Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α'ΕΣΚΑ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
mimos8
παιδια του φοα κανατε παλι πολυ καλη δουλεια με το βιντεο φοα-κορωπι!thanx.
christina n10
καλημερα,τα τελευταια νεα,τον αθλητη αντωνοπουλο της εφοα σπυρος λουης, τιμωρησαν με ποινη αποκλεισμου (1)μιας αγωνιστικης απο τους αγωνες για αναρμοστη συμπεριφορα σε διαιτητη.

καλη ανασταση.
christina n10
καλημερα χρονια πολλα και Χριστος Ανεστη,
τι εγινε βρε παιδια πως εχει ερημωσει ετσι το topic σας?για καντε ενα post την αγωνιστικη της δευτερας να παρουμε καμια ιδεα ,μηπως παμε και παρακολουθησουμε κανενα ματσακι....Ε,και μην χανεστε. wink.gif

φιλακια....
dolly12
επειδη δε μπορω να εισαι σε αγνοια!!!!

10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/04/2007 20:30:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΟ 0-0
16/04/2007 20:30:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0-0
16/04/2007 21:00:00 8ο Δ.Σ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΛ. ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 0-0
16/04/2007 21:00:00 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 0-0
16/04/2007 21:00:00 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
16/04/2007 21:00:00 ΙΛΙΟΥ ΚΛ. Β΄ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 0-0
16/04/2007 21:00:00 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0-0
16/04/2007 20:00:00 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 0-0

Η εμβόλιμη δεν εχει βγει ακομα
φιλακια
Thunder
H εμβολιμη απ'οτι ειδα σε καποια εφημεριδα πριν καμια εβδομαδα θα γινει την επομενη Πεμπτη 19/4 κ Παρασκευη 20/4.
dolly12
και η εμβολιμη

9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/04/2007 17:00:00 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΚΛ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
20/04/2007 20:30:00 Ν.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ 0-0
19/04/2007 21:30:00 ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0-0
19/04/2007 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 0-0
19/04/2007 21:45:00 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 0-0
19/04/2007 21:00:00 ΜΕΤΣ Α ΓΣ ΑΡΙΩΝ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 0-0
19/04/2007 21:00:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0-0
20/04/2007 21:00:00 ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ - ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0-0
Thunder
Το Πασχα περασε,οι ποινες τελειωσαν οποτε απο Δευτερα εχουμε αγωνιστικη για την Α' ΕΣΚΑ.Για να αρχισουμε το ζεσταμα με κανα προγνωστικο!!! biggrin.gif


ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΟ 1
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 1
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 2
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 2
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 1
lalas
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΟ 2
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 1
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 2
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 1
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 2
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 1
mixalopoylos17
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΟ 1
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 2
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ 1
ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 2
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ 2
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 1
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 1
Drimi
Καλησπέρα σε όσους ξενυχτάνε!
Ενα αποτέλεσμα: ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΟΡΩΠΙ 85-83!!!
Με το Κορωπί να είναι μπροστά σε όλο σχεδόν τον αγώνα...στα 57" πριν το τέλος με +6, κατάφερε να χάσει το παιχνίδι!!!
Αλλη μια φορά, αποδεικνύεται ότι τα παιχνίδια τελειώνουν με τη τελική κόρνα στα 40 λεπτά!!!
41.gif
tasos
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΦΕ ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ/ΦΕΙΑΣ 73-61
Peritri
Στο ματς των ουραγών ο ΓΣΒ ''κλείδωσε'' τη τελευταία θέση sad.gif

