorin' date='Mar 6 2007, 10:25 AM' post='65550']
Να υποθέσω ή Χολαργό ή Βριλήσσια???

βασικα εχουν γινει 5 αγωνιστικες κι οχι 2...αλλα μεσα εισαι..
BASKETFUN
εχεις δικιο Χριστινα μου εμεις ειμαστε large τυποι και τους δεχομαστε ολους,Οποτε pepe μπορεις να γνωρισεις τισ αιθεριες υπαρξεις
mixalopoylos17
καλημερα αλεξη.εμαθα χτες ησουν σουπερ αλλα δεν ακολουθησαν οι υπολοιποι ουτε και o mimos8.για κανε μια αναλυση του παιχνιδιου.η διαιτησια επαιξε ρολο στο τελικο αποτελεσμα?
pepe
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 6 2007, 10:32 AM) *
εχεις δικιο Χριστινα μου εμεις ειμαστε large τυποι και τους δεχομαστε ολους,Οποτε pepe μπορεις να γνωρισεις τισ αιθεριες υπαρξεις


ok αλλα με αφησες και με την περιεργεια...ποια ειναι η μισητη?
BASKETFUN
αν δεν μου πεις που παιζεις δεν θα σου πω ουτε εγω ποια ειναι η μισητη
Olorin
pepe, μπορεί να έχουν γίνει 5 κι όχι 2 αγωνιστικές, αλλά όταν κάποιος ρώτησε τι ώρα είναι ο αγώνας Χολαργός-Βριλήσσια ήσουν ο πρώτος που απάντησε...

Άρα δεν χρειάζεται και να είσαι Sherlock Holmes για να το καταλάβεις... Λίγη παρατηρητικότητα αρκεί... wink.gif

Υ.Γ: Αν είσαι από τον Χολαργό το οποίο για κάποιο λόγο το βρίσκω πιο πιθανό από το να'σαι από τα Βριλήσσια, δώσε χαιρετίσματα στον Δημητρακούλη... wink.gif
tasos
Χαιρετιζω και καλημεριζω ολα τα παιδια του forum που ειναι online τωρα !!

Ο ασημενιος Νο15 κατα πολλους overdam κινηθηκε σε ρηχα νερα χθες..επισης και ο Δευτεραιος Νο10 ηταν αρνητικος ,μονο ο play maker κουτουλας Νο5 ειχε σταθερη και καλη αποδοση !

Η διαιτησια και η ατυχια του Αρη εδωσε την νικη στον Απολλωνα....και τον κρατησε ζωντανο για την συνεχεια !
FUN
tis ai8eries uparkseis na tis gnwrisete stous gomeniarides tis aenk!! smiley.gif
pepe
QUOTE(Olorin @ Mar 6 2007, 10:42 AM) *
pepe, μπορεί να έχουν γίνει 5 κι όχι 2 αγωνιστικές, αλλά όταν κάποιος ρώτησε τι ώρα είναι ο αγώνας Χολαργός-Βριλήσσια ήσουν ο πρώτος που απάντησε...

Άρα δεν χρειάζεται και να είσαι Sherlock Holmes για να το καταλάβεις... Λίγη παρατηρητικότητα αρκεί... wink.gif

Υ.Γ: Αν είσαι από τον Χολαργό το οποίο για κάποιο λόγο το βρίσκω πιο πιθανό από το να'σαι από τα Βριλήσσια, δώσε χαιρετίσματα στον Δημητρακούλη... wink.gif


σωστος Sherlock!!!οκ θα του το πω..basketfun ok??
BASKETFUN
σε ποιους?Χριστινα για παρε θεση.
οκ pepe καταλαβα.

Τασο συγχαρητηρια για την αντικειμενικοτητα σου.
christina n10
σε αυτους ειναι που δεν πρεπει να μας γνωρισει ,φιλε fun,στα παιδακια της κηφισιας ,γιατι για παιδακια προκειται.που τους ειδες εσυ τους γκομενιαριδες?στα λογια λεω και εγω και ο καθενας μας πολλα.εδω ενα πειραγμα πηγαμε να κανουμε στο mimo kai μας ειπε να συμμαζευτουμε γιατι δεν τον ξερουμε.κομπλεξικα πλασματα παιδι μου.
BASKETFUN
εμπαινε αγαπη μου εσυ.Ετσι να μη μας λενε και οτι θελουν.ΠΕΣ ΤΑ.

