Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α'ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
TSOUMANIS14
ποιος θα νικησει τον ατταλο?
dizzy_fingers
Πωπω...η μισή ΕΣΚΑ έχει μαζευτεί εδώ πέρα... 41.gif

Αρχίζει και αποκτάει ενεργό μπασκετικό δυναμικό το basketforum.... 19.gif
nao
QUOTE(TSOUMANIS14 @ Jan 17 2007, 03:02 PM) *
ποιος θα νικησει τον ατταλο?


Οι βλάχοι
TSOUMANIS14
σωστο.αν εισαι παραγοντας η συγγενης καποιου απο αυτους που χρωστανε μερικες χιλιαδες ευρω σε αυτον που σας ανεβασε κατηγορια και προσπαθουν να τον διωξουν με τεχνασματα και παρεξηγηθηκες,οπως λεει κι ο παπακωνσταντινου,στα οργανα μου μια χαρα χωραει να γραφτεις.επισης αν εισαι παικτης του ναο κοιτα να παρεις μερικα dvd με καλφοπουλο να αποκτησεις παραστασεις νοοτροπια και να μα8εις πως ειναι ο επαγγελματιας αθλητης
lalas
τελικα τι εγινε με τον καλφοπουλο? κατεβηκε κανονικα η μα οψιον?
TSOUMANIS14
ασ απαντησουν οι ανθρωποι του ναο να μαθουμε απο πρωτο χερι
lalas
απαντησε ρε ναο να μπει τελος στο σηριαλ.
nao
QUOTE(TSOUMANIS14 @ Jan 17 2007, 03:25 PM) *
σωστο.αν εισαι παραγοντας η συγγενης καποιου απο αυτους που χρωστανε μερικες χιλιαδες ευρω σε αυτον που σας ανεβασε κατηγορια και προσπαθουν να τον διωξουν με τεχνασματα και παρεξηγηθηκες,οπως λεει κι ο παπακωνσταντινου,στα οργανα μου μια χαρα χωραει να γραφτεις.επισης αν εισαι παικτης του ναο κοιτα να παρεις μερικα dvd με καλφοπουλο να αποκτησεις παραστασεις νοοτροπια και να μα8εις πως ειναι ο επαγγελματιας αθλητης


Κατ αρχάς να σου πω οτι ο Αλεξ είναι συμπαίκτης και φίλος
και συμφωνώ σε όλα όσα λες.
Μάλλον δεν τα ξέρεις καλά τα πράγματα για τα λεφτά
που λες οτι του χρωστάνε.Αν όντως τον ξέρεις ρωτα τον.
Οντως συνέβαλλε τα μέγιστα για να ανέβουμε κατηγορία ο Άλεξ
αλλά και ο ίδιος θα σου πει οτί όλοι μαζί ανεβήκαμε.
Επίσης κανείς δεν ήθελε να τον διώξει,
έγινε ένα σκηνικό με τον προπονητή
και αυτό ήταν μεταξύ τους.
Κανείς από την όμάδα δεν ήθελε να φύγει!
Οσον αφορά το τραγούδι του Παπακωνσταντίνου............ 41.gif

QUOTE(lalas @ Jan 17 2007, 03:30 PM) *
τελικα τι εγινε με τον καλφοπουλο? κατεβηκε κανονικα η μα οψιον?


