Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α'ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
pepe
QUOTE(fragos @ Mar 1 2007, 03:18 PM) *
τι ωρα παιζει ο χολαργος τη δευτερα με τα βριλλισια;υπαρχει καποιο site με ολο το προγραμμα της χρονιας;



9 paizei
mixalopoylos17
QUOTE(christina n10 @ Mar 2 2007, 06:37 AM) *
βρε μικρολη,δεν ηξερα οτι εισαι και εσυ τοσο πρωινος τυπος!χαιρομαι.για πες μου εντυπωσεις για το χθεσινο ματσακι του ολυμπιακο?παπαλουκας ολα τα λεφτα ,ετσι?

με το που μπηκε ο παπαλουκας αλλαξε ο ρυθμος και πηρε την διαφορα ο τσσκα , πολυ καολς και ο σμοντις.ενω απο τον ολυμπιακο μονο ο βασιλοπουλος παλευε με το σοφο.
pepe
QUOTE(fragos @ Mar 1 2007, 03:18 PM) *
τι ωρα παιζει ο χολαργος τη δευτερα με τα βριλλισια;υπαρχει καποιο site με ολο το προγραμμα της χρονιας;



9 paizei
alexako
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 2 2007, 06:41 AM) *
με το που μπηκε ο παπαλουκας αλλαξε ο ρυθμος και πηρε την διαφορα ο τσσκα , πολυ καολς και ο σμοντις.ενω απο τον ολυμπιακο μονο ο βασιλοπουλος παλευε με το σοφο.

καλημέρα κ απο μένα!να ρωτήσω κάτι?πόσες ομάδες πέφτουν απο Α' ΕΣΚΑ και ποιές ειίναι?
mixalopoylos17
QUOTE(alexako @ Mar 2 2007, 07:04 AM) *
καλημέρα κ απο μένα!να ρωτήσω κάτι?πόσες ομάδες πέφτουν απο Α' ΕΣΚΑ και ποιές ειίναι?

μαλλον 6 θα πεσουνε
christina n10
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 2 2007, 08:41 AM) *
με το που μπηκε ο παπαλουκας αλλαξε ο ρυθμος και πηρε την διαφορα ο τσσκα , πολυ καολς και ο σμοντις.ενω απο τον ολυμπιακο μονο ο βασιλοπουλος παλευε με το σοφο.
θεωρω οτι ο γκερσον εκανε κακο κοουτσαρισμα,δεν βοηθησε καθολου την ομαδα,δεν παιξαμε τιποτα,δεν μπορουσαμε να βρουμε ρυθμο, απεναντι σε μια καλοστημενη ομαδα που τα ειχε ολα εχθες καλη αμυνα και πολυ καλες επιλογες στην επιθεση.υπηρξαν μονο καποιες φιλοτιμες προσωπικες προσπαθειες αλλα αυτο δεν αρκει για να κερδισεις ενα τετοιο ματσακι ,απεναντι στην πρωταθλητρια ευρωπης,ισα ισα που θα σε τιμωρησει.εχω μια απορια εγω και ολο οσοι παρακολουθουσαμε το ματσακι.γιατι αφησε τοση πολυ ωρα τον μπουρουση στον παγκο που ηταν ο μονος ορεξατος παιχτης στο ξεκινημα τουπαιχνιδιου σε αμυνα και επιθεση.
τελος ενα μεγαλο μπραβο στο μεσινα που στο 1.30'' αντικατεστησε τον παπαλουκα για να εισπραξει το χειροκροτημα του κοσμου.ελπιζω αυτος ο κοσμος να εχει καταλαβει την μεγαλη κλαση αυτου του παιχτη καθως και το λαθος τους οταν πριν απο λιγα χρονια που πατησε μεσα στον κορυδαλλο ως αντιπαλος ,τον αποδοκιμαζαν και τον ελεγαν προδοτη.δεν εχω τιποτα αλλο να πω παρα ενα μεγαλο μπραβο σε αυτο το παικτη και ας μας εκλεισε το σπιτι χθες!!!!! 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
dominoman
QUOTE(christina n10 @ Mar 2 2007, 09:11 AM) *
θεωρω οτι ο γκερσον εκανε κακο κοουτσαρισμα,δεν βοηθησε καθολου την ομαδα,δεν παιξαμε τιποτα,δεν μπορουσαμε να βρουμε ρυθμο, απεναντι σε μια καλοστημενη ομαδα που τα ειχε ολα εχθες καλη αμυνα και πολυ καλες επιλογες στην επιθεση.υπηρξαν μονο καποιες φιλοτιμες προσωπικες προσπαθειες αλλα αυτο δεν αρκει για να κερδισεις ενα τετοιο ματσακι ,απεναντι στην πρωταθλητρια ευρωπης,ισα ισα που θα σε τιμωρησει.εχω μια απορια εγω και ολο οσοι παρακολουθουσαμε το ματσακι.γιατι αφησε τοση πολυ ωρα τον μπουρουση στον παγκο που ηταν ο μονος ορεξατος παιχτης στο ξεκινημα τουπαιχνιδιου σε αμυνα και επιθεση.
τελος ενα μεγαλο μπραβο στο μεσινα που στο 1.30'' αντικατεστησε τον παπαλουκα για να εισπραξει το χειροκροτημα του κοσμου.ελπιζω αυτος ο κοσμος να εχει καταλαβει την μεγαλη κλαση αυτου του παιχτη καθως και το λαθος τους οταν πριν απο λιγα χρονια που πατησε μεσα στον κορυδαλλο ως αντιπαλος ,τον αποδοκιμαζαν και τον ελεγαν προδοτη.δεν εχω τιποτα αλλο να πω παρα ενα μεγαλο μπραβο σε αυτο το παικτη και ας μας εκλεισε το σπιτι χθες!!!!! 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif

Stin ellada opos ksereis xristinaki exume short memory....tipota kainurio loipon apo tis adidraseis tu filathlou koinou tou olimpiakou.... blink.gif
mixalopoylos17
QUOTE(christina n10 @ Mar 2 2007, 07:11 AM) *
θεωρω οτι ο γκερσον εκανε κακο κοουτσαρισμα,δεν βοηθησε καθολου την ομαδα,δεν παιξαμε τιποτα,δεν μπορουσαμε να βρουμε ρυθμο, απεναντι σε μια καλοστημενη ομαδα που τα ειχε ολα εχθες καλη αμυνα και πολυ καλες επιλογες στην επιθεση.υπηρξαν μονο καποιες φιλοτιμες προσωπικες προσπαθειες αλλα αυτο δεν αρκει για να κερδισεις ενα τετοιο ματσακι ,απεναντι στην πρωταθλητρια ευρωπης,ισα ισα που θα σε τιμωρησει.εχω μια απορια εγω και ολο οσοι παρακολουθουσαμε το ματσακι.γιατι αφησε τοση πολυ ωρα τον μπουρουση στον παγκο που ηταν ο μονος ορεξατος παιχτης στο ξεκινημα τουπαιχνιδιου σε αμυνα και επιθεση.
τελος ενα μεγαλο μπραβο στο μεσινα που στο 1.30'' αντικατεστησε τον παπαλουκα για να εισπραξει το χειροκροτημα του κοσμου.ελπιζω αυτος ο κοσμος να εχει καταλαβει την μεγαλη κλαση αυτου του παιχτη καθως και το λαθος τους οταν πριν απο λιγα χρονια που πατησε μεσα στον κορυδαλλο ως αντιπαλος ,τον αποδοκιμαζαν και τον ελεγαν προδοτη.δεν εχω τιποτα αλλο να πω παρα ενα μεγαλο μπραβο σε αυτο το παικτη και ας μας εκλεισε το σπιτι χθες!!!!! 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif

συμφωνω και εγω πως ο γκερσον ηταν κακος χθες και ειδικα στο θεμα του μπουρουση δεν εχω δικαιολογια , ηταν πολυ καλος στον χρονο που επαιξε,οσο για τον παπαλουκα τι να πουμε ειναι παιχταρα και ειδικα το καρφωμα στον αιφνιδιασμο μπροστα στον μπουρουσι ηταν ολα τα λεφτα 41.gif
christina n10
kαλημερα ανδρεα μου,αφου εισαι μεσα δεν μας λες και εσυ την αποψη σου,αν βεβαια ειδες το ματσακι.α,θα σου στειλω pm να σε ενημερωσω για κατι.
BASKETFUN
καλημερα Χριστινακι μου.Χτες δεν ειναι τον αγωνα οποτε δεν εχω και συγκεκριμενη αποψη αλλα απο αυτα που διαβασα στις πρωινες εφημεριδες μαλλον ο Ολυμπιακος δεν υπηρχε στο γηπεδο και ο Παπαλουκας εκανε οργια.

Χρησταρα ετοιμασου για σημερα.Αν ο Μπαλαμπανης ειναι καλα εχουμε κατι ανοιχτους λογαριασμουσ σημερα στο γηπεδο
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 2 2007, 09:34 AM) *
καλημερα Χριστινακι μου.Χτες δεν ειναι τον αγωνα οποτε δεν εχω και συγκεκριμενη αποψη αλλα απο αυτα που διαβασα στις πρωινες εφημεριδες μαλλον ο Ολυμπιακος δεν υπηρχε στο γηπεδο και ο Παπαλουκας εκανε οργια.

Χρησταρα ετοιμασου για σημερα.Αν ο Μπαλαμπανης ειναι καλα εχουμε κατι ανοιχτους λογαριασμουσ σημερα στο γηπεδο
μια χαρα τα διαβασες.σου στέλνω pm σε 5λεπτα.
nao
Paidia kserete ti ekane xtes i irida?
nao
machinery δεν ξερω τι λες εσυ αλλά ξέρω οτι είσαι καλαθομηχανή αγόρι μου!!
bball.gif 41.gif bball.gif 77.gif
mixalopoylos17
QUOTE(nao @ Mar 2 2007, 08:16 AM) *
Paidia kserete ti ekane xtes i irida?

ρεπο ειχε χθες
machinery
[quote name='nao' date='Mar 2 2007, 08:27 AM' post='64744']
machinery δεν ξερω τι λες εσυ αλλά ξέρω οτι είσαι καλαθομηχανή αγόρι μου!!
bball.gif 41.gif bball.gif 77.gif
[/quote
69.gif αχα ικαλο ε!!!!Μπαααααααα!!!!!!Παιχταρα μου άλλος τα έβαζα τις προάλλες από όπου και αν σηκωνόταν!!!!!!!!!!!!!! 77.gif
dominoman
"Όταν στα κρίσιμα τελευταία δευτερόλεπτα ο Νίκος Ζήσης βρέθηκε στις βολές, μερίδα του κόσμου του Άρη τον αποδοκίμασε με υβριστικές εκφράσεις. Φαίνεται πως όλοι αυτοί ξέχασαν γρήγορα. Προς τιμή του ο Γιώργος Σιγάλας ζήτησε να ησυχάσουν."
Merikoi merikoi pali den exoun short memory!!!
christina n10
QUOTE(dominoman @ Mar 2 2007, 10:35 AM) *
"Όταν στα κρίσιμα τελευταία δευτερόλεπτα ο Νίκος Ζήσης βρέθηκε στις βολές, μερίδα του κόσμου του Άρη τον αποδοκίμασε με υβριστικές εκφράσεις. Φαίνεται πως όλοι αυτοί ξέχασαν γρήγορα. Προς τιμή του ο Γιώργος Σιγάλας ζήτησε να ησυχάσουν."
Merikoi merikoi pali den exoun short memory!!!
αχ,βρε dominoman τι περιμενεις,στην ελλαδα ειμαστε!!!!πριν δυο βδομαδες τον αποθεωναν και χθες τον αποδοκιμαζαν.εννοειται πως ξεχναμε γρηγορα.
christina n10
λοιπον μιχαλοπουλε θα σε απογοητευσω αλλα μολις εμαθα οτι δευτερα θα δουλευω απογευμα οποτε ξεχασε με για τον αγωνα να σας.κριμα γιατι το ειχαμε κανονισει ωραια.sorry μιχαλοπουλε,θα εισαι μοναχουλη στην εξεδρα.
mimos8
larry33 επειδη σε βλεπω μεσα σου θυμιζω οτι πηρες χοντρη απουσια προχθες στον αγωνα!!!!!δεν το περιμενα αυτο απο σενα τον φανατικο....
larry33
QUOTE(mimos8 @ Feb 28 2007, 05:51 PM) *
ειλικρινα δεν εχω ιδεα.αλλα οσοι και να ερθουν δε νομιζω να παιξει κανενα ρολο.εμεις θα παιξουμε οχι οι οπαδοι.δωσε χαιρετισματα στον jimmy fratelo