και εγω μαζι σου
v-span
Kλημέρα κι από μένα. Χθες είχα πάει σε ένα από τα δύο παιχνίδια της ημέρας, ΑΟΜ-ΑΕΝΚ: 83-73. Το παιχνίδι ήταν πραγματικό ντέρμπι από την αρχήαλλά κατά τη γνώμη μου το Μαρκόπουλο κέρδισε δίκαια. Επιθετικά χτες ο Καρατζάς ήταν συγκλονιστικός και είχε συμπαραστάτες τους Δρακάκη και Παπαζήση που έδειξε την κλάση του. Το Μαρκόπουλο φάνηκε ότι είχε προσαρμόσει όλους τους αμυντικούς του προσανατολισμούς πάνω στο Μενουδάκο ο οποίος όμως έβρισκε πολύ έξυπνα και ψύχραιμα τους συμπαίκτες με ωραίες ασίστ (κυτίως τους ψηλούς). Το παιχνίδι μέχρι και το 30' φάνηκε να το ελέγχει η Κηφισιά αλλά από εκεί και στο εξής το σκηνικό ανατράπηκε και το Μαρκόουλο επιθετικά χτυπούσε από μέσα και έξψ από το καλάθι με αποκάλυψη κατά τη γνώμη μου το Γεωργόπουλο.
Γενικά θεωρώ ότι ο προπονητής του ΑΟΜ έδειξε την κλάση του και πήρε την ταυτότητα του αντίστοιχου της Κηφισιάς. Ειδικά η έμπνευση να κατέβει με ένα play maker δεν είχε και τα καλύτερα αποτελέσματα
v-span
QUOTE(christina n10 @ Mar 6 2007, 11:00 AM) *
σε αυτους ειναι που δεν πρεπει να μας γνωρισει ,φιλε fun,στα παιδακια της κηφισιας ,γιατι για παιδακια προκειται.που τους ειδες εσυ τους γκομενιαριδες?στα λογια λεω και εγω και ο καθενας μας πολλα.εδω ενα πειραγμα πηγαμε να κανουμε στο mimo kai μας ειπε να συμμαζευτουμε γιατι δεν τον ξερουμε.κομπλεξικα πλασματα παιδι μου.

Συγγνώμη αλλά επειδή κάποιος μέσα σε μπασκετικό site θέλει να μιλάει για μπάσκετ και όχι να χαζογκομενίζει είναι κομπλεξικός?? Για να προσέχουμε λίγο τι λέμε
christina n10
διονυση τι θα γινει με σενα?απλος παρατηρητης?σχολιασε κατι.τοσα γραφονται.
duke10
christina10 πολυ φορα πηρες, για χαλαρωωσε λιγο. Το τι ειναι τα παιδια απο τη Κηφισια το ξερουν καλυτερα οσοι τους ξερουν προσωπικα και να καθεσαι μπροστα στην οθονη σου και να χαρακτηριζεις δε το βρισκω το πιο σωστο πραγμα, αλλωστε το γηπεδο ξερεις που ειναι αν ηθελες θα ειχες ερθει...
christina n10
QUOTE(v-span @ Mar 6 2007, 01:12 PM) *
Συγγνώμη αλλά επειδή κάποιος μέσα σε μπασκετικό site θέλει να μιλάει για μπάσκετ και όχι να χαζογκομενίζει είναι κομπλεξικός?? Για να προσέχουμε λίγο τι λέμε
οταν δεν μπορεις να διακρινεις οτι γινεται πειραγμα και χωνεις τι εισαι ρε φιλε?κομπλεξικος.εμεις δηλαδη τι να πουμε που οπως λες σε ενα μπασκετικο site ειχαμε και εχουμε βαρεθει απο τα παιδακια της κηφισιας τα τελειως ασχετα κουιζακια?για αυτα δεν λες τιποτα?η θα μας πεις οτι ειναι μπασκετικο ,το ποιος ανεβηκε στο τραπεζι και χορεψε με αιθερια υπαρξη και πηρε σαν σουβενιρ την γραβατα ειναι μπασκετικο.για κανε μας λοιπον την χαρη και να τα χωνεις σε αυτους που τα ξεκινησαν.αντε μπραβο.
BASKETFUN
v-span πιστευω οτι η Χριστινα εχει δικιο.Εξαλλου εμεις δεν ενοχλουμαστε οταν γραφετε κουιζ εσεισ γιατι χαλιεστε με αυτα που λεμε?ο καθενας μπορει να λεει οτι θελει.Ελευθερη χωρα ειμαστε και εχουμε δημοκρατια.
v-span
Ενώ το πότε θα πάρεις τη Λίλα τηλέφωνο για να πας για καφέ με το Χρονόπουλο είναι κάτι ππου μας ενδιαφέρει όλους. Λοιπόν άλλαξε λίγο ύφος και ξεκόλλα μπας και μιλήσουμε λίγο για μπάσκετ

