Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α'ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
mixalopoylos17
ρε basketfun πως περνιεσαι για μεγαλος σκορερ αφου τριποντα δεν βαζεις , το μπασιμο δεν το εχεις και τελευταια χανεις και τις βολες.γενικα δεν το μυριζεις το μπασκετακι shot.gif
BASKETFUN
εγω προτεινω Μιχαλοπουλο γιατι απο παιχτης δεν το μυριζει ασ δοκιμασει να δει αν πετυχει σαν προπονητης.Παντως ενα θα ειναι σιγουρο με προπονητη Μιχαλοπουλο η ομαδα θα εχει μεγαλη ευστοχια στα τροποντα
pointguard
kalos paixths einai kai tou euxomai na paixei kala olo to upoloipo arista kai ston teleutai agona na mhn valei ponto!!
mixalopoylos17
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 21 2007, 09:39 AM) *
εγω προτεινω Μιχαλοπουλο γιατι απο παιχτης δεν το μυριζει ασ δοκιμασει να δει αν πετυχει σαν προπονητης.Παντως ενα θα ειναι σιγουρο με προπονητη Μιχαλοπουλο η ομαδα θα εχει μεγαλη ευστοχια στα τροποντα

για οσους δεν ξερουνε ο χρονοπουλος παριστανε και τον προπονητη μια χρονια και σταματησαν ολα τα παιδακια στο τμημα που ειχε,γιατι αφου δεν το κατεχει το αθλημα πως να το διδαξει 69.gif !!!!!!!!
BASKETFUN
να δω ρε Μιχαλοπουλε τι αλλο θα σκεφτεις για να σπυλωσεις το ονομα μου.Αμα θα δεις πασα ποτε ξανα απο μενα να μου γραψεις.Που περυσι παιζαν αμυνα στην Ιριδα 4 και επιθεση 1.Πως το εξηγεις αυτο.εσυ περυσι ουτε στο αριστερο την εδινες
pointguard
icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif Geia sou VSPAN terastie!!
mixalopoylos17
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 21 2007, 09:50 AM) *
να δω ρε Μιχαλοπουλε τι αλλο θα σκεφτεις για να σπυλωσεις το ονομα μου.Αμα θα δεις πασα ποτε ξανα απο μενα να μου γραψεις.Που περυσι παιζαν αμυνα στην Ιριδα 4 και επιθεση 1.Πως το εξηγεις αυτο.εσυ περυσι ουτε στο αριστερο την εδινες

προκαλω τον πετροπουλο που διαβαζει το forum να απαντησει στον χρονοπουλο , οι συμπαιχτες μου παντως δεν ειχαν παραπονο αφου η μπαλα εμπαινε στο πλεκτο.
christina n10
QUOTE(mixalopoylos17 @ Feb 21 2007, 11:42 AM) *
για οσους δεν ξερουνε ο χρονοπουλος παριστανε και τον προπονητη μια χρονια και σταματησαν ολα τα παιδακια στο τμημα που ειχε,γιατι αφου δεν το κατεχει το αθλημα πως να το διδαξει 69.gif !!!!!!!!
ειμαι σιγουρη οτι το κατεχει πολυ περισσοτερο απο καποιους αλλους που εχουν και το διπλωμα του προπονητη.μαζι σου basketfun ,ζηλευουν παιδι μου....!!!!! wink.gif wink.gif
BASKETFUN
QUOTE(mixalopoylos17 @ Feb 21 2007, 09:54 AM) *
προκαλω τον πετροπουλο που διαβαζει το forum να απαντησει στον χρονοπουλο , οι συμπαιχτες μου παντως δεν ειχαν παραπονο αφου η μπαλα εμπαινε στο πλεκτο.