......unfair!
mixalopoylos17
QUOTE(christina n10 @ Mar 2 2007, 08:55 AM) *
λοιπον μιχαλοπουλε θα σε απογοητευσω αλλα μολις εμαθα οτι δευτερα θα δουλευω απογευμα οποτε ξεχασε με για τον αγωνα να σας.κριμα γιατι το ειχαμε κανονισει ωραια.sorry μιχαλοπουλε,θα εισαι μοναχουλη στην εξεδρα.

δεν πειραζει χριστινακι , τοτε οταν θα καταφερεις να ερθεις εγω μαλλον θα παιζω.
larry33
QUOTE(mimos8 @ Mar 2 2007, 01:02 PM) *
larry33 επειδη σε βλεπω μεσα σου θυμιζω οτι πηρες χοντρη απουσια προχθες στον αγωνα!!!!!δεν το περιμενα αυτο απο σενα τον φανατικο....

Εχεις δικιο....δυστυχως οικογενοιακες υποχρεωσεις δεν μου επετρεψαν να παραστω.
Θα κανω ασφαλεια ζωης και θα προσπαθησω να ερθω με Μαρκοπουλο! Καλα ξυδια αποψε! Βαλτε τον Alexa να τραγουδησει!
mimos8
QUOTE(larry33 @ Mar 2 2007, 11:26 AM) *
Εχεις δικιο....δυστυχως οικογενοιακες υποχρεωσεις δεν μου επετρεψαν να παραστω.
Θα κανω ασφαλεια ζωης και θα προσπαθησω να ερθω με Μαρκοπουλο! Καλα ξυδια αποψε! Βαλτε τον Alexa να τραγουδησει!

η αληθεια ειναι οτι ο alexas εχει μια καλλιτεχνικη φλεβα αλλα οχι στο τραγουδι.....στο μπασκετ!!! 77.gif ΗΓΕΤΗ!!!!
BASKETFUN
δε πειραζει Χριστινα μου εχουμε και αλλα παιχνιδια για να ερθεις να μας δεις.
christina n10
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 2 2007, 11:44 AM) *
δε πειραζει Χριστινα μου εχουμε και αλλα παιχνιδια για να ερθεις να μας δεις.
παντως ακμη και αν δεν ερθω ,ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι πολλες οι θαυμαστριες που θα ερθουν να σε παρακολουθησουν!!! wink.gif wink.gif απλα προσεχε το αλλο 19.gif 19.gif (βλεπε...μιχαλοπουλο)μην στις φαει απο την εξεδρα!!! tongue.gif
BASKETFUN
QUOTE(christina n10 @ Mar 2 2007, 10:08 AM) *
παντως ακμη και αν δεν ερθω ,ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι πολλες οι θαυμαστριες που θα ερθουν να σε παρακολουθησουν!!! wink.gif wink.gif απλα προσεχε το αλλο 19.gif 19.gif (βλεπε...μιχαλοπουλο)μην στις φαει απο την εξεδρα!!! tongue.gif



Αγαπη να ξερεις οτι οι καλοι φιλοι ολα τα μοιραζονται οποτε ξερω οτι καπου θα με βολεψει και εμενα ο Μιχαλο οπως και το αντιστροφο.Ετσι δεν ειναι Μιχαλο
mixalopoylos17
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 2 2007, 10:16 AM) *
Αγαπη να ξερεις οτι οι καλοι φιλοι ολα τα μοιραζονται οποτε ξερω οτι καπου θα με βολεψει και εμενα ο Μιχαλο οπως και το αντιστροφο.Ετσι δεν ειναι Μιχαλο