74-84 το τελικό

Η Νίκη Αμαρουσίου μας εκτέλεσε από τα 6,25. Ο Πανόπουλος (αν δε κάνω λάθος το όνομα του) κατά πρώτο λόγο αλλά και το #6 από τον οποίο δεν το περιμέναμε τα έβαζαν από παντού + ο πάντα καλός Κοντογιάννης και το καλό επιθετικά παιχνίδι ενός που δε θέλω να αναφέρω λόγω του αντιαθλητικού του παιχνιδιού tongue.gif΄, ήταν αρκετά.
firefox
ΕΦΟΑ-Φιλαθλητικος 70-91
billy_14
Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Ένα ακόμα αποτέλεσμα, Άρης-Νεοπεντελικός 75-72 με τρομερό BASKETFUN (35 με 4) και επίσης δολοφονικό mixalopoylo στο πρώτο ημίχρονο (10 με 1). Πολλά συγχαρητήρια στα παιδιά, είχαν απόντα τον Μπαλαμπάνη αλλά κι εμείς τους Βλαντή και Τζέμη. Χάναμε μέχρι και 13 αλλά στο τέλος κάναμε την αντεπίθεσή μας απέναντι σε μια ομάδα με πολύ καλό "τιμόνι" από τον πάγκο και παρά λίγο να τα καταφέρουμε. Για τη διαιτησία ας μην πω πολλά γιατί θα με πουν πάλι γραφικό... Ακόμα κι εγώ εφαγα τεχνική ποινή στον πάγκο όταν πετάχτηκα όρθιος κι έβγαλα μια φωνή που μ' άκουσε όλο το -άδειο σχεόν- γήπεδο βλέποντας καταφανέστατο αμυντικό φάουλ να σφυρίζεται επιθετικό, και φυσικά ο κ. Πόντας με ύφος χιλίων καρδιναλίων έσπευσε να σχηματίσει το "Τ"... Ο δε κ. Μαγκλογιάννης, προφανώς παιδί με χριστιανικές αρχές, μάλλον πρώτη φορά άκουσε σε γήπεδο μπάσκετ να προφέρεται μέσα από τα δόντια ενός παίκτη (και μιλάμε για παιδί... κορίτσι, όποιος έχει παίξει αντίπαλος με τον Αττίκο καταλαβαίνει τι εννοώ - ούτε καν εμείς στον πάγκο δεν το ακούσαμε που η φάση έγινε μπροστά μας) τη διαβολική φράση "φάουλ ρε π...η" όταν στον συγκεκριμένο παίκτη δεν δόθηκε το τρίτο κατά σειρά φάουλ που υπέστη... Και φυσικά "Τ" κι εδώ πριν συμπληρωθεί το πρώτο πεντάλεπτο του αγώνα...
Πιστεύω ότι αυτή τη φορά από τα συμφραζόμενα είναι σαφές ότι δεν έχω τίποτα εναντίον του Άρη... έτσι; smile.gif
Άκουσα επίσης ότι το Μαρκόπουλο νίκησε με έναν πόντο στο Χολαργό και μάλλον ανεβαίνει... Το ωραίο είναι ότι οι Μαρκοπουλιώτες τόλμησαν να μιλήσουν για απαράδεκτη εις βάρος τους διαιτησία... w00t.gif Συμβαίνουν και τέτοια στον θαυμαστό κόσμο της Α' ΕΣΚΑ από μια ομάδα που έχει κερδίσει δεν ξέρω κι εγώ πόσα ματς στον πόντο - όλοι ξέρουμε πώς...
Ρε συ, μάλλον τα παίρνω πολύ στα σοβαρά τα πράγματα και πρέπει να χαλαρώσω... Μα δε μ' αφήνουν ν' αγιάσω... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
ΥΓ: BASKETFUN-mixalopoyle, αργότερα θα ποστάρω τα στατιστικά σας.
cornelious
enwsi iliou-ariwn 64-60
to analytiko "reportaz" apo Olorin
billy_14
QUOTE(Peritri @ Apr 16 2007, 09:23 PM) *
και το καλό επιθετικά παιχνίδι ενός που δε θέλω να αναφέρω λόγω του αντιαθλητικού του παιχνιδιού tongue.gif΄, ήταν αρκετά.

Αααα Peritri φιλαράκι όλα κι όλα... Μη μου θίγεις το φίλο μου το Nick And!!!
(Μα πώς το κατάλαβα ο ******* ότι περί αυτού πρόκειται; smiley.gif )
tasos
QUOTE(billy_14 @ Apr 17 2007, 12:33 AM) *
Άκουσα επίσης ότι το Μαρκόπουλο νίκησε με έναν πόντο στο Χολαργό και μάλλον ανεβαίνει... Το ωραίο είναι ότι οι Μαρκοπουλιώτες τόλμησαν να μιλήσουν για απαράδεκτη εις βάρος τους διαιτησία... w00t.gif Συμβαίνουν και τέτοια στον θαυμαστό κόσμο της Α' ΕΣΚΑ από μια ομάδα που έχει κερδίσει δεν ξέρω κι εγώ πόσα ματς στον πόντο - όλοι ξέρουμε πώς...
Ρε συ, μάλλον τα παίρνω πολύ στα σοβαρά τα πράγματα και πρέπει να χαλαρώσω... Μα δε μ' αφήνουν ν' αγιάσω... laugh.gif laugh.gif laugh.gif


opos eipes mallon anevenei giati tin alli deutera exei to megalo paixnidi Markopoulo-Apollon ..
kai pistepse me i omada mou einai se poli kali katastasi.
tora an exei kai tin tixi pali to markopoulo kai pari to paixnidi sto ponto den to ksero..alla sigouro einai oti tha ginei enas poli skliros kai gemato pantos agonas !
billy_14
QUOTE(tasos @ Apr 16 2007, 09:52 PM) *
opos eipes mallon anevenei giati tin alli deutera exei to megalo paixnidi Markopoulo-Apollon ..
kai pistepse me i omada mou einai se poli kali katastasi.
tora an exei kai tin tixi pali to markopoulo kai pari to paixnidi sto ponto den to ksero..alla sigouro einai oti tha ginei enas poli skliros kai gemato pantos agonas !