Όλα καλά με Καλφό.Είναι κανονικά μαζί μας.
TSOUMANIS14
οκ χαιρομαι που μιλαω με παιχτη και οχι με ποντικοπαραγοντα.φυσικα ανεβηκατε ολοι μαζι και ηταν ολοφανερο.με την ομαδα σας δεν εχω τιποτα και αν θυμασαι καναμε μαζι προπονηση το καλοκαιρι.οι χαρακτηρισμοι αφορουν ανθρωπους που δημιουργουν σκηνικα και καταστασεις σε παικτες που ειναι τουλαχιστον αξιοσεβαστοι.και το λυπηρο ειναι οτι οι αρουραιοι εχουν εξαπλωθει πλεον στις περισσοτερες ομαδες,σαν επιδημια
nao
Πάντως το σκηνικό με τον Καλφόπουλο δεν είχε να κανει με τη διοίκηση και μπορείς να το εξακριβώσεις.Ίσα ίσα που τον έχουν σε πολύ μεγάλη εκτίμηση.Το θυμάμαι οτί κάναμε προπονήσεις το καλοκαίρι μαζί γι'αυτό και μου κανε εντύπωση γιατί είχες μια αρνητικότητα απέναντι στην ομάδα.Αν όπως κατάλαβα ήταν για τον Αλέξη δεν υπάρχει λόγος.
GSK
Καλησπερα σας , ετυχε να διαβασω καποια πιο παλια πραγματα και θα μου επιτρεψετε να ασχοληθω λιγο με τον Λαλα.
Για πες μας που τα ξερεις ολα αυτα;
Σε εμας παιζεις;
Απλα οχι τιποτα αλλο αλλα αν θες να τα συζητησουμε.
Οχι μονο εδω μεσα αλλα και εξω να πιουμε ενα καφε και να μου πεις να ξερω αν ειναι να κραξω και εγω γιατι κατι τετοιο ειναι σιγουρα ασχημο , αλλα εχω καταλαβει οτι τα 4 τελευταια χρονια που ειμαι κοντα στην ομαδα και ασχολουμαι δεν χρωσταει μια ο συλλογος.
Με πολλους παικτες ειμαι φιλος απο αυτους που εχουν φυγει και ακομα και σημερα μιλαμε και ειμαι σιγουρος οτι θα μου ειχαν πει κατι.
Αρα καταληγω σε ενα συμπερασμα.
Πρεπει να παιρνουν τα λεφτα οι παικτες , απο που δεν εχει σημασια αρκει να πληρωνονται γιατι εχω ακουσει απο παικτη που πηγε σε αλλη ομαδα να παρει λεφτα και του ειπαν θα δουμε.

Αυτα αν θες βεβαια και εχεις θαρρος της γνωμη σου επικοινωνεις μαζι μου οποτε θελεις να πιουμε καφε.

Γιατι δυστηχως η' ευτυχως δεν τσακωνομαι.

Απλα θελω να λεω την γνωμη μου οσο το δυνατον αντικειμενικοτερα.
v-span
Καλησπέρα σε όλους, σχετικά με τους προπνητάδες και τις ικανότητές τους, τι γνώμη έχετε για Μπιλάλαη της ΑΕΝΚ?
TSOUMANIS14
QUOTE(nao @ Jan 17 2007, 03:56 PM) *
Πάντως το σκηνικό με τον Καλφόπουλο δεν είχε να κανει με τη διοίκηση και μπορείς να το εξακριβώσεις.Ίσα ίσα που τον έχουν σε πολύ μεγάλη εκτίμηση.Το θυμάμαι οτί κάναμε προπονήσεις το καλοκαίρι μαζί γι'αυτό και μου κανε εντύπωση γιατί είχες μια αρνητικότητα απέναντι στην ομάδα.Αν όπως κατάλαβα ήταν για τον Αλέξη δεν υπάρχει λόγος.