Ρε συ BASKETFUN δεν έχω κάτι με σένα ίσα ίσα που σε σέβομαι και ιδιαίτερα αλλά νομίζω ότι η φίλη είναι επιθετική χωρίς λόγο
BASKETFUN
ενω γνωστος παιχτησ ηταν πανω σε τραπεζι και εφυγε με αιθερια υπαρξη που του πηρε τη γραβατα πιστεψε με αυτη την αγωνια ημασταν ολοι.και χαλαρωσε λιγο το υφος σου γιατι δεν ειναι τροποι να μιλας σε κοπελα αυτος μιασ και ειστε γκομενιαρηδες

φιλε v-span εμεισ κανουμε πλακα και χαβαλε για να σπαμε και λιγο τη μονοτονια του μπασκετ
christina n10
QUOTE(v-span @ Mar 6 2007, 01:27 PM) *
Ενώ το πότε θα πάρεις τη Λίλα τηλέφωνο για να πας για καφέ με το Χρονόπουλο είναι κάτι ππου μας ενδιαφέρει όλους. Λοιπόν άλλαξε λίγο ύφος και ξεκόλλα μπας και μιλήσουμε λίγο για μπάσκετ
μπα μπα,βλεπω πεσαμε σε γνωστα προσωπα ,που ξερουν πολλα.τι εγινε θα μας πεις το ονοματακι σου εστω και με pm η κρυβεσαι.!εμεις εδω τουλαχιστον μιλαμε ανοιχτα και ξερουν ολοι ποιοι ειμαστε.
v-span
Τέλος πάντων τώρα αυτή η αντιπαράθεση από ότι φαίνεται δεν έχει νόημα. Ας επιστρέψουμε στα της κατηγορίας. Πώς το βλέπεις με Μαρκόπουλο? Θα παίζουν όλοι?
mixalopoylos17
πολλη λογοκρισια εχει πεσει στο FORUM , η χριστινα δεν προκαλεσε κανενα απλα απαντησε σε καποιες αδικες παρατηρησεις.και πλεον ας καταλαβουμε πια ειναι πειραγματα και πια κακοβουλα σχολια... 68.gif
BASKETFUN
QUOTE(v-span @ Mar 6 2007, 11:35 AM) *
Τέλος πάντων τώρα αυτή η αντιπαράθεση από ότι φαίνεται δεν έχει νόημα. Ας επιστρέψουμε στα της κατηγορίας. Πώς το βλέπεις με Μαρκόπουλο? Θα παίζουν όλοι?