Τάσο μου ειλικρινά σας εύχομαι ό,τι καλύτερο...
Πάντως οπλιστείτε με υπομονή γιατί όταν οι ίδιοι δεν πάνε καλά (όπως πχ με μας), παίρνουν μπρος οι αστάθμητοι παράγοντες... 68.gif
Από την άλλη μεριά για να τους αποδώσω και όσα τους αξίζουν, το ότι Άρης και Νέα Κηφισιά γνώρισαν πεντακάθαρες ήττες εκεί μέσα δεν μπορεί να είναι τυχαίο...
Και ο overdam να έχει το νου του στον Αναγνώστου... Αυτός είναι το κλειδί, όχι οι κοντοί... dedes sorry αν διαβάζεις... tongue.gif αλλά νομίζω ότι συμφωνείς κι εσύ...
Peritri
Το πιασες αμέσως Βασιλη, ευτυχώς που δεν την έφαγα γεμάτη. Υγεία πάνω από όλα παιδιά...
billy_14
Τα στατιστικά των συμφορουμιστών του Άρη Πετρούπολης όπως τους υποσχέθηκα και επί τόπου:
BASKETFUN: 35 πόντοι με 9/13 βολές, 7/10 2π, 4/12 3π, 3 αμυντικά, 2 λάθη. Και πάλι συγχαρητήρια Αντρίκο... Κι ας μας έκλεισες το σπίτι... 41.gif
mixalopoylos: 10 πόντοι με 2/4 2π, 2/8 3π, 3 αμυντικά, 1 επιθετικό, 1 ασίστ. Αυτός μας έκανε ζημιά μόνο στο πρώτο ημίχρονο... Στο δεύτερο έχτιζε νέο Σινικό Τείχος έξω από τα 6,25... tongue.gif
Olorin
QUOTE(cornelious @ Apr 16 2007, 09:37 PM) *
enwsi iliou-ariwn 64-60
to analytiko "reportaz" apo Olorin

Μπααα... Δεν νομίζω ότι έχω το δικαίωμα (και την όρεξη ίσως...) να κάνω κριτική για έναν αγώνα στον οποίο ήμουν θεατής/χειροκροτητής επί 34'... Κι εγώ μόνο το σκορ είχα σκοπό να γράψω... Συγχαρητήρια πάντως και σε σένα και στα υπόλοιπα παιδιά που το κερδίσατε το παιχνιδάκι και ξεφεύγει σιγά-σιγά η ομάδα από την επικίνδυνη ζώνη...

Άντε, 35 και σήμερα έμειναν... Λέτε να αντέξω μέχρι το τέλος??? Θα δείξει...
Overdam
Καλησπέρα σε όλους τους ξενύχτηδες και τα χρόνια μου πολλά σε όλο το forum.

Άλλο ένα παιχνίδι πέρασε για την ομάδα μου νικηφόρο. Νομίζω ότι όλοι στην ομάδα ζούμε για το παιχνίδι με το Μαρκόπουλο την Δευτέρα. Βέβαια πρέπει να προσέξουμε γιατί έχουμε ένα παιχνίδι πριν με την ΕΦΟΑ και δεν πρέπει να παίξουμε χαλαρά.

Ευχαριστώ Billy για την πληροφορία για τον Αναγνώστου αν και δεν νομίζω ότι το συγκεκριμένο παιχνίδι θα κριθεί απο ένα παίχτη. Και οι δύο ομάδες έχουν πολύ καλές μονάδες και νομίζω πως θα είναι ένα αληθινό ντέρμπυ που θα χαρεί όποιος έρθει να το δεί. Φυσικά πιο πολύ ελπίζω να το χαρούμε εμείς και να το κερδίσουμε. Θέλω να πιστεύω πως η διαιτησία θα είναι 50-50 ώστε πραγματικά να κερδίσει ο καλύτερος και φυσιολογικά αν δεν υπάρξουν εκπλήξεις, να ακολουθήσει τον Φιλαθλητικό στην Γ' Εθνικη.

Τα συγχαρητήρια μου στον φίλο Busketfun για την εμφάνιση του.

Και κάτι ακόμα, ελπίζω τα φαινόμενα τύπου Άτταλου, που ξεκίνησε με μια ομάδα με πολύ καλές μονάδες και κατέληξε με τους μισούς να παλεύουν, να μην επαναληφθεί γιατί χαλάει την εικόνα και την ποιότητα του πρωταθλήματος.
Θέλω να δώσω τα συγχαρητήρια στα παιδιά της ομάδας που παλεύουν σε κάθε παιχνίδι μετά απο όλη αυτή την δύσκολη κατάσταση που περάσανε.
Thunder
Παρακολουθησα το παιχνιδι ΕΦΟΑ-Φιλαθλητικος το οποιο δεν αντεχει κριτικης φυσικα...Πολυ ανωτερος ο ΦΟΑ επαιζε σε ολο το ματς με τα (αν μπορει κανεις να το πει αυτο) ''δευτερα''.Τωρα παμε για την εμβολιμη κ μετα παμε για το σημαντικοτερο ματς της σεζον οπου θα κρινει κ την 2η θεση.Σε περιπτωση νικης του Μαρκοπουλου με +3 η υποθεση ειναι κλεισμενη κατα 99%,αφου θα εχει μπορει να κανει κ μια ηττα χωρις να κοστισει.Αν κερδισει ο Απολλωνας εστω κ με ενα ποντο ισχυει ακριβως το ιδιο...Το ματς προβλεπεται για γερα νευρα...Θα'θελα επισης να ρωτησω αν γνωριζουμε σιγουρα ποσες ομαδες πεφτουν απο την Α'ΕΣΚΑ στη Β.
billy_14
QUOTE(Thunder @ Apr 16 2007, 11:05 PM) *
Θα'θελα επισης να ρωτησω αν γνωριζουμε σιγουρα ποσες ομαδες πεφτουν απο την Α'ΕΣΚΑ στη Β.