δεν εχω καμια αρνητι wos_sport5.gif κοτητα απεναντι στην ομαδα.σιγουρα εχεις καλυτερη αποψη απο εμενα γιατι τα βλεπεις απο μεσα.αν ειναι ετσι οπως τα λες τοτε εχω λαθος.παιρνω πισω τους χαρακτηρισμους και τους κανω copy-paste στη μουρη του μαστρογιαννη shot.gif
lalas
ο προπονητης που σας ανεβασε με τισ γνωστες-αγνωστες μεθοδους οπου βρεθει μιλα για την αχαριστια του γσκ κ οτι του χρωστατε λεφτα. ο ντασης ενα απο τα καλυτερα παιδια στο μπασκετ εφυγε το καλοκαιρι με φασαρια γιατι δεν αντεχε αλλο το περιβαλλον, ο κουτουμαδης παικταρασ με προσφορα στο κορωπι το εκοψε περυσι επειδη δεν του πληρωνατε τισ φυσικοθεραπειες!!!! τον συμεωνιδη τον διωξατε χωρις να καταλαβει κανενασ τον λογο......αν θελεις και γνωριζεις δωσε μας εξηγησεις να μην υπαρχει παραπληροφορηση
baller
Φιλε VSPAN για τον Μπιλάλη δεν εχω προσωπική άποψη άλλα επειδή γνωρίζω παλαιούς παίχτες του νομίζω οτι έχει 3 σοβαρά μειονεκτήματα. 1ον τρέχει πολύ την ομάδα άσκοπα στις προπονήσεις χωρις να έχουν ενδιαφέρον, 2ον την ώρα του αγώνα κοουτσάρει πολύ νωθρά και χωρίς να διαβάζει τα παιχνίδια και τέλος αυτό το ξέρω σίγουρα δεν τον ενδιαφέρει η ψυχολογία του παίκτη, είναι πολύ αυστηρός
v-span
Ξέρεις ότι έχει πει το αμίμητο σε παίκτη του: "Όποιος θέλει ψυχολογική υποστήριξη από τον προπονητή του δεν κάνει για μπάσκετ αλλά χρειάζεται ψυχολόγο". Από κει πάρε να καταλάβεις...Κρίμα για τους παίκτες γιατί πιστεύω ότι μπορούσαν να κυνηγήσουν κάτι καλύτερο...
TSOUMANIS14
QUOTE(GSK @ Jan 17 2007, 03:56 PM) *
Καλησπερα σας , ετυχε να διαβασω καποια πιο παλια πραγματα και θα μου επιτρεψετε να ασχοληθω λιγο με τον Λαλα.
Για πες μας που τα ξερεις ολα αυτα;
Σε εμας παιζεις;
Απλα οχι τιποτα αλλο αλλα αν θες να τα συζητησουμε.
Οχι μονο εδω μεσα αλλα και εξω να πιουμε ενα καφε και να μου πεις να ξερω αν ειναι να κραξω και εγω γιατι κατι τετοιο ειναι σιγουρα ασχημο , αλλα εχω καταλαβει οτι τα 4 τελευταια χρονια που ειμαι κοντα στην ομαδα και ασχολουμαι δεν χρωσταει μια ο συλλογος.
Με πολλους παικτες ειμαι φιλος απο αυτους που εχουν φυγει και ακομα και σημερα μιλαμε και ειμαι σιγουρος οτι θα μου ειχαν πει κατι.
Αρα καταληγω σε ενα συμπερασμα.
Πρεπει να παιρνουν τα λεφτα οι παικτες , απο που δεν εχει σημασια αρκει να πληρωνονται γιατι εχω ακουσει απο παικτη που πηγε σε αλλη ομαδα να παρει λεφτα και του ειπαν θα δουμε.

Αυτα αν θες βεβαια και εχεις θαρρος της γνωμη σου επικοινωνεις μαζι μου οποτε θελεις να πιουμε καφε.

Γιατι δυστηχως η' ευτυχως δεν τσακωνομαι.

Απλα θελω να λεω την γνωμη μου οσο το δυνατον αντικειμενικοτερα.

ο στελικο γιατι εφυγε?
abasketos
Καλησπέρα σας!

Γειά σου Γιώργο, θα ήθελα να ξέρω και ποιος ακριβώς είσαι, για να παίζουμε, που λένε, με ανοικτά χαρτιά.


1ον. ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ, και το επαναλαμβάνω, ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ, να σου έχωσα μπουνιά, από πίσω κιόλας, χωρίς
να μου έχεις δώσει όχι αφορμή, ΑΛΛΑ ΑΙΤΙΑ.

2ον. Εννοείται πως το έχω κάνει, αυτό και χειρότερα αυτού, όταν υπήρχε λόγος. Και σαν λόγο εννοώ να με
έχεις χτυπήσει,βρίσει επί προσωπικού, να έχεις πει κάτι εναντίον του αδερφού μου, (που το συναντάω
κ αυτό), ή τέλοσπάντων κυριολεκτικά σοβαρό λόγο.


ΚΑΙ TO ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟΝ : Ρε Γιώργο, θα τρελαθούμε εδω πέρα. Μου κάνει εντύπωση που αναφέρεσαι σε

ένα παιχνίδι περσινό, ΟΤΑΝ ΠΑΙΞΑΜΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΜΕΤΡΗΜΕΝΕΣ 2 ΜΕΡΕΣ!!! και δεν έχεις να αναφέρεις κάτι

για αυτό...Αν μη τι άλλο, μου κάνει λιιιίγο εντύπωση...
[i]


Anyway, δεν μπήκα στο site αυτό ούτε για να δικαιολογηθω σε κανέναν, ούτε για άλλον ίδιον λόγο. Δεν θα κάτσω να σε πείσω πως δεν είμαι ελέφαντας...Έχω μεγάλη μύτη αλλά όχι και προβοσκίδα ρε παιδιά!!!
Είμαι σίγουρος πως θα βρεθούν τόσοι που θα πουν πως έκανα κάτι αντίστοιχο και άλλοι τόσοι, όπως το παληκάρι απο το Κορωπί που θα βρεθούν να πουν το αντίθετο απο σένα...