αφου με ξερεις ρε αντρεα , κατι θα κανω και για τον φιλο μου!!
christina n10
τι εγινε βρε παιδια γιατι τοση ηρεμια σημερα?μου φαινεται ειδατε ωραια μερα και ειπατε να την εκμεταλευτειτε για βολτουλα ,ε? sad.gif τα βλεπεις ανδρεα μου και εμεις δουλευουμε. 68.gif 68.gif διονυσακη πολυκαλα θα κανεις πρεπει να τον προσεχεις τον αρχηγο ,να του δινεις τα καλυτερα!!!!
BASKETFUN
QUOTE(christina n10 @ Mar 2 2007, 11:07 AM) *
τι εγινε βρε παιδια γιατι τοση ηρεμια σημερα?μου φαινεται ειδατε ωραια μερα και ειπατε να την εκμεταλευτειτε για βολτουλα ,ε? sad.gif τα βλεπεις ανδρεα μου και εμεις δουλευουμε. 68.gif 68.gif διονυσακη πολυκαλα θα κανεις πρεπει να τον προσεχεις τον αρχηγο ,να του δινεις τα καλυτερα!!!!



ας τα να πανε Χριστινακι η μερα δεν ειναι για δουλεια.Για καφε ειναι.Ακους Διονυσακη πρεπει να μου δινεις τα καλυτερα και οχι τα αποφαγια.

Χρησταρα πως τη βλεπεις τη δουλεια θα μπεις να μας πεισ κατι
christina n10
ανδρεα μου σου στελνω pm se 5'.διονυση που εισαι παιδακι μου!!
mixalopoylos17
QUOTE(christina n10 @ Mar 2 2007, 11:37 AM) *
ανδρεα μου σου στελνω pm se 5'.διονυση που εισαι παιδακι μου!!

επεσε λιγο δουλιτσα , αφου ξερεις αντρεα παντα με τα καλυτερα ασχολουμαστε οποτε οτι και να σου δωσω θα ειναι σουπερ.

ελπιζω να εισαι ετοιμος για το βραδυ πρεπει να κερδισουμε γιατι εχουν παρει αερα ο χρησταρας με τον μπαλαμπανη.
ducati620
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 2 2007, 11:51 AM) *
επεσε λιγο δουλιτσα , αφου ξερεις αντρεα παντα με τα καλυτερα ασχολουμαστε οποτε οτι και να σου δωσω θα ειναι σουπερ.

ελπιζω να εισαι ετοιμος για το βραδυ πρεπει να κερδισουμε γιατι εχουν παρει αερα ο χρησταρας με τον μπαλαμπανη.

τι κανεις παιχταρα μου?ο basketfun που χαθηκε?ολο σε παρασυρει σε καινουριες γνωριμιες.....
mixalopoylos17
QUOTE(ducati620 @ Mar 2 2007, 12:00 PM) *
τι κανεις παιχταρα μου?ο basketfun που χαθηκε?ολο σε παρασυρει σε καινουριες γνωριμιες.....

που εισαι μωρη τρελα?τι να κανουμε ο αρχηγος παντα δινει το συνθημα...
BASKETFUN
QUOTE(ducati620 @ Mar 2 2007, 12:00 PM) *
τι κανεις παιχταρα μου?ο basketfun που χαθηκε?ολο σε παρασυρει σε καινουριες γνωριμιες.....



εγω εδω ειμαι εσυ που χαθηκες?τι να κανω φροντιζω την ομαδα μου σαν αρχηγος.αν ησουν και εσυ στην ομαδα μας θα φροντιζα και εσενα
ducati620
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 2 2007, 12:05 PM) *
εγω εδω ειμαι εσυ που χαθηκες?τι να κανω φροντιζω την ομαδα μου σαν αρχηγος.αν ησουν και εσυ στην ομαδα μας θα φροντιζα και εσενα

ΣΑΝ ΟΠΑΔΟ ΘΑ ΜΕ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙΣ?
BASKETFUN
QUOTE(ducati620 @ Mar 2 2007, 12:08 PM) *
ΣΑΝ ΟΠΑΔΟ ΘΑ ΜΕ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙΣ?