ναι θα ειμαστε ολοι.Χτεσ παιζαμε και χωρισ Μπαλαμπανη που εχει προβλημα στο πελμα.Εκανε ενεση πριν το παιχνιδι αλλα δεν εκανε τιποτα.Παιζαμε με 3 εφηβουσ καποια στιγμη για αρκετη ωρα.Με τοσες ελειψεις και κοντρα διαιτησια τα πηγαμε πιστεψε με περιφημα.και με δελλιο για αρκετη ωρα στο παγκο
v-span
Ναι διάβασα τα posts του tasos. Συγχαρητήρια από ότι φαίνεται η ομάδα σας αποδεικνύεται λερναία ύδρα με την καλή έννοια
BASKETFUN
QUOTE(v-span @ Mar 6 2007, 11:42 AM) *
Ναι διάβασα τα posts του tasos. Συγχαρητήρια από ότι φαίνεται η ομάδα σας αποδεικνύεται λερναία ύδρα με την καλή έννοια



πιστεψε το παλεψαμε οσο δε παηγαινε αλλο.Αλλα μας ελειπε τυχη-παιχτες και καλη διαιτησια.Οποτε δε μπορεις να κανεις και πολλα.
BASKETFUN
πολλα συγχαρητηρια αξιζει το Γαλατσι το οποιο πηγαινει παρα πολυ καλα και το απεδειξε και χτες με το διπλο μεσα στον Ατταλο.
christina n10
QUOTE(v-span @ Mar 6 2007, 01:42 PM) *
Ναι διάβασα τα posts του tasos. Συγχαρητήρια από ότι φαίνεται η ομάδα σας αποδεικνύεται λερναία ύδρα με την καλή έννοια
δεν ειναι τυχαια η ομαδα "εκπληξη"επαιξε παρα πολυ καλα και πολυ παθιασμενα ,νομιζω οτι οι ελλειψεις τους εκαναν μια γροθια,βγηκαν πιο δυνατοι απο αυτο.ο χρονοπουλος ηταν παρα πολυ καλος και αυτο που μου εκανε μεγαλη εντυπωση ηταν το γεγονος οτι συνεχεια εμψυχωνε και τους ελεγε να παρουν πρωτοβουλιες.σπανιο αυτο για ενα τετοιο παιχτη(εννοω σκορερ),συνηθως αυτοι θελουν μια μπαλα μονοι τους.εισαι ΗΓΕΤΗΣ.
mixalopoylos17
QUOTE(christina n10 @ Mar 6 2007, 11:59 AM) *
δεν ειναι τυχαια η ομαδα "εκπληξη"επαιξε παρα πολυ καλα και πολυ παθιασμενα ,νομιζω οτι οι ελλειψεις τους εκαναν μια γροθια,βγηκαν πιο δυνατοι απο αυτο.ο χρονοπουλος ηταν παρα πολυ καλος και αυτο που μου εκανε μεγαλη εντυπωση ηταν το γεγονος οτι συνεχεια εμψυχωνε και τους ελεγε να παρουν πρωτοβουλιες.σπανιο αυτο για ενα τετοιο παιχτη(εννοω σκορερ),συνηθως αυτοι θελουν μια μπαλα μονοι τους.εισαι ΗΓΕΤΗΣ.

τελικα πρεπει να σου εδωσα πολλα ο αντρεας χτες 69.gif 69.gif 69.gif
BASKETFUN
QUOTE(christina n10 @ Mar 6 2007, 11:59 AM) *
δεν ειναι τυχαια η ομαδα "εκπληξη"επαιξε παρα πολυ καλα και πολυ παθιασμενα ,νομιζω οτι οι ελλειψεις τους εκαναν μια γροθια,βγηκαν πιο δυνατοι απο αυτο.ο χρονοπουλος ηταν παρα πολυ καλος και αυτο που μου εκανε μεγαλη εντυπωση ηταν το γεγονος οτι συνεχεια εμψυχωνε και τους ελεγε να παρουν πρωτοβουλιες.σπανιο αυτο για ενα τετοιο παιχτη(εννοω σκορερ),συνηθως αυτοι θελουν μια μπαλα μονοι τους.εισαι ΗΓΕΤΗΣ.