Αλλού είναι η ουσία της κουβέντας...Ότι ανήκεις σε μία ομάδα που παίζει ωραίο μπασκετ, κάτι που ομολογουμένως, [και επειδή καλώς ή κακώς παίζω σ'αυτή την κατηγορία πάνω απο 10 χρόνια με διακοπές, λόγω σπουδών μεταπτυχιακών κτλ,] έχω πολύ καιρό να δώ και να χαρώ έτσι ώστε να παραδεχτώ, πριν μου κάνεις νύξη για το οτιδήποτε, την ποιότητά σας. 41.gif

Αυτάααααα...


Αναφορικά με το αν θα το κηνυγήσουμε το θέμα της σωτηρίας, εμείς ήδη έχουμε άλλο προσανατολισμό...Να μάθουμε σωστό μπάσκετ...Πολλά νέα παιδιά, σε ηλικία και μπασκετική παιδεία και θέλει ΠΟΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ πιστέψτε με, το σύνολο αυτό για να ορθοποδήσει. Για να καταλάβεις, απο την φετινή ομάδα μόνο 4 έχουν ξανασυμμετάσχει σε πρωτάθλημα Α ΕΣΚΑ, και απο αυτούς μόνο η αφεντιά μου και ο Νικόλας ο Βοσικας είχαμε ενεργό ρόλο...Τουλάχιστον, είναι τα παιδιά ΟΚ και δεν δημιουργούνται ιδιαίτερα προβλήματα μέσα στην ομάδα...

Bye, παίδες και δεσποινίς, Μιλάμε....


Υ.Γ.:Γιώργαρε, δεν θέλω να μου απαντήσεις, εκτός απο το ποιός είσαι. Από μέρους μου έχει κλείσει το θέμα. Σας εύχομαι ανάλογη συνέχεια και τελείωμα, σας το ευχήθηκα, σε κάποιους τουλάχιστιον απο εσάς, κ μετά το παιχνιδι την Δευτέρα.
v-span
Φίλε εκπρόσωπε του Κορωπίου δεν αληθεύει ότι τη χρονιά που ανεβήκατε Γ'Εθνική δεν δώσατε το πριμ ανόδου στους παίκτες δεν πληρώσατε το Χρονόπουλο, κρατήσατε σχεδόν με το ζόρι τον Πετριανίδη όλη τη χρονιά με πόνους στο γόνατο και δεν τον αφήνατε να κάνει την εγχείρηση και το καλοκαίρι που είχατε ανάβει και τελικά την έκανε κάνατε τον Κινέζο και την πλήρωσε μόνος του??? Αυτά τα πράγματα είναι το λιγότερο ντροπή 68.gif
TSOUMANIS14
abasketos εισαι προκλητικος επεικινδυνος κι εχεις γεμισει μελανιες ολη την κατηγορια
v-span
Φίλε Παπαλουκά να χαίρεσαι το αδέρφι σου και να του πεις πραγματικά ότι μας κάνει περήφανους!
77.gif
Και όποιος σου τον κακολογεί είναι άξιος της μιζέριας του
pointguard
Vspan pou paizeis fetos kai pote hsouna sthn AENK???
john
re paidia exete adiko gia ton kwstaki einai poli kalos k eksipnos paixtis eimastan simpaixtes k ton kserw den xtipaei epitides kanenan xwris logo k aitia
GSK
QUOTE(lalas @ Jan 17 2007, 04:09 PM) *
1ονο προπονητης που σας ανεβασε με τισ γνωστες-αγνωστες μεθοδους οπου βρεθει μιλα για την αχαριστια του γσκ κ οτι του χρωστατε λεφτα. 2ον ο ντασης ενα απο τα καλυτερα παιδια στο μπασκετ εφυγε το καλοκαιρι με φασαρια γιατι δεν αντεχε αλλο το περιβαλλον,3ον ο κουτουμαδης παικταρασ με προσφορα στο κορωπι το εκοψε περυσι επειδη δεν του πληρωνατε τισ φυσικοθεραπειες!!!! 4οντον συμεωνιδη τον διωξατε χωρις να καταλαβει κανενασ τον λογο......αν θελεις και γνωριζεις δωσε μας εξηγησεις να μην υπαρχει παραπληροφορηση