Μιχαλοπουλε σε πηρανε χαμπαρι τι ψευτης εισαι.Πες τα Χριστινα μου.Οσο για το Πετροπουλο και εγω τον προκαλω να μπει να μας πει για περυσι τι γινοταν.
christina n10
σημερα στις 6 θα γινει το meeting της εσκα για τις τιμωριες των αθλητων.οποτε η ανακοινωση θα γινει στο site της εσκα οποιον ενδιαφερεται να μαθει..
pointguard
Ante kalh tyxh euxomai na timorithoun oloi oso to dunaton ligotero
Scales.4
QUOTE(mimos8 @ Feb 20 2007, 10:48 PM) *
κουιζ επι του πιεστηριου:ειναι περιφερειακος παιχτης και κατα γενικη ομολογια παιχταρας...παρολα αυτα οι καταστασεις τον αναγκασαν να κανει μια κινηση η οποια προκαλεσε αλγεινη εντυπωση!ο προεδρος της ομαδας του εβγαζε λογο στους παιχτες του κρατωντας ενα τσιγαρο στο οποιο η σταχτη ηταν ετοιμη να πεσει αλλα κανεις απο τους παρευρισκομενους δεν αγχωθηκε αφου πισω απο τον προεδρο ακολουθουσε πιστα ο παιχταρας της ιστοριας μας με ενα τασακι ανα χειρας ωστε να διευκολυνθει ο προεδρος του...ακομα δεν εχει ερμηνευθει απο κανεναν αυτη η κινηση οποτε μπορει ο καθενας να πει την αποψη του στο φορουμ!γιατι το εκανε αυτο ο παιχταρας...???

Γιατί 2 με 3 λεπτά πρίν είχε χάσει 100 ευρώ στοίημα στην ΑΧΑΣΤΗ νίκη του ρινόκερου επι της κατσαρίδας (που πλήρωνε στο 1.20) και δεν ήξερε που να βρεί τον επομενο χρηματοδότη του για να ρεφάρει σε κάτι κοκορομαχίες που αρχίζουν αύριο.Ο Πρόεδρος με το τσιγάρο ήταν το "ευκολο θύμα".΄Αφού του προσέφερε το τασάκι του είπε στο αυτί: Πρόεδρε!!! Εχω ενα σίγουρο! ΣΜΠΡΩΧΤΑΑ ΟΛΛΑΑΑ!
mimos8
pointguard ισχυει οτι ο προπονητης σου σε αποκαλεσε χιονατη και δυο συμπαικτες σου νανους?
οσον αφορα το κουιζ των προπονητων ψηφιζω και με τα 2 χερια alexas10!θα ηθελα πολυ να παιζω σε μια ομαδα που στην επιθεση θα εβγαζε φλογες και στην αμυνα θα επαιζε συστημα σταυρο...θα καναμε το σταυρο μας να αστοχησουν οι αντιπαλοι.......!!!!!
pointguard
Nai MIMO kai mou kanei entuposh pou rotas giati an den me apata h mnhmh mou hsoun marturas autou tou gegonotos!! Alla thelo na prostheso oti to proteine san idea gia tis apokries dedomenou oti exo mia diafora upsous me tous duo filous (kurios) kai sumpaiktes kai tha emoiazan me nanous.. KAKOITHIES
KG #15
Πρεπει να ενημερωσαω το φιλο μου αντρεα οτι την περσινη χρονια τυγχανα ιδιαιτερης μεταχειρισης απο το διονυση γιατι πολυ απλα ημουν ο μονοσ που την εδινε,βεβαια περυσι ο μιχαλοπουλος ειχε μια διαφορετικη αντιληψη του ορου αμυνα απ'οτι φετος.Οι υπολοιποι συμπαικτες μου δεν ξερω τι γνωμη εχουν,παντως εγω και σε αγωνες "φωτια" δεν ειχα παραπονο
mixalopoylos17
ευχαριστω τον φιλο λαμπρο , αυτη την μεγαλη μορφη της ιριδας , χρονοπουλε η αποκατασταθηκε η αληθεια , τελικα εσυ εισαι ο ψευτης
BASKETFUN
Να σου πω Μιχαλοπουλε παρουσιαστηκε παλι ο καταρακτης σου και δεν βλεπεις καλα?
Ο κοινος μας γνωστος λεει οτι τον μεταχειριζοσουν καλα γιατι πολυ απλα σου εδινε τι μπαλα.Με αλλα λογια μας λεει οτι αν δεν σου εδινε πασα δεν θα ειχες την ιδια συμπεριφορα απεναντι του.Οποτε παλι αληθινος βγαινω.Ασε που εθιξε και ενα αλλο θεμα την Α-Μ-Υ-Ν-Α.Που πρεπει να ανοιξεισ λεξικο για να καταλαβεισ τι σημαινει η λεξη.Αντε Μυροδοπουλε
mixalopoylos17
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 21 2007, 01:15 PM) *
Να σου πω Μιχαλοπουλε παρουσιαστηκε παλι ο καταρακτης σου και δεν βλεπεις καλα?
Ο κοινος μας γνωστος λεει οτι τον μεταχειριζοσουν καλα γιατι πολυ απλα σου εδινε τι μπαλα.Με αλλα λογια μας λεει οτι αν δεν σου εδινε πασα δεν θα ειχες την ιδια συμπεριφορα απεναντι του.Οποτε παλι αληθινος βγαινω.Ασε που εθιξε και ενα αλλο θεμα την Α-Μ-Υ-Ν-Α.Που πρεπει να ανοιξεισ λεξικο για να καταλαβεισ τι σημαινει η λεξη.Αντε Μυροδοπουλε