ηταν λιγο ακριβουτσικη αλλα ειδες ε τα λεει ωραια.Αξιζε τα λεφτα.και εμενα μου εκανα εντυπωση οτι δεν υπολογισαμε τιποτα ουτε ελειψεισ ουτε διαιτησια το παλεψαμε μεχρι τελος
christina n10
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 6 2007, 02:03 PM) *
τελικα πρεπει να σου εδωσα πολλα ο αντρεας χτες 69.gif 69.gif 69.gif
τι να μου δωσει καλε,τιποτα.θα δεις και εσυ οταν ξεκινησεις να παιζεις ,τι θα γραφουμε ,αν βεβαια παιζεις καλα.οπως ανεφερα δεν χαιδευω τα αυτια κανενος στο μπασκετ.ο ανδρεας ομως χθες ηταν πολυ καλος πρεπει να του το αναγνωρισουμε.
Peritri
Spammers...
chris p.
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 6 2007, 11:36 AM) *
πολλη λογοκρισια εχει πεσει στο FORUM , η χριστινα δεν προκαλεσε κανενα απλα απαντησε σε καποιες αδικες παρατηρησεις.και πλεον ας καταλαβουμε πια ειναι πειραγματα και πια κακοβουλα σχολια... 68.gif

ΡΕ ΝΙΟΝΙΟ ΠΕΣ ΜΟΥ ΡΕ ΦΙΛΕ,ΕΞΗΓΗΣΕ ΜΟΥ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΥΡΩΔΙΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ#8 ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΤΩΡΑ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΟΥΤΑΡΕ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΕ ΤΗΝ ΜΠΑΛΛΑ ΣΤΟ ΦΩΤΗ;;;;;;; biggrin.gif
mixalopoylos17
QUOTE(chris p. @ Mar 6 2007, 12:20 PM) *
ΡΕ ΝΙΟΝΙΟ ΠΕΣ ΜΟΥ ΡΕ ΦΙΛΕ,ΕΞΗΓΗΣΕ ΜΟΥ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΥΡΩΔΙΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ#8 ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΤΩΡΑ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΟΥΤΑΡΕ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΕ ΤΗΝ ΜΠΑΛΛΑ ΣΤΟ ΦΩΤΗ;;;;;;; biggrin.gif

ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΡΕ ΧΡΗΣΤΑΡΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΚΛΑΓΕ ΤΟ ΤΡΙΠΟΝΤΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΗΔΑΓΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΤΕΨΕ biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif tongue.gif
BASKETFUN
QUOTE(chris p. @ Mar 6 2007, 12:20 PM) *
ΡΕ ΝΙΟΝΙΟ ΠΕΣ ΜΟΥ ΡΕ ΦΙΛΕ,ΕΞΗΓΗΣΕ ΜΟΥ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΥΡΩΔΙΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ#8 ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΤΩΡΑ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΟΥΤΑΡΕ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΕ ΤΗΝ ΜΠΑΛΛΑ ΣΤΟ ΦΩΤΗ;;;;;;; biggrin.gif



ελα ντε και εγω αυτο αναρωτιεμαι οταν το σκεφτομουν μετα δε το παταγα το γ.....

κραζετε κωλοπαιδα αλλα θα ερθει και η ωρα σας.Αν στο Μαρκοπουλο που θα εισαστε δεν τα δωσετε ολα θα σας παρει και θα σας σηκωσει.Υπομονη ενα παιχνιδι εμεινε κα μετα παιζεται.εκει να σας δω μυρωδοπουλοι
JASON
Απόλλωνας-Αρης Πετρούπολης 56-55 (30-28)
Διαιτητές: Μουζάκης-Παυλόπουλος
Απόλλωνας (Αναστασόπουλος-Μαντζάκος): Λάμπρου, Κούτουλας 9 (3), Χατζής, Παρασκευόπουλος, Νίκας 1, Παγόπουλος 7, Δευτεραίος 6 (1), Χάρος 8 (1), Φραγκούλης 10 (1), Κονταξής 2, Ζησιμόπουλος 4, Ασημένιος 9
Αρης Πετρούπολης (Γρυλιωνάκης): Βενιτουράκης 5 (1), Λιαπούρης 3, Δέλιος 20 (1), Χρονόπουλος 20 (3), Μπαλαμπάνης, Αμπράζης 5, Γκούμας 1, Βασιλείου, Μαχαίρας 1, Νικολόπουλος, Βοργιάς