1ον Ο καθενας λεει οτι θελει φιλε μου αλλα ο συγκεκριμενος να μην μιλαει για αυτα γιατι 1ον δεν υπαρχει καμια αποδειξει για αυτα που λεει και 2ον καποια μυστικα λεφτα οπως τα ελεγε δεν εχει εξηγησει σε κανεναν που πηγαν και επειδη τον ειδα προσφατα και τον ρωτησα μου ειπε δεν μπορω να σου πω , εγω θεωρω οτι πηγαν στην τσεπη του , προσωπικη αποψη.
2ον Αν εισαι παικτης και ξερεις δεν μπορω να του πω εγω αν θα μεινει η' θα φυγει αν δεν του αρεσει καπου κατι τετοιο ειναι προσωπικη επιλογη του καθενος και αν δεν μπορουσε το παιδι και δεν ηταν καλες οι συνθηκες καλα εκανε και εφυγε αν και πιστευω οτι κατι αλλο ηταν(Δεν γνωριζω τι ακριβως).
3ον Θα εκοβες εσυ το μπασκετ αν δεν σου πληρωνανε τις φυσικοθεραπειες; Ο καθενας λεεει ακριβως αυτο που θελει και καλα κανει αλλα δεν ειναι αυτο.Ειληκρινα.
4ον Δεν γνωριζω καθολου το θεμα ειλικρινα αλλιως θα σου απανταγα.

Αλλωστε ουτε της διοικησης ειμαι απλα ενας φιλαθλος και λεω την γνωμη μου.

Αυτα που λεω τα γνωριζω αν δεν ξερω κατι να εισαι σιγουρος οτι θα στο πω.
abasketos
Μήτσο, (ο Tsoumanis14 είναι αυτός) ποιος Πεππές είναι αυτός που διάβασα στο φύλλο αγώνα σας? Μη μου πείς ο παλιός 35+ Πεππές????!!!!???
TSOUMANIS14
QUOTE(GSK @ Jan 17 2007, 04:47 PM) *
1ον Ο καθενας λεει οτι θελει φιλε μου αλλα ο συγκεκριμενος να μην μιλαει για αυτα γιατι 1ον δεν υπαρχει καμια αποδειξει για αυτα που λεει και 2ον καποια μυστικα λεφτα οπως τα ελεγε δεν εχει εξηγησει σε κανεναν που πηγαν και επειδη τον ειδα προσφατα και τον ρωτησα μου ειπε δεν μπορω να σου πω , εγω θεωρω οτι πηγαν στην τσεπη του , προσωπικη αποψη.
2ον Αν εισαι παικτης και ξερεις δεν μπορω να του πω εγω αν θα μεινει η' θα φυγει αν δεν του αρεσει καπου κατι τετοιο ειναι προσωπικη επιλογη του καθενος και αν δεν μπορουσε το παιδι και δεν ηταν καλες οι συνθηκες καλα εκανε και εφυγε αν και πιστευω οτι κατι αλλο ηταν(Δεν γνωριζω τι ακριβως).
3ον Θα εκοβες εσυ το μπασκετ αν δεν σου πληρωνανε τις φυσικοθεραπειες; Ο καθενας λεεει ακριβως αυτο που θελει και καλα κανει αλλα δεν ειναι αυτο.Ειληκρινα.
4ον Δεν γνωριζω καθολου το θεμα ειλικρινα αλλιως θα σου απανταγα.

Αλλωστε ουτε της διοικησης ειμαι απλα ενας φιλαθλος και λεω την γνωμη μου.

Αυτα που λεω τα γνωριζω αν δεν ξερω κατι να εισαι σιγουρος οτι θα στο πω.