εχεις να πεις και για την αμυνα κατι εσυ??που οταν σουταρουν οι αντιπαλοι εισαι ηδη στο κεντρο....και να πεις οτι βαζεις και τους αιφνιδιασμους , αφου ουτε μπασιμο δεν βαζεις ρε καπεταν μυρωδια!!!!!
BASKETFUN
Τεοιοσ εισαι δεν μοπρεις να υπερασπιστεις τον εαυτο σου και αλλαζεις θεμα.Μια μας λες για το σουτ μια για τα μπασιματα.Αποφασισε μονο να πιασουμε ενα ενα θεμα γιατι ολο αλλαζεις εκει που σε συμφερει.για τα λει απ μη μιλας γιατι εσυ βγαινεις τετατετ με το καλαθι και τρως ταπα απο το στεφανι
mimos8
νομιζω πρεπει να αρχισουμε τα προγνωστικα της δευτερας!λεω να δωσω και τα δικα μου...

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1
ΓΑΛΑΤΣΙ-ΑΠΟΛΛΩΝ 1
ΑΕΝΚ-ΑΤΤΑΛΟΣ 1
ΦΟΑ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 2
ΑΕΤΟΣ-ΑΡΙΩΝ 1
ΚΟΡΩΠΙ-ΝΙΚΗ 1
ΕΦΟΑ-ΠΕΝΤΕΛΗ 1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ-ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 2
mixalopoylos17
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1
ΓΑΛΑΤΣΙ-ΑΠΟΛΛΩΝ 2
ΑΕΝΚ-ΑΤΤΑΛΟΣ 1
ΦΟΑ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 1
ΑΕΤΟΣ-ΑΡΙΩΝ 1
ΚΟΡΩΠΙ-ΝΙΚΗ 1
ΕΦΟΑ-ΠΕΝΤΕΛΗ 2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ-ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 1
BASKETFUN
QUOTE(mixalopoylos17 @ Feb 21 2007, 01:42 PM) *
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1
ΓΑΛΑΤΣΙ-ΑΠΟΛΛΩΝ 2
ΑΕΝΚ-ΑΤΤΑΛΟΣ 1
ΦΟΑ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 1
ΑΕΤΟΣ-ΑΡΙΩΝ 1
ΚΟΡΩΠΙ-ΝΙΚΗ 1
ΕΦΟΑ-ΠΕΝΤΕΛΗ 2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ-ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 1