Φίλε Thunder να πώς έχουν τα πράγματα αυτή τη στιγμή:
Υποβιβάζονται σίγουρα δύο εξ' ορισμού από την προκήρυξη του πρωταθλήματος (οι δύο τελευταίοι, Αετός και Βριλήσσια).
Από κει και πέρα, για όσες ομάδες της ΕΣΚΑ πέσουν από τη Γ' Εθνική πρέπει να... αδειάσει ανάλογος χώρος στην Α'. Αυτή τη στιγμή με βάση τη βαθμολογία οι σίγουρες είναι τρεις (Αργοναύτης, ΔΑΣΑΛ, Αίολος/Ταύρος), κατά 90% πέφτει και η Ηλιούπολη, ενώ κινδυνεύει και ο Ιωνικός ΝΦ! Πιστεύω ότι σίγουρα θα πέσουν 2+4=6, κι αν τελικά υποβιβαστεί και ο Ιωνικός ο αριθμός ανεβαίνει στους 7. Οπότε στην κατηγορία μας θα πέσουν όλοι από τον 11ο και κάτω, ίσως και από τον 10ο! Σε κάλυψα;
Thunder
Αψογος billy!Nα'σαι καλα με διαφωτισες πληρως!
mixalopoylos17
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΤΟ ΠΑΙΧΙΔΙ ΜΕ ΤΟΝ ΝΕΟΠΕΝΕΛΙΚΟ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ.ΕΜΕΙΣ ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΣΚΟΡ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ 10 ΠΟΝΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΧΑΛΑΡΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ.Η ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΕΙΧΕ ΕΡΙΚΑ ΣΦΥΡΙΓΜΑΤΑ ΥΠΕΡ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΑ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΣΤΟΝ ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟ , ΔΕΝ ΕΚΡΙΝΕ ΟΜΩΣ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.
ΣΟΥΠΕΡ Ο ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΙ Ο ΒΟΡΡΙΑΣ , ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ ΑΣΤΟΧΟΣ ΑΠΟ ΤΑ 6.25 ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο BILLY_14.
ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΜΙΕ ΧΤΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ BILLY_14 ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο V_SPAN.
BASKETFUN
καλημερα σε ολους.Βασικα να ευχαριστισω τον billy αν και δεν πιστευω οτι εκανα κατο φοβερο απλα ημουν σε καλη βραδια και ετυχε και τα εβαλα.απο κει και περα μετραει η νικη και συνεχιζουμε.Βασικα ο Νεο πρεπει να εχει καποια παραπονα απο τη διαιτησια γιατι τον αδικησε σε καποιες φασεις.Απο κει και μετα ομως πιστευω οτι σε ολη τη υπολοιπη διαρκεια ημασταν καλυτεροι.Καλη επιτυχια στο φιλο Overdam και του ευχομαι με το2 στο Μαρκοπουλο αν και πιστευω οτι το Μαρκοπουλο δεν θα το αφησει στη τυχη το παιχνιδι.Μπραβο στο Μιχαλο για το πρωτο ημιχρονο ο οποιος εβαλε καποια κρισιμα καλαθια αλλα σιγα σιγα πρεπει να βρισκει και διαρκεια στο παιχνιδι του,μραβο στο Βορια ο οποιος ηταν πολυ καλος και στο Παλτογλου που εβαλε κρισιμα καλαθακια.
mixalopoylos17
Αρης Πετρούπολης-Νεοπεντελικός 75-72 (41-32)
Διαιτητές: Μαγκλογιάννης-Πόντας
Αρης Πετρούπολης (Γρυλιωνάκης): Βενιτουράκης, Παλτόγλου 7 (1), Λιαπούρης, Δέλιος 9, Χρονόπουλος 35 (4), Μιχαλόπουλος 10 (2), Αμπράζης 1, Γκούμας, Βασιλείου 2, Νικολόπουλος, Μπατιστάκης, Βοργιάς 11
Νεοπεντελικός (Κακαλιάς-Σπηλιωτόπουλος): Νταούντ, Μάντζιος 6, Χαρτωματσίδης, Γεωργαλάς 20 (2), Μανιάτης 13, Καλφόπουλος 11, Αττίκος 14, Στάμος 6, Τζέμης 2
Γαλάτσι Κυπριάδου-Κορωπί 85-83 (35-39)
Διαιτητές: Καλδίρης-Θεοδωρόπουλος
Γαλάτσι Κυπριάδου (Μποσγανάς-Κωνσταντάρας): Γιέβτιτς 6 (1), Κορρές Α. 4, Κανλής, Σιδερής 2, Τσιρόπουλος 13 (3), Σπηλιόπουλος 10, Τασιόπουλος 15, Λοϊζος 19, Ανδρουλάκης 16 (2)
Κορωπί (Διαμαντόπουλος): Κοπέλης 10, Σακελαρόπουλος 5 (1), Μπούρας 3 (1), Κουκουζέλης 11, Μπίτσικας 4, Λάβαρης 4, Μόμτσος 10, Λουμιώτης 17, Κουντουμάδης 19