ο σταικοπουλος γιατι εφυγε?
GSK
QUOTE(v-span @ Jan 17 2007, 04:32 PM) *
Φίλε εκπρόσωπε του Κορωπίου δεν αληθεύει ότι τη χρονιά που ανεβήκατε Γ'Εθνική δεν δώσατε το πριμ ανόδου στους παίκτες δεν πληρώσατε το Χρονόπουλο, κρατήσατε σχεδόν με το ζόρι τον Πετριανίδη όλη τη χρονιά με πόνους στο γόνατο και δεν τον αφήνατε να κάνει την εγχείρηση και το καλοκαίρι που είχατε ανάβει και τελικά την έκανε κάνατε τον Κινέζο και την πλήρωσε μόνος του??? Αυτά τα πράγματα είναι το λιγότερο ντροπή 68.gif


Δεν ειμαι εκπροσωπος του ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΙΜΑΙ ΦΙΛΑΘΛΟΣ.
Πριμ ανοδου σκεψου το λιγο και ρωτα για αυτο.
Για ρωτα αν ποναει καποιος αν εχει προβλημα αντον συνοδευουν στον γιατρο οχι ενας αλλα δυο ατομα του συλλογου.Και ειμαι σιγουρος για αυτο , κατι ξερω κατι ξερω
Εδω λιγο δεν ειναι καλα καποιος και δεν παιζει γιατι εχει 37,2 ας μην λεμε πραγματα που δεν ισχυουν σε παρακαλω.



QUOTE(TSOUMANIS14 @ Jan 17 2007, 04:51 PM) *
ο σταικοπουλος γιατι εφυγε?



Δηλαδη θεωρουσες Μπασκετ αυτο που παιζαμε;
Αν ειναι δυνατον.
Ουτε ενα συστημα της προκοπης.
Δηλαδη εσυ θα τον κραταγες;
ς
TSOUMANIS14
QUOTE(GSK @ Jan 17 2007, 04:54 PM) *
Δεν ειμαι εκπροσωπος του ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΙΜΑΙ ΦΙΛΑΘΛΟΣ.
Πριμ ανοδου σκεψου το λιγο και ρωτα για αυτο.
Για ρωτα αν ποναει καποιος αν εχει προβλημα αντον συνοδευουν στον γιατρο οχι ενας αλλα δυο ατομα του συλλογου.Και ειμαι σιγουρος για αυτο , κατι ξερω κατι ξερω
Εδω λιγο δεν ειναι καλα καποιος και δεν παιζει γιατι εχει 37,2 ας μην λεμε πραγματα που δεν ισχυουν σε παρακαλω.
Δηλαδη θεωρουσες Μπασκετ αυτο που παιζαμε;
Αν ειναι δυνατον.
Ουτε ενα συστημα της προκοπης.
Δηλαδη εσυ θα τον κραταγες;
ς

ο σταικοπουλος γενικα δεν υπαρχει ο ανθρωπος απλα ρωτησα αν εφυγε μονος του η οχι
Overdam
Καλησπέρα σε όλους.

Βλέπω ότι έχουν αρχίσει να μαζεύονται απο όλες τις ομάδες παίχτες σιγά σιγά και αυτό είναι πολυ ενδιαφέρον

Και επειδή απουσίαζε και εκπρόσωπος του Απόλλων είπα να εμφανιστώ.

Σχετικά με τον Παπαλουκά επειδή έχουμε παίξει αρκετές φορές, όντως είναι αρκετά εκνευριστικός παίχτης αλλά ποτέ( όσες φορές έχουν αντιμετωπίσει ο ένας τον άλλον) δεν έχει παίξει αντιαθλητικά. Έγω γουστάρω το πάθος του, για το παιχνίδι και την εκάστοτε ομάδα του.