Ατταλος Ν.Φ.-Γαλάτσι Κυπριάδου 81-84π. 71-71κ.α. (42-32)
Διαιτητές: Ρήγας-Ιατρού
Ατταλος Ν.Φ. (Ζιάγκος-Αντωνιάδης): Γιώτης, Μαστρακούλης 4, Ζέρβας 1, Τσακίρης 9, Στρατομήτρος 14 (3), Ντάσης 23 (2), Χαρακτηνός, Πρας 17 (2), Ανθρακόπουλος 10 (1), Τσουμάνης 3
Γαλάτσι Κυπριάδου (Μποσγανάς): Γιέφτιτς 10 (1), Κανλής 2, Σιδέρης 12 (2), Τσιρόπουλος 11 (3), Σπηλιόπουλος 15, Τασιόπουλος 17, Λοϊζος 2, Ανδρουλάκης 15 (2)

Μαρκόπουλο-Κηφισιά 83-72 (31-34)
Διαιτητές: Μανδρέκας-Τσώνος
Μαρκόπουλο (Παπαθεοδώρου): Φράτας, Κολιαβασίλης 3 (1), Ψωμαδέρης 18 (3), Δέδες 20 (1), Γεωργόπουλος 12 (2), Αναγνώστου 11, Δήμας 14, Βασσάλος, Φώτος 8
Κηφισιά (Μπιλάλης): Μπάρτζος 9 (2), Κουμπούρας 4, Καρακώστας 1, Μενουδάκος 2, Καρατζάς 25 (2), Δρακάκης 9, Καρτάνος 8 (2), Λαγοπόδης 2, Παπαζήσης 12

Αρίωνας-Φιλαθλητικός 52-94 (25-49)
Διαιτητές: Παπανικολάου-Σέλληνας
Αρίωνας (Βελέγκας-Σούφλας): Κηρομίτης 12, Καραμαδούκης 10 (3), Ρόκας, Αγραφιώτης 7, Αρκουμάνης, Σμάγκιν 12, Νατσίδης, Ζούκας 6, Μπόγρης 5
Φιλαθλητικός (Ζήβας): Κοτσολέτης 2, Κόντσης 2, Θάνος 7 (1), Παρασκευόπουλος 13 (1), Μάγειρας 10 (1), Μπαζιώτης 10 (1), Σαμοθράκης 6, Σελλιανίτης 2, Ντιφάντης 10, Στράγκας 12, Φράγκου 15 (5), Παναγιωτόπουλος 5 (1)

Νίκη Αμαρουσίου-Αετός 73-71 (35-29)
Διαιτητές: Σκούτας-Χριστίδης
Νίκη Αμαρουσίου (Παλαιοχωρίτης-Κουτσώνας): Τσέκενης, Μπίκας, Λαούδης 14 (3), Πανόπουλος 10 (3), Σούσουλας, Γιατράκος Χ. 16, Πανταζής 19 (3), Δατσόλης 2, Θωμάς, Ανδριόπουλος 8, Καλόσακας, Γιατράκος Α. 4
Αετός (Διδάχος): Ράδης 14, Τσιγωνάκης 2, Τσορακλίδης, Βουλουμάνος 1, Βολάνος 8 (2), Καψής 12 (2), Παπαδολιάς 2, Σιούτας, Χερκελετζής 20 (3), Σιώκος 12

Νεοπεντελικος-Κορωπί 64-62 (42-29)
Διαιτητές: Δημόπουλος-Μαρκούσης
Νεοπεντελικός (Κακαλιάς-Σπηλιοτόπουλος): Νταούτ 3 (1), Μάντζιος 9 (1), Χαρτοματσίδης, Γεωργαλάς 9 (3), Μανιάτης 2, Βλαντής 2, Καλφόπουλος 18 (2), Αττίκος 18 (1), Στάμος, Τζέμης 3
Κορωπί (Διαμαντόπουλος): Κοπέλης 5, Σακελλαρόπουλος, Μπούρας 13 (4), Κουκουζέλης 9 (1), Μπίτσικας 4, Λάβαρης 2, Μόμτσος 14, Λουμιώτης 5, Κουντουμάδης 10