ΕΦΟΑ Σπ. Λούης-Φιλαθλητικός 70-91 (36-49)
Διαιτητές: Κανακάρης-Στύλιος
ΕΦΟΑ Σπ. Λούης (Σεντούκας): Αναγνωστόπουλος 9, Φαρμάκης, Αντωνόπουλος 7, Καραγιώργος 7, Τριγάζης 15, Κατσόγιαννος 8, Αντωνάκης 5, Τσιάτσιος 19
Φιλαθλητικός (Ζήβας): Θάνος 3, Παρασκευόπουλος 14, Μάγειρας 7, Στράγκας 11, Σαμοθράκης 23, Σελλιανίτης 9, Ντιφαντής 11, Κασιούμης 5, Φράγκου 5, Παναγιωτόπουλος 3
Βριλήσσια-Νίκη Αμαρουσίου 74-84 (33-40)
Διαιτητές: Ζερβούδης-Ζούλιας
Βριλήσσια (Θέμελης): Κολιόπουλος, Κίτσος, Φρίμας 11 (1), Παπαλουκάς 10, Σκουρλής 4, Βόσικας 28 (1), Γιαννακόπουλος 5 (1), Τριανταφύλλης 11 (3), Γιόκαρης 2, Αλεξόπουλος 3
Νίκη Αμαρουσίου (Παλαιοχωρίτης): Κουτσώνας 6 (2), Λαούδης 19 (3), Πανόπουλος 17 (4), Κοντογιάννης 22 (2), Γιατράκος 4, Δατσόλης, Ανδριόπουλος 15, Καλόσακας 1, Γιατράκος
Εν. Ιλίου-Αρίωνας 64-60 (38-31)
Διαιτητές: Αντεριώτης-Γολεγού
Εν. Ιλίου (Αποστολάκης): Μπέλλας Ι. 17 (3), Μπαλαούρας, Σκαλωμένος 11, Καβράκης 4, Παξιμαδάς, Μπέλλας Ο. 13 (2), Παναγάτος 7 (1), Φούτσης 8, Χαλκίδης 4, Τσιρώνης, Φίλιος
Αρίωνας (Σούφλας): Κηρομίτης, Καραμαδούκης 11 (2), Ρόκας, Αγραφιώτης 15 (2), Αρκουμάνης 6, Νατσίδης 2, Ζούκας 22, Μπόγρης 4
Χολαργός-Μαρκόπουλο 64-65 (33-38)
Διαιτητές: Σώμος-Διμπινούδης
Χολαργός (Γεωργικόπουλος): Δημητρακούλης 11 (3), Τσιώμος 1, Τσαγκαράκης 8, Καναβός 7, Μήτρου 9 (3), Πουλής 17, Κιαπέκος 11
Μαρκόπουλο (Παπαθεοδώρου): Φράτας 6 (2), Κολιαβασίλης 1, Ψωμαδέρης 23 (3), Δέδες 16, Αναγνώστου 15, Φώτος 4
Απόλλωνας-Ατταλος Ν.Φ. 73-61 (35-29)
Διαιτητές: Θεωνάς-Αναγνώστου
Απόλλωνας (Αναστασόπουλος-Μαντζάκος): Φάκαλος, Κούτουλας 11 (1), Τσάγκας, Κουτσούμπας, Νίκας 11 (1), Παγόπουλος 4, Δευτεραίος, Χάρος 6 (2), Φραγκούλης 14, Κονταξής 5, Ζησιμόπουλος 6 (1), Ασημένιος 16
Ατταλος Ν.Φ. (Ζιάγκος): Γιώτης 2, Μαστρακούλης 11 (1), Ζέρβας, Καραγκάνης 4, Τσακίρης 5, Στρατομήτρος 2, Ντάσης 22 (4), Χαρακτηνόςς 5 (1), Νικολέτος, Ανθρακόπουλος 4, Τσουμάνης 6 (1), Αντωνιάδης
Κηφισιά-Αετός 91-71

Η βαθμολογία (σε 24 αγώνες): Φιλαθλητικός 46, Απόλλωνας 43, Μαρκόπουλο 43, Αρης Πετρούπολης 42, Κηφισιά 42, Νεοπεντελικός 38, Γαλάτσι Κυπριάδου 36, Ατταλος Ν.Φ. 36, Εν. Ιλίου 36, Κορωπί 34, Χολαργός 34, ΕΦΟΑ Σπ. Λούης 31, Αρίωνας 31, Νίκη Αμαρουσίου 29, Αετός 27, Βριλήσσια 27.
krepas
makari na anevei i apollonara!to axizei
billy_14
QUOTE(mixalopoylos17 @ Apr 17 2007, 10:13 AM) *
Αρης Πετρούπολης-Νεοπεντελικός 75-72 (41-32)
Διαιτητές: Μαγκλογιάννης-Πόντας
Αρης Πετρούπολης (Γρυλιωνάκης): Βενιτουράκης, Παλτόγλου 7 (1), Λιαπούρης, Δέλιος 9, Χρονόπουλος 35 (4), Μιχαλόπουλος 10 (2), Αμπράζης 1, Γκούμας, Βασιλείου 2, Νικολόπουλος, Μπατιστάκης, Βοργιάς 11
Νεοπεντελικός (Κακαλιάς-Σπηλιωτόπουλος): Νταούντ, Μάντζιος 6, Χαρτωματσίδης, Γεωργαλάς 20 (2), Μανιάτης 13, Καλφόπουλος 11, Αττίκος 14, Στάμος 6, Τζέμης 2