Και κάτι ακόμα.......
¨Εχει σχολιαστεί πως ο Απόλλων έχει μεγάλα παιδιά σε ηλικία και αυτό μπορεί να τον εμποδίσει να ανέβει κατηγορία (λόγω έλλειψης κίνητρου). Νομίζω πως για ακόμα μια φορά αποδείξαμε το αντίθετο....και εντάξει βρε παιδια δεν μας πήραν και τα χρόνια!!!!!!!Μήπως πρέπει να μας λένε Σύλλογος γηροκομείου Ριζούπολης??????????? smiley.gif
Έπρεπε να βλέπατε τον αγέραστο συμπαίκτη μου Κονταξή να φεύγει σαν βέλος στον αιφνιδιασμό και θα καταλαβαίνατε smile.gif))))))))
v-span
Β'ΕΣΚΑ παίζω pointguard και στην Αενκ δεν έχω παίξει ποτέ αλλάξέρω πολλά πρόσωπα και καταστάσεις που μου επιτρέπουν να έχω άποψη. Εσύ πού παίζεις?
lalas
αντε να το πιστεψουμε οτι ο κονταξης ετρεξε στον αιφνιδιασμο, μετε ποτε γυρισε πισω.....?
pointguard
B ethnikh alla exo 2 kollhtous kai tous perissoterous gnostous sthn omada.. eidika parysi, me poious kaneis parea? an epitrepetai
v-span
Ρε φίλε του Κορωπίου εγώ δεν εοιχειρηματολογώ για την αξία κανενός παίχτη σας ή προπονητή το μόνο που λέω είναι ότι κάποια παιδιά έχασαν τα λεφτά τους και ένας συγκεκριμένα έχασε το καλοκαίρι του πλήρωσε μια εγχείρηση από την τσέπη του και γενικότερα πολλά του έλεγαν και ελάχιστα έκαναν. Δεν είναι όλα αγγελικά πλασμένα στο Κορωπί.... Ή τουλάχιστον δεν ήταν γιατί τώρα δεν έσω πληροφόρηση
lalas
φιλε τσουμανη πως μιλας ετσι για τον απανταχου αποτυχημενο κοουτς , μετα την ελευσινα, το ξυλοκαστρο, την αεκτ κ το κορωπι τωρα πηρε σειρα ο ηλυσιακος
Overdam
Ήταν συγκλονιστικός φίλε Lalas και χαίρομαι που τον έχω συμπαίχτη
Μετά και απο αυτό το παιχνίδι ανατράπηκαν οι σκευωρίες εις βάρος του πως εμφανίστηκε μετα τις γιορτές με συν 10 κιλά!!!!!!
v-span
Κυρίως με Μενουδάκο Δρακάκη Ευθυμιόπουλο. Εσύ?
pointguard
Me Menoudako kurios, Anagnostopoulo (perusi) kai kossena.. Mhpos paizeis palhnh?
GSK
QUOTE(v-span @ Jan 17 2007, 05:22 PM) *
Ρε φίλε του Κορωπίου εγώ δεν εοιχειρηματολογώ για την αξία κανενός παίχτη σας ή προπονητή το μόνο που λέω είναι ότι κάποια παιδιά έχασαν τα λεφτά τους και ένας συγκεκριμένα έχασε το καλοκαίρι του πλήρωσε μια εγχείρηση από την τσέπη του και γενικότερα πολλά του έλεγαν και ελάχιστα έκαναν. Δεν είναι όλα αγγελικά πλασμένα στο Κορωπί.... Ή τουλάχιστον δεν ήταν γιατί τώρα δεν έσω πληροφόρηση


Για τα 3 τελευταια χρονια που ασχολουμαι πολυ θα σου πω.
Τα τρια τελευταια 100% δεν χρωστανε σε κανενα.
Και ειμαι απολυτος σε αυτο.
Τωρα αν θες συμβολαιο σου ξαναειπα δεν ειμαι παραγοντας ειμαι φιλαθλος.

Δεν είναι όλα αγγελικά πλασμένα στο Κορωπί.... Ή τουλάχιστον δεν ήταν γιατί τώρα δεν έχω πληροφόρηση

Φυσικα ολες οι ομαδες εχουν τα προβληματα τους το θεμα ειναι να γινεται οσο καλυτερα και απερισπαστα η δουλεια των παικτων και αυτοι να ειναι παντα οι πρωταγωνιστες.

Για αυτο και δεν συμφωνουσα που ειχαμε τον Κο Κωστοπουλο shot.gif αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια.
TSOUMANIS14
QUOTE(lalas @ Jan 17 2007, 05:22 PM) *
φιλε τσουμανη πως μιλας ετσι για τον απανταχου αποτυχημενο κοουτς , μετα την ελευσινα, το ξυλοκαστρο, την αεκτ κ το κορωπι τωρα πηρε σειρα ο ηλυσιακος