θα συμφωνησω με το φιλο μου Μιχαλοπουλο.Δε νομιζω οτι το μαρκοπουλο θα κερδισει τον ΦΟΑ.Φιλε mimo εσυ εχεις βαλει πολλες εκπληξεις στα πρωγνοστικα σου.Δε νομιζω να γινουν τοσες.Βασικα εμασ μας αρκει ο 1 στο Γαλατσι και ολα τα αλλα βλεπουμε
v-span
Ωραίο παιχνίδι το ΦΟΑ-ΑΟΜ και με ανοιχτή βεντέτα από τον κόουτς Ζήβα στον κόουτς Παπαθεοδώρου στον πρώτο γύρο...Αν οι διαιτητές δεν παίξουν ρόλο θα γίνει πραγματική μάχη
v-span
Να ρωτήσω κάτι που αφορά την ουρά της κατηγορίας και όποιος ξέρει απαντάει. Τελικά πόσοι πέφτουν?
Thunder
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1
ΓΑΛΑΤΣΙ-ΑΠΟΛΛΩΝ 2
ΑΕΝΚ-ΑΤΤΑΛΟΣ 1
ΦΟΑ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 1
ΑΕΤΟΣ-ΑΡΙΩΝ 2
ΚΟΡΩΠΙ-ΝΙΚΗ 1
ΕΦΟΑ-ΠΕΝΤΕΛΗ 2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ-ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 2

V-span την αλλη εβδομαδα μαζι γηπεδο ε? wink.gif smile.gif
Olorin
QUOTE(v-span @ Feb 21 2007, 02:21 PM) *
Να ρωτήσω κάτι που αφορά την ουρά της κατηγορίας και όποιος ξέρει απαντάει. Τελικά πόσοι πέφτουν?