Δόξα και τιμή στους μεγάλους κριτές που χρέωσαν 2 πόντους στον Τζέμη, που ήταν στον πάγκο με πολιτικά και το χέρι στο νάρθηκα και φυσικά δεν έπαιξε καθόλου!!! Παιδιά το κακό έχει παραγίνει φέτος... Μια άλλη φορά διάβασα σ' αυτή την ενημέρωση που στέλνει η ΕΣΚΑ και φυσικά οι δημοσιογράφοι την κάνουν copy-paste σε όλα τα σάιτ και τις εφημερίδες ότι ένας δικός μας είχε 7 πόντους με 3 τρίποντα (γκλουπς!). Ελπίζω να διαβάζει κανένας σοβαρός άνθρωπος από την ομοσπονδία είτε του μπάσκετ είτε των κριτών και να τραβήξει κάποια στιγμή κανένα αυτάκι....
mimos8
καλησπερα φορουμιστες.το δικο μας ματς δε σηκωνει κριτικη.ενα κλασσικο παιχνιδι μετα απο πολυημερη απραξια με τις 2 ομαδες εκτος ρυθμου.με ενα ξεσπασμα 4 λεπτων στο πρωτο ημιχρονο πηραμε μια διαφορα 20 ποντων και η συνεχεια του αγωνα τυπικη διαδικασια.τωρα παμε την πεμπτη στο κορωπι για ενα παρα πολυ δυσκολο παιχνιδι οπως και αυτο της δευτερας με τον φιλαθλητικο.
Dwyane ''the flash'' Wade
μιμο πως σχολιαζεις την αποβολη του διδαχου μεσα σε ενα λεπτο?
mimos8
QUOTE(ronin @ Apr 18 2007, 09:39 AM) *
μιμο πως σχολιαζεις την αποβολη του διδαχου μεσα σε ενα λεπτο?

φιλε ρονιν ηταν ηληθια και ανουσια η αποβολη του κοουτς!αλλα δυστυχως σε τετοια ματς η εσκα στελνει απειρους και ασχετους διαιτητες αφου τα θεωρει ακινδυνα παιχνιδια.η γυναικα διαιτητης πρεπει να σφυριξε 5 φορες σε ολο το ματς και ο αλλος την ειχε δει βορεαδης και σας σφυριξε 2 τεχνικες ποινες καπακι αποβαλλοντας τον κοουτς,ο οποιος απλα διαμαρτυρηθηκε σε σχετικα ηρεμο τονο.σε αλλα παιχνιδια αυτου του ειδους οι διαμαρτυριες συμβαινουν συνεχως και δεν αποτελουν αφορμη για αποβολη.πριν κανενα μηνα που παιζαμε εντος με τον αριωνα καταφερε το διαιτητικο διδυμο(ηταν ιδιου επιπεδου με το προχθεσινο) να τιναξει ενα παιχνιδι 25 ποντων στον αερα δινοντας απο 2 τεχνικες ποινες σε καθε ομαδα στο τριτο δεκαλεπτο.ειδικα ο ενας ρεφερι διεκοψε το παιχνιδι και απαιτησε να φυγουν 3 φιλαθλοι πισω απο τη μπασκετα,εκει που ειναι η πορτα,οι οποιοι καθονταν ορθιοι χωρις να μιλανε καν.τονιζω οτι εκεινη την στιγμη απεμεναν 40 δευτερολεπτα να τελειωσει το ματς και η διαφορα ηταν στους 20 ποντους!!!!
ρονιν εισαι παιχτης του αετου?
dolly12
κουιζ:

Ποιος γνωστος πυργος της κατηγοριας σημερα μπαινει σε κρισιμη ηλικια αλλα δε λεει να κοψει τις κακες συνηθειες....!!!??? Να σημειωθει πως συνεληφθη να δεχεται σφηνακια απο αγνωστη δεσποινις σε γνωστο μαγαζι στα βορεια προαστεια...!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif smiley.gif

υ.γ. Χρονια πολλα να τα εκατοστησεις!!!! 41.gif 41.gif 6.gif
Dwyane ''the flash'' Wade
oχι φιλε,το εχω κοψει το μπασκετ.μενω κηφισια και παρακολουθω κοντινα παιχνιδια της εσκα οποτε μπορω.για τη γυναικα προχτες εχεις δικιο,εκανε μπαμ η απειρια της.για τον αλλο δεν πιστευω οτι ηταν και τοσο υπερβολικος στην αποβολη,αν σκεφτεις οτι ο διδαχος(ο οποιος αυτα τα καραγκιοζιλικια τα κανει χρονια τωρα)ηταν 20 ποντους πισω και απο την αρχη του αγωνα διαμαρτυροτανε!!ειδικα τη στιγμη που αποβληθηκε και ηρθε στην εξεδρα,ελεγε:3 φαουλ σε 15 λεπτα,τη στιγμη που η κηφισια ειχε κερδισει 2!!!!ημαρτον!!ειπαμε,τα κορακια κανουνε τρελες παπαρδελες,αλλα οχι να διασυρεσαι και μετα να ζητας τα ρεστα!η κηφισια επαιξε σοβαρα 5 λεπτα και οι του αετου χασανε τα αβγα και τα πασχαλια!
Dwyane ''the flash'' Wade
QUOTE(mimos8 @ Apr 18 2007, 09:00 AM) *
φιλε ρονιν ηταν ηληθια και ανουσια η αποβολη του κοουτς!αλλα δυστυχως σε τετοια ματς η εσκα στελνει απειρους και ασχετους διαιτητες αφου τα θεωρει ακινδυνα παιχνιδια.η γυναικα διαιτητης πρεπει να σφυριξε 5 φορες σε ολο το ματς και ο αλλος την ειχε δει βορεαδης και σας σφυριξε 2 τεχνικες ποινες καπακι αποβαλλοντας τον κοουτς,ο οποιος απλα διαμαρτυρηθηκε σε σχετικα ηρεμο τονο.σε αλλα παιχνιδια αυτου του ειδους οι διαμαρτυριες συμβαινουν συνεχως και δεν αποτελουν αφορμη για αποβολη.πριν κανενα μηνα που παιζαμε εντος με τον αριωνα καταφερε το διαιτητικο διδυμο(ηταν ιδιου επιπεδου με το προχθεσινο) να τιναξει ενα παιχνιδι 25 ποντων στον αερα δινοντας απο 2 τεχνικες ποινες σε καθε ομαδα στο τριτο δεκαλεπτο.ειδικα ο ενας ρεφερι διεκοψε το παιχνιδι και απαιτησε να φυγουν 3 φιλαθλοι πισω απο τη μπασκετα,εκει που ειναι η πορτα,οι οποιοι καθονταν ορθιοι χωρις να μιλανε καν.τονιζω οτι εκεινη την στιγμη απεμεναν 40 δευτερολεπτα να τελειωσει το ματς και η διαφορα ηταν στους 20 ποντους!!!!
ρονιν εισαι παιχτης του αετου?