Χολαργός-Βριλήσσια 60-52 (30-29)
Διαιτητές: Μπούκας-Διαμαντόπουλος
Χολαργός (Γεωργικόπουλος): Δημητρακούλης 3, Τσιώμος 8, Τσαγκαράκης 25, Γεωργουδάκης 3 (1), Καναβός 10, Μήτρου 7 (1), Αγγελής 2, Μπάλτας, Πουλής 2
Βριλήσσια (Θένελης): Κολιόπουλος 1, Κίτσος 11, Φρίμας 5 (1), Παπαλουκάς 3, Βόσικας 16, Γιόκαρης 12, Αλεξόπουλος 4

Εν. Ιλίου-ΕΦΟΑ Σπ. Λούης 52-71

Η βαθμολογία (σε 20 αγώνες): Φιλαθλητικός 38, Αρης Πετρούπολης 35, Απόλλωνας 35, Μαρκόπουλο 35, Κηφισιά 34, Νεοπεντελίκός 33, Ατταλος 31, Γαλάτσι Κυπριάδου 30, Χολαργός 29, Εν. Ιλίου 29, Κορωπί 28, ΕΦΟΑ Σπ. Λούης 26, Αρίωνας 26, Νίκη Αμαρουσίου 24, Αετός 23, Βριλήσσια 23.
chris p.
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 6 2007, 12:23 PM) *
ελα ντε και εγω αυτο αναρωτιεμαι οταν το σκεφτομουν μετα δε το παταγα το γ.....

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΗ ΡΕΕΕΕΕΕΕ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ "ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΛΟΣ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ"!!!!!!!!!!! 77.gif 77.gif
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 6 2007, 02:25 PM) *
ελα ντε και εγω αυτο αναρωτιεμαι οταν το σκεφτομουν μετα δε το παταγα το γ.....

κραζετε κωλοπαιδα αλλα θα ερθει και η ωρα σας.Αν στο Μαρκοπουλο που θα εισαστε δεν τα δωσετε ολα θα σας παρει και θα σας σηκωσει.Υπομονη ενα παιχνιδι εμεινε κα μετα παιζεται.εκει να σας δω μυρωδοπουλοι
ενταξει οτι και να λεμε τωρα ,τελειωσε.εκεινη τη στιγμη με τοσους σφυγμους που ειχε ανεβασει και την κουρασει του 40λεπτου που επαιξε,δεν μπορει να εχει καθαρο μυαλο.ολα καλα .
mixalopoylos17
QUOTE(christina n10 @ Mar 6 2007, 12:28 PM) *
ενταξει οτι και να λεμε τωρα ,τελειωσε.εκεινη τη στιγμη με τοσους σφυγμους που ειχε ανεβασει και την κουρασει του 40λεπτου που επαιξε,δεν μπορει να εχει καθαρο μυαλο.ολα καλα .

ΟΛΟ ΤΟΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ....ΠΑΝΤΩΣ ΧΘΕΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΑΛΕΥΕ ΜΟΝΟΣ ΑΦΟΥ ΣΤΗΝ 5ΑΔΑ ΗΤΑΝΕ ΑΛΛΟΙ 4 ΕΦΗΒΟΙ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΠΑΙΖΑΝΕ ΑΜΥΝΑ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΕΑ.
BASKETFUN
QUOTE(christina n10 @ Mar 6 2007, 12:28 PM) *
ενταξει οτι και να λεμε τωρα ,τελειωσε.εκεινη τη στιγμη με τοσους σφυγμους που ειχε ανεβασει και την κουρασει του 40λεπτου που επαιξε,δεν μπορει να εχει καθαρο μυαλο.ολα καλα .



θα συμφωνησω με τη Χριστινα δεν ειχα καθαρο μυαλο εκεινη την ωρα και δεν ειχα συνηδητοποιησει που ακριβως ειμαι ειχε προηγηθει και το παρολιγον λαθος και εγινε.οκ παντως τελος κοιταμε το επομενο.και παλι μπραβο μας
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.