2+Χ, όπου Χ = οι ομάδες της ΕΣΚΑ που θα πέσουν από την Γ'Εθνική

Δηλαδή με τα μέχρι τώρα δεδομένα τουλάχιστον 5 (αν δεχτούμε ότι έχουν πέσει Αργοναύτης, Άνω Λιόσια, Αίολος), πιθανότατα 6 (αν πέσει τελικά κι η Ηλιούπολη) και σε σπάνια περίπτωση 7 (υπάρχουν 1-2 ομάδες ακόμα που θεωρητικά κινδυνεύουν, αλλά δύσκολα να πέσουν...)
alexas10
Λοιπον... V-SPAN τωρα που το λες θυμηθηκα οτι οντως ειχες πει για τη πορεια μου στη νικη αμαρουσιου και ο χαζο-μιμος γελαγε..Οποτε ζητω συγνωμη... SCALES-4 την επομενη φορα που ζητησεις(παρακαλεσεις) τα προγνωστικα μου να κρατας και ενα 50euro.Τοσο κοστιζει απο δω και περα η μελετη μου για σενα... MIXALOPOYLE αστους να λενε.Εγω να ξερεις οτι σε πιστευω και εχεις θεση στην ομαδα που θα παρω ως προπονητης.(μιας και τα χρονια μου ως παιχτης τελειωνουν σιγα-σιγα). Προγνωστικα δεν κανω αυτη την εβδομαδα... Το μονο που θα παιξω παντως ειναι τζαμπολ κερδισμενο στο ΒΡΙΛΛΗΣΙΑ-ΙΛΙΟΝ, οτι θα το παρει το ΙΛΙΟΝ. (1.95 στο bετοτο)
billy_14
Τι κάνετε συναγωνιστές; Καιρό είχα να γράψω...
Αγαπητέ μου ΜΙΜΟ, ώστε θα χάσουμε από την ΕΦΟΑ; Χμμμμμμμμμμ.... Βεβαιότατα, μπορεί να γίνει κι αυτό. Φτάνει φυσικά να κλειδωθεί ο Μανιάτης στα αποδυτήρια και ο Τριγάζης να ευστοχήσει σε κάπου 10 τριποντάκια... Ποτέ δεν ξέρεις, άλλωστε η ΕΦΟΑ παίζει το τελευταίο της χαρτί μήπως και τη σκαπουλάρει, πάντως το ότι είμαστε φαβορί το παραδέχονται εμμέσως πλην σαφώς και οι ίδιοι.
Να προσθέσω στην ΕΜΠΕΡΙΣΤΑΤΩΜΕΝΗ ανάλυση του Olorin για τις ομάδες που πέφτουν ότι εξαρτώμεθα βεβαίως άμεσα από τη Γ' Εθνική, όπως άλλωστε εξαρτάται και αυτή με τη σειρά της από τη Β'!
Τι θέλω να πώ; Αν τελικά πέσει ο Ιωνικός Νικαίας από τη Β' (που δε βλέπω να τη γλιτώνει), θα πέσει κι άλλος από τη Γ' του Νότου και επομένως κι άλλος ένας από την Α' ΕΣΚΑ αν αυτός ο "άλλος" της Γ' είναι δικός μας κι όχι της ΕΣΚΑΝΑ ή καμιάς επαρχιακής Ένωσης. Πάντως κι εγώ βλέπω το πολύ 6 να πέφτουν, το 7 είναι λίγο τραβηγμένο.
mimos8
BILLY14 εννοειται οτι δεν εχω τιποτα με την πεντελη.ισα ισα που εχω προσωπικη γνωριμια και με τους ανθρωπους που διοικουν.απλα εκανα ενα προγνωστικο οπως και το διπλο που εδωσα στο μαρκοπουλο.πιστευω οτι θα δυσκολευτειτε αρκετα να φυγετε απο κει αλωβητοι οπως και οι περισσοτερες ομαδες εκει.πονταρω στο αρκετα δυσκολο γηπεδο του σπυρου λουη ειδικα για σας που εχετε παρκε.επισης θυμιζω οτι η εφοα στα περισσοτερα εντος εδρας φετος κερδιζει με 10 ποντους μεχρι τις αρχες του τεταρτου δεκαλεπτου και μετα κλαταρει.
mixalopoylos17
νεα επι του πιεστηριου:ολοι οι πρωταγωνιστες των επεισοδιων στο ιλιον φαγανε απο 3 αγωνιστικες εκτος του μπελλα του οδυσσεα που ηταν αρχηγος και εφαγε 4
lalas
QUOTE(mixalopoylos17 @ Feb 21 2007, 01:42 PM) *
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1
ΓΑΛΑΤΣΙ-ΑΠΟΛΛΩΝ 2
ΑΕΝΚ-ΑΤΤΑΛΟΣ 1
ΦΟΑ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 1
ΑΕΤΟΣ-ΑΡΙΩΝ 1
ΚΟΡΩΠΙ-ΝΙΚΗ 1
ΕΦΟΑ-ΠΕΝΤΕΛΗ 2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ-ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 1
BASKETFUN
Λοιπον Μιχαλοπουλε για ρωτα τωρα ποιοσ ειναι αυτοσ ο LARRY που σε λεει μυρωδια κατι θα ξερει για να το λεει
mixalopoylos17
κανενας φιλος σου θα ειναι , μαλλον συνενοημενοι εισαστε

θα μας πεις τελικα ποιος εισαι ρε larry?μηπως εισαι και εσυ κανενας μυρωδοπουλος?
BASKETFUN
μπα η αληθεια ποναει ε?
ειπεσ και καποιος την αληθεια και μασ τσουζει Μιχαλο
mixalopoylos17
κουιζ:ποια ομαδα εκανε αλλαγη προπονητη πριν απο 6 αγωνιστικες και απο τοτε παιζει μπασκεταρα?
BASKETFUN
QUOTE(mixalopoylos17 @ Feb 22 2007, 01:21 PM) *
κουιζ:ποια ομαδα εκανε αλλαγη προπονητη πριν απο 6 αγωνιστικες και απο τοτε παιζει μπασκεταρα?