οσο για το ματς με τον αριωνα,επειδη ημουν μεσα,να σου θυμισω οτι προπονητης του αριωνα ειναι ο βελεγκας.απο κει και περα καθε σχολιο περισσευει...
vaskonos
καλησπερα και χρονια πολλα στους μπασκευοφιλους, αν και καθηστερημενα. συνηθως διαβαζω χωρις να επαιμβαινω στη κουβεντα αλλα οταν βλεπω μπιχτη για τον ενα και μοναδικο ΝΙCKAN πρεπει να κανω δηλωση υποστηριξης αφου ειμαι σιγουρος οτι ειναι αθωος αν και ατσουμπαλος. Σαν παικτης της νικης δεν μπορω να χαιρομαι με τετοιες νικες αλλα με αυτα που ακολουθησαν σε γνωστο μπαρακι κοντα στο κλειστο των βριλισσιων μενω αφωνος,τοσα υποβριχια ουτε σε ναυμαχια δεν εχω δει. ΦΙΛΕ ΜΙΜΟ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ''ΚΟΚΚΑΛΟ'' θα το καταλαβεις το σεπτεμβρη εκει που θα εισαι. ΑΛΕΧ παρε ενα τηλ να μιλησουμε για του χρονου. ΝΙΚΗ -- ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ το σαββατοστο μαρουσσι
mimos8
QUOTE(vaskonos @ Apr 18 2007, 01:55 PM) *
καλησπερα και χρονια πολλα στους μπασκευοφιλους, αν και καθηστερημενα. συνηθως διαβαζω χωρις να επαιμβαινω στη κουβεντα αλλα οταν βλεπω μπιχτη για τον ενα και μοναδικο ΝΙCKAN πρεπει να κανω δηλωση υποστηριξης αφου ειμαι σιγουρος οτι ειναι αθωος αν και ατσουμπαλος. Σαν παικτης της νικης δεν μπορω να χαιρομαι με τετοιες νικες αλλα με αυτα που ακολουθησαν σε γνωστο μπαρακι κοντα στο κλειστο των βριλισσιων μενω αφωνος,τοσα υποβριχια ουτε σε ναυμαχια δεν εχω δει. ΦΙΛΕ ΜΙΜΟ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ''ΚΟΚΚΑΛΟ'' θα το καταλαβεις το σεπτεμβρη εκει που θα εισαι. ΑΛΕΧ παρε ενα τηλ να μιλησουμε για του χρονου. ΝΙΚΗ -- ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ το σαββατοστο μαρουσσι

φιλε vaskonos γιατι θελεις να μιλησεις με αλεξας για του χρονου...?μηπως υπαρχει καποια περιπτωση να ειστε συμπαικτες στην κηφισια του χρονου....?
tasos
Γ.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ - ΕΦΟΑ-ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ 78 - 69

Οσο για το Μαρκοπουλο ακουσα οτι κερδισε με 1 ποντο παλι..(νομιζω το 5ο παιχνιδι αν βαλουμε και δυο παιχνιδια που εχει παρει στην παραταση..)
Thunder
11 ποντους κερδισε το Μαρκοπουλο απο οτι μου παν...
dirk!!!!!!!!!!!
QUOTE(dolly12 @ Apr 18 2007, 10:25 AM) *
κουιζ:

Ποιος γνωστος πυργος της κατηγοριας σημερα μπαινει σε κρισιμη ηλικια αλλα δε λεει να κοψει τις κακες συνηθειες....!!!??? Να σημειωθει πως συνεληφθη να δεχεται σφηνακια απο αγνωστη δεσποινις σε γνωστο μαγαζι στα βορεια προαστεια...!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif smiley.gif

υ.γ. Χρονια πολλα να τα εκατοστησεις!!!! 41.gif 41.gif 6.gif



AX βρε ντολυ εσύ και τα κουιζ σου!!!!!! evilmonkey.gif

ΔΕΝ θα ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΠΟΙΟΣ???????? smiley.gif
cornelious
QUOTE(Thunder @ Apr 19 2007, 09:38 PM) *
11 ποντους κερδισε το Μαρκοπουλο απο οτι μου παν...