ΟΧΙ.αλλα αν θες ακομα υπαρχει χρονος να σε φροντισω σα παιχτη
ducati620
QUOTE(BASKETFUN @ Mar 2 2007, 12:11 PM) *
ΟΧΙ.αλλα αν θες ακομα υπαρχει χρονος να σε φροντισω σα παιχτη

ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΟΣΟ ΧΟΝΤΡΟΚΩΛΗΣ ΗΜΟΥΝΑ?ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑΣΕΤΟ ΕΠΙ 2 ΤΟΣΟΣ ΕΙΜΑΙ ΤΩΡΑ,ΑΝ ΜΕ ΔΕΙ Ο ΓΡΥΛΟΣ ΘΑ ΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΙΑ ΜΠΟΓΟ!ΑΣΤΑ ΔΕ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΠΑΙΧΤΗΣ,ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΩΡΑΙΟ ΠΑΙΔΙ!!!!!!!ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ!ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΚΥΡΕΙΕ ΜΙΧΑΛΟ ΚΑΙ BASKETFUN?
mixalopoylos17
QUOTE(ducati620 @ Mar 2 2007, 12:17 PM) *
ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΟΣΟ ΧΟΝΤΡΟΚΩΛΗΣ ΗΜΟΥΝΑ?ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑΣΕΤΟ ΕΠΙ 2 ΤΟΣΟΣ ΕΙΜΑΙ ΤΩΡΑ,ΑΝ ΜΕ ΔΕΙ Ο ΓΡΥΛΟΣ ΘΑ ΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΙΑ ΜΠΟΓΟ!ΑΣΤΑ ΔΕ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΠΑΙΧΤΗΣ,ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΩΡΑΙΟ ΠΑΙΔΙ!!!!!!!ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ!ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΚΥΡΕΙΕ ΜΙΧΑΛΟ ΚΑΙ BASKETFUN?

διαιτα
ducati620
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 2 2007, 12:20 PM) *
διαιτα

NA SAI KALA!!!!!!!!!
BASKETFUN
QUOTE(ducati620 @ Mar 2 2007, 12:17 PM) *
ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΟΣΟ ΧΟΝΤΡΟΚΩΛΗΣ ΗΜΟΥΝΑ?ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑΣΕΤΟ ΕΠΙ 2 ΤΟΣΟΣ ΕΙΜΑΙ ΤΩΡΑ,ΑΝ ΜΕ ΔΕΙ Ο ΓΡΥΛΟΣ ΘΑ ΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΙΑ ΜΠΟΓΟ!ΑΣΤΑ ΔΕ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΠΑΙΧΤΗΣ,ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΩΡΑΙΟ ΠΑΙΔΙ!!!!!!!ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ!ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΚΥΡΕΙΕ ΜΙΧΑΛΟ ΚΑΙ BASKETFUN?



εδω εχουμε μια αντιφαση πως γινεται να εισαι χωντροκωλης και να εισαι ωραιο παιδι? αρα κατι απο τα2ειναι ψεμα και εχω την εντυπωση οτι ειναι το πρωτο.Λοιπον ασε τις μ...... και ξεκινα προπονησεις και εχω ενα παιδι στην ομαδα που μπορει να σου φτιαξει το κ... σου οπως θες και με διαφορες μεθοδους χωρις πονο και κοπο
mixalopoylos17
θα παμε για καφε αυριο ρε ducati620 με τον καραφλα η δουλευεις?
ducati620
QUOTE(mixalopoylos17 @ Mar 2 2007, 12:24 PM) *
θα παμε για καφε αυριο ρε ducati620 με τον καραφλα η δουλευεις?

ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΑΥΡΙΟ, ΑΝ ΟΧΙ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΟ ΤΗΛ!ΠΟΙΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ BASKETFUN? MIXALO ΠΟΤΕ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΤΙΜΩΡΙΑ?
mixalopoylos17
QUOTE(ducati620 @ Mar 2 2007, 12:30 PM) *
ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΑΥΡΙΟ, ΑΝ ΟΧΙ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΟ ΤΗΛ!ΠΟΙΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ BASKETFUN? MIXALO ΠΟΤΕ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΤΙΜΩΡΙΑ?

2 αγωνιστικες εχω ακομα , θα ξαναπαιξω με μαρκοπουλο εξω
BASKETFUN
QUOTE(ducati620 @ Mar 2 2007, 12:30 PM) *
ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΑΥΡΙΟ, ΑΝ ΟΧΙ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΟ ΤΗΛ!ΠΟΙΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ BASKETFUN? MIXALO ΠΟΤΕ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΤΙΜΩΡΙΑ?



αρχιζει το ονομα του απο Δε και τελειωνει σε λλιο.
lalas
οι προβλεψεις μου για τη δευτερα:

ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΗΣ 1
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ - ΚΗΦΙΣΙΑ με 60-40 διαιτησια υπερ του αομ 2, με την 50-50(50 υπερ αομ κ 50 εναντιον των αντιπαλων 1)
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΕΦΟΑ 2
ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ 2
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΓΑΛΑΤΣΙ 2
ΑΡΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΠΙ 2
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1
billy_14
QUOTE(lalas @ Mar 2 2007, 12:45 PM) *
οι προβλεψεις μου για τη δευτερα:

ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΗΣ 1
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ - ΚΗΦΙΣΙΑ με 60-40 διαιτησια υπερ του αομ 2, με την 50-50(50 υπερ αομ κ 50 εναντιον των αντιπαλων 1)
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΕΦΟΑ 2
ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ 2
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΓΑΛΑΤΣΙ 2
ΑΡΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΠΙ 2
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1

ΟΚ lalas, ελπίζω και εύχομαι να βγεις κι εσύ το ίδιο "κουβάς" με το mimo, τουλάχιστον όσο αφορά εμάς. Pendelara ole
lalas
QUOTE(billy_14 @ Mar 2 2007, 01:15 PM) *
ΟΚ lalas, ελπίζω και εύχομαι να βγεις κι εσύ το ίδιο "κουβάς" με το mimo, τουλάχιστον όσο αφορά εμάς. Pendelara ole

πιστευω οτι θα γινει ντερμπαρα νομιζω οτι το κορωπι με κουτουμαδη μπιτσικα καλα ειναι ομαδα πρωταθλητισμου οπως κ ο ναο με χαρτοματζιδη υγιη ειναι αλλη ομαδα.
machinery
QUOTE(billy_14 @ Mar 2 2007, 01:15 PM) *
ΟΚ lalas, ελπίζω και εύχομαι να βγεις κι εσύ το ίδιο "κουβάς" με το mimo, τουλάχιστον όσο αφορά εμάς. Pendelara ole

Hello Bill!!!!!Ξέρεις αν τα παλικάρια κουτουμάδης/μπίτσικας ήταν στο 1ο παιχνίδι κορωπί - νεοπεντελικός???
BASKETFUN
QUOTE(lalas @ Mar 2 2007, 01:23 PM) *
πιστευω οτι θα γινει ντερμπαρα νομιζω οτι το κορωπι με κουτουμαδη μπιτσικα καλα ειναι ομαδα πρωταθλητισμου οπως κ ο ναο με χαρτοματζιδη υγιη ειναι αλλη ομαδα.



lala ο Κουτουμαδης σιγουρα ειναι πολυ καλος παιχτης αλλα μη ξεχνας οτι εχει να παιξει 1,5χρονο και ο Μπιτσικας ειναι απο τραυματισμο.Οποτε οπως καταλαβαινεις το προβαδισμα το εχει ο Νεο
Peritri
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΗΣ 1
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ - ΚΗΦΙΣΙΑ 1
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΕΦΟΑ 1
ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ 1
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΓΑΛΑΤΣΙ 2
ΑΡΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΠΙ 1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 1
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.