Βασικα θα ελεγα Νεοπεντελικο αλλα κατσε να δω και λιγο τισ επομενες αγωνιστικες μηπως ειναι φουσκα αυτο.Αν και εκαναν καλεσ νικες κατσε να δουμε και με εφοα τι Δευτερα και τα ξαναλεμε
mixalopoylos17
αν συνεχισει ετσι θα τον ψηφισω για καλυτερο προπονητη της κατηγοριας
TOURIST
τον ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟ τον πήρανε στον ΑΡΗ για να του κοψουνε το μπασκετ επειδή εβγαζε μάτια πέρυσι και τα παίξανε κ'ατι χρονόπουλοι,κ.τ.λ.- ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΕ χωρίς να παίζεις έφερες τον ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟ στον ΑΡΗ-ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ.
mimos8
η απαντηση στο κουιζ ειναι η πεντελη με κακαλια.θα ειναι τυχεροι οι πεντελιωτες αν τον κρατησουν και τη νεα χρονια και τον στηριξουν.δεν τον ξερω προσωπικα τον coach αλλα ειδα περυσι ενα δειγμα δουλειας του με την ιριδα οπου πραγματικα μου εκανε πολυ θετικη εντυπωση.χωρις τρομερο υλικο επαιζε πολυ σωστο μπασκετ και γι αυτο ηταν στα φαβορι για ανοδο μεχρι να αποχωρησει ο coach για προσωπικους λογους.αν και πιστευω οτι και ο μπαφας που εφυγε απο τον ν.α.ο. ειναι επισης καλος και πολυ σοβαρος προπονητης,πραγμα σπανιο τωρα τελευταια...
mimos8
κι ενα κουιζακι σημερινο:πατερας ενος πλει μεικερ της κατηγοριας μας με χαρακτηριστικη εφεση στα επικαμπυλια ολοκληρωματα ειδε τη θεα τυχη να του χαμογελα,κερδιζοντας ενα home cinema.φημες αναφερουν οτι ακολουθησε τρελο πανηγυρι με συνεπεια να αναβληθει το καθημερινο υποστηρικτικο μαθημα μαθηματικων του πατερα προς τον υιο...
Michael
γεια σου ρε duke10.....εγω το χα καταλαβει παντως..... 69.gif
Michael
keekee εμεις εχουμε αφησει κατι στη μεση φιλε...πρεπει να επανελθουμε δυνατα νομιζω.....(icon_workout.gif)
alexas10
oloi mazi mia parea.... eiiiiiiiiiiiddddddddoooooooollllllaaaaaaaa
mimos8
στηριζω ΑΛΕΞΗ ΚΑΡΑΤΖΑ στις δυσκολες ωρες που περνα με τον προπονητη του!
mimos8
μεταμεσονυκτιο κουιζ:ειναι αστερι καλης ομαδας της κατηγοριας και η φημη του εξαπλωνεται ολο και περισσοτερο τελευταια!παρολα αυτα η ψυχολογια του εχει πεσει κατακορυφα τον τελευταιο καιρο με αποκορυφωμα την χθεσινοβραδυνη προπονηση κατα τη διαρκεια της οποιας εγινε κατι ασυνηθιστο για την κλαση του!σε μια ασκηση ενας εναντιον ενος δεχτηκε απιστευτο ΣΤΟΠ στο υψος του στεφανιου απο τον κοντυτερο παιχτη της ομαδας του.αξιζει να σημειωθει οτι ημετα το συμβαν αυτο διακοπηκε η προπονηση για 10 λεπτα...φημες που λενε οτι ο παιχτης δηλωσε οτι αποχωρει απο την ενεργο δραση ελεγχονται ως ανακριβεις!!!
Aristofanis
QUOTE(BASKETFUN @ Feb 22 2007, 03:23 PM) *
Βασικα θα ελεγα Νεοπεντελικο αλλα κατσε να δω και λιγο τισ επομενες αγωνιστικες μηπως ειναι φουσκα αυτο.Αν και εκαναν καλεσ νικες κατσε να δουμε και με εφοα τι Δευτερα και τα ξαναλεμε