Pragmati, markopoulo-enwsi iliou 79-68. Kali omada to markopoulo alla gia A eska, mexri ekei.....
Peritri
Και ποιά είναι είναι για Γ' εθνική κατά τη γνώμη σου από τις υπόλοιπες;

Αρίων - ΓΣΒ 78-82

Σε όλο το ματς μπροστά είμασταν εαν δε κάνω λάθος. Ως συνήθως πήγαμε να τα χαλάσουμε στο τέλος λόγω κούρασης κυρίως.

ΥΓ: Όχι σταυρωτή λέμε biggrin.gif
ΥΓ2: Θάνατος στα σκληρά στεφάνια!
cornelious
QUOTE(Peritri @ Apr 19 2007, 09:52 PM) *
Και ποιά είναι είναι για Γ' εθνική κατά τη γνώμη σου από τις υπόλοιπες;

Αρίων - ΓΣΒ 78-82

Σε όλο το ματς μπροστά είμασταν εαν δε κάνω λάθος. Ως συνήθως πήγαμε να τα χαλάσουμε στο τέλος λόγω κούρασης κυρίως.

ΥΓ: Όχι σταυρωτή λέμε biggrin.gif
ΥΓ2: Θάνατος στα σκληρά στεφάνια!

O apollwnas kata ti gnwmi mou exei provadisma se sxesi me markopoulo kai ari pertoupolis. Me kifisia den exw paixei, opote den mporw na ekferw gnwmi.
Olorin
QUOTE(cornelious @ Apr 19 2007, 10:00 PM) *
O apollwnas kata ti gnwmi mou exei provadisma se sxesi me markopoulo kai ari pertoupolis. Me kifisia den exw paixei, opote den mporw na ekferw gnwmi.

Κι εγώ θα συμφωνήσω με το φίλο και συμπαίκτη cornelious...

Ίσως είμαι κι επηρεασμένος από την απόδοση των ομάδων στα μεταξύ μας παιχνίδια (ο Απόλλων είναι η μόνη ομάδα στο πρωτάθλημα που έκανε 2 εύκολες νίκες με μας), αλλά παρόλο που και το Μαρκόπουλο είναι καλοδουλεμένη ομάδα και ο Άρης Π. ξεπέρασε κάθε προσδοκία βάσει του υλικού του και των προγνωστικών, νομίζω πως ο Απόλλων αξίζει αντικειμενικά την άνοδο... Την ΑΕΝΚ δεν την αναφέρω, όχι γιατί τους υποτιμάω (άλλωστε, στην αρχή της σεζόν, τους είχα χρίσει μαζί με τον Φιλαθλητικό φαβορί για την άνοδο), αλλά γιατί νομίζω πως μετά τη σημερινή τους ήττα στο Κορωπί, έμειναν πια και μαθηματικά πολύ πίσω και μόνο με θαύμα θα έχουν ελπίδες...
billy_14
QUOTE(Peritri @ Apr 19 2007, 09:52 PM) *
Και ποιά είναι είναι για Γ' εθνική κατά τη γνώμη σου από τις υπόλοιπες;

Αρίων - ΓΣΒ 78-82

Σε όλο το ματς μπροστά είμασταν εαν δε κάνω λάθος. Ως συνήθως πήγαμε να τα χαλάσουμε στο τέλος λόγω κούρασης κυρίως.

ΥΓ: Όχι σταυρωτή λέμε biggrin.gif
ΥΓ2: Θάνατος στα σκληρά στεφάνια!

Μπράβο φίλε Peritri, καλά ξηγηθήκατε. Ατομικά πώς τα πήγες;
ΥΓ Ευχαριστώ για όλα, πήρα τα mail σου, σε περιμένω τη Δευτέρα να τα πούμε...

Olorin ξέρεις ακριβές σκορ Κορωπί-ΑΕΝΚ;
Thunder
Αυριο παιζει να ερθω να σας δω Billy...Αλλα δεν ειναι σιγουρο...Σας ειχα ξαναδει με ΕΦΟΑ εξω...
Olorin
QUOTE(billy_14 @ Apr 19 2007, 10:43 PM) *
Olorin ξέρεις ακριβές σκορ Κορωπί-ΑΕΝΚ;

Δυστυχώς όχι, αλλά από ό,τι μας είπαν, κέρδισε σχετικά εύκολα το Κορωπί...
billy_14
QUOTE(Thunder @ Apr 19 2007, 10:51 PM) *
Αυριο παιζει να ερθω να σας δω Billy...Αλλα δεν ειναι σιγουρο...Σας ειχα ξαναδει με ΕΦΟΑ εξω...

Καλοδεχούμενος αγόρι μου... Έλα να πούμε ένα γεια... Στον πάγκο του ΝΑΟ θάμαι και θα κρατάω στατιστικά...
Thunder
Συναδελφος στατιστικολογος tongue.gif
Κ εγω κραταω τα στατιστικα στους αγωνες της ομαδας μου,χεχε.Μονο τα δικα μας ομως,οχι των αλλων οπως εσυ! smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.