περαστικα στον ηλυσιακο.με τους ανθρωπους γενικα ειμαι επιεικης γιατι δεν ξερεις τι ζορι τραβαει ο καθενας αλλα ο συγεκριμενος ειναι ο ορισμος της ανυπαρξιας
v-span
Τώρα συμφωνούμε. Οτύπος που ανέφερες τελικά μόνο κακό κάνει...
pointguard u got me. Εσύ μπορείς να μου πεις πού παίζεις?
lalas
0 ανθρακοπουλος ποτε επιστρεφει?
john
nai alla exei akres autos o proponitis
pointguard
to 4 ari ths pallhnhs den eisai? Kala to katalava... icon_wave.gif icon_wave.gif Exete ena playmaker enan aggelo? pou htna olympiada pap? File einai polu kalos kai den xero giati einai B' ESKA exei tromerh pasa kai kalos amuntikos
TSOUMANIS14
οντως εχει πολλες ακρες οπως καθε γλιτσα στην ελλαδα.ο ανθραξ σε λιγο μπαινει
lalas
για ποιον προπονητη μιλας τζων κ τι ακρες λες οτι εχει?
Olorin
Αν και το ξανανέφερα, για τη συζήτηση περί του Παπαλουκά/abasketou, θα συμφωνήσω με τον Overdam: Ναι μεν είναι εκνευριστικός ο τρόπος που σε αντιμετωπίζει, ειδικά αν δεν τον ξέρεις και αντιδράσεις, όμως έχοντας παίξει 6-7 φορές αντίπαλός του (και εννοώ το "αντίπαλος", αφού σχεδόν πάντα μάρκαρε ο ένας τον άλλον), δεν νομίζω ότι υπάρχει κίνδυνος τραυματισμού από το παιχνίδι του, τουλάχιστον εσκεμμένα...

QUOTE(Overdam @ Jan 17 2007, 05:11 PM) *
Έπρεπε να βλέπατε τον αγέραστο συμπαίκτη μου Κονταξή να φεύγει σαν βέλος στον αιφνιδιασμό και θα καταλαβαίνατε smile.gif))))))))


Ο Κονταξής στον αιφνιδιασμό??? blink.gif Και "σαν βέλος" κιόλας??? w00t.gif

Αυτό να δω και τι άλλο... 77.gif

Πλάκα-πλάκα, τόσο ο Λάμπρος όσο και οι περισσότεροι του Απόλλωνα είναι πολύ καλά παιδιά και τος συμπαθώ ιδιαίτερα... Τους είχα γνωρίσει πρόπερσι όταν και έκανα 3 μήνες μαζί τους προπονήσεις, επειδή είχα αποχωρήσει στα μισά της χρονιάς από τον Νεοπεντελικό λόγω προβλημάτων (όχι με παίκτες ή διοίκηση, πάντως...) και με είχαν βοηθήσει να μη μείνω εκτός φόρμας για τόσον καιρό (μέχρι και να το κόψω μου'χε περάσει από το μυαλό...).

Κι έτσι όπως δείχνουν τα πράγματα μετά τις ήττες της ΑΕΝΚ, τους θεωρώ (ίσως κι επειδή μας ξεφτίλισαν μέσα στο Ίλιον) ως το πρώτο φαβορί να συνοδεύσουν τον Φιλαθλητικό στην Γ'Εθνική...
john
gia ton kirio kwstopoulo!!me diaitisies exei poli kales akres
pointguard
O vasilakhs einai kalutera kai tha gurisei se kanena mhna, o mpitshkas se parapano logika
GSK
QUOTE(pointguard @ Jan 17 2007, 05:48 PM) *
O vasilakhs einai kalutera kai tha gurisei se kanena mhna, o mpitshkas se parapano logika


Τον δημητρη τον βλεπω σε κανενα 15πενθημερο.
Δουλευει σε αυτο πολυ.
mimos8
καλησπερα σε ολους.μπηκα σημερα στο φορουμ και επαθα πλακα!ειχαν γραφτει 3-4 σελιδες σε 2 μερες!!!χαιρομαι που γινεται τετοιος χαμος στην α εσκα και μακαρι να μπορουσα να μιλησω απο θεση ισχυως αλλα η γκελες μας βγαλαν απο τους στοχους.κριμα.πιστευω δικαια ανεβαινουν οι 2 αυτες ομαδες ως τωρα αφου παιζουν το καλυτερο μπασκετ μαζι με το μαρκοπουλο.μονο που το μαρκοπουλο εχει ενα βασικο μειονεκτημα.εχει μονο 6,5 παιχτες.αν ειχε κανει 2 προσθηκες ακομα τοτε θα ανεβαινε ανετα μαζι με φοα.οι 3 αυτες ομαδες παιζουν πολυ ΣΩΣΤΟ μπακετ και συγχαρητηρια στους προπονητες τους!

με τοσο κοσμο που εχει μπει στο φορουμ πλεον και με τοσο ενδιαφερον, προβλεπω να διοργανωνεται κανονικο all star game οπως ειχαν προτεινει για πλακα καποια παιδια στην αρχη του φορουμ.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.