Γιατί πιστεύεις ότι θα χάσει από ΕΦΟΑ ο ΝΑΟ? Απίθανο. Εδώ περιμένουμε την στιγμή με τον Φιλαθλητικό στην Πεντέλη biggrin.gif


Λοιπόν προβλέψεις για την Δευτέρα

Άρης Πετρούπολης - Χολαργός 1
Γαλάτσι Κυπριαδού - Απόλλων 2
ΑΕΝΚ - Ατταλός 1
Φιλαθλητικός - Μαρκόπουλο 1
Αετός - Αρίων 1
Κορωπί - Νίκη 1
ΕΦΟΑ - Νεοπεντελικός 2
Βριλήσσια - Ένωση Ηλίου 1
Scales.4
QUOTE(mimos8 @ Feb 21 2007, 10:44 AM) *
pointguard ισχυει οτι ο προπονητης σου σε αποκαλεσε χιονατη και δυο συμπαικτες σου νανους?
οσον αφορα το κουιζ των προπονητων ψηφιζω και με τα 2 χερια alexas10!θα ηθελα πολυ να παιζω σε μια ομαδα που στην επιθεση θα εβγαζε φλογες και στην αμυνα θα επαιζε συστημα σταυρο...θα καναμε το σταυρο μας να αστοχησουν οι αντιπαλοι.......!!!!!

Εχω να δηλώσω πως ο ένας νάνος είμαι εγω κ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ.
Περιμένω τον άλλο νάνο να εμφανιστεί!
Και μην μας την λέτε πολύ γιατί θα κάνουμε λόμπυ οι West Side της ομάδος
και εννοώ τους παίκτες απο τον ΠΑΠΑΖΗΣΗ και πέρα και θα μείνεις με τον ALEXAS10
που παρεπιπτόντως είναι μεγάλος Book.
ΑLEXAS10 στον αγώνα Γαλάτσι-Απόλλων πόσο δίνει να βγούν με 5 φάουλ 4 παίχτες του Γαλατσίου
και να βάλει buzer-beeter ο έφηβος τους απο το κέντρο? 500 προς 1? Ειναι άχαστο εσυ τι λες?
ΝΑ ΤΑ ΡΙΞΩ ΟΛΑ???
v-span
keekee και mimo καλημέρα, αν όλα πάνε καλά είστε έτοιμοι για run n gun το βράδυ με keekee εκτελεστή?
mimos8
εγω ειμαι ετοιμος και πολυ καλα προπονημενος.ο keekee δεν ξερω γιατι μαλλον θελει λιγη ψυχολογικη υποστηριξη... kee kee kee kee kee kee kee kee kee kee!!!!!!!!!!!!!!!!
Keekee12
Scales ψαχνω απο προχθες τους αλλους 5 νανους της κατηγοριας smiley.gif Oτι σου λεει ο alexas να παιζεις το αναποδο..ακομα κλαιω τα λεφτακια μου απο το μουντιαλ..Εχω ενα σιγουρο παιξε over τα κορνερ(18) στο Δοξα Δραμας-Καβαλα ριχτα ολα alexas....ειδωλο!!!!mimo μας εχουν κουρασει τα κουιζ σου παλικαρι μου..φτανει πια 68.gif 68.gif
Michael συμφωνεις μοναδικε μου αδερφε??? 77.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.